خبرگزاری مهر - Tue Jun 20 13:51:05 IRDT 2017 نمایش خبر

شورای امنیت ملی مخالفتی با تردد خودروهای پلاک اروند ندارد

اهواز - رئیس کل دادگستری خوزستان گفت: تردد خودروهای پلاک اروند در کل استان را شورای تامین خوزستان مصوب کرد و شورای امنیت ملی مخالفتی با آن ندارد.

به گزارش خبرنگار مهر، فرهاد افشارنیا پیش از ظهر امروز در نشست خبری به مناسبت هفته قوه قضائیه اظهار کرد: در دادگستری خوزستان در 32 حوزه قضائی، خدمات این حوزه را به مردم استان ارائه می دهیم. 27 حوزه در سطح شهرستان و مابقی حوزه قضائی بخش هستند و البته حوزه قضائیه کارون هم باید با توجه به شهرستان شدن تشکیل شود که فعلا به خاطر کمبود بودجه تشیکل نشده است. 


افشار نیا عنوان کرد: استان خوزستان یکی از استان های مهم کشور است و اولین استان بعد از پایتخت کشور می تواند باشد. به لحاظ شاخص های اقتصادی و اجتماعی این استان، معتقد هستیم که جزو استان های مهم کشور هست و باید نگاه ویژه مسئولان را هم داشته باشد. 


وی عنوان کرد: بیشترین اراضی سطح کشت را در خوزستان داریم. از حیث منابع طبیعی، ذخایر و منابع نفتی، گازی، پتروشیمی، صنعت فولاد، جاده های ترانزیتی، مرزهای آبی و خشکی، تنوع اقوام و معنویتی که در خوزستان به لحاظ جنگ تحمیلی و مشهد شهدای کشور هست، اعتقاد داریم که جایگاه اول کشور را دارد ولی به میزان لازم و در خورشأن آن مورد توجه قرار نگرفته و در اثر این ناملایمتی ها نیز استان از نظر مسائل رفاهی، معیشیتی یا محرومیت زدایی در شأن متناسب با خود قرار ندارد. 


رئیس کل دادگستری خوزستان بیان کرد: ظرفیت بالای نمایندگان مجلس شورای اسلامی این استان که 18 کرسی را در مجلس دارند نیز باید برای رفع محدودیت به کار گرفته شده و همه وزارتخانه ها را برای این کار بسیج کنند. 


افشارنیا با اشاره به اینکه استان وضعیت بهداشتی و درمانی مناسبی ندارد، گفت: اساتید بزرگی در حوزه علمیه داریم که همه در کنار سایر مسائل نامبرده ظرفیت خوبی برای ایجاد تحول اساسی در خوزستان هستند. 


991 پست خالی در دادگستری خوزستان 


وی اظهار کرد: 991 پست مصوب قضائی در دادگستری خوزستان داریم که باید همه این پست ها پر باشد تا بتوانیم خدمات رسانی خوبی به مردم داشته باشیم ولی در حال حاضر فقط 518 نفر (52 درصد تصدی گری و 42 درصد پست خالی) را در اختیار داریم. سه هزار و 62 پست مصوب اداری داریم (برای هر قاضی سه تا چهار کارمند اداری برای پیگیری و اجرای دستورات نیاز است ولی در خوزستان فقط 37 درصد تصدی گری داریم و 63 درصد پست ها خالی است) ولی فقط یک هزار و 496 نفر را در اختیار داریم و به لحاظ حجم زیاد کار در خوزستان خستگی مفرط را هم به وجود می آورد که برخی از آنها به دنبال انتقال، اصرار بر بازنشستگی یا استعفا دارند. 


رئیس کل دادگستری خوزستان در ادامه با بیان اینکه در سال گذشته با وجود کمبودهای موجود، بیشترین جذب را در کشور داشتیم، گفت: در سال 95 متأسفانه سرقت تعزیری رتبه اول را در بین سایر جرائم استان داشته است. در تمامی استان ها قریب به اتفاق جزو جرم اول هست که مجرمان به لحاظ نبود اشتغال، درآمد کافی و مشکلات معیشتی دست به ارتکاب جرم می زنند. 


افشارنیا با اشاره به اینکه خوزستان در سرقت رتبه پنجم یا ششم کشور را دارد، خبر داد: ضرب و جرح عمدی، صدمات ناشی از تصادفات رانندگی، تهدید، توهین، مفقودی اشیا، اموال و مدارک، تخریب عمدی اموال، کلاهبرداری، مزاحمت تلفنی و خیانت در امانت رتبه های دوم تا دهم جرائم استان را دارند. 


وی در ارتباط با 10 مورد اول دعاوی حقوقی و مدنی مردم خوزستان نیز گفت: مطالبات وجه، مطالبه خسارات ناشی از دادرسی، طلاق توافقی (در سال گذشته هفت درصد رشد داشته است)، اعصار از پرداخت هزینه های دادرسی، مطالبه وجه چک، تأمین خواسته، اعصار از پرداخت محکومیتی، مطالبه مهریه (کاهش 19 درصدی در سال گذشته)، مطالبه خواسته تأخیر تعلیه و مطالبه خسارات مختلف این 10 مورد اول هستند. 


پیشتازی در شوراهای حل اختلاف 


افشارنیا در ارتباط با شوراهای حل و اختلاف گفت: خوزستان جزو پیشتازان و شاید مبدع تأسیس شورای حل و اختلاف است. این استان فرهنگ بسیار خوبی در زمینه صلح و سازی دارند و کمک بسیار خوبی به دادگستری خوزستان برای رسیدگی به برخی از دعاوی و صلح و سازش دارند. 


رئیس کل دادگستری خوزستان عنوان کرد: در سال گذشته 134 هزار و 330 فقره پرونده به شورای حل و اختلاف ارجاع کردیم و از این میزان 121 هزار و 795 پرونده را با موفقیت مختومه کردند که از این میان 28 هزار و 874 پرونده به صورت مصالحه (35 درصد پرونده ها) و مابقی توسط صدور رأی قاضی شورا مختومه شد. میانگین مصالحه در کشور 32 درصد ولی در خوزستان بالاتر و 35 درصد است. 


افشار نیا افزود: در بخش صیانت دادگستری و توجه به سلامت کارکنان دادگستری تلاش خیلی زیادی کردیم تا اعتماد و اطمینان مردم را به دستگاه قضائی کشور ارتقا دهیم؛ مدیریت حفاظت و اطلاعات دادگستری در کنار ارزشیابی و هیئت نظارت فعالیت خوبی داشته و توانستیم افرادی که بیرون از دادگستری وعده های واهی به مردم می دهند را شناسایی (140 نفر را به عنوان کارچاق کن و دلال را شناسایی و 46 نفر را دستگیر کردیم) و برای آنها تشکیل پرونده بدهیم. 


وی تصریح کرد: تعداد بسیار اندکی از کارکنان دادگستری که از راه مستقیم منحرف شدند را از کار اخراج کردیم که لطمه ای به سلامت دستگاه قضائی وارد نشود. برای اشرافیت به دادگستری سفرهای دوره ای به شهرستان ها داریم و در هر مأموریت کلیه فعالیت های آن حوزه قضائی را بررسی می کنیم و اگر احیانا تخلفاتی آنجا باشد با مردم صحبت و از دستگاه های مختلفی هم اطلاعات را دریافت می کنیم تا سلامت دادگستری خوزستان را بیش از پیش حفظ کنیم. 


حجم بالای گردش مالی در خوزستان 


افشارنیا در ارتباط با مفاسد اقتصادی گفت: با توجه به گردش مالی بالا در خوزستان و حجم بالای ثروت در این استان؛ طبیعی است که انحراف هم بیشتر از سایر استان ها باشد. مردم خوزستان درآمد سرانه بیشتری نسبت به سایر استان ها دارند و در همین صندوق هایی که اخیرا مشکلات مالی پیدا کردند نیز بیشترین سرمایه گذاری و تعداد شعب در خوزستان بوده است. 


رئیس کل دادگستری خوزستان ادامه داد: کمتر از سه هزار میلیارد تومان سپرده در این موسسات دچار مشکل شده، نداریم که موجب انتقاد هم هست که چرا این سرمایه ها در فعالیت های اقتصادی، سهام و یا کارآفرینی مورد استفاده قرار نمی گیرد و آن را به بانک واریز کرده که بخواهیم سود آن را بگیریم. 


افشارنیا گفت: با حضور اداره کل اطلاعات، بازرسی، دادگستری و دادستانی خوزستان کمیته ای را تشکیل و اخبار را از دستگاه های اطلاعاتی ـ امنیتی و مردم گرفته و آنها را عمدتا با محوریت پیشگیری، بررسی می کنیم. در صورت انجام تخلف نیز برخورد لازم را با افراد خاطی و گاها مدیران دستگاه ها انجام می دهیم. در یکی از پرونده های کمیته فوق با جلوگیری از یک قرارداد در یکی از دستگاه های خوزستان مانع هدر رفت 44 میلیون یورو از بیت المال شده و به آن دستگاه کمک کردیم. همچنین در حوزه زمین خواری 557 هکتار زمین را صیانت کردیم، در یکی دیگر از پرونده که مربوط به قاچاق سوخت به میزان 130 میلیون لیتر بود که جزای نقدی 400 میلیون تومانی برای پرونده آن صادر کردیم. 


وی با اعلام این خبر که در زمینه حفظ حقوق شهروندی مردم خوزستان نیز کمیته و هیئتی تشکیل داده ایم، گفت: بازداشتگاه های امنیتی، اختصاصی و عمومی را به صورت مرتب بازرسی و کنترل می کنیم. همچنین شکایات مردمی در زمینه حقوق شهروندی که واصل شده را مورد بررسی و پیگیری و در صورت احراز تخلف افراد متخلف را به مراجع قضائی معرفی کردیم. 


خواسته مردم تسریع در پرونده هاست 


افشار نیا تصریح کرد: یکی از خواسته های مردم تسریع رسیدگی به پرونده های مهم است که از آن جمله می توان به پرونده های جنایی اشاره کرد که برای مدیریت این حوزه کمیته ای را به منظور رسیدگی به پرونده های خاص، جنایی و خشن را تشکیل داده و نتایج بسیار خوبی داشته ایم. 


وی با اشاره به اینکه در معاونت پیشگیری از وقوع جرم فعالیت های متنوع و گسترده ای انجام شده است، یادآور شد: به عنوان نمونه در مورد حادثه فوت کودک سه ساله در کوی علوی اگر کار پیشگیری از سوی دستگاه های متولی در این حوزه انجام می شد قطع به یقین در پیشگیری از وقوع آن حادثه تأثیر بسزایی می داشت. 


رئیس کل دادگستری خوزستان در ارتباط با شورای بیت المال گفت: 429 فقره پرونده که منتهی به صدور حکم شده در این شورا در ارتباط با اراضی ملی و منابع طبیعی (سه هزار و 58 هکتار) شکل گرفت و 825 نفر متهم در این پرونده ها داشتیم. ارزش اقتصادی این اراضی دو هزار میلیون و 273 میلیارد ریال بوده است. 


افشارنیا با اشاره به اینکه 25 هکتار اراضی تغییر کاربری پیدا شده در خوزستان بود، گفت: بیشتر در شهرهای دزفول، شوشتر و شوش موارد تبدیل باغ به باغ ویلا را داشته ایم. چهار هزار و 413 میلیارد ریال میزان جرائم دریافتی در خوزستان بوده که این دریافتی برای 857 فقره پرونده برای منابع طبیعی، 478 فقره مدیریت حقوق اراضی، 50 فقره راه و شهرسازی و 10 فقره پرونده پلیس مبارزه با مفاسد اقتصادی بوده است. 


حمایت از سرمایه گذاری های مشروع 


وی عنوان کرد: برای رونق سرمایه گذاری و جذب سرمایه گذاران به خوزستان از سرمایه گذاری های مشروع حمایت و کمیته ای را برای این موضوع تشکیل داده و مشکلات افراد با واحدها و سازمان های دولتی را پیگیری می کنند. 


افشارنیا با اشاره به اینکه نزدیک به 300 نفر از افراد را داریم که نتوانسته اند بدهکاری های خود را پرداخت کنند، گفت: سازمان های خصوصی و مردم نهاد در این زمینه باید ورود کنند چون دولت به تنهایی از پس این کار برنمی آید. چهار سال قبل 10 میلیون در جشن گلریزان جمع کردیم ولی سال گذشته با توجه به وجود تشکیل ستاد دیه آن را به 6 میلیارد ارتقا داده و تعداد خیران را نیز به یک هزار و 500 نفر افزایش دادیم. 


تبادل محکوم با عراق داریم 


رئیس کل دادگستری خوزستان با تأکید بر تکریم ارباب رجوع و حسن سلوک و رفتار با مراجعه کنندگان به دستگاه قضا خبر داد: با کشور عراق از طریق مرز شلمچه تبادل محکومان داریم و اگر کسی محکوم ایرانی در عراق سراغ دارد را می تواند به ما معرفی کند. 


افشار نیا با بیان این مطلب که پرونده های ورودی به دادگستری در چند نوبت رسیدگی می شوند و در پرونده های کیفری این رسیدگی ها بیشتر هم هست، خبر داد: سال گذشته 560 هزار و 844 فقره پرونده وارد واحدهای مختلف دادگستری خوزستان شدند که به همین میزان هم مختومه شدند. همچنین در سال گذشته نسبت به سال ماقبل هشت درصد افزایش ورود پرونده به دادگستری و 11 درصد هم افزایش مختومه شدن پرونده ها داشتیم. 


وی در خصوص تردد خودروهای پلاک منطقه آزاد اروند در کل استان نیز گفت: برای مناطق آزاد حوزه جغرافیایی با نقشه و حدود و مرز تعیین شده و بر اساس قوانین این مناطق که تابع قوانین جاری سرزمینی نیستند، خودروها باید در محدوده تعیین شده تردد کنند ولی شورای تامین خوزستان خروج این خودروها از محدوده را مصوب و به تهران ارائه داد که شورای امنیت ملی با آن مخالفتی نداشت. 


افشار نیا توضیح داد: طرح توسعه خوزستان به استاندار اجازه می دهد که از کلیه امکانات و ظرفیت ها در این راستا استفاده کند که منطقه آزاد هم جزو این موارد است. ما خودمان مدافع طرح آزاد بودن تردد خودروهای اروند هستیم که عمدتا وزارت صنعت و معدن پیگیر لغو آن بوده و شاید خودروسازان ملی پشت این ماجرا بودند ولی خوشبختانه قرار بر منع تعقیب برای استاندار وقت صادر شده و تاکنون هیچ متعرضی ندارد. 


رئیس کل دادگستری خوزستان همچنین بیان کرد: حادثه تروریستی تهران هیچ ارتباطی به خوزستان ندارد ولی استانی مثل خوزستان مورد طمع و توجه گروه های تروریستی هست و علاقمند به اقدامات خاص بودند و برای خود آرزوی محال و خواب آشفته داشتند که ناکام می مانند.
خبرگزاری مهر اهدای جایزه جشنواره بلژیکی به «رویاهای دم صبح» Sun Oct 30 14:09:44 IRST 2016
خبرگزاری مهر مصدومیت 11 نفر طی یک حادثه رانندگی در استان کرمانشاه Tue Mar 27 12:26:22 IRDT 2018
خبرگزاری مهر پیروان مکتب حسین(ع) در عراق و سوریه دشمنان را به ذلت کشانده اند Sat Sep 30 08:05:29 IRST 2017
خبرگزاری مهر لزوم همکاری مردم و مسئولین برای تأمین آب شرب شهر دیشموک Sat Nov 11 10:48:53 IRST 2017
خبرگزاری مهر بیانیه بیمارستان جم درباره روند درمان عباس کیارستمی Tue Jul 26 16:44:43 IRDT 2016
خبرگزاری مهر نسل آینده قایق های تفریحی جهان‎ Sat Apr 29 17:04:26 IRDT 2017
خبرگزاری مهر اتمام ساخت نیم‌ضریح خیمه‌گاهی امام حسین وحضرت قاسم(ع)تا پایان سال Tue May 23 10:35:15 IRDT 2017
خبرگزاری مهر تعاونی چاپخانه‌داران تهران هیات مدیره جدید خود را شناخت Sun Sep 02 17:36:53 IRDT 2018
خبرگزاری مهر یک ششم تماس های درخواستی برای اورژانس در تهران مزاحم هستند Wed Jan 10 12:37:57 IRST 2018
خبرگزاری مهر ویژه برنامه«یاران آفتاب» در امامزاده سیدمظفر(ع) بندرعباس برگزارشد Thu Jul 27 20:13:16 IRDT 2017
خبرگزاری مهر جهانگیری فرا رسیدن روز ملی قطر را تبریک گفت Sat Dec 22 11:22:26 IRST 2018
خبرگزاری مهر کیفیت هوای مشهد در وضعیت سالم قرار دارد Mon Mar 06 12:38:31 IRST 2017
خبرگزاری مهر توافق آنکارا و مسکو درباره «ادلب»؛ واکاوی ماهیت، علل و عوامل Wed Sep 19 00:02:54 IRDT 2018
خبرگزاری مهر هانیه رجبی به نشان برنز دست یافت Tue Oct 03 17:28:09 IRST 2017
خبرگزاری مهر درب های خروجی شعب رای تا ساعت 24 امشب بسته می شوند Fri May 19 23:35:23 IRDT 2017
خبرگزاری مهر شماره جدید ماهنامه نماینده منتشر شد Mon Feb 25 13:39:16 IRST 2019
خبرگزاری مهر اقدامات ائتلاف آمریکا در گسترش تروریسم در سوریه نقش دارد Fri Jun 30 14:38:32 IRDT 2017
خبرگزاری مهر آغاز داوری سومین جشنواره «بچه‌های محراب» Tue Jun 19 13:00:28 IRDT 2018
خبرگزاری مهر اردوی تیم ملی دوومیدانی در چهارمحال و بختیاری برپا می شود Sun Mar 17 14:58:27 IRST 2019
خبرگزاری مهر ترکیه نمی تواند مانع روابط عربستان با مصر شود Sun Dec 10 11:05:02 IRST 2017
خبرگزاری مهر نمایشگاه فرش و تابلوفرش دستباف در کاخ نیاوران برگزار می شود Mon Feb 18 11:58:29 IRST 2019
خبرگزاری مهر تیم مس در آمادگی کامل قرار دارد/ امروز به انزلی می رویم Wed Nov 14 10:18:28 IRST 2018
خبرگزاری مهر تصاویری از کهکشان های دوردست‎ Sun May 07 15:42:22 IRDT 2017
خبرگزاری مهر 22 هزار و 952 نفر اشتغال در فارس ایجاد می شود Sat Jul 08 16:28:53 IRDT 2017
خبرگزاری مهر بهبود ادوات تشخیص بیماری با نانومیله‌های طلا Wed Apr 17 16:10:19 IRDT 2019
خبرگزاری مهر صاحبان فیلم‌ها بازنده‌ نمایش فوتبال در سینما/ مسایل مالی مبهم است Fri Jun 15 11:19:04 IRDT 2018
خبرگزاری مهر تنور گازی رایگان بین عشایر شهرستان دشتستان توزیع شد Mon Dec 11 15:36:06 IRST 2017
خبرگزاری مهر رونمایی از ایران چک جدید پانصدهزار ریالی Tue Jan 01 15:53:46 IRST 2019
خبرگزاری مهر هویت مرد مقتول اهل کره شمالی با نام واقعی «کیم جونگ نام» محرز شد Thu Feb 16 13:36:05 IRST 2017
خبرگزاری مهر تولید پارچه دوجداره که آلودگی های صوتی را جذب می کند Mon Nov 26 11:52:38 IRST 2018
خبرگزاری مهر مراسم افتتاحیه سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران Tue May 01 14:28:04 IRDT 2018
خبرگزاری مهر کاخ  سفید: ترامپ به لایحه تحریم‌های روسیه بی‌اعتنا است Wed Jun 28 05:02:14 IRDT 2017
خبرگزاری مهر نشست «حدیقه‌ سنایی و مقالات شمس» برگزار می‌شود Tue Apr 24 10:09:59 IRDT 2018
خبرگزاری مهر پروانه های ساختمانی و انشعابات مهمترین چالش پروژه‌های عمرانی است Thu Jul 21 09:48:50 IRDT 2016
خبرگزاری مهر 46 درصد کلاس‌های درس در استان بوشهر هوشمندسازی شد Sun Jan 20 13:29:01 IRST 2019
خبرگزاری مهر کشف 400 لیتر مشروبات الکلی از یک منزل مسکونی در نظرآباد Tue Aug 01 10:45:21 IRDT 2017
خبرگزاری مهر پدافند غیرعامل کاملاً هوشیار و جدی با هرگونه نفوذ مقابله کند Sun Oct 28 14:11:48 IRST 2018
خبرگزاری مهر گرم شدن زمین منجر به افزایش مبتلایان دیابت می شود Tue Mar 28 01:43:34 IRDT 2017
خبرگزاری مهر «نخلستانی از فانوس» و «داستان برده‌ها» چاپ شدند Sun May 14 09:22:54 IRDT 2017
خبرگزاری مهر 97 درصد اعتبارات هزینه‌ای استان کرمان تخصیص یافت Mon Mar 18 14:05:16 IRST 2019
خبرگزاری مهر بازرسان نامحسوس 9 کد تخلفی را گزارش می‌دهند Tue Jul 11 10:24:41 IRDT 2017
خبرگزاری مهر ایجاد زمینه برای فعالیت اقتصادی بخش خصوصی در اربعین Thu Aug 18 17:47:45 IRDT 2016
خبرگزاری مهر 43 نفر از شیعیان آمریکایی و کانادایی به حرم رضوی مشرف شدند Sun Jan 01 19:10:55 IRST 2017
خبرگزاری مهر 280 پروژه بهداشتی و درمانی در استان دردست اجراست Mon Jul 03 07:58:13 IRDT 2017
خبرگزاری مهر «فروغ ِ ساراپینا» از 5 شهریورماه روی صحنه می رود Thu Aug 24 10:31:06 IRDT 2017
خبرگزاری مهر ارتش ونزوئلا تامین امنیت فروشگاه ها را به عهده گرفت Sun Jan 07 11:37:56 IRST 2018
خبرگزاری مهر حوزه دارو وسوسه انگیز است/جایگاه اقتصاد مقاومتی در صنعت دارو Sun Sep 24 11:37:02 IRST 2017
خبرگزاری مهر نیروگاه مفتح مصرف مازوت را به حداقل برساند Thu Jan 25 13:13:51 IRST 2018
خبرگزاری مهر اطلاعی از رهبر شیعیان بحرین در دست نیست/ وخامت حال مجروحان Wed May 24 19:13:37 IRDT 2017
خبرگزاری مهر نمی‌توانم درباره محرومیت پرسپولیس نظر مثبت یا منفی بدهم! Wed Apr 05 15:07:28 IRDT 2017
خبرگزاری مهر تساوی خانگی نفت با 2 اخراجی/زمین افتادن‌ها روی اعصاب هواداران Fri Jan 12 19:33:46 IRST 2018
خبرگزاری مهر کارگاه «شهر پایدار» در جشنواره فیلم سبز برگزار شد Tue Sep 12 12:22:37 IRDT 2017
خبرگزاری مهر نظامیان اشغالگر گذرگاه های کرانه باختری و غزه را می بندند Mon Apr 16 12:02:53 IRDT 2018
خبرگزاری مهر قاسمی ادعای رویترز در خصوص برنامه دفاع موشکی کشور را تکذیب کرد Fri Oct 06 21:21:26 IRST 2017
خبرگزاری مهر 50 درصد مردم گناباد کارت هوشمند ملی دریافت کرده اند Mon Dec 25 11:42:44 IRST 2017
خبرگزاری مهر بزرگترین رویداد سراسری حفظ قرآن کریم در قم Thu Feb 16 14:19:29 IRST 2017
خبرگزاری مهر کره شمالی درباره خرید جنگنده‌های اف-35 به کره جنوبی هشدار داد Sun Apr 14 13:59:05 IRDT 2019
خبرگزاری مهر مصرف گرایی و لذت جویی روح مدرنیته است/ از دین‌داری تا دین‌زدایی Tue Aug 08 10:03:09 IRDT 2017
خبرگزاری مهر قطعی آب خانه هنرمندان مقطعی بود/ مذاکره برای بازسازی بنا Mon May 14 13:23:20 IRDT 2018
خبرگزاری مهر 3 سارق حرفه ای بهارستان دستگیر شدند Tue Jul 25 20:29:56 IRDT 2017
خبرگزاری مهر صیادی و کشاورزی در بردخون وضعیت مناسبی ندارد Wed Dec 20 13:59:25 IRST 2017
خبرگزاری مهر حسن عباسی روانه بازداشتگاه شد/خودداری از تودیع وثیقه Wed Aug 03 15:28:49 IRDT 2016
خبرگزاری مهر جنوب استان کرمان نیازمند نگاه ویژه است Thu May 11 16:53:37 IRDT 2017
خبرگزاری مهر ظریف نیامی را به مقصد تهران ترک کرد Fri Oct 27 11:20:59 IRST 2017
خبرگزاری مهر کرمانشاه از لغو قراردادهای ریالی به شدت متضرر شده است Wed Nov 14 13:24:41 IRST 2018
خبرگزاری مهر بوی فوتبال «اصفهانی» است/ چرا رای‌گیری مجمع تجدید نشد؟ Sun Dec 24 12:29:10 IRST 2017
خبرگزاری مهر شفاف سازی معاملات دولتی با اجرای سامانه «ستاد» Sun Aug 13 14:51:15 IRDT 2017
خبرگزاری مهر دوره آموزشی تربیت مترجم برگزار می‌شود Sat Jul 01 12:01:05 IRDT 2017
خبرگزاری مهر عبده تبریزی از شورای عالی بورس استعفا داد Sun Feb 24 20:17:39 IRST 2019
خبرگزاری مهر همایش کشوری آسیب های اجتماعی در ابهر برگزار می شود Tue Feb 21 11:02:47 IRST 2017
خبرگزاری مهر دستور واردات 400 قلم کالا به مناطق آزاد داده می‌شود Tue Mar 12 20:16:51 IRST 2019
خبرگزاری مهر برخی مدارس مناطق زلزله زده دچار آسیب شدند Tue Dec 12 20:34:07 IRST 2017
خبرگزاری مهر مردم از ما مسکن می‌خواهند/فعالیت رئیس نظام مهندسی قانونی است Thu Jan 31 11:36:19 IRST 2019
خبرگزاری مهر احکام مربوط به عید سعید فطر/ مبلغ زکات فطره Sat Jun 24 13:23:27 IRDT 2017
خبرگزاری مهر نگارخانه وصال شیراز به جشنواره هنرهای تجسمی رسید Mon Feb 12 11:49:58 IRST 2018
خبرگزاری مهر هشدار ورود موج آنفولانزای فوق حاد پرندگان به آذربایجان شرقی Sat Feb 17 17:18:02 IRST 2018
خبرگزاری مهر افزایش 30 درصدی مصرف آب در روزهای پایان سال Thu Mar 09 15:15:17 IRST 2017
خبرگزاری مهر آغاز سخنرانی روحانی در همایش ملی اقتصاد مقاومتی و توسعه روستایی Sat Apr 08 10:54:48 IRDT 2017
خبرگزاری مهر حضورگسترده مردم درشعب اخذرای/740هزار نفر واجدشرایط رای دادن هستند Fri May 19 12:48:27 IRDT 2017
خبرگزاری مهر بازیکنانم تحت تاثیر نام پرسپولیس بودند/نیمه دوم صبا بهتر بازی کرد Thu Aug 11 22:50:50 IRDT 2016
خبرگزاری مهر پیام تسلیت رئیس شورای فرهنگی اجتماعی زنان درپی درگذشت شهلا حبیبی Tue Sep 12 20:32:54 IRDT 2017
خبرگزاری مهر دانش آموزان فارس با 2 گل از چین پیش افتاد/ ایران در انتظار کره Thu Sep 14 10:57:27 IRDT 2017
خبرگزاری مهر 1887 تن گوشت قرمز در قزوین تولید شد Mon Jul 03 09:14:43 IRDT 2017
خبرگزاری مهر نبرد سنگین در حندرات/دستاوردهای جدید ارتش در شمال حلب Thu Jul 28 11:34:13 IRDT 2016
خبرگزاری مهر چرا مدام درباره رضاییان سئوال می‌کنید/ باید در شوخی مرزی باشد Tue Apr 18 13:43:33 IRDT 2017
خبرگزاری مهر شورای امنیت فردا درباره فلسطین تشکیل جلسه می‌دهد Wed Jan 24 19:35:59 IRST 2018
خبرگزاری مهر فوتی سوانح سفرهای نوروزی:خودروی شخصی 471 نفر؛ اتوبوس 1 نفر Sun Apr 15 09:45:40 IRDT 2018
خبرگزاری مهر کاهش تولید، دلیل کمبود دام است/واردات فقط برای دولت آزاد شد Tue Dec 25 12:04:59 IRST 2018
خبرگزاری مهر آموزش و ارائه تسهیلات ارزان قیمت به اشتغال روستایی کمک می کند Wed Apr 11 13:24:09 IRDT 2018
خبرگزاری مهر بی‌احتیاطی راننده کامیون جان پیرزن 70 ساله را در بجنورد گرفت Wed May 17 13:29:42 IRDT 2017
خبرگزاری مهر مردم دیدگاه مثبتی نسبت به دادگستری و مجموعه قضایی دارند Sun Nov 12 19:51:20 IRST 2017
خبرگزاری مهر پولدارها نمی‌توانند ایستگاه سنجش آلودگی هوا نصب کنند Tue Feb 28 09:26:22 IRST 2017
خبرگزاری مهر مظنون دستگیر شده در حادثه نیس مجرم شناخته شد Tue Aug 02 14:35:44 IRDT 2016
خبرگزاری مهر رویارویی دمشق با یک «شبه جنگ جهانی»/ تجزیه سوریه امری محال است Wed Jul 27 13:26:32 IRDT 2016
خبرگزاری مهر بازدید مدیرعامل چادرملو از طرح‌های مناطق زلزله زده کرمانشاه Tue Oct 09 18:52:32 IRST 2018
خبرگزاری مهر پیشنهادخواهرخواندگی انزلی باشهری از لهستان/روابط دوکشور تقویت شود Wed Nov 22 16:22:18 IRST 2017
خبرگزاری مهر طیاره‌های خسته؛ مسافران درمانده/ قامت فرودگاه یزد خم ش Wed Apr 19 14:09:55 IRDT 2017
خبرگزاری مهر قطری‌ها نگران بازگشت «مامه تیام» به ترکیب استقلال Fri Mar 30 12:24:57 IRDT 2018
خبرگزاری مهر روحانیون شیعه و سنی نقش مهمی در وحدت گلستان دارند Mon Jan 14 19:07:03 IRST 2019
خبرگزاری مهر 3 زبانه شدن تابلوهای غیر ترافیکی در منطقه ثامن مشهد Tue Feb 21 18:39:26 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم یکی از متهمان پرونده بانک سرمایه فرار کرد Mon Mar 04 15:18:54 IRST 2019
خبرگزاری دانشجو جلسه اتحادیه‌ها و تشکل‌های دانشجویی با مسئولان دانشگاه الزهرا(س) لغو شد Mon Nov 19 16:04:57 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم پایان بی‌نتیجه نشست شورای امنیت درباره اوضاع سوریه Tue Jan 23 08:14:08 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران کاهش محسوس دما در استان زنجان Sat Mar 31 12:09:09 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم صدور رای پرونده 1128 کانتینر کالای قاچاق توسط دادگاه انقلاب بندرعباس Tue Jan 01 10:46:04 IRST 2019
دفاع مقدس اپرای عروسکی عاشورا در محرم اجرا می‌شود Sat Sep 08 12:44:07 IRDT 2018
تیتر نیوز استیضاح ربیعی خواست لاریجانی بود/بطحایی توان اداره آموزش و پرورش را ندارد Sun Sep 09 12:30:51 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی برنامه های کنسرت گروه هنری شالو از استان بوشهر در باکو برگزار شد Wed May 17 03:57:00 IRDT 2017
بی باک نیوز آغاز مراسم جشن مستقل سینمای انیمیشن ایران Mon Sep 11 16:03:01 IRDT 2017
اطلاعات 2 شناور زیر سطحی کلاس غدیر به ناوگان دریایی جاسک پیوست Tue Oct 02 19:12:18 IRST 2018
شفاف وجود صف گوشت زیبنده مردم نیست/ عده‌ای اصرار دارند ذخیره گندم کشور بزودی تمام می‌شود/ کمبود آرد نداریم/ تشکیل پرونده برای رئیس اتحادیه لوازم خانگی Wed Feb 27 15:31:06 IRST 2019
باشگاه خبرنگاران بارش برف در 4 استان کشور Fri Feb 16 11:19:35 IRST 2018
صراط جدول/ خودرو‌های ژاپنی در بازار تهران چند؟ Tue Feb 26 15:35:48 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم تحولات آفریقا� | از تب و تاب تغییرات در حزب حاکم تونس تا معرفی اعضای کابینه جدید سودان Sat Sep 15 10:21:31 IRDT 2018
رادیو زمانه زنان تیم ملی فوتبال برای اولین بار در ورزشگاه آزادی بازی می‌کنند Sun Dec 30 13:57:18 IRST 2018
برنا پرسش رییس جمهوری از دانش آموزان چه بود؟ Sat Sep 23 08:44:40 IRST 2017
خرداد نیوز رهبر معظم انقلاب: اگر چهارشنبه سوری مستلزم ضرر یا موجب ترویج اعتقادات باطل باشد، جایز نیست Tue Mar 19 17:22:03 IRST 2019
شیعه نیوز قتل فجیع زن باردار پس از تجاوز Tue Nov 13 12:34:00 IRST 2018
آریا تخفیف های 100 درصدی برای نوسازی بافت فرسوده منطقه 20/ اختصاص اعتبار 20 میلیاردی برای محله های جنوب تهران Tue Aug 01 13:01:06 IRDT 2017
روزنامه قانون تساوی پرتغال مقابل اسپانیا با هت تریک رونالدو Sat Jun 16 01:56:01 IRDT 2018
پارس نیوز رونالدو در بهت؛ ناباوری از پایان رویا Wed Apr 17 12:56:07 IRDT 2019
ایسکانیوز آغاز ششمین جلسه بررسی رای اعتمادبه وزرای پیشنهادی کابینه دوازدهم Sat Aug 19 09:04:49 IRDT 2017
صنعت بیمه در کنفرانس مشترک اروپا و آ سه آن؛ موگرینی: وجود برجام برای نظم جهانی ضروری است Tue Aug 08 09:18:29 IRDT 2017
پارس نیوز روحانی استعفای شریعتمداری را پذیرفت Sat Oct 20 20:52:29 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران تعطیلی سینما‌ها در سالروز شهادت امام صادق (ع) Sun Jul 08 18:43:23 IRDT 2018
آفتاب ایران جای خالی جوانان جودو ایران روی تاتامی جهانی Sun Oct 14 12:30:09 IRST 2018
جماران 31 هزار تن بذر گندم در آذربایجان غربی خریداری شد Sun Sep 23 18:09:21 IRST 2018
ایران آنلاین نرخ دلار برای تجار کاهش یافت Wed Aug 08 23:49:39 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر بیانیه سپاه در محکومیت جنایت صهیونیست‌ها Sat Mar 31 16:06:52 IRDT 2018
پارسینه معرفی تیم‌های گروه E جام ملت‌های آسیا 2019 Wed Jan 02 06:46:13 IRST 2019
جماران استانداریزد: مثلث گردشگری تقویت شود تاکید امام جمعه یزد بر توجه به حوزه های علمیه Sun Feb 04 00:16:30 IRST 2018
تابناک انتقال بازار سیاه ارز به شعب بعضی بانک‌ها Mon May 14 10:55:01 IRDT 2018
پرس شیعه یاهو مسنجر 26 تیرماه برای همیشه خاموش می شود Sat Jun 09 14:06:42 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم لک: جاوید تأثیرگذارترین بازیکن در رده ملی و باشگاهی بوده و شایسته جایزه بهترین بازیکن سال را داشت Sun Jul 29 13:13:02 IRDT 2018
پارس نیوز برگزاری جلسه پیگیری ایرادهای ورزشگاه آزادی با حضور مسئولان Mon Oct 08 12:03:47 IRST 2018
پارس نیوز ابطحی:به حساب دختر فریدون در لندن و کانادا پول واریز کردند Mon Jan 23 09:10:10 IRST 2017
فردا تصاویر: مسابقه حمل زغال سنگ Thu Apr 25 07:24:05 IRDT 2019
خبرگزاری بین المللی قرآن «آیت‌الله سجادی» نمونه عملی و معلم اخلاق حوزه‌های علمیه بود Sun Dec 03 14:54:57 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران برای افزایش کیفیت و سرعت خدمت رسانی تا 30 افزایش ظرفیت داشته‌ایم Thu Dec 13 11:17:21 IRST 2018
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هنرمندان وظیفه ای مضاعف برای انتقال مفاهیم و ظرفیت های کشور دارند Mon Nov 12 09:07:46 IRST 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن شهید مدرس؛ مظهر دفاع از حقوق ملت Sat Dec 01 09:15:28 IRST 2018
تابناک کفش تبریز رقیب جدی کفش های ایتالیایی Sat Feb 11 11:48:12 IRST 2017
ورزش 3 ایران قهرمان دومین تورنمنت کبدی جام فجر شد Sat Feb 24 03:21:00 IRST 2018
تابناک بیگاری‌کشیدن از‌دانش‌آموزان‌ به یُمن ورود آقای‌وزیر Mon Feb 12 02:08:26 IRST 2018
تی نیوز پسر 10 ساله داعشی، ترامپ را تهدید کرد + عکس Thu Aug 24 23:01:38 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم مشهد|"اقامتگاه‌های بوم‌گردی" راهکار عملی دستیابی به توسعه پایدار گردشگری است‌ Mon Jul 23 10:28:19 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران آغاز رژه نیروهای مسلح در بجنورد Tue Apr 18 09:46:41 IRDT 2017
رخداد24 کاشت درخت به عنوان مجازات جایگزین برای زندانیان رأی باز Sat Jan 19 13:41:00 IRST 2019
واحد مرکزی خبر قهرمانی تیم کونگ فو بندرخمیر Mon Aug 21 13:32:13 IRDT 2017
دولت بهار مشکلات استقلال برای دیدار با العین Sun May 14 21:56:00 IRDT 2017
مشرق نیوز ترکیب تراکتورسازان برای مصاف با پرسپولیس Sun Nov 25 14:30:00 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم فوتبال جهان| المپیک مارسی با پیروزی پرگل به رده دوم صعود کرد Mon Sep 17 08:04:58 IRDT 2018
جماران پلمب 51 قصابی غیرمجاز ﺩر شیراز Wed Jul 26 12:03:36 IRDT 2017
فردا ریل به زودی به رشت می‌رسد Thu Apr 20 15:03:50 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم رئیس بنیاد مسکن کشور: 1000 میلیارد تومان تسهیلات و کمک بلاعوض به زلزله‌زدگان پرداخت شد Wed Jul 11 17:40:18 IRDT 2018
عصر ایران ازدواج دیوید بکام با بلا حدید ستاره دنیای مد؟ (+عکس‌) Mon Dec 17 12:32:01 IRST 2018
خبرگزاری فارس رادیو ترتیل از ابتدای ماه مبارک رمضان راه‌اندازی می‌شود Sat May 13 14:48:00 IRDT 2017
آفتاب شیوه امتیازفروشی در لیگ یک لو رفت! Tue Feb 26 00:59:26 IRST 2019
آنا وزیر ورزش و جوانان: به راحتی می‌توانیم میزبان جـام ملت‌ها شویم Wed Mar 15 01:26:35 IRST 2017
واحد مرکزی خبر اشتغالزایی برای 116 نفر در زرندیه Sun Aug 26 13:19:56 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران مسابقه طراحی "پوستر افتخاربه گذشته، امیدبه آینده" + عکس پوستر Thu Oct 25 15:49:16 IRST 2018
صراط سیف: اطلاعات مالی اشخاص از محرمانگی برخوردار است Sat Jan 13 11:26:56 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران ضرورت فراگیری و نشر فرهنگ علی بن موسی الرضا (ع) Wed Apr 18 16:03:51 IRDT 2018
تی نیوز کوربین: اقدام نظامی، جنگ میان مسکو و واشنگتن را در آسمان سوریه در پی دارد Fri Apr 13 03:36:03 IRDT 2018
تی نیوز افسردگی ساختار مغز را تغییر می دهد Tue Jul 25 05:11:02 IRDT 2017
خبرگزاری قدس 7 شهید، 200 زخمی و 540 اسیر کارنامه جنایت یکماهه صهیونیستها Mon Aug 01 09:55:15 IRDT 2016
خبر خودرو نمایی از پایتخت طوفان زده! Thu May 31 10:36:02 IRDT 2018
برنا تنها نماینده فوتبال لرستان در لیگ یک کشور در آستانه انحلال قرار گرفت Sat Jun 18 22:26:30 IRDT 2016
آنا وضعیت دینداری در جامعه ایران به کدام سو می‌رود؟/ آیا اصولگرایان شانسی در تهران دارند؟ Tue May 01 17:42:00 IRDT 2018
ساعت24 واکنش بازارهای مالی جهان به بحران قطر Tue Jun 06 08:44:51 IRDT 2017
تی نیوز «یتیم خانه ایران» در شبکه نمایش خانگی توزیع شد Wed Aug 16 22:10:20 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر توسعه متوازن شهری مبنای برنامه‌های شهرداری Sun Mar 17 15:29:19 IRST 2019
همشهری آنلاین سبزه گره می‌زند به درخت جوی نازکی که خرامان می‌رود Fri Mar 08 21:43:06 IRST 2019
ایلنا مقایسه شروع‌های شفر با استقلال Sun Mar 03 10:53:08 IRST 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران حداکثر قیمت قبر در بهشت زهرا 16 میلیون تومان/ یک قبر رایگان برای هر شهروند تهرانی Tue Jul 17 10:58:38 IRDT 2018
روزنامه دنیای اقتصاد دفاع ازانتخاب والورده برای بارسا Tue May 30 08:53:16 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران صله رحم در کلام رسول اکرم(ص) Sat Mar 23 04:35:01 IRDT 2019
واحد مرکزی خبر جشنواره جوان سرباز Mon Feb 20 19:47:50 IRST 2017
واحد مرکزی خبر طائب: انقلاب ایران آغاز نهضت جهانی امام زمان(عج) است Sat Feb 09 20:22:49 IRST 2019
خبرگزاری جمهوری اسلامی درگیری حامیان و مخالفان استقلال تایوان در سالگرد واقعه 1947 Tue Feb 28 21:03:00 IRST 2017
پول نیوز پارس پک Sun Oct 28 08:52:06 IRST 2018
تی نیوز سامسونگ جدیدترین SSD خود با نام T5 را رونمایی کرد Wed Aug 16 23:39:09 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران از تحصیل در هنرستان تا انتخاب به عنوان مخترع برتر/ کسب درآمد از دستاوردهای دانش‌آموزی Mon Apr 02 07:25:01 IRDT 2018
صبا ایران انتخاب صالحی امیری به عنوان رئیس کمیته ملی المپیک Tue Jan 16 08:22:05 IRST 2018
تی نیوز برترین سیو های دروازه بان های بزرگ Sat Aug 12 05:23:59 IRDT 2017
دولت پروژه های اقتصاد مقاومتی در اولویت تخصیص منابع قرار گیرند Tue Jun 14 20:44:00 IRDT 2016
ورزش 11 کلوپ: به حمایت هواداران در آنفیلد نیاز داریم Fri Oct 26 10:04:03 IRST 2018
واحد مرکزی خبر پرواز‌های فرودگاه بین المللی کیش Tue Dec 26 08:09:29 IRST 2017
تابناک ترافیک صبحگاهی در آزادراه قزوین-کرج Sun Dec 02 08:59:08 IRST 2018
بولتن نیوز تمرین سبک سرخپوشان در غیاب مربی و سرپرست Sat Aug 12 22:54:15 IRDT 2017
پایگاه خبری الف یوزپلنگ‌ها در اتوبان امام علی چه می‌کنند؟ Wed Apr 05 14:23:53 IRDT 2017
اقتصاد آنلاین تداوم روند صعودی جذب منابع بانک شهر/ بانک شهر در میان برترین‌ بانک‌های خصوصی کشور Tue May 30 14:01:51 IRDT 2017
ایران آنلاین مخالفت کردهای ترکیه با رفراندوم Sat Apr 08 19:37:52 IRDT 2017
تهران پرس پالس های مثبت تهران – ریاض – داود پورصحت* Mon Jul 30 18:42:00 IRDT 2018
تدبیر 24 پیشنهاد نماینده کویتی برای تغیر نام کشور عربستان سعودی Tue Jun 27 13:14:24 IRDT 2017
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اجرای مراسم نمادین افتتاح جام باشگاه‌های کتابخوانی در جامعه القرآن نجف آباد Mon Nov 26 17:54:54 IRST 2018
واحد مرکزی خبر وزنه برداران زنجانی در اردوی تیم ملی Thu Feb 21 15:12:15 IRST 2019
پارس نیوز انگیزه بالای گلری که می‌تواند حتی شماره یک ایران شود Wed Mar 06 11:01:31 IRST 2019
خبرگزاری بین المللی قرآن میزگرد «نقش بانوان در پیروزی انقلاب اسلامی» در ایکنا یزد Sat Feb 10 09:11:48 IRST 2018
بی باک نیوز انتشارات دانشگاه امام صادق(ع)، نمایشگاه کتاب افغانستان Sun Aug 20 15:39:02 IRDT 2017