بولتن نیوز - Sun Jun 18 14:41:09 IRDT 2017 نمایش خبر

آغاز ثبت‌ نام در مستند مسابقه«ضد گلوله»

این مستند مسابقه که بعد از تجربه مستند مسابقه «فرمانده» تولید شده‌ است، شامل آیتم های رزمی و نظامی است.

به گزارش
  بولتن نیوز به نقل از روابط عمومی خانه مستند انقلاب اسلامی؛ مهدی ماهان کارگردان مستند مسابقه «ضد گلوله» از شروع فرصت ثبت نام در این مستند مسابقه خبر داد و گفت : این مستند مسابقه که بعد از تجربه مستند مسابقه «فرمانده» تولید شده‌ است، شامل آیتم های رزمی و نظامی است که در آن از سلاح جنگی با گلوله‌های گازی استفاده شده است. سامانه امتیاز دهی مسابقه یک سامانه لیزری است که در کنار تیراندازی واقعی اهداف را مورد اصابت قرار می دهد و بعد از آن در سامانه ثبت می کند. شرکت کنندگان این مسابقه 7 شب و 6 روز تمام در صحنه ساخت مستند و در محیط کاملاً نظامی هستند؛ همچنین کار با سلاح به شرکت‌کنندگان آموزش داده می شود و در اختیار آنها قرار می گیرد.


 



 ماهان اضافه کرد: شرکت‌کنندگان هدف این مسابقه جوانان بین 17 الی 40 سال هستند و از سراسر کشور شرکت‌کنندگان انتخاب و پس از مصاحبه‌ حضوری در خانه مستند به مسابقه دعوت می‌شوند. این مستند مسابقه در ده سری پنج‌قسمتی تولید خواهد شد و از هر سری دو نفر موفق به ورود به مرحله‌ نیمه‌نهایی خواهند شد و سپس قسمت نهایی (فینال) مسابقه در شرایطی کاملاً متفاوت و همراه با آموزش‌هایی پیشرفته‌تر برگزار خواهد شد. عمده‌ توانایی مورد نیاز در این مسابقه نشانه‌گیری صحیح در کنار هوش و ذکاوت و توانایی‌های جسمی و حرکتی است. شرکت در این مسابقه نیاز به پرداخت هیچ هزینه‌ای ندارد و در آخر به نفرات برگزیده جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.


 



 مستند مسابقه «ضد گلوله» به کارگردانی مهدی ماهان و مجید عزیزی در خانه مستند انقلاب اسلامی تولید شده است.
بولتن نیوز هنوز برای مذاکره دیر نشده است Fri May 26 16:52:54 IRDT 2017
بولتن نیوز بازبینی جشنواره‌ی ملی تئاتر فتح خرمشهر Mon May 29 12:27:51 IRDT 2017
بولتن نیوز قیمت مرغ روند کاهشی گرفت/با شوک قیمتی شب عید مواجه نخواهیم بود Mon Mar 06 12:09:59 IRST 2017
بولتن نیوز اعضای جدید هیات رئیسه سازمان لیگ انتخاب شدند Sun Jul 23 14:13:44 IRDT 2017
بولتن نیوز تعویض عکس کارت مربیگری علی کریمی + عکس Thu Sep 14 14:01:37 IRDT 2017
بولتن نیوز یک معمای جالب: معمای 100 کلاه Mon Feb 20 12:29:14 IRST 2017
بولتن نیوز اولین رنکینگ تیراندازی در سال جدید میلادی Sun Jan 01 20:03:41 IRST 2017
بولتن نیوز داخل جعبه اهدایی ملانی ترامپ به میشل اوباما چه بود؟ + تصاویر Tue Jan 24 05:00:02 IRST 2017
بولتن نیوز صبحت بخیر و رنگی/ اگر میتونی تصورش کنی پس میتونی بهش برسی Mon Jun 19 09:04:48 IRDT 2017
بولتن نیوز تخفیف خرید مرغ و گوشت برای هیات‌های عزاداری + قیمت‌ها Sun Sep 24 12:28:28 IRST 2017
بولتن نیوز اولین قهرمانی آلمانی‌ها و ناکامی شیلی از دریچه تصاویر Mon Jul 03 09:37:43 IRDT 2017
بولتن نیوز جاده های شمال از الان غلغله شدند! Thu Jun 01 10:09:06 IRDT 2017
بولتن نیوز انفجار خودرو بمب گذاری شده در «ابین» یمن Tue Aug 08 21:53:24 IRDT 2017
بولتن نیوز سیتی و پذیرفتن نقض قانون ضددوپینگ Sat Jan 28 09:48:56 IRST 2017
بولتن نیوز برتری دراماتیک و دیرهنگام میلان مقابل رقیب کروات Fri Sep 29 12:06:51 IRST 2017
بولتن نیوز روایت بانک مرکزی از گرانی و ارزانی کالا/موج گرانی در 5گروه کالایی Mon May 01 13:34:43 IRDT 2017
بولتن نیوز نامه ظریف به دبیرکل سازمان ملل و تأکید بر ضرورت حل بحران یمن Sun Nov 19 20:41:21 IRST 2017
بولتن نیوز «راهمرد» مجدد به صحنه می‌رود/ نگارش یک نسخه جدید از تعزیه Fri Nov 24 11:22:21 IRST 2017
بولتن نیوز «خاله قورباغه»تا 10 روز دیگر کلید می خورد/ جای خالی دنیا فنی‌زاده Sun Feb 12 17:45:42 IRST 2017
بولتن نیوز پشت صحنه سریال آرام می گیریم + تصاویر Sun Feb 26 16:53:52 IRST 2017
بولتن نیوز یک کشته در واژگونی پژو در محور بروجن لردگان Wed Sep 06 11:59:47 IRDT 2017
بولتن نیوز طالبان دست و پای یک جوان اهل سنت را قطع کرد Thu Mar 16 21:23:40 IRST 2017
بولتن نیوز فکر نمی‌کردم ریاست‌جمهوری این قدر سخت باشد Fri Apr 28 12:33:19 IRDT 2017
بولتن نیوز سرود ایران بجای رقص در روز فرهنگ مدرسه +ویدئو Fri Sep 29 07:46:01 IRST 2017
بولتن نیوز ولاسکو: به بازیکنانم می‌گویم خدا آرژانتینی نیست/ دوست دارم بازیکن فوتبال باشم نه مربی Tue Feb 28 09:27:58 IRST 2017
بولتن نیوز برانکو: در تهران از الریان انتقام می‌گیریم/ گروه ما سخت و فشرده است Tue Mar 14 22:33:33 IRST 2017
بولتن نیوز طوفان 8 دقیقه‌ای سامپدوریا، بولونیا را به زانو درآورد Sun Feb 12 22:58:19 IRST 2017
بولتن نیوز توقف خانگی لیورپول و پیروزی آسان منچسترسیتی Thu Sep 14 09:54:46 IRDT 2017
بولتن نیوز ابلاغ بخشودگی سود تسهیلات تا سقف 25میلیون تومان Thu May 11 10:32:28 IRDT 2017
بولتن نیوز انصراف ماتئو رنتسی از رهبری حزب حاکم ایتالیا Sun Feb 19 23:55:50 IRST 2017
بولتن نیوز 300 هزار میلیارد ریال تسهیلات به صنعت و معدن اختصاص یافت Sat Jul 29 10:33:26 IRDT 2017
بولتن نیوز بزرگترین تشییع جنازه تاریخ به روایت کتاب گینس/تصویر Sun Jun 04 11:33:30 IRDT 2017
بولتن نیوز خیام‌الحسینی: «قاطریزه»، داستان یک گردان حساس از لشکر امام حسین/ «عمار» بین مردم و فیلم‌های مستند آشتی برقرار کرد Tue Jan 03 10:27:47 IRST 2017
بولتن نیوز نرخ مصوب آش و حلیم اعلام شد+ جدول قیمت Mon May 22 14:52:37 IRDT 2017
بولتن نیوز تورم 7.6 درصدی نهاده‌های ساختمانی در فصل بهار Wed Aug 09 12:27:04 IRDT 2017
بولتن نیوز زلزله 3/3 دهم ریشتری در قصرشیرین Fri Feb 24 11:16:46 IRST 2017
بولتن نیوز محفل انس با قرآن در ایوان نجف برگزار شد Mon Mar 06 11:53:16 IRST 2017
بولتن نیوز مبلغ بدهی پرسپولیس به مانوئل ژوزه مشخص شد Wed Aug 23 11:05:03 IRDT 2017
بولتن نیوز رسانه‌ها در کنار بیان موفقیت‌های دولت نقد آن‌ها را نیز در دستور کار قرار دهند Sun Aug 20 17:03:51 IRDT 2017
بولتن نیوز قیمت مرغ کاهش یافت/ مرغ کیلویی 7350 تومان Mon Mar 06 12:24:24 IRST 2017
بولتن نیوز تحریم‌های جدید کانادا علیه سوریه Sat Apr 22 11:58:30 IRDT 2017
بولتن نیوز ترافیک سنگین در محورهای استان البرز Wed Mar 29 21:30:03 IRDT 2017
بولتن نیوز ماجرای برداشت ناگهانی بانک تجارت از حساب‌های شخصی چه بود؟ Sun Jan 01 21:43:27 IRST 2017
بولتن نیوز جواد نکونام سرمربی خونه‌به‌خونه شد Sat Aug 12 22:15:04 IRDT 2017
بولتن نیوز دو مرکز دیپلماتیک آمریکا در مسکو پلمپ شد Tue Aug 01 12:21:10 IRDT 2017
بولتن نیوز پیروزی اوزاکای ژاپن برابر جوهور مالزی Tue Feb 07 15:45:21 IRST 2017
بولتن نیوز هوای همدان ناسالم است Mon Feb 27 14:54:23 IRST 2017
بولتن نیوز سفیر جدید عربستان در لبنان وارد بیروت شد Mon Nov 20 22:39:09 IRST 2017
بولتن نیوز "کپی برابر اصل" درباره فرش ایرانی مصداق ندارد Wed Feb 08 11:49:53 IRST 2017
بولتن نیوز سقوط یک آمبولانس هوایی در تگزاس+ تصاویر Sun Apr 30 10:02:09 IRDT 2017
بولتن نیوز آلیس و گربه Wed Apr 05 16:21:00 IRDT 2017
بولتن نیوز حمله لفظی ترامپ به نظام قضایی آمریکا Sun Oct 30 09:40:28 IRST 2016
بولتن نیوز حمله صهیونیست ها به غیرنظامیان سوریه ای Sat Jun 24 22:37:36 IRDT 2017
بولتن نیوز اینتر به دنبال جذب مدافع آرسنال Fri Aug 18 22:20:38 IRDT 2017
بولتن نیوز مورینیو: زمانی فوتبال جای مردها بود اما حالا جای پسر بچه‌های لوس و بداخلاق است Wed Mar 22 21:48:24 IRDT 2017
بولتن نیوز فیلم/ شلیک گاز اشک آور به مدرسه‌ای در الدراز بحرین Wed Apr 05 16:29:47 IRDT 2017
بولتن نیوز آمریکا همدست اشغالگری اسرائیل است Sat Sep 23 15:22:25 IRST 2017
بولتن نیوز احمد بهشتی لنگرودی موفق به اخذ تندیس ویژه مبارزه با پول‌شویی از مشاور اجرایی رئیس‌جمهور شد Thu Feb 23 14:42:17 IRST 2017
بولتن نیوز گفتگوی طنازانه مهمان رامبد جوان با همسرش از قاب دوربین خندوانه! Tue Apr 18 09:50:38 IRDT 2017
بولتن نیوز داماد ترامپ به دیدار با مقام‎های روسیه اعتراف کرد Mon Jul 24 23:45:10 IRDT 2017
بولتن نیوز 3 نماینده ایران راهی مرحله نیمه نهایی 5 وزن نخست شدند Mon Sep 04 16:20:34 IRDT 2017
بولتن نیوز بازدید تابش از پشت صحنه‌ی دو فیلم Tue Mar 07 16:05:32 IRST 2017
بولتن نیوز پرداخت یارانه سود تسهیلات صادراتی Fri Mar 17 23:12:59 IRST 2017
بولتن نیوز ادبیاتِ بدون تخیل ما Mon Feb 20 11:56:36 IRST 2017
بولتن نیوز رمان «حریم» مخاطب را تا پایان حفظ می‌کند Wed May 10 13:18:33 IRDT 2017
بولتن نیوز قیام گوهرشاد مهم‌ترین و بزرگترین رویارویی دین و حکومت در ایران/ بعد از این قیام اجرای کشف حجاب سرعت گرفت Thu Jul 13 19:26:42 IRDT 2017
بولتن نیوز مظنه خودرو پژو 207 در بازار+ جدول Sat Aug 19 16:09:57 IRDT 2017
بولتن نیوز جدیدترین قیمت خودروهای وارداتی Mon Feb 20 15:18:54 IRST 2017
بولتن نیوز آلمان برای دومین بار قهرمان شد Sat Jul 01 09:24:37 IRDT 2017
بولتن نیوز قیمت خودروهای وارداتی در سال جدید Wed Apr 05 10:15:42 IRDT 2017
بولتن نیوز اولین قهرمانی بارسلونا بسیار خاص بود Fri May 19 22:00:53 IRDT 2017
بولتن نیوز «حرفه‌ای»؛ با کارگردانی حرفه‌ای و بازیگران حرفه‌ای Wed Apr 19 10:56:13 IRDT 2017
بولتن نیوز زیاده روی در مصرف دمنوش‌ها منجر به مرگ می‌شود Mon May 08 16:02:11 IRDT 2017
بولتن نیوز تدوین لونه زنبوربه زودی تمام می‌شود/ سوژه مستند بایدجذبم کند Tue Sep 26 09:40:11 IRST 2017
بولتن نیوز به افزایش امکانات نظامی خود ادامه می‌دهیم Thu Jun 29 08:10:01 IRDT 2017
بولتن نیوز اعلام آمادگی ایران برای تأمین مواد غذایی قطر Mon Jun 05 22:09:41 IRDT 2017
بولتن نیوز تعطیلی شهر تهران در روز تحلیف ریاست جمهوری Mon Jul 31 16:38:52 IRDT 2017
بولتن نیوز اوپک پول بیشتری پارو می‌کند Fri Jun 30 11:29:40 IRDT 2017
بولتن نیوز درخواست پلیس راهور از شهروندان برای روز تحلیف/ اجرای زوج و فرد و طرح ترافیک Fri Aug 04 15:42:50 IRDT 2017
بولتن نیوز انتقال سفارت آمریکا به قدس درهای جهنم را می‌گشاید Sun Jan 15 09:32:27 IRST 2017
بولتن نیوز عناصر داعشی‌ اینگونه پابه‌فرار میگذارند +فیلم Sat Feb 11 10:27:23 IRST 2017
بولتن نیوز پس از سبز و بنفش ساعت نماد انتخاباتی قالیباف شد Tue May 02 01:47:39 IRDT 2017
بولتن نیوز 3 مسیرِ ورود به یک کسب و کار شیرین Sun Sep 17 12:50:56 IRDT 2017
بولتن نیوز محمد: تساوی در تهران با پرسپولیس مُهر تاییدی بر صعود لخویا است! Fri May 26 11:00:24 IRDT 2017
بولتن نیوز سلفی های ترسناک دانشجویان پزشکی با اجساد در گذشته+تصاویر Fri Feb 03 13:15:12 IRST 2017
بولتن نیوز اعلام قیمت بلیت اتوبوس در ایام نوروز + جدول Sat Feb 25 16:13:28 IRST 2017
بولتن نیوز زمین لرزه 6.8 ریشتری در سواحل وانواتو Tue May 09 22:47:51 IRDT 2017
بولتن نیوز حذف 8 تکواندو کار کشورمان در دومین روز از مسابقات! Fri Nov 24 12:07:41 IRST 2017
بولتن نیوز ترافیک نیمه‌سنگین در آزادراه کرج ـ تهران/ انسداد 9 محور مواصلاتی Wed Apr 05 11:08:00 IRDT 2017
بولتن نیوز سرمایه‌های تئاتر رو به زوال هستند/ طی 9 سال فقط یکبار کارگردانی Mon Feb 27 13:34:09 IRST 2017
بولتن نیوز لیورپول به میهمان دسته اولی‌اش باخت و حذف شد Sat Jan 28 18:29:54 IRST 2017
بولتن نیوز سیمئونه:اسپانیول در خانه مشتاقانه بازی می‌کند/آن‌ها خیلی شبیه اتلتیکو هستند Sat Apr 22 09:39:27 IRDT 2017
بولتن نیوز خوشگذرانی الناز شاکردوست وسط اقیانوس+ عکس Mon Sep 04 11:28:44 IRDT 2017
بولتن نیوز رشوه اقتصادی پادشاهی سعودی برای همراه کردن مالزی و اندونزی در کشتارجمعی منطقه Wed Feb 22 16:56:22 IRST 2017
بولتن نیوز آخرین وضعیت فروش بلیت قطارهای نوروزی Wed Feb 15 15:16:11 IRST 2017
بولتن نیوز ورود 3500 مهاجر به سواحل ایتالیا Wed Jul 12 22:47:32 IRDT 2017
بولتن نیوز آمار پروازهای نوروزی از مرز 14 هزار و 100 پرواز داخلی و خارجی گذشت Sat Apr 01 11:17:42 IRDT 2017
بولتن نیوز توجیه اقدام غیرقانونی آمریکا را نمی پذیریم Thu Sep 07 12:17:50 IRDT 2017
بولتن نیوز چگونه بلیط هواپیما را با قیمتی پایین تر و به صورت چارتر بخریم؟ Wed Jun 28 21:47:24 IRDT 2017
بولتن نیوز ماموریت غبارروبی Thu Feb 23 11:49:01 IRST 2017
انتخاب نتانیاهو با پوتین درباره «حضور نظامی ایران در مرز اسرائیل» رایزنی می‌کند Thu Feb 23 23:55:20 IRST 2017
آفتاب جریمه‌ها را جدی بگیرید Mon Jan 30 05:30:01 IRST 2017
واحد مرکزی خبر طنین زمزمه‎های مناجات شعبانیه در حرم رضوی Tue Apr 17 17:34:54 IRDT 2018
عصر ایران رئیس ستاد مشترک ارتش ترکیه: کردستان عراق با تحریم‌های شدید ما روبرو خواهد شد Tue Oct 03 21:30:36 IRST 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین عملکرد البرزی ها در قهرمانی آسیا ناکامی نبود/تکواندو در المپیک می درخشد Tue May 29 12:22:06 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران رئیس مجلس: مشکلات تروریستی منطقه درد مشترک ادیان مختلف است Sun Sep 17 11:05:25 IRDT 2017
جام نیوز تصمیم جالب هواداران پرسپولیس برای اعتصاب کنندگان Sat Apr 29 10:14:07 IRDT 2017
خبرگزاری مهر مبارزان یمنی خطوط امداد عناصر متجاوز در ساحل غربی را قطع کردند Tue Jun 19 08:23:09 IRDT 2018
خبرگزاری فارس وزارت بهداشت جلوی واردات قانونی داروهای مشابه داخل را بگیرد Sat Apr 07 10:06:00 IRDT 2018
آفتاب وقوع آتش‌سوزی گسترده در محله اوین تهران Wed Jun 21 18:52:35 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی ترکان: جذابیت ارس نسبت به تمام مناطق آزاد کشور استثنایی است Thu Feb 23 01:09:00 IRST 2017
پایگاه خبری الف هواپیمای نظامی آمریکا سقوط کرد Tue Jul 11 08:58:40 IRDT 2017
ورزش 3 ترکیب اصلی منچسترسیتی و آرسنال Sun Apr 23 13:10:00 IRDT 2017
تابناک سارق مسلح بانک انصار آشخانه دستگیر شد Sun Mar 19 12:28:21 IRST 2017
خبرگزاری مهر آتش‌سوزی در شرکت نفت و گاز کارون مهار شد Fri Aug 18 20:49:48 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر بهره مندی مردم روستای درمیان از شبکه های دیجیتال + فیلم Sat Jul 22 13:44:19 IRDT 2017
عصر ایران ملوان فرصت صدرنشینی لیگ یک را از دست داد(+جدول) Tue Mar 07 17:16:34 IRST 2017
خبرگزاری حوزه تشیع انگلیسی و تسنن آمریکایی خط تفرقه را دنبال می کنند Wed Mar 08 17:09:00 IRST 2017
عصر ایران آب دو شهر "سرپل ذهاب" و "قصرشیرین" وصل شد Tue Nov 14 13:50:09 IRST 2017
انتخاب شیخ الازهر ملاقات معاون ترامپ با او را لغو کرد Fri Dec 08 19:56:16 IRST 2017
جام نیوز کتک‌کاری مربیان دو تیم کنار زمین و اخراج خاطیان از زمین مسابقه Sat Aug 19 00:03:21 IRDT 2017
فردا تازه داماد، نوعروس بیچاره را کشت Tue Jul 18 12:42:13 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر اجرای طرح رعد 12 پلیس در پایتخت Tue Jun 19 18:26:43 IRDT 2018
آریا اقدامات جدی بانک ملی برای تسهیل مراودات پولی و بانکی زائران اربعین حسینی Wed Oct 11 09:54:56 IRST 2017
ورزش 3 پیام کی‌روش از زبان دستیارش: یک گام به پیش!/ حلقه محاصره باشگاه‌ها تنگ‌تر می‌شود؟ Fri Jan 26 16:59:00 IRST 2018
آفتاب خانه بی پدری و متلک به دادگاه رفقای بابک زنجانی! /طنز Wed Aug 09 08:52:38 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران کشاورزان قمی در انتظار تسهیلات ویژه ی سرمازدگی Thu Dec 07 16:28:51 IRST 2017
سلامت نیوز بهترین سن برای درمان لکنت زبان کودکان Mon May 15 14:09:00 IRDT 2017
ساعت24 المانیتور: آمریکا تعلیق تحریم های ایران را تمدید می کند Mon May 15 09:50:00 IRDT 2017
خبرگزاری فارس توخل شایعه مذاکره با آرسنال را تکذیب کرد Sat Feb 11 10:53:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی برداشت گندم در استان همدان آغاز شد Sun Jun 26 17:21:00 IRDT 2016
تدبیر و امید نوشابه یا ماءالشعیر، کدام یک کم ضررتر است؟ Sun Sep 17 03:00:02 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر بیش از13 هزار رای اولی بوشهری نخستین مشارکت سیاسی خود را تجربه می‎‌کنند Fri May 19 09:07:04 IRDT 2017
اتاق خبر قیمت؛اهرم ترغیب به مصرف سی.ان.جی Mon Aug 21 21:48:06 IRDT 2017
خبرگزاری مهر 2 هزار نیروی جدید وارد چرخه آموزش و پرورش خوزستان می شوند Sat Sep 30 18:26:40 IRST 2017
خانه ملت تغییر پزشک معالج بدون رضایت بیمار قانونی نیست/ تعهدات رزیدنت ها بر عهده اساتید پزشکی است Tue Jul 24 10:43:03 IRDT 2018
تابناک حضوربانوان بازیگرسینمادرتمرین بانک سرمایه+عکس Wed Mar 01 19:25:02 IRST 2017
جام نیوز بیرانوند با یک مصاحبه کاریوس را نابود کرد! Mon May 28 14:55:03 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران آغاز مذاکرات سه جانبه وزرای خارجه ایران، روسیه و سوریه در مسکو Fri Apr 14 14:14:32 IRDT 2017
تهران پرس برپایی تور گردشگری تبریز 2018 در لاهیجان و انزلی Tue May 15 14:19:00 IRDT 2018
فردا پاداش الاهلی عربستان در صورت شکست ذوب‌آهن Sat May 06 09:15:50 IRDT 2017
خبرگزاری مهر شلیک موشک «زلزال1» به تجمعات مزدوران سعودی در غرب یمن Wed Aug 30 00:50:45 IRDT 2017
تابناک ویدیو: انفجار عظیم تروریستی در سومالی Wed Jan 25 20:02:10 IRST 2017
بی باک نیوز جهانگیری حکم آغاز به کار بطحایی را ابلاغ کرد Mon Aug 28 14:14:01 IRDT 2017
میزان دیدار وزیر دفاع با وزرای دفاع صربستان و هندوستان Wed Apr 26 10:19:50 IRDT 2017
آریا پسیل آفت درجه یک باغات پسته Sat Jul 15 11:18:42 IRDT 2017
جوان آنلاین تکلیف بانک‌ها برای بخشودگی جرائم استمهال بدهی واحدهای تولیدی Mon Jan 22 15:04:34 IRST 2018
جام نیوز قهر نبودم که آشتی کنم / (خبرورزشی) Mon Dec 04 08:50:00 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران راه اندازی 30 پایگاه قرآنی در طرح دریا Mon Jun 25 11:25:43 IRDT 2018
پایگاه خبری الف بارش پراکنده در ارتفاعات/ وقوع گرد و خاک احتمالی در نوار شرقی کشور Sat Aug 12 14:17:19 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا اجرای طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان در استان یزد Sat May 27 08:51:23 IRDT 2017
خبرگزاری مهر نقاط حادثه خیز جاده های چهارمحال و بختیاری رفع می شود Sun Nov 05 19:33:21 IRST 2017
تی نیوز لباس عروس سه میلیارد تومانی! Thu Jul 13 12:18:50 IRDT 2017
تدبیر و امید تصاویر/ ساخت دارو از نیش مار و عقرب Sun Jul 23 01:45:49 IRDT 2017
آفتاب ایران عکس: جنگ کرکوک | آخرین اخبار از درگیری نیروهای دولت عراق با پیشمرگه کردستان در کرکوک +عکس Mon Oct 16 10:03:29 IRST 2017
جماران بهترین قالب برای کسب درآمد و اشتغالزایی بخش تعاون است Tue Sep 05 11:19:43 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران توضیحات فخرالدینی درباره طلبش از استقلال Mon Dec 18 13:09:35 IRST 2017
سراج 24 آیا برعکس بستن ساعت و مسواک زدن با دست مخالف برای مغز مفید است؟ Thu Nov 16 06:05:00 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران آتش سوزی خودروی 405 در محور چناران به قوچان+تصاویر Thu Mar 23 16:01:44 IRDT 2017
میزان حضور منصوریان در باشگاه استقلال برای دیدار با افتخاری Mon Jan 22 12:48:57 IRST 2018
صراط قیمت تخم مرغ دوباره پرکشید Thu Feb 08 12:05:27 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران جذب 460 نیروی انسانی جهت ارائه خدمات درمانی در هفت شهرستان جنوب کرمان Sat Apr 21 17:57:50 IRDT 2018
جماران مهار سلول های سرطان سینه با گیاه فرفیون انجام شد Sat Sep 02 19:28:48 IRDT 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین قیمت گوجه فرنگی در خراسان شمالی کاهش یافت Wed May 10 13:32:43 IRDT 2017
تابناک بارش باران در 14 استان کشور Tue Apr 25 13:22:54 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر درخواست سازمان حقوقی برای مشخص شدن سرنوشت دو نوجوان بحرینی Sat Dec 16 16:12:13 IRST 2017
خبر خودرو آنالیز معاملات آپارتمان‌های 50 تا 70 متری Sun Jun 17 14:28:01 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران آخرین جزئیات از دستگیری خبرنگار توهین کننده به امام رضا(ع) Tue Apr 24 19:46:47 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر لاریجانی: نفت و گاز جزو صنایع مادر کشور است Sat May 06 12:18:15 IRDT 2017
خبرگزاری مهر نماز جمعه از ایجاد فاصله بین مردم و مسئولین جلوگیری می کند Fri Jul 28 13:23:51 IRDT 2017
افکارخبر دولت‌مردان دچار پارادوکس شده‌اند Thu May 25 09:35:12 IRDT 2017
دولت بهار "توقیف شناورهای متخلف" در خلیج فارس به نیروی دریایی سپاه واگذار شد Tue Feb 28 16:31:00 IRST 2017
خبرگزاری مهر نیروی زمینی ارتش رتبه برتر مسابقات قرآن آجا شد Wed Dec 27 10:39:13 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا واقعه شهادت "شهید حججی" روحیه حماسی کشور را افزایش داد Wed Sep 27 14:37:11 IRST 2017
افکارخبر مشکل نقل و انتقالات بانکی پس از برجام سر جای خود باقی است Wed Jan 31 08:28:56 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران با تقویت استقلال وکیل و کانون‌های وکلا، حقوق عمومی شهروندان ارتقا می‌یابد Sun Oct 22 16:35:35 IRST 2017
مشرق نیوز ناظم خاطی: قصدم شوخی با دانش آموزان بود Sun Jul 08 08:15:45 IRDT 2018
تدبیر 24 تسویه‌حساب با ماشین برف‌روب! Sat Feb 10 03:30:01 IRST 2018
ایسکانیوز نتایج ششمین دوره مسابقات قرآن و عترت کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی + جدول اسامی Thu Mar 01 10:40:41 IRST 2018
جماران لیلاز: راهی به‌جز شفاف‌سازی و ریاضت اقتصادی نداریم /انتشار اطلاعات خزانه یک ژست سیاسی نیست Tue Apr 24 16:56:03 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا عکس/ پست هانی نوروزی درباره مسی Fri Dec 22 14:53:49 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران موانع پیش روی ساخت سپر حفاظتی زمین برابر خورشید Wed Jan 31 09:54:08 IRST 2018
روزنامه ایران شناسایی موانع مقاوم‌سازی اقتصاد در برابر تکانه‌های خارجی Tue Dec 12 00:00:00 IRST 2017
افق نیوز چشم‌بسته ذوب‌آهن را انتخاب کردم/ اینجا خانه من است Mon Jun 18 22:06:58 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی آیت الله سبحانی: بی حجابی مقدمه بروز دیگر مفاسد در جامعه است Fri Jul 22 04:47:00 IRDT 2016
جماران رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان: آموزش از نیازهای مهم برای پرسنل در تمام سطوح است Tue Sep 12 09:42:55 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی افزایش حضور نظامی آمریکا در سومالی Wed Aug 17 18:48:00 IRDT 2016
انتخاب لغو مرخصی مجرمان سابقه‌دار از اسفند ماه تا پایان تعطیلات نوروزی Tue Feb 28 14:35:31 IRST 2017
واحد مرکزی خبر نگرانی رییس جمهور آمریکا از وحدت وهمبستگی ملت ایران است. Fri Oct 20 14:31:05 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران اعطای نخستین پروانه برند حلال در استان سمنان Sun Dec 24 11:34:13 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران پشت‌پرده انتصابات جدید در گروه تجزیه‌طلب پژاک Tue Oct 25 10:09:33 IRST 2016
شبکه اطلاع رسانی دانا مشکلات بی پایان کشاورزان در حاجی آباد/ وام های اشتغال زایی به اسم روستائیان و به کام سرمایه داران Tue Jul 03 12:36:38 IRDT 2018
آفتاب سخنگوی حماس می‌گوید اختلافات ایران و حماس به تاریخ پیوسته Thu Oct 26 00:15:13 IRST 2017
آریا دانلود آهنگ جدید پیام آقایی بنام عشقای زمونه Fri Jun 22 00:09:22 IRDT 2018
آریا ضربات نهایی به داعش در سوریه و عراق+ ویدئو Fri Nov 03 13:02:16 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی کوهنوردان راه گم کرده در شمخال پیدا شدند Wed Jul 04 11:59:00 IRDT 2018
صبح تهران کیفیت هوای اهواز و قم ناسالم شد Mon Jul 24 10:58:59 IRDT 2017
پارسینه کرار جاسم به نفت آبادان پیوست Tue May 16 22:41:11 IRDT 2017
ایسکانیوز رژیم صهیونیستی: منافع مشترک سوریه، روسیه، ایران و حزب‌الله بسیار نگران کننده است Fri May 05 16:32:13 IRDT 2017
ایران آنلاین ردیابی 136 «پولک پوست» از قاچاقچیان تایلندی Sat Sep 02 12:24:28 IRDT 2017