بولتن نیوز - Sun Jun 18 14:41:09 IRDT 2017 نمایش خبر

آغاز ثبت‌ نام در مستند مسابقه«ضد گلوله»

این مستند مسابقه که بعد از تجربه مستند مسابقه «فرمانده» تولید شده‌ است، شامل آیتم های رزمی و نظامی است.

به گزارش
  بولتن نیوز به نقل از روابط عمومی خانه مستند انقلاب اسلامی؛ مهدی ماهان کارگردان مستند مسابقه «ضد گلوله» از شروع فرصت ثبت نام در این مستند مسابقه خبر داد و گفت : این مستند مسابقه که بعد از تجربه مستند مسابقه «فرمانده» تولید شده‌ است، شامل آیتم های رزمی و نظامی است که در آن از سلاح جنگی با گلوله‌های گازی استفاده شده است. سامانه امتیاز دهی مسابقه یک سامانه لیزری است که در کنار تیراندازی واقعی اهداف را مورد اصابت قرار می دهد و بعد از آن در سامانه ثبت می کند. شرکت کنندگان این مسابقه 7 شب و 6 روز تمام در صحنه ساخت مستند و در محیط کاملاً نظامی هستند؛ همچنین کار با سلاح به شرکت‌کنندگان آموزش داده می شود و در اختیار آنها قرار می گیرد.


 



 ماهان اضافه کرد: شرکت‌کنندگان هدف این مسابقه جوانان بین 17 الی 40 سال هستند و از سراسر کشور شرکت‌کنندگان انتخاب و پس از مصاحبه‌ حضوری در خانه مستند به مسابقه دعوت می‌شوند. این مستند مسابقه در ده سری پنج‌قسمتی تولید خواهد شد و از هر سری دو نفر موفق به ورود به مرحله‌ نیمه‌نهایی خواهند شد و سپس قسمت نهایی (فینال) مسابقه در شرایطی کاملاً متفاوت و همراه با آموزش‌هایی پیشرفته‌تر برگزار خواهد شد. عمده‌ توانایی مورد نیاز در این مسابقه نشانه‌گیری صحیح در کنار هوش و ذکاوت و توانایی‌های جسمی و حرکتی است. شرکت در این مسابقه نیاز به پرداخت هیچ هزینه‌ای ندارد و در آخر به نفرات برگزیده جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.


 



 مستند مسابقه «ضد گلوله» به کارگردانی مهدی ماهان و مجید عزیزی در خانه مستند انقلاب اسلامی تولید شده است.
بولتن نیوز نورافکن: ناراحتی هواداران برای ما دردناک است، جبران می‌کنیم/ برزیل و رئال مادرید هم چنین شکست‌هایی داشته‌اند Fri Jun 02 18:37:08 IRDT 2017
بولتن نیوز چگونه مک‌لارن F1 سریع‌ترین خودروی دنیا شد؟ Fri Feb 10 23:23:34 IRST 2017
بولتن نیوز رویای آرامش در یک جزیره ژاپنی یا کشتیرانی دور دنیا... Sun Jul 09 11:59:39 IRDT 2017
بولتن نیوز آلمان به ترکیه تانک می‌فروشد Tue May 09 14:56:16 IRDT 2017
بولتن نیوز نصیریان: کوروش باید یک اثر جهانی باشد Tue May 23 01:40:01 IRDT 2017
بولتن نیوز کره شمالی یک کشیش کانادایی را آزاد کرد Wed Aug 09 15:58:00 IRDT 2017
بولتن نیوز 12 اثر در جشنواره تئاتر تجربه Tue Feb 14 13:27:36 IRST 2017
بولتن نیوز استراحت 5 روزه حریف پرسپولیس پیش از اردوی امارات Sun Jan 01 12:47:32 IRST 2017
بولتن نیوز کاهش کسری بودجه عربستان Mon Aug 14 11:45:54 IRDT 2017
بولتن نیوز آغاز ثبت‌نام انتخابات شوراهای شهر از فردا Sun Mar 19 23:15:49 IRST 2017
بولتن نیوز وزیران کشاورزی ایران و ارمنستان برای افزایش همکاری ها توافق کردند Tue May 23 15:09:27 IRDT 2017
بولتن نیوز نخستین کنسرت «پازل بند» در تهران اجرا شد Sat Dec 31 13:31:35 IRST 2016
بولتن نیوز حسینی بعد از صحبت با منصوریان تصمیم می‌گیرد Mon Jun 05 21:16:17 IRDT 2017
بولتن نیوز غروب ستاره‌ها در سینمای ایران Wed Mar 15 12:03:36 IRST 2017
بولتن نیوز برتری میلیمتری دینامو بخارست با گلزنی برادران استکی و موسوی/ شکست برگیشر با نوروزی در بوندس‌لیگا Thu Jun 01 12:36:02 IRDT 2017
بولتن نیوز پیروزی تیم پورعلی‌گنجی/ الشحانیه قهرمان را متوقف کرد Sat Apr 15 22:07:38 IRDT 2017
بولتن نیوز می‌توانستیم راحت‌ تر چین را شکست دهیم Sat Aug 12 23:14:40 IRDT 2017
بولتن نیوز فراز و فرود قندی ها در معاملات کم حجم بورس تهران Fri Apr 07 13:59:09 IRDT 2017
بولتن نیوز اشتغال، معیشت و اقتصاد مقاومتی مهمترین اولویت کاری دولت / تعامل و هماهنگی مجلس و دولت برای حل مشکلات کشور Mon Aug 21 00:01:08 IRDT 2017
بولتن نیوز تصرف 4 روستا را در افغانستان توسط داعش Sat Nov 25 11:31:00 IRST 2017
بولتن نیوز وریا و شانس کم حضور در دربی Sat Feb 11 19:38:57 IRST 2017
بولتن نیوز چرا رژیم غذایی شما شکست می‌خورد؟ Sat Feb 04 09:23:37 IRST 2017
بولتن نیوز مرغ از 8800 تومان هم گذشت Tue Aug 29 11:19:40 IRDT 2017
بولتن نیوز واکنش برنده نوبل به ادعای مرکز «پن» روسیه Wed Jan 25 14:24:03 IRST 2017
بولتن نیوز آینده مبهم ویلشر در بورنموث Mon Apr 03 19:44:12 IRDT 2017
بولتن نیوز 100درصدمطالبات چایکاران پرداخت شد/صرفه‌جویی ارزی 55میلیون دلاری با رشد 60درصدی تولید چای ایرانی Sun Mar 19 21:50:58 IRST 2017
بولتن نیوز ابهام در نحوه ساخت 231 ساختمان بلندمرتبه تهران Mon Feb 13 15:08:10 IRST 2017
بولتن نیوز اینگونه خواص شیر را چندین برابر کنید! Sun Sep 10 13:30:09 IRDT 2017
بولتن نیوز فراخوان نیسان برای رفع نقص 18 هزار خودرو در بازار روسیه Wed Jun 28 05:50:01 IRDT 2017
بولتن نیوز ترامپ احتمالا به ریاض می رود Thu Apr 20 09:52:27 IRDT 2017
بولتن نیوز سفرنامه «پکن» Wed Sep 06 11:47:45 IRDT 2017
بولتن نیوز نرخ انواع ماهی در میادین+ جدول Sat Aug 12 12:38:23 IRDT 2017
بولتن نیوز اعزام حجاج مشروط به پذیرش شروط ایران است/ دربخشی ازمسایل با عربستان توافق کردیم Sun Mar 05 14:05:42 IRST 2017
بولتن نیوز اخباری از محاصره ابوبکر بغدادی در موصل Sun Apr 02 20:41:16 IRDT 2017
بولتن نیوز ترکیب تیم های رئال مادرید و اتلتیکو اعلام شد Sat Nov 18 22:10:32 IRST 2017
بولتن نیوز 180 نفر بر اثر سیل در سیرالئون کشته شدند Mon Aug 14 18:41:11 IRDT 2017
بولتن نیوز بولتن موسیقی و تئاتر: ارکستر ملی آزمون برگزار می‌کند/ تئاتر؛ کسب و کار و زندگی من است Mon May 22 19:21:20 IRDT 2017
بولتن نیوز شاگردان قلعه‌نویی صبح فردا عازم ترکیه می‌شوند Wed Jul 12 13:26:48 IRDT 2017
بولتن نیوز 2مجموعه نمایشنامه ازادبیات آلمان منتشرشد Mon Apr 03 09:58:25 IRDT 2017
بولتن نیوز بازی کردن در ورزشگاه خالی از تماشاگر صحنه غم‌انگیزی برای همه ما است/ هواداران ما مستحق این حکم نبودند Wed May 17 14:37:40 IRDT 2017
بولتن نیوز تاکید وزیر خارجه عربستان بر لزوم حفظ تمامیت ارضی سوریه Thu Oct 05 22:22:10 IRST 2017
بولتن نیوز سپرده گذاران ثامن و مهراقتصاد نباید نگران باشند Wed Jun 21 12:12:59 IRDT 2017
بولتن نیوز رقابت 42 طرح نوآورانه در رویداد چالش نفوذپذیری هوا در تایر Sun Apr 09 09:48:26 IRDT 2017
بولتن نیوز توسعه تصفیه خانه های فاضلاب استان تهران 300 میلیون یورو اعتبار نیاز دارد Mon Feb 13 10:03:35 IRST 2017
بولتن نیوز اروپا در هراس از به قدرت رسیدن نسخه ترکی هیتلر Thu Mar 09 21:12:48 IRST 2017
بولتن نیوز ونزوئلا خواستار بازبینی توافق نفتی اوپک شد Sat Sep 09 12:09:35 IRDT 2017
بولتن نیوز گودرزی به دیدار مقابل سیاه‌جامگان رسید Thu Sep 14 23:45:30 IRDT 2017
بولتن نیوز ادامه افزایش نرخ دلار و ثبات سکه در بازار Wed Aug 02 14:34:38 IRDT 2017
بولتن نیوز خاطرات سردار شهید رحیم آنجفی چاپ شد Sat Apr 29 10:07:30 IRDT 2017
بولتن نیوز هشدار کلینتون نسبت به خشونت در آمریکا Sun Aug 13 11:07:41 IRDT 2017
بولتن نیوز نام‌گذاری سال 2018 در امارات Sun Aug 06 10:40:46 IRDT 2017
بولتن نیوز مریم سلیمی برگزیده دومین جشنواره نقد صنعت بانکداری شد Fri Mar 10 10:30:31 IRST 2017
بولتن نیوز ای کاش اردوی تیم ملی فوتبال زودتر برگزار می‌شد/ برای موفقیت در رقابت‌های قهرمانی آسیا آماده‌ایم Sun Jan 29 10:05:11 IRST 2017
بولتن نیوز هشدار شیخ علی سلمان به رژیم آل خلیفه Fri Mar 10 14:24:32 IRST 2017
بولتن نیوز رقابتی چشمگیر با میلیون‌ها نفر برنده Mon Feb 27 11:53:38 IRST 2017
بولتن نیوز ذوب‌آهن راهی امارات شد Sun Feb 19 14:54:54 IRST 2017
بولتن نیوز قطع برق در سوریه به دلیل انفجار لوله گاز Sat Feb 25 14:58:21 IRST 2017
بولتن نیوز افزایش تعرفه صادرات لبنیات به عراق تا چهار سال اجرا می‌شود Tue Oct 31 11:53:55 IRST 2017
بولتن نیوز تغییر در ساختار شبکه سه Sun Feb 26 12:15:59 IRST 2017
بولتن نیوز 28 ارز در بازار بین بانکی رشد کرد/ دلار و یورو در مدار گرانی Sat Jul 15 11:51:22 IRDT 2017
بولتن نیوز فیفا بازهم رفع تعلیق کویت را رد کرد Thu May 11 12:26:21 IRDT 2017
بولتن نیوز حمله به محل اقامت پوتین در آلمان Fri Jul 07 22:26:22 IRDT 2017
بولتن نیوز هیتلر کوچولو دستگیر شد Wed Feb 15 10:23:33 IRST 2017
بولتن نیوز حاشیه ساز شدن لباس و پوشش الهام حمیدی در آلمان! Mon Feb 13 11:45:34 IRST 2017
بولتن نیوز اردوغان از کودتای باخبر بوده است Mon Apr 03 21:46:40 IRDT 2017
بولتن نیوز نرخ جدید مرغ و انواع مشتقات Mon May 15 16:55:06 IRDT 2017
بولتن نیوز فصل گشایش موسسات اعتباری مجاز/فهرست شناسنامه‌دارها در بانک مرکزی Fri Aug 18 11:14:12 IRDT 2017
بولتن نیوز پیروزی تیم ملی بسکتبال ایران مقابل اوکراین Sun Jul 23 14:48:02 IRDT 2017
بولتن نیوز تهدید به تست بمب هیدروژنی باعث سقوط سهام آسیایی شد Fri Sep 22 22:13:41 IRST 2017
بولتن نیوز هلاکت 26 داعشی در ننگرهار افغانستان Tue Mar 21 11:45:29 IRST 2017
بولتن نیوز مناظره تلویزیونی مرکل و شولتز برگزار شد Mon Sep 04 16:02:19 IRDT 2017
بولتن نیوز آمریکا و داعش دو روی یک سکه هستند Tue Aug 08 16:10:52 IRDT 2017
بولتن نیوز وزارت نفت چند قدم تا اجرای نخستین تکلیف خود فاصله دارد؟ Tue May 23 09:48:02 IRDT 2017
بولتن نیوز رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا در حبس باقی ماند Fri Jul 21 11:53:01 IRDT 2017
بولتن نیوز پیروزی گاز تهران, اصفهان، پالایش نفت آبادان و گروه بهمن Fri Nov 03 21:27:52 IRST 2017
بولتن نیوز رشد پنجاه درصدی بازار خودروی چین در 10 سال آینده Thu Apr 20 11:50:44 IRDT 2017
بولتن نیوز سقوط یک فروند هواپیمای جت در زیر پل حصارک Thu Feb 02 22:27:29 IRST 2017
بولتن نیوز واکنش رسانه‌های خارجی به بیانیه فیلمساز ایرانی در «ترایبکا» Sun Apr 30 13:08:06 IRDT 2017
بولتن نیوز بارسلونا به دنبال ستاره اتلتیکومادرید Tue Aug 01 23:22:10 IRDT 2017
بولتن نیوز گواردیولا: برای بردن چلسی باید بهترین بازی را انجام دهیم Sat Sep 30 11:31:16 IRST 2017
بولتن نیوز کشورهای همسایه 9 برابر ایران در حال برداشت از مخازن مشترک هستند Wed Apr 26 06:50:02 IRDT 2017
بولتن نیوز پشت پرده طرح آزادی رانندگی برای زنان در عربستان چیست؟ Fri Sep 29 12:21:34 IRST 2017
بولتن نیوز آیا پارکینسون قابل درمان است؟ Sat Apr 15 09:09:19 IRDT 2017
بولتن نیوز استقلال می‌تواند بهتر از این باشد Mon Jan 23 10:58:02 IRST 2017
بولتن نیوز قیمت مرغ کاهش یافت/نرخ به 7350 تومان رسید Mon May 29 10:48:53 IRDT 2017
بولتن نیوز استفاده ابزاری از امکانات دولتی برای تبلیغات انتخاباتی ممنوع Tue May 02 19:08:32 IRDT 2017
بولتن نیوز تیراندازی در ایالت اوهایو آمریکا 2 نفر کشته شدند Wed Nov 15 23:20:53 IRST 2017
بولتن نیوز هوای پایتخت سالم است Sun Jun 25 11:18:40 IRDT 2017
بولتن نیوز جلوی فروش خودروهای آلمانی را می گیرم Sun May 28 11:52:40 IRDT 2017
بولتن نیوز ادامه غیبت مرادی در اردوی تیم ملی وزنه‌برداری Sun Apr 16 09:31:54 IRDT 2017
بولتن نیوز مسکو آماده حل بحران شبه جزیره کره است Fri May 12 22:57:36 IRDT 2017
بولتن نیوز احتمال برگزاری نشست فوق العاده اوپک Sun Sep 17 23:25:11 IRDT 2017
بولتن نیوز بارش برف در 6 استان/ هراز و چالوس ترافیک نیمه سنگین Fri Mar 24 11:11:42 IRDT 2017
بولتن نیوز ویسی: 5 ماه است حقوق نگرفته‌ایم؛ دیگر هیچ قولی قبول نیست Wed Nov 08 21:54:45 IRST 2017
بولتن نیوز شهید صیادشیرازی اسوه اخلاص بود Mon Apr 10 16:53:26 IRDT 2017
بولتن نیوز سردار نقدی تئاتری شد Mon Jan 23 11:29:52 IRST 2017
بولتن نیوز عکس های جشن تولد 36 سالگی روناک یونسی در کانادا Mon Jan 02 10:42:00 IRST 2017
بولتن نیوز اسامی داوران هفته بیست‌وسوم لیگ برتر اعلام شد Tue Feb 28 15:07:31 IRST 2017
بولتن نیوز عوامل انفجارهای اخیر بغداد دستگیر شدند Wed Mar 22 13:49:23 IRDT 2017
بولتن نیوز پرسپولیس بهترین تیم هفته 18 تاریخ لیگ Mon Jan 23 21:09:41 IRST 2017
خبرگزاری نسیم اقامه نماز عید فطر در جبهه Fri Jun 15 13:59:03 IRDT 2018
ورزش 11 تیاگو موتا: نیمار در رئال هیچ چالشی نخواهد داشت / نیمار رئیس است Wed May 30 06:29:00 IRDT 2018
ساعت24 نیکی کریمی در میان طرفدارانش+ تصویر/آئین عجیب رایج در میان مردم هائیتی + تصاویر(18+) Tue Apr 25 08:00:00 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن آیت الله العظمی سبحانی رای خود را به صندوق انداختند Fri May 19 09:32:48 IRDT 2017
اعتدال گزینه‌های هدایت تیم ملی فوتبال عربستان Thu Nov 23 11:16:14 IRST 2017
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پوستر نمایش"آلاء" رونمایی شد Wed Aug 15 11:42:00 IRDT 2018
خبرگزاری مهر رئیس انجمن مددکاران اجتماعی ایران انتخاب شد Sun Jan 21 18:25:06 IRST 2018
خبرگزاری مهر مایه‌کوبی 5 میلیون نوبت سر دام علیه بیماری‌های واگیر در همدان Tue Dec 12 14:49:59 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران نمایندگان فدراسیون فوتبال ازامکانات ورزشگاه جم بازدید کردند Sun May 07 21:46:45 IRDT 2017
میزان اصرار برانکو به حفظ کامیابی‌نیا/ کمال می‌ماند اما قرارداد بیشتری می‌خواهد Tue Mar 14 06:00:01 IRST 2017
ورزش 3 مهاجمان السد – پرسپولیس در یک نگاه Tue Feb 20 14:45:00 IRST 2018
آفتاب اعتراض متفاوت بازیگر زن به آلودگی هوا +عکس Sat Dec 31 17:19:49 IRST 2016
خبرگزاری دانشجویان ایران لزوم تلاش برای تبدیل پایان‌نامه‌ها به محصولات سلامت‌محور Wed Nov 14 15:14:37 IRST 2018
پول نیوز جا به جایی حدود 40 هزار کانتینر در دریای خزر Mon Jan 15 20:49:06 IRST 2018
مشرق نیوز واکنش وزیر صهیونیست به ترور دانشمند موشکی سوریه Sun Aug 05 22:13:01 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران پامپئو: تعداد افشاگران اسناد سیا رو به افزایش است/کره‌شمالی قابلیت حمله اتمی به آمریکا را دارد Sun Jun 25 11:01:08 IRDT 2017
آریا به بهانه دیده شدن به «بی‌ادبی» تن نمی‌دهم Sat Sep 08 18:45:13 IRDT 2018
ایسکانیوز طاهر موهبتی: تعیین سقف برای خدمات پاراکلینیکی کذب است Tue Jun 19 12:20:09 IRDT 2018
تدبیر 24 پیراهن بوفون هدیه یک ملی پوش Sat Dec 16 14:29:24 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی پژوهشگر هندی:بندر چابهار نقش مهمی دررونق اقتصادی کشورهای منطقه ایفا می کند Sat Apr 08 17:40:00 IRDT 2017
صبحانه با خبر فرار مالیاتی در ایران، چرا راحت است؟ Thu Apr 06 11:14:47 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران راه اندازی دفتر پلیس مهاجرت در منطقه آزاد اروند Thu Sep 07 13:03:44 IRDT 2017
ورزش 3 گل پرسپولیسی تیم ملی با معمار استقلالی Wed Mar 29 06:55:00 IRDT 2017
برنا پیام تسلیت خانواده آتنا اصلانی برای خانواده ابوالفضل Sun Sep 17 17:14:08 IRDT 2017
وطن امروز داستان ما و اروپا Thu May 10 00:00:00 IRDT 2018
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزاری همایش بزرگداشت فردوسی و پاسداشت زبان فارسی در ورامین Mon May 14 13:39:50 IRDT 2018
وطن امروز آچمز کردن تحریم‌های آمریکایی Wed May 23 00:00:00 IRDT 2018
خبرگزاری مهر بررسی صلاحیت کاندیداها کلید خورد/شورای نگهبان10 روز فرصت دارد Sun Apr 16 11:17:07 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی خواهرهای ناخوانده Thu Jul 12 10:43:00 IRDT 2018
افکارخبر گران شدن سیگار مصرف را کم کرد؟ Sun Oct 28 03:50:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی 26 دشت خراسان جنوبی در وضعیت ممنوعه و بحرانی قرار گرفتند Wed Nov 28 16:38:00 IRST 2018
افکارخبر اظهارات عجیب خواننده مشهور پاپ Sat Dec 30 12:02:03 IRST 2017
اقتصاد آنلاین در دولت روحانی؛ ارتقاء 30 پله‌ای رتبه کسب‌وکار ایران +فیلم Fri May 12 13:57:16 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر عناوین مطبوعات فارس شنبه 1 خرداد 96 Mon May 22 12:31:17 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم ‌حضرت زهرا (س) بهترین الگو برای زنان امت اسلامی است Sun Jul 15 18:28:59 IRDT 2018
روزنو تصمیم جنون آمیز عروس / صبح وقتی بیتا را دیدم وحشت کردم و ..! Thu Jan 25 09:16:33 IRST 2018
خبر خودرو آیا خودروسازان موتور محرک صنعت باقی می مانند؟ Sun Jul 22 10:03:00 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر دیدگاه سعودی؛ دیدگاه آمریکایی-اسرائیلی Sun Oct 28 16:22:16 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران بیانیه فراکسیون مستقلین ولایی به مناسبت هفته دفاع مقدس Sun Sep 24 08:59:32 IRST 2017
آفتاب بازخوانی ماجرای معروف به 99 نفر از زبان ناطق نوری Sun Oct 07 11:54:37 IRST 2018
نامه نیوز قمار دوسر باخت حریری Tue Nov 07 08:46:21 IRST 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن اجتماع بزرگ شکوه مقاومت Sun Nov 26 14:04:28 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم گنبد آهنین اسرائیل مدتها پیش امتحان خود را پس داد Sat Jul 02 10:41:19 IRDT 2016
آفتاب کاربرد دکمه قرمز روی میز رئیس‌جمهوری آمریکا +عکس Sun Apr 30 10:29:25 IRDT 2017
جماران متن نامه عذرخواهی IOC و کمیته برگزاری المپیک زمستانی از ایران Fri Feb 09 14:22:45 IRST 2018
اعتدال تاکید روحانی بر مسوولیت آژانس و سازمان ملل در حفاظت از برجام Tue Sep 19 01:12:55 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران صفر تا صد خون بند ناف؛ زباله‌های بیولوژیکی که جانی دوباره به شما می‌دهد Thu Nov 15 07:00:02 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران رفتار زشت و ناراحت‌کننده مأموران شهرداری با فرد معلول + فیلم Sun Dec 24 09:07:11 IRST 2017
سیتنا علت دستگیری 12 نفر از مدیران کانال های تلگرامی Thu Apr 06 21:25:52 IRDT 2017
بهار نیوز 600 میلیارد عوارض خروج سال گذشته کجا هزینه شد؟ Thu Dec 14 22:24:58 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا جانمایی معاینه فنی خودرو ها در قرچک Wed Jan 17 16:25:05 IRST 2018
آنا تصاویر صفحه اول روزنامه‌های پنجشنبه 14 تیر Thu Jul 05 09:58:01 IRDT 2018
پایگاه خبری الف عاقبت میانجیگری اردوغان در بحران قطر Tue Jul 25 08:48:48 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا قیمت سکه نزولی شد/قیمت سکه در شنبه 15 مهر 97 Sun Oct 07 14:27:07 IRST 2018
بی باک نیوز گل مسی تقدیم به به کودکان سرطانی Thu Apr 06 10:04:01 IRDT 2017
همشهری آنلاین افزایش نرخ بیکاری در 22 استان کشور Tue Mar 14 22:39:27 IRST 2017
تهران پرس اجرای طرح های محله محور به منظور ترویج فرهنگ کتابخوانی درهمدان Tue Jul 31 17:23:00 IRDT 2018
خبرگزاری فارس نشست مشترک کشورهای ضامن آتش‌بس سوریه سوم جولای برگزار خواهد شد Thu Jun 29 11:48:00 IRDT 2017
کلمه بی‌اطلاعی از وضعیت امیرسالار داودی وکیل دادگستری یک هفته بعد از بازداشت Fri Nov 30 22:44:54 IRST 2018
آفتاب مصرف بنزین رکورد زد Sun Mar 19 19:50:10 IRST 2017
میزان 60 درصد تخفیف برای حمل و ارسال کتاب از اداره پست Wed Nov 21 21:10:02 IRST 2018
میزان تعریف عقد جایز در قانون چیست؟ Sat Nov 10 00:00:02 IRST 2018
واحد مرکزی خبر تشریح سیاستهای شوم پولشویی و آموزش مدیران اقتصادی Wed Jul 19 20:27:15 IRDT 2017
598 کاوه رضایی، فوق ستاره در بردهای شارلوآ Sun Nov 26 14:33:24 IRST 2017
ساعت24 واکنش حزب مخالف اردوغان به تحریم‌های آمریکا Sat Aug 11 21:24:36 IRDT 2018
پایگاه خبری الف شغل بد از بیکاری بدتر است! Mon Aug 14 06:36:13 IRDT 2017
جماران سامانه پایش لحظه ای هوا در بندر شهید رجایی راه اندازی شد Sun Apr 22 18:28:39 IRDT 2018
روزنامه کیهان تـرور شخصیت Sun Jun 24 20:12:52 IRDT 2018
تدبیر 24 اعضای ستاد اربعین با رهبری دیدار می‌کنند Tue Dec 26 08:52:40 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا مانور اطفاء حریق در زندان شهرستان بوئین زهرا اجرا شد Sat Feb 11 16:00:31 IRST 2017
واحد مرکزی خبر آمریکا با تحریم هایش می خواهد روسیه را از بازار تسلیحاتی خارج کند Fri Sep 21 16:57:56 IRDT 2018
آنا شرایط جدید برای بازنشستگی کارمندان دولت Sat Jan 20 10:32:14 IRST 2018
ورزش 3 انتقاد شدید لطیفی از هیئت فوتبال البرز Wed Nov 15 07:25:01 IRST 2017
افکارخبر اصلی ترین گزینه‌ها برای ریاست‌جمهوری عراق Tue Sep 18 12:01:44 IRDT 2018
اتاق خبر24 تیلرسون: اختلافات ما با نظام انقلابی ایران است Wed Oct 25 22:00:00 IRST 2017
تی نیوز وضعیت فوتبال خراسان رضوی از دید برخی دست اندرکاران Mon Apr 09 12:27:50 IRDT 2018
آفتاب ایران کوهکن: جمنا به پوشش حداکثری اصولگرایان اعتقادی نداشت Mon Oct 02 12:40:06 IRST 2017
اطلاعات روکرت Tue May 22 14:48:47 IRDT 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین تکلیف برخی با خودشان مشخص نیست/ فکر می‌کردیم بیشتر عذرخواهی کنند! Wed Jan 04 08:44:01 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران جهان اسلام با تمرکز بر ظرفیت‌هایش به ابر قدرت منطقی و عادل تبدیل می‌شود Fri Jan 19 14:40:02 IRST 2018
تدبیر و امید طوفان خاک در چذابه/ توزیع یک هزار ماسک Sat Oct 20 13:24:10 IRST 2018
پارس نیوز مسی تبدیل به گرانقیمت ترین بازیکن جهان می‌شود؟ Tue Jan 24 15:52:01 IRST 2017
اعتدال زالوهایی که به مردم زلزله‌زده رحم نمی‌کنند Tue Nov 28 13:00:36 IRST 2017
خبرگزاری مهر توسک: دولت آمریکا نظام قانونمند جهانی را به بازی گرفته است Fri Jun 08 22:42:51 IRDT 2018
پارس فوتبال عکس؛ بهترین بازیکن لیگ قهرمانان آسیا معرفی شد Sat Nov 10 22:19:29 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران پیام وزیر ارشاد به جشنواره‌ی تئاتر فجر Tue Jan 16 10:46:51 IRST 2018
خبرگزاری فارس تحقیقات کویت درباره انتشار فیلمی از تهدیدات داعش Sun Aug 06 09:49:00 IRDT 2017
خبرگزاری مهر ارائه تسهیلات لازم برای خرید اینترنتی بلیط زائران اربعین در سمنان Sat Oct 14 08:29:49 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی تالار مرکزی یاسوج قطب فرهنگی کشور می شود Thu Feb 16 18:56:00 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم مراسم تشییع دو شهید مدافع حرم - رشت Wed Nov 22 14:36:32 IRST 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین اربعین معجزه امام حسین (ع) و از نشانه‌های شیعه است/ مسیر اربعین قدمگاه دیروز زینب و عباس (ع) و امروز قدمگاه امام زمان(ع) Sat Oct 20 10:28:40 IRST 2018
فرارو همسر ملکه انگلیس اعلام بازنشستگی کرد Thu May 04 16:19:08 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران دیدار وزیر مشاور در امور خارجه فرانسه با ظریف Sat Aug 05 12:21:34 IRDT 2017
پارس نیوز ثمری: تمام تلاشم را خواهم کرد که باعث افتخار شوم Tue Jul 04 08:59:40 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم ساخت بزرگترین رادیو تلسکوپ جهان در چین Mon Jul 04 09:54:37 IRDT 2016
باشگاه خبرنگاران از حفظ نام ایران درفهرست کشورهای حامی تروریسم تا بزرگترین تهدید امنیت ملی آمریکا و قبرستان غول‌ها+تصاویر Wed Jul 05 20:46:45 IRDT 2017
تابناک تشکیل اتاق عملیات مشترک ارتش و کُردهای سوریه Fri Aug 04 12:00:01 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران چهار مصدوم در سانحه رانندگی Sat Dec 16 20:51:55 IRST 2017
آرا نیوز وحدت مسلمانان زمینه ساز خنثی شدن توطئه های دشمن است Thu Aug 23 12:38:41 IRDT 2018
تابناک اعزام هیات عراقی به آمریکا برای رایزنی در مورد تحریم های ایران/تمایل روسیه برای گسترش روابط نظامی با ایران/جزئیات حمله به کاخ ریاست‌جمهوری افغانستان/طرح رئیس سابق موساد برای شکست دادن حزب‌الله Wed Aug 22 09:13:09 IRDT 2018