خبرگزاری تسنیم - Wed May 31 17:55:56 IRDT 2017 نمایش خبر

ظریف: ایران ارتباطی با بنیاد علوی نیویورک ندارد/ هواپیمای عربستان مقصد اعلامی را تغییر داده بود

وزیر خارجه کشورمان با ذکر این نکته که هواپیمایی با یک مسیر پروازی که ثبت شده بود وارد کشور شده ولی قصد داشت مسیر را تغییر دهد، گفت: یعنی هم مبدا را عوض کرده و هم مقصدش را عوض کرده بود.

به گزارش گروه سیاست خارجی خبرگزاری تسنیم، محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان در حاشیه نشست هیئت دولت در جمع خبرنگاران حاضر شده و به سوالات آنها پاسخ داد.


* عاملان وضعیت کنونی منطقه از واقعیت موجود فرار می‌کنند


وی در خصوص برگزاری انتخابات در ایران و اظهارات علیه کشورمان در اجلاس ریاض از سوی مقامات آمریکایی و سعودی گفت: همزمان با برگزاری انتخابات شکوهمند ریاست جمهوری و شوراها در جمهوری اسلامی ایران که نمایانگر حاکمیت مردم بود و در واقع نمایانگر آن واقعیاتی بود که جمهوری اسلامی قدرت و ثباتش را از آن در 38 سال گذشته گرفته و بر اساس همین است که با ثباتترین کشور در منطقه هستیم؛ تلاش‌هایی برای پیگیری برخی سیاست‌ها شد که از ابتدا معلوم بود که این حرکت، یک حرکت ناموفق است.


ظریف ادامه داد: این اظهارات بر اساس برخی ملاحظات کوته بینانه سیاسی مطرح شده و جمهوری اسلامی هم معتقد است که امنیت منطقه یک قسمت مهمی از امنیت ماست. ما برای امنیت خودمان به یک منطقه امن نیاز داریم، به همسایگان امن نیاز داریم و لذا تلاش‌هایی که می‌شود برای ایجاد اختلاف، برای ایجاد تفرقه در داخل این منطقه را مغایر امنیت منطقه می‌دانیم و معتقدیم که بجای تلاش برای پیدا کردن راهکارهایی برای فرار از واقعیت این منطقه، فرار از واقعیتی که چه عواملی باعث افراط گرایی در این منطقه شده، چه عواملی باعث گسترش تروریسم در این منطقه شده، تلاش‌هایی از طرف کسانی که خودشان عامل این وضعیت بودند شد که معلوم است به نتیجه‌ای نخواهد رسید.


* جمهوری اسلامی ایران هیچ ارتباطی با بنیاد علوی در نیویورک ندارد


وزیر خارجه کشورمان همچنین در خصوص آخرین وضعیت بنیاد علوی در نیویورک نیز گفت: همانطور که می‌دانید بنیاد علوی نیویورک یک سازمان غیر وابسته به دولت ایران است. یک سازمان مستقل است که در ایالت نیویورک ثبت شده است. خود آنها مسئولین و وکلایی دارند که این کار را دنبال می‌کنند.


ظریف با بیان اینکه این موضوعی نیست که به جمهوری اسلامی ایران ارتباطی داشته باشد، یادآور شد: این یک موسسه غیرانتفاعی، در واقع خیریه است که فعالیت‌های نوع دوستانه دارد (من هم به علت اینکه در نیویورک بودم این جزییات را می‌دانم) فعالیتهای آموزشی داشته و در واقع هر اقدامی، هر اتهامی در مورد ارتباط این موسسه با جمهوری اسلامی از نظر ما بی اساس بوده بخاطر اینکه هیچ نقشی در این موسسه نداشته است.


وی در خصوص اخبار منتشر شده مبنی بر ورود غیر مجاز هواپیمای سعودی به آسمان ایران نیز اظهار داشت: من دیروز وقتی که این خبر را به نقل از یکی از نمایندگان محترم مجلس شنیدم به ستاد کل زنگ زدم و از آنها سوال کردم.‌ وزارت خارجه که اصلاً در جریان نبود.‌ فکر می‌کنم وزارت دفاع هم در جریان نبوده است. در واقع یک اتفاق خیلی معمولی بوده است.


* هواپیمای عربستان مقصد اعلامی را تغییر داده بود


وزیر خارجه کشورمان با ذکر این نکته که هواپیمایی با یک مسیر پروازی که ثبت شده بود وارد کشور شده ولی قصد داشت مسیر را تغییر دهد، یادآور شد: یعنی هم مبدا را عوض کرده و هم مقصدش را عوض کرده بود. هواپیما حامل کارشناسان نفتی بود. این اطلاعات را دیروز بدست آوردیم و کسی هم در وزارت خارجه اطلاعی نداشته (براساس روش معمولی که وجود دارد) دوستان هواپیمایی کشوری با پدافند هماهنگ می‌کنند و به هواپیما این انتخاب را می‌دهند که یا مسیرش را اصلاح کند یا برگردد که هواپیما تصمیم می‌گیرد برگردد.


ظریف افزود: در هیچ کدام از این مراحل وزارت امورخارجه نقشی نداشته، دخالتی هم نداشته، اطلاعی هم نداشته و نباید هم داشته باشد. یک کار عادی و معمولی است که در بین چند هزار پرواز که هر روز از فضای جمهوری اسلامی ایران عبور می‌کند این اتفاق هم می‌افتد و هیچ منظور سیاسی نباید به آن اضافه کرد.


* نماینده سابق مجلس درباره اظهاراتش پیرامون سردار سلیمانی عذرخواهی و توبه کند


وزیر خارجه کشورمان در خصوص ادعای یک نماینده سابق درباره سردار سلیمانی اظهار داشت: واقعاً فرمایشاتی که ایشان کردند، شرم آور است و حتماً از ایشان می‌خواهم که رسماً عذرخواهی کنند و توبه کنند. بخاطر این تهمت بسیار ناروایی که نه به وزیرخارجه و شخص من که به جمهوری اسلامی زدند حتماً ایشان باید توبه کنند و من به عنوان برادر بسیار کوچکتر به ایشان پیشنهاد می‌کنم که این کار را حتماً و سریعتر انجام دهند.


ظریف ادامه داد: اگرچه هیچ علاقه‌ای نداشتم تهمت‌ها و افتراها را پیگیری حقوقی کنم - چون تاکنون اگر می‌خواستم پیگیری حقوقی کنم فکر می‌کنم باید یک اتاق در دادگستری اجاره می‌کردم از بس از این تهمت‌ها به ما زدند - اما این یک مورد را با توجه به علاقه‌ای که شخصاً به سردار سلیمانی دارم و رابطه بسیار خوبی که من و ایشان داریم، خیلی این حرف به بنده و همکارانم در وزارت خارجه گران تمام شده و حتماً پیگیری حقوقی می‌کنیم؛ مگر اینکه ایشان معذرت خواهی و مهمتر از آن توبه کنند.


* طرح مجدد تحریم‌های غیر هسته‌ای، مخرب و مخالف برجام است


ظریف همچنین در خصوص طرح مجدد تحریم‌های غیر هسته‌ای در سنای آمریکا نیز گفت: آمریکایی‌ها باید به این نتیجه برسند ما چون امنیت و پیشرفت اقتصادی‌مان را از مردم می‌گیریم این کارها هیچ تاثیری بر سیاست‌های جمهوری اسلامی ندارد و حتماً به موقع ما اقدام می‌کنیم. اقدام‌هایی هم انجام داده‌ایم، اطلاع دادیم به سایر اعضای 1+5 که این اقدام، اقدامی مخرب و مخالف برجام است و آنها باید برای ممانعت از آن اقدام کنند.


* کشورهای منطقه بجای اینکه با بیگانگان متحد شوند، باید با تروریسم تکفیری مقابله کنند


وزیر خارجه کشورمان در خصوص انفجار انتحاری امروز در کابل نیز بیان داشت: من در جلسه هیئت دولت بودم که خبردار شدم یک وسیله انفجاری قوی در نزدیکی سفارت ما در کابل منفجر شده و متأسفانه خساراتی به سفارت وارد شده، ولی به لطف خدا همکاران ما و فاجعه‌ای برای همکاران ما رخ نداده است. متأسفانه برای کسانی که در آن منطقه بودند تعدادی کشته شدند که ما به دولت افغانستان و به خانواده‌های قربانیان تسلیت عرض می‌کنیم و برای مجروحین آرزوی شفای عاجل داریم.


ظریف ادامه داد: این نشان دهنده این است که تروریسم تکفیری مرز نمی‌شناسد و هر روز قربانی می‌گیرد و هرچه سریعتر همه کشورهای منطقه بجای اینکه بروند سراغ بیگانگان متحد شوند، باید با تروریسم تکفیری مقابله کنند که جمهوری اسلامی در این مسیر همراه همه کشورهای منطقه بدون استثناء خواهد بود و همه کشورهای منطقه می‌توانند روی حمایت جمهوری اسلامی ایران برای مقابله با تروریسم تکفیری حساب کنند.


وی یادآور شد: ما همواره در کنار دوستانمان در افغانستان بودیم و این همراهی و حمایت را ادامه خواهیم داد. خوشحالیم که همکاران ما در نمایندگی جمهوری اسلامی در کابل که برای پیشبرد منافع ملی کشور این خطرات را تحمل می‌کنند، سالم هستند و متاسفیم بسیار برای آنهایی که قربانی این جنابت هستند.


* مهمترین چالش سیاست خارجی ما وضعیت منطقه است که کل کشور برای آن باید بسیج شود


وزیر خارجه کشورمان در خصوص مهمترین چالش سیاست خارجی کشورمان نیز گفت: من فکر می‌کنم مهمترین چالش، وضعیت منطقه است و نیاز هست که در مورد وضعیت منطقه وزارت خارجه و مجموعاً کل کشور - بالاخره سیاست خارجی و روابط خارجی منحصر در وزارت خارجه نیست - کل کشور باید برای وضعیت منطقه و برای کمک به صلح و ثبات بسیج شوند. جمهوری اسلامی نیروی ثبات بخش در منطقه ما بوده و لازم است که این ثبات بخشی را با هماهنگی و همکاری و همراهی همسایگانمان بیشتر پیش ببریم . فکر می‌کنم این موضوع عمده‌ای است که ما در دوره آینده در وزارت خارجه خواهیم داشت.


انتهای پیام/
خبرگزاری تسنیم موکب‌های خدمات‌رسانی به زائران اربعین از استان اردبیل به عراق اعزام شد Thu Oct 18 11:14:48 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم بیانیه 2 جنبش بحرینی در محکومیت سفر بن سلمان به این کشور Sun Nov 25 18:38:34 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم مشهد| آیت‌الله علم‌الهدی: دشمن میدان جنگ را به محیط‌های آموزشی و فرهنگی منتقل کرده است Tue Sep 25 13:10:53 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم بازی حساس هیئت قم برابر شهرداری ساوه/ نیاز نماینده قم به کسب نخستین امتیاز Tue Jul 25 19:06:11 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم شعار دادن مسئولان دردی را دوا نمی‌کند؛ وضعیت اقتصادی مردم را بهبود ببخشید Fri Apr 07 17:24:39 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم پیام خداحافظی بونوچی با هواداران یوونتوس و بی‌محلی به آلگری Sat Jul 15 16:18:24 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم «نبض خبـر» به دانشجویان پزشک واگذار شد Sat Jun 24 12:04:50 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم حال و هوای راهپیمایی بزرگ اربعین حسینی(ع) بن‌مایه‌ای برای تولید سریال‌ و مستند فاخر Wed Oct 31 07:49:00 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم افزایش ابر و رگبارهای پراکنده طی 3 روز آینده در استان قزوین Tue Mar 28 19:50:02 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم وزیر کشور: توان موشکی ایران قابل مذاکره نیست Wed May 09 12:30:43 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم صوفی: نظر کرباسچی در برکناری "عارف" از شورای سیاست‌گذاری درست نیست Mon Jun 25 14:56:19 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم ایران و روسیه برای تجارت گندم با یکدیگر همکار می‌شوند Tue Sep 11 12:28:35 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم تساوی بدون گل سپاهان و سایپا در پایان نیمه اول Fri Jul 28 21:32:35 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم گیلان| مسابقات بین المللی کونگ‌فو در منطقه آزاد انزلی برگزار می‌شود Wed Aug 15 16:17:37 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم پرونده "الماس فریب"-2/ «بنیاد اوراسیا»؛ نفوذ در مدارس و تمرکز سنگین روی آموزش و پرورش ایران Sun May 13 13:51:35 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم سازمان ملل: بیش از 2 هزار مهاجر امسال در مدیترانه غرق شدند Tue Nov 06 19:11:44 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم افت 30 درصدی واردات موز به کشور + جدول Mon Dec 10 10:34:11 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم 3 کاروان از کمک‌های مردمی استان مرکزی به جبهه مقاومت ارسال شد + تصاویر Wed Apr 05 17:22:07 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم "رادیو لکی" در استان کرمانشاه راه‌اندازی می‌شود Sun Aug 05 20:23:26 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم آیین افتتاح مرکز مقاومت بسیج عالم آل محمد(ص) آستان قدس رضوی Sat Nov 25 21:54:00 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم 14 هزار نفر برای فاز دوم نیروگاه اتمی و نفت در استان بوشهر آموزش می‌بینند Sat Oct 20 10:17:04 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم مدت چرخه‌ خواب بزرگسالان در رانندگی که باعث تصادف می‌شود Sat Dec 09 09:09:27 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم رهبر انقلاب نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان جنوبی را منصوب کرد Thu Aug 04 14:13:31 IRDT 2016
خبرگزاری تسنیم ساخت شناورهای خدمات رسان برای اولین بار در کشور Mon Sep 25 02:20:00 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم دیاز: با اعتماد به نفس و تمرکز پرسپولیس را شکست دادیم/ خربین: سه گل من هدیه‌ای به هواداران بود Tue Sep 26 22:03:02 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم نگاهی به رضایت تأمل برانگیز رئیس بنیاد شهید از عملکرد بیمه دی Sun Nov 25 09:45:00 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم مسئولان برای احیای روستاهای استان خراسان جنوبی تلاش کنند Mon Aug 28 16:11:18 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم بیش از 205 میلیارد ریال بابت آزادی زندانیان جرایم غیرعمد همدان پرداخت شد Sat Apr 08 12:47:44 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم آب شرب در 3 روستای شهرستان گنبدکاووس قطع شد Mon Jun 26 19:02:12 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم نمی توانیم کارخانه‎های خود را تعطیل کنیم/برخورد با فساد مطالبه جدی تولید است Mon Jul 23 00:09:00 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم فغولی راهی گالاتاسرای شد Tue Aug 15 02:49:00 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم راهپیمایی روز قدس در استان البرز� همزمان با سراسر کشور� آغاز شد Fri Jun 23 11:10:26 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم داور بانوی اردبیلی به مسابقات فوتبال بانوان کافاآسیا ازبکستان دعوت شد Sat Nov 24 09:02:06 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم سفر هیئت مذاکره کننده ملی یمن به عمان و دیدار با وزیر خارجه این کشور Fri Jul 15 11:03:04 IRDT 2016
خبرگزاری تسنیم خوزستان| آغاز عملیات اجرایی پروژه‌های فاضلاب ‌شوشتر با اعتبار 35 میلیارد تومان Wed May 23 02:23:00 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم برگزاری تمرین مشترک امداد و نجات دریایی ایران و عمان در تنگه هرمز Fri May 11 10:22:19 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم عکس‌های آرشیوی دفاع مقدس پوستر می‌شوند Mon Sep 18 16:26:58 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم سربازان ناجا چگونه در زبیدات به شهادت رسیدند؟/ جست‌وجوی خانه‌به‌خانه به‌دنبال فرزند مفقودالاثر Tue Nov 07 15:15:29 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم توسعه همکاری‌های امنیتی بین نیروی زمینی سپاه و ارتش پاکستان برای مقابله با تروریست‌ها Fri Jun 29 18:59:19 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم حاشیه دیدار پدیده - پیکان| اخراج یحیی گل‌محمدی از روی نیمکت و درگیری خلعتبری با داور Fri Aug 24 20:43:06 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم قیمت ارزهای دولتی امروز 97/04/10|نرخ‎ها ثابت ماند Sun Jul 01 10:19:00 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم بازیگر سریال«سایه‌‌بان»: از کلیشه شدن نمی‌تـرسم Thu Dec 28 09:27:08 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم تربیت نسل جوان و زمینه‌سازان ظهور در طرح "میثاق مُحامین" در بروجرد Mon Dec 04 10:46:13 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم تیم درمانی بسیج جامعه پزشکی لرستان به منطقه محروم کاکاشرف اعزام شد Thu Nov 01 16:11:44 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم ‌‌اخراج 4 رشوه‌خوار از شهرداری سنندج/شناسایی 56 نیروی ناسالم در شهرداری Sat Sep 01 19:27:56 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم جاوید: صداوسیما در شناخت موسیقی بومی ضعف اساسی دارد/ لزوم ساماندهی موسیقی خیابانی Wed Dec 05 13:25:45 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم فرار ایران از تبعات تحریم‌های آمریکا با ایجاد میز ارزی مبتنی بر طلا Mon Aug 27 11:55:30 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم وضعیت مبهم ماهینی و طیبی برای دیدار با صبا Wed May 03 12:07:57 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم لبدف: توانستیم عملکرد واقعی خود را نشان دهیم Sat May 26 23:09:54 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم موگرینی: نمی‌توانیم برای راه‌اندازی کانال مالی با ایران تاریخ مشخص کنیم Mon Nov 19 12:15:32 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم مراسم بزرگداشت "آیت‌الله نجفی دهکردی" در چهارمحال و بختیاری برگزار می‌شود Sun Apr 09 14:00:52 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم ارتقاء درجه 2 فرمانده نداجا + اسامی Sun Feb 12 14:43:14 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم ضریب تولید برق تونل بادی شهرستان "نشتیفان" نزدیک به نیروگاه حرارتی است Thu Jul 27 15:22:41 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم کشته شدن 4 نفر در تصادف پژو با سمند Tue May 22 14:30:21 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم 8 پروژه حوزه راهداری در لرستان به بهره‌برداری می‌رسد Sun Aug 26 12:38:31 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم نخستین هتل 5 ستاره در کرج تکمیل می‌شود Sun Aug 26 10:37:09 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم قرائت گزارش آتش‌سوزی ماهشهر در صحن علنی مجلس/ اعلام خسارت آتش‌سوزی پس از بررسی کارشناسان/ باید از تکرار این حوادث جلوگیری کنیم Sat Jul 09 09:51:35 IRDT 2016
خبرگزاری تسنیم ایجاد امنیت و بسط عدالت در جامعه از مهمترین رسالت‌های دستگاه قضا است Sat Jun 24 16:15:17 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم مسئولان شرکت روغن‌نباتی: در صورت تامین مواد اولیه 1000 شغل ایجاد می‌کنیم Tue Jan 31 16:10:15 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم فارس| خانه‌های تاریخی گذر سنگ سیاه جان تازه می‌گیرند Tue Sep 11 13:37:00 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم سرعت ارائه خدمات بانک‌ها افزایش یابد‌/‌سود وام‌ها به گونه‌ای نباشد که مردم را از پای درآورد Wed May 10 20:42:48 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم خبر تسنیم درباره تحصیل "حسین فریدون" درست بود/ دانشگاه شهید بهشتی تحت فشار است Tue Jul 26 11:15:00 IRDT 2016
خبرگزاری تسنیم دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت(ع): آمریکا با تحریم‌های پوشالی اتحاد و مقاومت ملت ایران را نشانه گرفته است Sun Nov 04 12:30:14 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم موتکو: موضوع خرید حق پخش ارتباطی به دولت روسیه ندارد Wed May 24 17:41:14 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم جشنواره ‌تئاتر خیابانی مریوان‌|هنرمند تئاتر خیابانی خود را در قبال قشر توانخواه متعهد می‌داند Mon Sep 03 09:44:00 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم آغاز مجدد جستجو برای یافتن جعبه سیاه ATR آسمان از صبح فردا Sun Feb 25 12:29:42 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم یزد| جلوی فعالیت بازارهای زیرپله‌ای و ارائه اجناس بی‌کیفیت گرفته شود Sat May 12 22:05:46 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم پیکر شهدای گمنام در بخش رودزرد رامهرمز آرام می‌گیرد Wed Jul 12 19:17:57 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم اخبار احزاب و جریانات سیاسی در هفته‌ گذشته + لینک Fri Dec 07 03:26:00 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم حقوق کارگران معدن آزادشهر با 20 درصد افزایش پرداخت می‌شود Wed Jun 21 13:04:09 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم سهم 3 درصدی معلولین در استخدام‌های هلال احمر/بسته‌ حمایتی برای معلولان Mon Jul 16 14:51:55 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم سیگنال غلط ضوابط و مقررات شهرسازی به انبوه‌سازان Sun Aug 26 11:01:00 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم بوشهر| مسئولان کشور با مفسدان اقتصادی قاطعانه برخورد کنند Fri Aug 03 15:06:28 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم جوانان بخش محروم پاتاوه در آروزی فوتبال، چشم به زمین خشک دوخته‌اند Mon Dec 25 05:31:00 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم "خاکی‌صدیق" گزینه نهایی وزارت علوم Mon Aug 07 12:40:38 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم عراق احیای میدان نفتی کرکوک را به بی پی می‌سپارد Fri Jan 19 12:48:24 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم گفتگوی تسنیم با مسئول برگزاری انتخابات الکترونیکی Tue Jan 31 12:22:28 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم 55 هزار کارت الکترونیک به مرزنشینان خراسان جنوبی تحویل داده شد Sun Sep 16 14:00:19 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم دانشجویان مایه مباهات انقلاب هستند Tue May 30 12:11:47 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم امام جمعه موقت سمنان: سازش با دشمن سودی ندارد Fri Nov 23 15:29:50 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم کی‌روش: اگر فدراسیون حمایتم کند، قراردادم را تمدید می‌کنم/ مطمئنم می‌شود این قرارداد را تمدید کرد Fri Aug 31 11:04:21 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم بچه‌های انقلاب در مستندسازی تجربه خوبی پیدا کردند، دیگر نوبت فیلم و سریال است Wed Apr 19 13:50:37 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم ‌موافقت ستاد اجرایی فرمان امام (ره) برای ساخت مدرسه در استان مرکزی ‌ Thu Jun 21 16:04:21 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم بازی «سایه جنگ» در شب انتخابات! Sat Apr 08 06:22:00 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم اصلاح 61 واحدی شاخص بورس در آستانه 88 هزار واحدی شدن Mon Nov 06 13:15:18 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم صدرنشینی استقلال با یک پیروزی 3 گله دیگر/ تیم منصوریان «تعاون» عرب‌ها را به‌هم زد! Mon Feb 27 20:53:02 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم جانباز 70 درصد آذربایجان شرقی به یاران شهیدش پیوست Sun Dec 09 13:24:00 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم هواداران پرسپولیس سرود قهرمانی خواندند/ اعتراض حسینی به داور Wed Apr 05 20:30:29 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم مونتلا: خوشحالم که به لیگ اروپا راه یافتیم/ فصل مثبتی داشتیم Mon May 22 02:56:00 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم شترآزاری در سیرک پیتسبرگ، 7 مجروح به جا گذاشت Mon Sep 17 16:48:51 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم یک محموله از بقایای پیکر جانباختگان ATR به پزشکی قانونی یاسوج انتقال یافت Fri Jun 15 15:32:44 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم اردویژه هلند؛ در مسیر ملال‌آوری و کسل کنندگی + عکس Sun Jan 29 10:59:41 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم حضور طاهری در اردوی پرسپولیس به همراه یک بازیگر Mon May 08 09:58:16 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم رئیس پلیس راه چابکسر بر اثر حادثه تصادف به دیار باقی شتافت Sun Mar 26 10:35:56 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم زلزله‌ای به قدرت 4.2 ریشتر ورزقان آذربایجان شرقی را لرزاند Tue Aug 02 16:03:49 IRDT 2016
خبرگزاری تسنیم لوپتگی: اشتباهات فردی تفاوت 2 تیم را رقم زد/ خط مشی رئال با شکست مقابل اتلتیکو تغییر نمی‌کند Thu Aug 16 10:42:19 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم معاون استاندار خراسان جنوبی: آزادگان شهدای زنده گمنام هستند‌ Thu Aug 16 16:02:23 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم اصفهان| 59 نفر از جان‌باختگان سانحه هوایی تهران- یاسوج شناسایی شدند Tue Apr 24 13:51:45 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم «برج‌های خاموش» 30 مرداد روی صحنه نمی‌رود Sun Aug 20 15:27:26 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم اعلام زمان حضور مانچینی در تیم ملی ایتالیا و معرفی جایگزین او در زنیت Fri Apr 20 17:11:59 IRDT 2018
شیعه نیوز نامه 100 نماینده پارلمان و سازمان مدنی انگلیس به گوترش برای حل بحران یمن Thu Sep 21 09:13:28 IRDT 2017
ایران آنلاین فصل عزیز و لطیف بیهودگی Thu Sep 06 02:18:00 IRDT 2018
پارس فوتبال خبری داغ در مورد تمرین فردای پرسپولیسی ها Thu Aug 23 23:56:05 IRDT 2018
شفاف آغاز روند اجرایی انسداد تحریم‌های آمریکا علیه ایران Fri May 18 15:22:56 IRDT 2018
انتخاب لاریجانی به عیادت آیت الله مظاهری رفت Fri Jun 23 15:53:31 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی دستورالعمل ثبت‌نام دانش‌آموزان در سال تحصیلی جاری اعلام شد Sun May 28 20:37:00 IRDT 2017
بولتن نیوز تیراندازی به دختر 16 ساله فلسطینی در قدس Mon Feb 27 15:27:24 IRST 2017
اتاق خبر24 اعلام قیمت و شرایط فروش کوییک اتوماتیک پلاس Fri Nov 17 21:00:00 IRST 2017
پارس فوتبال اینفوگرافی؛ نگاهی به عملکرد بهترین بازیکن دیدار یوونتوس و اسپال Mon Nov 26 00:41:54 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران پرتابگر وزنه ایران به فینال نرسید Mon Sep 18 18:54:21 IRDT 2017
تابناک بازداشت 5 کلاهبردار در حوزه مالیات Tue Dec 12 20:09:01 IRST 2017
اعتبار نیوز شرایط بازنشستگی کارکنان مراکز خاص درمانی بنیاد شهید و ایثارگران Sat Mar 25 10:44:00 IRDT 2017
برنا رشد 5درصدی شاخص تولید انرژی در نیروگاه شهید رجایی Sun Jul 09 13:30:51 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر حمله به سوریه غیرقانونی بود Fri Apr 20 12:39:07 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا اسرائیل با تغییر پایتخت، به موعد نابودی نزدیکتر شد Wed Dec 13 16:06:02 IRST 2017
جام جم آنلاین جی ام 800 هزار دستگاه پیکاپ را فراخواند Mon Aug 07 16:24:12 IRDT 2017
تدبیر و امید 5 نامزد نهایی جمنا معرفی شدند Thu Apr 06 17:34:49 IRDT 2017
بولتن نیوز ابتکار معلم آمریکایی برای آموزش برابری نژادی Wed May 03 14:22:08 IRDT 2017
شارا گزارش/ پرداخت عربستان سعودی به یک موسسه روابط عمومی برای جلب نظر کهنه سربازان به منظور مخالفت با قانون 9/11 Sat Feb 11 08:07:00 IRST 2017
خبرگزاری مهر مساعدت دولت و مجلس در تامین منابع پایدار هلال احمر Sun Jan 01 18:20:04 IRST 2017
آریا پیگیری تمرینات تیم ملی فوتبال در ساختمان پک+تصاویر Fri May 18 15:08:55 IRDT 2018
صبحانه با خبر سرانه دسترسی کاربران ایرانی به اینترنت چقدر است؟ Wed Jul 12 14:30:43 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران چرا قاچاقچیان اعدام نشوند؟ Mon Mar 13 09:45:21 IRST 2017
واحد مرکزی خبر ایجاد 860 فرصت شغلی برای مددجویان بهزیستی Sun Jul 16 14:57:52 IRDT 2017
دولت بهار فردا صبح هم به ایران بیایم بساط همین است و نمی‌شود کاری کرد Tue Jul 04 12:01:00 IRDT 2017
صبا ایران ایرادات شورای نگهبان به لایحه پالرمو رفع شد Wed Sep 05 10:45:24 IRDT 2018
آنا برگزاری همایش ملی زبان انگلیسی در دانشگاه آزاد اسلامی ارومیه Sat Sep 02 18:01:59 IRDT 2017
ایسکانیوز با حضور سرپرست دانشگاه فنی و حرفه ای گردهمایی روسای دانشکده ها و آموزشکده های فنی و حرفه ای سراسر کشور برگزار شد Sun Apr 23 23:30:00 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر بارندگی ها تا دو روز آینده در خراسان جنوبی ادامه دارد. Sun Mar 26 09:45:31 IRDT 2017
خبرگزاری فارس امینی: فعالیت ورزشکاران در MMA غیرقانونی است/ با خاطیان طبق چارچوب قوانین برخورد می‌کنیم Sat Aug 19 10:34:00 IRDT 2017
ایران آنلاین نامه حضرتی به رئیس جمهور جهت رفع حصر Tue Apr 03 11:55:02 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجو ما به خرداد پر ازحادثه عادت داریم Wed Jun 06 15:38:05 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران بنیاد مسکن با تعامل وهمراهی،مشکلات به روستا‌ها را پیگیری می کند Wed Aug 08 09:05:02 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران قرارداد جدید جمهوری آذربایجان برای توسعه تولید نفت و گاز Sun Sep 17 14:18:36 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجو نمایشگاه هواپیمای بدون سرنشین در دانشگاه شریف برگزار می‌شود Mon Apr 10 15:58:58 IRDT 2017
صراط نجفی در کیش یا بهشت زهرا مسئله این است! +عکس Sat Jan 20 10:01:23 IRST 2018
فردا دردسر عروس ملکه انگلیس برای مجله فرانسوی Thu May 04 16:06:55 IRDT 2017
ایران آنلاین شناسایی 150 تا 200 "صرافی مخفی" داعش در فرانسه Wed Dec 13 15:15:23 IRST 2017
جوان آنلاین افزایش 5برابری گردشگران خارجی نیازمند همکاری دستگاه‌های مختلف است Wed Feb 15 14:48:45 IRST 2017
ایران آنلاین پورمحمدی: در دولت دوازدهم حضور ندارم Wed Aug 02 11:32:34 IRDT 2017
خبرگزاری مهر 50درصد از شبکه های آبرسانی استان زنجان فرسوده است Sat Aug 12 08:38:59 IRDT 2017
افکارخبر وضعیت نامعلوم قلعه نویی برای فصل آینده Tue May 16 11:15:08 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران برنامه های امروز رادیو فارس سه شنبه 24 اسفندماه Tue Mar 14 05:21:23 IRST 2017
خبرگزاری نسیم پیروزی ساحلی‌بازان الف مقابل تیمور شرقی Mon Aug 20 15:30:02 IRDT 2018
آفتاب ایران آب های بسته بندی نیازی به تاریخ تولید و انقضاء ندارند Sun Oct 01 11:10:06 IRST 2017
خبرگزاری فارس آدم‌ها را سیاه و سپید نمی‌بینم/ صفحه اینستاگرامم خصوصی است Fri Jan 12 10:30:00 IRST 2018
پول نیوز واردات سالانه 400 میلیون یورو کالا از اتریش Wed Nov 15 11:39:51 IRST 2017
تی نیوز اقتصاد فلج نتیجه فعالیت بانک های رباخوار است Thu Apr 05 02:03:51 IRDT 2018
افکارخبر بازی با سپاهان حکم مرگ و زندگی دارد Mon Feb 19 08:47:14 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی وضعیت هوای تهران در 7 خرداد ماه 1396 Sun May 28 13:22:00 IRDT 2017
صبح تهران ترامپ تمام اعضای شورای ایدز را اخراج کرد Sat Dec 30 11:11:09 IRST 2017
دولت بهار طنز سخیف در «خنداننده‌شو» هم به کمک رامبد نیامد Wed Jun 28 12:41:00 IRDT 2017
ساعت24 اتفاقی مثبت در انتقال ستاره استقلال به پرسپولیس Tue Jan 31 22:15:00 IRST 2017
جام نیوز فرزند شیرخوار فقیهه سلطانی در آغوش مادر +عکس Sun May 14 08:58:00 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران جنگ دایی و پورموسوی برای نزدیک شدن به سهمیه آسیایی Thu Mar 01 00:19:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی 43 تن ساقه گندم در کاشمر سوخت Wed Jul 13 15:44:00 IRDT 2016
شیعه نیوز تروریست داعش در محوطه برج ایفل ناکام ماند Mon Aug 07 10:17:23 IRDT 2017
تدبیر و امید کیفرخواست برای باند توزیع محصولات جنسی Sun Nov 04 21:18:24 IRST 2018
پرس تی وی «اجلاس حمایت از انتفاضه در تهران یک پیروزی واقعی برای فلسطینیان است» Mon Feb 20 14:09:20 IRST 2017
خبرگزاری مهر لازمه عمل به وعده های انقلاب اسلامی، اجرای تفکر بسیجی است Mon Nov 19 14:28:56 IRST 2018
دفاع مقدس تصاویر/ بازدید مدیرکل ارشاد اسلامی استان یزد از دفتر خبرگزاری دفاع مقدس Mon Sep 24 16:12:48 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران کشف بیش از هزار و500 ثوب البسه قاچاق در بندرلنگه Tue Oct 31 11:37:10 IRST 2017
بی باک نیوز تعداد محیط بانان کشور کمتر از استاندارد جهانی است Wed Mar 01 10:53:01 IRST 2017
شبکه خبر بهره برداری آزمایشی از طرح بزرگ آبرسانی غدیر 2، امشب Wed Jul 04 13:29:02 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر اوقات شرعی امروز به افق یاسوج Fri Feb 16 08:51:54 IRST 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین پیکار با مصائب زندگی Mon Feb 12 15:52:27 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی کنسولگری تاجیکستان پس از 7 ماه تعطیلی در بدخشان افغانستان بازگشایی شد Mon Jul 11 20:37:00 IRDT 2016
خبرگزاری فارس کاتاروهای قم نایب‌قهرمان دنیا شدند Sun Oct 08 13:50:00 IRST 2017
اقتصاد آنلاین مروری بر مهم‌ترین رویدادهای بورس کالا در هفته‌ای که گذشت Thu Jul 26 12:37:33 IRDT 2018
دفاع مقدس مذاکرات سری آمریکا و سازمان ملل برای حل اختلافات مرزی بیروت-تل‌آویو Tue Jun 05 13:59:48 IRDT 2018
دفاع مقدس هشدار اروپا به آمریکا درباره آثار زیان‌بار تحریم‌های ایران برای دلار Mon Oct 29 14:22:02 IRST 2018
جهان نیوز چرا لاریجانی کنار رئیس دولت اصلاحات نشست؟ Sat Sep 23 08:58:58 IRST 2017
نود تی وی لیگ ملت‌های والیبال/ ایران 2 کره جنوبی 1 Fri Jun 22 21:25:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی امام جمعه نطنز: رژیم صهیونیستی به زمان نابودی خود نزدیک می شود Fri Jun 23 19:20:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران تاکید بر مدیریت هوشمند ترافیک Tue Sep 19 09:35:32 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران کمبود سیلندر گاز در شهرستان دشتی Fri Jan 26 11:50:33 IRST 2018
واحد مرکزی خبر افتتاح 114 طرح کشاورزی با اشتغالزایی 4هزار نفر در استان تهران Sun Feb 04 10:30:33 IRST 2018
صراط چه کسانی تا الان در انتخابات شورا ثبت نام کرده اند؟ Mon Mar 20 10:41:46 IRST 2017
خبرگزاری فارس پورعلی گنجی در تیم منتخب هفته بیست و یکم لیگ ستارگان قطر+عکس Tue Apr 04 09:05:00 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر روحانی: مردم را با اتوبوس به میتینگ‌های تبلیغاتی نیاورید Tue May 16 12:14:08 IRDT 2017
ایلنا نقشه‌ی صعود پرسپولیس در دستان انصاری و بیرانوند Mon Sep 04 10:15:34 IRDT 2017
پارسینه برانکو: دیگر اجازه زدن پنالتی به طارمی را نمی‌دهم! Mon Apr 10 22:55:07 IRDT 2017
بی باک نیوز آغاز آبگیری سد مخزنی قزلداش خراسان شمالی با حضور وزیر نیرو Sun Jul 16 14:56:01 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر بارش 69 میلیمتر باران در همدان Tue Nov 13 15:42:09 IRST 2018
آفتاب استیضاح شریعتمداری به جریان افتاد Sat Oct 06 12:14:52 IRST 2018
ایران آنلاین حکم جالب قاضی کرمانشاه: متهم به جای زندان زباله های بیستون را تمیز می کند Sun Sep 10 11:36:38 IRDT 2017
مشرق نیوز منچسترسیتی با شکست چلسی فاتح جام خیریه انگلیس شد/ آگوئرو رکوردی جدید به ثبت رساند Sun Aug 05 23:21:06 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران آموزش نحوه برخورد با شهروندان به اتوبوسرانان Mon Aug 14 15:34:43 IRDT 2017
افکارخبر تعطیلی بورس تهران Tue Aug 01 12:04:53 IRDT 2017
خبر گزاری دانا خیار و گوجه فرنگی آلزایمر می آورند Sun May 28 11:26:45 IRDT 2017
میزان اگر می خواهید آگهی شما را «کریستیانو رونالدو» در اینستاگرام‌اش منتشر کند؛ حتما بخوانید Sun Jul 23 17:03:47 IRDT 2017
جام نیوز احتمال خروج مکزیک از پیمان نفتا Wed Jan 25 09:00:00 IRST 2017
نامه نیوز جهانگیری همچنان معاون اول رئیس‌جمهور می‎ماند Mon Jul 24 14:47:42 IRDT 2017
نامه نیوز مذاکره رسمی تراکتورسازی و توافق اولیه با مهاجم استقلالی Sat Jan 28 14:27:04 IRST 2017
تی نیوز نرخ خرید و فروش اتومبیل های وارداتی در بازار Sat Apr 07 01:24:49 IRDT 2018
خبرگزاری مهر نمایش وحدت در حرم امام راحل/ملت ایران ندای همدلی سر دادند Sun Jan 15 17:20:12 IRST 2017
روزنو دردسر دختر جوان برای مهندس پورشه سوار تهرانی Tue Apr 17 12:35:44 IRDT 2018
برنا قاچاقچ سوخت 9 قربانی بیگناه گرفت Thu Sep 07 11:22:34 IRDT 2017
ایستا نیوز ابلاغ سیاست‌های جدید تسهیلاتی "ثامن " Sun Oct 30 12:16:11 IRST 2016
اقتصاد آنلاین قیمت نفت کاهش یافت Sat Apr 07 14:53:04 IRDT 2018