تدبیر 24 - Sat May 27 10:16:19 IRDT 2017 نمایش خبر

پرند مقداری مشتری جذب کرد

بالغ بر 7500 واحد مسکن مهر شهر جدید پرند فاقد تقاضا بود که در هفته‌های اخیر برای 1500 واحد متقاضی جذب شده است.

تدبیر24
»مسکن مهر پرند حدود 95 هزار واحد است که از این تعداد 71 هزار واحد افتتاح شده، 17 هزار و 500 واحد در حال تکمیل است و 6000 واحد متقاضی ندارد که از پیشرفت حدود 40 درصد برخوردارند. تا پیش از تعداد واحدها فاقد تقاضا 7500 واحد بود. 


مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند در جریان افتتاح 1120 واحد که در روزهای اخیر انجام شد گفت: 17 هزار و 500 واحد مسکن مهر دارای متقاضی موثر تا پایان شهریور امسال تکمیل می شود. به پیمانکاران دستور دادیم تلاش کنند مسکن مهر را قبل از آغاز سال تحصیلی جدید در اختیار متقاضیان قرار دهیم. 


علی اکبر طاهری درباره خدمات این واحدهای مسکن مهر نیز بیان کرد: تکمیل واحدهای مسکن مهر پرند نیازمند همکاری ارگان های خدمات رسان است و برای ایجاد امنیت و رفاه نیازمند همکاری کلانتری، وزارت بهداشت و وزارت نیرو برای تامین آب و برق هستیم. 


وی افزود: پروژه‌های باقی مانده بیش از 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارند که مشکل اصلی این واحدها، آب و برق است. گاز متقاضیان مسکن مهر نیز یک هفته بعد از سکونت وصل خواهد شد. 


طاهری با بیان اینکه بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته آمادگی داریم تا هرماه شاهد افتتاح‌های جدید باشیم، گفت: همچنین این آمادگی نیز وجود دارد تا واحدهای فاقد متقاضی به افرادی که متقاضی بودند اما اکنون واحدی ندارند، تحویل دهیم. 


بنابراین گزارش، از حدود 71 هزار واحد مسکونی مهر که تاکنون در شهر جدید پرند افتتاح شده است، 54 هزار واحد در دولت یازدهم و 17 هزار واحد در دولت قبل بوده است. 


همچنین شرکت عمران شهرهای جدید برای افتتاح مترو پرند 400 میلیارد تومان پول لازم دارد که ظاهرا هنوز به دستش نرسیده است و در صورت تامین اعتبار از سوی دولت می‌توان امیدوار بود تا قبل از پایان شهریورماه 1396 ساکنان پرند هم رنگ مترو را ببینند؛ زیرا سختی های رفت و آمد از یک سو و نبود امکانات خدماتی، رفاهی، درمانی، بهداشتی و غیره شهر جدید پرند را تبدیل به سکونتگاهی شبیه خوابگاه تبدیل کرده که اقبال برای زندگی در این شهر پایین است. 


با این حال بعد از مدت‌ها انتظار، تست گرم مترو فرودگاه امام (ره) 15 اسفند سال گذشته انجام شد و 15 فروردین سال جاری مسافرگیری کرد. این خط در واقع 35 کیلومتر از کل مسیر تهران ـ پرند را شامل می‌شود و مابقی مسیر که بر عهده‌ی وزارت راه و شهرسازی است احتمالا نیمه دوم سال آینده تکمیل خواهد شد.
تدبیر 24 "بیماری واگیردار" داعش را ریشه‌کن می‌کنیم Sat May 06 13:00:02 IRDT 2017
تدبیر 24 ائتلاف منافقین و ضدانقلاب علیه علی کریمی Mon Jun 25 15:03:04 IRDT 2018
تدبیر 24 ضرورت ارایه طرح یا لایحه‌ برای رفع خلاء Sun Nov 19 18:30:02 IRST 2017
تدبیر 24 صفحه نخست روزنامه‌های سه‌شنبه Tue Jul 17 09:41:41 IRDT 2018
تدبیر 24 روز آرام "ملت" با "بمب" Sun Feb 04 09:21:16 IRST 2018
تدبیر 24 ثبت بزرگترین زلزله Sat Nov 11 09:17:28 IRST 2017
تدبیر 24 ابراز نگرانی دبیرکل سازمان ملل از شرایط وخیم انسانی در سوریه Thu Jun 22 11:01:01 IRDT 2017
تدبیر 24 مسئولیت پذیری بانوی فرماندار خبرساز شد +عکس Wed Jul 18 09:18:41 IRDT 2018
تدبیر 24 اختلال در خط 5 مترو به دلیل پاره شدن سیم برق Mon Apr 03 09:05:05 IRDT 2017
تدبیر 24 عکسی دیده نشده از بازیگر زن مشهور زیر دریا Sat Jul 08 08:43:11 IRDT 2017
تدبیر 24 جدال لفظی روحانی- ترامپ فاصله اعلامی و اعمالی Tue Jul 24 08:27:23 IRDT 2018
تدبیر 24 50 روز بی‌خبری از «پارسا» Fri Aug 11 11:40:02 IRDT 2017
تدبیر 24 تصاویری ناب و حیرت آور از تگزاس در قلب آمریکا Sat Mar 11 08:50:56 IRST 2017
تدبیر 24 انتظار معجزه از نجفی نداشته باشیم Sat Aug 26 09:08:12 IRDT 2017
تدبیر 24 مهناز افشار با همسر و فرزندش Wed Oct 04 12:57:17 IRST 2017
تدبیر 24 رفاه فرهنگیان تامین شود Sat May 19 11:34:47 IRDT 2018
تدبیر 24 زباله‌های گردشگران Sat Dec 16 09:26:17 IRST 2017
تدبیر 24 9 گزینه سالم غذایی برای تمام زنان! Tue Dec 26 13:38:23 IRST 2017
تدبیر 24 نعیمه اشراقی نوه امام در خارج از کشور+عکس Sun Apr 09 15:03:08 IRDT 2017
تدبیر 24 مشکل بزرگ تیم ملی سوریه Thu Sep 07 15:00:02 IRDT 2017
تدبیر 24 صحنه ای زشت در بازی استقلال – تراکتور +عکس Sat Aug 11 11:31:46 IRDT 2018
تدبیر 24 دلایل اصلی مرگ و میر تهرانی‌ها در سال گذشته چه بود؟ Sun Apr 15 08:15:12 IRDT 2018
تدبیر 24 معمای پیوند اصولگرایان با تتلیتی‌ها Mon Jul 24 10:03:04 IRDT 2017
تدبیر 24 هسته سخت تورم و رکود در ایران رانت است/ به جای جوانگرا شایسته سالار باشیم Fri May 26 14:00:43 IRDT 2017
تدبیر 24 چه چیزهایی سیستم ایمنی بدن را ضعیف می‌کند؟ Tue May 01 07:00:02 IRDT 2018
تدبیر 24 بزرگترین فاکتور تاثیرگذار بر قیمت نفت در سال 2018 Fri Jan 12 08:50:24 IRST 2018
تدبیر 24 اعمال سهمیه 5 درصدی در آزمون‌ها Sun Sep 24 08:59:23 IRST 2017
تدبیر 24 حقوق شهروندی مفهومی وارداتی یا کالای تشریفاتی نیست Tue Dec 19 12:03:17 IRST 2017
تدبیر 24 تیپ رابعه اسکویی پس از بازگشت به ایران! Wed Jan 24 14:53:40 IRST 2018
تدبیر 24 زنان و مناصب مدیریتی Tue Mar 07 08:00:37 IRST 2017
تدبیر 24 آداب دعا کردن Tue Dec 12 16:53:31 IRST 2017
تدبیر 24 به وزرایی رای می‌دهیم که منطبق با برنامه‌ها و تعهدات دولت باشند Tue Jul 25 08:33:37 IRDT 2017
تدبیر 24 خبر بد برای فوتبالیست ایرانی! Wed Nov 22 11:41:21 IRST 2017
تدبیر 24 کارنامه3دولت در مواجهه با بیکاری Fri Apr 14 08:42:29 IRDT 2017
تدبیر 24 بیشتر تحصیلکردگان مهارت کار کردن ندارند Sat Dec 23 08:45:36 IRST 2017
تدبیر 24 ناگفته‌های محمد هاشمی از درگذشت «آیت‌الله» Mon Jan 08 08:23:59 IRST 2018
تدبیر 24 عامل اصلی تهدید نسل ماهیان Mon Oct 02 09:22:09 IRST 2017
تدبیر 24 شادباش اوراسیا به ایران Tue Jul 25 09:35:31 IRDT 2017
تدبیر 24 دنج‌ترین خانه دنیا کجاست؟+عکس Wed Sep 26 15:02:00 IRST 2018
تدبیر 24 نگاه نجفی به کلیدداری پایتخت محلی برای خدمت است Thu Aug 10 08:11:21 IRDT 2017
تدبیر 24 تبریک مجدد امیر کویت به حسن روحانی Mon May 29 09:46:47 IRDT 2017
تدبیر 24 کتاب انقلاب اسلامی ایران را وارد عرصه جدیدی کرد Wed Feb 07 09:55:56 IRST 2018
تدبیر 24 امید ابراهیمی: به ادامه حضورم در استقلال افتخار می کنم Tue Jun 20 08:50:30 IRDT 2017
تدبیر 24 راه‌اندازی بخش مدرسین سامانه " هم آوا" طی چند روز آینده Sat Jan 06 09:04:53 IRST 2018
تدبیر 24 پسر میلیاردری که با دختر پیش خدمت عروسی کرد؟! + تصاویر Sat Jul 14 08:28:49 IRDT 2018
تدبیر 24 تروریست های همپیمان داعش 6 ملوان ویتنامی را ربوده و یک نفر را کشتند Tue Feb 21 10:15:01 IRST 2017
تدبیر 24 استخدام بدون آزمون «حق‌التدریسی‌ها» در گیرودار موافقت مجلس و مخالفت آموزش و پرورش Sun Jul 02 13:00:02 IRDT 2017
تدبیر 24 اظهار ناامیدی نتانیاهو از تصمیم ترامپ Fri Jun 02 11:40:02 IRDT 2017
تدبیر 24 انتقاد ملانیا ترامپ از مهاجران غیرمجاز Mon Jun 18 09:10:49 IRDT 2018
تدبیر 24 پرسپولیس - پدیده، پیش‌درآمد جشن قهرمانی Tue Apr 18 08:48:54 IRDT 2017
تدبیر 24 لزوم استعفای اعضای دانشگاه آزاد برای داوطلبی در انتخابات شوراها Sat Feb 25 15:18:34 IRST 2017
تدبیر 24 قتل مهندس 50 ساله با اسلحه شکاری Sat Jun 09 16:28:00 IRDT 2018
تدبیر 24 ورود به «لوت» ممنوع نشده Sun Nov 05 12:18:52 IRST 2017
تدبیر 24 قیمت خودروهای داخلی در سال جدید Fri Apr 07 16:00:02 IRDT 2017
تدبیر 24 دانشجویان انتخابات را منطقی می‌کنند Thu May 04 20:00:02 IRDT 2017
تدبیر 24 روز قدس،‌ روز وحدت و همبستگی دنیای اسلام است Fri Jun 23 12:40:33 IRDT 2017
تدبیر 24 با شوهر خسیسم چه کنم؟! Sun Sep 17 12:59:18 IRDT 2017
تدبیر 24 امین حیایی و پسر خوش تیپش Mon Oct 30 16:00:45 IRST 2017
تدبیر 24 روزی که احمدی نژاد رئیس جمهور شد Mon Jun 25 14:20:30 IRDT 2018
تدبیر 24 روزی روزگاری، خواننده ی معروف در خارج! + عکس Wed May 31 17:42:57 IRDT 2017
تدبیر 24 «دروغ بزرگ»درباره تعداد مهاجران Sat Dec 30 09:14:06 IRST 2017
تدبیر 24 حکم اعدام بابک زنجانی نقض نمی شود Wed Feb 22 11:53:03 IRST 2017
تدبیر 24 تاثیر مستقیم درآمد زنان Mon Jan 08 12:59:51 IRST 2018
تدبیر 24 دلایلی برای دویدن در هوای سرد! Fri Nov 17 09:00:02 IRST 2017
تدبیر 24 الان دیگر حریف ترسناکی شده ایم Thu Apr 20 17:00:02 IRDT 2017
تدبیر 24 آرامش کشور در آستانه انتخابات را باید قدر دانست Wed May 17 12:37:22 IRDT 2017
تدبیر 24 رشد اقتصادی 6 درصدی دور از ذهن نیست Wed Mar 15 14:09:06 IRST 2017
تدبیر 24 حمله موشکی انصارالله به پایگاه‌ ائتلاف عربی در تعز/ولدالشیخ: برقراری صلح نیازمند امتیازدهی است Tue Jun 27 12:31:26 IRDT 2017
تدبیر 24 توصیه ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر به مسافران خارج از کشور Fri Mar 17 08:47:34 IRST 2017
تدبیر 24 توافق هسته‌ای با ایران کامل نیست Fri Jul 13 07:00:02 IRDT 2018
تدبیر 24 سرنوشت پرونده فسادهای بزرگ دولت نهم و دهم Tue Aug 14 15:10:49 IRDT 2018
تدبیر 24 در این دهکده عجیب صورتتان یخ می بندد+تصاویر Wed Jan 17 08:54:51 IRST 2018
تدبیر 24 ایران همواره پرچمدار صلح، ثبات و آرامش در منطقه و جهان بوده است Tue May 02 17:25:16 IRDT 2017
تدبیر 24 کسی متوجه رکورد دیروز بیرانوند شد؟! Sat Jan 13 14:19:14 IRST 2018
تدبیر 24 تجربیات فریب خورده ها Sat Nov 11 09:34:14 IRST 2017
تدبیر 24 برگزاری نمایشگاه‌های بهاره برای تنظیم بازار/ نمایشگاه ویژه پلاسکویی‌ها در نور Mon Feb 13 16:47:12 IRST 2017
تدبیر 24 شوخی طرفداران تیم ملی ایران با ترامپ و پوتین! Tue Jun 26 10:44:43 IRDT 2018
تدبیر 24 حادثه دردناک برای کشتی گیر در بازی +عکس Sat Sep 01 09:34:50 IRDT 2018
تدبیر 24 رد شایعه انتقال سرورهای تلگرام Sat Jul 22 15:40:35 IRDT 2017
تدبیر 24 لزوم بررسی اتهامات‌آمریکا در یمن Sat Dec 16 08:03:15 IRST 2017
تدبیر 24 عوارض وحشتناک تاتوی لب‌ Sun Jan 14 12:43:30 IRST 2018
تدبیر 24 مراسم ازدواج فریدون زندی Wed Nov 01 13:04:34 IRST 2017
تدبیر 24 پیشگیری از 23 درصد مرگ‌ و میرها Wed Jan 10 09:28:51 IRST 2018
تدبیر 24 افزایش بی‌سابقه جرایم رانندگی Thu Sep 14 15:00:02 IRDT 2017
تدبیر 24 تبریک مارادونا به حریف پرسپولیس Sat Apr 22 16:43:50 IRDT 2017
تدبیر 24 محمد غرضی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری شد Thu Apr 13 11:15:57 IRDT 2017
تدبیر 24 هنوز نسبت بین فرهنگ و دولت را تبیین نکرده‌ایم Wed Aug 02 15:34:37 IRDT 2017
تدبیر 24 سلفی آقای کارگردان وهمسرش Wed Nov 15 15:17:48 IRST 2017
تدبیر 24 لغو "اوباماکر" رای نیاورد Fri Jul 28 11:45:11 IRDT 2017
تدبیر 24 بی‌حاشیه مدال نوبل را دریافت کرد Mon Dec 11 15:00:02 IRST 2017
تدبیر 24 جدیدترین دستاوردهای نیروی زمینی ارتش رونمایی شد Sun Apr 16 13:15:29 IRDT 2017
تدبیر 24 نقص فنی در دو هواپیمای تابان Mon Sep 04 09:01:53 IRDT 2017
تدبیر 24 دولت از تفکیک وزارتخانه‌ها منصرف نشد Sun Aug 13 12:28:46 IRDT 2017
تدبیر 24 جدیدترین قیمت‌ها از بازار سکه و ارز Sun Aug 13 14:38:10 IRDT 2017
تدبیر 24 آخرین لحظات در پرواز تهران-یاسوج Thu Feb 22 21:00:01 IRST 2018
تدبیر 24 موصل، بعد ازهزار و122 روز آزاد شد/ عراق در انتظار بیانیه العبادی Fri Jul 07 18:26:29 IRDT 2017
تدبیر 24 خوشگذرانی الناز شاکردوست Tue Sep 05 09:47:27 IRDT 2017
تدبیر 24 توصیه‌های بهداشتی ویژه حجاج Tue Aug 01 13:02:44 IRDT 2017
تدبیر 24 همه فیلم‌هایی که نوروز پخش می‌شوند Wed Mar 15 15:49:57 IRST 2017
تدبیر 24 برای صبحانه چه بخوریم بهتر است؟ Sat Jul 22 08:57:05 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی انجام طب سوزنی توسط افراد غیرپزشک ممنوع است Thu Jun 14 14:23:00 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران فداکاری کم نظیر مادر جوان در نجات جان دو فرزندش +فیلم Sun Aug 05 07:30:01 IRDT 2018
پارس نیوز ستاره های سینمای ایران بعد از 17 سال/عکس Mon Aug 28 10:58:36 IRDT 2017
پارسینه وضعیت جنگل‌های زاگرس بحرانی است Mon Jan 02 12:38:38 IRST 2017
انتخاب این نشانه‌ها را جدی بگیرید! شاید مبتلا به ام اس شده‌اید Sat Mar 04 22:30:01 IRST 2017
جماران امام جمعه فردوس: بسیج مانع تهدید دشمنان می شود Fri Nov 24 14:06:20 IRST 2017
فردا آخرین قیمت سکه و طلا امروز 1 مهر + جدول Sun Sep 23 12:10:30 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران نوروز امسال عیدی چه بدهیم؟ Wed Mar 22 14:43:01 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران گروه ملی فولاد متعلق به بانک ملی ایران نیست Tue Feb 14 11:46:34 IRST 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین روش عجیب اسرائیل برای جذب جاسوس! Thu May 04 05:28:00 IRDT 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین احکام انتصاب 4 شهردار دیگر از سوی وزیر کشور امضا شد Tue Dec 12 17:31:34 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی ثبت نام قطعی در کاروان های عتبات ایام عرفه و عاشورا از امروز آغاز شد Sun Aug 14 22:28:00 IRDT 2016
پایگاه خبری الف ادعای آمریکا درباره تغییر راهبردش در برابر داعش Sun May 28 21:41:53 IRDT 2017
نامه نیوز صعود داماش گیلان به مرحله یک‌چهارم نهایی Thu Oct 04 17:20:01 IRST 2018
تابناک قوانین حوزه ایمنی ساختمان‌ها نیازمند بازنگری است Mon Apr 03 14:17:16 IRDT 2017
جهان نیوز روایت نماینده مجلس از مدیران بازنشسته دولت Thu Jul 26 12:32:41 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجو وزیر امور خارجه امشب برای شرکت در کنفرانس امنیتی مونیخ به آلمان می رود Sat Feb 17 13:06:55 IRST 2018
واحد مرکزی خبر توزیع کلاه ایمنی در روستایی پر ازموتوردر ورامین Sun Aug 13 17:06:56 IRDT 2017
ایران آنلاین مونسان رئیس سازمان گردشگری شد Sun Aug 13 16:27:19 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی قلع و قمع بناهای احداثی در اراضی ملی تصرفی شهرستان شبستر Mon Feb 12 19:35:00 IRST 2018
شبکه خبر اجرای طرح رجیستری گوشی های تلفن همراه Fri Oct 13 09:02:08 IRST 2017
پول نیوز موزه ای زیبا و قدیمی در کرمان (عکس) Sat Jan 28 10:50:41 IRST 2017
بی باک نیوز آسمان تهران فردا ابری‌ است Tue Apr 11 11:47:01 IRDT 2017
پارسینه «اوباما» فیلم و سریال می‌سازد Wed May 23 01:22:01 IRDT 2018
فردا وثیقه خروج دانشجویان از کشور برای اربعین اعلام شد Mon Oct 15 23:18:02 IRST 2018
ایران آنلاین چرا کنسرت محسن یگانه در کاشان لغو شد Thu Mar 16 20:00:36 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران چین: موضع ما در قبال کره شمالی تغییر نکرده است Tue Jul 10 15:09:00 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران واکنش رامبد جوان به انتقاد از مسابقه خنداننده شو توسط مهمان خندوانه + فیلم Thu Aug 17 12:50:50 IRDT 2017
پول نیوز بررسی منابع تامین سود سهام عدالت در مجلس Thu Sep 14 10:52:49 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجو ماجرای 36 نفری که امروز خبرساز شدند! / گروه عجیب تجربی و جای خالی پایتخت نشینان در میان پزشکان آینده Tue Jul 31 20:00:09 IRDT 2018
جماران آشنایی با شایع ترین علائم سکته مغزی Mon Apr 09 16:10:16 IRDT 2018
خبرگزاری مهر رشد 113 درصدی ترانزیت کالاهای غیر نفتی در این بنادر خبر داد. Tue Feb 06 11:33:18 IRST 2018
فردا ترامپ: بولتون دیگر مانند گذشته دنبال جنگ با همه نیست Thu Oct 04 16:19:54 IRST 2018
جوان آنلاین یوآندی لیال بهترین والیبالیست‌ سال 2017 جهان شد Mon Jan 01 11:49:02 IRST 2018
پایگاه خبری الف چه کسانی می‌توانند از طریق تلگرام تماس تلفنی برقرار کنند؟ Fri Mar 31 20:37:01 IRDT 2017
نامه نیوز معرکه گیری علیه دو رییس قوه به شیوه ی کریمی قدوسی: بلند بگید: لاریجانی بازم بگید:لاریجانی Wed Oct 17 13:12:01 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی تبادل اجساد کشته ها میان ارتش سوریه و تروریست های استان درعا Sat Jul 01 16:53:00 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران پیوستن چشمی به صبا منتفی شد Tue Feb 28 22:42:55 IRST 2017
نامه نیوز تنش بین اسرائیل و لهستان بر سر لایحه هولوکاست Sat Jan 27 22:09:00 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران ماجرای ممنوع التصویر شدن جواد خیابانی در برنامه حالا خورشید + فیلم Tue Dec 26 09:19:12 IRST 2017
ساعت24 تغییر روند تعیین شهریه مدارس غیردولتی Sun Jan 28 07:09:37 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران هشدار کمیسیون آمریکایی حقوق بشر نسبت به وخامت اوضاع در ونزوئلا Tue Feb 13 10:15:28 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم آخرین دیدارهای تدارکاتی یاران انصاری‌فرد و شجاعی مقابل حریفان یونانی Thu Jul 28 11:52:55 IRDT 2016
خبرگزاری فارس ضرورت تأسیس انجمن دندانپزشکی زیبایی/ عوارض استفاده نابجا از کامپوزیت دندان Wed Jul 26 20:15:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران اوقات شرعی همدان پنج شنبه بیست و دوم دی ماه Fri Jan 12 00:59:01 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران انتقال حسینی از استقلال در گرو یک میلیون دلار Mon Jul 23 16:27:49 IRDT 2018
خبرگزاری مهر تکمیل پروژه‌های عمرانی استان بوشهر تسریع شود Sat Jun 24 14:31:51 IRDT 2017
ساعت24 اعلام شرایط جدید سربازی برای افراد کلیدی فعال در شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور Wed Jan 31 10:53:17 IRST 2018
واحد مرکزی خبر بررسی طرح ارائه خدمات فرهنگی و مذهبی به جامعه عشایری+ فیلم Mon May 15 18:50:58 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر پیش بینی دمای هوا در شهر‌های استان Thu May 17 12:59:05 IRDT 2018
جوان آنلاین «آرام می‌گیریم» در صدر آرام گرفت Fri Mar 17 22:00:06 IRST 2017
خبرگزاری کتاب ایران شرط ناشران برای چاپ کتاب، تعداد فالوورهای اینستاگرام است/ شاعری برای هر جلسه‌ی آموزشی 400 هزار تومان پول می‌گیرد Sun Nov 26 17:10:35 IRST 2017
دولت بهار شیاطین سرخ رکورد خود را بهبود بخشیدند Sun Apr 30 18:41:00 IRDT 2017
تین رکود تورمی بازار مسکن/رشد 62 درصدی قیمت ؛کاهش 28 درصدی معاملات Thu Sep 13 13:26:26 IRDT 2018
نماینده ملاک عمل در شورای اسلامی شهر باید همگرایی و همکاری بین اعضا باشد Tue Apr 04 16:00:10 IRDT 2017
میزان نتیجه زنده/ استقلال صفر - سایپا صفر/ پارس جنوبی صفر - صنعت نفت آبادان یک Thu Aug 17 20:47:48 IRDT 2017
خبرگزاری مهر همدستی متخلفان برای اختلاط برنج از شمال تا تهران Sun Sep 24 14:24:54 IRST 2017
بی باک نیوز زمان نشست خبری مربیان گسترش فولاد و پرسپولیس مشخص شد Tue Sep 05 10:41:01 IRDT 2017
سلامت نیوز لبخند 40‌میلیون تومانی Sun Jun 17 12:38:00 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران برگزاری دومین کارگاه آموزشی تخصصی «تولید انیمیشن حرفه ای» Tue Jul 04 16:32:11 IRDT 2017
آفتاب حامد همایون «عشق ناب» را برای برنامه «دعوت» خواند Sun May 28 10:07:17 IRDT 2017
آنا مدیر تولید «شهرزاد»: با 23 ساعت کار در روز هم خسته نمی‌شوم Sun Jul 30 13:43:09 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران توسعه فناوری با شرکت‌های خارجی هدف ستاد توسعه مواد و ساخت Sat May 12 18:21:54 IRDT 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن 1200 مورد مسمومیت کودکان با موادمخدر Sat May 27 14:50:19 IRDT 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین مصرف کالای خارجی به معنای بیکار کردن کارگر ایرانی است Sat Feb 11 15:52:34 IRST 2017
میزان رای پرونده اعضای باند قتل‌های سریالی گلستان در دیوان عالی کشور تایید شد / دو متهم پرونده در ایستگاه اعدام Sat Apr 07 13:01:52 IRDT 2018
جماران کمک چهار هزار میلیارد ریالی خیرین برای اتمام طرح های ورزشی کشور Mon Aug 28 22:56:17 IRDT 2017
ایران آنلاین مانژوکیچ زننده نخستین گل به خودی فینال‌های جام جهانی Sun Jul 15 20:46:38 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران بازمانده‎‎های بزرگترین چهارسوق جنوب کشور در اردکان Tue Mar 21 19:08:22 IRST 2017
روزنامه شرق یأس مردم پایان دموکراسی است Tue Apr 04 04:30:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران ورود حدود یک میلیون گردشگر به کرمانشاه Tue Mar 28 20:30:15 IRDT 2017
خبر گزاری دانا پرداختی پزشکان باید سقف و کف داشته باشد Sat Dec 31 12:22:34 IRST 2016
ایسکانیوز نشست فوق العاده سران سه کشور مصر، اردن و فلسطین درباره قدس Sun Dec 10 19:18:47 IRST 2017
آفتاب ایران مرتبط نبودن رگه های تیره رنگ مریخ با وجود آب در گذشته سیاره سرخ Tue Nov 21 19:28:06 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران روایت وزیر بهداشت از خدمات مرحوم"نیری" در حوزه بهداشت و درمان Tue Jul 04 17:13:17 IRDT 2017
روزنو احتمال افزایش وام ازدواج به 15 میلیون تومان Mon Dec 25 12:51:45 IRST 2017
فردا عربستان سعودی هم به شهروندانش یارانه می‌دهد Fri Dec 22 11:51:15 IRST 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن حمایت تخصصی رایگان حادثه‌دیدگان زلزله کرمانشاه/ ارائه بسته تاب‌آوری Tue Nov 14 14:25:23 IRST 2017
دنیای معدن تخفیف حقوق دولتی برای واحدهای فرآوری سنگ Wed Jul 05 13:29:00 IRDT 2017
خبرگزاری مهر 3 کشته و 40 زخمی در حمله خمپاره‌ای تکفیریها به حومه دمشق Sat Apr 21 10:50:04 IRDT 2018
پول نیوز جزئیات تازه از بسته حمایتی دولت Sun Sep 30 10:34:51 IRST 2018
تابناک رشد بی جان شاخص‌های بورس Tue Jan 03 13:11:52 IRST 2017
بی باک نیوز بررسی موضوع حذف قیمت برخی کالاها در جلسه مجلس با شریعتمداری Wed Aug 23 09:38:01 IRDT 2017
تدبیر و امید سعیدی کیا:جای بخش خصوصی را تنگ نمی‌کنیم Sat Dec 09 12:30:12 IRST 2017
ایران آنلاین سیامک صفری: «بمب» داستان عشقی بکر در دل بمباران است Fri Feb 02 17:42:32 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران نشانه‌های پایان کار نظامی داعش/ شهید حججی نمونه شجاعت و مظلومیت مدافعان حرم است Tue Sep 19 09:13:49 IRDT 2017
صراط ترامپ راهی لاس وگاس شد Wed Oct 04 16:52:46 IRST 2017
روزنامه کیهان آنها که وعده سیب و گلابی پسابرجام می‌دادند امروز از توقف اقتصادی می‌گویند Sat Nov 04 21:30:56 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران خروج بیش از 60 هکتار زمین‌های ملی از چنگال زمین خواران Tue Apr 24 23:49:01 IRDT 2018
خبرگزاری کتاب ایران اعتبار مکان برگزاری نشست‌ها در جلب اعتماد مخاطب موثر است Thu Aug 16 16:09:00 IRDT 2018
خبرگزاری مهر 5 هزار زن سرپرست خانوار تحت پوشش بهزیستی زنجان هستند Sat Apr 15 15:18:27 IRDT 2017
خبرگزاری فارس قاضی:دوست نداشتم کاری کنم که هواداران استقلال ناراحت شوند Tue Aug 22 20:50:00 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران تصاویری از کوه‌های رنگی ایران در قالب یک مستند Sun Mar 26 13:17:38 IRDT 2017
جام نیوز اراجیف ضدایرانی ترامپ در جمع سران عرب Sun May 21 21:26:07 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر نجات سرنشینان 60 خودروی گرفتار در برف منطقه تاراز اندیکا Tue Jan 30 15:22:41 IRST 2018
آریا آغاز سخنرانی ترامپ درباره برجام Tue May 08 22:52:27 IRDT 2018
افکارخبر رشد نقدینگی در آذرماه Fri Feb 17 02:15:00 IRST 2017
اقتصاد آنلاین قطر موضع حمله گرفت Thu Aug 10 12:05:10 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران کدام استان‌ها سهمیه بیشتری در استخدام سازمان حفاظت محیط زیست دارند؟ Wed May 16 04:57:00 IRDT 2018
تهران پرس تدابیر لازم برای بی اثر کردن تحریم های آمریکا اتخاذ شده است Mon Jun 11 14:00:00 IRDT 2018