واحد مرکزی خبر - Sun Jul 16 20:16:40 IRDT 2017 نمایش خبر

کمبود پزشک متخصص مشکل مراکز درمانی تامین اجتماعی + فیلم

پزشک متخصص در بخش های جراحی چشم، قلب و ارتوپدی مشکل مراکز درمانی تامین اجتماعی خراسان جنوبی است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی، به گفته مدیر درمان تامین اجتماعی استان اکثر پزشکان در مراکز درمانی دولتی مستقر هستند. 


فیروزی افزود: تامین اجتماعی خراسان جنوبی هیچ مشکلی در خصوص امکانات و تجهیزات درمانی ندارد. 


وی از راه اندازی بخش دیالیز بیمارستان حضرت ابوالفضل العباس بیرجند در هفته آینده خبر داد. 

  
   
    
    
     
      
     
    
   
   
   دانلود 
   
 
 دانلود
واحد مرکزی خبر ثبات در سوریه پس از تغییر رژیم اسد فراهم نمی شود Mon Apr 10 02:30:57 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر پیگیری استقرار تیم انتقال خون در کیش Mon Nov 13 10:12:51 IRST 2017
واحد مرکزی خبر دهها هزار نفر از مردم آمریکا علیه رئیس جمهور این کشور تظاهرات کردند Mon Jan 30 06:09:56 IRST 2017
واحد مرکزی خبر افراد 15 تا 25 سال در صدر کشته و زخمی های تصادفات شهری Thu Dec 07 12:57:22 IRST 2017
واحد مرکزی خبر اردوهای جهادی قم در نوروز Tue Mar 28 12:32:34 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر بهره برداری از طرح هادی روستایی Sun Apr 16 09:48:56 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر مسکو خواستار تحقیقات واقع بینانه بین المللی درباره مواد سمی در سوریه شد Thu Aug 17 12:34:52 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر نماینده دموکرات آمریکا: خجالت می کشم که ترامپ رئیس جمهور ماست Sat Jan 28 14:32:54 IRST 2017
واحد مرکزی خبر گسترش همکاری‌های اصفهان و ترکیه Tue Jan 09 19:01:46 IRST 2018
واحد مرکزی خبر زلزله در علی آباد کتول Tue Aug 21 20:48:45 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر وجود بیش از 82 هزار سالمند در چهارمحال و بختیاری Mon Sep 24 15:31:08 IRST 2018
واحد مرکزی خبر تزویر سلاح اصلی دشمن Sun Jul 02 17:04:16 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر امدادرسانی به 311 خودروی گرفتار در برف+فیلم Sun Jan 21 18:24:14 IRST 2018
واحد مرکزی خبر 7 تیم به علاوه مهرام در جلسه لیگ بسکتبال Tue Sep 05 11:10:57 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر واگذاری 70 کودک در طرح امین موقت به خانواده ها Sun Jul 22 12:57:44 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر آزادی 13 زندانی به همت یک زوج جوان تهرانی Thu Jun 07 17:53:15 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر نجات کوه نورد گرفتار در کوه خامی Sat Aug 11 14:33:00 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر 41هزار نوبت سر دام در بوئین زهرا واکسینه شد Sun May 14 12:10:02 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر افتتاح 5 خانه ورزش روستایی در بهاباد Sat May 26 15:42:26 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر بخش خبری 20:00 دوشنبه 5 آذر 1397 یزد Tue Nov 27 12:35:53 IRST 2018
واحد مرکزی خبر ریزش 4 هزار واحدی شاخص بورس Sat Nov 24 11:26:32 IRST 2018
واحد مرکزی خبر پرداخت تسهیلات تا سقف 200 میلیون تومان +فیلم Mon Sep 25 17:38:33 IRST 2017
واحد مرکزی خبر بی‌اعتنایی دهلی‌نو به تهدید‌های واشنگتن Mon Oct 08 13:57:06 IRST 2018
واحد مرکزی خبر پیام شورای اسلامی شهر مشهد به مناسبت فرا رسیدن 13 آبان Sat Nov 03 20:23:18 IRST 2018
واحد مرکزی خبر حزب‌الله عراق:آزادسازی بوکمال، شکست طرح آمریکا بود Tue Nov 21 15:00:57 IRST 2017
واحد مرکزی خبر آغاز طرح سنجش سلامت کلاس اولی ها در سیستان و بلوچستان Sat Jun 23 13:33:13 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر تلاش ایران برای تحکیم وحدت ملی عراق Sun Feb 18 18:54:59 IRST 2018
واحد مرکزی خبر واردات نفت خام کره جنوبی از ایران در ماه اکتبر افزایش یافت Tue Nov 14 23:52:15 IRST 2017
واحد مرکزی خبر دستگیری باند زنده گیری سُهره در ازنا Mon Sep 25 12:53:03 IRST 2017
واحد مرکزی خبر انتخابات هیأت مدیره کانون وکلای دادگستری آذربایجان غربی + مصاحبه Thu Jul 12 16:35:43 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر مقام ناظر بر کیفیت ساختمان ها سازمان نظام مهندسی است نه شهرداری Wed Jan 24 14:29:26 IRST 2018
واحد مرکزی خبر برپایی 73 آیین نوروزگاه در یزد Tue Feb 27 11:04:50 IRST 2018
واحد مرکزی خبر طرح جدید گمرکی ایران - اروپا کلید خورد Tue Jul 10 16:32:23 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر تقاضا برای تحویل سلاح شهروندان سوئیسی Sun Nov 12 15:09:16 IRST 2017
واحد مرکزی خبر جنگنده های سعودی 14 بار به استان «نهم» حمله کردند Sun Oct 29 16:02:18 IRST 2017
واحد مرکزی خبر نوسانات جوی مازندران Thu Nov 29 13:23:55 IRST 2018
واحد مرکزی خبر یک شهید و 13 زخمی در حملات جنگنده های متجاوزان سعودی به حجه Wed Dec 06 11:02:27 IRST 2017
واحد مرکزی خبر وزیر کشور آلمان: فتنه انگیزی های اخیر ترکیه هدفمند است Sun Mar 19 07:47:03 IRST 2017
واحد مرکزی خبر لبنان و لهستان بر توسعه روابط دو جانبه تاکید کردند Tue Feb 13 12:05:49 IRST 2018
واحد مرکزی خبر شستشوی 746 کیلومتر طول خطوط برق اهواز Wed Feb 22 14:29:33 IRST 2017
واحد مرکزی خبر 15 رمضان میلاد مسعود امام حسن مجتبی (ع) Wed May 30 17:52:05 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر برگزاری گشت مشترک بررسی بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان نیشابور Sun Dec 09 19:29:29 IRST 2018
واحد مرکزی خبر استخدام داوطلب در مقطع درجه داری در هرمزگان Wed Oct 31 08:15:51 IRST 2018
واحد مرکزی خبر گزیده خطبه های نماز جمعه در شهرستان ها+فیلم Fri May 12 18:19:41 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر آمادگی تامین بیش از 25 قلم کالای اساسی Sat Nov 03 16:35:50 IRST 2018
واحد مرکزی خبر نگاتیو مجازی/ از آوارگان میانماری تا سلفی با طوفان ایرما Tue Sep 12 15:46:14 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر صعود به قله بلقیس تخت سلیمان Sat Sep 29 12:00:02 IRST 2018
واحد مرکزی خبر تلویزیون ارومیه 50 ساله شد Fri Aug 10 13:15:01 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر دانش آموز نقاش مهاباد Sat Apr 22 18:53:28 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر درآمد کشاورزان از دشت مختار یاسوج Mon Oct 30 18:59:04 IRST 2017
واحد مرکزی خبر سه نفر همچنان مفقود هستند+فیلم Tue Jul 25 10:26:24 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر ­افزایش قیمت آتی سکه در بورس کالا Tue Oct 17 20:23:57 IRST 2017
واحد مرکزی خبر تصادف رانندگی مرگبار Thu Feb 23 12:16:45 IRST 2017
واحد مرکزی خبر اِس پوکس؛ ورزشی نوپا Mon Oct 15 19:24:33 IRST 2018
واحد مرکزی خبر استمرار رمز تاثیر گذاری برنامه های فرهنگی Thu May 17 13:39:16 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر عرضه 270 میلیون یورو ارز حاصل از صادرات پتروشیمی به بازار ثانویه Tue Aug 14 17:46:52 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر زلزله 4.6 ریشتری شهرستان شوش را در استان خوزستان لرزاند Tue Jul 11 02:31:44 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر پایین ترین محبوبیت یک رئیس جمهور در تاریخ آمریکا از آن ترامپ است Tue Jan 24 13:42:51 IRST 2017
واحد مرکزی خبر یک وعده غذای گرم در روستامهدهای استان Tue Oct 09 11:38:46 IRST 2018
واحد مرکزی خبر مشروح سخنان دبیرکل حزب الله لبنان درباره آخرین تحولات نبرد در بلندی های لبنان و سوریه Fri Aug 25 06:33:37 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر دستگیری مامور قلابی Mon Oct 30 09:41:57 IRST 2017
واحد مرکزی خبر ظرفیت تولید کشور در پارس جنوبی با قطر یکسان شده است Sun May 07 14:55:38 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر تجلیل امام جمعه مهاباد از حضور پرشور در روز قدس Fri Jun 08 15:28:15 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر جشنواره رمضانی اقوام ایرانی Sat Jun 02 18:30:01 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر سندرز: دخالت آمریکا در جنگ یمن بر خلاف قانون اساسی است Thu Mar 01 02:28:04 IRST 2018
واحد مرکزی خبر آسمان فارس نیمه ابری همراه با وزش باد شدید Tue Apr 24 04:42:01 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر اختصاص یک میلیارد ریال به طرح های پژوهشی خراسان شمالی Thu Jul 05 09:16:48 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر جذب 5هزار نیروی قراردادی در وزارت علوم + تصاویر Sat Dec 23 09:04:39 IRST 2017
واحد مرکزی خبر سخنگوی دی میستورا: ترکیب نهایی شرکت کنندگان مذاکرات ژنو نهایی نشده است Fri Feb 17 15:22:15 IRST 2017
واحد مرکزی خبر دیدار ارژن مقابل گیتی پسند در لیگ برتر فوتسال Mon Jul 10 11:06:10 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر برگزاری مراسم تقدیر از 12 هنرمند نامی دفاع مقدس Tue Sep 26 11:22:01 IRST 2017
واحد مرکزی خبر پیست تریال مجموعه آزادی میزبان موتورسواران کشور Sun Aug 05 07:41:35 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر تلفات زلزله کرمانشاه به 579 نفر رسید Sat Dec 09 17:26:41 IRST 2017
واحد مرکزی خبر آغاز فروش بلیت جشنواره فیلم فجر در مشهد Wed Jan 31 16:35:39 IRST 2018
واحد مرکزی خبر مشهد الرضا سوگوارسالروز شهادت امام موسی کاظم(ع) Thu Apr 12 10:55:52 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر اوقات شرعی امروز به افق یاسوج Tue Apr 18 08:53:16 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر شوراهای اسلامی شهر و روستا فرصتی برای رشد، پیشرفت و تغییر... + فیلم Tue Aug 22 18:59:32 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر امضای تفاهم نامه ارتقاء سواد رسانه ای دانش آموزان + فیلم Mon Feb 12 12:31:16 IRST 2018
واحد مرکزی خبر خروش مردم بوشهر علیه اغتشاشگران Wed Jan 03 12:37:21 IRST 2018
واحد مرکزی خبر گردهمایی دانش آموزان دیروز بندرعباسی Sun May 13 10:43:21 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر استقبال از بهار Tue Mar 14 18:27:57 IRST 2017
واحد مرکزی خبر دستگیری مدیران کانال تلگرامی چالش عکس و فیلم در گرگان Thu Jun 01 13:30:06 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر ائتلاف سعودی علیه یمن: تمامی و دریایی و هوایی یمن بسته است Mon Nov 06 05:06:25 IRST 2017
واحد مرکزی خبر بازتاب خروج امریکا از برجام در پاکستان Wed May 09 18:21:22 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر پس از زلزله گرد و غبار مهمان همیشگی غرب کشور Mon Aug 27 10:06:36 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر احساساتی شدن کاربران اینستاگرام و کلاهبرداری 800 میلیونی مرد زن نما Mon Jul 10 16:23:22 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر کشف محموله 70 میلیاردی قرص و پودر نیرو زا در دیلم Wed Aug 09 13:22:56 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر فضائل اخلاقی در جامعه کمرنگ شده است. Fri Mar 10 16:58:12 IRST 2017
واحد مرکزی خبر تلاش برای حفظ ثبات اقتصادی Sun Jul 22 13:08:01 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر نمایشگاه بین المللی صنایع دفاعی جمهوری آذربایجان Wed Sep 26 09:34:53 IRST 2018
واحد مرکزی خبر حماسه ای از جنس حضور + فیلم Sat May 20 18:45:40 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر نشست خبری تیم ذوب آهن و پیکان Fri Jan 05 19:44:44 IRST 2018
واحد مرکزی خبر تجمع خودجوش جوانان در اعتراض به اظهارات ترامپ Thu Dec 07 13:07:45 IRST 2017
واحد مرکزی خبر محکومیت 248 میلیون ریالی برای قاچاقچی کالا Sun Apr 09 13:22:24 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر اعلام وصول لایحه ایجاد منطقه آزاد تجاری بوشهر در مجلس Tue Jun 06 13:42:51 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر افزایش 10 درصدی صادرات کالا و کاهش واردات Sat Aug 18 11:32:01 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر بیانیه علمای اهل سنت آذربایجان غربی درباره استهلال ماه شوال Sat Jun 24 10:37:28 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر تکالیف اولویت‌دار سال 96 سازمان میراث‌فرهنگی ابلاغ شد Sat May 13 12:39:18 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر گفتگوی تلفنی ترامپ و ترزا می درباره توافق هسته ای Sun May 06 06:06:04 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر دشت زخمی با شتر Tue Jan 03 00:02:01 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم بزرگنمایی خطر سقوط دولت غنی؛ بهانه شرکت «بلک‌واتر» برای حضور پرتعداد در افغانستان Tue Aug 01 16:06:19 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران دستگیری کلاهبرداران میلیاردی با چک های سرقتی Sun Sep 02 08:56:03 IRDT 2018
جماران پیروزی تیم ملی والیبال نوجوانان مقابل ترکیه Thu Aug 24 20:59:11 IRDT 2017
پایگاه خبری الف پوستر/ جشن بزرگ آزادی فلسطین در آینده‌ای نزدیک Fri Jun 23 10:46:51 IRDT 2017
برنا ساخت آکادمی ملی کبدی در تهران آغاز می شود Fri Nov 30 00:09:44 IRST 2018
عصر ایران تقلیل محکومیت 3 خواننده به یک سال حبس تعزیری Tue Nov 28 13:13:21 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران افتتاح و کلنگ زنی 4 پروژه راه بین استانی با حضور استاندار خوزستان Thu Mar 09 13:25:33 IRST 2017
روزنامه دنیای اقتصاد بن‌سلمان: می‌خواهم نام عربستان لرزه بر اندام یمنی‌ها بیندازد Tue Aug 28 16:47:53 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا وضعیت بحرانی هوای سیستان و سکوت سنگین مسؤلان/ غلظت هوا به بیش از 3 برابر حد مجاز رسید Mon Aug 28 15:26:09 IRDT 2017
خرداد نیوز ترامپ: رسانه‌های جعلی اخبار مربوط به دستاورد‌های دولت مرا منتشر نمی‌کنند!+ توییت Sun Dec 24 09:19:32 IRST 2017
خرداد نیوز همسر کاوه رضایی در یک قدمی عقد قرارداد با شارلوا Tue Jan 16 10:41:20 IRST 2018
انتخاب داعش رفت، عروسک فروشی آزاد شد Tue Apr 25 16:43:02 IRDT 2017
خبرگزاری فارس غیبت پرسپولیسی‌ها در مراسم هماهنگی بازی با ذوب‌آهن+عکس Fri Apr 28 18:33:00 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم اصفهان‌| مراسم زاد روز کوچکترین شهید حادثه تروریستی اهواز برگزار می‌شود Tue Oct 23 12:23:46 IRST 2018
آفتاب ایران آتش سوزی یک رستوران در فرحزاد + عکس Tue Dec 11 15:10:17 IRST 2018
تدبیر و امید پاسخ وزارت کشور به اظهارات آیت الله موحدی کرمانی/ مشخص نیست استفاده از واژه "آرای حلال" بر چه مبنایی و با چه هدفی صورت گرفته Fri May 26 12:03:57 IRDT 2017
خبرگزاری کتاب ایران ایبنا از ده کتاب پرفروش ادبیات در هفته دوم بهمن‌ماه گزارش می‌دهد Sat Feb 11 13:06:34 IRST 2017
تی نیوز برنامه های شهرداری تهران برای ماه های شعبان و رمضان Mon Apr 16 05:59:42 IRDT 2018
اقتصاد آنلاین دزد طلا فروشی ناکام شد! +فیلم Tue Dec 04 15:38:39 IRST 2018
تابناک دکتر صادقی سرپرست جدید پژوهشگاه ابن‌سینا شد Tue Jan 30 11:26:39 IRST 2018
نامه نیوز سرمربی المپیاکوس خطاب به مهاجم ایرانی؛ عالی بودی، به زودی گلزنی هم می‌کنی Mon Nov 20 10:39:57 IRST 2017
آفتاب 5 سال حبس برای انتقاد از پادشاه کامبوج Sat Feb 03 20:42:01 IRST 2018
مشرق نیوز لیست رم برای دیدار با رئال +عکس Tue Sep 18 17:43:43 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا کشاورزان روانسری دغدغه کمبود سم نداشته باشند/ موضوع اصلی، مبارزه ی به موقع کشاورزان با آفات است Fri Apr 14 16:39:53 IRDT 2017
نامه نیوز تکذیب یک شایعه؛ رحمتی گلر اول استقلال مقابل تیم قلعه‌نویی Sun Apr 16 11:35:53 IRDT 2017
پارسینه کناره‌گیری یکی دیگر از نزدیکان ترامپ Thu Feb 08 11:43:06 IRST 2018
پارس نیوز دوستی:اگر لیست امید براساس رزومه و تجربه بود نام من باید در آن قرار می‌گرفت Mon May 22 15:01:56 IRDT 2017
تهران پرس گروه هفت: روسیه قوانین بین المللی را ضعیف می کند Tue Apr 24 12:23:00 IRDT 2018
ایسکانیوز موسیقی امروز بیشتر برای سنین 13 تا 19 سال ساخته می شود Wed Aug 23 11:58:24 IRDT 2017
آنا ارائه خدمات به بیماران سرطانی در بخش دولتی رایگان است Sat Apr 07 14:57:09 IRDT 2018
بازار خبر انعکاس سخنان رئیس فدرال رزرو در بازارهای جهانی/دلار به بالاترین نرخ 6ماهه رسید Wed Jul 18 09:23:00 IRDT 2018
افکارخبر فرزندان مقتول در دادگاه؛ پدرمان را اعدام کنید Tue Jan 02 00:55:00 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران کشف یک روش میانبر برای هک آیفون Mon Jun 25 15:30:43 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا آیا تغییر استاندار در شرایط فعلی به نفع خراسان جنوبی است یا به ضرر استان؟ Wed Sep 13 14:19:47 IRDT 2017
بی باک نیوز مصرف ویتامینی که از سقط جنین جلوگیری می‌کند Mon Aug 28 16:16:01 IRDT 2017
تابناک تسلیم هم بشویم، فشارها کم نمی‌شود Tue Nov 06 19:15:06 IRST 2018
بی باک نیوز در مورد سس های خوشمزه قاره آمریکا بیشتر بدانید(1) Fri Apr 21 19:59:01 IRDT 2017
آفتاب ایران 4 ساعت حضور ظریف در کمیسیون امنیت بدون وقفه/ 3 نوبت عصبانیت ظریف و صلوات تنفسی Tue Aug 21 18:50:16 IRDT 2018
میزان در سال 96 حدود 16 میلیون و سیصد هزار پرونده مورد بررسی قرار گرفته که نسبت به سال 95، 900 هزار پرونده اضافه شده است Sat Jun 23 22:32:28 IRDT 2018
ایسکانیوز انتخابات کانون های فرهنگی علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار می شود Fri Nov 23 20:41:06 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران پنج هزار و 400 نفر شورای شهر و روستا در کردستان انتخاب می‌شوند Wed Mar 22 14:49:28 IRDT 2017
ایسکانیوز هرتابرلین یک- هوفنهایم 3/ پیروزی هوفنهایم در خانه هرتابرلین 10 نفره Sat Apr 01 10:47:29 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی جمهوریت ستیزی به جای دشمن ستیزی Wed Jun 28 17:14:00 IRDT 2017
بی باک نیوز حواشی بازی ذوب آهن 1-1 نفت تهران Sat Mar 11 02:23:02 IRST 2017
تابناک توافق مخالفان سوریه با تشکیل هیاتی متحد برای مذاکرات ژنو Sat Feb 11 12:28:04 IRST 2017
جهان نیوز عباس عبدی حرف‌هایش درباره سقوط نظام را پس گرفت Wed Dec 12 08:36:34 IRST 2018
فردا بگوویچ: اولتیماتوم به منصوریان ارتباطی به من ندارد Mon Aug 28 14:34:54 IRDT 2017
ساعت24 ستاره مدنظر پرسپولیس در راه بوندسلیگا Wed May 24 22:15:00 IRDT 2017
ساعت24 واکنش کرملین به جزئیات طرح تحریم ایران و روسیه Sun Jul 23 10:00:44 IRDT 2017
دفاع مقدس آمادگی مراکز فرهنگی دفاع مقدس برای انتقال تجارب جامعه پزشکی در دوران جنگ به نسل جوان Mon Dec 10 18:32:28 IRST 2018
ایران آنلاین درخواست حمایت از فیلمی با موضوع داعش Fri Apr 28 19:19:18 IRDT 2017
598 نماینده مجلس: رئیس‌جمهور چه زود با اهل‌سنت، زنان و قومیت‌ها عهدشکنی کرد Sun Aug 20 12:47:44 IRDT 2017
صبح تهران قدردانی مدیرعامل بانک شهر از حسن نظر مخاطبان نمایشگاه کتاب تهران در اعلام رضایتمندی 98.5 درصدی Sat May 12 13:37:10 IRDT 2018
خبرگزاری مهر کسی که ارزشهای انقلاب را زیر سوال ببرد جایی در دانشگاه آزاد ندارد Thu Oct 04 14:52:15 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا فروش کتب کمک درسی، تنها راه درآمد کتابفروشی ها/ مسئولان برای رشد فرهنگی تلاشی نمی کنند Tue Dec 26 13:42:04 IRST 2017
خبرگزاری فارس باهر: مولانا بخوانیم و بدانیم و به دیگران هم نشان دهیم Sat Dec 16 14:15:00 IRST 2017
خبرگزاری مهر 3 منطقه پایتخت که بیشترین صنوف مزاحم را دارند Wed Oct 04 13:18:12 IRST 2017
روزنو فراخوان فدراسیون فوتبال برای تامین لباس تیم‌های ملی Tue Apr 17 14:49:19 IRDT 2018
انتخاب موافقت اردن با اعطای مالکیت زمین به آوارگان فلسطینی Tue Nov 13 08:34:08 IRST 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین مرغ گران شد Thu Jun 29 18:51:18 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی طرح تحول سلامت به بیمارستان های قدیمی اصفهان جان دوباره داد Sun Feb 19 12:25:00 IRST 2017
فردا تذکر یک نماینده به سه وزیر درباره هیئت‌های عزاداری Thu Sep 20 10:58:09 IRDT 2018
خبرگزاری فارس برپائی خیمه‌گاه نسیم محبت در شیراز Sun Feb 26 15:20:00 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران شفاف سازی قانون شهرسازی در شورای پنجم Tue Aug 22 09:22:09 IRDT 2017
خبرگزاری فارس ترقه‌بازی تماشاگران صنعت نفت در ورزشگاه و حذف جایگاه برای تماشاگران پرسپولیس Sat Apr 01 16:25:00 IRDT 2017
اقتصاد ایران آنلاین نامه تبریک 110 نماینده مجلس برای اسکار اصغر فرهادی (+عکس) Wed Mar 01 20:54:56 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی شیعیان در روسیه نماز عید فطر برپا کردند Wed Jul 06 17:08:00 IRDT 2016
فرارو توصیه دبیرکل موتلفه به الگوگیری از کره‌شمال Sun May 27 15:21:30 IRDT 2018
آنا منطقه‌بندی دانشگاه پیام‌نور منتفی نشده است Mon Jun 18 06:45:00 IRDT 2018
ایسکانیوز ویژه برنامه "من یار مهربانم" در نمایشگاه کتاب تهران Sun May 07 09:53:02 IRDT 2017
خبرگزاری مهر مصائب نوسازی تاکسی در تبریز/ وامی که برای رانندگان گران تمام شد Thu May 25 09:49:39 IRDT 2017
اعتدال اتهام مدافع یوونتوس: به داور پول دادید /تصویر Thu Apr 12 13:06:45 IRDT 2018
سلامت نیوز شیمی‌درمانی احتمال پراکندگی تومورهای بدخیم را افزایش می‌دهد Tue Jul 11 11:35:00 IRDT 2017
بی باک نیوز وقوع زلزله در چین Thu Aug 10 05:43:01 IRDT 2017
وطن امروز تهران ارزان‌ترین متروی دنیا را دارد Thu Aug 24 00:00:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی ظریف از مواضع گزارشگر ویژه اقدامات قهری یکجانبه قدردانی کرد Tue Nov 27 16:52:00 IRST 2018
آریا اعلام آمادگی دولت افغانستان برای مذاکره با گروه طالبان Wed Dec 05 18:54:23 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران مراجعه 8 هزار نفر به اداره های پزشکی قانونی استان در چهار ماه Thu Aug 10 10:16:24 IRDT 2017
فردا تفسیر آیه‌ای از قرآن در بیان حضرت زینب(س) Fri Feb 03 09:01:24 IRST 2017
تابناک رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر ابقا شد Sun May 27 18:21:02 IRDT 2018
میزان وضعیتی اسف بار برای تامین آب+عکس Wed Jul 26 16:36:14 IRDT 2017
فرارو زمان پرداخت سود سهام عدالت Wed Jul 05 12:26:37 IRDT 2017
پولی مالی تهدید مجدد شرکت های اروپایی از سوی آمریکا Fri Nov 16 14:15:00 IRST 2018
اعتدال اتفاق باورنکردنی برای اتوبوس پرسپولیس+ عکس Sat Oct 06 12:50:40 IRST 2018
تی نیوز جزئیات طرح ترافیک و جدول عوارض تردد سال 97 در شهر تهران Thu Apr 12 20:06:30 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجو تصمیم مشترک عربستان و روسیه برای ثبات در بازار نفت Fri Jun 15 10:44:19 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا آمادگی سپاه برای انتقال تجربه به ارتش پاکستان Sat Jun 30 14:31:18 IRDT 2018
ایلنا رونالدو: نامم رونالدو نبود به دادگاه احضار نمی‌شدم Wed Aug 02 23:45:56 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی عضو انستیتو فرانسوی: مبانی اسلامی منبع اصلی حقوق بشر کشورهای پیشرفته دنیاست Tue Mar 07 16:50:00 IRST 2017
تهران پرس دفتر توتال در ایران رسما شروع به کار کرد Mon Nov 06 10:35:00 IRST 2017
اعتدال نقشه دکل‌های پارازیت در پایتخت Sun Jul 15 09:22:47 IRDT 2018
تابناک تأیید نکردن برجام انزوای آمریکا را درپی خواهد داشت Thu Oct 12 08:13:05 IRST 2017
مشرق نیوز فیلمی که ترامپ به رهبر کره شمالی نشان داد چه بود؟ Thu Jun 14 10:20:25 IRDT 2018
میزان ساخت ارزیاب تغذیه نوزادان نارس در اصفهان Sat Dec 31 13:30:02 IRST 2016
روزنو پیش بینی باران برای 5 استان Sat Aug 18 14:40:01 IRDT 2018
آنا بالگردهای آمریکایی بازهم به داد داعشی ها رسیدند! Wed May 16 22:38:00 IRDT 2018
ایران آنلاین درگیری خونین اشرار با پلیس در قصرقند Wed May 31 10:18:02 IRDT 2017
بولتن نیوز زمین‌لرزه 4.7 ریشتری یزد و کرمان را لرزاند Sat Aug 26 22:02:52 IRDT 2017
خرداد نیوز خشک‌ترین سال تاریخ آبی کشور Sun Apr 22 08:15:29 IRDT 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین 5 هاچ بک برتر نمایشگاه ژنو+تصاویر Mon Mar 13 19:36:54 IRST 2017