ایران آنلاین - Sun Jun 25 10:04:59 IRDT 2017 نمایش خبر

مقایسه جالب سن وزرا در ایران و کشورهای صنعتی

در تحلیلی که براساس زندگی نامه اعضای هیئت دولت کشورهای مختلف صورت گرفته است بسیاری از کشورهای پیشرفته نیز وزرایی با سن بالا در کابینه خود دارند اما یک فرق عمده با ایران وجود دارد.

ایران آنلاین /براساس تحلیل و استنتاجی که توسط احسان سلطانی صورت گرفته است، بازه سنی وزرا در بسیاری از کشورهای جهان، بازه ای بزرگ است که هم سنین بالا و هم سنین پایین را شامل می شود.اما بر اساس نمودار زیر بازه سنی وزرا در کشور ایران از حدود 55 سال تا 72 سال است، این بدان معناست که جوانان ایرانی در پست وزارت قرار نمی گیرند در حالی که در کشورهایی مانند: هلند، ایتالیا، روسیه، انگلستان و... افرادی در بازی سنی 30 تا 40 سال در پست وزارت استفاده شده اند./اقتصاد آنلاین 
 
 
  
   
    
   
   
    
   
   
    
   
   
    
   
   
    
   
   
    
   
   
    
   
  
 
 
  
  کلمات کلیدی 
  
  
    سن وزرا در ایران و کشورهای صنعتی
ایران آنلاین لوازم آرایشی گران می شود + سند Tue Jun 05 17:02:48 IRDT 2018
ایران آنلاین توتی که حریف سرطان زنانه می شود Sun Apr 23 10:28:51 IRDT 2017
ایران آنلاین معاون اول رییس جمهور از سید حسین مرعشی عیادت کرد Wed Aug 30 17:11:14 IRDT 2017
ایران آنلاین یزدی ها حماسه ساز انتخابات شدند Fri May 19 23:13:06 IRDT 2017
ایران آنلاین مدارس 3 ناحیه گیلان فردا تعطیل است Tue Feb 21 19:24:26 IRST 2017
ایران آنلاین سید احمد خاتمی : آرزوی مذاکره را بر دل آمریکا خواهیم گذاشت Wed Aug 22 09:40:31 IRDT 2018
ایران آنلاین استقلال پرتماشاگرترین تیم Wed Mar 15 10:12:40 IRST 2017
ایران آنلاین کشف 10 هزار لاک پشت کمیاب در خانه ای در ماداگاسکار Sun Apr 22 09:11:05 IRDT 2018
ایران آنلاین وزیر جنگ اسرائیل: صلح با فلسطینی‌ها در آینده نزدیک دشوار است Sun May 28 15:27:54 IRDT 2017
ایران آنلاین پیام تبریک روحانی به مناسبت فرا رسیدن روز ملی الجزایر Wed Nov 01 10:58:40 IRST 2017
ایران آنلاین کشف 68 کیلو گرم تریاک در باشت Sat Dec 01 09:31:53 IRST 2018
ایران آنلاین بازار مسکن به کدام سو می رود؟ Thu Jun 28 10:48:40 IRDT 2018
ایران آنلاین کاخ سفید: احترام بارون ترامپ را حفظ کنید! Wed Jan 25 19:01:36 IRST 2017
ایران آنلاین انتقام آتشین از همکلاسی+عکس Sat Feb 17 08:29:23 IRST 2018
ایران آنلاین ماکرون: آینده محتاج فرانسه، اروپا و چین است Mon Jan 08 18:20:23 IRST 2018
ایران آنلاین تهران امروز چه ساعتی خاموش می شود؟ Mon Aug 13 10:02:40 IRDT 2018
ایران آنلاین زمین لرزه در لالی و شوش Fri Jun 01 15:54:56 IRDT 2018
ایران آنلاین به گل نشستن درختان «گازرخ» در هرمزگان Fri Apr 06 15:22:50 IRDT 2018
ایران آنلاین اقتدار نیرو‌های مسلح به وسعت ایران Sat Sep 22 13:55:37 IRST 2018
ایران آنلاین ماجرای بازگشت 500 محکوم به صحنه گرم زندگی Thu Sep 06 11:36:08 IRDT 2018
ایران آنلاین اساتید دانشگاه نباید خود را از دولت جدا بدانند/ نگذاریم بعضی‌ها آینده را سیاه ترسیم کنند Tue Oct 23 15:16:40 IRST 2018
ایران آنلاین جشنواره ستایش ایزد مارها ! Sun Jul 30 09:57:10 IRDT 2017
ایران آنلاین صالحی امیری:وزارت ارشاد در داوری آثار جشنواره فیلم فجر دخالتی نمی کند Wed Jan 25 20:15:36 IRST 2017
ایران آنلاین مرد جوان در آهن پاره های اتاقک پژو پارس گیر کرد+ عکس Sun Aug 13 16:31:40 IRDT 2017
ایران آنلاین بیرانوند نمی‌تواند خودسرانه به تراکتورسازی برود! Sun Nov 12 17:57:07 IRST 2017
ایران آنلاین برائت نامه از پزشک سلب مسئولیت نمی کند Tue Jun 27 10:38:50 IRDT 2017
ایران آنلاین افت 171 واحدی شاخص بورس در اولین روز مرداد Mon Jul 23 14:53:14 IRDT 2018
ایران آنلاین اعلام وضعیت فوق‌العاده در ایالت یوتا توسط ترامپ Sat Apr 22 14:56:09 IRDT 2017
ایران آنلاین رونمایی از طرح اولیه تاکسی هوایی لوکس Tue Jul 17 21:49:55 IRDT 2018
ایران آنلاین قطع شدن بودجه کمیته ملی پارالمپیک به دلیل نداشتن اساسنامه تعجب برانگیز است Wed Jan 17 09:43:48 IRST 2018
ایران آنلاین تخریب، جایگزین برنامه Tue Apr 18 11:07:10 IRDT 2017
ایران آنلاین آمازون فروش آنلاین دارو را آغاز کرد Sun Oct 08 10:12:33 IRST 2017
ایران آنلاین برنج های میلیاردی توقیف شد Sun Jul 30 11:21:22 IRDT 2017
ایران آنلاین عملیات امدادرسانی به سیل زدگان 16 استان کشور Mon Oct 29 11:02:43 IRST 2018
ایران آنلاین نزاع بیشترین دلیل مراجعه زنان به پزشکی قانونی Mon Sep 03 16:39:07 IRDT 2018
ایران آنلاین قتل 20 بیمار به دست پرستار روانی Mon Jul 16 08:29:02 IRDT 2018
ایران آنلاین شلیک گلوله زن ایرانی را در اربیل از پای درآورد Mon Apr 03 11:17:51 IRDT 2017
ایران آنلاین تکلیف سپرده‌ گذاران تعاونی وحدت تا سقف یک میلیارد ریال مشخص شد Mon Dec 25 09:13:56 IRST 2017
ایران آنلاین صدا و سیما و تکلیفی روشن Sun Jan 21 10:38:31 IRST 2018
ایران آنلاین شعله های آتش دامنگیر جنگل های روسیه شد Thu Jun 22 13:10:31 IRDT 2017
ایران آنلاین بحث 'جنجالی' مرکل با ترامپ درباره تغییرات اقلیمی Sat May 27 10:48:04 IRDT 2017
ایران آنلاین 3 کشته ومصدوم در تعقیب وگریز پلیس Fri Jul 07 09:47:56 IRDT 2017
ایران آنلاین درآمدزایی از اپلیکیشن نویسی در 14 سالگی Sun Sep 03 12:59:40 IRDT 2017
ایران آنلاین عسلویه باردیگر بوی گاز گرفت Thu Aug 09 10:29:42 IRDT 2018
ایران آنلاین روسیه: در انتخابات کشورهای دیگر دخالت نمی‌کنیم Thu Apr 27 11:18:58 IRDT 2017
ایران آنلاین بازیگوشی یک سگ Sun Jun 24 09:36:19 IRDT 2018
ایران آنلاین واکنش ظریف به تهدید « بولتون» درباره تحریم « مقامات لاهه» Tue Sep 11 14:52:16 IRDT 2018
ایران آنلاین آغاز بازپخش چند باره «آن شرلی» از شبکه یک Mon Jun 18 14:15:40 IRDT 2018
ایران آنلاین 4 بار حبس ابد،مجازات تجاوز به نوزادان+عکس Wed Feb 07 08:25:40 IRST 2018
ایران آنلاین اثرات مخرب تلفن همراه بر انسان Sun Jul 02 15:47:51 IRDT 2017
ایران آنلاین روسیه آمادگی مداخله نظامی در بلاروس را دارد Wed Sep 20 15:49:28 IRDT 2017
ایران آنلاین طرح استخدام نیروهای نهضت و پیش دبستانی در راه مجلس Sat Jan 20 11:46:45 IRST 2018
ایران آنلاین نقش دانش بنیان‌ها در اقتصاد Thu Aug 24 09:25:48 IRDT 2017
ایران آنلاین تعطیلی موقت ایستگاه متروی 15 خرداد Sun Oct 01 14:29:07 IRST 2017
ایران آنلاین بالاخره چه کسی هویدا را کشت؟ Thu Aug 16 00:20:00 IRDT 2018
ایران آنلاین تولید مخدرهای جدید درکشورشکار جوانان در شبکه های اجتماعی Wed Dec 13 12:42:54 IRST 2017
ایران آنلاین 5 گل رئال در شب رونمایی از 5 توپ طلا رونالدو Sat Dec 09 20:42:00 IRST 2017
ایران آنلاین بازگشت زائران حسینی از مرز شلمچه Wed Oct 31 12:30:50 IRST 2018
ایران آنلاین اعتراض دانشجویی به کیفیت غذا و پاسخ مسئولان دانشگاه مشهد Sun Nov 05 10:14:36 IRST 2017
ایران آنلاین جشن تولد 110 سالگی پدربزرگ شهبازی Sat Dec 08 11:40:45 IRST 2018
ایران آنلاین موج زلزله به جنوب استان فارس رسید Fri Nov 24 19:01:57 IRST 2017
ایران آنلاین کنسرت محمدجلیل عندلیبی بعد از سال ها دوری در سقز و بانه Sun Apr 09 12:05:56 IRDT 2017
ایران آنلاین رامین رضائیان جای کدام بازیکن استقلال را خواهد گرفت Sat Jul 01 15:12:32 IRDT 2017
ایران آنلاین ابتکار: اگر هاشمی نیست راه و هدف او زنده است Wed May 17 12:36:34 IRDT 2017
ایران آنلاین کتاب‌های درسی با رویکرد اسناد تحولی تدوین می‌شود/ ماموریت ویژه برای بررسی انتقادات رییس‌جمهور به کتاب‌های درسی Sun Nov 26 10:47:04 IRST 2017
ایران آنلاین محاسبات اشتباه عربستان در خاورمیانه Sat Jul 01 15:24:49 IRDT 2017
ایران آنلاین 13آبان؛ تبعید، تسخیر و تحریم Sat Nov 03 04:48:00 IRST 2018
ایران آنلاین ترامپ: با طالبان مذاکره‌ای صورت نخواهد گرفت Tue Jan 30 08:57:00 IRST 2018
ایران آنلاین ژنرال ارشد ارتش آمریکا به ابوظبی رفت Tue Sep 04 10:58:16 IRDT 2018
ایران آنلاین ورود سامانه بارشی به کشور از فردا Wed Mar 01 15:44:48 IRST 2017
ایران آنلاین موسیقی کلاسیک گوش کنید فشارخون نگیرید Mon Apr 23 19:26:34 IRDT 2018
ایران آنلاین افشاگری پسر هلموت کهل: مرکل مادر و خانواده مرا لِه کرد+ گزارش تصویری Fri Feb 24 14:48:23 IRST 2017
ایران آنلاین شوک رئیس اف‌بی‌آی از شنیدن خبر اخراجش در تلویزیون! +تصویر Wed May 10 12:07:50 IRDT 2017
ایران آنلاین انتقام تلگرامی دختر جوان از خاله اش Wed Apr 19 18:06:00 IRDT 2017
ایران آنلاین دلایل پنهان استقبال گسترده از طب سنتی و داروهای گیاهی Mon Aug 28 11:50:15 IRDT 2017
ایران آنلاین توصیه مهم کارشناس هواشناسی به مردم Wed Nov 21 12:05:02 IRST 2018
ایران آنلاین مایکروسافت مدعی حمله هکرهای روس به سایت دو اندیشکده امریکایی شد Tue Aug 21 15:03:02 IRDT 2018
ایران آنلاین واقعیت‌ چشمه‌ علی Thu Jul 26 00:09:00 IRDT 2018
ایران آنلاین شنای مرگ در رودخانه شلمان رود Sun Jul 23 11:31:00 IRDT 2017
ایران آنلاین مهناز افشار از زندگی شخصی و حاشیه های ازدواج با پسر رامین گفت Sun Mar 26 11:03:09 IRDT 2017
ایران آنلاین در سال گذشته322 میلیارد تومان صدقه جمع آوری شد Wed May 23 14:26:00 IRDT 2018
ایران آنلاین ولع خرید در بازاری که کمبود ندارد Mon Aug 06 01:42:52 IRDT 2018
ایران آنلاین پیروز ارجمند از دبیری جشنواره بسطامی استعفا کرد Wed Dec 20 10:57:54 IRST 2017
ایران آنلاین برنامه‌های جدید تالارهای تئاتر شهر اعلام شد Mon Apr 03 13:13:55 IRDT 2017
ایران آنلاین واکنش تند سخنگوی دولت به سخنان دادستان کل Wed Dec 20 14:37:02 IRST 2017
ایران آنلاین کاربران مراقب تماس‌های بین‌المللی باشند Sat Jan 27 15:30:13 IRST 2018
ایران آنلاین آفتابی که در شرق فرو می رود Sun Sep 02 00:59:00 IRDT 2018
ایران آنلاین بمباران غزه به دست خلبانان اماراتی Thu Aug 09 19:10:48 IRDT 2018
ایران آنلاین لایحه پیوستن ایران به کنوانسیون پالرمو دچار سرگردانی است Sun Sep 09 14:30:45 IRDT 2018
ایران آنلاین بالاترین رتبه از آن پیام‌رسان‌ها شد Thu Jan 11 09:59:44 IRST 2018
ایران آنلاین قلعه‌نویی: به فوتبال تبریک نمی گویم Tue May 15 23:10:05 IRDT 2018
ایران آنلاین کاهش خطر سرمایه گذاری در بخش کشاورزی Wed Jul 12 11:02:08 IRDT 2017
ایران آنلاین غیبت دروازه بان استقلال خوزستان در بازی با پرسپولیس Sun Oct 08 17:58:23 IRST 2017
ایران آنلاین ملی پوش پارا اسکی: در بازی های پارالمپیک زمستانی مردم ایران را خوشحال می کنم Tue Feb 27 09:34:00 IRST 2018
ایران آنلاین معرفی سارقان برق غرب مازندران به دادگاه Mon Apr 09 13:37:18 IRDT 2018
ایران آنلاین رهبر انقلاب خطاب به علیرضا کریمی: عزت‌آفرینی کردید و برای یک هدف بزرگ از حق خود گذشتید+ تصاویر Sun Dec 10 14:00:46 IRST 2017
ایران آنلاین مسئولان امنیتی حمله تروریستی را ریشه یابی کنند / نقطه اصلی تمرکز دشمنان برهم زدن امنیت کشور است Mon Sep 24 14:18:10 IRST 2018
ایران آنلاین رکوردشکنی فیلمساز مستقل امریکایی برای گرفتن جایزه فدراسیون بین‌المللی منتقدان فیلم Mon Aug 27 10:05:41 IRDT 2018
ایران آنلاین دعوت پرسپولیس از مدافع ملی پوش ایرانی Tue Apr 11 10:15:32 IRDT 2017
ایران آنلاین اهدای تبلت ایرانی به ورزشکاران المپیکی کشور Sun Feb 11 11:54:39 IRST 2018
رجا نیوز نیروهای آمریکایی به سوی مهاجران گاز اشک آور شلیک کردند Mon Nov 26 14:21:22 IRST 2018
خرداد نیوز کنسرت ارکستر سمفونیک تهران Thu Aug 16 13:57:06 IRDT 2018
تیک کرایه حمل و نقل عمومی گران می‌شود Fri Jun 30 18:04:01 IRDT 2017
جام نیوز قتل مادرشوهر از ترس افشای ارتباط پنهانی Wed Jun 28 17:40:00 IRDT 2017
جام جم آنلاین عرضه برنج خارجی با کیسه ایرانی Wed Sep 27 15:50:53 IRST 2017
روزنامه شهروند ترامپ در آتش Sat Jun 09 04:30:00 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا اروپایی ها در حال مرده خواری از مردار برجام هستند/برجام حاصل تفکر لیبرالیسم است/انار برجام مکیده و تفاله آن دور انداخته شد Fri Jun 01 09:22:33 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی پرونده بررسی لایحه بودجه سال 96 کل کشور بسته شد Sun Mar 05 21:08:00 IRST 2017
ساعت24 آزادی 7 زندانی غیرعمد با تغییر نذر یک نیکوکار Thu Aug 30 11:00:58 IRDT 2018
خبرگزاری مهر بیکاری 550 نفر به دنبال انحلال یک پژوهشگاه توسط وزارت علوم Tue Feb 28 16:48:04 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی هویت6 تن از جانباختگان حادثه ساختمان پلاسکو مشخص شد Wed Jan 25 04:36:00 IRST 2017
انتخاب محمد هاشمی: حضور من تکلیفی بود که برادرم به من محول کرده بود/ یک خبرگزاری جواب من را تحریف و سؤال خودش را تیتر کرد Mon Apr 17 18:10:46 IRDT 2017
میزان رنو، سرنخ کشف قتل سعید Sun Apr 01 13:20:01 IRDT 2018
خبرگزاری مهر شگفتی در جام اتحادیه انگلیس/ حذف منچستر یونایتد توسط بریستول سیتی Thu Dec 21 01:28:27 IRST 2017
ساعت24 نمایش خوب استقلال در خانه شیرها Wed Feb 14 11:14:15 IRST 2018
تابناک جلدگل/چهارشنبه15دی95 Tue Jan 03 23:22:21 IRST 2017
ایسکانیوز غلامی: به استقلال 7 گل زدم/ خیلی وقت بود رحمتی را ندیدم Sat Sep 09 10:02:42 IRDT 2017
بهار نیوز چرا «کورش» بزرگ است؟ Sun Oct 29 16:18:48 IRST 2017
تدبیر نگذاریم جریان‌سازی‌های یک عده، سرنوشت مردم را عوض کند/ دولت بی‌پرده با مردم سخن بگوید Fri Mar 17 14:02:23 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم عذرخواهی هلندی‌ها از اشتباه‌شان در پی نمایش بهترین اشیای تاریخی‌شان در تهران Tue Oct 02 16:38:17 IRST 2018
جماران پایان کار نمایندگان ایران با کسب 3 مدال و 3 سهمیه Thu Jul 05 19:02:12 IRDT 2018
آفتاب ایران الان وقت یقه گیری نیست Fri Jun 01 22:30:19 IRDT 2018
افکارخبر کشتی آرای: کاهش قیمت ارز طلا را ارزان کرد Wed Oct 17 13:52:42 IRST 2018
خبرگزاری فارس کره شمالی به شورای امنیت درباره اعمال تحریم‌های تازه هشدار داد Fri Jul 14 13:38:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران شناسایی 30 روستای مهاجرفرست در آذربایجان‌شرقی Sun Dec 09 10:06:07 IRST 2018
دولت بهار وقتی سوال درباره دموکراسی در عربستان زبان سخنگوی وزارت خارجه آمریکا را بند می‌آورد Thu Jun 01 10:32:00 IRDT 2017
برنا شبکه فاضلاب منطقه 5 تا نیمه نخست سال آینده تکمیل می‌شود Tue Nov 07 09:11:07 IRST 2017
روزنامه شرق بدون منت‌کشی صادقانه تعلیق شویم Wed Feb 21 03:30:00 IRST 2018
تدبیر 24 اجساد پدر و پسر در خیابان ولیعصر Mon Apr 23 16:58:29 IRDT 2018
روزنامه آفتاب یزد علی شمس اردکانی رئیس کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی Sat Aug 18 15:01:00 IRDT 2018
نود تی وی بیانیه باشگاه تراکتورسازی درباره‌ سپاهان Thu Sep 06 11:00:00 IRDT 2018
برنا پیروزی پرگل روستوف با دبل آزمون Fri Mar 03 21:56:45 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا روایتی دیگر از ماجرای تصویب برجام در 20 دقیقه!/دولتمردان تفاوت "تعلیق تحریم ها" با "لغو تحریم ها" را تشخیص ندادند Wed Jul 26 16:55:14 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن حوزه علمیه قرآن محور چگونه فعالیت می‌کند/ گسترش این حوزه‌ها در سراسر کشور Sun Feb 26 12:47:28 IRST 2017
افکارخبر دعوت پیروانی از هواداران پرسپولیس Wed Jan 17 18:29:04 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم کرج| اقتصاد مقاومتی بهترین راه برای مقابله با جنگ اقتصادی دشمن است Fri Aug 17 14:55:23 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر ریابکوف : آمریکا سلاحی جز تهدید ندارد Wed Sep 26 15:15:02 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران مرگبارترین سقوط‌ هواپیماها + فیلم Sun Apr 01 13:16:01 IRDT 2018
تدبیر و امید تکذیب شایعه بازنگشتن کی‌روش به تهران برای زلزله Sun Dec 24 15:44:10 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا اولین انیمیشن سنگی جهان «کپک» زد/ طاقبستان در چنبره عنکبوتها Sat Dec 16 15:01:21 IRST 2017
برنا تاکید سیچلو در دریافت اول در آخرین روز تمرین Sun Apr 30 13:05:50 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران برگزاری رزمایش سراسری اقتدار عاشورایی Wed Sep 12 15:11:01 IRDT 2018
تابناک حکم انفصال شهرداران 4 کلانشهر Mon Jan 22 13:51:03 IRST 2018
اعتدال بی‌محلی بازارهای جهانی به ترامپ Thu Sep 21 12:40:05 IRDT 2017
ورزش 3 حواشی هفته دوم پلی آف لیگ برتر بسکتبال Mon Feb 27 22:20:52 IRST 2017
آنا رنجبرزاده: ربیعی درباره میزان تولید و وضعیت بیکاری گزارشی ارائه می‌کند Sun Apr 23 09:47:50 IRDT 2017
خبرگزاری فارس اجماع ملّی بر توسعه پیام‌رسان‌های داخلی وجود دارد/ فضای مجازی دوره تمدّنی جدیدی را شبیه انقلاب صنعتی آغاز کرده Wed Apr 11 12:51:00 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران خودرویی‌ها یکدست افت کردند/ تقویت 28 واحدی شاخص بورس Tue Aug 08 13:35:22 IRDT 2017
پارس نیوز امنیت پایدار در تمام نقاط کشور برقرار است Wed Nov 21 21:25:38 IRST 2018
تابناک توضیحات پاول دوروف درباره اختلال در تلگرام Sun Apr 29 08:42:15 IRDT 2018
اتاق خبر عملیات تروریستی در لندن تاوان حمایت کشورهای اروپایی از گروه های تروریستی است Thu Mar 23 20:37:01 IRDT 2017
ورزش 11 ویدئو؛ انگلیسی حرف زدن جواد خیابانی با سرمربی بولیوی Wed Oct 17 13:00:21 IRST 2018
اقتصاد نیوز قیمت خودروهای داخلی ثابت مانده است + جدول قیمت Sun Dec 02 14:14:39 IRST 2018
خبرگزاری مهر سهم کشورهای مسلمان در تجارت خارجی میانمار Mon Sep 18 12:56:56 IRDT 2017
خرداد نیوز پیشکسوت کشتی در بستر بیماری/ خبری از مسئولان نیست! Sun Feb 12 09:53:05 IRST 2017
شبکه خبر نبض بازار سکه و ارز Tue Nov 27 14:16:37 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی رزمایش اقتدار سپاهیان محمد رسول الله (ص) در گلستان آغاز شد Tue Sep 04 12:27:00 IRDT 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن 5 بانوی روستای زاغه همدان حافظ کل قرآن شدند Sat Jul 07 17:18:47 IRDT 2018
جوان آنلاین سه جریان با سپاه مسئله دارند ضد انقلاب، فرصت‌طلبان و انقلابیون خسته Fri Apr 20 21:37:48 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا خاطره منتشر نشده سردار همدانی Tue Jul 17 15:07:22 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی 21 برنامه برای هفته صنایع دستی درفارس پیش بینی شده است Sat Jun 02 17:51:00 IRDT 2018
جام نیوز ماجراى حضور لاریجانى در منزل عارف Wed Mar 22 15:00:46 IRDT 2017
روزنامه شهروند میز سیاست Thu Feb 01 03:30:00 IRST 2018
فرارو حریری در پاریس با ماکرون دیدار می‌کند Fri Nov 17 09:32:10 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی فرمانده مرزبانی عراق: روابط مرزی با ایران ممتاز است Tue Mar 07 21:55:00 IRST 2017
خبرگزاری نسیم نباید اجازه دهیم تصمیم ترامپ درباره انتقال سفارت کشورش به قدس محقق شود Wed Jan 17 15:21:04 IRST 2018
دفاع مقدس یک نفر از متهمان معترض به مامور پلیس راهور دستگیر شد Mon Aug 27 11:03:04 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم شیخ‌ویسی دو روز با پیکان تمرین نکرد Mon Aug 13 13:16:02 IRDT 2018
آفتاب سیستم موفق پیوند اعضای اسپانیا چگونه کار می‌کند؟ Tue Apr 18 22:55:59 IRDT 2017
خبرگزاری مهر ضرورت توجه به کیفیت کالاها در صادرات و واردات Sun Nov 26 08:25:07 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی خدادی در نشست «اوآنا» پیشنهاد داد: خبرگزاری ها روزانه حداقل یک خبر درباره «صلح» منتشر کنند Wed May 03 18:18:00 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا پرداخت بیش از 4 هزار میلیارد تومان تسهیلات در قزوین Sun Feb 26 15:17:10 IRST 2017
سیتنا صدور مجوز برای آوای انتظار سیروان خسروی Tue Nov 01 23:57:00 IRST 2016
باشگاه خبرنگاران شانس میزبانی ارومیه در لیگ جهانی والیبال به صفر رسید/بازی والیبال شهرداری ارومیه و کاله آمل بدون تماشاگر Sat Oct 29 22:22:00 IRST 2016
598 آیا ترس از "هالووین اصلاح طلبان" با آمدن پیروز حناچی در شهرداری تهران ادامه می یابد؟ Thu Nov 15 11:45:14 IRST 2018
واحد مرکزی خبر نشست هم اندیشی مدیران روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی هرمزگان Mon Aug 06 18:07:07 IRDT 2018
تهران پرس خانم بازیگر: هیچ وقت ازدواج نمیکنم +عکس Fri Aug 25 16:20:00 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن اولین سکانس بزرگداشت هفته هنر انقلاب در فارس کلید خورد/ نمایش فیلم «ماجرای نیمروز» Tue Apr 04 14:55:26 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن آموزش ترتیل در «شمسه» Wed May 10 09:31:40 IRDT 2017
خبرگزاری مهر کشف 19 کیلو حشیش جاسازی شده در یک خودرو سواری Thu Sep 07 15:34:12 IRDT 2017
صراط جدول/ قیمت روز موبایل در بازار تهران Wed Oct 31 09:56:20 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران بهره برداری از کلینیک ویژه تخصصی بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد در آینده نزدیک Sat Dec 16 11:04:04 IRST 2017
فردا نتانیاهو: تصمیم یونسکو درباره الخلیل خطرناک است Sat Jul 08 07:30:51 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا خودباوری و شکوفایی صنعت آلومنیوم در هرمزگان+تصاویر Thu Mar 02 09:15:45 IRST 2017
مشرق نیوز عکس/ بازیگر زن ایرانی در ورزشگاه سن پترزبورگ Sat Jun 16 06:29:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی مسیح علی‌نژاد با دردهای مردم کاسبی می‌کند Tue Nov 20 11:19:00 IRST 2018
خبرگزاری دانشجو با روغن زیتون و رژیم غذایی مدیترانه‌ای قلبی سالم داشته باشید Sat Feb 18 15:10:46 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم مراسم تغسیل پیکر استاد اخلاق تهران برگزار شد Thu May 17 23:28:26 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران حامد لک فولادی شد Mon Jun 26 11:07:18 IRDT 2017
جماران ورف چال ، آیینی برای مقابله با خشکسالی در مازندران Fri Apr 27 18:59:30 IRDT 2018
برنا تشییع پیکر 9 شهید گمنام دوران دفاع مقدس در کرمانشاه Mon Sep 17 16:54:15 IRDT 2018
جماران ورزشکار سردشتی مقام قهرمانی مسابقات بین المللی ووشو آلمان را کسب کرد Fri Jul 28 10:53:47 IRDT 2017
جماران دستگیری دو شکارچی غیرمجاز در نور Tue Aug 29 16:53:30 IRDT 2017
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نکته ایی برای هنرمندان Sun Jul 01 09:30:31 IRDT 2018
روزنامه دنیای اقتصاد فقدان الگوهای اقتصادی Mon May 01 11:47:57 IRDT 2017
بولتن نیوز عثمان دمبله: من جانشین نیمار نیستم Wed Aug 30 11:20:14 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجو مدافع پرسپولیس از برانکو مرخصی گرفت Sun Jun 17 08:35:52 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی دولت به ظرفیت مدیریت شهری برای توسعه ملی باور دارد Tue Sep 04 23:25:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی توقیف خودروی سواری با 60 میلیون ریال تخلف Sat May 06 17:31:00 IRDT 2017
انتخاب فیلم/ نشست و ریزش تونل در تبریز با 3 کشته Sun Jan 15 10:33:06 IRST 2017