دولت بهار - Sun May 21 13:49:00 IRDT 2017 نمایش خبر

بلند قامتان ایران مغلوب لهستان شدند

به گزارش دولت بهار، تیم ملی والیبال ایران که خود را برای حضور در لیک جهانی 2017 والیبال آماده می‌کند و هم اکنون در اردوی برون مرزی به سر می‌برد، از ساعت 22 و 45 دقیقه شب گذشته در یک دیدار دوستانه به مصاف تیم ملی لهستان رفت. 

این دیدار در سالن اسپودک در شهر کاتوویتسه در مقابل 11 هزار تماشاگر لهستانی برگزار شد و ملی پوشان ایران 3 بر صفر مغلوب تیم میزبان شدند. 

ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران این مسابقه را با ترکیب سعید معروف، محمد موسوی، عادل غلامی، امیر غفور، میلاد عبادی پور و مجتبی میرزاجانپور به میدان فرستاد و از مهدی مرندی در دریافت و از مصطفی حیدری برای توپ گیری استفاده کرد. در آن سوی دیگر میدان هم «دجورجی» سرمربی تیم ملی والیبال لهستان بازی را با ترکیب ژیزگا، کنارسکی، کوبیاک، کورک، بینیک، لمانسکی، زاتورسکی (لیبرو) آغاز کرد. 

در ست اول، دو تیم رقابت پایاپایی را آغاز کردند و وقت استراحت اول نیز به سود تیم ایران به دست آمد. در فاصله زمانی وقت استراحت، طی مراسمی لیبرو تیم لهستان که با شماره 321 (تعداد بازی‌های ملی‌اش) در زمین حاضر شده بود، برای همیشه از تیم ملی والیبال لهستان خدا حافظی کرد. در ادامه بازی دو تیم رقابت نزدیکی را به نمایش گذاشتند ولی هرچه به پایان ست نزدیک شدیم این لهستان میزبان بود که فاصله امتیازات خود را زیاد کرد و در نهایت این ست 25 بر 19 به سود لهستان به پایان رسید. 

ست دوم نیز ایران با ترکیب ست اول در زمین مسابقه حاضر شد. از همان ابتدا ایران چند امتیاز از لهستان پیش افتاد ولی از وقت استراحت دوم لهستان فاصله را کم کرد و حتی از ایران پیش افتاد. تعویض کولاکوویچ و آوردن فرهاد قائمی به جای مجتبی میرزاجانپور هم نتوانست جلوی لهستان را بگیرد تا این ست هم 25 بر 19 به سود لهستان تمام شد. 

در ست سوم هم ایران از حریف خود پیش بود و وقت استراحت اول 8 بر 7 به سود شاگردان ایگور به پایان رسید، اما لهستان به سرعت بازی را مساوی کرد و وقت استراحت دوم را 16 بر 10 به سود خود تمام کرد. کولاکوویچ در این ست علاوه بر قائمی از رضا قرا هم استفاده کرد تا بتواند اختلاف ایجاد شده را به حداقل برساند و تا حدودی هم موفق شد تا جایی که امتیاز دو تیم در ست سوم به 23 بر 21 به نفع لهستان رسید اما در نهایت تیم میزبان با حمایت 11 هزار تماشاگر 25 بر 23 به پیروزی رسید. 

 منبع: فدراسیون والیبال
دولت بهار صنعت سنگ با 30 درصد ظرفیت خود فعالیت می‌کند Sun Jul 02 15:03:00 IRDT 2017
دولت بهار پخش سریال تلویزیونی «پروانه» از شبکه افق Sat Apr 22 17:14:00 IRDT 2017
دولت بهار تنفس زبان فارسی در مهمترین دانشگاه‌های بریتانیا Sun Jul 09 10:43:00 IRDT 2017
دولت بهار تاجیکستان کشته شدن «گلمراد حلیم‌اف» را تایید نکرد Tue Apr 18 17:14:00 IRDT 2017
دولت بهار بازیکن دیپورتی استقلال در تمرین پرسپولیس +عکس Sun Jun 25 17:23:00 IRDT 2017
دولت بهار تصاویر/ پل خشتی لاهیجان Sun Jul 23 17:57:00 IRDT 2017
دولت بهار فیلم/ مهندس رحیم مشایی: من درختم، سبز سبزم، ریشه دارم در خاک پاک ایران... Sun Mar 05 12:47:00 IRST 2017
دولت بهار آزادسازی منطقه «الدواسه» و ساختمان های دولتی نزدیک است Mon Mar 06 00:02:00 IRST 2017
دولت بهار نرخ سود تسهیلات بانکی با احتساب جریمه تا 40 درصد می رسد Sat Jul 08 14:11:00 IRDT 2017
دولت بهار روزهای پایانی فیلمبرداری «گسل» + عکس Wed Aug 23 17:13:00 IRDT 2017
دولت بهار «بوی عیدی» ویژه برنامه تحویل سال شبکه یک Fri Mar 03 15:06:00 IRST 2017
دولت بهار تمرین و حضور بارسا در توکیو+تصاویر Fri Jul 14 02:05:00 IRDT 2017
دولت بهار افزایش حقوق کارمندان در آستانه انتخابات Sat Apr 15 14:53:00 IRDT 2017
دولت بهار فیلم/ مردی که از زیرزمین خانه‌اش میلیاردر شد! Sun Jul 09 10:36:00 IRDT 2017
دولت بهار پسر ترامپ مجاز به شهادت در سنا شد Wed Jul 19 22:20:00 IRDT 2017
دولت بهار پیروانی: استقلال و تراکتور بازیکنانشان را ندادند Fri Jul 14 23:14:00 IRDT 2017
دولت بهار واکنش گریزمان به معجزه نیوکمپ Sat Mar 11 09:22:00 IRST 2017
دولت بهار قتل مشکوک ورزشکار اماراتی در زمین تمرین Wed Jul 12 14:32:00 IRDT 2017
دولت بهار عکس/ قدیمی ترین کارت تبریک روز پدر Tue Apr 11 17:05:00 IRDT 2017
دولت بهار دی‌ماریا دبل کرد؛پیروزی خارج از خانه سن‌ژرمن مقابل آنژه Sat Apr 15 01:13:00 IRDT 2017
دولت بهار خرمگاه: قول دادن در مورد قهرمانی، دیوانگی است Sat Jul 01 00:01:00 IRDT 2017
دولت بهار تصاویر/ روزنامه های ورزشی یکشنبه 5 شهریور 96 Sun Aug 27 08:02:00 IRDT 2017
دولت بهار این 380 هزار میلیارد تومان کجاست که مردم اثر آن را نمی‌بینند؟! Sun Feb 26 08:35:00 IRST 2017
دولت بهار درخواست گرانی تدریجی آب Sat Jul 08 14:18:00 IRDT 2017
دولت بهار پیروزی خفیف کره‌جنوبی برابر سوریه Tue Mar 28 18:28:00 IRDT 2017
دولت بهار عامل ناامنی رودبارجنوب دستگیر شد Sun Aug 20 22:33:00 IRDT 2017
دولت بهار بازیکنی که خیال برانکو را راحت کرد Sat Jul 22 02:29:00 IRDT 2017
دولت بهار عکس/ حضور آتشنشانان در راهپیمایی 22 بهمن Fri Feb 10 13:58:00 IRST 2017
دولت بهار سریال‌هایی که بعد از رمضان پخش می‌شوند Tue Jun 27 09:01:00 IRDT 2017
دولت بهار واشنگتن خواستار گفتگوی مستقیم میان طرفهای بحران در خلیج فارس شد Fri Jul 14 09:00:00 IRDT 2017
دولت بهار 41 درصد از مردم کره شمالی سوء تغذیه دارند Thu Mar 23 21:23:00 IRDT 2017
دولت بهار عملیات رقه از اوایل آوریل آغاز خواهد شد Sat Mar 18 11:25:00 IRST 2017
دولت بهار گلزنی رضا قوچان‌نژاد در اولین بازی فصل Sun Aug 13 22:53:00 IRDT 2017
دولت بهار گفتگوی تلفنی ترامپ و مسعود بارزانی Mon Mar 06 19:19:00 IRST 2017
دولت بهار عکس/ جوراب‌های حاشیه‌ساز آقای نخست وزیر! Thu Sep 21 12:17:00 IRDT 2017
دولت بهار حمله اسیدی به باشگاه شبانه در لندن Tue Apr 18 08:28:00 IRDT 2017
دولت بهار حسینی: به ضد حملات چشم دوخته بودیم Tue Feb 21 22:18:00 IRST 2017
دولت بهار حسن جوهرچی بازیگر تلویزیون و سینما درگذشت Fri Feb 03 10:45:00 IRST 2017
دولت بهار رشد معدن زیرخط صفر Thu Apr 27 10:52:00 IRDT 2017
دولت بهار آخرین میخ روحانی بر تابوت صنعت هسته ای Mon Jan 02 18:49:00 IRST 2017
دولت بهار مکرون: خواهان انتقال سیاسی در سوریه هستیم Sat Sep 02 01:09:00 IRDT 2017
دولت بهار تصاویر/ رونمایی از نسل جدید mig-35 روسی Sat Jan 28 11:31:00 IRST 2017
دولت بهار تأثیر خرافات بر روند درمان آسم Sat Apr 29 23:53:00 IRDT 2017
دولت بهار کشته و زخمی شدن بیش از 65 تروریست در حمص Wed Feb 15 15:59:00 IRST 2017
دولت بهار سیگار کشیدن والدین عامل ایجاد تغییرات ژنی در کودک Thu Apr 13 09:35:00 IRDT 2017
دولت بهار شاگردان مایلی‌کهن یک گام به لیگ برتر نزدیک‌تر شدند Thu Mar 02 00:52:00 IRST 2017
دولت بهار گزارش جدید بانک مرکزی حقایق رشد اقتصادی سال های 90 تا 95 را آشکار کرد Mon Mar 13 20:58:00 IRST 2017
دولت بهار یک ایرانی سرمربی کاراته ازبکستان می شود Thu Jul 20 17:01:00 IRDT 2017
دولت بهار تصاویر/ اردوی جهادی در روستای دشتغران Fri Mar 31 21:01:00 IRDT 2017
دولت بهار مرادی: کاهش اوزان در المپیک قطعی است Tue Aug 29 17:52:00 IRDT 2017
دولت بهار حمید بقایی: دفاع از حق واجب شرعی و انسانی است Fri May 05 22:03:00 IRDT 2017
دولت بهار افزایش قربانیان انفجار در مقر احرارالشام Mon May 22 09:03:00 IRDT 2017
دولت بهار پمپئو؛ از سودای سفر به ایران تا ریاست سیا Tue Jan 24 13:15:00 IRST 2017
دولت بهار تعداد مصدومان ورزشگاه آمی‌ین به 29 نفر رسید Sun Oct 01 15:14:00 IRST 2017
دولت بهار ادعای مضحک مقام سعودی درباره پول عربستان Sun Apr 09 10:57:00 IRDT 2017
دولت بهار طارمی: تنها به پانیونیوس می‌روم+عکس Thu Jul 06 11:08:00 IRDT 2017
دولت بهار پیروی انگلیس از آمریکا در سخت‌گیری ویزایی برای اتباع ایران Sun Jul 30 10:34:00 IRDT 2017
دولت بهار افتخاری: وزیر تا الان به من نگفته است بمان یا برو Tue May 23 08:59:00 IRDT 2017
دولت بهار واکنش رسانه‌ کره‌ای به لغو تمرین تیم ملی ایران Tue Aug 29 15:03:00 IRDT 2017
دولت بهار رژیم آل‌خلیفه به حربه‌های جدیدی برای فشار به مردم بحرین روی آورده است Fri Jan 27 15:12:00 IRST 2017
دولت بهار بی‌اطلاعی طیب‌نیا از پرداخت حقوق بازنشسته‌های لشکری Sat Feb 25 10:59:00 IRST 2017
دولت بهار آخرین وضعیت نقل و انتقالات پرسپولیس Fri May 19 18:36:00 IRDT 2017
دولت بهار جدول/ قیمت سکه و ارز در روز پنجشنبه Thu Apr 13 16:48:00 IRDT 2017
دولت بهار جلود عراقی دبیرکل فدراسیون جهانی وزنه برداری شد Mon May 29 18:07:00 IRDT 2017
دولت بهار ویژگی‌های گوشی موتو ایکس لو رفت Tue May 16 00:58:00 IRDT 2017
دولت بهار معرفی علی ربیعی به عنوان وزیر کار Wed Aug 02 12:32:00 IRDT 2017
دولت بهار فیلم/ عاشقانه با فرزند ملت / خانواده ای که از بیمارستانی در رشت خودشان را رساندند پای پرواز احمدی نژاد در رامسر Thu Jul 06 20:05:00 IRDT 2017
دولت بهار 4 گام احتمالی عربستان برای تشدید محاصره علیه قطر Wed Sep 06 16:29:00 IRDT 2017
دولت بهار هشدار سندرز در مورد عواقب قانون جدید بودجه آمریکا Fri Oct 27 09:49:00 IRST 2017
دولت بهار هشدار روسیه به ناتو درباره احتمال درگیری در اروپا Fri May 26 17:01:00 IRDT 2017
دولت بهار جهانبخش گل زد و تعویض شد Thu May 18 09:36:00 IRDT 2017
دولت بهار ناهماهنگی جدید بین وزارت نفت و نیرو Sat Sep 02 18:37:00 IRDT 2017
دولت بهار پدر نیمار: موافق ماندن پسرم در بارسلونا بودم اما نظرم را عوض کردند Sat Aug 05 17:07:00 IRDT 2017
دولت بهار اوباما لغو قانون حمایت از مهاجران غیرقانونی را ظالمانه خواند Wed Sep 06 11:11:00 IRDT 2017
دولت بهار داستان‌هایی از قرآن که فیلم و سریال شدند +عکس Mon Aug 21 13:39:00 IRDT 2017
دولت بهار ژاپن به دنبال خرید موشک کروز آمریکایی Mon May 08 15:54:00 IRDT 2017
دولت بهار افزایش واردات در دولت یازدهم اقتصاد را زمین گیر کرد Thu Jan 26 21:30:00 IRST 2017
دولت بهار تحقیر صهیونیست‌ها در جایی به‌نام «پارک ایران» +عکس Mon Feb 13 10:54:00 IRST 2017
دولت بهار رکورد یواخیم لو با تیم ملی آلمان Sun Jun 25 23:45:00 IRDT 2017
دولت بهار قطر: کوتاهی در انتقال حجاج قطری یک اقدام غیرمنطقی است Mon Aug 21 21:36:00 IRDT 2017
دولت بهار چهره ارسلان کاظمی در پوستر رقابت‌های کاپ آسیا + عکس Thu Aug 03 19:17:00 IRDT 2017
دولت بهار وعده سرخرمن دولت به گندم‌کاران Sun Oct 08 13:03:00 IRST 2017
دولت بهار احمدعلیرضا بیگی: دولت به دنبال عدم تصویب برنامه ششم در مجلس بود Sun Dec 18 20:36:00 IRST 2016
دولت بهار روسیه آماده توسعه همکاری‌های ضدتروریستی با فرانسه است Fri Jul 07 09:20:00 IRDT 2017
دولت بهار پیونگ یانگ در موضوع قتل برادر رهبر این کشور دست دارد Sun Feb 19 23:25:00 IRST 2017
دولت بهار جلسه اروپایی‌ها برای بررسی ارسال برق یا گاز ایران به اروپا Sat Apr 29 16:09:00 IRDT 2017
دولت بهار تصاویر/ محافظت از تاکستان‌های اروپا در برابر سرما Sun Apr 30 11:58:00 IRDT 2017
دولت بهار نشانه‌های قوی از قصد ترامپ برای عدول از توافق هسته‌ای وجود دارد Sat Aug 26 15:43:00 IRDT 2017
دولت بهار کشف بزرگترین محموله مرفین قاچاق در شرق استان کرمان Sun Jul 09 14:51:00 IRDT 2017
دولت بهار تصاویر/ قطع درختان در گلستان Sat Mar 04 17:12:00 IRST 2017
دولت بهار پای میوه‌های آمریکایی به ایران باز شد! Tue Jan 03 19:53:00 IRST 2017
دولت بهار توقف روستوف در شب نیمکت نشینی عزت‌اللهی Mon Aug 21 01:04:00 IRDT 2017
دولت بهار هشدار شدید کره شمالی به تل آویو Sun Apr 30 00:19:00 IRDT 2017
دولت بهار ورود پرنده به موتور عامل فرود اضطراری پرواز تبریز ـ باکو Tue Sep 12 22:22:00 IRDT 2017
دولت بهار فیلم/ در حاشیه مراسم عزاداری ظهر عاشورای 1396؛ تو قلب ما جاداری Mon Oct 02 00:33:00 IRST 2017
دولت بهار شیخ «عبد الامیر قبلان» رئیس مجلس اعلای اسلامی شیعیان لبنان شد Thu Mar 16 19:32:00 IRST 2017
دولت بهار تصاویر/ شکار کوسه توسط شیر دریایی‎ Wed Feb 01 14:43:00 IRST 2017
دولت بهار محبوبیت هفته اول ترامپ 22 درصد کم‌تر از دوره مشابه اوباما است Fri Jan 27 08:48:00 IRST 2017
دولت بهار ناو جنگی آمریکا پس از 72 سال پیدا شد+تصاویر Sun Aug 20 14:21:00 IRDT 2017
دولت بهار اسامی محرومان هفته بیست و چهارم لیگ برتر را اعلام کرد Tue Mar 07 00:28:00 IRST 2017
روزنامه شهروند اروپا و ایران می‌توانند برجام را برای خود نگه دارند Sat Apr 07 04:30:00 IRDT 2018
نامه نیوز لاریجانی بر برجک دیده‌بانی در نقطه صفر مرزی/عکس Tue Sep 19 15:49:27 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران مردان هم به لیست دریافت‌کنندگان مستمری زنان متوفی اضافه شوند Sat Jan 06 14:13:02 IRST 2018
اطلاعات کشف 110 هزار لیتر سوخت قاچاق در سیستان و بلوچستان Sun Oct 28 17:09:55 IRST 2018
العالم تأیید ممنوعیت پوشیدن روسری در اماکن شغلی اروپا Tue Mar 14 15:17:34 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم مهدی شریفی به بیمارستان منتقل شد/ دوندگی آندو صدای یحیی را درآورد! Thu Sep 28 15:15:51 IRST 2017
افکارخبر احتمال رونق مسکن در سال 96 کم است Thu Mar 16 14:17:24 IRST 2017
آریا پرچم توحید Tue Jul 17 11:24:15 IRDT 2018
خبر دانشجو کی‌روش، فدراسیون و سازمان لیگ مقصر ناکامی پرسپولیس خواهند بود/ اردوی دبی عاقلانه نیست Mon Jan 02 12:30:24 IRST 2017
سلامت نیوز HPV شایع‌ترین علت بروز سرطان دهانه رحم Fri Nov 23 12:08:00 IRST 2018
آفتاب حمله الشباب به پایگاه ارتش سومالی/ 17 کشته Fri Sep 29 13:32:42 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران میزبانی از 11 هزار و 200 توریست خارجی در قم Sat Sep 02 14:21:00 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن اجرای طرح قرآنی زلال اعتکاف در 120 مسجد استان اصفهان Tue Apr 03 13:08:06 IRDT 2018
روزنامه کیهان دیدار با سعید مستغاثی در کتابفروشی کیهان(اخبار ادبی و هنری) Sun Aug 20 21:40:58 IRDT 2017
بی باک نیوز سفر وزیر بهداشت به استان سمنان Fri Feb 24 10:50:16 IRST 2017
العالم اسرائیل سرانجام به تأثیر حملات موشکی ایران اعتراف کرد Fri Jun 23 16:45:07 IRDT 2017
صراط واردات خودرو بار دیگر آزاد می‌شود؟ Fri Sep 14 09:53:49 IRDT 2018
خبرگزاری فارس بلنددوست: «چایت را من شیرین می‌کنم» از مدافعان حرم می‌گوید Tue Sep 12 12:59:00 IRDT 2017
خبرگزاری مهر همه آمارها به سود پرسپولیس/ شاگردان برانکو به دنبال هفتمین پیروزی Sat May 20 13:21:55 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره بلیت فروشی دیدار ایران و ازبکستان Tue Jun 06 11:39:29 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی مرزنشینان قصرشیرین: در راهپیمایی روز قدس فریاد حمایت از مظلوم سر می دهیم Thu Jun 22 18:04:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی جست و جو پیکر جانباختگان سانحه هوایی یاسوج به‌خوبی پیش می‌رود Fri Mar 02 12:43:00 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران وحدت اعتقادی را طلاب شیعه و اهل سنت در جامعه تبیین کنند Tue Dec 05 10:04:03 IRST 2017
واحد مرکزی خبر اختصاص 2 هزار میلیارد تومان برای طرح شیرین کن آب در کشور Thu Aug 02 16:01:00 IRDT 2018
عصر ایران جمعه سامانه بارشی جدید وارد کشور می‌شود Wed Nov 28 10:55:03 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران حمایت نقدی از نفرات برتر جشنواره موسیقی معلولان گیلان Thu Jul 26 08:48:50 IRDT 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین نماهنگ | این‌گونه باشید Wed Jul 25 12:20:10 IRDT 2018
برنا تشکیل کارگروه بازنگری مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی در تئاتر Tue Mar 07 15:33:43 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران بهمن ماه؛ آغاز ثبت‌نام خانه مسافرهای ویژه نوروز در فارس Mon Dec 25 12:02:58 IRST 2017
تی نیوز چین از آمریکا شکایت کرد Thu Apr 05 23:36:30 IRDT 2018
ایستا نیوز آخرین قیمت پروفیل در بازارآهن Tue Sep 12 21:06:51 IRDT 2017
خبر خودرو قیمت انواع محصولات ایران خودرو در بازار تهران + جدول Wed Oct 03 12:29:50 IRST 2018
میزان سنجش تضمین اروپایی ها/کفه بقای برجام سنگین‌تر شد/ از اروپا چه می‌خواهیم؟ Sat Jul 07 09:20:02 IRDT 2018
تی نیوز دومین دوره جشنواره عکس «هشت» برگزار می شود Sun Apr 15 21:05:09 IRDT 2018
آفتاب ایران تعامل با مخاطب زمینه ساز افزایش سرمایه اجتماعی رادیو Thu May 17 15:13:04 IRDT 2018
تدبیر و امید قطر: نیازهایمان را از ایران تامین می‌کنیم Mon Jun 19 20:27:10 IRDT 2017
ایستا نیوز چرا بخش خصوصی برای تامین مالی به اوراق دل نمی‌دهد؟ Sat May 05 09:57:25 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم شهدا اسوه‌های بی‌نظیری در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت هستند Mon Oct 02 20:33:21 IRST 2017
شارا ثبت وقف مشارکتی توسط کارکنان روابط عمومی سازمان اوقاف Mon Jun 11 14:53:00 IRDT 2018
ساعت24 امید ابراهیمی زیر تیغ جراحی رفت +عکس Sat Jul 01 13:06:02 IRDT 2017
اخبار بانک افتتاح دبستان 15 کلاسه دخترانه با مشارکت بانک ملت در استان کردستان Wed Feb 08 14:41:41 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران حل شدن موضوع تمدید نشدن دفترچه بیمه بازنشستگان فولاد کرمان Fri Nov 16 12:46:29 IRST 2018
نامه نیوز سفیر همجنسگرای آمریکا در آلمان کیست؟ Sat Sep 02 17:32:40 IRDT 2017
مشرق نیوز واکنش شفر به شایعه بازگشت نورافکن Thu Nov 15 20:27:40 IRST 2018
ایسکانیوز حمایت دوباره آمریکا از ائتلاف به رهبری عربستان Fri Sep 14 10:52:40 IRDT 2018
آنا افتتاح 1125 واحد مسکن مهر سیستان و بلوچستان Tue Aug 22 08:26:00 IRDT 2017
تین کاهش 11 درصدی حمل و نقل در استان همدان Wed Jun 20 15:45:59 IRDT 2018
فردا ابطحی: وزرای روحانی پاشنه گیوه‌هایشان را نکشیدند! Sun Dec 17 02:43:57 IRST 2017
ایلنا کانون وکلای مرکز انتصاب «لعیا جنیدی» را به سمت معاون حقوقی رییس‌جمهور تبریک گفت Thu Aug 10 12:43:31 IRDT 2017
تی نیوز برپایی مراسم سالروز تولد محمدعلی کشاورز Wed Apr 11 01:17:48 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم توتال خروج از پروژه گاز پارس جنوبی را تایید کرد Tue Aug 21 00:03:03 IRDT 2018
خبرگزاری کتاب ایران شعرهای لئونارد کوهن در نمایشگاه تهران Sat May 06 23:27:12 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر شایعه پراکنی شگرد دشمن در برابر جمهوری اسلامی ایران Fri Jan 19 15:42:51 IRST 2018
آریا دستگیری 10 نفر از عاملان نزاع دسته جمعی در کرمانشاه Wed Jul 19 13:07:29 IRDT 2017
آنا مشاور رئیس و سرپرست دفتر ریاست دانشگاه پیام نور منصوب شد Mon Dec 18 16:55:42 IRST 2017
روزنو همخوابی زن شوهردار با صاحبخانه اش / وقتی سعید نبود، امید به خلوتگاهم می آمد Sun Jul 08 12:57:41 IRDT 2018
اقتصاد آنلاین رشد بدون برنامه‌ریزی تهران باعث ناامنی شده‌است Sun Sep 24 11:31:47 IRST 2017
ساعت24 کاهش 10 هزار تومانی سکه+جدول Wed May 24 16:35:18 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن آغاز پذیرش دانشجو بدون آزمون در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی بیرجند Thu Aug 16 12:56:13 IRDT 2018
اطلاعات ترامپ یک گام دیگر به استیضاح نزدیک شد Fri Aug 24 18:14:04 IRDT 2018
خبرگزاری مهر گرمای بی سابقه در میانه پاییز/دمای هوا در رشت به 37 درجه رسید Mon Oct 30 16:49:01 IRST 2017
پولی مالی معامله 537 هزار تن انواع محصول در بورس کالا Mon Oct 02 15:13:00 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران 8 خاصیت درمانگر بادمجان که شاید ندانید Fri Nov 10 18:00:05 IRST 2017
ایلنا حضور همزمان بین المللی تنازع در چهار جشنواره Fri Apr 14 11:22:56 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران سال گذشته برای اولین بار انگیزه کشاورزان برای کشت پنبه مثبت شد Thu Apr 20 14:37:42 IRDT 2017
روزنو اعلام مبلغ زکات فطره ازسوی دفتر رهبری Sat Jun 24 16:12:47 IRDT 2017
مشرق نیوز همسر شهید: پسرم را هم فدا می‌کنم Sun May 27 15:10:41 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران تلف شدن ماهی در ساحل گهرباران + عکس Thu Oct 04 09:02:53 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا همایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت هفته دفاع مقدس در شهرستان رزن برگزارشد Mon Sep 25 14:26:59 IRST 2017
خبرگزاری دانشجو اولین شکست شاگردان شفر با گل به خودی Thu Aug 16 22:44:35 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی نوبخت : قول ها و وعده ها به مردم باید برپایه واقعیت باشد Fri Aug 05 01:28:00 IRDT 2016
واحد مرکزی خبر موضع متحد رسانه های آمریکا در برابر کاخ سفید Wed Nov 14 23:21:11 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران پایان هزار و یک مشکل Sat Oct 06 10:44:46 IRST 2018
روزنامه کیهان ارتش قطر به موشک‌های بالستیک چینی مجهز شد Sat Dec 23 21:08:33 IRST 2017
خبرگزاری نسیم تحقیر رئال مادرید در ال کلاسیکو/ بارسا 14 امتیاز پیش افتاد Sat Dec 23 18:38:07 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم سازمان شیلات به دنبال رفع ممنوعیت تولید تیلاپیا است Wed Jul 19 14:54:51 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران 2 کشته و مصدوم در برخورد پراید با نیسان درمحور جدید راهجرد_آشتیان + عکس Sun Nov 05 08:36:09 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم موافقت حزب کارگزاران با طرح پارلمان اصلاحات Sat Sep 15 14:42:08 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا پیاده‌روی اربعین حسینی پاسخی کوبنده به یاوه‌گویی‌های استکبار است Wed Nov 08 11:41:31 IRST 2017
افکارخبر ماجرای خانه نشینی مجری قدیمی و دوبلور محبوب از زبان خودش Sat Oct 20 09:10:14 IRST 2018
فردا 7 جاذبه‌ دیدنی رامسر را بشناسید Tue Jul 25 16:22:37 IRDT 2017
فرارو تب داغ ثبت نام لاتاری در میان ایرانیان Thu Nov 08 12:57:46 IRST 2018
خبرگزاری فارس ابومهدی المهندس: آزادی موصل سرود انقلابی نسل‌های آینده خواهد بود Mon Jul 10 22:14:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران واکنش ها به نرخ سرویس مدارس در دهدشت Thu Sep 28 10:03:28 IRST 2017
صبحانه با خبر راه اندازی 30 پایگاه اورژانس هوایی در کشور Mon Feb 27 21:49:00 IRST 2017
واحد مرکزی خبر کار شهرداری، پیمانکاری شده است Tue Jul 25 10:30:32 IRDT 2017
خبرگزاری مهر آسیب های اجتماعی یکی از تهدید های جدی جامعه امروز است Wed Jan 24 18:21:29 IRST 2018
همشهری آنلاین فریدون شهبازیان | ارکستر ملی مانند تیم ملی فوتبال است Sun Nov 04 15:41:22 IRST 2018
شیعه نیوز کاندیدای ضداسلامی فرانسه به کپی برداری متهم شد Wed May 03 11:34:49 IRDT 2017
فردا تدابیر بانک مرکزی برای بانک‌های متخلف Mon Sep 04 08:18:56 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم مرجع اصلی تایید تعهدات ایران آژانس بین المللی انرژی اتمی است Tue Dec 19 15:21:02 IRST 2017
ایستا نیوز ثبات قیمت در بازار تجهیزات جانبی کامپیوتر Tue Dec 05 09:37:20 IRST 2017
ایران آنلاین اهدای خون بیش از 14 هزار داوطلب هلال احمر Mon Jul 30 14:25:58 IRDT 2018
آریا رادیو اوکاپی: لزوم پیشگیری از ابتلای کودکان کنگو به بیماری ابولا Sat May 26 20:02:33 IRDT 2018
نامه نیوز ادعای مدیران نماینده مازندران در لیگ برتر؛ نکونام در نساجی ماندنی است Tue May 22 14:50:39 IRDT 2018
نامه نیوز رئیسی: آستان قدس به هر قیمتی به دنبال منافع اقتصادی نیست / محصولات آستان قدس رضوی باید نماد کیفیت و انصاف در قیمت گذاری باشند Sat May 26 08:05:14 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی ضعف کارشناسی بانکی،علت کندی پرداخت وام روستایی مازندران است Sat Jun 09 10:35:00 IRDT 2018
صنعت بیمه جناب آقای دکتر رحیم لوی بنیس با مدیران و نمایندگان شعبه اصفهان دیدار کردند Mon May 14 15:59:44 IRDT 2018
ورزش 3 5 حرکت دیدنی در NBA؛ 95/11/22 Fri Feb 10 11:12:03 IRST 2017
ورزش 3 گزارش؛ آیا رفتن نیمار از بارسا بی تاثیر است؟ Fri Aug 04 17:55:00 IRDT 2017