خبرگزاری تسنیم - Wed May 31 17:55:56 IRDT 2017 نمایش خبر

ظریف: ایران ارتباطی با بنیاد علوی نیویورک ندارد/ هواپیمای عربستان مقصد اعلامی را تغییر داده بود

وزیر خارجه کشورمان با ذکر این نکته که هواپیمایی با یک مسیر پروازی که ثبت شده بود وارد کشور شده ولی قصد داشت مسیر را تغییر دهد، گفت: یعنی هم مبدا را عوض کرده و هم مقصدش را عوض کرده بود.

به گزارش گروه سیاست خارجی خبرگزاری تسنیم، محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان در حاشیه نشست هیئت دولت در جمع خبرنگاران حاضر شده و به سوالات آنها پاسخ داد.


* عاملان وضعیت کنونی منطقه از واقعیت موجود فرار می‌کنند


وی در خصوص برگزاری انتخابات در ایران و اظهارات علیه کشورمان در اجلاس ریاض از سوی مقامات آمریکایی و سعودی گفت: همزمان با برگزاری انتخابات شکوهمند ریاست جمهوری و شوراها در جمهوری اسلامی ایران که نمایانگر حاکمیت مردم بود و در واقع نمایانگر آن واقعیاتی بود که جمهوری اسلامی قدرت و ثباتش را از آن در 38 سال گذشته گرفته و بر اساس همین است که با ثباتترین کشور در منطقه هستیم؛ تلاش‌هایی برای پیگیری برخی سیاست‌ها شد که از ابتدا معلوم بود که این حرکت، یک حرکت ناموفق است.


ظریف ادامه داد: این اظهارات بر اساس برخی ملاحظات کوته بینانه سیاسی مطرح شده و جمهوری اسلامی هم معتقد است که امنیت منطقه یک قسمت مهمی از امنیت ماست. ما برای امنیت خودمان به یک منطقه امن نیاز داریم، به همسایگان امن نیاز داریم و لذا تلاش‌هایی که می‌شود برای ایجاد اختلاف، برای ایجاد تفرقه در داخل این منطقه را مغایر امنیت منطقه می‌دانیم و معتقدیم که بجای تلاش برای پیدا کردن راهکارهایی برای فرار از واقعیت این منطقه، فرار از واقعیتی که چه عواملی باعث افراط گرایی در این منطقه شده، چه عواملی باعث گسترش تروریسم در این منطقه شده، تلاش‌هایی از طرف کسانی که خودشان عامل این وضعیت بودند شد که معلوم است به نتیجه‌ای نخواهد رسید.


* جمهوری اسلامی ایران هیچ ارتباطی با بنیاد علوی در نیویورک ندارد


وزیر خارجه کشورمان همچنین در خصوص آخرین وضعیت بنیاد علوی در نیویورک نیز گفت: همانطور که می‌دانید بنیاد علوی نیویورک یک سازمان غیر وابسته به دولت ایران است. یک سازمان مستقل است که در ایالت نیویورک ثبت شده است. خود آنها مسئولین و وکلایی دارند که این کار را دنبال می‌کنند.


ظریف با بیان اینکه این موضوعی نیست که به جمهوری اسلامی ایران ارتباطی داشته باشد، یادآور شد: این یک موسسه غیرانتفاعی، در واقع خیریه است که فعالیت‌های نوع دوستانه دارد (من هم به علت اینکه در نیویورک بودم این جزییات را می‌دانم) فعالیتهای آموزشی داشته و در واقع هر اقدامی، هر اتهامی در مورد ارتباط این موسسه با جمهوری اسلامی از نظر ما بی اساس بوده بخاطر اینکه هیچ نقشی در این موسسه نداشته است.


وی در خصوص اخبار منتشر شده مبنی بر ورود غیر مجاز هواپیمای سعودی به آسمان ایران نیز اظهار داشت: من دیروز وقتی که این خبر را به نقل از یکی از نمایندگان محترم مجلس شنیدم به ستاد کل زنگ زدم و از آنها سوال کردم.‌ وزارت خارجه که اصلاً در جریان نبود.‌ فکر می‌کنم وزارت دفاع هم در جریان نبوده است. در واقع یک اتفاق خیلی معمولی بوده است.


* هواپیمای عربستان مقصد اعلامی را تغییر داده بود


وزیر خارجه کشورمان با ذکر این نکته که هواپیمایی با یک مسیر پروازی که ثبت شده بود وارد کشور شده ولی قصد داشت مسیر را تغییر دهد، یادآور شد: یعنی هم مبدا را عوض کرده و هم مقصدش را عوض کرده بود. هواپیما حامل کارشناسان نفتی بود. این اطلاعات را دیروز بدست آوردیم و کسی هم در وزارت خارجه اطلاعی نداشته (براساس روش معمولی که وجود دارد) دوستان هواپیمایی کشوری با پدافند هماهنگ می‌کنند و به هواپیما این انتخاب را می‌دهند که یا مسیرش را اصلاح کند یا برگردد که هواپیما تصمیم می‌گیرد برگردد.


ظریف افزود: در هیچ کدام از این مراحل وزارت امورخارجه نقشی نداشته، دخالتی هم نداشته، اطلاعی هم نداشته و نباید هم داشته باشد. یک کار عادی و معمولی است که در بین چند هزار پرواز که هر روز از فضای جمهوری اسلامی ایران عبور می‌کند این اتفاق هم می‌افتد و هیچ منظور سیاسی نباید به آن اضافه کرد.


* نماینده سابق مجلس درباره اظهاراتش پیرامون سردار سلیمانی عذرخواهی و توبه کند


وزیر خارجه کشورمان در خصوص ادعای یک نماینده سابق درباره سردار سلیمانی اظهار داشت: واقعاً فرمایشاتی که ایشان کردند، شرم آور است و حتماً از ایشان می‌خواهم که رسماً عذرخواهی کنند و توبه کنند. بخاطر این تهمت بسیار ناروایی که نه به وزیرخارجه و شخص من که به جمهوری اسلامی زدند حتماً ایشان باید توبه کنند و من به عنوان برادر بسیار کوچکتر به ایشان پیشنهاد می‌کنم که این کار را حتماً و سریعتر انجام دهند.


ظریف ادامه داد: اگرچه هیچ علاقه‌ای نداشتم تهمت‌ها و افتراها را پیگیری حقوقی کنم - چون تاکنون اگر می‌خواستم پیگیری حقوقی کنم فکر می‌کنم باید یک اتاق در دادگستری اجاره می‌کردم از بس از این تهمت‌ها به ما زدند - اما این یک مورد را با توجه به علاقه‌ای که شخصاً به سردار سلیمانی دارم و رابطه بسیار خوبی که من و ایشان داریم، خیلی این حرف به بنده و همکارانم در وزارت خارجه گران تمام شده و حتماً پیگیری حقوقی می‌کنیم؛ مگر اینکه ایشان معذرت خواهی و مهمتر از آن توبه کنند.


* طرح مجدد تحریم‌های غیر هسته‌ای، مخرب و مخالف برجام است


ظریف همچنین در خصوص طرح مجدد تحریم‌های غیر هسته‌ای در سنای آمریکا نیز گفت: آمریکایی‌ها باید به این نتیجه برسند ما چون امنیت و پیشرفت اقتصادی‌مان را از مردم می‌گیریم این کارها هیچ تاثیری بر سیاست‌های جمهوری اسلامی ندارد و حتماً به موقع ما اقدام می‌کنیم. اقدام‌هایی هم انجام داده‌ایم، اطلاع دادیم به سایر اعضای 1+5 که این اقدام، اقدامی مخرب و مخالف برجام است و آنها باید برای ممانعت از آن اقدام کنند.


* کشورهای منطقه بجای اینکه با بیگانگان متحد شوند، باید با تروریسم تکفیری مقابله کنند


وزیر خارجه کشورمان در خصوص انفجار انتحاری امروز در کابل نیز بیان داشت: من در جلسه هیئت دولت بودم که خبردار شدم یک وسیله انفجاری قوی در نزدیکی سفارت ما در کابل منفجر شده و متأسفانه خساراتی به سفارت وارد شده، ولی به لطف خدا همکاران ما و فاجعه‌ای برای همکاران ما رخ نداده است. متأسفانه برای کسانی که در آن منطقه بودند تعدادی کشته شدند که ما به دولت افغانستان و به خانواده‌های قربانیان تسلیت عرض می‌کنیم و برای مجروحین آرزوی شفای عاجل داریم.


ظریف ادامه داد: این نشان دهنده این است که تروریسم تکفیری مرز نمی‌شناسد و هر روز قربانی می‌گیرد و هرچه سریعتر همه کشورهای منطقه بجای اینکه بروند سراغ بیگانگان متحد شوند، باید با تروریسم تکفیری مقابله کنند که جمهوری اسلامی در این مسیر همراه همه کشورهای منطقه بدون استثناء خواهد بود و همه کشورهای منطقه می‌توانند روی حمایت جمهوری اسلامی ایران برای مقابله با تروریسم تکفیری حساب کنند.


وی یادآور شد: ما همواره در کنار دوستانمان در افغانستان بودیم و این همراهی و حمایت را ادامه خواهیم داد. خوشحالیم که همکاران ما در نمایندگی جمهوری اسلامی در کابل که برای پیشبرد منافع ملی کشور این خطرات را تحمل می‌کنند، سالم هستند و متاسفیم بسیار برای آنهایی که قربانی این جنابت هستند.


* مهمترین چالش سیاست خارجی ما وضعیت منطقه است که کل کشور برای آن باید بسیج شود


وزیر خارجه کشورمان در خصوص مهمترین چالش سیاست خارجی کشورمان نیز گفت: من فکر می‌کنم مهمترین چالش، وضعیت منطقه است و نیاز هست که در مورد وضعیت منطقه وزارت خارجه و مجموعاً کل کشور - بالاخره سیاست خارجی و روابط خارجی منحصر در وزارت خارجه نیست - کل کشور باید برای وضعیت منطقه و برای کمک به صلح و ثبات بسیج شوند. جمهوری اسلامی نیروی ثبات بخش در منطقه ما بوده و لازم است که این ثبات بخشی را با هماهنگی و همکاری و همراهی همسایگانمان بیشتر پیش ببریم . فکر می‌کنم این موضوع عمده‌ای است که ما در دوره آینده در وزارت خارجه خواهیم داشت.


انتهای پیام/
خبرگزاری تسنیم امکان برگزاری جشنواره ورزش‌های زمستانی در اندبیل خلخال در 6 اسفندماه وجود ندارد Mon Feb 20 11:09:38 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم فرمانده سپاه نینوا: اطاعت از ولی فقیه رمز ماندگاری انقلاب اسلامی است‌ Thu Dec 13 20:37:35 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم دانشجویان دانشکده خبر شیراز با پیکر مطهر شهید گمنام وداع کردند Sat Nov 25 22:29:26 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم یزد| بیش از 1500 نفر به صورت اینترنتی در مراسم اعتکاف در شهرستان یزد ثبت نام کردند Thu Mar 29 19:41:17 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم اعضای کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی به قم سفر کردند Mon Jan 30 11:12:23 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم علی دایی: در نیمه نخست اصلا خوب نبودیم Sat Sep 22 21:04:58 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم تلاش آمریکا برای تحت کنترل درآوردن اوضاع در مولداوی Mon Jun 25 12:07:05 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم مازندران در صدر استان‌های دارای رتبه بالای بیماران دیابتی و چاقی Thu Sep 07 20:40:29 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم حجت الاسلام ذوعلم در گفتگو با تسنیم: تلاش امام صادق (ع) در تقویت بنیه امت اسلامی و تحکیم روابط شیعه و سنی بود Mon Jul 09 11:12:09 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم نمی‌خواهند خانواده‌ها به سینما بیایند! Wed Dec 26 10:58:28 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم گیلان| تولیدکنندگان کالای ایرانی از دغدغه‌های خود می‌گویند+فیلم Mon Jan 14 13:02:35 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم "فن و مهارت" تهیه لباس محلی کهگیلویه و بویراحمد ثبت ملی شد Mon Jun 25 10:52:30 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم آیت‌الله هاشمی‌شاهرودی نسبت به تحکیم مبانی تشیع اهتمام داشت Mon Dec 31 08:10:15 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم آینده سیاست Sat Aug 12 06:07:00 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم شبکه اصلی آبیاری پایاب خداآفرین با سطح زیر کشت 4980 هکتار به بهره‌برداری رسید Thu Feb 02 17:03:12 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم بارش برف مدارس ابتدایی همدان در نوبت بعداز ظهر را تعطیل کرد Sun Feb 03 11:20:16 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم بیش از 26 هزار واحد مسکن مهر در خراسان جنوبی از نعمت گاز بهره‌مند شدند Wed Jan 09 16:39:49 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم عزاداری مردم کاشان در آستان مقدس آقا علی عبّاس و سید محمّد(ع)+تصاویر Sat Oct 13 12:17:40 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم قهرمانی پرتابگر چکش زن لهستانی با شکستن رکورد جهان و المپیک Mon Aug 15 20:10:03 IRDT 2016
خبرگزاری تسنیم کیهانی: به قولی که برای مدال‌آوری داده بودیم، عمل کردیم Wed Sep 20 19:32:50 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم رئال مادرید خبر کاهش غرامت فسخ قرارداد رونالدو را تکذیب کرد Thu Jun 28 22:30:14 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم تغییرات هورمونی با نوجوان چه می کند؟ Tue Jan 31 06:15:00 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم اصفهان| پایان شایعات درباره استعفای مدیرعامل ذوب‎آهن؛ یک دیدار کاملاً رسمی ساعاتی پس از خبر جدایی! Sun Jul 22 15:15:05 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم درخواست‌ های مکرر ترامپ برای ملاقات با مقامات ایران Sat Sep 29 12:44:25 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم حریف دوستانه تیم ملی فوتبال را بهتر بشناسید Sat Oct 06 12:01:00 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم جشنواره نماز شمال و شمالغرب کشور در اردبیل برگزار می‌شود Tue Aug 07 14:33:03 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم همدان| 30میلیارد تومان اعتبار برای پروژه کنارگذر و کریدور شمال استان همدان جذب شد Sat May 05 15:59:03 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم 57 تیم متمرکز جاده‌ای راهداری در محورهای استان مرکزی درحالت آماده‌باش هستند Sun Feb 12 16:18:51 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم سی و چهارمین اجلاس مدیران کل انتقال خون کشور در کرمانشاه افتتاح شد Tue Jul 25 22:11:37 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم دروازه‌بان اوکراینی مدنظر پرسپولیس در ورزشگاه آزادی Mon Aug 01 20:57:25 IRDT 2016
خبرگزاری تسنیم محورهای مازندران لغزنده است؛ ترافیک در مبادی ورودی شهرهای کناره استان Mon Feb 11 17:09:40 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم خلیلی: بحران افغانستان راه حل نظامی ندارد؛ طالبان از جنگ دست بردارند Sun Jul 02 14:03:21 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم اخبار انتخاباتی لبنان| احتمال درخواست حزب‌الله برای تمدید زمان انتخابات Sun May 06 15:42:15 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم نخستین مرحله اردوی تدارکاتی روئینگ آغاز می‌شود Wed Jan 30 17:39:20 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم سپاه از هیچ تلاشی برای توسعه کشور دریغ نخواهد کرد Sat Aug 05 13:44:38 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم تیم‎های واکنش سریع جمعیت هلال احمر گلستان آماده اعزام به مناطق زلزله‌زده هستند Mon Nov 13 22:33:11 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم فوتبال جهان| آلگری: بازی عاقلانه، دلیل پیروزی‌مان مقابل والنسیا بود/ حضور رونالدو به ما امنیت و اعتماد به نفس می‌دهد Wed Nov 28 09:27:43 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| الماسی: تاکتیک‌های زیادی برای رویارویی با کره داشتیم/ بازی با قزاق‌ها ساده نیست Sun Aug 26 18:43:05 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم خوزستان| 9 پایگاه فوریت‌های پزشکی در بهبهان در حال فعالیت است Tue Sep 18 11:38:00 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم ورود هزاران شبکه «حلقه صالحین» به جریان قرآنی/ استقبال مردم تهران از مهد‌های بسیج Wed Dec 06 05:51:00 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم لاوروف: روسیه منتظر روشن شدن پیشنهاد آمریکا برای ایجاد منطقه امن در سوریه است Wed Feb 22 15:43:45 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم محله به محله - ده ونک Mon May 22 11:53:16 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم عزت‌اللهی بهترین بازیکن روستوف برابر اندرلخت شد + عکس Fri Jul 29 02:02:39 IRDT 2016
خبرگزاری تسنیم کاخ سفید: ترامپ خواستار مهار و تنبیه رفتار بد ایران است Thu Aug 03 12:44:44 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم راهنمای برنامه 20 هیات بزرگ تهران در دهه اول محرم Mon Sep 10 15:43:47 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم جشنواره‌ای که شاید سال آینده‌ را نبیند! Sat Apr 29 10:54:10 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم تلاش‌های روسیه برای برگزاری نشست اسد و السیسی Tue Aug 28 08:43:20 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم جام جهانی 2018| مهاجم سوئیس بهترین بازیکن دیدار با صربستان شد Sat Jun 23 00:27:45 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم مذاکرات نفتی ایران با اروپا در جریان است/زنگنه: ترامپ نمی‌تواند قیمت نفت را کاهش دهد Tue Oct 16 10:35:31 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم جوابیه‌ احساسی یک معاونت شهرداری تهران و پاسخ تسنیم Mon Jul 23 03:32:00 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم آیت‌الله نمازی رای خود را به صندوق انداخت‌ Fri May 19 11:03:54 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم اصفهان| 3500 نفر از کارگران اصفهانی حامی ایتام و فرزندان محسنین هستند Tue May 01 11:01:17 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم شگردهای مختلف تکفیری‌ها برای به دام انداختن جوانان / هدف مشترک «داعش، النصره و انصار بیت‌المقدس» + ویدئو Wed Feb 22 10:26:29 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم کمک 23 میلیاردی چین به کشورهای عربی منطقه با هدف گسترش نفوذ Tue Jul 10 11:36:44 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم نشست مشترک وزرای خارجه و بهداشت/ تفاهم‌نامه همکاری امضا شد Sat Sep 01 15:06:07 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم 40 میلیارد ریال کالای احتکار شده در کرمانشاه کشف شد Wed Aug 29 14:09:27 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم حج تمتع 96 نباید با عقب‌نشینی از حقوق ملت برگزار شود Wed Mar 08 09:04:01 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم کاراته وان چین| میعاد یاری طلایی شد Sun Dec 09 11:14:53 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم نرخ بیکاری در استان ایلام به 11.9 درصد رسید Mon Jul 30 13:17:22 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم تیم همیاری آذربایجان غربی از بی توجهی مسئولان رنج می‌برد+فیلم Sun Dec 30 05:01:00 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم کمک شهید ابراهیم هادی به مستمند و بازگشت پیاده از زیارت Wed Jun 29 07:02:00 IRDT 2016
خبرگزاری تسنیم لیگ برتر فوتبال| کار بزرگ سپیدرود در اهواز با برتری برابر فولاد Sat Nov 10 17:28:00 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم 59 درصد مدارس گلستان نیازمند مقاوم‌سازی است Sun Oct 28 17:40:00 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم محور دارزین به دهبکری بم و بلعکس مسدود‌ شد Tue Aug 01 12:50:31 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم کلینتون مدیر اف بی آی و روسیه را عامل شکست خود در انتخابات معرفی کرد Wed May 03 10:10:55 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم انحراف تریلر در بزرگراه چمران اصفهان/ راننده تریلر و وانت پیکان جان باختند Sun Apr 09 16:27:44 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم تحریم‌های جدید بسیار گسترده تر از قبل است / اکنون باید پرسید تحریم‌ها شامل چه چیزی نمی‌شود؟ Wed Jul 26 11:45:16 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم مهاجم الهلال بهترین بازیکن دیدار با پرسپولیس شد Tue Sep 26 21:50:11 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم ساری| مدیرکل میراث فرهنگی استان مازندران منصوب شد Thu Apr 26 15:26:02 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم سلطانی‌فر: انتخابات فدراسیون تیراندازی برگزار می‌شود/ هیچ برنامه‌ای برای تغییر رئیس فدراسیون تکواندو نداریم Mon Jul 10 12:23:55 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم سفر رئیس بنیاد شهید به مناطق زلزله‌زده کرمانشاه Sat Dec 09 10:42:29 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم کنتورهای هوشمند سال 97 در اختیار کشاورزان قرار می‌گیرد Thu Jan 25 09:12:24 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم حضور مردم در انتخابات 96 امنیتی بی‌بدیل برای ایران آفرید/ جهان وارد عصر پساغربی شده است Wed Aug 16 12:17:36 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم 95 درصد بودجه سازمان بیمه سلامت از طریق بودجه عمومی تأمین می‌شود Sat Oct 07 10:22:56 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم حجت‌الاسلام رئیسی: شیخ عیسی قاسم پرچمدار احیای حقوق شهروندی مسلمانان بحرین است Sat Feb 16 15:35:21 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم شیوه‌های اختصاصی ترور موساد؛ از خمیردندان مسموم تا پهپاد مسلح Wed Jan 24 15:47:39 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم مراسم وزن‌کشی سه وزن نخست برگزار شد Fri Jul 21 14:44:31 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم معاون سیف استعفا کرد Sun Jul 16 15:48:24 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم توسعه مشاغل خرد لازمه تحقق اقتصاد مقاومتی است Thu Aug 04 13:35:23 IRDT 2016
خبرگزاری تسنیم یورش نظامیان صهیونیست به شهرک سلوان در جنوب مسجد الاقصی Sun Jul 31 11:18:10 IRDT 2016
خبرگزاری تسنیم انتقال تنها موزه تخصصی صنعت چاپ ایران به باغ کتاب Wed Jan 03 16:08:26 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم ایلام| مطالبه‌گری، نقش کلیدی دانشجوی انقلابی و بصیر است Thu Nov 29 17:56:05 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم طرفداران علامه زکزاکی در پایتخت نیجریه تظاهرات کردند Thu Aug 11 00:08:00 IRDT 2016
خبرگزاری تسنیم یزد | سپاه در دسته‌ها و گروه‌های سیاسی وارد نمی‌شود Sat May 05 19:30:11 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم نقدی بر صحبت عجیب افتخاری و تعجب شفر؛ مدیرعامل استقلال احساساتی شد یا رفتنی؟ Sat May 05 10:38:44 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم نقشه گردشگری پایتخت اصلاح می‌شود Wed Mar 29 15:36:21 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم کاشان|راهکار مقابله با دلار، روابط دوجانبه پولی بین کشورهاست Fri Nov 16 09:32:01 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم قهرمان اسنوکر ایران به عنوان مربی به قطر دعوت شد Sun Jun 24 15:05:27 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم حکم تاریخی 32 سال پیش امام(ره) خطاب به محسن رضایی چه بود؟ + عکس Sun Sep 17 15:59:07 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم بی‌توجهی مسئولان به ‌یادمان شهید باکری در ارومیه؛ وعده‌هایی که همچنان خاک می‌خورد Tue Jan 01 04:00:00 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم حمایت آمریکا از «حکومت حجاز» به‌عنوان متحجر‌ترین رژیم دنیا نشان‌دهنده «حقوق بشر آمریکایی» است Sat Jul 01 11:18:06 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم تلویزیون در خدمت جشنواره استانی صداوسیما/از «سفرنامه‌صبا» تا «جشن بادکنک‌ها» و «جشنواره 21» Fri Aug 24 16:48:34 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم خلیل‌زاده: فقط به‌دنبال قهرمانی هستیم/ پنالتی درست نبود‌ Sun Aug 07 09:32:28 IRDT 2016
خبرگزاری تسنیم منصىوریان از سفر به قطر بازماند Sun May 07 12:53:21 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم بودجه جاری لرستان 19.75 درصد افزایش یافت Wed Jan 09 18:15:10 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم خاطرات عضو جدا شده گروهک پ.ک.ک-14|روژین دختری از شهر اوجالان Sat Dec 15 10:16:18 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم موتلفه یک حزب "تکلیف‌گراست"/"میرسلیم" در صورت لزوم کنار می‌رود Wed May 10 11:37:39 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم روحانی به سوچی می‌رود Mon Feb 04 11:04:00 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم گنبد حرم امام حسین (ع) بالاتر می رود Tue Jul 19 11:07:36 IRDT 2016
خبرگزاری تسنیم مادر یکی از شهدای عملیات والفجر 4 به فرزندش پیوست Sun Apr 16 21:01:23 IRDT 2017
ایران جیب گوشی جدید هواوی nova 2 plus وارد بازار ایران شد + قیمت Sun Aug 13 12:08:49 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی سوخت مولدهای برق واحدهای تولیدی آذربایجان شرقی تامین می شود Wed Jul 18 13:12:00 IRDT 2018
مشرق نیوز عکس/ حمله رژیم صهیونیستی به ساختمان تلویزیون الاقصی Tue Nov 13 12:53:15 IRST 2018
تیک نجات یک مادر باردار در منطقه مرگ با هلیکوپتر Mon Jan 21 11:27:34 IRST 2019
خبرگزاری نسیم ساعت کار بانک‌های تهران به روال قبل بازمی‌گردد Wed Aug 22 09:53:02 IRDT 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین تولید بیش از 61 هزارتن گوشت مرغ درکشتارگاه های طیور خراسان رضوی/هیچ گونه کمبود گوشت نداریم Mon Sep 03 17:32:25 IRDT 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن افزایش عرضه ارز وارداتی در روزهای آینده Sat Oct 20 14:02:35 IRST 2018
جماران عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ غار یخی سیبری Tue Sep 19 22:46:40 IRDT 2017
بی باک نیوز اعطای جایزه شهید دادمان به چهره‌های ماندگار و کارآفرینان برتر صنعت شهرسازی Sun Mar 05 10:29:02 IRST 2017
انتخاب اختلاف برانکو با رضاییان از کجا کلید خورد؟ Wed Mar 01 15:34:45 IRST 2017
برنا اجتماع بزرگ یاوران ام‌المومنین حضرت خدیجه(س) برگزار می‌شود Fri Nov 16 12:46:11 IRST 2018
پارس فوتبال عکس؛ گلر سرخپوشان آماده ثبت سومین کلین شیت Tue Aug 21 18:20:33 IRDT 2018
خانه ملت لزوم توجه به بیمه قالیبافان و کارگران ساختمانی/ ضرورت ایجاد اداره گمرک در حوزه انتخابیه محلات و دلیجان Tue Sep 26 15:45:21 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا نرخ ولادت در شهرستان دیّر 21 در هر هزار نفر است Mon Aug 21 12:52:28 IRDT 2017
فرارو سفر وزیر بهداشت به مناطق زلزله زده خراسان رضوی Fri Apr 07 14:29:56 IRDT 2017
مشرق نیوز سهمیه بلیت ایران در جام ملت‌های آسیا Sun Dec 23 15:00:43 IRST 2018
آی تی نا شبکه‌های اجتماعی در افغانستان فیلتر شد Sat Nov 04 17:18:41 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران لیلا حاتمی در فیلم جدید کمال تبریزی Mon May 14 15:35:52 IRDT 2018
مشرق نیوز FATF تحفظ پذیر نیست/ از ترس مرگ نباید خودکشی کنیم/ آنها تا ما را خلع سلاح نکنند دست نمی‌کشند Tue Oct 16 10:11:00 IRST 2018
واحد مرکزی خبر گرده افشانی نخیلات در شهرستان میناب Sun Feb 25 08:59:07 IRST 2018
عصر ایران تعطیلی 3 هزار کارخانه در دولت قبل Wed Apr 19 09:57:22 IRDT 2017
جام نیوز رئیس جمهور ما کم نمی آورد! Thu Jan 04 09:18:34 IRST 2018
ایسکانیوز جدایی مسی از بارسلونا به یک شرط Sat Jan 06 12:02:02 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی نفس های آب در زنجان به شماره افتاده است Thu Jun 28 12:04:00 IRDT 2018
فرادید ساده مثل رفاقت Tue Nov 28 12:25:37 IRST 2017
نامه نیوز شارژ وسایل الکترونیکی با حسگری روی دست Fri Apr 27 08:22:49 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران تیم ملی فوتبال ساحلی ایران 4 - روسیه 2 Sat Nov 10 20:17:13 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران دانشگاه مغز و هسته مرکزی کشور/ اگر دانشگاه درست شود، مشکلات کشور حل می‌شود/ دانشجو باید در دانشگاه ثروت آفرینی را یاد بگیرد Thu Dec 07 19:00:01 IRST 2017
598 برخورد ابزاری اصلاح‌طلبان با سلبریتی‌ها Thu Apr 19 12:26:57 IRDT 2018
تی نیوز هنر باید در خدمت انعکاس تفکر آوینی باشد Tue Apr 10 01:36:50 IRDT 2018
صراط جان بولتون: چاره، تغییر نظام ایران است! Mon Jul 10 11:07:28 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران اسطوره‌ای به نام «ناصرخان!» Tue May 29 03:05:00 IRDT 2018
نامه نیوز روایت تصویری از دیدار کارگزاران حج با رهبر انقلاب Sun Jul 30 12:47:42 IRDT 2017
شیعه نیوز احتمال افزایش 15 درصدی حقوق کارگران Mon Jan 08 08:36:05 IRST 2018
خبرگزاری نسیم گسترش فولاد طلسم تیم های تبریزی را شکست Fri Aug 11 12:57:01 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی قطر : انتقال سفارت برزیل به قدس خروج از اجماع جهانی است Sat Nov 03 14:46:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی طرح یک روز بدون کیف و کتاب در مدارس بروجرد اجرا شد Sat Feb 10 08:38:00 IRST 2018
ایستا نیوز برگزاری کمپین مجازی بانک شهر در ماه مبارک رمضان Sun May 28 15:01:28 IRDT 2017
آفتاب ایران میکروب های روده عامل بروز افسردگی افراد Mon Aug 28 21:16:06 IRDT 2017
خبرگزاری مهر تولید محصولات زراعی در کهگیلویه و بویراحمد به 800 هزار تن رسید Mon Jan 30 18:22:14 IRST 2017
پارسینه سخنگوی وزارت خارجه به مکزیک تسلیت گفت Wed Sep 20 14:33:05 IRDT 2017
پایگاه خبری الف افشای عکس‌های خصوصی کار دست فیسبوک داد/ ایرلند از رسوایی جدید تحقیق می‌کند Mon Dec 17 04:23:00 IRST 2018
نامه نیوز سیف: مبادلات تجاری بر اساس سوآپ ارزی را دنبال می‌کنیم Tue Oct 10 15:48:36 IRST 2017
فردا رویاپردازی سارق به زندان ختم شد +عکس Tue Aug 15 13:01:34 IRDT 2017
خبرگزاری فارس 42 ماه حبس در آمریکا برای شهروند کانادا به بهانه نقض تحریم‌های ایران Thu Aug 23 00:55:07 IRDT 2018
آریا ادعای امارات: با خطر موشک‌های بالستیک ایران و انصارالله مواجه هستیم Mon Nov 06 20:34:14 IRST 2017
واحد مرکزی خبر درخواست رئیس پیشین حزب جبهه ملی فرانسه برای استعفای مارین لوپن Tue Jun 20 16:14:02 IRDT 2017
پارس نیوز امام‌خامنه‌‌ای: شتاب حرکت‌ علمی کشور کُند یا متوقف نشود Wed Jan 23 16:50:27 IRST 2019
آفتاب ایران پایان جلسه علنی صبح امروز مجلس Wed Aug 16 13:26:15 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر اختصاص دو رواق در حرم مطهر رضوی برای استراحت شبانه زائران Mon Jul 16 17:53:56 IRDT 2018
خبرگزاری مهر مراسم روز عاشورا در حسینیه صنف بزازان تهران Sun Oct 01 19:11:16 IRST 2017
بولتن نیوز ناپدید شدن 67 نفر بر اثر سیل در سریلانکا Fri May 26 17:33:26 IRDT 2017
مشرق نیوز عکس/ اقدام شایسته بختیاری‌های مقیم استرالیا Mon Dec 24 11:05:10 IRST 2018
تهران پرس نرخ مرغ در بازار کاهش یافت + قیمت Wed Apr 12 13:09:00 IRDT 2017
پولی مالی افزایش سرمایه بیمه اتکایی امین تایید شد Sat Jan 05 15:54:00 IRST 2019
ایران آنلاین اپوزیسیون ترکیه برای برگزاری اعتراضات مشابه "جلیقه زردها" فراخوان داد Sun Dec 16 14:32:37 IRST 2018
انتخاب «ظریف» در عراق با چه کسانی دیدار می‌کند؟ Sun Jan 13 10:31:34 IRST 2019
شبکه اطلاع رسانی دانا فوتبال فیروزآباد، صورت خود را با سیلی سرخ نگه می دارد Sun Mar 12 10:59:50 IRST 2017
ایسکانیوز آخرین شب مراسم عزاداری حضرت زهرا(س) درحسینیه امام خمینی برگزار شد Sat Feb 09 22:08:46 IRST 2019
خبرگزاری دانشجو سومین همایش ملی «نقش و جایگاه مادر» در دانشگاه فردوسی برگزار می‌شود Wed Oct 17 19:00:01 IRST 2018
تهران پرس چگونه بعد از یکسال تراز تجاری مثبت شد؟ Sat Apr 28 14:27:00 IRDT 2018
598 صعود تیم ریکرو مردان به مرحله یک چهارم نهایی Sat Aug 25 09:50:45 IRDT 2018
فرادید پنج نقطه تاریک بازار مسکن Thu Aug 31 09:23:22 IRDT 2017
خبرگزاری فارس وزیر نیرو به قزوین سفر می‌کند Sat Mar 11 10:03:00 IRST 2017
خبرگزاری نسیم اولین حکم سرپرست وزارت رفاه برای تعیین جانشین خود در بهزیستی Sun Aug 12 11:14:02 IRDT 2018
ایران آنلاین واکنش خانم بازیگر به کنجکاوی در مورد سنش و آرایش کردن Sat Jan 13 11:09:28 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی اعلام حالت فوق العاده 3 ماهه در ترکیه از سوی اردوغان Thu Jul 21 15:45:00 IRDT 2016
شفاف محلول فلزات گران بهای کاتالیست در مگاموتور داخلی سازی شد Tue Dec 11 09:16:10 IRST 2018
خبرگزاری حوزه انقلاب اسلامی نقش مهمی در توسعه معارف اهل بیت(ع) در اندونزی داشت Thu May 10 14:49:00 IRDT 2018
خبرگزاری مهر تشدید تحریم‌ها به دلیل الگوبرداری ملت‌ها از انقلاب اسلامی است Fri Jan 25 14:43:13 IRST 2019
آنا توضیحات مرکز سنجش پزشکی درباره سهمیه ایثارگران در آزمون‌های پزشکی Sun Jun 10 09:51:15 IRDT 2018
صبا ایران جهاددانشگاهی آمادگی دارد اتاق فکر مراکز تصمیم‌ساز نظام باشد Mon Aug 14 15:01:58 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن نامگذاری بلواری به نام پروفسور سمیعی در بجنورد Mon Sep 04 00:36:14 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا تشنگی امان مردم تنها بندر اقیانوسی ایران را برید/ بازار داغ فروش آب کنار دریا! Sat Jan 20 09:27:24 IRST 2018
روزنامه آرمان روابط عمومی جشن آتش بازی سرخ‌ها در آزادی Sat Apr 28 18:34:32 IRDT 2018
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزاری شب شعر خاک سرخ به مناسبت هفته دفاع مقدس Thu Sep 27 10:27:16 IRST 2018
روزنامه قانون تسلیحات روسیه در چارچوب توافقات بین‌المللی بوده Tue Aug 14 17:21:03 IRDT 2018
پارس فوتبال واکنش تلگرامی علی کریمی به “فتاحی : برای ما قانون بالاتر از علی کریمی است” Tue Feb 06 17:24:07 IRST 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین تعطیلی 53 واحد تولیدی در شهرک صنعتی توس Wed May 24 11:36:06 IRDT 2017
پارسینه ورزش رزمی برای دختران مفیدست یا مضر؟ Wed Dec 19 05:50:01 IRST 2018
اتاق خبر24 وقتی "استجازه" از رهبری به کام بعضی ها تلخ می شود Tue Aug 14 08:00:00 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران خداداد: با بی احترامی از سالن تکواندو اخراجم کردند/ برخی افراد با باند بازی به دنبال جایگاه هستند Sat Jan 19 13:47:56 IRST 2019
خبرگزاری مهر شکست خانگی بایرلورکوزن 10 نفره مقابل شالکه Sun Feb 25 19:54:12 IRST 2018
شیعه نیوز خودکشی فجیع در تهران Tue Oct 23 09:43:33 IRST 2018
اتاق خبر24 اتاقک های حبابی، هتلی برای تماشای آسمان استرالیا Wed Feb 07 01:20:00 IRST 2018
تهران پرس جلوگیری از نفوذ فلزات سنگین به عمق خاک با نانو جاذب ها Thu Feb 15 04:50:00 IRST 2018
روزنو به خاطر این تیم اماراتی، مارادونا قید حضور در مراسم عروسی دخترش را زد! Sun Apr 01 17:02:01 IRDT 2018
فردا ارتش سوریه نزدیک مهمترین پایگاه داعش شد Sun May 28 15:59:34 IRDT 2017
خبرگزاری مهر سنت، میراثی گرانبهاء برای بومی سازی علم است Sat Oct 28 14:32:26 IRST 2017
اعتدال یک قاره، 24 تیم و میلیاردها آرزو Fri Jan 04 11:20:25 IRST 2019
نامه نیوز محکومیت حمله آمریکا به سوریه در دومای روسیه Sat Apr 08 10:02:52 IRDT 2017
ایسکانیوز جوانان مواظب باشند که بازیچه دست سیاستمداران نشوند Sat Apr 28 01:19:00 IRDT 2018
جهان نیوز عکس/ کیک‌بری مشاور رییس‌جمهور در کیش Thu May 17 12:09:51 IRDT 2018
جماران برد پر گل سپاهان در دیدار دوستانه Mon Feb 19 18:25:55 IRST 2018
تابناک بازداشت یک مقام وزارت دفاع عربستان Wed Jul 11 14:35:30 IRDT 2018
پرشین خودرو یک لاین آزاد راه خرم آباد-زال همچنان مسدود است Sat Feb 11 14:49:00 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا عکس/حضور امام جمعه تبریز در بین مردم Thu May 31 21:27:15 IRDT 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین هوای مشهد آلوده شد Tue Jan 01 10:32:52 IRST 2019
صبحانه با خبر قیمت برخی خودروهای تولید داخل +جدول Mon Dec 24 19:16:27 IRST 2018
آنا سرپرست تیم سپاهان: بعید است خلیل‌زاده به پرسپولیس برود/ صحبتی برای انتخاب جانشین ویسی نشده‌است Sun Mar 12 12:40:00 IRST 2017