خبرگزاری تسنیم - Wed May 31 17:55:56 IRDT 2017 نمایش خبر

ظریف: ایران ارتباطی با بنیاد علوی نیویورک ندارد/ هواپیمای عربستان مقصد اعلامی را تغییر داده بود

وزیر خارجه کشورمان با ذکر این نکته که هواپیمایی با یک مسیر پروازی که ثبت شده بود وارد کشور شده ولی قصد داشت مسیر را تغییر دهد، گفت: یعنی هم مبدا را عوض کرده و هم مقصدش را عوض کرده بود.

به گزارش گروه سیاست خارجی خبرگزاری تسنیم، محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان در حاشیه نشست هیئت دولت در جمع خبرنگاران حاضر شده و به سوالات آنها پاسخ داد.


* عاملان وضعیت کنونی منطقه از واقعیت موجود فرار می‌کنند


وی در خصوص برگزاری انتخابات در ایران و اظهارات علیه کشورمان در اجلاس ریاض از سوی مقامات آمریکایی و سعودی گفت: همزمان با برگزاری انتخابات شکوهمند ریاست جمهوری و شوراها در جمهوری اسلامی ایران که نمایانگر حاکمیت مردم بود و در واقع نمایانگر آن واقعیاتی بود که جمهوری اسلامی قدرت و ثباتش را از آن در 38 سال گذشته گرفته و بر اساس همین است که با ثباتترین کشور در منطقه هستیم؛ تلاش‌هایی برای پیگیری برخی سیاست‌ها شد که از ابتدا معلوم بود که این حرکت، یک حرکت ناموفق است.


ظریف ادامه داد: این اظهارات بر اساس برخی ملاحظات کوته بینانه سیاسی مطرح شده و جمهوری اسلامی هم معتقد است که امنیت منطقه یک قسمت مهمی از امنیت ماست. ما برای امنیت خودمان به یک منطقه امن نیاز داریم، به همسایگان امن نیاز داریم و لذا تلاش‌هایی که می‌شود برای ایجاد اختلاف، برای ایجاد تفرقه در داخل این منطقه را مغایر امنیت منطقه می‌دانیم و معتقدیم که بجای تلاش برای پیدا کردن راهکارهایی برای فرار از واقعیت این منطقه، فرار از واقعیتی که چه عواملی باعث افراط گرایی در این منطقه شده، چه عواملی باعث گسترش تروریسم در این منطقه شده، تلاش‌هایی از طرف کسانی که خودشان عامل این وضعیت بودند شد که معلوم است به نتیجه‌ای نخواهد رسید.


* جمهوری اسلامی ایران هیچ ارتباطی با بنیاد علوی در نیویورک ندارد


وزیر خارجه کشورمان همچنین در خصوص آخرین وضعیت بنیاد علوی در نیویورک نیز گفت: همانطور که می‌دانید بنیاد علوی نیویورک یک سازمان غیر وابسته به دولت ایران است. یک سازمان مستقل است که در ایالت نیویورک ثبت شده است. خود آنها مسئولین و وکلایی دارند که این کار را دنبال می‌کنند.


ظریف با بیان اینکه این موضوعی نیست که به جمهوری اسلامی ایران ارتباطی داشته باشد، یادآور شد: این یک موسسه غیرانتفاعی، در واقع خیریه است که فعالیت‌های نوع دوستانه دارد (من هم به علت اینکه در نیویورک بودم این جزییات را می‌دانم) فعالیتهای آموزشی داشته و در واقع هر اقدامی، هر اتهامی در مورد ارتباط این موسسه با جمهوری اسلامی از نظر ما بی اساس بوده بخاطر اینکه هیچ نقشی در این موسسه نداشته است.


وی در خصوص اخبار منتشر شده مبنی بر ورود غیر مجاز هواپیمای سعودی به آسمان ایران نیز اظهار داشت: من دیروز وقتی که این خبر را به نقل از یکی از نمایندگان محترم مجلس شنیدم به ستاد کل زنگ زدم و از آنها سوال کردم.‌ وزارت خارجه که اصلاً در جریان نبود.‌ فکر می‌کنم وزارت دفاع هم در جریان نبوده است. در واقع یک اتفاق خیلی معمولی بوده است.


* هواپیمای عربستان مقصد اعلامی را تغییر داده بود


وزیر خارجه کشورمان با ذکر این نکته که هواپیمایی با یک مسیر پروازی که ثبت شده بود وارد کشور شده ولی قصد داشت مسیر را تغییر دهد، یادآور شد: یعنی هم مبدا را عوض کرده و هم مقصدش را عوض کرده بود. هواپیما حامل کارشناسان نفتی بود. این اطلاعات را دیروز بدست آوردیم و کسی هم در وزارت خارجه اطلاعی نداشته (براساس روش معمولی که وجود دارد) دوستان هواپیمایی کشوری با پدافند هماهنگ می‌کنند و به هواپیما این انتخاب را می‌دهند که یا مسیرش را اصلاح کند یا برگردد که هواپیما تصمیم می‌گیرد برگردد.


ظریف افزود: در هیچ کدام از این مراحل وزارت امورخارجه نقشی نداشته، دخالتی هم نداشته، اطلاعی هم نداشته و نباید هم داشته باشد. یک کار عادی و معمولی است که در بین چند هزار پرواز که هر روز از فضای جمهوری اسلامی ایران عبور می‌کند این اتفاق هم می‌افتد و هیچ منظور سیاسی نباید به آن اضافه کرد.


* نماینده سابق مجلس درباره اظهاراتش پیرامون سردار سلیمانی عذرخواهی و توبه کند


وزیر خارجه کشورمان در خصوص ادعای یک نماینده سابق درباره سردار سلیمانی اظهار داشت: واقعاً فرمایشاتی که ایشان کردند، شرم آور است و حتماً از ایشان می‌خواهم که رسماً عذرخواهی کنند و توبه کنند. بخاطر این تهمت بسیار ناروایی که نه به وزیرخارجه و شخص من که به جمهوری اسلامی زدند حتماً ایشان باید توبه کنند و من به عنوان برادر بسیار کوچکتر به ایشان پیشنهاد می‌کنم که این کار را حتماً و سریعتر انجام دهند.


ظریف ادامه داد: اگرچه هیچ علاقه‌ای نداشتم تهمت‌ها و افتراها را پیگیری حقوقی کنم - چون تاکنون اگر می‌خواستم پیگیری حقوقی کنم فکر می‌کنم باید یک اتاق در دادگستری اجاره می‌کردم از بس از این تهمت‌ها به ما زدند - اما این یک مورد را با توجه به علاقه‌ای که شخصاً به سردار سلیمانی دارم و رابطه بسیار خوبی که من و ایشان داریم، خیلی این حرف به بنده و همکارانم در وزارت خارجه گران تمام شده و حتماً پیگیری حقوقی می‌کنیم؛ مگر اینکه ایشان معذرت خواهی و مهمتر از آن توبه کنند.


* طرح مجدد تحریم‌های غیر هسته‌ای، مخرب و مخالف برجام است


ظریف همچنین در خصوص طرح مجدد تحریم‌های غیر هسته‌ای در سنای آمریکا نیز گفت: آمریکایی‌ها باید به این نتیجه برسند ما چون امنیت و پیشرفت اقتصادی‌مان را از مردم می‌گیریم این کارها هیچ تاثیری بر سیاست‌های جمهوری اسلامی ندارد و حتماً به موقع ما اقدام می‌کنیم. اقدام‌هایی هم انجام داده‌ایم، اطلاع دادیم به سایر اعضای 1+5 که این اقدام، اقدامی مخرب و مخالف برجام است و آنها باید برای ممانعت از آن اقدام کنند.


* کشورهای منطقه بجای اینکه با بیگانگان متحد شوند، باید با تروریسم تکفیری مقابله کنند


وزیر خارجه کشورمان در خصوص انفجار انتحاری امروز در کابل نیز بیان داشت: من در جلسه هیئت دولت بودم که خبردار شدم یک وسیله انفجاری قوی در نزدیکی سفارت ما در کابل منفجر شده و متأسفانه خساراتی به سفارت وارد شده، ولی به لطف خدا همکاران ما و فاجعه‌ای برای همکاران ما رخ نداده است. متأسفانه برای کسانی که در آن منطقه بودند تعدادی کشته شدند که ما به دولت افغانستان و به خانواده‌های قربانیان تسلیت عرض می‌کنیم و برای مجروحین آرزوی شفای عاجل داریم.


ظریف ادامه داد: این نشان دهنده این است که تروریسم تکفیری مرز نمی‌شناسد و هر روز قربانی می‌گیرد و هرچه سریعتر همه کشورهای منطقه بجای اینکه بروند سراغ بیگانگان متحد شوند، باید با تروریسم تکفیری مقابله کنند که جمهوری اسلامی در این مسیر همراه همه کشورهای منطقه بدون استثناء خواهد بود و همه کشورهای منطقه می‌توانند روی حمایت جمهوری اسلامی ایران برای مقابله با تروریسم تکفیری حساب کنند.


وی یادآور شد: ما همواره در کنار دوستانمان در افغانستان بودیم و این همراهی و حمایت را ادامه خواهیم داد. خوشحالیم که همکاران ما در نمایندگی جمهوری اسلامی در کابل که برای پیشبرد منافع ملی کشور این خطرات را تحمل می‌کنند، سالم هستند و متاسفیم بسیار برای آنهایی که قربانی این جنابت هستند.


* مهمترین چالش سیاست خارجی ما وضعیت منطقه است که کل کشور برای آن باید بسیج شود


وزیر خارجه کشورمان در خصوص مهمترین چالش سیاست خارجی کشورمان نیز گفت: من فکر می‌کنم مهمترین چالش، وضعیت منطقه است و نیاز هست که در مورد وضعیت منطقه وزارت خارجه و مجموعاً کل کشور - بالاخره سیاست خارجی و روابط خارجی منحصر در وزارت خارجه نیست - کل کشور باید برای وضعیت منطقه و برای کمک به صلح و ثبات بسیج شوند. جمهوری اسلامی نیروی ثبات بخش در منطقه ما بوده و لازم است که این ثبات بخشی را با هماهنگی و همکاری و همراهی همسایگانمان بیشتر پیش ببریم . فکر می‌کنم این موضوع عمده‌ای است که ما در دوره آینده در وزارت خارجه خواهیم داشت.


انتهای پیام/
خبرگزاری تسنیم وزیر خارجه دولت نهم و دهم در مشهد: تحریم هیچ‌گاه از سبد سیاست خارجی آمریکایی‌ها در قبال ایران حذف نشده است Sat Nov 17 15:42:24 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم نشست خبری نخستین کنکره شهدای جبهه مقاومت در قم به روایت تصویر Sat Jan 12 17:13:13 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم تلاوت جدید حامد علیزاده + صوت و فیلم Mon Sep 11 14:51:26 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم فوتبال جهان|محمد صلاح: امیدوارم سال آینده هم مرد سال آفریقا شوم/ برای کمک به تیم خودم را تحت فشار قرار می‌دهم Fri Dec 14 22:23:35 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم یمن|بمباران بیمارستان الحدیده توسط عربستان؛ حملات موشکی ارتش به مواضع مزدوران Thu Oct 11 21:45:56 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم تلاش امارات برای متنوع کردن اقتصادش با سرمایه‌گذاری در بخش استارتاپ ها Tue Mar 26 08:42:02 IRDT 2019
خبرگزاری تسنیم تلاوت استاد ابوالقاسمی در بیت امام خمینی(ره) Thu Jan 24 05:25:00 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم افزایش 3 هزار تومانی دلار با فشار 2 صراف رانتخوار Mon Jul 30 11:48:42 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم لالیگا |مردان مونتلا دست پُر کاتالونیا را ترک کردند Sat Jan 20 17:22:37 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم سفر رئیس پارلمان سوریه به بغداد/حلبوسی: عراق هرگز مکانی برای تجاوز به همسایگان نخواهد شد Fri Apr 19 11:48:45 IRDT 2019
خبرگزاری تسنیم وداع با شهید مدافع حرم محمود نریمانی Mon Aug 01 19:19:33 IRDT 2016
خبرگزاری تسنیم لزوم الگوگیری از سیره پیامبر(ص) در برخورد با مسلمان و غیر مسلمان Sat Dec 22 10:45:00 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم زهرا سروی: امکان حضور کیمیا علیزاده در مسابقات جهانی منچستر وجود ندارد/ تا اواخر آذر مسابقات انتخابی تیم ملی را برگزار می‌کنیم Sun Dec 09 00:03:00 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم واکنش امام خامنه‌ای به فجایع میانمار+ فیلم Tue Sep 12 16:00:09 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم مراسم افتتاحیه جشن تصویر سال Sun Feb 19 20:06:00 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم گارسیا: بی‌استعداد دانستن ایتالیا تصوری اشتباه است Wed Jun 22 17:18:34 IRDT 2016
خبرگزاری تسنیم قزوین| انقلاب اسلامی ایران بر پایه نهادینه سازی استوار است Mon Sep 03 21:56:06 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم روح‌الله‌زاد: تصمیم ترامپ در مورد قدس در حکم آتش زدن انبار باروت است Fri Dec 29 15:41:15 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم انفعال‌های خودخواسته Mon Aug 21 14:55:46 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم کاربری حسینیه جاجرمی بجنورد فرهنگی و قرآنی است Tue Dec 11 14:07:00 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم اصفهان| هفته بیست‌وپنجم لیگ برتر فوتسال؛ آرامش پس از طوفان Wed Jan 09 12:20:24 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم واکنش نماینده رهبر انقلاب در عراق توطئه‌های برای اختلاف افکنی بین ایران و عراق Sat Sep 08 09:28:08 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم جام جهانی 2018| کلاروف: در موقعیتی خاص صاحب ضربه آزاد شدم/ از فرصت‌ها نهایت بهره را بردیم Sun Jun 17 19:44:42 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم 26 پروژه آبخیزداری در 11 شهرستان خراسان جنوبی اجرا می شود Sun Sep 02 20:45:10 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم خانواده شهدای پیروزی انقلاب اسلامی در رشت تجلیل می‌شوند Sun Jan 29 17:35:30 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم شهردار تهران برنامه‌ای برای اجرای پروژه‌های عمرانی ندارد Sat Feb 24 10:31:28 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم بشار اسد: تروریست‌های سوریه ارتش نیابتی حکومت سعودی و آمریکا هستند Thu May 10 11:51:20 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم مثل یک مَرد Sun Dec 17 14:01:18 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم دومین دوره مسابقات دریفت فرمولای قهرمانی کشور Fri Aug 05 16:08:22 IRDT 2016
خبرگزاری تسنیم پورموسوی: استقلال ما را مجبور به عقب‌نشینی کرد Wed Aug 22 22:18:33 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم مشهد| اسپانسرها پای کار رقابت‌های شطرنج جام فردوسی نیامدند Sat Mar 02 14:18:14 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم جلسه انتخاب شهردار تهران Tue Nov 13 10:54:54 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم عوامل ناکامی عملیات تروریستی دیروز لبنان Tue Jun 28 15:25:20 IRDT 2016
خبرگزاری تسنیم امید چندانی به واگذاری میدان گازی فرزاد ب به هند وجود ندارد Fri Aug 18 15:31:47 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم استقلال، مقاومت و ایستادگی در برابر بیگانگان را با این کتاب به فرزندانتان یاد دهید Mon Aug 08 11:31:41 IRDT 2016
خبرگزاری تسنیم 80 هزار نیازمند منتظر ورود به چرخه حمایتی سازمان بهزیستی استان تهران Tue May 01 12:17:34 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم شرکت در انتخابات هم حق است و هم وظیفه Thu May 18 13:46:53 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم مردم گلستان حدود 6 میلیارد ریال برای بازسازی و توسعه حرمین کمک کردند Thu Dec 06 11:38:36 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم ذوالنور: ایران مظهر مردم‌سالاری دینی است/ با تخلفات انتخاباتی برخورد � قاطع شود Mon May 15 15:59:47 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم کارگروه ویژه زکات در تمام شهرستان‌های فارس تشکیل شود Wed Jul 18 15:47:59 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم رادیو در انتخابات Sat Apr 29 12:06:17 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم هشدار دیوان «لاهه» به دولت آمریکا در پی شکایت ایران: از هرگونه اقدام جدید اجتناب کنید/ تعیین زمان رسیدگی به شکایت ایران Tue Jul 24 21:53:00 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم 6 هزار کتابچه "به سوی خدا" در شهرستان طبس توزیع می‌شود Sun May 28 12:20:14 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم والورده با بارسلونا به توافق رسید/ سرمربی اتلتیک بیلیائو جانشین انریکه می‌شود Sun May 21 16:56:17 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم اسامی داوران جشنواره کشوری «مدهامتان» اعلام شد Sun Dec 10 16:34:08 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم لاریجانی: توسعه فضای سبز برای زیست شهروندان اهمیت بسزایی دارد Wed Mar 06 11:55:00 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم شکست ثانیه پایانی یاران میلاد محمدی در کراسنودار Sun Dec 03 18:55:38 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم واکنش سرپرست تیم فوتبال سپاهان به ‌تاریخ بازی نیمه‌نهایی جام حذفی Wed Feb 20 17:00:10 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم ماجرای شبی که مادر شهید موحددانش ظرف های رزمندگان را شُست + عکس Fri Aug 04 12:22:20 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم بهار 98| زیبایی جهان در باغ جهان‌نمای شیراز؛ جلوه‌های ناب طبیعت بهاری+فیلم Sat Mar 23 02:55:00 IRDT 2019
خبرگزاری تسنیم عده‌ای به دست‌دادن و صحبت تلفنی با ظالم دلخوش هستند Thu Jun 23 23:09:21 IRDT 2016
خبرگزاری تسنیم بطحایی: ممکن است کلیپ‌ها ساختگی باشد/ بررسی ماجرا توسط حراست Wed May 08 09:50:00 IRDT 2019
خبرگزاری تسنیم دولت باید صنایع صادارت‌محور را در اولویت حمایت قرار دهد Sun Aug 20 15:10:10 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم 50 درصد از ناوگان اتوبوس‌رانی بجنورد فرسوده است Sat Feb 25 14:54:33 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم آسیب‌شناسی "بازار بی‌رونق کتاب" در چهارمحال و بختیاری Tue Nov 14 04:25:00 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم زمینه اشتغال 2.6 هزار نفر با فعال‌سازی واحدهای تولیدی در استان قزوین فراهم می‌شود Sun Mar 26 10:59:33 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم آماده‌باش 3 شیفتی آتش‌نشانان برای چهارشنبه آخر سال Sat Mar 11 09:07:01 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم رونمایی از صندوق‌های الکترونیکی اخذ رأی در انتخابات شوراها+ تصاویر Fri Apr 07 09:56:13 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم تعیین قیمت متعادل بلیت پروازهای داخلی برای 28 روز/ وعده برخورد با گرانفروشی Sat Aug 25 18:48:00 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم بوشهر| 18000 میلیارد تومان به طرح‌های اشتغال‌زایی روستایی پرداخت می‌شود Wed Jan 02 12:10:41 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم فوتبال جهان| گواردیولا: حذف منچسترسیتی از لیگ قهرمانان ظالمانه بود/ حالا باید به فکر لیگ برتر باشیم Thu Apr 18 10:25:38 IRDT 2019
خبرگزاری تسنیم نماهنگ وحدت مسلمانان منتشر شد Sat Nov 24 14:52:53 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم مشخص شدن نتیجه مناقصه میدان نفتی آزادگان تا تابستان 97 Wed Dec 13 19:26:00 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم پیوستن مهاجم پرتغالی به المپیاکوس و احتمال فروش انصاری‌فرد Tue Jul 10 10:39:52 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم سال تحصیلی جدید با حضور رئیس‌جمهور آغاز شد Sun Sep 23 08:19:01 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم هیل: کودکان مهاجر بدون مدرک باید برای خروج از آمریکا آماده شوند Wed Sep 06 10:55:48 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم ادعای آمریکا درباره شلیک موشک کروز زیردریایی توسط ایران Thu May 04 10:14:19 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم تحریم‌� بانک‌های بزرگ علیه ایران ادامه دارد Mon Dec 11 05:44:00 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم طرح توانمندسازی جوانان و افزایش خودباوری در شهرستان دشتی اجرا می‌شود Mon Dec 04 16:47:43 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم میزگرد تسنیم سمنان| مردم مراقب "دام‌های غیرمجاز" در روز عید قربان باشند Thu Aug 16 09:57:44 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم هند 16 میلیارد دلار اوراق قرضه آمریکا را فروخت Tue Oct 23 12:38:42 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم کمیته امداد اصفهان از خانواده 2 هزار زندانی حمایت می‌کند Tue Aug 14 14:19:45 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم لیگ دسته اول فوتبال| «آشفته بازار» به هفته دوم رسید/ کاهش تیم‌ در انتظار لیگ یک Sat Aug 18 00:02:56 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم آغاز محاکمه عامل حمله به کلچدار اوغلو Fri May 03 12:23:00 IRDT 2019
خبرگزاری تسنیم بازارچه هنرهای دستی گامی مهم در توسعه صنایع دستی مازندران+فیلم Sat Feb 09 15:33:16 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم 700 میلیون دلار صنایع دستی استان بوشهر صادر شد+فیلم Wed Oct 24 11:02:40 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم آثار برتر تئاتر جشنواره بین‌المللی سیمرغ روی صحنه می‌روند Mon Aug 20 11:54:39 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم اصفهان| احتمال رخ دادن طوفان لحظه‌ای در استان اصفهان Thu Mar 29 19:27:16 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم بیش از 25 هزار شغل در استان گلستان ایجاد می‌شود Sun Jul 24 16:51:13 IRDT 2016
خبرگزاری تسنیم وزیر خارجه سابق پاکستان : هدف آمریکا از حضور در افغانستان اختلاف‌افکنی میان کشورهای منطقه است Thu Jan 18 10:24:11 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم حجت الاسلام رئیسی: چرا باید مردم هر روز شاهد تلاطم و آشفتگی در بازار باشند؟/ نقش اصلی حل مشکلات معیشتی برعهده دولت است Fri Aug 31 11:44:58 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم لیگ برتر والیبال بانوان| پیکان از سد ذوب آهن گذشت Thu Mar 01 19:31:09 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم صدور مجوز 21 آموزشگاه موسیقی در پاییز امسال Tue Jan 08 14:30:34 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم همایش بزرگ دوچرخه سواری به مناسبت دهه ولایت Fri Aug 31 12:06:29 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم نخستین قطارهای پنج ستاره حرم تا حرم به بهره‌برداری رسید‌ Mon Oct 24 20:38:08 IRST 2016
خبرگزاری تسنیم بوشهر|کانال بندر بوشهر لایروبی می‌شود Thu May 31 16:04:31 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم بیرجند| معلمان مناطق روستایی استان خراسان جنوبی باید به بهترین شکل تکریم شوند Sat Apr 28 12:45:26 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم فکر می‌کنند ما اعضای بدن خرید و فروش می‌کنیم Sun May 21 12:34:06 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم کاروان قرآنی انقلاب وارد بندعباس شد Thu Jan 31 10:25:17 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم زمان اجرای افزایش حق مسکن کارگران به مصوبه دولت بستگی دارد Wed Apr 10 12:13:13 IRDT 2019
خبرگزاری تسنیم خراسان جنوبی| 392 پروژه دهه فجر در بشرویه افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود Sat Feb 02 15:28:04 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم انتقاد وزیر نیرو از رایگان‌شدن آب و برق مدارس/ اردکانیان: باب مصرف بی‌رویه در مدارس باز شد Sun Feb 24 10:52:43 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم تخریب دکل مخابراتی متخلف - مشهد Mon Mar 04 15:41:32 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم تداوم تنش در بزرگترین حزب مخالف دولت در ترکیه Fri Aug 17 11:07:52 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم دومین تغییر وزارت‌ علوم رقم خورد Mon Nov 13 15:47:10 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم آغاز راهپیمایی روز قدس در سراسر کشور/ خروش مردم اسـتکبارسـتیز ایران اسلامی علیه رژیم کودک‌کش Fri Jun 08 10:12:26 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم مراسم بزرگداشت "19 شهید فاجعه منا" در شهرکرد برگزار می‌شود Sat Aug 26 18:15:20 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم افزایش اختلاف «پنتاگون» و «حمایت قاطع» درباره شفافیت جنگ در افغانستان Wed Jan 31 16:41:44 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم پوتین: برای مقابله با هرگونه تهاجم آماده‌ایم Tue May 09 12:44:14 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم درخواست الحشد الشعبی از سازمان ملل برای مقابله با عربستان Thu Jun 30 11:42:44 IRDT 2016
خبرگزاری مهر 20 هزار دانش‌آموز به عنوان سفیر سلامت در اردبیل تربیت شدند Fri Mar 10 11:20:19 IRST 2017
تدبیر و امید راننده تاکسی، سارق 2 هزار گوشی را گیر انداخت Wed Dec 26 01:40:02 IRST 2018
تی نیوز هماهنگی های تلگرامی داعش ها در حمله به مجلس در تهران Thu Jul 27 01:56:59 IRDT 2017
میزان قیمت خودرو هفته آینده مشخص می‌شود Sun Dec 23 09:39:01 IRST 2018
عصر ایران مرد هندی دوستش را 200 تکه کرد (عکس) Tue Jan 29 10:52:12 IRST 2019
روزنامه دنیای اقتصاد ترامپ منتظر دریافت یک «نامه جدید» از رهبر کره شمالی Sat Sep 08 07:51:53 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجو اردوی زیارتی از قم تا راهیان ویژه دانشجویان دانشگاه آزاد فومن و شفت برگزار می‌شود Wed Jan 25 13:48:33 IRST 2017
خبرگزاری فارس تأخیر در پرداخت حقوق کارگران مشکل‌آفرین است Thu Apr 26 12:42:00 IRDT 2018
ساعت24 لاوروف با اروپایی‌ها درباره برجام رایزنی می‌کند Thu May 09 18:45:20 IRDT 2019
میزان اولتیماتوم AFC به سرخابی های پایتخت Fri Aug 31 19:25:25 IRDT 2018
میزان قابل توجه افرادی که مزاج گرم و تر دارند Mon Mar 27 22:45:01 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا بنگر: طلب‌هایم را به پرسپولیس بخشیدم Fri Sep 14 22:58:20 IRDT 2018
نامه نیوز قطبی: فاصله نزدیک تیم های فوتبال، رقابت لیگ برتر را سخت کرد Fri May 10 16:06:41 IRDT 2019
خبرگزاری جمهوری اسلامی 79 متخلف حیات وحش سمنان دستگیر شدند Thu Nov 15 11:48:00 IRST 2018
آفتاب قیمت مرغ و گوشت قرمز افزایش یافت Wed Sep 06 15:55:01 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا ظریف: نوار اظهاراتم درباره پولشویی وجود دارد Sun Nov 18 19:23:04 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی جاده کرج - چالوس لغزنده است Sat May 12 10:51:00 IRDT 2018
نود تی وی صیادمنش به اردوی تیم‌ملی امید اضافه می‌شود Sun Mar 03 14:52:17 IRST 2019
وطن امروز آقایان! راه را اشتباه رفتید Wed May 10 00:00:00 IRDT 2017
ایلنا بعد از برد مقابل ترینیداد و توباگو؛ تیم ملی ایران دو رقمی شد Fri Nov 16 10:48:47 IRST 2018
تی نیوز بسته هدیه خجالت آور فدراسیون برای ستاره های تیم ملی امید ایران Sun Jul 16 02:38:25 IRDT 2017
جماران وخامت آلودگی هوا در یزد Sat Jun 09 08:43:25 IRDT 2018
ایسکانیوز حضور بقایی به‌دلیل حضور احمدی‌ن‍ژاد است Tue Feb 21 12:46:14 IRST 2017
واحد مرکزی خبر نقشه های آمریکا و شورای امنیت برای کره شمالی Sat Apr 22 09:38:21 IRDT 2017
بی بی سی انتخابات پارلمانی افغانستان با یک هفته تاخیر به قندهار رسید Sat Oct 27 23:36:45 IRST 2018
شیعه نیوز بیماری سفر چیست؟ Thu Mar 28 08:48:44 IRDT 2019
وانا ترکیب اصلی یمن برای دیدار با ایران اعلام شد+عکس Mon Jan 07 15:10:35 IRST 2019
شبکه اطلاع رسانی دانا روسیه: در تماس مستقیم با ارتش آمریکا هستیم Wed Apr 11 23:06:58 IRDT 2018
پارس نیوز غذاهای مفید برای سیستم گوارشی Wed Feb 15 17:20:16 IRST 2017
تی نیوز استراحت سه روزه بوناچیچ برای بازیکنان گسترش فولاد Sun Aug 20 21:35:18 IRDT 2017
میزان کاهش عمق چاه‌های زیرزمینی تهران/ یک قطره آب شرب در آبیاری فضای سبز استفاده نمی‌شود Sun Jul 09 06:10:01 IRDT 2017
بی باک نیوز مناظره نمایندگان نامزدها برگزار می‌شود Sat May 13 13:39:02 IRDT 2017
جماران ماجرای سرقت مسلحانه از یک آرایشگاه زنانه Mon Mar 11 08:34:01 IRST 2019
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین سه چهارم فرانسوی‌ها از دولت "امانوئل ماکرون" ناراضی هستند Fri Jan 04 11:10:06 IRST 2019
تی نیوز تست میراثی فاز 3 خط یک متروی اصفهان انجام شد Thu Jul 27 13:55:38 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران محدودیت تردد کامیون و تریلر در محور ایذه– اندیکا Sun Jan 22 14:39:42 IRST 2017
پارس فوتبال پاسخ منفی بایرن مونیخ برای تبادل بازیکن با منچستریونایتد ! Fri Aug 03 17:58:59 IRDT 2018
جماران سرانه ورزش مراغه با افتتاح طرح های نیمه تمام دو برابر می شود Sun Jun 03 15:14:00 IRDT 2018
فرادید چگونه یک حراجی آنلاین موفق داشته باشیم Sat Jul 15 10:26:12 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر آغاز ساخت بزرگترین مجتمع ورزشی غرب هرمزگان در پارسیان Sat Jul 07 11:18:25 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر 25 فروردین، ادامه محاکمه حسین هدایتی Sun Apr 07 15:29:05 IRDT 2019
باشگاه خبرنگاران خسارت 10 میلیون تومانی حریق تعمیرگاه Tue Nov 21 18:47:00 IRST 2017
ایسکانیوز «عهد التمیمی» آزاد شد Sun Jul 29 10:17:29 IRDT 2018
خبرگزاری فارس بارش باران و لغزندگی سطح جاده عامل واژگونی اتوبوس حامل دانش‌آموزان Wed Oct 10 23:13:12 IRST 2018
آی تی نا تمام نرم افزارها را می‌توان با استفاده ربات‌ها هدایت کرد Sat Oct 13 12:48:39 IRST 2018
واحد مرکزی خبر استمرار شرایط جوی پایدار در استان Wed Aug 08 15:02:10 IRDT 2018
خبرگزاری مهر کتاب «رسانه و سیاست در دنیای در حال جهانی‌شدن» Sat Feb 16 13:42:12 IRST 2019
آنا شماره تماس 2500 پاسخگوی بازنشستگان کشوری می‌شود Sat May 06 11:15:46 IRDT 2017
بهار نیوز رفتار مشکوک صرافان و دلالان در بازار ارز Tue Dec 25 10:31:55 IRST 2018
تدبیر و امید حذف دلار از مبادلات خودروسازی روسیه و ترکیه Wed Sep 05 15:44:59 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران شهرداری نگار نو شد Mon May 08 16:43:42 IRDT 2017
خرداد نیوز توهین تاسف آور مجری فراری به شهدای مدافع حرم + تصویر Tue Aug 22 18:09:55 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران از خاطرات آزادسازی هویزه تا پروژه یافتن آب + فیلم Wed May 09 08:15:31 IRDT 2018
اقتصاد آنلاین لرزش زمین در استان‌های تهران و البرز ساکن شد Mon Dec 25 09:43:41 IRST 2017
برنا واکنش بعیدی نژاد به اشتباه سوم آمریکا درفهرست تحریم ها Wed Nov 07 02:00:54 IRST 2018
پایگاه خبری الف استفاده از فناوری نوین در طراحی ساختمان Mon Jan 14 03:37:00 IRST 2019
تابناک مشخصات آپدیت جدید واتس آپ ارائه شد Tue Jan 08 13:35:26 IRST 2019
اعتبار نیوز حقوق کارگران معادن در کوهبنان بخش معادن دولتی به روز است Sat Aug 25 18:18:00 IRDT 2018
تابناک برق اهواز باز هم قطع شد Sun Feb 12 23:19:12 IRST 2017
صبحانه با خبر بودجه‌ی آب و برق به نحو احسن تامین شد Tue Jan 22 10:41:28 IRST 2019
پارس فوتبال یوونتوس 1-0 رم؛ بانوی پیر قهرمان نیم فصل سری آ Sun Dec 23 12:31:02 IRST 2018
فرارو ورود 280 هزار خودرو به گیلان Mon Mar 20 16:42:13 IRST 2017
افکارخبر خدمات سپاه خوزستان به زلزله زدگان کرمانشاه/ عکس Sat Dec 30 11:15:35 IRST 2017
ایانا اجرای طرح سیاست زمین با حمایت اتحادیه اروپا و صندوق بین‌المللی پول/ ماداگاسکار کارگاه آموزشی در راستای سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی برگزار کرد Sun Sep 03 13:12:18 IRDT 2017
روزنامه شهروند دختر بازمانده حادثه خودکشی اصفهان به هوش آمد Wed Oct 25 03:30:00 IRST 2017
خبرگزاری شبستان نمایشگاه دفاع مقدس در تبریز برپا می‌شود Sun Sep 16 22:17:00 IRDT 2018
ورزش 3 بیل: آنری و گیگز الگوهای من بودند Fri Mar 22 10:27:00 IRDT 2019
تی نیوز بالاخره رونالدو به تمرینات بازگشت (عکس) Sun Aug 06 17:58:16 IRDT 2017
روزنامه قانون استیضاح شریعتمداری با 50 امضا تقدیم هیات رئیسه شد Tue Aug 28 12:46:13 IRDT 2018
تی نیوز پیش فروش سکه با شدت بیشتری ادامه خواهد یافت Wed Apr 11 04:38:15 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر پایان طرح تغییر ساعت کاری در فصل تابستان Thu Aug 16 09:17:23 IRDT 2018
مشرق نیوز تصویری دیدنی از حرم امام رضا(ع) Sat May 18 10:56:48 IRDT 2019
خبرگزاری مهر سخنرانی وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی آغاز شد Sat Oct 27 17:16:38 IRST 2018
تی نیوز بازدید مسئولین شهرستان از مراکز تحت نظارت بهزیستی کاشان Mon Jul 24 05:27:17 IRDT 2017
تی نیوز استخدام تعدادی اتوکار جهت تولیدی پوشاک Tue Aug 15 20:57:28 IRDT 2017
تی نیوز بازدید مسئول بسیج اصناف استان همدان از واحدهای تولیدی فامنین Tue Aug 15 00:25:30 IRDT 2017
پارسینه لاک‌های موقت چه هستند؟ Thu Nov 01 15:33:01 IRST 2018
جهان نیوز فواید ارتباط با دنیای کار برای دانش‌آموزان Wed Aug 29 10:55:26 IRDT 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن روشنفکران تمایز بین چپ و رادیکال را نمی‌شناسند/ پرسش مهم داوری چیست Tue Nov 20 10:12:08 IRST 2018
جماران جشنواره جهادگران علم و فناوری 2 آذر در زنجان اجرا می‌شود Sat Nov 18 14:30:05 IRST 2017
واحد مرکزی خبر هفشجان قطب جوشکاری ایران + فیلم Sat Jan 20 12:05:12 IRST 2018
تی نیوز انتخاب نام جدید برای جام جهانی فوتبال 2018 Wed Aug 02 22:42:51 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا تدوین کتاب رزم‌واره فرهنگی عشایر در اردبیل کلید می خورد Sun Oct 07 19:45:45 IRST 2018
ساعت24 تعرفه اینترنت برای مشترکان کم مصرف تائید شد Mon May 14 21:13:44 IRDT 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن صد و یازدهمین نشست «عصر شعر و ترانه» در ارسباران برگزار می‌شود Wed Jan 25 12:34:10 IRST 2017
آریا ایرلند به تعلل در مذاکرات خروج انگلیس از اتحادیه اروپا هشدار داد Fri May 18 04:31:11 IRDT 2018
دنیای معدن منطقه ویژه اقتصادی لامرد نقش موثری در توسعه ملی دارد Sat Apr 14 18:10:00 IRDT 2018
افق نیوز شانس زیادی برای موفقیت‌های بزرگ نداریم/ پول جباروف و تیام به دست‌شان نرسید و دیگر از آنها خبر ندارم Tue Jul 24 13:10:05 IRDT 2018
وانا طوفان اختلاف مدیریتی در الهلال پیش از رویایی آسیایی با استقلال Fri Apr 19 10:36:04 IRDT 2019
خبرگزاری فارس شکست بایرلورکوزن در بای‌آره‌نا مقابل گلادباخ Sat Jan 28 23:12:00 IRST 2017
افکارخبر گلایه بازیگر «اخراجی‌ها» از بیکار ماندن بازیگران قدیمی Wed Mar 13 12:21:48 IRST 2019
خبرگزاری جمهوری اسلامی الازهر تجاوز صهیونیست ها به مسجد الاقصی را محکوم کرد Wed Mar 13 16:30:00 IRST 2019
خبرگزاری فارس به برجام پایبند بوده‌ایم، ایران هم کاملا پایبند باشد Tue Sep 12 19:55:00 IRDT 2017
تهران پرس جزییات انهدام کارگاه تولیدی پایپ در غرب تهران Mon Sep 04 06:54:00 IRDT 2017
پول نیوز درمان سرطان های پیشرفته با ربات ها در مرکز درمانی کیش Tue Jun 19 10:15:21 IRDT 2018
روزنامه کیهان واکنش مقامات بلندپایه صهیونیستی به انتشار تصویر سیدحسن نصرالله با نوه‌اش Tue Jul 24 22:00:11 IRDT 2018
میزان بازیکن هلندی شیاطین سرخ در رادار اینتر و بارسا Mon Dec 18 08:42:01 IRST 2017
جام جم آنلاین موجود دریایی عجیب +عکس Thu Sep 14 19:45:00 IRDT 2017
ساعت24 جزئیاتی از جلسه غیرعلنی مجلس در مورد نا آرامی های اخیر Sun Jan 07 13:01:40 IRST 2018
برنا مدیران "کت سیاسی"خود رابیرون بیاورند /رابطه های عسلی و روغنی را نمی پذیریم/از اظهارات اخیر دکتر مرادپور حمایت و تقدیر می کنم Wed Sep 26 20:22:59 IRST 2018