جماران - Wed Jul 19 11:02:10 IRDT 2017 نمایش خبر

قهرمانی ایران با مدال‌آوریِ کارته کاهای مناطق نفتخیزجنوب

تیم ملی کاراته کشورمان با کسب 6 مدال رنگارنگ ورزشکاران مناطق نفتخیزجنوب عنوان قهرمانی مسابقات آسیا را به خود اختصاص داد.  


به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، در این دوره از رقابت ها که به میزبانی کشور قزاقستان برگزار شد، تیم ملی کاراته کشورمان با کسب 20 مدال طلا، 12 مدال نقره و 10 مدال برنز به عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات دست یافت و تیم های ژاپن و قزاقستان نیز در رده های دوم و سوم قرار گرفتند. 


در این دوره از رقابت ها و در وزن 60- کیلوگرم کومیته انفرادی، امیر مهدی زاده ورزشکار مناطق نفتخیزجنوب به مدال طلا دست یافت. 


در بخش کومیته تیمی نیز سامان حیدری و امیرحسین بیگی که از ورزشکاران تیم کاراته مناطق نفتخیزجنوب هستند، صاحب مدال طلا شدند. 


در کاتای تیمی نیز علی زند، میلاد دلیخون و ابوالفضل شهرجردی هر سه ورزشکار از تیم کاراته مناطق نفتخیزجنوب به مدال نقره دست یافتند. 


شایان ذکر است؛ در مسابقات قهرمانی کاراته آسیا، 660 کاراته کا از 27 کشور حضور داشتند.
جماران از کابینه چه خبر؟ هم نگران هم دلواپس! Wed Jul 19 09:24:35 IRDT 2017
جماران پیام شهر: آوازه اقبال و رجای مینو در گوش زمین و زمان Sat Jan 27 10:03:18 IRST 2018
جماران پوستر | امام خمینی(س): خطر معاویه و یزید غصب خلافت نبود خطر آن بود که می خواستند اسلام را به صورت سلطنت در آورند Thu Oct 05 02:44:46 IRST 2017
جماران دمای قم به 44 درجه می‌رسد Thu Jul 06 21:30:14 IRDT 2017
جماران 2975 کیلوگرم مرغ غیربهداشتی در قاینات معدوم شد Thu Oct 04 16:39:37 IRST 2018
جماران استعفای مدیرعامل پتروشیمی خراسان پذیرفته شد Mon Feb 12 15:03:43 IRST 2018
جماران تصاویری از پدافند هوایی سوریه Sat Apr 14 09:22:54 IRDT 2018
جماران استقبال کم هواداران استقلال در اولین بازی+ تصاویر Fri Jul 27 19:47:04 IRDT 2018
جماران فاضلاب های سطحی سبب بوی بد در مناطق غربی یاسوج هستند Fri Jul 06 13:19:10 IRDT 2018
جماران علی کریمی از سوی حمید درخشان تهدید شد! Tue Oct 03 12:02:35 IRST 2017
جماران بوشهری ها در انتظار باران پراکنده باشند Thu Mar 29 13:28:07 IRDT 2018
جماران سه میلیون سند در آرشیو مرکز اسناد جنوبشرق موجود است Tue Nov 20 12:09:15 IRST 2018
جماران دستگیری عامل اصلی اسیدپاشی در اسلام آبادغرب Sat Apr 28 12:31:41 IRDT 2018
جماران هشتصد میلیون ریال جریمه برای قاچاقچیان لوازم خانگی و بهداشتی هندیجان Sun Jul 23 12:29:32 IRDT 2017
جماران تلالو خورشید دانش اندوزی در ماه آزادگی Sun Sep 23 09:02:57 IRST 2018
جماران امسال نام‌نویسی برای مراسم اربعین زودتر انجام می‌شود Wed Aug 09 19:54:45 IRDT 2017
جماران عرضه زعفران در بورس کالا دست واسطه ها را کوتاه کرد Tue Nov 20 17:16:59 IRST 2018
جماران استاندار بازنشسته خراسان رضوی، رییس سازمان حج و زیارت شد Wed Dec 05 16:48:05 IRST 2018
جماران خروج بیش از 2.5میلیارد دلار از کشور به‌منظور خرید ارزهای مجازی Sat May 05 10:56:21 IRDT 2018
جماران قتل روزنامه نگار عربستانی نمونه ای از نقض حقوق بشر است Fri Oct 26 15:10:15 IRST 2018
جماران 1622 خودروی لوکس کجا رفتند؟ Tue Jun 19 17:37:55 IRDT 2018
جماران حضور سید حسن خمینی در نخستین کنگره حزب مجمع ایثارگران-2 Thu Aug 17 13:43:53 IRDT 2017
جماران بهره گیری از ظرفیت جوانان ایلام مثبت و روبه رشد است Tue Aug 14 20:43:41 IRDT 2018
جماران کلسترول خوب سلامت قلب را حفظ نمی‌کند Sun Nov 19 10:28:03 IRST 2017
جماران شمار روزهای پاک در مشهد 150 درصد افزایش یافت Sun Dec 02 15:26:58 IRST 2018
جماران 4 سارق حرفه ای خودرو در ارومیه دستگیر شدند Tue Jul 11 12:53:22 IRDT 2017
جماران احمد توکلی: امروز وقت تسویه حساب نیست Fri May 11 20:02:44 IRDT 2018
جماران مسابقات اتومبیلرانی اسلالوم ویژه زوج های جوان در سبزوار برگزار شد Fri Aug 25 20:51:22 IRDT 2017
جماران باشگاه "آپوئل نیکوزیا" تولد قوچان نژاد را تبریک گفت Thu Sep 20 12:19:41 IRDT 2018
جماران 6 طرح عمرانی در عسلویه افتتاح شد Mon Aug 27 18:16:10 IRDT 2018
جماران زلزله شدید در مکزیک+ تصاویر Sat Feb 17 08:58:33 IRST 2018
جماران معاون سیاسی استاندار گلستان: تابع قانون هستم Wed Oct 10 23:56:17 IRST 2018
جماران همایش پیاده روی خانوادگی در بوکان برگزار شد Fri Sep 15 16:59:44 IRDT 2017
جماران ریشه ی اختلافات دکتر مصدق و آیت الله کاشانی Wed Jul 19 05:07:52 IRDT 2017
جماران 299میلیارد ریال از طلب سویاکاران گلستان پرداخت شد Sun Dec 16 10:11:03 IRST 2018
جماران کوچ عشایر به استان بوشهر آغاز شد Mon Nov 06 12:03:16 IRST 2017
جماران تکواندو کار البرزی مدال برنز مسابقات جهانی را کسب کرد Tue Apr 10 09:33:38 IRDT 2018
جماران مجبیان: ناطق‌نوری از رفتار برخی اصولگراها رنجیده‌ است Tue Aug 08 17:55:07 IRDT 2017
جماران مولاوردی خبر داد: ایجاد نهاد ملی حقوق بشر و شهروندی Tue Feb 20 12:40:52 IRST 2018
جماران 2.5 میلیارد ریال نیات واقفان شیروان محقق شد Thu Nov 16 13:26:56 IRST 2017
جماران هافبک اسپانیایی منچسترسیتی با سویا به توافق رسید Tue Aug 01 16:35:40 IRDT 2017
جماران این بار کارگزاران از کدام پهلو برمی خیزد؟ Fri May 11 17:59:17 IRDT 2018
جماران دبیرکل کنفدراسیون کبدی آسیا: ایران یکی از سه قدرت برتر کبدی جهان است Sun Feb 04 14:54:45 IRST 2018
جماران 10 قولی که باید به همسر آینده تان بدهید Sat Nov 03 12:22:19 IRST 2018
جماران اگر کودکی را می‌شناسید که به هر دلیلی هنوز به مدرسه نمی‌رود، به ما اطلاع دهید Sun Oct 07 23:06:10 IRST 2018
جماران اعلام جنگ قطر به عربستان/ درخواست جدایی حرمین شریفین از سیاست/ بحران خلیج فارس وارد مرحله خطرناک شد Sat Jul 29 19:17:58 IRDT 2017
جماران دستگیری پنج متخلف و پلمپ چهار سیلو در فارس Mon Aug 28 17:42:34 IRDT 2017
جماران کاشت بذر امید در دل کشاورزان قزوینی توسط دولت Wed Aug 29 11:27:45 IRDT 2018
جماران نفرات برتر رنکینگ دارت منطقه2 دختران کشور معرفی شدند Thu Nov 01 18:05:27 IRST 2018
جماران تقابل قلعه‌نویی با تراکتورسازی در ایستگاه 26 لیگ Thu Mar 29 16:58:35 IRDT 2018
جماران اطفای حریق در صدر عملیات آتش نشانانی همدان قرار دارد Tue Jun 26 13:41:50 IRDT 2018
جماران تور صنعتی ویژه قضات قزوین برگزار شد Sat Jun 23 13:39:18 IRDT 2018
جماران نیروی دریایی در صدد استفاده از توان علمی دانشگاه کردستان است Wed Aug 30 13:41:56 IRDT 2017
جماران 2 مرزبان در درگیری با اشرار به شهادت رسیدند Tue Apr 17 10:19:55 IRDT 2018
جماران لیدر کلاه مخملی فوتبال لرستان و آرزوی همراهی تیم ملی در جام جهانی Thu Nov 16 08:49:39 IRST 2017
جماران تبدیل ایده به محصول در نمایشگاه رینوتکس 2018 Mon Nov 05 10:44:24 IRST 2018
جماران یاقتی انگور نوبرانه ایلام به بازار آمد Mon Jun 11 16:54:25 IRDT 2018
جماران ترکیب استقلال برای دیدار با سایپا Thu Aug 17 17:19:06 IRDT 2017
جماران ارائه تسهیلات ویژه به بانوان کارآفرین استان کاهش سهم نقدی حق انتفاع از 30 به 10 درصد Mon Oct 09 14:22:17 IRST 2017
جماران تجلیل از آزاده و جانباز اداره امور مالیاتی استان لرستان Sat Aug 19 12:48:53 IRDT 2017
جماران پرداخت وام مسکن به سیل زدگان روستای وطن آزادشهر آغاز شد Tue Apr 10 10:41:14 IRDT 2018
جماران تمجید روزنامه قطری از سردار آزمون Sat Jun 09 08:25:53 IRDT 2018
جماران معاون فرهنگی سازمان بسیج سازندگی: رسانه ها برای ترویج فرهنگ اقتصاد مردمی تلاش کنند Sun Sep 03 14:24:26 IRDT 2017
جماران ناصری: دولت به تنهایی مقصر آشفتگی بازار ارز نیست Wed Apr 11 17:51:38 IRDT 2018
جماران پروازهای ایران ایر به مقصد خرم آباد افزایش یافت Sat May 05 13:01:25 IRDT 2018
جماران نکوداشت استاد غلامحسین امیرخانی در تهران برگزار می شود Wed Oct 17 16:04:24 IRST 2018
جماران مردم را دریابید Sun Dec 09 09:26:36 IRST 2018
جماران حاتمی کیا: نمی دانم چرا گروهی می خواهند من را به جناح های چپ و راست نسبت دهند؟! Sun Feb 18 21:52:13 IRST 2018
جماران 600 هزار بوته آویشن در همدان کشت می شود Tue Nov 27 12:48:52 IRST 2018
جماران ترامپ: آمریکا می‌خواهد مانع دست‌یابی ایران به سلاح هسته‌ای شود Fri Jan 26 18:30:19 IRST 2018
جماران ظرفیت بالا برای رشد اقتصاد تعاونی‌ها در استان زنجان Mon Sep 04 18:48:19 IRDT 2017
جماران یک گونه خرس قهوه ای کمیاب در ارسنجان مشاهده شد Tue Oct 16 16:37:41 IRST 2018
جماران نیکوکار استهبانی، دسترسی رایگان به کپی برای مردم فراهم کرد Tue Nov 20 11:22:16 IRST 2018
جماران هوا ناسالم است همدان آبان ماه بیشترین روزهای آلوده را تجربه کرد Sat Nov 04 09:34:41 IRST 2017
جماران بارش باران و وزش باد برای استان تهران پیش بینی می شود Tue Nov 20 14:36:13 IRST 2018
جماران در آمدی که برترین اسب‌های جهان دارند+تصاویر Tue Apr 17 08:14:58 IRDT 2018
جماران حرف های سرمربی تیم ملی روسیه پیش از دیدار با ایران Wed Sep 13 13:02:03 IRDT 2017
جماران مسیرهای راهپیمایی 13 آبان در یزد اعلام شد Fri Nov 02 09:25:07 IRST 2018
جماران خبرهایی که خاطره می شود Wed Aug 08 10:34:09 IRDT 2018
جماران آغاز عملیات کاوش باستان شناسی مجموعه تاریخی سنگر ماکو Mon Sep 04 09:57:17 IRDT 2017
جماران بگوویچ: بدشانسی عامل شکست ما مقابل استقلال شد Fri Sep 08 20:43:48 IRDT 2017
جماران افتتاح بیش از 235 میلیارد تومان پروژه در کرمان Thu Jul 27 16:59:41 IRDT 2017
جماران همسر ترامپ به «جعل هویت» متهم شد+ تصاویر Sun Oct 07 12:45:43 IRST 2018
جماران تداوم پیش بینی رگبار باران و تندباد موقتی برای استان تهران Sun Jun 10 13:55:56 IRDT 2018
جماران نیکی هیلی بازهم خواستار بازدید آژانس از مراکز نظامی ایران شد Sat Aug 26 11:36:36 IRDT 2017
جماران روایت ضرغامی از دیدارش با انجمن اسلامی دانشجویان مستقل Thu Oct 11 18:01:40 IRST 2018
جماران جوانان برتر قزوین تجلیل شدند Sat May 05 21:38:27 IRDT 2018
جماران رئیس هیات مدیره استقلال انتخاب شد Sat Jul 01 13:34:17 IRDT 2017
جماران اعلام فهرست 20 نامزد بخش جلوه‌های بصری اسکار Tue Dec 04 10:22:06 IRST 2018
جماران پیروزی بارسلونا در ال کلاسیکی دوستانه Sun Jul 30 08:10:32 IRDT 2017
جماران فضای مجازی بزرگترین سلاح در میدان جنگ نرم است Thu Aug 10 15:11:37 IRDT 2017
جماران اعزام 12 هزار دانش آموز کردستانی به اردوهای راهیان نور Mon Sep 11 11:20:16 IRDT 2017
جماران وزیر جهاد کشاورزی از طرح های کشاورزی آبادان بازدید کرد Mon Nov 12 17:12:18 IRST 2018
جماران استیضاح‌کنندگان دو هفته‌ به وزیر علوم فرصت دادند Tue Jul 24 17:33:45 IRDT 2018
جماران بررسی طرح توسعه 720 روستا در استان اصفهان آغاز شد Thu Aug 09 13:09:26 IRDT 2018
جماران 3 سال زندانی برای ورود غیرقانونی زائران به عراق Mon Oct 16 15:44:32 IRST 2017
جماران 9 مجروح حادثه تروریستی عراق از مرز شلمچه وارد کشور شدند Fri Sep 15 19:38:14 IRDT 2017
جماران بارزانی: پیمودن مسیر استقلال مرهمی بر زخم‌های قوم کُرد است Sun Aug 27 14:26:05 IRDT 2017
جماران دو کودک دیواندره ای به داخل کانال آب سقوط کردند Sun Dec 09 14:40:24 IRST 2018
جماران کمک به تولید خدمت به کشور در جنگ نابرابر اقتصادی است Sat Dec 15 14:53:28 IRST 2018
واحد مرکزی خبر سرمایه گذاری پنج میلیارد دلاری برای توسعه زیرساخت‌ ریلی کشور Mon Nov 26 11:13:19 IRST 2018
واحد مرکزی خبر اعزام کاروان راهیان نور شهرستان های گرمی و نمین Mon Aug 27 11:48:23 IRDT 2018
ایران آنلاین سقوط مرگبار دوجوان از آسانسور Fri Jan 27 15:54:23 IRST 2017
آریا ناصری: برتری مس‌سونگون مقابل تاجیکستان خط و نشان خوبی برای رقبا است Fri Aug 03 12:33:33 IRDT 2018
تابناک طرح جدید دو عضو کنگره آمریکا درخصوص برجام Wed Sep 27 21:36:31 IRST 2017
تابناک داروی موثردردرمان‌ سندرم روده تحریک‌پذیر Tue Feb 28 12:07:16 IRST 2017
تابناک هلیکوپتر میل ام‌آی-24 هایند Wed Jul 25 16:20:51 IRDT 2018
فردا شفر: برای تیمم خیلی خوشحالم Wed Dec 06 20:56:09 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران ثبت‌نام مسابقات ملی دفاع سه دقیقه‌ای پایان‌نامه‌های دانشجویی کلید خورد Mon Sep 25 17:43:46 IRST 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین گوشت «گران»، خواب مسوولان «گران‌تر»! Wed May 23 12:34:06 IRDT 2018
امید هسته ای عراق به دنبال مستندسازی جنایات داعش Tue Jan 31 15:30:02 IRST 2017
فرارو مورگان فریمن همبازی جان تراولتا شد Wed Feb 14 12:12:53 IRST 2018
فردا کلانتری: 70 درصد مواد غذایی ما از محصولات تراریخته است Wed Aug 30 13:19:22 IRDT 2017
اقتصاد آنلاین افزایش دپوی کالا در مبادی ورودی‌ کشور Wed Aug 08 19:15:38 IRDT 2018
ایران آنلاین 11 بازیکنی که مقابل مراکش به میدان می روند/ طارمی نیست Thu Jun 14 13:39:59 IRDT 2018
تدبیر ناصر محمدخانی را از فرودگاه دزدیدند/ آدم‌رباها، اقوام همسر فوتبالیست جنجالی Thu Feb 09 08:03:22 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران هرآنچه باید از جادوی کلمات بدانید Mon Dec 04 01:00:01 IRST 2017
امید هسته ای پرونده‌ خشونت‌ها در قدس فردا روی میز شورای امنیت Sun Jul 23 14:24:45 IRDT 2017
تدبیر و امید آغاز به کار پایگاه اطلاع‌رسانی ستاد انتخاباتی روحانی Mon Apr 24 23:37:29 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا جانبازی که 3 سال است به کمک دارو می خوابد + تصاویر Sun Jan 21 17:16:19 IRST 2018
بی باک نیوز گفتگو میان علمای اسلام و بودیسم ضروری است Fri Oct 06 09:13:01 IRST 2017
آریا دیدار جابری انصاری با سیدحسن نصرالله Wed Aug 23 10:10:30 IRDT 2017
میزان ترافیک سنگین و نیمه سنگین در برخی محور‌های مواصلاتی کشور Fri Jun 08 09:37:04 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر گذری بر دیار هزار چشمه در جنوب اصفهان Sat Sep 08 12:58:45 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی مشکل قطعی آب آشامیدنی روستاهای پلدختر برطرف شد Thu Apr 13 14:29:00 IRDT 2017
تی نیوز دستگاه تست قند خون به روش غیرآنزیمی ساخته شد Mon Apr 16 19:57:23 IRDT 2018
ایلنا پرداخت 4 ماه بیمه بیکاری به بیکارشدگان پلاسکو Wed Jan 25 16:13:40 IRST 2017
ایسکانیوز شبکه های اجتماعی به ایجاد «اعتیاد به خود» در افراد منجر می شوند Wed Oct 10 10:16:19 IRST 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین جرائم خشن در اسفرورین حدود هشتاد درصد کاهش داشته است Sat Jan 20 10:43:25 IRST 2018
نامه نیوز رییس دفتر رییس‌جمهور به پیام‌رسان‌های گپ و ویسپی پیوست Wed Apr 18 18:36:15 IRDT 2018
تی نیوز شخصی که یک سال از شبکه های اجتماعی دور بود Mon Apr 16 04:50:16 IRDT 2018
صراط دیدار وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با فیلسوف عدالت Mon Mar 26 12:58:01 IRDT 2018
ساعت24 نامه برجامی زنان اصلاح‌طلب به فدریکا موگرینی، آنگلا مرکل و ترزا می Fri May 18 22:05:35 IRDT 2018
آریا تاپیا:سامپوالی از مربیگری آرژانتین برکنار نمی‌شود Sun Jun 24 10:48:47 IRDT 2018
افکارخبر دلیل اصرار شفر به کادرپزشکی مشخص شد Sat Dec 08 11:05:25 IRST 2018
پارسینه آسیب‌های ترافیکی دومین علت مرگ کودکان زیر 14 سال Mon Apr 02 08:50:01 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا برگ‌ریزان چشم‌نواز پاییز در نهاوند+ تصاویر Thu Dec 07 10:41:58 IRST 2017
صبح تهران کمک به ساخت مدارس مناطق زلزله زده پس از اتمام آوار برداری Tue Nov 14 18:03:11 IRST 2017
خبرگزاری نسیم نمایش «تب سرد روی پیشانی داغ» به بجنورد می‌رود Mon Jan 22 13:35:03 IRST 2018
واحد مرکزی خبر گرمازدگی بیماری فصل تابستان+ گزارش Tue Jul 04 09:47:38 IRDT 2017
آفتاب ایران حال و هوای جاکارتا قبل از مراسم افتتاحیه/حضور 41 کشور در شهر شلوغ Fri Oct 05 12:50:16 IRST 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن هیچ فرقی بین صدام، محمد رضا شاه و سران مرتجع عربی نیست Sat Jul 01 08:52:25 IRDT 2017
تابناک تشییع شهید حججی از آسمان Wed Sep 27 11:19:36 IRST 2017
جام نیوز ستاره محبوب استقلال برای تمدید قرارداد شرط گذاشت Thu Jun 28 09:14:14 IRDT 2018
آریا هزینه ساخت و ساز در محلات هدف بازآفرینی 33 درصد کمتر است Mon Jul 23 11:40:31 IRDT 2018
آفتاب ایران زنان به داعش نه گفتند + متلک به روسیه و دکتر ملک سلمان! Sun Oct 08 09:18:05 IRST 2017
آنا جلسه هیأت رئیسه مجلس برای تعیین تکلیف سوال از رئیس‌جمهور یکشنبه آینده Wed Aug 29 07:57:00 IRDT 2018
شفاف وضعیت فعالیت اغذیه فروشان در ماه رمضان Wed May 24 11:24:52 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران "ویکروم" به پدیده پیوست Tue Jan 03 16:11:17 IRST 2017
روزنو کاهش اندک بهای ارز/ قیمت سکه؛2.934.000 تومان Wed Jul 04 13:59:39 IRDT 2018
ایران آنلاین ماجرای ساخت محبوبترین فیلم قبل از انقلاب Tue Jan 03 16:10:31 IRST 2017
روزنامه دنیای اقتصاد بازداشت 12 نفر در پرونده‌های ارزی/9 نفر در پرونده‌ واردات خودروهای خارجی بازداشت شدند Sun Jul 29 20:09:25 IRDT 2018
ایران آنلاین مراجعه 105 دانشجو در بجنورد به درمانگاه Sat Oct 20 16:30:12 IRST 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین دولت از طریق دادگاه لاهه با شرکت‌های قاچاقچی برخورد کند Wed May 23 11:58:46 IRDT 2018
ایران آنلاین راهکار وزیر فرانسوی برای پیوستن ایران به سازمان همکاری اقتصادی و توسعه Sun Mar 05 19:26:05 IRST 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین یونان، آلمان و چک به جام جهانی بسکتبال راه بافتند Mon Sep 17 12:27:21 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی 60 درصد موسسات خیریه استان فاقد مجوز هستند Tue Feb 13 12:05:00 IRST 2018
خبرگزاری فارس باید مقابل دخالت کنندگان در رأی مردم بایستیم Fri Mar 24 16:47:00 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران تنها نیروگاه برق‌آبی اصفهان از مدار خارج شد Tue Oct 16 10:31:57 IRST 2018
فردا شهردار پکن چگونه با آلودگی هوا مقابله می‌کند؟ Sun Jan 15 14:44:01 IRST 2017
خبرگزاری نسیم جلیل سامان از «حلیه» رونمایی می‌کند Tue Jun 26 16:09:02 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم سرعت طرح 130 کیلومتر بر ساعت در آزادراه کنارگذر جنوبی تهران برای اولین‌بار Fri Jun 22 00:07:00 IRDT 2018
برنا آمار تصادفات استان اصفهان نگران کننده است Mon Oct 08 14:06:10 IRST 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن قرآن سه زبانه مرکز طبع و نشر چاپ می‌شود Thu Nov 29 11:23:10 IRST 2018
وطن امروز نه ترامپ به درمان سرطان! Sat Jul 15 00:00:00 IRDT 2017
بی باک نیوز عملکرد سیستم امنیتی لوکس ترین خودروی مرسدس بنز Fri Aug 04 13:08:01 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران شرایط کروبی با یک سال یا شش ماه قبل فرق کرده است Sat Dec 09 18:38:00 IRST 2017
خبرگزاری نسیم وقوع آتش سوزی در تالاب میقان/ آتش‌سوزی منجر به افزایش پارامترهای آلودگی هوا در اراک شد Fri Dec 22 20:08:02 IRST 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین عرضه کالاهای اساسی با تخفیف20 درصدی Tue Feb 14 10:01:46 IRST 2017
خبرگزاری کتاب ایران برگزاری مسابقه کتابخوانی «بصیرت حسینی» Sat Apr 29 13:20:44 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجو رییس جهاددانشگاهی فارس در منزل آیت‌الله ایمانی حاضر شد Wed May 09 11:45:01 IRDT 2018
صبا ایران قاتل ستایش پنج شنبه اعدام می‌شود Tue Jan 02 19:26:14 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران نتایج کنکور دکتری 97 امروز اعلام می شود/ 11 هزار نفر قبول شدند Sun Aug 26 07:43:47 IRDT 2018
تین پیش‌بینی 280 هزار نفر صندلی برای سفر به کربلا Tue Oct 09 10:40:06 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم سفیر ایران در لاهه: سخن گفتن آمریکا از حقوق بین‌الملل طنز است Sat Sep 08 09:43:30 IRDT 2018
وطن امروز ساخت انبوه مسکن برای اقشار متوسط به پایین Thu Dec 06 00:00:00 IRST 2018
فردا پلاسکو از سال 69 کارگاه بوده است Mon Feb 13 22:53:21 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا وقوع 154 پس لرزه در کرمانشاه/ نفس‌های آخر زلزله در غرب کشور Mon Nov 13 21:47:56 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران آخرین مهلت برای ثبت‌نام و خرید کتب درسی ابتدایی‌ها / آغاز ثبت‌نام کتب فنی‌ و حرفه‌ای‌ها Thu May 10 10:52:56 IRDT 2018
بی باک نیوز تظاهرات عظیم مردم یمن Tue Mar 28 06:13:01 IRDT 2017
فرارو فضاسازی علیه ایران در جمهوری آذربایجان Wed Feb 01 20:48:18 IRST 2017
دنیای خودرو هزینه تعمیرات گیربکس‌های غیر گارانتی تا 50 درصد کاهش یافت Tue Nov 27 18:35:25 IRST 2018
خبرگزاری مهر استاندار بوشهر خداحافظی کرد/ هیچ تعارفی در مبارزه با فساد نداشتم Mon Sep 25 11:30:42 IRST 2017
بی باک نیوز یک نوشیدنی برای شستن استرس شما! Tue Apr 25 19:45:01 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا همایش طلایه داران تبلیغ در رفسنجان برگزار شد/عکس Mon Sep 10 18:30:24 IRDT 2018
خبرگزاری فارس اولیای الهی وسیله رسیدن به قرب خداوند متعال Mon Oct 02 10:56:00 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم تیم هندبال دهدشت مقام چهارم مسابقات باشگاهای هندبال کشور را کسب کرد Wed Mar 01 20:19:41 IRST 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن نگهداری قرآنی به خط کوفی در موزه لاهور Mon Oct 30 12:54:57 IRST 2017
ایلنا دهمین کنفرانس بین‌المللی اقتصاد، مدیریت و حسابداری در رشت Tue May 09 15:52:30 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی مفتی اهل سنت عراق همزمان به دولت و معترضان هشدار داد Sat Aug 04 11:59:00 IRDT 2018
ساعت24 درگیری 2 خانواده در تفرش 5 مجروح برجای گذاشت Fri Jul 14 10:18:57 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران ماجرای قورت دادن سوزن توسط یک دانش‌آموز در اهواز چه بود؟ Wed Dec 12 14:34:17 IRST 2018
جام نیوز التماس‌های زن جوان به سه کفتار در جاده ورامین / اعدام فرید و یاشار تایید شد + عکس Tue Dec 12 07:50:00 IRST 2017
خبرگزاری مهر روسای انجمن های 4 رشته ورزشی منصوب شدند Tue May 23 12:31:22 IRDT 2017
آفتاب ایران آثار منتخب دومین جشنواره پیامبر مهربانی معرفی شدند Wed Nov 28 09:50:24 IRST 2018
جوان آنلاین درس‌های عزت‌بخش دهه 60 Wed Apr 18 22:01:04 IRDT 2018
پارس فوتبال جوادی : اعضای مجمع تصمیم گرفتند تا 26 فروردین ماه به خادم فرصت دهند Mon Apr 09 19:27:02 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران برگزاری دوره آموزش مهارت‌های عملیاتی در صحنه Sun Feb 26 13:09:29 IRST 2017
پرشین خودرو روند صعودی در تولید خودرو؛ چه تعداد خودرو در سال جاری تولید شده است؟ Mon Feb 12 04:35:00 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم پاسخ شهرداری به اهمیت ساخت آکواریوم در قم /بزرگترین آکواریوم شهری جهان در قم اجرا می‌شود Wed Aug 02 12:22:48 IRDT 2017