تیک - Wed May 31 21:35:25 IRDT 2017 نمایش خبر

نامه‌ نمایندگان‌ به‌ روحانی‌ درمورد‌ «محدودیت‌ های‌ غیرقانونی»

جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نامه ای به حسن روحانی از وی خواستند در راستای پیگیری مطالبات رای دهندگان در انتخابات برای رفع محدودیت های غیرقانونی جدیت و اهتمام بیشتری داشته باشند.


 



 در نامه جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی که عمدتا عضو فراکسیون امید مجلس هستند،‌ خطاب به حسن روحانی رئیس‌جمهور منتخب آمده است: « حضور شکوه‌مند ملت در دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری تجلی حق حاکمیت ملی است در نظام جمهوری اسلامی ایران و نشانگر ثبات آرامش، نشاط و پویایی و همبستگی مردم ایران تحت زعامت رهبر معظم انقلاب حضرت آیت‌الله خامنه ای است. در این انتخابات اکثریت مردم ایران بار دیگر رویکرد خردگرایی، اصلاح طلبی و اعتدال را از میان رویکردهای رغیب برگزیدند و با اعتماد به برنامه ها شعارها و وعده های انتخاباتی جناب عالی برای یک دوره دیگر سکان امور اجرایی کشور را به شما سپردند.


 



 جناب عالی به عنوان عالی‌ترین مقام رسمی کشور پس از مقام رهبری عهده دار ریاست قوه مجریه و شورای عالی امنیت ملی و مسئول اجرای قانون اساسی هستیم؛ بر این اساس و با اتکاء به پشتوانه قریب 24 میلیون رای مردم ایران انتظار می رود در پیگیری مطالبات رای دهندگان از جمله تداوم ثبات و افزایش رشد اقتصادی، رونق تولید و اشتغال، تعامل سازنده با دنیا ، شفافیت و مقابله با فساد سازمان یافته و حمایت از حقوق شهروندی و استیفای حقوق ملت مقرر در فصل سوم قانون اساسی از جمله رفع محدودیت های غیرقانونی ، جدیت و اهتمام بیشتری مصروف دارید.


 



 ما به عنوان نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی آمادگی کامل خود را برای همکاری و تعامل با دولت دوازدهم در جهت تحقق اهداف فوق اعلام می‌داریم و توفیق روز افزون حضرت عالی را از درگاه خداوند متعال خواستاریم.»


 *ایسنا
تیک چهار خودروساز بزرگ جهان Thu Jul 13 21:24:01 IRDT 2017
تیک کسب مدال طلای مجموع جوانان جهان بعد از 5 سال Thu Jun 22 15:37:07 IRDT 2017
تیک اعزام زائران به سوریه تا اطلاع ثانوی منتفی است Sun May 28 10:35:58 IRDT 2017
تیک تبریک فیفا برای دهمین جام پرسپولیس Thu Apr 20 11:34:33 IRDT 2017
تیک پناهیان: آیا همسر روحانی این تعداد کتاب که همسر رئیسی نوشته را تاکنون خوانده؟ Thu May 11 23:34:47 IRDT 2017
تیک انتخابات 2018 و نگرانی‌ها درباره جانشین پوتین Fri Jun 02 09:13:53 IRDT 2017
تیک واعظی: امام خمینی (ره) در دل مردم جای داشت Sun Jun 04 15:27:47 IRDT 2017
تیک لزوم تعیین تکلیف فوری وضعیت نرخ کرایه حمل و نقل Thu May 25 21:05:01 IRDT 2017
تیک جدیدترین کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری 96 را بشناسید Sun Jan 29 11:09:32 IRST 2017
تیک اوج توهم سعودی‌ها، ذوب آهنی‌ها ما را جادو کرده بودند! Wed Mar 01 22:00:01 IRST 2017
تیک هر دست کامل کله‌پاچه چند؟ Tue May 23 18:28:01 IRDT 2017
تیک ظریف به نیویورک می‌رود Tue Jul 11 11:10:44 IRDT 2017
تیک قتل دختر 17 ساله مسلمان در ویرجینیا Mon Jun 19 17:09:42 IRDT 2017
تیک هر کس پیروز شد، خود را خدمتگزار ملت بداند Fri May 19 14:42:13 IRDT 2017
تیک خط 7 مترو از امنیت کامل برخوردار است Sun Jun 25 23:05:01 IRDT 2017
تیک استعفای وزیردفاع افغانستان پذیرفته شد Mon Apr 24 12:58:07 IRDT 2017
تیک پنتاگون: سوریه توانمندی‌های هوایی خود را در غرب افزایش داده است Tue Apr 11 09:12:32 IRDT 2017
تیک افت قیمت نفت در بازارهای جهانی Fri Apr 28 14:06:39 IRDT 2017
تیک وبا دریمن همه گیر شد Sun Jun 25 17:51:07 IRDT 2017
تیک گری سیک: ترامپ مایل به توافق با ایران نیست Sun Jul 16 15:53:23 IRDT 2017
تیک ناگفته‌های مسعود کیمیایی در مورد دنیای خود و آثارش Fri Jan 27 21:16:53 IRST 2017
تیک پزشک 93ساله و خانم دکتر72 ساله در دادگاه خانواده Wed Apr 19 21:58:02 IRDT 2017
تیک یک جامعه‌شناس گفت: ارتباطات فضای مجازی زمینه‌ساز بروز خشونت علیه زنان است. Sat Dec 31 10:00:01 IRST 2016
تیک آماده باش 26 پایگاه امدادی درکرمان Thu Jun 22 14:55:00 IRDT 2017
تیک واکنش ترزا می به انفجار در منچستر Tue May 23 13:38:48 IRDT 2017
تیک نامه رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس به قالیباف: دو برابر شدن یارانه‌ها، بنزین 3000 تومانی را در پی دارد Tue May 09 10:34:00 IRDT 2017
تیک نوری: نکونام 8 سال کاپیتانم بوده، قدمش روی چشم Wed May 17 10:25:05 IRDT 2017
تیک وام 100 میلیونی برای ساخت مسکن اجاره‌ای Tue Jun 20 18:12:01 IRDT 2017
تیک اوباما به سیاست باز می‌گردد Mon Jul 10 11:01:25 IRDT 2017
تیک دیپلمات‌های اخراج شده روسیه آمریکا را ترک کردند Mon Jan 02 09:52:01 IRST 2017
تیک آمدن سینمایی‌ها به تئاتر، با اجازه یا بدون اجازه؟ Wed Jun 28 19:20:01 IRDT 2017
تیک احتمال‌ شهید‌ محسوب‌ شدن‌ جانباختگان‌ معدن‌ آزادشهر Fri May 05 15:27:55 IRDT 2017
تیک اختلاف در رختکن بارسا میان سرمربی و بازیکنان Wed Feb 15 16:45:47 IRST 2017
تیک رونق بازار اجاره کشتی‌ها پس از توافق برجام Tue Jul 04 17:22:18 IRDT 2017
تیک عکس/ نسرین مقانلو 49 ساله شد Sun Jun 25 10:10:40 IRDT 2017
تیک سوارکاری کودکان را باهوش می کند Mon Mar 20 14:35:01 IRST 2017
تیک خطری که فوتبال ایران را تهدید می‌کند Sun May 28 17:27:52 IRDT 2017
تیک اختلاف درونی اصولگرایان سرباز می کند Wed Apr 19 17:22:07 IRDT 2017
تیک تحصیل 360 هزار دانش آموز افغان در ایران Thu Apr 27 20:58:02 IRDT 2017
تیک تیراندازی به مأموران پلیس‌راه هرمزگان Fri Feb 24 11:37:34 IRST 2017
تیک درخواست احیای معاونت اقتصادی وزارت‌خارجه Sun Jul 09 12:26:39 IRDT 2017
تیک هشدار پلیس فتا به فروشگاه‌های اینترنتی Sun Jun 18 23:24:01 IRDT 2017
تیک انهدام شبکه اکوادوری قاچاق کوکائین در تهران Mon May 01 20:11:01 IRDT 2017
تیک ترافیک نیمه‌سنگین در محورهای شمال به جنوب هراز Sat Jul 01 09:56:00 IRDT 2017
تیک واکنش سخنگوی شورای نگهبان به اظهارات اخیر روحانی Thu May 25 12:25:34 IRDT 2017
تیک مرگ عجیب عروس و داماد، فردای شب عروسی Wed Feb 08 10:05:01 IRST 2017
تیک سه فایده اصلی یوگا Tue Apr 11 21:06:01 IRDT 2017
تیک کشف 3 جسد مفقود شده در طوفان دیر Fri Mar 24 11:37:28 IRDT 2017
تیک قالیباف چگونه در 4 دقیقه شکست خورد؟ Sat May 13 09:28:15 IRDT 2017
تیک روزگار آشفته یادگار «مارکوف» Sat Jul 15 08:45:01 IRDT 2017
تیک هشدار درباره حمله شیمیایی داعش به بریتانیا Mon Jan 02 10:43:01 IRST 2017
تیک رستمی طلای المپیک را به سردار سلیمانی اهدا کرد Mon Feb 13 15:43:41 IRST 2017
تیک صنعتی که می‌تواند 600هزار شغل ایجاد کند Tue Apr 04 19:12:01 IRDT 2017
تیک سرمربی الهلال: می‌خواهیم از بازی پرسپولیس دست پر بیرون بیاییم Mon Feb 20 15:26:05 IRST 2017
تیک واکنش نهاوندیان به شعار علیه روحانی Sat Jun 24 12:16:15 IRDT 2017
تیک بیانیه وزارت خارجه انگلیس برای تجارت با ایران Sun Apr 02 17:05:46 IRDT 2017
تیک افخمی: بانک صنعت و معدن با تمام توان در مسیر توسعه صنعتی کشور گام برمی دارد Mon May 08 15:03:38 IRDT 2017
تیک دبیر ستاد انتخابات کشور: نظر کمیسیون تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری درباره نحوه پخش مناظره‌ها تغییر نکرد Fri Apr 21 18:32:21 IRDT 2017
تیک فراخوان ثبت‌نام اولیه از واجدین شرایط تشرف به حج تمتع Sun Apr 09 10:54:44 IRDT 2017
تیک توصیه رییس قوه قضاییه به تروریست‌ها Thu Jun 22 19:06:53 IRDT 2017
تیک آیا مرعشی مردی است که جایگزین قالیباف در شهرداری تهران می شود؟ Sat Jul 08 09:30:02 IRDT 2017
تیک پیکان 0 ــ 2 استقلال خوزستان Tue Feb 14 17:37:21 IRST 2017
تیک دومین جلسه محاکمه دو متهم نفتی / متهم: تحت فشار بودم/قاضی: علیه نظام سخن نگویید، دادگاه را قانع کنید Sun Jul 09 15:30:01 IRDT 2017
تیک 26 مصدوم در جاده فیروزآباد Fri Mar 31 10:08:15 IRDT 2017
تیک هوا گرم‌تر‌ و گرم‌تر می‌شود Sat Apr 22 16:47:25 IRDT 2017
تیک سفر رییس جمهور به کرمان Thu Apr 20 11:18:44 IRDT 2017
تیک استقلال چگونه متلاشی شد؟ Tue May 30 22:04:01 IRDT 2017
تیک مشایی هم در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد! Wed Apr 12 11:55:02 IRDT 2017
تیک دستگیری 5 نفر از اعضای باند تولید سلاح Fri Feb 24 14:07:36 IRST 2017
تیک یک هشدار جدی: 5 میلیون ایرانی در آستانه دیابتی شدن هستند/ افزایش سالی 90 هزار نفر به بیماران سرطانی Sun Jul 09 20:30:01 IRDT 2017
تیک عکس/ظریف در عتبات عالیات Sat Apr 01 12:36:49 IRDT 2017
تیک مشاور روحانی در خصوص دهه شصت چه نوشت؟ Sun Jun 04 21:39:27 IRDT 2017
تیک درخواست تراکتور از شهباززاده/امروز به تمرین بیا Sat Feb 04 12:37:37 IRST 2017
تیک شرور گردانی در تربت جام Sun Jun 18 15:19:01 IRDT 2017
تیک قوی‎ترین گزینه ها برای جانشینی خلیفه داعش Sat Jun 24 14:12:57 IRDT 2017
تیک ویزای آذربایجان یک‌ساعته شد Sat Jul 08 20:55:02 IRDT 2017
تیک هشدارهای نوروزی رییس سازمان مدیریت بحران Thu Mar 23 21:50:01 IRDT 2017
تیک همکاری تاکسی‌ ها با «اسنپ» تخلف است Fri Jul 14 19:57:01 IRDT 2017
تیک مواد غذایی مفید برای افزایش رشد مو Fri May 19 21:30:01 IRDT 2017
تیک دادستان تهران: حادثه ساختمان پلاسکو غیرعمدی بوده است Tue Mar 14 17:51:37 IRST 2017
تیک متقاضیان مسکن فریب کلاهبرداران اینترنتی را نخورند Fri May 19 22:06:01 IRDT 2017
تیک تاج: قرار نیست نام ورزشگاه آزادی عوض شود Mon Jan 30 19:46:09 IRST 2017
تیک عکس/ یک تکاور سپاه در لباس محلی Mon May 29 14:43:33 IRDT 2017
تیک انصاری: تخریبگران چوب لای چرخ دولت نگذارند Tue Jun 27 14:08:08 IRDT 2017
تیک گوگل وارد دنیای موسیقی شد Sat May 20 23:58:01 IRDT 2017
تیک سردار دهقان:حکام عربستان سرنوشت صدام را به یاد آورند Fri May 26 09:08:50 IRDT 2017
تیک تورم بهمن به 8.7 درصد رسید Thu Feb 23 12:16:26 IRST 2017
تیک انتقام خونین خواستگار کینه‌جو از مادر و دختر Thu May 04 18:12:01 IRDT 2017
تیک افشاگری احمد توکلی درباره فساد و رانت برخی نمایندگان مجلس Mon Jan 30 13:05:08 IRST 2017
تیک جزییات مراسم تشییع سلطانی‌شاد اعلام شد Fri Jun 02 17:11:01 IRDT 2017
تیک قطار پایش و نظارت ایساکو به عسلویه و بوشهر رسید Wed May 31 15:22:19 IRDT 2017
تیک پرونده تجاوز جنسی آسانژ بسته شد Fri May 19 22:38:01 IRDT 2017
تیک رکورددارهای اسکار را بشناسید Wed Feb 22 09:34:01 IRST 2017
تیک مدارک لازم برای شرکت در انتخابات Mon May 15 23:56:01 IRDT 2017
تیک خبر هواشناسی از ورود سامانه جدید بارشی Thu Apr 13 10:34:39 IRDT 2017
تیک ترامپ رئیس سیا را به شورای امنیت ملی بازگرداند Tue Jan 31 10:23:14 IRST 2017
تیک واکنش جهانگیری به "تحریم موشکی" Tue Feb 14 15:27:38 IRST 2017
تیک ارسال اقلام اضطراری به مناطق زلزله‌زده مشهد Wed Apr 05 14:32:22 IRDT 2017
تیک پیش‌بینی افزایش پیک مصرف برق برای تابستان Wed May 03 18:59:01 IRDT 2017
تیک حقایقی جالب از زندگی در کاخ سفید Wed Jan 25 21:00:01 IRST 2017
میزان برانکو: یکی از پرافتخارترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران است Thu Jul 20 13:43:16 IRDT 2017
آفتاب ایران لودریان: به پیشرفت هایی برای محافظت از شرکت های اروپایی در برابر تحریم های آمریکا رسیده ایم Fri Jun 01 12:50:26 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر همتی ستودنی؛مستقیم آبادی Thu Feb 01 21:00:27 IRST 2018
عصر ایران وزیر آموزش و پرورش: اعلام جزئیات «آزمون استخدامی» طی هفته آتی Sun Dec 03 15:05:04 IRST 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن آغاز رزمایش عاشوراییان محمد رسول‌الله(ص) 2 در فارس/ انقلاب اسلامی از بحران‌‌ها عبور می‌کند Thu Sep 13 19:01:37 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر ترامپ، مهم ترین چالش برای سازمان تجارت جهانی Mon Jul 23 17:02:28 IRDT 2018
صبا ایران رشد 60 درصدی منابع بانک شهر طی 3 سال گذشته Fri Jun 23 14:01:35 IRDT 2017
تابناک فتنه دلار ادامه فتنه 96 است / دولت روحانی، کارشناس‌ ترین دولت پس از انقلاب است / رضا پهلوی حداکثر می‌تواند سازمان توزیع آرد را اداره کند Wed Apr 11 10:37:05 IRDT 2018
پارس فوتبال هدیه جالب گلر تیم ملی ایران به یک هوادار Sat Jun 23 15:56:56 IRDT 2018
فردا گفت‌وگوی تلفنی ترامپ با امیر قطر Mon Jan 15 20:11:38 IRST 2018
خبرگزاری فارس همایش «یک کمربند یک جاده»؛ نشستی اقتصادی با کاتالیزورهای سیاسی Wed May 17 08:19:00 IRDT 2017
اعتبار نیوز دولت با قدرت سیاست تک نرخی شدن ارز را اجرا خواهد کرد Tue Apr 10 20:49:00 IRDT 2018
فردا برآورد اولیه خسارت زلزله به کشاورزی کرمانشاه Sat Nov 18 12:55:09 IRST 2017
رجا نیوز اولین عمل "جراحی مغز" در مناطق زلزله‌زده Tue Nov 14 13:48:43 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا مرگ 911 نفر بر اثر حوادث و عوامل غیر‌طبیعی در آذربایجان‌غربی/ افزایش 32 درصدی مرگ و میر بر اثر قصور پزشکی Sat Jan 27 11:09:38 IRST 2018
روزنامه شهروند کیانوش عیاری: جسور نیستم، لجبازم! Mon Dec 18 03:30:00 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران کشف محموله 334 کیلوگرمی تریاک در استان/فرد خاطی تحویل مراجع قضایی شد Thu Oct 04 14:34:35 IRST 2018
روزنو واکنش استیلی به انتقادها از باخت به میانمار و اخراج اسدی از تیم Thu Aug 23 13:20:01 IRDT 2018
598 هشدارهواشناسی در مورد وقوع طوفان تندری Mon May 08 10:04:42 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم حسن عباسی رسما از ارتش عذرخواهی کرد Mon Aug 01 09:38:09 IRDT 2016
باشگاه خبرنگاران دیدار تیم های فوتبال راه آهن تهران و نساجی مازندران Sun Apr 29 21:03:47 IRDT 2018
روزنامه شرق روایت سردار نجات از وقایع 88 Sun Jan 01 03:30:00 IRST 2017
بی باک نیوز نوبخت سخنگوی دولت دوازدهم شد Mon Aug 28 12:17:01 IRDT 2017
خرداد نیوز توصیه اروپایی‌ها به ایران: تا پایان دوره ترامپ صبر کنید Tue Oct 09 23:20:46 IRST 2018
نامه نیوز علوی: اختلاف برای هیچ کس نفع ندارد/ مردم تامین کننده اصلی امنیت هستند Sun Apr 22 13:23:23 IRDT 2018
پارسینه کودک آزاران چه کسانی هستند؟ Mon Dec 04 11:13:12 IRST 2017
خبرگزاری مهر سطح دین داری دانشگاهیان از متوسط جامعه بالاتر است Tue Jan 23 16:06:52 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران اوج بارش شهابی در شامگاه فردا Thu Nov 16 03:52:00 IRST 2017
اقتصاد آنلاین پتروشیمی کردستان امروز با حضور رییس‌جمهور افتتاح می‌شود Sat Mar 25 11:02:26 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر فردا مدارس ارومیه تعطیل است Mon Dec 18 20:03:48 IRST 2017
598 رضاخانی: اگر سلیمی رفتار بهتری نشان می‌داد، ژوری دخالت نمی‌کرد/ مسابقه بهداد برای داوران وزنه‌برداری یک کلاس جهانی است Mon Dec 11 13:37:55 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا اجرای بیش از 30 برنامه ویژه گرامیداشت هفته دفاع مقدس در کردستان Thu Sep 21 15:16:33 IRDT 2017
598 دو خواهر، شوهران شان را در یک روز کشتند Thu Jul 05 12:44:51 IRDT 2018
جام جم آنلاین هواپیماهای جدید وارد کشور شدند +عکس Thu Sep 28 14:06:57 IRST 2017
اقتصاد آنلاین 3هزار ‌میلیارد دلار منابع ارزی هدر رفت Mon Feb 19 07:00:22 IRST 2018
مثلث تصادف تانکر سوخت با اتوبوس چندین کشته برجای گذاشت Wed Jul 11 06:45:00 IRDT 2018
آفتاب ایران دزدی هویت کودکان در آمریکا 2.6 میلیارد دلار خسارت داد Wed Apr 25 09:26:15 IRDT 2018
نماینده ترامپ با موشک‌پرانی به سوریه برای مدعیان اصلاحات عصا فرستاده است Sat Apr 08 14:46:14 IRDT 2017
خرداد نیوز با انتصاب دوباره سیف مردم را مأیوس و ناامید کردید Sat Sep 15 10:44:24 IRDT 2018
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تشریح عملکرد یک ساله‌ی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسکو در آستانه‌ی هفته‌ی دولت Sat Sep 01 11:34:34 IRDT 2018
آفتاب ایران افزایش قیمت کالاها و خدمات صنفی تا پایان فروردین 97 ممنوع شد Mon Feb 05 10:12:18 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران فرماندار همدان: مهمترین دغدغه بخشداران، تأمین آب است Sun Aug 06 19:27:03 IRDT 2017
خبر گزاری دانا انتشار ویروس باج‌افزار خطرناک درفضای مجازی Sun May 14 07:54:43 IRDT 2017
دنیای معدن قیمت آهن ,میلگرد 1396/06/21 Tue Sep 12 08:52:00 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن یادواره 11 شهید روستاهای وناش و بالاوناش برگزار می‌شود Wed Aug 09 13:57:30 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی ابراز همدردی صدر اعظم و وزیر امور خارجه اتریش با خانواده های قربانیان تیراندازی مونیخ Sat Jul 23 14:02:00 IRDT 2016
تابناک زلزله 3.9 ریشتری در بندر دیر بوشهر Wed Dec 27 07:50:52 IRST 2017
جهان نیوز پیام تبریک وزیر اطلاعات به مناسبت روز پاسدار Fri Apr 20 18:52:48 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران افزایش اعتبارات مسکن مددجویان کمیته امداد Sun Jun 25 10:25:39 IRDT 2017
آفتاب تشکر لاریجانی ازسخنان صریح روحانی در سازمان ملل/ترامپ نیم قرن از حوادث دنیا عقب است Sun Sep 24 09:36:12 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم فجر در اندیشه فتح قلعه خیبر/ پازل مرگ فوتبال فارس با سقوط فجر تکمیل می‌شود Mon Mar 13 02:27:00 IRST 2017
خبرگزاری فارس هلدینگ دارویی پزشکی از فهرست واگذاری‌ها کنار گذاشته شد Wed Feb 15 20:26:00 IRST 2017
میزان پشت پرده پیچیده جدایی طیبی از پارس جنوبی/ مدافع القطر در خواست‌ ITC می‌کند Sun Jul 23 08:45:49 IRDT 2017
خیبر آنلاین شکایت‌ رئیسی‌ باید پیگیری شود Mon May 22 11:47:07 IRDT 2017
برنا رونمایی از هفت جلد کتاب ورزش شهروندی Wed Feb 22 15:39:37 IRST 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن برگزاری نشست بررسی طرح افزایش سن ازدواج Sat Jan 20 16:19:21 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران ضرب‌الاجل دادگاه عالی برزیل به تامر Wed May 31 08:37:18 IRDT 2017
تدبیر معرفی نامزدهای یک بخش جشنواره فیلم کودک و نوجوان Sun Jun 25 15:39:01 IRDT 2017
جهان نیوز پیش بینی‌ها برای قیمت نفت در سال 2018 Thu Mar 01 08:46:47 IRST 2018
روزنامه دنیای اقتصاد العبادی: ما با تحریم‌ها علیه ایران همراهی نمی‌کنیم Tue Aug 07 20:25:52 IRDT 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین سیدجلال حسینی: فقط باید از تجربه کی روش استفاده کنیم/ برای بزرگترین رویداد جهان آماده می شویم Thu May 17 22:24:59 IRDT 2018
صبا ایران ملت ایران عزت خود را حراج نمی‌کند Sun Jul 22 10:07:53 IRDT 2018
میزان آخرین نماینده ایران هم حذف شد Thu Feb 16 17:19:43 IRST 2017
آفتاب بعیدی‌نژاد: هر خبری را فوروارد نکنیم/آمریکا قصد دارد مردم را علیه حکومت بشورانند تا نظام را سرنگون کند Fri Aug 31 16:25:52 IRDT 2018
خبرگزاری مهر افزایش 17درصدی بارندگی در مرکزی/ شازند بیشترین و ساوه کمترین بارش Mon Mar 06 19:02:45 IRST 2017
برنا دکتر لاریجانی با آیت الله امینی دیدار کرد Wed Aug 02 09:49:46 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی دانش آموزان مهریزی رتبه های برتر پرسش مهر رییس جمهوری را کسب کردند Sat Jul 02 22:57:00 IRDT 2016
خبرگزاری مهر قیمت نفت که به 87 دلار نزدیک شده بود 2 درصد کاهش یافت Fri Oct 05 05:48:07 IRST 2018
ایران آنلاین علت کناره‌گیری قالیباف شکستش از اقبال مردم به روحانی بود Tue May 16 09:41:39 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر حل مشکل بیمه کامیون داران و افزایش حقوق بازنشستگی Mon Jun 18 19:36:24 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا پیشی گرفتن جرایم تلگرامی در آذربایجان‌غربی/ رشد 56 درصدی جرایم رایانه‌ای فروردین ماه Tue Apr 24 15:37:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران جایگاه پیش از تحریم خود در صادرات نفت به هند را از عراق پس گرفت Tue Mar 14 13:46:00 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران دانلود ISS Live HD Earth viewing؛ مشاهده آنلاین زمین از ماهواره های بین المللی Mon Feb 06 19:10:01 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران تکذیب کشف گنج در میدان امام(ره) همدان Sat Dec 30 11:45:12 IRST 2017
واحد مرکزی خبر بهره برداری از پایگاه انتقال خون در لارستان Tue Apr 11 18:56:34 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر زیارت گلزار شهدا در چهارمین روز از هفته بسیج+فیلم+عکس Thu Nov 23 16:20:26 IRST 2017
فردا عکس: اسکورت عجیب خودروی ترامپ در عربستان! Mon May 22 08:00:02 IRDT 2017
دولت بهار آمریکا و روسیه وارد چه مرحله‌ای از روابط می‌شوند؟ Sat Feb 18 22:50:00 IRST 2017
افکارخبر جزئیات برنامه‌های سفر پوتین و الهام علی‌اف به تهران Wed Nov 01 11:03:52 IRST 2017
آنا لزوم انتقال فرهنگ دفاع مقدس با استفاده از فناوری‌های جدید Wed Dec 27 14:25:23 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا بازسازی واقعه غدیر در کنگان برگزار می شود Thu Aug 17 09:52:54 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی اهتمام ویژه دولت به بخش درمان البرزبا افزودن 1200 تخت تاپایان سال 95 Mon Jul 25 19:37:00 IRDT 2016
روزنو علی دایی: الاهلی با رونالدو هم حریف پرسپولیس نمی‌شود! Tue Aug 22 09:10:01 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر درگیری معترضان با پلیس در شیکاگوی آمریکا Sun Jul 15 20:44:58 IRDT 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین اولین جلسه ستاد تدوین برنامه ملی آمار/اصلاح قوانین نظام آماری Wed Sep 13 22:13:42 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا مطالبات مردم به حق است/ مردم منتقد عملکرد مسئولین هستند اما به بیت المال احترام می گذارند Tue Jan 09 10:19:07 IRST 2018
اقتصاد آنلاین کنترل نرخ ارز با رسمی شدن بازار ثانویه/ کاهش رانت در پی ورود دولت به بازار آزاد Tue Jun 26 13:15:56 IRDT 2018
امید هسته ای ایران رتبه نخست شتاب علمی در جهان را به دست آورد Wed Mar 08 20:21:47 IRST 2017
خبرگزاری مهر همایش رویش های انقلاب در تهران برگزار می شود Sat May 06 11:41:48 IRDT 2017
میزان 5 ترفند برای حفظ سلامت پوست Wed Nov 22 09:55:56 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران پدر خانواده خود، همسر و 2 دخترش را در عباس آباد مازندران به آتش کشید Tue Oct 10 15:00:14 IRST 2017
خبرگزاری مهر بهترین تیم هندبال را داریم/حق هیچکس ضایع نمی‌شود Sat Dec 23 11:02:20 IRST 2017
فردا 5 غذایی که از شما در برابر آلودگی هوا محافظت می‌کند Mon Dec 18 21:08:09 IRST 2017
خانه ملت رد کلیات طرح یک فوریتی راه اندازی و استفاده از پیام رسان های مالی Sun Sep 02 19:43:37 IRDT 2018
فردا بیانیه باشگاه سیاه جامگان: تاج شخصاً ورود کند Thu Jan 26 07:02:01 IRST 2017
بولتن نیوز عیادت بازیکن استقلال از هافبک پرسپولیس Mon May 15 15:21:58 IRDT 2017
آنا رئیس رسانه ملی از سازندگان مستندهای ویژه انقلاب تجلیل کرد Thu Feb 16 11:44:53 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران مرگ راکب موتورسیکلت در حادثه رانندگی Sun Jun 17 19:31:08 IRDT 2018
برنا باید با نگاه توسعه‌ای از چالش و هیاهو پرهیز شود Mon Mar 13 08:35:47 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم زوایای پنهان شخصیت ترامپ به روایت زبان بدن+تصاویر و فیلم Mon May 29 11:14:08 IRDT 2017