البرزنیوز - Sat Jul 15 09:59:19 IRDT 2017 نمایش خبر

فناناپذیرترین موجود روی زمین معرفی شد!

به نقل از دیلی میل،آن‌ها مدعی شده‌اند خرس‌های آبی آخرین گونه زنده خواهند بود که می‌توانند تا به ابد روی زمین زنده بمانند.

محققان از قبل می‌دانستند این موجودات دریایی قادرند به مدت 30 سال بدون آب یا غذا زنده بمانند و سخت‌ترین موجودات روی زمین‌اند.

مطالعه جدید نشان می‌دهد این حیوانات ریز می‌توانند دست کم 10 میلیارد سال زنده بمانند و حتی از برخورد یک سیارک به زمین یا انفجار یک ستاره نزدیک زمین جان سالم به در ببرند. این تحقیق به منظور تعیین شرایط بی‌نهایت سختی طراحی شد که تحت آن ممکن است حیات بر روی زمین از بین برود .

این حیوانات هشت پا که نیم سانتی‌متر طول دارند می‌توانند دماهایی تا 150 درجه سانتی‌گراد را تحمل کنند. آن‌ها همچنین تشعشعاتی از 5 هزار تا 6 هزار و 200 گری مقاومند و این معادل دوزی است که در برخی از شکل‌های شیمی‌درمانی به کار می‌رود.

بر اساس این تحقیق، این موجود می‌تواند از یک برخورد سیارک، ابرنواختر یا انفجار اشعه گاما جان سالم به در ببرد و گرچه تمامی این رخدادها برای انسان مرگبارند، هیچ یک از آن‌ها نمی‌تواند این موجود را نابود کنند. این رخداد تنها رویدادهای نجومی هستند که می‌توانند به حیات روی زمین خاتمه دهند. به دلیل ویژگی‌های زیستی منحصر به فرد این موجود می‌توانند فقط زمانی از بین برود که تمامی اقیانوس‌های دنیا بخار شوند.

بر اساس نتایج بدست آمده، این موجود تا زمانی که خورشید خاموش شود، بر روی زمین زنده خواهد ماند.آن‌ها بر این باورند سیارک‌ها و سیاره‌های کوتوله معدودی با جرم کافی وجود دارند که بتوانند اقیانوس‌ها را بخار کنند.

برای این که یک ستاره در حال انفجار بتواند اقیانوس‌های زمین را تبخیر کند، لازم است که 14 سال نوری از زمین فاصله داشته باشد اما نزدیک‌ترین ستاره به خورشید 4 سال نوری از آن فاصله دارد و امکان این که یک ستاره عظیم در حال انفجار به اندازه‌ای به زمین نزدیک شود که تمامی شکل‌های حیات را از بین ببرد، تقریبا صفر است.
البرزنیوز پروژه آزاد راه تهران - شمال 85 درصد پیشرفت فیزیکی دارد/ کوتاه شدن 61 کیلومتری مسیر سفر به شمال Wed May 24 11:36:13 IRDT 2017
البرزنیوز خبر ورزشی Sat Dec 23 11:38:44 IRST 2017
البرزنیوز دریاچه نمک قم در آستانه ناپدید شدن Wed Dec 20 09:57:40 IRST 2017
البرزنیوز ابرار ورزشی Tue Dec 19 10:17:13 IRST 2017
البرزنیوز زمین علم روی شانه استارتاپ ها خواهد چرخید، آنها را دریابیم Tue Jul 25 08:54:38 IRDT 2017
البرزنیوز پرسپولیس 75 درصد شانس قهرمانی دارد/به جز برانکو 15 مربی دیگر تغییری در تیم‌ها ایجاد نمی‌کنند Tue Jul 25 08:46:23 IRDT 2017
البرزنیوز گل Wed Dec 20 10:07:13 IRST 2017
البرزنیوز در ماه رمضان زولبیا و بامیه بخوریم یا نه Sun May 28 10:32:39 IRDT 2017
البرزنیوز کارگاه آموزشی یافته های تحقیقاتی کشاورزی در استان البرز مروجان حوزه کشاورزی در کارگاه آموزشی،آخرین یافته ها و دستاوردهای این بخش را بازخوانی کردن Wed Apr 12 16:15:47 IRDT 2017
البرزنیوز پرداخت وام مسکن به روستائیان Tue Jul 04 14:26:51 IRDT 2017
البرزنیوز پیروزی Sat Dec 23 11:43:30 IRST 2017
البرزنیوز زنجیره صنعت،تولید و تحقیق با ایده های نو زمینه ساز اشتغال و رونق اقتصادی می شود Sat Apr 08 12:35:48 IRDT 2017
البرزنیوز خبر ورزشی Mon Dec 18 10:16:41 IRST 2017
البرزنیوز دولت چگونه چراغ های مسکن مهر را روشن کرد؟ / بیش از 43 هزار خانواده البرزی صاحبخانه شدند Wed May 31 09:05:21 IRDT 2017
البرزنیوز تاثیر میوه بر کاهش اثرات منفی آلودگی هوا Sun Dec 24 09:14:46 IRST 2017
البرزنیوز ابرار ورزشی Sat Dec 23 11:40:11 IRST 2017
البرزنیوز بازدید استاندار البرز از کمیته بازرسی انتخابات و ستاد انتخابات استان Sat May 13 12:29:22 IRDT 2017
البرزنیوز داور داربی "شش‌تایی‌ها": بیشتر داوران زمان ما پرسپولیسی بودند Mon Jul 31 10:08:45 IRDT 2017
البرزنیوز بخشنامه حداقل مزد سال 96 ابلاغ شد Sun Mar 19 12:34:10 IRST 2017
البرزنیوز 11 تیرانداز به اردوی تیم ملی دعوت شدند Wed Dec 27 10:21:28 IRST 2017
البرزنیوز آیین آغاز بکار شرکت تولید داروهای دیابت با حضور استاندار Wed May 24 11:37:10 IRDT 2017
البرزنیوز شوت Fri Jan 26 20:06:26 IRST 2018
البرزنیوز گل Fri Jan 26 20:05:14 IRST 2018
البرزنیوز ابرار ورزشی Wed Dec 20 10:04:04 IRST 2017
البرزنیوز چطور چربی های شکمی را آب کنیم؟/ اصول اولیه لاغری شکمی Sun Apr 23 10:21:56 IRDT 2017
البرزنیوز آموزش مجریان انتخابات در استان البرز Mon Mar 06 09:23:24 IRST 2017
البرزنیوز حادثه «شهران» در انتظار تلاقی‌های گاز و گسل تهران Sat Feb 25 10:50:00 IRST 2017
البرزنیوز چند خاصیت کمتر شناخته شده از هویج Tue Jan 31 12:19:18 IRST 2017
البرزنیوز استاندار البرز سامانه آب شیرین کن اشتهارد را به بهره برداری رساند Wed May 17 09:19:27 IRDT 2017
البرزنیوز آمار نهایی آرا شعب اخذ رای انتخابات ریاست جمهوری در البرز اعلام شد/مشارکت 79.1 درصدی البرزی ها در انتخابات ریاست جمهوری Wed May 24 12:27:08 IRDT 2017
البرزنیوز آماده باش دستگاه های امدادی استان البرز در روز 14 خردادماه Wed May 31 08:56:04 IRDT 2017
البرزنیوز کی روش: تصمیمات تاج با مسئولیت خودش است Sun Jul 09 10:03:12 IRDT 2017
البرزنیوز بازدید استاندار البرز از تبلیغات ستادهای انتخاباتی در شهرستانهای استان Wed May 17 09:20:25 IRDT 2017
البرزنیوز آمارهای درست جمعیتی کنترل کننده آسیب‌های اجتماعی است Mon Dec 25 09:06:18 IRST 2017
البرزنیوز آموزش نرم افزار "سیترا" در استان البرز برگزار شد Tue Feb 07 11:51:11 IRST 2017
البرزنیوز ایران ورزشی Fri Jan 26 20:03:19 IRST 2018
البرزنیوز رشد 13.3 درصدی صادرات خدمات کشور در نیمه نخست امسال Mon Dec 25 09:20:20 IRST 2017
البرزنیوز مصرف موادغذایی ناسالم؛ زمینه ساز ابتلا به سرطان در سال های آینده Sat Dec 23 10:30:51 IRST 2017
البرزنیوز استاندارد سازی تجهیزات آتش نشانی البرز ضروری است Sun Feb 19 11:45:16 IRST 2017
البرزنیوز تاکید ابتکار بر ضرورت تجمیع اطلاعات و اجرای برنامه های پایش مشترک در سواحل و دریاها Mon Jul 17 12:03:51 IRDT 2017
البرزنیوز گل Sat Dec 23 11:44:37 IRST 2017
البرزنیوز دعوت استاندار از جوانان برای حضور پرشور پای صندوق های اخذ رأی Wed Apr 26 11:38:47 IRDT 2017
البرزنیوز کارکنان قرار دادی دارای کد شناسه شاغل پیمانی می شوند Sun Feb 19 11:51:13 IRST 2017
البرزنیوز ​رشد تراز کشاورزی البرز در دولت تدبیر و امید/ از تولید محصولات کشاورزی تا گسترش صادرات استانی Sun Feb 19 11:47:26 IRST 2017
البرزنیوز "آقای گل 1.2 میلیون یورویی" که مشتری زیادی در اروپا دارد Sun Jul 02 10:07:13 IRDT 2017
البرزنیوز کشف محموله قاچاق سیگار Mon Jan 02 11:25:48 IRST 2017
البرزنیوز تقدیر وزیرنیرو ازمدیر عامل شرکت آب وفاضلاب روستایی استان البرز Sat May 13 12:27:32 IRDT 2017
البرزنیوز پذیرش بازرسان جدید/ 124 متریک تن ذخیره آب سنگین ایران Sat Feb 25 08:10:25 IRST 2017
البرزنیوز مواد غذایی موثر بر سلامت تیروئید را بشناسیم Sun May 28 10:30:58 IRDT 2017
البرزنیوز تضمین پولدار شدن شما با این شش راهکار Wed Apr 12 16:52:23 IRDT 2017
البرزنیوز پنی سیلین چگونه کشف شد Sun May 28 10:28:35 IRDT 2017
البرزنیوز خبر ورزشی Wed Dec 20 10:12:43 IRST 2017
البرزنیوز آیا کافه‌ باغ نگارستان، خلاف قوانین میراث‌فرهنگی است؟ Wed Dec 27 10:14:09 IRST 2017
البرزنیوز سن مناسب برای جدا کردن اتاق خواب کودک از والدین چند سالگی است؟ Wed May 31 11:34:03 IRDT 2017
البرزنیوز پیروزی Fri Jan 26 20:05:56 IRST 2018
البرزنیوز از تشریح دستاوردهای برجام تا رعایت اخلاق انتخاباتی محور نشست شورای اداری استان البرز Sun May 07 11:26:05 IRDT 2017
البرزنیوز لاریجانی میلاد حضرت عیسی مسیح (ع) را تبریک گفت Tue Dec 26 09:18:20 IRST 2017
البرزنیوز کارگاه‌های آموزشی مهارت‌های زندگی در البرز برگزار می‌شود Sun Feb 19 11:52:09 IRST 2017
البرزنیوز پیروزی Wed Dec 20 10:18:08 IRST 2017
البرزنیوز بهترین رفتار با همکار حسود چیست؟ Sun Feb 12 10:54:43 IRST 2017
البرزنیوز نارضایتی والدین در ازدواج را با صبر برطرف کنیم Sat May 13 12:49:59 IRDT 2017
البرزنیوز پیروزی Mon Dec 18 10:18:09 IRST 2017
البرزنیوز بیش از 28 میلیون تردد در جاده های استان البرز ثبت شد Sat Apr 08 12:40:10 IRDT 2017
البرزنیوز کارگروه زیربنایی و شهرسازی در توسعه استان تاثیرگذار است Wed Apr 26 11:37:03 IRDT 2017
البرزنیوز افتتاح کارخانه تولید خوراک دام و طیور شهرک صنعتی نظرآباد با حضور استاندار البرز Tue Feb 07 11:55:48 IRST 2017
البرزنیوز افزایش اقدامات نظارتی بانک مرکزی برای ایجاد ثبات مالی Wed Jul 12 10:29:46 IRDT 2017
البرزنیوز هدف Wed Dec 20 10:09:10 IRST 2017
البرزنیوز آیفون 8 چه فناوری‌های جدیدی دارد؟ Mon Aug 07 12:59:30 IRDT 2017
البرزنیوز هشدار سیل و آبگرفتگی معابر Sat May 13 12:23:16 IRDT 2017
البرزنیوز آیا رکورد 50 ساله دمای اهواز شکسته شد؟ Wed Jul 05 12:25:04 IRDT 2017
البرزنیوز پیش فروش اینترنتی بلیت اتوبوس برای سفرهای نوروزی از اول اسفند ماه در استان البرز آغاز می شود Sun Feb 19 11:49:31 IRST 2017
البرزنیوز نگاهی به حال و روز والیبال ؛ رالی والیبال از لیگ جهانی تا مقدماتی جام جهانی Tue Jul 11 10:49:58 IRDT 2017
البرزنیوز چگونه با استرس و فشارهای زندگی مقابله کنیم Sat May 13 12:38:34 IRDT 2017
البرزنیوز زلزله آیا زمین لرزه صدا دارد Wed Dec 27 09:17:03 IRST 2017
البرزنیوز قلب زنان در مقابل استرس آسیب‌پذیرتر است Mon Dec 25 09:25:58 IRST 2017
البرزنیوز توافق با بانک‌ها برای اعطای تسهیلات به واحدهای صنعتی آسیب‌دیده در زلزله کرمانشاه Sun Dec 24 09:07:24 IRST 2017
البرزنیوز نشست مشترک اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر Wed May 24 11:38:10 IRDT 2017
البرزنیوز تضمین پولدار شدن شما با این شش راهکار Wed Mar 08 16:28:06 IRST 2017
البرزنیوز دراولین جلسه ستاد گرامیداشت هفته کارگر استان البرز در سال 1396 : برنامه های گرامیداشت هفته کارگر در استان البرز اعلام شد Wed Apr 12 16:14:52 IRDT 2017
البرزنیوز ترافیک سنگین در آزادراه‌های قزوین ـ کرج و کرج ـ تهران Tue Dec 26 09:11:41 IRST 2017
البرزنیوز سود گرانی تخم مرغ در جیب واردکنندگان/ تولید تخم مرغ زمین گیر شد؛ واردات رونق گرفت Wed Dec 27 10:03:46 IRST 2017
البرزنیوز هدف Mon Dec 18 10:19:04 IRST 2017
البرزنیوز 20 هزار زائر البرزی به حرم مطهر امام (ره) اعزام می شوند Wed May 31 08:57:09 IRDT 2017
البرزنیوز کولاکوویچ: فهرستی 19 نفره داد Tue Jul 04 14:19:03 IRDT 2017
البرزنیوز مقابله با ترس از سخنرانی عمومی Tue Feb 07 11:36:34 IRST 2017
البرزنیوز شهرام ناظری با «فیلارمونیک کلن» اجرا می‌کند Tue Feb 07 12:03:52 IRST 2017
البرزنیوز اولویتهای کاری اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی در سال اقتصاد مقاومتی،تولید واشتغال تعیین شد Sat Apr 08 12:38:11 IRDT 2017
البرزنیوز ​یک مدرسه 16 کلاسه در نظرآباد افتتاح شد Mon Jan 02 11:26:44 IRST 2017
البرزنیوز راهکارهای مقابله با افکار منفی Sun Feb 19 11:36:33 IRST 2017
البرزنیوز رایزنی قرمزپوشان با فدراسیون فوتبال/ پرسپولیس قطعا در سوپر جام شرکت می‌کند Sat Jul 15 09:04:33 IRDT 2017
البرزنیوز خبرنامه ابرار ورزشی 26 آذر Sun Dec 17 12:07:03 IRST 2017
البرزنیوز ابرار ورزشی Fri Jan 26 20:04:34 IRST 2018
البرزنیوز فتتاح مرکز تولید و توسعه رادیوداروهای سیکلوترون کشور در استان البرز Sun Apr 09 12:48:17 IRDT 2017
البرزنیوز ​ممنوعیت تردد کامیون و اجرای طرح زوج و فرد از فردا در کلانشهر کرج Mon Jan 02 11:28:42 IRST 2017
البرزنیوز ارتقای رتبه ایران در تولیدات علمی حوزه مهندسی دریا Sun Jul 09 09:30:17 IRDT 2017
البرزنیوز علت صداهای بدن Sun Mar 05 11:43:10 IRST 2017
البرزنیوز فعالیت و صدور مجوز 2 کاریابی غیر دولتی بین المللی در استان البرز Mon Mar 06 09:18:45 IRST 2017
البرزنیوز قیمت خرید خدمت سربازی سال 97 نجومی شد! | 70 میلیون جریمه خرید خدمت سربازی؟! Tue Dec 26 09:29:40 IRST 2017
البرزنیوز زبان بدن خود را بلدید Sun May 07 11:29:01 IRDT 2017
البرزنیوز مطالبه‌گری حقوق زنان بدون مشارکت اجتماعی آنها امکان‌پذیر نیست Sat May 13 12:26:16 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر تخلفات انتخابات تا دو ماه آینده به جمع بندی می رسد Tue Jul 25 14:04:55 IRDT 2017
بی باک نیوز چین 730 میلیون نفر را از فقر نجات داد Thu Aug 31 13:33:01 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن تفسیر قرآن پرده‌برداری از ذهن مخاطبان است Sun Jul 09 07:07:01 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران رضاوند: 6 روز از اسفند ماه گذشت، یک ریال هم از باشگاه نفت نگرفتیم Fri Feb 24 13:15:59 IRST 2017
روزنامه کیهان اخبار کوتاه از فوتبال Fri Sep 15 19:44:15 IRDT 2017
نامه نیوز این رانندگان نمی‌توانند در نوروز سفر کنند Wed Mar 15 09:20:48 IRST 2017
ایران آنلاین حمایت تیم ملی فوتبال از سید جلال حسینی Wed Oct 04 16:18:55 IRST 2017
واحد مرکزی خبر طلوع نور ؛ سوره یونس صفحه 208 آیات 1 تا 6 Wed Feb 28 08:28:19 IRST 2018
فردا اظهارات مداخله جویانه نیکی هیلی درباره ناآرامی‌های ایران Tue Jan 02 23:51:45 IRST 2018
ساعت24 اپراتورهای مجازی موبایل چه خدماتی می‌دهند؟ Thu May 11 08:28:09 IRDT 2017
بنکر خانواده‌ای که نامزد انتخابات شدند!/عکس Thu Apr 13 10:55:57 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر جنگ تجاری تلافی جویانه اتحادیه اروپا علیه آمریکا Sat May 19 10:56:00 IRDT 2018
پولی مالی بانک شهر از پایه های استوار توسعه شهری است Tue May 29 14:48:00 IRDT 2018
جام نیوز تصاویر/ مراسم تحلیف رئیس جمهور جدید فرانسه Mon May 15 11:30:43 IRDT 2017
دولت بهار قیچى داعش در مرز عراق و سوریه+تصاویر Sat Jun 24 10:57:00 IRDT 2017
خبرگزاری مهر برپایی نماز جماعت از مهمترین برنامه‌های نهاد رهبری در دانشگاه است Sun May 21 11:56:42 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن فوری//آثار عمل خیر از نظر اجتماعی و سیاسی/ ضرورت‎های حفظ جامعه اسلامی با نیکوکاری Tue Feb 14 19:14:19 IRST 2017
پایگاه خبری الف تخم مرغ‌های ایرانی به قطر رفت Wed Jun 21 11:02:10 IRDT 2017
صبحانه با خبر واردات خودرو محدودتر می شود Sun Dec 03 23:41:24 IRST 2017
واحد مرکزی خبر رویش‌های نشر انقلاب Sat Apr 21 21:00:01 IRDT 2018
آفتاب ایران خواستگاری دختر روس از رامین رضاییان | ادعای یک خبرگزاری روسی درباره ماجرای جنجالی Sun Jun 17 04:15:39 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم جزئیات قتل "اهورا"/‌‌ "کودک‌آزاری" توسط قاتل اهورا تائید شد Sun Oct 22 17:00:25 IRST 2017
اتاق خبر24 خرس گرمازده! Mon Jan 08 01:30:00 IRST 2018
ایسکانیوز باید سرباز را برای جهاد بزرگ تربیت کنیم Mon Sep 04 11:53:32 IRDT 2017
دولت بهار سرگذشت «یارانه نقدی»؛ از وعده افزایش سهم فقرا تا شکست پروژه انصراف و «مصیبت عظما» Tue Feb 28 00:34:00 IRST 2017
ایستا نیوز پیش بینی متفاوت درباره روند نزولی قیمت طلا Sun Oct 01 10:52:37 IRST 2017
ورزش 3 صدقیانی در انتظار دومین تجربه ی لیگ برتری؛/ گلر برزیلی سپاهان به هفته‌ی دوم هم نرسید  Thu Aug 03 10:08:00 IRDT 2017
خبرگزاری فارس بررسی انتقادی معنای زندگی از منظر اگزیستانسیالیسم الهی Wed Jan 10 04:25:00 IRST 2018
پارسینه داعش مسئولیت انفجار پاکستان را برعهده گرفت Thu Feb 16 21:10:20 IRST 2017
خبرگزاری مهر گفتگوی تلفنی ترامپ و رئیس جمهوری جدید کره جنوبی Thu May 11 12:27:23 IRDT 2017
بی باک نیوز مسابقات بزرگ کشتی با چوخه در گود زینل خان اسفراین Thu Mar 16 04:52:01 IRST 2017
فرارو امام جمعه جدید بیرجند منصوب شد Wed Sep 06 15:48:09 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجو پورتال مرکز ملی فضای مجازی کشور به بهره‌برداری رسید Sat Dec 03 14:30:38 IRST 2016
صراط معارفه بازیکن فصل قبل سایپا در تیم قطری +عکس Wed Aug 23 13:18:54 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران پخش تله‌تئاترهای قطب‌الدین صادقی و محمد یعقوبی از شبکه چهار Wed Oct 18 10:56:03 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران حضور دو دانشگاه ایرانی در فهرست 200 دانشگاه‌ جوان برتر دنیا Sat Apr 08 09:33:37 IRDT 2017
صبحانه با خبر عکس/بادیگاردهای غول پیکر خانم بازیگر Sat Dec 16 14:38:18 IRST 2017
ساعت24 امام جمعه یزد: زنان 4 ساعت در هفته کار کنند Sun Jul 16 18:34:31 IRDT 2017
فردا تساوی پانیونیوس با حضور 90 دقیقه‌ای شجاعی Sat Jan 28 23:07:50 IRST 2017
خبرگزاری مهر پشتیبانی از ولایت فقیه سبب عبور از مشکلات می شود Sun Jun 04 09:57:12 IRDT 2017
ایران آنلاین مدیران 3 رسانه وابسته به دانشگاه آزاد برکنار شدند Thu Jun 01 15:55:26 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر دیدار نیروهای سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی با نماینده ولی فقیه دراستان Mon Oct 16 15:28:21 IRST 2017
انصاف جهانگیری: جلوی ورود زنان به استادیوم را گرفتید، کار خوبی کردید؟ Thu Sep 14 14:28:56 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر گردن آویز طلا برای دانشجوی تکواندو کار هم استانی Tue Feb 06 12:47:00 IRST 2018
خبرگزاری دانشجو تکذیب فهرست‌های انتخاباتی منسوب به جبهه مردمی Fri Mar 03 19:54:42 IRST 2017
سلامت نیوز مشمولان متاهل به مراکز آموزشی مرزی اعزام نمی‌شوند Tue May 02 11:25:00 IRDT 2017
رخداد24 جزئیات چگونگی پرداخت عیدی و پاداش کارکنان دولت Mon Nov 27 07:20:00 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی کتابی درباره سیاست کاهش انتشار گازهای گلخانه‎ای تالیف شد Mon Jan 02 10:00:00 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا کشت سیر برای نخستین بار در هیرمند/ شلغم در صدر کشت های پاییزه Sat Nov 18 13:32:17 IRST 2017
دولت بهار پیراهن شماره 10 اورتون بر تن رونی Mon Jul 10 01:27:00 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا حادثه تیراندازی با 2 مجروح در قم Mon Oct 02 23:25:26 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی گردوغبار 694 خوزستانی را به مراکز درمانی کشاند Sun Jan 21 17:30:00 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم سهم بیمه متقاضیان شرکت‌کننده در طرح کارورزی پرداخت می‌شود Wed Jul 12 22:28:12 IRDT 2017
جماران کمیاب شدن سیلندر گاز مایع در گناوه Sun Jan 28 11:14:46 IRST 2018
ای تی ایران نسخه جدید «Google News» برای آی‌اواس منتشر شد Wed May 16 16:31:40 IRDT 2018
آریا وزیر ارتباطات: عزم ما بر اصلاح نظام تعرفه اینترنت جدی است Mon Sep 04 17:29:29 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران سفر وزیر خارجه انگلیس به مسکو لغو شد Sat Apr 08 16:59:33 IRDT 2017
جماران درگیری خانوادگی 5 کشته برجای گذاشت Fri Jul 07 21:45:50 IRDT 2017
آنا انتصاب مسئول مرکز نشر و ترویج علوم و معارف دفاع مقدس در دانشگاه آزاد Sat Dec 09 13:57:31 IRST 2017
بی باک نیوز جابجایی مسافران نوروزی تهران با 13هزار اتوبوس وسواری Sun Mar 19 07:01:01 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی افزایش 4 درجه ای دمای هوا در استان بوشهر Mon Feb 05 17:53:00 IRST 2018
انتخاب واکنش مرکل به حادثه تروریستی استانبول Mon Jan 02 13:38:03 IRST 2017
تابناک آمار دختران آسیب‌دیده افزایش قابل توجهی ندارد Tue Apr 03 16:23:09 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر اعتراض به اتحادیه جهانی کشتی Wed Feb 28 09:51:17 IRST 2018
واحد مرکزی خبر مصاف بدون گل صنایع طلایی سمنان و شهرداری بندرعباس Tue Jan 16 19:09:53 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا شیران زاگرس دیگر در خانه هم غرش نمی کنند/نفت مسجدسلیمان1-خونه به خونه 2 Wed Mar 08 11:05:31 IRST 2017
پول نیوز میزان افزایش نرخ طلای 18عیار در سال96 Wed Apr 04 09:27:48 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم جذب سرمایه‌های خارجی با سرعت بیشتری صورت گیرد Sun Nov 12 12:50:21 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا نارضایتی 57 درصدی فرانسوی ها از امانوئل ماکرون Sun Aug 27 11:21:34 IRDT 2017
افکارخبر لژیونر های تیم ملی به اروپا می روند Wed Sep 06 03:40:00 IRDT 2017
تی نیوز لازمه های عبور از مشکلات برجام Sat Jul 15 11:09:55 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران اوقات شرعی پنج شنبه 14 بهمن به افق ساری Thu Feb 02 00:25:02 IRST 2017
خبرگزاری فارس «اعزام پرستو»؛ دلیل عملگی تیم فاسد آمدنیوز برای سازمان‌های جاسوسی بیگانه/ شناسایی خبرنگاران و آقازاده‌ها Thu Jul 27 13:10:00 IRDT 2017
عصر ایران احتمال شیوع بیماری‌ در مناطق زلزله‌زده Wed Nov 15 18:18:47 IRST 2017
اعتدال "مهمان مرموز" مراسم تحلیف که بود Sun Aug 06 11:01:27 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجو کشف17 میدان هیدوکربوری در جزیره قشم Mon Jul 17 16:41:01 IRDT 2017
آفتاب حمله انتحاری داعش به پاسگاه مرزی پاکستان Tue Jun 05 14:40:26 IRDT 2018
ورزش 3 آنالیز داوری پرسپولیس - سپاهان Tue Feb 21 00:28:35 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران زلزله سرگز بدون خسارت Sun Aug 06 09:55:53 IRDT 2017
خبرگزاری مهر مخالفت سازمان ملل با به دست گرفتن کنترل فرودگاه صنعاء Sat Aug 12 09:46:46 IRDT 2017
امید هسته ای حماس خبر روزنامه الشرق الأوسط را تکذیب کرد Wed May 31 09:17:55 IRDT 2017
دولت بهار هشدار حامیان داعش به شیعیان در پاکستان Thu Feb 09 16:00:00 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران بومی گزینی ، راه حل رفع کمبود شدید کادر قضائی در کرمان است Wed Nov 22 11:57:14 IRST 2017
تی نیوز کرانچار: می خواهیم از آغاز فصل نوید قهرمانی بدهیم/با سه بازیکن خارجی دیگر سپاهان کامل می شود Sat Jul 15 01:19:54 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران اجرای طرح "خانواده آماده در مخاطرات" در 9 شهرستان لرستان Mon Nov 06 06:10:30 IRST 2017
تی نیوز ساعی: دوستان نخواستند من در فدراسیون جهانی کرسی داشته باشم/ فدراسیون پشت مدال های «کیمیا» پناه گرفته است/ پولادگر همه را فراری داده تا خودش بماند Sat Jul 15 17:21:02 IRDT 2017
پارس فوتبال اختصاصی ؛ چرخ و فلک مربیگری در تابستان آغاز می شود : مربیان بدون تیم را بشناسید Wed Mar 28 15:48:48 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران قیمت انواع وانت دست دوم+ جدول Tue May 15 18:01:02 IRDT 2018
تی نیوز قائم مقام وزیر صنعت ازتخفیف ویژه برای صادرات کالا به کشورهای اوراسیا خبرداد Fri Jul 14 14:21:48 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی تنظیم تفاهم نامه دادگستری فارس با دستگاه های اجرایی این استان برای کاهش طلاق Wed Jun 29 23:47:00 IRDT 2016
ایلنا عملیات گازرسانی به 7 روستای باقی‌مانده بخش اشکنان آغاز می‌شود Mon Dec 04 18:34:39 IRST 2017
ساعت24 مهاجم پیشین تراکتورسازی به مس کرمان پیوست Sun Jul 02 21:18:29 IRDT 2017
تدبیر و امید برای تقویت حافظه این دمنوش‌ها را بنوشید Tue Oct 31 08:00:02 IRST 2017
جام نیوز جماعت تکفیری که تنها در قرقیزستان فعال هستند Wed Jan 25 16:26:09 IRST 2017
جام نیوز شفر: داور خیلی خوب بود! / (ابرار ورزشی) Sat Oct 28 07:48:00 IRST 2017
روزنامه دنیای اقتصاد تکذیب شکایت دادستان از احمدی‌نژاد و بقایی Sun Apr 09 12:54:15 IRDT 2017
انتخاب 13 هزار میلیارد ریال سهم دولتی در هفته پایانی فروردین واگذار می‌شود Fri Apr 14 22:17:20 IRDT 2017
جوان آنلاین جابر انصاری دیدار استقلال با العین را از دست داد/حضور ابراهیمی در هاله‌ای از ابهام Sat May 13 17:57:29 IRDT 2017
ایران آنلاین عبداللهی: وقتی اینجت ایرانی کارشکنی می‌کند، یعنی فوتبال ما اشکال دارد Sat Jan 27 16:23:29 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران العبادی از شکست تروریستها در هفته های آینده خبر داد Mon Mar 27 14:20:51 IRDT 2017