خبرگزاری مهر - Tue Jun 20 13:51:05 IRDT 2017 نمایش خبر

شورای امنیت ملی مخالفتی با تردد خودروهای پلاک اروند ندارد

اهواز - رئیس کل دادگستری خوزستان گفت: تردد خودروهای پلاک اروند در کل استان را شورای تامین خوزستان مصوب کرد و شورای امنیت ملی مخالفتی با آن ندارد.

به گزارش خبرنگار مهر، فرهاد افشارنیا پیش از ظهر امروز در نشست خبری به مناسبت هفته قوه قضائیه اظهار کرد: در دادگستری خوزستان در 32 حوزه قضائی، خدمات این حوزه را به مردم استان ارائه می دهیم. 27 حوزه در سطح شهرستان و مابقی حوزه قضائی بخش هستند و البته حوزه قضائیه کارون هم باید با توجه به شهرستان شدن تشکیل شود که فعلا به خاطر کمبود بودجه تشیکل نشده است. 


افشار نیا عنوان کرد: استان خوزستان یکی از استان های مهم کشور است و اولین استان بعد از پایتخت کشور می تواند باشد. به لحاظ شاخص های اقتصادی و اجتماعی این استان، معتقد هستیم که جزو استان های مهم کشور هست و باید نگاه ویژه مسئولان را هم داشته باشد. 


وی عنوان کرد: بیشترین اراضی سطح کشت را در خوزستان داریم. از حیث منابع طبیعی، ذخایر و منابع نفتی، گازی، پتروشیمی، صنعت فولاد، جاده های ترانزیتی، مرزهای آبی و خشکی، تنوع اقوام و معنویتی که در خوزستان به لحاظ جنگ تحمیلی و مشهد شهدای کشور هست، اعتقاد داریم که جایگاه اول کشور را دارد ولی به میزان لازم و در خورشأن آن مورد توجه قرار نگرفته و در اثر این ناملایمتی ها نیز استان از نظر مسائل رفاهی، معیشیتی یا محرومیت زدایی در شأن متناسب با خود قرار ندارد. 


رئیس کل دادگستری خوزستان بیان کرد: ظرفیت بالای نمایندگان مجلس شورای اسلامی این استان که 18 کرسی را در مجلس دارند نیز باید برای رفع محدودیت به کار گرفته شده و همه وزارتخانه ها را برای این کار بسیج کنند. 


افشارنیا با اشاره به اینکه استان وضعیت بهداشتی و درمانی مناسبی ندارد، گفت: اساتید بزرگی در حوزه علمیه داریم که همه در کنار سایر مسائل نامبرده ظرفیت خوبی برای ایجاد تحول اساسی در خوزستان هستند. 


991 پست خالی در دادگستری خوزستان 


وی اظهار کرد: 991 پست مصوب قضائی در دادگستری خوزستان داریم که باید همه این پست ها پر باشد تا بتوانیم خدمات رسانی خوبی به مردم داشته باشیم ولی در حال حاضر فقط 518 نفر (52 درصد تصدی گری و 42 درصد پست خالی) را در اختیار داریم. سه هزار و 62 پست مصوب اداری داریم (برای هر قاضی سه تا چهار کارمند اداری برای پیگیری و اجرای دستورات نیاز است ولی در خوزستان فقط 37 درصد تصدی گری داریم و 63 درصد پست ها خالی است) ولی فقط یک هزار و 496 نفر را در اختیار داریم و به لحاظ حجم زیاد کار در خوزستان خستگی مفرط را هم به وجود می آورد که برخی از آنها به دنبال انتقال، اصرار بر بازنشستگی یا استعفا دارند. 


رئیس کل دادگستری خوزستان در ادامه با بیان اینکه در سال گذشته با وجود کمبودهای موجود، بیشترین جذب را در کشور داشتیم، گفت: در سال 95 متأسفانه سرقت تعزیری رتبه اول را در بین سایر جرائم استان داشته است. در تمامی استان ها قریب به اتفاق جزو جرم اول هست که مجرمان به لحاظ نبود اشتغال، درآمد کافی و مشکلات معیشتی دست به ارتکاب جرم می زنند. 


افشارنیا با اشاره به اینکه خوزستان در سرقت رتبه پنجم یا ششم کشور را دارد، خبر داد: ضرب و جرح عمدی، صدمات ناشی از تصادفات رانندگی، تهدید، توهین، مفقودی اشیا، اموال و مدارک، تخریب عمدی اموال، کلاهبرداری، مزاحمت تلفنی و خیانت در امانت رتبه های دوم تا دهم جرائم استان را دارند. 


وی در ارتباط با 10 مورد اول دعاوی حقوقی و مدنی مردم خوزستان نیز گفت: مطالبات وجه، مطالبه خسارات ناشی از دادرسی، طلاق توافقی (در سال گذشته هفت درصد رشد داشته است)، اعصار از پرداخت هزینه های دادرسی، مطالبه وجه چک، تأمین خواسته، اعصار از پرداخت محکومیتی، مطالبه مهریه (کاهش 19 درصدی در سال گذشته)، مطالبه خواسته تأخیر تعلیه و مطالبه خسارات مختلف این 10 مورد اول هستند. 


پیشتازی در شوراهای حل اختلاف 


افشارنیا در ارتباط با شوراهای حل و اختلاف گفت: خوزستان جزو پیشتازان و شاید مبدع تأسیس شورای حل و اختلاف است. این استان فرهنگ بسیار خوبی در زمینه صلح و سازی دارند و کمک بسیار خوبی به دادگستری خوزستان برای رسیدگی به برخی از دعاوی و صلح و سازش دارند. 


رئیس کل دادگستری خوزستان عنوان کرد: در سال گذشته 134 هزار و 330 فقره پرونده به شورای حل و اختلاف ارجاع کردیم و از این میزان 121 هزار و 795 پرونده را با موفقیت مختومه کردند که از این میان 28 هزار و 874 پرونده به صورت مصالحه (35 درصد پرونده ها) و مابقی توسط صدور رأی قاضی شورا مختومه شد. میانگین مصالحه در کشور 32 درصد ولی در خوزستان بالاتر و 35 درصد است. 


افشار نیا افزود: در بخش صیانت دادگستری و توجه به سلامت کارکنان دادگستری تلاش خیلی زیادی کردیم تا اعتماد و اطمینان مردم را به دستگاه قضائی کشور ارتقا دهیم؛ مدیریت حفاظت و اطلاعات دادگستری در کنار ارزشیابی و هیئت نظارت فعالیت خوبی داشته و توانستیم افرادی که بیرون از دادگستری وعده های واهی به مردم می دهند را شناسایی (140 نفر را به عنوان کارچاق کن و دلال را شناسایی و 46 نفر را دستگیر کردیم) و برای آنها تشکیل پرونده بدهیم. 


وی تصریح کرد: تعداد بسیار اندکی از کارکنان دادگستری که از راه مستقیم منحرف شدند را از کار اخراج کردیم که لطمه ای به سلامت دستگاه قضائی وارد نشود. برای اشرافیت به دادگستری سفرهای دوره ای به شهرستان ها داریم و در هر مأموریت کلیه فعالیت های آن حوزه قضائی را بررسی می کنیم و اگر احیانا تخلفاتی آنجا باشد با مردم صحبت و از دستگاه های مختلفی هم اطلاعات را دریافت می کنیم تا سلامت دادگستری خوزستان را بیش از پیش حفظ کنیم. 


حجم بالای گردش مالی در خوزستان 


افشارنیا در ارتباط با مفاسد اقتصادی گفت: با توجه به گردش مالی بالا در خوزستان و حجم بالای ثروت در این استان؛ طبیعی است که انحراف هم بیشتر از سایر استان ها باشد. مردم خوزستان درآمد سرانه بیشتری نسبت به سایر استان ها دارند و در همین صندوق هایی که اخیرا مشکلات مالی پیدا کردند نیز بیشترین سرمایه گذاری و تعداد شعب در خوزستان بوده است. 


رئیس کل دادگستری خوزستان ادامه داد: کمتر از سه هزار میلیارد تومان سپرده در این موسسات دچار مشکل شده، نداریم که موجب انتقاد هم هست که چرا این سرمایه ها در فعالیت های اقتصادی، سهام و یا کارآفرینی مورد استفاده قرار نمی گیرد و آن را به بانک واریز کرده که بخواهیم سود آن را بگیریم. 


افشارنیا گفت: با حضور اداره کل اطلاعات، بازرسی، دادگستری و دادستانی خوزستان کمیته ای را تشکیل و اخبار را از دستگاه های اطلاعاتی ـ امنیتی و مردم گرفته و آنها را عمدتا با محوریت پیشگیری، بررسی می کنیم. در صورت انجام تخلف نیز برخورد لازم را با افراد خاطی و گاها مدیران دستگاه ها انجام می دهیم. در یکی از پرونده های کمیته فوق با جلوگیری از یک قرارداد در یکی از دستگاه های خوزستان مانع هدر رفت 44 میلیون یورو از بیت المال شده و به آن دستگاه کمک کردیم. همچنین در حوزه زمین خواری 557 هکتار زمین را صیانت کردیم، در یکی دیگر از پرونده که مربوط به قاچاق سوخت به میزان 130 میلیون لیتر بود که جزای نقدی 400 میلیون تومانی برای پرونده آن صادر کردیم. 


وی با اعلام این خبر که در زمینه حفظ حقوق شهروندی مردم خوزستان نیز کمیته و هیئتی تشکیل داده ایم، گفت: بازداشتگاه های امنیتی، اختصاصی و عمومی را به صورت مرتب بازرسی و کنترل می کنیم. همچنین شکایات مردمی در زمینه حقوق شهروندی که واصل شده را مورد بررسی و پیگیری و در صورت احراز تخلف افراد متخلف را به مراجع قضائی معرفی کردیم. 


خواسته مردم تسریع در پرونده هاست 


افشار نیا تصریح کرد: یکی از خواسته های مردم تسریع رسیدگی به پرونده های مهم است که از آن جمله می توان به پرونده های جنایی اشاره کرد که برای مدیریت این حوزه کمیته ای را به منظور رسیدگی به پرونده های خاص، جنایی و خشن را تشکیل داده و نتایج بسیار خوبی داشته ایم. 


وی با اشاره به اینکه در معاونت پیشگیری از وقوع جرم فعالیت های متنوع و گسترده ای انجام شده است، یادآور شد: به عنوان نمونه در مورد حادثه فوت کودک سه ساله در کوی علوی اگر کار پیشگیری از سوی دستگاه های متولی در این حوزه انجام می شد قطع به یقین در پیشگیری از وقوع آن حادثه تأثیر بسزایی می داشت. 


رئیس کل دادگستری خوزستان در ارتباط با شورای بیت المال گفت: 429 فقره پرونده که منتهی به صدور حکم شده در این شورا در ارتباط با اراضی ملی و منابع طبیعی (سه هزار و 58 هکتار) شکل گرفت و 825 نفر متهم در این پرونده ها داشتیم. ارزش اقتصادی این اراضی دو هزار میلیون و 273 میلیارد ریال بوده است. 


افشارنیا با اشاره به اینکه 25 هکتار اراضی تغییر کاربری پیدا شده در خوزستان بود، گفت: بیشتر در شهرهای دزفول، شوشتر و شوش موارد تبدیل باغ به باغ ویلا را داشته ایم. چهار هزار و 413 میلیارد ریال میزان جرائم دریافتی در خوزستان بوده که این دریافتی برای 857 فقره پرونده برای منابع طبیعی، 478 فقره مدیریت حقوق اراضی، 50 فقره راه و شهرسازی و 10 فقره پرونده پلیس مبارزه با مفاسد اقتصادی بوده است. 


حمایت از سرمایه گذاری های مشروع 


وی عنوان کرد: برای رونق سرمایه گذاری و جذب سرمایه گذاران به خوزستان از سرمایه گذاری های مشروع حمایت و کمیته ای را برای این موضوع تشکیل داده و مشکلات افراد با واحدها و سازمان های دولتی را پیگیری می کنند. 


افشارنیا با اشاره به اینکه نزدیک به 300 نفر از افراد را داریم که نتوانسته اند بدهکاری های خود را پرداخت کنند، گفت: سازمان های خصوصی و مردم نهاد در این زمینه باید ورود کنند چون دولت به تنهایی از پس این کار برنمی آید. چهار سال قبل 10 میلیون در جشن گلریزان جمع کردیم ولی سال گذشته با توجه به وجود تشکیل ستاد دیه آن را به 6 میلیارد ارتقا داده و تعداد خیران را نیز به یک هزار و 500 نفر افزایش دادیم. 


تبادل محکوم با عراق داریم 


رئیس کل دادگستری خوزستان با تأکید بر تکریم ارباب رجوع و حسن سلوک و رفتار با مراجعه کنندگان به دستگاه قضا خبر داد: با کشور عراق از طریق مرز شلمچه تبادل محکومان داریم و اگر کسی محکوم ایرانی در عراق سراغ دارد را می تواند به ما معرفی کند. 


افشار نیا با بیان این مطلب که پرونده های ورودی به دادگستری در چند نوبت رسیدگی می شوند و در پرونده های کیفری این رسیدگی ها بیشتر هم هست، خبر داد: سال گذشته 560 هزار و 844 فقره پرونده وارد واحدهای مختلف دادگستری خوزستان شدند که به همین میزان هم مختومه شدند. همچنین در سال گذشته نسبت به سال ماقبل هشت درصد افزایش ورود پرونده به دادگستری و 11 درصد هم افزایش مختومه شدن پرونده ها داشتیم. 


وی در خصوص تردد خودروهای پلاک منطقه آزاد اروند در کل استان نیز گفت: برای مناطق آزاد حوزه جغرافیایی با نقشه و حدود و مرز تعیین شده و بر اساس قوانین این مناطق که تابع قوانین جاری سرزمینی نیستند، خودروها باید در محدوده تعیین شده تردد کنند ولی شورای تامین خوزستان خروج این خودروها از محدوده را مصوب و به تهران ارائه داد که شورای امنیت ملی با آن مخالفتی نداشت. 


افشار نیا توضیح داد: طرح توسعه خوزستان به استاندار اجازه می دهد که از کلیه امکانات و ظرفیت ها در این راستا استفاده کند که منطقه آزاد هم جزو این موارد است. ما خودمان مدافع طرح آزاد بودن تردد خودروهای اروند هستیم که عمدتا وزارت صنعت و معدن پیگیر لغو آن بوده و شاید خودروسازان ملی پشت این ماجرا بودند ولی خوشبختانه قرار بر منع تعقیب برای استاندار وقت صادر شده و تاکنون هیچ متعرضی ندارد. 


رئیس کل دادگستری خوزستان همچنین بیان کرد: حادثه تروریستی تهران هیچ ارتباطی به خوزستان ندارد ولی استانی مثل خوزستان مورد طمع و توجه گروه های تروریستی هست و علاقمند به اقدامات خاص بودند و برای خود آرزوی محال و خواب آشفته داشتند که ناکام می مانند.
خبرگزاری مهر قاسمی درگذشت محب اهری را تسلیت گفت Wed Jan 16 20:30:11 IRST 2019
خبرگزاری مهر تداوم فعالیت تجاری خرمشهر در پنجشنبه ها Tue Jan 24 08:30:41 IRST 2017
خبرگزاری مهر هوای اصفهان در وضعیت سالم ثبت شد/شاخص کیفی 70 Tue Oct 02 16:22:48 IRST 2018
خبرگزاری مهر چرا ورزشکاران ایران موفق نبودند؟/ پیش‌بینی تعداد مدال‌های طلا Fri Aug 19 00:14:26 IRDT 2016
خبرگزاری مهر فرنگی کاران برتر مشخص شدند/ قهرمانی ولاسوف، آباچاریف و سیمینوف Mon Jan 22 14:55:05 IRST 2018
خبرگزاری مهر حضور مقتدرانه ملت ایران نشان دهنده روحیه انقلابی آنهاست Sun Nov 04 13:09:38 IRST 2018
خبرگزاری مهر رای انضباطی بازی جنجالی سپیدرود و ملوان اعلام شد Tue Oct 02 16:49:25 IRST 2018
خبرگزاری مهر تلویزیون در حوزه اجتماعی موفق نیست/ فقدان برنامه‌های تاثیرگذار Sun Nov 12 08:42:49 IRST 2017
خبرگزاری مهر تبریک ششمین قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد/تقدیر از میزبانی کرمانشاه Fri Feb 17 20:13:10 IRST 2017
خبرگزاری مهر رشد 16درصدی کشف جرائم در تهران/افزایش 42درصدی دستگیری ها Thu Apr 04 15:18:33 IRDT 2019
خبرگزاری مهر گرمای خوزستان کاسته می شود/ رطوبت در راه است Thu Aug 11 16:52:31 IRDT 2016
خبرگزاری مهر ناداستان به مخاطب قدرت روایت می‌دهد Mon Dec 10 11:39:42 IRST 2018
خبرگزاری مهر 160 طرح در مرحله استانی جشنواره ایستگاه علوم و پژوهش اجرا می شود Wed Apr 26 09:24:04 IRDT 2017
خبرگزاری مهر «محسن پرهیزگار» در جایگاه رئیس حراست حوزه فرهنگ قرار گرفت Mon Apr 23 13:20:54 IRDT 2018
خبرگزاری مهر سقوط 5 نفر در رودخانه کوهمره سرخی/ آتش سوزی طاووس عمدی بود Fri Apr 05 18:42:26 IRDT 2019
خبرگزاری مهر قاب هایی که فضا را زشت کرده‌اند/ مغفول ماندن یک ظرفیت بزرگ Fri Jul 29 06:06:14 IRDT 2016
خبرگزاری مهر «سید حسن نصرالله» امروز سخنرانی می‌کند Mon Apr 22 13:08:29 IRDT 2019
خبرگزاری مهر امدادگران با سگهای زنده یاب برای یافتن جوان بستکی عازم منطقه شدند Thu Feb 16 15:36:21 IRST 2017
خبرگزاری مهر شهادت یک جوان فلسطینی در «نابلس» Sun Apr 28 08:35:06 IRDT 2019
خبرگزاری مهر پیگیری برای حل مشکل واحدهای تولیدی خراسان رضوی Sun Jan 28 15:37:39 IRST 2018
خبرگزاری مهر دلار به کانال 9000 تومان بازگشت/نرخ امروز 9900 تومان Wed Dec 12 11:46:56 IRST 2018
خبرگزاری مهر وزش باد شدید استان زنجان را فرا می گیرد/بارشی در زنجان نداریم Tue May 16 08:10:56 IRDT 2017
خبرگزاری مهر هیئت مدیره خانه مطبوعات گلستان عزل شدند Tue Jul 04 14:56:46 IRDT 2017
خبرگزاری مهر دانشگاه آزاد امانتی از سوی نظام و مردم است Wed Mar 08 14:43:48 IRST 2017
خبرگزاری مهر کتاب «زینهار از تکبر» منتشر شد Sat Feb 17 14:30:07 IRST 2018
خبرگزاری مهر جنایات پلیس میانمار علیه مسلمانان بررسی می شود Mon Feb 13 13:36:40 IRST 2017
خبرگزاری مهر همکاری دانشگاه امیرکبیر و آژانس دانشگاهی فرانکوفونی فرانسه Sat Apr 28 15:36:29 IRDT 2018
خبرگزاری مهر نصب دوربین برلباس محیط‌بانان/تحویل جلیقه‌های ضدگلوله به محیط‌زیست Thu Apr 12 09:52:19 IRDT 2018
خبرگزاری مهر توسعه شبکه فاضلاب در استان زنجان مورد توجه است Mon Dec 18 15:07:44 IRST 2017
خبرگزاری مهر نباید از نقش زنان کارآفرین در توسعه غافل بود Sat Dec 29 17:39:29 IRST 2018
خبرگزاری مهر محور قدیم تهران-ساوه باز شد/محور قدیم تهران-قم همچنان مسدود Tue Jan 30 09:28:54 IRST 2018
خبرگزاری مهر جشن بزرگ ولایت در خرم‌آباد برگزار می‌شود Fri Apr 07 14:19:09 IRDT 2017
خبرگزاری مهر کسب درآمد از آلودگی هوا به کمک فناوری نانو Mon Jan 21 12:16:56 IRST 2019
خبرگزاری مهر نفرات برتر گروه های معارفی چهل ویکمین دوره مسابقات قرآن اعلام شد Thu Oct 11 12:44:26 IRST 2018
خبرگزاری مهر از درگیری لفظی نماینده های سمنان تا معذرت خواهی مطهری Mon Apr 10 14:45:38 IRDT 2017
خبرگزاری مهر اختصاص 33 هزار میلیارد ریال برای اجرای آبیاری تحت فشار در کشور Sat Jul 29 13:54:17 IRDT 2017
خبرگزاری مهر جزییات فرزندکشی در تهران/ اعترافات وحشتناک پدر پسرکش Sun Sep 17 12:29:40 IRDT 2017
خبرگزاری مهر اعزام اولین گروه کارکنان یگان یکم امیرالمومنین به سواحل شمالی Thu Jun 30 10:27:20 IRDT 2016
خبرگزاری مهر دستگاه‌ها موظف به اجرای مصوبات قانون مدیریت حوادث غیرمترقبه شدند Tue Feb 05 09:33:50 IRST 2019
خبرگزاری مهر برنامه دولت در سال جدید بهبود وضعیت اقتصادی مردم است Thu Apr 05 12:46:04 IRDT 2018
خبرگزاری مهر کودکان زلزله‌زده نقاشی هایشان را به خانه هنرمندان می آورند Wed Jul 25 13:46:31 IRDT 2018
خبرگزاری مهر آغاز مسابقات سراسری دارالقرآن امام علی(ع) Sat Dec 15 08:28:06 IRST 2018
خبرگزاری مهر دبیر شورای عالی امنیت ملی وارد کابل شد Wed Dec 26 09:21:02 IRST 2018
خبرگزاری مهر فیلمبرداری «سامورایی در برلین» به نیمه رسید Sat Oct 13 16:27:17 IRST 2018
خبرگزاری مهر خلیج فارس و نیاز فوری به یک ساختار امنیتی جدید Wed Jan 31 15:20:01 IRST 2018
خبرگزاری مهر مسابقات شطرنج سریع هفتگی استان‌همدان برگزار شد Sat Jun 03 17:21:31 IRDT 2017
خبرگزاری مهر جزییات نحوه جدایی مگویان از استقلال/ قلم قرمز دو میلیارد آب خورد! Mon Jul 31 11:11:56 IRDT 2017
خبرگزاری مهر ائتلاف ضد تروریستی عربستان، علیه تروریسم یا ایران؟ Mon Nov 27 11:44:41 IRST 2017
خبرگزاری مهر کتاب «مونتسکیو و ایده‌های مستبدانه اروپا» منتشر شد Wed Sep 19 12:14:33 IRDT 2018
خبرگزاری مهر امنیت ایران در منطقه شگفت انگیز است/گوش به فرمان ترامپ نیستیم Wed Oct 04 22:00:57 IRST 2017
خبرگزاری مهر بافت گونه مقاوم درخت گردو در خلخال کشت می‌شود Thu Aug 11 12:28:15 IRDT 2016
خبرگزاری مهر تمام شعر احمد عزیزی پر از دانش‌ و ظرافت‌ است Mon Mar 06 19:32:42 IRST 2017
خبرگزاری مهر دانشجویان تندیس فداکاری گرفتند/ اعطای 3 تندیس به دانشجویان شهید Tue Dec 19 17:55:38 IRST 2017
خبرگزاری مهر دستگیری 21 نفر سارق حرفه ای در دهلران Sat Apr 15 21:15:47 IRDT 2017
خبرگزاری مهر هاشمی هم به مدال برنز دست یافت Sun Sep 10 20:03:43 IRDT 2017
خبرگزاری مهر موافقت مجلس با بررسی اولویت‌دار استفساریه مربوط به حقوق ایثارگران Tue Feb 05 10:50:38 IRST 2019
خبرگزاری مهر برخی کشورهای منطقه رفتارهای ماجراجویانه دارند Mon Dec 04 15:25:46 IRST 2017
خبرگزاری مهر 1499 قلم شی تاریخی در مازندران کشف شد Wed Jan 02 15:25:14 IRST 2019
خبرگزاری مهر افشین یداللهی به خانه ابدی بدرقه شد/ غزل خداحافظی شاعر ترانه‌ها Fri Mar 17 10:47:15 IRST 2017
خبرگزاری مهر خوشبختانه مجازات نشدیم/ پنالتی گل می شد وضعیت فرق می کرد Mon Apr 10 21:25:33 IRDT 2017
خبرگزاری مهر «شکر لَلِه»؛ طلای سرخ مازندران Wed Apr 10 07:58:02 IRDT 2019
خبرگزاری مهر هنرمند جوان «تجربه» های نقاشیخط خود را به نمایش گذاشت Sun Aug 06 14:01:50 IRDT 2017
خبرگزاری مهر ارتباط مشکلات خواب و ریسک بروز سکته Mon Aug 08 06:18:36 IRDT 2016
خبرگزاری مهر هرگز از سوی ایران درخواست ملاقات با ترامپ مطرح نشده است Fri Sep 21 15:54:46 IRDT 2018
خبرگزاری مهر کار شعر فلسفه‌بافی نیست؛ توقعمان را از شعر کم کنیم Tue Sep 11 14:09:03 IRDT 2018
خبرگزاری مهر نابودی490هزارهکتار ازمراتع مرکزی بر اثر اقدامات غیراصولی وخشکسالی Sat Feb 25 11:25:37 IRST 2017
خبرگزاری مهر تعامل و تقابل تاریخی اسلام و مسیحیت در غرب Thu Feb 15 08:52:09 IRST 2018
خبرگزاری مهر تفکر و عمل مجاهدانه عامل پیروزی در نبرد اقتصادی با دشمن است Wed Jan 09 16:25:58 IRST 2019
خبرگزاری مهر طرح اصلاح قانون جرم سیاسی اعلام وصول شد Sun Feb 03 12:04:41 IRST 2019
خبرگزاری مهر جامعه مهندسین پاسخگوی عدم مقاومت بیمارستان ها باشند Mon Dec 11 11:59:14 IRST 2017
خبرگزاری مهر آخرین رمان دان دلیلو ترجمه شد/ ایرانی‌ها به «نقطه کی» می‌رسند Sat Aug 06 07:24:57 IRDT 2016
خبرگزاری مهر سکوهای نفتی قدیمی به حفظ حیات آبزیان کمک می کنند Wed Jul 11 14:01:46 IRDT 2018
خبرگزاری مهر 4 میلیارد سیر قاچاق در بندر لنگه کشف شد Wed Aug 16 13:13:52 IRDT 2017
خبرگزاری مهر جلسه بررسی رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی کابینه دوازدهم آغاز شد Tue Aug 15 08:15:49 IRDT 2017
خبرگزاری مهر زمین لرزه 4.4 ریشتری بم خسارت نداشت Mon Jan 14 09:27:54 IRST 2019
خبرگزاری مهر بخش برون‌مرزی صداوسیما از مولفه های تحکیم امنیت ملی‌ است Tue Nov 27 15:06:54 IRST 2018
خبرگزاری مهر پخش اختتامیه جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی از رادیو فرهنگ Mon Aug 27 16:14:37 IRDT 2018
خبرگزاری مهر تحریم ها برمترو تاثیر ندارد/نیاز به اعتبار اورژانسی برای مترو Mon Jul 09 11:02:25 IRDT 2018
خبرگزاری مهر مسئول یکی از شعب بانکی استان مرکزی به اتهام جعل و اختلاس دستگیرشد Wed Mar 08 15:28:19 IRST 2017
خبرگزاری مهر اردن هم در کنفرانس اقتصادی بحرین شرکت می‌کند Sun Jun 23 10:33:22 IRDT 2019
خبرگزاری مهر حمایت «میشل اوباما» و «برنی سندرز» از نامزدی کلینتون Tue Jul 26 19:47:20 IRDT 2016
خبرگزاری مهر قیمت جهانی نفت کاهش یافت/آمریکا در حال از بین بردن تلاش اوپک Wed May 31 11:42:46 IRDT 2017
خبرگزاری مهر صادرات غیرنفتی استان مرکزی در سال جاری به 990میلیون دلار رسید Sat Mar 16 22:21:11 IRST 2019
خبرگزاری مهر آماده سازی مدارس قصرشیرین باید تا دوشنبه هفته آینده به اتمام برسد Thu Nov 16 20:50:10 IRST 2017
خبرگزاری مهر اتحاد تولیت های اعتاب مقدس اسلامی ناامیدی را برای دشمن رقم می زند Mon Aug 15 19:53:19 IRDT 2016
خبرگزاری مهر 4 پروژه زیرساختی و تولیدی در منطقه آزاد انزلی افتتاح می شود Wed Jun 28 12:23:46 IRDT 2017
خبرگزاری مهر شناسایی بازار های صادراتی جدید برای کشور مورد توجه قرار گرفته است Thu Jan 03 18:22:27 IRST 2019
خبرگزاری مهر مسابقات تنیس ساحلی قهرمانی کشور در بابلسر آغاز شد Wed Aug 10 10:45:07 IRDT 2016
خبرگزاری مهر ضرورت صیانت جامعه دانشگاهی کشور از دستاوردهای انقلاب اسلامی Tue Jun 04 12:34:06 IRDT 2019
خبرگزاری مهر اختتامیه مسابقات قرآنی مددجویان کمیته امداد استان بوشهر برگزار شد Wed Jun 21 13:19:13 IRDT 2017
خبرگزاری مهر ترکیب تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی اعلام شد Mon Apr 08 12:18:23 IRDT 2019
خبرگزاری مهر در سودای یک سقف Sun Dec 02 09:55:19 IRST 2018
خبرگزاری مهر سفارت ایران درباکو به جوسازی های رسانه ای واکنش نشان داد Thu Feb 02 23:30:52 IRST 2017
خبرگزاری مهر چرا توافق تولید جدید اوپک نفت چندانی به بازار اضافه نمی‌کند؟ Fri Jun 22 20:58:02 IRDT 2018
خبرگزاری مهر انفجار تانکر نفت در حمیل/ تلفات جانی نداشتیم Tue Dec 25 11:51:51 IRST 2018
خبرگزاری مهر سیل بیش از 405 هزار هکتار مزارع آمریکا را زیر آب برد Sat Mar 30 16:05:58 IRDT 2019
خبرگزاری مهر 2 کشته و 12 زخمی در حادثه انفجار در مسیر اتوبوس گردشگران در مصر Fri Dec 28 22:35:09 IRST 2018
خبرگزاری مهر آتش سوزی گسترده انبار ضایعات در کرمان خاموش شد Mon Nov 19 16:52:45 IRST 2018
خبرگزاری مهر امام جواد (ع) با پیشه‌کردن سجایای اخلاقی در قلب مومنین نفوذ کرد Sat Apr 08 15:12:08 IRDT 2017
خبرگزاری مهر محدودیت های ترافیکی جاده چالوس اعلام شد Wed Mar 29 11:38:32 IRDT 2017
آفتاب ایران مصرف 3 عدد تخم مرغ در هفته، خطر مرگ زودرس را افزایش می دهد Sun Mar 17 09:50:04 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم 7 قرارداد صادراتی بین ایران و بلاروس امضا شد Wed Jan 24 16:20:27 IRST 2018
شفاف شلیک موشک بالستیک «بدر 1» به مواضع سعودی/ ناکامی یورش به نجران Sun Oct 14 09:14:33 IRST 2018
مشرق نیوز عکس/ جاسازی کوکائین زیر کلاه گیس! Fri Jul 19 11:07:41 IRDT 2019
جماران جلبک ها نفس خلیج گرگان را به شماره انداخت Sat Aug 04 08:35:11 IRDT 2018
جماران 2 هزار و 225 کیلو گرم مواد فاسد در جنوب خوزستان معدوم شد Mon Jul 03 12:28:53 IRDT 2017
یک ورزش خلاصه بازی: پرتغال 1 - مراکش 0 Wed Jun 20 18:35:08 IRDT 2018
جام نیوز رحمتی باعث شد اقتدار، لذت و جذابیت برد دربی خراب شود Wed Feb 15 09:03:10 IRST 2017
فردا باب کورکر: نیروهای آمریکایی در افغانستان می مانند Mon Oct 02 14:54:40 IRST 2017
خرداد نیوز رضایی: انتخاب رییس‌جمهور جدید عراق نویدبخش تقویت روابط با ایران است Fri Oct 05 15:35:56 IRST 2018
تی نیوز حرکت کور برای فرار از رکود Sun Sep 24 06:56:50 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا نیاز 120 میلیاردی برای رفع خطر از مدارس شهر/ دولت به تنهایی قادر به تامین این رقم نیست Sun Jul 02 13:01:39 IRDT 2017
ایلنا رقابت نزدیک غول‌ها برای جذب سانچز؛ چه کسی الکسیس را خواهد ربود؟ Thu Mar 02 20:41:55 IRST 2017
بورس نیوز اصلاح دستورالعمل مرتبط با کفایت سرمایه بانک‌ها Sat Apr 28 14:50:57 IRDT 2018
روزنامه آرمان روابط عمومی چین خواستار توقف مداخله انگلیس در امور هنگ‌کنگ شد Sun Feb 26 03:30:00 IRST 2017
روزنامه دنیای اقتصاد تایید صلاحیت حرفه‌ای معاون فنی بیمه ‌کوثر Tue Jun 27 12:45:18 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم تشریح جزئیات پنجمین همایش ملی مدیریت جهادی از زبان سردار سپهر Sun Jan 13 15:37:00 IRST 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران توضیحات "مولاوردی" درخصوص دو موضوع شبهه‌انگیز Mon Dec 24 14:40:05 IRST 2018
فردا احمدی: خوشحالم همه سکوها برای ایران بود Mon May 15 20:51:19 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران تدوین سند ارتقاء وضعیت زنان Sat Feb 16 13:46:34 IRST 2019
تی نیوز خلاصه بازی لیورپول و رم (5-2) با گزارش جذاب انگلیسی Sat Apr 28 20:29:38 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم عکس یادگاری شرکت کنندگان در نشست فوق‌العاده سازمان همکاری اسلامی در استانبول Fri Mar 22 13:52:23 IRDT 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران جولان بمب‌افکن آمریکایی بر فراز آسمان سواحل کره‌شمالی Sun Sep 24 03:31:18 IRST 2017
خبرگزاری نسیم سلطانی‌فر: پرسپولیس قهرمان می‌شود/ 80 درصد الزامات AFC در "آزادی" فراهم شده است Tue Oct 30 13:25:03 IRST 2018
سراج 24 دستگاه دیپلماسی از حقوق مردم بحرین حمایت کند Mon Aug 01 20:06:00 IRDT 2016
تی نیوز حمایت دولت از آذرآب و هپکو اراک تا انتخاب مدیریت کارآمد ادامه دارد Wed Sep 27 23:44:16 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران جنتی: تحریم‌های آمریکا علیه مسئولان عالی کشور نظام تبلیغاتی است Wed Jun 26 12:28:04 IRDT 2019
واحد مرکزی خبر خسارت بلایای طبیعی، بیش از هزار میلیارد Mon Oct 08 15:13:30 IRST 2018
خبرگزاری فارس تعامل کانال تلویزیونی العالم با مخاطبان از طریق فیس‌بوک Wed Jan 24 03:32:00 IRST 2018
اکو ویژن مراسم کلنگ زنی هتل بافت برگزار شد Thu Mar 09 11:30:06 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران تیراندازی در نزدیکی ساختمان مرکزی یوتیوب Wed Apr 04 03:14:40 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجو رکود قفلی است که می‌تواند با حضور مردم باز شود/ بیکاری باید به 8 درصد برسد Mon May 01 17:55:10 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران درهای باز فرهنگی؛ ایران و آلبانی Tue Feb 14 11:44:31 IRST 2017
ورزش 3 10 گل برتر هری کین در تاتنهام Sat Jul 29 20:03:59 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران جسدی که پیدا نمی‌شود/ شکست انحصار علمی غرب Sat Oct 27 01:08:21 IRST 2018
تی نیوز فیلم هوایی از مراسم خاکسپاری شهید جنجگو در قطعه شهدای وادی رحمت تبریز Tue Sep 12 01:46:29 IRDT 2017
ایران آنلاین زن سـارق در دام پلیس Thu Jun 20 00:34:00 IRDT 2019
باشگاه خبرنگاران نمای زشت فاضلاب در کوچه و خیابان‌های شادگان + تصاویر Fri Jul 07 14:37:01 IRDT 2017
افکارخبر طلسم شکنی دروازه بان ملی پوش مقابل استقلال Sun Aug 20 01:10:00 IRDT 2017
ساعت24 شماره پیراهن ستاره جدید پرسپویلس Fri Aug 18 20:49:09 IRDT 2017
تی نیوز استخدام صندوقدار نیمه وقت خانم جهت رستوران در اصفهان Wed Sep 06 14:06:52 IRDT 2017
فرارو (تصاویر) دستگیری سارق مسلح در رشت Sat Jan 19 15:23:59 IRST 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران ادامه کار بنی تمیم و لایق تا تعیین سرپرست فدراسیون کشتی Fri Nov 02 19:10:35 IRST 2018
یک ورزش تیلی: نتایج ما کمی فراتر از انتظارمان بود! Tue Jul 03 11:31:59 IRDT 2018
تی نیوز مسجدی که محل اختلاف انگیزی باشد، تقدس ندارد Wed Apr 25 16:05:20 IRDT 2018
نامه نیوز نخست‌وزیر جزیره جنجالی «پاپوآ گینه نو» استعفا کرد Sun May 26 11:25:17 IRDT 2019
آریا ایران و ترکیه هرگز از هم جدا نمی شوند Mon Nov 26 12:21:09 IRST 2018
خبرگزاری شبستان راه را در حوزه نظامی بر دشمن بسته‌ایم/موازنه را معکوس کرده‌ایم Wed Jul 03 10:10:00 IRDT 2019
تدبیر و امید 12 خوراکی که رگ‌های قلب را باز می‌کند Wed May 01 06:40:01 IRDT 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران دورخیز اسدآباد برای جذب 4 سرمایه‌گذار Wed Aug 09 17:08:07 IRDT 2017
ایران آنلاین رده‌بندی آزادترین اقتصادهای جهان Wed Jan 30 17:28:40 IRST 2019
ساعت24 تخفیف 30 تا 40 درصدی در سفرهای گروهی به مشهد Mon May 29 15:43:29 IRDT 2017
ایران آنلاین راز بازداشت یک شاهزاده سعودی و پدرش Sun Apr 14 14:08:58 IRDT 2019
تهران پرس علی نژاد: ووشو باید بین رشته های طلایی ایران در بازیهای جاکارتا باشد Sat Feb 24 16:31:00 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا گزارش تصویری/ تولید لباس فرم مدارس توسط دانش آموزان در زهک Thu Aug 02 11:06:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی یک پهپاد آمریکا در«پروان» افغانستان سقوط کرد Mon Mar 18 10:18:00 IRST 2019
برنا ترزا می رسما استعفا کرد Fri Jun 07 14:30:31 IRDT 2019
اقتصاد آنلاین وزنه برداری قهرمانی آسیا Fri Apr 26 21:22:25 IRDT 2019
ساعت24 امکان صدور گذرنامه در مرزها وجود ندارد Wed Oct 17 21:35:30 IRST 2018
عصر ایران آمریکا یک شهروند ایرانی را به دور زدن تحریم‌های ایران متهم کرد Wed Jun 05 09:13:18 IRDT 2019
ورزش 3 ژرژ مندس عامل فرار مالیاتی ستاره های فوتبال است؟ Sat Jun 24 05:03:00 IRDT 2017
روزنامه دنیای اقتصاد بازتاب سخنان مهم رهبر انقلاب در اولین روز سال 98 Thu Mar 21 20:22:29 IRST 2019
باشگاه خبرنگاران اختصاص 750 هکتار از مزارع قم به کشت کلزا/ عملیات برداشت کلزا از سطح مزارع استان آغاز شده است Sun Jun 02 12:03:32 IRDT 2019
ساعت24 در آستانه تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران: عراق ظرفیت تولید نفت را افزایش می‌دهد Thu Nov 01 14:54:59 IRST 2018
تی نیوز تشخیص و اندازه گیری عیوب نانومواد از سوی محققان اصفهان و شیراز Sun Sep 03 17:17:00 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران کارت‌های کالای 5 تا 10 میلیون تومانی/ ایده پرداخت اقساط خرید با یارانه Tue Jul 25 15:48:19 IRDT 2017
زومیت نسخه بتای عمومی اندروید P از امروز در دسترس کاربران قرار گرفت Tue May 08 22:59:00 IRDT 2018
جماران اعلام مکان برگزاری دیدار استقلال و الهلال Tue Dec 04 13:44:16 IRST 2018
بی باک نیوز شرایط بیمه مسافران ایرانی/ بیشترین خسارت برای کدام مقصدها است؟ Mon Feb 20 06:09:02 IRST 2017
جماران زیارت امام حسین (ع) از زبان امام زمان (عج) Sat Sep 30 15:40:30 IRST 2017
فرارو مجتمع برکت شهیدحججی، هدیه‌ی رهبر انقلاب به مردم نجف‌آباد Tue Dec 11 17:22:34 IRST 2018
آریا 170 نماینده در اجلاس اتحادیه بین المجالس شرکت کردند Sun Dec 16 09:59:49 IRST 2018
میزان رسیدگی به جرایم فضای مجازی تخصصی‌تر می‌شود Wed May 16 15:03:23 IRDT 2018
جماران مبارزه با فساد باید ریشه ای باشد Sat Aug 18 09:19:03 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران ویدئو / مراسم تشییع پیکر مرحوم جمشید مشایخی Sat Apr 06 15:33:56 IRDT 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران تذکر حافظی به شهردار درباره عدم تخصیص اعتبارات مصوب شورای شهر به سازمان آتش نشانی Sun Jan 29 13:20:04 IRST 2017
آفتاب برخورد با عاملان شایعه‌ ادغام بانک مهر اقتصاد Mon Jun 19 15:57:37 IRDT 2017
روزنامه دنیای اقتصاد زمان اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان نیمه‌متمرکز دانشگاه‌ها Sat Feb 03 13:46:52 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران نشست اعضای ستاد انتخابات شهرستان همدان با نماینده ولی فقیه در استان Tue Apr 18 10:29:42 IRDT 2017
تهران پرس برق‌گرفتگی و فوت سارق سیم‌های فشار قوی+عکس Mon Sep 18 06:54:00 IRDT 2017
همشهری آنلاین عارف: تا پایان امسال نامزد نهایی ریاست جمهوری را اعلام می‌کنیم Mon Mar 06 15:09:23 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی کمیته بین المللی المپیک با موجی از حملات سایبری روبرو است Sun Aug 14 14:59:00 IRDT 2016
باشگاه خبرنگاران معرفی برگزیدگان جشنواره تئاتر استانی مونولوگ دیلم Mon May 06 09:59:36 IRDT 2019
آفتاب ایران دومین تیزر «جشنواره هنر مقاومت » منتشر شد+فیلم Mon Oct 15 14:50:27 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران اختتامیه جشنواره ملی مجسمه‌های نمکی با حضور معاون وزیر فرهنگ برگزار می‌شود Thu Apr 13 10:34:14 IRDT 2017
پول نیوز جهادکشاورزی Sat Jan 05 08:13:28 IRST 2019
باشگاه خبرنگاران مصرف برق در کهگیلویه و بویراحمد 51 مگاوات کاهش می‌یابد Tue Jan 29 10:43:32 IRST 2019
خبرگزاری جمهوری اسلامی 10 هزار بیمار اسکیزوفرنی در چهارمحال و بختیاری وجود دارد Mon May 28 12:24:00 IRDT 2018
تابناک اخبار زلزله؛ استرسی بر جان کودکان Mon Dec 25 00:30:01 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی دومین کاروان کمک های کهگیلویه و بویراحمد به مناطق سیل زده ارسال شد Tue Apr 16 02:11:00 IRDT 2019
فردا توصیه پلیس اسرائیل برای ارائه کیفرخواست علیه نتانیاهو Sat May 06 18:36:58 IRDT 2017
صبح تهران اعلام زمان نشست خبری شفر و برانکو Tue Feb 27 16:02:26 IRST 2018
پایگاه خبری الف اتحادیه فروشندگان خودرو: دیوار دلالان فرو ریخت Sat May 04 15:43:00 IRDT 2019
واحد مرکزی خبر وقوع 184 فقره حادثه در دزفول +عکس Fri Jun 30 14:08:23 IRDT 2017
آفتاب ارزان‌ترین و گران‌ترین شهرهای جهان + جایگاه تهران Sun Feb 04 17:10:41 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران برنامه‌ی ویژه‌ای با حضور «لیلا حاتمی» در کانادا Tue Jul 25 10:06:46 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا ضرورت ابلاغ سریعتر بسته مقابله با تحریم در حمایت از پیمانکاران Wed Sep 12 16:48:50 IRDT 2018
آریا ریزش از اصولگرایان یا پایبندی بر اصول؟ Sat May 26 20:21:23 IRDT 2018
میزان هفتمین همایش ملی نقش پژوهش در فرآیند قانون‌گذاری آغاز شد Mon Dec 17 08:56:16 IRST 2018
گجت نیوز انتشار یک رندر گرافیکی از پنل جلویی ال جی کیو 9 Fri Nov 09 20:05:07 IRST 2018