خبرگزاری فارس - Fri Jul 14 16:05:00 IRDT 2017 نمایش خبر

برگزاری دعای کمیل فقط در هتل‌ها/ سفر هفته‌ آینده رئیس سازمان حج به ریاض/ تضمین امنیت حجاج امضای وزیر حج سعودی‌ است

نماینده ولی‌فقیه در حج و زیارت با بیان اینکه طرف سعودی با برگزاری دعای کمیل بین قبرستان بقیع و حرم شریف نبوی به دلیل مسائل امنیتی مخالفت کرده گفت: امسال این مراسم به صورت متمرکز در هتل‌ها انجام می‌شود.

به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام سیدعلی قاضی‌عسگر نماینده ولی‌فقیه در حج و زیارت، در همایش ظهر امروز آموزشی توجیهی زائران حج استان تهران گفت: شرایط حج امسال شرایط ویژه‌ای است و به طور طبیعی مسائلی که در این چند ماه اخیر اتفاق افتاده تاثیرات خود را هم تا حدودی در جامعه بر جای گذاشته است اما شما به سخن ما اعتماد کردید و به موقع در کاروانها ثبت‌نام را انجام دادید و ظرفیت ما در مجموعه کشور پر شد و مقدمات سفر نیز فراهم آمده است.

 وی خاطرنشان کرد: بسیاری افراد فضای سنگین در جامعه ایجاد کردند تا مردم ما را از سفر حج منصرف کنند؛ اینکه اینها چه نیتی داشته‌اند به آن توجهی نداریم اما متاسفانه بخشی از متدینین جامعه هم تحت تاثیر القائات اینچنینی قرار گرفتند و دل حجاج ما را آزردند.

 قاضی‌عسگر با بیان اینکه برخی مطالب و سخن‌ها در فضای مجازی منتشر شد اظهار کرد: اکثر صحبت‌های منتشر شده دروغ، خیانت و خلاف واقع بود که خوشبختانه در نتیجه مردم ما اعتماد کردند و مسئولان نظام نیز تصمیم‌گیری برای برگزاری حج امسال را انجام دادند که امیدواریم این مهم نیز به خوبی برگزار شود.

 نماینده ولی فقیه در حج و زیارت، حجاج ایرانی را بنا به اظهارات مطرح شده از سوی مسئولان حج سعودی حجاجی منظم دانست و تصریح کرد: بسیاری از مسئولان سایر کشورهای مسلمان و مسئولان حج سعودی بر منظم بودن حجاج ایرانی تاکید دارند و حتی امروز هم کشورهای دیگر با سفر به ایران به دنبال استفاده از تجربیات ما هستند.

 وی تاکید کرد: در طول سالهای متمادی که در بعثه بوده‌ام نه تعرضی به بانوان ما صورت گرفته و نه مشکل خاص نگران‌کننده‌ای بوجود آمده است که امیدواریم زائران ایرانی نیز به این موضوعات توجه کنند.

 قاضی‌عسگر ادامه داد: البته طبیعی است که وهابیت مذهب رسمی عربستان محسوب می‌شود و متاسفانه آنها سعی می‌کنند که عقاید خود را به دیگران تحمیل کنند اما ما با آموزش‌ها و هوشیاری لازم سعی کردیم این موضوع را مراقبت کنیم تا مردم حج خود را انجام دهند و تنشی بوجود نیاید.

 وی تصریح کرد: نگاه ما به حج فرامذهبی است و آنگونه که امام و رهبر معظم انقلاب تاکید دارند مسائل فرقه‌ای و یا طایفه‌ای نباید در حج مطرح شود چرا که حج محل وحدت و انسجام در کنار کعبه عظیم و شریف است.

 نماینده ولی فقیه در حج و زیارت به موضوع عزت و امنیت حجاج ایرانی اشاره کرد و گفت: امسال برخلاف سالهای گذشته که قراردادی برای سفر زائران در اختیار ما قرار می‌دادند تفاهمنامه‌ای را میان دو طرف به امضا رساندیم.

 قاضی‌عسگر ادامه داد: با توجه به اتفاقاتی که در سال 94 بوقوع پیوست تفاهمنامه جدیدی منتشر و امضا شد که وزیر حج عربستان در آن اذعان کرد که تمام امکانات مادی و نیروی انسانی را به کار می‌گیرند تا اولا خوشامدگویی به زائران ایرانی و سایر کشورها انجام شود و ثانیا امکانات لازم برای عزت، سلامت و امنیت زائران ایرانی حفظ شود.

 وی تصریح کرد: مسئولان حج عربستان پذیرفتند تا ویزای الکترونیکی صادر شود و این مهم نیز آغاز شده که جای قدردانی دارد.

 نماینده ولی فقیه در حج و زیارت به نرخ مطرح شده برای زائران حج تمتع و سود در نظر گرفته شده بر روی فیش‌های آنها اشاره کرد و گفت: بانک یک میلیون و 200 هزار تومان سود فیش‌ها را پرداخت کرده که آن هم در زمره خدمات برای زائران به حساب آمده است و حساب و کتاب آن نیز انجام شده است.

 قاضی‌عسگر به منازل اجاره شده در شهرهای مدینه و مکه نیز اشاره کرد و گفت: خوشبختانه تمامی تمهیدات برای تغذیه و مسکن زائران ایرانی اندیشیده شده و حتی 25 درصد منازل حاجیان نیز جدید‌الساخت است و خیال حجاج بابت این موضوع نیز راحت باشد.

 وی با بیان اینکه سازمان حج و زیارت به دنبال سود از زائران نیست اظهار کرد: بر اساس نظر امام راحل و رهبر معظم انقلاب سازمان حج و زیارت دنبال سود از زائران نیست و ما قیمت تمام شده را برای حاجیان استخراج کرده‌ایم و بر اساس همین موضوع نیز تصمیم‌گیری شده است. البته اگر تفاوتی در قیمت‌ها احساس می‌شود به مسکن، هتل‌ها و دور و نزدیک بودن راههای زائران باز می‌گردد.

 نماینده ولی فقیه در حج و زیارت تصریح کرد: حتی امسال بحث لباس مشترک برای زائران را حذف کردیم و مسائلی همانند چمدان را به گروه‌های خود زائران سپردیم تا در این موضوعات نیز دخالتی نداشته باشیم و تصور نسبت به دریافت سود ایجاد نشود.

 قاضی‌عسگر به زائران ایرانی توصیه کرد که نسبت به نگرانی‌های ایجاد شده از سوی برخی افراد توجه نکنند و دلهره‌ای در سفر حج تمتع 96 نداشته باشند.

 وی با بیان اینکه مسئله روابط سیاسی با عربستان سعودی قطع شده است گفت: درست است که میان ما و عربستان رابطه سیاسی وجود ندارد اما بنده از سال‌های قبل تاکید کردم که مسئله حج را از میان مسائل سیاسی دچار کنید و آنها هم عملا این موضوع را پذیرفته‌اند.

 نماینده ولی فقیه در حج و زیارت خاطر نشان کرد: 2 حادثه تاثیربرانگیز در سال 94 اتفاق افتاد که روابط دو کشور را تحت تاثیر قرار داد اما ما با این تفاهمنامه‌ای که بین 2 کشور به امضا رساندیم شرایط را برای سفر عزتمندانه زائران فراهم کردیم و حتی طی 2،3 روز آینده حمید محمدی رئیس سازمان حج و زیارت برای پیگیری آخرین تمهیدات و شرایط پذیرایی از زائران به عربستان سعودی سفر خواهد کرد.

 وی تصریح کرد: درست است که حج نگرانی‌ها و سختی‌هایی دارد اما زائران به هیچ عنوان دلهره و اضطراب نداشته باشند و مدیریت حج ما نیز یک مدیریت جمعی است که خود را خدمتگزاران زائران می‌دانیم و قطعا همه باید برای حج عزتمندانه دست به دست هم دهیم.

 قاضی‌عسگر با بیان اینکه کارگزاران حج خدمتگزاران زائران محسوب می‌شوند گفت: بسیاری از افراد که در جایگاه کارگزاری به خدمت برای زائران می‌پردازند با عشق و علاقه در این سفر معنوی حاضر شدند و حتی برخی تندی‌های بعضی زائران را نیز به گوش جان می‌خرند تا آسایش و رفاه آنها فراهم آید.

 نماینده ولی فقیه در حج زیارت، منشاء برخی از صحبت‌های مطرح شده در فضای مجازی را خارج از کشور دانست و گفت: منشاء نگرانی‌ها و صحبت‌های مطرح شده در فضای مجازی از سوی خارج از کشور بوده است و پلیس نیروی انتظامی نیز این موضوع را رصد و پیگیر آن خواهد بود.

 وی افزود: برخی افراد خارج نشین با داشتن ریشه نژادپرستی به موضوع حج ورود یافتند و تاکید کردند که چرا پول حاجی باید به عرب‌ها داده شود و یا اینکه چرا هزینه جهیزیه و ازدواج فراهم نمی‌آید که این حرف‌ها در ظاهر خوب بود اما باید به موضوع حج و واجب بودن آن نیز دقت کرد.

 قاضی‌عسگر افزود: حج یک موضوع واجب است و افرادی که به استطاعت می‌رسند باید به حج تمتع عزیمت کنند اما موضوع دیگر این است که بسیاری از حجاج ما علاوه بر حج در سالهای دیگر به ساخت مدرسه، درمانگاه و کمک به محرومان دقت عمل را داشته‌اند و بسیاری از آنها نیز حتی هزینه ولیمه‌های سنگین را به فقرا تقدیم می‌کنند باید این موضوعات نیز دیده شود.

 وی تصریح کرد: در طول تاریخ در زمان پیامبر اکرم (ص) به بعد عده‌ای به دنبال تعطیلی حج بودند که از جمله آنها معاویه، مروان و حجاج بن یوسف ثقفی بود که اهل بیت عصمت و طهارت نیز با اینگونه افراد مخالفت می‌کردند چرا که حج وسیله قوام امت و وحدت‌آفرین است.

 نماینده ولی فقیه در حج و زیارت خاطر نشان کرد: در فرهنگ ایران نیز قبل از انقلاب اسلامی برخی روشنفکرنماها به برخی افرادی که افکار صوفی‌منشانه داشتند تاکید می‌کردند که نباید به حج بروید و حج شما در اینجا است که این تفکر نیز در برخی جهات دیده می‌شود.

 وی تاکید کرد: متاسفانه عناصر خارج‌نشین و برخی افراد مرتبا علیه حج تبلیغ می‌کنند که با وجود این امواج امسال مردم ثبت‌نام کردند و امیدواریم حجی عزتمندانه انجام گیرد.

 وی تصریح کرد: شعار امسال نیز «حج‌، معنویت، اقتدار ملی و همبستگی اسلامی» است که زائران باید به جزئیات آن توجه لازم را داشته باشند. امسال به وحدت اسلامی می‌اندیشیم که امیدواریم با دست پر از این سفر بازگردیم و در فرصت ایجاد شده از آن استفاده و بهره لازم را ببریم.

 قاضی‌عسگر نسبت به عملکرد برخی رسانه‌ها انتقاد کرد و گفت: از رسانه‌ها خواهش می‌کنیم که گاهی مطالب را به طور نامناسب منتشر نکنند به عنوان نمونه بنده در فرودگاه مصاحبه‌ای انجام دادم و تاکید کردم به دلیل نبود فضای لازم خداحافظی در استان تهران در حسینیه‌ها انجام بگیرد اما تیتر خبر برخی رسانه‌ها ممنوع شدن زائران از بدرقه بود که جای تاسف دارد و باید رسانه‌ها به متشنج نکردن افکار عمومی توجه داشته باشند.

 وی با بیان اینکه همواره بنده به خانواده شهدای منا ارادت داشتم و از آن غفلت نکرده‌ام گفت: حتمی‌المقدور اخلاقا و شرعا در حل مشکلات ایجاد شده برای خانواده‌های منا اهتمام کرده‌ایم اما در روزهای اخیر 17 نفر از این خانواده‌ها تقاضای دیدار با بنده را داشتند که من نیز تاکید کردم نباید این افراد معطل شوند و پذیرای آنها هستیم اما متاسفانه یکی از ماموران حراست در سازمان حج غفلت کرد و برخوردی را با بعضی از خانواده‌ها انجام داد که برخورد جدی با این فرد انجام گرفت اما این موضوعات چیزهایی نیست که رسانه‌ها به آنها بپردازند چرا که با خانواده‌های منا به خوبی برخورد داشته‌ایم و ما خدمتگزاران زائران خانه خدا هستیم.

 نماینده ولی فقیه در حج و زیارت گفت: نمی‌توانیم زائر را به حج ببریم و خبرهای دروغ و منفی نیز از سوی رسانه‌ها و فضای مجازی منعکس شود؛ بهتر است خانواده‌ها آرام باشند و به سخن‌های برخی رسانه‌ها توجه نکنند.

 وی به موضوع مچ‌بندهای الکترونیکی اشاره کرد و گفت: ما در موضوع مچ‌بندهای الکترونیکی نیز فشار عمیقی را تحمل کردیم که برای بنده متصور نبود و همه بدانند که این مچ‌بندها مانند ساعت است که در ایران تولید شده که برای امنیت و سلامت زائران مفید است.

 قاضی‌عسگر با بیان اینکه اگر حج خانه خدا ترک شود خداوند نیز عذاب نازل خواهد کرد گفت: خیلی برکات به خاطر حج ایجاد می‌شود و البته باید به موضوع وحدت نیز توجه کرد.

 وی اظهار کرد: برخی افراد که نسبت به موضوع حج و زائران انتقاد می‌کنند باید توجه داشته باشند اگر به حج نرویم در جهان اسلام چه توجیهی نسبت به آن خواهیم آورد؟

 قاضی عسگر به موضوع دعای کمیل نیز اشاره کرد و گفت: دعای کمیل همیشه بین قبرستان بقیع و حرم شریف نبوی انجام می‌گرفت که طرف مقابل گفت به خاطر مسائل امنیتی برای زائران نگران هستیم که خدایی ناکرده مشکل یا عملیات انتحاری ایجاد شود بنابراین نتیجه گرفتیم مراسم دعای کمیل به صورت متمرکز در هتل‌ها انجام شود و طرف مقابل نیز با برگزاری مراسم و اجتماعات در هتل‌ها موافقت کرد که امیدواریم شرایط امنیتی بهتر شود و در سالهای بعد هماهنگی‌های لازم انجام گیرد.

 قاضی‌عسگر تصریح کرد: برخی افراد می‌گویند چگونه تضمین‌هایی در توافقنامه حج انجام گرفته است که باید تاکید کرد خود قرارداد بین 2 طرف که با امضای وزیر حج عربستان انجام شده به عنوان تضمین محسوب می‌شود.

 نماینده ولی فقیه در حج و زیارت با بیان اینکه بسیاری افراد نسبت به مبالغی که برای حج واجب داده می‌شود انتقاد می‌کنند گفت: میلیون‌ها نفر سالیانه به تایلند، دبی و یا سایر کشورهای اروپایی سفر می‌کنند اما یک نفر نسبت به پرداخت پول اینگونه سفرها و این افراد برای فقرا انتقادی نمی‌کند اما متاسفانه چند حاجی متدین که قصد سفر به سرزمین خانه خدا را دارند مورد انتقاد قرار می‌گیرند این چه برخوردی است که با حج انجام می‌گیرد بهتر است پاسخگو باشند؟ 

قاضی عسگر تصریح کرد: تاکنون 3 بار استعفای خود را خدمت مقام معظم رهبری ارسال‌ و اعلام کردم که فردی جوان جایگزین من شود که ایشان نپذیرفتند.  

وی تصریح کرد: توطئه‌ای در کار است بهتر است زائران محکم، قاطع و با آرامش کامل به حج بروند و امیدواریم با کمک و درایت یکدیگر و خواست خداوند حجی عزتمندانه برگزار کنیم.

 انتهای پیام/

  
خبرگزاری فارس پیشروی مهم ارتش و انصارالله یمن در شرق صنعا Sat Aug 05 15:09:00 IRDT 2017
خبرگزاری فارس حسرت عضو هیئت‌رئیسه مجلس بخاطر فرصت‌های از دست رفته هسته‌ای Tue Apr 10 10:18:06 IRDT 2018
خبرگزاری فارس انسداد 14 محور به دلیل شرایط نامناسب جوی اخیر/ کمترین ترافیک جاده‌ها بین ساعات 3 تا 4 صبح Mon Feb 27 09:25:00 IRST 2017
خبرگزاری فارس اگر دمای کولرهای گازی را به حدود25 درجه برسانیم افزایش چشمگیری در کاهش برق مصرفی خواهیم داشت Wed Jul 25 15:31:00 IRDT 2018
خبرگزاری فارس بارش برف در پاوه طی 10 سال اخیر بی سابقه بود Fri Mar 01 19:38:51 IRST 2019
خبرگزاری فارس احتمال بازشماری 10 تا 20 درصد آرای انتخابات شورای شهر زنجان Tue May 30 12:41:00 IRDT 2017
خبرگزاری فارس کشف 3 هزار لیتر گازوئیل قاچاق از بار سیمان در مرز ایران- ترکیه Sat Oct 13 16:39:49 IRST 2018
خبرگزاری فارس اتحادیه اروپا به دنبال مداخله در رفراندوم ترکیه است/ گزارش کمیته ونیز غیرعادلانه است Mon Mar 06 16:10:00 IRST 2017
خبرگزاری فارس گفتمان اصلاحات نیازمند حضور در صحنه انتخابات است Sat Apr 29 22:09:00 IRDT 2017
خبرگزاری فارس قلعه‌نویی: خدا میکروفون‌های آلوده و قلم‌های عمروعاصی را لعنت کند Thu Jan 26 18:32:00 IRST 2017
خبرگزاری فارس سایه تحریم‌های ‌آمریکا قیمت نفت را صعودی کرد/ قیمت نفت برنت از 75 دلار عبور کرد Fri Aug 24 12:57:32 IRDT 2018
خبرگزاری فارس تخلیه روستاهای غرب کارون خرمشهر کذب است Sun Apr 07 19:04:49 IRDT 2019
خبرگزاری فارس درخشش سنگ‌نورد خراسان شمالی در مسابقات کشوری Sat Feb 04 09:52:00 IRST 2017
خبرگزاری فارس احتمال حمله داعش به ناوهای روسیه در مسیر عبور از تنگه «بوسفور» ترکیه Tue May 16 20:01:00 IRDT 2017
خبرگزاری فارس دعوت بونوچی از موراتا برای پیوستن به میلان Sun Jul 16 10:13:00 IRDT 2017
خبرگزاری فارس سناتورهای آمریکایی خواستار تحقیق درباره نقض تحریم‌های ایران توسط ترامپ شدند Thu Mar 30 20:53:00 IRDT 2017
خبرگزاری فارس همایش پیشگیری از اعتیاد در اراک Sat Jun 29 14:10:43 IRDT 2019
خبرگزاری فارس کاخ سفید در حال تدوین راهبردهایی برای دامن زدن به آشوب‌ها در ایران است Sat Jan 06 12:29:00 IRST 2018
خبرگزاری فارس داوران طلای احسانی را گرفتند/ نقره به نماینده ایران رسید Wed May 17 19:53:00 IRDT 2017
خبرگزاری فارس شجاعی به درخواست سایپا اردوی تیم امید را ترک کرد Thu Jun 29 18:35:00 IRDT 2017
خبرگزاری فارس شاعران آیینی در عزای سه ساله امام حسین(ع) خواندند Sun Oct 14 12:16:38 IRST 2018
خبرگزاری فارس خروج یازده هزار و 783 مترمربع اراضی ملی از دست سودجویان درکهگیلویه و بویراحمد Wed Aug 08 17:12:45 IRDT 2018
خبرگزاری فارس نقش دندانپزشکان در تشخیص سرطان دهان/ زخم‌های بیش از 15 روز را جدی بگیرید Wed Aug 23 10:03:00 IRDT 2017
خبرگزاری فارس خواسته اصلی مردم ایجاد اشتغال است/ با تقویت روحیه همدلی مشکلات را حل کنیم Tue Aug 29 22:49:00 IRDT 2017
خبرگزاری فارس قرارداد ساخت رنو فرانسه در ساوه نهایی شد Mon Aug 07 21:04:00 IRDT 2017
خبرگزاری فارس یک‌بام و دو هوای وزیر راه؛از ادعای «دسترسی آزاد شهروندان به اطلاعات» تا «نقض حقوق شهروندان‌‌» Fri Apr 07 10:37:00 IRDT 2017
خبرگزاری فارس مهر تأیید وزارت کشور لبنان بر دست داشتن موساد در انفجار صیدا Sat Jan 27 09:22:00 IRST 2018
خبرگزاری فارس برپایی نمایشگاه خوشنویسی در صدرا Sat Apr 27 10:41:53 IRDT 2019
خبرگزاری فارس اتحادیه اروپا افزایش سرعت مذاکرات برگزیت را خواستار شد Mon Sep 10 20:44:12 IRDT 2018
خبرگزاری فارس قطار اقتصاد کشور از ریل خارج شد Mon Feb 05 09:54:00 IRST 2018
خبرگزاری فارس آمریکا گفت‌و‌گوی مقام‌های سعودی درباره دستگیری خاشقچی را شنود کرده بود Wed Oct 10 13:19:59 IRST 2018
خبرگزاری فارس تصادف اتوبوس و تریلی 22 مصدوم برجای گذاشت Thu Aug 16 10:25:52 IRDT 2018
خبرگزاری فارس طبق نظرسنجی‌ها اقبال مردم به جبهه مردمی از جبهه مقابل بیشتر است/ تشکر ویژه جبهه مردمی از «میرسلیم» Mon May 08 16:32:00 IRDT 2017
خبرگزاری فارس «تاریکی شب، روشنایی روز» با تاخیر روی آنتن می‌رود/ تولید 11 ترانه با شعرهای سعدی برای تیتراژ Fri Nov 24 12:16:00 IRST 2017
خبرگزاری فارس افت بی‌سابقه ورودی آب به سدها/ کاهش 100 درصدی ورودی آب به سد استقلال Tue Jul 17 12:39:00 IRDT 2018
خبرگزاری فارس خستگی سرمایه‌گذاران در پیچ‌وخم‌های اداری/ حمایت از سرمایه‌گذار منحصر به تسهیلات نشود Tue May 02 15:37:00 IRDT 2017
خبرگزاری فارس شویگو: روسیه و اسرائیل گفت‌وگوهای سازنده‌ای درباره اسرائیل دارند Wed May 24 12:27:00 IRDT 2017
خبرگزاری فارس مکان تمرینات تیم شهرداری تبریز تغییر یافت Wed Jul 19 13:54:00 IRDT 2017
خبرگزاری فارس فعالیت قریب به 2 هزار روانشناس در کانون‌های اجتماع‌محور مبارزه با مواد مخدر Wed Sep 13 12:58:00 IRDT 2017
خبرگزاری فارس انتقال پزشک مصدوم ایرانشهر توسط تیم پزشکی به بیمارستان حضرت رسول(ص) Thu Jul 13 12:39:00 IRDT 2017
خبرگزاری فارس هواپیمای مسافربری روسی طعمه آتش شد Sun May 05 20:50:47 IRDT 2019
خبرگزاری فارس تصویب فیلترینگ در ازبکستان/ «عشق آباد» میزبان نمایشگاه «نفت و گاز ترکمنستان- 2018» Sun Sep 09 09:25:26 IRDT 2018
خبرگزاری فارس لاوروف: پایگاه‌های آمریکا در سوریه غیرقانونی است Fri Jul 21 15:24:00 IRDT 2017
خبرگزاری فارس امام راحل بسیار ساده‌زیست بودند/ وضعیت طلاق در جامعه ناشی از عملکرد مسئولان است Thu Mar 02 14:44:52 IRST 2017
خبرگزاری فارس «سرنوشت» قاسم صرافان با بازار کتاب گره خورد/ اشعاری که به شهید حججی تقدیم شد Tue Sep 26 11:27:00 IRST 2017
خبرگزاری فارس ولایتی درگذشت والده حمیدرضا مقدم‌فر را تسلیت گفت Fri Jul 27 16:51:00 IRDT 2018
خبرگزاری فارس قاچاق موجب تعطیلی بسیاری از کارگاههای تولیدی در کشور شده است Wed Jul 19 19:24:00 IRDT 2017
خبرگزاری فارس آموزش، رکن اصلی توسعه پایدار منابع طبیعی است/ ضرورت مشارکت مردمی در حفظ منابع طبیعی کشور Fri Jul 21 05:25:00 IRDT 2017
خبرگزاری فارس اعزام گروه‌های جهادی به مناطق زلزله‌زده غرب کشور برای امدادرسانی از شب گذشته Mon Nov 13 08:14:00 IRST 2017
خبرگزاری فارس سرعت وزش باد و گرد و خاک در سیستان از شنبه افزایش می‌یابد Thu Jun 22 12:31:00 IRDT 2017
خبرگزاری فارس نشست خبری سخنگوی قوه قضائیه فردا برگزار می‌شود Sat Aug 11 14:53:03 IRDT 2018
خبرگزاری فارس وقتی فهمید از «فاطمیون» هستم خنجرش را کشید Sun Jan 14 11:31:00 IRST 2018
خبرگزاری فارس طبق نظرسنجی 72درصد دانشجویان احکام دینی و فریضه نماز را بجا می‌آورند/ معرفی برگزیدگان جشنواره قرآن و عترت دانشجویان Fri Sep 15 09:02:00 IRDT 2017
خبرگزاری فارس هدیه شورای اسلامی شهر بجنورد به بهترین کوراش کار جهان Sat Feb 11 20:33:00 IRST 2017
خبرگزاری فارس 22 هزار تن خوراک طیور از خراسان جنوبی صادر شد Sun Feb 12 09:27:00 IRST 2017
خبرگزاری فارس توسعه فضای سبز سنندج یکی از مهم‌ترین دغدغه مدیران شهرداری است Wed Feb 01 06:03:00 IRST 2017
خبرگزاری فارس وظیفه حکومت اسلامی اجرای عدالت برای همگان است/ باید از مشکلات مردم گره‌گشایی شود Sun Dec 24 19:04:00 IRST 2017
خبرگزاری فارس ملت به تغییر وضع موجود رأی دهند Sat May 13 22:15:00 IRDT 2017
خبرگزاری فارس تلاش دشمن برای بی‌انگیزگی ملت ایران است/ حراست از نظام وظیفه همگانی Thu Feb 02 19:03:00 IRST 2017
خبرگزاری فارس آیا شخصیت قهرمان چینی جایگزین قهرمانان غربی می‌شود؟ Sun Nov 26 15:08:00 IRST 2017
خبرگزاری فارس ایران اسلامی پرچم‌دار استکبارستیزی در جهان است/ همدلی مثال‌زدنی ایران و عراق در پیاده‌روی اربعین Sat Nov 18 22:16:00 IRST 2017
خبرگزاری فارس جزئیات نشست سران ایران، روسیه و ترکیه / پوتین و اردوغان در راه تبریز Mon Aug 27 21:33:42 IRDT 2018
خبرگزاری فارس آغاز جلسه علنی امروز مجلس با 92 صندلی خالی Wed May 24 08:38:00 IRDT 2017
خبرگزاری فارس هرنوع جنگ با ایران، ریاست جمهوری ترامپ را نابود می‌کند Fri Aug 03 14:56:06 IRDT 2018
خبرگزاری فارس تحلیل وضعیت شبکه های اجتماعی مجازی بر اساس مدل SWOT Sat Dec 30 00:38:00 IRST 2017
خبرگزاری فارس ادغام مخابرات و همراه اول، حرف با مسمایی نیست/ استفاده بهینه از منابع را دنبال می‌کنیم Fri Feb 16 15:13:00 IRST 2018
خبرگزاری فارس نرخ رسمی دلار در یک قدمی 3700 تومان+ جدول Mon Feb 12 12:14:12 IRST 2018
خبرگزاری فارس هر آنچه در مورد لامینیت دندان باید بدانید/ تمایل برای داشتن لبخندهای هالیوودی Wed Aug 16 10:52:00 IRDT 2017
خبرگزاری فارس کشف 94 میلیاردی کالاهای قاچاق در هرمزگان Mon Jul 03 11:33:00 IRDT 2017
خبرگزاری فارس فیلم/ استقبال پرشور مردم ایلام از رئیسی Wed May 03 12:05:00 IRDT 2017
خبرگزاری فارس فساد در جاهایی رخ می‌دهد که امضاهای طلایی وجود دارد/با صرف گفتن «دزد دزد» اعتماد مردم برای مبارزه با فساد جلب نمی‌شود/اعتقادم این است «هم می‌خواهیم، هم می‌دانیم و هم می‌توانیم» Sun Apr 30 19:38:00 IRDT 2017
خبرگزاری فارس پورعلی گنجی رسما به العربی قطر پیوست+عکس Thu Jan 31 14:42:09 IRST 2019
خبرگزاری فارس ابتکارهای راهبردی قدرت‌های آسیایی در منطقه خزر Sat Feb 03 04:24:00 IRST 2018
خبرگزاری فارس پیام غدیر پیام عزت و اقتدار اسلام است/حقیقت غدیر تکمیل کننده دین است Thu Jul 06 01:36:00 IRDT 2017
خبرگزاری فارس بازار زرگرهای کرمانشاه طعمه حرق شد/ احتمال ریزش آوار بر اثر بافت فرسوده Fri Apr 07 18:17:00 IRDT 2017
خبرگزاری فارس تأکید میشل عون بر گسترش روابط و همکاری‌های لبنان و ایران Mon Aug 21 13:25:00 IRDT 2017
خبرگزاری فارس عواقب انفعال نظارتی بر شبکه‌های اجتماعی/ از تبلیغ بی بند و باری تا جریان‌سازی برای ضدانقلاب Mon Jan 30 12:05:00 IRST 2017
خبرگزاری فارس زمان دیدار ایران- سوریه مشخص شد Sat Jul 15 12:56:00 IRDT 2017
خبرگزاری فارس انتخابی بزرگ پیش روی اروپا درباره تعهدات برجامی Mon Jan 29 16:49:00 IRST 2018
خبرگزاری فارس شهرک «المصاصنه» هم در حماه آزاد شد Mon Apr 24 16:31:00 IRDT 2017
خبرگزاری فارس تداوم نقض آتش‌بس غرب یمن؛ 148 بار طی 24 ساعت Mon Jan 28 09:56:42 IRST 2019
خبرگزاری فارس چشم‌انتظاری زائران عتبات برای اتصال ریلی ایران به عراق Mon Sep 25 13:27:00 IRST 2017
خبرگزاری فارس شرکت هندی برای جایگزینی نفت ایران به نفوذ شرکایش چشم دوخته است Tue Oct 02 19:41:28 IRST 2018
خبرگزاری فارس کاهش زمان محدودیت تردد در محدوده زوج و فرد/ ساعت 17 پایان محدودیت Tue May 23 12:51:00 IRDT 2017
خبرگزاری فارس ملت ایران در صورت نقض تعهد‌ها توسط آمریکا پاسخ سخت و دندان‌شکنی می‌دهد Fri Oct 20 14:01:00 IRST 2017
خبرگزاری فارس حماس: واشنگتن هیچ حقی برای استرداد «احلام التمیمی» ندارد Thu Mar 16 15:59:00 IRST 2017
خبرگزاری فارس «سعد حریری» به دنبال جلوگیری از تأسیس کارخانه موشک توسط ایران در لبنان است Mon Aug 28 13:14:00 IRDT 2017
خبرگزاری فارس صعود 7 پله‌ای کاروان ایران با یک طلا/دانشجویان کشورمان به رده بیستم صعود کردند Tue Aug 22 19:11:00 IRDT 2017
خبرگزاری فارس برانکو: برای برد فردا به میدان می رویم Wed Feb 13 13:32:50 IRST 2019
خبرگزاری فارس نامه 337 دانشجو و فارغ‌التحصیل دانشگاه شریف در حمایت از حجت‌الاسلام رئیسی/ 4 سال شاهد عقب‌گرد علم بودیم Sun May 14 14:15:00 IRDT 2017
خبرگزاری فارس اسکان تابستانی فرهنگیان با پذیرش 3 میلیون مسافر به خط پایان رسید Mon Sep 17 11:29:02 IRDT 2018
خبرگزاری فارس قنیطره، مشکل امنیتی تل‌آویو Wed Jul 12 06:37:00 IRDT 2017
خبرگزاری فارس 2 پیشنهاد بورسی شورای گفت‌وگو در انتظار جمع‌بندی/ جزئیات تمدید معافیت مالیاتی ارزیابی دارایی‌ها Sat Apr 29 12:02:00 IRDT 2017
خبرگزاری فارس تجربه اقتصاد مقاومتی Wed Jan 04 06:12:00 IRST 2017
خبرگزاری فارس عضویت 2 میلیون نفر در سازمان جوانان جمعیت هلال احمر/عضویت ایران در هیات حاکمه فدراسیون جهانی Tue Oct 16 17:06:54 IRST 2018
خبرگزاری فارس قانونگذار عراقی: حملات ترکیه متوقف نشود به سازمان ملل رجوع می‌کنیم Fri Oct 05 22:09:58 IRST 2018
خبرگزاری فارس «هفت در سه» و «برنده‌باش» روی آنتن شبکه سه/ آغاز پخش 2 مسابقه جدید Mon Aug 13 00:01:00 IRDT 2018
خبرگزاری فارس «جبهه»‌های انتخاباتی موجودیت خود را اعلام کنند/ برگزاری انتخابات میان‌دوره‌ای خبرگان منوط به نظر خودشان است/ میدان ارائه نظر و فکر در چارچوب قانون برای همه باز باشد Thu Feb 16 15:09:53 IRST 2017
خبرگزاری فارس داعش با شکست مفتضحانه از عراق و سوریه بدرقه شد/ اگر رژیم غاصب صهیونیستی حماقت کند تل آویو با خاک یکسان خواهد شد Fri Nov 24 10:58:00 IRST 2017
خبرگزاری فارس توجه به رشد استعدادهای جوانان از سیاست‌های کلان دولت و نظام است Thu Oct 05 17:14:00 IRST 2017
مشرق نیوز جاسوسی دری اصفهانی محرز است/ وزارت اطلاعات نمی‌تواند بگوید از نظر من کسی جاسوس است Sun May 13 11:06:00 IRDT 2018
تی نیوز رأی شماره 440 هیأت عمومی دیوان عدالت اداری Wed Oct 04 17:45:38 IRST 2017
تابناک افزایش 39 درصدی درآمد هواوی علیرغم فشار‌های آمریکا Tue Apr 23 02:48:52 IRDT 2019
فردا تجمع سپرده‌گذاران کاسپین مقابل مجلس +عکس Sun Feb 19 13:02:55 IRST 2017
روزنامه دنیای اقتصاد دو رویکرد اصلاحی تامین مواد اولیه Tue Feb 21 11:58:12 IRST 2017
بی باک نیوز مقاومت طی یک ماه 3 برابر مساحت لبنان از خاک سوریه را آزاد کرد Mon Jul 03 23:44:01 IRDT 2017
خبرگزاری مهر تقابل سرمربی سابق استقلال با این تیم Sun Feb 24 15:55:03 IRST 2019
تی نیوز پیروزی استقلال مقابل نفت در دقایق پایانی Fri Mar 30 01:45:10 IRDT 2018
ورزش 3 تبریه پله به رونالدو برای رکوردشکنی (عکس) Fri Sep 01 16:18:00 IRDT 2017
تابناک کاهش تعرفه‌ها با پیشنهاد جهاد کشاورزی بود Mon Feb 13 23:35:01 IRST 2017
خبرگزاری مهر برپایی حلقه های معرفت در مراسم معنوی اعتکاف تویسرکان Sat Apr 08 15:53:01 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم ارکسترهای دولتی همه امکانات را دارند/ برای چهارساعت تمرین 2 میلیون از ما خواستند Tue May 16 14:18:35 IRDT 2017
برنا معروف: همه از دیدن بازی لذت بردند Sat Jun 15 23:58:10 IRDT 2019
خبرگزاری تسنیم محصص: مقابل عراق باید بازی هوشمندانه‌ای را به نمایش بگذاریم/ با انگیزه بازیکنان به المپیک خوشبینم Mon Mar 25 14:25:44 IRDT 2019
واحد مرکزی خبر انعقاد قرارداد لژیونر ایران در لیگ فوتسال چین با پیمان شاهرود Sat Aug 05 09:21:01 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران فرمانده نظامیان آمریکایی در استرالیا از کار برکنار شد Mon Oct 08 10:43:07 IRST 2018
وطن امروز تبعیض بین 2 مهاجم Sat Jul 15 00:00:00 IRDT 2017
نود تی وی نشست خبری غیرمنتظره رئال مادرید؛ پایان دوران زیدان در برنابئو؟ Thu May 31 14:32:00 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران چگونه با کودکان بد‌ دهان برخورد کنیم؟ Sat Feb 03 02:00:01 IRST 2018
شفاف هوا 6 درجه گرم می‌شود Wed Jul 03 11:06:45 IRDT 2019
خبرگزاری نسیم جام جهانی 2018| جدال پرتغال و اروگوئه از نگاه آمار Sun Jul 01 10:50:02 IRDT 2018
پارس فوتبال حضور دوستاره ایرانی ترابزون مقابل گالاتاسرای Sat Sep 01 14:41:58 IRDT 2018
آفتاب ایران نمایندگان اصلاح طلب نباید نگران باشند که ردصلاحیت می شوند یا نه/ فراکسیون امید باید در سال جدید از محافظه کاری خارج شود Tue Apr 03 07:52:17 IRDT 2018
جام نیوز برجام عامل عدم پرتاب ماهواره‌هاست Sun Apr 09 09:49:59 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران چرا مردم باید تاوان هزینه‌های سربار خودروسازان را بدهند؟ Sun Dec 02 11:07:45 IRST 2018
آریا جمعی از اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس عازم مسکو شدند Tue Apr 09 13:01:16 IRDT 2019
عصر خبر مغازه‌ای برای صخره‌نوردان در ارتفاع 91 متری (+عکس) Mon Sep 11 08:46:23 IRDT 2017
پرشین خودرو اثر سیاست های ارزی بر افزایش قیمت خودرو Thu Mar 14 10:22:00 IRST 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران حیوان جدا شده از طبیعت، تلف شده محسوب می‌شود Wed Dec 12 13:54:27 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران فراخوان حضور کارگران در مسابقات قهرمانی کشور Mon Aug 07 11:17:43 IRDT 2017
میزان ابعاد حادثه تروریستی «جاده خاش - زاهدان» را تا مرحله تنبیه عاملان رصد خواهیم کرد Thu Feb 14 12:29:44 IRST 2019
جوان آنلاین ایجاد 35 سایت BTS در روستاهای مرزی استان اردبیل ‌ Mon Feb 18 17:08:21 IRST 2019
جماران سلطانی فر: وزارت ورزش 50 کانکس برای اسکان زلزله زدگان استان کرمانشاه ارسال می کند Sun Nov 19 15:29:12 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی پیکرهای پاک سه شهید گمنام در بندر ترکمن تشییع شد Sat Jul 30 18:54:00 IRDT 2016
افکارخبر منطقه «الاصلاح» در موصل آزاد شد Fri May 12 20:08:37 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم سردار فضلی: شهدای مدافع حرم با بصیرت به رشد و تعالی رسیده‌اند‌ Tue Dec 25 17:10:27 IRST 2018
انتخاب خلیلزاد: آمریکا به دنبال حضور ابدی در افغانستان نیست Sat Feb 23 11:09:35 IRST 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران سفیر کره‌شمالی: تحریم‌ها تاثیری بر برنامه‌های هسته‌ای ما ندارد/ از هیچ چیز نمی‌ترسیم Wed May 10 12:48:02 IRDT 2017
بهار نیوز موسیقی سیاست نیست تا بتواند برای حکومت خطری ایجاد کند Sun Sep 03 10:33:26 IRDT 2017
ایسکانیوز هاشمی طبا: شعار اقتصادی من حفظ ایران و اصلاح کشاورزی است Tue May 09 22:44:49 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران پایگاه ورزش قهرمانی یزد در گروه A و در جمع استان های برتر Thu May 25 12:47:39 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران کلیه مدارس خوزستان روز شنبه تعطیل است Thu May 18 10:12:18 IRDT 2017
آفتاب آغاز بزرگترین محاکمه 330 مظنون کودتای نافرجام ترکیه Wed Mar 01 10:39:21 IRST 2017
ایران آنلاین حمله از راه دور هکرها به آیفون و آی پد Thu Jun 07 13:22:33 IRDT 2018
تی نیوز واکنش باشگاه استقلال به صحبت های غفوری Tue Apr 24 17:17:59 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجو آغاز بیستمین دوره عتبات دانشجویی از فردا / 12 هزار دانشگاهی به این سفر اعزام می‌شوند Sun Jan 20 07:50:01 IRST 2019
باشگاه خبرنگاران اجرای 33پروژه تحقیقاتی در مرکز تحقیقات کشاورزی آذربایجان غربی Mon Jul 31 12:38:04 IRDT 2017
تهران پرس ماجرای دفن ویژه یک قربانی تب کریمه کنگو در اصفهان +فیلم Mon May 29 08:12:00 IRDT 2017
پارس نیوز سوتی‌های پی‌درپی صدا و سیما پس از دیدار پرسپولیس برابر الاهلی! Tue Apr 23 09:43:35 IRDT 2019
روزنو جریمه‌ای سنگین برای انتشار اخبار نادرست درباره بازیگر زن Wed Sep 13 15:00:51 IRDT 2017
انتخاب تصاویر : دیدنی‌های امروز جمعه 2 تیرماه Fri Jun 23 11:53:20 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران بانک صادرات ایران برای توسعه صنایع معدنی از قابلیت مناسبی برخوردار است Mon Apr 03 12:04:22 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم مزار شهدا با حضور اعضای شورای اداری استان قم گلباران شد Thu Aug 24 13:04:38 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران تنبیه وحشیانه دختر 8 ساله توسط پدر روانی اش +فیلم(18+) Tue May 09 11:13:47 IRDT 2017
بهار نیوز وعده دژپسند برای هوشمندسازی گمرکات Mon Nov 26 15:15:41 IRST 2018
پارسینه مصاحبه مهم ولیعهد عربستان در مورد ایران Tue Jun 27 13:53:02 IRDT 2017
آریا وزیر کشور:عملیات امدادرسانی با قوت و هماهنگی کامل در حال انجام است Mon Apr 01 23:06:40 IRDT 2019
ساعت24 حجت الاسلام سعیدی: آمریکا به دنبال تغییر ضرورت‌های کشور است Sun Jan 13 13:46:50 IRST 2019
عصر ایران پرداخت حقوق بهمن ماه و عیدی بازنشستگان کشوری Mon Feb 19 20:36:40 IRST 2018
جام نیوز اخبار کوتاه Sat Jul 15 19:27:00 IRDT 2017
تیتر نیوز عربستان را به تغییر سیاست در قبال ایران تشویق می‌کنیم/ هیات انگلیسی با خانواده زاغری دیدار کرد Mon Aug 07 14:26:12 IRDT 2017
خبرگزاری مهر هنوز درخواست ملاقاتی از جانب سفیر آمریکا دریافت نکرده ایم Wed Jan 31 21:26:43 IRST 2018
پارس فوتبال دردسر بزرگ خرید جدید برای استقلالی ها Sun Jul 16 05:30:47 IRDT 2017
پارس فوتبال عکس؛ تصاویری جذاب از همسر بازیکنان رئال مادرید و دنیای فوتبال در مراسم برترین بازیکنان فوتبال جهان Tue Sep 25 00:37:12 IRST 2018
پارس نیوز بازار داغ سلفی پس از پیروزی بزرگ (عکس) Sun Apr 30 14:58:37 IRDT 2017
تی نیوز نام خانوادگی طیب چگونه «حاج رضایی» شد Sat Sep 02 09:46:19 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن مجلس ایران؛ بی‌نظم یا بالغ؟/ سونامی استیضاح/ عراق، غوغای انتخاب نخست‌وزیر جدید Sat Sep 01 08:09:13 IRDT 2018
فرادید توصیه‌های پوستی، مخصوص آقایان Sun Sep 17 17:37:18 IRDT 2017
فرادید ویدئو/ دردسر‌های حمید معصومی نژاد در مراسم تحلیف نخست وزیر ایتالیا Sat Jun 02 13:50:05 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران واعظی: مردم پاسخ محکمی به ترامپ دادند Fri Feb 10 13:21:28 IRST 2017
پایگاه خبری الف ناصر ایمانی: جبهه پایداری برای اصولگرایان فقط هزینه داشته است Sun Dec 09 11:26:00 IRST 2018
شیعه نیوز افتتاح مقام امام مهدی(عج) با حضور آیت الله حکیم + تصاویر Wed Feb 27 09:00:56 IRST 2019
خبرگزاری دانشجو مردم از یک سوراخ دوبار گزیده نمی‌شوند Sat Apr 29 01:43:25 IRDT 2017
روزنامه دنیای اقتصاد خاطره کلیدی حاج‌رضایی که باید آویزه گوش ایران باشد! Mon Jan 07 21:12:24 IRST 2019
جام نیوز ماجرای غیرت حضرت ابراهیم و نگاه ناپاک حاکم مصر به همسر او Thu Dec 07 21:44:47 IRST 2017
صنعت بیمه قیمت امروز ارز در صرافی ملی Wed Nov 28 15:13:05 IRST 2018
روزنامه کیهان مذاکره مجدد درباره برجام؛ تله 3 جانبه آمریکا، اروپا و آژانس Fri Oct 06 21:46:40 IRST 2017
تدبیر ترامپ: کشورهایی که سهم منصفانه خود را به ناتو نپرداختند،باید بدهی خود را بدهند Sat Mar 18 10:20:00 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران افتتاح و کلنگ زنی 455 طرح در بویراحمد Fri Aug 25 14:50:16 IRDT 2017
آفتاب سنگ کیسه صفرا در کمین چاق‌ها! Fri Jan 19 07:05:02 IRST 2018
تی نیوز آسیب های اجتماعی پایتخت بررسی می شود Tue Sep 12 15:31:11 IRDT 2017
افکارخبر واکنش ذوالفقار نسب به احتمال حضورش در هیات مدیره پرسپولیس Tue Aug 01 14:52:32 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی تسهیلات فاینانس به طرح های دارای توجیه فنی و اقتصادی بخش دولتی اختصاص می یابد Sun Feb 26 21:52:00 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران شیمیدر قهرمان بسکتبال باشگاه‌های غرب آسیا شد Thu Mar 14 22:36:37 IRST 2019
شبکه اطلاع رسانی دانا سرقت زابی‌واکا در سن‌پترزبورگ Mon Jul 16 15:52:37 IRDT 2018
بهار نیوز علیرضاقربانی در مشهد اجرا کرد/تصاویر Fri May 26 15:24:46 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن «سفر لیلا» برگزیده جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان‌ها شد Sun Sep 10 10:43:36 IRDT 2017
تدبیر و امید واکنش سردار جزایری به ادعاهای تیلرسون Sun May 21 13:20:20 IRDT 2017
آفتاب تصاویر/ میهمانی شام "کندی" برای محمدرضا پهلوی و فرح Sun Dec 17 14:56:40 IRST 2017
بهار نیوز «ازدواج»؛ مشکلی با هزار درمان بی‌نتیجه Sun Jan 13 09:17:24 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم نامه محرومیت پرسپولیس و طارمی به فدراسیون فوتبال رسید/ تشکیل جلسه برای اعتراض به حکم فیفا Fri Sep 22 20:13:30 IRST 2017
آفتاب توضیح دادستان درباره شکایت انتخاباتی رئیسی/منتظری: درباره بازداشت داوری اطلاعی ندارم Wed May 31 21:01:01 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران جاده گِل‌آلود روستای «کهنه جلگه» + فیلم Wed Feb 21 10:35:12 IRST 2018
رادیو زمانه شاهد عینی: تلفات غزنی بیش از آن است که گزارش می‌شود Thu Aug 16 19:01:24 IRDT 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن اذعان بن کاردین به پایبندی ایران به برجام Sat Jan 06 20:10:46 IRST 2018
همشهری آنلاین زباله‌های پلاستیکی گونه‌های مهاجم را به سواحل می‌آورند Sun Feb 17 13:30:59 IRST 2019
تدبیر و امید واکنش مقتدی صدر به تحریم‌های آمریکا علیه ایران Thu Aug 09 16:24:51 IRDT 2018
پارس فوتبال جدایى این ستاره از ” استقلال ” قطعى است Thu Oct 05 12:40:30 IRST 2017
598 تخلیه و بارگیری کالا در بندر آبادان 50 درصد کاهش یافت Sat May 27 15:55:55 IRDT 2017
انتخاب درب های مجلس باز شد؛ فرش قرمز برای تحلیف روحانی Sat Aug 05 15:46:56 IRDT 2017