تیک - Mon May 29 23:40:01 IRDT 2017 نمایش خبر

واردات سگ و گربه ممنوع شد

گمرک جمهوری اسلامی ایران در نامه ای به سازمان هواپیمایی، نسبت به ورود سگ و گربه به کشور بویژه در قالب مسافری و همراه هشدار و آنرا صریحا ممنوع اعلام کرده است.


 



 ورود حیوانات زنده به کشورمان تابع قوانین بهداشتی و گمرکی است و چند نهاد مهم دولتی در تصمیم گیری برای تشخیص مصداق، دخالت دارند به عنوان مثال، ورود و صدور حیوانات و پرندگان وحشی منوط به موافقت سازمان حفاظت محیط زیست است اما ترخیص تخم پرندگان منوط به ارائه گواهینامه بهداشت کشور مبدأ بوده و منحصرا از گمرک ‌هایی که دارای پست قرنطینه دامی وزارت جهاد کشاورزی است، قابل ترخیص است. همچنین ورود تخم نطفه‌ دار مرغ و سایر ماکیان نیز به تشخیص وزارت جهاد کشاورزی بستگی دارد.


 



 بر اساس سندی که سایت صبحانه منتشر کرده، از جمله موارد قابل توجهی که مبتلابه برخی مسافران به کشورمان است، ورود سگ و گربه با آنهاست که در این راستا، گمرک جمهوری اسلامی ایران در نامه ای به سازمان هواپیمایی، نسبت به ورود سگ و گربه به کشور بویژه در قالب مسافری و همراه هشدار و آنرا صریحا ممنوع اعلام کرده است.


 



 در این نامه که توسط سازمان هواپیمایی به مدیران عامل شرکت های هواپیمایی داخلی و خارجی ابلاغ شده، همچنین متذکر شده است که تنها برای تحقیقات آزمایشگاهی، سرم سازی و یا سگ های تربیت شده پلیس و راهنما برای روشندلان امکان واردات سگ و گربه وجود دارد که مجوز آنهم توسط دوایر مربوطه صادر می شود.


 *تسنیم
تیک این غذاها کبد شما را سالم نگه می‌دارد Mon Jun 19 23:06:01 IRDT 2017
تیک وزیر اطلاعات: شناسایی شبکه مخفی تروریستی در اطراف تهران Sat Feb 11 21:22:15 IRST 2017
تیک تساوی بدون گل ایران و چین در نیمه نخست Tue Mar 28 17:27:45 IRDT 2017
تیک پیام توئیتری محسن رضایی درباره پرونده نداشتن رئیسی Sat May 13 15:17:59 IRDT 2017
تیک درخواست 150 میلیون دلاری ملانیا ترامپ از دیلی میل Wed Feb 08 18:19:01 IRST 2017
تیک چرا ازدواج سالمندان، «سرپیری و معرکه گیری» نیست؟ Fri Mar 24 19:04:01 IRDT 2017
تیک مقاومت بانکها در مقابل کاهش نرخ سود Fri Mar 24 20:06:01 IRDT 2017
تیک عزت‌الله انتظام به علی نصیریان نامه نوشت Sat Jun 24 16:46:32 IRDT 2017
تیک پیدا شدن جسد در صندوق عقب یک خودرو Mon Jun 05 14:54:29 IRDT 2017
تیک سفیر عراق در ایران: امکان وقوع جنگ آبی در منطقه وجود دارد Thu Feb 02 23:18:09 IRST 2017
تیک از ابتدای اردیبهشت تنها آرم‌های ترافیک 96 معتبر است Mon Apr 17 19:33:01 IRDT 2017
تیک چاوش‌اوغلو: همه تلاش خود را برای کنار گذاشتن بشار اسد از قدرت می‌کنیم Fri Apr 07 13:31:05 IRDT 2017
تیک خودرو در کدام دولت متورم‌تر شد؟ Sun Apr 16 09:34:24 IRDT 2017
تیک اعلام نتیجه تحقیقات پزشکی قانونی آتنا اصلانی Thu Jul 13 15:21:45 IRDT 2017
تیک سفیر ایران در روسیه: به آینده مناسبات تهران و مسکو خوشبین هستم Tue Feb 07 16:37:01 IRST 2017
تیک چهارشنبه سوری 2 هزار زخمی برجای گذاشت Wed Mar 15 09:27:11 IRST 2017
تیک آتش سوزی در پالایشگاه نفت تهران صحت ندارد Sun Jan 29 11:37:01 IRST 2017
تیک چند پیشنهاد برای مهاجم پرسپولیس Mon May 15 23:39:02 IRDT 2017
تیک بحران نمک قم بیخ گوش تهران Thu Apr 27 18:29:02 IRDT 2017
تیک ریاض خبر حبس خانگی ولیعهد مخلوع را تکذیب کرد Fri Jun 30 13:08:01 IRDT 2017
تیک کاهش 50 درصدی حجم قاچاق در دولت یازدهم/مبارزه نرم جایگزین مقابله فیزیکی Sun Jul 02 20:14:13 IRDT 2017
تیک مهلت ثبت نام در کنکور سراسری 96 تمدید شد Thu Feb 16 13:30:34 IRST 2017
تیک افزایش شکایت از پزشکان Sat Jul 15 19:30:01 IRDT 2017
تیک واکنش ولایتی به اقدام نژادپرستانه ترامپ علیه ایران Sun Jan 29 21:32:05 IRST 2017
تیک نیویورک‌تایمز: توییت‌های ترامپ بحران‌زاست Fri Mar 10 15:37:12 IRST 2017
تیک دیلی صباح: سیاست جدید ترامپ علیه ایران است Thu May 25 14:20:25 IRDT 2017
تیک ساخت یخ شکن شیشه خودرو از نقره Thu Jan 26 23:28:01 IRST 2017
تیک اعتراض کواکبیان به عدم احراز صلاحیتش: از حق خودمان نمی‎توانیم دفاع کنیم، چطور از حق مردم دفاع کنیم؟ Mon Apr 24 10:59:06 IRDT 2017
تیک افزایش آمار سکته‌های قلبی در سال‌های اخیر Sat Feb 18 22:18:01 IRST 2017
تیک ظریف: توان موشکی ایران برای دفاع کاملا قانونی است Mon Jun 19 14:32:36 IRDT 2017
تیک نماینده اصولگرای مجلس:آقای رئیسی صبرکند تا گزارش شورای نگهبان منتشر شود Tue May 30 09:13:37 IRDT 2017
تیک زمان مراسم تحلیف حسن روحانی مشخص شد Sun Jun 25 17:08:06 IRDT 2017
تیک انتقاد جهانگیری از مخالفان قراداد توتال: وقت انتقام گرفتن نیست/ برای مردم مشکل ایجاد نکنیم Wed Jul 12 18:57:27 IRDT 2017
تیک لاریجانی خطاب به دلواپسان: برای مردم جانماز آب نکشید Sat Mar 04 09:29:08 IRST 2017
تیک تبریک توئیتری جهانگیری برای تداوم راه دولت تدبیر و امید Sat May 20 09:14:15 IRDT 2017
تیک ورزش منظم التهاب در بدن را کاهش می‌دهد Thu Mar 23 08:34:01 IRDT 2017
تیک استقبال خاص پاکستان از روحانی Tue Feb 28 17:39:50 IRST 2017
تیک آخرین وضعیت ترافیکی راه‌ها Fri Jun 02 13:16:58 IRDT 2017
تیک بیمه شخص ثالث گران نمی شود Thu Feb 23 23:04:01 IRST 2017
تیک یارانه اردیبهشت پس فردا واریز می شود Sun May 14 10:36:17 IRDT 2017
تیک صدور کیفرخواست آمران حمله به علی مطهری Thu Jun 22 17:49:10 IRDT 2017
تیک جدال لفظی در شورای امنیت؛ روسیه به آمریکا هشدار داد Fri Apr 07 11:47:58 IRDT 2017
تیک ویروسی مرموز که چاقتان می‌کند! Sat Feb 11 18:58:01 IRST 2017
تیک همراه بام به روز شد Sun May 14 21:19:46 IRDT 2017
تیک اولین واکنش قالیباف به انتخابات شورای شهر Mon May 29 17:51:59 IRDT 2017
تیک اهدای نخل طلای افتخاری کن به تهیه‌کننده هالیوودی Sat May 20 22:56:01 IRDT 2017
تیک عکس فضایی از تهران Sun Mar 26 13:59:48 IRDT 2017
تیک علی مرادی: در انتخابات فدراسیون جهانی برنده بودیم Fri Jun 02 12:02:20 IRDT 2017
تیک جدول قیمت خودروهای دست دوم 33میلیونی Sun Jun 04 23:50:01 IRDT 2017
تیک روسها 13 سرکرده داعشی را کشتند Mon Jul 10 12:30:07 IRDT 2017
تیک آیا ترامپ مانع قراردادهای جدید نفتی ایران می‌شود؟ Sat Feb 11 11:36:01 IRST 2017
تیک عکس/حمام فوری هندی ها در کلکته! Thu May 04 08:27:57 IRDT 2017
تیک وزیر خارجه عربستان : با تیلرسون در مورد ایران صحبت کردم Sun Jul 09 15:10:01 IRDT 2017
تیک افزایش 10درصدی گردشگران در سیستان و بلوچستان Mon Mar 27 11:19:01 IRDT 2017
تیک رئیس قوه‌قضاییه: تازه‌کارها در آمریکا گمان می‌کنند تهدید اثر گذار است Mon Feb 06 15:57:38 IRST 2017
تیک قتل صاحب خانه به دلیل یک میلیون تومان پول Sat Jul 01 23:32:01 IRDT 2017
تیک روش تشخیص شیر سالم از تقلبی Sun Apr 30 23:11:01 IRDT 2017
تیک آقای گل جهان دکتر می‌شود Fri Feb 24 15:22:17 IRST 2017
تیک پوتین و ترامپ چقدر حقوق می گیرند؟ Sat Apr 15 12:48:18 IRDT 2017
تیک محور کرج - چالوس مسدود شد Sat Jan 28 17:51:35 IRST 2017
تیک عکس/حضور محمدرضا رحمانیان در پردیس تئاتر تهران Fri Apr 14 13:53:04 IRDT 2017
تیک همدان میزبان جام جهانی هنرمندان شد Sat Jan 28 15:05:34 IRST 2017
تیک ماجرای مالکیت غار علیصدر به کجا رسید؟ Sun Jan 01 15:00:01 IRST 2017
تیک ضرورت اصلاح اشکالات موجود در فرآیند گزینش Wed Mar 01 12:35:15 IRST 2017
تیک 150 یورو جریمه استفاده از روبنده در اتریش Wed Mar 29 22:39:01 IRDT 2017
تیک انفجار سن‌پترزبورگ انتحاری اعلام شد Tue Apr 04 12:46:38 IRDT 2017
تیک نیویورک تایمز: ترامپ خطری برای کره زمین Wed Mar 29 14:41:08 IRDT 2017
تیک ارش‌های شدید طی امروز و فردا Tue May 02 14:56:27 IRDT 2017
تیک دیدار ظریف با مشاور امنیت ملی پاکستان Wed May 03 17:40:01 IRDT 2017
تیک غرق شدن مرد تهرانی در ساحل فریدونکنار Fri May 26 14:43:57 IRDT 2017
تیک حسین هدایتی آزاد شد Fri Apr 21 22:53:40 IRDT 2017
تیک عکس/ خانه حضرت علی(ع) در کوفه Sun Jun 18 13:14:32 IRDT 2017
تیک طارمی: فرقی نمی‌کند، گل پرسپولیس را هر کس زد، دمش‌ گرم Mon May 08 16:25:56 IRDT 2017
تیک مرگ سالانه 3000 کودک در تصادفات Wed Feb 15 23:42:01 IRST 2017
تیک تاثیر شگرف مصرف شکلات در حل مسائل تحلیلی Sat Apr 01 18:59:01 IRDT 2017
تیک جغرافیای سیاسی تسلیحات هسته‌ای در جهان Tue Apr 25 21:36:01 IRDT 2017
تیک بیاینه پایانی خبرگان رهبری Wed Mar 08 18:55:08 IRST 2017
تیک برنامه ترامپ برای آینده سوریه چیست؟ Wed Apr 12 22:12:01 IRDT 2017
تیک مجروح شدن سه دختر موتور سوار در قم Fri Mar 31 10:53:25 IRDT 2017
تیک تصاویر : نقاشی‌های حیرت انگیز Thu Jun 29 23:04:39 IRDT 2017
تیک زیباکلام: احمدی‌نژاد هزینه فوق‌العاده سنگینی خواهد پرداخت Wed Apr 12 21:39:23 IRDT 2017
تیک مرد طلبکار، بدهکار 45 ساله را کشت Wed Feb 15 22:48:01 IRST 2017
تیک جغرافیای سیاسی تسلیحات هسته‌ای در جهان Tue Apr 25 22:12:02 IRDT 2017
تیک مسعود مرادی: راستش وقتی کاندیدای شورا شدم هنوز این قدر حضور ورزشکاران لوث نشده بود! Sun Apr 02 08:44:57 IRDT 2017
تیک ادامه روند افزایش دما تا پایان هفته در کشور Mon Jun 05 13:10:39 IRDT 2017
تیک کلان تجارت خارجی و داخلی در دولت یازدهم Fri May 05 21:09:01 IRDT 2017
تیک کشتمش چون معتاد به شیشه بود Thu May 25 22:45:01 IRDT 2017
تیک دلار به کانال 3000 تومانی برگشت Sat Dec 31 13:30:01 IRST 2016
تیک سیسی دوشنبه به دیدار ترامپ می رود Sat Apr 01 11:48:28 IRDT 2017
تیک جزئیات حریق گسترده در میدان قدس Tue Jul 11 12:54:33 IRDT 2017
تیک شرایط واگذاری مغازه به سرقفلی‌داران و مستاجران پلاسکو Tue Jan 31 11:02:09 IRST 2017
تیک پنهان کردن شیرینی عید خطرناک است! Sat Mar 04 18:30:01 IRST 2017
تیک مخالفت دادگاه لوکزامبورگ با توقیف اموال ایران Wed Mar 08 15:22:01 IRST 2017
تیک آسمان 6 استان بارانی/ ترافیک در آزادراه کرج - تهران Thu May 04 13:05:43 IRDT 2017
تیک کاغذ اسکناس‌های ایران کجا تولید می‌شود؟ Sat Mar 04 17:50:13 IRST 2017
تیک توصیه های پلیس برای پیشگیری از کیف قاپی Sun Jul 16 19:56:01 IRDT 2017
تیک پوستر رنو کپچر هدیه شماره 464 هفته نامه ایران خودرو Sat May 27 15:24:46 IRDT 2017
تیک واکنش آشنا به خبرهای مربوط به دستگیری یک جاسوس در دفتر کارش Thu Jun 01 19:29:54 IRDT 2017
تیک ساعات کاری کتابخانه ملی در نوروز Sun Mar 12 18:04:01 IRST 2017
تیک واکنش معاون سیدحسن نصرالله به سند جدید حماس Tue May 02 17:45:30 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا برگزاری دومین سالگرد تدفین دوشهید گمنام و یادواره شهدای دانشجو معلم دانشگاه فرهنگیان گیلان+پوستر Sun Mar 05 13:58:02 IRST 2017
آفتاب ایران محمد هاشمی: ناطق نوری می تواند امام جمعه موفقی باشد/مواضع ناطق تعدیل شده است Sun Nov 12 16:40:05 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی دشمن از توانمندی نیروهای مسلح و مردم ایران بی خبر است Tue Jul 31 12:25:00 IRDT 2018
سیتنا سن شروع تحصیل اجباری در فرانسه از 6 به 3 سال کاهش یافت Tue Mar 27 23:23:47 IRDT 2018
خبرگزاری مهر تعیین تیم ویژه از سوی ترامپ برای برهم زدن برجام Sat Jul 22 09:23:57 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر کلاهبرداری پیامکی به بهانه دهه فجر Wed Jan 31 14:37:32 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران از راهکار غیرنظامی برای تغییر حکومت ایران تا پایگاه نظامی آمریکا در سوریه و برف ‌بی‌سابقه در شیلی+تصاویر Sun Jul 16 20:30:03 IRDT 2017
خبرگزاری مهر صدور ویزای عادی و غیر اقامتی آمریکا برای اتباع روسیه متوقف شد Mon Aug 21 15:13:42 IRDT 2017
تدبیر و امید سرنوشت قرارداد یونیت به کجا رسید؟ Sun Feb 19 08:42:56 IRST 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین 80 درصد واحد های روستایی تربت جام غیر مقاوم است Sun May 28 11:06:31 IRDT 2017
آنا اهدای تندیس سیمین جایزه ملی مدیریت مالی به بانک شهر Thu Feb 22 16:56:22 IRST 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن مراسم دهمین سالگرد درگذشت استاد علی اربابی Sat Mar 11 08:24:53 IRST 2017
بنکر قانون بیمه خبرنگاران اصلاح می شود Mon Apr 03 13:50:47 IRDT 2017
روزنامه آفتاب یزد لایروبی 7370متر از کانال‌های قلب تهران Mon Nov 27 11:01:00 IRST 2017
برنا مقدمات آغاز آزمایش DNA پیکر شهید حججی فراهم شده است/ زمان تشییع پیکر توسط سپاه اعلام می‌شود Thu Aug 31 11:54:57 IRDT 2017
عصر ایران انتقاد امام جمعه شیراز از صداوسیما: روابط دختر و پسر به عنوان یک منکر در صدا و سیما عادی شده Thu Jul 27 12:35:07 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجو مجلس با تقاضای تحقیق و تفحص از بررسی عملکرد مناطق آزاد مخالفت کرد Mon Apr 24 11:15:59 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی آذری جهرمی :ایران 1.5 ترا ظرفیت ارتباطات بین الملل دارد Thu Aug 16 15:42:00 IRDT 2018
عصر ایران هیوندا I20 سری رقیب فورد فیستا (+عکس) Fri Jul 07 12:42:15 IRDT 2017
تابناک South Korea bans 36,000 foreigners from entering for Winter Olympics - Yonhap Mon Feb 05 09:54:25 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی مسابقات پرش با اسب Sat Jul 01 14:37:00 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجو راهیابی لوپن به دور دوم یعنی اوضاع در فرانسه خوب پیش نمی‌رود Thu Apr 20 02:47:07 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم پرویز بشردوست درگذشت Sun Mar 19 11:23:02 IRST 2017
واحد مرکزی خبر احداث 5 هزار مگاوات نیروگاه جدید راندمان بالا عملیاتی می‌شود Wed Aug 09 14:57:48 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن جدیدترین تلاوت «محمدحسن موحدی» و ابتهال «محمد برخورداری» Tue Apr 25 09:53:12 IRDT 2017
ایلنا گیلان مشکلی از نظر گازرسانی ندارد/ با کاهش 2 درجه ای دمای منازل افت فشار نخواهیم داشت Fri Feb 03 13:50:50 IRST 2017
شفاف قاسمی: ادعاهای عادل الجبیر درباره ایران ارزشی ندارد Mon Jan 22 13:55:28 IRST 2018
جهان نیوز رفع ابهام بازنشستگی افشانی با استفساریه مجلس Tue Aug 07 10:56:09 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی پالایشگاه دزفول طبق شاخص های زیست محیطی احداث می شود Sat Aug 13 02:35:00 IRDT 2016
واحد مرکزی خبر اقدام مغایر با تمامیت ارضی عراق نابجاست Mon Sep 25 11:52:35 IRST 2017
روزنو حل مشکل محرومیت طارمی/ آقای گل لژیونر می شود Sun Oct 08 14:20:01 IRST 2017
آریا پیروزی شاگردان کرانچار در اولین دیدار دوستانه/ اعتراض شدید بادرانی‌ها به داور Thu Jul 05 20:32:03 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی هریس شهر بدون تاکسی در انتظار اجرای طرح پارکبان Mon May 29 22:56:00 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا اردوی جهادی بسیجیان حوزه شهیدرجایی الونددر روستای قدیم آباد Mon Aug 21 14:46:10 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا تجمع کارگران یک پروژه ملی در مقابل فرمانداری Wed Feb 22 16:28:46 IRST 2017
دفاع مقدس استکبارستیزی جزء ذات شعر انقلاب است/ مدعیان روشنفکری، شبه روشنفکر هستند Mon May 28 15:07:47 IRDT 2018
جهان نیوز وضعیت سلامتی مهدی فخیم‌زاده بعد از تصادف Thu Jun 28 12:33:25 IRDT 2018
شیعه نیوز انتقاد علویان ترکیه از سیاه‎نمایی رسانه‎ها علیه عراق Wed Jan 25 10:31:50 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم هشدار نسبت به ‌‌آسیب‌های ناشی از آلودگی محیط زیست/گسترش اقتصاد سبز ‌در آذربایجان غربی ‌ Tue Apr 18 19:54:00 IRDT 2017
بولتن نیوز «شناخت گرافیک و کاربرد آن» چاپ شد Sun Apr 16 11:41:23 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر مراقب آینده معنوی نژاد باشید! Mon May 15 12:07:24 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران آغاز سرشماری مرالهای گیلان براساس نعره‌شان! Sat Sep 23 12:28:47 IRST 2017
تابناک مجوز انتشار 6 نشریه جدید دانشجویی صادر شد Wed Jun 27 17:22:28 IRDT 2018
خبرگزاری کتاب ایران معرفی 400 عارف مسلمان سده‌های نخستین اسلامی Sun Jan 29 13:40:14 IRST 2017
پرس شیعه کشته شدن 150 تروریست در عملیات ارتش سوریه در «جوبر» Wed Mar 22 17:58:44 IRDT 2017
جماران اینترنت پرسرعت کم خوابی می آورد! Wed Aug 08 14:59:12 IRDT 2018
خبرگزاری مهر بازدید اصحاب رسانه از کارخانه شیشه همدان Sun Apr 23 15:53:55 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی نجباء ؛ داعش را با موشک های 'عماد مغنیه' زیر آتش گرفت Thu Feb 16 03:50:00 IRST 2017
تابناک سفر به ایسلند غربی با کیفیت 4K Fri Nov 10 13:06:58 IRST 2017
مشرق نیوز یک پنجم ایرانی‌ها فشارخون بالا دارند Fri Aug 10 20:43:04 IRDT 2018
انصاف رقابت 26 فیلم سینمایی در جشنواره‌ی شهر Sun Jul 23 12:09:51 IRDT 2017
اقتصاد آنلاین «درخت دزدی» اماراتی‌ها از یمن! +عکس Tue Feb 06 00:22:02 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران خبر خوش برای چایکاران Fri Dec 29 13:57:12 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران تذکر محیط زیست به رهاسازی تلفات ماهی‌های قرمزدر میدان تره بار مرکزی/با متخلفان برخورد می‌شود Thu Mar 16 09:59:50 IRST 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن استفاده از گازوییل به جای عطر؛ شوخی یکی از رزمندگان در عملیات والفجر8 Mon Feb 19 08:53:47 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم تازه‌ترین اخبار رسمی از انتخاب شهرداران مراکز استان‌ها+ جدول گرایشات سیاسی Mon Aug 28 11:44:47 IRDT 2017
پایگاه خبری الف شوره سر را به راحتی درمان کنید! Thu Aug 10 09:28:25 IRDT 2017
ایسکانیوز لاریجانی به سمنان می‌رود Tue Mar 07 09:49:41 IRST 2017
برنا دو نماینده از کردستان در رقابت های فوتبال مناطق نوجوانان کشور حضور یافتند Sat Mar 04 16:02:06 IRST 2017
خبرگزاری مهر تفاوتی بین گفتار و شعار های امام راحل وجود نداشت Tue Feb 06 10:19:07 IRST 2018
افکارخبر مثبت شدن تراز تجاری به دلیل کاهش واردات مواد اولیه کارخانه‌هاست، خوشحالی ندارد! Mon May 08 23:50:34 IRDT 2017
جام نیوز عوامل مهمی که در تخریب پوست تاثیر دارند Sat Jul 15 17:19:59 IRDT 2017
وطن امروز جنگ سرد آغاز شده است! Sun Apr 16 00:00:00 IRDT 2017
بولتن نیوز اولین موسسه قرآنی در ملکان افتتاح شد Tue Feb 07 18:22:19 IRST 2017
پارس فوتبال نگاهی به حواشی “گرگ ها”ی ایتالیایی! Thu Aug 31 23:59:40 IRDT 2017
خبرگزاری مهر بررسی های زمین شناسی-معدنی لار و ممسنی انجام شد Sat Mar 11 10:01:22 IRST 2017
واحد مرکزی خبر تسهیلات جدید اشتغال کمیته امداد از راه رسید Thu Aug 09 18:56:40 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی تاکید یک مسئول وزارت کشور بر ترویج حقوق شهروندی در جامعه Tue Mar 14 00:50:00 IRST 2017
خبرگزاری کتاب ایران نویسنده نباید وقایع را تحریف کند/ قرار نبود مشخصا درباره انقلاب داستان بنویسم Sun Feb 18 15:43:47 IRST 2018
اعتدال ماجرای خالی شدن گاو‌صندوق آیت‌الله به روایت فاطمه هاشمی Thu Oct 05 13:21:59 IRST 2017
روزنامه دنیای اقتصاد دعوت خانواده هاشمی رفسنجانی از مردم برای حضور در مراسم اربعین آیت‌الله Mon Feb 13 12:28:48 IRST 2017
خبرگزاری کتاب ایران امروزه اقبال به متون کهن کمتر شده است Tue May 09 13:30:19 IRDT 2017
بنکر «بانک آفیسر» مسیر ارتقای رضایتمندی مشتریان در بانک ملّی Sat Aug 04 10:03:23 IRDT 2018
مشرق نیوز ادبیات دفاع مقدس مظلوم است Tue Jul 03 16:35:38 IRDT 2018
آنا قمار ملک سلمان با ولیعهد جدید محکوم به شکست است Wed Jun 28 23:06:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی تومار درخواست همه‌پرسی مجدد عضویت انگلیس در اتحادیه اروپا به بیش از 4 میلیون امضا رسید Thu Jun 30 04:03:00 IRDT 2016
فردا مشاور ترامپ: فعلاً به برجام پایبندیم Tue Mar 21 20:47:08 IRST 2017
فردا زن فلسطینی سه پلیس صهیونیست را زیر گرفت Fri Feb 03 09:35:31 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی سکوی نفتی F18 ساخت قشم در حوزه مشترک ایران و عربستان نصب می شود Thu Feb 23 01:55:00 IRST 2017
سلامت نیوز ماهیگیر بندرعباسی توسط مرزبانان نجات یافت Sat May 05 11:31:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی بصیرت ملت ایران، نقشه های دشمنان را خنثی کرده است Fri Jun 01 15:05:00 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا همایش نکوداشت پدر علم سم شناسی ایران در دانشگاه علوم پزشکی بیرجند/ تصویری Thu Oct 27 16:52:08 IRST 2016
بولتن نیوز افزایش همکاری‌های نظامی پاکستان و ترکیه Sun May 14 12:12:20 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران دستگیری سوداگران مرگ در بجستان Tue Jun 12 13:22:14 IRDT 2018
آفتاب شرط تمدید قرارداد شفر لو رفت Tue Apr 24 13:23:21 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی آمریکا تسلیحات استراتژیک در اختیار عربستان قرار نمی دهد/ملک سلمان باج می دهد Mon May 22 16:36:00 IRDT 2017
مشرق نیوز تذکر مهم وزارت خارجه درباره حضور تماشاگران در جام جهانی Sat May 26 17:07:50 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر نمایه دمای شهر های مختلف استان مرکزی + فیلم Wed Aug 01 12:39:01 IRDT 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن احتمال تعیین تکلیف موضوع «رجل سیاسی» تا پیش از انتخابات Sat Feb 11 13:02:51 IRST 2017
بی باک نیوز دستگیری سارق لوازم داخل خودرو با 27 فقره سرقت در کرج Sun Aug 20 08:29:01 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن افتتاح مسجد روستای سرخه‌مهری Mon May 08 00:30:46 IRDT 2017
خرداد نیوز شناسایی 194 سایت و شبکه‌های اجتماعی قمارباز Mon Jan 02 17:36:38 IRST 2017
پارس فوتبال لیورپول برای جذب گزینه آرسنال دست به کار می شود ! Thu Feb 08 16:38:08 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی دکتر روحانی: دوباره باید مسیر آزادی در جامعه، فضای غیر امنیتی در دانشگاه، ثبات در بازار و تعامل سازنده با جهان را انتخاب کنیم Tue Apr 25 16:43:00 IRDT 2017
آنا جهانگیری:‌برخی اصرار دارند اقتصاد ایران را کوچک نشان دهند Thu Mar 09 11:10:00 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم نیروی انتظامی بااقتدار و برنامه‌ریزی امنیت انتخابات را فراهم می‌کند Thu Apr 20 17:18:53 IRDT 2017
صنعت بیمه بیمه سازوکار ارتقای منزلت و بهبود معیشت آحاد جامعه Wed Jan 25 12:16:53 IRST 2017
فرارو توضیح موسسه اوج درباره همکاری با یغما گلرویی Wed Mar 01 20:58:41 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران پاکستان کاردار افغانستان در اسلام آباد را احضار کرد Mon Mar 06 11:53:24 IRST 2017
خبرگزاری مهر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی پشتیبان دولت و مردم بوده است Tue Jul 18 02:06:34 IRDT 2017