واحد مرکزی خبر - Sun Jul 16 20:16:40 IRDT 2017 نمایش خبر

کمبود پزشک متخصص مشکل مراکز درمانی تامین اجتماعی + فیلم

پزشک متخصص در بخش های جراحی چشم، قلب و ارتوپدی مشکل مراکز درمانی تامین اجتماعی خراسان جنوبی است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی، به گفته مدیر درمان تامین اجتماعی استان اکثر پزشکان در مراکز درمانی دولتی مستقر هستند. 


فیروزی افزود: تامین اجتماعی خراسان جنوبی هیچ مشکلی در خصوص امکانات و تجهیزات درمانی ندارد. 


وی از راه اندازی بخش دیالیز بیمارستان حضرت ابوالفضل العباس بیرجند در هفته آینده خبر داد. 

  
   
    
    
     
      
     
    
   
   
   دانلود 
   
 
 دانلود
واحد مرکزی خبر افزایش زمان واریز وجه پس از تراکنش Thu Feb 01 12:20:25 IRST 2018
واحد مرکزی خبر ساخت دستگاه خشک کن تونلی میوه در ارومیه+فیلم Sat Dec 23 18:40:18 IRST 2017
واحد مرکزی خبر اغاز انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری در مناطق مختلف کشور Fri May 19 08:03:26 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر 16 کشته و زخمی بر اثر انفجار در کارخانه غلات در پایتخت مکزیک Wed Dec 27 23:31:20 IRST 2017
واحد مرکزی خبر نمایش14 فیلم جشنواره فیلم فجر در بوشهر Sat Jan 20 11:04:03 IRST 2018
واحد مرکزی خبر رژه نیروهای مسلح در استان فارس Fri Sep 22 19:05:01 IRST 2017
واحد مرکزی خبر 70 کشته و زخمی مزدوران سعودی در یمن Mon Jul 17 23:32:58 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر نجات پنج شهروند از میان دود و آتش Tue Aug 08 18:21:04 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر عبادت بندگان خالص خدا در لیالی قدر Tue Jun 05 16:00:27 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر عقب نشینی آمریکا از موضع خود در برابر گروه طالبان افغانستان Mon Jul 16 10:01:35 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر جاذبه های گردشگری دره شهر+فیلم Fri Mar 17 18:27:28 IRST 2017
واحد مرکزی خبر افزایش آمار جانباختگان زلزله به 569 نفر Mon Dec 04 17:21:36 IRST 2017
واحد مرکزی خبر تهران؛ نخستین نشست مقامات امنیت ملی کشور‌های منطقه Tue Sep 25 20:30:11 IRST 2018
واحد مرکزی خبر تشرف 100 هزار نفر از گروه‌های خاص به حرم امام رضا(ع) Sun Jul 22 12:07:52 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر هدف، دستیابی به راه حلی سیاسی برای بحران سوریه است Wed Jul 04 14:36:42 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر بارش باران+فیلم Wed Apr 04 13:29:51 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر همایش آسیب‌های اجتماعی با حضور رابطان اجتماعی ادارات فارس Sat May 06 19:14:48 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر ملایر قطب تولید مبل و منبت در کشور Mon Sep 04 12:24:08 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر 7 مرداد، آغاز المپیاد جهانی کامپیوتر 2017 Wed Jul 26 13:29:47 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر خدمات رسانی 220 پزشک در نوروز Thu Mar 23 13:43:24 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر آیین شام غریبان در سراسر استان+فیلم Sun Oct 01 19:08:12 IRST 2017
واحد مرکزی خبر تصویب لایحه ای در سنای آمریکا برای افزایش نقش کنگره در برابر دونالد ترامپ Wed Jul 11 21:57:52 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر تردد تریلی در محور قزوین - رشت و قزوین -زنجان ممنوع است Mon Feb 13 09:21:09 IRST 2017
واحد مرکزی خبر دومین لیگ ستارگان بورس، سال آینده برگزار می شود Mon Feb 12 14:50:12 IRST 2018
واحد مرکزی خبر باران و برف و باد و گرد و خاک، همه در آخر هفته خوزستان Wed Dec 06 17:09:28 IRST 2017
واحد مرکزی خبر افزایش موازنه منفی در تجارت خارجی ترکیه Thu May 31 14:07:24 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر جدول برنامه‌های سیمای مرکز فارس ، دوشنبه 24 اردیبهشت 1397 Mon May 14 08:21:59 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر برداشت 279 تن آلبالو و گیلاس در خراسان جنوبی Tue Jul 24 11:12:52 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر هر شب با اخبار ورزش استان سمنان+ فیلم Tue Jul 03 12:49:01 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر سفر دانش آموزان به سرزمین نور Sat Feb 11 13:36:51 IRST 2017
واحد مرکزی خبر بازار گوشت متعادل می شود Tue Jan 03 15:48:56 IRST 2017
واحد مرکزی خبر زمین لرزه 3 و شش ریشتری در بخش فارغان حاجی آباد Thu Sep 13 09:25:33 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر اعزام پیرغلامان استان به پانزدهمین اجلاس پیرغلامان Tue Sep 12 19:11:56 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر افزایش صادرات به چین در سال 2017 Mon Feb 05 09:48:36 IRST 2018
واحد مرکزی خبر مدیریت ناکارآمد برخی مدیران ظلم به مردم است Fri Mar 24 20:25:14 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر برگزاری مسابقه دانایی و توانایی در گچساران Sun Apr 08 13:34:00 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر حماس درباره انتقال سفارت آمریکا به قدس هشدار داد Tue Jan 24 18:08:57 IRST 2017
واحد مرکزی خبر بریدن شاخ کرگدن تنها راه حفظ این حیوان از خطر انقراض Mon Jul 02 22:08:43 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر تندباد و گرد و خاک در شرق اصفهان Sat Jun 02 18:42:18 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر برخورد قاطع با پیمانکاران خاطی و جایگزینی پیمانکاران خوشنام به جای آنها Sat Apr 28 11:47:28 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر تمدید قرار داد هندبالیست سپاهان Tue Jul 31 09:52:21 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر طرح ربیع القرآن در مساجد استان Tue May 23 11:08:51 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر درگذشت مادر شهیدان «زیرک» در تبریز Thu Aug 09 16:51:49 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر همه با هم صدای مظلومان میانمار باشیم Fri Sep 08 07:08:46 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر اتصالی سیم برق منزل مسکونی را به آتش کشید Mon Dec 25 15:11:27 IRST 2017
واحد مرکزی خبر کنترل آیفون بدون لمس کردن صفحه نمایشگر Sun Apr 08 09:41:14 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر ساخت نخستین رستوران شناور در قشم Thu Aug 02 12:08:05 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر تبدیل سلفی‌ به استیکر با الو Mon May 15 08:45:13 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر آیا اروپا در عمل اراده حفظ برجام را دارد؟ Tue Sep 25 16:42:13 IRST 2018
واحد مرکزی خبر تشریح سیاستهای جدید ارزی دولت برای صادر کنندگان Mon Apr 23 11:39:55 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر بهره‌ برداری از سد آبسرده بروجرد تا سه سال آینده Tue Aug 22 10:09:34 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر آتش سوزی در بازار رضای مشهد Sun Jul 01 19:46:46 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر وزیر دادگستری : رعایت حقوق شهروندی تکلیف شرعی ما است Tue Jun 19 18:32:30 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر ارتقای خدمات شهری با راه‌اندازی آپلیکیشن شهربین در یزد Fri Jan 12 11:12:48 IRST 2018
واحد مرکزی خبر رویارویی نفت گچساران و تاسیسات دریایی Thu Dec 07 09:36:13 IRST 2017
واحد مرکزی خبر بیش از دو هزار خبرگزاری و پایگاه خبری در کشور وجود دارد Tue Sep 11 12:01:33 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر امروز مصاف نفت گچساران با شهرداری بوشهر Tue May 02 10:43:04 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر یک مقام آمریکایی گزارش نیویورک تایمز را از اظهارات ترامپ رد کرد Tue May 08 20:18:08 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر بازگشایی محور فهرج - زاهدان Sun Feb 25 16:53:33 IRST 2018
واحد مرکزی خبر برنامه ششم توسعه درمسیر سیاستهای کلی اقتصاد مقاومتی است Fri Feb 17 02:19:54 IRST 2017
واحد مرکزی خبر ادامه جمع آوری اطلاعات ژنتیک مجرمان باسابقه Tue Jun 06 12:48:41 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر دعوت برای سرمایه گذاران در بخش معادن کوچک Mon Jun 11 17:14:01 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر هلاکت دهها تروریست داعشی در حمله ارتش سوریه به حومه شرقی منطقه السلمیه Fri Jun 02 23:15:54 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر 70 درصد تسهیلات به تعاونی‌ها پرداخت می‌شود Sat Jul 22 15:04:47 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر غرق شدن یک مرد اهوازی در رودخانه دز Fri Aug 31 16:21:02 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر شکست خونه به خونه مازندران Wed Jan 25 17:04:43 IRST 2017
واحد مرکزی خبر سالمندان آلمان در معرض فقر Sun Aug 13 12:18:24 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر استقبال از پیکر مطهر شهید صمدی مدافع حرم Tue Nov 21 17:23:11 IRST 2017
واحد مرکزی خبر باید گفتگو با آمریکا و روسیه را در خصوص سوریه از سر بگیریم Thu Sep 06 15:54:14 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر پاکدشت میزبان جشنواره بین المللی آواها و نواهای رضوی Sat Jul 29 15:12:49 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر شوخی کردم/ آمارهای غیر رسمی در حوادث غیرمترقبه Thu Mar 23 19:08:53 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر نشست بین المللی امنیت و صلح افغانستان موسوم به پروسه کابل Tue Jun 06 14:17:56 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر آغاز برداشت گل مریم در شهرستان میناب+فیلم Mon Jan 30 11:44:09 IRST 2017
واحد مرکزی خبر مردم یاری در نقطه صفر مرزی+فیلم Wed Apr 19 14:45:55 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر تبریک وزیر ورزش به ملی پوشان نوجوان والیبال ایران Sun Aug 27 23:10:50 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر اظهار نظر سرمربیان سرخابی Sat Feb 11 16:54:49 IRST 2017
واحد مرکزی خبر تاثیر گذاری رسانه ملی بی بدیل است Tue Aug 29 16:58:35 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر تامین مرغ و میوه مورد نیاز شب عید+فیلم Sun Mar 05 09:06:46 IRST 2017
واحد مرکزی خبر دیپلماسی آمریکایی، تحریم ، حمله... Fri Mar 24 20:09:37 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر افزایش 12 درصدی اعتبار امسال هلال احمر کشور Tue Apr 24 17:04:13 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر یزد رکورددار حمل بار ریلی کشور Wed Mar 29 18:49:54 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر نرخ سکه و طلا در بازار رشت Sun Jul 29 13:19:13 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر فوت 3 نفر در دو حادثه گاز گرفتگی در ساوه و محلات Sat Dec 09 15:20:09 IRST 2017
واحد مرکزی خبر پیشرفت 40 درصدی طرح‌های راه سازی در چرام Fri Apr 13 13:40:34 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر کسب 4 مدال رنگارنگ توسط ورزشکاران هیأت جانبازان و معلولان کرمانشاه Sun Jun 24 10:28:28 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر تنوع در تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالا با عرضه محصولات مسی Sun Jul 23 10:18:44 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر زمین لرزه در هجدک Thu Apr 26 19:14:28 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر ادامه واکنش محافل صهیونیستی به علنی شدن روابط سعودی-صهیونیستی Sat Nov 18 21:18:20 IRST 2017
واحد مرکزی خبر نفاق، منافق و گروهک منافقان از منظر رهبر معظم انقلاب Sat Jul 29 12:00:01 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر مدیریت اجرایی کشور باید به نفع مردم تغییر کند Mon May 01 22:53:19 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر یازدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه اغاز به کار کرد Mon Apr 16 11:22:34 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر بازدید رئیس گردشگری ارمنستان از قره کلیسا Wed Jan 25 10:54:59 IRST 2017
واحد مرکزی خبر کمک 2 میلیارد ریالی اتاق بازرگانی به سالمندان Thu Oct 05 18:24:15 IRST 2017
واحد مرکزی خبر کناره گیری یک عضو مجلس نمایندگان آمریکا پس از متهم شدن به سوء رفتار Wed Nov 15 20:08:54 IRST 2017
واحد مرکزی خبر جداره سازی خیابان حرم حضرت عبدالعظیم(ع) Sun Jan 01 11:34:59 IRST 2017
واحد مرکزی خبر رقابت بیش از 17 هزار داوطلب قمی در کنکور 97 Thu Jun 28 21:34:17 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر نجات 4 کوهنورد گرفتار در برف Tue Jan 31 09:04:36 IRST 2017
واحد مرکزی خبر رویدادهای خبری یکشنبه 28 مرداد ماه مرکز لرستان Sun Aug 19 08:07:17 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر گستردن فرش‌های ابریشم مراغه در نمایشگاه شانزدهم Mon Jul 23 12:37:57 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر تلاش فدراسیون جهانی برای جذاب تر شدن لیگ جهانی والیبال Wed Apr 26 12:04:56 IRDT 2017
فرارو خندوانه و دورهمی با تغییرات اساسی برمی‌گردند Wed Nov 01 23:11:05 IRST 2017
دولت بهار لابی داماد ترامپ برای عربستان سعودی Fri May 19 14:45:00 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن فساد اداری و وجود کارگزان فاسد از عوامل بروز فقر در جامعه Thu Aug 02 07:20:06 IRDT 2018
خبرگزاری مهر نتایج قرعه کشی هفدهمین دوره عتبات دانشگاهیان اعلام شد Sun Jul 16 09:37:45 IRDT 2017
افکارخبر پیام تبریک فرمانده کل ارتش به مناسبت نابودی داعش Wed Nov 22 17:37:14 IRST 2017
دولت بهار با احتیاط چای و قهوه بنوشید Sun Jul 23 13:59:00 IRDT 2017
ایران آنلاین اتمام مطالعه بافت‌های فرسوده تهران تا پایان امسال Mon May 07 22:21:00 IRDT 2018
ایران آنلاین تغییر سیاست‌های اقتصادی Fri Jun 29 23:06:00 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا با تغذیه مناسب به جنگ اضطراب برویم Fri Jun 01 09:53:37 IRDT 2018
تابناک نمی‌گذارند به قانون 90ساله تجارت دست بزنیم Wed Feb 28 21:50:47 IRST 2018
ایلنا بازگشت والنسیا؛ تیم خنده‌دار گذشته، تهدیدی جدی برای بارسا Sun Nov 26 20:49:12 IRST 2017
دولت بهار روایت مقاومت دانشجویان یک دانشگاه مقابل داعش Tue Jan 31 22:30:00 IRST 2017
خبرگزاری نسیم جدایی رونالدو به نفع کهکشانی ها تمام شد Sat Sep 22 18:57:02 IRST 2018
تیک بخشنامه دستمزد 96 ابلاغ شد Sat Mar 18 18:39:10 IRST 2017
خبرگزاری فارس ارسال پرونده برخورد بخشدار جوکار با مأمور وظیفه‌شناس به دادسرا/ از مأمور خود حمایت می‌کنیم Fri May 05 22:22:00 IRDT 2017
روزنو واکنش شفاف شفر به حسین حسینی:من پشت سرم هم چشم دارد! Sat Aug 18 09:24:05 IRDT 2018
پارسینه واردات ایران از افغانستان کم شد Wed Feb 07 07:14:09 IRST 2018
اقتصاد آنلاین قیمت مرغ گران شد Tue Apr 17 12:02:17 IRDT 2018
فردا تلفات سالانه تصادفات رانندگی در ایران چقدر است؟ Sat Sep 02 04:00:01 IRDT 2017
اخبار بانک دانستنی‌ های جالب از دنیا/ 87 Fri Jun 08 15:45:52 IRDT 2018
ایسکانیوز کرمی: توانایی کسب بهترین نتیجه را داریم/ کسب مدال نونهالان مسیر بازیکنان را برای موفقیت در آینده هموار می‌کند Tue Aug 22 10:30:28 IRDT 2017
آریا غرض شخصی در تغییرات آئین نامه های مسابقات قرآن وجود ندارد Fri Sep 08 12:00:09 IRDT 2017
تابناک آخرین تحولات بازار مرغ و انواع مشتقات آن Wed Aug 23 18:31:31 IRDT 2017
نود تی وی لیونل مسی: عناوین تیمی بسیار مهمتر از عناوین فردی است Fri Jan 26 22:27:00 IRST 2018
تابناک لطمه‌تحریم‌های‌ترامپ‌به‌برنامه‌پاکستان‌برای‌واردات‌گازازایران Mon Feb 06 18:17:36 IRST 2017
تهران پرس بیش از 16هزار بیمار در مراکز درمانی تأمین اجتماعی سمنان پذیرش شدند Sun Apr 08 13:42:00 IRDT 2018
خرداد نیوز سردار نقدی: اختلافات درون نظام را به افکار عمومی تحمیل نکنید Tue Oct 31 17:49:49 IRST 2017
انتخاب کیم جونگ اون: آمریکا در تیررس موشک های کره شمالی است Sat Jul 29 08:32:01 IRDT 2017
خبر گزاری دانا مهلت مجدد ثبت نام در آزمون دستیاری آغاز شد Mon Feb 12 12:36:23 IRST 2018
سراج 24 ترامپ: با داعش می‌جنگم نه با اسد/ با پوتین به‌زودی گفت‌وگوی تلفنی می‌کنم Sat Nov 12 08:15:00 IRST 2016
شفاف حیدر العبادی برای آرام کردن اعتراضات به بصره رفت Fri Jul 13 14:24:30 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم سوال از رئیس‌جمهور درباره موسسات مالی از دستور کار مجلس خارج شد Tue Jun 26 18:35:20 IRDT 2018
دولت بهار روایتی از فتح ‌«نبل و الزهرا» Thu Feb 09 13:29:00 IRST 2017
آفتاب ایران به هیچ بانکی اجازه نمی دهیم تخلف کند Wed Sep 06 14:16:06 IRDT 2017
آفتاب تغییر شرایط سهمیه خانواده ایثارگران در کنکور/ حدنصاب علمی افزایش یافت Sun May 06 20:50:13 IRDT 2018
آفتاب ایران دردسر خرید جدید استقلال؛ وریا هافبک می شود؟ Mon Jun 04 08:01:25 IRDT 2018
پارسینه پسر 7 ساله خوزستانی داماد شد! Fri Jul 21 09:24:08 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجو جزئیات پخش سریال های شب های ماه رمضان Thu May 17 09:42:13 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی صفحه اول روزنامه های امروز استان- پنجشنبه 14 بهمن Thu Feb 02 13:46:00 IRST 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن پخت روزانه 12 هزار پُرس غدا در آشپزخانه حرم امام علی(ع) توسط آشپزان لرستانی Wed Nov 01 10:18:43 IRST 2017
خبرگزاری فارس فیلم/درخواست حمایت طارمی از هواداران الغرافه به زبان عربی! Mon Apr 02 10:29:52 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران حماسه‌ یک آر.پی‌.چی زن Mon Sep 04 05:02:52 IRDT 2017
شیعه نیوز حملات هوایی ترکیه به عفرین متوقف شد Tue Feb 06 15:38:04 IRST 2018
یک ورزش پیروزی ذوب آهن، پیکان وسالوت Thu Dec 14 20:30:13 IRST 2017
جام نیوز توصیه‌های طلایی تغذیه‌ای برای شب یلدا Tue Dec 19 11:03:00 IRST 2017
تی نیوز استقلال و پرسپولیس در مهرماه به مصاف هم می روند/ مهر، ماه خوبی برای استقلال نبوده Mon Jul 10 02:34:59 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران درج قیمت در مرحله توزیع مانعی برای فریب مشتری Tue Sep 12 14:52:25 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم کمبود 1400 آموزگار در قم با ورود پایه ششم به مقطع ابتدایی Thu Aug 17 13:33:11 IRDT 2017
صراط جزییات سفر ترانه علیدوستی به توکیو Tue Sep 25 14:43:25 IRST 2018
روزنامه ایران تدوین سند جامع توسعه روستاهای مرزی در 16 استان Tue Jan 09 00:00:00 IRST 2018
خبرگزاری حوزه ثبت 15 وقف جدید در فاروج/ بهره‌برداری از طرح‌های موقوفه‌ای Sat Nov 25 15:09:00 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران راه اندازی طرح کارت اعتباری که اعتباری ندارد! + صوت Sun Aug 13 09:33:53 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی همبستگی امت های اسلامی بزرگترین پیام روز جهانی قدس Fri Jun 08 11:26:00 IRDT 2018
بولتن نیوز طبس لرزید Fri Sep 29 12:37:22 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران برای شرکت در انتخابات با احمدی‌نژاد مشورت نکرده‌ام Thu Mar 23 15:28:56 IRDT 2017
جوان آنلاین خطر در کمین 28 هزار خانه روستایی غیرمقاوم بر روی گسل زلزله ! Wed May 03 16:10:05 IRDT 2017
خبرگزاری مهر 523 نقطه پرخطر گلستان پلاک گذاری می‌شود Thu Aug 24 21:04:09 IRDT 2017
ایسکانیوز تراکتورسازی و ذوب‌آهن با تساوی به رختکن رفتند Tue Oct 31 16:27:12 IRST 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین کارگران نمونه خراسان شمالی تقدیر شدند Tue May 01 14:09:22 IRDT 2018
تهران پرس فضای مجازی در خلخال ساماندهی شد Thu Aug 09 12:52:00 IRDT 2018
خبر خودرو استیضاح وزیر کشور کلید خورد Wed Jun 27 13:33:15 IRDT 2018
فرارو تعرفه خودروهای هیبریدی دوباره افزایش یافت Wed May 30 12:00:59 IRDT 2018
اتاق خبر شرکت آسمان فوت تمام سرنشینان را تایید نهایی نمی‌کند Sun Feb 18 15:18:03 IRST 2018
میزان عرضه پردازنده پرقدرت و جدید AMD با قیمتی کمتر از حدانتظار Mon Sep 04 23:19:01 IRDT 2017
افکارخبر پرسپولیس یک قدم به قهرمانی نزدیکتر شد/جدول لیگ Thu Mar 09 19:47:51 IRST 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن داعش چگونه از هفتاد و دو ملت نیرو جذب کرد؟ Tue Sep 05 09:03:48 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی همایش بزرگ یاوران انقلاب همزمان با هفتمین روز دهه فجر در زاهدان برگزار شد Wed Feb 07 14:40:00 IRST 2018
خبرگزاری فارس هیچ مسؤولی نمی‌تواند حضور مردم در صحنه را پای خود بگذارد Sun Feb 11 13:02:00 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا استاد غزاله پدر شهید و شاعر پیشکسوت ملایری درگذشت Sun Apr 09 16:31:43 IRDT 2017
پول نیوز اجرای دستورالعمل جدید خرید محصولات پتروشیمی در بورس کالا Mon Aug 27 15:09:36 IRDT 2018
ایسکانیوز روند بازار سرمایه در هفته ای که گذشت/رشد منفی 389 واحدی شاخص Thu Oct 05 11:41:38 IRST 2017
پارس فوتبال دو باشگاه ” استقلال ” و ” پرسپولیس ” خصوصی می شوند ! Sun Sep 23 15:37:44 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران مهدی طارمی بهترین بازیکن زمین شد Tue Feb 28 20:54:53 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا موقوفات منحصر به عزاداری نباشد Thu Nov 23 14:06:40 IRST 2017
اعتدال دستگیری عامل انتشار تصاویر شخصی بانوان Sat Feb 10 17:14:05 IRST 2018
فردا 6 اصل مهم طب سنتی برای سلامتی Sat Nov 04 11:22:55 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم پیام حضور گسترده مردم استان گیلان در انتخابات وفاداری به انقلاب است Fri May 19 17:34:45 IRDT 2017
شارا تجلیل از 25 سال تلاش علمی و عملی دکتر حسن بشیر در حوزه ارتباطات و روابط‌عمومی Wed Apr 19 13:17:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی احداث کارخانه زباله سوز در تبریز Wed Feb 01 15:38:00 IRST 2017
پولی مالی تامین مالی احداث 3 واحد آب شیرین کن تصویب شد Mon Sep 24 13:07:00 IRST 2018
خبرگزاری مهر دولت برای 80 میلیون نفر کار می‌کند/ لزوم استفاده از مدیران جوان Sat Sep 16 13:26:04 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی 142 میلیارد ریال از مطالبات کشاورزان خمین پرداخت شد Thu Aug 23 07:55:00 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم کمیته هماهنگی تظاهرات بصره: هسته‌های بعثی و داعش اقدامات خرابکارانه را انجام دادند Fri Sep 07 23:19:52 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران صعود 16 پله‌ای ایران در مسابقات جهانی مهارت Thu Oct 26 09:51:50 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران 70 عنوان برنامه هفته بسیج در سامان اجرا می‌شود Mon Nov 20 15:27:50 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران مردان چاق و قدبلند در معرض ریسک بالای سرطان پروستات Sat Jul 15 08:34:31 IRDT 2017
ایلنا ادامه اعتصاب در استقلال ، تمرین بی تمرین Thu Mar 09 13:38:38 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران خبری از بازگشت گوشت به نرخ‌های قبلی نیست/ قیمت هرکیلو گوشت 40 هزار تومان Sat Jul 29 12:05:49 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران مقدسی: چابک شدن وزارتخانه‌ها نیازمند اصلاح ساختارها و فرایندهاست Wed Sep 13 17:04:02 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران برگزاری دوره آموزشی آشنایی با بیماری آنفولانزای طیور Mon Jan 30 17:12:42 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی بولتون: موضع آمریکا در خصوص کریمه تغییر نمی کند Thu Jun 28 11:23:00 IRDT 2018
فرارو واکنش عجیب قاضی‌پور به اقدام ترامپ Sun Jan 29 12:24:56 IRST 2017
خبرگزاری شبستان آماده‌باش کامل پلیس تهران برای تأمین امنیت عزاداران حسینی و بازگشایی مدارس Sun Sep 09 13:38:00 IRDT 2018
اطلاعات مراجعه به شعب تامین اجتماعی 20 میلیون بار کاهش یافت Mon Jul 16 18:42:41 IRDT 2018
آفتاب ایران ایمان به لوییس انریکه بعد از 9 روز؛ ماتادورها برگشتند Fri Sep 14 09:30:26 IRDT 2018
میزان ترکیه خواستار تغییر ساست‌های غلط اتریش شد Sat Apr 29 05:45:21 IRDT 2017
خبرگزاری فارس ضرورت اشتغالزایی با رویکرد فرهنگی و هنری در کشور Mon Dec 18 15:54:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی 13هزار جوان کاشانی عضو کانون های فرهنگی مساجد شدند Sun Jun 24 15:24:00 IRDT 2018
جماران خلیل‌زاده: امیدوارم کی‌روش به من نگاه کند Fri Feb 02 18:50:52 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران بزرگترین بانک‌های جهان با بیش از یک تریلیون دلار دارایی Sun Apr 23 07:35:41 IRDT 2017