خرداد نیوز - Wed Jul 26 13:01:23 IRDT 2017 نمایش خبر

حتی یک مورد توافق پاریس برخلاف منافع ملی نیست/ بدون سدسازی قادر به تامین آب مردم و توسعه کشاورزی نبودیم

خرداد:وزیر نیرو با اشاره به افزایش بی‌سابقه مصرف برق، به توضیح دلایل سدسازی‌های اخیر پرداخت و همچنین با اشاره به آمار بالای آب‌رسانی به روستاها توسط این وزارتخانه، تاکید کرد که حتی یک مورد در توافق پاریس برخلاف منافع ملی نیست.حمید چیت‌چیان در حاشیه نشست هیات دولت با حضور در جمع خبرنگاران با اشاره به اقدامات پیشگیرانه وزارت نیرو در قبال افزایش دمای هوا اعلام کرد: بنابر اطلاعات هوا‌شناسی طی هفته جاری و هفته آینده احتمال افزایش دمای هوا وجود دارد و طبیعی است که با افزایش دما، مصرف آب و برق افزایش می‌یابد اما خوشبختانه تمامی نیروگاه‌های ما در حال آمادگی قرار دارند.


  او گفت: تمامی ظرفیت‌های عملیاتی و اجرایی، کارشناسانی که باید به مسائل رسیدگی کنند و دیسپاچینگ برق در آمادگی کامل قرار دارند تا ان‌شاءالله بتوانند موضوع تامین آب و برق را در روزهای پیش‌رو که اوج فعالیت صنعت آب و برق در همه جهات است، مدیریت کنند.


  ایران رکورد افزایش مصرف برق در جهان را شکست


  وزیر نیرو خطاب شهروندان گفت: میزان افزایش مصرف از آن‌چه پیش‌بینی می‌شد، بسیار پیشی گرفته است. به‌عنوان نمونه در استان هرمزگان اوج مصرف برق امسال نسبت به اوج مصرف سال گذشته 19/8 درصد یعنی قریب به 20 درصد افزایش یافته و این میزان افزایش مصرف در هیچ‌کدام از کشورهای دنیا و کشور خودمان سابقه نداشته است.


  او یادآور شد: هنگامی که چنین وضعیتی پیش می‌آید، تنها راه پیش‌رو ایجاد هماهنگی‌های لازم میان مصرف‌کنندگان و تامین‌کنندگان است. الحمدالله مصرف‌کنندگان تاکنون با ما همراهی کرده‌اند و ما انتظار نداریم یک شهروند به خود زجر بدهد، بلکه می‌خواهیم آن‌چه امکان‌پذیر است و آسیبی به رفاه و آسایش مردم وارد نمی‌کند، رعایت کنند. به‌عنوان نمونه گفته‌ایم از استفاده همزمان از وسایل برقی خودداری شود.


  عضو کابینه تدبیر و امید ضمن تشریح برخی مثال‌های مربوط به نحوه مصرف و تاکید بر عدم مصرف همزمان وسایل برقی پرمصرف، از شهروندان درخواست کرد که این نکات را رعایت کنند و گفت: امیدواریم با رعایت این موارد هیچ‌کدام از هموطنان مشکلی نداشته باشند.


  بدون سدسازی قادر به تامین آب مردم و توسعه کشاورزی نبودیم


  او در پاسخ به سوالی درباره انتقادهایی که درخصوص ناهمخوانی سدسازی با فرآیند توسعه کشور گفت: از کسانی که فکر می‌کنند سدسازی با روند توسعه هماهنگ نیست، یک سوال ساده بپرسید و بگویید اگر این 5 سد لار، لتیان، ماملو، کرج و طالقان که آب شرب مردم این مناطق و پایتخت را تامین می‌کند، وجود نداشت چگونهمی‌توانستیم پاسخگوی نیاز مصرف‌کنندگان باشیم. اگر سدهای خوزستان نبود، چگونه می‌توانستیم کشاورزی را در این سطح گسترده در این استان توسعه بدهیم.


  وزیر نیرو تصریح کرد: به نظر می‌رسد، کسانی که این حرف‌ها را مطرح می‌کنند، دیدگاه صحیحی درباره مسائل واقعی جامعه نداشته و دیدگاه رمانتیک دارند. حال آن‌که ما مسائل رمانتیک مواجه نیستیم، بلکه با واقعیت سر و کار داریم. برای گردش صنعت، کشاورزی و تولید غذای مردم، و تامین نیاز شرب مردم که محتاج آب است و کسانی که می‌گویند سدسازی اشکال دارد، چه راه‌حلی برای این مشکلات دارند.


  سدسازی‌های اخیر منجر به مهار سیل‌های ابتدای امسال در جنوب کشور شد


  او گفت: علاوه بر این ما در بسیاری از مناطق کشور در فروردین‌ماه سال جاری شاهد سیل‌های بسیار مهیبی در استان‌های بوشهر، هرمزگان و جنوب فارس بودیم و دوستانی که مخالف سدسازی هستند، بدانند که همین سد‌ها منجر به مهار این سیل‌ها شد و اگر این سد‌ها نبودند، در جریان سیل‌های فرودین و اردیبهشت امسال، بسیاری از شهرهای ما در جنوب کشور به‌طور کلی از بین رفته و مردم بسیاری جانشان را از دست می‌دادند. وقتی که نعمت هست، کسانی را این نعمت را احساس نمی‌کنند اما اگر این سدسازی‌ها نبود، تلفات سنگینی که به کشور وارد شد، همه را هوشیار می‌کرد.


  عضو کابینه دولت یازدهم در پاسخ به سوالی درباره عملکرد چهارساله وزارت نیرو و صنعت آب و برق گفت: یکی از شاخص‌هایی که می‌توان عملکرد صنعت آب و برق را اندازه‌گیری کرد، این است که امسال با این دمای بسیار بی‌سابقه یا به بیان دقیق‌تر کم‌سابقه که هر 30 تا 40 سال، یک‌بار اتفاق می‌افتد، آیا کشور دچار مشکل شد.


  او با تایید برخی استثنا‌ها یادآور شد: در اوج مصرف برق، صادراتمان روند خود را طی کرد. البته ممکن است در یک منطقه به‌علت افزایش فوق‌العاده مصرف با افت ولتاژ مواجه باشیم و به‌صورت گذرا، نهایتاً یک‌ساعت مشکلی پیش بیاید اما الحمدالله صنعت آب و برق که البته محدود به وزارت نیرو نیست و بیش از نیمی از این صنایع در اختیار بخش خصوصی است و آن‌ها نیز عملکرد خوبی داشتند، در مجموع موفق بوده است. به بیان دیگر یک مجموعه عظیم از ادارات دولتی، شرکت‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی در کنار هم کار می‌کنند و حاصل آن، این شده که آب و برق مورد نیاز مردم در اوج گرما تامین شده است.


  آب‌رسانی به روستاها در سال 95 بیش از 10 سال قبل‌تر بود / آب‌رسانی به 3000 روستا


  چیت‌چیان خاطرنشان کرد: همچنین در رابطه با استحصال منابع آب جدید، اعم از سدسازی، احداث تصفیه‌خانه‌ها، توسعه شبکه‌های جمع‌آوری فاضلاب، تصفیه‌خانه‌های فاضلاب، آب‌رسانی به روستا‌ها عملکرد خوبی داشتیم. امسال بالغ بر 800 روستا در همین چندماه اولیه سال آب‌رسانی شده و تنها در سال 95 نیز نزدیک به 3000 روستا آب‌رسانی شد و این درحالی است که در 10 سال قبل‌تر به این اندازه در راستای آب‌رسانی به روستا‌ها اقدام نشد است. بنابر این به لطف و توفیق الهی و برنامه‌ریزی‌هایی که انجام شد، صنعت آب و برق نمره قابل‌قبولی می‌گیرد.


  واکنش وزیر نیرو به منتقدان پیوستن ایران به توافق پاریس


  او به وزیر نیرو در دولت بعد توصیه کرد که کار خود را به‌درستی انجام دهد و در پاسخ به سوالی درباره عدم تایید توافق‌نامه‌ای پاریس در شورای نگهبان، علی‌رغم تایید دولت و تصویب مجلس، و همچنین در واکنش به اظهارات منتقدان دولت که این توافق را مخل پیشرفت و توسعه کشور دانسته‌اند، گفت: تصور می‌کنم کسانی که این حرف را می‌زنند با متن توافق پاریس آشنایی ندارند.


  عضو کابینه تدبیر و امید یادآور شد: نکته نخست این است که در متن توافق پاریس هیچ اجباری بر دوش دولت‌ها گذاشته نشده، بلکه هر کشوری بنابه ظرفیت‌های خود به‌صورت داوطلبانه اقداماتی انجام می‌دهد. این اقدامات نیز دقیقاً‌‌ همان مسائلی است که در چارچوب سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و همچنین در راستای سیاست‌هایی است که در سال‌های گذشته ازسوی مقام معظم رهبری ابلاغ شده است.


  او گفت: یکی از این موارد استفاده از انرژی‌های تجدیدپذیر است. این کار خوبی است؛ چرا که استفاده از این انرژی‌ها برای محیط‌زیست آلودگی ایجاد نمی‌کند. در ثانی امکان افزایش صادرات سوخت فسیلی ما را افزایش می‌دهد و علاوه بر این، در دهه 70 که مقام معظم رهبری سیاست‌های کلی بخش انرژی را ابلاغ کردند، تاکید داشتند که در سبد انرژی کشور باید سهم انرژی‌های تجدیدپذیر افزایش یابد و دومین مسئله این بود که بتوانیم راندمان انرژی را بالا ببریم و این مسئله در همه سیاست‌های بخش انرژی اعم از برنامه چهارم، پنجم و ششم مطرح شده و همواره مورد تاکید مجلس و رهبری و نظام بوده است.


  اکنون کسانی که مذاکرات را انجام دادند، این مسائل را به‌عنوان پیشنهاد‌ها و برنامه‌های ایران اعلام کرده‌اند و هیچ‌کدام از این مسائل جدید نیست و همه این‌ها مسائلی است که قبلاً در قوانین مختلف مورد تاکید مجلس بوده و در برنامه‌های دولت‌ها در یکی، دو دهه قبل وجود داشته و همواره مورد تاکید مقام معظم رهبری نیز بوده است.


  حتی یک مورد در توافق پاریس برخلاف منافع ملی نیست


  چیت‌چیان همچنین در پاسخ به این پرسش که باتوجه به خروج آمریکا از توافق پاریس، ایران نیز باید از این توافق خروج کند، گفت: مطلقاً این مسئله به نفع ما نیست؛ چرا که برنامه‌های داوطلبانه‌مان را اجرا کنیم، منجر به افزایش رقابت‌پذیری اقتصادی، کاهش هزینه‌های ملی و کاهش انتشار آلاینده‌ها در کشور می‌شود و بنابر این این اقدامی ارزشمند بوده و گمان نمی‌کنم حتی یک مورد از موارد مطرح شده در این توافق برخلاف منافع ملی ما باشد.


  منبع: ایلنا
خرداد نیوز درخواست روسیه از آمریکا درباره برجام Sat Sep 16 12:32:13 IRDT 2017
خرداد نیوز استیضاح وزیر آموزش و پرورش مبنای منطقی ندارد/گاهی منافع جناحی و شخصی ابزار فشار به اعضای کابینه می‌شود Wed Feb 01 09:32:26 IRST 2017
خرداد نیوز پوتین به ترکیه می‌رود Mon Apr 02 16:59:02 IRDT 2018
خرداد نیوز منتظری از فهرست تیم ملی خط خورد Wed Aug 23 11:12:58 IRDT 2017
خرداد نیوز قاضی‌پور: به بی‌خاصیت کردن دفترچه‌های خدمات بیمه ایرانیان پایان دهید Tue Dec 19 12:49:19 IRST 2017
خرداد نیوز نتانیاهو: اگر به دنبال مصالحه هستید روابط با ایران را قطع کنید! Tue Oct 03 18:42:44 IRST 2017
خرداد نیوز مقایسه ارتش‌های چین و آمریکا Tue Mar 07 11:40:29 IRST 2017
خرداد نیوز لوکس‌ترین پیکان موجود ایران! /تصویـر Sun Apr 09 13:27:45 IRDT 2017
خرداد نیوز پیام بشار اسد بعد از صعود تیم فوتبال سوریه به پلی‌آف Wed Sep 06 10:02:13 IRDT 2017
خرداد نیوز رفتگرانی که قالیباف به آنها املاک هبه کرد Sat May 13 11:37:14 IRDT 2017
خرداد نیوز ثبت‌نام جوانان اصلاح‌طلب، اعضای کنونی و سابق شورای شهر در انتخابات Fri Mar 24 20:19:41 IRDT 2017
خرداد نیوز گستاخی ادامه دار نتانیاهو Wed Feb 22 19:36:27 IRST 2017
خرداد نیوز بیانیه نیکی هیلی پس از گفت‌وگو با آمانو در مورد برجام Thu Aug 24 07:51:54 IRDT 2017
خرداد نیوز فرار متفاوت یک مغز ایرانی به همراه خانواده‌اش Sun Jan 21 10:31:53 IRST 2018
خرداد نیوز انتشار ویروس سارق پول دیجیتال از طریق پیام رسان فیس بوک Sat Dec 30 09:59:48 IRST 2017
خرداد نیوز گوگل چه چیزی را در ایران فیلتر کرد؟ Tue Jan 16 17:27:06 IRST 2018
خرداد نیوز آخرین قیمت مصوب اقلام شب یلدا Wed Dec 20 13:47:37 IRST 2017
خرداد نیوز رفتارهای عجیب نیمار در جام حذفی + عکس Wed Jan 31 10:36:40 IRST 2018
خرداد نیوز اظهارات تازه قالیباف/واکنش به اعتراضات درباره هزینه شهرداری؛نمی خواهند حرف ما را بشنوند؛ خوب نشنوند/ نمی شود با فلان دار و دسته سیاسی شهر را اداره کرد/ در شهر سیاسی و پیر و بسته کار نکردم Mon Jul 10 14:20:32 IRDT 2017
خرداد نیوز مشروح دادگاه متهمان فساد نفتی/جدال لفظی این بار با وکلای متهمان فساد نفتی/ قاضی: سخنان واهی در شان وکلا نیست؛ مراقب حرف زدنتان باشید/وکیل متهم: آقای قاضی از پشت کوه نیامده ایم! Mon Oct 16 12:09:15 IRST 2017
خرداد نیوز رییس دفتر روحانی: دولت دوازدهم برآمده از رأی مردم است و به هیچ جناحی تعلق ندارد Fri Aug 25 18:17:39 IRDT 2017
خرداد نیوز ستاره‌های کشتی روسیه به مکه رفته اند +تصویر Thu Aug 31 14:09:02 IRDT 2017
خرداد نیوز هشتمین حراج تهران نزدیک 15 میلیارد تومان ایستاد / فروش همه آثار و سه اثر میلیاردی Sun Jan 14 09:19:43 IRST 2018
خرداد نیوز کولبری نتیجه سیاست‌های نامتوازن اقتصادی است Sat Sep 09 10:13:21 IRDT 2017
خرداد نیوز آرامگاه مزار مریم میرزاخانی در امریکا/عکس Wed Jul 26 11:47:33 IRDT 2017
خرداد نیوز علم‌الهدی: دشمن درصدد دو قطبی کردن نظام است / برخی مسئولان می‌خواهند اردوکشی لائیک بی‌دین راه بیندازند Fri Mar 03 17:18:10 IRST 2017
خرداد نیوز رکورد خرید آنلاینِ «جمعه سیاه» شکست Mon Nov 27 13:34:21 IRST 2017
خرداد نیوز عکس جالبی که برانکو در اینستاگرام منتشر کرد Fri Jan 05 21:37:09 IRST 2018
خرداد نیوز انگلیسی ها به ترامپ برای حمله به سوریه نه نمی گویند! Thu Apr 27 17:44:33 IRDT 2017
خرداد نیوز سردار سلیمانی در جمع رزمندگان بوکمال : ما از مرگ ترس نداریم Mon Nov 27 09:48:37 IRST 2017
خرداد نیوز احتمال دیدار ظریف و با وزیر ترامپ در نشست سازمان ملل چقدر است؟ Fri Sep 15 15:55:50 IRDT 2017
خرداد نیوز فنرباغچه، بیرانوند را به عنوان دروازه‌بان سوم و قرضی می‌خواهد Wed Jun 21 12:07:37 IRDT 2017
خرداد نیوز مناظره تمام می شود اما هتک حرمت ها باقی می ماند/چند درصد مردم تکذیبیه ها را می خوانند؟/ شان ریاست جمهوری فراتر از موج سواری بر روی آبروی افراد است Sun May 07 12:35:33 IRDT 2017
خرداد نیوز نامه برجامی 180 نماینده دموکرات کنگره آمریکا به ترامپ Wed Oct 04 18:18:33 IRST 2017
خرداد نیوز نقدها به صداوسیما از روی خیرخواهی است Sun Jan 29 10:19:07 IRST 2017
خرداد نیوز سخنان کابینه ای نوبخت/ پاسخ به ادعای سهم خواهی اصلاح طلبان/ روحانی زیرک است Tue Jul 18 13:04:15 IRDT 2017
خرداد نیوز خاطرات مریم میرزاخانی از عشق به ریاضی در دوران تحصیل تا نخبگی و خانه داری Sat Jul 15 15:20:45 IRDT 2017
خرداد نیوز برانکو ایوانکوویچ در آستانه جدایی از پرسپولیس و حضور در مصر Wed Aug 30 08:09:40 IRDT 2017
خرداد نیوز کشته شدن چند تن از فرماندهان برجسته داعش در موصل Sat Jul 08 10:07:02 IRDT 2017
خرداد نیوز آینده فروشی دولت برای چرخش اقتصاد Mon Sep 18 16:05:00 IRDT 2017
خرداد نیوز افزایش فشارها بر فیون برای کناره‌گیری از رقابت ریاست جمهوری Sun Mar 05 17:13:24 IRST 2017
خرداد نیوز محرومیت مسلمان و غفوری به سود چه کسی بود؟ Mon Oct 23 09:21:06 IRST 2017
خرداد نیوز منطقه آزاد چابهار میزبان آزادکاران نوجوان جهان Sun Jun 25 18:00:10 IRDT 2017
خرداد نیوز صعود استقلال خوزستان با تساوی برابر الجزیره امارات Tue May 09 22:28:13 IRDT 2017
خرداد نیوز قلعه‌نویی: چرا بازی‌های تراکتور زودتر برگزار می‌شود؟ Sun Jan 22 18:51:05 IRST 2017
خرداد نیوز صدور گواهی‌نامه مهارتی برای 100 هزار سرباز Fri Jan 12 11:43:22 IRST 2018
خرداد نیوز داربی آلمان رسما لغو شد Wed Jul 12 10:47:23 IRDT 2017
خرداد نیوز همسر ملکه انگلیس در سن 95 سالگی بازنشسته شد +تصویر Thu May 04 17:09:12 IRDT 2017
خرداد نیوز سیمرغ داران فجر 36 در قاب تصویر Sun Feb 11 23:25:06 IRST 2018
خرداد نیوز پرونده متهمان مرتبط با جاسوسی فعلا در دادسرای امنیت مطرح است Mon Feb 12 11:57:19 IRST 2018
خرداد نیوز قیمت آب بسته‌بندی خارجی در ایران از 7000 تا 60 هزار تومان Fri Aug 18 12:13:21 IRDT 2017
خرداد نیوز دولت افغانستان از استفاده «مادر بمب ها» در این کشور دفاع کرد Sat Apr 15 11:41:54 IRDT 2017
خرداد نیوز واکنش حزب الله لبنان به لغو اقدامات ظالمانه در مسجد الاقصی Thu Jul 27 18:46:31 IRDT 2017
خرداد نیوز آمار مرغ‌هایی که به دلیل آنفولانزا معدوم شد Tue Jan 02 17:10:29 IRST 2018
خرداد نیوز پلنگی که هفته پیش زنده گیری شده بود، تلف شد Sun Mar 05 14:25:16 IRST 2017
خرداد نیوز یک کلاغ و چهل کلاغ‌ها درباره هزینه اربعین صحت ندارد Wed Oct 25 15:51:10 IRST 2017
خرداد نیوز ایران سهم خود از پارس جنوبی را باز پس گرفت Sun Apr 16 10:17:03 IRDT 2017
خرداد نیوز آقای روحانی حواستان به مارادونا های دولت باشد! Sat May 27 15:32:58 IRDT 2017
خرداد نیوز انفجار در بیرون ایستگاه مترو استکهلم Sun Jan 07 16:19:18 IRST 2018
خرداد نیوز واکنش کرملین از بکاربردن الفاظ ناشایست ترامپ نسبت به اسد Tue Apr 10 01:00:27 IRDT 2018
خرداد نیوز پایان کابوس 8 ساله عجیب دانشجوی نخبه علوم سیاسی Thu Jun 01 13:38:41 IRDT 2017
خرداد نیوز توئیت ظریف در واکنش به گزارش آژانس انرژی اتمی/ متلک وزیر خارجه به طرف آمریکایی Sat Sep 02 20:11:32 IRDT 2017
خرداد نیوز شلیک موشک بالستیک از یمن به سوی عربستان Tue Jan 16 22:07:31 IRST 2018
خرداد نیوز اعتراض یک نماینده به اظهارات قالیباف درباره حادثه پلاسکو Wed Feb 01 12:30:46 IRST 2017
خرداد نیوز ساز و کار انتخاباتی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات به روایت محمود صادقی Thu Mar 30 12:19:30 IRDT 2017
خرداد نیوز "خفگی" جایزه بهترین فیلمبرداری جشنواره داکا را گرفت Mon Jan 22 00:49:16 IRST 2018
خرداد نیوز کارمندان زن در ژاپن با مجوز کارفرمایشان باردار می‌شوند! Wed Apr 04 13:26:56 IRDT 2018
خرداد نیوز مجری معروف دچار سانحه شد Wed Jan 04 09:59:36 IRST 2017
خرداد نیوز رئیس جمهوری اندونزی بر حمایت از استقلال فلسطین تاکید کرد Thu Aug 17 09:32:19 IRDT 2017
خرداد نیوز واکنش تند نخست وزیر ترکیه به اظهارات ترامپ Thu Dec 21 16:39:26 IRST 2017
خرداد نیوز یک نقطه سیاه دیگر در منظومه بی اخلاقی اصولگرایان Sat Apr 29 19:00:39 IRDT 2017
خرداد نیوز قوچان‌نژاد: وظیفه‌ام گلزنی است/ می‌خواهم در بهترین فرم به جام‌جهانی برسم Sat Aug 26 13:01:34 IRDT 2017
خرداد نیوز واکنش سخنگوی وزارت خارجه به ادعای روزنامه کویتی Wed Nov 22 16:52:45 IRST 2017
خرداد نیوز «دیوار به دیوار2» کلید خورد Sun Jan 07 10:15:38 IRST 2018
خرداد نیوز تیلرسون به عراق رفت Mon Oct 23 21:59:53 IRST 2017
خرداد نیوز دفاع عجیب عضو جبهه پایداری از سپنتا نیکنام Tue Oct 31 12:09:18 IRST 2017
خرداد نیوز بعید است پراید تا سال 97 از رده خارج شود Tue Nov 28 12:16:41 IRST 2017
خرداد نیوز مجری سرشناس و همسرش در برنامه «دورهمی» /تصویر Thu Jan 18 15:07:00 IRST 2018
خرداد نیوز دعوت از احزاب اصلاح‌طلب و اصولگرا برای حل بحران Tue Jan 02 09:24:39 IRST 2018
خرداد نیوز پروژه‌ پیشرفته دفاعی آمریکا: جاسوسی با گیاهان! +تصویر Wed Nov 22 13:20:14 IRST 2017
خرداد نیوز وزیر دفاع کره جنوبی: کره شمالی از تسلیحات هسته‌ای استفاده کند، از نقشه جهان حذف می‌شود Mon Jan 29 11:36:25 IRST 2018
خرداد نیوز روایت الهام چرخنده از بازی در یک نمایش ارزشی Fri May 05 17:41:16 IRDT 2017
خرداد نیوز قاچاقچیان 63 درصد از لوازم آرایش کشور را تامین می‌کنند! Thu Apr 05 13:06:21 IRDT 2018
خرداد نیوز وظیفه مهم محسن هاشمی و اعضای شورای پنجم Sun Aug 20 18:00:38 IRDT 2017
خرداد نیوز توصیه ها مهم ستاد امنیت انتخابات خطاب به مردم ایران Wed May 17 20:16:43 IRDT 2017
خرداد نیوز وزیر دفاع امریکا: ابوبکر البغدادی زنده است Sat Jul 22 09:37:22 IRDT 2017
خرداد نیوز روشنگری ظریف در خصوص وارونگی اتهام آمریکا به ایران Fri Dec 15 11:35:32 IRST 2017
خرداد نیوز قیمت مسکن هم اکنون در پایین ترین سطح آن است Mon Feb 20 07:24:01 IRST 2017
خرداد نیوز تقدیر وزیر بهداشت از یانگوم/عکس Fri Dec 15 08:32:00 IRST 2017
خرداد نیوز سکوت مرگ آلود انتخاباتی بر جریان اصلاحات حاکم است Mon Feb 20 17:26:39 IRST 2017
خرداد نیوز سه انتصاب و دو ابقا در وزارت بهداشت Thu Aug 31 14:16:55 IRDT 2017
خرداد نیوز کلین شیت فروزان با طعم صدر Thu Aug 24 23:18:07 IRDT 2017
خرداد نیوز دستگیری شرور و قاتل فراری در فارس Wed Sep 20 18:28:01 IRDT 2017
خرداد نیوز بزرگان اصلاحات، عارف را به بهشت خواهند فرستاد Thu Apr 19 11:56:07 IRDT 2018
خرداد نیوز تنظیم وای فای برای ردیابی تلفن همراه! Wed Apr 05 08:51:55 IRDT 2017
خرداد نیوز پیام تسلیت بطحائی درپی حادثه اتوبوس راهیان نور Wed Dec 13 13:44:41 IRST 2017
خرداد نیوز دیدار بدل ایرانی مسی در اسپانیا با او/عکس Sat Oct 21 23:18:40 IRST 2017
خرداد نیوز مدیرعامل باشگاه لیگ برتری سه سال محروم شد Wed Aug 23 08:15:20 IRDT 2017
خرداد نیوز گزارش تحقیق و تفحص از دو باشگاه پرسپولیس و استقلال در دستور کار مجلس Thu Apr 12 14:12:44 IRDT 2018
خرداد نیوز یوزپلنگ ایرانی، نفر اول مقدماتی ماده سرعت Tue Sep 19 08:46:26 IRDT 2017
برنا تکلیف رضاییان فردا مشخص می شود Fri Mar 03 10:58:26 IRST 2017
آنا مخالفان سوری به مذاکرات ژنو دعوت شدند Sat Nov 25 16:49:09 IRST 2017
آفتاب شهرداری کارمندی که از یکی از اعضای شورای شهر دفاع و حمایت کرده بود را تنبیه کرد Tue Jul 11 11:04:33 IRDT 2017
ورزش 3 آخرین فرصت مهاجم مالیایی استقلال خوزستان Mon Jul 17 17:28:00 IRDT 2017
بولتن نیوز «جنگ اقتصادی» در کتابفروشی‌ها Mon Jun 05 02:49:01 IRDT 2017
تی نیوز استخدام سرآشپز جهت کار در رستوران Mon Jul 10 16:35:53 IRDT 2017
پول نیوز خودروسازان از عملیات بانکی دست می‌کشند!؟ Tue Aug 29 20:48:01 IRDT 2017
شفاف موافقت سنا با بازگشایی موقت دولت ترامپ Tue Jan 23 09:40:40 IRST 2018
شیعه نیوز قتل نگهبان ساختمان با 10 ضربه چاقو Sun Dec 17 15:11:08 IRST 2017
تهران پرس نخست وزیر انگلیس وارد ترکیه شد Sat Jan 28 10:36:00 IRST 2017
برنا زمین لرزه مرز کرمان و یزد را لرزاند Sat Aug 26 22:35:07 IRDT 2017
شفاف ورود 7میلیون متقاضی به بازار کار طی امسال Sun Jan 01 11:56:33 IRST 2017
ورزش 3 ورونا، لژیونر والیبال ایران را با ستاره رئال مقایسه کرد/ معنوی‌نژاد برنده جدال با رونالدو!(عکس) Wed Apr 04 10:07:51 IRDT 2018
میزان مخالفت اکثر کابینه ترامپ با خروج آمریکا از برجام/سیاست خارجی آمریکا زنجیره‎ای از تناقضات است Thu Feb 08 08:30:02 IRST 2018
تی نیوز آیت الله جنتی: از امتیارات شورای نگهبان بررسی صلاحیت داوطلبان است Mon Jul 10 23:57:02 IRDT 2017
پرس شیعه داعش فاقد هویت تمدنی است/ نگاه تمدنی، کلان ترین نگاه به دین Sat Apr 07 08:47:04 IRDT 2018
میزان هلاکت شماری از نظامیان سعودی در دام نیروهای یمنی Thu Dec 21 19:10:01 IRST 2017
آریا خشم کشورهای آفریقایی از دخالت امارات در سومالی و اریتره Mon Jan 29 15:23:48 IRST 2018
روزنامه دنیای اقتصاد نفوذ آتش‌نشانان به ساختمان وزارت نیرو کمتر شد Tue Feb 06 12:38:52 IRST 2018
روزنامه کیهان توضیح ضروری Wed Apr 19 21:15:35 IRDT 2017
همشهری آنلاین آشنایی با تالاب زربیجار Thu May 25 18:21:57 IRDT 2017
بنکر آذوقه یک سال بانک ها تامین شد Thu Sep 14 09:43:11 IRDT 2017
خبرگزاری مهر انتقاد نایب رئیس پیشین از شرایط بوکس/ امیدی به پیشرفت ندارم! Sun Jul 16 09:31:33 IRDT 2017
خبرگزاری مهر یک فروند بالگرد ناتو در افغانستان سقوط کرد/طالبان برعهده گرفت Sat Oct 28 17:42:52 IRST 2017
پایگاه خبری الف ماموریت ترامپ و تیلرسون در سفر به خاورمیانه؛ از تجهیز عربستان تا خلع سلاح ایران Tue May 23 08:53:03 IRDT 2017
روزنو روایتی از تعرض کارگردان تئاتر به دختر 21 ساله Thu Jan 26 11:29:48 IRST 2017
نامه نیوز فعال شدن کد پشتیبان در بوشهر در پی ورود آب دریا به شهرهای ساحلی Sun Mar 19 13:00:34 IRST 2017
روزنامه شرق چرا در فضای مجازی گفت و گو کنیم؟ Sat Jul 15 04:30:00 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران علی دایی سفیر محیط زیست شد Mon Jul 31 10:54:07 IRDT 2017
دولت بهار درگیری‌ شدید در محور «عین‌ترما-جوبر» Wed Jul 05 22:04:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران دوربین مدار بسته، دست معلم شیطان صفت را رو کرد +تصاویر Sun Apr 15 11:55:43 IRDT 2018
فرهنگ نیوز اصغر نقی‌زاده: هنر انقلاب اسلامی را دریابیم Tue Apr 18 15:41:00 IRDT 2017
آنا اختصاص دو هزار میلیارد تومان برای حمایت از سپاه قدس و برنامه‌های موشکی Sun Jul 02 12:38:33 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران حملات سایبری میلیاردها یورو به ایتالیا زیان وارد کرد Sun May 14 19:46:47 IRDT 2017
خبرگزاری فارس سایپا مقابل استقلال فقط دو بازیکن محروم دارد/ کلانتری محروم نیست Fri Mar 03 19:12:00 IRST 2017
وطن امروز اخبار Wed Jul 05 00:00:00 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران طلایی: ما دولت کار می خواهیم Tue May 09 16:54:10 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر سیاستمداران آمریکایی هرگز با صداقت با ایران رفتارنکرده اند +گزارش Fri Oct 27 15:38:43 IRST 2017
نامه نیوز نیچروان بارزانی: روابط رسمی میان اقلیم کردستان و اسرائیل وجود ندارد Wed Sep 27 19:18:37 IRST 2017
نامه نیوز زخمی شدن 2 پلیس در درگیری خانوادگی در شاهرود Mon Feb 27 11:11:00 IRST 2017
واحد مرکزی خبر بخش خبر ورزشی 1915 / شبکه سه / 2 مرداد 1396 Tue Jul 25 11:01:17 IRDT 2017
تدبیر 24 دورهمی طارمی و مسلمان در ماشین لوکسشان +عکس Tue Jun 20 15:23:46 IRDT 2017
خبرگزاری مهر آموزش و پرورش در الفبای کار خود مانده است Tue Feb 14 14:39:19 IRST 2017
شفاف چه عواملى سلامت کبد را به خطر می‌اندازد؟ Sat Feb 24 22:43:44 IRST 2018
خبرگزاری مهر حمله نظامیان آل خلیفه به 20 منزل شهروندان بحرینی طی 3 روز گذشته Wed Nov 15 23:57:47 IRST 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن تنها راه پیشرفت ایران اسلامی، احیای روحیه‌ انقلابی است Sat Nov 25 15:40:25 IRST 2017
پارسینه تشکر توئیتری ترامپ از یک ایرانی +عکس Tue Jan 24 23:53:01 IRST 2017
خبرگزاری دانشجو فیلم/ واکنش جالب علی هاشمی قهرمان وزنه برداری جهان در مقابل زنی که مدال را به وی اهدا کرد Tue Dec 05 11:39:45 IRST 2017
برنا تلاش داریم طرح های جدید در شهرک های صنعتی ایجاد شوند Tue Jan 24 11:30:11 IRST 2017
598 دیلی میل: «محمد بن سلمان» هفته آینده پادشاه عربستان می‌شود Fri Nov 17 21:27:10 IRST 2017
شیعه نیوز از ورود پنج کشتی حامل سوخت به یمن جلوگیری شد Mon Feb 13 10:08:34 IRST 2017
روزنو اعتراض استقلال به بدهی‌های مالیاتی Sun Nov 12 14:47:00 IRST 2017
تابناک مقامات امنیتی لبنان منصوب شدند؛ ژنرال «جوزف عون » فرمانده جدید ارتش لبنان Wed Mar 08 16:18:34 IRST 2017
تدبیر و امید از منصوریان تا منصوریان/ پرسپولیس بعد از 9 ماه بیش از یک گل خورد Sun Feb 12 16:14:04 IRST 2017
خبرگزاری مهر وزیر علوم 2 رئیس دانشگاه را ابقا کرد Mon Dec 04 12:31:50 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران دستگیری سارق اموال داخل خودرو در آمل Sat Dec 23 12:44:53 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران تولید ماده‌ای جدید برای متحول‌ کردن حوزه "اسپینترونیک" Sun Jul 02 09:48:48 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران اوقات شرعی شهرستان ثلاث باباجانی در ماه رمضان 96 Thu May 25 12:40:18 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر تلاش برای تبدیل یک خانه تاریخی بوشهر به جاذبه گردشگری Sat Jul 08 14:05:12 IRDT 2017
ایلنا برنامه جامع سلامت مازندران از سال 97 اجرایی می شود Sun Jan 07 18:39:44 IRST 2018
میزان شرایط درخواست دستور موقت در دیوان عدالت اداری چگونه است؟ Sat Jan 13 20:36:31 IRST 2018
خبرگزاری نسیم وزارت خارجه و مسئولان ایران صدای مسلمانان میانمار باشند/ دولت و بودائیان میانمار در حال خلق هلوکاست مسلمانان هستند Sat Sep 09 18:04:00 IRDT 2017
تدبیر کشته شدن 6 عامل انتحاری در عراق Wed Mar 29 08:30:00 IRDT 2017
بی باک نیوز تجهیزات تکمیلی هفله آلمان Thu Feb 16 21:42:01 IRST 2017
خبر گزاری دانا مردی با این نشانه ها عاشق شماست Fri Mar 17 09:44:06 IRST 2017
خبرگزاری فارس یک تاجر روس برای استخراج بیت‌کوین دو نیروگاه می‌خرد Sat Jan 13 16:22:31 IRST 2018
فردا چطور با روی گشاده به استقبال سال جدید برویم Mon Mar 13 15:05:05 IRST 2017
پارس فوتبال منتفی شد ؛ دیگر منتظر حضور این ستاره در ” استقلال ” نباشید ! Mon Nov 13 06:05:46 IRST 2017
عصر ایران مینی‌بوس دانش‌آموزان دبستانی در دامغان واژگون شد/ 15 دانش آموز مجروح شدند Sun Apr 30 09:26:56 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم مسابقات کشتی بازی‌‎های آسیایی در اوزان المپیکی برگزار می‌شود Wed Apr 04 12:20:05 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران بیش از2هزار وسیله نقلیه دربین جاده های در همدان Sun Jan 21 16:12:57 IRST 2018
بولتن نیوز رکورد تولید محصولات پتروشیمی امسال شکسته می‌شود Sun Jul 30 23:29:11 IRDT 2017
پول نیوز شرکت تخفیفان Wed Jan 04 07:59:36 IRST 2017
ایران آنلاین حمله غافلگیرانه یمنی ها به کاروان نظامی عربستان Thu Mar 30 18:14:08 IRDT 2017
تدبیر 24 ناامید نشدیم Sat Aug 12 11:00:02 IRDT 2017
تی نیوز استخدام نیروی خدماتی و نظافت در شرکت خصوصی Sat Jul 15 17:31:03 IRDT 2017
برنا اشتغال‌زایی برای 2000 نفر تا پایان امسال در خراسان‌جنوبی Tue May 09 18:30:06 IRDT 2017
آریا امکان رشد گیاه روی سیمان زیستی Tue Nov 07 16:03:34 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا روحیه ایثار و فداکاری و جهادی ویژگی اصلی بسیج/ اکنون باید بسیج برای حل مشکلات اقتصادی کشور هم به طور جد وارد میدان شود Thu Nov 23 16:40:14 IRST 2017
تابناک برخی مسئولان بیش از حد از حقایق مردم و موقعیت خود در جامعه غافل هستند؛ غفلتی که نتیجه ای تلخ خواهد داشت! Sat Jan 06 13:51:04 IRST 2018
انتخاب فیلم/ بدهی بابک زنجانی چقدر است؟ Sun Feb 04 15:54:38 IRST 2018
انتخاب در ایام انتخابات 1700 مورد تجمع و سخنرانی داشتیم/ از طرف داعش و منافقین تهدید می‌شدیم و حتی چند مورد دستگیری داشتیم/ حتی یک حزب هم نداریم که منتظر دریافت مجوز باشد/ در اقتصاد عقب‌ماندگی تاریخی داریم/ به روحانی گفتم خوشحال می‌شوم در وزارت کشور نباشم Fri Sep 15 11:00:45 IRDT 2017
598 پنجره تابستانی تراکتورسازی باز می‌شود؟ Thu Feb 16 11:42:30 IRST 2017
افکارخبر دلایل بدبینی ها نسبت به روحانیون از نگاه ضرغامی Sun Nov 12 17:14:25 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم مساحت فضاهای ورزشی در استان فارس به یک میلیون مترمربع افزایش می‌یابد Mon Aug 28 08:32:48 IRDT 2017
صبحانه با خبر آسمان کدام استان‌ها امروز بارانی است؟ Wed May 17 09:22:16 IRDT 2017
نامه نیوز عضو فراکسیون امید مجلس:زمان برپایی تجمع‌های قانونی فرارسیده است/با مسوولان اطلاعات سپاه چلسه گذاشتیم/ با نظر حسام الدین آشنا مخالفم/نمی توان با جمع‌آوری امضا از تعدادی از شهروندان قانون‌گذاری کرد Wed Jan 03 07:29:07 IRST 2018
خبرگزاری نسیم «صدا سیما» برنده فینال ادابازی شد Fri Sep 15 10:37:00 IRDT 2017
تدبیر و امید تقلید سرمربی کره از کارلوس! Sat Aug 26 19:58:28 IRDT 2017
تی نیوز بازدید سهام داران شرکت از مس منطقه آذربایجان (بخش اول) Sat Jul 08 18:29:57 IRDT 2017
افکارخبر مشخص شدن مهاجم جدید تیم استقلال برای نیم فصل دوم Sun Dec 24 20:29:41 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی سرمایه گذاری 250میلیون دلاری خارجی برای مایع سازی گاز طبیعی در مازندران Sat Mar 04 18:52:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی خسارت 1500 میلیارد ریالی سیلاب به بخش کشاورزی آذربایجان غربی Sun Apr 16 11:55:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران آغاز ثبت‌نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور از فردا Sat Oct 14 08:56:33 IRST 2017
خبرگزاری فارس روسیا الیوم: سازمان ملل اظهارت نیکی هیلی علیه ایران را تکذیب کرد Thu Dec 14 23:59:02 IRST 2017
ایلنا هوای پایتخت در شرایط ناسالم قرار دارد Sun Nov 05 09:59:04 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم تقوا نگهدارنده‌ی انسان در صراط مستقیم Thu Jun 01 10:12:44 IRDT 2017
اقتصاد آنلاین بازگشت رونق به بازار خانه‌های کلنگی Mon Oct 16 00:25:19 IRST 2017
تدبیر سید حسین موسویان:شروع سیاست خاورمیانه‌ای ترامپ به 8 دلیل ترسناک است Fri Feb 10 17:36:51 IRST 2017
بی باک نیوز حمله شیمیایی صوری بهانه‌ای برای حمله نظامی به سوریه/ بازی غربی‌ها با خون کودکان سوری Fri Apr 07 20:20:04 IRDT 2017