تدبیر و امید - Tue Jun 20 16:59:32 IRDT 2017 نمایش خبر

مشخصات شهردار آینده تهران اعلام شد

مشخصات عمومی نامزد شهرداری تهران از سوی الویری رئیس موقت شورای پنجم اعلام شد.
 

 
* داشتن پیشینه اصلاح‌طلبی و اعتدال‌گرایی
 

 
* اشتهار به پاکدستی در سطح افکار عمومی و باور به مبارزه با فساد
 

 
* باور داشتن به کار گروهی، خردجمعی و استفاده از خدمات کارشناسی در مرحله تصمیم‌سازی و در عین حال شجاع بودن در مرحله تصمیم‌گیری
 

 
* داشتن بینش استراتژیک و کلان
 

 
* باور به بهره‌گیری از توانمندی زنان و جوانان در منظومه مدیریت شهری
 

 
* داشتن سابقه جلب مشارکت انجمن‌های علمی، صنفی، هنری، زیست محیطی و نظایر ‌آن
 

 
* داشتن برنامه و سابقه جلب مشارکت شهروندان و تشکل‌های مردم نهاد به ویژه شورایاری‌ها در فرآیند تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری
 

 
* ارائه برنامه سنجش‌پذیر برای اداره شهر تهران، در نظر گرفتن اولویت‌ها و چالش‌های شهر تهران با استفاده از اسناد بالادستی، اولویت‌های پیشنهادی شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان و سیاست‌های اعلامی شورای پنجم
 

 
* توانمندی در استفاده از تجارب مدیریت‌های فعلی حوزه مدیریت شهری
 

 
* پایبندی به تعامل کارآمد و مؤثر با حوزه رسانه
 

 
* داشتن سابقه کار اجرایی در سطح ملی مانند معاونان رئیس جمهور، وزرا و معاونان وزرا، سفرا، نمایندگان مجلس و استانداران، شهرداران تهران و دیگر کلانشهرها و سایر مقامات همتراز
 

 
* توانایی همکاری با ارکان نظام، دولت، مجلس، احزاب و جناح‌های سیاسی اعم از جریان‌های موافق و رقیب، جامعه علمی و پژوهشی کشور، نهادهای مدنی و سازگاری با سایر مراجع مؤثر
 

 
* توانمندی در سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی برای حل چالش‌های اصلی شهری به ویژه در جهت تحول اقتصاد مدیریت شهری
 

 
* داشتن کارنامه موفق در مسئولیت‌‌های قبلی
 

 
* اعتقاد به شایسته‌سالاری و داشتن رویکرد ارتقای بدنه شهرداری تهران
 

 
* اعتقاد به نقش تقنینی و نظارت مستمر شورای اسلامی شهر تهران و پاسخگو بودن
تدبیر و امید وزیر کشور:مردم هرگونه تخلف یا عدم رعایت قانون را به استانداری‌ها، فرمانداری‌ها یا وزارت کشور اعلام کنند Fri May 19 09:11:24 IRDT 2017
تدبیر و امید زمان اعلام اسامی بازیکنان تیم ملی فوتبال Sat Mar 11 01:17:53 IRST 2017
تدبیر و امید اینترنت، راهی برای بروز خلاقیت و ابتکار Mon Oct 02 12:51:10 IRST 2017
تدبیر و امید بهانه تحریم فیلم تازه سحر قریشی Thu Jul 27 09:53:22 IRDT 2017
تدبیر و امید واکنش عربستان به انهدام ناوچه سعودی در سواحل یمن Wed Feb 01 02:20:02 IRST 2017
تدبیر و امید مسکن طبیعی برای درد مفاصل Sun Feb 18 08:00:02 IRST 2018
تدبیر و امید اظهار نظر پنتاگون درباره مرگ البغدادی Tue Jul 11 22:18:00 IRDT 2017
تدبیر و امید اعلام ترکیب پرسپولیس برای بازی مقابل الاهلی Tue Sep 12 16:34:01 IRDT 2017
تدبیر و امید روایتی از واکنش‌ها در قم به دیدار تتلو و رییسی Thu May 25 12:48:15 IRDT 2017
تدبیر و امید درخواست اتاق ایران از بانک‌های خصوصی کشور Sat Jan 27 02:27:09 IRST 2018
تدبیر و امید موضع آمریکا، اتحاد گروه 7 را به هم زد Sat May 27 19:29:50 IRDT 2017
تدبیر و امید کشف 2200 لیتر آب میوه غیرمجاز Mon Jul 24 18:32:10 IRDT 2017
تدبیر و امید وزیر دفاع: به زودی شکایت خود را به سازمان ملل ارجاع می‌کنیم Mon Dec 18 12:14:21 IRST 2017
تدبیر و امید باید زندگی مردم در سال 92 را با الآن مقایسه کنیم / وعده‌ی دروغ، گناهی نابخشودنی است Sat May 06 05:30:02 IRDT 2017
تدبیر و امید موشک‌های ترامپ این شکلی بود! Sun Apr 09 22:58:51 IRDT 2017
تدبیر و امید سازمان ملل: روسیه به حق برگزاری تظاهرات مسالمت‌آمیز احترام بگذارد Tue Mar 28 10:50:34 IRDT 2017
تدبیر و امید دکتر روحانی: قدس پایتخت دولت فلسطین خواهد بود/ تصمیم رییس جمهوری آمریکا نادرست و غیرقانونی بود Tue Dec 12 16:32:08 IRST 2017
تدبیر و امید اطلاعیه درباره احتمال بروز پدیده ریزگردها Mon Mar 13 15:24:25 IRST 2017
تدبیر و امید آخرین وضعیت دانش آموزان مصدوم در شیراز Wed Sep 06 18:44:00 IRDT 2017
تدبیر و امید ناسا یک زنده‌یاب به "اروپا" می‌فرستد Sun Feb 12 15:44:11 IRST 2017
تدبیر و امید چرا مجسمه‌‌های برهنه را در سفر سلمان نپوشاندند؟ Thu Mar 09 13:00:04 IRST 2017
تدبیر و امید ادامه تعامل بیمه مرکزی با وزارت آموزش و پرورش Thu Jan 26 16:11:12 IRST 2017
تدبیر و امید هفت علامت هشدار دهنده تومور مغزی Wed Jan 04 01:00:01 IRST 2017
تدبیر و امید چرا لاشه هواپیمای سقوط کرده پیدا نمی‎شود؟/ محل سقوط قله بیژن است یا ارتفاعات دنا؟ Tue Feb 20 04:40:01 IRST 2018
تدبیر و امید آتش‌سوزی در سفارت ایران در صنعا Mon Dec 04 10:36:47 IRST 2017
تدبیر و امید وقتی همسر ترامپ الگو می‌شود! Thu Apr 13 20:43:32 IRDT 2017
تدبیر و امید کفش‌هایی از ذرت و پنبه Sun Apr 09 00:00:27 IRDT 2017
تدبیر و امید حمله به شبکه تلویزیونی "شمشاد "افغانستان Tue Nov 07 11:27:13 IRST 2017
تدبیر و امید تایید خبر بازداشت البغدادی توسط نیروهای آمریکایی Mon Dec 18 14:40:06 IRST 2017
تدبیر و امید اصولگرایان به جای بهانه‌جویی بازنگری کنند Wed May 24 11:27:32 IRDT 2017
تدبیر و امید کشف استخوان حیوان منقرض شده توسط 3 کودک+عکس Tue Apr 03 09:24:48 IRDT 2018
تدبیر و امید شورای نگهبان لایحه بودجه 96 را تایید کرد Wed Mar 15 20:24:36 IRST 2017
تدبیر و امید هفت شاخص بورس صعودی شدند Sat Dec 09 19:41:40 IRST 2017
تدبیر و امید روایتی از زندگی در حاشیه پایتخت Sun Oct 15 11:31:46 IRST 2017
تدبیر و امید اعتراض جمعی به یاد فرهادی و علیه ترامپ Wed Feb 22 11:31:35 IRST 2017
تدبیر و امید جهانگیری: داد و قال آمریکا در دنیا خریدار ندارد Tue Jul 25 23:15:34 IRDT 2017
تدبیر و امید آرنولد و نامزدش در سفر تفریحی به اتریش+تصاویر Fri Apr 28 13:16:15 IRDT 2017
تدبیر و امید ادعای «نیکی هیلی» درباره اقدام موشکی ایران Sat Aug 05 03:00:02 IRDT 2017
تدبیر و امید زمان اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری 96 Sun Apr 09 16:10:13 IRDT 2017
تدبیر و امید تمام ایالات متحده در تیررس موشک های کره شمالی Tue Oct 31 02:00:02 IRST 2017
تدبیر و امید خورشید گرفتگی بر فراز کنیا؛ عکس روز ناسا Tue Jul 25 01:00:02 IRDT 2017
تدبیر و امید نمایندگان دمکرات کنگره: دادستان کل دروغگوست Fri Mar 03 10:40:01 IRST 2017
تدبیر و امید تهدید مرگبار یک کارگر برای طلب دستمزد Sun Apr 08 13:30:11 IRDT 2018
تدبیر و امید محور هراز در مسیر شمال به جنوب یک طرفه شد Sat Sep 09 18:07:48 IRDT 2017
تدبیر و امید تعجب رامبد جوان از کاندیدا نشدن نگار جواهریان Thu Feb 09 18:03:08 IRST 2017
تدبیر و امید کانال‌های تلگرامی تبلیغاتی فاقد مجوز متوقف می شوند Wed Sep 06 16:29:59 IRDT 2017
تدبیر و امید دستگیری لیدر و سرشبکه عرفان حلقه توسط سپاه Tue Jul 25 00:09:00 IRDT 2017
تدبیر و امید کیفیت هوای 10 استان باز هم ناسالم شد Mon Jan 01 22:58:02 IRST 2018
تدبیر و امید شریک اندونزیایی ترامپ ممنوع الخروج شد Tue Jun 27 18:05:34 IRDT 2017
تدبیر و امید شرط ترامپ برای سعودی‌ها برای رفتن به ریاض Sun Jul 16 04:20:01 IRDT 2017
تدبیر و امید پیام تبریک وزیر کشور در زاد روز حضرت مسیح (ع) Mon Dec 25 09:14:56 IRST 2017
تدبیر و امید تقدیر رهبر انقلاب از تلاش‌های ستاد دیه Wed Jun 28 13:07:06 IRDT 2017
تدبیر و امید سرعت اشتغال در گردشگری 2.5 برابر سایر بخش ها Tue Jan 23 14:21:10 IRST 2018
تدبیر و امید باهنر: چندسال بعد از اعدام مه آفرید، یک نماینده را بازخواست کردند Tue Nov 21 09:19:12 IRST 2017
تدبیر و امید حمید هیراد متهم به سرقت ادبی شد Sun Jan 07 16:35:49 IRST 2018
تدبیر و امید پرسپولیسی‌ها شارژ مالی شدند Wed May 17 11:36:54 IRDT 2017
تدبیر و امید انعقاد تفاهمنامه همکاری میان بانک ملت و صندوق نوآوری و شکوفایی Sun Oct 08 17:34:56 IRST 2017
تدبیر و امید خبر بد برای رحمتی/ جباری کاپیتان جدید استقلال؟ Fri Jun 30 05:00:02 IRDT 2017
تدبیر و امید تصاویر/انفجارهای انتحاری در سوریه‎ Thu Mar 16 15:51:18 IRST 2017
تدبیر و امید شگرد سرقت از مادربزرگ‌ها Sat Mar 04 17:16:06 IRST 2017
تدبیر و امید ارزیابی زیباکلام از نامگذاری بزرگراهی به نام هاشمی Sun Aug 20 09:38:07 IRDT 2017
تدبیر و امید رهبر انقلاب از آیت‌الله مظاهری عیادت کردند+عکس Sat Jun 24 13:05:28 IRDT 2017
تدبیر و امید مایک پنس: مقابل تهران خواهیم ایستاد Sat Feb 25 21:49:06 IRST 2017
تدبیر و امید فیلم/ روایت دختر پرسپولیسی از رفتن به «آزادی» Fri Feb 23 00:26:40 IRST 2018
تدبیر و امید به دستور بن سلمان، عربستان وارد عصر هسته‌ای شد Sun Dec 17 14:47:26 IRST 2017
تدبیر و امید کمک بانک شهر به ساخت مدارس مناطق زلزله زده پس از آوار برداری Tue Nov 14 17:07:15 IRST 2017
تدبیر و امید پیش‌بینی سردار سلیمانی در مورد ولیعهد جدید عربستان Fri Jun 23 05:20:01 IRDT 2017
تدبیر و امید زمین‌لرزه 5.1 ریشتری حوالی هجدک پس‌لرزه بوده Thu Dec 28 09:03:09 IRST 2017
تدبیر و امید آخرین وضعیت مصدومان حادثه اهواز Fri Jul 21 12:19:33 IRDT 2017
تدبیر و امید وزیرعلوم: دانشگاه‌ها محدودیتی برای برگزاری مراسم 16 آذر ندارند/ اگر مجوز سخنرانی کسب شود دیگر اعمال محدودیت معنا ندارد Tue Dec 05 15:40:00 IRST 2017
تدبیر و امید انتخاب باشگاه استقلال برای بازی با عربستانی‌ها Mon Jan 08 16:30:02 IRST 2018
تدبیر و امید تصادف زنجیره ای 8 خودرو در بزرگراه بسیج Wed Mar 01 10:36:01 IRST 2017
تدبیر و امید پایان اطفاء حریق ساختمان برق حرارتی وزارت نیرو Wed Feb 07 10:34:26 IRST 2018
تدبیر و امید فرد شایسته ریاست جمهوری از نگاه الله کرم Sun Apr 08 16:11:04 IRDT 2018
تدبیر و امید نگرانی کشور‌های منطقه درباره پیامد‌های تصمیم ترامپ Thu Dec 07 15:05:33 IRST 2017
تدبیر و امید مصرف قرص ژلوفن برای این افراد کشنده است! Tue Apr 10 01:20:02 IRDT 2018
تدبیر و امید ضرورت اطمینان بخشی بر سلامت آب شرب تهران Tue Nov 14 14:58:06 IRST 2017
تدبیر و امید تنفر از تغییر ساعت رسمی در آغاز بهار! Sun Mar 12 12:24:57 IRST 2017
تدبیر و امید خبر درگذشت بهاءالدین خرمشاهی تکذیب شد Wed Apr 12 09:07:47 IRDT 2017
تدبیر و امید موگرینی: دولت آمریکا درباره اجرای کامل برجام به من اطمینان خاطر داده است Fri Feb 10 20:20:31 IRST 2017
تدبیر و امید سردار باقری: نابودی رژیم صهیونیستی نزدیک‌تر شد Thu Dec 07 19:55:05 IRST 2017
تدبیر و امید رهبر اکثریت سنا: آمریکا سوچی را نصیحت نکند! Wed Sep 13 13:09:58 IRDT 2017
تدبیر و امید اختلال روانی ثبت عکس‌ سلفی تأیید شد! Mon Jan 22 03:00:02 IRST 2018
تدبیر و امید توضیح وزارت نفت درباره ابهام‌های قرارداد فاز 11 Sun Jul 09 20:51:57 IRDT 2017
تدبیر و امید ساماندهی پیامک های تبلیغاتی شخصی تا پایان مهر Sat Sep 23 19:37:33 IRST 2017
تدبیر و امید دیدار دکتر همتی با با ایثارگران بیمه مرکزی Mon Feb 20 18:38:02 IRST 2017
تدبیر و امید گزینه‌های‌ وزارت روی صندلی داغ Sun Aug 13 10:30:25 IRDT 2017
تدبیر و امید تولید برق با عینک آفتابی! Thu Aug 03 13:27:20 IRDT 2017
تدبیر و امید عکس/تشکر از مردم آمریکا برای حمایت از مسلمانان Fri Feb 10 15:25:19 IRST 2017
تدبیر و امید داعش 14 روحانی مدرس افغان را ربود Mon Jan 16 15:17:26 IRST 2017
تدبیر و امید کشف 600 کیلو گوشت فاسد در قرچک Mon Aug 21 20:17:56 IRDT 2017
تدبیر و امید رانندگی در مستی چه مجازاتی دارد؟ Sun Mar 26 13:53:14 IRDT 2017
تدبیر و امید عکس/ ملاقات وزیر خارجه انگلیس با یک سوسمار پل‌دماغی Wed Jul 26 05:40:02 IRDT 2017
تدبیر و امید تسلیت رییس فدراسیون بابت درگذشت باباحاجی Fri Aug 25 16:51:04 IRDT 2017
تدبیر و امید تکذیب تیراندازی در اداره کار یاسوج Mon Nov 06 12:55:25 IRST 2017
تدبیر و امید جان باختن کودک یک سال و نیمه در کانال آب Wed Feb 15 09:11:04 IRST 2017
تدبیر و امید نظر وزیرخارجه عمان درباره رابطه با ایران Mon May 29 12:06:57 IRDT 2017
تدبیر و امید رفتار نامتعارف در پذیرایی از نخست‌وزیر ژاپن+ عکس Sun Feb 12 12:04:50 IRST 2017
تدبیر و امید پرویز پرستویی: من خلیج گرگانم، نجاتم دهید Sun Jul 09 19:36:55 IRDT 2017
تدبیر و امید زمان دیدار تراکتور مقابل گسترش فولاد تغییر کرد Sat Sep 23 13:19:19 IRST 2017
ایسکانیوز رضوانی: دوستان من را حلال کنند/ دوست دارم واترپلو مسیر والیبال را طی کند Sat Dec 30 11:02:44 IRST 2017
جماران معاون استاندار آذربایجان شرقی: قطعی برق واحدهای تولیدی به حداقل برسد Sat Sep 02 21:53:07 IRDT 2017
بولتن نیوز آخرین تصمیم اوباما علیه پوتین Sat Jan 14 14:37:06 IRST 2017
پارسینه شرایط واردات کالا به ایران Mon May 29 09:20:04 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر در صورت ضرورت در عراق دخالت نظامی می کنیم Sat Apr 08 13:50:46 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم ظرفیت بسیج رسانه برای برگزاری کنگره شهدای البرز به‌کارگیری می‌شود Sun Jun 25 13:49:04 IRDT 2017
برنا مردان امید ایران به جاکارتا رسیدند Thu Jul 20 15:47:51 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران عجیب‌ترین تصاویر سال 2017 Mon Dec 11 22:00:04 IRST 2017
تابناک نمایشگاه «آشفتگی» ورزش! Mon Sep 04 15:33:41 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی قطعی برق بر اثر سیلاب در جیرفت برطرف شد Tue Feb 14 23:41:00 IRST 2017
روزنامه کیهان روز سخت مدعیان قهرمانی در لیگ برتر تکواندو Wed Jan 25 20:50:14 IRST 2017
دولت بهار برگزاری مراسم چهلم شهدای آتش نشان حادثه پلاسکو Wed Mar 08 17:18:00 IRST 2017
ایلنا حضور 40 ناشر برتر در نمایشگاه کتاب ساری Wed Nov 01 19:40:13 IRST 2017
واحد مرکزی خبر خاطرات 15 ساله زاینده رود در قاب تصویر+ فیلم Sun Oct 15 19:03:58 IRST 2017
رجا نیوز وقتی مشاور حسن روحانی از پاسخ مخاطبان درباره عملکرد سعید جلیلی برآشفته می شود/ حسام الدین آشنا مخاطبان را "عده ای کامنت گذار حرفه ای" نامید Thu Oct 19 15:02:26 IRST 2017
آنا مجوز اولین قرص هوشمند دنیا صادر شد Wed Nov 15 12:00:00 IRST 2017
پرس شیعه «دونالد ترامپ» اختیارات پلیس آمریکا را افزایش داد Fri Feb 10 02:09:19 IRST 2017
انتخاب فیلم/ هفت نقاشی در یک تکه کاغذ Tue Apr 18 15:30:01 IRDT 2017
جماران اجرای بیش از 1000 طرح اشتغال در پنج ماهه سال جاری Tue Sep 05 13:57:18 IRDT 2017
تابناک شلیک موشک در دفاع از کرامت و حاکمیت یمن است Wed Dec 20 19:45:42 IRST 2017
ایسکانیوز گسترش مناسبات پارلمانی راهکار توسعه روابط ایران و ترکیه Tue Nov 14 20:30:35 IRST 2017
روزنامه ایران دیدار مقام امنیتی پاکستان با شمخانی Mon Jan 08 00:00:00 IRST 2018
میزان خلعتبری: روی نقاط ضعف استقلال کار کرده بودیم/ تقوی نظم خوبی به ما داده است Tue Aug 22 20:57:00 IRDT 2017
خبرگزاری مهر 137 مکان ورزشی در چهارمحال و بختیاری احداث شده است Sun Feb 04 16:30:50 IRST 2018
وطن امروز اخبار Mon Feb 19 00:00:00 IRST 2018
واحد مرکزی خبر ادامه پاکسازی نژادی علیه مسلمانان میانمار Thu Aug 24 16:29:59 IRDT 2017
تی نیوز معافیت مالیاتی 15 ساله برای شرکت های دانش بنیان خراسان رضوی مقرر می شود Sat Jul 08 21:01:13 IRDT 2017
خبرگزاری مهر سخن گفتن با زبان فرهنگ و هنر از ابزارهای جهانی‌شدن است Mon Jan 15 12:12:34 IRST 2018
پول نیوز بحران جدید اعتیاد در ایران Mon Sep 04 19:46:25 IRDT 2017
فردا بررسی بازداشت حسین فریدون در جلسه جمنا Sun Jul 16 23:30:36 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی کشف تریاک در بطری های آب معدنی Sun Jul 02 19:32:00 IRDT 2017
تابناک By his new strategy for Syria, Donald Trump ignores all his electoral slogans Thu Jan 18 15:36:57 IRST 2018
روزنو زنگ ورزش برای دختران درعربستان مجاز شد ! +عکس Wed Jul 12 13:05:10 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم فرمانده حشدالشعبی دیاله: تأمین امنیت زائران در دستور کار قرار دارد Mon Oct 23 20:29:18 IRST 2017
تی نیوز فیلم/ ویدئویی از حضور استاد شجریان در پشت صحنه کنسرت حسین علیزاده Tue Jul 11 14:36:47 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران مرگ 5 نظامی در اثر انفجار خودرو در مصر Fri Feb 17 16:50:30 IRST 2017
خبرگزاری مهر اولین پویش ملی گیاهان دارویی برگزار می شود Sat Feb 03 18:21:00 IRST 2018
آفتاب ایران فیلترینگ فین‌تک‌ها Sun Jul 09 01:01:21 IRDT 2017
شیعه نیوز تکذیب یک خبر از سوی آستان مقدس عباسی Wed Nov 08 16:27:32 IRST 2017
آفتاب پاریس خود را برای طغیان و سیل آماده می‌کند Sat Jan 27 10:00:16 IRST 2018
شیعه نیوز انهدام بزرگترین باند قاچاق نقره در کشور Mon Jul 17 09:41:51 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم مردم فلسطین باید مسلح شوند/ اقدامات ترامپ باعث تعمیق نفود ایران شده است Fri Dec 15 13:19:32 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران آتش سوزی مدرسه روستایی در شهرستان سردشت Mon Apr 03 13:44:34 IRDT 2017
نامه نیوز احمد شیرزاد : اتفاقات مشهد یک هشدار جدی است/ فتیله این مواد آماده اشتعال را احتمالا برخی محافل راست‌گرا روشن کرده‌اند/ اگر بخش‌های دیگر نظام مخالف حذف یارانه هستند نظر خود را اعلام کنند Fri Dec 29 15:36:00 IRST 2017
خبرگزاری فارس سیاست‌های اقتصادی دولت نامتعادل است/ بازار ارز در دست عده‌ای دلال Sat Mar 31 05:01:00 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر استقلال به دنبال اولین برد ، محک جدی استقلال خوزستان Sun Feb 26 12:47:21 IRST 2017
تی نیوز تلویزیون اینترنتی رسانه کارساز برای دولت Sat Jul 08 18:54:30 IRDT 2017
آریا بسته شدن جاده موصل - اربیل تا پایان همه‌پرسی کردستان عراق Sun Sep 24 16:05:55 IRST 2017
روزنامه شهروند پرسپولیس می‌تواند خارجی جذب کند؟ Wed Sep 27 03:30:00 IRST 2017
پارس فوتبال تسلیت باشگاه استقلال به مناسبت درگذشت مرحوم آشتیانی Tue Oct 24 14:11:34 IRST 2017
خبرگزاری مهر شکست تلخ تیم سیاه جامگان قم برابر علم و ادب همدان Mon May 01 15:09:12 IRDT 2017
فرادید سرنوشت تلخ یک خانواده Sat Aug 12 01:10:11 IRDT 2017
تهران پرس قدیمی‌ترین عکس موجود از حرم امام حسین Sat Sep 30 15:34:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی صادرات واکسن دامپزشکی توسط موسسه رازی شعبه شیراز Tue Jun 06 16:40:00 IRDT 2017
نماینده انصراف قالیباف نشان داد نیروهای انقلاب حاضرند از خود بگذرند Mon May 15 16:50:10 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم مجلس در صورت عدم اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها به افزایش قیمت حامل‌های انرژی رای نخواهد داد Wed Jan 03 20:23:00 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا کشتار غیر مجاز دام عوامل گسترش بیماری های مشترک انسان و دام است Sun May 28 15:01:57 IRDT 2017
صبا ایران کنترل بازار تخم مرغ با ورود روحانی / سرانجام افزایش نرخ بنزین Tue Dec 26 16:36:33 IRST 2017
ایران آنلاین مرگ خاموش پدر ودختر Wed Feb 01 09:09:04 IRST 2017
میزان کیفرخواست پرونده‌های تجاوز به حریم قانونی دریا صادر شد / رسیدگی خارج از نوبت به پرونده‌های قدیمی / بیش از 4 هزار فقره پرونده مختومه شد Wed Mar 28 08:15:01 IRDT 2018
آنا کافی است ترامپ با سپاه رو‌به‌رو شود تا میلیون‌ها نفر به سپاه بپیوندند Thu Oct 12 15:33:00 IRST 2017
افکارخبر فعال بودن 4000 واحد صنفی عرضه کننده قلیان در شهر تهران Sat Oct 21 15:31:28 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی بیماری های قلبی و عروقی ، علت 51 درصد مرگ و میر در تنکابن Mon Jan 22 17:35:00 IRST 2018
پارس نیوز اعلام نتایج قرعه‌کشی سفر نوروزی عتبات Sat Feb 11 13:48:40 IRST 2017
خبرگزاری فارس غرب به این نتیجه رسیده که ایران نیازمند مذاکره است/شرکت‌های اروپایی بازار آمریکا را به ایران ترجیح می‌دهند Wed Oct 18 10:38:00 IRST 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین پشت پرده حضور نماینده ویارئال در تهران چه بود/ بیرانوند بازی خورد! Sat May 13 10:32:00 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن حرکت، استمرار و تحول؛ سه مؤلفه حیات بسیج / افتخار بسیج خدمت به مردم است Mon Nov 20 14:01:19 IRST 2017
جماران درآمد گمرک در دولت یازدهم 150 درصد افزایش یافت Sat Jul 08 12:14:11 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران پل نخست رودخانه بشار عمرش به پایان رسید Tue Sep 05 10:53:22 IRDT 2017
روزنو تکذیب آزارجنسی دختر 3 ساله در مشهد Tue Aug 08 18:26:12 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران 207 نماینده مجلس از اقدامات قالیباف در شهرداری تهران تقدیر کردند Tue Aug 29 12:40:45 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر حمایت مالی ازکسب و کارهای سازگاربامحیط زیست Tue Jun 20 10:27:45 IRDT 2017
صراط تبریک ظریف به هاشمی شاهرودی و صدر Mon Aug 14 16:12:09 IRDT 2017
اقتصاد آنلاین روغن کنجد هزار خاصیت دارد! Sun May 07 10:58:52 IRDT 2017
فردا وزیر خارجه کویت با پیامی ویژه به تهران می‌آید؟ Tue Jan 24 16:55:34 IRST 2017
پارسینه طاهری دستیار شفر شد Sat Oct 14 19:30:48 IRST 2017
تهران پرس تاریخ اثبات کرده پیونگ یانگ تسلیحات هسته ای خود را تسلیم نمی کند Tue Apr 17 10:55:00 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران قرارگاه قدس در رودبارجنوب اشتغال زایی می کند Mon Jul 10 21:29:49 IRDT 2017
یک ورزش از مصدومان استقلال فقط پادوانی هست/ مدافع برزیلی در لیست 18 نفره Wed Aug 16 10:59:05 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم گردهمایی روسای کل دادگستری استان کرمان برگزار می‌شود Wed May 10 12:23:08 IRDT 2017
صبا ایران صنایع نظامی آمریکا تشنه خون و راه اندازی جنگ Mon May 08 11:44:11 IRDT 2017
انتخاب علت اختلاف در تاریخ شهادت حضرت زهرا(س) / روایت اهل تسنن از شهادت دختر پیامبر (ص) چیست؟ / وقتی سخنان حضرت زهرا(س) پشت در، گروهی از مهاجمان را پشیمان کرد Tue Feb 20 10:06:00 IRST 2018
شیعه نیوز کشف بیش از 461 کیلوگرم تریاک در درگیری مسلحانه پلیس Tue Feb 07 15:29:36 IRST 2017
پارس فوتبال عکس ؛ پیراهن یوهان کرویف به ستاره جدید بارسا رسید Thu Jan 25 12:51:32 IRST 2018
ورزش 3 خلاصه بازی رن 1-2 لیون Sat Aug 12 01:11:00 IRDT 2017
598 گرمای خوزستان قربانی گرفت Mon Jul 31 19:42:01 IRDT 2017
روزنامه شهروند قوه‌قضائیه، دولت، سازمان بازرسی سازمان نظام مهندسی پاسخ دهید Wed Nov 15 03:30:00 IRST 2017
بنکر چرخش 3000 میلیارد در بازار سهام ایران Sun Apr 23 11:27:10 IRDT 2017
سلامت نیوز دود چالش بیمه و فیزیوتراپی به چشم چه کسانی می‌رود؟ Sat Sep 23 13:22:00 IRST 2017
فرارو پوند رکورد زد Fri Sep 15 09:11:18 IRDT 2017
انتخاب عوارض بارداری در سنین کمتر از 18 سال Mon Oct 23 10:20:10 IRST 2017
خبرگزاری مهر پوشش رسانه ای حج، اسلام را به دنیا معرفی می کند Wed Jul 26 11:14:45 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم 7 بانک برای پرداخت تسهیلات به مردم مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه مشخص شد Sun Nov 19 16:47:10 IRST 2017
عصر ایران درمان‌هایی ساده برای «انگشت ماشه‌ای» Thu Apr 13 08:07:08 IRDT 2017
اعتبار نیوز کاهش سود بانکی باعث گرانی مسکن می‌شود؟ Tue Sep 26 16:13:00 IRST 2017
پرشین خودرو 5 دانشگاه برتر علوم رایانه در سال2017 Sat May 27 15:30:00 IRDT 2017
تی نیوز وزیر خارجه انگلیس با امیر قطر دیدار کرد Sun Jul 09 13:44:16 IRDT 2017
ایسکانیوز صعود تیم کوهنوردی دانشجویان به قله بزقوش Wed Feb 22 15:12:56 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی 4 نفر در روستای چنارستان سفلی بویراحمد دچار گاز گرفتگی شدند Sun Jan 21 14:05:00 IRST 2018
صبحانه با خبر نقض قرار 3 متهم در پرونده بانک سرمایه Tue Jan 31 20:05:43 IRST 2017