598 - Mon May 22 09:41:28 IRDT 2017 نمایش خبر

دومینوی تعطیلی‌ها به «مشهد نخ» رسید

به گزارش پایگاه 598 به نقل از روزنامه خراسان، ماجرای تعطیلی کارخانه مشهد نخ روز گذشته توسط یکی از کارگران این کارخانه به اطلاع گروه «حرف مردم» روزنامه رسید. کارخانه مشهد نخ در سال 1370 در زمینی به مساحت 100 هزار متر مربع افتتاح شد، کارخانه ای که توان تولید نخ پنبه ای در آن در سال به 3000 تن و نخ آکریلیک آن به 1500 تن می رسید، اما این کارخانه قدیمی و نام آشنای خراسانی، این روزها گویا در دومینوی تعطیلی کارخانه ها گرفتار شده و با مشکلات فراوانی دست و پنجه نرم می کند.
 
 این موضوع را در گفت و گو با مسئولان این کارخانه قدیمی و معتبر مشهد پیگیر می شویم. صراف زاده مدیر فروش «مشهدنخ» در گفت و گو با ما ضمن تایید مشکلات ایجاد شده بر سر راه فعالیت کارخانه در تشریح موضوع می گوید: کارخانه «مشهدنخ» از فردا صبح (امروز) تعطیل خواهد شد و تمامی کارگران هم به اجبار بیکار می شوند؛ واردات بی رویه و وجود کالاهای قاچاق، عامل اصلی این مشکل است و دیگر توان تولید و رقابت با کالاهایی که زیر قیمت واقعی و بی کیفیت تولید می شود را نداریم، هرچه هم داد زدیم صدای ما را نشنیدند، دوسال است کارخانه فقط زیان می دهد. در ادامه با بادامچیان عضو هیئت مدیره کارخانه «مشهدنخ» می گوید: پس از آن که کارخانه مشهد نخ فردا (امروز) تعطیل شود، از حدود 300 کارگر فقط 7 یا 8 نفر باقی خواهند ماند که آن هم برای نگهبانی و امور حفاظتی است، بقیه هم متاسفانه به بیمه بیکاری معرفی می شوند، این تعدیل نیرو برای اولین بار نبوده است و سال گذشته هم حدود 300 نفر دیگر از نیروهای شاغل در کارخانه را تسویه کردیم.
598 انتقاد آیت الله مکارم از خصولتی ها Wed Jan 09 11:20:13 IRST 2019
598 35 کشته و زخمی در انفجار انتحاری در عراق Wed May 31 10:14:22 IRDT 2017
598 سقوط بهمن جان 2 نفر را در بانه گرفت Sat Jan 28 10:38:35 IRST 2017
598 یکشنبه 1395/11/24 ساعت: 23:15 هفته 22 لالیگا : اتلتیکومادرید - سلتاویگو زنده از شبکه ورزش Sat Feb 11 13:32:47 IRST 2017
598 دستگیری متهم فراری که باعث غرق شدن مامور پلیس شد Wed Apr 19 15:00:26 IRDT 2017
598 اظهارات جنجالی مظلومی درباره دربی معروف ایمون زاید Wed Feb 01 10:50:07 IRST 2017
598 آخرین اخبار از سیل مرگبار در 4 استان Sat Apr 15 10:36:50 IRDT 2017
598 جهانگیری خسارت‌های زمین لرزه کرمانشاه را گردن مسکن مهر انداخت!/ پاسخ مدیرکل شهرسازی کرمانشاه به ادعای جهانگیری/ گاف بزرگ؛ مسکن‌مهر مصر! Tue Nov 14 09:55:46 IRST 2017
598 دیدار جمعی از قشرهای مردم با رهبر انقلاب Wed May 17 11:02:31 IRDT 2017
598 بودجه پنهان دولت کجا هزینه می‌شود؟ Sat Jan 05 13:43:16 IRST 2019
598 تصویری متفاوت از امام جمعه شهرستان بهاباد Tue Feb 27 15:07:30 IRST 2018
598 -----------------«روز چهارشنبه»----------------- Wed Apr 12 09:04:24 IRDT 2017
598 نفت بازهم گران شد/ تاثیر اقدامات آمریکا بر قیمت نفت Tue Apr 09 11:23:01 IRDT 2019
598 با 30 میلیون تومان چه خودرویی می‌توان خرید+ جدول Sun Aug 20 13:07:37 IRDT 2017
598 تراکتورسازی مقابل فولاد شکست خورد/ اولین برد افشین قطبی Sat Dec 15 18:59:32 IRST 2018
598 تفسیر رئیسی از فروش قدس شریف در معامله آمریکا و اسرائیل با سعودی: کسانی که فلسطین را برای تاسیس آل‌سعود فروختند، امروز با فروش قدس به دنبال تثبیت آل سلمان هستند Tue May 15 10:01:49 IRDT 2018
598 منشوری برای دولت خدمتگزار Sat Aug 05 11:51:53 IRDT 2017
598 منظم‌ترین نمایندگان مجلس را بشناسید +جدول Wed Sep 05 15:14:15 IRDT 2018
598 مجلس دهم وزیر پرخطای دولت یازدهم را ابقا کرد/ استیضاح آخوندی رای نیاورد/ مخالفت 176 نماینده با استیضاح آخوندی Sun Feb 19 09:47:18 IRST 2017
598 طلبکاران صبا حکم انضباطی گرفتند Wed Mar 01 09:33:16 IRST 2017
598 نمودار‌«وضعیت‌قرمز»‌رشدمنفی‌سرمایه‌گذاری Sun Apr 23 10:34:02 IRDT 2017
598 کد نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری Fri May 19 12:30:24 IRDT 2017
598 مرگ دانش آموز نخبه در حادثه اتوبوس هرمزگان +عکس Sat Sep 02 11:54:56 IRDT 2017
598 ویتنام هم قربانی «جام‌خواهی» ایران شد/ سردار پاسخ کی‌روش را داد Sat Jan 12 15:21:09 IRST 2019
598 برخی وزرا هم باج می‎دهند هم می‌گیرند Sun Feb 26 13:08:10 IRST 2017
598 رئیس کنترل ترافیک راهور ناجا: بارش برف در 13 محور مواصلاتی Sun Feb 12 09:50:17 IRST 2017
598 «خط حزب‌الله» سال جدید را با اقتصاد آغاز کرد Fri Mar 31 18:35:44 IRDT 2017
598 سهام عدالت قابل معامله می‌شود Wed Feb 20 12:01:06 IRST 2019
598 تازه ترین قیمت آپارتمان نوساز در تهران Sun Aug 13 12:17:59 IRDT 2017
598 استپ وی 132 میلیون تومان شد +جدول Sun Nov 11 15:05:23 IRST 2018
598 نقش جادوگر در‌عجیب‌ترین نتیجه مقابل قطری‌ها Mon Mar 13 09:09:31 IRST 2017
598 ماجرای خواندنی تعیین محل دفن امام Fri Dec 15 13:10:10 IRST 2017
598 کد پستی 10 رقمی جایگزین آدرس اماکن می‌شود Tue May 30 16:28:28 IRDT 2017
598 پرچم عزای ایام فاطمیه درحرم امام حسین(ع) Wed Feb 08 13:35:03 IRST 2017
598 دادستان تهران: بانک‌ سرمایه نمایش واقعی فساد است Wed Jan 02 09:53:22 IRST 2019
598 مستی، شوخی و شلیک؛ پایان مهمانی شبانه در شهرک غرب Thu Aug 02 12:49:50 IRDT 2018
598 جنجال در تبریز؛ پرسپولیس متهم‌ به‌ تبانی! Mon Apr 24 11:07:54 IRDT 2017
598 نتایج بازی‌های شب گذشته فوتبال در اروپا Thu Mar 07 11:16:47 IRST 2019
598 گزارش برنامه‌های سال 98 بانک مرکزی به رییس‌جمهور Sun Apr 14 14:14:42 IRDT 2019
598 آیت الله حائری شیرازی به دیار باقی شتافت Wed Dec 20 19:16:01 IRST 2017
598 IPC اقتصاد ایران را گروگان می‌گیرد Tue Feb 28 15:27:29 IRST 2017
598 تروریست‌ها آماده حمله شیمیایی به دمشق Sun Apr 16 13:11:08 IRDT 2017
598 بیانیه مهم بانک آینده در خصوص مدیریت دارایی‌ها و بدهی‌های تعاونی اعتباری افضل توس Sun Aug 20 10:09:51 IRDT 2017
598 اتحاد به نفع مردم برای کنار زدن #دولت_حرف/ قالیباف : برای پایان 4درصدی‌ها از برادر ارجمندم؛ حجت‌الاسلام رئیسی حمایت میکنم + بیانیه Mon May 15 15:48:51 IRDT 2017
598 سیل‌ در استان‌های شمالی/ تعطیلی مدارس 5 شهرستان Sat Oct 06 10:10:03 IRST 2018
598 ورود مجلس به ماجرای قیمت گذاری دستوری محصولات فولادی Fri Aug 10 13:53:07 IRDT 2018
598 مقصر محرومیت استقلال چه کسی است؟ Tue Jan 24 11:35:28 IRST 2017
598 پشت‌پرده اختلافات تازه کی‌روش و اسدی Sat Jul 08 11:01:35 IRDT 2017
598 شطرنج بازی برخی اعضای شورا با پلاسکو Wed Feb 01 15:28:30 IRST 2017
598 جهانگیری دوباره آماده باش داد Sun Apr 14 13:59:24 IRDT 2019
598 چرا روحانی اراده ای برای رفع حصر ندارد؟ / چرا مرحوم هاشمی، قبل از فوت عملی برای رفع حصر انجام نداد؟ Wed Aug 23 10:06:11 IRDT 2017
598 جهانگیری کدام «تدبیر» را مصادره کرد؟ Tue May 02 13:01:04 IRDT 2017
598 سناریوی عربستان و امارات برای لیبی Sun Apr 07 10:00:10 IRDT 2019
598 تبریک بشار اسد به نیروهای سوری در دیرالزور Wed Sep 06 12:42:16 IRDT 2017
598 صوت/ یکی مجنون‌ترین مجنون ... Wed Sep 12 10:13:21 IRDT 2018
598 ترامپ،کلینتون و الجبیر کاندیدای دریافت جایزه باروت خیس 2017 Thu Mar 09 09:07:28 IRST 2017
598 خبر خوش برای مستمری بگیران Sat Jul 08 15:04:00 IRDT 2017
598 ترور نیکلاس مادورو شکست خورد + فیلم و عکس Sun Aug 05 10:06:06 IRDT 2018
598 بررسی ترکیب پرسپولیس مقابل فولاددر غیاب 3 بازیکن اصلی Sun Jan 15 11:42:23 IRST 2017
598 سومین ایرباس تحویلی ایران نیز مرجوعی کلمبیا است Sun Mar 26 16:38:04 IRDT 2017
598 فیلم/ اگر سهمتو از پولی که خرج سوریه و عراق میشه بهت بدن!! Thu Feb 07 15:58:41 IRST 2019
598 محمدرضا رحیمی از 28 اسفند آزاد است Sun Apr 22 20:24:30 IRDT 2018
598 افزایش قیمت نان متوقف شد Sun Nov 26 13:08:40 IRST 2017
598 تست پزشکی جباری به مرحله دوم کشید/ قرارداد مجتبی فسخ می‌شود؟ Tue Jul 25 19:55:36 IRDT 2017
598 عکس/ برف روبی باندفرودگاه مهرآباد تهران Thu Feb 02 12:18:46 IRST 2017
598 چرا کلیات بودجه 97 برگشت خورد؟ Mon Jan 29 10:01:30 IRST 2018
598 قاتل دختر 4 ساله و مادرش دستگیر شد Wed Sep 20 10:52:25 IRDT 2017
598 پارس جنوبی 10 نفره آبی پوشان را در بحران غرق کرد/ بدترین استقلال تاریخ ؛ پایان منصوریان ؟! Sat Sep 16 09:02:50 IRDT 2017
598 نوزاد یک روزه مشهدی سهامدار شد! Thu Jun 22 10:38:16 IRDT 2017
598 تصادف مرگبار در اتوبان کرج Sun Oct 29 09:16:06 IRST 2017
598 تصاویر/ صفحه نخست روزنامه‌های 30مرداد Mon Aug 21 08:28:18 IRDT 2017
598 کدام نقاط کشور بارانی خواهدبود؟ +نقشه Mon Jan 02 10:54:56 IRST 2017
598 من شرمنده این همه شهید هستم Wed Nov 14 11:19:09 IRST 2018
598 بازتاب راهپیمایی روز قدس در رسانه های جهان Fri Jun 08 14:55:26 IRDT 2018
598 هئیت موسس "جبهه مردمی نیروهای انقلاب" به راهپیمایان پیوستند Fri Feb 10 12:30:16 IRST 2017
598 چرا طواف خانه خدا هفت بار است؟ Tue May 23 10:46:25 IRDT 2017
598 معجزه تکان دهنده در قبرستان دماوند +عکس Mon Aug 21 11:54:09 IRDT 2017
598 تصاویر/ صفحه اول روزنامه‌های چهارشنبه 6 دی Wed Dec 27 09:09:10 IRST 2017
598 زنان دقیقه از چه کسانی بردند؟ Sun Nov 11 14:44:50 IRST 2018
598 70 درصد زنان ایرانی به حجاب اعتقاد دارند Tue Sep 05 11:16:15 IRDT 2017
598 درس‌هایی که شهید مدافع حرم "محسن حججی" در اردوی جهادی گرفت +فیلم Thu Aug 10 12:48:51 IRDT 2017
598 سرمربی تیم اسپانیا اخراج شد Wed Jun 13 15:54:19 IRDT 2018
598 احتمال حذف استقلال و پرسپولیس از آسیا Sat Jul 21 14:38:51 IRDT 2018
598 گرفتن آزمایش دوپینگ از احسان حدادی در منزلش! Thu Dec 06 14:44:24 IRST 2018
598 آغاز ماموریت شب عید تعزیرات از 15 اسفند Sat Feb 17 12:02:03 IRST 2018
598 خاطره‌ی جالب رهبر انقلاب از مترجم کتاب "خانواده‌ی تیبو" Fri May 11 14:34:17 IRDT 2018
598 افزایش غلظت آلاینده‌ها در هوای تهران Tue Feb 21 11:04:33 IRST 2017
598 آرام طبع: 600 میلیون به پرسپولیس تخفیف دادم Thu Feb 08 13:13:14 IRST 2018
598 کنفرانس ضدایرانی در کشوری که ایران از آوارگانش میزبانی کرد! +فیلم Thu Feb 14 09:25:21 IRST 2019
598 عراقچی برکنار شد Sat Aug 04 21:26:35 IRDT 2018
598 کشف جسد کودک مفقود شده در سیل Mon Aug 14 10:25:16 IRDT 2017
598 خطر محرومیت در کمین 6 بازیکن پرسپولیس Tue Aug 22 16:48:01 IRDT 2017
598 شفر هم به سیم آخر زد! Wed Jul 18 20:02:40 IRDT 2018
598 عکس/ روستاییانی که خود راه را باز کردند Tue Jan 31 13:01:05 IRST 2017
598 کاندیداهای موجود در تصویر را بشمارید! Sat Apr 15 17:44:27 IRDT 2017
598 ادعای جدید قاتل ستایش: همدست داشتم! Mon Oct 02 14:21:49 IRST 2017
598 تحول دستگاه امامت جمعه ؛ طلیعه دولت اسلامی Sat Jul 07 11:53:01 IRDT 2018
598 «ماجرای نیمروز» از فیلم کمدی پیشی گرفت Sat Mar 25 14:00:56 IRDT 2017
598 میانبری برای وام ازدواج 20 میلیونی Sun May 07 14:30:57 IRDT 2017
598 فیلم/ من کِی گفتم-2/ حل مشکل آب خوزستان از «یک هفته» به «4 سال» رسید! Mon Apr 17 12:17:30 IRDT 2017
ایستا نیوز بانک صادرات 20 هزار میلیارد ریال وام قرض الحسنه پرداخت کرد Thu Dec 28 13:32:18 IRST 2017
اعتبار نیوز ثبت نام معاملات برخط سهام از طریق شعب منتخب بانک سپه امکانپذیر شد Sat May 26 10:59:00 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم رقابت‌های تکواندو قهرمانی دختران کشور در قم آغاز شد Sun Jul 15 08:22:24 IRDT 2018
ایلنا فراهم‌سازی زمینه‌های ارتقای کیفیت در زنجیره‌ی گندم، آرد و نان Mon Feb 25 12:00:48 IRST 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران جوادی: در ثانیه‌های پایانی تنها به طلا فکر می‌کردم Wed Sep 20 20:59:48 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی ضرب وشتم دوپناهجوایرانی دربازداشتگاه مانوس Sun Jan 01 20:13:00 IRST 2017
دفاع مقدس تصاویر/ نوزدهمین طرح رعد پلیس پیشگیری پایتخت (1) Tue Dec 04 12:57:54 IRST 2018
میزان اقدامات برگزاری اربعین 98 از هفته آینده آغاز می‌شود Wed Dec 05 15:43:53 IRST 2018
پارسینه توصیه‌ به زائران پیاده‌ روی اربعین‌حسینی Sat Oct 28 11:44:13 IRST 2017
دفاع مقدس رویش‌های انقلاب باید در دهه پنجم انقلاب وارد عرصه شوند Fri Feb 08 15:53:42 IRST 2019
روزنو هزینه‌های مردم چقدر بالا رفته است؟ +جدول Tue Apr 23 12:02:02 IRDT 2019
بهار نیوز فدراسیون:بانوان،حق حضور در«آزادی»را ندارند Sat Sep 02 21:17:06 IRDT 2017
تی نیوز حذف ارز دولتی به دانشجویان رسید Sun Apr 08 16:18:44 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر کاشت نهال دوستی ایران و بوسنی در سارایوو Wed Oct 17 21:28:51 IRST 2018
خبرگزاری نسیم غفوری:استقلال افتضاح‌ترین شرایط ممکن را دارد/به تنها چیزی که فکر نمی‌کنیم، تمرین است/چطور برنامه‌ریزی کردند جام را به پرسپولیس هدیه بدهند؟ Wed Jul 18 13:57:02 IRDT 2018
آفتاب اینم چند صحنه از فیلم جدایی نادر از تلگرام! Sun Jun 24 11:05:26 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم حضور شبانه روزی نیروهای آتش نشانی در نمایشگاه بین‌المللی کتاب Mon Apr 30 17:56:04 IRDT 2018
پارسینه 8 گام برای داشتن سلامتی Tue Apr 16 12:52:17 IRDT 2019
خبرگزاری فارس مذاکره با آمریکا عزتمان را لکه‌دار می‌کند/ پیشنهاد تشکیل ستاد مقابله با اقدامات آمریکا Sat Oct 06 18:49:07 IRST 2018
گجت نیوز لیستی از قاب های محافظ رسمی گلکسی S9 و گلکسی S9 پلاس منتشر شد Sat Dec 09 18:46:09 IRST 2017
بی باک نیوز نشست تخصصی معرفی نرم افزارهای پایش محیط زیست برگزار شد Mon Feb 27 07:07:02 IRST 2017
تابناک راه اندازی رشته دکتری مهندسی نفت در دانشگاه تربیت مدرس Fri Feb 02 14:48:51 IRST 2018
خبرگزاری دانشجو هلاکت معاون ارشد «ابوبکر البغدادی» در استان دیالی عراق Sun Apr 09 09:12:16 IRDT 2017
شیعه نیوز لحظه‌های وحشت چهار دختر گمشده در کویر Mon Apr 10 13:20:22 IRDT 2017
اعتدال تصویر/خودروهای زرهی برای تامین تحلیف Sat Aug 05 16:56:20 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر بررسی مشکلات دهستان زردین Sat Jun 23 19:22:17 IRDT 2018
گجت نیوز نوکیا 9 (Nokia 9)؛ جمع‌بندی مشخصات، طراحی، قیمت و تاریخ معرفی گوشی پنج دوربینه نوکیا Tue Feb 05 13:40:08 IRST 2019
تی نیوز طاهری: پرسپولیس وارد بحران شده است Sun Aug 27 21:03:46 IRDT 2017
دریک آنلاین ارائه اینترنت نامحدود تصویب شد Sun Jul 23 16:32:00 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن کار قرآنی محور فعالیت شهید ارشدزاده در قبل و پس از انقلاب Sun Feb 10 10:56:26 IRST 2019
تین ◄حمایت از تولید ناوگان ریلی چگونه؟ Wed Mar 01 15:37:19 IRST 2017
ایسکانیوز جلوگیری از ثبت نام دانش‌آموزان به بهانه کمک به مدرسه؛ممنوع Thu Jun 14 10:06:52 IRDT 2018
تی نیوز آمریکا تنها ماند Sat Jul 29 06:03:31 IRDT 2017
تی نیوز زنجان| بیش از2 تن مواد غذایی فاسد در استان زنجان معدوم شد Mon Apr 09 21:45:17 IRDT 2018
بولتن نیوز خندوانه پاسخ می‌دهد؛ با قلب عاشق می‌شویم یا مغز؟ + فیلم Wed Feb 08 11:35:10 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا باید منکر "نزولخواری" را از جامعه اسدآباد برچید Sun Jul 29 10:43:48 IRDT 2018
آنا سرپرست معاونت فرهنگی وزارت علوم معرفی شد Tue Sep 05 16:21:17 IRDT 2017
مشرق نیوز ظریف به آفریقای جنوبی می‌رود Mon Jun 11 21:51:07 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا اولین یادواره آبروی محله شهید "علی مراد شعبان"در بروجرد برگزار شد Wed Mar 08 16:47:19 IRST 2017
پایگاه خبری الف 15 بهمن 1357؛ دیدار فرماندهان ارتش با نمایندگان امام Mon Feb 04 05:45:00 IRST 2019
افکارخبر امید آنکارا به تحریم‌نشدن پیرامون خرید اس-400 Fri Apr 19 17:25:01 IRDT 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران اردوغان: به خاطر مبارزه با ظلم به ما دیکتاتور می‌گویند Sun Apr 23 10:37:17 IRDT 2017
اتاق خبر درخواست کاخ‌سفید برای تشدید لحن وزارت خارجه علیه ایران Wed Apr 26 11:20:44 IRDT 2017
آریا سخنرانی روحانی سنجیده و قابل دفاع بود Wed Sep 26 17:33:50 IRST 2018
جماران استوری‌ مخصوص معلمان و دانش آموزان به اینستاگرام می آید؟ Thu Nov 08 13:46:24 IRST 2018
ایران آنلاین ناموس بانک مرکزی در دستان دولت Sun Sep 02 00:55:00 IRDT 2018
پایگاه خبری الف دیدار ظریف با عادل الجبیر در استانبول Tue Aug 01 19:14:31 IRDT 2017
زومیت پلاسما، حالت چهارم ماده: شگفت‌انگیز و سرشار از پتانسیل Wed Jul 04 23:00:00 IRDT 2018
آریا پاسخگویی به نامه های ایثارگران در استانداری خراسان رضوی در اولویت قرار دارد Thu Jul 05 09:26:07 IRDT 2018
پارسینه باز شدن نفس داعشی‌ها در هوای بارانی موصل Tue Mar 14 14:42:20 IRST 2017
روزنامه دنیای اقتصاد آمریکا، حوثی‌های یمن را به سرکوب مخالفان سیاسی متهم کرد Sat Dec 09 11:08:38 IRST 2017
خبرگزاری مهر محقق ایرانی ماده نانویی ضد اشعه فضایی ساخت Tue Jul 04 13:48:53 IRDT 2017
خرداد نیوز میزان افزایش حقوق کارمندان دولت برحسب مبلغ دریافتی کنونی + ارقام Tue Jan 16 10:19:33 IRST 2018
صراط روایت دیدار سیروس مقدم و محسن تنابنده با سردار سلیمانی Sat Apr 07 12:08:41 IRDT 2018
ورزش 3 نگاه ویژه قلعه نویی و دایی به مسابقه نقش جهان Thu Apr 26 09:24:00 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجو تذکر به شهردار تهران در مورد عدم گزارش حوزه زنان در سند تحویل و تحول شهرداری Tue Jan 16 10:30:35 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی آزادراه مراغه - هشترود 30 درصد پیشرفت دارد Thu Jul 19 20:15:00 IRDT 2018
فردا از کنایه‌های صریح لیلا اوتادی به باران کوثری تا معرفی جمشید هاشم‌پور دهه 90 Sat Mar 11 10:40:44 IRST 2017
تی نیوز داعش 27 نفر را در جنوب غرب کرکوک اعدام کرد Wed Aug 09 19:40:28 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر بخش خبری 20 و 45 دقیقه، مرکز فارس 13 / 11/ 96 Sat Feb 03 10:56:10 IRST 2018
ایران آنلاین بازدید فرمانده کل ارتش از منطقه پدافند هوایی غرب کشور Thu Oct 11 14:44:05 IRST 2018
واحد مرکزی خبر اعلام مسیر‌های راه پیمایی 13 آبان در کرج Wed Oct 24 12:17:57 IRST 2018
اعتدال احتمال طولانی شدن زمان آواربرداری تا سه روز آینده Thu Feb 09 16:09:39 IRST 2017
رجا نیوز 5 سال نفس گیر با وزیر لیبرال، آخوندی چه کرد؟ Sat Nov 03 14:19:55 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران برخورد با ساخت و سازهای غیر مجاز در تالاب انزلی Sun May 07 11:32:24 IRDT 2017
جماران معجزه‌ای به نام بهشت گمشده گیلان ماسال، در یک قدمی ثبت به عنوان اثر ملی ایران Sun Jul 22 15:26:06 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران سازمان ملل: 5.5 میلیون شهروند افغانستان به کمک های فوری نیاز دارند Sat Sep 22 14:50:36 IRST 2018
انتخاب وقتی آیت الله هاشمی به مناطق «خاص» عربستان رفت؛ از حضور داخل کعبه تا بازدید از فدک و زمین های کشاورزی علی(ع) Tue Jan 24 14:30:11 IRST 2017
فرادید تضاد زنانگی روی پرده سینما Tue Apr 03 10:23:55 IRDT 2018
پایگاه خبری الف پیش‌بینی نتیجه دیدار افتتاحیه توسط گربه پیشگو/ روس‌ها برنده دیدار مقابل عربستان Thu Jun 14 00:30:00 IRDT 2018
پارسینه حسینعلی امیری: برخورد نامناسب، شأن اجتماعی نمی‌آورد Sun Jan 06 17:30:01 IRST 2019
نامه نیوز روحانی: در 4 سال گذشته به بخش بزرگی از وعده‌هایمان رسیدیم Sat Aug 05 18:37:01 IRDT 2017
بولتن نیوز پیاز اشک مردم را درآورد/ افزایش 9 برابری قیمت Wed Jul 12 10:31:19 IRDT 2017
خرداد نیوز بالگرد نظامی امارات در یمن سرنگون شد Mon Sep 11 18:22:08 IRDT 2017
تیک خبر بد برای منصوریان در آستانه بازی با السد Sat Jan 28 11:36:49 IRST 2017
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دیدار رئیس سازمان تلویزیون ملی اندونزی با حسین انتظامی Mon Apr 22 10:26:10 IRDT 2019
فرارو پسران خردسال در دام سه جوان Mon Nov 13 11:55:19 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران همه‌چیز درباره روند اورهال جنگنده‌ قدرتمند میگ 29/ عملیاتی پیچیده که بدون هیچ کمک خارجی به انجام رسید +فیلم Wed Dec 12 08:31:17 IRST 2018
تدبیر 24 ماجراهای گربه ای که عاشق گربه دختر همسایه شد + عکس متحرک! Fri May 19 18:17:00 IRDT 2017
پولی مالی دستیابی به شفافیت اقتصادی با تقویت عرضه محصولات در بورس کالا Mon Jul 02 16:11:00 IRDT 2018
اتاق خبر قانون بهبود فضای کسب و کار را کامل اجرا کنید Fri Apr 20 13:44:14 IRDT 2018
پارسینه روسیه رفتگر فضایی می سازد Tue May 09 14:26:28 IRDT 2017
اخبار بانک افزایش 15 تا 18 درصدی پایه حقوق کارگران Tue Feb 13 15:42:45 IRST 2018
جوان آنلاین جشنواره ملی کوچ عشایر اردبیل 6 اردیبهشت ماه برگزار می‌شود Tue Apr 16 17:04:04 IRDT 2019
شبکه اطلاع رسانی دانا تدوین سند جامع پیشگیری از اعتیاد / ارزیابی عملکرد مثبت شورا در گلستان Thu Mar 16 13:58:41 IRST 2017
خبرگزاری مهر مرحوم آشتیانی حافظ سنت فلسفی ایران بود/ ایران جایگاه فلسفه اسلامی Mon Feb 06 16:44:02 IRST 2017
تی نیوز جهش قیمت دلار با اهرم های سیاسی و اقتصادی/ شوک دلار در راه است؟ Thu Jul 27 17:57:11 IRDT 2017
افکارخبر نگارش سریال «نوزدهم دی ماه» روبه پایان است Mon Jul 03 20:01:07 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران ثبت 3 وقف جدید همزمان با سال نو Tue Mar 28 00:04:01 IRDT 2017
خبرگزاری مهر بازیکنانم در حد انتظار نبودند/ به پیکان تبریک می گویم Sun Oct 28 18:54:54 IRST 2018
ایستا نیوز چند نماد معاملاتی در بورس متوقف هستند؟ Tue Apr 02 21:04:30 IRDT 2019
تجارت نیوز بازار بسته بانه به روایت تصویر Tue May 01 18:00:00 IRDT 2018
اقتصاد آنلاین مظنه آپارتمان نوساز در منطقه نارمک؟ +جدول Sun Aug 20 16:31:38 IRDT 2017
تی نیوز حمله تازه ملی پوش همیشه معترض به فدراسیون Tue Aug 15 06:37:36 IRDT 2017
اعتبار نیوز اصلاح سیستم بانکداری کشور راه حل متعارف ندارد Mon Sep 03 10:46:00 IRDT 2018
خبرگزاری حوزه اظهار شاهزاده جوان سعودی توهین به اندیشه اصلی همه مذاهب اسلامی بود/ انتظار مایه امید و موتور حرکت در جهان اسلام است Thu Apr 26 10:41:00 IRDT 2018
ورزش 3 پیش از برگزاری دیدار پرسپولیس و ذوب آهن/ سازمان لیگ از سیدجلال تقدیر می‌کند Sun Dec 02 18:00:00 IRST 2018
نماینده فقر و بیکاری دو اولویت اصلی در کنترل آسیب‌های اجتماعی است Mon Jun 19 15:07:14 IRDT 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین سراب دلالان برای خریداران مسکن مهر و سودجویی با فریب مردم Fri Apr 19 15:04:12 IRDT 2019
جمهوریت مصدومان پرسپولیس به دیدار با استقلال می‌رسند Fri Mar 15 10:39:24 IRST 2019