صراط - Mon May 22 10:42:41 IRDT 2017 نمایش خبر

ملک سلمان به عالم افراطی هند تابعیت عربستانی داد

صراط: عالم افراطی هندی که نقش بسزایی در ایجاد تفرقه میان مسلمانان ومردم هند دارد، توسط شاه سلمان تابعیت عربستانی دریافت کرد.



 
به گزارش تسنیم، «ذاکر نایک» عالم افراطی هندی است که با آموزش تعالیم وهابیت نقش بسزایی در نا آرامی‌های هند و برخوردهای سخت هندوها با مسلمانان دارد.
 

 

 
  
  

 او که تحت تعقیب پلیس بین‌الملل بوده به عربستان پناه برد و پس از مدتی ملک سلمان در اقدامی تامل برانگیز و البته قابل پیش بینی به وی تابعیت عربستانی اعطا کرد تا خیال همه را از محاکمه و دستگیری وی توسط پلیس بین الملل راحت کند.
 

 
ملک سلمان درحالی شخصا تابعیت این افراطی هندی را تغییر داد که وی علاوه بر به آشوب کشاندن هند، به علت پول‌شویی و فساد مالی نیز تحت تعقیب است. 
 

 
چندی پیش هند در پی سخنرانی تفرقه برانگیز ذاکر نایک، موسسه اسلامی که او اداره می‌کرد را نیز غیرقانونی اعلام کرد.
 

 
پیش از این تلویزیون بنگلادش نیز سخنرانی‌های وی را به دلیل ایجاد تفرقه بین مسلمانان ممنوع اعلام کرده بود.
 

 
کشورهای دیگری نیز مثل انگلیس و کانادا با دلایلی مشابه سخنان وی را غیرقانونی می‌دانند.
 

 
آل ‌سعود که میزبان سران شماری از کشورهای عربی و اسلامی بود از ترامپ دعوت کرده تا به سران کشورهای اسلامی درس اسلام بدهد!
 

 
این اقدام شاه سلمان به قدری مضحک بود که حتی روزنامه‌های طرفدار آل سعود نیز نتوانستند در قبال آن سکوت کنند.
 

 
«دیلی پاکستان» در این ارتباط نوشت : پناه برخدا! کار به جایی رسیده است که ترامپ به سران اسلامی درس اسلام بدهد.
صراط آمادگی واشنگتن برای پاسخ نظامی به کره شمالی Sat Sep 16 07:32:26 IRDT 2017
صراط توصیه وزیر کشور به رسانه ملی درباره مناطق مرزی Tue Nov 13 23:44:01 IRST 2018
صراط ابطحی: اُفت نرخ دلار مشکوک است Thu Oct 04 11:31:45 IRST 2018
صراط کاهش نگاه منفی آمریکایی‌‌ها به ایران/ روسیه جلو زد! Sun Apr 23 20:30:46 IRDT 2017
صراط ثروت ترامپ کاهش یافت Wed Mar 22 12:12:13 IRDT 2017
صراط سعد حریری از فرانسه عازم قاهره شد Tue Nov 21 16:45:49 IRST 2017
صراط خستگان "سیاسی" در شهرداری تهران! Mon Jul 24 08:31:35 IRDT 2017
صراط پدرِ "رمز عبور" از توصیه‌های خود ابراز تاسف کرد Mon Aug 14 10:07:36 IRDT 2017
صراط نرخ کرایه تاکسی افزایش یافت؟ Sat Dec 08 11:19:35 IRST 2018
صراط تصاویر/ رونمایی از خودروی فورد هیبریدی پلیس آمریکا Tue Apr 11 11:58:20 IRDT 2017
صراط ارتباط تلفنی مشترکان 8 مرکز مخابراتی مختل می شود Sat Sep 02 15:54:07 IRDT 2017
صراط نگرانی اندیشکده آمریکایی از شکست روحانی Mon Mar 27 01:01:50 IRDT 2017
صراط شرط ترامپ برای لغو تحریم‌های روسیه Mon Jul 10 11:14:53 IRDT 2017
صراط کاهش 23درصدی بارندگی در پایتخت Sat Sep 22 13:00:46 IRST 2018
صراط آمار تکان‌دهنده جراحی‌های «تروما» طی ایام نوروز Sat Apr 08 20:06:26 IRDT 2017
صراط موارد عجیب استفاده از عطر و ادکلن Wed Feb 15 14:33:12 IRST 2017
صراط ربیعی: با پاشیدن پول اشتغال‌ و فقر حل نمی‌شود Wed Aug 16 18:55:37 IRDT 2017
صراط روحانی: روز انتخابات، یوم‌القدر است Fri Mar 31 10:50:54 IRDT 2017
صراط رایزنی دو روزه ظریف با مقامات آلمان +عکس Wed Jun 28 10:39:22 IRDT 2017
صراط تغییر رویکرد نظامی اسرائیل از «جنگ نیابتی» به «جنگ مستقیم» Thu Feb 15 10:10:27 IRST 2018
صراط راست‌دست‌ها بیستر عمر می‌کنند یا چپ‌دست‌ها؟ Thu Feb 23 16:42:37 IRST 2017
صراط پدر رضا یزدانی خواننده موسیقی راک درگذشت Sun Apr 08 09:34:46 IRDT 2018
صراط اختلاف اعضای شورای کار برای افزایش پرداخت های کارگری Wed Nov 14 19:08:01 IRST 2018
صراط شعارهای روی جلد نخستین لایحه بودجه ترامپ +عکس Fri Mar 17 12:42:37 IRST 2017
صراط شعری از دهخدا که به نام دیگران مشهور شده است +دستخط Sat Feb 25 11:46:27 IRST 2017
صراط 15 استان کشور درگیر سیل و کولاک Mon Nov 26 10:16:13 IRST 2018
صراط کمک کنید قلب این نوزاد از تپش نیافتد Wed Oct 31 11:30:14 IRST 2018
صراط هنرمندی آلمانی مجذوب زنگوله‌های ایرانی + عکس Sun Jan 28 15:39:37 IRST 2018
صراط خارش پوست هنگام شب نشانه چیست؟ Sat Apr 22 23:25:39 IRDT 2017
صراط بررسی استفساریه فعالیت شهرداران بازنشسته با فوریت Tue Oct 23 22:06:01 IRST 2018
صراط عکس/ نتیجه نهایی دیدار ایران و توگو Thu Oct 05 20:29:28 IRST 2017
صراط تمدید قرارداد هافبک دفاعی پرسپولیس+عکس Wed Jun 28 17:52:58 IRDT 2017
صراط اهمال اتحادیه فروشگاههای زنجیره ای پای ستاد مبارزه با قاچاق کالا را وسط کشید + سند Sun Sep 23 16:08:13 IRST 2018
صراط فیلم/ جزئیات واریز سود سهام عدالت Tue Jan 09 15:06:31 IRST 2018
صراط سارقان، طلا فروش یاسوجی را گروگان گرفتند Sat Jan 20 17:29:11 IRST 2018
صراط نتایج انتخابات میاندوره‌ای مجلس اعلام شد Mon May 22 16:46:28 IRDT 2017
صراط فیلم/ سرکوب فلسطینی‌ها توسط پلیس فلسطین! Tue Mar 14 14:22:26 IRST 2017
صراط فیلم/ چگونگی انتقال جان باختگان هواپیمای ATR از زبان فرمانده نیروی زمینی Wed Feb 21 13:06:43 IRST 2018
صراط تصاویر/ بزرگترین تعزیه میدانی کشور در صحرارود فسا Sat Sep 30 18:47:29 IRST 2017
صراط آخرین تصمیمات اتخاذ شده در رابطه با طرح ترافیک سال 97/ جزئیات محدودیت تردد موتورسیکلت‌ها در تهران از سال 98 Mon Jan 01 09:38:25 IRST 2018
صراط عکس/ فرزند رهبرانقلاب در مراسم عزاداری بین مردم Sun Sep 16 16:24:55 IRDT 2018
صراط تصاویر/ دیوارنوشته‌های سی‌وسه‌پل Wed May 31 20:24:39 IRDT 2017
صراط روایتی تازه از ماجرای بازداشت 11 شاهزاده سعودی Tue Jan 09 14:28:28 IRST 2018
صراط تصاویر/ رئیس قوه قضائیه در مرقد امام راحل Sat Jun 24 15:47:23 IRDT 2017
صراط پیام آقای گل لیگ برتر به هوادارانش Sat Jul 15 08:01:04 IRDT 2017
صراط فیلم/وصیتنامه مرحوم هاشمی کجاست؟! Wed Jan 10 14:04:16 IRST 2018
صراط واکنش تازه کی‌روش به پذیرفته نشدن استعفایش Sun Feb 26 10:27:56 IRST 2017
صراط رئیسی درگذشت مسئول پشتیبانی اربعین را تسلیت گفت Tue Oct 31 15:54:56 IRST 2017
صراط نیویورک تایمز هم حصر بن نایف را تایید کرد Thu Jun 29 11:12:05 IRDT 2017
صراط کاهش قیمت خودرو و افزایش فروشندگان در بازار Tue Oct 02 22:41:01 IRST 2018
صراط انتقاد کارگزاران از روحانی! Fri Dec 29 17:46:04 IRST 2017
صراط بی‌احترامی لبنانی‌ها به سرود ملی ایران +واکنش رئیس فدراسیون بسکتبال Thu Aug 17 18:32:57 IRDT 2017
صراط مجازات قمه زنی در قانون چیست؟ Thu Sep 21 09:21:23 IRDT 2017
صراط اقتصاد دیجیتال به زودی حاکم خواهد شد Mon Feb 05 22:24:48 IRST 2018
صراط زنان "گاز گیر" داعش طعمه ائتلاف آمریکایی شدند! Wed Mar 08 10:29:15 IRST 2017
صراط فروشنده فرانسوی خون‌های آلوده در ایران نمایندگی زد! Sat Dec 31 12:33:34 IRST 2016
صراط سرمربی صبای قم انتخاب شد Mon Nov 20 14:17:40 IRST 2017
صراط انهدام باند بزرگ برپایی پارتی‌های شبانه در کرمان Sun May 07 08:45:57 IRDT 2017
صراط «بادیگارد» از جشنواره وین 3 جایزه گرفت Mon Jul 10 14:32:50 IRDT 2017
صراط یادی از سریال نوستالژی و محبوب دهه 60 Wed Jan 10 09:42:47 IRST 2018
صراط اعلام ترکیب استقلال برای بازی با تراکتورسازی Fri Jan 05 12:31:33 IRST 2018
صراط زائران فقط به تیم‌های امداد پزشکی ایران مراجعه کنند Mon Oct 29 11:38:39 IRST 2018
صراط اوباما با تیپ جدید +عکس Thu Mar 09 02:03:01 IRST 2017
صراط صربستان و روسیه در لیگ جهانی شکست خوردند Thu Jul 06 09:14:18 IRDT 2017
صراط تصاویر/ تیراندازی مرگبار در کنیسه یهودیان در آمریکا Sun Oct 28 09:00:10 IRST 2018
صراط چراغ سبز دولت به نوسازی بافت فرسوده پایتخت Tue Dec 05 11:50:07 IRST 2017
صراط تصاویر/ اولین بدعت شورای شهر تهران Tue Sep 05 11:57:31 IRDT 2017
صراط مرعشی: مشکلی با عارف ندارم و از ارادتمندانش هستم Mon Nov 26 19:46:01 IRST 2018
صراط سه خودروی لاکچری که دیگر وارد نمی‌شود Wed Dec 27 10:39:05 IRST 2017
صراط چگونگی خواندن نماز شب آخر ماه میهمانی خدا Sun Jun 25 03:19:01 IRDT 2017
صراط شطرنج‌بازان نوجوان ایران در آسیا سوم شدند Sat Apr 08 23:59:38 IRDT 2017
صراط ابهام در مذاکره مستقیم با طرف‌های سوری در آستانه Sun Jan 22 21:51:18 IRST 2017
صراط تکه‌هایی از ایران که شبیه سیارات دیگرند +تصاویر Mon Oct 15 00:24:01 IRST 2018
صراط چرا معلم‌ها فقیر می‌شوند؟ Mon Jan 01 12:23:31 IRST 2018
صراط تصاویر/ آتش سوزی انبار کالا در اتوبان تهران - کرج Fri Apr 14 00:34:52 IRDT 2017
صراط تصاویر/ رییس جمهور جنجالی فیلیپین و همسرش Sun Apr 30 16:31:32 IRDT 2017
صراط زلزله به 400 خانه کرمانی آسیب وارد کرده است Fri Dec 22 12:36:02 IRST 2017
صراط سپاهان با خوش‌شانسی از پارس جم امتیاز گرفت Fri Aug 11 20:19:41 IRDT 2017
صراط توصیه‌های عملی رهبری برای ماه‌های رجب و شعبان Thu Mar 30 16:23:01 IRDT 2017
صراط نماینده زن یک ماه در کانادا چه می‌کرد؟ +عکس Tue Mar 07 14:44:17 IRST 2017
صراط التهاب بازار ارز از تلگرام کلید خورد Tue Apr 10 12:02:02 IRDT 2018
صراط داستان یک ترور در "دیوار به دیوار 2" Sat Jan 06 13:31:55 IRST 2018
صراط لاریجانی: یک و نیم میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی خلاف سیاست‌های کلی نظام است Sun Apr 09 15:31:34 IRDT 2017
صراط محدودیت ها ترافیکی محور کرج – چالوس برای تاسوعا و عاشورا Sun Sep 24 17:54:30 IRST 2017
صراط یک استقلالی شاگرد علی دایی شد+عکس Tue Jul 04 18:10:51 IRDT 2017
صراط پناهنده نشده‌ام، برمی‌گردم/ موضوع حاج صفی و شجاعی به داورزنی مربوط نیست Mon Aug 14 09:41:56 IRDT 2017
صراط ماجرای 10 روزه فاجعه نفتکش ایرانی Tue Jan 16 08:25:10 IRST 2018
صراط تصمیم آمریکا درباره قدس، مانند کشیدن ضامن نارنجک است Thu Dec 07 16:39:50 IRST 2017
صراط انتقاد یک استاندار از فامیل بازی در انتصاب‌ها Thu Nov 23 14:56:40 IRST 2017
صراط شعار «مرگ بر آمریکا»ی نمایندگان در پارلمان Sun Apr 09 09:35:09 IRDT 2017
صراط حماس: تیم الزواری 30 پهپاد ساخت Sun Apr 30 10:16:38 IRDT 2017
صراط سایتی که پس از انتخابات تعطیل شد Sat May 20 14:41:13 IRDT 2017
صراط برخورد خودرو با گاردریل‌های حاشیه خیابان Thu Jan 25 12:42:47 IRST 2018
صراط عدم تناسب تورم و افزایش قیمت خودرو، عامل اصلی ایجاد زیان انباشته است Fri Oct 26 14:42:31 IRST 2018
صراط بیانیه نماینده خبرگان درباره حوادث اخیر خوزستان Sat Apr 07 18:41:20 IRDT 2018
صراط فرمانده سپاه همدان: ظریف 2 سال وقت ملت را گرفت Mon Jan 02 22:24:42 IRST 2017
صراط پیام محسن رضایی به کاندیداها/ بی‌منت در خدمت شما خواهم بود Tue Apr 11 17:27:38 IRDT 2017
صراط آرزوی عجیب خواننده مشهور Sat Jan 13 09:56:26 IRST 2018
صراط عکس/ حضور سربازان روس در حرم حضرت زینب(س) Tue Sep 25 16:35:07 IRST 2018
صراط تصاویر/ صفحه نخست روزنامه‌های دوشنبه 23 بهمن Mon Feb 12 08:35:24 IRST 2018
روزنامه ایران مراسم روز هفتم درگذشت اولادی Wed Apr 27 06:00:00 IRDT 2016
خبرگزاری بین المللی قرآن 120 نفر از ممتازین حوزه علمیه یزد تجلیل می‌شوند Sat Apr 28 23:18:51 IRDT 2018
آریا جانباز 70 درصد دفاع مقدس به همرزمان شهیدش پیوست Mon Dec 25 11:09:37 IRST 2017
آفتاب ایران مدل سازی رایانه ای رشد آلزایمر در مغز+فیلم Mon Oct 15 11:20:07 IRST 2018
دفاع مقدس معرفی قهرمان کشتی نوجوانان جهان به عنوان مرزیار افتخاری Tue Jul 17 12:24:49 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم مرفاوی: مهاجمان صبا انتظارات را برآورده نکردند/ بازیکنان شادابی لازم را نداشتند Mon Jul 25 23:26:47 IRDT 2016
تهران پرس بهبود پیل خورشیدی اسفناجی با افزودن رنگ شاه توت! Tue Feb 27 13:40:00 IRST 2018
فردا بازداشت امام و خطیب جمعه «العوامیه» در عربستان Sun May 14 19:56:45 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران انتخاب رشته داوطلبان آزمون سراسری سال 1396 دانشگاه آزاد اعلام شد Thu Sep 14 11:09:11 IRDT 2017
پارس نیوز سپاه درگیری در مرز میرجاوه را تکذیب کرد Fri Sep 21 08:17:32 IRDT 2018
میزان فشردگی بازی‌ها در نتیجه گیری ما بی تاثیر نبود/ اصل جوانمردی را در فوتبال ایران ثابت کردیم Sun Apr 15 12:27:27 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران لبخند ایرانی روی امواج رادیو قزوین Tue Aug 29 16:07:10 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا افزایش 20 درصدی نرخ کرایه حمل نفتکش‌ها Wed Jul 18 19:12:12 IRDT 2018
ساعت24 "برف" در راه چهار استان Thu Nov 01 09:35:34 IRST 2018
پرشین خودرو لایحه الزام صندلی کودک در خودرو در راه مجلس Sat Sep 22 09:12:00 IRST 2018
جهان نیوز خبر ناخوشایند از ولز در مورد گرت بیل Tue Oct 03 16:25:42 IRST 2017
تدبیر حقوق آتش‌نشان‌ها در کشورهای دیگر چقدر است؟ Sun Jan 22 22:56:53 IRST 2017
ایلنا کسی نمی‌تواند بدون حضور ایران، سرنوشت سوریه را تغییر دهد/حضور آمریکا در آستانه، صادقانه و موثر نیست Mon Jan 23 13:31:04 IRST 2017
ایسکانیوز گران‌قیمت‌ترین بازیکن جهان به تیم ملی کشورش دعوت شد Fri Aug 11 10:03:50 IRDT 2017
ورزش 3 جریمه دو هزار دلاری استقلال برابر العین Tue Apr 17 13:46:38 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران آخرین گفت‌وگوی یکی از قهرمانان آتش‌نشان با همسرش/ممکن است دیگر مرا نبینی Tue Jan 24 12:32:10 IRST 2017
تی نیوز تهدید، هراس و انفعال در بازار ارز Mon Apr 09 00:35:59 IRDT 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن محفل قرآنی در آیندهوون هلند با تلاوت «محمودرضا بیژنی‌اول» Mon Feb 12 13:42:26 IRST 2018
فردا چگونه سه زن بورس را به هم ریختند Sat Sep 02 23:04:13 IRDT 2017
اقتصاد آنلاین آگهی شرکت توسعه مولد نیروگاه جهرم در سامانه ادغام و تملیک فرابورس ایران Sun May 13 10:42:39 IRDT 2018
عصر ایران فاجعه نشت نفت در شهر بندری اندونزی (عکس) Sat Apr 07 10:24:07 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر 2 کشته و 8 زخمی در حمله تروریست ها به شهر سلحب و مناطقی از دیرالزور در سوریه Thu Sep 21 10:05:58 IRDT 2017
فردا هشدار وقوع سیلاب در مناطق کوهپایه‌ای Sat Sep 29 19:05:38 IRST 2018
ایستا نیوز لزوم پیگیری جدی وصول مطالبات معوق Thu May 11 10:00:43 IRDT 2017
افکارخبر آخرین وضعیت آب وهوایی کشور Tue Jan 31 10:13:42 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران وزیر آموزش و پرورش مهمان «ایسنا» در مراسم 20سالگی‌اش Sat Dec 08 11:42:00 IRST 2018
صبحانه با خبر مجوز واردات آب معدنی های فرانسوی لغو شد Sat Sep 02 13:55:48 IRDT 2017
جهان نیوز تحلیل پیشکسوت پرسپولیس از بازی با الهلال Thu Sep 28 08:55:59 IRST 2017
انصاف زمان تعویض کارت ملی هوشمند تمدید نمی‌شود Fri Nov 24 17:38:08 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم جام جهانی 2018| سانتوس: بازیکنانم می‌گویند ایران تیم سرسختی است/ پرتغال به رونالدو وابسته نیست Fri Jun 22 17:36:48 IRDT 2018
عصر ایران ادارات اهواز تعطیل شدند Sat Jan 28 12:11:02 IRST 2017
آفتاب ایران ساختمان های آینده و تاثیر آن بر طراحی محیط کار Mon Sep 11 01:01:17 IRDT 2017
انصاف «میرسلیم به خواست مردم کناره‌گیری می‌کند نه جمنا» Wed Apr 26 11:54:22 IRDT 2017
افکارخبر لیست پرخرج ترین مربیان ده سال اخیر دنیای فوتبال! Thu Dec 28 20:50:41 IRST 2017
نامه نیوز پشت پرده ارز 15 هزار تومانی Fri Sep 07 08:39:04 IRDT 2018
روزنامه دنیای اقتصاد آشنا: آمریکا امروز تنهاتر از همیشه است Wed Sep 26 19:12:37 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی بویینگ صدها مهندس خود را اخراج می کند Wed Apr 19 02:21:00 IRDT 2017
جام نیوز تمرکز افشین در استقلال بهم ریخت/ او بزودی احیا می‌شود Sun Jan 22 15:30:40 IRST 2017
افکارخبر افزایش حق بیمه شخص ثالث Thu Mar 16 10:12:48 IRST 2017
دولت بهار پیوستن بیش از 65تشکل دانشجویی‌ به کمپین «#نجات» Tue Jan 24 13:45:00 IRST 2017
پرس شیعه اردوغان: روابطمان را با کشورهای حاشیه خلیج فارس گسترش می‌دهیم Tue May 09 21:32:35 IRDT 2017
روزنامه قانون مشخصات آیفون های جدید سال 2018 لو رفت Sun Jan 28 16:00:00 IRST 2018
پارس نیوز در روز اول لیگ قهرمانان آسیا 2017 چه گذشت؟ Tue Feb 21 09:44:43 IRST 2017
جماران ارتقای تاب آوری اجتماعی در زنان استان مرکزی سرمایه مهمی در سلامت خانواده هاست Tue Jul 18 15:59:56 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران جهادکشاورزی از زدن پاجوش خرمای پیارم خودداری کند Thu Feb 23 19:11:26 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران اعزام تیم تخصصی حمایت روانی هلال احمر گیلان به مناطق زلزله‌زده + فیلم Sun Nov 19 12:29:00 IRST 2017
برنا برگزاری اردوهای استعدادیابی مناطق 6و7 کشور Mon Oct 22 12:52:40 IRST 2018
آنا تولید زیست پلاستیک از پسماند حبوبات Tue Apr 18 15:45:51 IRDT 2017
خبرگزاری فارس واشنگتن: تعلیق تحریم‌ها نشانگر موضع ترامپ در قبال برجام نیست Fri Sep 15 00:02:00 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم قزوین| استکبار جهانی فشار همه‌جانبه خود را بر ملت ایران تحمیل می‌کند Mon Sep 03 11:47:54 IRDT 2018
ایران آنلاین خروج قطار از ریل / وحشت در ریل قطارقزاقستان- آلماتی Mon Jun 18 09:41:45 IRDT 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن حفظ کرامت ارباب رجوع با استخدام جامعه قرآنی متخصص Sun May 21 08:37:14 IRDT 2017
آریا نیشابور میزبان 300 دانش آموزان مرز نشین شرق کشور Tue Aug 21 13:40:21 IRDT 2018
آفتاب ایران استعفای شهردار رد شود، نجفی ملزم به ادامه فعالیت است Sat Apr 07 12:52:19 IRDT 2018
پایگاه خبری الف هیات حقیقت‌یاب شیمیایی به سوریه اعزام شد Fri Apr 14 08:19:45 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم اصفهان| واکنش سیدمحمد حسینی به نامه اصلاح‌طلبان؛ راهکار شما غیرعاقلانه و ذلیلانه است Thu Jun 21 20:23:49 IRDT 2018
العالم حال و هوای مسجد جمکران در آستانه نیمه شعبان/ تصاویر Wed May 10 17:22:29 IRDT 2017
یک ورزش عین‌افشار: از عنایتی عذرخواهی می‌کنیم Wed Feb 28 17:02:16 IRST 2018
اعتدال تفاهم مجلسی‌ها و شورای پنجم برای حل مشکلات تهران Thu Jun 22 17:37:50 IRDT 2017
خبرگزاری فارس بازیکن پرسپولیس اردوی تیمش در اوکراین را ترک می‌کند Thu Jul 13 15:43:00 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجو فردا آخرین مهلت شرکت در آزمون استخدامی است Sat Jul 01 12:25:08 IRDT 2017
ساعت24 حقایق جالب در مورد کیش Wed May 03 15:36:54 IRDT 2017
ایلنا تأسیس یک گالری برای پاتوق هنرمندان Mon Feb 12 10:26:07 IRST 2018
صبحانه با خبر یک بازیگر همچنان در کما است Tue Jan 24 19:19:35 IRST 2017
برنا نحوه ورود گوشی همراه مسافران Wed Nov 15 11:14:50 IRST 2017
نامه نیوز فیلمی از حضور سردار سلیمانی در بوکمال سوریه Mon Nov 20 15:26:33 IRST 2017
واحد مرکزی خبر کارخانه خودروسازی در قم ساخته می‌شود Wed Oct 17 08:47:37 IRST 2018
تابناک دستگیری سلطان سکه در تهران Thu Jul 05 10:13:04 IRDT 2018
جماران عربستان از ترس حمله انصار الله مکان نشست سران عرب را تغییر داد Sun Apr 08 19:31:07 IRDT 2018
598 اتفاقی عجیب برای ستاره پرسپولیس/ او نمی‌تواند لژیونر شود! Fri Apr 14 03:55:01 IRDT 2017
امید هسته ای نخست‌وزیر تایلند سفرش به آمریکا را به تعویق انداخت Sun Jul 09 13:56:45 IRDT 2017
تابناک ورود شورشیان سوری تحت حمایت ترکیه به شهر الباب Sat Feb 11 16:08:30 IRST 2017
اعتبار نیوز جزئیات پرداخت تسهیلات اشتغالزایی کمیته امداد Tue Oct 23 12:46:00 IRST 2018
خبرگزاری نسیم مدیرکل ورزش و جوانان در تمرین تراکتورسازان حاضر شد Wed Aug 01 21:11:03 IRDT 2018
رجا نیوز 10 کاندیدای احتمالی تصدی شهرداری تهران Sun Apr 15 09:52:54 IRDT 2018
نامه نیوز جهانگیری در دقیقه 90 ثبت نام کرد/ نمی خواستم ثبت نام کنم/ شخصیت های اصلاح طلب و برخی مقامت اصرار کردند؛ من هم پذیرفتم/ من و آقای روحانی در کنار یکدیگر هستیم Sat Apr 15 17:55:16 IRDT 2017
جوان آنلاین 5 نفر از مرزبانان ربوده شده میرجاوه آزاد شدند Thu Nov 15 12:59:50 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران زنجان در تولید زردآلو برتر است Tue Aug 22 17:18:58 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی تئاتر کودک در گیلان نیازمند واکاوی است Thu Jul 06 20:50:00 IRDT 2017
598 چقدر از حقوق‌های نجومی به خزانه برگشته؟ Sun Jul 08 15:08:44 IRDT 2018
ایلنا سهم کودکان در سینمای ایران دیده نشده است Sun Nov 18 09:38:22 IRST 2018
تی نیوز «خرگوش سفید را دنبال کن» به جشنواره جهانی فیلم فجر راه پیدا نکرد Sat Apr 14 16:11:46 IRDT 2018
آرا نیوز عناوین کلی روزنامه های کشور Sat Oct 20 08:06:41 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران پرداخت 13 میلیاردی به سپرده‌گذاران فرشتگان/حذف3000 میلیارد سود بی‌هویت Mon May 29 12:13:47 IRDT 2017
خرداد نیوز دوشنبه سامانه جدید بارشی وارد می‌شود Sat May 05 11:06:11 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی دشمنی آمریکا با ما به دلیل ماهیت استکبار ستیزی انقلاب اسلامی است Fri Jul 07 21:38:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران برنامه‌های سیمای مرکز فارس سه شنبه 18 مهرماه Tue Oct 10 08:34:03 IRST 2017
اقتصاد ایران آنلاین قیمت مرسدس بنزهای آلمانی در کشور +جدول Fri Mar 03 10:09:12 IRST 2017
انتخاب سرنوشت مرموز بادیگارد 700 میلیارد تومانی Tue Feb 14 08:40:02 IRST 2017
جهان نیوز میلانی‌ها از احداث استادیوم منصرف شدند Tue Oct 03 14:50:22 IRST 2017
بی باک نیوز لباس جدید ناسا؛ مناسب برای سلفی گرفتن! Mon Jan 30 18:20:02 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران سرقت علمی مطالب، تضعیف حق‌الناس است/ حق مطالب علمی متعلق به صاحب ایده Thu Dec 21 09:00:01 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی تولید و اشتغال با وجود قشر کارگر معنا پیدا می کند Sun Apr 30 18:16:00 IRDT 2017
تابناک قیمت نان گران می‌شود Tue Nov 14 16:25:01 IRST 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین سرمایه‌گذاری 2 میلیارد دلاری توتال در پتروشیمی ایران/ درآمد 15 درصدی توتال و سایر شرکا از فاز 11 پارس جنوبی Wed Jul 05 14:20:12 IRDT 2017