خبرگزاری تسنیم - Wed May 31 17:55:56 IRDT 2017 نمایش خبر

ظریف: ایران ارتباطی با بنیاد علوی نیویورک ندارد/ هواپیمای عربستان مقصد اعلامی را تغییر داده بود

وزیر خارجه کشورمان با ذکر این نکته که هواپیمایی با یک مسیر پروازی که ثبت شده بود وارد کشور شده ولی قصد داشت مسیر را تغییر دهد، گفت: یعنی هم مبدا را عوض کرده و هم مقصدش را عوض کرده بود.

به گزارش گروه سیاست خارجی خبرگزاری تسنیم، محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان در حاشیه نشست هیئت دولت در جمع خبرنگاران حاضر شده و به سوالات آنها پاسخ داد.


* عاملان وضعیت کنونی منطقه از واقعیت موجود فرار می‌کنند


وی در خصوص برگزاری انتخابات در ایران و اظهارات علیه کشورمان در اجلاس ریاض از سوی مقامات آمریکایی و سعودی گفت: همزمان با برگزاری انتخابات شکوهمند ریاست جمهوری و شوراها در جمهوری اسلامی ایران که نمایانگر حاکمیت مردم بود و در واقع نمایانگر آن واقعیاتی بود که جمهوری اسلامی قدرت و ثباتش را از آن در 38 سال گذشته گرفته و بر اساس همین است که با ثباتترین کشور در منطقه هستیم؛ تلاش‌هایی برای پیگیری برخی سیاست‌ها شد که از ابتدا معلوم بود که این حرکت، یک حرکت ناموفق است.


ظریف ادامه داد: این اظهارات بر اساس برخی ملاحظات کوته بینانه سیاسی مطرح شده و جمهوری اسلامی هم معتقد است که امنیت منطقه یک قسمت مهمی از امنیت ماست. ما برای امنیت خودمان به یک منطقه امن نیاز داریم، به همسایگان امن نیاز داریم و لذا تلاش‌هایی که می‌شود برای ایجاد اختلاف، برای ایجاد تفرقه در داخل این منطقه را مغایر امنیت منطقه می‌دانیم و معتقدیم که بجای تلاش برای پیدا کردن راهکارهایی برای فرار از واقعیت این منطقه، فرار از واقعیتی که چه عواملی باعث افراط گرایی در این منطقه شده، چه عواملی باعث گسترش تروریسم در این منطقه شده، تلاش‌هایی از طرف کسانی که خودشان عامل این وضعیت بودند شد که معلوم است به نتیجه‌ای نخواهد رسید.


* جمهوری اسلامی ایران هیچ ارتباطی با بنیاد علوی در نیویورک ندارد


وزیر خارجه کشورمان همچنین در خصوص آخرین وضعیت بنیاد علوی در نیویورک نیز گفت: همانطور که می‌دانید بنیاد علوی نیویورک یک سازمان غیر وابسته به دولت ایران است. یک سازمان مستقل است که در ایالت نیویورک ثبت شده است. خود آنها مسئولین و وکلایی دارند که این کار را دنبال می‌کنند.


ظریف با بیان اینکه این موضوعی نیست که به جمهوری اسلامی ایران ارتباطی داشته باشد، یادآور شد: این یک موسسه غیرانتفاعی، در واقع خیریه است که فعالیت‌های نوع دوستانه دارد (من هم به علت اینکه در نیویورک بودم این جزییات را می‌دانم) فعالیتهای آموزشی داشته و در واقع هر اقدامی، هر اتهامی در مورد ارتباط این موسسه با جمهوری اسلامی از نظر ما بی اساس بوده بخاطر اینکه هیچ نقشی در این موسسه نداشته است.


وی در خصوص اخبار منتشر شده مبنی بر ورود غیر مجاز هواپیمای سعودی به آسمان ایران نیز اظهار داشت: من دیروز وقتی که این خبر را به نقل از یکی از نمایندگان محترم مجلس شنیدم به ستاد کل زنگ زدم و از آنها سوال کردم.‌ وزارت خارجه که اصلاً در جریان نبود.‌ فکر می‌کنم وزارت دفاع هم در جریان نبوده است. در واقع یک اتفاق خیلی معمولی بوده است.


* هواپیمای عربستان مقصد اعلامی را تغییر داده بود


وزیر خارجه کشورمان با ذکر این نکته که هواپیمایی با یک مسیر پروازی که ثبت شده بود وارد کشور شده ولی قصد داشت مسیر را تغییر دهد، یادآور شد: یعنی هم مبدا را عوض کرده و هم مقصدش را عوض کرده بود. هواپیما حامل کارشناسان نفتی بود. این اطلاعات را دیروز بدست آوردیم و کسی هم در وزارت خارجه اطلاعی نداشته (براساس روش معمولی که وجود دارد) دوستان هواپیمایی کشوری با پدافند هماهنگ می‌کنند و به هواپیما این انتخاب را می‌دهند که یا مسیرش را اصلاح کند یا برگردد که هواپیما تصمیم می‌گیرد برگردد.


ظریف افزود: در هیچ کدام از این مراحل وزارت امورخارجه نقشی نداشته، دخالتی هم نداشته، اطلاعی هم نداشته و نباید هم داشته باشد. یک کار عادی و معمولی است که در بین چند هزار پرواز که هر روز از فضای جمهوری اسلامی ایران عبور می‌کند این اتفاق هم می‌افتد و هیچ منظور سیاسی نباید به آن اضافه کرد.


* نماینده سابق مجلس درباره اظهاراتش پیرامون سردار سلیمانی عذرخواهی و توبه کند


وزیر خارجه کشورمان در خصوص ادعای یک نماینده سابق درباره سردار سلیمانی اظهار داشت: واقعاً فرمایشاتی که ایشان کردند، شرم آور است و حتماً از ایشان می‌خواهم که رسماً عذرخواهی کنند و توبه کنند. بخاطر این تهمت بسیار ناروایی که نه به وزیرخارجه و شخص من که به جمهوری اسلامی زدند حتماً ایشان باید توبه کنند و من به عنوان برادر بسیار کوچکتر به ایشان پیشنهاد می‌کنم که این کار را حتماً و سریعتر انجام دهند.


ظریف ادامه داد: اگرچه هیچ علاقه‌ای نداشتم تهمت‌ها و افتراها را پیگیری حقوقی کنم - چون تاکنون اگر می‌خواستم پیگیری حقوقی کنم فکر می‌کنم باید یک اتاق در دادگستری اجاره می‌کردم از بس از این تهمت‌ها به ما زدند - اما این یک مورد را با توجه به علاقه‌ای که شخصاً به سردار سلیمانی دارم و رابطه بسیار خوبی که من و ایشان داریم، خیلی این حرف به بنده و همکارانم در وزارت خارجه گران تمام شده و حتماً پیگیری حقوقی می‌کنیم؛ مگر اینکه ایشان معذرت خواهی و مهمتر از آن توبه کنند.


* طرح مجدد تحریم‌های غیر هسته‌ای، مخرب و مخالف برجام است


ظریف همچنین در خصوص طرح مجدد تحریم‌های غیر هسته‌ای در سنای آمریکا نیز گفت: آمریکایی‌ها باید به این نتیجه برسند ما چون امنیت و پیشرفت اقتصادی‌مان را از مردم می‌گیریم این کارها هیچ تاثیری بر سیاست‌های جمهوری اسلامی ندارد و حتماً به موقع ما اقدام می‌کنیم. اقدام‌هایی هم انجام داده‌ایم، اطلاع دادیم به سایر اعضای 1+5 که این اقدام، اقدامی مخرب و مخالف برجام است و آنها باید برای ممانعت از آن اقدام کنند.


* کشورهای منطقه بجای اینکه با بیگانگان متحد شوند، باید با تروریسم تکفیری مقابله کنند


وزیر خارجه کشورمان در خصوص انفجار انتحاری امروز در کابل نیز بیان داشت: من در جلسه هیئت دولت بودم که خبردار شدم یک وسیله انفجاری قوی در نزدیکی سفارت ما در کابل منفجر شده و متأسفانه خساراتی به سفارت وارد شده، ولی به لطف خدا همکاران ما و فاجعه‌ای برای همکاران ما رخ نداده است. متأسفانه برای کسانی که در آن منطقه بودند تعدادی کشته شدند که ما به دولت افغانستان و به خانواده‌های قربانیان تسلیت عرض می‌کنیم و برای مجروحین آرزوی شفای عاجل داریم.


ظریف ادامه داد: این نشان دهنده این است که تروریسم تکفیری مرز نمی‌شناسد و هر روز قربانی می‌گیرد و هرچه سریعتر همه کشورهای منطقه بجای اینکه بروند سراغ بیگانگان متحد شوند، باید با تروریسم تکفیری مقابله کنند که جمهوری اسلامی در این مسیر همراه همه کشورهای منطقه بدون استثناء خواهد بود و همه کشورهای منطقه می‌توانند روی حمایت جمهوری اسلامی ایران برای مقابله با تروریسم تکفیری حساب کنند.


وی یادآور شد: ما همواره در کنار دوستانمان در افغانستان بودیم و این همراهی و حمایت را ادامه خواهیم داد. خوشحالیم که همکاران ما در نمایندگی جمهوری اسلامی در کابل که برای پیشبرد منافع ملی کشور این خطرات را تحمل می‌کنند، سالم هستند و متاسفیم بسیار برای آنهایی که قربانی این جنابت هستند.


* مهمترین چالش سیاست خارجی ما وضعیت منطقه است که کل کشور برای آن باید بسیج شود


وزیر خارجه کشورمان در خصوص مهمترین چالش سیاست خارجی کشورمان نیز گفت: من فکر می‌کنم مهمترین چالش، وضعیت منطقه است و نیاز هست که در مورد وضعیت منطقه وزارت خارجه و مجموعاً کل کشور - بالاخره سیاست خارجی و روابط خارجی منحصر در وزارت خارجه نیست - کل کشور باید برای وضعیت منطقه و برای کمک به صلح و ثبات بسیج شوند. جمهوری اسلامی نیروی ثبات بخش در منطقه ما بوده و لازم است که این ثبات بخشی را با هماهنگی و همکاری و همراهی همسایگانمان بیشتر پیش ببریم . فکر می‌کنم این موضوع عمده‌ای است که ما در دوره آینده در وزارت خارجه خواهیم داشت.


انتهای پیام/
خبرگزاری تسنیم پوشش 70 درصدی مقطع پیش‌دبستانی برای دانش‌آموزان سیستان و بلوچستان Sat May 06 16:10:09 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم امدادرسانی‌ به روستاییان گرفتار سیلاب در شهرهای مازندران ادامه دارد Sun Aug 05 11:07:15 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم میزگرد "چالش‌های صنعت نساجی" اصفهان| پوشاک ایرانی در تنگنای برندهای ترک و چینی Tue Apr 17 09:02:50 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم حاجی‌بابایی مطرح کرد: درآمد 100 هزار میلیارد تومانی دولت از هدفمندی یارانه‌ها Sun Jan 21 14:13:29 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم ستاره‌های NBA حق استراحت ندارند! Tue Oct 03 09:08:12 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم کرمان| انتخاب ورزشکاران در اردوهای ملی و مسابقات ملی سفارش‌پذیر نیست Sun Feb 18 19:08:57 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم فیصل مقداد در مصاحبه با تسنیم: حمله به فلسطین تجاوز به سوریه است/ چرایی حملات چندین ساله علیه دمشق Mon May 28 14:14:05 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم سنندج|پیگیری‌‌ تسنیم: دستور استاندار کردستان برای بررسی علت فوت جوان سنندجی در شهربازی‌ غیراستاندارد Tue May 29 22:59:00 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم 4059 مأموریت توسط اورژانس استان لرستان انجام شد Mon Apr 03 13:09:40 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم آیت‌الله علم‌الهدی: عده‌ای در سال 88 مصلحت قدرت‌یابی خود را در یکدستی با دشمن دیدند‌ Thu Dec 28 14:49:47 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم عربستان سعودی در نامه‌ای به شورای امنیت ادعاهای ضد ایرانی‌اش را تکرار کرد Thu Nov 09 09:40:04 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم تارتار: بازی با استقلال شیرین است Wed Aug 15 19:52:50 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم ترابزون‌اسپور با امیری و حسینی مهیای نبرد با گالاتاسرای صدرنشین Thu Aug 30 15:40:53 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم مشکل مسکن خانواده‌های دارای دو معلول قوچان برطرف می‌شود Fri Jun 30 11:36:04 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم 54 هزار ورزشکار لرستانی سازمان‌یافته شد Sun Aug 20 19:35:37 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم علل عصبانیت آمریکا از ایران Sun Sep 24 11:18:03 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم عملیات آزادسازی تلعفر به‌دلیل دخالت آمریکا به تعویق افتاده است/حاج قاسم سلیمانی سرباز بزرگ اسلام است Sat Jul 15 09:45:29 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم اینفوگرافی / اخذ مالیات از سود سپرده‌های بانکی به زبان ساده Tue Dec 26 13:56:12 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم نام حسین نزد خدا اسم اعظم است؛ خون گلوی تشنۀ او اشک آدم است Fri Apr 20 12:54:00 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم صمیمی یک سال دیگر در مس ماندنی شد Thu May 11 19:12:50 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم تیم جهادی علوم پزشکی به مناطق محروم لرستان اعزام شد Sun Mar 26 18:25:55 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم اسکان مسافران نوروزی در مدارس استان گلستان افزایش یافت Tue Mar 28 17:54:43 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم همدان|3057 کودک در همدان مبتلا به سوءتغذیه هستند Mon Apr 30 10:50:31 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم دیدار با العین کلید صعود از گروه است/ بازیکنان ذوب‌آهن در اصفهان احساس راحتی می‌کنند Mon Apr 24 01:58:00 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم موزه سینما میزبان نمایشگاه عکس نامزدهای جشنواره فیلم فجر Sat Mar 18 10:55:11 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم انجمن ادبیات کودکان و نوجوانان در اردبیل تشکیل می‌شود Wed Aug 10 15:00:49 IRDT 2016
خبرگزاری تسنیم اردیبهشت 97 پربارش ترین اردیبهشت 10 سال اخیر بود + نمودار Mon May 28 00:04:00 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم مورگان نویل به سراغ فیلم ناتمام اورسن ولز می‌رود Tue May 16 10:35:18 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم 3 شب خاص که امیر‌ المومنین تا صبح بیدار می‌ماندند Thu Jun 14 12:23:12 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم شیراز|"بحران آب" توقف زندگی در 4 هزار روستای استان فارس Tue Apr 17 15:46:55 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم بازی در سپاهان یک افتخار برای من محسوب می‌شود/ در دیدارهای تدارکاتی هماهنگی لازم را کسب می‌کنیم Fri Jul 21 15:59:20 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم خرم‌آباد| 14 کالای معتبر استان لرستان امسال برندسازی می‌شود Wed May 30 14:42:39 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم حیدری: تیم جوان والیبال ایران را تحسین می‌کنم/ افق روشنی را برای تیم ملی می‌بینم Tue Jun 19 10:13:35 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم جای خالی خبرنگاران قمی پشت تریبون "روز خبرنگار" Wed Aug 08 20:13:56 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم هیچ خدمتی بالاتر از صداقت و حق‌گویی نیست Wed Apr 05 12:32:45 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم افزایش دمای 2 تا 4 درجه‌ای دما و تداوم وزش طوفان در سیستان Thu Jun 29 12:36:55 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم خیابان‌ها و معابری که آسفالت ندارند؛ برگی دیگر از "مشکلات زنجیره‌ای" شهرک گلستان بجنورد+تصاویر Sun Sep 16 09:40:59 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم رمز شکست چهل‌ساله فتنه‌های دشمنان علیه انقلاب اسلامی Fri Jan 19 04:35:21 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم نرخهای جدید اینترنت غیرحجمی اعلام شد + جدول قیمت Tue Nov 14 09:22:37 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم جشنواره تولیدات مراکز استان‌ها| دارابی‌: ‌جشنواره بعدی تولیدات مراکز استان‌ها در خراسان شمالی برگزار می‌شود‌ Mon Aug 27 21:19:37 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم پوتین وارد برلین شد Sat Aug 18 21:14:13 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم کاظم کاظمی: دوران چالش درباره مفاخر فارسی زبان به سر رسیده است + تصاویر Sun Mar 05 13:06:23 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم مازندران| امید ملت ایران به غربی‌ها خوش‌بینانه نیست Fri May 11 09:12:01 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم شورای رقابت نقشی در تعیین قیمت رنو ساندرو ندارد Sat Aug 05 12:28:00 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم نوزدهمین همایش بزرگ "بناب شهر دوچرخه ایران" برگزار شد+تصاویر Fri Oct 20 20:49:57 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم کناره‌گیری قالیباف به نفع رئیسی تکلیف انتخابات را به نفع نیروهای انقلاب مشخص کرد Mon May 15 16:54:40 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم درگیری‌های کشمیر بُعد سنی و شیعه ندارد/ دستگاه دیپلماسی ایران پشتیبان مردم این منطقه باشد Tue Jul 19 12:15:54 IRDT 2016
خبرگزاری تسنیم واکنش جهانگیری به آشوب علیه اصلاح و دموکراسی Tue Jan 02 16:41:54 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم ویژه برنامه شهادت امام محمد باقر(ع) در حرم رضوی برگزار می‌شود Sat Aug 26 17:47:35 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم درآمد دولت 8 هزار میلیارد تومان از پیش بینی بودجه پیش افتاد Sat Mar 18 07:27:09 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم بوندس‌لیگا| برتری دیرهنگام لاپیزیگ در زمین مونشن‌گلادباخ Sat Feb 03 23:04:00 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم کشاورزان با بخش خصوصی تعامل داشته باشند Sun Dec 10 19:44:35 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم تجلیل از سیدفرید قاسمی در ارسباران Wed Aug 10 14:51:03 IRDT 2016
خبرگزاری تسنیم همدان|برخی مزارع سبزیجات نهاوند با آب آلوده آبیاری می‌شود Wed May 02 04:25:00 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم مردم استان کردستان از امنیت کنونی حفاظت و نگهبانی می‌کنند Mon Mar 20 17:00:57 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم تساوی یک‌نیمه‌ای تراکتورسازی و پدیده در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز Fri Sep 22 18:51:47 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم امید به زندگی در کودکان ایرانی مبتلا به سرطان خون افزایش می‌یابد Fri Sep 07 12:39:09 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم برگزیدگان مسابقه افغانستان‌شناسی در بوشهر تجلیل شدند Sun Jan 29 18:55:53 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم پیش‌بینی خوش‌بینانه ترامپ در مورد کوتاه‌آمدن چین در جنگ تجاری Mon Apr 09 11:52:01 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم قیمت طلا اندکی کاهش یافت Fri Apr 21 12:37:21 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم تشدید درگیری داخلی گروه‌های تروریستی/ آزادی شهرک«المدیونه» در حومه «حلب» از اشغال داعش Fri Jan 27 14:32:56 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم زلزله تعدادی از مدارس کرمان را از چرخه آموزشی خارج کرد Sun Oct 07 17:06:47 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم هافبک عراقی منتظر فینال جام حذفی نمی‌ماند/ کرار درصدد ترک ایران Tue May 09 12:24:11 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم زمان ورود حریفان ایران به تهران مشخص شد Mon Jun 27 18:10:09 IRDT 2016
خبرگزاری تسنیم کشف محموله مواد انفجاری و انتحاری در منطقه مرزی سراوان Fri Jan 12 21:06:00 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم نخستین نمایشگاه مهارت کارآفرین‌های استان گلستان برپا می‌شود Sat Jul 22 17:37:06 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم نخستین "پیام‌رسانِ پول‌رسان ایرانی" را بشناسید Sat May 05 14:12:38 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم ماموستا حسینی: هدف دشمن «تخریب باورهای اساسی و وحدت مسلمانان» است Fri Mar 17 15:49:24 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم درخواست روحانی از وزارت‌خارجه برای گفتگو با کشورهای حاضر در برجام Sat May 12 16:35:09 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم کشف 20 کیلوگرم تریاک در بشرویه/ واژگونی پژو در طبس یک کشته و چهار مصدوم برجای گذاشت Wed Aug 17 09:44:46 IRDT 2016
خبرگزاری تسنیم پنهان‌کاری کشتار هولناک حیات وحش در استان گلستان + تصاویر Mon Jul 02 09:05:20 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم دولت برای ایجاد بیش از 10 هزار شغل در استان سمنان متعهد است Sat Jun 30 18:47:11 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم رونق میوه‌های ریزدانه در مازندران/تولید سالانه 200 هزار تن میوه‌های ریز در شمال Wed Sep 05 17:04:09 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم توافق با حکمتیار خواست آمریکا بود نه اشرف‌غنی/ رهبر حزب اسلامی بدترین تصمیم را گرفت + ویدئو Fri Apr 28 11:55:07 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم دلجویی آلمان از ترکیه در آستانه نشست جی 20 Mon Jul 03 19:38:34 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم طرح‌های ورزشی و رفاهی در تامین‌ اجتماعی استان بوشهر تقویت می‌شود Thu May 04 15:32:16 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم لغو سفر وزیر دفاع آلمان به آمریکا به دلیل رسوایی‌های اخیر ارتش آلمان Tue May 02 22:10:33 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم پیام تسلیت وزیر کشور به استاندار گلستان Tue Jan 02 14:26:45 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم آیین شمع‌گردانی و خطبه‌خوانی در حرم هلال بن علی (ع) آران و بیدگل برگزار می‌شود Thu Jun 22 15:15:45 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم اصفهان| قدمت 500 ساله منازل روضه‌خوانی در شهرضا Thu Sep 20 13:48:37 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم آمار رسمی استانداران و فرمانداران بازنشسته اعلام شد Mon Oct 08 14:39:00 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم لیگ قهرمانان آسیا| ترکیب ذوب‌آهن برای بازی با الدحیل اعلام شد Tue Apr 03 17:16:32 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم رونمایی دیزنی از نخستین کاراکتر همجنس‌بازش! Sat Aug 18 13:51:26 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم کتایون خسرویار: از زندگی در ایران لذت می‌برم/ فوتبال دختران ما می‌تواند جزو 4 تیم برتر آسیا باشد Sat Jun 02 09:12:42 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم ایران درخواست انتقال 300 میلیون یورو از بانک آلمانی را پس گرفت Wed Sep 05 14:40:17 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم زیرساخت‌ها برای عرضه نفت در بورس مهیا نیست Wed Sep 26 12:24:00 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم اعتراض منصوریان و هواداران استقلال به داور و واکنش دایی/ گرامیداشت یاد شهید حججی Thu Aug 17 21:15:19 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم سامانه ثبت «قرارداد کار» و «دادخواست‌» رونمایی شد Mon Aug 07 15:47:00 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم بیات: مهاجری سه‌شنبه در تمرینات سپیدرود حاضر می‌شود/ او شخصاً برای جذب بازیکنان جدید مذاکره می‌کند Sat Aug 18 12:20:45 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم حسین محب اهری بستری شد Sun Jul 10 10:18:58 IRDT 2016
خبرگزاری تسنیم ابراز همدردی سخنگوی وزارت خارجه با خانواده بازماندگان زلزله اندونزی Mon Aug 06 12:12:17 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم پرواز هواپیماهای ایرانی به فرودگاه نجف متوقف شد Sun Nov 26 16:16:59 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم کشف اقلام لوکس و ارزهای خارجی در املاک مرتبط با نخست سابق مالزی Fri May 18 10:23:11 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم والورده: 3 امتیاز دشوار به دست آوردیم/ متاسفانه 3 هفته دمبله را در اختیار نخواهیم داشت Sun Sep 17 01:15:00 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم خوراکی‌هایی بسیار سرخ شده "سرطان‌زا" هستند Sat Apr 07 11:13:40 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم برزگر: ائتلاف ایران و روسیه بر نقش منطقه‌ای تهران افزوده است/باید از طریق منطقه، ترامپ را مهار کرد Tue Mar 21 15:38:34 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم برگزاری مسابقات فوتسال ولایت برای اهالی رسانه Tue Aug 14 15:53:50 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم طارق همام پس از بازی برای تیم سابقش: می‌خواستم آمادگی‌ام را حفظ کنم! Tue Oct 09 11:11:00 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم برگزاری جلسه شورای عالی کار در هفته جاری/ تعیین افزایش «سایر سطوح مزدی» Sat Apr 07 09:06:11 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم حجتی: پیر هستیم اما پیرِ درست هستیم Tue May 09 12:08:27 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر نکوداشت آیت الله شیخ علی مجتهد ابیوردی در شیراز Thu Jan 04 20:44:01 IRST 2018
ورزش 11 قوچان نژاد: زمین کمپ تمرینی ما عالی است ؛ از قدرت مراکش اطلاع داریم Wed Jun 06 12:19:31 IRDT 2018
تین تعریض اتوبان کرج، 32 میلیارد تومان پول نیاز دارد Tue May 29 14:02:19 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران اوقات شرعی 17 آبان به افق اهواز Wed Nov 08 00:13:50 IRST 2017
روزنامه کیهان دولت علی‌رغم تصریح قانونی برنامه ششم را ابلاغ نمی‌کند Sun Jul 09 20:27:54 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی از کاستن آسیب به آسیب پذیرترین قشرزنان تا خودباوری زنان به حضورفعال در جامعه Wed Feb 15 13:03:00 IRST 2017
روزنامه کیهان داعش را آمریکایی‌ها به وجود آوردند/اسرائیل نافع اصلی درگیری میان مسلمانان است Fri Nov 24 21:31:05 IRST 2017
ساعت24 مقتدی صدر در بیروت چه می‌کند؟ Sun Aug 26 11:27:35 IRDT 2018
آفتاب وقوع انفجار در پایتخت کلمبیا Sun Feb 19 22:03:20 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا ضرورت ترویج اندیشه‌های ناب امام خمینی (ره) به نسل چهارم انقلاب/ سبک زندگی امام سرلوحه کار مسئولان باشد Tue Jun 05 12:36:04 IRDT 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین چرا امکان جنگ با ایران بلوفی بیش نیست؟ Thu Apr 27 21:10:00 IRDT 2017
خبرگزاری شبستان دستور کار صحن علنی مجلس از 28 تا 29 مرداد/حضور وزرای نفت و فرهنگ در صحن علنی Sat Aug 18 07:36:00 IRDT 2018
تیتر نیوز آغاز فروش مایو در مترو+متلک جدید به جلیلی و کلانتری! Sun Feb 18 10:37:47 IRST 2018
روزنامه ایران تحریم ها برداشته شده، بانک ها از معامله با ایران نترسند Sun Apr 24 06:00:00 IRDT 2016
افکارخبر هشدار روزنامه سعودی به بازیکنان الهلال/ پرسپولیس را دست کم نگیرید Mon Sep 25 08:47:31 IRST 2017
روزنامه دنیای اقتصاد روحانی به دیدار ترامپ می‌ رود؟ Sun Sep 23 08:55:30 IRST 2018
جوان آنلاین ممنوعیت حمل سلاح سرد جرائم را کاهش می‌‌دهد Fri Nov 24 22:00:18 IRST 2017
شبکه خبر صادرات 90 میلیون دلاری فرش و زعفران به آمریکا؛ نتیجه پسابرجام Wed Jul 19 15:46:30 IRDT 2017
تدبیر و امید حمایت مک مستر از تحریم های ضدایرانی Wed Dec 13 20:27:11 IRST 2017
خبرگزاری مهر پایان پروژه رهاسازی بچه میگو باهدف بازسازی ذخایر آن در هرمزگان Tue Aug 22 10:17:28 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر خالی بودن 65 درصدی صندلی دانشگاه های علمی و کاربردی خراسان شمالی Wed Aug 15 09:57:30 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم پکن در جنگ آمریکا-کره شمالی بی طرف می ماند/هشدار به آمریکا Fri Aug 11 12:28:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی دبیر کنوانسیون حقوق کودک: از نگاه صرف عاطفی به حقوق کودک پرهیز شود Mon Aug 08 21:22:00 IRDT 2016
میزان رهبرانقلاب: بنده از آن آدم‌های خشکی که بگویم ما شعر و هنر میخواهیم چکار کنیم، نیستم + فیلم Wed Jan 04 08:28:46 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران نشریات دانشجویی، مجالی برای قانون‌شناسی مطبوعات Sun Apr 02 12:20:39 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران عرضه آثار جشنواره‌ی «عمار» ویژه ماه مبارک رمضان Sun May 28 17:07:52 IRDT 2017
آفتاب ایران نتانیاهو: سفارت آمریکا در سال 2018 به قدس منتقل می شود Wed Jan 17 12:14:13 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی 75 درصد سرقت‌های استان مربوط به خودرو است Sun Jun 24 16:17:00 IRDT 2018
روزنو جوادی آملی:جامعه با حوزه و درس اصلاح نمی شود Sun Feb 19 23:50:01 IRST 2017
خبرگزاری مهر نوع جدیدی از قورباغه با پوست شفاف کشف شد Sat May 27 09:30:11 IRDT 2017
جام نیوز وزیر صهیونیست تهدید کرد Fri Jun 22 18:09:17 IRDT 2018
آفتاب ایران فیلم/لحظات اولیه حمله موشکی به سوریه Sat Apr 14 10:39:33 IRDT 2018
تیتر نیوز اطلاعات بیشتر در مورد دریای خزر و قرارداد جدید Thu Aug 16 10:02:58 IRDT 2018
ورزش 11 سرمربی جدید خونه به خونه بابل مشخص شد Sat Aug 11 12:08:23 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی صفحه اول روزنامه های یکشنبه 10 مرداد Sun Jul 31 11:22:00 IRDT 2016
باشگاه خبرنگاران برنامه های تلویزیونی مرکز خلیج فارس پنجشنبه 12 بهمن 96 Thu Feb 01 08:36:01 IRST 2018
صبحانه با خبر جزئیات دستگیری 13 متهم جدید ارزی Sun Oct 14 15:27:51 IRST 2018
تابناک بازگشت ساعات اجرای طرح ترافیک به حالت عادی Sun Jun 17 07:09:29 IRDT 2018
افکارخبر دردسر مالیاتی برای استقلال و پرسپولیس Sat Aug 05 11:15:35 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی رم - ایتالیا / خشونت پلیس علیه اعتصاب رانندگان تاکسی Wed Feb 22 20:54:00 IRST 2017
جوان آنلاین بغداد، آب پاکی را روی دست اقلیم کردستان ریخت Sat Sep 09 12:52:39 IRDT 2017
آی تی نا برای امنیت بیشتر iOS را آپدیت کنید Wed Jan 25 09:05:13 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی ثبت رکوردهای بی سابقه در تاریخ صنعت گاز ایران Sat May 20 13:41:00 IRDT 2017
خبر گزاری دانا دودگرفتگی نفس‌ها را بند آورد / مصدومان «پلاسکو» 202 نفر Wed Jan 25 08:13:39 IRST 2017
روزنامه شرق باغی در من باقی‌ست Mon Nov 20 03:30:00 IRST 2017
شفاف بازگشت الهیدوس به تمرین Sat Sep 29 10:01:21 IRST 2018
بی باک نیوز محرمی با شماره 2 برای پرسپولیس بازی می کند Thu Jul 27 16:23:01 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر مجله پزشکی، دوم مرداد Mon Jul 24 18:57:22 IRDT 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین تدوین سند جامع علمی در استانها/معرفی بوشهر به عنوان استان پایلوت Thu Jan 26 16:12:14 IRST 2017
واحد مرکزی خبر تکلیف شهردار همدان فردا مشخص می شود+مصاحبه Sun Nov 12 19:20:10 IRST 2017
پارس نیوز مسکو سامانه اس-300 در اختیار سوریه قرار می‌دهد Mon Sep 24 11:30:43 IRST 2018
واحد مرکزی خبر استقبال از روز طبیعت در خوزستان Mon Apr 02 15:02:51 IRDT 2018
میزان قراب در تمرین استقلال حضور پیدا کرد Tue Sep 19 13:23:16 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی 7 کشته در حمله انتحاری در افغانستان Sat Feb 11 18:38:00 IRST 2017
اکو ویژن سال 97، سال تغییر در عرصه بانکداری Sun Apr 08 12:45:05 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی خدمات برق در کشور مطابق با فناوری روز دنیا پیش می رود Sun Mar 12 15:31:00 IRST 2017
بی باک نیوز مراسم عزاداری تاسوعای حسینی Sat Sep 30 19:23:01 IRST 2017
انتخاب قیمت طلا افزایش یافت Sat Mar 18 11:46:56 IRST 2017
خبرگزاری حوزه دبیرکل مجلس وحدت مسلمین پاکستان پیگیر امور زائران پاکستانی شد Wed Oct 10 20:10:00 IRST 2018
جماران عبدالهی: اتمام بزرگراه اهر – تبریز اصلی‌ترین هدفمان است Sun Aug 27 13:58:17 IRDT 2017
تهران پرس افزایش نشاط اجتماعی لازمه زندگی شاد و پویا است Wed Jul 18 14:45:00 IRDT 2018
سراج 24 تاثیرات ناآرامی‌های اخیر بر اقتصاد کشور Mon Jan 01 13:15:00 IRST 2018
آنا «خوشگلای بابا» به مرحله بعدی لیگ خندوانه رسیدند Thu Mar 23 11:55:50 IRDT 2017
اقتصاد آنلاین ترکیه بار دیگر خواستار استرداد گولن از آمریکا شد Fri Feb 10 19:41:25 IRST 2017
واحد مرکزی خبر آغاز برداشت کلزا در 75 هکتار از مزارع شهرستان بهار Sat Jul 08 16:19:49 IRDT 2017
جماران برخورد قانونی با حیوان آزاران ضروری است Tue Sep 25 15:01:51 IRST 2018
خبرگزاری مهر امیدوارم پیشرفت این دولت در حوزه سلامت کم تر از دولت یازدهم نباشد Sun Aug 20 22:16:33 IRDT 2017
اقتصاد آنلاین اردوغان عازم سه‌کشور حاشیه خلیج‌فارس شد Sun Jul 23 17:32:55 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی بیست و هشتمین جشنواره تئاتر استان آذربایجان شرقی برگزار می شود Sat Jun 25 18:39:00 IRDT 2016
تابناک جلداستقلال جوان/شنبه23تیر96 Sat Jul 15 01:47:22 IRDT 2017
ورزش 3 فاصله یک گل استقلال تا ثبت دویستمین گل آسیایی Thu Feb 15 15:12:00 IRST 2018
آفتاب خبر خوش برای بازار مسکن Mon Mar 27 09:45:08 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران آشنایی با روغن موتور خودرو و عملکرد آن Thu Mar 23 22:00:06 IRDT 2017
العالم آغاز رهاسازی آب تالاب هورالعظیم Wed Mar 22 16:59:15 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم رویترز: لغو دیدار دوستانه با کوزوو، به ایران ضربه زد Fri Jun 01 13:50:03 IRDT 2018
ایران آنلاین شریفات به نفت مسجدسلیمان پیوست Mon Aug 06 12:44:39 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران افتتاح 3 نیروگاه خورشیدی در همدان Tue Jan 30 14:09:57 IRST 2018
ایسکانیوز دیدار سخت ایران با ویتنام در مقدماتی جام ملت‌های فوتبال بانوان آسیا Sat Apr 08 10:11:37 IRDT 2017
بی باک نیوز وضع حمل خانم باردار در آمبولانس هلال احمر Fri Sep 15 13:29:01 IRDT 2017
جماران اولویت‌های تخصصی تعیین‌شده از سوی رئیس‌جمهوری به وزیر کار ابلاغ شدند Mon Sep 18 17:19:18 IRDT 2017
میزان مدیران برای بازگشایی چاه‌های غیرمجاز به دستگاه قضایی نامه ننویسند/ مسدودسازی 140 چاه غیرمجاز در هفته‌های آینده Wed Jun 13 12:59:14 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران برگزاری نمایشگاه بهاره در بجنورد Sat Feb 25 12:48:59 IRST 2017
فردا کونته: مسیر قهرمانی طولانی است Sun Apr 30 22:15:03 IRDT 2017
بی باک نیوز عطاءالله بهمنش به دیار باقی شتافت Sun Jul 02 18:55:02 IRDT 2017
تدبیر 24 پس از مصرف نمک فراوان Wed Jan 17 23:00:02 IRST 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن چه چیزهایى سبب آمرزش گناهان است Sun Nov 12 11:46:21 IRST 2017
خبرگزاری فارس «خدمت» مبنای مشروعیت مسئولین Wed Jul 12 10:13:00 IRDT 2017
خانه ملت هیات بررسی و تطبیق مصوبات با قوانین 66 مصوبه دولت را تایید کرد Tue Nov 21 15:18:02 IRST 2017
ایلنا ورود قوه قضاییه به موضوع مهدی طارمی و باشگاه پرسپولیس و قرارداد صوری Sun Oct 29 15:49:51 IRST 2017
خبرگزاری مهر زمین لرزه 4.2 ریشتری هجدک را تکان داد Sat Dec 23 22:27:52 IRST 2017
روزنو اعتصاب در استقلال جدی شد Mon Mar 06 21:40:01 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران عربستان در تمرین نظامی آمریکا شرکت می‌کند Mon Jul 31 13:07:00 IRDT 2017
نامه نیوز آل‌اسحاق: شرط گذاشتن برای گفتگو بین اصلاح طلبان و اصولگرایان یعنی اول جدل /امکان تشکیل اتاق فکر بین دو جریان سیاسی وجود دارد /جریانات سیاسی بدون بهانه در پیدا کردن راه‌حل مشکلات به دولت کمک کنند | به دنبال حذف نباشیم Thu Dec 21 07:52:32 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران کاظمی آشتیانی: معضل دوپینگ به یک باتلاق برای دو و میدانی ایران تبدیل شده است Fri Jun 02 11:07:46 IRDT 2017
ایران آنلاین حکم اعدام پستچی متجاوز دوباره نقض شد Wed Nov 01 09:12:26 IRST 2017
خبرگزاری دانشجو آنچه درباره «مزاج سرشتی» نمی‌دانید Sat Jul 15 09:37:33 IRDT 2017
جام نیوز تصاویر/ محموله عظیم تسلیحاتی توقیف شد Thu Jul 27 15:06:47 IRDT 2017
فردا درخواست روحانی برای توقف استیضاح شریعتمداری Sat Sep 29 10:10:21 IRST 2018
خبرگزاری نسیم انتصاب مهدی مشکینی به سمت معاونت رسانه‌ای جمعیت جوانان حقوق بشر Thu Apr 19 02:46:01 IRDT 2018
رجا نیوز مداحی شهادت امام صادق؛ نه حرم داره نه رواقی Sun Jul 08 12:35:46 IRDT 2018