تدبیر 24 - Sat May 27 10:16:19 IRDT 2017 نمایش خبر

پرند مقداری مشتری جذب کرد

بالغ بر 7500 واحد مسکن مهر شهر جدید پرند فاقد تقاضا بود که در هفته‌های اخیر برای 1500 واحد متقاضی جذب شده است.

تدبیر24
»مسکن مهر پرند حدود 95 هزار واحد است که از این تعداد 71 هزار واحد افتتاح شده، 17 هزار و 500 واحد در حال تکمیل است و 6000 واحد متقاضی ندارد که از پیشرفت حدود 40 درصد برخوردارند. تا پیش از تعداد واحدها فاقد تقاضا 7500 واحد بود. 


مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند در جریان افتتاح 1120 واحد که در روزهای اخیر انجام شد گفت: 17 هزار و 500 واحد مسکن مهر دارای متقاضی موثر تا پایان شهریور امسال تکمیل می شود. به پیمانکاران دستور دادیم تلاش کنند مسکن مهر را قبل از آغاز سال تحصیلی جدید در اختیار متقاضیان قرار دهیم. 


علی اکبر طاهری درباره خدمات این واحدهای مسکن مهر نیز بیان کرد: تکمیل واحدهای مسکن مهر پرند نیازمند همکاری ارگان های خدمات رسان است و برای ایجاد امنیت و رفاه نیازمند همکاری کلانتری، وزارت بهداشت و وزارت نیرو برای تامین آب و برق هستیم. 


وی افزود: پروژه‌های باقی مانده بیش از 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارند که مشکل اصلی این واحدها، آب و برق است. گاز متقاضیان مسکن مهر نیز یک هفته بعد از سکونت وصل خواهد شد. 


طاهری با بیان اینکه بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته آمادگی داریم تا هرماه شاهد افتتاح‌های جدید باشیم، گفت: همچنین این آمادگی نیز وجود دارد تا واحدهای فاقد متقاضی به افرادی که متقاضی بودند اما اکنون واحدی ندارند، تحویل دهیم. 


بنابراین گزارش، از حدود 71 هزار واحد مسکونی مهر که تاکنون در شهر جدید پرند افتتاح شده است، 54 هزار واحد در دولت یازدهم و 17 هزار واحد در دولت قبل بوده است. 


همچنین شرکت عمران شهرهای جدید برای افتتاح مترو پرند 400 میلیارد تومان پول لازم دارد که ظاهرا هنوز به دستش نرسیده است و در صورت تامین اعتبار از سوی دولت می‌توان امیدوار بود تا قبل از پایان شهریورماه 1396 ساکنان پرند هم رنگ مترو را ببینند؛ زیرا سختی های رفت و آمد از یک سو و نبود امکانات خدماتی، رفاهی، درمانی، بهداشتی و غیره شهر جدید پرند را تبدیل به سکونتگاهی شبیه خوابگاه تبدیل کرده که اقبال برای زندگی در این شهر پایین است. 


با این حال بعد از مدت‌ها انتظار، تست گرم مترو فرودگاه امام (ره) 15 اسفند سال گذشته انجام شد و 15 فروردین سال جاری مسافرگیری کرد. این خط در واقع 35 کیلومتر از کل مسیر تهران ـ پرند را شامل می‌شود و مابقی مسیر که بر عهده‌ی وزارت راه و شهرسازی است احتمالا نیمه دوم سال آینده تکمیل خواهد شد.
تدبیر 24 مجری معروف ممنوع التصویر شد Wed Sep 13 15:37:54 IRDT 2017
تدبیر 24 روحانی و قضاوت جوانمردانه Sat Apr 15 07:57:07 IRDT 2017
تدبیر 24 روایت «حاجی‌بابایی» از جدایی فراکسیون‌های ولایی و مستقلین از یکدیگر Sat Jul 08 09:23:32 IRDT 2017
تدبیر 24 آمریکا و بهانه‌جدیدی به‌ نام‌«موشک»‌یمنی Thu Dec 21 08:35:15 IRST 2017
تدبیر 24 افت کیفیت یک کامیونت در دومین ماه متوالی! Sat Apr 22 08:34:25 IRDT 2017
تدبیر 24 فرمان ضد مهاجرتی ترامپ ناکارآمد و بی رحمانه است Fri Mar 17 10:20:01 IRST 2017
تدبیر 24 تعرفه‌گذاری اینترنت نامحدود نهایی شد Wed Jul 19 10:22:24 IRDT 2017
تدبیر 24 نوشته‌هایی با طعم مرگ! Wed Jul 26 13:29:07 IRDT 2017
تدبیر 24 آذری جهرمی وزیر ارتباطات شد Sun Aug 20 12:51:46 IRDT 2017
تدبیر 24 تحقق شعار سال فقط وظیفه دولت نیست Tue Apr 04 08:21:17 IRDT 2017
تدبیر 24 قطعنامه عراق Sun Sep 17 09:23:15 IRDT 2017
تدبیر 24 بازگشت تحریم‌های آمریکا تأثیر گذشته را نخواهد داشت Tue Apr 03 10:11:37 IRDT 2018
تدبیر 24 چشم‌هایم بادامی شد Tue Jan 16 09:21:26 IRST 2018
تدبیر 24 کالاهای اساسی با ارز 4200 تومانی وارد می‌شود Tue Apr 24 12:14:53 IRDT 2018
تدبیر 24 "درمان" چقدر خرج دارد؟ Wed Apr 26 09:37:37 IRDT 2017
تدبیر 24 بیم‌ها و امیدها Mon Jul 31 12:13:55 IRDT 2017
تدبیر 24 آشپزی که برای بازیگران غذا پخته Mon May 28 09:38:00 IRDT 2018
تدبیر 24 محل نگهداری زنان و فرزندان داعش Tue Sep 12 14:05:44 IRDT 2017
تدبیر 24 توصیه‌های تغذیه‌ای وزارت بهداشت برای ماه رمضان Thu May 25 08:39:31 IRDT 2017
تدبیر 24 شکارچیان متخلف در مهریز دستگیر شدند Wed Apr 19 10:25:08 IRDT 2017
تدبیر 24 چند تکنیک ساده برای ایمن‌سازی Mon Feb 05 09:31:34 IRST 2018
تدبیر 24 نگاهی متفاوت به رسوایی Fri Sep 22 05:00:02 IRST 2017
تدبیر 24 شوخی ناموسی دو همکار Tue Nov 07 11:57:22 IRST 2017
تدبیر 24 خانواده منهای تلفن همراه Tue Dec 12 14:43:25 IRST 2017
تدبیر 24 کمبود برنج و شکر نداریم Sun Feb 19 08:14:13 IRST 2017
تدبیر 24 استقبال برانکو از جدایی بیرانوند از پرسپولیس! Fri May 05 13:56:00 IRDT 2017
تدبیر 24 خستگی مانع نتیجه‌گیری ما نمی‌شود Tue Dec 26 15:00:02 IRST 2017
تدبیر 24 دانشگاه‌های برتر کشور در عرصه بین‌الملل معرفی شدند Wed Mar 08 12:35:54 IRST 2017
تدبیر 24 خوردن سیب و گلابی از ابتلا به بیماری ریوی پیشگیری می کند Wed May 17 09:18:20 IRDT 2017
تدبیر 24 مذاکرات پشت پرده امریکا- ترکیه Mon Nov 27 08:32:19 IRST 2017
تدبیر 24 نوسانات بازار ارز و طلا Sun Dec 10 22:00:02 IRST 2017
تدبیر 24 ترک کردن "با دستمال" نمی‌صرفد! Tue Nov 21 08:59:03 IRST 2017
تدبیر 24 مسترکارت‌ها آمریکایی هستند یا ایرانی؟ Tue Aug 29 08:54:42 IRDT 2017
تدبیر 24 فوری/ سانحه برای یک هواپیما Sat Jul 29 16:12:48 IRDT 2017
تدبیر 24 6 عادت ممنوع پس از غذا خوردن! Mon Oct 02 12:00:02 IRST 2017
تدبیر 24 حامیان روحانی و دولتمردان قدر سرمایه‌ی اعتماد مردم را بدانند Sun May 28 10:45:02 IRDT 2017
تدبیر 24 گم شدن پسر بچه 8 ساله 5 ماهه شد Wed Nov 22 12:19:48 IRST 2017
تدبیر 24 سوتی ایوانکا ترامپ در یک رستوران + عکس Sun May 28 15:05:07 IRDT 2017
تدبیر 24 پزشکان هوشیار باشند Wed Oct 04 09:09:19 IRST 2017
تدبیر 24 فعالیت 10 هزار نفر در ناوگان اقیانوسی ایران Thu Jul 06 08:19:03 IRDT 2017
تدبیر 24 بمب جدید پرسپولیس در آستانه انفجار/ این ملی پوش پرسپولیس را ترجیح می دهد Thu May 11 10:44:46 IRDT 2017
تدبیر 24 تلاش‌های تلگرام برای بقا در روسیه Thu Jun 29 09:56:22 IRDT 2017
تدبیر 24 مصدومیت 18 نفر دیگر در واژگونی مینی‌ بوس +عکس Wed Jul 11 16:24:59 IRDT 2018
تدبیر 24 اردوغان امروز میزبان پوتین است Thu Sep 28 18:30:01 IRST 2017
تدبیر 24 رفاقت خواهرانه خانم مجری + عکس Thu Apr 13 12:03:09 IRDT 2017
تدبیر 24 واکنش بهاره رهنما به شایعات Mon Sep 11 11:47:58 IRDT 2017
تدبیر 24 اذعان تیلرسون به پایبندی ایران Mon Sep 18 09:45:11 IRDT 2017
تدبیر 24 دعوت خانواده آیت الله هاشمی از مردم برای حضور در مراسم اربعین آن مرحوم Mon Feb 13 12:45:49 IRST 2017
تدبیر 24 باید سلایق سیاسی مختلف را به رسمیت بشناسیم Mon May 08 19:40:28 IRDT 2017
تدبیر 24 ژست مظفرالدین شاه در کنار پادشاه و ملکه +عکس Sun Jul 09 14:04:16 IRDT 2017
تدبیر 24 در برابر حرکت جدید کنگره آمریکا حتماً پاسخ لازم را خواهیم داد Wed Jul 26 12:50:18 IRDT 2017
تدبیر 24 شگرد عجیب یک سارق ! Fri Aug 11 08:46:44 IRDT 2017
تدبیر 24 زمین لرزه تخت و بستک Sat Nov 11 09:31:59 IRST 2017
تدبیر 24 آغاز تمرین مشترک نیروهای دریایی ارتش ایران و عمان Sat Apr 08 17:22:47 IRDT 2017
تدبیر 24 امروز روز تحقق وعده‌هاست Sun Aug 27 07:53:23 IRDT 2017
تدبیر 24 واکنش جالب تلویزیون Wed Dec 27 12:18:58 IRST 2017
تدبیر 24 دستگیری هفت زن داعشی توسط گردان 313 Mon Jul 10 13:49:50 IRDT 2017
تدبیر 24 همکاری فراکسیون امید مجلس با ستادهای انتخاباتی "روحانی" Sun Apr 23 10:02:33 IRDT 2017
تدبیر 24 جشن تولد بازیکن پرسپولیس به همراه همسر و دخترش +عکس Sun Sep 17 13:08:53 IRDT 2017
تدبیر 24 دادستانی آلمان خواهان استرداد Wed Apr 04 08:00:02 IRDT 2018
تدبیر 24 طعنه مورینیو بعد از تساوی برابر روستوف Fri Mar 10 13:30:02 IRST 2017
تدبیر 24 قتل با ساطور Mon Aug 21 09:19:45 IRDT 2017
تدبیر 24 چرا به جای قدردانی از افتتاح فازهای پارس جنوبی و پالایشگاه خلیج فارس، زخم زبان می زنند/برجام، فرصت طلایی برای توسعه اقتصادی Mon May 08 16:28:04 IRDT 2017
تدبیر 24 تولید عایق‌های حرارتی از بطری‌های پلیمری در ایران Thu Apr 06 08:15:59 IRDT 2017
تدبیر 24 وزیر ورزش تکلیف کشتی پهلوانی را روشن کند Wed Apr 19 08:38:02 IRDT 2017
تدبیر 24 پشت پرده رابطه کیم کارداشیان و ترامپ Sat Jun 02 09:32:09 IRDT 2018
تدبیر 24 اشتغال بانوان موجب نشاط اجتماعی بیشتر می‌شود Mon Apr 03 09:58:32 IRDT 2017
تدبیر 24 آیا طرح جدید مجلس پاسخگوی اقدامات کنگره آمریکا است؟ Sat Jul 29 09:34:04 IRDT 2017
تدبیر 24 اجرای قانون تعیین نرخ خرید محصولات Tue Jan 23 09:06:36 IRST 2018
تدبیر 24 انرژی اتمی درباره ضرر امواج موبایل چه می‌گوید؟ Sat Feb 10 08:29:00 IRST 2018
تدبیر 24 ایران‌هراسی آمریکا Thu Apr 05 09:52:39 IRDT 2018
تدبیر 24 اگر هت‌تریک می‌کردم Mon Aug 14 11:20:02 IRDT 2017
تدبیر 24 درخواست اردوغان از پوتین Fri Jan 12 17:00:02 IRST 2018
تدبیر 24 پالایشگاه ستاره خلیج فارس، زمینه سازخودکفایی و اشتغال است Sun Apr 30 10:10:05 IRDT 2017
تدبیر 24 نقطه عطفی در احیای اقتصاد Thu Feb 08 08:04:46 IRST 2018
تدبیر 24 جزئیاتی از بازداشت اخیر 11 شاهزاده Wed Jan 10 09:30:57 IRST 2018
تدبیر 24 اعضای شورای فنی تیم های ملی کشتی معرفی شدند Fri Jun 02 14:18:34 IRDT 2017
تدبیر 24 پادشاهی که مقابل نواب صفوی خبردار ایستاد Wed Jan 17 15:08:07 IRST 2018
تدبیر 24 توطئه برانکو علیه شفر؟ Tue Jan 23 11:52:37 IRST 2018
تدبیر 24 نامزدی پسر ستاره فوتبال با بازیگر زن سرشناس که از خودش بزرگتر است! Tue May 16 13:41:16 IRDT 2017
تدبیر 24 3 فراز از زندگی حسین فریدون Mon Jul 17 09:01:10 IRDT 2017
تدبیر 24 با زندگی مدارا کنیم تا سرطان نگیریم Sat Jul 29 13:18:48 IRDT 2017
تدبیر 24 علت تردید وزیر بهداشت برای حضور در دولت دوازدهم Sun Aug 06 16:48:22 IRDT 2017
تدبیر 24 مدل تقلبی گوشی های جدید هم آمد Wed Jan 24 09:14:54 IRST 2018
تدبیر 24 ظریف عازم دوشنبه شد Wed Nov 08 09:46:24 IRST 2017
تدبیر 24 صحنه‌های عجیب از نبرد موصل Tue Jul 18 13:53:28 IRDT 2017
تدبیر 24 تنش بین کشورهای عربی ناشی از دخالت آمریکا است Mon Jun 05 15:37:55 IRDT 2017
تدبیر 24 رشد "اقتصاد سبز" با اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی Sun Apr 02 08:44:00 IRDT 2017
تدبیر 24 هشدار وقوع رگبار رعدوبرق همراه وزش باد شدید تا ساعتی دیگر در تهران Fri May 05 09:22:03 IRDT 2017
تدبیر 24 تامین هزینه های شهر از مسیرهای نادرست مانند تراکم فروشی، فروش حقوق مردم و نسل ها است Sun Apr 23 13:12:42 IRDT 2017
تدبیر 24 یادداشت ظریف برای هفته دفاع مقدس Sun Sep 24 08:23:26 IRST 2017
تدبیر 24 تلگرام مسدود نمی شود Mon Apr 16 14:25:04 IRDT 2018
تدبیر 24 نشست کمیسیون برجام پایان یافت Fri Jul 21 17:02:28 IRDT 2017
تدبیر 24 ورشکستگی آموزش و پرورش Wed Jul 18 12:46:56 IRDT 2018
تدبیر 24 آقای باهنر عذرخواهی کنید! Mon Feb 05 22:00:02 IRST 2018
تدبیر 24 اردوغان انتخاب روحانی را تبریک گفت Wed May 24 18:54:23 IRDT 2017
تدبیر 24 بیانیه اتحادیه عرب علیه ایران Fri Feb 03 15:14:10 IRST 2017
تدبیر 24 یک حادثه طبیعی عجیب!+عکس Wed Jan 10 14:17:50 IRST 2018
تدبیر 24 رسانه‌ها داغ مردم را بیشتر نکنند Tue Nov 21 08:48:08 IRST 2017
تدبیر 24 سایه روشن Fri Jul 14 17:46:33 IRDT 2017
روزنو برنده بزرگ بازی پرسپولیس و ذوب‌آهن؟! Tue Dec 05 23:20:01 IRST 2017
ورزش 3 نیمکت‌های لیگ زیرنظر پیرمرد انگلیسی(عکس) Tue May 23 06:48:00 IRDT 2017
آفتاب ایران اعمال روز شرف الشمس | دعای شرف الشمس Sat Apr 07 10:39:18 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران انتصاب مدیرکل حفاظت محیط زیست گلستان Wed Oct 04 15:54:09 IRST 2017
جام نیوز صاحبخانه قربانی دعوا با پدر مستاجر شد Mon Nov 13 11:33:19 IRST 2017
پارسینه زمان واریز یارانه‌های نقدی آذر ماه Sun Dec 17 13:22:48 IRST 2017
عصر خبر نقل‌قول باهنر از آیت‌الله جنتی درباره احمدی‌نژاد Sat Dec 23 16:11:47 IRST 2017
اقتصاد آنلاین مجید انتظامی در بیمارستان بستری شد Wed Jul 05 00:02:33 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران زمان برنامه‌های آموزشی هیات گلف تغییر کرد Mon Jul 16 10:19:20 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران تنها 5 درصد هزینه‌های شهرداری بابت پرداخت بدهی‌ها بوده است Sun Feb 04 12:48:00 IRST 2018
خبر خودرو نسخه جدیدی به خط تولید مرسدس بنز GLC اضافه شد Sat May 05 13:51:17 IRDT 2018
تی نیوز آخرین وضعیت ترافیکی در بزرگراه های پایتخت Sun Jul 09 15:28:13 IRDT 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین انقلاب اسلامی موجب شکست آمریکا در خاور میانه شد/آمریکا، انگلیس و اسرائیل مثلت شرارت Fri Feb 03 15:55:40 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران دستگیری خلبان کانادایی به دلیل مصرف مشروبات الکلی Sun Jan 01 17:43:03 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا نواخته شدن زنگ انقلاب در مدارس شهرستان خاتم + تصاویر Tue Jan 31 16:17:11 IRST 2017
واحد مرکزی خبر رکابزنی به مناسبت روز هوای پاک در بجنورد Thu Jan 18 12:22:14 IRST 2018
تدبیر موبایل خود را به دستشویی نبرید! Wed Apr 26 01:50:00 IRDT 2017
آنا مزاج خودتان را شناسایی کنید Thu Jan 11 18:24:00 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا پژوهش یکی از اصلی ترین ملزومات پیشرفت و توسعه یک جامعه است Sat Dec 16 13:48:47 IRST 2017
جام نیوز دو خبر کوتاه از استقلال Tue Oct 10 21:14:37 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی تکمیل همه پروژه‌های مصوب سفر رهبری به استان بوشهر Tue Mar 28 18:25:00 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر اوباما: برجام، یکی از علل تنش هایم با نتانیاهو است Mon Jan 16 04:44:00 IRST 2017
واحد مرکزی خبر حماسه حضور 96 - ایلام Fri May 19 15:33:37 IRDT 2017
روزنامه شرق موتور تریل Wed Feb 01 03:30:00 IRST 2017
نامه نیوز اردوغان کابینه خود را با 16 وزارتخانه اعلام کرد Tue Jul 10 00:37:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی تولد سالانه 30 هزار معلول در کشور Thu Mar 30 19:08:00 IRDT 2017
بی باک نیوز کلاه قرمزی؛ هم طلبکار و هم بدهکار Sun Mar 12 06:44:01 IRST 2017
واحد مرکزی خبر آغازکشت ذرت در مزارع Tue May 16 11:59:07 IRDT 2017
انتخاب فیلم/ معاون استاندار کرمانشاه: دو ساختمان مسکن مهر در سرپل ذهاب به طور کامل فرو ریخت / 100 نفر در مسکن مهر کشته شدند Sun Nov 19 11:44:24 IRST 2017
تابناک ویدیو: تازه ترین تصاویر زلزله مشهد Wed Apr 05 13:24:34 IRDT 2017
تدبیر و امید تصویری از تیپ جدید سوشا مکانی در نروژ Tue Aug 29 19:55:23 IRDT 2017
خبرگزاری فارس از ویدئو چک تا تعویض چهارم در وقت اضافه و تغییر در نوبت ضربات پنالتی! Sat May 20 16:19:00 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا ششم آذر تعطیل است؛ «فقط امسال» Sat Nov 25 09:51:16 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا گام های لرزان و طمطراق صدای کوبان Tue Apr 18 16:16:02 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم اختصاص 8 پارکینگ به بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب تهران Mon Apr 30 19:20:02 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر قهرمانی کرمانشاه در رقابت های کاراته دختران دانشجوی کشور در دامغان Sat Mar 11 16:21:40 IRST 2017
ایران آنلاین شفاخانه مهرورزی! Wed Jul 26 11:14:26 IRDT 2017
بی باک نیوز شمار دانش آموزان محجبه آلمان در حال افزایش است Tue Aug 01 09:07:01 IRDT 2017
جام نیوز سرنوشت نامعلوم 3 کودک گمشده Mon Jul 24 21:04:09 IRDT 2017
بهار نیوز 40 سال در حسرت میزبانی! Sat Apr 28 10:42:19 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران موتور 15 هزار و 650 واحد صنعتی به کار افتاد Thu Feb 23 15:49:22 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی کاپیتان تیم فولاد خوزستان :می توانستیم 3 امتیاز بازی را کسب کنیم Sat Mar 11 01:50:00 IRST 2017
فردا شکست خانگی قطر پیش از دیدار با ایران Fri Mar 10 12:14:05 IRST 2017
دریک آنلاین توضیحاتی درباره فروش آجیل‌های بسته‌بندی Thu Aug 31 11:13:49 IRDT 2017
اعتبار نیوز قیمت طلا 5 دلار کاهش یافت Mon Jul 10 15:57:00 IRDT 2017
ایلنا وکلای سرپرست به وکلای جوان نگاه حمایتی داشته باشند/ راهکار اصلی رفع مشکلات صنفی وکلا طرح توسعه کانون هاست Wed May 24 15:01:29 IRDT 2017
پرس شیعه اردوغان و وزیر خارجه قطر با یکدیگر دیدار می کنند Tue Mar 27 12:52:35 IRDT 2018
خبرگزاری مهر با هرگونه دخالت خارجی برای بی ثبات سازی ایران مخالفیم Sun Jan 07 02:42:22 IRST 2018
ورزش 3 امین درویشی رسما صنعت نفتی شد Wed Sep 06 11:23:22 IRDT 2017
فرارو 2 کشته در سقوط اتوبوس محور یاسوج Mon Mar 20 12:45:36 IRST 2017
دولت بهار بهترین گوشی‌های بازار با نمایشگر 6 اینچ +عکس Tue Aug 15 11:47:00 IRDT 2017
آفتاب ایران ترامپ سر کلاس جغرافیا! Thu Oct 19 21:40:06 IRST 2017
خبرگزاری مهر امکان حمایت احزاب کُرد از العبادی در انتخابات پارلمانی 2018 عراق Wed Dec 20 12:00:17 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران دشمن هر روز با توطئه‌های جدید در صدد ضربه به اسلام و انقلاب است Tue Jun 26 13:27:48 IRDT 2018
افکارخبر گرانی بی سر و صدای مسکن و اجاره‌بها Thu Aug 31 11:03:34 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا افزایش شیوع تب کریمه کنگو با آغاز فصل گرما/قاچاق دام زنده عامل ورود بیماری به کشور Mon May 01 12:54:30 IRDT 2017
خبر خودرو کاریکاتور؛ اگر پویول به تلویزیون می‌رفت! Sat Jun 23 13:26:04 IRDT 2018
بولتن نیوز میروسلاو ژیوکو سرمربی تیم والیبال سایپا شد Wed Jul 12 12:41:50 IRDT 2017
جوان آنلاین تعلیق روابط دیپلماتیک ترکیه با هلند Tue Mar 14 08:58:05 IRST 2017
خبرگزاری مهر «نماگرد» از تنبلی می گوید/ مروری بر فیلم «حسن کچل» Thu May 04 14:58:28 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی تودیع و معارفه مدیران آبفار استان، بدون حضور خبرنگاران Sun Jul 17 13:12:00 IRDT 2016
پایگاه خبری الف پیشنهاد بی شرمانه قاتل آتنا به همسر دومش Sun Jul 16 22:51:36 IRDT 2017
عصر ایران عالی ترین نشان عربستان بر گردن ترامپ (عکس) Sat May 20 21:17:55 IRDT 2017
ایسکانیوز 100درصد مطالبات چایکاران پرداخت شد/صرفه جویی ارزی 55 میلیون دلاری Mon Mar 20 12:51:36 IRST 2017
اقتصاد ایران آنلاین آغاز اولین نشست خبری حسن روحانی در دوره دوم ریاست‌جمهوری Mon May 22 16:59:26 IRDT 2017
پارس فوتبال من به ” استقلال” آمده ام تا تجربیاتم را در اختیار این تیم قرار بدهم ؛ دوست دارم خیلی زود سرمربی تیم ملی شوم ! Fri Jul 14 07:59:55 IRDT 2017
اتاق خبر24 قتل دختر 27 ساله در تهران به دست مرد اشنا/ قاتل: پولم را نمی داد او را خفه کردم Tue Nov 14 16:14:00 IRST 2017
روزنامه شرق آغاز شانزدهمین قهرمانی شطرنج زنان جهان در تهران Thu Feb 09 03:30:00 IRST 2017
جماران دلیل غیبت مجتبی جباری در بین مسافران آبادان Sat Jul 29 09:41:16 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران آموزش مهارت‌های پیشگیری رشدمدار والدین ویژه قضات Sun May 13 10:24:11 IRDT 2018
اطلاعات بهره برداری از 500 واحد مسکن روستایی در آذربایجان غربی Tue Feb 06 17:10:57 IRST 2018
نامه نیوز 10 مشکل رایج در سفر و راه‌های مقابله با آن‌ها Tue Nov 14 08:00:01 IRST 2017
آفتاب ایران رخ به رخ با مرگ/زائرانی که در آرزوی مشهدالرضا غریبانه جان می دهند Sun Oct 29 13:22:08 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا کشورهای عربی حاضر به دادن ضمانت به اسرائیل هستند Sun Apr 30 11:08:48 IRDT 2017
دولت بهار حکایت عهد و عقد 4 برادر در جوار امام رضا (ع) Sun Mar 05 14:19:00 IRST 2017
پرشین خودرو /یادداشت اختصاصی/قطعه سازی؛ پاشنه آشیل خودروسازان ایرانی در زمان تحریم؛ کپی بردارانی که در همان حد کپی باقی ماندند! Fri Jul 20 11:29:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی آمادگی 25راهدارخانه چهارمحال و بختیاری برای ارائه خدمات در تعطیلات نوروزی Wed Mar 08 12:50:00 IRST 2017
همشهری آنلاین ارزش سهام عدالت زیر سونامی کاهش قیمت سهام بانک‌ها آب شد Mon Feb 20 21:15:30 IRST 2017
شفاف رونمایی از تندیس جهان پهلوان تختی درآمریکا Wed Oct 04 18:19:49 IRST 2017
میزان منصوریان: دیدار فردا را دوست دارم! Sun May 21 11:42:31 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم دانشگاه علوم پزشکی ایران از یک محقق گمنام حمایت می کند Fri Feb 02 15:19:02 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا سه پیکر نفتکش سانچی متعلق به ایرانیان است Sat Jan 27 22:21:37 IRST 2018
واحد مرکزی خبر گشایش نمایشگاه صنایع دستی و اقوام ایران زمین در بندر ماهشهر Wed Feb 28 12:42:58 IRST 2018
ورزش 3 حضور برابر پارس جنوبی در هاله ای از ابهام؛/ روزبه چشمی در تمرین استقلال مصدوم شد Mon Jan 22 14:20:00 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم جزئیات انهدام باند قاچاق سازمان‌یافته به کشور در بندرعباس+ تصاویر Sat Feb 11 14:15:40 IRST 2017
تی نیوز بازخوانی سناریوی 18 تیر 78؛ ولایت گریزی و عبور از ولایت Sun Jul 09 16:23:11 IRDT 2017
خبرگزاری مهر حجم پرونده های ورودی به دستگاه قضا کاهش یابد Tue Dec 12 10:03:05 IRST 2017
اقتصاد آنلاین کارواش‌های پایتخت زیر ذره‌بین محیط زیست Fri Feb 23 10:49:15 IRST 2018
خبرگزاری مهر مغزتان را هر روز ورزش دهید Sun May 28 03:33:17 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم استعفای حسن‌زاده از ریاست کمیته انضباطی Sun Apr 09 10:15:29 IRDT 2017
نامه نیوز پیگیری جدی برخورد نادرست مامور ترکیه با اتباع ایرانی Thu Apr 13 14:30:45 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران رهایی قاتل از اعدام با گذشت خانواده مقتول Sun Jan 28 22:56:21 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران اظهارات چیت‌چیان در رابطه با افزایش قیمت انشعاب برق Sun Oct 30 12:04:12 IRST 2016
آفتاب روحانی در همایش وحدت اسلامی: توطئه قدرت‌های جهانی علیه ملت‌های منطقه نقش برآب شده است Tue Dec 05 09:59:31 IRST 2017
خبرگزاری فارس لاریجانی درگذشت جلال طالبانی را تسلیت گفت Wed Oct 04 12:01:00 IRST 2017
همشهری آنلاین دیدنى‌ها Sun Apr 30 04:30:00 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم غذای 600 هزار تومانی مدیر منطقه آزاد و ماجرای استعفای نیلی در پایش Mon Jul 09 12:51:44 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم امشب؛ پایان مهلت ثبت نام عتبات دانشگاهیان/ نتایج قرعه‌کشی 9 دی اعلام می‌شود Thu Dec 28 12:51:02 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران حمله سارق دستگاه خودپرداز به مامور امنیتی با چکش + فیلم Tue Oct 31 15:23:02 IRST 2017
خبرگزاری فارس جدیدترین شماره «کتاب نقد» منتشر شد Mon Jul 24 11:06:00 IRDT 2017