البرزنیوز - Wed May 31 11:34:03 IRDT 2017 نمایش خبر

سن مناسب برای جدا کردن اتاق خواب کودک از والدین چند سالگی است؟

هرگز نباید به اجبار، محل خواب کودک را از والدین جدا کرد زیرا این کار نه تنها موجب استقلال نمی شود بلکه باعث افزایش ترس در کودک خواهد شد.

سیما منادی روانشناس اظهار کرد: جدا کردن اتاق خواب کودک از والدین یکی از موضوعات مهمی است که کارشناسان در این مورداختلاف نظر دارند، عده ای معتقدند این کار باید بین 12 تا 18 ماهگی کودک یعنی پیش از شکل گیری ترس های خیالی او صورت گیرد.



وی در ادامه گفت:روانشناسان این دوره را به دلیل مفهوم نبودن ترس از تاریکی برای کودک و رفع وابستگی کودک به والدین به خصوص مادر،برای جداسازی اتاق خواب کودک از والدین مناسب می دانند.



منادی تصریح کرد:اکثر روانشناسان اعتقاد دارند که تا سن حدود 2 و نیم سالگی بهتر است کودک در اتاق والدین خود ولی در تخت جدا بخوابد و جدا شدن اتاق او بعد از این سن انجام شود.



این روانشناس اضافه کرد: جدا کردن اتاق خواب کودک باعث ایجاد اعتماد به نفس و استقلال در کودک می شود و همچنین اعتماد فرزند به والدین خود را بیشتر می کند.



وی عنوان کرد: بهترین روش این است که کودک از 2 سالگی از والدین جدا بخوابد اما اگر کودکان را زودهنگام و به اجبار جدا کنید نه تنها جدا نمی شوند بلکه احساس ناکامی در آن ها ایجاد می شود.



منادی در پایان تأکید کرد: والدینی که فرزندشان اضطراب جدایی دارد، نباید برای رفع این مشکل،او را زودتر مستقل کنند بلکه باید با کمک متخصص و در طولانی مدت این کار اجرا شود.
البرزنیوز هدف Wed Dec 20 10:09:10 IRST 2017
البرزنیوز جاده کرج - چالوس بازگشایی شد Sat Dec 31 15:37:34 IRST 2016
البرزنیوز هشدار سیل و آبگرفتگی معابر Sat May 13 12:23:16 IRDT 2017
البرزنیوز زمین علم روی شانه استارتاپ ها خواهد چرخید، آنها را دریابیم Tue Jul 25 08:54:38 IRDT 2017
البرزنیوز موزه صدا در تبریز راه‌اندازی می‌شود Sun Dec 24 09:33:39 IRST 2017
البرزنیوز آیفون 8 چه فناوری‌های جدیدی دارد؟ Mon Aug 07 12:59:30 IRDT 2017
البرزنیوز اجرای فیلم تئاتر«آینه‌های روبرو» با صدای پرویز پرستویی Wed Jul 26 08:29:33 IRDT 2017
البرزنیوز افتتاح چندین پروژه عمرانی و خدماتی در فردیس توسط استاندار البرز و معاونان Tue Feb 07 11:52:56 IRST 2017
البرزنیوز چطور چربی های شکمی را آب کنیم؟/ اصول اولیه لاغری شکمی Sun Apr 23 10:21:56 IRDT 2017
البرزنیوز ایران ورزشی Fri Jan 26 20:03:19 IRST 2018
البرزنیوز خرما و خواص درمانی آن را بشناسید Sat May 13 12:35:02 IRDT 2017
البرزنیوز ترافیک سنگین در آزادراه‌های قزوین ـ کرج و کرج ـ تهران Tue Dec 26 09:11:41 IRST 2017
البرزنیوز رشد 13.3 درصدی صادرات خدمات کشور در نیمه نخست امسال Mon Dec 25 09:20:20 IRST 2017
البرزنیوز اصلاح ژنتیکی برنج بنفش برای مبارزه با سرطان Wed Jul 05 11:59:24 IRDT 2017
البرزنیوز تضمین پولدار شدن شما با این شش راهکار Wed Mar 08 16:28:06 IRST 2017
البرزنیوز ​ممنوعیت تردد کامیون و اجرای طرح زوج و فرد از فردا در کلانشهر کرج Mon Jan 02 11:28:42 IRST 2017
البرزنیوز ابرار ورزشی Wed Dec 20 10:04:04 IRST 2017
البرزنیوز نارضایتی والدین در ازدواج را با صبر برطرف کنیم Sat May 13 12:49:59 IRDT 2017
البرزنیوز گل Sat Dec 23 11:44:37 IRST 2017
البرزنیوز کولاکوویچ: فهرستی 19 نفره داد Tue Jul 04 14:19:03 IRDT 2017
البرزنیوز استقلال بالاتر از پرسپولیس برترین باشگاه‌ ایران/منصوریان صدرنشین مربیان لیگ‌برتر Tue Aug 08 10:34:51 IRDT 2017
البرزنیوز آزادراه تهران- شمال، آرزویی که به زودی محقق می‌شود Wed May 17 09:23:13 IRDT 2017
البرزنیوز پذیرش بازرسان جدید/ 124 متریک تن ذخیره آب سنگین ایران Sat Feb 25 08:10:25 IRST 2017
البرزنیوز تقدیر وزیرنیرو ازمدیر عامل شرکت آب وفاضلاب روستایی استان البرز Sat May 13 12:27:32 IRDT 2017
البرزنیوز ابرار ورزشی Mon Dec 18 10:14:25 IRST 2017
البرزنیوز تضمین پولدار شدن شما با این شش راهکار Wed Apr 12 16:52:23 IRDT 2017
البرزنیوز "آقای گل 1.2 میلیون یورویی" که مشتری زیادی در اروپا دارد Sun Jul 02 10:07:13 IRDT 2017
البرزنیوز فتتاح مرکز تولید و توسعه رادیوداروهای سیکلوترون کشور در استان البرز Sun Apr 09 12:48:17 IRDT 2017
البرزنیوز متن کامل دعاهای روزانه ماه رمضان ترجمه Sun May 28 10:34:35 IRDT 2017
البرزنیوز ابرار ورزشی Sat Dec 23 11:40:11 IRST 2017
البرزنیوز ​رشد تراز کشاورزی البرز در دولت تدبیر و امید/ از تولید محصولات کشاورزی تا گسترش صادرات استانی Sun Feb 19 11:47:26 IRST 2017
البرزنیوز فعالیت و صدور مجوز 2 کاریابی غیر دولتی بین المللی در استان البرز Mon Mar 06 09:18:45 IRST 2017
البرزنیوز تاثیر میوه بر کاهش اثرات منفی آلودگی هوا Sun Dec 24 09:14:46 IRST 2017
البرزنیوز پنجمین جلسه هیات بازرسی انتخابات تشکیل شد Wed Apr 12 16:13:46 IRDT 2017
البرزنیوز دیدار مدیرکل امنیتی و انتظامی با خانواده های شهیدان زارعین و احمدوند Tue Feb 07 11:56:41 IRST 2017
البرزنیوز «غارعلیصدر»؛ در صدر پربازدیدترین مراکز گردشگری همدان Sun Jul 02 09:46:06 IRDT 2017
البرزنیوز کارگروه زیربنایی و شهرسازی در توسعه استان تاثیرگذار است Wed Apr 26 11:37:03 IRDT 2017
البرزنیوز مطالبه‌گری حقوق زنان بدون مشارکت اجتماعی آنها امکان‌پذیر نیست Sat May 13 12:26:16 IRDT 2017
البرزنیوز قیمت خرید خدمت سربازی سال 97 نجومی شد! | 70 میلیون جریمه خرید خدمت سربازی؟! Tue Dec 26 09:29:40 IRST 2017
البرزنیوز ​رونمایی از داروی گیاهی کنترل آلزایمر و خانواده باکتریایی جدید در کشور با حضور استاندار البرز و وزیر بهداشت Sun Jan 29 08:20:29 IRST 2017
البرزنیوز بهترین رفتار با همکار حسود چیست؟ Sun Feb 12 10:54:43 IRST 2017
البرزنیوز اسکان پلاسکونشینان در مجتمع "نور" از امروز Tue Feb 07 11:59:43 IRST 2017
البرزنیوز رودخانه کرج مستعد تولید برق است / معاونت علمی ریاست جمهوری حامی مخترعان Sun May 07 11:24:52 IRDT 2017
البرزنیوز 40 بهمن در مسیر کرج - چالوس پاکسازی شد/ جاده چالوس کماکان مسدود است Sun Jan 29 08:13:33 IRST 2017
البرزنیوز لرزه‌ آرام 3.2ریشتری در خلیج‌فارس/سمنان و اصفهان پرلرزه‌های هفته Sat Feb 25 10:52:20 IRST 2017
البرزنیوز آماده باش دستگاه های امدادی استان البرز در روز 14 خردادماه Wed May 31 08:56:04 IRDT 2017
البرزنیوز افتتاح کارخانه تولید خوراک دام و طیور شهرک صنعتی نظرآباد با حضور استاندار البرز Tue Feb 07 11:55:48 IRST 2017
البرزنیوز «عراقچی» معاون ارزی بانک مرکزی شد Tue Aug 08 10:40:04 IRDT 2017
البرزنیوز تشدید نظارت و بازرسی از واحدهای تولیدی آرد و نان در ایام نوروز Mon Mar 06 09:21:06 IRST 2017
البرزنیوز کارگاه‌های آموزشی مهارت‌های زندگی در البرز برگزار می‌شود Sun Feb 19 11:52:09 IRST 2017
البرزنیوز در ماه رمضان زولبیا و بامیه بخوریم یا نه Sun May 28 10:32:39 IRDT 2017
البرزنیوز آموزش نرم افزار "سیترا" در استان البرز برگزار شد Tue Feb 07 11:51:11 IRST 2017
البرزنیوز نمایش انیمیشن بلند کلیله و دمنه در سینماها Wed Dec 20 09:38:26 IRST 2017
البرزنیوز دیدار و گفتگوی «مجید اخشابی» با مدیرعامل خبرگزاری فارس Tue Jul 18 09:30:56 IRDT 2017
البرزنیوز بازدید استاندار البرز از کمیته بازرسی انتخابات و ستاد انتخابات استان Sat May 13 12:29:22 IRDT 2017
البرزنیوز طالع بینی روزانه 26 آذر Sun Dec 17 13:22:49 IRST 2017
البرزنیوز ارایه گزارش ملی حادثه پلاسکو تا قبل از اتمام تعطیلات نوروز Mon Mar 27 13:29:34 IRDT 2017
البرزنیوز بازدید استاندار البرز از تبلیغات ستادهای انتخاباتی در شهرستانهای استان Wed May 17 09:20:25 IRDT 2017
البرزنیوز سلامت دفاتر بازرسی شهرداری های استان در راس کار باشد Wed Apr 26 11:30:47 IRDT 2017
البرزنیوز مزایا و معایب بودجه 96 Sat Feb 25 10:58:14 IRST 2017
البرزنیوز آیا رکورد 50 ساله دمای اهواز شکسته شد؟ Wed Jul 05 12:25:04 IRDT 2017
البرزنیوز کی روش: تصمیمات تاج با مسئولیت خودش است Sun Jul 09 10:03:12 IRDT 2017
البرزنیوز خبرنامه ابرار ورزشی 26 آذر Sun Dec 17 12:07:03 IRST 2017
البرزنیوز علل حوادث جاده ای تحلیل و شناسایی شود Wed May 31 09:07:17 IRDT 2017
البرزنیوز توافق با بانک‌ها برای اعطای تسهیلات به واحدهای صنعتی آسیب‌دیده در زلزله کرمانشاه Sun Dec 24 09:07:24 IRST 2017
البرزنیوز کشف محموله قاچاق سیگار Mon Jan 02 11:25:48 IRST 2017
البرزنیوز دریاچه نمک قم در آستانه ناپدید شدن Wed Dec 20 09:57:40 IRST 2017
البرزنیوز علت صداهای بدن Sun Mar 05 11:43:10 IRST 2017
البرزنیوز قلب زنان در مقابل استرس آسیب‌پذیرتر است Mon Dec 25 09:25:58 IRST 2017
البرزنیوز مقابله با ترس از سخنرانی عمومی Tue Feb 07 11:36:34 IRST 2017
البرزنیوز نسل آینده هوش مصنوعی شبیه انسان خواهد بود Tue Jul 04 13:51:36 IRDT 2017
البرزنیوز مصرف موادغذایی ناسالم؛ زمینه ساز ابتلا به سرطان در سال های آینده Sat Dec 23 10:30:51 IRST 2017
البرزنیوز آمار نهایی آرا شعب اخذ رای انتخابات ریاست جمهوری در البرز اعلام شد/مشارکت 79.1 درصدی البرزی ها در انتخابات ریاست جمهوری Wed May 24 12:27:08 IRDT 2017
البرزنیوز هدف Mon Dec 18 10:19:04 IRST 2017
البرزنیوز از تشریح دستاوردهای برجام تا رعایت اخلاق انتخاباتی محور نشست شورای اداری استان البرز Sun May 07 11:26:05 IRDT 2017
البرزنیوز ​یک مدرسه 16 کلاسه در نظرآباد افتتاح شد Mon Jan 02 11:26:44 IRST 2017
البرزنیوز چند خاصیت کمتر شناخته شده از هویج Tue Jan 31 12:19:18 IRST 2017
البرزنیوز پیروزی Fri Jan 26 20:05:56 IRST 2018
البرزنیوز افتتاح و بازدید همزمان پروژه های دهه فجر با حضور معاونان استاندار Tue Feb 07 11:40:54 IRST 2017
البرزنیوز سود گرانی تخم مرغ در جیب واردکنندگان/ تولید تخم مرغ زمین گیر شد؛ واردات رونق گرفت Wed Dec 27 10:03:46 IRST 2017
البرزنیوز گل Fri Jan 26 20:05:14 IRST 2018
البرزنیوز پروژه آزاد راه تهران - شمال 85 درصد پیشرفت فیزیکی دارد/ کوتاه شدن 61 کیلومتری مسیر سفر به شمال Wed May 24 11:36:13 IRDT 2017
البرزنیوز بهترین مشاور کسب و کار چگونه تسهیلات ارزان بگیریم Sat Dec 23 10:04:13 IRST 2017
البرزنیوز پیروزی Sat Dec 23 11:43:30 IRST 2017
البرزنیوز برگزاری نمایشگاه‌های بهاره برای تنظیم بازار/ نمایشگاه ویژه پلاسکویی‌ها در نور Mon Feb 13 16:13:01 IRST 2017
البرزنیوز چرا نباید در شرایط برفی با سرعت مجاز برانیم؟ Sun Feb 12 10:56:07 IRST 2017
البرزنیوز مهلت قانونی تبلیغات انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا آغاز شد Sat May 13 12:25:10 IRDT 2017
البرزنیوز آمارهای درست جمعیتی کنترل کننده آسیب‌های اجتماعی است Mon Dec 25 09:06:18 IRST 2017
البرزنیوز تاکید وزیر کشور بر اصل بیطرفی دستگاهها در برگزاری انتخابات/ اسامی داوطلبان انتخابات میان دوره ای مجلس به شورای نگهبان ارائه می شود Mon Mar 06 09:24:36 IRST 2017
البرزنیوز دراولین جلسه ستاد گرامیداشت هفته کارگر استان البرز در سال 1396 : برنامه های گرامیداشت هفته کارگر در استان البرز اعلام شد Wed Apr 12 16:14:52 IRDT 2017
البرزنیوز رایزنی قرمزپوشان با فدراسیون فوتبال/ پرسپولیس قطعا در سوپر جام شرکت می‌کند Sat Jul 15 09:04:33 IRDT 2017
البرزنیوز سامانه های هوشمند ثبت تخلفات عبور و مرور در استان البرز به بهره برداری رسیدند Mon Mar 06 09:22:15 IRST 2017
البرزنیوز زبان بدن خود را بلدید Sun May 07 11:29:01 IRDT 2017
البرزنیوز آیین آغاز بکار شرکت تولید داروهای دیابت با حضور استاندار Wed May 24 11:37:10 IRDT 2017
البرزنیوز اخطار جامعه شناسانه درباره مهربانی های گسسته Sat Dec 23 11:14:56 IRST 2017
البرزنیوز زلزله آیا زمین لرزه صدا دارد Wed Dec 27 09:17:03 IRST 2017
البرزنیوز رهاورد اقتصاد مقاومتی،اقدام و عمل برای البرز چیست؟ Sat May 13 12:22:23 IRDT 2017
البرزنیوز زنجیره صنعت،تولید و تحقیق با ایده های نو زمینه ساز اشتغال و رونق اقتصادی می شود Sat Apr 08 12:35:48 IRDT 2017
البرزنیوز فناناپذیرترین موجود روی زمین معرفی شد! Sat Jul 15 09:59:19 IRDT 2017
البرزنیوز داور داربی "شش‌تایی‌ها": بیشتر داوران زمان ما پرسپولیسی بودند Mon Jul 31 10:08:45 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن درخشش فرهنگیان یزدی در مسابقات «قرآن، عترت و نماز» Sun Jul 09 15:40:00 IRDT 2017
خبرگزاری مهر ارائه 9 لایحه محیط زیستی به مجلس/محیط زیست دغدغه اصلی دنیاست Fri Feb 24 13:59:22 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران پیگیری مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی جوانان در سمنان Mon Jul 23 23:25:56 IRDT 2018
آنا جلسه 30 دقیقه‌ای برانکو و بازیکنانش/ ناراحتی بازیکن پرسپولیس از هواداران یک تیم خاص Mon Apr 03 13:12:00 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا رونمایی از یک پست مدیریتی دیگر جاسوس تیم هسته ای/ عضویت دری اصفهانی در هیات مدیره بزرگترین بیمه خصوصی کشور+ اسناد Sun Oct 15 09:49:06 IRST 2017
واحد مرکزی خبر تأخیر هفت ساعته پرواز تهران - بیرجند و سرگردانی مسافران Fri Apr 21 12:08:34 IRDT 2017
خبرگزاری فارس نامزدهای بخش تلویزیونی جشن حافظ معرفی شد Sat Jul 15 13:29:00 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر جریمه 80 میلیارد تومانی واحد‌های صنفی متخلف Sun Jun 03 13:59:26 IRDT 2018
پارسینه شایع ترین علل ابتلا به سیروز کبدی چیست؟ Sun Apr 23 02:44:01 IRDT 2017
میزان بازداشت چهار مدیر و کارمند وزارت صنعت، معدن و تجارت در موضوع ثبت سفارش خودرو/ تعزیرات حکومتی پرونده‌های قاچاق سازمان یافته را هرچه سریعتر به قوه قضاییه ارسال کند Mon Jul 23 18:19:19 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر اعلام اسامی مجروحان و کشته شدگان سانحه تصادف در کوت عراق Mon Oct 29 16:01:00 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران خراسان رضوی بیش از یک میلیون پناهنده افغانی دارد Sun Jan 22 15:38:37 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران انتقام اینستاگرامی شاگرد مغازه از صاحب کار سابقش Mon Sep 10 15:31:12 IRDT 2018
خبرگزاری فارس جایگاه صله رحم در سبک زندگی دینی Sat May 27 06:43:00 IRDT 2017
رجا نیوز مرعشی: آخرین وصیت هاشمی برای انتخابات 96 حضور کاندیدای سایه کنار روحانی بود Tue Feb 28 15:13:19 IRST 2017
بی باک نیوز دعوای گواردیولا و کلوپ در برنامه ? - روی کین? - (دوبله) Sun Sep 17 13:40:01 IRDT 2017
سراج 24 در استقلال هر کسی ساز خودش را می‌زند Mon Sep 11 22:00:00 IRDT 2017
تی نیوز استخدام حسابدار ،کارشناس فروش و بازاریابی در شرکت انام سرکان Thu Apr 12 14:35:59 IRDT 2018
روزنامه شرق مقامات و شخصیت‌های سیاسی درگذشت نخبه ایرانی را تسلیت گفتند Sun Jul 16 04:30:00 IRDT 2017
خبرگزاری مهر ایجاد بخش های ویژه گردشگری در روستاهای شهیون دزفول Sun Aug 14 13:02:23 IRDT 2016
خبرگزاری بین المللی قرآن مراسم «پیوند آسمانی» در تبریز برگزار می‌شود Mon Aug 21 09:02:18 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم مراسم گرامیداشت شهدای حادثه تروریستی اهواز در تبریز برگزار می‌شود Wed Sep 26 14:36:42 IRST 2018
ایستا نیوز 4.7 تریلیون دلار منابع فین‌تک در معرض خطر Mon Feb 12 11:06:38 IRST 2018
تیک دیکتاتور پاناما درگذشت Tue May 30 16:08:20 IRDT 2017
تهران پرس عکاسی عروسی برای آقایان ممنوع است Fri Jul 07 09:31:00 IRDT 2017
خبر خودرو صفحه اول روزنامه «دنیای خودرو» را ببینید Sun Jun 10 09:13:00 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا خطر مرگ در کمین 11 میلیون کودک به سبب نبود غذا/ حمله پهپادی به مقر اماراتی‌ها در ساحل غربی Sat Sep 15 08:39:55 IRDT 2018
جماران وزارت خارجه: مقامات فرانسوی واقع بین باشند Thu Sep 13 19:12:27 IRDT 2018
ایران آنلاین پاسداری از محیط‌ زیست در مدارس سبز Thu May 17 06:32:03 IRDT 2018
وطن امروز سهمیه‌ای یا دونرخی شدن بنزین صحت ندارد Wed Jan 03 00:00:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی پشت پرده پروژه یلتسین سازی منتقدان دولت Tue Jul 17 21:01:00 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران تقدیر از دانش آموز برتر جشنواره گلستان خوانی Sat Apr 21 16:48:20 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران فردی که پس از خودکشی پیوند صورت انجام داد /روش غیراخلاقی یک مرد برای تنبیه نامزدش /این چهره های سیاسی بهترین نقاشان دنیا هستند Wed Mar 22 13:08:02 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر کنترل شبکه های اجتماعی در آلمان Thu Jul 13 06:20:29 IRDT 2017
خبرگزاری مهر 35 میلیارد تومان به پروژه همت-کرج تزریق شد Sat Jan 20 16:49:09 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم چهارمین همایش دانش آموختگان خارج از کشور برگزار می‌شود Tue Feb 21 03:10:00 IRST 2017
افکارخبر آموزش و پرورش شرایط جدید برای کسوت معلمی را اعلام کرد Wed Aug 23 12:44:39 IRDT 2017
بی باک نیوز واریز وجوه فطریه به حساب نیازمندان تا ظهر عید فطر Sat Jun 24 09:00:02 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران گرد و غبار سیستان امسال هفت هزار نفر را به مراکز درمانی کشاند Thu Dec 28 23:16:10 IRST 2017
مثلث چراغپور: کی‌روش به شدت تنهاست Sat Jun 09 13:48:31 IRDT 2018
فرارو زنگنه: قرارداد با توتال نهایی می‌شود Tue Feb 21 13:11:19 IRST 2017
ایسکانیوز تشییع پیکر مرحوم افشین یداللهی Fri Mar 17 12:19:21 IRST 2017
آریا مجلس برای جذب تسهیلات اشتغالزایی ضرب العجل تعیین کرد Thu May 31 15:34:30 IRDT 2018
بهار نیوز انتقاد مجدد ترامپ از توهین به سرود ملی Fri Aug 10 19:14:20 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران تحویل دو بال لک لک سفید و یک بهله دلیجه به اداره حفاظت محیط زیست مهاباد Mon Jul 10 12:24:33 IRDT 2017
تی نیوز قیمت نفت از رکورد 3 ساله خود فرود آمد Fri Apr 13 18:31:41 IRDT 2018
فردا واریز مستمری کمیته امداد به حساب مردگان! Sat Aug 26 09:33:08 IRDT 2017
بهار نیوز اسد؛مسئول حمله شیمیایی ⁧خان‌شیخون Thu Sep 07 09:51:29 IRDT 2017
روزنامه شرق دریاچه ارومیه قربانی گرفت Tue Aug 15 04:30:00 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم خدمت رسانی در اربعین حسینی اولویت اصلی بنیاد کرامت است Fri Jul 07 09:34:33 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر معاون گوترش برای حل بحران مسلمانان روهینگیا به میانمار سفر کرد Sun Oct 15 10:18:39 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران کمبودهای ویتامینی که باعث پرخوری می‌شوند Wed Dec 20 02:00:01 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران علی لهراسبی برای حضرت زهرا می‌خواند Sat Feb 18 13:39:57 IRST 2017
ایسکانیوز تلاش پرسپولیسی ها برای بهبود مصدومیت امیری/ غیبت ستاره برابر الوحده! Tue May 02 12:48:35 IRDT 2017
میزان پیشروی ارتش سوریه در ریف حماه و حلب/پایگاه تروریست‎ها گلوله باران شد Thu Feb 08 14:43:27 IRST 2018
افکارخبر رژیم غذایی مناسب برای کودکان دیابتی Sat Aug 05 08:16:01 IRDT 2017
خبرگزاری مهر ساخت دست مصنوعی دوربین دار توسط محقق ایرانی Sat May 06 09:06:49 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم حوادث در شهرستان کاشان 2 کشته و 18 مصدوم بر جا گذاشت Mon Dec 25 10:45:13 IRST 2017
تهران پرس درخواست ویژه عربستان از عراق دربارۀ ایران Sun Aug 13 14:05:00 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا شکوفایی صنعت گردشگری اردبیل نیازمند نگاه علمی به این صنعت است Sun Jul 02 14:39:23 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم آغاز مسابقات بازی ‌های رایانه ‌ای دانش آموزی Sat Aug 11 16:20:03 IRDT 2018
ایسکانیوز سلام بمبئی2 پروانه ساخت گرفت Sat Jul 08 16:09:30 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر ارتش سوریه شش روستا را در استان القنیطره آزاد کرد Fri Jul 20 17:45:14 IRDT 2018
برنا رونمایی از 29 سند تاریخی در خانه میرزا کوچک جنگلی در رشت Sat Aug 05 23:17:23 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران آثار تخریب زلزله در روستای «قلعه سرخ» + فیلم و تصاویر Sun Apr 09 16:39:15 IRDT 2017
خبرگزاری فارس آیا خداوند به شروری در دنیا اجازه بروز می دهد؟ Sat Jan 13 02:35:00 IRST 2018
مشرق نیوز هک سامانه پرداخت تلفن همراه،واقعیت یا شایعه؟ Thu May 31 16:31:19 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران اوقات شرعی یک شنبه 4 تیر 96 به افق اراک Sun Jun 25 03:30:01 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی زمین خواری 10 میلیاردی ریالی در بیجار کشف شد Wed Aug 08 18:51:00 IRDT 2018
پایگاه خبری الف برای خرید تیبا چقدر باید هزینه کرد؟ Mon Feb 05 17:14:00 IRST 2018
آفتاب توقف فرانسه در شب صعود بلژیک به جام جهانی 2018 Mon Sep 04 08:44:36 IRDT 2017
خبرگزاری حوزه گردهمایی طلاب و فضلای شهر های شرق استان گلستان برگزار شد Mon Mar 06 23:07:00 IRST 2017
روزنو بستن افسار به عروس در شب عروسی/عکس Fri Mar 24 10:13:54 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران پیکر شهدای سانچی فردا به تهران می‌رسد/ لکه نفتی ایجاد شده در سواحل ژاپن نیاز به آزمایش دارد Tue Feb 13 09:24:19 IRST 2018
فرهنگ نیوز لاتاری پروژه جدید کارگردان ماجرای نیمروز Fri Jun 30 09:51:00 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجو هیأت عالی رتبه‌ استرالیایی از دانشگاه صنعتی شریف بازدید کردند Mon Apr 30 16:27:17 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر ترافیک نیمه سنگین در جاده های استان سمنان  Sat Mar 31 22:33:20 IRDT 2018
آفتاب ایران حضور مهاجم فراموش شده در تمرین استقلال Wed Nov 07 14:01:31 IRST 2018
روزنامه ایران مجازات میوه‌فروش قاتل و زن خیانتکار Tue Feb 21 00:00:00 IRST 2017
نامه نیوز افتتاح ستاد اصولگرایان حامی روحانی/ نعمتی: اصولگرایی فقط جمنا نیست Mon May 01 18:58:55 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم مردم ناشران را غافلگیر کردند+ عکس Wed May 02 13:45:21 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران نشان طلای مسابقات کاپ قهرمانان اسکی کوهستان آسیا بر گردن کوهنورد ملی پوش مهابادی Sun Mar 12 09:51:45 IRST 2017
جام نیوز متلاشی شدن مینی‌بوس بر اثر تصادف با تریلی Tue Jan 02 23:56:09 IRST 2018
اتاق خبر نفس‌های آخر جاده مرگ با 9 سال تاخیر Sun May 28 10:02:02 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر وزیر نفت : گازرسانی به 4 هزار روستا ، تا دو سال آینده Tue Aug 01 18:40:36 IRDT 2017
اعتدال لیست خروجی استقلال و منصوریان مشخص شد Wed May 10 15:10:47 IRDT 2017
خرداد نیوز مرگ دختر 2 ساله در چاه توالت Thu Aug 10 19:56:12 IRDT 2017
ایلنا قالیباف که حزب ندارد هزینه‌های انتخاباتی‌اش را از کجا آورده است Sun Apr 30 21:39:20 IRDT 2017
خبرگزاری مهر جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش بازنشسته شد Thu May 25 17:24:35 IRDT 2017
فرارو پیروزی آسان رئال مادرید در لالیگا Sun Apr 01 00:51:40 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم سهم هر ایرانی از بودجه دولت چقدر است؟ Tue Dec 26 00:05:00 IRST 2017
خبرگزاری نسیم برنامه‌های دولت برای مقابله با دور جدید تحریم‌ها رونمایی شد + عکس Fri Jul 13 17:32:02 IRDT 2018
خرداد نیوز بیانیه 38 ژنرال ارتش آمریکا در حمایت از توافق هسته ای ایران Wed Jul 12 23:11:16 IRDT 2017
ایران آنلاین رویداد فرهنگی کم سابقه/ آثار ایرانی دوره قاجار در پاریس به نمایش درآمد Tue Apr 17 12:49:27 IRDT 2018
خبرگزاری مهر تحقق درآمد پایدارفوریت امروز کرج/ارائه خدمات به مناطق کم برخوردار Wed Apr 26 10:10:52 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم پروژه "تپه نورالشهدا" پردیس خرداد 96 افتتاح می‌شود Tue Jan 03 09:41:44 IRST 2017
واحد مرکزی خبر وزیر امور خارجه آلمان: مواضع اتحادیه اروپا و آمریکا در برجام بسیار نزدیک شده است Tue May 08 01:07:26 IRDT 2018
ایانا قطر به کشاورزی آبکشت روی آورد Wed Aug 09 16:09:59 IRDT 2017
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شب شعر طنز "دقال دقال" در میامی برگزار میشود Wed May 30 17:10:00 IRDT 2018
عصر ایران وعده کاهش قیمت میوه/ سیب نخرید تا ارزان شود Thu Mar 30 09:00:39 IRDT 2017