ساعت24 - Thu Jul 13 13:13:15 IRDT 2017 نمایش خبر

نخست وزیر انگلیس: هیچ برنامه‌ای برای استعفا ندارم

ساعت24-نخست وزیر انگلیس که در انتخابات اخیر به دلیل شکست حزبش در کسب نصف کرسی‌های پارلمان مجبور شد دولت ائتلافی تشکیل دهد، گفته است برنامه‌ای برای استعفا ندارد .

ساعت24-نخست وزیر انگلیس که در انتخابات اخیر به دلیل شکست حزبش در کسب نصف کرسی‌های پارلمان مجبور شد دولت ائتلافی تشکیل دهد، گفته است برنامه‌ای برای استعفا ندارد .  

 

«ترزا می» نخست وزیر انگلیس گفت با وجود آنکه شرایط سختی وجود دارد اما وی هیچ برنامه‌ای برای استعفا در نظر ندارد. 
 

خانم نخست وزیر در گفت‌وگو با روزنامه سان ضمن اشاره به مذاکرات برگزیت (خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا) گفت در حال حاضر کاری در این کشور وجود دارد که باید طی سال‌های آتی انجام بگیرد و اوست که قصد دارد این کار را انجام دهد. 
 

ترزا می که در انتخابات اخیر به دلیل شکست حزبش در کسب نصف کرسی‌های پارلمان مجبور شد دولت ائتلافی تشکیل دهد، افزود از یکسال پیش برای کشوری برنامه‌ریزی داشته و به آن عمل خواهد کرد. 
 

ترزا می گمان می‌کرد انتخابات زودتر از موعد منجر به کسب کرسی‌های فراوان در پارلمان برای حزبش شده و اختیارات و قدرت بیشتری را به وی در مذاکرات خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا به کشورش خواهد داد اما نتیجه اینچنین نشد. 
 

بعد از انتخابات ماه آوریل که حزب حاکم انگلیس اکثر کرسی‌های خود را در پارلمان از دست داد، رهبر این حزب یعنی ترزا می با انتقادات زیاد و فشار برای کناره‌گیری مواجه بود. 
 

انتهای پیام/ص
ساعت24 چگونه کلاهبرداری تلفنی را تشخیص دهیم؟ Sat May 26 09:33:35 IRDT 2018
ساعت24 نفس تماشاگران تبریزی در سینه حبس شد Tue Feb 13 18:40:07 IRST 2018
ساعت24 نیمکت نشین بزرگ گسترش فولاد مقابل استقلال Tue Apr 04 12:54:59 IRDT 2017
ساعت24 گل‌محمدی: باشگاه‌های ایرانی زیر خط فقر هستند Mon Apr 17 07:42:13 IRDT 2017
ساعت24 آذری جهرمی: فیلترینگ توییتر مربوط به حوزه امنیت ملی است/ برای رفع‌فیلتر تلاش می‌کنیم/ توییتر ابزار مناسبی برای دیپلماسی عمومی است Mon Aug 21 12:14:00 IRDT 2017
ساعت24 صفحه اول روزنامه ورزشی هدف چاپ 25 آذر Thu Dec 15 00:57:52 IRST 2016
ساعت24 16 استان درگیر سیل و طوفان/ امدادرسانی به 5 هزار و 600 حادثه‌دیده Tue May 09 10:12:08 IRDT 2017
ساعت24 بیانیه دفتر سخنگوی دولت در واکنش به اظهارات سخنگوی قوه قضائیه Wed Apr 12 22:54:07 IRDT 2017
ساعت24 غرق شدن سه نفر در سواحل نوشهر Thu Aug 17 15:47:56 IRDT 2017
ساعت24 دستور رئیس‌جمهور برای تعیین تکلیف سهام عدالت تا 2 هفته آینده Tue Jan 02 19:55:14 IRST 2018
ساعت24 جنگنده های ناتو حریم هوایی فنلاند را نقض کردند Tue Aug 01 23:48:39 IRDT 2017
ساعت24 درخواست کشورهای آمریکایی از ونزوئلا برای برگزاری انتخابات Fri Mar 24 10:04:44 IRDT 2017
ساعت24 مقابله با استرس با دستگاه پوشیدنی جدید Wed May 31 17:20:38 IRDT 2017
ساعت24 جنجال جدید در استقلال:بازیکنان علیه این ستاره متحد می شوند؟ Sat Feb 10 10:25:35 IRST 2018
ساعت24 کواکبیان: افرادی که از لغو برجام خوشحال باشند، فرقی با ترامپ ندارند/ باید از تجربه بابک زنجانی در دوران تحریم‌ها درس بگیریم Mon May 14 09:55:49 IRDT 2018
ساعت24 مسافربر شیطان صفت دستگیر شد Tue Jan 02 15:46:11 IRST 2018
ساعت24 عاملان قتل سه نفر در ماهشهر دستگیر شدند Wed Dec 20 10:20:25 IRST 2017
ساعت24 باشگاه پرسپولیس باز هم بیانیه داد Sat Apr 01 17:11:44 IRDT 2017
ساعت24 6 بیماری، با ضعف سلامت موها ارتباط دارند Tue Jan 16 14:19:53 IRST 2018
ساعت24 هیچ نرم‌افزاری جایگزین تلگرام نمی‌شود Sat Mar 11 16:26:36 IRST 2017
ساعت24 املاکی‌ها ارزان می‌خرند، گران می‌فروشند/ روش عجیب مشاوران املاک برای گران کردن مسکن Tue May 29 15:28:31 IRDT 2018
ساعت24 ممنوع التصویری مجری صدا و سیما تکذیب شد Sun Jul 16 13:29:03 IRDT 2017
ساعت24 امکان تقسیط مجدد بدهی‌ مالیاتی واحدهای تولیدی فراهم شد Sat May 27 11:50:33 IRDT 2017
ساعت24 نهاوندیان: 50 درصد کابینه تغییر می‌کند/ روحانی 2 ماه مشورت کرده است Wed Aug 02 13:01:14 IRDT 2017
ساعت24 مذاکرات طراحی پلتفرم تولید خودرو با همکاری هند نهایی شد Wed Jan 10 15:44:25 IRST 2018
ساعت24 شرط عجیب کاوه رضایی برای تمدید قرارداد Thu Apr 27 10:30:00 IRDT 2017
ساعت24 ورود نخستین بویینگ برجامی به تهران تا یکماه آینده Mon Apr 10 10:30:00 IRDT 2017
ساعت24 اجرای دور دوم آتش بس سوریه توسط آمریکا و روسیه Tue Jul 18 22:14:20 IRDT 2017
ساعت24 ماجرای مشاور 10 ساله رییس سازمان برنامه و بودجه Sun Jan 07 10:43:40 IRST 2018
ساعت24 یک ناراضی دیگر به ناراضی‌های استقلال اضافه شد Tue Jan 03 16:47:56 IRST 2017
ساعت24 آمریکا تحریم‌های کره شمالی را تشدید کرد Tue Dec 26 22:27:58 IRST 2017
ساعت24 هشدار پاپ درباره خطر وقوع جنگ هسته ای Mon Jan 15 20:21:51 IRST 2018
ساعت24 عدم استقبال مردم از وام مسکن Tue Jun 27 13:00:00 IRDT 2017
ساعت24 صدور رای برای 15 نجومی بگیر/ تشریح آخرین وضعیت پرونده املاک شهرداری Sat May 12 09:52:00 IRDT 2018
ساعت24 بازداشت سومین متهم در پرونده قتل بنیتا Tue Aug 15 12:28:47 IRDT 2017
ساعت24 راه‌اندازی اولین آزمایشگاه کاربردی اینترنت اشیاء در دانشگاه صنعتی امیرکبیر Tue Feb 21 10:12:43 IRST 2017
ساعت24 شادی گل کریس و فضای مجازی؛ شوخی جدید با رونالدو Wed May 03 16:17:07 IRDT 2017
ساعت24 اردوغان، اتحادیه اروپا را تهدید کرد Thu Mar 23 10:41:07 IRDT 2017
ساعت24 آقای فوتبالیست پرسپولیسی درخواست طلاق همسرش را داد! Mon May 15 22:15:00 IRDT 2017
ساعت24 چه کسی مسئول برف روبی است؟ Tue Jan 30 07:41:18 IRST 2018
ساعت24 تصادف نیسان و جیپ 9 کشته و مصدوم به جا گذاشت Mon Dec 25 21:38:26 IRST 2017
ساعت24 پوتین: امیدوارم که ترامپ به وعده بهبود روابط واشنگتن-مسکو عمل کند Sat Jun 09 15:02:12 IRDT 2018
ساعت24 وضعیت بهداشت و درمان در مناطق زلزله زده کرمانشاه پایدار است/ انجام اولین عمل جراحی در بیمارستان موقت امروز Thu Dec 07 09:50:42 IRST 2017
ساعت24 تیم المپیاد شیمی ایران، سوم جهان شد Sat Jul 15 17:09:07 IRDT 2017
ساعت24 الهه کولایی مجبور به کناره‌گیری شده است Thu Aug 10 16:45:43 IRDT 2017
ساعت24 سحر قریشی و واکنش جنجالی او به ادعای کارگردان علی البدل! + عکس Fri Apr 07 17:03:05 IRDT 2017
ساعت24 تاکید چین و روسیه بر خلع سلاح هسته‌ای کره شمالی Fri May 26 20:17:27 IRDT 2017
ساعت24 امکان رد صلاحیت نامزدهای تایید صلاحیت شده وجود دارد/ درجه بندی تخلفات انتخاباتی Sun Apr 30 13:18:37 IRDT 2017
ساعت24 پیشنهاد افزایش نرخ کرایه ها از 5 تا 10 درصد Tue Mar 07 17:56:51 IRST 2017
ساعت24 پاپ: قاچاق انسان، برده داری مدرن است Mon Jul 31 07:58:13 IRDT 2017
ساعت24 کمالوند و کاپیتان سابق تراکتورسازی در صنعت نفت آبادان Sat May 13 14:21:34 IRDT 2017
ساعت24 حمله کواکبیان به حسین شریعتمداری در مورد معوقات بانکی 110 هزار میلیارد تومانی :اثبات می‌کنم این 108 نفر عمدتا از دوستان آقای شریعتمداری‌اند یا یاران و طرفداران ما؟ Sun Jan 01 10:32:00 IRST 2017
ساعت24 تیم ملی فوتبال ایران همچنان بر بام آسیا/ تثبیت موقیعت شاگردان کی‌روش در جهان Tue May 02 13:05:20 IRDT 2017
ساعت24 رایگان شدن هزینه آب، برق و گاز مدارس Wed Jan 03 23:55:53 IRST 2018
ساعت24 غرق شدن جوان 26 ساله هنگام شنا در سد Sun Jul 02 11:11:55 IRDT 2017
ساعت24 چرا هیچکس اعتصاب غذای معاون احمدی نژاد را تحویل نگرفت؟/عضوحزب موتلفه:وقتمان بیش از این می ارزد که... Wed Jun 13 09:14:23 IRDT 2018
ساعت24 طاهری در تمرین پرسپولیس حاضر شد Tue Aug 15 22:15:00 IRDT 2017
ساعت24 پرورش عقرب برای تولید داروی درمان سرطان Wed Jan 24 15:27:34 IRST 2018
ساعت24 عراقچی:در زمین دشمن بازی نمی‌کنیم Sun Jul 30 08:11:09 IRDT 2017
ساعت24 آدم ربایی و دزدی با دستور شوهر خاله Sun Dec 17 08:12:32 IRST 2017
ساعت24  پرسپولیس بدون محروم در تبریز/ استقلال با یک محروم مقابل صبا Sat Apr 08 16:04:39 IRDT 2017
ساعت24 فعلا لیسانسه‌ام شاید فوق لیسانس گرفتم! Mon Jan 01 12:11:16 IRST 2018
ساعت24 مدل لباس گران قیمت آیشواریا رای در مراسمی در ملبورن+عکس Tue Aug 15 15:39:02 IRDT 2017
ساعت24 توافق کاهش تولید جهانی نفت تمدید می‌شود Sun Apr 23 11:36:26 IRDT 2017
ساعت24 مصرف خودسرانه دمنوش‌ها ممنوع/از عوارض مصرف گل‌گاوزبان غافل نشوید Tue Jan 02 11:36:52 IRST 2018
ساعت24 دود لغو دربی دوستانه در چشم کی روش و تیم ملی! Mon Jul 31 15:30:01 IRDT 2017
ساعت24 درآمد 11 میلیون دلاری کودک 6 ساله از یوتیوب Mon Dec 11 07:59:33 IRST 2017
ساعت24 زنگنه:جلوی ترکیب بنزین با ترکیبات نامناسب را گرفتیم/دیوان محاسبات بگوید عدد 11 هزار و 400 میلیارد تومان را از کجا آورده است؟ Sat Jan 27 10:02:40 IRST 2018
ساعت24 بعضی اقدامات کی‌روش لجبازی است/ آوردن حسین اوجاقی موجه نیست! Sun Feb 18 13:20:26 IRST 2018
ساعت24 رونالدو در رتبه یازدهم شیک‌پوش‌ترین ورزشکاران جهان + عکس Wed Jul 19 07:51:59 IRDT 2017
ساعت24 اصابت چند موشک به منطقه الخضراء بغداد Sun Feb 12 09:47:10 IRST 2017
ساعت24 نیکی هیلی: موشک شلیکی حوثی‌ها به ریاض، ایرانی بود Thu Dec 14 21:27:00 IRST 2017
ساعت24 اتفاق جالب در آستانه بازی استقلال_لوکوموتیو؛جپاروف اطلاعات داد Sun Mar 12 16:50:26 IRST 2017
ساعت24 6ستاره استقلالی در آستانه محرومیت از آسیا Sat Apr 15 12:13:50 IRDT 2017
ساعت24 علی مطهری: حصر، ممنوع‌التصویری از موارد تنگ‌نظری است Fri Feb 24 11:31:38 IRST 2017
ساعت24 تمهیدات ترافیکی در اطراف مراکز برگزاری کنکور 96 Wed Jul 05 19:55:19 IRDT 2017
ساعت24 حساب علی دایی و دو شاگردش توقیف شد / ادامه اعتصاب بازیکنان نفت تهران Wed Feb 22 14:38:52 IRST 2017
ساعت24 امیری: لایحه مبارزه با پول‌شویی در بهبود اقتصاد موثر است/دهقانی:آبستراکسیون مانع بررسی لایحه نمی‌شود Mon May 28 16:15:05 IRDT 2018
ساعت24 فاجعه جدید در دنیای فوتبال: ریزش دیوار یک ورزشگاه جان 8 نفر را گرفت +عکس Sun Jul 16 12:13:37 IRDT 2017
ساعت24 سورپرایز جذاب برای پرسپولیسی‌ها در جشن قهرمانی Thu Apr 13 22:15:00 IRDT 2017
ساعت24 واکنش بهداد سلیمی به شکسته شدن رکوردش Sun Apr 09 18:51:45 IRDT 2017
ساعت24 علی دایی به همراه خانواده در حرم امام رضا (ع) +عکس Wed Jan 04 00:01:50 IRST 2017
ساعت24 ارزان‌ترین دانشگاه‌های انگلیس کدامند؟ Sat Jan 14 12:34:59 IRST 2017
ساعت24 اشتباهی بزرگ در لوگوی پرسپولیس که کسی متوجه آن نشده! +عکس Sun May 14 07:44:28 IRDT 2017
ساعت24 رونمایی از خرید جدید تراکتورسازی مقابل تیم سابق Wed Jan 10 22:15:00 IRST 2018
ساعت24 اطلاعیه ایران خودرو پیرامون برخی تخلفات در فروش خودرو Tue Aug 22 11:54:23 IRDT 2017
ساعت24 بهنوش طباطبایی درحال یادگیری پیانو! عکس Mon May 14 15:42:35 IRDT 2018
ساعت24 پیشنهاد مجارستانی برای دروازه بان پرسپولیس Sun Feb 04 22:15:00 IRST 2018
ساعت24 شرط تمدید قرارداد امید ابراهیمی و کاوه رضایی با استقلال Mon May 01 09:26:42 IRDT 2017
ساعت24 برای تمدید قرارداد به باشگاه پرسپولیس نرفته بودم Sat May 06 15:56:39 IRDT 2017
ساعت24 کسر خدمت و معافیت فقط برای ایثارگران 28 و 29 ماهه/ پرونده کسرخدمت‌های قبلی بسته شد Sun Feb 18 11:31:08 IRST 2018
ساعت24 رسیدگی به پرونده سقوط جرثقیل در مکه مختومه شد Thu Jan 26 21:54:31 IRST 2017
ساعت24 هیئت مدیره پرسپولیس به دنبال گرفتن حکم مدیرعاملی گرشاسبی Tue Jan 16 13:48:15 IRST 2018
ساعت24 امروز آخرین مهلت تکمیل مدارک ثبت نام آزمون دستیاری تخصصی پزشکی Tue Jun 19 09:34:12 IRDT 2018
ساعت24 حداقل و حداکثر هزینه تشرف به حج اعلام شد/گرانترین سفر 13 میلیون و 750 هزار تومان Thu May 11 11:00:09 IRDT 2017
ساعت24 استفاده از «عرق مصنوعی» برای آزمایش محصولات اپل Sun Apr 23 17:15:00 IRDT 2017
ساعت24 مصباحی مقدم: موضع جامعه روحانیت درباره انتخابات پس از تایید صلاحیت‌ها اعلام می‌شود Wed Apr 19 16:15:10 IRDT 2017
ساعت24 آغاز پیش‌فروش بلیت‌ قطارهای نوروزی از 17 بهمن Wed Feb 01 10:45:10 IRST 2017
ساعت24 مانع تراشی عجیب قطری‌ها برای اشکان دژآگه Mon Feb 13 15:37:08 IRST 2017
ساعت24 تیم ملی والیبال ایران به ژاپن و استونی دعوت شد Sat Feb 17 15:39:28 IRST 2018
پول نیوز مطالبات غیر جاری عارضه نظام بانکی است Sat Dec 23 20:01:24 IRST 2017
جماران امام جمعه همدان: عظمت راهپیمایی 22 بهمن در جهان بی نظیر است Sat Feb 10 12:31:30 IRST 2018
دولت بهار جدول/ برای خرید خانه در تهران چقدر باید هزینه کرد؟ Mon May 29 09:37:00 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا پدر و فرزند کلاله ای در سطل آشغال به دنبال روزی خود هستند+ تصاویر Thu Apr 20 15:56:28 IRDT 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین هلند از سد بلغارستان گذشت/ آرامش موقتی در اردوی لاله های نارنجی Sun Sep 03 22:25:52 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا حق‌السکوت حمید هیراد به شاعران و اعتراض بیابانکی Mon Apr 09 16:05:01 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم برداشت ناصحیح از متون مقدس ما را به سعادت نمی رساند Tue Aug 22 18:40:00 IRDT 2017
برنا محمدیان: عنوان قهرمانی علی‌نسب در مسابقات شطرنج غرب آسیا نشان دهنده توسعه ورزش بانوان است Sat Jul 08 09:48:49 IRDT 2017
اتاق خبر یکی از منابع درآمد سازمان‌های نظام مهندسی استان‌ها حذف شد Tue Jan 16 19:14:04 IRST 2018
خرداد نیوز آشتی‌کنان بهنوش بختیاری و سحر قریشی در خیابان/تصویـر Sun Jan 01 14:58:39 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی مدیرجهاد کشاورزی عجب شیر بر تولید محصولات دارای ارزش صادراتی تاکید کرد Mon Mar 06 16:54:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی دمای هوای خوزستان چهار درجه افزایش می یابد Sun May 13 17:23:00 IRDT 2018
خبرگزاری مهر برگزاری جشن بزرگ روستایی عشایری در قرچک Sat Aug 26 12:14:34 IRDT 2017
روزنامه دنیای اقتصاد بهبود تراز تجاری زنجیره فولاد Tue Feb 13 00:00:00 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران رئوفی: با اجرای پروژه‌های حرم‌های مطهر اهل‌بیت(ع)، فرهنگ و هنر اسلامی خود را صادر می‌کنیم Tue Feb 20 14:15:48 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی میزان سرمایه خارجی وارده به زنجان در دولت تدبیر و امید به 610 میلیون دلار رسید Sun Apr 16 12:22:00 IRDT 2017
میزان انتصاب دبیر شورای مرکزی ناظر بر فعالیت نشریات دانشگاهی علوم پزشکی Thu Jan 26 02:40:01 IRST 2017
ایران آنلاین اظهارات منتشرنشده آیت‌ا...‌هاشمی درباره احمد‌ی‌نژاد Sat Apr 15 11:18:13 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر پرچمدار کاروان ورزشی ایران وارد دهکده بازیها شد Sat Sep 16 17:37:35 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران منتظری: اجازه ورود خائنان را به کشور نخواهیم داد Thu Mar 01 12:22:51 IRST 2018
برنا فصل مناسب برای بارداری را بشناسید Tue Jul 04 14:24:40 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران احتمال به تعویق افتادن بازگشت اندی ماری به مسابقات تنیس Sat Dec 23 13:34:22 IRST 2017
واحد مرکزی خبر فراخوان حج و زیارت گیلان برای جذب مدیر راهنمای کاروان Sat Nov 18 15:09:08 IRST 2017
ایلنا باید ترس‌هایمان درباره سینما کنار بگذاریم Sun Apr 09 11:54:06 IRDT 2017
روزنامه کیهان اخبار ویژه Fri Feb 23 23:15:42 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی البرز استان ملی در تولید بذر نمونه Thu Jul 06 19:15:00 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم حماس: قدس پایتخت ابدی فلسطین است Tue Dec 19 05:52:11 IRST 2017
خبرگزاری نسیم کاهش امید به زندگی آمریکایی‌ها Mon Dec 25 20:28:05 IRST 2017
تی نیوز سن بروز این بیماری در سنین جوانی است! Sat Jul 08 13:05:08 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر از ورود شرکت‌های فناورانه در حوزه فرهنگی استقبال می‌کنیم Tue Jul 11 12:38:39 IRDT 2017
پایگاه خبری الف 2 روایت عجیب از عاقبت شوم یک دوستی اینترنتی Tue Jul 04 07:11:47 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی 'ظریف' امروز به پاکستان سفر می کند Mon Feb 27 13:46:00 IRST 2017
ورزش 3 نکته قوت تیم، رابطه نزدیک کادر فنی و بازیکنان است/ زامهران: مقابل پرسپولیس برای برد به میدان می رویم Wed Jan 10 10:50:00 IRST 2018
نامه نیوز ماجرای ضرب و شتم بیمار در بخش ICU چه بود؟ +عکس Fri Jul 28 06:50:01 IRDT 2017
پایگاه خبری الف یوتیوب ویدئوهای تبلیغ خدمات تقلب در مقاله علمی را حذف کرد Mon May 07 09:57:00 IRDT 2018
اقتصاد آنلاین روش ماهیگیران سریلانکایی در عکس روز نشنال جئوگرافیک +تصویر Wed Feb 21 17:21:26 IRST 2018
خبرگزاری فارس ترکیب ذوب‌آهن برای بازی با پرسپولیس مشخص شد Sun Apr 22 17:12:18 IRDT 2018
تدبیر 24 "روت"، تلفن همراهتان را تبدیل به یک آجر می‌کند! Sat Mar 11 17:05:05 IRST 2017
دولت بهار تصاویر/ چهره بهاری پاریس Mon Apr 10 10:52:00 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم پرواز بالن امنیتی بر فراز دهکده بازی‎ها + عکس Sat Aug 13 01:44:09 IRDT 2016
ایلنا ربروف: نباید اشتباهات بازی رفت را تکرار کنیم Sun Sep 10 14:21:22 IRDT 2017
جماران نظارت 34عالم دینی درآذربایجان غربی بر ذبح قربانی ها در عید قربان Sat Sep 02 13:48:16 IRDT 2017
اعتبار نیوز آخرین آمار ضمانتنامه های صادره بانک رفاه ارائه شد Tue Jul 18 09:34:00 IRDT 2017
خرداد نیوز کنفرانس خبری سخنگوی ستاد روحانی/ قالیباف درباره فعالیت های فرزندش توضیح دهد Sat May 06 12:16:13 IRDT 2017
سلامت نیوز بهترین رژیم برای افراد دیابتی Sun Sep 24 09:49:00 IRST 2017
بی باک نیوز اندر خواص پسته،چشم و چراغ آجیل Fri Mar 17 06:28:01 IRST 2017
جام نیوز تصاویر/ همسر ترامپ با مدل فشن ظاهر شد Thu Apr 06 15:50:51 IRDT 2017
تی نیوز فال روزانه سه شنبه 20 تیر 1396 Tue Jul 11 03:48:08 IRDT 2017
تابناک جلدایران‌ورزشی/شنبه18دی95 Fri Jan 06 23:42:53 IRST 2017
آفتاب آیا پیاده روی سبب لاغری می‌شود؟ Fri Apr 27 17:19:31 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم ایران، اولین میهمان روسیه در جام جهانی 2018 خواهد بود Mon Apr 23 20:37:32 IRDT 2018
خبرگزاری مهر مجمع نمایندگان استان گزینه مشخصی برای استانداری اردبیل ندارد Mon Sep 11 15:30:19 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجو هجوم وحشیانه نظامیان صهیونیست به مردم فلسطین Sun Jan 07 09:59:48 IRST 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن قاریان پیش از اجرای تلاوت به راهنمایی احتیاج دارند Sat Apr 22 08:16:57 IRDT 2017
روزنو تولد ناتاشای تلویزیون مبارک! Mon Feb 13 22:30:01 IRST 2017
خبرگزاری مهر الگوی کشت در چهارمحال و بختیاری تغییر یابد Mon Feb 27 21:52:28 IRST 2017
پول نیوز ابتکار عمل در جذب سرمایه‌های خارجی Thu Nov 02 10:05:37 IRST 2017
خبرگزاری حوزه دین الهی با سختی های فراوانی به دست ما رسیده/ تبلیغ دین لیاقت می خواهد Wed Nov 01 12:08:00 IRST 2017
فردا انتقال 15 مجروح حادثه تروریستی کابل به مشهد Tue Jan 16 20:02:55 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا باز هم ترجمه غلط از وزارت خارجه +عکس Mon Apr 23 15:02:21 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجو امیر قطر ترور شده است یا ناپدید؟! Wed Jul 05 02:02:54 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم توان دفاعی را آنقدر افزایش می‌دهیم که کسی جرات تعرض به ایران را نداشته باشد Mon Aug 28 23:23:01 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران لابی مقامات ارشد کابینه ترامپ برای حذف ممنوعیت ورود اتباع عراقی به آمریکا Thu Mar 02 07:51:56 IRST 2017
ایسکانیوز مسابقات گلف جام شهباز حسین پور برگزار می‌شود Tue Feb 13 12:11:21 IRST 2018
اخبار بانک اطلاعیه بانک ملی درباره اختلال در سامانه ساپتا در روز جمعه Thu Apr 27 14:20:45 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم گرانی نان در اصفهان در انتظار تصمیم استاندار Wed Nov 22 08:58:43 IRST 2017
598 وزارت کار دست از تخلف بردارد Sat Jan 28 02:09:59 IRST 2017
خرداد نیوز اتحاد در وقت اضافه؛هم امید و هم و پایداری کامروا شدند Wed May 31 11:50:57 IRDT 2017
صبح تهران بارش پراکنده در مناطق شمالی کشور +جدول Sun Sep 24 11:31:03 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی معاون رییس مجلس الجزایر: تروریسم اسراییل را محکوم می کنیم Tue Feb 21 22:43:00 IRST 2017
آنا امیر سرتیپ حاتمی در نشست امنیتی مسکو سخنرانی می‌کند Wed Mar 28 11:24:26 IRDT 2018
روزنامه دنیای اقتصاد اوباما رکورددار شد Thu Aug 17 16:49:20 IRDT 2017
ایلنا تلفات احتمالی بارسلونا از جام جهانی روسیه Thu Jun 01 15:26:30 IRDT 2017
نامه نیوز تلفن هوشمند با 4 دوربین وارد بازار می شود Thu Apr 06 09:58:57 IRDT 2017
روزنامه ایران اخبار Mon Feb 26 00:00:00 IRST 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین برجام مشکلات اقتصادی را پیچیده کرد/کالای یک تومانی 100 تومان برای آن هزینه می شود Fri Jan 27 09:15:33 IRST 2017
پارسینه چند نکته مهم درباره نوار قلب Sun Apr 09 20:55:20 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن قیمت طلا به 1234 دلار رسید Sat Mar 04 10:10:35 IRST 2017
روزنو کسر قرارداد از هافبک خاطی استقلال Wed Jul 05 15:00:01 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران دستگیری کلاهبرداری که اقدام به خالی کردن حساب شهروندان می کرد Thu Feb 15 13:07:23 IRST 2018
میزان یک عده از وزرا از ابتدای سال نوای ناامیدی سر می‌دهند Sun Apr 29 10:04:52 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا اجرای احکام قضائی به دور از نگاه سیاسی است Wed Nov 01 16:03:40 IRST 2017
واحد مرکزی خبر درخشش صداوسیمای مرکز زنجان در همایش معاونین و مدیران سیمای مراکز Wed Aug 16 20:52:52 IRDT 2017
شفاف توسعه اقتصادی در گرو توجه به صنایع کوچک Fri Aug 11 17:57:12 IRDT 2017
میزان اعمال روز عرفه + فیلم Wed Aug 30 15:45:27 IRDT 2017
میزان تنها در بحث احراز صلاحیت‎ها از ابزار الکترونیکی استفاده می شود/تصمیمات انتخاباتی اخیر قطعی و غیرقابل تغییر است Sun Mar 12 09:52:43 IRST 2017
میزان هدر رفت 100 میلیارد دلاری سرمایه بابت رد دیون/ بازگشت هما به چرخه بازسازی ساختاری Sun Jul 16 14:39:13 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا کارخانه سیمان پیوند گلستان تندیس واحد نمونه صنایع معدنی استان را کسب کرد + تصاویر Wed Jul 26 15:31:07 IRDT 2017
بی باک نیوز نهمین نمایشگاه ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان برگزار می شود Mon Oct 23 10:07:02 IRST 2017
افکارخبر اعلام نظر محسن رضایی نسبت به جمنا Tue Apr 18 15:21:43 IRDT 2017
رجا نیوز روند صدور روادید اربعین در استان‌های مختلف Sun Oct 15 10:33:24 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران مدیرعامل سپاهان: دژاگه و رفیعی را جذب نمی‌کنیم Sun Dec 24 14:26:15 IRST 2017
جام نیوز گزارش تصویری بازی پرسپولیس _ پدیده Wed Nov 22 14:24:22 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران کاخ سفید: ترامپ برنامه‌ای برای تغییر کابینه ندارد Tue Aug 01 12:12:02 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی منابع زیرزمینی آب استان اردبیل 600 میلیون مترمکعب کسری دارد Sun Jun 26 13:15:00 IRDT 2016
خبرگزاری فارس جشن سال نو میلادی در ترکمنستان + تصاویر Tue Jan 02 15:36:24 IRST 2018
فردا تکذیب شایعات درباره وقوع زلزله شدید در مشهد Wed May 03 08:32:20 IRDT 2017
آرا نیوز مناطق آزاد کشور به جای آنکه ارزآور باشند، ارزبَر هستند/ معلوم نیست پول صادرات غیر نفتی به کشور برمی‌گردد یا نه Tue May 15 09:11:51 IRDT 2018
خبرگزاری مهر هر نظام فلسفی قرائت متناسب با خود از علوم انسانی را ارائه می دهد Wed Apr 12 08:41:30 IRDT 2017
افکارخبر واکنش مهدی طارمی به پیشنهاد الغرافه قطر Mon Dec 25 07:10:00 IRST 2017