پارس نیوز - Sat Jul 08 18:45:12 IRDT 2017 نمایش خبر

جهانگیری: مدیرانی که توانایی کار ندارند کناره گیری کنند

معاون اول رئیس جمهور تاکید کرد: مدیرانی که توانایی کار ندارند با عرق ملی به نفع⁧ مدیران کارآمد⁩ و خلاق کناره گیری کنند.

به گزارش پارس نیوز، 


اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: ‏مدیرانی که توانایی کار ندارند با عرق ملی به نفع⁧ مدیران کارآمد⁩ و خلاق کناره گیری کنند. 
 
 

وی تاکید کرد: منافع ⁧کشور نباید به خاطر منافع یک ⁧مدیر آسیب ببیند. 
 

این سخنانی جهانگیری در حال مطرح شده که به گفته منابع مطلع روحانی و جهانگیری در حال بررسی افراد برای تشکیل کابینه دوازدهم هستند و این سخن معاون اول روحانی هشداری برای مدیران فعلی برای بقاء در دولت آینده تلقی می شود.
پارس نیوز کاندیداهای رد صلاحیت شده اعتراض خود را به مراجع بالاتر اعلام کنند Tue Apr 04 11:30:27 IRDT 2017
پارس نیوز انصراف‌های مشکوک و قول و قرار پشت پرده Sat Dec 31 14:26:09 IRST 2016
پارس نیوز 6 اشتباه که در حمام مرتکب می‌شویم! Sun Jan 29 05:45:00 IRST 2017
پارس نیوز ترامپ: برجام، احمقانه است Thu Aug 03 22:16:31 IRDT 2017
پارس نیوز مسی در لباس دامادی/عکس Sat Jul 01 17:10:00 IRDT 2017
پارس نیوز فوتبالی های نیمکت نشین ولی پولدار/جدول Sat Nov 05 10:31:16 IRST 2016
پارس نیوز تلاش کلیدداران برای قفل زدن به افکار عمومی و تخریب قالیباف Tue Apr 18 12:46:20 IRDT 2017
پارس نیوز عکس/ ورود اتوبوس منچستر تحت تدابیر شدید امنیتی Tue Jan 03 07:10:00 IRST 2017
پارس نیوز پدر ثروتمند اعضای خانواده‌اش را کشت +تصاویر Mon Jan 30 06:45:00 IRST 2017
پارس نیوز درس بشار رسن به بازیکنان ایرانی Wed Oct 17 12:46:28 IRST 2018
پارس نیوز حاشیه های تمرین امروز استقلال Fri Jun 30 19:23:34 IRDT 2017
پارس نیوز خوردبین: صدرنشینی پرسپولیس جای بحث ندارد Sun Jan 29 16:17:24 IRST 2017
پارس نیوز تحویل شناسنامه المثنی برای تهرانی‌ها در منزل Wed May 17 11:21:20 IRDT 2017
پارس نیوز نرخ جدید مرغ و انواع مشتقات آن Sun Apr 30 09:59:32 IRDT 2017
پارس نیوز معنی صدای خفاش‌ها مشخص شد Tue Jan 03 16:55:00 IRST 2017
پارس نیوز درآمد 120 میلیاردی بازی "کلش‌آو‌کلنز" در ایران Thu Mar 09 23:18:37 IRST 2017
پارس نیوز معجزه‌ای که در حرم امام حسین (ع) رخ داد+ تصاویر Mon Feb 20 05:30:00 IRST 2017
پارس نیوز جریمه 1800 دلاری AFC برای پرسپولیس؛ خلیل زاده مقابل السد محروم نیست Wed Sep 19 16:24:52 IRDT 2018
پارس نیوز وزیر دادگستری:نحوه مشارکت مردم در انتخابات، زبان گویای جایگاه تمدنی ما بود Mon May 22 15:54:56 IRDT 2017
پارس نیوز شایعه عجیب در اردوی استقلال /بازگشت ژنرال به پایتخت Mon Jan 02 18:22:27 IRST 2017
پارس نیوز اوضاع پرسپولیس در قطر بس ناجوانمردانه بی ریخت است! Sun Sep 30 13:02:14 IRST 2018
پارس نیوز آیت الله سبحانی: طرح تحول نظام سلامت دولت یازدهم موفق بود Sat Apr 22 20:55:34 IRDT 2017
پارس نیوز هشدار برای تخلیه حاشیه رودخانه‌ها Sat Oct 06 23:00:15 IRST 2018
پارس نیوز ترکیب سن‌ژرمن مقابل لیون اعلام شد+عکس Sun Oct 07 23:05:09 IRST 2018
پارس نیوز پوتین فرمانده نیروی هوایی روسیه را برکنار کرد Tue Sep 26 19:50:54 IRST 2017
پارس نیوز خبر خوش برای پرسپولیسی ها ! Thu Sep 14 09:42:59 IRDT 2017
پارس نیوز سخنی ظریف با «ظریف» Mon Oct 08 15:00:55 IRST 2018
پارس نیوز داعش 10 نفر از عناصر خود را در شرق سوریه اعدام کرد Wed May 03 01:25:00 IRDT 2017
پارس نیوز رشد صنعت چگونه مثبت شد؟ Sat Sep 16 02:00:00 IRDT 2017
پارس نیوز عجیب ترین تغییر استقلال روی نیمکت/عکس Thu Feb 16 15:32:17 IRST 2017
پارس نیوز صعود المپیاکوس با گل های کریم انصاری فرد Thu Feb 23 21:32:23 IRST 2017
پارس نیوز چگونه خام فروشی در صنعت سنگ ریشه کن می‌شود؟ Mon Oct 15 09:10:01 IRST 2018
پارس نیوز واکنش اهالی سینما به حمله تروریستی در اهواز + عکس Sat Sep 22 23:45:00 IRST 2018
پارس نیوز پاریس: به برجام پایبندیم/ وزیر خارجه فرانسه 11بهمن ماه در تهران Sat Jan 28 08:46:33 IRST 2017
پارس نیوز تاکید بر نظارت معاون اول رئیس‌جمهور بر ماموریت دستگاه‌ها جهت شتاب بخشیدن به تولید و اشتغال Tue Apr 11 06:25:00 IRDT 2017
پارس نیوز رشد صادرات محصولات لبنی Sun May 21 15:25:32 IRDT 2017
پارس نیوز چمران: زلزله بالای 6 ریشتر تهران را نابود می کند Wed Feb 22 14:28:39 IRST 2017
پارس نیوز بیرانوند:رئیس‌جمهور کرم شب‌تاب برجام را آفتاب تابان جا انداخت Tue Mar 07 14:57:15 IRST 2017
پارس نیوز سرمربی فیلیپین: ایران همیشه خوب است Fri Sep 14 05:05:10 IRDT 2018
پارس نیوز سرمربی تیم ملی ایران در بوندسلیگا! Sat Dec 31 11:36:59 IRST 2016
پارس نیوز ترامپ: انفجار مترو سن پترزبورگ «وحشتناک» است Mon Apr 03 23:16:47 IRDT 2017
پارس نیوز کسب درآمد از طریق تکدی گری نوین Tue Jan 03 17:15:55 IRST 2017
پارس نیوز بمب غیر اتمی آمریکایی تلفات سنگینی به داعش وارد کرده است Fri Apr 14 18:16:29 IRDT 2017
پارس نیوز طارمی بهترین بازیکن دیدار الهلال - پرسپولیس Mon Apr 24 22:44:16 IRDT 2017
پارس نیوز ترامپ خواستار اخراج فوتبالیست‌های معترض به سیاست‌های نژادپرستانه شد Sat Sep 23 18:51:52 IRST 2017
پارس نیوز عبدولی کماکان غایب اردوی تیم ملی! Sat Oct 06 13:28:29 IRST 2018
پارس نیوز نامه قالیباف و چند سؤال کلیدی Tue Jul 25 09:33:17 IRDT 2017
پارس نیوز تاجگردون:«عذرخواهی‌های» وزیر راه را به فال نیک بگیریم Sun Feb 19 13:47:34 IRST 2017
پارس نیوز خزاعی: ایران سرزمین ثبات در منطقه است Fri Jul 07 08:49:52 IRDT 2017
پارس نیوز پای گوجه به قاچاق باز شد Thu Oct 11 12:21:17 IRST 2018
پارس نیوز زریبافان نامزد مورد بررسی جبهه یاران انقلاب Sun Feb 19 15:08:48 IRST 2017
پارس نیوز داور دیدار پیکان_استقلال خوزستان مشخص شد Mon Feb 13 13:28:37 IRST 2017
پارس نیوز تنهایی‌های جاده برفی +عکس Wed May 03 05:00:00 IRDT 2017
پارس نیوز رژیم صهیونیستی از ورود گزارشگر دیده‌بان حقوق بشر به فلسطین اشغالی جلوگیری کرد Fri Mar 03 02:50:00 IRST 2017
پارس نیوز وزیر ارشاد با خانواده شهید حججی دیدار کرد Fri Sep 29 16:40:14 IRST 2017
پارس نیوز خواستگاری پسر 7 ساله از دختر 4 ساله Sat Apr 01 00:15:00 IRDT 2017
پارس نیوز اولین روز مدرسه «معروف‌ترین بچه جهان» (عکس) Fri Sep 08 17:19:22 IRDT 2017
پارس نیوز جانشین اسماعیل هنیه تعیین شد Mon Feb 13 15:16:00 IRST 2017
پارس نیوز معترضان بحرینی با نیروهای آل‌خلیفه درگیر شدند Wed Mar 15 02:25:00 IRST 2017
پارس نیوز آمریکا در سوریه با تروریست‌ها رزمایش نظامی اجرا کرد Thu Sep 13 23:10:58 IRDT 2018
پارس نیوز دست پیرمرد در کاسه توالت گیر کرد+ تصاویر Sun Jan 01 16:35:46 IRST 2017
پارس نیوز والیبالیست معروف دستگیر شد! Mon Aug 21 10:43:00 IRDT 2017
پارس نیوز ترامپ خواستار تغییر سیستم رای گیری در سنا شد Sat Jul 29 17:23:51 IRDT 2017
پارس نیوز برنامه گسترده آمریکا برای جاسوسی از کره شمالی Fri Apr 21 23:00:14 IRDT 2017
پارس نیوز مذاکره رحیم زهیوی با یک تیم قطری Wed Jan 04 03:20:00 IRST 2017
پارس نیوز مشهورترین جملات سال 2016 فوتبالی‌ها Sun Jan 01 10:33:13 IRST 2017
پارس نیوز تنبیه خیابانی دستگیرشدگان چهارشنبه سوری+عکس Wed Mar 15 19:57:56 IRST 2017
پارس نیوز وزیر راه و شهرسازی به مجلس احضار می‌شود Tue Sep 18 20:33:48 IRDT 2018
پارس نیوز قیمت خودرو امروز 1397/07/21|پراید 36 میلیون تومان شد Sat Oct 13 14:41:40 IRST 2018
پارس نیوز تصمیم جدید کارگزاران برای رهبری جریان اصلاحات/ پیشنهاد حلقه یاران هاشمی برای سهمیه بندی در شورای عالی اصلاحات Sun Aug 06 12:01:01 IRDT 2017
پارس نیوز ارزانی 9 درصدی بیمه نامه ها در راه است Tue Apr 04 12:47:14 IRDT 2017
پارس نیوز نجفی:آمانو تایید کرد تمام فعالیت‌های هسته‌ای ایران در چارچوب برجام است Sat Feb 25 08:19:00 IRST 2017
پارس نیوز شورای امنیت دوباره آزمایش موشکی کره شمالی را محکوم کرد Tue May 23 10:12:09 IRDT 2017
پارس نیوز آخرین تمرین پرسپولیس در سال 95 Fri Mar 17 21:37:12 IRST 2017
پارس نیوز قیمت گاز کم مصرفان افزایش می‌یابد Thu Feb 02 14:07:15 IRST 2017
پارس نیوز تهدید تلفنی نامزدهای انتخاباتی پیگیری و برخورد می‌شود Tue Apr 04 16:18:32 IRDT 2017
پارس نیوز تیلرسون:اشتراکاتمان با روسیه در مسئله سوریه بیش از اختلاف نظرهاست Mon Jul 10 10:12:21 IRDT 2017
پارس نیوز اقدامات چین برای مقابله با فساد؛ بازداشت 122 مقام دولتی و بازگرداندن 2.3 میلیارد یوان پول Sun Jan 01 02:50:00 IRST 2017
پارس نیوز سرمربی سابق استقلال اهواز به مسولان فوتبال هشدار داد Tue Aug 08 16:38:51 IRDT 2017
پارس نیوز خلاقیت در بزرگترین مرکز خرید آمریکا Sat Aug 19 14:23:58 IRDT 2017
پارس نیوز با روسیه در جنگ سایبری به سر می‌بریم Sun Oct 14 16:07:21 IRST 2018
پارس نیوز پیروزی سویا مقابل رئال مادرید Thu Sep 27 07:08:54 IRST 2018
پارس نیوز خودرو‌های 70 میلیون تومانی در بازار را بشناسید Sat Sep 22 22:11:16 IRST 2018
پارس نیوز واکنش ایران به بیانیه وزارت خارجه آمریکا Thu Feb 16 00:50:00 IRST 2017
پارس نیوز ساعت دیدار پرسپولیس - پدیده تغییر کرد Sun Apr 16 14:50:39 IRDT 2017
پارس نیوز بحران مننژیت در نیجریه با مرگ 839 تن Wed May 10 19:16:09 IRDT 2017
پارس نیوز مچ بندهای حجاج ساخت داخل است Tue May 30 22:41:40 IRDT 2017
پارس نیوز مراسم قرعه‌کشی بازی‌های فصل 18-2017 سری A امشب برگزار شد Wed Jul 26 23:41:28 IRDT 2017
پارس نیوز تحریم‌ها علیه روسیه پوچ هستند Mon Oct 15 16:37:49 IRST 2018
پارس نیوز نگرانی عربستان از نزدیکی روابط اردن و مصر با روسیه Sun Feb 12 11:43:28 IRST 2017
پارس نیوز خواب خانم بازیگر در پشت صحنه +عکس Sun Feb 26 08:27:04 IRST 2017
پارس نیوز ستاره عراقی در کلینیک استقلال Sat Sep 29 11:53:53 IRST 2018
پارس نیوز وزیر خارجه آلمان برای بررسی بحران خلیج فارس به کویت می رود Sun Jul 02 03:50:00 IRDT 2017
پارس نیوز یک بام و دو هوای روشنفکر مآب ها درباره انتخابات شوراها Mon Mar 27 22:46:06 IRDT 2017
پارس نیوز معاون حزب جمهوری خلق ترکیه استعفا داد Sun May 07 06:25:00 IRDT 2017
پارس نیوز حقوق ما به اندازه عصرانه وزیران است Thu May 04 21:58:11 IRDT 2017
پارس نیوز قتل خاشقجی رسوایی بزرگ بین‌المللی برای سعودی‌هاست Sun Oct 07 11:25:34 IRST 2018
پارس نیوز موافقت وزیر کشور با تاسیس 3 دهیاری جدید در استان تهران Sat Sep 15 15:08:03 IRDT 2018
پارس نیوز وضعیت فشار خون ایرانی ها Sat Aug 12 19:23:04 IRDT 2017
پارس نیوز دارچین، معجزه‌ای برای درمان دیابت Fri May 12 23:30:00 IRDT 2017
پرس شیعه تحویل200 واحد مسکونی به مددجویان بهزیستی مناطق زلزله زده Sun Jul 01 12:42:05 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا پوستر/ واردات غیراصولی کالا Wed Jan 25 17:38:57 IRST 2017
جام جم آنلاین دستگیری خواننده رپ به اتهام قتل Sat Aug 19 23:08:40 IRDT 2017
آفتاب شیری که پرحاشیه شد! Mon Nov 20 10:00:51 IRST 2017
واحد مرکزی خبر احداث کابل زمینی ایستگاه برق کیانپارس Mon Aug 13 12:01:45 IRDT 2018
خبرگزاری مهر روزانه 8 هزار تن پسماند در کشور تولید می‌شود Tue Oct 31 09:05:09 IRST 2017
ایلنا گفتگوی بی‌پرده با حمید درخشان: من آویزان نیستم که سرمربیگری هر تیمی را قبول کنم/ باید در انتخاب تیم‌ها کمی سلیقه و وجهه خودم را حفظ کنم/ مثل بعضی‌ها با باخت تیمم سه متر به هوا نمی‌پرم/ به عقب برگردیم جانشین علی دایی به آن شکل نمی‌شوم/ من می‌باختم عملکردم Sat Oct 06 12:12:51 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم ماموریتی برای رساندن آرمان دانشگاه به قلب کاخ سفید Mon Nov 27 16:55:48 IRST 2017
واحد مرکزی خبر حزب الله عراق : نیروهای بیشتری در مرز با سوریه مستقر شده اند Sat Jun 30 16:34:32 IRDT 2018
خبرگزاری مهر کانون فرهنگی هنری «جنة الرضا (ع)» در آبادان افتتاح شد   Mon Aug 15 12:28:44 IRDT 2016
باشگاه خبرنگاران نگاهی به حمام های تاریخی اصفهان Sat Mar 31 10:30:02 IRDT 2018
تدبیر کنایه‌های روحانی به مخالفان حضور زنان در جامعه و برگزاری فوتبال در شب عاشورا Sat Mar 04 12:15:15 IRST 2017
میزان کنسرو نخودفرنگی را در خانه درست کنید! Tue Mar 28 23:58:01 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران «مهدی هاشمی» به اوین بازگشت Sun Mar 05 09:41:38 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی فرمانداراسلامشهر:با افرادی که بخواهند در روند انتخابات خلل ایجاد کنند برخورد قاطع می شود Wed Feb 22 16:35:00 IRST 2017
تابناک آخرین سوانح مرگبار هوایی در ایران Fri May 12 10:01:01 IRDT 2017
روزنامه آرمان روابط عمومی کنسرت‌های «کویر» معتمدی ادامه دارد Wed Apr 05 04:30:00 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا افت 33درصدی مبادله چک در اقتصاد ایران Sun Jun 03 11:01:38 IRDT 2018
خبرگزاری مهر العین فقط به استقلال گل نزد، استقلال به همه گل زد! Tue May 23 10:27:45 IRDT 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین پرونده‌های تخلفات انتخاباتی در حال رسیدگی است Tue Jun 20 17:34:03 IRDT 2017
فرارو درخشش بی پایان علیرضا جهانبخش Thu Feb 01 01:02:49 IRST 2018
تابناک دستگیری عاملان تیراندازی در شیراز Sat Oct 28 17:21:30 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران عمامه گذاری 18 تن از طلاب در شهرستان فسا Thu Dec 07 22:45:48 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا بررسی و تجمیع آرای شورای شهر مشهد ادامه دارد/ بیش از 215 صندوق اخذ رأی بررسی شده است Sun May 21 10:20:59 IRDT 2017
انتخاب سخنگوی وزارت امور خارجه: ظریف برای شرکت در کنفرانس امنیتی مونیخ عازم آلمان می‌شود Wed Feb 15 20:33:07 IRST 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن حافظان نوجوان در موسسه امام رضا(ع) اهواز تجلیل شدند Tue Feb 27 15:14:42 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران پرداخت 60 درصد مطالبات گندم کاران فارس Mon Jul 31 22:09:08 IRDT 2017
افکارخبر چرا بعد از رژیم گرفتن، دوباره وزن افزایش می‌یابد Mon Feb 20 03:45:00 IRST 2017
جماران روسیه به خاطر مصادره اموالش در آمریکا پرونده قضایی تشکیل خواهد داد Sun Sep 24 20:12:12 IRST 2017
جماران تجمع یک نفره با اتوبوس بی آرتی جلوی مجلس+ عکس Tue Feb 06 15:48:27 IRST 2018
پایگاه خبری الف نظر زنگنه درباره اخبار مربوط به آمدن شرکای خارجی بابک زنجانی / تأثیر افزایش تولید نفت امریکا در کاهش قیمت Mon Jul 03 21:08:51 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم مدیریت جهادی و ابتکاری در فعالیت‌های فرهنگی کشور اجرا شود Sat Jul 01 12:45:21 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم سهام آسیایی بدلیل افزایش تنش‌های کره شمالی سقوط کرد Wed Sep 06 12:53:00 IRDT 2017
پرس شیعه سخت گیری اخلاقی رفتاری در تمام ابعاد زندگی افزایش یافته است Thu Jun 22 12:35:41 IRDT 2017
بی باک نیوز ویدیو کامل دریافت جایزه مرد سال فوتبال اروپا Sat Aug 26 16:28:01 IRDT 2017
صبا ایران کاهش 1 تا 2 میلیون تومانی قیمت‌ها در بازار خودرو +جدول Sat Sep 15 17:48:43 IRDT 2018
ورزش 3 خطر کسر 6 امتیاز ما را تهدید می کند؛/ گل محمدی: خجالت می کشم از مشکلات پدیده بگویم! Wed Oct 17 11:14:00 IRST 2018
خبرگزاری دانشجو جهانگیری برای دفاع از لایحه تفکیک وزارتخانه‌ها به مجلس آمد Sun Jun 24 09:39:43 IRDT 2018
آریا درپی جنایت دوشنبه‌سیاه؛ فلسطین از رژیم صهیونیستی شکایت کرد Tue May 22 15:27:52 IRDT 2018
شفاف بارش برف در ارتفاعات تهران Sat Apr 07 12:20:51 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی تولیدکنندگان فولاد با عرضه در بورس به صادرات بپردازند Sat Aug 18 14:18:00 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا رژه نیروهای انتظامی و نظامی استان یزد در آغاز هفته دفاع مقدس Sat Sep 22 15:05:19 IRST 2018
اقتصاد آنلاین با این 5 روش از شر سوسک‌ها خلاص شوید! Sun Sep 16 00:15:14 IRDT 2018
فرارو بیشترین مرگ‌ کارگران در کدام استان‌هاست؟ Mon May 01 11:17:51 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا جابه جایی های بزرگ در دروازه های لیگ برتری Sun Aug 26 08:59:51 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی 120 وقف نامه به یاد شهدای خراسان ثبت شد Thu Jul 05 11:58:00 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجو فرود اضطراری یک فروند بالگرد شنوک Wed Sep 12 20:18:25 IRDT 2018
جام نیوز مجازات شدید برای طرفداران روسپی‌گری در رژیم صهیونیستی Mon Aug 06 19:48:15 IRDT 2018
خرداد نیوز چه چیزی بازار مسکن را بر هم زد؟ Tue May 29 16:24:01 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران ترامپ: من با اخراج جیمز کومی خدمت بزرگی به مردم آمریکا کردم Fri Jun 15 16:13:13 IRDT 2018
پول نیوز آیفون X تقلبی با قیمتی ارزان وارد بازار ایران شد. Mon Nov 20 10:11:36 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم معرفی فرهنگ و هنر ایران به همسران سفرا و شخصیتهای بین المللی مقیم هلند+ تصاویر Thu Oct 05 18:44:44 IRST 2017
خبرگزاری فارس افراد عبوس در قیامت/ عذاب کمرشکن برای چه کسانی است؟ Sun Aug 20 09:25:00 IRDT 2017
برنا کرامت و حرمت انسانها در انتشار مطالب از سوی مطبوعات رعایت شود Mon Nov 13 10:52:44 IRST 2017
روزنامه شهروند کدام کالاهای خارجی دیگر دلار دولتی نمی‌گیرند Mon Jun 25 04:30:00 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم برای ارتقای زنان در مناصب مدیریتی، بخش خصوصی را هم باید درنظر گرفت Fri Jan 19 11:26:01 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران پای پیاده تا اولین مدال طلای المپیک ایران Sun Jan 07 01:30:00 IRST 2018
بهار نیوز حمله تروریستی در بارسلونا/تصاویر Fri Aug 18 11:26:20 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر شهادت 12 غیر نظامی در حمله جنگنده های سعودی به استان تعز یمن Mon Apr 09 12:55:52 IRDT 2018
خبرگزاری مهر ماجرای نقشه ای که بهانه ساخت موشک تهران-تل آویو شد Tue Jul 18 13:19:36 IRDT 2017
تجارت نیوز پیش‌فروش سکه از امروز متوقف شد Mon May 07 09:00:29 IRDT 2018
تیتر نیوز محصولات سایپا گران می‌شود Thu Jul 27 14:41:57 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن انعقاد تفاهم نامه برای آموزش قرآن در حاشیه شهر مشهد Mon Aug 20 15:02:28 IRDT 2018
بی باک نیوز وقتی خوزستان اینطور باشد شرمساری‌اش برای کیست؟ Mon Feb 13 22:12:02 IRST 2017
فردا حمله تروریست‌ها در حلب ناکام ماند Sat Nov 05 12:20:06 IRST 2016
خبرگزاری تسنیم کشته و زخمی شدن ده‌ها نیروی دولتی لیبی در بنغازی Tue May 09 23:15:35 IRDT 2017
ایسکانیوز واردکنندگان ایرانی به جای پول نفت، از هند کالا وارد کنند Thu Feb 01 14:39:19 IRST 2018
خبرگزاری مهر ورزشکار مریوانی نشان نقره مسابقات گلبال پاراآسیایی را کسب کرد Thu Dec 14 08:26:49 IRST 2017
ایلنا «باغ سنگی» 10 سال پس از مرگ «درویش‌خان» Fri Oct 13 12:00:11 IRST 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین آخرین اخبار زلزله مشهد؛ خسارت به 20 روستا/ احتمال وقوع پس‌لرزه تا 5.5 ریشتر Wed Apr 05 16:42:43 IRDT 2017
تابناک Zuckerberg testifies: Seven things to look out for Tue Apr 10 09:08:28 IRDT 2018
تدبیر اتحادیه آرایشگران زنانه: هزینه آرایش عروس بیش از 1.5 میلیون تومان نیست Sun Feb 12 01:40:00 IRST 2017
میزان سازمان پدافند غیر عامل باید به موضوع محصولات تراریخته ورود کند/ پیشنهاد تشکیل دفاتر محصولات تراریخته در وزارتخانه‌ها Tue Nov 14 06:30:01 IRST 2017
بهار نیوز پرونده 8 ساله وام ازدواج Wed Nov 01 10:46:44 IRST 2017
بی باک نیوز ورزش 96 و درس‌های 95 Sat Mar 18 06:58:02 IRST 2017
پارسینه صفحه نخست نشریه‌های انگلیسی 29 دی Wed Jan 18 16:03:42 IRST 2017
خبرگزاری مهر حکمت مصیبت‌ها در زندگی انسان/ جانبازان سند حقانیت انقلاب هستند Tue Jun 20 19:09:06 IRDT 2017
عصر ایران موگرینی: اروپا پا به سن گذاشته است/ درها به روی مهاجران باید باز شود Wed Feb 08 20:47:58 IRST 2017
میزان آمادگی کامل استانداران و فرمانداران برای تشکیل ستاد مدیریت بحران آب Thu Jan 18 13:47:36 IRST 2018
پرشین خودرو با حضور لاریجانی و آخوندی انجام شد: 2700 میلیارد ریال پروژه زیربنایی و خدماتی در فرودگاه مهرآباد افتتاح شد Tue Oct 16 12:57:00 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم صندوق‌های بازنشستگی در آستانه "ورشکستگی"/ دولت روحانی رکورددار "رخوت و کم‌تحرکی" است Sun May 14 11:06:41 IRDT 2017
ورزش 11 دلبری های ویدال و رومنیگه از یکدیگر! Sat Aug 04 06:39:50 IRDT 2018
اقتصاد آنلاین استخدام مسئول توسعه و نگهداشت فروشگاهی Sat Feb 10 10:04:50 IRST 2018
خبرگزاری شبستان پردیس سینمایی باغ کتاب با حضور شهردار تهران افتتاح می شود Fri Oct 27 12:23:00 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا اختراع جهانی در انتظار حمایت عملی/ عدم همکاری بانک ها در تضاد با سیاست های ابلاغی اقتصاد مقاومتی است Sun Nov 05 11:02:55 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا برگزاری تورگشت از مناطق تاثیرگذار انقلاب اسلامی در اصفهان Tue Feb 14 14:04:57 IRST 2017
همشهری آنلاین گاردین | یقه کن لوچ را گرفتند: اکران برنده نخل طلا در رژیم صهیونیستی Sun Jul 16 16:25:33 IRDT 2017
تدبیر و امید عکس/ «یکتا ناصر» در کنار هنرمند پیشکسوت Sun Dec 10 07:20:02 IRST 2017
برنا برترین‌های ورزش استان قم در سال 95 انتخاب می‌شوند Wed Apr 05 10:41:42 IRDT 2017
آفتاب ایران با حذف دوره پیش دانشگاهی، امتحانات نهایی در پایه دوازدهم برگزار می شود Fri Aug 25 08:28:06 IRDT 2017
عصر ایران سهمیه طرح ترافیک خبرنگاران اعلام شد Tue Jan 30 12:02:03 IRST 2018
جماران کهگیلویه و بویراحمد رتبه نخست خشونت در کشور افزایش کودکان خیابانی در یاسوج مصرف سیگار در مدارس دخترانه استان Tue Aug 15 14:30:09 IRDT 2017
خبرگزاری فارس فهرست صادرات تجهیزات پزشکی تحریمی ایران بروزرسانی شد Fri Feb 03 10:53:00 IRST 2017
ایسکانیوز فلاحتی: نظام مردم سالاری دینی اقلیت یا اکثریت دانستن آرای مردم را بر نمی تابد Sun May 28 09:13:19 IRDT 2017
پایگاه خبری الف مناظره مصباحی مقدم و ابراهیم اصغر زاده درباره انتخابات ریاست جمهوری Sun May 07 23:35:36 IRDT 2017
یک ورزش واکنش رسانه روسی به شایعه جذب هافبک اینتر Sat Aug 18 13:08:05 IRDT 2018
فردا آشوب، آشوب است Sat Jan 06 10:39:30 IRST 2018
جماران گازگرفتگی منجر به مرگ 2 کارگرساختمانی در الیگودرزی شد Sat Oct 21 15:51:35 IRST 2017
آی تی نا نوکیا چگونه موبایل های مدرن خود را ساخته است Tue Feb 28 13:25:47 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران بخشنامه ای که توسط بانک‌های قانون شکن نقض می‌شود + فیلم Wed Sep 26 19:09:46 IRST 2018