تدبیر - Sun Jul 23 00:10:00 IRDT 2017 نمایش خبر

وزیر ورزش: برای حضور زنان در ورزشگاه نیازمند حمایت مراجعیم/ عربستانی ها را مجبور می کنیم در ایران بازی کنند

مسعود سلطانی فر، چند ماهی می شود که سکان وزارت ورزش و جوانان را در اختیار گرفته و اکنون نوبت به گزینشی دیگر فرا رسیده است، سلطانی فر در گفت و گو با روزنامه قانون در خصوص چند ماه مدیریت خود در این عرصه، نکات جالبی را گفته که در ادامه متن کامل آن را می خوانید.


 در این گفت‌وگو تلاش می‌کنیم تا مصداقی پیش برویم و از کلیات بپرهیزیم. نخستین چالشی که در دوره وزارت شما حاشیه‌ساز شد، این بود که قرار بود خانواده‌ها در بازی‌های لیگ جهانی والیبال به ورزشگاه بروند. بلیت فروشی که انجام شد، یک عده معتقد بودند حضور خانواده‌ها گزینشی بوده است. آیا شما این موضوع را بررسی کردید؟
 این گونه نبود که همه با بلیت‌فروشی بیایند یا همه گزینشی در ورزشگاه حاضر شوند. در حقیقت روشی تلفیقی بود. تعدادی بلیت خریدند، تعدادی نیز خانواده بازیکنان، مربیان و دست‌اندرکاران بودند که به ورزشگاه رفتند. در حقیقت تلفیقی از چند گروه بودند که آمدند مسابقات را دیدند. اتفاق خوبی بود.
 در دوره‌های بعدی اجازه حضور خانواده‌ها در ورزشگاه داده می‌شود؟
 به هر حال عوامل و دستگاه‌های مختلفی در این قضیه دست اندرکار هستند که باید همگرایی و تعامل بین همه آن‌ها به وجود بیاید و همه به این باور برسند که حضور خانواده‌ها در ورزشگاه‌ها نه تنها از لحاظ فرهنگی و اجتماعی مشکل‌ساز نیست بلکه می‌تواند جلوی بروز برخی از مشکلات و ناهنجاری‌های فرهنگی را نیز بگیرد. امیدواریم بتوانیم در ماه‌های آینده و جلساتی که در شورای اجتماعی کشور و دیگر تشکل‌ها می‌گذاریم، کار توجیهی انجام دهیم و همه را به این باور برسانیم که این هماهنگی ایجاد شود و اول در رشته‌های سالنی و بعد در سایر رشته‌ها بتوانیم زمینه حضور مناسب و سازنده خانواده‌ها را فراهم کنیم.
 تایید لباس بانوان بسکتبالیست از سوی فیبا که با نامه‌نگاری شما انجام شد، یکی از اقدامات مثبتی بود که در دوره وزارت شما اتفاق افتاد. آیا آن را پیگیری‌می‌کنید؟ آیا قرار است بانوان با همین لباس‌ها تشکیل اردو بدهند و به مسابقات بین المللی اعزام شوند؟
 در حال حاضر لباس بانوان، مراحل تایید نهایی را در فدراسیون جهانی گذرانده و این مجوز صادر شده که ما بتوانیم بانوان‌مان را با پوشش اسلامی به مسابقات بین المللی مثل سایر رشته‌هایی که بانوان حضور پیدا می‌کنند از جمله والیبال و فوتبال اعزام کنیم. این امکان هست که بسکتبالیست‌های کشورمان نیز در مسابقات حضور پیدا کنند.
 چرا از سوی وزارت ورزش و جوانان نامه‌نگاری انجام شد؟ آیا فدراسیون نمی‌توانست این مشکل را حل کند؟
 از همان روزهای اولی که به عنوان وزیر ورزش معرفی شدم، این بحث مطرح بود. فکر می‌کردم اگر خودم دخالت کنم، مشکل حل خواهد شد. با وجود اینکه برخی توصیه‌ها می‌شد که در بدو ورود این کار را انجام ندهیم زیرا ممکن است با مشکل مواجه شود، نتیجه نگیریم یا برای شروع کار ما مناسب نباشد، ولی من باور داشتم که یکی از وظایف مهم ما این است که بانوان‌مان را به همه حقوقی که در ورزش دارند برسانیم و شرایط مساعد را برای آن‌ها به وجود بیاوریم. در نهایت این کار را انجام دادیم و خوشبختانه با رویکرد مثبت فدراسیون جهانی بسکتبال نیز مواجه شدیم و لباس‌ها تایید شد.
 انتقاداتی نیز از عملکرد برخی از فدراسیون‌ها شکل گرفته است. به عنوان مثال عملکرد فدراسیون بوکس زیر ذره‌بین منتقدان قرار گرفته است. برنامه ای برای تغییر در این فدراسیون دارید؟
 فدراسیون‌ها یک مجمعی دارند و نحوه انتخاب، ارزیابی و جایگزینی روسای فدراسیون، سازوکاری است که در اساسنامه‌ها پیش بینی شده است. بحث این نیست که ما حکمی را بزنیم و یک نفر را عزل بکنیم. کسی که توسط مجمع یک فدراسیون انتخاب شده به کار خود ادامه می‌دهد اما اقدامی که در حال حاضر با جدیت انجام می‌دهیم و البته جزو مهم‌ترین کارهایی است که شروع کردیم، ارزیابی کار فدراسیون‌ها و روسای‌شان است. در اولین ارزیابی که ارائه دادیم، پنج فدراسیون فعال مشخص و خبری شد. پنج فدراسیون ضعیف‌مان نیز مشخص شد. تمام فدراسیون‌ها براساس عملکردی که داشتند ارزیابی شدند و به آن‌ها نمره داده شد. این نظام ارزیابی مستمر جزو برنامه‌ها و سیاست‌های‌مان است که ادامه ‌می‌دهیم. وقتی که در یکی دو دوره، یک فدراسیون جزو فدراسیون‌های ضعیف قرار بگیرد،باید فکری کنیم و از طریق سازوکار قانونی و مجمع این کار را انجام خواهیم داد.
 اما هنگامی که انتخابات برگزار می‌شود، گاهی برخی از کاندیداها به نفع رییس قبلی فدراسیون کنار می‌روند و این تغییر و تحول صورت نمی گیرد. شاید بعد از 28 سال لازم باشد که وزارت ورزش به انتخابات برخی فدراسیون‌ها از جمله بوکس ورود کند.
 من فکر می‌کنم ما در مجموع نیاز به فضا، افراد، انرژی جدید و نیروهای جوان‌تر داریم. در واقع نیاز به ظرفیت‌هایی داریم که وجود دارد و ما کمتر به آن‌ها پرداختیم و از آن‌ها استفاده کردیم. امیدوار هستم اگر قرار بود در آینده وزیر ورزش باشم، در انتخابات روسای فدراسیون‌ها بتوانم از نیروهای با انرژی و جوان‌تر استفاده کنم.
 برخی معتقدند در فدراسیون تکواندو نیز نیاز به تغییر و تحول احساس می‌شود.
 همه فدراسیون‌ها به همین شکل هستند. یعنی چیزی که می‌گویم ارزیابی کار تمام فدراسیون‌هاست. چه فدراسیون‌هایی که در حال حاضر موفق هستند و چه فدراسیون‌های ضعیف، عملکرد همه آن‌ها ارزیابی خواهد شد و استثنایی وجود ندارد. عملکرد همه فدراسیون‌ها را به صورت مستمر و دوره‌ای مورد ارزیابی قرار می‌‌دهیم. امیدوار یم در ارزیابی‌های بعدی تعداد فدراسیون‌های فعال‌مان بیشتر شود.
 در روزهای اخیر اتفاقات عجیب خبری در فدراسیون فوتبال رخ داده است. بسیاری معتقد بودند مخالفان کی‌روش در حال حذف از فدراسیون هستند. برخی نیز معتقد بودند وزارت ورزش باید به این ماجرا ورود کند. شما همواره نشان دادید که حامی کی‌روش هستید و از ایشان حمایت می‌کنید.آیا موافق این عزل‌ها از فدراسیون بودید؟
 این‌ها مسائل داخلی فدراسیون فوتبال است. فکر می‌کنم در مورد همه این موارد رییس فدراسیون فوتبال توضیحات و استدلال‌های خودش را گفته است. ما نیز حمایت بی قید و شرط از هیچ کسی نداریم. در فدراسیون‌های مختلف هر زمانی که یک مسئول یا یک مربی موفق باشد، کارنامه و دستاوردهای خوبی داشته باشد و کارش را به صورت حرفه ای انجام دهد، مورد حمایت قرار می‌گیرد و اگر نتواند نتیجه بگیرد، به طور طبیعی باید فکری بکنیم.
 براساس شنیده‌ها حق پخش تلویزیونی در برنامه ششم گنجانده شده است. در این مورد توضیح بدهید.
 در برنامه ششم 5، 6 حکم خوب را برای توسعه ورزش گنجاندیم. یکی اختصاص 27/0 درصد از مالیات برارزش افزوده بود. این موضوع کم‌کم زمینه‌ را فراهم می‌کند که بتوانیم بودجه لازم را به مرور به استان‌ها اختصاص بدهیم و پروژه‌های نیمه‌تمام را تمام کنیم. ضمن اینکه به هیات‌های ورزشی نیز کمک خواهیم کرد. ارتباط با ورود و مشارکت گسترده بخش خصوصی نیز بخش دیگری از این برنامه است.به این شکل که هزینه‌هایی که بخش خصوصی انجام می‌دهد، به عنوان هزینه قابل قبول مالیاتی محسوب می‌شود. یکی دیگر از احکام خوبی که داشتیم، تعیین تکلیف در ارتباط با حق پخش تلویزیونی است که به عنوان یک بند در قانون برنامه ششم آمد. از حدود سه ماه قبل یک کارگروه مشترک را تشکیل دادیم. معاون من و دو، سه نفر از مدیران و رییس فدراسیون فوتبال به اتفاق معاونان صدا و سیما، جلساتی را نیز در این باره برگزار کردند. حرف ما از اول این بود که ظرفیت خیلی خوبی از جهت درآمدی در این بخش وجود دارد تا هم صدا و سیما منتفع شود، هم بخش ورزش کشور و اسمش را گذاشتیم یک سیاست برد – برد.
 درباره حق پخش تلویزیونی گمانه‌زنی‌ها فراوان است. شما به عنوان وزیر ورزش چه اقدامی برای حل این مشکل انجام داده‌اید؟
 من شاید چهار بار در حاشیه جلسات هیات دولت با آقای علی عسگری صحبت‌هایی کردم. مضمون این صحبت‌ها این بود که معنی پرداخت یا استفاده بخش ورزش از این امتیاز این نیست که از درآمدهای صداوسیما کم شود. ما شرایط و ظرفیتی داریم که اگر با هم تعامل و همکاری داشته باشیم، درآمد هر طرف افزایش پیدا می‌کند. پس منطقی است که همکاری کنیم و از این ظرفیت استفاده کنیم.
 واکنش رییس صدا و سیما به صحبت‌های شما چه بود؟
 خوشبختانه علی عسگری و معاونان‌شان رویکرد خوبی داشتند. ما چارچوب توافقنامه‌ای را تنظیم کردیم. چارچوب کلی همکاری‌های‌مان مشخص می‌شود. سپس جزییات اجرایی بررسی می‌شود تا بتوانند مراحل اجرایی کار را مشخص کنند. امیدواریم با شروع لیگ بتوانیم به یک همگرایی برسیم و نیاز نباشد از ابزارهای قدرتی‌مان استفاده کنیم و کشمکشی داشته باشیم. فکر می‌کنم که این بلوغ در بین مسئولان دو مجموعه و اعضای کارگروه هست که هر چه سریع‌تر به جمع بندی برسیم.
 بحث نظام جامع باشگاه‌داری از سال 82 مطرح بود که تا سال 89 مسکوت ماند. گفته می‌شود این بحث در حال بررسی و پیگیری است اما چه زمانی قرار است اجرایی شود؟
 دوستان طرحی را در بدو شروع به کارمان در این وزارتخانه، تهیه کرده بودند و در حال حاضر در حال بررسی آن هستیم تا به عنوان یک لایحه از طرف دولت تقدیم مجلس شود. امیدواریم به تدریج تیم‌های ما از تیم بودن به باشگاه تبدیل شوند و بتوانند سامان بگیرند. مصمم هستیم به عنوان یکی از مهم‌ترین کارهای‌مان در اولین سال دولت دوازدهم این کار را انجام بدهیم.
 معرفی نشدن هیات مدیره باشگاه پرسپولیس باعث نگرانی هواداران این تیم شده است. با توجه به اینکه لیگ برتر فوتبال در پنجم مرداد آغاز می‌شود، هواداران چه زمانی هیات مدیره این تیم را خواهند شناخت؟
 هیات مدیره این تیم قبل از شروع لیگ معرفی می‌شود.
 کمپینی در فضای مجازی به راه افتاده و درخواست‌هایی مطرح شده که بازی ایران و سوریه، به دلیل اینکه بازی مهمی نیست و ما به جام‌جهانی صعود کرده‌ایم، با حضور خانواده‌ها برگزار شود. در این باره چیزی شنیده‌اید؟
 یک نفر پیشنهادی داده که البته چندان جدی نیست. براى حضور خانواده‌ها در ورزشگاه‌ها نیازمند همکارى همه دستگاه‌هاى مسئول و حمایت مراجع فرهنگى و دینى هستیم و این کار باید در فضایى دور از جنجال اتفاق بیفتد.
 مشکل دیگری که در فوتبال وجود دارد، این است که برخی از تیم‌های بزرگ حاضر نیستند در برابر تیم‌ملی کشورمان بازی کنند.‌ بعد از بازی مقابل سوریه، امیدوار باشیم که تیم‌های مطرح به کشورمان بیایند یا ما در کشورهای دیگر در برابر آن‌ها قرار بگیریم؟
 از پایان بازی های مقدماتی جام جهانی که 14 شهریور است تا شروع جام جهانی 2018 که خرداد سال آینده است، ما یک نقشه راه و برنامه کلی را مدنظر داریم تا فدراسیون با هماهنگی کی‌روش برای آن تصمیم بگیرند. یک سری بازی‌های رسمی و ملی نیز داریم که باید برای آن‌ها برنامه‌ریزی کنیم. به طور طبیعی بازی‌های لیگ را نیز پیش رو داریم و باید بازی‌های‌مان در فیفادی (روز فیفا) برگزار شود. در فیفا‌دی‌ها به دنبال این هستیم که بتوانیم بازی تدارکاتی خوبی را با تیم‌های مناسب‌تر و برتر دنیا پیش‌بینی کنیم تا تیم ملی فوتبال ما بازی‌های جدی‌تر و سخت‌تری داشته باشد و برای حضور مقتدرانه در بازی‌های 2018 جام‌جهانی روسیه آماده شود. امیدوار هستیم با پیگیری‌هایی که فدراسیون انجام می‌دهد و تاکیدی که همگی داشتیم، بتوانند دیدارهای تدارکاتی خوبی را در چارچوب بازی‌های ملی برگزار کنند.
 مشکل مهمی که شاید نیاز باشد در دولت دوازدهم برطرف شود، همپوشانی برخی از رشته‌هاست. به عنوان مثال رشته شنا زیر نظر فدراسیون شنا و انجمن غواصی است. این اتفاق حاشیه‌هایی را ایجاد کرده است؛ یعنی مجوزهایی از انجمن غواصی گرفته می‌شود و فدراسیون شنا با آن مخالفت می‌کند یا برعکس این اتفاق رخ می‌دهد. اقدامی مدنظر دارید تا این مشکل حل شود؟
 ما در شنا این مشکل را نداریم. موضوعی که شما مطرح کردید مصداق شنا نیست زیرا بحث غواصی یک بحث است، شنا یک بحث است و واترپلو یک بحث دیگر. اما برخی از رشته‌های رزمی ممکن است که چنین حالتی را داشته باشند. این مشکل باید به مرور تعیین تکلیف و بررسی شود. من نیز در حوزه‌های مختلف معاونت‌های وزارتخانه دستور دادم تا هم در داخل حوزه معاونت قهرمانی و هم ورزش همگانی این تداخل ها را به مرور برطرف کنیم.
 ورزش در بیشتر نقاط دنیا به یک صنعت تجاری تبدیل شده است. در ایران اما هنوز به این جایگاه دست پیدا نکرده‌ایم. برنامه‌ای برای تبدیل ورزش به صنعت دارید؟
 اقتصاد ورزش در دنیا یعنی مشارکت بخش خصوصی؛ چه بخش خصوصی حقیقی و چه حقوقی. این اتفاق در ورزش بسیار چشمگیر و گسترده شده است و تمام باشگاه‌های بزرگ دنیا مالک خصوصی دارند. باشگاه‌های بزرگ دنیا حامیان مالی مختلفی دارند. آن‌ها به رشد و توسعه ورزش کمک می‌کنند. این بخش در ایران بخش کوچکی است و من فکر می‌کنم باید در این قضیه کار جدی‌تری انجام دهیم. البته در نشست‌هایی که با نمایندگان مجلس و به خصوص فراکسیون ورزش و کمیسیون فرهنگی داشتم، قبول داشتند که چون سازوکار قانونی را برای مشارکت بخش خصوصی فراهم نکرده‌ایم، فعالیتی نمی‌کنند. حکمی در ارتباط با هزینه‌های بخش خصوصی که به عنوان هزینه قابل قبول مالیاتی تلقی می شود، تدوین شده است. این مقدمه کار ما بود که امیدواریم پس از این حکم و بررسی مراحل بعدی، دنبال این برویم که بتوانیم تسهیلات ارزان قیمت‌تری برای کسانی که در بخش ورزش می خواهند سرمایه‌گذاری کنند، فراهم کنیم تا علاوه بر منابع دولتی، بتوانیم از منابع فراوان بخش خصوصی استفاده کنیم. آن موقع می‌توانیم انتظار داشته باشیم ورزش دچار تحول جدی شود.
 برجام ورزش در دولت دوازدهم چگونه خواهد بود؟
 این ایامی که شما این مصاحبه را انجام می‌دهید خوشبختانه مصادف با دومین سالگرد توافق اولیه‌ای است که ما انجام داده‌ایم. اجرایی شدن برجام از 27 دی‌ 1394 انجام شد؛ البته توافق اولیه را ما در 23 تیر 94 انجام دادیم. در آستانه دو سالگی برجام باید این را بگوییم که بخش ورزش کشور جزو بخش‌هایی بوده که از این توافقنامه بسیار منتفع شده است. ما امروز شاهد رویکرد جدی فدراسیون‌های جهانی و محافل بین‌المللی ورزشی برای گسترش تعامل با ایران هستیم. پس از این توافق بیش از 70 مورد میزبانی داشتیم و اشتیاق بسیار زیادی وجود دارد که میزبانی‌ها را به کشورمان بدهند. با توجه به اینکه ظرفیت‌های خوبی داریم، امیدواریم که بتوانیم از ظرفیت استفاده از مربیان و مدرسان خارجی استفاده کرده و برگزاری دوره‌های آموزشی را در دستور کار قرار دهیم. استفاده کردن از ابزار، لوازم و تولیدکنندگان ورزشی بزرگ دنیا در ایران نیز در دستور کار قرار دارد. در هر صورت تاثیرات برجام در بخش ورزش قابل توجه و گسترده بوده و فکر می‌کنم که ما در آینده به برکت اجرای برجام بتوانیم کرسی‌های بیشتری را در کنفدراسیون‌های آسیایی و فدراسیون‌های بین‌المللی کسب کنیم و از این طریق بتوانیم حقوق ورزش و ورزشکاران کشورمان را استیفا کنیم. این بحث بدیهی است که به هر حال وقتی در هیات رییسه کمیته‌های مختلف فدراسیون‌های جهانی، کرسی داشته باشیم، می‌توانیم امتیازاتی به دست آوریم و از فرصت‌ها استفاده کنیم. این فرصت‌ها به رشد و توسعه ورزش‌مان کمک می‌کند. خوشبختانه برجام تاثیرات خوبی در حوزه ورزش و پیشرفت ورزش داشته است.
 روابط ما با عربستان فراز و نشیب زیادی داشته است. آیا دیپلماسی ورزش می‌تواند به حل شدن اختلاف نظرهای ما و عربستان کمک کند؟
 در دوره‌ای که تحریم‌های ناعادلانه و غیرقانونی بر علیه کشورمان اعمال می‌شد، روابط ورزشی و فرهنگی‌مان با بسیاری از این قدرت‌های بزرگ که به لحاظ اقتصادی، نظامی و سیاسی ما را تحریم کرده بودند قطع نشده بود. تیم‌های ورزشی‌مان به این کشورها سفر می‌کردند.
 تیم‌های آن‌ها می‌آمدند هرچند که یک مقدار محدود شده بودند. ارتباطات و تعاملات ورزشی می‌تواند زمینه‌ساز گسترش روابط بین ملت‌ها و دولت‌ها باشد. من بارها گفته‌ام در دوره‌ای که چین اختلافات عمیقی را در دهه 70 با آمریکا داشت، دیپلماسی پینگ‌پنگ و اعزام آن تیم‌ها سبب تلطیف و ارتباطات بیشتر شده بود. در ارتباط با عربستان باید بگویم که به هر حال بر همه جهانیان آشکار است که امنیت کشور ما امروز در یک منطقه ناامن جغرافیایی، زبان‌زد و درخور توجه است. این امنیت به برکت تلاش‌هایی که همه عناصر تامین‌کننده امنیت مثل نیروهای نظامی، انتظامی، اطلاعاتی و قضایی ما انجام داده‌اند، حاصل شده است. امروز امنیت با ثبات و پایداری داریم به نحوی که فیفا اجازه می‌دهد مسابقات ما با همه کشورها در ایران برگزار شود و هیچ اتفاقی نیز رخ نمی‌دهد. حتی کشور همسایه‌مان یعنی عراق که مشکل دارد، بازی‌های انتخابی آن برای جام‌جهانی روسیه در گروه دو آسیا در ایران انجام شد. بحث عربستان، بحثی سیاسی است. بحث ناامنی که آن‌ها مطرح می‌کنند بحثی است که هیچ‌کس قبول ندارد و همه دنیا باورشان برخلاف عربستانی‌هاست.
 تصور من این است در دادگاهی که در روزهای اخیر داشتیم، می‌توانیم حکم نهایی را به نفع خودمان بگیریم و تیم‌های عربستانی را مجبور کنیم که تمکین کنند و بازی‌های‌شان را در داخل ایران انجام بدهند. فکر می‌کنم آن‌ها موضوعات سیاسی و تعارضاتی که در منطقه به وجود آمده را بهانه کرده‌اند. در هر صورت فضای ورزشگاه‌های ما به لحاظ حضور تماشاچیان به گونه‌ای است که شرایط را برای تیم‌های عربستانی سخت می‌کند و آن‌ها واهمه‌شان از این جهت بیشتر است که تیم‌های‌شان به ایران بیایند و نتوانند نتیجه بگیرند. آن وقت به لحاظ پرستیژ سیاسی و غرور ملی برای‌شان مشکل‌زا خواهد بود. تصور من بر این است که ما بدون شک در دادگاه‌های برگزار شده و احتمالی آینده می‌توانیم حکمی به نفع خودمان بگیریم و تیم‌های عربستانی مجبور می‌شوند در داخل ایران بازی‌های‌شان را انجام بدهند، زیرا امنیت ایران مورد تایید همه عوامل سیاسی و ورزشی دنیاست.
تدبیر درخواست فرزند کلینتون از همجنسگرایان برای شرکت در انتخابات Mon Nov 07 03:40:00 IRST 2016
تدبیر دولت ترامپ برای دومین بار پای‌بندی ایران به برجام را تائید می‌کند Mon Jul 17 12:49:00 IRDT 2017
تدبیر آزمون فراگیر ارشد پیام‌نور برگزار شد/اعلام نتایج نهایی در اسفند ماه Fri Feb 03 17:01:09 IRST 2017
تدبیر وضعیت نیویورک بعد از برف و یخبندان شدید+عکس Fri Feb 10 13:51:35 IRST 2017
تدبیر صعود المپیاکوس به نیمه‌نهایی جام حذفی یونان/انصاری‌فرد 90 دقیقه بازی کرد Fri Mar 03 00:06:36 IRST 2017
تدبیر احضار شخصیت‌های تاریخی به بوم نقاشی Fri Jun 30 11:20:00 IRDT 2017
تدبیر خیال هواداران پرسپولیس راحت شد + عکس Mon Feb 13 12:05:31 IRST 2017
تدبیر حیات جمنا پایان یافته است/ اصولگرایان نیازی به تطبیق خود با افکارعمومی و مردم نمی‌بینند Sun Jul 15 11:03:14 IRDT 2018
تدبیر سیستم موفق پیوند اعضای اسپانیا چگونه کار می‌کند؟ Wed Apr 19 03:15:00 IRDT 2017
تدبیر عکس | سربند تجریش؛ 55 سال قبل Tue May 23 06:30:00 IRDT 2017
تدبیر اوج هیجان در روزهای پایانی لیگ دسته اول/لیگ‌برتر میزبان یک مهمان جدید Wed Apr 19 08:53:33 IRDT 2017
تدبیر تقدیر حق شناس از انصراف محسن هاشمی Fri Jul 21 00:00:00 IRDT 2017
تدبیر روحانی دوشنبه به همدان می رود Thu May 04 16:03:48 IRDT 2017
تدبیر در آستانه انتخابات؛ چاپخانه خاص، چاپ روزنامه های مستقل و اصلاح طلب را متوقف کرد! Thu Apr 20 19:00:08 IRDT 2017
تدبیر سخنرانی میرسلیم در قم لغو شد Tue May 02 00:40:00 IRDT 2017
تدبیر راهکار برقی‌ها برای دور زدن خاموشی Wed Jul 05 14:19:21 IRDT 2017
تدبیر آخرین فرد حادثه دیده انفجار میرداماد از زیر آوار خارج شد Fri Mar 24 16:56:54 IRDT 2017
تدبیر 18 کشته در حمله هوایی ائتلاف امریکایی در سوریه Thu Apr 13 21:00:22 IRDT 2017
تدبیر توئیت محسن رضایی بی قانونی است یابی اخلاقی یا هر دو Thu May 18 03:14:06 IRDT 2017
تدبیر عکس عجیب از تولد مگس های زنده زیر پوست دختر جوان + عکس Mon May 01 13:04:13 IRDT 2017
تدبیر ظریف: امنیت ایران از مردمش ریشه می‌گیرد Fri Feb 03 17:05:04 IRST 2017
تدبیر هنجارشکنان چهارشنبه سوری مهمان نوروزی بازداشتگاهها شدند Wed Mar 15 16:09:29 IRST 2017
تدبیر مناظره‌ نامزدهای انتخابات زنده پخش خواهد شد Sat Apr 22 22:44:06 IRDT 2017
تدبیر کشف سه میلیارد ریال عینک‎ قاچاق در دلفان Wed Feb 22 23:31:24 IRST 2017
تدبیر سامانه کارانه قالیباف با دستور مقام قضایی فیلتر شد Mon May 08 00:20:00 IRDT 2017
تدبیر ارزانی سکه همراه با کاهش قیمت دلار Sat Dec 31 12:58:31 IRST 2016
تدبیر برانکو: صدرنشین هستیم اما هیچ حریفی را دستکم نمی‌گیریم Sun Mar 05 23:22:03 IRST 2017
تدبیر کاهش احتمال ابتلا به سرطان پوست با گوجه فرنگی Sun Jul 23 03:30:00 IRDT 2017
تدبیر تخلیه یک ساختمان در سن‌پترزبورگ در پی کشف بمب/انفجار در نزدیکی مدرسه‌ای در روستوف روسیه+تصویر Thu Apr 06 16:02:44 IRDT 2017
تدبیر رونمایی از هک نشدنی‌ترین گوشی هوشمند جهان توسط مک آفی / عکس Sun Apr 30 11:51:29 IRDT 2017
تدبیر کمیته اخلاق درگیر عجیب‌ترین فساد فوتبال Thu Feb 16 17:07:49 IRST 2017
تدبیر درخواست رئیس سازمان پزشکی‌قانونی؛ لطفا جسدتان را اهدا کنید Tue Jul 25 13:30:45 IRDT 2017
تدبیر طرح ازدواج هم‌جنس‌گرایان در پارلمان آلمان تصویب شد Fri Jun 30 15:36:10 IRDT 2017
تدبیر تصویر/ غلط های املایی ترامپ! Sat Jan 28 22:46:59 IRST 2017
تدبیر اعمال و فضیلت‌های ماه رجب Thu Mar 30 14:22:19 IRDT 2017
تدبیر آخرین آمار طلاق و ازدواج در استان‌ها Mon Jan 02 10:26:21 IRST 2017
تدبیر رتبه اول بیکاری در کشور همچنان منتظر است/بلاتکلیفی طرح جامع گردشگری چهارمحال و بختیاری Fri Jun 29 00:10:26 IRDT 2018
تدبیر گرد و غبار به قشم رسید Wed Mar 15 07:30:00 IRST 2017
تدبیر پنالتی‌زن اصلی پرسپولیس در سوپرجام مشخص شد Thu Jul 20 17:03:21 IRDT 2017
تدبیر نظر شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان درباره کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری Mon Jan 23 02:33:08 IRST 2017
تدبیر با خواص ترکیب لیموترش و دارچین آشنا شوید Thu Feb 09 05:00:00 IRST 2017
تدبیر هشدار نشریه آلمانی از چگونگی تبدیل شدن منازعه ایران و امریکا به جنگی منطقه ای در خاورمیانه Tue Feb 21 08:30:34 IRST 2017
تدبیر کیک تولد «نفیسه روشن» در اصفهان +تصویر Thu May 04 13:06:09 IRDT 2017
تدبیر وزنه ناطق نوری در این شرایط خاص بسیار موثر است/وعده برداشت از خزانه و پخش پول بین مردم تنها گزافه گویی است Mon May 01 15:57:18 IRDT 2017
تدبیر یمنی‌های ساکن آمریکا مغازه‌های خود در نیویورک را بستند Sat Feb 04 04:00:00 IRST 2017
تدبیر زنگنه:قرارداد نهایی فروش نفت خام به روسیه پیش از 15 اسفندماه نهایی می‌شود Sun Feb 26 08:55:31 IRST 2017
تدبیر رایزنی‌های لاریجانی برای تامین اعتبار طرح مقابله با اقدامات خصمانه آمریکا Tue Jul 11 16:12:09 IRDT 2017
تدبیر مشکل اصلی بازندگان انتخابات لو رفت! Sat May 27 09:49:07 IRDT 2017
تدبیر اعلام رای هیات منصفه مطبوعات درباره خبرآنلاین Sun May 14 12:36:17 IRDT 2017
تدبیر جنگ روانی اماراتی‌ها آغاز شد؛ شکایت العین از استقلال Fri May 26 17:46:05 IRDT 2017
تدبیر نظام همه راه‌ها را رفت تا فشاری به مردم وارد نشود Thu Jul 26 12:22:14 IRDT 2018
تدبیر زمانی: منصوریان 5 بند قراردادش را زیر پا گذاشته است/ باید جلوی قلدربازی‌ها را می‌گرفتم تا برنامه‌های‌شان را پیاده نکنند Thu Mar 09 14:45:49 IRST 2017
تدبیر گنجینه‌هاى دست‌نخورده معبد توت آنخ آمون بعد از 3300 سال/تصاویر Tue Feb 28 03:45:00 IRST 2017
تدبیر بازداشت سومین شهروند آمریکایی در کره‌شمالی Sun Apr 23 23:08:30 IRDT 2017
تدبیر دکل گمشده پیدا شد! Wed Apr 12 08:23:28 IRDT 2017
تدبیر فاجعه پس از تماشای سیل در آذرشهر/ چند خودرو با سیل رفتند/ فعلا پژو با سه جسد پیدا شده Sat Apr 15 08:10:00 IRDT 2017
تدبیر وزیر ارشاد: امور صندوق هنر شفاف‌سازی شود Wed Apr 12 01:50:00 IRDT 2017
تدبیر درمان سرطان با خواب زمستانی! Thu Mar 02 11:16:34 IRST 2017
تدبیر گمشدن کودک خلخالی در هاله ابهام Thu Apr 06 14:57:33 IRDT 2017
تدبیر بدترین توهین ها را شنیدم ولی به خاطر منافع ملی تحمل کردم/ حضور شرکت های معتبر خارجی در ایران شر تحریم ها را کم می کند Sun Apr 09 15:46:12 IRDT 2017
تدبیر حبس ابد علیه 3 مصری و 6 اسرائیلی Wed Mar 08 23:05:19 IRST 2017
تدبیر صفحه اول روزنامه‌های پنج‌شنبه 19اسفند/تصاویر Thu Mar 09 11:47:02 IRST 2017
تدبیر اعتراض به ترامپ به سبک بازیگر غربی(عکس) Mon Feb 27 10:46:04 IRST 2017
تدبیر پاسخ دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در پی جراحی اشتباه دست کودک 2 ساله Tue Jan 24 12:10:23 IRST 2017
تدبیر واکنش مقام بلندپایه سوئد به سخنان ترامپ Fri Feb 24 21:16:26 IRST 2017
تدبیر زن 24ساله، جان خود و دختر 3ساله‌اش را در خیانت به همسرش گذاشت/ شوهر او هم با یک زن سرگرم بود Thu Apr 13 08:33:55 IRDT 2017
تدبیر کدام گروه دونده های سریع تری هستند؟ مردان یا زنان؟ Mon May 29 14:50:26 IRDT 2017
تدبیر ترامپ: اوباما و افرادش پشت اعتراض ها علیه من هستند Tue Feb 28 13:00:04 IRST 2017
تدبیر پیام بذرپاش خطاب به مجمع عمومی جمنا Sun Apr 09 05:00:00 IRDT 2017
تدبیر خاطره رهبرانقلاب از کمک دخترشان به بهبودی مجروحیت دست‌شان بعد از ترور سال 60 Mon Jul 03 10:10:00 IRDT 2017
تدبیر بازداشت فرد مسلح در هتل ترامپ Thu Jun 01 04:00:00 IRDT 2017
تدبیر اسکار فرهادی مانع افشاگری رحمتی! / پیام سید برای هواداران استقلال +عکس Tue Feb 28 08:03:29 IRST 2017
تدبیر پیامی برای کسانی که برای ادوار بعدی سودای نامزدی در انتخابات ریاست‌جمهوری دارند Wed May 24 09:12:50 IRDT 2017
تدبیر ایران خرید هواپیماهای روسی را بررسی می‌کند Sat Apr 01 00:50:00 IRDT 2017
تدبیر رقابت به سبک اصولگرایان Fri Jun 23 16:45:16 IRDT 2017
تدبیر اصولگرایان دیگر نمی توانند با انگ زدن رقبا را از صحنه بیرون کنند/پایداری حاضر است دلواپس باشد؛ اصولگرا نباشد! Mon Apr 24 21:20:23 IRDT 2017
تدبیر نشست مقامات خوزستان و بصره درباره اروند و بین النهرین Sat Apr 22 04:00:00 IRDT 2017
تدبیر مذاکره با ایران زمانی اهمیت دارد که تهران رفتار خود را تغییر دهد/ترامپ همواره گفته که برای گفت‌وگو با ایران آمادگی دارد Mon Aug 06 09:08:02 IRDT 2018
تدبیر چرا از اوباما متشکرباشیم،بخاطر تحریم؟/ ترامپ می‌گوید از من بترسید،نه!مردم پاسخش را می‌دهند Tue Feb 07 12:47:49 IRST 2017
تدبیر صحبت‌های آقای شریعتمداری درباره خانواده ما خلاف، دروغ و تهمت است/شکایت نمی‌کنیم کار خودمان را می‌کنیم Tue Jan 03 07:55:55 IRST 2017
تدبیر صف‌های طولانی برای تامین آب شرب در مشگین‌شهر +عکس Sun Apr 16 06:30:00 IRDT 2017
تدبیر کنایه مشاور امنیت ملی دولت اوباما به ترامپ درباره ایران و برجام Wed Jul 19 02:30:00 IRDT 2017
تدبیر با اجتهادهای سلیقه‌ای و محلی مخالفیم Mon Feb 20 07:10:43 IRST 2017
تدبیر «خندوانه» با طعم جبهه و جنگ +عکس Mon Mar 06 14:10:00 IRST 2017
تدبیر داور ایرانی حاضر به قضاوت در کنار کمکی از رژیم صهیونیستی نشد Fri Mar 31 13:14:00 IRDT 2017
تدبیر رئیسی: فرار مالیاتی یقه‌سفیدان زیبنده نیست/جامساز: آستان قدس با هزاران میلیارد گردش مالی، چرا مالیات نمی‌پردازد؟ Mon May 08 11:46:16 IRDT 2017
تدبیر پایان جنجال تندروهای اصولگرا بر سر مدرک دکترای روحانی Mon May 22 10:03:17 IRDT 2017
تدبیر میرسلیم: موتلفه تا پایان در صحنه انتخابات می‌ایستد Tue Jan 31 13:34:33 IRST 2017
تدبیر پاسخ متفاوت ژاپن به تهدید ترامپ! Mon Jul 17 12:05:40 IRDT 2017
تدبیر مهران غفوریان در بیمارستان بستری شد/تصویر Fri Dec 16 12:16:09 IRST 2016
تدبیر پوتین با رئیس فیفا در باره جام جهانی 2018 گفت وگو کرد Tue May 23 21:10:58 IRDT 2017
تدبیر مظنون حادثه حمله به مسجد در کانادا تسلیم شد Tue Jan 31 01:30:00 IRST 2017
تدبیر مونیز: حفظ توافق هسته‌ای به نفع همه است Wed Jul 19 14:21:41 IRDT 2017
تدبیر درخواست نتانیاهو از ترامپ برای به رسمیت شناختن حاکمیت اسرائیل بر جولان سوریه Thu Feb 16 10:20:01 IRST 2017
تدبیر ادعایی درباره کاندیداتوری احمدی‌نژاد در انتخابات 96 Mon Apr 03 12:31:44 IRDT 2017
تدبیر پیکه و توران دیدار برابر آلاوس را از دست دادند Sat Feb 11 00:50:00 IRST 2017
تدبیر کشته شدن یک سرباز روس در سوریه Tue Apr 11 16:48:49 IRDT 2017
تدبیر ضرغامی: مراقب افزایش جلیلی‌ها در انتخابات باشیم Thu Apr 06 11:55:32 IRDT 2017
تدبیر آغاز نام نویسی داوطلبان میان دوره ای مجلس در 4 حوزه Sun Feb 26 09:05:54 IRST 2017
تدبیر هدف بقایی از کاندیداتوری حاشیه‌سازی است/ احمدی‌نژاد خود را تنها رقیب اصلاح‌طلبان می‌داند Sat Feb 25 10:07:37 IRST 2017
گجت نیوز انجمن XDA: تراشه اسنپدراگون 836 وجود خارجی ندارد! Wed Sep 06 14:40:01 IRDT 2017
ساعت24 درخشان: هنوز برای جذب بازیکن جا داریم/ چند بازیکن ما اجازه بازی پیدا نکردند Sat Jul 29 14:54:40 IRDT 2017
پرس شیعه علمای اسلام، در طول تاریخ، بزرگترین خدمات را به جهان ارائه دادند Fri May 11 15:57:40 IRDT 2018
خبرگزاری مهر اظهارات نخست وزیر ترکیه در دیدار با رئیس دوره ای اتحادیه اروپا Wed Aug 16 17:44:58 IRDT 2017
فردا انتقاد ونزوئلا از تحریم‌های اعمالی کانادا Sun Sep 24 11:53:38 IRST 2017
جام نیوز نیامدن این بازیکن برای پرسپولیسی ها دردسرساز می شود Fri Jul 14 11:12:39 IRDT 2017
نامه نیوز طعم های خوشمزه تابستانی در شبهای 30 تیر!/تصاویر Sun Jul 30 13:00:01 IRDT 2017
خبرگزاری مهر کاخ‌سفید: تحریم‌های جدید علیه روسیه در آینده نزدیک اعلام می‌شود Mon Apr 16 19:14:56 IRDT 2018
دولت بهار آخرین وضعیت آب و هوای استان‌های کشور+جدول Tue Apr 04 10:58:00 IRDT 2017
ایسکانیوز مهار واردات بی رویه پوشاک از مناطق آزاد/3ماهه اول سال فقط 7میلیون دلار Fri Apr 27 09:57:45 IRDT 2018
نامه نیوز حضور سحرقریشی در اکران خیریه"من و شارمین"/عکس Tue Sep 26 10:14:55 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم فرهاد آییش و مائده طهماسبی در «آرسن» صدیقی Sun Jul 09 11:36:11 IRDT 2017
ساعت24 چراغ سبز یک پرسپولیسی دیگر به علی کریمی Sun Jul 02 21:00:00 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن سبک زندگی قرآنی منجر به خارج شدن قرآن از مهجوریت می‌شود Sat Apr 22 08:28:11 IRDT 2017
عصر خبر 446شی تاریخی به ایران بازگشتند Mon Sep 11 08:56:00 IRDT 2017
میزان به "مردم کشمیر" حق رأی درباره پیوستن به پاکستان را بدهید Sun Jul 02 20:07:01 IRDT 2017
آفتاب استخدام سه روزه مدیران در شهرداری تهران/ استخدام‌شدگان با برخی مسئولان نسب فامیلی دارند! / سند Tue May 15 15:08:01 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران درگذشت مجری برنامه های سیاسی رادیو/ ساخت بخش هایی از یک فیلم پربازیگر در آمریکا/ آخرین خبرها از اکران یک فیلم تروریستی Thu Aug 10 21:03:03 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی 9هزار بیمار مبتلا به سل در کشور شناسایی شد/رفع تحریم دستگاه تشخیص سریع سل پس از برجام Wed Mar 29 14:19:00 IRDT 2017
آفتاب ‌بیدمشک؛ معجزه‌ای برای آنها که از بی خوابی رنج می‌برند Fri Jan 05 17:51:04 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی سفر انتخاباتی رئیسی و جهانگیری به استان بوشهر Mon May 15 16:03:00 IRDT 2017
پول نیوز شهادت نیروی پلیس پس از یک درگیری Fri Jun 30 13:39:01 IRDT 2017
تیتر نیوز ترامپ لایحه بودجه دفاعی آمریکا را امضا و تبدیل به قانون کرد؛ 716 میلیارد دلار Tue Aug 14 12:59:59 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران افشای جزئیات جدیدی از نقش رهبری بن لادن در القاعده Tue May 16 11:24:39 IRDT 2017
افکارخبر تدبیر پلیس راه استرالیا برای رفع خستگی رانندگان +تصاویر Thu Sep 14 21:16:13 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر تولید کود آلی از 15 تن سبزه هفت سین شیرازی ها Mon Apr 03 13:53:46 IRDT 2017
نامه نیوز سردار جلالی : اگر حاکمیت جمهوری اسلامی بر شبکه های اجتماعی اعمال نشود غربی‌ها هویت فرهنگی ما را در اختیار می‌گیرند Mon Oct 23 10:15:45 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران حال و هوای عید نوروز در شهرستان کردکوی + تصاویر Sun Mar 19 12:00:05 IRST 2017
شیعه نیوز کودکان عراقی با آرام‌بخش از دید داعش پنهان می مانند Sat Mar 25 10:27:22 IRDT 2017
افکارخبر راه اندازی 15 نمایشگاه بهاره در شهرستانهای استان تهران Fri Feb 16 13:40:20 IRST 2018
میزان کمیته نگارش قانون اساسی سوریه تشکیل می‎شود Sat Dec 23 13:36:44 IRST 2017
ورزش 3 با تساوی برابر خونه به خونه/ لیگ یک: ملوان در ثانیه های پایانی امیدوار ماند Mon Apr 24 14:41:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی مراقبت از معتادان درمان شده و ایجاد اشتغال برای آنان ضروری است Thu Apr 13 16:22:00 IRDT 2017
پارسینه اضطراب شب امتحان دانش‌آموزان را جدی بگیرید Tue May 29 08:53:08 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم دفتر موسیقی وزارت ارشاد آمار فعالیت‌هایش را منتشر کرد Mon May 01 13:31:22 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجو چرا باید یک مسئول غیرفرهنگی به خود اجازه دهد بنر روز 9 دی را پاین بیاورد؟! Sat Dec 31 15:36:07 IRST 2016
آنا نمی خواهیم بچه‌ها بیش از یک ساعت پای تلویزیون بنشینند Sun Jul 01 03:43:00 IRDT 2018
پول نیوز قیمت لوازم‌خانگی ایرانی و خارجی/ ایرانی‌ها پرفروش‌ترند Sat Dec 09 07:48:56 IRST 2017
برنا کشف 3 میلیون نخ سیگار قاچاق در بهارستان Wed May 17 09:49:27 IRDT 2017
افکارخبر بیل گیتس از چه نوع موبایلی استفاده می کند؟ Thu Sep 28 05:20:00 IRST 2017
ایسکانیوز ایجاد مراکز ملی گداخت هسته‌ای و لیزر Sun May 21 11:35:58 IRDT 2017
ایسکانیوز مهارت افزایی سربازان در اولویت ستاد کل نیروهای مسلح Sat Nov 25 10:16:19 IRST 2017
صراط چرا نرخ تورم در سال 97 دورقمی خواهد شد؟ Wed Mar 28 19:38:01 IRDT 2018
بی باک نیوز مرکل از اقدامات ناتو در برخورد با روسیه حمایت کرد Sat May 06 20:04:01 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم انتخاب شمس لنگرودی به‌عنوان «شاعر برتر آسیا» Mon Nov 20 13:41:21 IRST 2017
دولت بهار بازیکن اسبق فوتبال روحانی شد!+عکس Fri Mar 24 16:10:00 IRDT 2017
اخبار بانک قیمت خودروهای صفر تولید داخل در بازار تهران + جدول Thu Dec 21 12:50:13 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا پیروزی پیکان مقابل سپاهان در نیمه نخست Sat Mar 31 18:31:56 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران فرمانده نیروی انتظامی و فرمانده کل ارتش دیدار و گفت‌وگو کردند Tue Apr 24 20:05:11 IRDT 2018
تابناک توضیحات ربیعی درباره طرح کارورزی Sun Aug 20 19:12:16 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران جدول پخش برنامه‌های صدا و سیمای چهارمحال و بختیاری Wed Jul 18 00:01:03 IRDT 2018
اقتصاد آنلاین دولت مجاز به برداشت 4میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی شد Sat Feb 03 11:41:52 IRST 2018
صبا ایران ساخت سریال جدید 100 قسمتی در تلویزیون Wed May 03 12:00:21 IRDT 2017
خبرگزاری مهر دیمیستورا به روسیه و ایران سفر می‌کند Wed Apr 18 14:00:09 IRDT 2018
پارسینه ظریف راهی بروکسل شد Wed Jan 10 21:45:12 IRST 2018
پول نیوز شرکت مبنا تلکام Wed Sep 06 08:17:49 IRDT 2017
تی نیوز واکنش پژویان به آمارسازی یک میلیونی دولت روحانی Tue Jul 11 14:21:21 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم جیک جیک جوجه‌های یک‌روزه در بورس کالا Sat Aug 05 11:30:50 IRDT 2017
ایسکانیوز طرح غربالگری سلامت در دانشگاه آزاد اسلامی سمنان اجرا شد Tue May 15 09:03:35 IRDT 2018
پول نیوز صعود یک کوهنورد به کوه بن نویس در عکس روز نشنال جئوگرافیک Mon Feb 12 09:59:00 IRST 2018
تدبیر و امید تحویل حکم اعدام زنجانی به به دادیار زندان Tue Jan 31 16:00:21 IRST 2017
تی نیوز آنتونیو کونته و عقب نشینی احتمالی در مورد کاستا Sun Jul 09 02:54:12 IRDT 2017
ایران آنلاین پلمب یک شعبه صرافی پارسیان Sat Aug 18 13:50:44 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران افتتاح ایستگاه‌های جدید متروی اصفهان تا دو هفته آینده Thu Jul 27 16:53:58 IRDT 2017
تدبیر و امید راز مرگ دسته جمعی عروس‌های دریایی Mon Nov 06 11:13:06 IRST 2017
تهران پرس نمی‌توانیم «مسکن مهر» را ادامه دهیم/ بیش از 19 میلیون نفر بدمسکن هستند Wed Apr 26 15:27:00 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم رفیعی برای پرونده فولاد و پرسپولیس وکیل گرفت Wed Apr 18 12:24:01 IRDT 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین درخشان، مانع سرمربیگری علی کریمی در تیم نفت Fri Sep 08 10:59:28 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم راه انداختن جنگ عفرین توسط آمریکا برای جبران کاهش قدرتش در منطقه Wed Feb 14 13:20:01 IRST 2018
العالم تصاویر؛ دولت سوریه حلب را از غرق شدن نجات داد Sat Feb 18 18:49:20 IRST 2017
پارسینه آتش سوزی در سیرک بزرگ عجایب کرج Fri Nov 24 22:39:01 IRST 2017
خبرگزاری مهر برگزاری مسابقات علمی وعملی آموزشگاههای فنی وحرفه ای باحضور 306نفر Mon Mar 13 10:41:43 IRST 2017
ایران آنلاین آنکارا سفرای خود را از واشنگتن و تل آویو فراخواند Tue May 15 08:41:32 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر دو شتر ، 5 نفر را ازپای در آوردند Fri Jul 07 11:54:39 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران جانبازان پیام رزمندگان را انتقال می دهند Sun Apr 22 10:54:51 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم بلیت «جای خالی ما» برای دانشجویان و اعضای خانه تئاتر رایگان است Wed Aug 02 16:01:51 IRDT 2017
ایسکانیوز کشف انبار سلاح بزرگ داعش در دیرالزور+تصاویر Sun Nov 05 18:32:55 IRST 2017
آفتاب ایران اعتراض پرسپولیسی ها جواب داد/یک چینی داور بازی با الاهلی شد! Sat Aug 26 15:24:06 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا تلاش آمریکا، ایجاد حاشیه امن برای رژیم صهیونیستی است/ بیش از 20 میلیارد دلار قاچاق در کشور صورت می گیرد Fri Mar 02 12:27:59 IRST 2018
جماران ستاره تیم ملی فوتبال کره بازی با ایران را از دست داد Tue Jul 04 09:23:31 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی فعال سیاسی:هر ایرانی با رای خود به بازوان دولت تدبیر و امید قوت ببخشد Mon May 15 23:43:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی تکرار حمله تروریست ها از غوطه شرقی با کشتن 3 تن از ساکنان دمشق Fri Feb 23 21:29:00 IRST 2018
پارس فوتبال بهترین فرصت برای پرسپولیس در آسیا ؛ فقط السد را شکست دهید ! Sat Apr 07 09:38:38 IRDT 2018
پول نیوز جایگزین مدیریت ایران ایر هنوز مشخص نیست Sun Jul 09 13:53:47 IRDT 2017
ایسکانیوز سرانجام سریال «هاتف»/ شبکه یک در انتظار «روزهای بهتر» Wed Oct 18 15:02:58 IRST 2017
صبا ایران طرح ترور نتانیاهو خنثی شد Tue Jun 05 17:35:16 IRDT 2018
برنا آغاز پیش ثبت نام تبدیل وضعیت پرسنل غیررسمی شهرداریهای استان Mon May 15 15:00:06 IRDT 2017
فرادید حمله یوزها به پدیده جام‌جهانی Wed Nov 08 15:47:52 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران نمایشگاه دام و طیور در قزوین Mon Aug 21 11:22:39 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی کاهش نرخ دلار و افزایش قیمت سکه در بازار تهران Mon Jan 23 18:09:00 IRST 2017
اکو ویژن واردات ویلچر برقی از ایتالیا! Mon Jan 02 11:30:07 IRST 2017
تهران پرس لامبورگینی طلایی در خیابان‌های تهران+ عکس Mon Apr 03 11:04:00 IRDT 2017
خبرگزاری مهر وسایل قدیمی بازی کودکان از پارک های زنجان جمع آوری شدند Wed Dec 20 17:48:41 IRST 2017
خبرگزاری مهر حضور پر شور مردم برای انتخابات ریاست جمهوری در خراسان شمالی Wed Apr 26 15:05:47 IRDT 2017
اقتصاد آنلاین قیمت مصوب هر کیلوگرم مرغ 75هزار ریال تعیین شد Tue Oct 03 15:15:16 IRST 2017
جماران حذف روادید در سفر ایرانی‎ها به روسیه از 2 ماه آینده Mon Jul 31 17:12:05 IRDT 2017
ایلنا تشکیل کارگروه ویژه از سوی بروجردی برای رسیدگی به وضعیت مسلمانان میانمار Thu Sep 14 10:57:46 IRDT 2017
برنا رقابتهای شمشیر بازی دانشجویان جهان - چین تایپه Tue Aug 22 13:40:18 IRDT 2017
اتاق خبر تحریم‌ها و بازار در معرض تهدید Wed Jul 25 10:34:27 IRDT 2018
اکو ویژن انسداد 8 محور به دلیل‌ شرایط جوی و ‌تخریب مسیر Sat May 06 10:45:29 IRDT 2017