خبرگزاری تسنیم - Sun Jul 16 10:08:16 IRDT 2017 نمایش خبر

قاسمی: با آمریکایی‌ها درباره برجام گفت‌وگوهایی داشته‌ایم/ به دنبال ائتلاف در منطقه نیستیم

معاون وزیر خارجه درباره تماس با آمریکا در دوره ترامپ گفت: در بحث برجام و کمیسیون مشترک در صورت نیاز با آمریکایی‌ها در کنار کمیسیون‌ها صحبت کرده‌ایم. هیچ نوع کانال ارتباطی خارج از برجام بین ما و دولت آقای ترامپ فعلاً وجود ندارد.

«بهرام قاسمی» سخنگوی وزارت امور خارجه و معاون وزیر خارجه کشورمان با حضور در خبرگزاری تسنیم، ضمن دیدار و آشنایی با فعالیت این خبرگزاری، از نزدیک با مدیران و خبرنگاران این موسسه گفت‌وگو کرده و به سوالات مطرح شده در خصوص مسائل مختلف از جمله آخرین وضعیت برجام، سفر وزیر خارجه عمان به ایران، تحولات منطقه، روابط ایران با کشورهای ترکیه، تاجیکستان و افغانستان و آخرین تحولات در روابط ایران و کانادا پاسخ داد.


* سفر «بن علوی» مانند هر سفر دیپلماتیک به ایران دارای پیام است


وی در خصوص سفر یوسف بن علوی وزیر خارجه عمان به ایران با بیان اینکه روابط ما با عمان طی دهه‌های گذشته ویژه است و همواره مناسبات خوبی داشته‌ایم و رایزنی‌های مستمر و مرتبی را شاهد بوده‌ایم، گفت: معمولاً با قطر در ماقطع مختلف گفت‌وگو کرده‌ایم.

سخنگوی وزارت خارجه ادامه داد: سفر وزیر خارجه عمان نیز در همین چارچوب قابل ارزیابی است. در این سفر مسائل دوجانبه مطرح شد و مثل همیشه در خصوص آخرین تحولات منطقه و مشکلات آن و راه‌های برون رفت از این مشکلات را مورد مذاکره قرار دادیم.


قاسمی هر سفری را دارای پیامی دانست و یادآور شد: سفر ایشان نیز پیام داشت.


* وزرای خارجه ایران و مصر تماس‌های خود را در مواقع لزوم داشته‌اند


وی در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص نوع رابطه ایران و مصر و اقدامات انجام شده برای نزدیکی روابط دو کشور، اظهار داشت: مصر یکی از مهمترین کشورهای منطقه و جهان اسلام است که می‌تواند نقش برجسته‌تری در جهان اسلام و جهان عرب داشته باشد که متأسفانه این جایگاه را تا حد زیادی از دست داده است.


سخنگوی وزارت خارجه با بیان اینکه مصر با درایت می‌تواند به دوران گذشته بازگردد و در جایگاه برتر خود بنشیند و برای صلح و جهان اسلام فعالیت کند، یادآور شد: مصر با بسیاری از کشورهای تازه متولد شده منطقه متفاوت است.


قاسمی گفت: روابط دو جانبه با مصر بدلایل مختلف در حد حافظ منافع است، ولی تبادل نظر و ملاقات‌ها هست و وزرای خارجه تماس‌های خود را در مواقع لزوم داشته‌اند. این امکان وجود دارد که روابط خود را بیشتر کنیم؛ ما احترام خاصی برای مردم و تمدن مصر قائل هستیم.


سخنگو ادامه داد: به علت طولانی شدن قطع رابطه و حضور عناصر ثالث، دخالت‌های دیگران، دشمنی‌ها و حسادت نسبت به این روابط نهایتاً هنوز شرایط لازم مهیا نشده، اما هم طرف مصر از جایگاه و نقش ایران آگاه است و هم طرف ایرانی می‌داند که مصر می‌تواند نقش به سزایی داشته باشد و کمک کند به ارتقای جایگاه جهان اسلام و عرب و به صلح و امنیت منطقه کمک کند. درباره روابط دو جانبه پیچیدگی‌هایی وجود دارد که هنوز متأسفانه نتوانسته‌ایم به وضعیت مطلوب برسیم و خوب است طرف مصری نگاه واقع بینانه‌تری نسبت به ایران داشته باشد و تصمیم بگیرد.

وی در خصوص روابط گردشگری بین دو کشور نیز گفت: از نظر ما منعی وجود ندارد و این مشروط به خواست طرف مقابل هم هست تا آنها برای بازدید ایرانیان از اماکن تاریخی و باستانی مصر تسهیلات قائل شوند، اما متأسفانه به دلایل ناشناخته تا حدی این خست وجود دارد و تسهیلات فراهم نشده است.


* به دنبال ائتلاف سازی علیه یا له کسی در منطقه نیستیم


سخنگوی وزارت خارجه در پاسخ به سوالی درباره تشکیل یک ائتلاف با عراق، سوریه و ترکیه در مقابله با خطرات و بحران‌های منطقه‌ای، اظهار داشت: یکسری بحران‌های عمیق در منطقه هست که نگران کننده می‌باشد و به دهه‌های گذشته و اشتباهات بزرگ قدرت‌ها بازمی‌گردد که تجاوز شوروی به افغانستان و حمایت بی‌رویه و یک سویه آمریکا از اسرائیل که باعث تحقیر جهان عرب شده است از آن جمله هستند و تفکر افراطی که از طریق یک ایدئولوژی خاص در منطقه دنبال شده شرایطی به وجود آورده که کل منطقه را تهدید می‌کند.


قاسمی ادامه داد: در مقطع کنونی، جمهوری اسلامی ضمن حفظ استقلال و ایجاد زمینه‌های لازم برای توسعه و ارتقای جایگاه خود، نگاه مثبتی به منطقه دارد که به امنیت و صلح و ثبات کمک کند. ما باید صلح و ثبات را برای همه بخواهیم و لذا نیازی به ایجاد ائتلاف علیه دیگران نیست. رابطه ما با ترکیه یا آذربایجان اگر که خوب است علیه کشور دیگری نخواهد بود. اختلاف نظر و سوءتفاهم وجود داد، اما برای ائتلاف باید تعیین کنیم برای چه و علیه چه کسی است و ما نمی‌توانیم رفتار دوگانه داشته باشیم.


وی در بخش دیگری از سخنان خود درباره عملیات عفرین ترکیه در شمال سوریه و اخباری مبنی بر توافق سیاسی با ایران در این باره گفت: ایران، روسیه و ترکیه براساس منافع مشترکی که تعریف کردند و مصلحتی که در کل منطقه می‌بینند تشریک مساعی جدی را دنبال می‌کنند و با توجه به پیچیدگی وضعیت در سوریه، رایزنی‌ها و مشورت‌ها وجود دارد و هر جا که بتوانند اقدام مشترک هم خواهد بود.


* "دیپلماسی آب" در بخش بین‌الملل وزارت خارجه به راه افتاده است


معاون وزیر خارجه درباره برنامه‌ ترکیه برای سد سازی‌های بیشتر روی رودخانه‌های دجله و فرات گفت: هر کشوری با دقت تحولات پیرامونی خود را رصد و تحلیل می‌کند و سود وزیان اقدامات آنها را دنبال می‌کند تا منافع خود را تنظیم و دنبال کند. تحولات ترکیه در حوزه‌های مختلف به عنوان یک کشور مهم همواره مورد مطالعه قرار گرفته است.


قاسمی موضوع آب را یک بحث اساسی در وضعیت کنونی جهان خواند و افزود: با توجه به تغییرات اقلیمی، بحث آب بسیار مهم است و تئوری‌های مختلفی در این زمینه برای جنگ‌های آینده مطرح شده که می‌تواند بر سر آب باشد. کمبود بارش‌ها و تغییرات اقلیمی بحث آب را اساسی کرده است، ما با همین دوراندیشی مدتی است در بخش بین‌الملل وزارت شاخه‌ای با عنوان دیپلماسی آب ایجاد کرده‌ایم که در آن، بحث مذاکره در این خصوص با همسایگان و در همکاری با سایر ارگان‌های مربوط مثل وزارت آب دنبال می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در حوزه غیر سیاسی و سیاسی این نوع مسائل را داریم و دنبال می‌کنیم، اظهار داشت: در بحث افغانستان این بحث مهم بود و نهایتاً در آخرین سفر ظریف به کابل که بسیار مهم بود و زمانی انجام شد که دولت افغانستان آمادگی مذاکره برای مسائل مبتلابه را داشت و با حضور هر دو مقام ارشد افغانستان(بر اساس پروتکل هر دو مقام در یک دیدار حضور پیدا نمی‌کنند) انجام شد، 5 کمیته تشکیل شد که یکی از آنها کمیته آب بود و مدتی پیش دور اول مذاکرات برگزار شد و نشست بعدی در کابل خواهد بود.


سخنگوی وزارت خارجه ادامه داد: کمیته آب، پناهندگان، اقتصادی، مرزی و مبارزه با مواد مخدر کمیته‌هایی هستند که ظرف 6 ماه امیدواریم درباره آنها به جمع بندی برسیم و نهایتاً به یک سند جامع برسیم.


قاسمی با ذکر این نکته که درباره ترکیه هم تا جایی که نیاز باشد مذاکره می‌کنیم، یادآور شد: آب در منطقه تأثیر اقتصادی و اقلیمی مهمی دارد و می‌تواند اثرگذار باشد و باید دید که چه مسائلی در بحث آب در ترکیه است و نگرانی‌های ما کجا می‌تواند باشد.


معاون وزیر خارجه با اشاره به اجلاس بین‌المللی آب در تهران که سازمان ملل با حضور نمایندگان 43 کشور برگزار کرد، گفت: آقای رئیس جمهور در این نشست به صورت کلان مسائل ریزگردها، توفان شن و مسئله آب را مطرح کردند که البته برداشت‌های نادرستی از سخنان ایشان در برخی رسانه‌های منطقه شده و تصور شد ایشان درباره کشور خاصی صحبت می‌کنند. مسائل بیان شده ایشان برای کل منطقه بود که اگر قرار است یک منطقه قدرتمند و توسعه یافته داشته باشیم باید برای این نوع مسائل به صورت جدی و مشترک فکر کنیم و معضلات و مشکلات را تا حد امکان کمتر و کمتر کنیم.


وی همچنین در خصوص سفر اردوغان به ایران نیز گفت: بحث‌هایی در این باره هست اما تاریخی برای آن مشخص نشده و باید زمان بگذرد زیرا تحولات سریع است.


* تاجیکستان نسبت به ایران دچار سوءتفاهم شده است/ امیدواریم دوشنبه بر القائات فائق آید


سخنگوی وزارت خارجه در خصوص روابط ایران با تاجیکستان و سوء تفاهمی که نزد دوشنبه به وجود آمده است، اظهار داشت: در اینکه برخی کشورها در منطقه تلاش زیادی دارند تا روابط کشورهای منطقه را با ایران دچار مشکل کنند، تردیدی نیست و این اقدامات علیرغم تلاش‌های ایران برای اینکه چنین نشود، دنبال می‌شود. مسائل ما با تاجیکستان مسائل خاصی است که باید از طریق مذاکره و رایزنی حل و فصل کرد. تصور می‌کنیم تاجیکستان به هر دلیلی نسبت به ایران دچار سو تفاهم شده است و دیگران هم سعی کردند این نگرانی را ایجاد کنند، ولی ما تاجیکستان را کشوری می‌دانیم که به ما بسیار نزدیک است و به سرنوشت آن اهمیت می‌دهیم و خواهان استقلال و توسعه تاجیکستان هستیم.


معاون وزیر خارجه ابراز امیدواری کرد که تاجیکستان با اندیشیدن بیشتر نسبت به رابطه با ایران، بر القائات فائق آید و با واقعیت‌های روابط تاجیکستان و ایران بیشتر نزدیک شود و زمینه را برای رایزنی‌های بیشتر با تهران فراهم کند، و افزود: اگر اینطور شود، دوشنبه با تغییر ذهنیت جدی روبرو خواهد شود و به یک رابطه عادی و بسیار خوب با ایران بازگردد زیرا دوستی بهتر و قدرتمندتر از ایران برای دولت آقای رحمان در منطقه نخواهد بود و ما علاقمند به تداوم دولت ایشان هستیم و باید واقعیت‌ها را درست تجزیه و تحلیل کنند، تلاش‌های زیادی هم وجود دارد که ما در یک مسیر بهتر قرار بگیریم. اگر مذاکره‌ای صورت بگیرد و نشست‌هایی که می‌توانیم داشته باشیم، من نسبت به تفاهم حاصل خوشبین هستم که سو تفاهمی که برخی کشورها ایجاد کردند برطرف کنیم.


* حکم اخیر دادگاه کانادایی را از طریق مراجع قضایی پیگیری می‌کنیم


سخنگوی دستگاه دیپلماسی در خصوص روابط ایران و کانادا نیز اظهار داشت: ما از یک سال پیش مذاکراتی را با دولت کانادا داشتیم؛ از زمانیکه دولت جدید قدرت را به دست گرفت با رای بخشی از مردم ایران که در این کشور هستند و وعده‌هایی که حزب لیبرال در خصوص از سر گیری روابط با ایران داشت و به این موضوع اظهار علاقه کرد، ما نیز مذاکرات را در کشوری ثالث آغاز کردیم. سال گذشته در مجمع عمومی سازمان ملل دیداری بین وزرای خارجه دو کشور انجام شد و پیش از انتخابات هم دو وزیر تماس تلفنی داشتند و پس از ‌آن یک هیئت کانادایی در سطح مدیر کل به تهران آمد.

قاسمی ادامه داد: قرار شد مذاکرات ادامه یابد اما هنوز تاریخ جدیدی برای دور بعدی مشخص نشده است. روابط را دولت قبلی کانادا یکسویه قطع کرد و دست به اقداماتی زد که از جمله آنها لغو مصونیت سیاسی ایران در کانادا بود که زمینه را برای شکایت‌ برخی خانواده‌های آمریکایی علیه را فراهم کرد و این یکی از موانع روابط ماست. زیرا حکم مصادره اموال ایران غیر قابل قبول است که با اصل مصونیت دولت‌ها مغایرت دارد و ما از طریق مراجع قضایی اعتراض و پیگیری می‌کنیم.


معاون وزیر خارجه کشورمان در خصوص آخرین وضعیت برجام و دستور کار نشست کمیسیون برجام اظهار داشت: ایران به تعهدات خود پابرجاست و علاقمند است که تعهدات با دقت و به طور جد دنبال شود و ناقض برجام نخواهد بود. برجام متعلق به جامعه جهانی است و متعلق به یک کشور نیست. این توافقی بین ایران، 6 کشور و سازمان ملل است و نقض آن از سوی یک طرف امکان پذیر نیست.


* اروپا باید جدی‌تر نقش و وظیفه خود درباره برجام را دنبال کند 


سخنگوی وزارت خارجه ادامه داد: دولت آمریکا هم می‌داند که نمی‌تواند آن را نقض کند اما اقداماتی دارد تا بر آن اثرگذاری منفی داشته باشد. در همین راستا بیش از 60 لایحه در سنای مطرح شده و دائم به دنبال بهانه تراشی هستند و با صحبت‌هایی که در خصوص نفوذ منطقه‌ای ایران دارند تلاش می‌کنند آثار مثبت برجام را بگیرند که با اصول 26 تا 29 مخالف است و فضای اقتصادی مناسب ایران با کشورهای دنیا را تحت تاثیر قرار دهند.


قاسمی اروپا را مخالف نقض برجام و خواهان ادامه آن خواند و افزود: روسیه و چین نیز از همین نگاه پیروی می‌کنند. در موضوع برجام می‌شود آمریکا را در یک طرف و دیگران را در طرف دیگر قرار داد.


وی نفس برجام را یک کار به موقع و مناسب خواند و خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه ما هیچگاه به دنبال تسلیحات هسته‌ای نبوده و نخواهیم بود، موضوعی که مطرح می‌کردند ایران به دنبال سلاح هسته‌ای است، با برجام حل شد. انجام تعهدات ایران هم توسط کشورهای اروپایی و آژانس مورد تأکید قرار گرفت و می‌دانند که ایران به تعهدات خود باقی است.


* هیچ نوع کانال ارتباطی با دولت ترامپ نداریم


سخنگوی وزارت خارجه در خصوص پایبندی غرب به برجام نیز گفت: نگاه ما این است که همانطور که در تعهداتمان جدی بودیم، اروپایی‌ها هم جدی باشند و جدی‌تر در صحنه باشند و اجازه ندهند برجام تضعیف شود. اروپا باید جدی‌تر نقش و وظیفه خود درباره برجام را دنبال کند تا این توافق به خوبی پیش برود.


قاسمی گفت: در کمیسیون معمولاً موارد خلافی که اتفاق میفتد یا ابهاماتی که هست از سوی طرفین مطرح می‌شود و ما معمولاً بدعهدی‌ها، مشکلات، موانع و اتفاقات نابهنجاری که در سر راه اجرای برجام پیش می‌آید را مطرح و پیگیری و مطرح کرده و خواهان حل و فصل آن می‌شویم.


معاون وزیر خارجه درباره تماس با آمریکا یا رد و بدل پیام به صورت غیر مستقیم در دوره ترامپ نیز اظهار داشت: در بحث برجام و کمیسیون مشترک در صورت نیاز با آمریکایی‌ها صحبت کرده‌ایم. در کنار کمیسیون بر اساس مکانیسمی که تعریف شده می‌توانیم با تک تک کشورها درباره برجام صحبت هم کنیم. در کنار جلسات قبلی احتمالاً صحبت‌هایی شده با آمریکایی‌ها و صحبت وجود داشته و دارد در محدوده برجام و هیئت مذاکره کننده هم صلاحیت‌هایی که از سوی حاکمیت دارند در حد برجام است و خارج از آن مذاکره‌ای نداریم. هیچ نوع کانال ارتباطی هم بین ما و دولت آقای ترامپ فعلاً وجود ندارد. در برجام نیز در کنار کمیسیون‌های مشترک اتفاق افتاده است.


وی همچنین درباره سفر ظریف به نیویورک و احتمال تشکیل نشستی درخصوص برجام نیز گفت: آقای ظریف در مجمع عالی سیاسی سازمان ملل حضور می‌یابد و سخنرانی‌ها و مصاحبه‌هایی خواهد داشت.


سخنگوی وزارت امور خارجه در بخش دیگری از سخنان خود درباره مهمانان خارجی حاضر در مراسم تحلیف ریاست جمهوری نیز اظهار داشت: تعدادی از کشورها حضور خود و سطح آن را اعلام کرده‌اند که ظرف هفته آینده مشخص می‌شود.


انتهای پیام/
خبرگزاری تسنیم با این علائم در دهان نگران سلامتی تان شوید Mon Jul 04 07:49:00 IRDT 2016
خبرگزاری تسنیم 83 درصد واحدهای مسکن مهر استان بوشهر تحویل شد Sun Aug 06 17:43:52 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم وانت بارهای میوه فروش چهره پایتخت طبیعت ایران را نازیبا کرده است Sat Nov 10 15:41:57 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم عضو مجلس خبرگان رهبری: انتظار مردم خوزستان بررسی و بازبینی طرح‌های انتقال آب است Tue Nov 13 14:08:32 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم جشن امضا کتاب پرواز 69 اثر شایان مصلح Fri Apr 20 18:53:00 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم مدیران ایلام تمام توان خود را برای اشتغالزایی به‌ کار گیرند Mon Nov 05 10:11:39 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم اشرف غنی پیش از سفر به پاکستان با عربستان، آمریکا و کشورهای منطقه رایزنی می‌کند Sun Oct 08 16:11:48 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم نجار: اولویت دست یافتن به محبوس‎‌شدگان در معدن است Fri May 05 11:17:49 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم تحلیل‌گر عرب: اصلاحات «محمد بن سلمان» به تجزیه عربستان منجر می‌شود Mon Jan 15 13:59:16 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم کشف 100 کودک گرسنه و دچار سوء تغذیه در یک پرورشگاه+عکس Fri Apr 21 12:26:00 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم وزیر دادگستری فاز نخست آبرسانی به شهر کوهدشت را افتتاح کرد Mon Aug 27 13:02:08 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم 300 هزار تن کود ذخیره استراتژیک شد Sun Feb 04 16:19:07 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم افتتاح هفتمین اتاق‌ کودک و مادر در ایستگاه مترو تهرانپارس Sun Aug 07 16:05:50 IRDT 2016
خبرگزاری تسنیم ادامه پیشتازی ماکرون در رقابت‌های ریاست جمهوری فرانسه Tue Mar 07 22:22:52 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم 70 هزار مسافر در اقامتگاه های اصفهان اسکان یافتند Tue Mar 21 14:29:13 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم برگزاری مراسم بدرقه تیم‌های ملی تنیس روی میز Wed Apr 25 11:43:33 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم مردم می‌خواهند "رونق اقتصادی" را در زندگی خود حس کنند/مذاکره با آمریکا راه‌حل مشکلات اقتصادی نیست Fri Mar 03 15:20:18 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم اعتبارات مصوبات سفر دولت به سمنان جذب شود Sat Jan 28 21:18:14 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم گلستان| هفته چهارم مسابقات اسبدوانی کورس پائیزه کشور در آق‌قلا برگزار شد Sat Nov 03 08:12:52 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم پست اینستاگرامی علی دایی در روز شهادت حضرت زهرا (س) Thu Mar 02 11:19:19 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم مانور زلزله و ایمنی در استان قزوین برگزار شد Wed Nov 28 13:49:11 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم گام هایی برای همکاری با بانک های خارجی برداشته شده است Sat Apr 29 13:34:30 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم جنایت هولناک حامیان داعش در شرق افغانستان علیه زنان و کودکان Sat Jun 25 13:14:21 IRDT 2016
خبرگزاری تسنیم 35 کانکس مهدکودک در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه تجهیز شد Fri Jul 13 20:49:46 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم 5 پروتکل درمان "چاقی‌" در طب سنتی را بشناسید Sat Dec 08 11:04:33 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم زاهدان| توزیع 500 وعده غذای گرم در مدارس حاشیه شهر زاهدان+تصویر Mon Apr 23 08:31:32 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم اولویت نخست استان همدان توجه به معیشت، اشتغال و تولید است Wed Dec 12 09:43:34 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم یک تصویر، یک نگاه/غیبت «محمد بن سلمان» در کاخ عمویش Wed Jul 19 01:43:00 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم خلفان: کودتا در ترکیه «نمایشی» بود Wed Jul 27 08:51:24 IRDT 2016
خبرگزاری تسنیم شیراز| پلاک‌های ماندگار برای هنرمندان استان فارس؛ قانون معافیت مالیاتی هنرمندان اجرا شود Mon Jun 11 09:50:55 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم عملیات روانی دشمن عزت‌مندی نظام را هدف گرفته است Tue Oct 30 16:03:24 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم لرستان|طرح هادی در روستاهای محروم کوهدشت اجرا شود Fri Apr 20 10:52:13 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم امام زمان(عج) مأموریت بعثت پیامبر(ص) را محقق خواهد کرد/ لزوم بهره روحانیون از سیره پیامبر(ص) در برخورد با مردم Sat Apr 14 10:48:00 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم بازنگری در اصول اصطلاح‌سازی فارسی؛ ضروری یا غیر ضروری؟ Wed Aug 16 11:54:55 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم یکه‌تازی موج‌سواران Wed May 16 06:34:00 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم منیعی: نمی‌دانم منظورشان از پارتی بازیکنان استقلال چیست Wed Dec 27 17:55:54 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم بدهی سیم‌کارتی که هرگز نداشته‌اید را پرداخت کنید ! Tue Oct 24 16:52:27 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم برف سنگین آمریکا را فلج کرد Fri Jan 05 14:24:13 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم بیماری مهلک «اشرافیت دولتی» Sat Mar 04 10:50:00 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم گسترش فولاد امروز در تبریز به مصاف سپیدرود می‎رود Thu Aug 09 11:18:39 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم "معلمان پژوهنده" پژوهش محوری را در مدارس دماوند ارتقا می‌دهند Thu Dec 14 16:17:48 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم پیوستن مهاجم پرتغالی به المپیاکوس و احتمال فروش انصاری‌فرد Tue Jul 10 10:39:52 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم مشهد| باران باز هم مشهد را "ونیز" کرد Tue May 15 15:44:11 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم زنان خانه‌دار تحت پوشش نهادهای حمایتی، بیمه می‌شوند Wed Aug 03 00:46:00 IRDT 2016
خبرگزاری تسنیم مراسم نمادین بیعت پرسنل و کارکنان نیروی هوایی ارتش با امام خمینی (ره) Wed Feb 07 15:56:41 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم اصفهان| از اعتراض قلعه‌نویی به داور تا پوشش زنده توسط 6 شبکه بین‌المللی Tue Apr 03 19:45:44 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم کرج|حجت‌الاسلام طائب: قوه قضاییه ‌با احتکارکنندگان کالا برخورد جدی داشته باشد Tue Aug 28 05:14:00 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم برگزاری حج عمره منوط به برگزاری با آرامش حج تمتع است Thu Aug 24 12:10:43 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم پوستری برای "انزوا" Tue Nov 07 13:24:53 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم مدیرکل ارشاد مازندران مطرح کرد: افزایش 3 برابری سینماهای ممتاز مازندران Sat Sep 22 12:25:50 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم هفته سوم لیگ بین المللی اسکی آلپاین Sun Jan 21 17:58:42 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم چهار موشن‌گرافیک درباره فلسطین +فیلم Sat Jun 09 15:30:34 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم شرح حال «ام‌کلثوم(س)» بعد از جریان عاشورا از زبان خودش Tue Mar 28 12:59:00 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم واکنش اتحادیه اروپا به ناپدید شدن روزنامه‌نگار منتقد سعودی Tue Oct 09 17:23:32 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم زنجان| جشنواره غذای اکو 11 اردیبهشت آغاز به‌کار می‌کند Sun Apr 22 15:32:51 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم انبار کالا در بازار حضرتی آتش گرفت Sun Nov 18 14:34:36 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم عملیات اجرایی پایش تصویری بوشهر با اعتبار 300 میلیارد ریال آغاز شد Tue Oct 16 17:07:16 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم کرانه باختری|زخمی شدن 4 فلسطینی در حمله شهرک‌نشینان صهیونیست Sun Sep 02 13:08:35 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم کریمی و هادی فینالیست شدند Sun Jun 26 14:45:00 IRDT 2016
خبرگزاری تسنیم مدیرمسئول پایگاه خبری پارسینه مجرم شناخته شد Sun May 21 12:31:18 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم 5000 سال پیش ایرانی‌ها چطور دفن می‌شدند؟ + تصاویر Sat Apr 08 10:05:18 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم مروری بر کارنامه کاری «بطحایی» گزینه تصدی وزارت آموزش‌وپرورش Tue Aug 08 13:03:23 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم دومینوی بازداشت‌های پرونده فساد اقتصادی در پاکستان؛ نوبت به وزیر «خزانه‌داری» رسید Thu Sep 21 12:33:31 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم روایتی از علاقه فراوان مرحوم دادمان به رهبر انقلاب/«علی» هیچ وقت «آقازاده» نبود/همیشه می‌گفت «کل امور بید فاطمة الزهراء» Fri Jul 01 11:12:22 IRDT 2016
خبرگزاری تسنیم پاکسازی رودخانه "افین" شهرستان زیرکوه توسط دوستداران طبیعت به روایت تصویر Fri Aug 18 19:02:58 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم آمریکا تجهیزات نظامی راهبردی در کره‌جنوبی مستقر می‌کند Tue Feb 14 10:11:07 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم رئیس سازمان ثبت احوال کشور از خبرگزاری تسنیم بازدید کرد Tue Jan 09 10:58:46 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم اکران مردمی فیلم سینمایی "دریاچه ماهی" برگزار می‌شود Tue Sep 26 12:10:52 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم یادواره شهید حجت‌الاسلام شیخ‌شعاعی از شهدای غواص کرمانی برگزار می‌شود Tue Aug 08 18:36:10 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم دختر انگلیسی به تلاش برای حمله تروریستی در لندن محکوم شد Mon Jun 04 18:25:56 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم توافق لسترسیتی و رانیری برای عقد قرارداد جدید Wed Aug 10 12:25:59 IRDT 2016
خبرگزاری تسنیم طرح آزادسازی 389 منطقه از زمین‌های معدنی کرمان عملیاتی شد Wed Sep 05 15:42:45 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم آزمون به اردوی روبین کازان پیوست Tue Jun 27 09:16:16 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم سبک زندگی دینی در بین مدیران جامعه تقویت شود Thu Nov 23 12:23:51 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم تحلیل نخستین واکنش زلاتکو کرانچار؛ تجربه‌های وارونه تیم امید در اندونزی/ مردن از ترس مرگ! Wed Aug 29 10:56:10 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم بزرگراهی که یک محل تاریخی را با سفال‌هایش از بین برد Wed Jan 10 03:08:00 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم احتمال سقوط شهرستان «صیاد» در شمال افغانستان Sat Aug 05 09:43:29 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم همایش سلامت مردان خراسان‌رضوی 9 اسفندماه در مشهد برگزار می‌شود‌ Sat Feb 25 12:17:48 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم خبر جدید از بودجه 98/ پیش‏‎بینی درآمد 26 هزار میلیارد تومانی گمرکی Mon Dec 03 00:01:00 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم واکنش باشگاه پرسپولیس به حواشی پیرامون سفر سرخپوشان به اصفهان Sun Apr 22 15:48:02 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم امیر قطر امروز به ترکیه می‌رود Fri Nov 09 11:06:50 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم شعرخوانی «سیدحمیدرضا برقعه‎ای» در رثای حضرت زهرا(س) Fri Mar 10 12:26:24 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم آمادگی آموزش فنی و حرفه‌ای بوشهر برای واگذاری آموزش‌ها ‌به بخش خصوصی Sat Oct 27 17:11:44 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم بیرجند|آماده‌باش تیم‌های امدادی و عملیاتی برای احتمال وقوع سیلاب در خراسان جنوبی Wed May 16 16:43:56 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم فتوتیتر/باهنر: انتخابات 2 مرحله ای است Sun May 14 11:56:45 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم بادامکی: به مدیران باشگاه گفته بودم که در مشهد به آنها کمک نمی‌کنند/ میثاقیان مرا به ابومسلم آورد Sun Feb 26 12:20:07 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم 7.6 میلیارد ریال به نیازمندان استان بوشهر پرداخت شد Wed May 10 15:19:37 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم وزیر اوقاف سوریه: از حمایت ملت و دولت ایران از سوریه و خط مقاومت قدردانی می‌کنیم Wed Jul 27 12:08:21 IRDT 2016
خبرگزاری تسنیم شرکت بیش از 6هزار نفر در دوره‌های عمومی امامت Wed Dec 13 21:40:00 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم بهترین ویتامین‌ها برای حفظ سلامت پوست را بشناسید Thu Feb 02 11:25:02 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم گریم وحشتناک دیوید بکام + عکس Wed Mar 29 11:56:12 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم اصفهان| غرب همیشه به دنبال بهانه برای مبارزه با ایران است Wed May 16 16:42:00 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم روایت بلومبرگ از وعده انتخاباتی غیرممکن روحانی Sun May 21 14:29:00 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم دومین روز جشنواره ملی فیلم رضوی یزد آغاز به کار کرد Tue Aug 09 18:22:24 IRDT 2016
خبرگزاری تسنیم در حاشیه بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا Sat Sep 01 09:42:36 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم چهارشنبه؛ حضور قالیباف و رحمانی‌فضلی در صحن علنی مجلس Sun Jan 29 12:55:31 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم حمله موشکی آمریکا به سوریه تجاوزی آشکار است/ ضرورت تعیین گروه بی‌طرف برای بررسی حادثه «خان شیخون» Sun Apr 09 14:24:06 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم ترزه‌گه: کرواسی اشتباه را نمی‌بخشد/ امباپه شایسته توپ طلاست Sun Jul 15 10:43:10 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم هشدار نظامیان در «غورماچ» عملی شد؛ واگذاری 4 پایگاه‌ به طالبان در شمال افغانستان Mon Aug 21 16:56:51 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم 3 تیم امدادی از لرستان به مناطق زلزله‌زده ‌کرمانشاه اعزام شدند Mon Nov 13 00:33:03 IRST 2017
افکارخبر ایجاد تحول اساسی در بحث آمادگی مرزبانان Sat Mar 04 12:47:50 IRST 2017
افکارخبر روسیه حریف ایران شد Wed Jun 28 18:55:58 IRDT 2017
خبرگزاری مهر اتحاد عراقی ها حملات داعش را ناکام گذاشت Sun Apr 22 09:16:08 IRDT 2018
صبحانه با خبر عقب‌گرد 2218 واحدی کل بورس Sat Oct 27 14:54:46 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران آخرین روز از جشنواره تئاتر مقاومت چگونه گذشت؟ Sat Dec 01 12:11:26 IRST 2018
فرارو وزیر بهداشت: نمی‌شود هم کار کرد هم کتک خورد! Wed Jul 12 16:36:45 IRDT 2017
ساعت24 هاشمی رفسنجانی؛ غایبِ بزرگِ آیینِ 38 Tue Jan 31 11:08:00 IRST 2017
برنا بافت فرسوده تبدیل به معضل اکثر شهرهای کشور شده است Tue Oct 03 09:47:45 IRST 2017
نامه نیوز تصاویری از صف خودروهای خارجی در گمرک اروند Wed Jul 25 13:10:17 IRDT 2018
598 نوری المالکی: اجازه تأسیس «اسرائیل دوم» را در عراق نمی‎دهیم Sun Sep 17 20:11:20 IRDT 2017
همشهری آنلاین جزئیات توافق بزرگ درباره سوریه Fri May 05 21:00:18 IRDT 2017
خانه ملت موسوی لارگانی:تیم اقتصادی دولت نمره 11 را در انتقادپذیری دریافت می‌کند/دلیل کاهش تورم رکود حاکم بر کشوراست Mon Aug 07 13:29:17 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران زمان برخی از دیدارهای هفته پنجم لیگ برتر فوتبال تغییر می کند/برگزاری بازی سیاه جامگان - نفت، با 2 روز جابجایی Sat Aug 19 12:15:57 IRDT 2017
جماران دو سهمیه بازی های پارالمپیک زمستانی به ایران تعلق گرفت Sat Nov 25 10:15:34 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران اوقات شرعی 19شهریورماه کرمان Sun Sep 10 00:01:53 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی نماینده مجلس: وزیر نفت دستور ویژه ای برای گازرسانی به مناطق محروم صادر کرده است Sat Jan 28 19:28:00 IRST 2017
روزنامه کیهان حراج به‎ علت تغییر شغل! Tue Jul 10 21:22:49 IRDT 2018
خبرگزاری فارس حماس: از بیانیه اتحادیه عرب شگفت زده شدیم Mon Nov 20 19:13:00 IRST 2017
دنیای معدن سهامداری، مهم‌ترین مانع ایجاد هلدینگ‌های فولادی Mon Dec 25 11:59:00 IRST 2017
نامه نیوز قالیباف:«ضد انقلاب» نشان داد هرچه تا کنون شعار داده، فریب بوده است Wed Jan 03 22:30:37 IRST 2018
بنکر برای پیش فروش سکه، مالیات اخذ نمی‌شود Wed Apr 04 10:33:43 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر شهید شاطری ؛ سردار سمنانی که محبوب دل لبنانی هاست + فیلم Sun Feb 12 17:53:54 IRST 2017
ایسکانیوز راموس: نمی‌توانم باور کنم که اسپانیا را از جام جهانی کنار بگذارند Sat Dec 16 10:12:41 IRST 2017
زومیت بدترین عادت‌های رانندگان در سال 2018 Wed Aug 08 22:30:00 IRDT 2018
ایلنا ماجرای نجات قهرمانانه پسر بچه خردسال از چنگ داعش/نمایش عکس دیده نشده حادثه تروریستی مجلس در شبکه مستند Mon Dec 03 11:19:57 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران نمایشگاه کتاب باید حرفه ای برگزار شود/لزوم سرمایه گذاری در شهر آفتاب Sun May 06 13:21:06 IRDT 2018
جماران 1350 دانش آموز در مسابقه شهر ریاضی چابهار شرکت کردند Sat Oct 27 12:10:39 IRST 2018
تابناک هند: ایران مقصر تأخیر8ماهه توسعه بندر چابهار است Tue Feb 28 11:50:43 IRST 2017
خبرگزاری دانشجو نامه سرگشاده میرتاج‌الدینی به احمدی‌نژاد/ یادتان هست در جلسه هیئت دولت به شما چه گفتم؟ Sun Mar 26 15:50:39 IRDT 2017
میزان تک عکس / مسجد آقا بزرگ - کاشان Sun Sep 10 11:08:56 IRDT 2017
مقام معظم رهبری علمداران جهاد Tue Oct 09 14:07:00 IRST 2018
جام نیوز مکرون: با ترامپ درباره ایران گفت و گو می کنم Sat Nov 10 18:28:19 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی بافندگان فرش از یارانه دولتی بهره مند می شوند Tue Jul 03 12:09:00 IRDT 2018
ایسکانیوز گوریه خوزستان لرزید Fri Dec 15 10:04:58 IRST 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن استقبال از چاپ قرآن به خط اساتید ایرانی رشد داشته است Tue Sep 26 08:02:26 IRST 2017
اقتصاد آنلاین قیمت انواع سینما خانگی در بازار تهران؟ +جدول Mon Nov 19 13:14:23 IRST 2018
روزنو شوخی مربی پرسپولیس با جواد خیابانی / my team in world cup, yes Sat Oct 20 18:20:01 IRST 2018
پارس فوتبال عکس ؛ کاپیتان ” استقلال ” به هدف خود رسید ! Wed Jan 24 20:04:09 IRST 2018
خبرگزاری نسیم جایزه بهترین فیلم جشنواره مستند آمریکا برای «عروسک کاموایی» Sat Aug 11 16:30:02 IRDT 2018
فردا قطار عادی‌سازی روابط سعودی-اماراتی با اسرائیل سرعت گرفت Sun Nov 19 18:29:16 IRST 2017
واحد مرکزی خبر زنگ دانش آموز شهید با حضور شهردار تهران Sat Sep 23 15:36:49 IRST 2017
عصر ایران هدیه روحانی به نخست وزیر سوئد (عکس) Sat Feb 11 18:40:49 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران دیدار معاون امور جوانان کرمان با وزرای ورزش، دادگستری و ارتباطات Sun Jan 28 17:24:38 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا غیرفعال بودن دستگاه‌های خودپرداز در شهر خنجین معضل آفرین شد Sun Jul 23 08:31:13 IRDT 2017
افکارخبر آقای نجفی خانه نیما را دریابید لطفا! Sat Jan 20 10:49:25 IRST 2018
صبا ایران پایان دومین دادگاه تجدیدنظر بقایی Tue Feb 06 15:47:56 IRST 2018
خبرگزاری نسیم حضور هادی ساعی در اردوی تیم ملی امید در جاکارتا Sun Aug 12 16:01:03 IRDT 2018
شفاف ناگفته‌هایی از حضور سردار سلیمانی در سوریه Sat Nov 25 21:11:31 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران متخلفان انتخاباتی شایستگی حضور در پارلمان محلی را ندارند Tue Apr 04 12:30:15 IRDT 2017
پایگاه خبری الف شرکت 139 هزار نفر در کنکور 96/ پنجشنبه آخرین مهلت ثبت نام Sat Feb 11 08:41:51 IRST 2017
میزان بهترین بازیکن دیدار سوئد و انگلیس Sat Jul 07 20:23:51 IRDT 2018
مشرق نیوز تشکر هنرمندان از عملکرد تیم ملی ایران +تصاویر Tue Jun 26 08:40:28 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران توجه ویژه دولت به اشتغال و رفاه در بودجه سال 97 Wed Dec 27 17:29:27 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا رژه نیروهای مسلح در استان تهران برگزار شد Fri Sep 22 12:50:56 IRST 2017
خبرگزاری مهر پرواز هواپیمای جاسوسی آمریکا در نزدیکی مرزهای سوریه Sun Nov 04 09:33:11 IRST 2018
برنا شورای راهبری توسعه مدیریت بالاترین جایگاه را دارد Sun Apr 09 14:07:50 IRDT 2017
اطلاعات توقف طرح «جریمه ریالی سربازی» در سال 98 Sat May 26 17:49:11 IRDT 2018
افکارخبر عربستان باید پیش از قتل خاشقچی محکوم می شد Wed Oct 17 04:35:00 IRST 2018
خبرگزاری مهر روزقدس روز ستیز با صهیونیسم و امپریالیسم است Fri Jun 23 11:40:29 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران مسئول بانکی به اتهام جعل و اختلاس دستگیرشد Wed Mar 08 15:47:28 IRST 2017
آفتاب عیدی سال 96 کارکنان دولت تعیین شد/ایران و فرانسه موافقتنامه خدمات هوایی امضا می‌کنند Sun Feb 04 21:40:06 IRST 2018
انصاف چهار عضو شورای عالی استاندارد منصوب شدند Thu Jul 05 21:49:14 IRDT 2018
ایران آنلاین عکس بشار اسد در دست معترضان حملۀ ترامپ در لوس آنجلس Sat Apr 08 11:50:19 IRDT 2017
اعتدال مجوز پارلمان اروپا به بانک سرمایه‌گذاری اروپا برای همکاری با ایران Thu Jul 05 12:18:04 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر آغاز پروازهای بیرجند- زاهدان و بالعکس از امروز Thu Dec 07 09:18:47 IRST 2017
روزنامه دنیای اقتصاد جان کری:ترامپ امکان مذاکره ایران و آمریکا را از بین برد Wed Sep 12 00:00:39 IRDT 2018
میزان خوردبین: قهرمانی در تیم‌های دیگر مثل قهرمانی در پرسپولیس نیست/ بازیکنان هرچه دارند از پرسپولیس است Thu Apr 12 12:26:45 IRDT 2018
خبرگزاری شبستان دیدار وزیر خارجه ونزوئلا با ظریف Sat Apr 07 11:18:00 IRDT 2018
دویچه وله سفر رئیس سازمان حج ایران به عربستان  Sat May 05 17:37:00 IRDT 2018
خرداد نیوز رامبد جوان، هدیه تهرانی، امین تارخ، نیکی کریمی و علیرضاخمسه خطاب به روحانی: بهروز وثوقی را به کشور برگردانید Mon Jun 11 11:56:27 IRDT 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن آمادگی 120 هیئت مذهبی لرستان برای برگزاری مراسم شهادت امام صادق(ع) Mon Jul 17 08:27:02 IRDT 2017
فرادید ویدیو/ خرس های عصبانی گرگ بیچاره را تکه‌تکه کردند Fri Nov 02 01:15:57 IRST 2018
پارس نیوز آقای خاص با پرسپولیس راه نمی آید! Sat Sep 02 12:58:32 IRDT 2017
صراط تصاویر/ مسابقه انتخابی تیم ملی جت اسکی Wed Jun 28 15:14:20 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن «رویکرد تمدنی در کارنامه جمهوری اسلامی» بررسی می‌شود Wed Aug 08 10:13:10 IRDT 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن راه‎های جذب دانشجویان به فعالیت‎های قرآنی تقویت شود Wed Jan 10 08:36:23 IRST 2018
اقتصاد آنلاین 75درصد کشته‌ها در خیابان‌ها موتورسواران و عابران هستند Tue Aug 28 14:53:54 IRDT 2018
امید هسته ای بروجردی: مجلس قویا از گسترش روابط ایران و پاکستان حمایت می کند Thu Jan 26 22:43:52 IRST 2017
بی باک نیوز ستاره استقلال به کدام تیم می‌رود؟ Mon Jan 23 11:57:02 IRST 2017
آی تی نا کسب و کارهای نوپا در زمینه باتری‌های کربن-یون Sat Mar 25 12:00:06 IRDT 2017
خبرگزاری مهر یورش سعودی‌ها به «الحدیده» یمن/5 عضو یک خانواده شهید شدند Wed Dec 27 16:39:54 IRST 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن ثبت نام ترم جدید تفسیر قرآن مؤسسه ثقلین یزد Thu Sep 28 10:10:41 IRST 2017
بی باک نیوز شهیدی که خیلی‌ها را متحول کرد Sun Oct 08 03:29:01 IRST 2017
میزان تمدید آتش بس در 3 استان سوریه Fri Jul 07 01:14:54 IRDT 2017
ایران آنلاین 7 دلیل تمایل به مصرف خوراکی های شور Tue Nov 07 10:11:56 IRST 2017
ایسکانیوز ایجاد شهر هوشمند توسط بیل گیتس Thu Nov 16 11:03:12 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی آمریکا ورود لپ تاپ به هواپیماهای مسافرتی را ممنوع می کند Tue May 30 01:59:00 IRDT 2017
خبرگزاری مهر علی‌کریمی از کی‌روش الگوبرداری کرد/ دست پرسپولیس خالی است Tue Sep 25 07:17:51 IRST 2018
ایلنا اویک و گازپروم تفاهم‌نامه امضا کردند Sat Jul 29 17:24:31 IRDT 2017
ورزش 3 ادامه دست به دست شدن بازوبند کاپیتانی استقلال Thu Feb 08 10:26:03 IRST 2018
بهار نیوز جمعه دوم‌آذر برگزاری بزرگترین حراج‌سال بامیلو Tue Nov 13 18:11:31 IRST 2018
تیک عکس/ بازیگر زن مشهور در خارج از ایران Mon May 08 14:25:22 IRDT 2017
خبرگزاری مهر فیلم کوتاه «روبان» امروز روی آنتن شبکه 3 می رود Wed Sep 26 14:08:10 IRST 2018
598 صعود ایران در رده بندی فیفا+ عکس Thu Nov 22 13:38:48 IRST 2018
خبرگزاری مهر سخنرانی سید حسن نصرالله آغاز شد Mon Aug 28 22:00:32 IRDT 2017
خبرگزاری مهر لیدرهای بسکتبال گرگان نباید اجازه توهین به من را می دادند Mon Nov 13 21:43:17 IRST 2017
تهران پرس تعیین نرخ دلار و ارز دست یکسری افرادی خاص است Fri Aug 10 20:15:00 IRDT 2018
خبرگزاری فارس امروز سوگواری حضرت زهرا (س) در مصلای شهرری به همت آستان عبدالعظیم (ع) برگزار می‌شود Tue Feb 20 08:50:00 IRST 2018
روزنو جزییات شهادت دو مرزبان نیروی انتظامی Wed Jun 06 17:03:14 IRDT 2018
ایران آنلاین یکپارچه‌سازی اطلاعات گمرک با 27 سازمان Tue May 22 16:25:30 IRDT 2018