تابناک - Sun May 28 13:54:07 IRDT 2017 نمایش خبر

پاسخ لاریجانی درباره «ربنای شجریان»

یک عضو شورای نظارت صداوسیما به نامه سیدرضا صالحی امیری درباره پخش ربنای محمدرضا شجریان پاسخ داد.


 



 به گزارش «تابناک»، در پی نامه سیدرضا صالحی‌امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به صداوسیما برای پخش ربنای محمدرضا شجریان در ایام ماه رمضان، محمدجواد لاریجانی عضو شورای نظارت بر صداوسیما طی نامه‌ای به وی پاسخ داده است.


 



 متن کامل این نامه به این شرح است:


 



 برادر گرامی جناب آقای دکتر سیدرضا صالحی امیری-دام عزه


 



 وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی


 



 سلام علکیم و رحمةالله و برکاته؛


 



 در مورد نامه منتسب به جناب‌عالی خطاب به سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی دائر بر ضرورت پخش تلاوت منتخبی از آیات چند سوره از کلام‌الله مجید با صدای هنرمند معروف آقای شجریان ضروری دانستم که نکته مهمی را خدمتتان عرض کنم.


 



 از آنجا که موضوع دفاع از ایشان یک مناقشه سیاسی شده است، لذا در تلاوت مذکور توجه به آیت تحت‌الشعاع قرار می‌گیرد و این امر خلاف موازین شرعی تلاوت است. لذا خواهشمند است که سایر قطعات آوازی آن هنرمند را مطرح فرمائید که اتفاقا دارای ساختار موسیقیایی مهمتری هم هستند. حتما می‌دانید که تحت‌الشعاع قرار گرفتن توجه به آیات باهرات نسبت به مقارنات آنقدر مهم بوده که برخی از فقهای بزرگ تلاوت ملحون را مورد شبهه قرار داده‌اند.


 



 البته این حساسیت در میان موسیقی‌دانان بزرگ و حرفه‌ای هم مطرح است و آنان غالبا ابا دارند که قطعات مهم ترکیبی آنان همراه با آواز پخش شود، زیرا معتقدند توجه به الحان و معانی(و گاه حرکات متناظر بدنی) توجه به رموز و ظرافت‌های نهفته در تناسب‌های ایقاعی را که جوهر اصلی هنر موسیقی است تحت‌الشعاع قرار می‌دهد.


 



 با تشکر


 العبد الفانی


 محمدجواد لاریجانی


 عضو شورای نظارت صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران
تابناک مدیر شبکه جم در ترکیه مورد سوء قصد قرار گرفت Sun Apr 30 10:38:11 IRDT 2017
تابناک حمله مرگبار شیر نر به یک یوزپلنگ Sun Oct 01 23:45:02 IRST 2017
تابناک تصاویر استقبال باشکوه مردم از تیم ملی درفرودگاه Wed Jun 27 11:26:17 IRDT 2018
تابناک کنایه توئیتری رئیس‌جمهور به اتفاقات مشهد/راه خروج از بن‌بست، اعتماد به بینش «احمدی‌نژادی» نیست! Thu Dec 01 18:45:36 IRST 2016
تابناک Mattis in Asia, fixing Trump-rattled relationships one by one Sat Jun 30 08:44:00 IRDT 2018
تابناک روسیه یک کشتی نظامی دیگر راهی سوریه کرد Mon Feb 06 14:00:01 IRST 2017
تابناک ارائه 50 رشته کارشناسی و ارشد در دانشگاه هنر Tue Sep 18 10:35:25 IRDT 2018
تابناک تلاش کورکر برای سخت‌تر کردن شروط برجام Fri Oct 13 20:35:20 IRST 2017
تابناک کدخدایی: به نتیجه برسیم اسامی تائیدشدگان اعلام می‌شود Thu Apr 20 15:02:13 IRDT 2017
تابناک اینفوگرافی ثروتمندترین کشورها در سال 2017 Wed Apr 26 01:30:01 IRDT 2017
تابناک تست ایجکت صندلی خلبان جنگنده Mon Jul 09 19:45:51 IRDT 2018
تابناک رئیس دانشگاه صنعتی کرمانشاه ابقا شد Tue May 01 23:41:09 IRDT 2018
تابناک مقاومت اروپا دربرابر فشار ترامپ برای وضع تدابیر سخت تر علیه ایران Thu Jan 04 11:22:49 IRST 2018
تابناک شرایط ارائه‌کارت‌بازرگانی‌جهت‌صادرات‌کالا از مناطق آزاد Mon May 01 08:40:02 IRDT 2017
تابناک تسهیلات پلیس پایتخت در ماه رمضان Sat May 27 17:32:24 IRDT 2017
تابناک جزئیات معافیت و کسری خدمت فرزندان ایثارگران Mon Sep 24 13:14:17 IRST 2018
تابناک واکنش توئیتری به اهانت به رئیس‌جمهور Sat Jun 24 10:57:55 IRDT 2017
تابناک ضرب و شتم معلم در پی تذکر لسانی Tue Jan 31 10:01:57 IRST 2017
تابناک رییس پارلمان آلمان: بازگرداندن پناهجویان عملی نیست Sun Sep 23 21:06:10 IRST 2018
تابناک فردا پایان مهلت ثبت نام در دوره های کاردانی بدون آزمون Sat Jun 09 10:12:58 IRDT 2018
تابناک انیمیشن کوتاه ربوده شده Tue Jun 19 21:54:01 IRDT 2018
تابناک دستگیری عوامل نزاع جمعی در مشکین‌شهر Tue Jun 06 12:57:34 IRDT 2017
تابناک کاهش قیمت نفت با احتمال تسهیل تحریم های نفتی ایران Wed Jul 11 18:20:20 IRDT 2018
تابناک 27 بازیکن آسیایی پرسپولیس مشخص شدند Tue Aug 15 13:42:08 IRDT 2017
تابناک 4 زن در دام مهندس Sun Sep 17 08:42:56 IRDT 2017
تابناک سیسی: برای فروکش کردن بحران، قطر باید شروط ما را اجرا کند Tue Aug 08 19:02:25 IRDT 2017
تابناک صالحی‌امیری: با گستردگی نهادهای فرهنگی مواجهیم Wed Jul 26 14:34:13 IRDT 2017
تابناک کاهش دوباره تولید نفت توسط اوپک Sat May 06 15:01:28 IRDT 2017
تابناک پیشنهاد تغییر شرایط پرداخت وام مسکن Fri Sep 08 14:01:27 IRDT 2017
تابناک استقبال رسمی سلطان قابوس از روحانی Wed Feb 15 12:52:27 IRST 2017
تابناک وزارت کشور: به صداوسیما اعتراض کردیم Tue May 16 20:23:01 IRDT 2017
تابناک بیانیه قالیباف درباره انتخابات ریاست‌جمهوری Sun May 21 14:21:07 IRDT 2017
تابناک ارزش سهام آسیایی بالا رفت Thu Sep 07 17:15:01 IRDT 2017
تابناک افزایش موقتی غلظت ذرات معلق و ازن در تهران Sat Aug 25 11:47:36 IRDT 2018
تابناک وجود 700 هزار بیمار آلزایمری در کشور Sun May 06 17:50:13 IRDT 2018
تابناک روسیه به دنبال تولید و فروش لوازم آرایشی در آسیا Fri Feb 17 00:25:48 IRST 2017
تابناک بازار مسکن در کدام استان‌ها داغتر است؟ Thu Jan 26 08:23:32 IRST 2017
تابناک رهبر انقلاب از چه طریق در جریان مسائل کشور قرار می‌گیرند؟/تهدید یک رییس فدراسیون به افشای تصاویر خصوصی/حمایت ضرغامی از سوت بلبلی زدن اژه ای/دبیرکل حرف سخنگو را رد کرد Wed Dec 13 22:27:12 IRST 2017
تابناک امیر قطر: آماده مذاکره برای حل بحران هستیم Fri Sep 15 15:45:03 IRDT 2017
تابناک انتشار دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور Sat Aug 04 13:05:52 IRDT 2018
تابناک تاثیر لباس فرم مدارس در تمایل به حفظ حجاب Wed Aug 09 18:16:28 IRDT 2017
تابناک وزارت بهداشت و احکام تنبیهی که متناسب با قصور دانشجویان نیست! Fri Jun 30 11:18:18 IRDT 2017
تابناک ترکیه موشک‌های هوا به هوای خود را آزمایش کرد Mon Mar 26 00:29:47 IRDT 2018
تابناک ارزآوری 5 میلیارد دلاری محصولات کشاورزی در کشور Thu Sep 21 16:15:01 IRDT 2017
تابناک روش جدید و هولناک داعش برای اعدام Wed May 02 17:30:02 IRDT 2018
تابناک برگزاری اولین مراسم اعتکاف رمضانیه در دانشگاه آزاد Fri Jun 08 15:53:15 IRDT 2018
تابناک دستگیری 60 نفر به اتهام فروش گوشت اسب در اروپا Mon Jul 17 14:59:00 IRDT 2017
تابناک ساخت دیوار آمریکا با مکزیک همچنان در بن‌بست Sun Jul 29 20:14:01 IRDT 2018
تابناک پیام تبریک لاریجانی به رؤسای مجالس اسلامی Thu Aug 31 14:10:03 IRDT 2017
تابناک پلیس مالزی در پی دستگاه رادیواکتیو مفقود شده Mon Aug 20 21:10:01 IRDT 2018
تابناک ابزار عجیب و نامتعارف برای کنترل کودک در تهران! Sun Dec 17 14:12:56 IRST 2017
تابناک تعیین سه سناریو برای آینده شرکت ملی گاز Fri Oct 06 17:39:52 IRST 2017
تابناک درگیری واخراج گزینه سرمربیگری استقلال با یک رستوران دار! Thu Sep 21 15:37:59 IRDT 2017
تابناک آه ای هجده سالگی! Sat Apr 07 15:17:07 IRDT 2018
تابناک روانخواه برکنار و کریمی سرمربی سپیدرودرشت شد Mon Jan 01 09:20:27 IRST 2018
تابناک مفاسد مالی و اداری در دستگاه‌های حکومتی کدام استان‌ها بیشتر است؟ Mon May 14 22:38:27 IRDT 2018
تابناک پیام خداحافظی آرش افشین از استقلال Tue Jan 03 16:00:02 IRST 2017
تابناک رئال مادرید با بیل برد و به بیخ گوش اتلتیکو رسید Sun Apr 01 00:00:01 IRDT 2018
تابناک روسیه: سازمان ملل با اخبار جعلی مقابله کند Wed Apr 26 11:34:03 IRDT 2017
تابناک نجات دو چوپان گرفتار در سیل توسط هلال احمر Wed Apr 18 23:25:40 IRDT 2018
تابناک مدارس کشور فردا دایر است Sun Apr 02 13:05:23 IRDT 2017
تابناک خبر بد شفر؛ مصدومیت مرد محوری استقلال Tue May 08 22:53:01 IRDT 2018
تابناک ارتش لیبی «راننده بن لادن» را بازداشت کرد Sun Jun 17 20:47:06 IRDT 2018
تابناک خدمات اتوبوسرانی تهران برای نمازعید قربان اعلام شد Mon Aug 20 12:36:55 IRDT 2018
تابناک مسومیت غذایی رادرسفرهای نوروزی جدی بگیرید Tue Mar 14 09:58:39 IRST 2017
تابناک شهردار جدید تهران پنجشنبه انتخاب می‌شود Tue Aug 08 15:37:08 IRDT 2017
تابناک F-35 jet imbroglio between the U.S. and Turkey Sat Jun 09 08:31:32 IRDT 2018
تابناک کشتی تفریحی حامل 150 توریست در آب‌های کلمبیا غرق شد Mon Jun 26 04:48:47 IRDT 2017
تابناک ژاپن بودجه سال جدید مالی خود را 872 میلیارد دلار بست Fri Dec 22 19:00:01 IRST 2017
تابناک بورس در جشن 50 سالگی از رسیدن به کانال 100 هزار واحد ناکام ماند! Sat Feb 03 01:01:42 IRST 2018
تابناک آرادان لرزید Wed Jun 28 09:17:26 IRDT 2017
تابناک آشتی ملی در کشور معنا ندارد، مگر مردم با هم قهر هستند؟/ ملت با کسانیکه در روز عاشورا جوان بسیجی را کتک زدند آشتی نمیکنند/ مسئله‌ی گرانی و بیکاری و رکود مهم است Wed Feb 15 09:32:55 IRST 2017
تابناک حمله افراد مسلح به محل آموزش قابله‌ها در افغانستان Sun Jul 29 04:30:01 IRDT 2018
تابناک عجیب و غریب‌ترین آگهی اجاره آپارتمان Thu Aug 02 20:45:01 IRDT 2018
تابناک فدراسیون فوتبال حضور شجاعی و حاج‌صفی مقابل نماینده رژیم صهیونیستی را محکوم کرد Fri Aug 04 17:44:25 IRDT 2017
تابناک Trump to exempt Iraq from revised travel ban Wed Mar 01 10:03:06 IRST 2017
تابناک آتش‌سوزی بخشی از برج ترامپ در منهتن Mon Jan 08 20:30:05 IRST 2018
تابناک آغاز بارش در کشور از امشب Thu Apr 06 10:17:44 IRDT 2017
تابناک «متحد نبودن رئیسی و قالیباف،پاشنه آشیل اصولگرایان» در تحلیل رسانه ژاپنی Wed May 03 14:50:01 IRDT 2017
تابناک مسمومیت کاپیتان و شش بازیکن دیگرایران! Fri May 19 20:18:01 IRDT 2017
تابناک پیش‌بینی بارش برف و وزش باد شدید در تهران Fri Jan 19 16:07:43 IRST 2018
تابناک برد نفسگیر ایران درخانه آرژانتین/بازگشت به جاده پیروزی باشکست ولاسکو Sat Jun 02 07:08:10 IRDT 2018
تابناک رییس پژوهشگاه فضایی ایران معرفی شد Sat Jun 30 18:34:05 IRDT 2018
تابناک سکانس‌هایی از عشق و مرگ Wed Dec 20 21:23:57 IRST 2017
تابناک تاکید عراق بر گسترش روابط اقتصادی با ایران Tue Jan 03 19:45:01 IRST 2017
تابناک 6 تصمیم مهم ارزی برای سامان دهی به بازار ارز چیست؟ Mon Aug 06 13:42:59 IRDT 2018
تابناک تدابیر دولت برای بازار برنج Fri Jan 05 06:57:52 IRST 2018
تابناک توضیحات یک مقام‌آگاه درباره کشته‌شدن یک کولبر Mon Sep 18 21:29:02 IRDT 2017
تابناک قطار ترنست سبب مرگ مأمور راه‌آهن شد Tue Apr 18 17:19:10 IRDT 2017
تابناک تولید نفت در اهواز به روال عادی بازگشت Sat Feb 11 18:02:38 IRST 2017
تابناک تجهیزات شهدای آتش‌نشان پیداشده در پلاسکو Fri Jan 19 21:55:45 IRST 2018
تابناک جدیدترین نرخ فروش دلار آمریکا، یورو و یوآن چین در پانزدهمین روز از بهار 97/ دلار در بانک مرکزی گران‌تر شد/ اختلاف یورو بانکی و آزاد به 1500 تومان هم رسید Wed Apr 04 10:48:14 IRDT 2018
تابناک آخرین مهلت ثبت نام دوره های بدون آزمون دانشگاه آزاد Wed Sep 19 10:59:15 IRDT 2018
تابناک ایران درحال خشک‌شدن است Thu Jul 19 21:29:33 IRDT 2018
تابناک تازه‌ترین تحولات مربوط به همه‌پرسی کاتالونیا Sun Oct 01 20:27:01 IRST 2017
تابناک تصویری از مخزن‌پالایشگاه‌تهران‌که‌دچار حریق‌شد Sun Jan 29 23:02:01 IRST 2017
تابناک پارلمان اروپا لغو روادید آمریکایی ها را رد کرد Fri Mar 03 21:09:55 IRST 2017
تابناک پلیس به دنبال قاتل پیرزن +عکس Sun Aug 05 10:31:32 IRDT 2018
تابناک ابتلای کیمیا علیزاده به بیماری سندرم گلین‌باره Sun Jul 09 18:25:04 IRDT 2017
تابناک ویدیو: هنگام رفتن به باشگاه چه لباسی بپوشیم؟ Sun Jun 25 10:02:35 IRDT 2017
پارس فوتبال واکنش سرمربی لایپزیش به تساوی برابر بایر لورکوزن Sun Nov 19 16:43:42 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا حکم استفاده شخصی از اینترنت در محل کار Mon Aug 27 15:35:31 IRDT 2018
برنا دفتر بازرسی استانداری خراسان شمالی اختلافات دستگاه های اجرایی را حل و فصل می کند Sat Mar 04 14:48:16 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی دستگاه های اجرایی شکایت خود از مطبوعات را پس بگیرند Thu Jun 14 12:48:00 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر مسابقات کیبل اسکی قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی Fri Feb 16 13:15:27 IRST 2018
خبرگزاری مهر دولت سه هزار میلیارد تومان به شهرداری اصفهان بدهکار است Thu Aug 04 09:57:20 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی رسانه ها برای فرهنگ سازی با ناجا همکاری کنند Mon Aug 08 01:44:00 IRDT 2016
اقتصاد آنلاین برگ برنده رقبای انتخاباتی در برابر روحانی Mon Apr 03 12:34:54 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران جامه عمل پوشاندن به آرمان‌های امام فلسفه وجودی همه ما است Sun Aug 27 11:23:30 IRDT 2017
میزان بساط داعش را جمع خواهیم کرد/عملیاتهایی که پس از این انجام می شود بنام شهید محسن حججی است Sun Aug 13 08:16:01 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر اجرای طرح پرداخت‌های الکترونیکی سازمان ثبت + فیلم Mon Jan 01 17:13:30 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا تشییع شهدای مدافع حرم گیلانی در رشت برگزار شد Wed Nov 22 15:13:31 IRST 2017
عصر ایران کلانتری: محیط زیست جای سیاسی کاری نیست/ سازمان محیط زیست با سمن‌های باج‌بگیر کاری ندارد Tue Dec 12 11:19:09 IRST 2017
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بانوی هنرمند شیرازی مصورسازی را هم صحبتی با مردمان دانست Sun Jun 17 12:48:00 IRDT 2018
خبرگزاری حوزه روحانیون دستاوردهای انقلاب را تبیین کنند Tue Jan 30 16:38:00 IRST 2018
نامه نیوز عامل مسمومیت‌های قارچی اخیر پیدا شد Wed May 23 09:44:29 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی وزیر خارجه مجارستان خواستار بهبود روابط اتحادیه اروپا با روسیه شد Mon Jan 23 23:42:00 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا علت حوادث سیل آذرشهر از زبان وزیر نیرو Sat Apr 15 21:27:37 IRDT 2017
تی نیوز جمعی از هنرمندان در افتتاحیه رستوران «فریبا نادری» Thu Jul 13 01:14:55 IRDT 2017
جماران دست های سخاوتمندی که به یاری دانش آموزان نیازمند شتافتند Tue Sep 12 15:20:23 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر رونمایی از 24 طرح در قزوین Tue Aug 29 18:48:01 IRDT 2017
تی نیوز نشست خبری معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران Thu Apr 19 02:35:55 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم ترامپ با اسلام دشمن است و اقداماتش سبب فراموشی جنایت او در حق قدس نمی‌شود Thu Apr 12 13:52:01 IRDT 2018
جام نیوز کدام کشورها در ایام نوروز تعطیل هستند؟ Tue Mar 27 21:21:33 IRDT 2018
اتاق خبر24 قیچی در شکم بیمار جا ماند Wed Jan 31 14:02:00 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران سندروم "طولانی بود؛ نخواندم" Mon Aug 14 12:40:47 IRDT 2017
بی باک نیوز استفاده از فناوری نسل پنجم در جهان تسریع می شود Sat Mar 11 09:22:01 IRST 2017
شفاف فواید شگفت‌انگیز خوردن صبحانه Wed May 10 12:46:58 IRDT 2017
فردا خط و نشان اردوغان برای سعودی‌ها Sun Nov 19 00:50:01 IRST 2017
آنا تدوین قانون تامین امنیت کادر اورژانس و درمان بیمارستان‌ها Thu Apr 20 13:46:11 IRDT 2017
آفتاب حضور حداکثری در انتخابات خاری در چشم دشمنان خواهد بود Wed Feb 22 16:40:53 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم نریمان‌جهان: می‌توانستیم مقابل استقلال برنده باشیم Fri Jul 27 23:07:40 IRDT 2018
اقتصاد آنلاین احتمال افزایش قیمت مجدد گوشت وجود دارد Wed Apr 11 11:04:03 IRDT 2018
خبرگزاری مهر رسانه ها در پیگیری مطالبات مردم پشتوانه مسئولان باشند Wed Aug 09 14:56:47 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا آتش سفیدکوه ازنا را سیاه پوش کرد Fri Aug 25 19:39:48 IRDT 2017
برنا هدف از برگزاری این جام زنده نگه داشتن نام و خاطره شهدای مدافع حرم است Wed Feb 01 10:16:04 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم اگر پناهگاه تروریست‌ها در پاکستان نابود نشود روسیه، چین و هند قربانی تروریسم خواهند شد Sat Dec 09 16:25:34 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم تبلیغات ماهواره ای درمان با سلول‌های بنیادی تجارت کاذبی است Wed May 24 13:00:04 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران 61 میلیارد تومان دارایی گمشده‌ی پرسپولیس کجاست؟ Sun Dec 10 00:32:00 IRST 2017
دفاع مقدس تدارک شبکه افق برای سالگرد رحلت امام خمینی (ره) Sat Jun 02 14:42:38 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر روزنه‌ای برای خروج بخش مسکن از رکود دیده نمی شود Sun Apr 23 18:43:44 IRDT 2017
خبر گزاری دانا انتقاد از گسترش مراکز عرضه قلیان در پایتخت Wed Apr 05 08:20:29 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران سرپرست مؤسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی خوزستان منصوب شد Tue Mar 07 14:41:43 IRST 2017
روزنامه شهروند با جشنواره 36 Wed Apr 25 04:30:00 IRDT 2018
صراط جدول/ فاصله 7میلیونی آپارتمان بین جردن و بزرگراه محلاتی Thu Mar 09 07:59:08 IRST 2017
ایران آنلاین جای خالی نامه به امام جمعه مشهد Wed Apr 19 10:57:50 IRDT 2017
خبرگزاری مهر سارقان میلیاردی طلا و جواهرات در بجنورد دستگیر شدند Wed Jul 26 17:37:22 IRDT 2017
خرداد نیوز قرار است دلار 4200 تومان نماند Wed Dec 13 16:24:31 IRST 2017
خبر گزاری دانا روند افت قیمت سبد نفتی اوپک ادامه یافت Tue Jun 12 10:03:30 IRDT 2018
تدبیر 24 برپایی جشن حافظ Sun Aug 13 08:52:33 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر هشتگ ورزشی " مروری بر رودادهای ورزشی استان در هفته ای که گذشت " Sat Feb 10 10:47:52 IRST 2018
بنکر راهکارهای سم‌زدایی از دارایی های بانکی Wed Jan 04 08:30:57 IRST 2017
انتخاب انتشار کلید اولیه آزمون کارشناسی ارشد 96 Wed May 03 18:50:48 IRDT 2017
ایران آنلاین تکمیل پوشش ارتباطات جاده‌های آذربایجان غربی تا پایان سال Tue Sep 11 12:06:55 IRDT 2018
آفتاب آخرین وضعیت جمشید مشایخی در بیمارستان Sun Oct 22 16:35:35 IRST 2017
آنا عزاداری دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز Tue Sep 26 13:50:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی ادامه عملیات جستجو برای یافتن هواپیمای ناپدید شده نیروی هوایی هند Thu Aug 11 15:23:00 IRDT 2016
روزنامه دنیای اقتصاد تلاش برای رضایتمندی مشتریان از خدمات خودرویی Wed Sep 27 11:10:48 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران دست آتش از کارگاه تولیدی زغال در دزفول کوتاه شد Mon Sep 04 11:44:24 IRDT 2017
میزان اجرای شانزه لیزه فرزاد فرزین برای مخاطبان/ خواننده سریال "عاشقانه" در گیلان روی صحنه می رود+عکس Sat Mar 31 12:35:01 IRDT 2018
پایگاه خبری الف 3 جودوکار ایرانی عازم آلمان شدند Wed Feb 21 11:07:00 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران پیام تبریک معاون اول رئیس جمهور به مناسبت فرارسیدن روز ملی گرجستان Sun May 27 12:04:33 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر تجلیل از قهرمانان فراملی ورزش قزوین Thu Dec 28 09:56:46 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران پروازهای فعلی فرودگاه یاسوج جوابگوی نیازها نیست Tue Sep 19 13:26:44 IRDT 2017
صراط تصاویر/ مراسم سالگرد ارتحال امام(ره) در قم Sat Jun 03 21:38:05 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران برگزاری مسابقات اهداف پروازی خراسان رضوی در مشهد Sat Aug 04 11:52:41 IRDT 2018
جماران یکسال با اشک ها و لبخندهای اهالی رسانه فارس Tue Aug 07 11:56:52 IRDT 2018
خبرگزاری مهر 20 تن کمک‌های مردمی استان بوشهر به کرمانشاه ارسال شد Thu Nov 16 11:14:02 IRST 2017
انتخاب فیلم/ ماجرای تولد نوزاد بدون دست در لرستان Wed Nov 01 13:53:01 IRST 2017
دولت بهار 264 نماینده مجلس خواهان اقدام سریع دولت در قبال نقض برجام از سوی آمریکا شدند Sun Dec 04 13:01:00 IRST 2016
جوان آنلاین صورت‌های مالی متولیان بخش پولی و مالی اقتصاد ایران منتشر شود Mon Nov 27 21:57:02 IRST 2017
فردا داستانی غیرمعمول و شیرین از عشقی عجیب Thu Mar 30 12:07:57 IRDT 2017
خبرگزاری فارس رئیس جمهور کره جنوبی اتهامات اخیر مبنی بر رسوایی مالی و سیاسی را رد کرد Sun Jan 01 13:35:00 IRST 2017
آنا معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی استان قم منصوب شد Fri Aug 25 09:45:29 IRDT 2017
دولت بهار جلوگیری آمریکا از پیشروی ارتش سوریه و هم پیمانانش به سوی مرز عراق Mon Oct 09 22:20:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی امام جمعه اشکذر: از استقامت آزادگان الگو بگیریم Sun Aug 14 00:47:00 IRDT 2016
دولت بهار فرار 3 داعشی با مبالغ هنگفت از دیرالزور Sun Sep 10 20:47:00 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر پایان رقابت های بین المللی کاراته سبک ایشین ریو اوکی ناوا در رشتگ Fri Jan 27 19:33:50 IRST 2017
شیعه نیوز انفجار انتحاری در بزرگترین مجتمع قضایی سوریه در دمشق Wed Mar 15 15:24:28 IRST 2017
وطن امروز اخبار Sun Jun 17 00:00:00 IRDT 2018
افکارخبر آمریکا بار دیگر از اغتشاش‌گران حمایت کرد Sun Jan 07 04:45:00 IRST 2018
عصر ایران مهناز افشار از زندگی شخصی و حاشیه های ازدواج با یاسین رامین گفت Sun Mar 26 12:07:18 IRDT 2017
عصر ایران خانه کارگر 2 میلیون عضو دارد Mon Mar 13 09:29:11 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم کی‌روش: بودجه نداریم و نمی‌توانیم آرزوی هواداران را تحقق ببخشیم/ وزیر ورزش حرف زد اما کاری انجام نشد Thu Nov 02 15:39:29 IRST 2017
جام نیوز مرگ مشکوک سرباز وظیفه در نقطه صفر مرزی پاوه Sat Jul 29 21:06:12 IRDT 2017
خبرگزاری مهر برپایی کارگاه «کلاژ دیجیتال»/ سطل زباله سوژه شد Sun Feb 11 10:00:30 IRST 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین 7وقف جدید درسال 97 به ثبت رسیده است Sun Apr 08 13:02:31 IRDT 2018
روزنامه دنیای اقتصاد دمشق:متجاوزان به خاکمان را غافلگیر می‌کنیم Wed Feb 14 09:50:11 IRST 2018
برنا افتتاح پروژه های محیط زیستی در شرکت پالایشگاه گاز ایلام Thu Mar 16 18:26:12 IRST 2017
صبا ایران موتلفه‌ ای‌ ها هم از جمنا رفتند؟ Tue Jun 12 11:51:19 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم حماس با حمایت ایران برای نبرد با اسرائیل آماده شده است Sun Sep 10 23:20:01 IRDT 2017
بنکر بورس کالا به مرجع جهانی تبدیل می شود Sat Mar 18 09:48:20 IRST 2017
العالم روسیه لغو توافق امنیت پرواز را به اطلاع پنتاگون رساند Sat Apr 08 00:07:59 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم مراسم مناجات خوانی مداح اهل بیت (ع) Tue Jun 05 03:41:03 IRDT 2018
آریا حذف اوراق گام نخست ساماندهی بازار مسکن/دولت بدهی های آتی خود را افزایش ندهد Sun Dec 03 13:47:38 IRST 2017
آفتاب ایران ترور یک مقام ارشد نظامی در پاکستان Fri Nov 24 13:58:11 IRST 2017
بولتن نیوز اول مهر ، رویای تعبیر نشده کودکان افغان Mon Aug 14 22:42:53 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا 88 پرونده جرائم انتخاباتی تشکیل و 59 نفر بازداشت شدند Thu May 25 15:33:10 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران نگاه سرد به ماده های المپیکی در مهمترین رقابت داخلی دوچرخه سواری ایران Sat Aug 12 11:18:30 IRDT 2017
اقتصاد آنلاین تخفیف 10 درصدی بیمه به اصناف Sun Jan 29 09:53:47 IRST 2017