خبرگزاری تسنیم - Sun Jul 16 10:08:16 IRDT 2017 نمایش خبر

قاسمی: با آمریکایی‌ها درباره برجام گفت‌وگوهایی داشته‌ایم/ به دنبال ائتلاف در منطقه نیستیم

معاون وزیر خارجه درباره تماس با آمریکا در دوره ترامپ گفت: در بحث برجام و کمیسیون مشترک در صورت نیاز با آمریکایی‌ها در کنار کمیسیون‌ها صحبت کرده‌ایم. هیچ نوع کانال ارتباطی خارج از برجام بین ما و دولت آقای ترامپ فعلاً وجود ندارد.

«بهرام قاسمی» سخنگوی وزارت امور خارجه و معاون وزیر خارجه کشورمان با حضور در خبرگزاری تسنیم، ضمن دیدار و آشنایی با فعالیت این خبرگزاری، از نزدیک با مدیران و خبرنگاران این موسسه گفت‌وگو کرده و به سوالات مطرح شده در خصوص مسائل مختلف از جمله آخرین وضعیت برجام، سفر وزیر خارجه عمان به ایران، تحولات منطقه، روابط ایران با کشورهای ترکیه، تاجیکستان و افغانستان و آخرین تحولات در روابط ایران و کانادا پاسخ داد.


* سفر «بن علوی» مانند هر سفر دیپلماتیک به ایران دارای پیام است


وی در خصوص سفر یوسف بن علوی وزیر خارجه عمان به ایران با بیان اینکه روابط ما با عمان طی دهه‌های گذشته ویژه است و همواره مناسبات خوبی داشته‌ایم و رایزنی‌های مستمر و مرتبی را شاهد بوده‌ایم، گفت: معمولاً با قطر در ماقطع مختلف گفت‌وگو کرده‌ایم.

سخنگوی وزارت خارجه ادامه داد: سفر وزیر خارجه عمان نیز در همین چارچوب قابل ارزیابی است. در این سفر مسائل دوجانبه مطرح شد و مثل همیشه در خصوص آخرین تحولات منطقه و مشکلات آن و راه‌های برون رفت از این مشکلات را مورد مذاکره قرار دادیم.


قاسمی هر سفری را دارای پیامی دانست و یادآور شد: سفر ایشان نیز پیام داشت.


* وزرای خارجه ایران و مصر تماس‌های خود را در مواقع لزوم داشته‌اند


وی در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص نوع رابطه ایران و مصر و اقدامات انجام شده برای نزدیکی روابط دو کشور، اظهار داشت: مصر یکی از مهمترین کشورهای منطقه و جهان اسلام است که می‌تواند نقش برجسته‌تری در جهان اسلام و جهان عرب داشته باشد که متأسفانه این جایگاه را تا حد زیادی از دست داده است.


سخنگوی وزارت خارجه با بیان اینکه مصر با درایت می‌تواند به دوران گذشته بازگردد و در جایگاه برتر خود بنشیند و برای صلح و جهان اسلام فعالیت کند، یادآور شد: مصر با بسیاری از کشورهای تازه متولد شده منطقه متفاوت است.


قاسمی گفت: روابط دو جانبه با مصر بدلایل مختلف در حد حافظ منافع است، ولی تبادل نظر و ملاقات‌ها هست و وزرای خارجه تماس‌های خود را در مواقع لزوم داشته‌اند. این امکان وجود دارد که روابط خود را بیشتر کنیم؛ ما احترام خاصی برای مردم و تمدن مصر قائل هستیم.


سخنگو ادامه داد: به علت طولانی شدن قطع رابطه و حضور عناصر ثالث، دخالت‌های دیگران، دشمنی‌ها و حسادت نسبت به این روابط نهایتاً هنوز شرایط لازم مهیا نشده، اما هم طرف مصر از جایگاه و نقش ایران آگاه است و هم طرف ایرانی می‌داند که مصر می‌تواند نقش به سزایی داشته باشد و کمک کند به ارتقای جایگاه جهان اسلام و عرب و به صلح و امنیت منطقه کمک کند. درباره روابط دو جانبه پیچیدگی‌هایی وجود دارد که هنوز متأسفانه نتوانسته‌ایم به وضعیت مطلوب برسیم و خوب است طرف مصری نگاه واقع بینانه‌تری نسبت به ایران داشته باشد و تصمیم بگیرد.

وی در خصوص روابط گردشگری بین دو کشور نیز گفت: از نظر ما منعی وجود ندارد و این مشروط به خواست طرف مقابل هم هست تا آنها برای بازدید ایرانیان از اماکن تاریخی و باستانی مصر تسهیلات قائل شوند، اما متأسفانه به دلایل ناشناخته تا حدی این خست وجود دارد و تسهیلات فراهم نشده است.


* به دنبال ائتلاف سازی علیه یا له کسی در منطقه نیستیم


سخنگوی وزارت خارجه در پاسخ به سوالی درباره تشکیل یک ائتلاف با عراق، سوریه و ترکیه در مقابله با خطرات و بحران‌های منطقه‌ای، اظهار داشت: یکسری بحران‌های عمیق در منطقه هست که نگران کننده می‌باشد و به دهه‌های گذشته و اشتباهات بزرگ قدرت‌ها بازمی‌گردد که تجاوز شوروی به افغانستان و حمایت بی‌رویه و یک سویه آمریکا از اسرائیل که باعث تحقیر جهان عرب شده است از آن جمله هستند و تفکر افراطی که از طریق یک ایدئولوژی خاص در منطقه دنبال شده شرایطی به وجود آورده که کل منطقه را تهدید می‌کند.


قاسمی ادامه داد: در مقطع کنونی، جمهوری اسلامی ضمن حفظ استقلال و ایجاد زمینه‌های لازم برای توسعه و ارتقای جایگاه خود، نگاه مثبتی به منطقه دارد که به امنیت و صلح و ثبات کمک کند. ما باید صلح و ثبات را برای همه بخواهیم و لذا نیازی به ایجاد ائتلاف علیه دیگران نیست. رابطه ما با ترکیه یا آذربایجان اگر که خوب است علیه کشور دیگری نخواهد بود. اختلاف نظر و سوءتفاهم وجود داد، اما برای ائتلاف باید تعیین کنیم برای چه و علیه چه کسی است و ما نمی‌توانیم رفتار دوگانه داشته باشیم.


وی در بخش دیگری از سخنان خود درباره عملیات عفرین ترکیه در شمال سوریه و اخباری مبنی بر توافق سیاسی با ایران در این باره گفت: ایران، روسیه و ترکیه براساس منافع مشترکی که تعریف کردند و مصلحتی که در کل منطقه می‌بینند تشریک مساعی جدی را دنبال می‌کنند و با توجه به پیچیدگی وضعیت در سوریه، رایزنی‌ها و مشورت‌ها وجود دارد و هر جا که بتوانند اقدام مشترک هم خواهد بود.


* "دیپلماسی آب" در بخش بین‌الملل وزارت خارجه به راه افتاده است


معاون وزیر خارجه درباره برنامه‌ ترکیه برای سد سازی‌های بیشتر روی رودخانه‌های دجله و فرات گفت: هر کشوری با دقت تحولات پیرامونی خود را رصد و تحلیل می‌کند و سود وزیان اقدامات آنها را دنبال می‌کند تا منافع خود را تنظیم و دنبال کند. تحولات ترکیه در حوزه‌های مختلف به عنوان یک کشور مهم همواره مورد مطالعه قرار گرفته است.


قاسمی موضوع آب را یک بحث اساسی در وضعیت کنونی جهان خواند و افزود: با توجه به تغییرات اقلیمی، بحث آب بسیار مهم است و تئوری‌های مختلفی در این زمینه برای جنگ‌های آینده مطرح شده که می‌تواند بر سر آب باشد. کمبود بارش‌ها و تغییرات اقلیمی بحث آب را اساسی کرده است، ما با همین دوراندیشی مدتی است در بخش بین‌الملل وزارت شاخه‌ای با عنوان دیپلماسی آب ایجاد کرده‌ایم که در آن، بحث مذاکره در این خصوص با همسایگان و در همکاری با سایر ارگان‌های مربوط مثل وزارت آب دنبال می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در حوزه غیر سیاسی و سیاسی این نوع مسائل را داریم و دنبال می‌کنیم، اظهار داشت: در بحث افغانستان این بحث مهم بود و نهایتاً در آخرین سفر ظریف به کابل که بسیار مهم بود و زمانی انجام شد که دولت افغانستان آمادگی مذاکره برای مسائل مبتلابه را داشت و با حضور هر دو مقام ارشد افغانستان(بر اساس پروتکل هر دو مقام در یک دیدار حضور پیدا نمی‌کنند) انجام شد، 5 کمیته تشکیل شد که یکی از آنها کمیته آب بود و مدتی پیش دور اول مذاکرات برگزار شد و نشست بعدی در کابل خواهد بود.


سخنگوی وزارت خارجه ادامه داد: کمیته آب، پناهندگان، اقتصادی، مرزی و مبارزه با مواد مخدر کمیته‌هایی هستند که ظرف 6 ماه امیدواریم درباره آنها به جمع بندی برسیم و نهایتاً به یک سند جامع برسیم.


قاسمی با ذکر این نکته که درباره ترکیه هم تا جایی که نیاز باشد مذاکره می‌کنیم، یادآور شد: آب در منطقه تأثیر اقتصادی و اقلیمی مهمی دارد و می‌تواند اثرگذار باشد و باید دید که چه مسائلی در بحث آب در ترکیه است و نگرانی‌های ما کجا می‌تواند باشد.


معاون وزیر خارجه با اشاره به اجلاس بین‌المللی آب در تهران که سازمان ملل با حضور نمایندگان 43 کشور برگزار کرد، گفت: آقای رئیس جمهور در این نشست به صورت کلان مسائل ریزگردها، توفان شن و مسئله آب را مطرح کردند که البته برداشت‌های نادرستی از سخنان ایشان در برخی رسانه‌های منطقه شده و تصور شد ایشان درباره کشور خاصی صحبت می‌کنند. مسائل بیان شده ایشان برای کل منطقه بود که اگر قرار است یک منطقه قدرتمند و توسعه یافته داشته باشیم باید برای این نوع مسائل به صورت جدی و مشترک فکر کنیم و معضلات و مشکلات را تا حد امکان کمتر و کمتر کنیم.


وی همچنین در خصوص سفر اردوغان به ایران نیز گفت: بحث‌هایی در این باره هست اما تاریخی برای آن مشخص نشده و باید زمان بگذرد زیرا تحولات سریع است.


* تاجیکستان نسبت به ایران دچار سوءتفاهم شده است/ امیدواریم دوشنبه بر القائات فائق آید


سخنگوی وزارت خارجه در خصوص روابط ایران با تاجیکستان و سوء تفاهمی که نزد دوشنبه به وجود آمده است، اظهار داشت: در اینکه برخی کشورها در منطقه تلاش زیادی دارند تا روابط کشورهای منطقه را با ایران دچار مشکل کنند، تردیدی نیست و این اقدامات علیرغم تلاش‌های ایران برای اینکه چنین نشود، دنبال می‌شود. مسائل ما با تاجیکستان مسائل خاصی است که باید از طریق مذاکره و رایزنی حل و فصل کرد. تصور می‌کنیم تاجیکستان به هر دلیلی نسبت به ایران دچار سو تفاهم شده است و دیگران هم سعی کردند این نگرانی را ایجاد کنند، ولی ما تاجیکستان را کشوری می‌دانیم که به ما بسیار نزدیک است و به سرنوشت آن اهمیت می‌دهیم و خواهان استقلال و توسعه تاجیکستان هستیم.


معاون وزیر خارجه ابراز امیدواری کرد که تاجیکستان با اندیشیدن بیشتر نسبت به رابطه با ایران، بر القائات فائق آید و با واقعیت‌های روابط تاجیکستان و ایران بیشتر نزدیک شود و زمینه را برای رایزنی‌های بیشتر با تهران فراهم کند، و افزود: اگر اینطور شود، دوشنبه با تغییر ذهنیت جدی روبرو خواهد شود و به یک رابطه عادی و بسیار خوب با ایران بازگردد زیرا دوستی بهتر و قدرتمندتر از ایران برای دولت آقای رحمان در منطقه نخواهد بود و ما علاقمند به تداوم دولت ایشان هستیم و باید واقعیت‌ها را درست تجزیه و تحلیل کنند، تلاش‌های زیادی هم وجود دارد که ما در یک مسیر بهتر قرار بگیریم. اگر مذاکره‌ای صورت بگیرد و نشست‌هایی که می‌توانیم داشته باشیم، من نسبت به تفاهم حاصل خوشبین هستم که سو تفاهمی که برخی کشورها ایجاد کردند برطرف کنیم.


* حکم اخیر دادگاه کانادایی را از طریق مراجع قضایی پیگیری می‌کنیم


سخنگوی دستگاه دیپلماسی در خصوص روابط ایران و کانادا نیز اظهار داشت: ما از یک سال پیش مذاکراتی را با دولت کانادا داشتیم؛ از زمانیکه دولت جدید قدرت را به دست گرفت با رای بخشی از مردم ایران که در این کشور هستند و وعده‌هایی که حزب لیبرال در خصوص از سر گیری روابط با ایران داشت و به این موضوع اظهار علاقه کرد، ما نیز مذاکرات را در کشوری ثالث آغاز کردیم. سال گذشته در مجمع عمومی سازمان ملل دیداری بین وزرای خارجه دو کشور انجام شد و پیش از انتخابات هم دو وزیر تماس تلفنی داشتند و پس از ‌آن یک هیئت کانادایی در سطح مدیر کل به تهران آمد.

قاسمی ادامه داد: قرار شد مذاکرات ادامه یابد اما هنوز تاریخ جدیدی برای دور بعدی مشخص نشده است. روابط را دولت قبلی کانادا یکسویه قطع کرد و دست به اقداماتی زد که از جمله آنها لغو مصونیت سیاسی ایران در کانادا بود که زمینه را برای شکایت‌ برخی خانواده‌های آمریکایی علیه را فراهم کرد و این یکی از موانع روابط ماست. زیرا حکم مصادره اموال ایران غیر قابل قبول است که با اصل مصونیت دولت‌ها مغایرت دارد و ما از طریق مراجع قضایی اعتراض و پیگیری می‌کنیم.


معاون وزیر خارجه کشورمان در خصوص آخرین وضعیت برجام و دستور کار نشست کمیسیون برجام اظهار داشت: ایران به تعهدات خود پابرجاست و علاقمند است که تعهدات با دقت و به طور جد دنبال شود و ناقض برجام نخواهد بود. برجام متعلق به جامعه جهانی است و متعلق به یک کشور نیست. این توافقی بین ایران، 6 کشور و سازمان ملل است و نقض آن از سوی یک طرف امکان پذیر نیست.


* اروپا باید جدی‌تر نقش و وظیفه خود درباره برجام را دنبال کند 


سخنگوی وزارت خارجه ادامه داد: دولت آمریکا هم می‌داند که نمی‌تواند آن را نقض کند اما اقداماتی دارد تا بر آن اثرگذاری منفی داشته باشد. در همین راستا بیش از 60 لایحه در سنای مطرح شده و دائم به دنبال بهانه تراشی هستند و با صحبت‌هایی که در خصوص نفوذ منطقه‌ای ایران دارند تلاش می‌کنند آثار مثبت برجام را بگیرند که با اصول 26 تا 29 مخالف است و فضای اقتصادی مناسب ایران با کشورهای دنیا را تحت تاثیر قرار دهند.


قاسمی اروپا را مخالف نقض برجام و خواهان ادامه آن خواند و افزود: روسیه و چین نیز از همین نگاه پیروی می‌کنند. در موضوع برجام می‌شود آمریکا را در یک طرف و دیگران را در طرف دیگر قرار داد.


وی نفس برجام را یک کار به موقع و مناسب خواند و خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه ما هیچگاه به دنبال تسلیحات هسته‌ای نبوده و نخواهیم بود، موضوعی که مطرح می‌کردند ایران به دنبال سلاح هسته‌ای است، با برجام حل شد. انجام تعهدات ایران هم توسط کشورهای اروپایی و آژانس مورد تأکید قرار گرفت و می‌دانند که ایران به تعهدات خود باقی است.


* هیچ نوع کانال ارتباطی با دولت ترامپ نداریم


سخنگوی وزارت خارجه در خصوص پایبندی غرب به برجام نیز گفت: نگاه ما این است که همانطور که در تعهداتمان جدی بودیم، اروپایی‌ها هم جدی باشند و جدی‌تر در صحنه باشند و اجازه ندهند برجام تضعیف شود. اروپا باید جدی‌تر نقش و وظیفه خود درباره برجام را دنبال کند تا این توافق به خوبی پیش برود.


قاسمی گفت: در کمیسیون معمولاً موارد خلافی که اتفاق میفتد یا ابهاماتی که هست از سوی طرفین مطرح می‌شود و ما معمولاً بدعهدی‌ها، مشکلات، موانع و اتفاقات نابهنجاری که در سر راه اجرای برجام پیش می‌آید را مطرح و پیگیری و مطرح کرده و خواهان حل و فصل آن می‌شویم.


معاون وزیر خارجه درباره تماس با آمریکا یا رد و بدل پیام به صورت غیر مستقیم در دوره ترامپ نیز اظهار داشت: در بحث برجام و کمیسیون مشترک در صورت نیاز با آمریکایی‌ها صحبت کرده‌ایم. در کنار کمیسیون بر اساس مکانیسمی که تعریف شده می‌توانیم با تک تک کشورها درباره برجام صحبت هم کنیم. در کنار جلسات قبلی احتمالاً صحبت‌هایی شده با آمریکایی‌ها و صحبت وجود داشته و دارد در محدوده برجام و هیئت مذاکره کننده هم صلاحیت‌هایی که از سوی حاکمیت دارند در حد برجام است و خارج از آن مذاکره‌ای نداریم. هیچ نوع کانال ارتباطی هم بین ما و دولت آقای ترامپ فعلاً وجود ندارد. در برجام نیز در کنار کمیسیون‌های مشترک اتفاق افتاده است.


وی همچنین درباره سفر ظریف به نیویورک و احتمال تشکیل نشستی درخصوص برجام نیز گفت: آقای ظریف در مجمع عالی سیاسی سازمان ملل حضور می‌یابد و سخنرانی‌ها و مصاحبه‌هایی خواهد داشت.


سخنگوی وزارت امور خارجه در بخش دیگری از سخنان خود درباره مهمانان خارجی حاضر در مراسم تحلیف ریاست جمهوری نیز اظهار داشت: تعدادی از کشورها حضور خود و سطح آن را اعلام کرده‌اند که ظرف هفته آینده مشخص می‌شود.


انتهای پیام/
خبرگزاری تسنیم سرکرده باند سارقان مسلح با 94 فقره سرقت در ایرانشهر دستگیر شد Wed Aug 16 12:00:01 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم نمایشگاه تخصصی صنایع و ماشین آلات کشاورزی در لرستان برپا می‌شود Wed Dec 05 09:35:22 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم طرح گردشگری جزیزه آشوراده در مرحله نهایی قرار دارد Thu Aug 24 13:28:03 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم قم| مشکلات اقتصادی و معیشتی سبب غفلت دولت از بخش فرهنگ شده است Wed May 30 16:53:35 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم پیست آفرود در تبریز احداث می‌شود Sun Mar 12 10:32:09 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم مردم همچنان فریب می‌خورند؛‌کلاهبرداری 2 میلیاردی از 430 نفر با شگرد قدیمی Thu May 02 15:47:52 IRDT 2019
خبرگزاری تسنیم شرط مسکو برای ادامه حضور آمریکا در سوریه Tue Jul 24 20:42:27 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم استفاده از ظرفیت دیجیتال برای مقابله با تحریم ها Wed Oct 31 11:33:00 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم حامد لک به فولاد خوزستان پیوست + عکس Sun Jun 25 14:38:32 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم داعش نعل وارونه آمریکا برای مهار بیداری اسلامی بود Thu Aug 31 22:32:50 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم اهواز| حمایت از کالای ایرانی باید به "فرهنگ" تبدیل شود Sat Apr 21 17:58:00 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم یادواره شهدای رستم آباد و فرمانیه Sat Feb 25 10:26:45 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم اصفهان| آخرین تمرین ذوب‌آهن و الدوحیل عصر امروز در فولادشهر برگزار می‌شود Mon Apr 02 14:54:09 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم آذربایجان‌شرقی| خبرنگاران در عرصه انقلاب اسلامی، آتش به اختیار موفق هستند Thu Aug 09 20:04:44 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم حساب تک تکِ ایرانی‌ها را با FATF کنترل می‌کنند/ دولت شفاف‌سازی کند Sat Jul 02 14:16:10 IRDT 2016
خبرگزاری تسنیم اولین کانون تخصصی تئاتر سازمان بسیج هنرمندان افتتاح شد Sun Jul 03 10:46:42 IRDT 2016
خبرگزاری تسنیم "احیاگری شیعه" بزرگترین ویژگی شخصیت حکیم ابوالقاسم فردوسی است‌ Sat Apr 22 14:54:42 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم احتمال بازگشت مالکیت سهام عدالت به دولت Thu Oct 05 10:08:00 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم تهران| ظرفیت 30 درصدی اشتغال بانوان در جامعه تا پایان سال محقق می‌شود Tue May 15 16:01:47 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم تمامی راه‌های چهارمحال و بختیاری باز است؛ مه‌گرفتگی در گردنه‌ها Sat Dec 16 09:07:42 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم آلبوم «نخلستان» با صدای استاد سازگار منتشر شد Thu May 09 12:53:00 IRDT 2019
خبرگزاری تسنیم محموله دستمال کاغذی غیربهداشتی در مشهد کشف شد Sun Apr 21 13:36:16 IRDT 2019
خبرگزاری تسنیم شلیک 6 نماینده ایران در روز سوم مسابقات جهانی کره‌جنوبی Mon Apr 23 13:15:58 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم اعتبارات انجمن‌های هنری ‌بیشتر می‌شود/پرداخت اعتبارات انجمن خوشنویسان ‌مستقیم به ‌استان‌ها‌ Mon Aug 08 21:31:02 IRDT 2016
خبرگزاری تسنیم بانک‎ها بزرگترین سوداگر مسکن/دست 3میلیون جوان مجرد به 3میلیون خانه خالی نرسید Sun Jul 09 00:55:00 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم استقبال از «آبنبات دارچینی» در کتابفروشی‌ها Mon Jan 21 15:12:56 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم فرصت‌سوزی شرکت‌های تولیدی ایرانی در بازار جمهوری آذربایجان Wed Aug 30 04:27:00 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم سخنگوی هیئت مدیره نفت مسجدسلیمان: ویسی قهر نکرده/ تیم امروز یا فردا به شهرکرد می‌رود Wed Jul 04 13:44:38 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم حسین یکتا: مجاهدت شهدای مدافع حرم باید قوی تر نوشته شود Sat May 12 11:21:45 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم کلنگ‌زنی ساخت مجموعه فرهنگی ورزشی شهدای کرخه نور حمیدیه به روایت تصویر Tue Jul 25 08:26:05 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم جدال انگیزه‌ها در تبریز/ تراکتور در انتظار لغزش پرسپولیس Wed Mar 01 12:39:51 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم تقدیر رئیس قوه قضاییه از اقدامات ستاد دیه در آزادی زندانیان نیازمند Wed Feb 06 10:56:00 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم عکس دیده نشده از وداع رزمندگان لشگر 14 امام حسین (ع) با شهید خرازی Sun Feb 26 21:37:06 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم سد جدید در صورت نیاز احداث می‌شود Thu Apr 11 18:23:00 IRDT 2019
خبرگزاری تسنیم بررسی بودجه 98 چه زمانی در مجلس تمام می‌شود؟ Tue Feb 12 14:38:00 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم 16 شاخص فراکسیون ولایی مجلس برای رای اعتماد به وزاری پیشنهادی Sun Jul 23 14:35:01 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم ایجاد فضای صمیمی برای مخاطب در «سالیان» سامانی Sat Dec 01 11:04:30 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم رونمایی از خودرو‌های ثبت تخلف سیار در مازندران آغاز شد Thu Nov 29 09:45:55 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم خانه‌های تاریخی اصفهان ‌میزبان عزاداران حسینی‌ در دهه دوم محرم Sun Oct 08 04:18:00 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم واکنش نامزدان انتخاباتی به قطعنامه لویه جرگه مشورتی صلح افغانستان Sun May 05 15:19:08 IRDT 2019
خبرگزاری تسنیم کشمیر رنگ بهار به خود گرفت+تصاویر Mon Apr 01 10:08:58 IRDT 2019
خبرگزاری تسنیم فراهانی: داور به اشتباه مرا از بازی با پرسپولیس محروم کرد Sun Feb 19 15:51:22 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم فروزنده: عدم ابلاغ قانون ششم توسعه از سوی رئیس‌جمهور تخلف آشکار قانونی است Fri Jul 14 13:30:00 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم فوتبال جهان|کارلوس توس: اگر هواداران بوکا به ریورپلاته حمله کرده بودند ما را حذف می‌کردند/ دو بازیکنان‌مان در بیمارستان بودند و می‌گفتند باید بازی کنیم Sun Nov 25 14:23:21 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم دشمنان آرزوی اختلاف‌افکنی در میان ملت ایران را به گور می‌برند Thu Nov 23 01:29:00 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم هدیه رژیم سعودی به دولت السبسی به‌دلیل استقبال از بن‌سلمان Sun Dec 16 08:39:28 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم گزارش: در جلسه غیرعلنی امروز مجلس چه گذشت؟ Sun Sep 30 12:43:00 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم کنسولگری آمریکا در استانبول صدور روادید برای ایرانی‌ها را متوقف کرد Sun Jan 29 09:33:06 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم ظریف با امیر کویت دیدار کرد Wed Feb 14 15:00:27 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم آیا دولت تا پایان سال می‌تواند یارانه‌ها را پرداخت کند؟ Thu Sep 07 03:19:00 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم حسرت ادامه‌دار نوروزی + عکس Wed Aug 17 03:02:53 IRDT 2016
خبرگزاری تسنیم حضور اسدی، خادم و هاشمی در جلسه شورای برون‌مرزی Mon Jan 02 13:29:17 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم فردا؛ بررسی سیاست‌های وزارت نفت در نشست کمیسیون انرژی با زنگنه Sun Aug 27 12:56:54 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم تشییع پیکر 3 شهید تازه تفحص شده فاطمیون Wed Nov 21 16:50:48 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم بهار 98|آبشار مینیاتور ایران; چشمه‌ای که حکایت‌ها از سیرابی مبارزان جنگ دارد+ تصاویر Mon Mar 25 03:29:00 IRDT 2019
خبرگزاری تسنیم استقلال، پرسپولیس و استقلال خوزستان نقره‌داغ شدند/ محرومیت برای یک آبی‌پوش Thu Jul 13 16:44:55 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم نظرمحمدی: برای کسب تک امتیاز به اصفهان آمده بودیم Wed Aug 23 09:13:24 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم سنندج|اختصاص ‌250 میلیون تومان‌ برای اجرای طرح‌های پدافند غیرعامل کردستان‌ Mon Apr 23 19:58:06 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم همدان| 89 هزار مسافر نوروزی در همدان اسکان داده شدند Thu Mar 29 17:45:52 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم افشای پشت پرده تجاوز نظامی آمریکا به سوریه/ سرخوردگی مقامات نظامی از تصمیم ترامپ Mon Jul 03 15:11:21 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم محدودیت استفاد از بندر کراچی اهمیت چابهار را دوچندان می‌کند Sat Jan 06 01:10:00 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم فلاحت‌پیشه: «منا» یک مسئله حقوقی است/ وزارت خارجه اقامه دعوی کند Thu Aug 11 15:07:00 IRDT 2016
خبرگزاری تسنیم نرم افزار موبایلی «قرآن سراج» منتشر شد + دانلود Sat May 27 00:35:00 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم رشد 533 برابری تولید مس کاتد در انقلاب 40 ساله Wed Jan 30 11:43:00 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم سمنان| 180 هزار زن سرپرست خانوار تحت پوشش بهزیستی قرار دارند Tue Apr 24 22:20:36 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم وقوع طوفان، گرد و خاک و اختلال در تردد جاده‌ای در سیستان و بلوچستان‌ Fri Feb 17 19:15:22 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم آیت‌الله جوادی آملی: سرطان اختلاس، حقوق‌های نجومی و بی مدیریتی، کشور را فلج می‌کند Tue Jan 01 20:11:48 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم اصفهان| ماه رمضان فرصتی برای جذب حامی برای ایتام و فرزندان محسنین Wed May 01 16:45:22 IRDT 2019
خبرگزاری تسنیم زمین‌های دولتی پشتوانه نوسازی بافت‌های فرسوده می‌شود Wed Apr 04 13:12:26 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم معاون وزیر ارشاد: آموزه‌های قرآنی در زندگی مردم راه پیدا کند Sat May 25 14:23:45 IRDT 2019
خبرگزاری تسنیم بس: اوبامیانگ در دورتموند خوشحال است/ گلادباخ در ضدحملات بسیار قدرتمند نشان می‌دهد Sat Sep 23 01:46:00 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم خرید تضمینی گندم آغاز شد؛ دولت هنوز نرخ خرید را تعیین نکرده است Mon Apr 02 12:42:05 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم مرکزی| پناهیان: انقلاب اسلامی یکی از قدرت‌های بزرگ بین المللی در جهان است Wed May 09 09:35:31 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم رشته‌های دانشگاهی در زمینه خانواده ایجاد شود Sat Apr 22 12:01:14 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم وزیر ارتباطات در کاشان: تلاش نجومی کنیم اما حقوق نجومی نگیریم Thu Oct 04 22:21:19 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم سپاه استان بوشهر طرح‌های محرومیت‌زدایی در دهستان‌ها را اجراء می‌کند Sat May 13 13:14:13 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم دورهمی قدیمی‌های بسیج علوم پزشکی مشهد؛ پای انقلاب هستیم، نه پای احزاب Sun Dec 02 15:44:00 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم دبیرکل اتحادیه معدن: بیش از آنکه نگران تحریم ترامپ باشیم، از سیاست‎های جهانگیری می‎ترسیم Wed Jan 02 07:50:00 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم اطلاع‌رسانی پرونده‌های قضایی فقط از طریق شورای اطلاع‌رسانی انجام می‌گیرد‌ Sat Jan 12 09:24:35 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم فوتبال جهان| مدافع وستهام در لیست خرید منچستریونایتد Sat Apr 13 10:12:14 IRDT 2019
خبرگزاری تسنیم دادستان رژیم صهیونیستی رسماً از صدور کیفرخواست علیه همسر نتانیاهو خبر داد Fri Sep 08 14:06:14 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم مونتاژ "مصادره" به پایان رسید Mon Dec 04 15:14:53 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم رونق تولید‌-35| فولادگر: رونق تولید ‌«رکود اقتصادی» حاکم بر کشور را می‌شکند‌ Tue Mar 26 04:21:00 IRDT 2019
خبرگزاری تسنیم گزارش تسنیم| ابعاد جدید و ویژه از ارتباط حکمتیار با رژیم صهیونیستی Mon Dec 10 10:49:59 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم منطقه حفاظت شده کرخه؛ طبیعتی بکر و چشم‌نواز در خوزستان+ تصاویر Sun Mar 24 10:51:00 IRDT 2019
خبرگزاری تسنیم گرامیداشت سالگرد انتخابات مجلس دهم برگزار شد Mon Feb 27 19:29:54 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم انتصاب بانوان در پست‌های مدیریتی لرستان افزایش می‌یابد؛ کمبود منابع مالی برای پروژه‌های عمرانی Tue Dec 04 14:03:42 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم اصفهان| 100 � طرح اشتغال مددجویان با الگوی راهبران شغلی در حال اجراست Fri Dec 28 05:01:00 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم مجلس از افزایش قیمت بنزین و حامل‌های انرژی حمایت نمی‌کند Sun Jan 07 00:11:00 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم سوپر لیگ ترکیه| شکست ترابزون‌اسپور در زمین تیم انتهای جدولی Mon Sep 17 23:39:49 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم راه‌اندازی سامانه برخط پیشگیری از کمبود تجهیزات پزشکی Sat Jun 23 15:46:10 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم کشته شدن 7 نفر بر اثر بمب‌گذاری در جنوب شرق ترکیه Mon Jul 11 09:45:37 IRDT 2016
خبرگزاری تسنیم طرح روس‌ها برای مراسم افتتاحیه جام‌کنفدراسیون‌ها Thu May 18 22:54:00 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم شمیم معطر رضوی به هندوستان رسید/عاشقانه‌های جوان هندی با پرچم حرم مطهر رضوی+فیلم Fri Aug 04 12:54:16 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم لیگ برتر فوتبال| شکست ذوب‌‌آهن برابر پارس جنوبی در اولین حضور منصوریان Sat Nov 24 17:17:34 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم تولید سوخت زیستی از منابع تجدیدپذیر توسط محققان کشور Wed May 01 14:30:00 IRDT 2019
خبرگزاری تسنیم 5 درصد از منابع بودجه عمومی به تقویت بنیه دفاعی اختصاص یافت Tue Feb 14 16:14:51 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم 98.5 درصد پوشاک چهارمحال و بختیاری از خارج تهیه می‌شود Tue Jun 19 19:42:21 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم اعلام نتیجه نهایی بازشماری آرای شورای شهر کرمانشاه/ نفر اول علی‌البدل در جایگاه نفر یازدهم شورا قرار گرفت Wed May 31 09:39:53 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم بی‌رونقی بازارهای شب عید در شیراز؛ کاسب و مشتری ناراضی از گرانی اجناس Mon Mar 04 11:14:32 IRST 2019
خبرگزاری بین المللی قرآن 27 خانه عالم در استان یزد احداث می‌شود Wed Jun 21 09:18:34 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر تلاش برای ایجاد اشتغال پایدار محرومان Wed Jan 24 09:42:54 IRST 2018
جماران واکنش سخنگوی شورای شهر به اعطای هشت مجله همشهری به یک فرد حقیقی Mon Aug 27 09:18:53 IRDT 2018
تابناک ویدیو: حضور رهبری در منزل خانواده شهید Thu Mar 09 21:12:36 IRST 2017
آریا اطلاعیه سازمان لیگ در خصوص پوشش خبری و تصویری دربی پایتخت Mon Sep 24 16:59:09 IRST 2018
ورزش 3 دکتر بیژن قاضی دیدار سفت و سخت در نقش جهان   Tue Mar 05 16:30:00 IRST 2019
خبرگزاری جمهوری اسلامی 21هزار و 782 مودی اظهارنامه مالیاتی تسلیم کردند Tue Jul 31 13:43:00 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران تصادف مرگبار کامیونت بنز با پراید در «فامنین» + تصاویر Mon Dec 24 08:56:26 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی معاون استاندار گلستان: هیچیک از معترضان به رییس جمهور در آزادشهر دستگیر نشده اند Tue May 09 05:41:00 IRDT 2017
دنیای معدن شانس بالای نمایندگان ایران در مرحله حذفی/استقلال و پرسپولیس باید در آزادی کار را تمام کنند Sat May 13 09:14:00 IRDT 2017
صبحانه با خبر کیمیایی به تئاتر می‌آید Mon Nov 12 22:25:54 IRST 2018
جماران تنورهای قدیمی ماسوله گُر گرفتند Mon Sep 17 11:50:47 IRDT 2018
صراط قیمت جهانی طلا امروز 1397/07/24 Tue Oct 16 08:46:03 IRST 2018
یک ورزش خلاصه بازی: لوکوموتیو 1 - پورتو 3 Thu Oct 25 01:31:44 IRST 2018
پایگاه خبری الف تنگه هرمز؛ برای همه یا هیچ‌کس Sun Jul 08 11:19:00 IRDT 2018
جهان نیوز پیام نامه معنا دار رییس لاهه به وزیر خارجه آمریکا Mon Jul 30 10:18:19 IRDT 2018
دفاع مقدس امکان تمدید تاریخ اعزام مشمولان پذیرفته شده در مقطع کاردانی+ جزئیات Tue Jan 08 14:53:36 IRST 2019
پول نیوز توپ شفافیت ارزی در زمین بانک مرکزی Sat Jul 21 08:13:01 IRDT 2018
همشهری آنلاین وعده وزیر ارشاد برای افزایش 10 میلیاردی بودجه تئاتر Fri Jan 27 15:38:06 IRST 2017
شفقنا آیت الله حسینی بوشهری: مسئولان رابطه منابع طبیعی را با مردم حفظ کنند Thu Feb 28 17:45:59 IRST 2019
ایران آنلاین نوراللهی: بازی با فلسطین برای من خوب بود/ تلاش هایم نتیجه داد Wed Dec 26 15:58:30 IRST 2018
واحد مرکزی خبر پیش بینی وضعیت آب و هوای قزوین + فیلم Thu Nov 16 08:16:01 IRST 2017
خبرگزاری مهر ادعای حل مشکل اشتغال از سوی هر نماینده ای دورغ است Sun Apr 08 10:54:02 IRDT 2018
خبرگزاری فارس اعلام فیش‌های نجومی برق در منطقه محروم دیشموک به معنای تضعیف مسؤولان نیست Fri Feb 10 15:56:00 IRST 2017
خبرگزاری مهر راهپیمایی روز 13 آبان در استانها - 1 Sat Nov 04 12:40:49 IRST 2017
پایگاه خبری الف فرجام اعتماد زیادی بر برجام/شرکت‌هایی که 6 ماه مانده به تحریم ایران را ترک می‌کنند Mon May 28 01:52:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی تحویل یک بهله سارگپه زخمی توسط دوستدار طبیعت به محیط زیست ساوه Mon May 08 14:33:00 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر برپایی سه نشست از سلسله‌نشست‌های چهل سال با رسانه‌ها Tue Jan 08 15:47:30 IRST 2019
جهان نیوز آذری جهرمی: از سال 80 در وزارت اطلاعات بودم Sat Mar 09 22:36:51 IRST 2019
میزان قیمت انواع آبزیان در بازار+جدول Wed Oct 10 11:17:01 IRST 2018
ایستا نیوز دارایی‌های موهوم مشکل اساسی نظام بانکی است Sat Jul 01 14:37:03 IRDT 2017
اطلاعات یک طلا و یک برنز حاصل کار سابریست‌های ایران در گرجستان Mon Jan 29 18:59:02 IRST 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن نویسنده‌ای با 21 عنوان کتاب در آذر/ مدیر اداره کتاب توضیح می‌دهد Mon Dec 24 14:45:15 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی موشک های سپاه ماهیت بازدارندگی دارند/دشمن نباید بر ما تسلط اقتصادی و نفوذ پیدا کند Fri Jun 30 20:37:00 IRDT 2017
جمهوریت نقش ادبیات در جلوگیری از آزار جنسی کودکان Mon Jun 11 10:38:21 IRDT 2018
روزنامه کیهان نمایشگاه عکس‌ «حلب آزاد شد» برگزار می‌شود(اخبار ادبی و هنری) Sat Apr 08 22:07:41 IRDT 2017
فردا واکنش وزیر کشور به حواشی ابلاغیه اخیرش Sat Jan 14 15:49:28 IRST 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین آمدم ای شاه پناهم بده/«عاشقان ولایت»گِرد خورشید آمدند Fri Aug 04 14:25:00 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا آغاز مسابقات بدمینتون انتخابی تیم ملی در اراک Wed May 01 14:58:34 IRDT 2019
جام نیوز اوضاع سیاسی ـ اجتماعی عصر امام حسن عسکرى(ع) Sun Nov 26 22:24:22 IRST 2017
شیعه نیوز ارزشمندترین جایزه یک ایرانی در فوتبال اروپا Sat Feb 23 11:06:39 IRST 2019
ورزش 3 کدام یک حریف استقلال می شوند/ گزارش زنده؛ ذوب آهن 0 لوکوتیو 0 Tue Apr 17 14:00:00 IRDT 2018
تابناک دیدار عوامل موساد با «روح‌الله زم» در مالزی Sun Apr 30 20:43:51 IRDT 2017
پارس نیوز «کندوی کتاب» با جوایز ویژه به مدارس می‌آید Mon Mar 06 23:27:03 IRST 2017
میزان هزینه 12 میلیون دلاری برای واردات مسواک/ چین بزرگترین صادر کننده Thu Nov 23 12:41:01 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران پاختاکور ازبکستان - پرسپولیس ایران/ نایب قهرمان آسیا در جست و جوی شیر‌ها در تاشکند Mon May 06 07:01:11 IRDT 2019
خبرگزاری نسیم کتابی با موضوع واکاوی کارنامه عملیاتی منافقین رونمایی می‌شود Sun Jul 30 17:06:00 IRDT 2017
جماران 2 شکارچی متخلف در تنگستان بوشهر دستگیر شدند Sun Aug 27 14:58:36 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران قریب به 80 درصد دانش‌آموزان کشور ناهنجاری اسکلتی دارند Wed Aug 16 09:12:45 IRDT 2017
صراط رتبه سوم کاروان ایران در پایان روز چهارم بازی‌های پاراآسیایی +جدول Wed Oct 10 23:57:01 IRST 2018
مشرق نیوز اشکانی: نباید کشتی‌گیر را به زور به تیم ملی بکشانیم Sun Sep 30 11:37:00 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران دوردور کردن خلاف نیست، اما 11 شب به بعد برخورد می‌کنیم/ سرقت موبایل زیاد شده است Sat Oct 06 12:35:37 IRST 2018
رسالت تبلیغات، حلقه گم شده گردشگری اردبیل است Tue Feb 12 00:00:00 IRST 2019
خبرگزاری حوزه پیام تسلیت نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی در پی شهادت مدافع حرم Wed Nov 08 10:40:00 IRST 2017
خبرگزاری دانشجو اولین لیست کی‌روش پس از نشستن روی نیمکت تیم‌ملی کلمبیا Tue Mar 12 09:47:57 IRST 2019
ایستا نیوز استعلام آنلاین از ثبت احوال برای رفع مشکل بانکی Wed Oct 24 16:35:11 IRST 2018
افکارخبر نقش جهان، میزبان شایسته شهرآورد ایران Thu Sep 21 22:26:08 IRDT 2017
ایران آنلاین پور ازغذی: اظهارات اخیر ظریف مبنی بر اینکه امام نگفته اسرائیل باید از بین برود، دروغ و تحریف است Mon Dec 24 19:08:39 IRST 2018
فرهنگ نیوز تغییرات جدید در فضای انتخابات Tue May 16 19:37:00 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر ایران با تایلند، عربستان، عمان و کویت همگروه شد Tue Apr 24 12:28:47 IRDT 2018
ایسکانیوز تشکر وزیر آموزش و پرورش از رهبر انقلاب Thu May 10 13:53:42 IRDT 2018
روزنامه دنیای اقتصاد از این هواپیما فقط یک فروند وجود دارد!/ عکس Thu May 23 11:32:52 IRDT 2019
مشرق نیوز کاپیتان پرسپولیس از تیم ملی خداحافظی کرد Sat Dec 01 14:13:00 IRST 2018
بی باک نیوز پیکر مطهر شهید آتش‌نشان بر دوش مردم اسلامشهر تشییع شد Mon Jan 30 18:36:01 IRST 2017
خبرگزاری نسیم وجود یک هزار و 100 سکونتگاه غیررسمی در کشور/ بیش از یک سوم جمعیت مشهد را حاشیه نشین‌ها تشکیل می‌دهند Wed Apr 25 23:15:02 IRDT 2018
ساعت24 «لامبورگینی» در «شهرزاد» تمدید می‌شود Tue Jul 18 19:13:51 IRDT 2017
آفتاب پیروزی المپیاکوس در شب گلزنی انصاری‌فرد Mon Jan 15 23:08:40 IRST 2018
ورزش 3 خشم شدید ال تکسینگوری از مدیریت باشگاه/ شوک به بارسلونا؛ تهدید والورده به استعفا Mon Apr 23 10:18:00 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران فروش قارچ وحشی با توجه به مرگ و میرهای اخیر ممنوع شد Mon May 14 11:26:48 IRDT 2018
جام نیوز واکنش های غیر منتظره به سخنرانی روحانی Mon Jul 02 12:51:00 IRDT 2018
نامه نیوز فاصله کانون زلزله با مشهد 80 کیلومتر است/خطر خاصی نیست Wed Apr 05 11:33:30 IRDT 2017
برنا نتیجه مذاکرات احقاق حق ملت ایران بود/ رهبری فرمودند اگر تخلفی صورت بگیرد جواب محکمی خواهیم داد Sun Sep 17 22:54:48 IRDT 2017
تدبیر 24 ملکه الیزابت با این اسباب بازی بازی می کرد! + تصویر Mon Sep 24 13:19:04 IRST 2018
خبرآنلاین دستگیری سارقان گروگانگیر منازل در شرق پایتخت Sun Nov 04 15:35:57 IRST 2018
واحد مرکزی خبر مسئولان برای حل مشکلات مردم آستین بالا زدند ؛ این بار در منطقه گویم + فیلم Wed May 31 09:38:49 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران گریزمان: دوست ندارم در مورد آینده‌ام از من سوال شود Tue Jan 03 13:20:13 IRST 2017
برنا موضوع وام ازدواج در کشور بروز شده است Wed Oct 17 11:49:44 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا امید زیادی برای کسب 2 سهیمه بازیهای آسیایی جاکارتا داریم/ محمدسیفی شانس نخست ما برای کسب مدال طلا است Sun Feb 25 14:59:35 IRST 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن فراخوان هفتمین دوره شعر آفتاب‌گردان‌ها منتشر شد Tue Jan 09 12:11:50 IRST 2018
میزان ورود سامانه بارشی جدید به کشور Fri Apr 05 12:12:07 IRDT 2019
خبرآنلاین اسامی نمایندگانی که حقوق خود را به سیل‌زدگان اهدا کردند منتشر شد Wed Apr 10 15:45:00 IRDT 2019
رجا نیوز چین دور جدید مذاکرات تجاری با آمریکا را لغو کرد ­ Sat Sep 22 12:25:14 IRST 2018
تابناک در کتابخانه بن‌لادن چه خبر بود؟ Wed Feb 28 14:13:21 IRST 2018
آفتاب ایران اعلام اسامی نامزدهای بهترین چهره تلویزیونی هفدهمین جشن حافظ Tue Jul 11 14:58:05 IRDT 2017
عصر ایران چرا بچه‌ها نباید مجازات اعدام را تماشا کنند؟ Thu Sep 21 17:12:44 IRDT 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین وزارت نیرو اجرای پروژه‌های بزرگ را در دست اقدام دارد Thu May 25 16:48:33 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا احتمال بارش در روزهای اول هفته/ کاهش سه تا پنج درجه ای هوای استان Sat Dec 22 17:11:59 IRST 2018
تابناک آغاز عملیات «سپر شمال» اسرائیل علیه حزب الله/نشست شورای امنیت سازمان ملل درباره آزمایش موشکی ایران/دعوت از قطر برای حضور در نشست شورای همکاری خلیج‌فارس در عربستان/واکنش امارات به اقدام قطر برای خروج از اوپک Wed Dec 05 08:59:42 IRST 2018
پارس فوتبال عضو هیأت مدیره استقلال تهران به سیم آخر زد: من کوتاه نخواهم آمد! Sun Apr 28 17:47:55 IRDT 2019
بنکر مدیرعامل بانک کارآفرین منصوب شد Wed Aug 01 08:38:35 IRDT 2018
تابناک حفظ و نگهداری کانال های موثر مالی با ایران / تداوم صادرات نفت، گاز و محصولات پتروشیمی / تداوم حمل و نقل دریایی و بیمه / حفاظت از شرکت ها در مقابل تحریم های آمریکا Fri Jul 06 17:07:47 IRDT 2018
جوان آنلاین افتتاح مرکز تخصصی ابریشم بافی مینودشت Sat Feb 18 14:29:42 IRST 2017
خبرگزاری مهر برخورد با مخلان نظم و امنیت در چهارشنبه آخرسال Sun Mar 12 16:21:59 IRST 2017
میزان آرامش قیمت کالاهای اساسی در ماه مبارک رمضان / احتمال افزایش قیمت لبنیات در ماه‌های آتی Thu May 25 09:05:01 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن جمع‌خوانی قرآن‌‌کریم در حسینیه ثارالله خرم‌آباد + عکس Thu May 17 20:17:35 IRDT 2018
ساعت24 قیمت دلار به 13750 تومان رسید/اختلاف ناچیز نرخ بازار با صرافی‌ها Tue May 21 13:04:12 IRDT 2019
پارس نیوز مجلس با اختصاص یارانه اهدایی مردم به امور خیرخواهانه موافقت کرد Sat Mar 04 11:29:25 IRST 2017
صبا ایران صاعقه در خوزستان جان دو نفر را گرفت Fri Oct 19 10:35:03 IRST 2018
میزان دست اولین نماینده ایران از مدال کوتاه ماند/سلطانی نوزدهم شد! Sun Nov 04 20:26:55 IRST 2018
شارا استاندار یزد: روابط عمومی ها با انعکاس دستاوردها امید را در جامعه تقویت کنند Mon Mar 13 22:47:00 IRST 2017