سلامت نیوز - Mon Jul 10 15:24:00 IRDT 2017 نمایش خبر

تردمیل؛ دوست یا دشمن زانو؟

سلامت نیوز: قدیم ترها تردمیل فقط در باشگاه های ورزشی وجود داشت اما امروزه با تنوع بسیار زیاد و در انواع پیشرفته در خیلی از خانه ها  جا خوش کرده است.    به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه ایران، اما همیشه این نگرانی برای استفاده کنندگان این دستگاه ورزشی وجود دارد که نکند به جای درست کردن ابرو چشم را هم کور کنند و یک عمر درد زانوهای آسیب دیده را به جای به دست آوردن لاغری و تناسب اندام به جان بخرند.    دکترشهرام فیروز مرنی،در زمینه استفاده از این دستگاه ورزشی که دوستداران زیادی هم دارد معتقد است: تردمیل در سرعت های بالا به زانو آسیب وارد می کند اما اگر کمتر از 20 دقیقه و با سرعت پایین از این دستگاه ورزشی استفاده کنیم خطری بدن را تهدید نمی کند.     این فوق تخصص درد و عضو هیأت علمی دانشگاه در ادامه توصیه می کند: اگر اضافه وزن دارید به جای تردمیل می توانید در استخر تا حدود یک ساعت راه بروید این میزان در خشکی باید کمتر از نصف باشد در ضمن برای کاهش دردهای زانو بهتر است قبل از آغاز هر درمان دارویی وزن خود را کم کنید زیرا کاهش وزن نخستین قدم مؤثر در جهت رفع دردهای ناحیه زانو است.    توجه داشته باشید که اگر از دستگاه تردمیل استفاده می کنید حتماً نکات ایمنی را رعایت کنید و هنگام استفاده از این دستگاه از سرعت های پایین استفاده کنید. اگر هم از دردهای مفاصل و استخوانی رنج می برید بهتر است به طور کل از خیر تردمیل بگذرید.
سلامت نیوز چرا باید زبان تان را مسواک بزنید؟ Tue May 09 17:24:00 IRDT 2017
سلامت نیوز کودکان زنان زندانی را دریابید Mon Apr 17 11:46:00 IRDT 2017
سلامت نیوز شب یلدای امسال برای نیازمندان و نیکوکاران رنگ و بوی دیگری دارد Wed Dec 20 09:30:00 IRST 2017
سلامت نیوز این عید همسفر ویروس ها نشویم! Mon Mar 13 11:52:00 IRST 2017
سلامت نیوز طرح کنترل برچسب اصالت کالاهای سلامت متوقف نشده Mon Feb 27 09:52:00 IRST 2017
سلامت نیوز مرکز پژوهش‌های مجلس اعلام کرد:بحران تامین اجتماعی از آنچه تصور می‌کنیم نزدیک‌تر است Tue Nov 28 13:16:00 IRST 2017
سلامت نیوز کاهش 20 درصدی فوت ناشی از سوختگی در استان تهران Sun Oct 08 10:50:00 IRST 2017
سلامت نیوز سلامت‌روان دانش‌آموزان، اولویت چندم است؟ Sat Jul 01 10:08:00 IRDT 2017
سلامت نیوز نیمی از آلودگی هوای تهران به علت تردد کامیون‌هاست/سازمان محیط زیست نباید به پروژه‌ها«نه» بگوید Sun Sep 17 13:57:00 IRDT 2017
سلامت نیوز بررسی اختلاف پاتولوژیست ها و دکترای علوم پایه درتاسیس آزمایشگاه Wed Aug 30 14:18:00 IRDT 2017
سلامت نیوز شادی یک مهارت است رموز آن را بیاموزیم Tue Mar 21 08:57:00 IRST 2017
سلامت نیوز شروع بارندگی ها از سه شنبه این هفته Mon Mar 27 11:42:00 IRDT 2017
سلامت نیوز عواقب مرگبار کم‌خوابی Sat Sep 16 11:17:00 IRDT 2017
سلامت نیوز اولتیماتوم محیط زیست به 120 واحد آلاینده شهرستان قدس Thu Aug 10 11:16:00 IRDT 2017
سلامت نیوز برف و کولاک مدارس کدام استان‌های کشور را تعطیل کرد؟ Sat Jan 28 09:21:00 IRST 2017
سلامت نیوز (تصاویر) این روستا قرار است زیر آب برود Wed Jul 19 15:42:00 IRDT 2017
سلامت نیوز آیا سلامت روان، فقط نداشتن اختلالات روانی است؟ Sat Jan 28 13:21:00 IRST 2017
سلامت نیوز اختلال در عملیات احیای دریاچه ارومیه Tue Jan 16 11:31:00 IRST 2018
سلامت نیوز تحقیق و تفحص از شهرداری در مجلس کلید خورد Wed May 10 11:48:00 IRDT 2017
سلامت نیوز یارانه 2.5 میلیون تومانی ‌ برای خریدهر موتورسیکلت برقی Sat Mar 11 17:17:00 IRST 2017
سلامت نیوز حریق در جده/خطری زائران ایران را تهدید نمی‌کند Wed Aug 16 10:59:00 IRDT 2017
سلامت نیوز سونامی بیکاران به دولت ما ارث رسید Wed Apr 26 12:47:00 IRDT 2017
سلامت نیوز کاریکاتور/دردسرهای توزیع مشروب خراب! Wed Aug 02 11:30:00 IRDT 2017
سلامت نیوز درجا زدن نوزادان وابسته به مواد مخدر در دوران مدرسه Wed Feb 15 12:57:00 IRST 2017
سلامت نیوز زندگی زیر غبار Sun Jul 02 09:46:00 IRDT 2017
سلامت نیوز فردا، کارت آزمون ارشد فراگیر پیام نور منتشر می‌شود Mon Dec 25 10:19:00 IRST 2017
سلامت نیوز پزشکان عمومی باید در خط اول نظام سلامت باشند Fri May 26 12:51:00 IRDT 2017
سلامت نیوز رهایی از نمونه برداری پروستات با آزمایش خون Wed Jan 17 10:15:00 IRST 2018
سلامت نیوز آب کلا ت را برد، خواب مسئولان را Wed Sep 06 10:20:00 IRDT 2017
سلامت نیوز ازدواج با شماره ها Sun Apr 09 10:01:00 IRDT 2017
سلامت نیوز وقتی بدن‌مان کلاس ریاضی می‌شود Tue Jul 18 10:37:00 IRDT 2017
سلامت نیوز باران و رعد و برق از فردا در تهران Tue Dec 05 16:09:00 IRST 2017
سلامت نیوز سوء‌استفاده از زنان به بهانه استخدام Sat Jul 08 16:04:00 IRDT 2017
سلامت نیوز در فرآیند طلاق، همچنان نابرابری بازتولید می‌شود Mon Nov 13 08:37:00 IRST 2017
سلامت نیوز آب پاکی روی دست مشمولان غایب/ فرمانده ناجا: گواهینامه برای مشمولان غایب و فراری صادر نمی‌شود Tue Jul 11 15:07:00 IRDT 2017
سلامت نیوز شادی را به دختران بیاموزیم Tue May 02 10:50:00 IRDT 2017
سلامت نیوز علت بروز ناراحتی های کلیوی/آب سالم بخورید Fri Apr 21 11:12:00 IRDT 2017
سلامت نیوز بیمارستان‌هایی که بر سر پرسنل و بیماران خراب شدند!/ ضرورت ایجاد تیم‌های واکنش سریع پزشکی Wed Nov 22 15:16:00 IRST 2017
سلامت نیوز پیشگیری از شب ادراری کودکان با تغذیه Sun Jan 07 10:50:00 IRST 2018
سلامت نیوز بیماری هایی که به سراغ فست فودخورها می روند Sat Oct 07 10:25:00 IRST 2017
سلامت نیوز تب طولانی در کودکان زیر 5 سال جدی گرفته شود Mon Sep 11 09:19:00 IRDT 2017
سلامت نیوز رستوران، تهدید یا فرصت؟ Thu Nov 02 09:57:00 IRST 2017
سلامت نیوز 9 دلیلی که باعث قطع یا اختلال در قاعدگی می‌شود Mon Dec 11 09:46:00 IRST 2017
سلامت نیوز دستور وزیر بهداشت برای پرداخت مطالبات پرستاران/ بیمه‌ها بابت تاخیر، معادل بهره بانکی جریمه بدهند Sun Jan 01 17:19:00 IRST 2017
سلامت نیوز فراخوان مشمولان غایب برای تعیین تکلیف وضعیت خدمت سربازی Mon Jan 22 16:51:00 IRST 2018
سلامت نیوز وزارت بهداشت یک ریال هم برای درمان بیماران روانی نپرداخته است Sun Feb 12 11:47:00 IRST 2017
سلامت نیوز نتایج شکایات کاندیداهای نظام پزشکی تا 11 مرداد اعلام می‌شود Wed Jul 26 14:49:00 IRDT 2017
سلامت نیوز ارائه جدیدترین دستاوردهای علمی در حوزه تصویربرداری Sun May 07 09:29:00 IRDT 2017
سلامت نیوز عکس/جزئیات جدید از اقدام کثیف شیطان پایتخت با 8 زن/ زنان قربانی از روز حادثه می گویند Wed Oct 25 14:50:00 IRST 2017
سلامت نیوز مشکلات دلخراش مردم در خوزستان و مناطق سیل‌زده؛ مسئولان علاج کنند Mon Feb 20 12:36:00 IRST 2017
سلامت نیوز نکاتی مهم برای دوران پس از حادثه پلاسکو Tue Jan 31 14:08:00 IRST 2017
سلامت نیوز موثرترین ویتامین ها برای کاهش درد مفاصل! Sun Jul 23 13:19:00 IRDT 2017
سلامت نیوز تأثیر مصرف دارو‌های اعصاب در دوران شیردهی Wed Apr 19 11:23:00 IRDT 2017
سلامت نیوز عوارض نشستن طولانی مدت کنکوری ها/ روی شکم مطالعه نکنید Tue Apr 18 13:27:00 IRDT 2017
سلامت نیوز چرا دولت برای اجرای طرح تحول سلامت منابع مالی پایدار در نظر نگرفته است Tue Feb 28 14:21:00 IRST 2017
سلامت نیوز وصله زیستی قابل تزریق برای ترمیم بافت‌های آسیب‌دیده Tue Aug 15 11:18:00 IRDT 2017
سلامت نیوز آنچه خانم ها باید درباره ریزش مو بدانند Wed Apr 05 14:57:00 IRDT 2017
سلامت نیوز تصاویر/روایت بازمانده قطع نخاعی از زلزله سر پل ذهاب Wed Jan 17 15:35:00 IRST 2018
سلامت نیوز فوتبال موجب تقویت رشد استخوان پسران می شود Sat Jul 15 09:13:00 IRDT 2017
سلامت نیوز عکس/تولد سومین فرزند سیدمجتبی خامنه ای Mon Dec 04 10:50:00 IRST 2017
سلامت نیوز خزنده رو به انقراض، در تنگ ماهی شب عید Mon Feb 27 12:37:00 IRST 2017
سلامت نیوز تعدیل مجازات اعدام قاچاقچیان Mon Aug 14 08:12:00 IRDT 2017
سلامت نیوز حافظی: شهرداری پول دارد بلوار کشاورز را شخم بزند، اما برای تجهیز آتش‌نشانی بودجه ندارد؟! Mon Jan 23 12:11:00 IRST 2017
سلامت نیوز شکلات تلخ ،ماده گیاهی سرشار از آنتی‌اکسیدان Fri Mar 10 12:46:00 IRST 2017
سلامت نیوز 7 هشدار عجیب بدن که می‌گوید شما نیاز به خواب بیشتری دارید Tue Nov 14 11:28:00 IRST 2017
سلامت نیوز اعتیاد در 26‌درصد کارگران Tue Sep 12 10:11:00 IRDT 2017
سلامت نیوز حکم به توسعه فقـر در لایحه بودجه 97/روزهایی سخت در انتظار مردم Wed Dec 13 13:47:00 IRST 2017
سلامت نیوز مدیریت بیمارستان ها باید به افراد غیرپزشک واگذار شود Sun Apr 30 11:59:00 IRDT 2017
سلامت نیوز تبلیغات ماهواره ای ترک اعتیاد چقدر صحت دارد؟ Mon Aug 21 09:28:00 IRDT 2017
سلامت نیوز قصاص برای عامل اسیدپاشی روی همسر و فرزند Wed Jan 10 16:23:00 IRST 2018
سلامت نیوز کودکان شما این بازی‌ها را می‌دانند؟ Tue Oct 10 15:46:00 IRST 2017
سلامت نیوز تب مادر عاملی برای ابتلای کودک به اوتیسم Wed Jun 28 09:41:00 IRDT 2017
سلامت نیوز آیا معتادان به چندمصرفی و تزریق هروئین روی می آورند؟ Tue Jan 03 15:51:00 IRST 2017
سلامت نیوز واگذاری بخشی از«حقانی» دربرابر بدهی 200میلیاردتومانی Thu May 04 09:23:00 IRDT 2017
سلامت نیوز پاسخ به 7 سوال که همیشه درباره عفونت های سینوسی می پرسید Sun Dec 17 10:51:00 IRST 2017
سلامت نیوز زنان چرا خیانت می‌کنند؟ Sat Apr 29 11:05:00 IRDT 2017
سلامت نیوز لزوم واقعی سازی قیمت دارو Tue Aug 29 15:03:00 IRDT 2017
سلامت نیوز زنان بیشتر از مردان در معرض شیوع اختلالات روانی هستند Mon Oct 16 15:05:00 IRST 2017
سلامت نیوز 13هزار مجهول‌الهویه بیمه ندارند Wed Sep 06 10:52:00 IRDT 2017
سلامت نیوز برخی خط قرمزها، "ایدز" را تابو نگهداشته‌اند Wed Jan 10 09:39:00 IRST 2018
سلامت نیوز 7 خاصیت شگفت‌انگیز لیموترش Sat Jan 20 10:24:00 IRST 2018
سلامت نیوز غذای ایرانی، یک جاذبه مهم در گردشگری Tue Dec 05 09:32:00 IRST 2017
سلامت نیوز فروپاشی دیوار اعتماد، اولین نتیجه خیانت همسران Mon Jan 22 10:34:00 IRST 2018
سلامت نیوز نامه وکیل امیرحسین به مادر ستایش برای درخواست بخشش Wed Jan 03 17:20:00 IRST 2018
سلامت نیوز چرا صبحانه مهمترین وعده روز برای کودکان است؟ Sat Sep 02 12:22:00 IRDT 2017
سلامت نیوز تماشای پرندگان سبب سلامت روان می‌شود Sun Feb 26 15:46:00 IRST 2017
سلامت نیوز اعزام بیش از 5 هزار پزشک به مناطق محروم در دولت یازدهم Fri May 05 10:20:00 IRDT 2017
سلامت نیوز مدرسه هراسی در کودکان طلاق شایع‌تر است Mon Sep 25 09:43:00 IRST 2017
سلامت نیوز خوابیدن به پشت باعث افزایش احتمال «سکته» می‌شود Tue Jan 03 12:15:00 IRST 2017
سلامت نیوز مرگ کودک 10 ساله در حادثه واژگونی پراید Sat Aug 19 09:45:00 IRDT 2017
سلامت نیوز کمبود نیرو در بیمارستان ها جدی است/ تشدید فشارکاری پرستاران Sun Jun 25 09:16:00 IRDT 2017
سلامت نیوز هواشناسی هشدار داد؛ «طوفان تندری» در راه است Sat Apr 15 13:42:00 IRDT 2017
سلامت نیوز مراقب باشید «بوتولیسم» نخورید Tue Apr 18 13:59:00 IRDT 2017
سلامت نیوز داماد گرگانی که همسر عقدکرده اش را در خیابان با کارد کشت،به دار آویخته می شود Tue Aug 29 11:02:00 IRDT 2017
سلامت نیوز آخرین وضعیت شیوع تب کریمه کنگو در کشور Fri May 26 12:23:00 IRDT 2017
سلامت نیوز آیا آلت تناسلی من طبیعی است؟ Wed Mar 08 16:49:00 IRST 2017
سلامت نیوز از فال قهوه تا باز و بسته کردن قیچی زیر شیر آب! Mon Nov 20 10:56:00 IRST 2017
سلامت نیوز بیماری‌های اپیلاسیونی Tue Oct 31 11:46:00 IRST 2017
سلامت نیوز رایزنی ابتکار با مجلس برای بررسی فوری لایحه حمایت از محیط‌بانان Sun Jul 30 16:37:00 IRDT 2017
سلامت نیوز مصرف قرص‌ ضدبارداری از آرتریت روماتوئید پیشگیری می‌کند Sat Aug 19 16:39:00 IRDT 2017
خبرگزاری مهر مهار آتش سوزی در چارزبر / 15 هکتار از مراتع مشجر طعمه حریق شد Wed Sep 13 21:36:58 IRDT 2017
بولتن نیوز انتقاد ترامپ از آلمانی‌ها Fri May 26 11:22:46 IRDT 2017
ایران آنلاین فرار از صحنه تصادف خونین Sun Dec 17 08:57:01 IRST 2017
بی باک نیوز تأیید تشعشعات رادیواکتیو آزمایش هسته ای اخیر کره شمالی Wed Sep 13 12:03:01 IRDT 2017
انتخاب وزیر خارجه پاکستان خواستار افزایش همکاریهای منطقه‌ای برای مقابله با اقدامات تروریستی در این کشور شد Tue Feb 21 21:16:43 IRST 2017
تیک مرگ مشکوک بوکسور ملی پوش Tue Mar 14 18:59:53 IRST 2017
میزان بازگشت آنجلینا جولی به بازیگری/ دوران پس از طلاق نظر "جولی" را برگرداند+ عکس Wed Jan 04 10:30:01 IRST 2017
جوان آنلاین قهرمانی بارسا هموار می‌شود؟ Sat Dec 23 13:10:00 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا روزانه 1200 نفر به اورژانس بیمارستان امام خمینی زابل مراجعه می کنند/ آنفولانزا درصدر بیماری های دی ماه Sat Jan 20 11:03:42 IRST 2018
تابناک جزئیات دیدار هیأت رئیسه جبهه مردمی با کاندیداها Sun Mar 19 10:12:54 IRST 2017
واحد مرکزی خبر تا ساعاتی دیگرطنین یاحسین ع در یوم العباس زنجان Fri Sep 29 08:30:49 IRST 2017
پارس نیوز آرزوی قلبی مهاجمی که اول فصل از استقلال جدا شد! Fri Sep 01 10:32:01 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر پیام تسلیت آیت الله مکارم شیرازی Sun Apr 09 11:04:04 IRDT 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین ضمیمه هشت 8470 Sat Aug 12 00:05:00 IRDT 2017
جام نیوز فروش اقساطی و پیش فروش هیوندای i10 Sun Jun 04 07:00:00 IRDT 2017
تی نیوز جشن امضاء و خوانش مجموعه «پیامبر» توسط آستان قدس رضوی برگزار می شود Tue Jul 11 17:53:38 IRDT 2017
رجا نیوز سالیوان: بدون شلیک یک گلوله به اهداف خود در برجام رسیدیم/ جیمز جفری: امروز بزرگترین خطر پیش روی آمریکا و متحدانش در خاورمیانه ایران است Wed Oct 11 19:44:25 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران یک پناهجوی افغانستانی در لندن کشته شد Thu Oct 19 10:43:25 IRST 2017
بی باک نیوز شولا در غرب دیرالزور کامل آزاد شد Thu Sep 07 20:33:01 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا مسئولان در جهت حل مشکلات اقتصادی مردم از هیچ تلاشی دریغ نکنند/ بسیج و ناجا فریب‌خوردگان را از توطئه‌گران جدا کردند Wed Jan 10 12:18:08 IRST 2018
تین سومین جسد از آتش‌نشان‌های مفقودشده پیدا شد Sun Jan 22 16:33:49 IRST 2017
بولتن نیوز تقدیر رییس کمیسیون اصل نود از عملکرد بانک صادرات ایران Thu May 11 14:39:34 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر نخست وزیر سابق رژیم صهیونیستی از زندان آزاد شد Sun Jul 02 08:36:10 IRDT 2017
میزان وقتی رفیعی برانکو را ناامید کرد! Sat Mar 11 10:20:02 IRST 2017
اعتبار نیوز رتبه نخست بانک صنعت و معدن در اعطای تسهیلات رونق تولید به صنایع استان مازندران Sun Mar 12 14:07:00 IRST 2017
نامه نیوز اردوغان:درموردخروج ازعفرین نیاز به اجازه کسی نداریم Mon Jan 22 20:50:45 IRST 2018
انتخاب هواشناسی : بحران گرد و غبار مهران پایدار نیست Mon Oct 30 13:48:29 IRST 2017
خبرگزاری مهر تنور انتخابات شورا داغ شد/مردم: به ارزش‌ها رأی می‌دهیم نه شعارها Sat May 06 15:22:10 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران دوگانه‌سوز شدن نانوایی‌ها در آذربایجان‌غربی Sat Nov 25 10:53:36 IRST 2017
آفتاب ایران راه اندازی رشته موسیقی در دانشگاه مهاباد/ پژوهش هایم ادامه دارد Wed Aug 16 09:00:12 IRDT 2017
بولتن نیوز بی رحمی میانمار علیه مسلمانان بی سابقه است Wed Sep 13 12:10:25 IRDT 2017
ایسکانیوز انصاری: به حرکت بیرانوند ورود نمی‌کنم/ بازی مقابل پدیده گره خورد Mon Nov 20 20:37:27 IRST 2017
خبرگزاری مهر تامین تجهیزات و واگن‌های مترو راهکار موثر برون رفت از معضل ترافیک Sat Oct 07 16:18:11 IRST 2017
خبرگزاری مهر طرح بیمه سلامت اوباما لغو نشد Fri Jul 28 16:31:05 IRDT 2017
فردا مسکو: کره‌شمالی هسته‌ای را به رسمیت نمی‌شناسیم Wed Sep 13 13:35:12 IRDT 2017
فرارو مامور بازسازی «هما» کیست؟ Mon Jul 17 10:01:36 IRDT 2017
پول نیوز پیام نوروزی مدیرعامل بانک کشاورزی Wed Mar 22 01:50:44 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن فعال شدن انجمن خیّرین قرآنی در استان‌ها تا پایان سال/ نگاه، صرفاً کمک‌های مالی نیست Sun Nov 26 08:49:12 IRST 2017
جماران بهره برداران معادن استان زنجان در بهسازی مسیرهای روستایی مشارکت کنند Sat Aug 12 15:17:34 IRDT 2017
جماران دستگیری سارقان سابقه دار در شاوور شوش Sun Jul 02 19:01:42 IRDT 2017
انتخاب مظنون بمب‌گذاری نیویورک به ایجاد «تهدید تروریستی» متهم شد Wed Dec 13 12:55:57 IRST 2017
پارس نیوز سخنرانی پروفسور «فرانسوا مورو» از دانشگاه سوربن درباره ادبیات ایران Thu Apr 06 13:33:00 IRDT 2017
افکارخبر خانم بازیگر درگذشت Fri Oct 06 04:45:00 IRST 2017
انتخاب ثبت 25 فیلم در فهرست میراث ملی سینمایی آمریکا Wed Dec 13 17:05:01 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه به گفتمان عمومی تبدیل شود Mon Dec 04 20:08:38 IRST 2017
ایران آنلاین تهرانی ها 2 برابر ترکیه بنزین مصرف می کنند Sun Nov 12 12:03:07 IRST 2017
فردا هند و آلمان مناسبات اقتصادی خود را افزایش می‌دهند Wed May 31 03:50:01 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران ساختمانی متروکه در روستای «چیلکنار» + فیلم Sun May 28 09:39:23 IRDT 2017
پایگاه خبری الف هشدار پیشکسوت فوتبال سوریه برای بازی با تیم ملی ایران Mon Sep 04 10:55:03 IRDT 2017
آفتاب احمدی‌نژاد به ترامپ نامه نوشت+ متن نامه Sun Feb 26 13:00:37 IRST 2017
تی نیوز «پذیرش 2600 کودک کار» توسط سازمان بهزیستی Sat Jul 08 21:50:47 IRDT 2017
فردا کمک‌های برلین به آفریقا دوبرابر می‌شود Tue May 02 10:31:06 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی افتتاح پنج فاز پارس جنوبی، زمینه ای برای اجرای 10طرح پایین دستی پتروشیمی Sat Apr 15 15:24:00 IRDT 2017
آفتاب ایران رایزنی های دولت اقلیم کردستان با احزاب سیاسی کرد Tue Nov 21 13:00:09 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم بازگشت 20 اثر خطی نفیس تاریخی به کشور Sat Jun 24 11:54:59 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران نخست وزیر مجارستان: جلوی هر گونه اقدام اتحادیه اروپا علیه لهستان را می‌گیریم Fri Dec 22 13:35:00 IRST 2017
خرداد نیوز رئیس کمیته روابط خارجی سنای آمریکا: باید کاری کنیم که ایران طرف برهم‌زننده برجام باشد/ اهرم فشاری علیه تهران نداریم Wed Jul 26 22:58:31 IRDT 2017
روزنامه شرق سلطانی‌فر: کی‌روش مربی موفقی بوده است Wed Jul 05 04:30:00 IRDT 2017
آنا شوک بزرگ: خروج جمعی کشورهای آفریقایی از دیوان لاهه نزدیک است Sat Jan 28 14:50:00 IRST 2017
خبرگزاری نسیم انهدام باند قاچاق اتباع بنگلادشی/پنهان کردن 9بنگلادشی در پژو Sat Dec 30 07:06:10 IRST 2017
همشهری آنلاین مهاجم 19 ساله پرسپولیس Sat Jul 01 16:37:29 IRDT 2017
اقتصاد آنلاین صادرات نفت آمریکا رکورد زد Sun Oct 08 13:29:22 IRST 2017
پول نیوز تصویر برگزیده عکاس ایرانی درصفحه رسمی اینستاگرام Tue Jun 20 14:17:38 IRDT 2017
بولتن نیوز کولاکوویچ 23 بازیکن را به اردوی والیبال دعوت کرد Tue Mar 14 09:47:56 IRST 2017
روزنامه شرق انتقاد رئیس مجلس از صداوسیما Thu Aug 10 04:30:00 IRDT 2017
افکارخبر پرداخت کمک هزینه آزمایشات ژنتیک به خانواده‌های نیازمند Mon Dec 11 08:14:23 IRST 2017
بولتن نیوز اولتیماتوم فدراسیون جهانی هندبال به عربستان Sat Oct 21 16:45:33 IRST 2017
روزنامه دنیای اقتصاد برداشت وجه نقد بدون کارت برای دارندگان ملل کارت Sun Apr 30 13:18:44 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر دعوت از سه بانوی ورزشکار یاسوجی برای مسابقات کیک بوکسینگ Tue Jul 25 19:56:41 IRDT 2017
پارسینه آیا ترامپ آماده جگ با ایران می شود؟ Sun Jun 25 09:16:42 IRDT 2017
تدبیر و امید محرومان و مصدومان استقلال مقابل نفت تهران Mon Oct 30 20:20:31 IRST 2017
خبرگزاری فارس پربحث‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در 25 اسفند Thu Mar 16 00:56:00 IRST 2017
صبحانه با خبر تکذیب قطع تلفن مشترکانی که بیش از حد مکالمه دارند Mon Jul 24 14:32:06 IRDT 2017
دولت بهار عکس/ نامزدی که فامیل هایش را به دولت راه نمی دهد Thu Apr 13 21:03:00 IRDT 2017
آفتاب روحانی: ملت حصر نمی‌خواهد/در طول 38 سال فقط اعدام و زندان بلد بودند+فیلم و تصاویر Mon May 08 14:14:32 IRDT 2017
تهران پرس نسخه‌های بی اثر کاهش آلودگی صوتی پایتخت Sun Nov 05 05:02:00 IRST 2017
ایران آنلاین شرایط هوا برای گروه های حساس ناسالم است Sun May 28 10:50:24 IRDT 2017
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی یادداشت/ دولت ملی؛ وفاق ملی، توسعه ملی/ سیدرضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی Sat Aug 19 09:23:58 IRDT 2017
پارسینه کشته شدن 2 تبعه ایرانی در استانبول Sun Apr 30 19:07:22 IRDT 2017
اتاق خبر خودروهای داخلی ایمن نیستند؛ ماشین وارد کنید Tue Dec 05 13:02:02 IRST 2017
برنا حضور شخصیت های مختلف در تحلیف نشان از بهبود روابط با جهان دارد Sat Aug 05 07:00:50 IRDT 2017
وطن امروز پیکر شهید آمد مادر آرام گرفت Thu Sep 07 00:00:00 IRDT 2017
عصر ایران هوچی گری ؛ نسخه نجات مسببین بدبختی استقلال Tue Sep 19 17:41:36 IRDT 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین تصادف در ورودی شهر لردگان 8 مصدوم بر جای گذاشت Sun Aug 06 12:41:51 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران الحشد الشعبی 10 روستا را در محور شرقاط موصل آزاد کرد Fri Jan 27 01:56:37 IRST 2017
تدبیر 24 همکاری صنایع برای حل مشکل خاموشی کشور Tue Jun 27 11:15:02 IRDT 2017
ایران آنلاین کودکی که به شکل معجزه آسا از تصادف نجات یافت Sat Aug 05 16:21:09 IRDT 2017
سراج 24 تلاش مقام‌های سابق آمریکا برای حفظ برجام Sat Sep 16 10:40:00 IRDT 2017
فردا مدیر سابق فولکس واگن در آلمان بازداشت شد Sat Jul 08 13:50:28 IRDT 2017
ایران آنلاین بازداشت قاچاقچیان زیرخاکی Wed Aug 23 09:11:37 IRDT 2017
خبرگزاری فارس میرشمسی از سرمربی‌گری تیم ملی فوتبال ساحلی کنار رفت Tue Aug 01 07:53:00 IRDT 2017
ایران آنلاین اگر سلاح هسته‌ای بد است، چرا فرانسه آنرا کنار نمی‌گذارد؟ Sun Sep 10 10:37:56 IRDT 2017
خبرگزاری مهر مراسم روح بخش دعای عرفه در جوار مقتل شهدای هفتم تیر برگزار می شود Mon Aug 28 15:26:35 IRDT 2017
افکارخبر روایت زندان‌ بان‌ها از رفتار امام حسن عسکری(ع) در زندان Sun Nov 26 10:02:12 IRST 2017
اقتصاد آنلاین قربانی دوم شلوغی خیابان‌ها اعلام شد Wed Mar 01 01:47:17 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران صدای ما را از رادیو خوزستان بشنوید Thu Apr 27 00:37:01 IRDT 2017
افکارخبر نظظام وظیفه آب پاکی را روی دست هافبک پرسپولیسی ریخت Mon Dec 25 11:13:50 IRST 2017
اعتبار نیوز اهدای مرحله اول سیستم های رایانه ای به سازمان تجهیز و نوسازی مدارس Wed Nov 08 13:26:00 IRST 2017
فرارو استاندار جدید تهران انتخاب شد Sun Sep 24 22:30:11 IRST 2017
بولتن نیوز کاخ سفید بسته شد Fri Nov 03 19:49:41 IRST 2017