خبرگزاری تسنیم - Sun Jul 16 10:08:16 IRDT 2017 نمایش خبر

قاسمی: با آمریکایی‌ها درباره برجام گفت‌وگوهایی داشته‌ایم/ به دنبال ائتلاف در منطقه نیستیم

معاون وزیر خارجه درباره تماس با آمریکا در دوره ترامپ گفت: در بحث برجام و کمیسیون مشترک در صورت نیاز با آمریکایی‌ها در کنار کمیسیون‌ها صحبت کرده‌ایم. هیچ نوع کانال ارتباطی خارج از برجام بین ما و دولت آقای ترامپ فعلاً وجود ندارد.

«بهرام قاسمی» سخنگوی وزارت امور خارجه و معاون وزیر خارجه کشورمان با حضور در خبرگزاری تسنیم، ضمن دیدار و آشنایی با فعالیت این خبرگزاری، از نزدیک با مدیران و خبرنگاران این موسسه گفت‌وگو کرده و به سوالات مطرح شده در خصوص مسائل مختلف از جمله آخرین وضعیت برجام، سفر وزیر خارجه عمان به ایران، تحولات منطقه، روابط ایران با کشورهای ترکیه، تاجیکستان و افغانستان و آخرین تحولات در روابط ایران و کانادا پاسخ داد.


* سفر «بن علوی» مانند هر سفر دیپلماتیک به ایران دارای پیام است


وی در خصوص سفر یوسف بن علوی وزیر خارجه عمان به ایران با بیان اینکه روابط ما با عمان طی دهه‌های گذشته ویژه است و همواره مناسبات خوبی داشته‌ایم و رایزنی‌های مستمر و مرتبی را شاهد بوده‌ایم، گفت: معمولاً با قطر در ماقطع مختلف گفت‌وگو کرده‌ایم.

سخنگوی وزارت خارجه ادامه داد: سفر وزیر خارجه عمان نیز در همین چارچوب قابل ارزیابی است. در این سفر مسائل دوجانبه مطرح شد و مثل همیشه در خصوص آخرین تحولات منطقه و مشکلات آن و راه‌های برون رفت از این مشکلات را مورد مذاکره قرار دادیم.


قاسمی هر سفری را دارای پیامی دانست و یادآور شد: سفر ایشان نیز پیام داشت.


* وزرای خارجه ایران و مصر تماس‌های خود را در مواقع لزوم داشته‌اند


وی در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص نوع رابطه ایران و مصر و اقدامات انجام شده برای نزدیکی روابط دو کشور، اظهار داشت: مصر یکی از مهمترین کشورهای منطقه و جهان اسلام است که می‌تواند نقش برجسته‌تری در جهان اسلام و جهان عرب داشته باشد که متأسفانه این جایگاه را تا حد زیادی از دست داده است.


سخنگوی وزارت خارجه با بیان اینکه مصر با درایت می‌تواند به دوران گذشته بازگردد و در جایگاه برتر خود بنشیند و برای صلح و جهان اسلام فعالیت کند، یادآور شد: مصر با بسیاری از کشورهای تازه متولد شده منطقه متفاوت است.


قاسمی گفت: روابط دو جانبه با مصر بدلایل مختلف در حد حافظ منافع است، ولی تبادل نظر و ملاقات‌ها هست و وزرای خارجه تماس‌های خود را در مواقع لزوم داشته‌اند. این امکان وجود دارد که روابط خود را بیشتر کنیم؛ ما احترام خاصی برای مردم و تمدن مصر قائل هستیم.


سخنگو ادامه داد: به علت طولانی شدن قطع رابطه و حضور عناصر ثالث، دخالت‌های دیگران، دشمنی‌ها و حسادت نسبت به این روابط نهایتاً هنوز شرایط لازم مهیا نشده، اما هم طرف مصر از جایگاه و نقش ایران آگاه است و هم طرف ایرانی می‌داند که مصر می‌تواند نقش به سزایی داشته باشد و کمک کند به ارتقای جایگاه جهان اسلام و عرب و به صلح و امنیت منطقه کمک کند. درباره روابط دو جانبه پیچیدگی‌هایی وجود دارد که هنوز متأسفانه نتوانسته‌ایم به وضعیت مطلوب برسیم و خوب است طرف مصری نگاه واقع بینانه‌تری نسبت به ایران داشته باشد و تصمیم بگیرد.

وی در خصوص روابط گردشگری بین دو کشور نیز گفت: از نظر ما منعی وجود ندارد و این مشروط به خواست طرف مقابل هم هست تا آنها برای بازدید ایرانیان از اماکن تاریخی و باستانی مصر تسهیلات قائل شوند، اما متأسفانه به دلایل ناشناخته تا حدی این خست وجود دارد و تسهیلات فراهم نشده است.


* به دنبال ائتلاف سازی علیه یا له کسی در منطقه نیستیم


سخنگوی وزارت خارجه در پاسخ به سوالی درباره تشکیل یک ائتلاف با عراق، سوریه و ترکیه در مقابله با خطرات و بحران‌های منطقه‌ای، اظهار داشت: یکسری بحران‌های عمیق در منطقه هست که نگران کننده می‌باشد و به دهه‌های گذشته و اشتباهات بزرگ قدرت‌ها بازمی‌گردد که تجاوز شوروی به افغانستان و حمایت بی‌رویه و یک سویه آمریکا از اسرائیل که باعث تحقیر جهان عرب شده است از آن جمله هستند و تفکر افراطی که از طریق یک ایدئولوژی خاص در منطقه دنبال شده شرایطی به وجود آورده که کل منطقه را تهدید می‌کند.


قاسمی ادامه داد: در مقطع کنونی، جمهوری اسلامی ضمن حفظ استقلال و ایجاد زمینه‌های لازم برای توسعه و ارتقای جایگاه خود، نگاه مثبتی به منطقه دارد که به امنیت و صلح و ثبات کمک کند. ما باید صلح و ثبات را برای همه بخواهیم و لذا نیازی به ایجاد ائتلاف علیه دیگران نیست. رابطه ما با ترکیه یا آذربایجان اگر که خوب است علیه کشور دیگری نخواهد بود. اختلاف نظر و سوءتفاهم وجود داد، اما برای ائتلاف باید تعیین کنیم برای چه و علیه چه کسی است و ما نمی‌توانیم رفتار دوگانه داشته باشیم.


وی در بخش دیگری از سخنان خود درباره عملیات عفرین ترکیه در شمال سوریه و اخباری مبنی بر توافق سیاسی با ایران در این باره گفت: ایران، روسیه و ترکیه براساس منافع مشترکی که تعریف کردند و مصلحتی که در کل منطقه می‌بینند تشریک مساعی جدی را دنبال می‌کنند و با توجه به پیچیدگی وضعیت در سوریه، رایزنی‌ها و مشورت‌ها وجود دارد و هر جا که بتوانند اقدام مشترک هم خواهد بود.


* "دیپلماسی آب" در بخش بین‌الملل وزارت خارجه به راه افتاده است


معاون وزیر خارجه درباره برنامه‌ ترکیه برای سد سازی‌های بیشتر روی رودخانه‌های دجله و فرات گفت: هر کشوری با دقت تحولات پیرامونی خود را رصد و تحلیل می‌کند و سود وزیان اقدامات آنها را دنبال می‌کند تا منافع خود را تنظیم و دنبال کند. تحولات ترکیه در حوزه‌های مختلف به عنوان یک کشور مهم همواره مورد مطالعه قرار گرفته است.


قاسمی موضوع آب را یک بحث اساسی در وضعیت کنونی جهان خواند و افزود: با توجه به تغییرات اقلیمی، بحث آب بسیار مهم است و تئوری‌های مختلفی در این زمینه برای جنگ‌های آینده مطرح شده که می‌تواند بر سر آب باشد. کمبود بارش‌ها و تغییرات اقلیمی بحث آب را اساسی کرده است، ما با همین دوراندیشی مدتی است در بخش بین‌الملل وزارت شاخه‌ای با عنوان دیپلماسی آب ایجاد کرده‌ایم که در آن، بحث مذاکره در این خصوص با همسایگان و در همکاری با سایر ارگان‌های مربوط مثل وزارت آب دنبال می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در حوزه غیر سیاسی و سیاسی این نوع مسائل را داریم و دنبال می‌کنیم، اظهار داشت: در بحث افغانستان این بحث مهم بود و نهایتاً در آخرین سفر ظریف به کابل که بسیار مهم بود و زمانی انجام شد که دولت افغانستان آمادگی مذاکره برای مسائل مبتلابه را داشت و با حضور هر دو مقام ارشد افغانستان(بر اساس پروتکل هر دو مقام در یک دیدار حضور پیدا نمی‌کنند) انجام شد، 5 کمیته تشکیل شد که یکی از آنها کمیته آب بود و مدتی پیش دور اول مذاکرات برگزار شد و نشست بعدی در کابل خواهد بود.


سخنگوی وزارت خارجه ادامه داد: کمیته آب، پناهندگان، اقتصادی، مرزی و مبارزه با مواد مخدر کمیته‌هایی هستند که ظرف 6 ماه امیدواریم درباره آنها به جمع بندی برسیم و نهایتاً به یک سند جامع برسیم.


قاسمی با ذکر این نکته که درباره ترکیه هم تا جایی که نیاز باشد مذاکره می‌کنیم، یادآور شد: آب در منطقه تأثیر اقتصادی و اقلیمی مهمی دارد و می‌تواند اثرگذار باشد و باید دید که چه مسائلی در بحث آب در ترکیه است و نگرانی‌های ما کجا می‌تواند باشد.


معاون وزیر خارجه با اشاره به اجلاس بین‌المللی آب در تهران که سازمان ملل با حضور نمایندگان 43 کشور برگزار کرد، گفت: آقای رئیس جمهور در این نشست به صورت کلان مسائل ریزگردها، توفان شن و مسئله آب را مطرح کردند که البته برداشت‌های نادرستی از سخنان ایشان در برخی رسانه‌های منطقه شده و تصور شد ایشان درباره کشور خاصی صحبت می‌کنند. مسائل بیان شده ایشان برای کل منطقه بود که اگر قرار است یک منطقه قدرتمند و توسعه یافته داشته باشیم باید برای این نوع مسائل به صورت جدی و مشترک فکر کنیم و معضلات و مشکلات را تا حد امکان کمتر و کمتر کنیم.


وی همچنین در خصوص سفر اردوغان به ایران نیز گفت: بحث‌هایی در این باره هست اما تاریخی برای آن مشخص نشده و باید زمان بگذرد زیرا تحولات سریع است.


* تاجیکستان نسبت به ایران دچار سوءتفاهم شده است/ امیدواریم دوشنبه بر القائات فائق آید


سخنگوی وزارت خارجه در خصوص روابط ایران با تاجیکستان و سوء تفاهمی که نزد دوشنبه به وجود آمده است، اظهار داشت: در اینکه برخی کشورها در منطقه تلاش زیادی دارند تا روابط کشورهای منطقه را با ایران دچار مشکل کنند، تردیدی نیست و این اقدامات علیرغم تلاش‌های ایران برای اینکه چنین نشود، دنبال می‌شود. مسائل ما با تاجیکستان مسائل خاصی است که باید از طریق مذاکره و رایزنی حل و فصل کرد. تصور می‌کنیم تاجیکستان به هر دلیلی نسبت به ایران دچار سو تفاهم شده است و دیگران هم سعی کردند این نگرانی را ایجاد کنند، ولی ما تاجیکستان را کشوری می‌دانیم که به ما بسیار نزدیک است و به سرنوشت آن اهمیت می‌دهیم و خواهان استقلال و توسعه تاجیکستان هستیم.


معاون وزیر خارجه ابراز امیدواری کرد که تاجیکستان با اندیشیدن بیشتر نسبت به رابطه با ایران، بر القائات فائق آید و با واقعیت‌های روابط تاجیکستان و ایران بیشتر نزدیک شود و زمینه را برای رایزنی‌های بیشتر با تهران فراهم کند، و افزود: اگر اینطور شود، دوشنبه با تغییر ذهنیت جدی روبرو خواهد شود و به یک رابطه عادی و بسیار خوب با ایران بازگردد زیرا دوستی بهتر و قدرتمندتر از ایران برای دولت آقای رحمان در منطقه نخواهد بود و ما علاقمند به تداوم دولت ایشان هستیم و باید واقعیت‌ها را درست تجزیه و تحلیل کنند، تلاش‌های زیادی هم وجود دارد که ما در یک مسیر بهتر قرار بگیریم. اگر مذاکره‌ای صورت بگیرد و نشست‌هایی که می‌توانیم داشته باشیم، من نسبت به تفاهم حاصل خوشبین هستم که سو تفاهمی که برخی کشورها ایجاد کردند برطرف کنیم.


* حکم اخیر دادگاه کانادایی را از طریق مراجع قضایی پیگیری می‌کنیم


سخنگوی دستگاه دیپلماسی در خصوص روابط ایران و کانادا نیز اظهار داشت: ما از یک سال پیش مذاکراتی را با دولت کانادا داشتیم؛ از زمانیکه دولت جدید قدرت را به دست گرفت با رای بخشی از مردم ایران که در این کشور هستند و وعده‌هایی که حزب لیبرال در خصوص از سر گیری روابط با ایران داشت و به این موضوع اظهار علاقه کرد، ما نیز مذاکرات را در کشوری ثالث آغاز کردیم. سال گذشته در مجمع عمومی سازمان ملل دیداری بین وزرای خارجه دو کشور انجام شد و پیش از انتخابات هم دو وزیر تماس تلفنی داشتند و پس از ‌آن یک هیئت کانادایی در سطح مدیر کل به تهران آمد.

قاسمی ادامه داد: قرار شد مذاکرات ادامه یابد اما هنوز تاریخ جدیدی برای دور بعدی مشخص نشده است. روابط را دولت قبلی کانادا یکسویه قطع کرد و دست به اقداماتی زد که از جمله آنها لغو مصونیت سیاسی ایران در کانادا بود که زمینه را برای شکایت‌ برخی خانواده‌های آمریکایی علیه را فراهم کرد و این یکی از موانع روابط ماست. زیرا حکم مصادره اموال ایران غیر قابل قبول است که با اصل مصونیت دولت‌ها مغایرت دارد و ما از طریق مراجع قضایی اعتراض و پیگیری می‌کنیم.


معاون وزیر خارجه کشورمان در خصوص آخرین وضعیت برجام و دستور کار نشست کمیسیون برجام اظهار داشت: ایران به تعهدات خود پابرجاست و علاقمند است که تعهدات با دقت و به طور جد دنبال شود و ناقض برجام نخواهد بود. برجام متعلق به جامعه جهانی است و متعلق به یک کشور نیست. این توافقی بین ایران، 6 کشور و سازمان ملل است و نقض آن از سوی یک طرف امکان پذیر نیست.


* اروپا باید جدی‌تر نقش و وظیفه خود درباره برجام را دنبال کند 


سخنگوی وزارت خارجه ادامه داد: دولت آمریکا هم می‌داند که نمی‌تواند آن را نقض کند اما اقداماتی دارد تا بر آن اثرگذاری منفی داشته باشد. در همین راستا بیش از 60 لایحه در سنای مطرح شده و دائم به دنبال بهانه تراشی هستند و با صحبت‌هایی که در خصوص نفوذ منطقه‌ای ایران دارند تلاش می‌کنند آثار مثبت برجام را بگیرند که با اصول 26 تا 29 مخالف است و فضای اقتصادی مناسب ایران با کشورهای دنیا را تحت تاثیر قرار دهند.


قاسمی اروپا را مخالف نقض برجام و خواهان ادامه آن خواند و افزود: روسیه و چین نیز از همین نگاه پیروی می‌کنند. در موضوع برجام می‌شود آمریکا را در یک طرف و دیگران را در طرف دیگر قرار داد.


وی نفس برجام را یک کار به موقع و مناسب خواند و خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه ما هیچگاه به دنبال تسلیحات هسته‌ای نبوده و نخواهیم بود، موضوعی که مطرح می‌کردند ایران به دنبال سلاح هسته‌ای است، با برجام حل شد. انجام تعهدات ایران هم توسط کشورهای اروپایی و آژانس مورد تأکید قرار گرفت و می‌دانند که ایران به تعهدات خود باقی است.


* هیچ نوع کانال ارتباطی با دولت ترامپ نداریم


سخنگوی وزارت خارجه در خصوص پایبندی غرب به برجام نیز گفت: نگاه ما این است که همانطور که در تعهداتمان جدی بودیم، اروپایی‌ها هم جدی باشند و جدی‌تر در صحنه باشند و اجازه ندهند برجام تضعیف شود. اروپا باید جدی‌تر نقش و وظیفه خود درباره برجام را دنبال کند تا این توافق به خوبی پیش برود.


قاسمی گفت: در کمیسیون معمولاً موارد خلافی که اتفاق میفتد یا ابهاماتی که هست از سوی طرفین مطرح می‌شود و ما معمولاً بدعهدی‌ها، مشکلات، موانع و اتفاقات نابهنجاری که در سر راه اجرای برجام پیش می‌آید را مطرح و پیگیری و مطرح کرده و خواهان حل و فصل آن می‌شویم.


معاون وزیر خارجه درباره تماس با آمریکا یا رد و بدل پیام به صورت غیر مستقیم در دوره ترامپ نیز اظهار داشت: در بحث برجام و کمیسیون مشترک در صورت نیاز با آمریکایی‌ها صحبت کرده‌ایم. در کنار کمیسیون بر اساس مکانیسمی که تعریف شده می‌توانیم با تک تک کشورها درباره برجام صحبت هم کنیم. در کنار جلسات قبلی احتمالاً صحبت‌هایی شده با آمریکایی‌ها و صحبت وجود داشته و دارد در محدوده برجام و هیئت مذاکره کننده هم صلاحیت‌هایی که از سوی حاکمیت دارند در حد برجام است و خارج از آن مذاکره‌ای نداریم. هیچ نوع کانال ارتباطی هم بین ما و دولت آقای ترامپ فعلاً وجود ندارد. در برجام نیز در کنار کمیسیون‌های مشترک اتفاق افتاده است.


وی همچنین درباره سفر ظریف به نیویورک و احتمال تشکیل نشستی درخصوص برجام نیز گفت: آقای ظریف در مجمع عالی سیاسی سازمان ملل حضور می‌یابد و سخنرانی‌ها و مصاحبه‌هایی خواهد داشت.


سخنگوی وزارت امور خارجه در بخش دیگری از سخنان خود درباره مهمانان خارجی حاضر در مراسم تحلیف ریاست جمهوری نیز اظهار داشت: تعدادی از کشورها حضور خود و سطح آن را اعلام کرده‌اند که ظرف هفته آینده مشخص می‌شود.


انتهای پیام/
خبرگزاری تسنیم ادعای حمله موشکی به مناطق صهیونیست نشین در نزدیکی نوار غزه Mon Dec 18 00:42:00 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم نرخ مشارکت اقتصادی در استان زنجان 1.8 درصد است Sun May 14 20:35:41 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم وقتی "ستاد احیاء" دریاچه ارومیه "قاتل دریاچه" می‌شود/ بحران بزرگ‌ترین دریاچه داخلی ایران حاد‌تر شد Wed Jul 18 12:07:50 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم واردات اسباب بازی از چین 14 برابر شد Wed May 10 10:15:04 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم خراسان جنوبی|تلاش برای ثبت باغ تاریخی گلشن طبس در فهرست جهانی یونسکو Thu Mar 29 12:49:29 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم امضای تفاهم‌نامه سرمایه‌گذاری شرکت‌های خارجی با شهرداری اهواز به روایت تصویر Mon Jul 09 10:41:23 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم اعلام اسامی هیئت داوران فصل سوم جشنواره تلویزیونی مستند Thu Dec 21 13:50:19 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم دو قطعه زمین دولتی از طریق مذاکره واگذار می‌شود Tue Dec 11 09:20:17 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم مجموع بدهی‌های پاکستان در کریدور اقتصادی مشترک با چین چقدر است؟ Sun Dec 30 09:19:28 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم تیم ایران الف مقام نخست رقابت‌های دسته آزاد مسابقات بین‌المللی کشتی جام شاهد را کسب کرد Wed Nov 28 23:10:45 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم طرحی برای اجرا نشدن Tue Dec 18 11:28:02 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم شعر حاج سعید حدادیان برای محمود کریمی Sun Jun 25 16:37:08 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم مدارک شناسایی فرزندان نواز شریف مسدود شد Thu Aug 09 12:05:41 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم توزیع سلیقه‌ای اعتبارات به توسعه استان کرمانشاه لطمه می‌زند Sat Jun 09 11:59:13 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم جایگاه‌های بنزین در مشهد با انباشت فراورده مواجه‌اند Fri Aug 24 12:30:22 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم مراکز فنی و حرفه‌ای در جوار کارخانه‌های بزرگ زنجان مستقر می‌شود Thu Dec 14 15:34:43 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم با این 5 آنتی‌بیوتیک طبیعی دیگر به پزشک نیازی ندارید! Wed May 31 13:10:54 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم اصفهان| 15 سورتی پرواز برای جستجوی گمشده کویر مرنجاب Fri Apr 06 09:21:12 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم ویسی: پس از فاجعه هفته گذشته به خوبی برگشتیم Thu Sep 21 21:59:08 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم تصاویر صفحه روزنامه‌های شنبه 19 خرداد Sat Jun 09 07:07:00 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم قیمت میوه٬ حبوبات، گوشت و مرغ در سمنان؛ دوشنبه 24 دی ماه+جدول Mon Jan 14 20:34:47 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم تهران| ‌وقتی فروشگاه‌های زنجیره‌ای نان خرده‌فروشان دماوندی را آجر می‌کنند Mon Jul 02 06:10:00 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم وقتی کالای بی‌کیفیت ایرانی مردم را به سمت جنس خارجی سوق می‌دهد Tue Aug 02 01:16:00 IRDT 2016
خبرگزاری تسنیم اعتراف لیبرمن: اسرائیل در غزه شکست خورد و پیروزی را تقدیم حماس کرد Wed Jan 09 13:22:46 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم می‌گفت همسرم! تو هم با حفظ حجابت مدافع حرم باش Mon Dec 18 09:16:51 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم اعلام حالت فوق العاده در شهر "القضارف" سودان Thu Dec 20 22:00:00 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم داورزنی: اگر بخواهیم به سلیقه ورزشکاران رفتار کنیم، لطمه می‌خوریم/ هماهنگی‌‌ها برای دربی در آلمان با «انقلت‌هایی» همراه شد Wed Jul 12 14:44:55 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم ⁣زنوزی جلالی در بیمارستان بستری شد Wed Apr 12 08:41:29 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم ترامپ یکی از مشاوران ارشد خود در امور ایران را برکنار زد Thu Jul 27 21:02:09 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم دستور محمد بن سلمان به گارد سلطنتی برای بازداشت خانگی بن نایف Tue Jun 27 15:38:19 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم دانش‌آموزان عشایر استان خراسان جنوبی نیازمند 30 مدرسه هستند Tue May 02 15:33:29 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم اصفهان| تجمع عکاسان خبری پشت دروازه نساجی؛ اسکوربرد ورزشگاه از دسترس خارج شد Tue Feb 05 19:50:26 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم اسد: دخالت‌های خارجی با هدف تغییر هویت ما ادامه خواهد یافت Mon Aug 07 18:42:15 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم زیرساخت‌های امدادرسانی در شهرستان‌های اردبیل نوسازی و ترمیم می‌شود Mon Jan 07 11:03:51 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم تهران| شاغلان حوزه صنایع دستی و گردشگری در شهریار ساماندهی می‌شوند Mon Dec 17 14:51:58 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم اعطای نشان‌های دولتی ‌قانونی است/‌پرداخت 250 سکه ‌به یک فرد درست نیست/باید برای مبارزه با حقوق‌های نجومی همه ورود پیدا کنند Sat Jul 02 18:12:44 IRDT 2016
خبرگزاری تسنیم آخوندی وقت را طوری تنظیم می‌کند که به شرکت خصوصی‌اش هم برسد! Wed Aug 16 15:17:56 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم نظر تیلرسون درباره همکاری نظامی آمریکا و روسیه Fri Feb 17 14:08:35 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم تعیین تکلیف دفاع دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه آزاد Sun Jan 27 17:20:00 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم یاسوج| اسکان گردشگران نوروزی در یاسوج 22 درصد افزایش یافت Wed Mar 28 13:30:55 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم مسابقات ووشو جام پارس| برگزاری مسابقات بین‌المللی سبب توسعه ورزش ووشو در گلستان می‌شود Sat Jun 23 09:57:47 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم ماموستا محمدی: سخنان سخیفانه "ترامپ" نشانه ضعف دولتمردان آمریکایی بود Sat Sep 23 17:39:13 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم شکست هندبالیست‌های ایران برابر قطر/ نارضایتی تیم کشورمان از ساعت برگزاری بازی Fri Jul 29 17:18:01 IRDT 2016
خبرگزاری تسنیم گرگان| زندگی دوباره در چند قدمی قصاص؛ بخشش محکوم به اعدام در گلستان Sat Feb 17 10:12:43 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم سردرگمی بازار جهانی به دلیل تنش‌های سیاسی Wed Apr 12 11:03:23 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم سردار کوثری از همکاری تهرانی‌ها در برقراری امنیت مراسم تحلیف قدردانی کرد Wed Aug 09 15:50:07 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم کرمانشاه| 35 واحد مسکونی خسارت‌دیده در گیلانغرب بازسازی شد Thu May 31 10:33:58 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم نماینده مردم تهران در مجلس: توسعه نامتوازن مهم‌ترین معضل استان تهران است Mon Dec 17 16:41:04 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم اهداف و ارزش‌های اعتکاف برای جوانان تبیین شود Wed Jun 21 18:17:19 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم حجت‌الاسلام رئیسی و قالیباف پیشتاز نظرسنجی فضای مجازی در قم هستند Sun Apr 30 15:19:30 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم تمامی مدارس کاشان فردا تعطیل است Fri May 19 16:14:12 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم کوکائین و این خطرات جبران ناپذیر Tue Aug 16 06:15:00 IRDT 2016
خبرگزاری تسنیم فراز و نشیب بخش تولید در 7 ماهه امسال + جدول Sat Dec 23 12:08:56 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم 170 میلیارد تومان در حوزه ICT اردبیل سرمایه‌گذاری می‌شود/تجهیز 746 روستای اردبیل به اینترنت پرسرعت‌ Tue Aug 16 18:57:08 IRDT 2016
خبرگزاری تسنیم قاضی پور:اعضای اتاق بازرگانی اکثراً تجار و به قوانین مجلس بی‌اعتناء هستند Sun Apr 08 10:49:44 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم وزیر خارجه سعودی به مسکو می‌رود Tue Apr 18 12:08:03 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم رحمانی: پولی برای خرید تیم فوتسال پرداخت نکرده‌ایم/ امتیازات کسر شده، به ما برمی‌گردد Mon Mar 06 12:32:20 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم بهره برداری از نخستین ناو هواپیمابر چینی Mon Apr 23 17:30:20 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم پیشنهاد نوسازی مسکن روستایی با کمک اقساط بازگشتی مسکن مهر Tue Jan 02 14:43:41 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم افزایش قیمت کالاها و خدمات صنفی تا پایان فروردین 97 ممنوع شد Mon Feb 05 09:29:30 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم کوربوس: درگیری من و شجاعی در زمین باقی‌ ماند Tue Feb 14 08:21:43 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم پرسپولیس امروز پشت درهای بسته تمرین می‌کند Wed Aug 03 10:34:35 IRDT 2016
خبرگزاری تسنیم لیگ برتر انگلیس|شکست ناباورانه لیورپول مقابل سوانزی Tue Jan 23 01:26:00 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم جام جهانی 2018 | مرکل: امکان سفر به روسیه وجود دارد Mon Jun 11 09:27:09 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم 55 پروژه استان لرستان در پیوست قانون بودجه قرار دارد Thu Oct 05 14:07:45 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم رونق اقتصادی خراسان جنوبی وابسته به توسعه کارآفرینی است Wed Dec 12 15:57:47 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم لیگ برتر| لیورپول راهی لیگ قهرمانان شد، چلسی و آرسنال به لیگ اروپا رفتند/ رکوردشکنی صلاح و من‌سیتی در شب تشویق رونالدو Sun May 13 20:38:40 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم بازگشت رویایی انگلیس و اولین قهرمانی در جام جهانی نوجوانان Sat Oct 28 19:53:01 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم شهرکرد| 40 میلیارد تومان اعتبار در بخش پروژه بن ـ بروجن برگشت خورد Sat Jul 28 17:51:25 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم فرماندار اردبیل در دولت دهم معاون استاندار اردبیل را به مناظره فراخواند Tue Aug 09 12:19:39 IRDT 2016
خبرگزاری تسنیم تلاش برای ‌گفتمان‌سازی اقتصاد مقاومتی در کرمان/"معین فرهنگی" ‌انتخاب شد Mon Mar 06 21:49:34 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم عزاداری شاه حسین گویان - تبریز Wed Sep 12 10:50:04 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم اردبیل|یادواره شهرستان کوثر برگزار می‌شود Mon Oct 29 14:37:59 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم قوانین عجیب و غریب انیشتین برای همسرش! Wed Apr 18 16:25:55 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم مجازات 2400 پزشک آمریکایی به‌جرم آزار جنسی بیماران Thu Jul 07 03:01:00 IRDT 2016
خبرگزاری تسنیم مردم شهرهای دیگر به هیچ وجه به کرمانشاه نروند Mon Nov 13 02:45:00 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم وزیر بهداشت در کهگیلویه و بویراحمد: پرداخت پاداش بازنشستگان دانشگاه‌های علوم پزشکی پیگیری می‌شود Fri Dec 28 18:38:18 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم فرد بی‌حجاب حیثیت جامعه دینی را خدشه‌دار می‌کند/حجاب ماهیت زندگی اجتماعی لائیک را برهم می‌زند Tue Jul 11 18:11:06 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم بوشهر| 570 هکتار از اراضی دیلم بیابان زدایی شد Mon Nov 26 10:19:27 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم محفل انس با قرآن کریم با حضور رهبر انقلاب Sat May 27 17:57:12 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم تحولات سوریه| ادامه پیشروی‌های ارتش در شمال غرب درعا Thu Jul 12 13:13:02 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم 600 هزار میلیارد تومان پروژه‌های نیمه‌ تمام در کشور Wed Oct 04 05:14:00 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم آخرین وضعیت کاروان ایران در بازی‌های آسیایی 2018 از زبان نصرالله سجادی Tue Jun 12 00:01:00 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم عملکرد جهرمی باعث رفع اشکالات سیستماتیک در وزارت ارتباطات شده است Tue Aug 15 18:37:14 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم هلاکت یکی از اصلی‌ترین حامیان مالی داعش در سوریه Sat Jun 24 09:22:33 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم مازندران| تشییع و خاکسپاری پیکر مطهر شهید «بریری» برگزار شد+فیلم Mon Jan 07 15:14:25 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم سمنان| جزئیات برگزاری جشنواره ملی پسته ایران در دامغان Mon Sep 03 10:29:49 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم سایپا و صنعت‌نفت فردا به مصاف هم می‌روند/ دریافتی بازیکنان نفت به 50 درصد می‌رسد Fri Jan 18 14:24:25 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم مجلس از صنعت برق کشور حمایت می‌کند/ سرمایه‌گذاری 270 میلیارد تومانی در استان کرمان Thu Jul 27 16:16:19 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم تحلیلگر بی‌بی‌سی: در ایران انتخابات آزاد برگزار می‌شود و در عربستان زنان حتی حق رأی هم ندارند Mon May 22 16:41:07 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم کردستان| پخش برنامه‌های شاد‌ در ‌ایام شهادت نیروهای سپاه‌ خلاف انصاف بود Wed Aug 01 16:08:53 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم دلیل تمدید نشدن قرارداد جپاروف و تیام مشخص شد Wed Jul 18 11:35:20 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم رشد 17 درصدی کشفیات مواد مخدر در زنجان Wed Sep 05 11:06:00 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم تأمین اجتماعی استان خراسان جنوبی در اجرای طرح مهارت‌آموزی همکاری کند Mon May 29 12:09:20 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم 9000 گلستانی امسال بیمه شدند Mon Jan 22 14:33:07 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم هیچ خسارتی تاکنون به مدارس لرستان وارد نشده است Sun Nov 12 23:42:44 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم ارتقا آموزش‌های مهارتی برطرف کننده معضل بیکاری در مازندران است Thu Feb 14 13:11:22 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم 7 دلیل برای آن که تنگه ابوقریب را ببینیم Mon Aug 13 09:17:32 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم مربی برتر فوتبال همدان سرمربی تیم شهرداری شد Mon Dec 24 17:11:50 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم دیدار ظریف با همتای ازبکستانی Fri Nov 10 17:01:36 IRST 2017
میزان «سربازان» اولویت نخست بهره‌مندی از طرح کسر خدمت، فرزندان ایثارگران هستند Sun Dec 24 12:14:25 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران فوساتی: تنها به پیروزی برابر ایران فکر می‌کنم Wed Mar 22 15:10:30 IRDT 2017
جام نیوز پای جاودگران به فوتبال بانوان هم باز شد Wed Nov 15 20:36:53 IRST 2017
روزنامه شرق کارتون خواب Thu Jun 01 04:30:00 IRDT 2017
جام نیوز حمله صهیونیست ها به مدرسه فلسطینی دهها زخمی به جا گذاشت Sun Nov 11 19:47:48 IRST 2018
واحد مرکزی خبر بزرگراه تبریز – سهند امسال تکمیل میشود Thu Apr 26 15:48:04 IRDT 2018
تهران پرس فاطمه اعتدادی: فقط به قهرمانی فکر می کنیم Sat May 12 14:45:00 IRDT 2018
ورزش 3 منصوریان می‌برد یا یحیی نمی‌بازد؟/ استقلال – تراکتور؛ فقر و ثروت در آزادی Thu Aug 10 08:05:00 IRDT 2017
جام نیوز واکنش علی کریمی به مذاکره مدیران نفت با درخشان Fri Sep 29 17:14:35 IRST 2017
خبرگزاری شبستان مبانی تاریخ مندانگاری قرآن و تحلیل و نقد مبانی وحی‌شناسی بررسی می شود Sat Feb 17 09:53:00 IRST 2018
خبرگزاری نسیم نقش ایران در منطقه مایه نگرانی ما است Fri Feb 16 19:57:08 IRST 2018
پارسینه تکذیب انفجار مین در مهران Mon Nov 06 16:56:16 IRST 2017
واحد مرکزی خبر سوریه از ائتلاف آمریکایی به سازمان ملل متحد و شورای امنیت شکایت کرد ­ Mon Oct 15 07:16:16 IRST 2018
خبرگزاری مهر ثمره فناوری در سالی که گذشت/ از بالگرد تا ربات پیش خدمت رستوران Thu Mar 23 11:25:42 IRDT 2017
تابناک ویدیو: ایمونوتراپی سرطان را درمان می‌کند؟ Wed May 10 22:40:19 IRDT 2017
جام نیوز حضور مدیربرنامه بازیکن ملی پوش و غیبت 4 بازیکن در تمرین استقلال Wed Feb 08 15:06:10 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران بهشت گمشده و بی‌نظیر در املش + فیلم Fri Jul 20 15:02:16 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران هر روز شاهد شکست سیاست آمریکا و افول قدرت آن در منطقه هستیم Fri Aug 17 15:18:33 IRDT 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین گفتمان میان ادیان باید منجر به صلح جهانی شود Sun Jan 01 11:43:33 IRST 2017
پرس شیعه ترامپ: من و «اون» عاشق هم شدیم Sun Sep 30 10:32:15 IRST 2018
پایگاه خبری الف مواردی که در مورد ازدواج باید بدانید! Sun Feb 12 13:56:39 IRST 2017
کلمه فرشاد مومنی: فربه کردن مفت‌خوران، صبر مردم را به صفر رسانده است که هشداری است نسبت به تجربه کردن شرایط بحرانی در کشور Sun Oct 07 20:58:30 IRST 2018
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی زندگی نامه مردی که در مسیر عاشورا زیست Sat Oct 06 10:34:29 IRST 2018
آنا خوردنی هایی که شما را در برابر سکته ایمن می کند Wed Jul 04 21:25:00 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران پوتین: اروپا مخالف میزبانی از موشک‌های آمریکا است ولی جرات اعتراض ندارد Sat Feb 16 13:43:23 IRST 2019
بولتن نیوز 5 تروریست توسط ارتش الجزایر به هلاکت رسیدند Mon Oct 02 12:27:08 IRST 2017
تی نیوز پیدایش 6 کودک مفقود شده در تهران پس از جست و جوی های شبانه روزی پلیس پایتخت Tue Apr 10 02:14:55 IRDT 2018
آنا امضای تفاهم‌نامه همکاری فدراسیون‌های فوتبال ایران و قطر Thu Dec 14 14:24:25 IRST 2017
اتاق خبر24 تیپ زمستانی خانم دکتر مجری +عکس Tue Jan 29 09:34:00 IRST 2019
نامه نیوز خبر مهم در مورد احتمال قطع اینترنت ایران توسط آمریکا Tue Oct 23 08:00:01 IRST 2018
تی نیوز جوانان اروپایی کار را به تحصیل ترجیح می دهند Thu Apr 05 03:57:09 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران پارس جنوبی عزم خود را برای سومین قهرمانی متوالی جزم کرده است Sun Sep 16 20:25:43 IRDT 2018
تی نیوز ولی الله سیف: نوسان قیمت ارز بیش از 6 درصد در سال نخواهد بود Wed Apr 11 02:00:52 IRDT 2018
میزان عدم استمرار رشد قیمت ارز/ تقاضای فصلی، دلیل بالا رفتن نرخ دلار Sat Nov 18 10:14:54 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران مراسم معنوی اعتکاف در مسجد ملا اسماعیل +تصاویر Tue Apr 11 17:16:29 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر سوالات نمایندگان، سوالات ملت هم هست  Tue Aug 28 09:29:12 IRDT 2018
جهان نیوز واکنش شدید اللحن «العبادی» علیه سخنان ترامپ Mon Feb 04 11:48:10 IRST 2019
طلا توقف وام‌دهی بانکها در سال96/بانکها کرکره‌ها را بالا نمی‌دهند Mon Apr 17 13:40:49 IRDT 2017
آفتاب ایران روحانی دو قانون مصوب مجلس را برای اجرا ابلاغ کرد Sun Jul 29 12:50:45 IRDT 2018
تیک سیاست ترامپ علیه ایران چگونه رقم می خورد؟ Sun Feb 26 10:34:16 IRST 2017
تدبیر رقبای روحانی از طریق عوام فریبی کار می‌کنند/ رییسی و قالیباف به نفع همدیگر کنار نمی‌کشند Tue May 09 10:17:17 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر اسامی مجروحان و کشته شدگان در کوت عراق Mon Oct 29 16:01:00 IRST 2018
انتخاب راه‌اندازی کانال مالی اروپا، چگونه قیمت دلار را در بازار تهران ریخت؟ Sun Feb 03 14:09:16 IRST 2019
روزنو تیم ملی در هتل تمرین کرد Tue Aug 29 15:47:57 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران تولید بیش از 5 هزار تن سبزی و صیفی در بزرگترین شهرک گلخانه کشور Wed May 24 08:47:58 IRDT 2017
خبرگزاری مهر نمایشگاه انفرادی «موان» افتتاح می شود Wed Apr 11 16:06:47 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی رئیسان جمهوری روسیه و فرانسه در باره سوریه گفت وگو کردند Sat Feb 10 00:16:00 IRST 2018
خبرگزاری فارس ظریف به مدال برنز دوی 200 متر مردان رسید Mon Oct 08 17:17:38 IRST 2018
بی باک نیوز تاثیر ارزش دلار بر قیمت جهانی طلا کاهش یافته است Thu Apr 13 10:31:01 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران همایش دیده بان اعتدال Thu Apr 13 13:55:23 IRDT 2017
ایسکانیوز مهریزی: افتتاح فولاد نی ریز تاثر بسزایی در ایجاد اشتغال منطقه دارد Wed Feb 01 14:24:07 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران بارزانی حضور نیروهای آمریکایی در عراق را به بهانه حضور داعش ضروری دانست Sun Jan 27 13:58:53 IRST 2019
بهار نیوز زمان‌سنجی که اعتیاد را محاسبه می‌کند! Sat Nov 17 12:38:03 IRST 2018
تی نیوز استخدام استادکار MDF و شاگرد ساده در مشهد Mon Apr 16 14:10:06 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا اعزام 150 دانش آموز اسفراینی به مناطق عملیاتی Tue Jan 31 16:54:09 IRST 2017
جام نیوز عکس/ ظرفیت ورزشگاه آزادی تکمیل شد Tue Oct 23 16:07:27 IRST 2018
پایگاه خبری الف مارس 2019 پایان خرید نفت ژاپن از ایران Sat Nov 17 12:46:00 IRST 2018
تی نیوز 4 تیم پایانی لیگ قهرمانان اروپا به روایت عکس/جمعه قرعه کشی لیگ قهرمانان Thu Apr 12 11:29:46 IRDT 2018
خبرگزاری مهر مهاجرت به شهرهای بزرگ یکی از پیامدهای ضعف اقتصادی مردم است Thu Apr 13 13:47:08 IRDT 2017
خرداد نیوز آخرین وضعیت دلار در بازار! Wed May 09 09:46:26 IRDT 2018
آفتاب ایران نخستین استارت آپ ویکند شهر هوشمند برگزار می شود Sun Dec 30 17:01:09 IRST 2018
خبرگزاری فارس کره جنوبی درصدد ارتقاء سیستم دفاعی است Wed Aug 09 09:39:00 IRDT 2017
بی باک نیوز ابهامات در خصوص ستاره استقلال از بین رفت Wed Jul 19 14:13:02 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران هیچ بیماری در مناطق سیل زده شیوع پیدا نکرده است/ آب آشامیدنی و غذای مورد نیاز حادثه‌ دیدگان را تامین کردیم Thu Oct 11 14:51:32 IRST 2018
روزنو رویای بربادرفته آمریکا/نیوزویک: روسیه، ایران و ترکیه در حال تشکیل خاورمیانه‌ای جدید/برنامه ترامپ چیست؟ Wed Apr 18 11:43:31 IRDT 2018
جماران چین: امیدواریم تمام طرف‌های مربوطه بتوانند به اجرای برجام ادامه دهند Sat Sep 02 16:00:59 IRDT 2017
بی باک نیوز ژاپن اولین ماهواره مخابراتی نظامی خود را به فضا پرتاب کرد Wed Jan 25 06:04:01 IRST 2017
دولت آیین افتتاح و شروع عملیات اجرایی متمرکز پروژه های سه حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان برگزار شد Mon Jan 14 22:17:12 IRST 2019
ایران آنلاین آمریکا موشک «مینوتمن 3» آزمایش کرد Thu Apr 26 12:08:02 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی تثبیت جناح تندرو در حاکمیت قبیله ای عربستان Wed Jun 21 18:03:00 IRDT 2017
فردا 7 علت پنهان افسردگی که باید درباره آن بدانید Fri Apr 07 12:24:53 IRDT 2017
ایلنا رونمایی از ترکیب پارس جنوبی و پدیده Thu Sep 28 17:45:53 IRST 2017
افق نیوز تشخیص صلاحیتهای رهبری نباید منحصرا در اختیار خبرگان باشد Tue Sep 04 10:16:39 IRDT 2018
تابناک لبنانی‌ها هم نماینده به نشست ویژه سوریه در سوچی اعزام می کنند Sat Jan 27 22:15:59 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا حاشیه های مراسم افتتاحیه پانزدهمین جشنواره فیلم مقاومت/فیلم Tue Nov 27 07:00:00 IRST 2018
اقتصاد آنلاین انتشار کلید اولیه سئوالات آزمون دکتری امروز Tue Feb 27 09:20:54 IRST 2018
نامه نیوز پیش بینی زیباکلام از رفتار مخالفان دولت در صورت عدم تأیید پایبندی ایران به برجام: حمله به دولت از پنجشنبه آغاز خواهد شد /تندروهای داخلی با «ترامپ» و «نتانیاهو» در یک قایق نشسته‌اند/ضربه خوردن روحانی برای تندروها اهمیت زیادی دارد Mon Oct 09 09:21:53 IRST 2017
روزنامه دنیای اقتصاد اردوغان: قدرت نظارتی خود را در ادلب افزایش میدهیم Tue Oct 02 16:36:47 IRST 2018
تی نیوز 60 درصد پرونده های شورای حل اختلاف بافت منجر به صلح و سازش شد Wed Apr 04 00:13:59 IRDT 2018
روزنامه دنیای اقتصاد «آشوب» در فرهنگسرای ارسباران Sat Jun 24 10:41:07 IRDT 2017
نامه نیوز عذرخواهی مدافع مراکش بعد از گل به خودی در بازی با ایران Sat Jun 16 12:08:49 IRDT 2018
آی تی نا نگرانی جهانی صنایع نرم‌افزار از جدال اوراکل و گوگل Tue Feb 21 11:43:31 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران پست‌بانک‌ایران در پرداخت تسهیلات اشتغال‌زا مطلوب عمل کرده‌ است Sun Jan 01 11:50:40 IRST 2017
جماران سخنگوی شورا به تعطیلی یک هفته‌ای این نهاد واکنش نشان داد Sun Sep 17 09:51:14 IRDT 2017
روزنو چرا طارمی اسیر شد و رضائیان نه؟/کودتای ارتش ترکیه به نفع رامین شد! Mon Sep 25 08:15:01 IRST 2017
میزان رسوایی جنسی در کلیسای کاتولیک رومی Fri Aug 24 10:02:43 IRDT 2018
اتاق خبر24 بیلبوردهای اهدایی داد شهردار را در آورد Sun Jul 22 12:42:00 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا اصفهانی‌ها میزبان حجت‌الاسلام رییسی می‌شوند Mon May 15 08:29:43 IRDT 2017
بهار نیوز افزایش 27 درصدی سفر آمریکایی‌ها به ایران Thu Jan 03 09:38:28 IRST 2019
آریا درخواست بنگر از تماشاگران و اعتراض قلعه‌نویی بین نیمه به داور Fri Aug 31 00:12:23 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران فوربز: ایران با خرید صدها هواپیما صنعت هوانوردی خود را دگرگون کرد Fri Jun 30 03:21:51 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران رونمایی از دستگاه تفکیک کاغذهای باطله در غرفه دانشگاه تربیت مدرس Thu Dec 27 10:14:27 IRST 2018
خبرگزاری دانشجو اقدام نمادین مخالفان ریاض در آمریکا/ نام خیابان سفارت عربستان به «خاشقجی» تغییر کرد Wed Dec 05 09:43:37 IRST 2018
ورزش 11 تمجید دو بازیکن سابق انگلیس از هندرسون Sat Jul 07 15:40:14 IRDT 2018
شیعه نیوز از هر 4 ایرانی یک نفر اختلال روانی دارد! Wed Jul 19 08:29:45 IRDT 2017
ایانا بخش خصوصی انجمن کشت فراسرزمینی تشکیل می دهد Thu Jul 20 11:37:05 IRDT 2017
خبرگزاری مهر درخواست مجدد دبیرکل جمعیت هلال احمرایران برای رسیدگی به اوضاع یمن Fri Nov 23 14:09:09 IRST 2018
اعتدال ‏حمله واشنگتن کمک به تروریست ها بود Mon Apr 10 00:04:49 IRDT 2017
خبرآنلاین بارش برف راه ارتباطی 50 روستای کوهرنگ را مسدود کرد Mon Dec 31 10:26:27 IRST 2018
پارسینه اشک های مهران مدیری در مواجه با کودک مشهدی+فیلم Tue Aug 01 11:08:31 IRDT 2017