فرهنگ نیوز - Mon May 15 08:29:00 IRDT 2017 نمایش خبر

آخرین وضعیت جسمانی نادر طالب‌زاده

به لطف خدا 5 ماه است که شب‌ها به راحتی می‌خوابم و این معجزه خدا بود. مشکل قلبی من مشکلات تنفسی را برای من به همراه داشت، اما الان اوضاع تنفسم بسیار بهتر است.

به گزارش فرهنگ نیوز، نادر طالب‌زاده تهیه‌کننده، مستند‎ساز و محقق سینما در خصوص آخرین وضعیت جسمانی خود گفت: خدا را شکر این روزها از لحاظ جسمی حال بسیار خوبی دارم و تا حدودی مشکل قلبی‌ام برطرف شده است.

وی در همین راستا افزود: به لطف خدا 5 ماه است که شب‌ها به راحتی می‌خوابم و این معجزه خدا بود.

طالب زاده در خصوص مشکلات ناشی از بیماری قلبی‌اش تصریح کرد: مشکل قلبی من مشکلات تنفسی را برای من به همراه داشت اما الان اوضاع تنفسم بسیار بهتر است. بنا به تشخیص پزشکان نیازی به عمل قلب نبوده و مراحل درمان با دارو را ادامه می‌دهم.

دبیر جشنواره افق نو با اشاره به آرزوی روزه‌داری در ماه رمضان امسال خاطرنشان کرد: همه دکترها از طب سنتی تا طب مدرن گرفتن روزه در ماه مبارک رمضان را برایم ممنوع کرده‌اند زیرا باید در روز 15 قرص مصرف کنم. مشکل اصلی من، ریتم پایین عضله قلب است و اطاعت دستور پزشک از لحاظ شرعی هم واجب است اما دوست دارم یک روز هم شده روزه بگیرم تا اگر دوام آوردم کل ماه را روزه‌دار باشم.
فرهنگ نیوز جزئیات عملیات وزارت اطلاعات و دستگیری 8 تروریست در اطراف تهران Sat Feb 11 17:50:00 IRST 2017
فرهنگ نیوز «آمیزش جنسی» نباید در زمان پُری معده صورت گیرد Tue Feb 21 10:58:00 IRST 2017
فرهنگ نیوز ستاره اسکندری به بازیگران سریال «گیله‌وا» پیوست Sun Jul 09 11:14:00 IRDT 2017
فرهنگ نیوز آقا زاده‌ها در معدن کار نمی‌کنند! Sun May 07 11:42:00 IRDT 2017
فرهنگ نیوز امروز زمان ثبت‌نام بن‌های دانشجویی اعلام می‌شود/ تحویل غرفه‌ها به ناشران تا دو روز دیگر Mon Apr 17 08:58:00 IRDT 2017
فرهنگ نیوز رای اعتماد سنای آمریکا به وزیر انرژی ترامپ Fri Mar 03 11:38:00 IRST 2017
فرهنگ نیوز یغما گلرویی با سازمان اوج همکاری می‌کند Tue Feb 28 09:18:00 IRST 2017
فرهنگ نیوز وحید جلیلوند سریال «بازگشت» را می‌سازد Sat Apr 08 15:25:00 IRDT 2017
فرهنگ نیوز قیمت خودرو امروز 95/11/20 Wed Feb 08 14:07:00 IRST 2017
فرهنگ نیوز منشور اخلاقی و سیاسی انتخابات جبهه مردمی منتشر شد Mon May 01 16:36:00 IRDT 2017
فرهنگ نیوز همنوایی «پسران نیویورکی» با ترامپ برای زدن سپاه پاسداران Tue Jul 11 23:29:00 IRDT 2017
فرهنگ نیوز نشانه وفاداری بیرانوند به پرسپولیس Sun Apr 30 19:52:00 IRDT 2017
فرهنگ نیوز احتمال بسته شدن آب سد فرات به روی مردم دیرالزور توسط داعش Sat Jul 01 16:51:00 IRDT 2017
فرهنگ نیوز بررسی کارنامه شمس لنگرودی در یک کتاب Sat Feb 04 07:42:00 IRST 2017
فرهنگ نیوز بازیگر سریال پرستاران مهمان امروزی ها می‌شود Mon Feb 20 11:25:00 IRST 2017
فرهنگ نیوز آیت‌الله صابری همدانی نماینده سابق خبرگان دار فانی را وداع گفت Sat May 13 23:15:00 IRDT 2017
فرهنگ نیوز وزرای دروغگوی دولت ترامپ را بشناسیم Sat Mar 04 16:49:00 IRST 2017
فرهنگ نیوز تاکید وزیر دفاع آمریکا بر اهمیت مشارکت با قطر Fri Jul 07 09:01:00 IRDT 2017
فرهنگ نیوز پیکر مطهر 20 شهید دوران دفاع مقدس ‌مورد استقبال مردم ولایت‌مدار ‌سنندج قرار گرفت‌ Tue Jan 24 18:40:00 IRST 2017
فرهنگ نیوز وزیر خارجه آمریکا، روسیه را به «تجاوزگری در اوکراین» متهم کرد Fri Mar 31 14:37:00 IRDT 2017
فرهنگ نیوز عکس/ علامت سه انگشتی هاشمی رفسنجانی Sat Apr 15 21:55:00 IRDT 2017
فرهنگ نیوز خدمات شبانه روزی اورژانس در نوروز Sun Mar 19 07:58:00 IRST 2017
فرهنگ نیوز روحانی درگذشت پدر شهیدان بوغنیمه را تسلیت گفت Sun Mar 05 19:00:00 IRST 2017
فرهنگ نیوز عکس روز نشنال جئوگرافی/ چشمان بیرون زده Mon Jan 30 13:40:00 IRST 2017
فرهنگ نیوز عکس/ منزل «آتنا» در پارس آباد اردبیل Sat Jul 15 15:25:00 IRDT 2017
فرهنگ نیوز کشف 100 کیلوگرم مواد اولیه شیشه از یک سوله Sat Jun 24 10:19:00 IRDT 2017
فرهنگ نیوز رژیم صهیونیستی، چگونه فلسطینیان را مسموم می‌کند؟ Wed Feb 22 17:14:00 IRST 2017
فرهنگ نیوز نخست‌وزیر گرجستان 2 اردیبهشت به تهران می‌آید Tue Apr 18 16:55:00 IRDT 2017
فرهنگ نیوز روایت آوینی از دیکتاتورهای فرهنگ Sun Apr 09 07:40:00 IRDT 2017
فرهنگ نیوز کاهش آب دریاچه ارومیه با وجود سیل اخیر Sat May 06 22:49:00 IRDT 2017
فرهنگ نیوز بازار داغ فروش اسکناس‌ تانخورده Sun Mar 12 14:26:00 IRST 2017
فرهنگ نیوز ریابکوف: روابط ایران و روسیه تحت تأثیر عوامل خارجی نیست Fri Feb 17 17:58:00 IRST 2017
فرهنگ نیوز "تلویزیون واقع‌نما" چیست و مستند مسابقه "فرمانده" چه نسبتی با آن دارد؟ Tue Jun 20 09:36:00 IRDT 2017
فرهنگ نیوز شنیده شدن صدای انفجار در شمال فرانسه Tue Apr 25 21:28:00 IRDT 2017
فرهنگ نیوز جایگاه هنر انقلاب اسلامی در سینمای کشور Wed Apr 12 07:44:00 IRDT 2017
فرهنگ نیوز توضیحات آموزش‌وپرورش در خصوص شرکت خانوادگی وزیر Tue May 09 19:35:00 IRDT 2017
فرهنگ نیوز اکیپ از جلسه محرمانه ایسکو با پاری‌سن‌ژرمن پرده برداشت Wed Mar 08 16:44:00 IRST 2017
فرهنگ نیوز رزمایش رژیم صهیونیستی در مرز سوریه و لبنان Sun May 14 16:54:00 IRDT 2017
فرهنگ نیوز نجات 8 نفر از اعضای یک خانواده از چنگال «قاتل خاموش» Thu Feb 09 10:14:00 IRST 2017
فرهنگ نیوز مراسم عزاداری شب شهادت حضرت زهرا (سلام‌الله‌علیها) Thu Mar 02 07:14:00 IRST 2017
فرهنگ نیوز «خمیر مرغ» همچنان «ممنوع» Wed Jan 25 19:37:00 IRST 2017
فرهنگ نیوز باندبازی در رأس مدیریت پتروشیمی و پالایشگاه ها Thu Apr 06 07:58:00 IRDT 2017
فرهنگ نیوز مدیریت دانشگاه از اداره وزارتخانه پیچیده‌تر است Mon Jan 23 18:31:00 IRST 2017
فرهنگ نیوز از نشست پرجنجال تا دختر کوچکی که درسهای برزگ آموخت Sat Feb 11 11:07:00 IRST 2017
فرهنگ نیوز بازداشت 100 نفر درجریان اعتراض‌های پاریس Mon Apr 24 16:39:00 IRDT 2017
فرهنگ نیوز زیدان: جانشین بیل برای بازی برابر بایرن را انتخاب کرده‌ام Mon Apr 17 16:57:00 IRDT 2017
فرهنگ نیوز زمان و مکان اقامه نماز عید فطر اعلام شد Wed Jun 21 11:33:00 IRDT 2017
فرهنگ نیوز «زبان» منشأ اختلافات در زندگی Thu Feb 16 14:49:00 IRST 2017
فرهنگ نیوز معاون اول ترامپ: جنگ اسرائیل جنگ ماست Fri Feb 24 07:35:00 IRST 2017
فرهنگ نیوز شاهد سقوط تولیدکنندگان دارو هستیم/افزایش سبد هزینه دارویی مردم Mon Jul 10 11:15:00 IRDT 2017
فرهنگ نیوز 40 منطقه جغرافیایی فرش دست‌باف در ایران ثبت ملی شدند Wed Feb 22 20:22:00 IRST 2017
فرهنگ نیوز تگرگ‌هایی به اندازه توپ تنیس +تصاویر Thu Feb 23 11:57:00 IRST 2017
فرهنگ نیوز اخوان‌فرد: سند آموزش 2030 «پیچ در پیچ» است Wed Feb 01 09:37:00 IRST 2017
فرهنگ نیوز کدام ایرانی‌ها همچنان حق ورود به آمریکا را دارند؟ Tue Mar 07 20:04:00 IRST 2017
فرهنگ نیوز نخست‌وزیر سوئد با رهبر انقلاب دیدار کرد Sat Feb 11 17:48:00 IRST 2017
فرهنگ نیوز اهدای عضو یک جانباز به 7 نفر زندگی بخشید Sun Jan 01 11:12:00 IRST 2017
فرهنگ نیوز پخش رایگان کنسرت آنلاین «دال» Sun Apr 30 11:52:00 IRDT 2017
فرهنگ نیوز اعتراض شدید برانکو به داوری/ اتهام به داور! Sat Jan 28 17:50:00 IRST 2017
فرهنگ نیوز رئیس‌ تشکیلات خودگردان فلسطین وارد کویت شد Sun Apr 23 17:17:00 IRDT 2017
فرهنگ نیوز دندان مصنوعی‌هایی که باعث سرطان دهان می‌شود! Sat Apr 08 22:26:00 IRDT 2017
فرهنگ نیوز مهر و محبت خود به فرزندان‌تان نشان دهید ! Wed Jan 25 07:24:00 IRST 2017
فرهنگ نیوز پخش «هفت» از دو هفته‌ آینده Sun Jul 02 16:21:00 IRDT 2017
فرهنگ نیوز جزئیات مذاکرات انگلیس و اتحادیه اروپا Tue Jun 27 09:08:00 IRDT 2017
فرهنگ نیوز رئیسی: لب باز کنم، هیچ فردی نمی تواند حرفی بزند Sat May 13 18:27:00 IRDT 2017
فرهنگ نیوز دام دختر آرایشگر برای خواستگاران پولدار Sat Apr 15 07:34:00 IRDT 2017
فرهنگ نیوز تکلیف پخش «کلاه قرمزی 96» در نوروز چه شد؟ Wed Feb 22 07:39:00 IRST 2017
فرهنگ نیوز کشف دپو سلاح‌های گروهک جیش‌الظلم در بلوچستان/ 37 قبضه سلاح و یک توپ ضدهوایی در این عملیات اطلاعاتی کشف شد+ تصاویر Sat Jul 08 09:36:00 IRDT 2017
فرهنگ نیوز لاریجانی در دیدار رئیس مجلس پاکستان چه گفت؟ Sat Apr 22 23:21:00 IRDT 2017
فرهنگ نیوز نظر 3 تحلیلگر درباره ثبت‌نام «جهانگیری» Mon Apr 17 17:12:00 IRDT 2017
فرهنگ نیوز مشخص شدن سازوکار انتخاب نامزد نهایی جبهه مردمی Thu Apr 13 20:26:00 IRDT 2017
فرهنگ نیوز نمایشگاه بین‌المللی هنرهای اسلامی Thu May 11 09:15:00 IRDT 2017
فرهنگ نیوز فرق دانشجویان دیروز با امروز Sat May 13 07:32:00 IRDT 2017
فرهنگ نیوز صفحه نخست روزنامه‌های دوشنبه 12 تیر Mon Jul 03 07:25:00 IRDT 2017
فرهنگ نیوز پیشتازی حجت الاسلام روحانی در شهرستان زاهدان Sat May 20 00:37:00 IRDT 2017
فرهنگ نیوز دردسرهای اینترنت رایگان Thu Apr 13 21:42:00 IRDT 2017
فرهنگ نیوز راهپیمایان: مسئولان بدانند که مردم از وضعیت برجام آگاهند Fri Feb 10 09:48:00 IRST 2017
فرهنگ نیوز آیفون بیشتر خراب می شود یا گوشی های اندرویدی؟ Sat Mar 04 16:54:00 IRST 2017
فرهنگ نیوز چراغ سبز قلعه‌نویی به باشگاه فولاد Wed May 24 20:38:00 IRDT 2017
فرهنگ نیوز قهوه خام؛ معجزه لاغری هزاره جدید Mon Feb 13 15:07:00 IRST 2017
فرهنگ نیوز آزمایش کشت سیب زمینی در مریخ Fri Mar 10 15:00:00 IRST 2017
فرهنگ نیوز جشنواره فیلم 100 ثانیه ای موقعیت خوبی برای پیشرفت فیلم‌سازان جوان است Wed Feb 22 11:49:00 IRST 2017
فرهنگ نیوز جشن اردیبهشت تئاتر حذف شد Wed May 03 08:15:00 IRDT 2017
فرهنگ نیوز سقوط جنگنده اف 18 آمریکا در جنوب فیلیپین Fri Apr 21 21:06:00 IRDT 2017
فرهنگ نیوز فرمانده‌ای که عاشق «بسیجی‌ها» بود Wed Feb 15 09:15:00 IRST 2017
فرهنگ نیوز تشییع شهید مدافع حرم در سالگرد شهدای گوهرشاد Thu Jul 13 10:25:00 IRDT 2017
فرهنگ نیوز عکس/ دستفروش چینی در ایران! Mon Apr 24 08:07:00 IRDT 2017
فرهنگ نیوز اصلاح یک بند دفاعی در برنامه ششم توسعه Tue Feb 14 16:26:00 IRST 2017
فرهنگ نیوز رئیس و مسئولان دستگاه قضایی با امام خامنه‌ای دیدار کردند Mon Jul 03 12:05:00 IRDT 2017
فرهنگ نیوز تکذیب خبر سهمیه‌بندی آب در خوزستان Wed Jun 28 07:31:00 IRDT 2017
فرهنگ نیوز سیامک انصاری پیشکسوت زل زدن به دوربین است Sat Jun 24 08:54:00 IRDT 2017
فرهنگ نیوز روی خوش شبکه خانگی به ژانرهای مهجور؟ Wed Feb 15 08:30:00 IRST 2017
فرهنگ نیوز عواملی که باعث فساد مواد غذایی می‌شوند/ سم مرگبار در کنسروها Fri Mar 03 13:52:00 IRST 2017
فرهنگ نیوز برخورد دولت با آسیبهای اجتماعی اداری است Mon Jan 02 14:30:00 IRST 2017
فرهنگ نیوز عراق به تهران می‌آید، اما نه برای بازی با ایران Tue Jan 24 16:55:00 IRST 2017
فرهنگ نیوز قیمت خودرو امروز 96/02/03 Sun Apr 23 14:07:00 IRDT 2017
فرهنگ نیوز کشورهای اسلامی سفارتخانه‌های خود را در واشنگتن تعطیل کنند Tue Feb 21 14:54:00 IRST 2017
فرهنگ نیوز پندار اکبری «جاده فرعی» را در لواسان کلید زد Mon Apr 17 12:17:00 IRDT 2017
فرهنگ نیوز میزان جریمه تردد در محدوده طرح ترافیک Tue Apr 18 14:04:00 IRDT 2017
فرهنگ نیوز چگونه تنگی نفس در دوران بارداری راکمترکنیم؟ Wed Feb 22 15:41:00 IRST 2017
فرهنگ نیوز صفحه اول روزنامه‌های سیاسی 4 خرداد 96 Thu May 25 09:57:00 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر دومین دوره تجلیل از استعدادهای برتر شهرستان ملایر Sat Sep 02 18:53:04 IRDT 2017
بی باک نیوز پسوریازیس و علائم آن را بشناسید Sat Jan 28 17:35:02 IRST 2017
برنا قرارداد توتال نقش مهمی در روابط ایران و فرانسه دارد Mon Jul 03 16:08:05 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر داور ایران جایزه اتحادیه تنیس آمریکا را کسب کرد Tue Sep 05 10:18:20 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران پایان تلخ زندگی یک مرد زن نما Thu Feb 22 10:07:26 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران ترامپ: اجازه می‌دهم ژاپن و کره جنوبی خرید سلاحهای پیشرفته از آمریکا را افزایش دهند Tue Sep 05 18:41:38 IRDT 2017
تی نیوز عفاف و حجاب نیازمند «پویش» است نه «بنر و شعار»/ جایگاه مرد و زن در حوزه عفت اجتماعی یکسان است Tue Jul 11 06:42:52 IRDT 2017
عصر ایران برخی مدارس زنجان یکشنبه تعطیل شد Sat Feb 18 23:55:15 IRST 2017
پارسینه شصت و نهمین سالگرد روز جمهوری هند+فیلم Sat Jan 27 11:46:32 IRST 2018
روزنامه شرق نباید به مردم بگوییم نخورید، ارزش ندارد Wed Feb 07 03:30:00 IRST 2018
پارسینه اعلام ترکیب ذوب‌آهن مقابل استقلال Sun Feb 04 14:24:59 IRST 2018
تدبیر و امید تیغ وسیله مناسبی برای اصلاح صورت نیست Mon Mar 20 22:20:02 IRST 2017
جماران صادقی: ابراهیم یزدی از همان ابتدا مشی میانه‌روی و اعتدالی داشت Mon Sep 04 18:10:19 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران سید حسن نصرالله: بیانیه بالفور دوباره در حال تکرار شدن است Thu Dec 07 19:39:52 IRST 2017
پارس فوتبال استقبال شدید شفر از ماندنی شدن این استقلالی در تیم Mon Dec 11 12:12:57 IRST 2017
یک ورزش تحسین مهاجم پرسپولیس از سوی بازیکنان و عصبانیت برانکو Tue Jan 02 12:59:58 IRST 2018
واحد مرکزی خبر ماجرای خودروی ضدگلوله رهبر انقلاب Sun Sep 24 08:28:17 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا گفتگو با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه گراش Tue May 16 12:50:49 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران هشدار هواشناسی نسبت به وقوع بارندگی و وزش باد در سمنان Wed Apr 26 11:09:41 IRDT 2017
آفتاب ایران برگزاری یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته در تهران Wed Dec 20 20:28:05 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا پرواز بی‌بازگشت ایرباس ایرانی و ترور امام خامنه ای تا بمباران شیمیایی سردشت Wed Jul 05 17:45:40 IRDT 2017
اتاق خبر24 میترا حجار پزشک شد/ ایفای نقش فروغ در از یادها رفته Thu Aug 17 19:15:00 IRDT 2017
ایلنا کنگره کانون دانشگاهیان ایران اسلامی 6 اسفند برگزار می‌شود Sun Feb 19 12:56:22 IRST 2017
واحد مرکزی خبر افتتاح 446 طرح در خراسان رضوی با حضور وزیر کشور Mon Aug 28 15:53:03 IRDT 2017
برنا اولین سلفی ستاره سینما و دخترش Mon Feb 13 11:41:13 IRST 2017
جماران نشت گاز در بابل سه مجروح بر جای گذاشت Sun Apr 08 19:04:11 IRDT 2018
آفتاب دلایل واقعی بازداشت مبلغان سعودی چیست؟ Tue Sep 12 22:32:51 IRDT 2017
همشهری آنلاین برنامه‌ای برای حذف یارانه تا پایان سال نداریم Wed Jan 25 14:19:42 IRST 2017
واحد مرکزی خبر فعالان مدنی خواستار توقف نقض حقوق بشر و سرکوب مردم در بحرین شدند Tue Feb 14 14:12:49 IRST 2017
شفاف گفت‌وگوی تلفنی اردوغان و روحانی Wed Jan 03 14:49:20 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران 91درصد ظرفیت سدهای استان پر است Mon Aug 07 23:53:44 IRDT 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین استفاده از "فاینانس" منوط به توجیهات فنی و زیست محیطی است Mon Sep 04 15:11:53 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران پیشرفت‌های پزشکی ایران که جهان را حیرت زده کرد + فیلم Sun Feb 04 21:27:09 IRST 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن انقلاب اسلامی بزرگترین سرمایه ملت ایران است Tue Jan 31 14:55:29 IRST 2017
واحد مرکزی خبر فضای مجازی، فرصت ها و تهدیدها Sun Nov 05 19:03:32 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران تصویب طرح تفصیلی خیرآباد Sun Jul 02 16:23:19 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر بخش خبر علمی فرهنگی هنری 20 / شبکه چهار / 4 مرداد 1396 Wed Jul 26 21:01:36 IRDT 2017
جماران اهتمام ویژه مسئولان جهت تکمیل و تجهیز سالن همایش کتابخانه مرکزی اردبیل Wed Jun 28 16:35:48 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا قیمت مرغ همچنان در حال پرواز/ عدم حمایت از تولیدکننده یا بی‌تدبیری مسئولان؟! Tue Aug 01 10:31:16 IRDT 2017
روزنامه شهروند از نان تا روان مردم Thu Apr 12 04:30:00 IRDT 2018
روزنامه شرق او تنها یک اسم نبود! Sat Apr 29 04:30:00 IRDT 2017
خبرگزاری مهر ورود 600 هزار زائر از شلمچه به عراق/بازگشت 120 هزار زائر به کشور Mon Nov 06 14:17:28 IRST 2017
خبرگزاری شبستان امروزه کتاب‌هایی فروش می‌روند که قرص هستند Mon Aug 28 14:25:00 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر دژ برازجان تبعیدگاه مبارزان انقلابی Wed Feb 01 16:38:33 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران معرفی نفرات برتر مسابقات انتخابی تیم ملی ووشو Sun Jul 02 17:34:51 IRDT 2017
خبرگزاری مهر ساخت دستبندی که از کاربر خود محافظت می کند Sun Apr 15 12:33:44 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران تورهای کتابگردی دانش آموزان به نمایشگاه تبادل کتاب Wed Aug 09 17:54:53 IRDT 2017
خبرگزاری مهر معرفی ساهاکیان و یخچالی به عنوان نماینده بازیکنان در مجمع بسکتبال Mon Jan 08 09:50:40 IRST 2018
ساعت24 قیمت بلیت‌ بازی تیم ملی فوتبال ایران و قطر Tue Mar 21 19:40:00 IRST 2017
جوان آنلاین خروج برزیل از لیست عدم اطاعت وادا Sat Apr 15 16:48:08 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی تصویب نرخ جدید پارکومتر و تاکسی های درون شهری قم Sun Feb 12 12:06:00 IRST 2017
بنکر این عوامل طلا را گران می کند Tue Apr 10 10:54:10 IRDT 2018
آنا حداقل و حداکثر حقوق آموزش و پرورشی‌ها اعلام شد Mon Apr 17 15:42:01 IRDT 2017
حیات روزشمار دفاع مقدس (13 اردیبهشت) Wed May 03 08:45:06 IRDT 2017
فردا فیس‌بوک کمک‌ها به زلزله‌زدگان ایران را مسدود کرد +عکس Thu Nov 16 21:47:44 IRST 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین ترامپ: پوتین فردی سرسخت است/ آدم های اوباما افراد خوبی نیستند Sun Mar 19 17:02:43 IRST 2017
سلامت نیوز بیش از 97 درصد خون های اهدایی درایران تبدیل به فرآورده های خونی می شود Sun Feb 18 12:17:00 IRST 2018
تیک دزدی از صاحبخانه‌ها به شیوه بیهوشی Sat May 06 20:47:01 IRDT 2017
تدبیر و امید احداث ساختمان جدید پلاسکو با همان ارتفاع Tue Aug 22 17:27:44 IRDT 2017
خبرگزاری مهر رونمایی از کتاب خاطرات سفیر Tue Feb 13 10:52:02 IRST 2018
ایران آنلاین اولین محمولۀ کمک‌های روسیه به یمن رسید Thu Mar 16 13:32:53 IRST 2017
پارس فوتبال واکنش فیل نویل به مقایسه دیگو کوستا و موراتا Fri Sep 22 15:35:49 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران عملکرد عادلانه ما نقش مهمى در حضور حداکثرى مردم در انتخابات دارد Wed Apr 12 13:48:38 IRDT 2017
آریا تامین تردد و جابجایی ایمن و روان پیاده و سواره در محدوده کارگاه های ساختمانی Sun Oct 22 11:49:33 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران هوای حاضر پنجشنبه 28 اردیبهشت Thu May 18 08:12:13 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر اوقات شرعی چهارشنبه به افق قزوین + فیلم Wed Jan 10 08:04:01 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران برگزاری همایش ویادواره شهدای جامعه کارگری درخوی +تصاویر Tue May 02 08:31:00 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر کشف 625 کیلوگرم مواد مخدردر آذربایجان شرقی Sat Jun 24 18:53:28 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا 10 نشانه کم آب شدن بدن Mon Aug 14 10:02:01 IRDT 2017
خبرگزاری فارس نشست غیر علنی مجلس با حضور رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز آغاز شد Tue Jul 04 08:44:00 IRDT 2017
ایسکانیوز اسامی آثار یکی از بخش های جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی اعلام شد Mon Mar 13 13:15:31 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران کشف محموله قاچاق میلیاردی گوشی تلفن همراه در مرز بانه Tue Mar 27 11:01:27 IRDT 2018
سراج 24 انتقاد وزیر خارجه ونزوئلا از تحریم‌های جدید آمریکا Thu Aug 10 15:00:00 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر تصویب چهار طرح در ستاد مبارزه با مواد مخدر گلستان + فیلم Tue Feb 14 19:31:53 IRST 2017
598 دولت تورم را از جیب کشاورز کنترل می‌کند Mon Oct 02 13:30:07 IRST 2017
آریا انتصاب در موسسه اعتباری ملل Tue Sep 05 14:50:12 IRDT 2017
صراط احتمال محرومیت استقلال و پرسپولیس از آسیا/ چه تیم‌هایی جایگزین می‌شوند؟ Tue Aug 08 11:52:26 IRDT 2017
خبرگزاری فارس 6 کشور جدید مشتری نفت ایران شدند/ ورود ایران به حیاط خلوت نفت عربستان Sat Feb 03 11:59:07 IRST 2018
جماران مراکز ماده 15 و 16 آذربایجان شرقی به 63 هزار معتاد خدمات ارایه کرد Mon Jul 24 16:57:27 IRDT 2017
شبکه خبر بازگشت تیم ملی مهارت Sat Oct 21 11:33:47 IRST 2017
پول نیوز نعمت‌زاده در کابینه دولت بعدی هم خواهد بود؟ Sat Apr 22 20:12:02 IRDT 2017
بولتن نیوز فریبا: همیشه دوست داشتم قرعه استقلال با بازی سخت آغاز شود/ برگزاری 11 بازی داخل خانه در نیم فصل هم خوب است هم بد! Mon Jul 10 11:12:48 IRDT 2017
جام نیوز پرسپولیس با این تاکتیک مقابل فولاد بازی می کند Sun Dec 24 10:20:26 IRST 2017
ایران آنلاین تذکر منکراتی احسان علیخانی به مهمان ماه عسل ! Wed May 31 09:55:31 IRDT 2017
شفاف ایجاد معاونت اقتصادی در وزارت خارجه Mon Aug 21 13:41:44 IRDT 2017
عصر ایران رضاییان بازیکن آزاد می‌شود؟ Wed Apr 05 20:35:59 IRDT 2017
جام نیوز فیلم/ سالگرد حمله تروریستی نیجریه و کشته شدن صدها شیعه Fri Dec 15 22:06:02 IRST 2017
خبرگزاری نسیم کی‌روش: دعوت نشدن شجاعی؟ درباره انتخاب بازیکنان در رئال و پرتغال هم توضیحی نداده‌ام Tue Aug 29 17:15:01 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران آتش‌سوزی در جنگل ابر شاهرود Tue Oct 31 11:13:06 IRST 2017
خبرگزاری دانشجو کره شمالی: تسلیم تسلیحات هسته‌ای، یک رویای توخالی برای آمریکاست Mon Dec 25 14:12:14 IRST 2017
واحد مرکزی خبر هیچ واحدی در دانشگاه آزاد تعطیل نمی شود Sat Jun 24 08:36:36 IRDT 2017
ایستا نیوز قدردانی ازخدمات بانک اقتصادنوین Wed May 31 17:05:13 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم کشف محموله دپوشده افیونی در مشهد Sun Jan 21 21:38:25 IRST 2018
بنکر سرپرست بانک گردشگری معرفی شد Mon Apr 17 17:23:02 IRDT 2017
انتخاب تبخال تناسلی در بارداری، چرا پیشگیری مهمه؟ Tue Feb 14 22:30:01 IRST 2017
واحد مرکزی خبر پایان 32 سال زندگی مخفی قاتل فراری Sun Apr 16 16:18:54 IRDT 2017
ایسکانیوز توسعه کسب و کار باتجاری سازی محصولات فناوری نانو Sun Feb 25 16:17:58 IRST 2018
روزنو کرانچار و طاهری رفتنی هستند؟ Sat Jan 20 12:20:01 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی تدبیری برای امید*حسین ساقی* Mon Jan 02 20:54:00 IRST 2017
سلامت نیوز چه چیزهایی سوخت و ساز بدن را کند می کند؟ Tue May 16 11:02:00 IRDT 2017