سلامت نیوز - Mon Jul 10 15:24:00 IRDT 2017 نمایش خبر

تردمیل؛ دوست یا دشمن زانو؟

سلامت نیوز: قدیم ترها تردمیل فقط در باشگاه های ورزشی وجود داشت اما امروزه با تنوع بسیار زیاد و در انواع پیشرفته در خیلی از خانه ها  جا خوش کرده است.    به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه ایران، اما همیشه این نگرانی برای استفاده کنندگان این دستگاه ورزشی وجود دارد که نکند به جای درست کردن ابرو چشم را هم کور کنند و یک عمر درد زانوهای آسیب دیده را به جای به دست آوردن لاغری و تناسب اندام به جان بخرند.    دکترشهرام فیروز مرنی،در زمینه استفاده از این دستگاه ورزشی که دوستداران زیادی هم دارد معتقد است: تردمیل در سرعت های بالا به زانو آسیب وارد می کند اما اگر کمتر از 20 دقیقه و با سرعت پایین از این دستگاه ورزشی استفاده کنیم خطری بدن را تهدید نمی کند.     این فوق تخصص درد و عضو هیأت علمی دانشگاه در ادامه توصیه می کند: اگر اضافه وزن دارید به جای تردمیل می توانید در استخر تا حدود یک ساعت راه بروید این میزان در خشکی باید کمتر از نصف باشد در ضمن برای کاهش دردهای زانو بهتر است قبل از آغاز هر درمان دارویی وزن خود را کم کنید زیرا کاهش وزن نخستین قدم مؤثر در جهت رفع دردهای ناحیه زانو است.    توجه داشته باشید که اگر از دستگاه تردمیل استفاده می کنید حتماً نکات ایمنی را رعایت کنید و هنگام استفاده از این دستگاه از سرعت های پایین استفاده کنید. اگر هم از دردهای مفاصل و استخوانی رنج می برید بهتر است به طور کل از خیر تردمیل بگذرید.
سلامت نیوز اندازه طبیعی آلت تناسلی مردان Tue Jan 16 11:50:00 IRST 2018
سلامت نیوز جولان دلالی در گردشگری سلامت Tue Dec 26 15:07:00 IRST 2017
سلامت نیوز آیا باید از خوردن غذاهای سفید پرهیز کرد؟ Mon May 22 10:27:00 IRDT 2017
سلامت نیوز ارسال 52 تُن دارو و تجهیزات ویژه حج به جده Thu Jul 12 12:43:00 IRDT 2018
سلامت نیوز قتل هولناک کودک 2 ساله به دست نامادری Sun Dec 17 10:20:00 IRST 2017
سلامت نیوز بارش باران در 14 استان طی امروز و فردا/ وزش باد و گردو غبار در کشور Sun May 21 09:14:00 IRDT 2017
سلامت نیوز اظهارات تکان‌دهنده در خصوص برخی کودک‌آزاری‌های رایج در قم Tue Nov 20 13:06:00 IRST 2018
سلامت نیوز بهترین روش های آبرسانی به پوست Wed May 31 15:25:00 IRDT 2017
سلامت نیوز 800 پایگاه آتش نشانی روستایی به تجهیزات امداد و نجات مجهز شدند Fri Jan 12 11:57:00 IRST 2018
سلامت نیوز تاسیس مقطع دکتری رشته پرستاری Sun Feb 26 13:14:00 IRST 2017
سلامت نیوز بروز سرطان در ایران کمتر از متوسط جهانی است Tue Feb 13 14:43:00 IRST 2018
سلامت نیوز گرمایش جهانی یک واقعیت علمی است Sat Jul 01 11:28:00 IRDT 2017
سلامت نیوز مشکل بدهی سازمان‌های بیمه‌گر به وزارت بهداشت با گروکشی حل نمی‌شود Wed Feb 22 10:18:00 IRST 2017
سلامت نیوز تشدید کننده های آسم را بشناسیم Tue May 15 09:20:00 IRDT 2018
سلامت نیوز 3نقد رییس سازمان نظام پزشکی به قانون ممنوعیت دو شغله بودن پزشکان Wed Feb 01 15:57:00 IRST 2017
سلامت نیوز دلایل قرمز شدن ناگهانی پوست صورت و راه‌های درمان آن Wed Apr 11 09:48:00 IRDT 2018
سلامت نیوز شدت وارونگی دما و انباشت آلاینده‌ها پس از بارش برف بیشتر است Thu Feb 01 11:23:00 IRST 2018
سلامت نیوز قتل نوعروس به خاطر عضویت در شبکه‌های اجتماعی! Mon Sep 04 15:13:00 IRDT 2017
سلامت نیوز ترکیبی مفید برای درمان آرتروز/ تغذیه مناسب برای درمان درد مفاصل Fri Oct 13 10:51:00 IRST 2017
سلامت نیوز انتظار چندین ماهه بیماران برای جراحی مفصل زانو/شرکت‌های تجهیزات پزشکی توزیع پروتز را متوقف کردند Sun Aug 05 10:45:00 IRDT 2018
سلامت نیوز انتقاد رئیس مرکز درمان اعتیاد بهزیستی از درمان اجباری معتادان Tue Mar 27 11:49:00 IRDT 2018
سلامت نیوز برداشتن تخمدان با بیماری کلیوی مرتبط است Sat Sep 22 09:56:00 IRST 2018
سلامت نیوز یک بام و دوهوای عیسی کلانتری/تناقض آقای رییس درباره آب Tue Sep 05 10:54:00 IRDT 2017
سلامت نیوز از چه نوع ضدآفتابی استفاده کنیم؟ Wed May 17 16:16:00 IRDT 2017
سلامت نیوز عقیم سازی بی‌خانمان‌ها، راهکار بی‌شرمانه Tue Jan 03 16:19:00 IRST 2017
سلامت نیوز این مواد غذایی را با هم نخورید/ محافظت از دندان‌ها با چای سبز Tue Jan 09 15:02:00 IRST 2018
سلامت نیوز هویج آمریکایی؛ قاچاق یا تقلب داخلی؟! Tue Dec 19 15:56:00 IRST 2017
سلامت نیوز بزاق طعم مواد غذایی را تغییر می دهد Sun Aug 26 15:00:00 IRDT 2018
سلامت نیوز فاجعه آبی سال 79 در حال تکرار است Tue Feb 06 12:13:00 IRST 2018
سلامت نیوز پرداخت "2K" به پزشکان متخصص ادامه دارد Tue Jan 09 10:55:00 IRST 2018
سلامت نیوز زلزله‌زدگان به پتو، نایلون، موکت و وسایل گرمایشی احتیاج دارند Sat Nov 18 11:52:00 IRST 2017
سلامت نیوز آیا سارقان بیماران روانی اند؟ Sun Jun 24 14:41:00 IRDT 2018
سلامت نیوز آمار تاسف‌بار از بی‌سوادی زنان ایرانی؛ یک‌میلیون و 800هزار نفر Fri Mar 30 11:55:00 IRDT 2018
سلامت نیوز رگبار، رعد و برق و وزش باد شدید موقت در 8 استان کشور Mon May 28 09:16:00 IRDT 2018
سلامت نیوز در مصرف این 5 ادویه هوشیار باشید Sat May 05 12:05:00 IRDT 2018
سلامت نیوز 8 گام خانگی سالم برای از بین بردن خشکی دهان Tue May 15 14:10:00 IRDT 2018
سلامت نیوز موثرترین راهکار‌های خانگی برای رفع شوره سر Thu Nov 02 11:03:00 IRST 2017
سلامت نیوز گوشت قسطی با کارت ملی Mon Oct 22 12:48:00 IRST 2018
سلامت نیوز ارتباط مثلث سد ایلیسو، هورهای ایران و پدیده گرد و غبار Fri Mar 02 11:35:00 IRST 2018
سلامت نیوز تحول در نحوه ارائه خدمات بیمه بیکاری Wed Jan 03 13:13:00 IRST 2018
سلامت نیوز وزارت بهداشت درباره اجرای طرح پزشک خانواده پاسخگو باشد Fri Feb 23 12:08:00 IRST 2018
سلامت نیوز ورزش نکردن موجب زوال عقل می‌شود Sat Jan 28 16:17:00 IRST 2017
سلامت نیوز حوادث غیرعمد علت 11.5 درصد مرگ‌ها در کشور Tue Feb 21 12:00:00 IRST 2017
سلامت نیوز بی احتیاطی جان دو عابر پیاده را گرفت Sat Jul 07 09:11:00 IRDT 2018
سلامت نیوز سوال از وزیر کشاورزی درباره صیادان چینی در دریای عمان Mon Aug 20 16:47:00 IRDT 2018
سلامت نیوز موجودی داروخانه‌های خصوصی کاهش یافت Sat Sep 01 09:50:00 IRDT 2018
سلامت نیوز راهکاری مفید برای کاهش علائم بیماری ام‌اس Wed Jan 24 14:50:00 IRST 2018
سلامت نیوز لحظات هولناک سیل، به روایت بازماندگان Tue Apr 18 11:47:00 IRDT 2017
سلامت نیوز استفاده بی رویه از ظروف یکبار مصرف متوقف شود Fri Mar 24 13:04:00 IRDT 2017
سلامت نیوز جولان رنج در «پیرخوشاب»/کمیته امداد در این منطقه چه می‌کند؟ Wed Nov 15 11:12:00 IRST 2017
سلامت نیوز داروهای ضد انگلی درمان جدید تومورهای مغزی Wed Apr 12 14:53:00 IRDT 2017
سلامت نیوز حافظی از نظام پزشکی انصراف نمیدهد: فقط «دسته جمعی» Mon Jul 24 12:03:00 IRDT 2017
سلامت نیوز دلایل ایجاد مشکل بین بیمار و پزشک/انتقاد از دخالت در امور پزشکی Fri May 11 13:17:00 IRDT 2018
سلامت نیوز خبر خوش برای بیماران خاص Mon Nov 12 09:01:00 IRST 2018
سلامت نیوز نا امنی‌های شبانه شهروندان تهرانی/پل هایی که پاتوق معتادان شده‌ Mon Aug 27 11:22:00 IRDT 2018
سلامت نیوز کنکوری ها چه غذایی بخورند؟ Mon Apr 24 16:56:00 IRDT 2017
سلامت نیوز جرائم کارفرمایان خوش حساب بخشوده می شود Sun Apr 29 10:27:00 IRDT 2018
سلامت نیوز یک ایراد از آمار اخیر شمار معتادان کشور Sun Jun 25 16:19:00 IRDT 2017
سلامت نیوز مرد 36 ساله؛ عجب غلطی کردم زن دوم گرفتم Sat Jul 07 11:16:00 IRDT 2018
سلامت نیوز هشدار درباره توقف تولید دارو در ایران Tue Jul 10 11:29:00 IRDT 2018
سلامت نیوز خشکی پوست و 4 وضعیت جدی پزشکی! Mon Dec 04 12:43:00 IRST 2017
سلامت نیوز باور نمی کنید اما چهارشنبه سوری این طور بود! Tue Mar 14 14:25:00 IRST 2017
سلامت نیوز برای خوابی راحت این دمنوش ها را بنوشید Sat Dec 30 11:11:00 IRST 2017
سلامت نیوز کلانتری: عسلویه باید تعطیل شود/ مردم یا باید بمیرند و یا بروند یا صنایع نفت تعطیل شود/اصفهان آب خوردن ندارند ولی صنایع آب بر می سازند Sat Aug 11 10:36:00 IRDT 2018
سلامت نیوز افتتاح همزمان 350 مرکز خدمات جامع سلامت روستایی در کشور Sun Feb 19 12:36:00 IRST 2017
سلامت نیوز نکات بسیار مهم در نگهداری انسولین Tue Apr 04 13:48:00 IRDT 2017
سلامت نیوز روزی چندتار مو از سرتان کم شود، کچل نمی‌شوید؟ Wed Apr 18 15:28:00 IRDT 2018
سلامت نیوز کدام یک کالری بیشتری می سوزاند: دویدن داخل خانه یا بیرون از خانه؟ Sun Aug 13 11:06:00 IRDT 2017
سلامت نیوز درخواست از ابتکار برای ورود به پرونده تالاب‌خواری Sat Mar 11 12:37:00 IRST 2017
سلامت نیوز قتل کودک 2 ساله با شلیک برادر 6 ساله‎! Mon Nov 13 15:15:00 IRST 2017
سلامت نیوز محاکمه عامل تعرض به پسربچه‌ها در کانال آب Mon Jul 16 10:01:00 IRDT 2018
سلامت نیوز بدنتان هر روز را با این روش ها سم زدایی کنید Sat Aug 05 10:43:00 IRDT 2017
سلامت نیوز آب خزر هم کاهشی شد Sun Sep 16 16:32:00 IRDT 2018
سلامت نیوز تفکیک جنسیتی شهری؛ توهین به کل جامعه Mon Feb 12 10:32:00 IRST 2018
سلامت نیوز فروچاله‌ها ایران را می‌بلعند/تهران رکوردار فرونشست در ایران Tue Jul 18 10:14:00 IRDT 2017
سلامت نیوز 5 راه طبیعی برای کاهش کلسترول خون Sat Jul 08 10:57:00 IRDT 2017
سلامت نیوز صاعقه جان مرد 50 ساله را گرفت/ جان باختن دختر 20 ساله پس از رعد و برق/ مرگ 2 تن در قم Sat May 06 09:28:00 IRDT 2017
سلامت نیوز توصیه هایی برای آموزش دست شویی رفتن به بچه ها Tue Aug 15 10:26:00 IRDT 2017
سلامت نیوز مافیا در برابر سازه‌های ضد زلزله! Sat Dec 30 10:27:00 IRST 2017
سلامت نیوز ویژگی‌ کرم‌های ضد آفتاب مناسب Wed May 31 09:40:00 IRDT 2017
سلامت نیوز بسیج تیم‌های ثابت و سیار بهداشتی در محرم / صدور کارت بهداشت برای آشپزها Tue Sep 11 10:34:00 IRDT 2018
سلامت نیوز زنان دیابتی در معرض ریسک بالا ابتلا به سرطان Thu Aug 02 10:04:00 IRDT 2018
سلامت نیوز آمار چند برابری زنان سالمند تنها/30 درصد سالمندان فقیرترین اقشار جامعه‌ هستند Tue Oct 03 11:00:00 IRST 2017
سلامت نیوز زنان معتاد قربانی شرایط جامعه Wed Jan 10 08:29:00 IRST 2018
سلامت نیوز آیا باید از نمک یددار استفاده کنید؟ Wed Apr 04 11:17:00 IRDT 2018
سلامت نیوز تلخ و شیرین یک هفته پر تب و تاب Mon Nov 20 11:01:00 IRST 2017
سلامت نیوز ناگفته‌های وکیل بیماران‌هموفیلی از پرونده خون‌های آلوده/ در زمان احمدی‌نژاد 1500بیمار به حقشان نرسیدند Tue Apr 18 17:05:00 IRDT 2017
سلامت نیوز گوشت الاغ در گوشت‌های چرخ شده تهران! Sat Dec 23 12:26:00 IRST 2017
سلامت نیوز آیا ساخت «اتوبان صدر» منطقی بود؟ Tue May 02 16:51:00 IRDT 2017
سلامت نیوز باکتری‌های روده موجب درد مفاصل می‌شود Sat Apr 21 13:15:00 IRDT 2018
سلامت نیوز فاصله قول تا عمل وزارت بهداشت Wed Jul 25 12:04:00 IRDT 2018
سلامت نیوز جستاری جامعه شناسانه به حوادث طبیعی Mon Nov 20 16:00:00 IRST 2017
سلامت نیوز نسخه مرگ در گردنه گدوک Tue Nov 07 09:15:00 IRST 2017
سلامت نیوز فرمول غذایی برای کاهش خطر ابتلا به سرطان Fri Jan 19 11:04:00 IRST 2018
سلامت نیوز اصلاح قانون برای انتقال تابعیت از مادر به فرزند Wed May 17 10:53:00 IRDT 2017
سلامت نیوز 10 بار قصاص در انتظار عامل کشتار در «فهرج» Mon Feb 27 16:28:00 IRST 2017
سلامت نیوز احیای تالاب‌ها، راه مقابله با ریزگردها Wed Apr 05 09:30:00 IRDT 2017
سلامت نیوز کمبود تخت بیمارستانی برای اختلالات روانی Tue May 30 16:44:00 IRDT 2017
سلامت نیوز «گیاهان دارویی» ظرفیتی بکر برای توسعه صنعت گردشگری کشور Tue Sep 26 09:22:00 IRST 2017
سلامت نیوز وقتی باران‌های سیل‌آسا مثل زلزله می‌آیند Tue Sep 19 08:48:00 IRDT 2017
پارس نیوز این لباس بدون پیکر یک آتش‌نشان، دیشب از زیر آوار و آتش بدست آمد/عکس Thu Jan 26 13:35:02 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا ریاض پادگان نظامی شد +عکس Fri Sep 15 15:03:23 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی بحران «هویت» در بیمارستان های تهران! Tue May 29 08:26:00 IRDT 2018
بی باک نیوز ساز و کار جذب سرمایه خارجی در وزارت راه تعریف نشده است Thu Aug 17 08:08:01 IRDT 2017
اقتصاد آنلاین واکنش بعیدی نژاد، سفیر ایران در لندن به تصویب CFT Sun Oct 07 13:23:36 IRST 2018
ایسکانیوز کارت زرد شورا به شهردار کرج/ پیمانکار دهکده تفریحی باغستان در هاله‌ای از ابهام Wed Dec 13 10:27:42 IRST 2017
عصر ایران سعید لیلاز: کاندیداهایی که درکی از اقتصاد ندارند Sat May 13 09:53:34 IRDT 2017
ساعت24 جدول/ قیمت واحد مسکونی 50 متری در تهران Tue Jan 16 09:05:40 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا تنها اهل اندیشه قدر اقدام عظیم شهید حججی را می دانند/ سزاوار نیست برخی ابزار تلقین افکار شیطانی شیاطین باشند Wed Aug 16 09:37:54 IRDT 2017
تابناک دانش‌آموزان دیرآموز به مدارس عادی می‌روند Sat Jul 07 07:01:27 IRDT 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن تبریک مدیر جامعه‌الزهرا(س) به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی Tue Aug 22 09:42:40 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر اوراق سازی کشتی های غول پیکر در «بندر گدانی» پاکستان Fri Sep 15 14:05:52 IRDT 2017
خبرگزاری فارس معاینه شیخ «عیسی قاسم» تحت تدابیر امنیتی شدید وزارت داخلی بحرین Mon Nov 27 01:08:00 IRST 2017
آفتاب ایران آمادگی شرکت های ایرانی برای حضور در پروژه های برق و انرژی کنگو Fri Jun 15 14:30:25 IRDT 2018
وطن امروز اخبار Sun Jul 30 00:00:00 IRDT 2017
فردا مقام مصری: لغو تابعیت «مرسی» به تصمیم کابینه بستگی دارد Tue Sep 26 16:19:14 IRST 2017
روزنامه شرق منتخبان شورا پاسخ‌گو باشند Tue Jul 25 04:30:00 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم ظریف: ایران قدرتی بالنده و در حال ظهور است Sat Jan 28 17:20:48 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران از مشهد به افق مقاومت تا تعطیلی هیات های فوتبال در مناطق استان مازندران Mon May 07 08:00:12 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران رتبه اول اتحادیه های تعاونی روستایی کشور از آن خوزستان Tue Jan 02 15:54:21 IRST 2018
افکارخبر مظنه آپارتمان در منطقه زعفرانیه؟ +جدول Thu Dec 21 05:15:00 IRST 2017
پرس شیعه حملات گسترده ارتش سوریه به مواضع تروریست‌ها در حومه شرقی «درعا» Tue Jul 03 11:39:27 IRDT 2018
تابناک ویژگیهای پیشرفته نوک براش در فتوشاپ Sat Dec 09 19:33:19 IRST 2017
آریا 243 میلیارد ریال تسهیلات به شرکت‌های دانش بنیان پرداخت شده است Sun Feb 04 11:23:49 IRST 2018
تابناک قیمت نفت سبک ایران به مرز 68 دلار رسید Sat Jan 13 15:04:12 IRST 2018
پارسینه روش صحیح تمیز کردن آکواریوم ماهی آب شیرین Mon May 28 18:39:06 IRDT 2018
اعتبار نیوز قیمت سکه و طلا در صبح 7 بهمن 95 Thu Jan 26 11:33:00 IRST 2017
خبرگزاری نسیم عصبانیت برانکو از سئوال جواد خیابانی Fri Dec 29 21:35:01 IRST 2017
ایستا نیوز بخش خصوصی از وزرای آینده چه می خواهد؟ Wed Oct 24 16:46:00 IRST 2018
تهران پرس ولیعهد سعودی با نخست‌وزیر فرانسه دیدار کرد Mon Apr 09 18:06:00 IRDT 2018
تدبیر 24 تلاش ما ایجاد آرامش در استقلال و پرسپولیس است Wed Mar 15 12:57:27 IRST 2017
تهران پرس رگبار و رعد و برق در راه است/وقوع گرد و خاک در جنوب غربی کشور Sat Jun 16 15:48:00 IRDT 2018
ایلنا وقتی داور بازی پرسپولیس و گسترش افکار عمومی را به بازی می‌گیرد (عکس) Tue Jan 24 15:05:14 IRST 2017
افکارخبر خدمات بهزیستی به معتادان و کارتن خواب ها Mon Jan 02 08:33:23 IRST 2017
تابناک بحرانی شدن وضعیت منابع آب کشور طی 9 سال Sat Apr 08 13:33:29 IRDT 2017
آنا آغاز حرکت بیست و دومین قطار گردشگری خارجی از تهران Sat Nov 04 10:21:33 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران بنیس، روستای اولین‌ها در کشور + فیلم Sat Nov 25 17:24:52 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران پرشدن جیب اسرائیلی‌ها و آمریکایی‌ها از ولخرجی‌های ثروت‌ها و دارایی‌های حرام و رها شده عربی Thu Jun 01 14:12:48 IRDT 2017
برنا آنفولانزای مرغی مورد ابتلای انسانی نداشته است Sat Feb 25 14:16:41 IRST 2017
ایسکانیوز توئیت ظریف بمناسبت عاشورای حسینی Wed Sep 19 21:20:00 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران روزهای شلوغ گروه سایپا در نمایشگاه خودرو تهران Thu Feb 16 13:16:08 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا هیچ موردی از بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در کردستان مشاهده نشده است Thu Dec 28 13:18:12 IRST 2017
تی نیوز رد دیدار ژاوی توسط نکونام Mon Apr 16 13:25:39 IRDT 2018
اقتصاد آنلاین واژگونی قطار باری در ایستگاه دیزباد نیشابور +تکمیلی Wed Feb 21 11:25:58 IRST 2018
خبرگزاری فارس بررسی رابطه‌ی بین کارویژه حفظ الگو ، مدرسه و فروپاشی رژیم پهلوی Wed Jan 24 04:41:00 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم ذوالفقارنسب: کی‌روش فرهنگ پایین خودش را نشان داد Wed Feb 14 00:01:00 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا پیشنهاد تعطیلی امروز مدارس تبریز را دادیم مسئولین فرمانداری قبول نکردند Mon Jan 29 15:40:20 IRST 2018
جام نیوز استقلالی‌ها بازی اول را بخاطر کم تجربگی واگذار کردند Mon Feb 27 12:43:09 IRST 2017
دفاع مقدس برگزاری مراسم بزرگداشت شهید «حججی» Mon Aug 06 16:05:14 IRDT 2018
تابناک لوازمی که هر مرد باید در کیفش داشته باشید. Sun Jan 21 17:40:01 IRST 2018
تدبیر چگونگی تعیین تکلیف چک‌های سوخته در حادثه «پلاسکو» Tue Jan 24 11:20:45 IRST 2017
آفتاب ایران هم‌اندیشی شورای عالی سیاست‌گذاری با منتخبان اصلاح‌طلب شوراهای سراسر کشور + تصاویر Thu Jul 13 10:22:06 IRDT 2017
بولتن نیوز اسراییل 50 فلسطینی را بازداشت کردند Thu Aug 03 11:45:33 IRDT 2017
بنکر اسامی برندگان "سفر به‌یادماندنی" اعلام شد Sun Apr 02 15:05:13 IRDT 2017
برنا حضور ایران در نمایشگاه کتاب استانبول Wed Nov 01 15:36:46 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران هادی رضایی ناظر مسابقات والیبال نشسته «آ سه آن» شد Tue Aug 29 12:50:26 IRDT 2017
پول نیوز چند شعبه جدید بانک پارسیان در اصفهان افتتاح خواهد شد Tue Jul 04 08:57:15 IRDT 2017
ایران آنلاین پرندگان تهران به آنفلوانزای جدید مبتلا نشده اند Thu Feb 15 16:44:04 IRST 2018
صراط ادعاهای مدیر تلگرام دروغ بود؟/ راز مگویی که معاون وزیر فاش کرد Sun Jul 30 11:12:51 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران پارک های علم و فناوری و مراکز رشد در نظام نوآوری جایگاه خاص خود را دارند Thu Feb 23 13:59:24 IRST 2017
فرارو آخرین تحولات پرونده پلاسکو Wed May 03 16:25:33 IRDT 2017
تدبیر و امید تمام ناوگان امداد خودرو ایران به GPS مجهز شد Wed Apr 25 22:00:02 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی تامین آب روستاهای باشت با رودخانه آغاز شد Sat Jul 21 10:23:00 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم تصاویر/ جزغاله شدن 5 سرنشین خودروی L90 Mon Dec 25 09:21:46 IRST 2017
آفتاب ایران وزیر ورزش: بعد از رقابت نوبت رفاقت است/ دنبال نتیجه تاریخی در المپیک هستیم Thu Dec 28 13:22:06 IRST 2017
میزان حریق انبار پارچه در چهارراه ولیعصر/ یک نفر مجروح شد Sat Aug 12 12:07:46 IRDT 2017
انتخاب مادر صنایع دستی ایران در 110 سالگی درگذشت Thu Apr 26 08:41:03 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران هم سو نبودن بخش مدیریت اقتصادی کشور یکی از دلایل گرانی ها Mon Jun 18 17:19:45 IRDT 2018
تین دلیل تعلیق 54 دفتر خدمات هوایی گران‌فروشی است؟ Sat Nov 17 08:59:53 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران اعلام جرم علیه مدیر تلگرام/ارسال پرونده‌های حقوق‌های نجومی به دادگاه Tue Sep 26 16:36:19 IRST 2017
خبرگزاری فارس الحمدالله: دولت فلسطین بدون وحدت کرانه باختری و نوار غزه تشکیل نخواهد شد Mon Oct 02 12:55:00 IRST 2017
واحد مرکزی خبر استقبال چین از تلاش دو کره برای بهبود مناسبات دوجانبه Fri Jan 05 11:13:12 IRST 2018
فردا نام«مادر بمب‌ها» شرم‌آور است Sun May 07 07:00:18 IRDT 2017
خبرگزاری شبستان تفاهم نامه معاونت هنری و منطقه آزاد کیش درباره کنسرت خیابانی نیست Tue Aug 14 14:34:00 IRDT 2018
خبرگزاری فارس شهریاری: سکوی جهانی و کسب مهمترین عناوین فردی، عیار فوتبال ساحلی ایران را به جهان نشان داد Tue May 09 14:55:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران ورزشکار سنندجی در مسابقات دوگانه مردان کشور صاحب نشان نقره شد Mon Sep 17 10:30:00 IRDT 2018
خرداد نیوز ناکامی والیبال ایران با شکست برابر کانادا Sat Sep 22 19:57:25 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی دیدار سفیر ژاپن در ایران با استاندار آذربایجان شرقی Tue Jun 21 13:43:00 IRDT 2016
تین بزرگترین خیانت دروغ گفتن به مردم است Mon Apr 10 11:37:49 IRDT 2017
پارسینه وصله ناجور شیراز! Wed Mar 15 20:58:30 IRST 2017
خبرگزاری نسیم ادامه قطعی برق صنعت را بیچاره می‌کند Tue Jul 17 13:10:02 IRDT 2018
آنا غیبت سرخیو راموس برابر سویا Mon Jan 02 09:31:49 IRST 2017
پرشین خودرو /اختصاصی/ لیفان ایکس50 را بااقساط 1 میلیونی سوار شوید+جدول و جزئیات Fri Sep 22 03:35:00 IRST 2017
تابناک کشف بزرگترین محموله مهمات صادراتی کره شمالی Tue Oct 03 14:33:37 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی محدودیت ترافیکی جاده کرج - چالوس در تعطیلات پیش رو اجرا می شود Tue Aug 28 11:56:00 IRDT 2018
بولتن نیوز فراخوان مشمولان کاردانی، دیپلم در اردیبهشت Sat May 06 10:51:58 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا کمدین معروف سینما بابت آزار جنسی، سر صحنه فیلم اخراج شد Wed Nov 01 17:54:21 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا سیاست دانشگاه آزاد یاسوج در مسیر تجاری سازی نتایج تحقیقات پژوهشی است/ نبود نقدینگی در واحد های دانشگاهی هزینه کرد بودجه پژوهشی را با چالش مواجه می کند Wed Jul 12 14:47:50 IRDT 2017
خبرگزاری مهر رقم دقیق بدهی‌های شهرداری چقدر است؟/سه عددی که مبهم مانده‌اند Wed Dec 20 08:46:14 IRST 2017
جام نیوز هواپیمای مکزیکی با یکصد سرنشین سقوط کرد Wed Aug 01 11:35:36 IRDT 2018
ایسکانیوز برگزاری مراسم آشتی با طبیعت دردانشگاه آزاد اسلامی رودبار Mon May 29 17:17:55 IRDT 2017
پارس نیوز روش‌های شکنجه در زندان‌های رژیم صهیونیستی Wed Jan 25 23:07:37 IRST 2017
تدبیر به تداوم دولت روحانی نیاز داریم Thu Apr 20 08:09:17 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی عراقچی و یک سفر برجامی به هند Sun Jul 15 17:13:00 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران حضور نامداران کشتی روس در جام یاریگین Sun Jan 15 10:22:26 IRST 2017
خبرگزاری شبستان کمبود امکانات در پزشکی قانونی تربت حیدریه باعث ایجاد مشکلات جدی شده است Mon Nov 05 01:32:00 IRST 2018
خبرگزاری مهر چگونه متون فلسفی را فیلسوفانه بخوانیم؟ Sun Sep 23 10:10:15 IRST 2018
بولتن نیوز تخریب آب‌بند خاکی جهرم Fri Feb 17 20:54:34 IRST 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین خبر خوش نوبخت درباره پرداخت حقوق شاغلین و بازنشستگان Tue Jun 12 11:34:33 IRDT 2018
خبرگزاری فارس «پرفسور میرزاخانی» نکته‌ای نو دریافت و به مردم هدیه کرد و سخنی نو به میان آورد Sun Jul 16 11:29:00 IRDT 2017