پارس نیوز - Fri Jun 30 12:11:09 IRDT 2017 نمایش خبر

بانوی مشهور تنیس جهان باعث مرگ یک نفر شد

ونوس دو هفته پیش در فلوریدا و در یکی از تقاطع های شهر فلوریدا مشغول رانندگی بوده که با یک خودروی دیگر برخورد می کند. در این سانحه رانندگی مرد سرنشین خودروی مقابل دچار ضربه مغزی می شود.

به گزارش پارس نیوز، 


ونوس ویلیامز که خواهر سره نا ویلیامز زن شماره یک تنیس جهان است در یک سانحه رانندگی باعث مرگ یک نفر شد. 


ونوس دو هفته پیش در فلوریدا و در یکی از تقاطع های شهر فلوریدا مشغول رانندگی بوده که با یک خودروی دیگر برخورد می کند. در این سانحه رانندگی مرد سرنشین خودروی مقابل دچار ضربه مغزی می شود. 


این مرد شب گذشته جان خود را از دست داد. 


ونوس می گوید تقصیری در این ماجرا نداشته چرا که در زمانی که چراغ سبز بوده وارد تقاطع شده است اما به دلیل ترافیک مجبور به توقف در میانه های تقاطع می شود. 


البته پلیس می گوید ونوس در این حادثه صد در صد مقصر بوده است. 


البته پلیس اعلام کرده که ویلیامز در حالت عادی رانندگی می‌کرده و هیچ گونه ماده مخدر یا مشروبات الکلی مصرف نکرده است. 


ژرومه بارسون مرد 78 ساله ای است که ونوس 36 ساله ناخواسته باعث مرگ او شده است. 


این حادثه در حالی برای زن شماره 10 تنیس جهان رخ داده است که او از روز دوشنبه هفته آینده باید در سومین گرنداسلم فصل، ویمبلدون شرکند کند، تورنمنتی که 5 بار فاتح آن شده است. به نظر می رسد با توجه به این اتفاق تلخ وی نتواند در این رقابت ها شرکت کند و حتی اگر هم بتواند شرکت کند انگیزه بالایی نخواهد داشت.
پارس نیوز شهادت همرزم قدیمی حاج قاسم سلیمانی/ سردار محبعلی فارسی که بود؟ + تصاویر Tue May 02 17:31:10 IRDT 2017
پارس نیوز پسرِ ترامپ، در انتخابات فرمانداری کاندیدا می شود Fri Apr 07 03:10:00 IRDT 2017
پارس نیوز رضایی:آیا نمی‌خواهید از میزبان خود بپرسید چرا آزادی و دموکراسی در عربستان وجود ندارد؟ Sat May 20 16:22:00 IRDT 2017
پارس نیوز روز پرفراز نشیب گلر جوان نفت(عکس) Mon Mar 06 06:10:00 IRST 2017
پارس نیوز هزاران کودک پناهجو در سوئد به سر می‌برند Sat Apr 08 07:25:00 IRDT 2017
پارس نیوز محکومیت 9 میلیاردی متخلفان در گشت نوروزی تعزیرات Sun Mar 05 13:37:08 IRST 2017
پارس نیوز برنامه ناجا برای برگزاری انتخابات 96 Mon Feb 20 09:32:38 IRST 2017
پارس نیوز قاسمی درگذشت دو عکاس عرصه رسانه‌ را تسلیت گفت Fri Jun 02 21:13:45 IRDT 2017
پارس نیوز جلالی:باید نگاهی آسیب‌شناسانه به قوانین موجود درمورد اصناف داشت Sat Jun 24 16:18:23 IRDT 2017
پارس نیوز سرنوشت 3 بازیکن جدید استقلال Thu Feb 02 21:55:13 IRST 2017
پارس نیوز افزایش 15 درصدی سهم بودجه دانشگاه‌های کشور Fri Mar 10 10:54:00 IRST 2017
پارس نیوز اولین شهردار زن تهران نامزد انتخابات شوراها شد Wed Mar 22 15:13:40 IRDT 2017
پارس نیوز بهمن فرمان‌آرا نامزد جایزه بازیگری آسیاپاسیفیک شد Wed Oct 17 11:21:54 IRST 2018
پارس نیوز دستگیری یک زورگیر هنگام حمله به پلیس Tue Sep 25 16:56:51 IRST 2018
پارس نیوز حجت الاسلام رئیسی دوشنبه در زاهدان و سه شنبه در یزد سخنرانی میکند Sun Apr 23 11:11:09 IRDT 2017
پارس نیوز در حملات جنگنده‌های آمریکا به غرب رقه دستکم 200 غیر نظامی سوری کشته شدند Wed Mar 22 14:24:30 IRDT 2017
پارس نیوز راه اندازی 25 طرح صنعتی از 36 طرح بزرگ اقتصاد مقاومتی Thu Mar 09 08:57:47 IRST 2017
پارس نیوز هشدار به حجاج درباره احتمال شیوع وبا Sat Jul 15 12:54:39 IRDT 2017
پارس نیوز کاهش15درصدی جرائم در ماه مبارک رمضان Sun May 28 10:08:53 IRDT 2017
پارس نیوز پروانه‌ای‌ها منتظر امضای رئیس جمهور هستند Tue Sep 12 17:02:37 IRDT 2017
پارس نیوز رونمایی از طرح موزاییکی پرسپولیسی ها/عکس Mon Jan 23 14:10:15 IRST 2017
پارس نیوز آمریکا 150 بالگرد بلک هاوک به سعودی ها تحویل می دهد Sat May 20 18:04:29 IRDT 2017
پارس نیوز برای خرید آپارتمان دو خوابه در تهران چقدر باید پول بدهیم؟ Fri Jul 07 08:41:21 IRDT 2017
پارس نیوز اختلال در خدمات درمانی به علت قطعی برق و آب در خوزستان Mon Feb 13 13:05:59 IRST 2017
پارس نیوز خوش بینی بازار از کابینه جدید Sat Jul 22 11:21:59 IRDT 2017
پارس نیوز فیس‌بوک حساب‌های ترویج خبرهای جعلی را می‌بندد Thu Apr 13 21:06:40 IRDT 2017
پارس نیوز نمایی از آرامگاه سیدمحمدحسن حسینی قوچانی + تصاویر Thu Mar 09 12:19:10 IRST 2017
پارس نیوز حمله ی وحشیانه ی یک خودرو به مردم Sun Oct 01 13:06:57 IRST 2017
پارس نیوز آیت‌الله اسلامیان:حجت شرعی برای من اثبات شده که حجت‌الاسلام رئیسی اصلح است Wed May 17 14:13:40 IRDT 2017
پارس نیوز لاریجانی:هفته آینده توضیحات درباره موسسات مالی به مجلس ارسال می شود Tue Jul 11 11:00:13 IRDT 2017
پارس نیوز راز جنایت خانوادگی اخیر تهرانپارس به دنبال یک تماس تلفنی فاش شد Wed Sep 13 22:22:04 IRDT 2017
پارس نیوز حمله بی رحمانه نیروهای سعودی به منطقه شیعه نشین عوامیه+تصاویر Sat Mar 11 12:27:50 IRST 2017
پارس نیوز فتاح بر حمایت و کمک خود به جبهه مردمی تاکید کرده‌است Mon Apr 10 09:29:02 IRDT 2017
پارس نیوز رازهای ذهن کی روش از زبان ستاره یونایتد Thu May 04 01:20:03 IRDT 2017
پارس نیوز عکسی از رنگی‌ترین پارک دنیا Tue Jan 03 04:45:00 IRST 2017
پارس نیوز گرد و غبار اخیر خوزستان به 67 برابر حدمجاز رسید Mon Oct 15 20:55:33 IRST 2018
پارس نیوز دولت مردم را در سهام عدالت دور زد /شرکت‌های سودده را از سهام عدالت خارج کردند Mon Mar 13 11:40:52 IRST 2017
پارس نیوز آیت‌الله علوی گرگانی:"بیکاری" جوانان برای خانواده‌ها به "مصیبتی بزرگ‌" تبدیل شده است Tue Apr 04 13:46:19 IRDT 2017
پارس نیوز تولد یک نوزاد در بیابان های اطراف تهران/ نوزاد منجمد شده است + عکس Wed Feb 01 08:45:54 IRST 2017
پارس نیوز حدیث پیامبر اکرم(ص)درباره سنت نیکو Wed Mar 15 08:53:47 IRST 2017
پارس نیوز معاونان وزیر ورزش در سالن آزادی Thu Apr 13 11:00:36 IRDT 2017
پارس نیوز تیر اندازی تروریست ها به مرز سراوان از داخل خاک پاکستان Sat Jul 15 23:05:24 IRDT 2017
پارس نیوز افشای دست داشتن دو عضو تیم ویژه حفاظت بن سلمان در ترور خاشقجی Wed Oct 10 20:35:12 IRST 2018
پارس نیوز تاکید مطبوعات ایتالیا بر افزایش انزوای ترامپ Thu Sep 27 21:49:13 IRST 2018
پارس نیوز دلیل انصراف «فؤاد حسین» از ریاست‌جمهوری عراق Fri Oct 05 15:19:36 IRST 2018
پارس نیوز پیام حاج قاسم سلیمانی به مناسبت شهادت محسن حججی Thu Aug 10 22:11:45 IRDT 2017
پارس نیوز ریال و تومان در کما، اقتصاد مرد! Wed Jul 26 09:09:44 IRDT 2017
پارس نیوز رفاقت ده ساله «پوریا شکیبایی» و «رضا داود نژاد» Thu Oct 11 08:49:18 IRST 2018
پارس نیوز وزیر امنیت داخلی آمریکا: در برابر حملات هسته‌ای روسیه ناتوانیم Mon Apr 24 09:52:12 IRDT 2017
پارس نیوز ورود سامانه‌ بارشی جدید به کشور Wed Apr 12 17:05:15 IRDT 2017
پارس نیوز آتش زدن خودروی دنا به نشانه اعتراض! +عکس Sat Mar 18 16:10:51 IRST 2017
پارس نیوز مصر حمله هوایی به لیبی را «دفاع از خود» نامید Sun May 28 03:50:00 IRDT 2017
پارس نیوز وزارت دفاع روسیه ارسال محموله موشک‌های بالستیک «توچکا» به سوریه را تکذیب کرد Thu Feb 09 16:10:46 IRST 2017
پارس نیوز نکاتی که قبل از ازدواج با مردان مطلقه باید به آنها توجه کنیم Mon Feb 13 14:26:05 IRST 2017
پارس نیوز مراسم برائت از مشرکین، از مهمترین شروط ایران Mon Jan 02 05:30:00 IRST 2017
پارس نیوز نمونه‌ای کلاسیک و کمیاب از رنو 5 در ایران/عکس Sun Oct 01 14:53:38 IRST 2017
پارس نیوز لغو نشست خبری جادوگر فوتبال ایران! Mon Sep 25 13:50:13 IRST 2017
پارس نیوز صدور حکم اعدام برای 17 نفر Thu Oct 11 18:58:44 IRST 2018
پارس نیوز تکرار دولت روحانی اقتصاد را ورشکسته می‌کند Thu May 11 21:23:14 IRDT 2017
پارس نیوز نتایج سومین دوره رتبه‌بندی روزنامه‌ها اعلام شد Mon Aug 28 18:26:17 IRDT 2017
پارس نیوز سازمان ملل تصویب ساخت 2500 واحد مسکونی جدید صهیونیستی را محکوم کرد Wed Jan 25 11:54:07 IRST 2017
پارس نیوز نظر موسویان درباره دستور جنجالی ترامپ Mon Jan 30 18:04:35 IRST 2017
پارس نیوز آخرین خبر از اسیدپاشی در آرایشگاه زنانه نهاوند Thu Feb 23 15:42:09 IRST 2017
پارس نیوز چشم‌انداز فوتبال ایران Tue Aug 08 10:44:29 IRDT 2017
پارس نیوز عکس‌های منتخب ورزشی در هفته‌ای که گذشت Sat Aug 05 04:30:00 IRDT 2017
پارس نیوز حدیث امام علی (ع) درباره خیانت Sat Mar 04 17:15:00 IRST 2017
پارس نیوز شقایق دهقان در برنامه زنده تلویزیونی غافلگیر شد!/ عکس Wed Mar 01 13:26:21 IRST 2017
پارس نیوز اولین رئیس ساواک چگونه توسط ساواک به قتل رسید؟ Fri Jan 27 16:50:41 IRST 2017
پارس نیوز پروین: چه کسی گفته داوری‌ها به سود پرسپولیس است؟ Tue Jan 31 11:37:53 IRST 2017
پارس نیوز آیات قرآن درباره صبر و شکیبایی Wed Apr 05 14:39:21 IRDT 2017
پارس نیوز حسین زاده:تشکیل دولت دوازدهم بر اساس شایسته سالاری ضرورت دارد Tue Jul 18 08:57:32 IRDT 2017
پارس نیوز نتانیاهو سفر به آمریکا را ممتاز توصیف کرد Sat Feb 18 09:20:07 IRST 2017
پارس نیوز 6 مظنون ترور در آلمان دستگیر شدند Sun Oct 01 20:37:42 IRST 2017
پارس نیوز مه گرفتگی و کاهش دید در استان‌های شمالی کشور Wed May 17 09:01:08 IRDT 2017
پارس نیوز حرکت معکوس رحمتی نسبت به چهار سال اخیر Wed Jan 25 10:16:57 IRST 2017
پارس نیوز کریمی قدوسی:روحانی گفت اگر سانتریفیوژها را از نطنز بیرون نیندازید کارگر می‌فرستم Mon May 01 09:32:32 IRDT 2017
پارس نیوز اعزام تیم ایرانی به عراق برای بستن قرارداد جدید صادرات برق Tue Jan 03 09:30:55 IRST 2017
پارس نیوز هربه منصوریان برای حفظ کاوه رضایی Sun Apr 16 17:22:43 IRDT 2017
پارس نیوز رونمایی از پوستر فیلم «علاءالدین»+عکس Thu Oct 11 19:50:03 IRST 2018
پارس نیوز نتایج دهمین دوره پذیرش پزشکی از لیسانس اعلام شد Sun Apr 23 16:14:55 IRDT 2017
پارس نیوز اشتغال؛ دردی که در گلو ماند و خواب از سر بیرون کرد/ چگونه می توان پذیرفت در نانو رشد کنیم در اقتصاد خیر؟! Sat Mar 25 13:14:07 IRDT 2017
پارس نیوز ترامپ یهودستیزی در آمریکا را تقبیح کرد Tue Feb 21 23:12:23 IRST 2017
پارس نیوز گلباران پیکر آتش‌نشانان شهید حادثه پلاسکو توسط دو بالگرد+عکس Mon Jan 30 12:47:30 IRST 2017
پارس نیوز اعتراض تنها انیمیشن جشنواره به تمام جشنواره Thu Feb 09 11:13:17 IRST 2017
پارس نیوز ردپای باران پاییزی در طبیعت+عکس Sun Oct 14 18:50:21 IRST 2018
پارس نیوز علوی:وزارت اطلاعات بر فضای مجازی اشراف کامل دارد Tue May 09 10:25:59 IRDT 2017
پارس نیوز بستن دستبندهای «سبز و بنفش» از سوی دست‌اندرکاران انتخابات Sat May 20 13:29:35 IRDT 2017
پارس نیوز آمریکا و لهستان قرارداد فروش سامانه موشکی پاتریوت را نهایی کردند Fri Jul 07 15:48:54 IRDT 2017
پارس نیوز حاجی بابایی:دولت تلاشی برای اجرای برنامه ششم نمی کند Sat Jul 08 13:10:26 IRDT 2017
پارس نیوز گفت‌وگوی ترانه علیدوستی با نیویورک‌تایمز درباره تحریم اسکار Fri Jan 27 02:15:00 IRST 2017
پارس نیوز ترامپ صدور روادید برای اتباع چهار کشور را معلق کرد Wed Aug 23 16:42:39 IRDT 2017
پارس نیوز وضعیت آب و هوا در پنجمین روز از بهمن ماه+ جدول Tue Jan 24 09:03:13 IRST 2017
پارس نیوز صنعت نفت از جام حذفی سال آینده محروم می شود Fri Sep 01 19:39:02 IRDT 2017
پارس نیوز چرا نباید من از تولید خارجی استفاده کنم؟/ مربی خارجی، کارآمدی و کشور مستقل بودن Wed May 31 09:47:41 IRDT 2017
پارس نیوز دربی آسیا به نام حریف، به کام ایران؛ Thu Aug 31 20:13:52 IRDT 2017
پارس نیوز نخستین علت فوت جوانان در کشور Tue Feb 14 09:45:39 IRST 2017
پارس نیوز هشدار جزایری درباره همه‌پرسی کردستان عراق Sun Sep 17 18:23:09 IRDT 2017
پارس نیوز آیت الله سبحانی: نظام بانکی کشور اصلاح شود Thu Aug 31 18:27:08 IRDT 2017
پارس نیوز پورمختار:دولت و برخی جریانات در انتخاب هیأت رئیسه مجلس دخالت کرده‌اند Tue May 30 14:14:44 IRDT 2017
پارس نیوز عصبانیت منجر به جنایت در ترمینال جنوب شد Wed Aug 30 13:17:55 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران فاز 8 پردیس افتتاح شد/ 3000 واحد تا خرداد 96 آماده می‌شود Tue Mar 14 09:38:48 IRST 2017
بی باک نیوز ترکیب آزادکاران روسیه برای فتح قاره سبز مشخص شد Wed Apr 26 05:53:01 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر جشنواره غذای اکو _ جاده ابریشم اتفاقی بزرگ در حوزه گردشگری Sat May 05 16:40:20 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم نتایج اولیه کنکور 97 چهارشنبه اعلام می‌شود/غیبت 101 هزار داوطلب در کنکور Tue Jul 31 10:30:41 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران 15پروژه راهسازی دهه فجر دراستان اردبیل افتتاح می‌شود Sat Jan 28 15:57:05 IRST 2017
خبرگزاری فارس توقف پخش «چشم شب روشن» تا پایان ضبط برنامه‌های نامزدهای ریاست جمهوری Sat Apr 29 12:06:00 IRDT 2017
افکارخبر لغزندگی معابر پایتخت Mon Jan 29 09:07:04 IRST 2018
واحد مرکزی خبر چراغانی در تهران، خاموشی در اهواز+عکس Mon Jul 10 09:24:21 IRDT 2017
جهان نیوز کارپایه؛ سامانه هوشمند معرفی خدمات و مشاغل Sat Jun 30 11:27:14 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران نخستین تیم‌هایی که وارد دهکده ورزشکاران بازی‌های زمستانی می‌شوند Mon Jan 29 09:34:59 IRST 2018
پارسینه اسرائیل خطیب مسجد الاقصی را بازداشت کرد Wed May 02 12:52:03 IRDT 2018
خبرگزاری مهر مشارکت گردشگران خارجی در مراسم های مذهبی اصفهان Tue Oct 03 15:11:19 IRST 2017
آفتاب ایران قیمت انواع محصولات پروتئینی+جدول Sun Apr 15 16:39:20 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران مک‌مستر: ترکیه و قطر برای سیاست خارجی آمریکا مشکل‌زا هستند Thu Dec 14 09:24:04 IRST 2017
خبرگزاری مهر نشست محمدعلی شجاعی با معاون وزیر ورزش Tue Dec 12 10:48:00 IRST 2017
خبرگزاری مهر کرمان آمادگی لازم برای امدادرسانی به مناطق زلزله زده را دارد Mon Nov 13 11:44:13 IRST 2017
خبرگزاری مهر 52 سامانه هوشمند ثبت تخلف در راههای مازندران نصب می شود Tue Feb 28 18:11:35 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران وزیر بهداشت وارد آبادان شد Sat Apr 28 17:04:09 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا سفر نوروزی به بقعه بازمانده از دوران صفویه در کهگیلویه Sun Mar 19 12:35:49 IRST 2017
خبرگزاری مهر کابوس لوپن برای اتحادیه اروپا/ پیشتازی ماکرون و لوپن Sun Apr 23 10:34:36 IRDT 2017
روزنو بازیگر «لیسانسه‌ها» به «مهمان‌خانه» می‌آید Mon Dec 11 15:39:08 IRST 2017
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دیدار طاهری با مدیران هنرستان کارآفرین و سرمد Sun Oct 07 10:00:47 IRST 2018
خبرگزاری نسیم هفت دهه عمر پرثمر انتظامی وقف بازی در تئاتر و سینما شد Fri Aug 17 19:04:02 IRDT 2018
جام نیوز آقایان مربی مدنظرشان برای استقلال را انتخاب کرده اند!/ مطرح شدن برخی اسامی برای عوام فریبی است Mon Oct 02 15:56:22 IRST 2017
افکارخبر راهکار بغداد و اربیل برای حل اختلافات Wed Jan 03 11:40:05 IRST 2018
پول نیوز تولید خودرو افزایش یافت Sat Feb 03 11:20:12 IRST 2018
روزنامه شرق رشد 4‌برابری ناقابل قاچاق کالا در د‌وره احمدی‌نژاد Sat Feb 04 03:30:00 IRST 2017
صراط شهید حججی، حجت خداوند در مقابل چشم همگان شد/ مسئولان به گونه‌ای عمل نکنند که جریان انقلابی تضعیف و جریانِ مقابل آن تقویت شود Mon Aug 21 14:43:00 IRDT 2017
تهران پرس تلاطم بازارهای آسیا قبل از ضرب الاجل وضع تعرفه چین-آمریکا Thu Jul 05 11:51:00 IRDT 2018
پارس فوتبال مقایسه “بشار رسن” و “ده سوزا” ؛ برانکو درست خرید کرده است؟! Mon Aug 21 06:55:46 IRDT 2017
رخداد24 رتبه دوم نزاع و درگیری در کشور به استان البرز اختصاص دارد Thu May 17 07:10:00 IRDT 2018
اعتدال آیا صنعت نفت ایران باید نگران تصمیم ترامپ باشد؟ Sun Oct 22 11:25:30 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران درخشش نویسنده فارسی در جشنواره ادبی سیمرغ Sun May 06 15:01:56 IRDT 2018
میزان رویکرد ناجا، مشارکت همه سازمان‌ها و نهاد‌ها در تأمین امنیت است Mon Oct 08 15:08:01 IRST 2018
آفتاب «جویدن خوب غذا» موجب کنترل فشار خون می‌شود Tue Aug 01 22:48:28 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجو آغاز ثبت درخواست نقل و انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد از 20 تیرماه Sat Jun 24 16:38:53 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی محیط‌ بانان قربانی زیاده ‌خواهی شکارچیان می‌شوند Thu Oct 18 10:53:00 IRST 2018
فردا ناگفته‌ها درباره‌ ساخت شهرک سینمایی تهران +تصاویر Wed Aug 16 10:40:41 IRDT 2017
خبرگزاری مهر 7 رای پلمب برای واحدهای مزاحم در رباط کریم صادر شد Mon May 29 11:47:02 IRDT 2017
خبرگزاری فارس اعزام 19 کاروان از استان زنجان به اردوهای راهیان نور Thu Mar 16 09:41:00 IRST 2017
ایسکانیوز خدمات دندانپزشکی رایگان در مناطق محروم استان اردبیل ارائه می‌شود Sun Aug 13 14:53:17 IRDT 2017
دنیای معدن شکایت استقلالی ها از مهرداد میناوند Sun Aug 13 11:23:00 IRDT 2017
اخبار بانک اطلاعیه موسسه ملل درباره واریز سود و وجه حق تقدم سهامداران Wed Jul 05 12:36:06 IRDT 2017
پول نیوز چین بزرگترین وارد کننده نفت در جهان Sun Apr 16 11:54:41 IRDT 2017
اقتصاد نیوز گزارش «اقتصادنیوز» از بازار ارز و طلای امروز پایتخت؛ تعدیل نسبی قیمت‌های پنج‌شنبه Sat Jun 30 16:52:32 IRDT 2018
خبرگزاری مهر واکنش فدراسیون وزنه‌برداری به عدم بازگشت یکی از ملی‌پوشان Sun May 07 16:03:00 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا نود درصد درآمد شهرداری متکی به جیب مردم بوده است Sat Feb 10 13:37:22 IRST 2018
خبرگزاری فارس تسلط ارتش سوریه بر میادین نفتی دیگر در جنوب الرقه Sun Jul 16 21:45:00 IRDT 2017
خبرگزاری حوزه ماجرای دفاع میرزای شیرازی از اهل سنت Wed Aug 09 11:56:00 IRDT 2017
شیعه نیوز انفجار انتحاری در بلوچستان پاکستان Tue Sep 19 10:44:31 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران گفتار‌درمانی راهی برای جراحی‌های غیر‌ضروری/ 10 درصد جامعه به اختلال‌های ارتباطی دچار می‌شوند Fri Apr 28 15:09:34 IRDT 2017
ورزش 3 تمرینات شماره یک و 22، برای آسیا و لیگ Fri Feb 24 06:34:00 IRST 2017
جماران جسد مردی در استخر یکی از روستاهای بیرجند کشف شد Thu Jul 05 22:59:25 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر 14 مدال و 8 رکورد ورودی المپیک جوانان حاصل کار شناگران ایران Wed Apr 11 17:27:52 IRDT 2018
فردا شیرینی؛ این خوشمزه دندان خراب کن! Tue Mar 14 04:25:01 IRST 2017
پول نیوز شرکت مهندسی آلتون Sat Oct 28 08:17:26 IRST 2017
اتاق خبر24 عکس بازیگر مشهور ایرانی روی اسکناس هندی Sat Apr 07 09:22:00 IRDT 2018
خبرگزاری مهر این خانه‌ها خاطره شدند؛ از شاه‌نشین و مهتابی‌خانه تا حوض و نارنج Fri Mar 30 02:53:51 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران پیامک چهارشنبه سوری 95 Mon Mar 13 13:37:07 IRST 2017
پارس فوتبال دلیل اصلی جدایی ” وحید امیری ” از ” پرسپولیس ” فاش شد ! Mon Jul 23 20:31:32 IRDT 2018
آنا کشف 104 کیلوگرم تریاک در بزرگراه آزادگان/ خرده‌فروش موادمخدر در جنوب تهران به دام افتاد Thu Feb 01 13:32:49 IRST 2018
پارس فوتبال لو رفت ! اتفاقی عجیب در کنفرانس خبری ” کی روش ” که رسانه ای نشد ؛ اخراج ایرانی ها از سالن ! Wed Jun 20 07:15:48 IRDT 2018
تین ◄ ​نگاهی به مسیر ریلی قزوین- رشت به بهانه بازدید مدیرعامل تراورس Mon Apr 17 11:35:11 IRDT 2017
پرس شیعه یک قاضی فدرال در هاوایی ممنوعیت مهاجرتی ترامپ را تعلیق کرد Tue Oct 17 23:14:48 IRST 2017
ورزش 11 حرکت جالب باشگاه پرسپولیس برای همدردی با بشار رسن به زبان عربی + عکس Sun Oct 14 14:38:00 IRST 2018
شیعه نیوز عربستان در حال احیای جیش الاسلام است Thu May 10 11:40:54 IRDT 2018
خبرگزاری حوزه مهم‌ترین دلیل قاعده لاضرر چیست؟ Thu Feb 09 11:40:00 IRST 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن زندگی علوی و فاطمی سبکی قرآنی و توحیدی است/ راهپیمایی روز قدس؛ مایه وحدت و اقتدار ایران Fri Jun 08 18:20:38 IRDT 2018
میزان "روزنامه روسی": آمریکا ماندگاری حکومت بشار اسد را پذیرفته است Sat Jul 08 23:40:01 IRDT 2017
پارس فوتبال قول جالب ستاره قرمزها به هواداران Sun Sep 03 22:15:52 IRDT 2017
آنا کتاب «راهنمای آمار استنباطی در روان شناسی» Sat May 12 13:48:28 IRDT 2018
آریا دیدار عیدانه جمعی از مسوولان و نمایندگان مجلس با رییس جمهور Wed Dec 06 14:28:28 IRST 2017
انتخاب فیلم/ گرانترین الماس تراش خورده جهان فروخته شد Sun May 21 17:06:16 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا همه آن‌چه از تخم مرغ نمی‌دانید Fri Aug 04 23:27:47 IRDT 2017
جام نیوز مذاکرات مثبت استقلال با لژیونر ملی‌پوش Wed May 24 17:28:28 IRDT 2017
اتاق خبر هند برای نخستین بار از آمریکا نفت می‌خرد Mon Jul 10 17:03:02 IRDT 2017
اکو ویژن هواپیمای ATR کاملا با اقلیم ایران سازگاری دارد Mon Aug 07 12:30:13 IRDT 2017
خبرگزاری حوزه مسئولین به دنبال پیاده کردن اقتصاد مقاومتی از دیدگاه رهبری باشند Sun Jul 09 15:44:00 IRDT 2017
روزنامه شهروند همه تلاش های مدیر «تسلا» در عملیات نجات کودکان از غار تایلند Thu Jul 12 04:30:00 IRDT 2018
بی باک نیوز سفر حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی به بندرعباس Mon May 01 20:04:01 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران تولید قهوه از گیاه کاسنی با خواص درمانی Fri Jan 19 03:32:00 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران توجه صداوسیما به حقوق شهروندی Tue Oct 31 08:53:02 IRST 2017
صبحانه با خبر پوشش 39 درصدی پیش بینی های "فجر" Tue Aug 15 14:09:34 IRDT 2017
ایران آنلاین اعمال تعرفه‌های جدید بر محصولات چینی به دستور ترامپ Sat Sep 15 08:29:40 IRDT 2018
ایلنا اجرای کامل قانون کار ضامن عدالت اجتماعی در جامعه است Sat Nov 18 14:18:31 IRST 2017
خبرگزاری نسیم داور جنجالی دیدار رئال و یوونتوس، فینال FA کاپ را قضاوت می‌کند Wed Apr 25 15:58:01 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران ترافیک عادی و روان درسطح جاده های استان زنجان Sun May 13 09:12:48 IRDT 2018
اتاق خبر جزئیات عرضه بنزین برند در کلانشهرها Mon Jan 30 10:47:03 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی تهیه نقشه کاداستر برای 140 هزار هکتار از اراضی ملی کردستان Tue Jan 23 11:32:00 IRST 2018
اعتبار نیوز بانک سپه خراسان رضوی در رشد منابع و پرداخت تسهیلات اولین هستیم Sun Jul 30 13:53:00 IRDT 2017
برنا جلسه مدیریت بحران شهرستان قدس تشکیل شد Wed May 03 12:09:47 IRDT 2017
اتاق خبر24 حمله مرگبار اشرار مسلح به بخشداری شهرستان سرباز Tue Aug 22 09:39:00 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن پوشش تحصیلی در استان اردبیل 99.3 درصد است Sun Sep 09 11:55:20 IRDT 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن نگرانی در مورد بیماری‌های همه‌گیر برای حجاج وجود ندارد/ تقسیم کار بین ایران و عربستان در مراکز درمانی Mon Aug 07 14:02:44 IRDT 2017
روزنامه کیهان انتشار یک کتاب جدید از مقام معظم رهبری(اخبار ادبی و هنری) Wed Apr 11 21:50:30 IRDT 2018
دولت بهار زمانی که حبیب در شب عاشورا غم زینب(س) را تسلی داد Sat Sep 30 14:25:00 IRST 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن فعالیت170 خانه قرآن در همدان Sun Jun 03 14:33:00 IRDT 2018
آریا آزادی زندانی زن متهم به معاونت در قتل عمد Tue Aug 29 03:05:59 IRDT 2017
صبح تهران وریا غفوری به زودی تمدید می‌کند Sun Jun 24 13:51:36 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم کرمانشاه| فاز نخست مسکن مددجویان در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه افتتاح شد+فیلم Thu May 10 16:44:00 IRDT 2018