تدبیر 24 - Sat May 27 10:16:19 IRDT 2017 نمایش خبر

پرند مقداری مشتری جذب کرد

بالغ بر 7500 واحد مسکن مهر شهر جدید پرند فاقد تقاضا بود که در هفته‌های اخیر برای 1500 واحد متقاضی جذب شده است.

تدبیر24
»مسکن مهر پرند حدود 95 هزار واحد است که از این تعداد 71 هزار واحد افتتاح شده، 17 هزار و 500 واحد در حال تکمیل است و 6000 واحد متقاضی ندارد که از پیشرفت حدود 40 درصد برخوردارند. تا پیش از تعداد واحدها فاقد تقاضا 7500 واحد بود. 


مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند در جریان افتتاح 1120 واحد که در روزهای اخیر انجام شد گفت: 17 هزار و 500 واحد مسکن مهر دارای متقاضی موثر تا پایان شهریور امسال تکمیل می شود. به پیمانکاران دستور دادیم تلاش کنند مسکن مهر را قبل از آغاز سال تحصیلی جدید در اختیار متقاضیان قرار دهیم. 


علی اکبر طاهری درباره خدمات این واحدهای مسکن مهر نیز بیان کرد: تکمیل واحدهای مسکن مهر پرند نیازمند همکاری ارگان های خدمات رسان است و برای ایجاد امنیت و رفاه نیازمند همکاری کلانتری، وزارت بهداشت و وزارت نیرو برای تامین آب و برق هستیم. 


وی افزود: پروژه‌های باقی مانده بیش از 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارند که مشکل اصلی این واحدها، آب و برق است. گاز متقاضیان مسکن مهر نیز یک هفته بعد از سکونت وصل خواهد شد. 


طاهری با بیان اینکه بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته آمادگی داریم تا هرماه شاهد افتتاح‌های جدید باشیم، گفت: همچنین این آمادگی نیز وجود دارد تا واحدهای فاقد متقاضی به افرادی که متقاضی بودند اما اکنون واحدی ندارند، تحویل دهیم. 


بنابراین گزارش، از حدود 71 هزار واحد مسکونی مهر که تاکنون در شهر جدید پرند افتتاح شده است، 54 هزار واحد در دولت یازدهم و 17 هزار واحد در دولت قبل بوده است. 


همچنین شرکت عمران شهرهای جدید برای افتتاح مترو پرند 400 میلیارد تومان پول لازم دارد که ظاهرا هنوز به دستش نرسیده است و در صورت تامین اعتبار از سوی دولت می‌توان امیدوار بود تا قبل از پایان شهریورماه 1396 ساکنان پرند هم رنگ مترو را ببینند؛ زیرا سختی های رفت و آمد از یک سو و نبود امکانات خدماتی، رفاهی، درمانی، بهداشتی و غیره شهر جدید پرند را تبدیل به سکونتگاهی شبیه خوابگاه تبدیل کرده که اقبال برای زندگی در این شهر پایین است. 


با این حال بعد از مدت‌ها انتظار، تست گرم مترو فرودگاه امام (ره) 15 اسفند سال گذشته انجام شد و 15 فروردین سال جاری مسافرگیری کرد. این خط در واقع 35 کیلومتر از کل مسیر تهران ـ پرند را شامل می‌شود و مابقی مسیر که بر عهده‌ی وزارت راه و شهرسازی است احتمالا نیمه دوم سال آینده تکمیل خواهد شد.
تدبیر 24 کنترل بخش وسیعی از کرکوک Mon Oct 16 08:57:11 IRST 2017
تدبیر 24 چرا می‌ترسیم؟ Mon Feb 12 12:18:13 IRST 2018
تدبیر 24 بازیگر مشهور 52 ساله شد Fri Nov 03 12:07:03 IRST 2017
تدبیر 24 زلزله 6.1 ریشتری حوالی "هجدک" Wed Dec 13 09:08:35 IRST 2017
تدبیر 24 دست والیبال آمریکا از کسب مدال کوتاه ماند Sun Jul 09 08:56:44 IRDT 2017
تدبیر 24 4 پارک تخصصی در کشور راه‌اندازی می‌شود Sun May 07 09:52:38 IRDT 2017
تدبیر 24 وزیر دفاع دولت دوازدهم خارج از وزارت دفاع نخواهد بود Tue Aug 01 09:20:41 IRDT 2017
تدبیر 24 خودروی جدید علی دایی+عکس Tue Dec 19 14:41:25 IRST 2017
تدبیر 24 نشت نشاء، رشد ویلا Wed Aug 16 09:10:32 IRDT 2017
تدبیر 24 چرا سیب‌ روی دست ایران ماند؟ Sun Nov 12 17:00:02 IRST 2017
تدبیر 24 توضیح وزارت ارتباطات درباره خبر قطع پیامک‌های انبوه Fri May 19 08:47:34 IRDT 2017
تدبیر 24 تمدید زمان رای‌گیری انتخابات تا ساعت 20 Fri May 19 17:57:22 IRDT 2017
تدبیر 24 شهرداری پاکدست و اصلاح‌طلب Sat Jul 08 07:53:16 IRDT 2017
تدبیر 24 سهل‌انگاری سرباز و یک حادثه Tue Jul 18 11:30:02 IRDT 2017
تدبیر 24 انهدام باند بین المللی قاچاق تهران Sun Aug 20 10:06:03 IRDT 2017
تدبیر 24 پسری که پدرش را آتش زد Sun Jan 07 11:57:52 IRST 2018
تدبیر 24 اظهارات متفاوت همراه قائدی Sun Feb 04 14:13:31 IRST 2018
تدبیر 24 بازهم قاضی پور مجلس را به جنجال کشید Tue Jun 06 14:15:15 IRDT 2017
تدبیر 24 ناظران شورای نگهبان صورتجلسه 62 هزار و 381 شعبه را امضا کرده اند/ حلال و حرام خواندن رای توهین به مردم است Sat May 27 18:05:49 IRDT 2017
تدبیر 24 برخورد با «قمه‌زنی» Thu Sep 28 21:00:02 IRST 2017
تدبیر 24 نامه‌ای به آدرس حجت‌الاسلام رئیسی Sun May 21 07:48:41 IRDT 2017
تدبیر 24 اتحاد علیه کره‌شمالی Mon Jan 15 09:24:38 IRST 2018
تدبیر 24 زنان عربستانی به استادیوم‌ها رفتند! Sat Jan 13 14:11:27 IRST 2018
تدبیر 24 زلزله در اردوگاه شیعیان عراق؟ Mon Jul 24 12:27:21 IRDT 2017
تدبیر 24 تمدید ماموریت ارتش Sun Dec 17 09:09:50 IRST 2017
تدبیر 24 83 هزار کلاس درس «غیراستاندارد» Sun Oct 01 18:30:02 IRST 2017
تدبیر 24 چطور راستی‌آزمایی کنیم؟ Mon Dec 18 10:55:49 IRST 2017
تدبیر 24 راهکاری برای پاسخ به تهدیدات آمریکا Wed Jul 19 08:22:50 IRDT 2017
تدبیر 24 دوین نقشه راه نسل پنجم شبکه ارتباطی در کشور Sun Dec 17 08:59:57 IRST 2017
تدبیر 24 روحانیون از کارهای اجرایی فاصله بگیرند Mon Dec 18 11:17:18 IRST 2017
تدبیر 24 درخواست ظریف برای رفع موانع بانکی بین ایران و برزیل Wed Apr 11 09:23:22 IRDT 2018
تدبیر 24 همایش مجمع عمومی جبهه مردمی نیروهای انقلاب آغاز شد Thu Feb 23 08:51:37 IRST 2017
تدبیر 24 «هفت» کی پخش می‌شود؟ Fri Jul 28 15:58:24 IRDT 2017
تدبیر 24 آغاز ساخت 4 دانشکده جدید Tue Nov 21 08:46:13 IRST 2017
تدبیر 24 کاهش قیمت طلا و نفت Wed Apr 11 09:39:53 IRDT 2018
تدبیر 24 تیپ مرجانه گلچین در سالن زیبایی! Tue Jan 30 11:48:34 IRST 2018
تدبیر 24 ضرورت ارایه طرح یا لایحه‌ برای رفع خلاء Sun Nov 19 18:30:02 IRST 2017
تدبیر 24 خاطره‌گویی قالیباف از هاشمی Sat Aug 19 08:12:06 IRDT 2017
تدبیر 24 شاسی بلند جدید پورشه Fri Sep 01 06:30:02 IRDT 2017
تدبیر 24 زنان باسواد 2 برابر بیشتر از مردان «بیکار» هستند Sun Feb 25 11:04:06 IRST 2018
تدبیر 24 تشکر «ظریف» از حضور باشکوه ایرانیان در انتخابات ریاست‌جمهوری Sat May 20 09:50:19 IRDT 2017
تدبیر 24 شریعتمداری دست به دامن جهانگیری شد+ عکس Mon Jan 29 08:46:06 IRST 2018
تدبیر 24 تداوم بارش‌ها در کشور Mon Apr 03 14:15:18 IRDT 2017
تدبیر 24 تبعات شعارهای پوپولیستی نامزدها Tue May 02 07:57:32 IRDT 2017
تدبیر 24 هوا ناسالم است Wed Jan 31 16:52:40 IRST 2018
تدبیر 24 واکنش باهنر به اهانت به رئیس‌جمهور در روز قدس Sat Jun 24 18:29:25 IRDT 2017
تدبیر 24 فضای دروغگویی و افترا باید به پایان برسد Thu Aug 17 09:16:21 IRDT 2017
تدبیر 24 محمدبن‌سلمان: روی نهادهای مذهبی حساب باز کرده‌ایم Sat Jun 24 12:16:57 IRDT 2017
تدبیر 24 سرورهای پرحاشیه تلگرام Thu Aug 03 09:56:16 IRDT 2017
تدبیر 24 امیدوارم با حضور بطحایی بخشی از مشکلات فرهنگیان مرتفع شود Sat Aug 12 09:22:13 IRDT 2017
تدبیر 24 توصیه‌های تغذیه‌ای وزارت بهداشت برای ماه رمضان Thu May 25 08:39:31 IRDT 2017
تدبیر 24 تخریب تنوع زیستی تهران نتیجه ساخت و سازهای شهرداری Wed May 31 08:53:12 IRDT 2017
تدبیر 24 آزادترین اقتصادهای جهان کدامند Sun Feb 04 09:28:14 IRST 2018
تدبیر 24 غضب و شیطان عامل ترقی Sat Aug 12 16:34:47 IRDT 2017
تدبیر 24 رهبر انقلاب بحث عدالت را هدایت می‌کنند Mon Feb 19 16:01:34 IRST 2018
تدبیر 24 پیام تبریک جامعه روحانیت به حسن روحانی Tue May 23 09:48:23 IRDT 2017
تدبیر 24 خاص‌ترین پراید ایران Mon Feb 12 13:15:06 IRST 2018
تدبیر 24 راه مشهد کوتاه می‌شود؟ Wed Jun 28 11:56:34 IRDT 2017
تدبیر 24 سبد هزینه کارگران Sun Jan 07 09:02:41 IRST 2018
تدبیر 24 مانعی برای سفرم به تهران و دمشق وجود ندارد Sun Feb 12 17:20:45 IRST 2017
تدبیر 24 شمارش معکوس برای ورود مدرن‌ترین هواپیمای برجامی به ایران Sat Mar 04 13:11:05 IRST 2017
تدبیر 24 حمایت از کالای ملی، لازمه رشد اقتصاد Sun Mar 25 08:27:00 IRDT 2018
تدبیر 24 چرا مردم ایران از مطبوعات رویگردانند؟ Mon Dec 18 10:48:39 IRST 2017
تدبیر 24 انزجار از دشمنان Sat Nov 04 09:19:10 IRST 2017
تدبیر 24 ایتالیایی‌ها پس از 50 سال به ایران می‌آیند! Sun Apr 09 10:18:14 IRDT 2017
تدبیر 24 حجاب ورزشی برند معروف/عکس Fri Nov 17 08:53:29 IRST 2017
تدبیر 24 روایت «وکیلی» از آزردگی خاطر رئیس‌جمهور Sun May 07 14:09:23 IRDT 2017
تدبیر 24 5 نفر در پی ریزش سه ساختمان در خیابان خلیج‌فارس کشته شدند+ اسامی کشته‌ها و مصدومان Wed Feb 22 08:39:54 IRST 2017
تدبیر 24 سقوط مرگبار 3نفر به چاه 40 متری در اصفهان Mon May 29 10:07:49 IRDT 2017
تدبیر 24 مقابل سوریه 3 امتیاز بدون گل خورده می‌خواهیم Sun Sep 03 08:59:59 IRDT 2017
تدبیر 24 آغاز پرداخت تسهیلات به ناشران Mon Jul 31 15:55:55 IRDT 2017
تدبیر 24 قهرمانی که بارسلونا و اتلتیکو به والنسیا هدیه دادند Sat Mar 11 08:22:27 IRST 2017
تدبیر 24 رهبران‌ اروپا ‌ترامپ و سلمان ‌را مسخره کردند +عکس Wed May 31 13:28:38 IRDT 2017
تدبیر 24 ناسا استخدام می‌کند Wed Aug 02 14:48:06 IRDT 2017
تدبیر 24 هلاکت 3 تروریست Fri Jul 21 11:25:08 IRDT 2017
تدبیر 24 آغاز رسمی جشنواره فیلم فجر Fri Feb 02 14:30:02 IRST 2018
تدبیر 24 اسرارقتل خانم مهندس در سینه مرد جوان Sat Jan 13 11:39:34 IRST 2018
تدبیر 24 نکاتی درباره سفید کردن دندان ها با محصولات موجود در بازار Wed Jun 21 10:15:56 IRDT 2017
تدبیر 24 سرمایه صندوق‌های رفاه دانشجویی 90 میلیارد تومان افزایش می‌یابد Tue Feb 28 13:16:02 IRST 2017
تدبیر 24 مجید صالحی و نیوشا ضیغمی Sat Jan 06 13:23:26 IRST 2018
تدبیر 24 مکانیک پنجه‌طلا! Tue Dec 19 12:16:21 IRST 2017
تدبیر 24 ایران در مسیر کروزهای غول پیکر قرار می‌گیرد Mon May 29 12:29:40 IRDT 2017
تدبیر 24 با احتیاط خرما مصرف کنید ! Sat Dec 30 11:44:39 IRST 2017
تدبیر 24 سکوت 5 ساله خواهر در قتل برادر Mon Jan 01 12:13:25 IRST 2018
تدبیر 24 مشهد لرزید Wed May 03 08:13:49 IRDT 2017
تدبیر 24 غیرقانونی است ،کمیسیون نظارت بر انتخابات وارد شود Sat May 06 18:15:52 IRDT 2017
تدبیر 24 چند نکته در باب حمله موشکی سپاه Tue Jun 20 08:30:03 IRDT 2017
تدبیر 24 پیش بینی اتلاف 30 درصدی دام‌ Wed Nov 15 11:33:40 IRST 2017
تدبیر 24 ضرورت آمادگی کامل برای مدیریت و کنترل بازار شب عید Sat Feb 25 15:37:35 IRST 2017
تدبیر 24 اولویت پرداخت‌ فرهنگیان Fri Jul 21 13:07:02 IRDT 2017
تدبیر 24 نرخ طلای جهانی ثابت ماند Mon Aug 07 12:25:08 IRDT 2017
تدبیر 24 سقف درآمدهای دولت در سال 1396 تعیین شد Sun Feb 26 12:24:07 IRST 2017
تدبیر 24 حجاب خانم بازیگر مشهور Tue Jan 16 11:55:32 IRST 2018
تدبیر 24 علت عجیب طلاق خانم وآقای بازیگر Wed Dec 27 15:09:11 IRST 2017
تدبیر 24 گزارش صالحی از وضعیت فعلی فعالیت های هسته ای/ انعقاد قرارداد با روسیه برای راه اندازی دو نیروگاه Wed Apr 19 09:57:28 IRDT 2017
تدبیر 24 بازدید وزیر نیرو از روند اجرای طرح ساماندهی شبکه برق بازار اهواز Tue Jul 11 08:59:37 IRDT 2017
تدبیر 24 سفر روحانی به عمان و کویت؛ سرآغاز فصلی نوین در روابط ایران و شورای همکاری خلیج فارس Sat Feb 18 13:50:17 IRST 2017
تدبیر 24 ترامپ: ایران حکومتی سرکش است Fri Jul 14 14:40:05 IRDT 2017
تدبیر 24 انتشار جلد دوم "بازشناسی مهاجرت" Tue Jan 09 12:32:37 IRST 2018
تدبیر 24 مضجع شریف امام رضا(ع) غبار روبی شد Sun Jul 23 12:34:15 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران کاهش قیمت مرغ در بازار ادامه دار شد/ نرخ به 7450 تومان رسید Sat Jan 06 14:55:51 IRST 2018
صبحانه با خبر چه خودروهایی جانشین پراید می‌شوند؟ +عکس Sat Sep 02 14:50:57 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی رونمایی از نرم افزار کاربردی زعفران دانشگاه تربت حیدریه Wed Jan 24 18:34:00 IRST 2018
روزنامه کیهان مصر رسماً وارد جنگ لیبی شد /طرابلس، آنکارا و شورای امنیت اعتراض کردند Sun May 28 21:09:09 IRDT 2017
فرارو روحانی در اولین جلسه کابینه دوازدهم چه گفت؟ Sun Aug 20 18:21:43 IRDT 2017
خبرگزاری مهر بچه مسجدی‌ها احیاگر تئاتر مردمی می‌شوند/ گامی برای تحقق هنر فاخر Wed Dec 20 14:32:41 IRST 2017
خبرگزاری دانشجو واگذاری بخش‌های دیالیز دولتی کشور به بخش خصوصی فاجعه‌آفرین است Sun Jan 01 15:43:01 IRST 2017
ایسکانیوز پورقاز بازی با پرسپولیس را از دست داد Fri Jan 26 17:41:17 IRST 2018
ایران آنلاین آلبرایت: غرایز غیردموکراتیک ترامپ دردسرساز است Mon Apr 16 09:21:01 IRDT 2018
تیک تصاویر : فرار از موصل Sat Apr 22 13:15:13 IRDT 2017
ورزش 3 اعتراف جالب زیدان در مورد ایسکو و موراتا Mon Feb 27 18:05:00 IRST 2017
صراط جزئیات انفجارهای دمشق/ افزایش آمار شهدا و مجروحان به 160 نفر Sat Mar 11 16:02:47 IRST 2017
انتخاب پلیس دوبی گشت ویژه امنیت مدارس تشکیل داد Sat Feb 03 16:26:44 IRST 2018
میزان ارزش بخش تولیدات حیوانات آزمایشگاهی موسسه رازی، سالانه 5 میلیون دلار Sat Jun 24 16:12:58 IRDT 2017
دیپلماسی ایرانی کرملین: برنامه‌ریزی سفر روحانی در حال انجام است Tue Mar 14 09:36:08 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران حضور 6 تیم خارجی در لیگ جهانی کشتی آزاد قطعی شد Sun Nov 12 11:28:05 IRST 2017
فرادید بحث بر سر مدیریت شهر: مناظره سردار و شهردار Sat Nov 25 10:23:02 IRST 2017
اقتصاد آنلاین نرخ انواع دریل در بازار تهران؟ +جدول Thu May 11 15:17:51 IRDT 2017
آفتاب ایران نیروهای عراقی مناطق جدیدی از تلعفر را آزاد کردند Wed Aug 23 12:28:05 IRDT 2017
تهران پرس آخوندی مشتاق صندلی شهرداری است Sun May 28 12:42:00 IRDT 2017
مشرق نیوز تصاویر هوایی از انفجار یک ساختمان در انگلیس Mon Feb 26 16:11:43 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا مطالبات کارگران سهاسرام همچنان بلاتکلیف/ تجمع پی‌درپی کارگران کارخانه/ برای درمان دختر سرطانیم پول ندارم! Sat Feb 18 15:23:44 IRST 2017
عصر ایران عمار حکیم کردهای عراق را به حفظ یکپارچگی کشور فراخواند Wed Aug 16 13:00:34 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران حقوق میراث فرهنگی در کشور جدی گرفته نشده است Sat May 27 15:46:05 IRDT 2017
تی نیوز بزرگترین رویداد قرآنی شیراز با حضور قرآن آموزان 10 کشور جهان Sat Jul 08 17:41:01 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران گران ترین گوشی های حال حاضر دنیا+ تصاویر Wed Apr 12 03:00:01 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم پرواز گسترش فولاد به تأخیر خورد، برزیلی‌ها محروم شدند! Sat Mar 04 12:06:42 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی جوانان جودوکار ایران از سفر به باکو بازماندند Wed Apr 19 21:50:00 IRDT 2017
پارس فوتبال واکنش تند و تیز روشن به شکایت افتخاری: فقط زن‌ ها شکایت می‌ کنند ؛ این آقا اصلاً عددی نیست! Tue Nov 07 11:14:47 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی امام جمعه ایلام: جریان نفاق به دنبال تضعیف دولت و ناکارآمد نشان دادن نظام است Fri Jan 26 18:25:00 IRST 2018
پارس نیوز حسینی:دادن وعده 100 روزه و انکار آن یعنی فریب مردم Sat Apr 15 10:11:37 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران بیش از 3 هزار نفر در استان سمنان مشغول به کار شدند Sun Apr 08 11:10:48 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا قطر: عربستان حج را سیاسی نکند Mon Aug 21 21:04:19 IRDT 2017
صبحانه با خبر نقش بسزای بانک شهر در حمایت از موضوعات فرهنگی Mon Sep 11 16:01:44 IRDT 2017
افکارخبر «دوباره زندگی» با گلاب آدینه/نقش متفاوت خانم بازیگر Tue Oct 17 11:18:45 IRST 2017
آفتاب تجمع علیه «اسنپ» و«تپسی» مقابل مجلس Mon Feb 20 14:53:58 IRST 2017
واحد مرکزی خبر تداوم مخالفت با حضور زنان Wed Aug 23 11:58:21 IRDT 2017
برنا تلاش برای افزایش توان دفاعی را متوقف نمی کنیم/ هیچ هراسی از تهدیدها نداریم/ آماده داشتن رابطه با همه کشورها هستیم Sat Feb 11 09:21:35 IRST 2017
فردا طرز پخت کیک کشمشی برای عصرانه‌های تابستان Wed Jul 12 14:10:57 IRDT 2017
خبرگزاری مهر تجمع و راهپیمایی مردمی در اعتراض به آشوب های اخیر در استان ها -3 Wed Jan 03 14:29:13 IRST 2018
العالم رابطه دوستانه یک مرد با خرس غول پیکر+ویدیو Fri Feb 10 11:49:51 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا کنترل جرایم و ارتقا احساس امنیت مسافران و گردشگران در ایام نوروز Fri Mar 30 17:08:36 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر مهار کامل آتش سوزی در خط لوله فاز 20 و 21 پارس جنوبی Thu Jun 01 01:34:50 IRDT 2017
میزان فابرگاس: امیدوارم چلسی قهرمان لیگ برتر شود/ حضور در فینال جام‌جهانی بهترین تجربه‌ام بود Thu Feb 16 08:00:02 IRST 2017
انتخاب جدال لفظی در مجلس/ دلخوش: اشکال ندارد به من بگویید خفه شو حرف نزن/ لاریجانی: احساسی حرف نزنید Wed Oct 25 09:52:29 IRST 2017
خرداد نیوز احتمال سفر جهانگیری به عراق در بهمن‌ماه/ تلاش تهران برای عبور اربیل و بغداد از بحران Sun Jan 21 10:28:08 IRST 2018
آریا فیلم‌های جذاب سال 2017 که نباید نادیده بگیرید Thu Sep 14 07:30:50 IRDT 2017
میزان همدست فراری عامل قتل عام خانوادگی خرم آباد دستگیر شد Sun Mar 05 09:49:19 IRST 2017
تابناک جوانان امروز، جهادی تر از مدیران دیروزند Wed Apr 05 13:34:25 IRDT 2017
امید هسته ای قبض‌های تلفن ثابت چگونه محاسبه می‌شود؟ Thu Jan 26 12:14:40 IRST 2017
فردا حریق مرگبار در رستورانی در «بنگلور» هند Mon Jan 08 12:05:48 IRST 2018
خبرگزاری فارس اعتراض دبیرکل جامعه فاطمیون به قطع حق عائله‌مندی زنان مجرد در آموزش‌وپرورش Sun Apr 08 11:33:00 IRDT 2018
تین ترافیک سنگین در محور آمل - تهران/ بارش برف و باران در راه‌های کشور Sat Apr 01 10:15:57 IRDT 2017
بنکر 60 درصد دارایی بانک‌ها فریز شده است Sat Nov 04 08:39:38 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران 3 کتاب دربحث پیشگیری از اعتیاد در سال تحصیلی جدید در اختیار معلم قرار می‌گیرد Thu Apr 20 16:22:00 IRDT 2017
خبرگزاری فارس کابوس هولناک ستاره نگون بخت من‌سیتی+کاریکاتور Sat Feb 18 17:05:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی احداث پل چهارم بر روی رودخانه چشمه کیله تنکابن از رویا تا واقعیت Tue Feb 14 13:44:00 IRST 2017
افکارخبر این فروشگاه‌ها کارمند ندارند! +تصاویر Sun Sep 17 23:23:18 IRDT 2017
598 افزایش قیمت سکه و ارز +‌ جدول Mon Jan 23 18:52:24 IRST 2017
ایلنا پوستر نمایش کمدى ترسناک «اخککندو» رونمایى شد+عکس Sat Jun 24 13:08:19 IRDT 2017
ایران آنلاین سقوط کارگر به چاهک آسانسور Sat Jun 24 14:00:56 IRDT 2017
ورزش 3 کلوپ: مصدومیت استوریج جدی نیست Tue Jan 03 09:00:00 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران خرید بلیت هواپیما به مقصد استانبود چقدر آب می خورد؟ Thu Aug 17 00:19:01 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران هنرمندان تلخی‎های حادثه منا را برای مردم عرضه کنند Sun Aug 27 10:33:59 IRDT 2017
آفتاب ایران رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام به آیت الله مدرسی یزدی تسلیت گفت Sun Nov 12 15:06:07 IRST 2017
بهار نیوز بازگشت شیرهای نوستالوژیک! Fri Oct 27 12:18:08 IRST 2017
ساعت24 ماکرون 80 رهبر جهان را به فرانسه دعوت کرد Fri Jan 05 13:41:30 IRST 2018
خبرگزاری دانشجو تسلط نیروهای امنیتی افغانستان بر بیمارستان نظامی طالبان Sat Dec 09 11:28:00 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران نخست وزیر انگلیس امروز در ترکیه Sat Jan 28 10:18:22 IRST 2017
بولتن نیوز اسامی 12 بسکتبالیست ایران برای کاپ‌ آسیا اعلام شد Tue Aug 01 15:38:13 IRDT 2017
اعتدال روش‌هایی برای افزایش انگیزه ورزشکاران در باشگاه Mon May 01 09:33:28 IRDT 2017
نامه نیوز استقلال با جوانانش بهترین تیم هفته شد Tue Jan 24 10:56:21 IRST 2017
اعتدال رسانه های تخریبگر دولت به اخلاق بی‌اعتنا هستند Mon Feb 27 10:29:50 IRST 2017
ساعت24 جزییات مراسم تودیع و معارفه معاون امور زنان و خانواده؛ نهاوندیان: فضای دروغگویی و افترا باید به پایان برسد/مولاوردی:جمع‌آوری 400 صفحه توهین و تخریب علیه معاونت زنان/ ابتکار:ستاد ملی زن و خانواده احیا می‌شود Thu Aug 17 09:49:00 IRDT 2017
دولت بهار استالین به روایت مقام معظم رهبری Sat Mar 04 22:37:00 IRST 2017
پایگاه خبری الف شعار علیه عادل و پادرمیانی گرشاسبی Tue Feb 13 17:30:00 IRST 2018
صبا ایران تلگرام در آستانه رفع فیلتر؟ Mon Jan 08 13:00:26 IRST 2018
بولتن نیوز تورم عوامل تولید با 1.7 درصد افزایش به 7.6 درصد رسید Tue Aug 29 12:36:48 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم ضرورت توقف ساخت دیوار در نزدیک ساختمان مجلس Sun Oct 15 12:21:01 IRST 2017
روزنامه دنیای اقتصاد ناطق نوری کاندیدای 1400 اصولگرایان Wed Dec 27 13:33:51 IRST 2017
بی باک نیوز خلاصه لیگ اروپا: لیون 1-1 آتالانتا Fri Sep 29 00:11:01 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران جاذبه های گردشگری و زیبایی‌های ایران از دید شبکه جیوگرافیک + فیلم Wed Feb 08 19:01:17 IRST 2017
سراج 24 آغاز حملات «بانون» به کاخ سفید Mon Aug 21 15:00:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران کنگره ندای ایرانیان 5 مرداد برگزار می‌شود/ تشکیل کمپین دهه هفتادی‌های حزب ندای ایرانیان Sat Jul 22 19:42:47 IRDT 2017
بولتن نیوز معرفی دبیرجشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران Sun Apr 30 13:04:24 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران خراسان شمالی دارنده رتبه نخست ثبت ازدواج در کشور Wed Nov 01 15:42:02 IRST 2017
خرداد نیوز بدترین کشور برای بازنشستگان معرفی شد Thu Jul 27 15:19:47 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر آغاز بیستمین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر Sat Jul 01 10:35:01 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران هشدار سازمان ملل نسبت به فروپاشی کامل اوضاع در یمن Wed May 31 09:41:54 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران پیروزی پرگل بایرن‌مونیخ در شب شکست لاس‌پالماس Sat Aug 19 10:04:31 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران افتتاح 446 پروژه شهری و روستایی در خراسان رضوی Mon Aug 28 11:26:15 IRDT 2017
بولتن نیوز برخی به دنبال جدایی کالیفرنیا از آمریکا هستند Mon Oct 23 13:26:00 IRST 2017
598 2+1 استقلالی در برزخ انتخاب منصوریان Tue Jul 11 14:42:47 IRDT 2017
ایلنا اتهام به دخترم دستمایه تبلیغاتی یکی از کاندیدا شد Fri May 05 12:39:00 IRDT 2017
ایلنا بدمینتون‌بازان ایران عازم بلغارستان شدند Wed Aug 09 14:00:18 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران داخل خودرو حریم خصوصی نیست Tue Jul 04 13:38:07 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران بازخوانی بیانات رهبری در دیدار دولت‌های هفتم و هشتم Thu Aug 31 20:39:51 IRDT 2017
تی نیوز سیاست دولت توانمند سازی خانواده های ضعیف است Tue Jul 11 20:54:04 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم نمی توانیم موش های تهران را منقرض کنیم Fri Dec 29 09:20:13 IRST 2017
خبرگزاری مهر برای وضع درآمدی شهرداری‌های خوزستان متأسف شدم Fri Oct 20 10:28:52 IRST 2017