بهار نیوز - Tue Jun 20 15:05:32 IRDT 2017 نمایش خبر

«عزت سینمای ایران» 93 ساله شد

به گزارش ایسنا، آقای بازیگر سینمای ایران که متولد31خرداد است، امسال جشن تولد 93 سالگی‌اش را می‌گیرد. بازیگری که گزیده و با وسواس نقش انتخاب کرده و مقابل دوربین رفته است؛به قول پرویز پرستویی «آقای انتظامی نمونه ندارند و اینکه به ایشان نمونه بی‌بدیل بازیگری می‌گویند واقعا حق است».پرستویی که همیشه از انتظامی به عنوان مرجع تقلید بازیگری‌اش نام برده، در جشن تولد 90 سالگی آقای بازیگر که توسط ایسنا تدارک دیده شده بود، تاکید داشت: همیشه از ایشان درس زندگی گرفته‌ام. همه کارهای آقای انتظامی را دوست دارم و معتقدم قدرت عجیب و غریبی در بازیگری دارند که خدایی است و یک استثنا محسوب می‌شوند. مانند شجریان در موسیقی، انتظامی را هم نمی‌توان در بازیگری با کسی مقایسه کرد. حمید فرخ‌نژاد هم در جشن تولد 89 سالگی عزت الله انتظامی گفته بود: بی‌خود نگفته‌اند «عزت‌ سینمای ایران»؛ کسی که می‌شود پشتش ایستاد و به این حرفه افتخار کرد و بگوییم ما آدمی هستیم همکار آقای انتظامی و این برای من شاگرد انتظامی افتخار است که در انتها برسم به جایی که ایشان است. امیدوارم زمانه با آدم کاری نکند که وارد کارهایی شویم که بخواهیم آن را توجیه کنیم. ایرانی‌ها قدیم می‌خواستند دعا کنند می‌گفتند ان‌شاءالله عاقبت به خیر شوی. آرزو می‌کنم عاقبت به خیر شوم و در این سن مانند ایشان چنین وجاهتی نزد مردم داشته باشم. این آرزوی هر هنرمندی است که در عاقبتش مردم دوستش داشته باشند و از یادها نرود و روزبه‌روز به عزت‌ و عزیزی‌اش اضافه شود. عزت الله انتظامی که تا چندی دیگر فیلم «زادبوم» او پس از 9 سال به روی پرده میرود، سالهاست فعالیت بازیگری ندارد و این روزها به دلیل کهولت سن در منزل استراحت میکند.آقای بازیگر گفته بود: این کار(بازیگری) یک آدم بودن می‌خواهد که کم داریم. آدم باید عاشق کارش باشد. اینکه آدم کارش را درست انجام دهد یک هدیه الهی است. خداوند ویژگی‌هایی را به بنده‌اش می‌دهد تا آدم چیز بهتری را بسازد. افرادی هستند که در کارشان ناموفق هستند که به نظر من عاشق کارشان نیستند و کارشان درنمی‌آید. من خیلی از کاشکی نمی‌کردیم، می‌ترسم و یکی از زرنگی‌هایم این است تا حالا چنین چیزی برایم پیش نیامده است. پول برایم مهم نیست. کار را باید بخوانم و اگر دوست نداشته باشم امکان ندارد قبول کنم. عزت‌الله انتظامی متولد 30 خرداد 1303 در تهران فارغ‌التحصیل دانشکده‌ هنرهای زیبای تهران در سال 1351 است که برای ادامه‌ تحصیل به مدرسه‌ شبانه‌ تئاتر و سینما در هانوفر رفت و در سال 1337 به ایران بازگشت.از فیلم‌های سینمایی این بازیگر می‌توان به «آقای هالو»، «پستچی»، «گاو»، «ستارخان»، «صادق کرده»، «حاجی واشنگتن»، «گراند سینما»، «هامون»، «ناصرالدین شاه آکتور سینما»، «روز واقعه»، «خانه‌ای روی آب»، «دیوانه‌ از قفس پرید»، «گاو خونی»، «مینای شهر خاموش»، «آتش سبز»، «راه آبی ابریشم» و «چهل‌سالگی» اشاره کرد.پرویز پرستویی در پیامی ضمن تبریک تولد 93 سالگی عزت الله انتظامی برای ایسنا نوشت: «تولد بزرگمرد سینمای ایران، عزت سینمای ایران را به خود ایشان و جامعه سینمایی تبریک می‌گویم و از خداوند بزرگ سلامتی و تندرستی ایشان را خواهانم».
بهار نیوز افزایش صادرات غیرنفتی تا10میلیارد دلار Fri Feb 24 09:36:53 IRST 2017
بهار نیوز فوران سرخوردگی‌ها Tue Nov 07 17:26:11 IRST 2017
بهار نیوز اصولگرایان برنامه و وعده‌ جذابی ندارند Sun Apr 23 11:52:32 IRDT 2017
بهار نیوز کارنامه کنکور کارشناسی ارشد 97 منتشر شد Thu Sep 06 13:36:01 IRDT 2018
بهار نیوز موسی غنی‌نژاد: اقتصاد ایران بحران‌زده است Mon Nov 19 11:59:45 IRST 2018
بهار نیوز کاسه صبر جوانان لبریز شده است Wed Mar 15 12:45:16 IRST 2017
بهار نیوز نگهداری از کودکان دیجیتال شد Sat Apr 07 10:40:51 IRDT 2018
بهار نیوز ترامپ و همسرش در ایالت سیل زده Wed Aug 30 16:06:25 IRDT 2017
بهار نیوز ترمز گرانی مسکن چگونه کشیده می‌شود؟ Sun Apr 22 10:35:30 IRDT 2018
بهار نیوز خودروسازان به سیم آخر زدند؟! Thu Nov 22 11:07:35 IRST 2018
بهار نیوز «شهر یزد» ثبت جهانی یونسکو شد Sun Jul 09 15:26:47 IRDT 2017
بهار نیوز آخرین مصاحبه با پیام صابری همسر زیبا بروفه Mon Dec 10 15:47:42 IRST 2018
بهار نیوز خاکسپاری محرمانه پیکر جورج مایکل Sat Apr 01 19:38:47 IRDT 2017
بهار نیوز اولویت‌های جدید تامین ارز مشخص شد Mon Jun 18 16:58:28 IRDT 2018
بهار نیوز 14 هزار مورد همسرآزاری طی 6 ماه Sun Feb 25 11:45:48 IRST 2018
بهار نیوز تاثیر منفی سن بالای مردان بر سلامت نوزادان Thu Nov 01 16:13:07 IRST 2018
بهار نیوز طی 20 سال قیمت مسکن 90 برابر شد Tue Oct 03 10:14:19 IRST 2017
بهار نیوز طرحی ارزان برای مطالعه 300 سیارک Thu Sep 21 17:51:32 IRDT 2017
بهار نیوز امکان پیشگیری از ابتلا به زوال عقلی Sat Jul 22 10:05:16 IRDT 2017
بهار نیوز نرخ تورم فروردین ماه 9.5 درصد شد Wed Apr 26 16:17:23 IRDT 2017
بهار نیوز بحران در دولت استرالیا Thu Aug 23 12:23:50 IRDT 2018
بهار نیوز باهنر: موسوی و کروبی باید در حصر بمانند! Sun Mar 05 09:44:31 IRST 2017
بهار نیوز تغییر نظام به پارلمانی امکان‌پذیر نیست Tue Oct 10 13:24:55 IRST 2017
بهار نیوز وزیر ارشاد: دیگر خط قرمز اعلام نمی‌کنیم Tue Feb 07 18:01:40 IRST 2017
بهار نیوز برگزاری انتخابات پارلمانی در لوکزامبورگ Sun Oct 14 12:23:04 IRST 2018
بهار نیوز لاله های بهاری تبریز Sat Apr 22 18:03:20 IRDT 2017
بهار نیوز کدهای آشنا از پرونده قتل‌های زنجیره‌ای Tue Nov 06 12:09:10 IRST 2018
بهار نیوز دست‌های پشت پرده در قاچاق زعفران Fri May 11 15:59:29 IRDT 2018
بهار نیوز منافع ملی؛ سرمایه اجتماعی و سند چشم‌انداز Mon Feb 05 16:03:59 IRST 2018
بهار نیوز جشنواره موسیقی«کهن آواهای تنبور» Wed Sep 13 11:59:18 IRDT 2017
بهار نیوز گیاهان به فشار محیطی واکنش نشان می‌دهند Wed Oct 31 17:53:21 IRST 2018
بهار نیوز راه و رسم حضور در قدرت را نمی‌دانند Sun Mar 26 13:21:01 IRDT 2017
بهار نیوز همایش حامیان قالیباف/تصاویر Fri May 12 11:37:30 IRDT 2017
بهار نیوز نماینده مجلس: در ناآرامی‌های اخیر هیچ عامل بیگانه‌ای مباشرت نداشت Mon Jan 08 11:10:38 IRST 2018
بهار نیوز سطح سواد سلامت روان مردم مطلوب نیست Sat Apr 14 16:41:23 IRDT 2018
بهار نیوز «صلاح» شهروند افتخاری چچن شد Sun Jun 24 09:59:43 IRDT 2018
بهار نیوز بعد از اسنپ و تپسی،«کارپینو» از راه رسید Fri Apr 07 15:37:08 IRDT 2017
بهار نیوز نوسان‌گیران هم گیج شدند Tue Sep 11 17:53:24 IRDT 2018
بهار نیوز همه عوارض دخانیات؛قلیان بدتر از سیگار Wed May 31 11:20:35 IRDT 2017
بهار نیوز خوشحالی کومان از تحقیر ژرمن‌ها Sun Oct 14 08:50:54 IRST 2018
بهار نیوز اعتراض به حکم پرونده حادثه خیابان پاسداران Sat Apr 07 11:26:17 IRDT 2018
بهار نیوز حمایت سیما از فراستی و ذوق‌زدگی او! Fri Nov 30 21:06:46 IRST 2018
بهار نیوز تحریم تاثیری بر بازار مسکن ندارد Sat Nov 03 16:11:35 IRST 2018
بهار نیوز دستمزد‌های نجومی ستاره‌های هالیوود Sun Feb 25 11:45:48 IRST 2018
بهار نیوز ابتلای 6900 نفر به ام اس در یک سال Mon Jul 03 11:06:27 IRDT 2017
بهار نیوز تشریح علت بیشتر خودکشی‌ها Sun Dec 02 09:25:48 IRST 2018
بهار نیوز این کلاه‌گیس را «عیاری»سرمان نگذاشت Sat Jan 14 09:38:47 IRST 2017
بهار نیوز وضعیت آب و هوای ایران در روز پنجشنبه Wed Feb 15 10:16:32 IRST 2017
بهار نیوز اوکراین تنها دلیل لغو نشست با پوتین است Sat Dec 01 10:16:21 IRST 2018
بهار نیوز بایدها و نبایدهای «کار جمعی» در ایران Sat Apr 07 10:35:26 IRDT 2018
بهار نیوز غایبان بزرگ پاری سن ژرمن برابر تیم قدوس Sat Oct 20 08:59:08 IRST 2018
بهار نیوز جوایز انجمن منتقدان فیلم بوستون اعلام شد Mon Dec 17 10:07:44 IRST 2018
بهار نیوز روحانی با افزایش قیمت خودرو مخالفت کرد Mon Dec 03 10:28:09 IRST 2018
بهار نیوز کشته و زخمی شدن 7 نفر در دو حادثه تیراندازی Sun Mar 26 11:32:13 IRDT 2017
بهار نیوز ربیعی: مراقب یارانه نیازمندان هستیم Sun Feb 19 09:47:58 IRST 2017
بهار نیوز بهترین راهکار کاهش تعداد کودکان کار Mon Oct 02 09:46:15 IRST 2017
بهار نیوز کاهش محدودیت‌های خاموشی در کشور Fri Jul 06 12:27:06 IRDT 2018
بهار نیوز احمدی‏‎نژاد به رهبر انقلاب نامه نوشت Sat Jan 27 10:17:21 IRST 2018
بهار نیوز تولید «نانو رنگ» از بذر گل همیشه‌بهار Wed Jul 26 09:43:32 IRDT 2017
بهار نیوز ارز مسکن را گران می‌کند؟ Mon Apr 09 17:47:58 IRDT 2018
بهار نیوز خانه‌های روستایی بیمه می‌شوند Wed Feb 21 09:58:42 IRST 2018
بهار نیوز آخرین وضعیت جاده‌های کشور Thu Feb 16 12:24:46 IRST 2017
بهار نیوز پیش بینی اقتصاد ایران در سال 96 Fri Mar 24 10:46:24 IRDT 2017
بهار نیوز با استعفای ابراهیم رئیسی موافقت شد Thu Apr 06 16:00:54 IRDT 2017
بهار نیوز پیکان بعد از 10 هفته پیروز شد+جدول Fri Feb 09 19:56:54 IRST 2018
بهار نیوز قطعی برق بر اساس جدول اعلام شده است Fri Jul 20 09:45:00 IRDT 2018
بهار نیوز ردیابی دام‌ها با برچسب گوش هوشمند! Thu Nov 22 12:10:26 IRST 2018
بهار نیوز چه کسانی از قطار هزینه‌ها جاماندند؟ Sat Jan 06 10:41:06 IRST 2018
بهار نیوز عقب نشینی نفت در بازار جهانی Wed Aug 09 11:10:35 IRDT 2017
بهار نیوز شرکت‎ها فروش لوزام خانگی را متوقف کردند Sun Jun 24 18:39:11 IRDT 2018
بهار نیوز عاقبتِ سوخت‌بری؛ زنده در آتش سوختن Sun Jul 23 10:06:09 IRDT 2017
بهار نیوز تصاویر زیبا از دنیای طبیعت‎ Tue Apr 18 18:06:43 IRDT 2017
بهار نیوز هشدار ترامپ به روسیه و ایران درباره سوریه Tue Apr 10 02:11:17 IRDT 2018
بهار نیوز جهانگیری کدام «تدبیر» را مصادره کرد؟ Tue May 02 11:01:59 IRDT 2017
بهار نیوز چند درصد ایرانیان گرفتار فشار خون بالا هستند؟ Mon Apr 23 11:23:54 IRDT 2018
بهار نیوز حذف مالیات بر ارزش افزوده درصنعت بیمه Tue Dec 04 15:42:16 IRST 2018
بهار نیوز بهاره رهنما ازدواج کرد/تصاویر Sun Aug 27 17:50:55 IRDT 2017
بهار نیوز سردار فدوی: «سپاه پاسداران انقلاب اسلامی» هیچ کلمه‌ای در ادامه خود ندارد حتی ایران Sun Apr 22 17:24:23 IRDT 2018
بهار نیوز جهانگیری: بانک‌ها یک میلیارد دلار ارزخریدند Wed May 09 13:06:22 IRDT 2018
بهار نیوز کرباسچی: خبرهای خوبی در راه است Sun May 21 15:48:08 IRDT 2017
بهار نیوز انتقاد از برج‌سازی در کوچه‌های سه‌متری! Mon Feb 13 14:52:47 IRST 2017
بهار نیوز فیلم‌سازی با کمترین امکانات Sun Jan 07 13:40:36 IRST 2018
بهار نیوز جای نویسنده‌ها در نمایشگاه خالی است Sat Apr 28 10:42:19 IRDT 2018
بهار نیوز حقانی: اعضای شورا ماشین امضا شده‌اند Sat Mar 04 11:32:27 IRST 2017
بهار نیوز برگزاری انتخابات الکترونیکی شوراها در 150 شهر Sun Mar 19 11:10:30 IRST 2017
بهار نیوز تصویر لورفته از ال‌جی جی 7 تینک Tue Apr 24 11:44:55 IRDT 2018
بهار نیوز آمار 5 میلیون گردشگر قابل قبول نیست Thu Nov 15 17:57:06 IRST 2018
بهار نیوز توضیح در مورد ثبت نام کارت ملی هوشمند Sat Apr 28 15:39:36 IRDT 2018
بهار نیوز خودروهای آلمانی در بازار تهران چند؟ Mon Oct 02 13:29:29 IRST 2017
بهار نیوز جشن پیروزی در موصل/تصاویر Mon Jul 10 10:21:25 IRDT 2017
بهار نیوز توسعه فناوری فضایی برای ارائه خدمت به شهروندان Mon Apr 02 16:21:29 IRDT 2018
بهار نیوز سوپرجام تا یکشنبه به پرسپولیس اهدا می‌شود Sat Aug 18 08:58:21 IRDT 2018
بهار نیوز خاطرات ارسلان کامکار؛ از کارت تردد تا... Sat Apr 01 19:53:00 IRDT 2017
بهار نیوز ظرفیت شبکه برق کشور افزایش یافت Sun Nov 11 14:33:59 IRST 2018
بهار نیوز کنسرت محمدرضا گلزار در خرم‌آباد Fri Aug 25 11:03:34 IRDT 2017
بهار نیوز ساعت اداری در خوزستان تغییر کرد Wed May 31 16:17:29 IRDT 2017
بهار نیوز ترکیه و ساخت دیوار امنیتی در مرز ایران Wed May 10 15:40:31 IRDT 2017
بهار نیوز ضرورت دیدار ظریف و رکس تیلرسون Mon Sep 18 12:53:53 IRDT 2017
بهار نیوز تهوع، نخستین احساس در سفرهای فضایی! Fri Dec 14 14:09:56 IRST 2018
بهار نیوز خسرو سینایی: مسئولان عمرم را تلف کردند Tue Feb 14 15:17:30 IRST 2017
نامه نیوز عارف: اگر لازم باشد باید از مطالبات حزبی و شخصی خود دست برداریم/گام سوم را با قدرت برداریم/امروز فرصت گلایه نیست Mon Feb 27 21:26:50 IRST 2017
دنیای معدن قیمت سنگ آهن در ایران سیار پایین تراز قیمت جهانی است Tue Apr 18 10:10:00 IRDT 2017
آفتاب قاسمی: تروریست‌ها اتحاد و همدلی ملت افغانستان را هدف گرفته‌اند Fri Aug 25 23:56:25 IRDT 2017
برنا کاری کردم که دوست همسرم از شوهرش طلاق بگیرد و صیغه ام شود! Wed Nov 08 21:32:15 IRST 2017
روزنامه آرمان روابط عمومی شعار بر در و دیوار شهر Sat Jun 02 18:09:32 IRDT 2018
اعتدال نخست‌وزیر سابق رژیم صهیونیستی آزاد شد Sun Jul 02 09:15:56 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران 4500 میلیارد تومان برای افضل توس، البرز و آرمان Fri Dec 29 09:41:58 IRST 2017
تابناک حمایت گسترده ی شرکت های روسی از تمدید قرارداد کاهش تولید نفت اوپک Wed Nov 22 15:13:27 IRST 2017
آفتاب پشت پرده گرانی‌های خودروهای وارداتی چیست؟ Tue Dec 26 06:10:01 IRST 2017
ایسکانیوز ناآرامی های اخیر بخش های سیاسی را حساس کرد Mon Feb 26 16:11:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی خبرنگاران و رسالت سنگین اطلاع رسانی Wed Aug 08 09:15:00 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم آیت‌الله میرعظیمی: عید فطر فرصتی برای جبران کاستی‌های رمضان و جلب مغفرت الهی است Fri Jun 15 02:06:56 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران 6 مصدوم در جاده کازرون_ قائمیه Sun Jun 03 22:23:18 IRDT 2018
یک ورزش ناتوانی حرارت فوتبال مقابل سرمای روس‌ها + تصاویر Mon Jun 11 15:40:47 IRDT 2018
تهران پرس سمپاشی علیه سن غلات در 149 هکتار از مزارع گندم و جو بهار Mon Apr 09 13:18:00 IRDT 2018
شفاف زیرپای مادر امشب به ایستگاه آخر می‌رسد Sat Jun 24 16:46:43 IRDT 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین آخرین مرحله از زرمایش پیامبر اعظم(ص) تایباد برگزار شد Wed Feb 22 17:17:09 IRST 2017
ساعت24 دادگستری: دستگیری علی نجاتی ربطی به اعتراضات کارکنان هفت تپه ندارد Sat Dec 01 10:15:57 IRST 2018
پرشین خودرو سیستمی که از پسروی خودرو در سراشیبی‌ها جلوگیری می‌کند Sun Aug 05 09:43:00 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم بازار نابسامان خودرو و خواب ناظران/اختلاف قیمت‌ها به بیش از 50میلیون تومان رسید Sat Aug 25 12:00:00 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران از دستگیری 39 اخلالگر بازار ارز تا اجرای طرح ترافیک جدید از 15 اردیبهشت Wed Apr 18 19:22:00 IRDT 2018
سلامت نیوز 400 ایرانی در انتظار قلب سالم هستند Sat May 27 09:45:00 IRDT 2017
تیک شهباززاده به چه دلیل نفتی شد؟ Wed Feb 15 12:57:01 IRST 2017
اطلاعات بازدید کارشناسان میراث‌فرهنگی از بناهای شاخص تهران Tue Aug 14 18:33:57 IRDT 2018
اعتبار نیوز نگاه مثبت مسولین اقتصادی به بازار طلا ثبات می‌دهد Mon Oct 08 20:03:00 IRST 2018
خبرگزاری مهر پنج متهم مرتبط با مرگ دو کولبر شهرستان بانه دستگیر شدند Tue Sep 05 22:37:11 IRDT 2017
جام نیوز پاتک سرخپوشان به استقلالی ها؛ مذاکره با بمب جذاب نقل و انتقالات آبی ها! Sun Jul 22 10:16:56 IRDT 2018
آنا تعداد تخت‌های زایمان الکتریکی به 1116 تخت افزایش یافت Sun May 28 10:56:18 IRDT 2017
آنا خطرناکترین تروریست‌های جهان چگونه کشته شدند؟ Wed Jul 12 16:28:38 IRDT 2017
جام نیوز چگونه ببخشیم و زندگی شادی را شروع کنیم Tue May 29 15:38:55 IRDT 2018
خبرگزاری فارس مردم نسبت به دریاچه ارومیه دغدغه‌ای نداشته باشند/ نسبت به برنامه پیش‌بینی شده کمی عقب هستیم Sun Apr 01 11:59:00 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران برخی مسئولان در کلام حامی تولیدکننده هستند، ولی در عمل به گونه دیگر رفتار می‌کنند Sat Feb 03 14:32:35 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران توزیع بیش از 110 تن میوه در10مرکزشهرستان سردشت Wed Apr 04 13:01:43 IRDT 2018
شفاف پشیمانی ترامپ از بازنشر توییت گروه ضداسلامی Mon Jan 29 10:20:41 IRST 2018
اتاق خبر24 درآمد شگفت انگیز پرسپولیس از ترانسفر طارمی Tue Jan 23 12:35:00 IRST 2018
واحد مرکزی خبر بازگشایی 338 راه روستایی گیلان Fri Feb 03 13:15:55 IRST 2017
خبرگزاری مهر پیکر مرحوم آیت الله واعظ زاده خراسانی تشییع شد Mon Dec 19 12:50:58 IRST 2016
آی تی نا دولت با تلگرام صوتی مشکلی ندارد Sat Apr 15 17:08:48 IRDT 2017
ایلنا نامزدهای جایزه لاروس 2018 مشخص شدند (عکس) Tue Jan 16 20:11:24 IRST 2018
جماران 6 طرح عمرانی و خدمانی در شهرستان مرند افتتاح شد Tue Aug 28 15:51:41 IRDT 2018
خبرگزاری فارس واقعیت‌هایی درباره تیراژ روزنامه‌ها/ سقوط به مرز 800 هزار نسخه! Mon Nov 20 10:40:00 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم افغانستان کوتاه ترین راه آمریکا برای رسیدن به ایران است/داعش پروژه آمریکا، انگلیس و اسرائیل است Tue Aug 15 17:58:56 IRDT 2017
جماران وزیر کشور درگذشت عالم ربانی سیدمیر بابا سیدی را تسلیت گفت Wed Dec 05 13:43:55 IRST 2018
فرادید آیا "ایلان ماسک" درست می‌گوید؟ Tue Jul 25 10:29:10 IRDT 2017
روزنامه دنیای اقتصاد ستاره استقلال در بیمارستان بستری شد Tue Jul 31 15:30:54 IRDT 2018
ساعت24 اندازه گیری میزان قند خون با اشک چشم Tue Nov 20 07:38:31 IRST 2018
آفتاب ایران وضعیت عمومی جمشید مشایخی خوب است/ ترخیص از بیمارستان به زودی Sat Jun 23 15:50:27 IRDT 2018
ورزش 11 مینا در یک قدمی منچستریونایتد Sun Aug 05 06:11:33 IRDT 2018
جماران بازیکن انگلیسی تراکتورسازی وارد تبریز شد Tue Jul 24 16:49:59 IRDT 2018
ساعت24 پرسپولیسی‌ها بعد از بازی با کاشیما دعوت می‌شوند Thu Nov 01 11:47:13 IRST 2018
ایلنا بررسی صلاحیت داوطلبان شوراهای شهر و روستای شهرستان بن Sat Apr 08 15:53:18 IRDT 2017
تابناک حمله قوچان نژاد به دونالدترامپ تیتر رسانه انگلیسی Wed Sep 27 15:20:01 IRST 2017
دولت بهار گفتگوی تلفنی وزرای خارجه آمریکا و اردن درباره خاورمیانه Sat May 13 12:08:00 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم مراقب � توطئه‌های دشمن برای مصادره کردن سبک زندگی� جامعه باشیم Thu Feb 16 12:07:04 IRST 2017
واحد مرکزی خبر دعوت دختر نونهال بوشهری به اردوی تیم ملی تنیس روی میز Mon Aug 21 15:48:12 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران چند حدیث درباره احترام به والدین Wed Aug 02 20:00:03 IRDT 2017
ایسکانیوز جلالی: 700 هزار مسکن مهر اضافی ساخته شده است Mon Aug 28 12:49:07 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران وضعیت ایمنی مدارس در جنوب سیستان و بلوچستان مناسب نیست Fri Jan 26 15:06:05 IRST 2018
پارس فوتبال برانکو خودش گفته عاشق ایران و پرسپولیس است ؛ در چند روز آینده خبر خوشی را خواهیم داد Sun Nov 26 17:13:13 IRST 2017
خبرگزاری مهر فارس استان سپرده خیز است/ مطالبه 26 هزار میلیاردی بانک ها Mon Nov 13 15:42:03 IRST 2017
جام نیوز هزینه تشرف به حج چقدر شد؟ Thu May 11 18:48:35 IRDT 2017
آفتاب کدام نماینده حقوق نجومی دریافت می کند؟ Sat Sep 22 18:59:20 IRST 2018
بی باک نیوز چرا قانون تابعیت را لغو کردید؟! Sun Jul 02 03:47:01 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر پاکسازی بیش از یک هزار کیلومتر ازشبکه برق اهواز + فیلم Sat Feb 25 18:34:12 IRST 2017
جوان آنلاین قهرمان پوشالی در قامت «رئیس الوزرا» Fri Feb 03 22:00:02 IRST 2017
تیک موانع اصلی در برابر کاهش وزن کدامند؟ Sun Feb 12 19:34:01 IRST 2017
خبرگزاری دانشجو آغاز فصل چهارم پاتوق فیلم‌ کوتاه در بهار Sun Apr 09 16:13:50 IRDT 2017
دیپلماسی ایرانی باراک: «نتانیاهو» یک آدم ترسوست و باید برکنار شود Sun Mar 05 18:37:17 IRST 2017
واحد مرکزی خبر فولاد ناب تبریز Sun Nov 18 16:23:47 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران جشن‌های دهه ولایت در حرم رضوی برپا می‌شود Sun Sep 03 13:56:34 IRDT 2017
آفتاب دستگیری فروشندگان سؤالات امتحانی در شبکه‌های اجتماعی Mon Jun 05 10:35:39 IRDT 2017
عصر خبر هیلی: تمام مسئولیت قتل خاشقجی برعهده بن سلمان است Thu Dec 13 08:13:51 IRST 2018
تین فراخوان عمومی انتخاب دو مدیرکل از متخصصان داخلی Mon Feb 26 08:50:38 IRST 2018
خبرگزاری مهر تبلیغات مسابقات آسیایی والیبال در اردبیل از رسانه ملی آغاز شود Wed Apr 19 16:05:34 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر تولید بیش از 306 هزار دستگاه انواع خودرو Mon Jul 03 10:11:15 IRDT 2017
تی نیوز مرد همسرکش بعد از 4 سال دستگیر شد Wed Apr 04 22:18:15 IRDT 2018
تابناک ثبت رکوردی تازه در واردات گاز چین Sun Dec 10 01:15:15 IRST 2017
فرارو تیراندازی به سمت باشگاه گلف ترامپ Fri May 18 19:35:52 IRDT 2018
خبرگزاری مهر مسابقات بین المللی شطرنج در آمل دائمی شود Sat Feb 10 20:18:03 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم مردم در 22 بهمن پاسخ قاطعی به آمریکای جهانخوار می‌دهند Thu Feb 09 19:21:48 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران کشف یک آتشدان ساسانی در کرمان Sun Aug 12 11:10:51 IRDT 2018
جماران هفت تن شیر غیر مجاز در سبزوار کشف شد Sat Dec 15 20:33:45 IRST 2018
مشرق نیوز مخالفت عارف با حضور برخی اعضای شورای سیاستگذاری اصلاح‌طلبان Mon May 28 01:38:57 IRDT 2018
سیتنا واکنش تند بازیگر زن به قتل وحشتناک دختر جوان Fri Jul 27 19:06:48 IRDT 2018
پارس فوتبال سرمربی سابق پرسپولیس دلیل پیروزی ایران مقابل مراکش را مشخص کرد Sun Jun 17 19:08:17 IRDT 2018
عصر ایران ایرباس 330 تایید شد/ ورود دومین ایرباس در هفته های آینده Mon Feb 13 12:15:39 IRST 2017
آفتاب ایران ترکیه اولین اقدامات تحقیقاتی خود در جزیره سودان را آغاز کرد Thu Jan 25 14:54:06 IRST 2018
ایران آنلاین 80 درصد واحدهای خسارت دیده زلزله کارشناسی شد Mon Nov 27 10:34:12 IRST 2017
598 حدادعادل از خندوانه و رامبد جوان تشکر کرد Wed Sep 20 20:10:06 IRDT 2017
افکارخبر جولان اخلالگران بازار ارز در کانال‌های شبکه‌های مجازی Sat Sep 29 09:19:28 IRST 2018
روزنامه کیهان آزادی بیش از 10 هزار زندانی غیرعمد در سال 96 با کمک خیرین Sat May 05 21:25:01 IRDT 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین سهم 1.5درصدی بنیاد مستضعفان در GDP Sat Dec 31 16:33:16 IRST 2016
ایلنا اتفاقی باورنکردنی در کیش؛اعتصاب و ترک کلاس از سوی داوران Thu Dec 14 13:13:32 IRST 2017
واحد مرکزی خبر عملیات قریب الوقوع ارتش عراق برای آزاد سازی غرب موصل Sun Feb 19 02:14:51 IRST 2017
عصر خبر خوردن برف موجب رفع تشنگی کوهنوردان می‌شود؟/ شوک دمایی به دندان‌ و معده را بشناسید Fri Nov 02 16:40:35 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران آگهی استخدام جنجالی یک بیمارستان برای جذب نیروی خانم+عکس Mon Sep 18 12:31:48 IRDT 2017
جام نیوز مهم‌ترین علت ازدواج نکردن جوانان چیست؟ Mon Feb 27 07:01:00 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران زمان آغاز سنجش سلامت نوآموزان عشایری اعلام شد Sun Jul 15 18:35:21 IRDT 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن محفل جزءخوانی قرآن با صدای دلنشین قاریان نوجوان قزوین Sun Jun 03 09:25:57 IRDT 2018
پارسینه رایزنی تلفنی روسای جمهور روسیه و کره‌ جنوبی Mon Sep 04 22:11:56 IRDT 2017