افکارخبر - Mon May 15 08:56:45 IRDT 2017 نمایش خبر

چه چیزی سرنوشت روحانی را به خطر می اندازد؟

رقبای حسن روحانی، دولت وی را به دلیل ناکامی در بهبود شرایط اقتصادی - سیاسی به رغم حصول توافق هسته‌ای و برداشته شدن تحریم‌ها نکوهش کرده‌اند.

به گزارش افکارنیوز،  
 


پایگاه اینترنتی شورای روابط خارجی اتحادیه اروپا در تحلیلی تصریح کرد: رقابت‌های انتخاباتی در ایران به شدت بر سیاست‌های اقتصادی، مقابله با بیکاری و بی‌عدالتی موجود متمرکز است. 


رقبای حسن روحانی، دولت وی را به دلیل ناکامی در بهبود شرایط اقتصادی - سیاسی به رغم حصول توافق هسته‌ای و برداشته شدن تحریم‌ها نکوهش کرده‌اند. 


نرخ بیکاری در ایران نیز به 12/7 درصد افزایش یافته و این در حالی است که نرخ بیکاری جوانان نیز از 24 به 30 درصد طی دوران حسن روحانی رسیده است. 


این موضوع آشکار شده است که شرکت‌های بین‌المللی در مورد سرمایه‌گذاری‌های گسترده در ایران همچنان شک و تردید دارند. 


در نتیجه، توافق موجب سرازیر شدن سرمایه‌گذاری مورد انتظار و یا اشتغال‌زایی در ایران نشده است. توافق هسته‌ای تاثیر اندکی بر طبقه میانه و کارگری ایران داشته و این در حالی است که نابرابری‌های اجتماعی افزایش یافته است. 


همچنین چند ایرانی ساکن آمریکا معتقدند، «حسن روحانی» شانس چندانی برای پیروزی در انتخابات ریاست‌جمهوری 29 اردیبهشت‌ماه ندارد. 


«علیرضا نادر»، کارشناس اندیشکده رند، «الکس وطن‌خواه»، کارشناس اندیشکده خاورمیانه و «نازیلا فتحی»، خبرنگار سابق نیویورک‌تایمز، در نشست سه‌شنبه پیش در اندیشکده خاورمیانه به تشریح انتخابات ایران و مشارکت مردم در آن پرداختند. 


به گفته نادر، روحانی شانس خوبی برای دوباره انتخاب شدن ندارد. 


وی می‌افزاید، توافقنامه‌ هسته‌ای برای قشر متوسط، ناامیدی بزرگی بود؛ افزایش تولید نفت باعث ایجاد اشتغال نشده است. 


وطن‌خواه نیز دراین‌باره می‌گوید، روحانی نگران خودش به عنوان «کسی» است که به خرید هواپیماهای ایرباس و بوئینگ می‌پردازد، اما یارانه وکمک‌ هزینه‌ای به قشر فقیر نمی‌پردازد. او بدون جلب نظر مردم نمی‌تواند از سیاست خارجی - تنش‌زدایی با آمریکا و تجدیدنظر درباره اسرائیل - حرف بزند. حرف زدن از این مسائل برای شهرهای بزرگ خوب است، اما مردم دیگر شهرها می‌خواهند بدانند که چگونه باید خانواده‌شان را تامین کنند.
افکارخبر کمک 370 میلیارد ریالی مردم کشور به زلزله‌زدگان استان کرمانشاه Tue Nov 21 12:50:15 IRST 2017
افکارخبر چرا سریال «سرّ دلبران» در ماه رمضان پخش نمی شود؟ Tue May 23 14:41:30 IRDT 2017
افکارخبر ردپای قاچاق را در گردش‌ مالی میلیاردی Tue May 02 11:55:45 IRDT 2017
افکارخبر درخواست فراکسیون حج و زیارت از وزارت خارجه Tue Nov 28 10:41:17 IRST 2017
افکارخبر انقلابی باشید چه جای گله از دشمن؟ Sat Sep 23 09:01:31 IRST 2017
افکارخبر ادامه فعالیت بازنشسته‌ها در آموزش و پرورش امکان پذیر است؟ Sun Aug 06 09:42:11 IRDT 2017
افکارخبر بازداشت داعشی مسئول ذبح نیروهای عراقی Wed Sep 20 21:50:15 IRDT 2017
افکارخبر کنایه کاپیتان سابق استقلال به منصوریان Sat Jul 29 15:41:32 IRDT 2017
افکارخبر حل مشکلات کشورهای اسلامی، در گرو مشارکت مردم است Tue Jan 16 09:44:10 IRST 2018
افکارخبر تیر اندازی در آمریکا/ 3 نفر کشته شدند Sat Dec 30 10:16:03 IRST 2017
افکارخبر دعایی برای در امان ماندن از چشم زخم Tue Aug 29 15:09:53 IRDT 2017
افکارخبر از تیزر پشت‌صحنه «جاده قدیم» رونمایی شد/فیلم Sun Jan 21 08:09:29 IRST 2018
افکارخبر انهدام یگان اصلی داعش در دره رود فرات Sun Aug 27 17:11:33 IRDT 2017
افکارخبر آخرین وضعیت اکران تولید مشترک ایران و ترکیه Fri Mar 03 19:20:20 IRST 2017
افکارخبر خطرناک‌ترین ماهی جهان/ عکس Tue Jan 16 03:55:00 IRST 2018
افکارخبر دست انداختن مسئولین حوزه زنان بر ریسمان پوسیده ی سوئدی ها Mon Feb 13 11:09:18 IRST 2017
افکارخبر باید همکاری با مخالفان اسد را آشکارا اعلام کنیم Sun Jan 29 17:02:14 IRST 2017
افکارخبر دستگیری گروگان گیر خانوادگی در اصفهان Tue Jan 30 21:26:01 IRST 2018
افکارخبر مدیرکل جدید حراست سازمان حج و زیارت مشخص شد Wed Apr 05 20:27:41 IRDT 2017
افکارخبر بحران آب در روستای تخت شاه/ عکس Sun Oct 08 03:25:00 IRST 2017
افکارخبر پیشنهاد غیر منتظره کی روش به تیم ملی امید! Mon Aug 07 06:40:00 IRDT 2017
افکارخبر چرا حوصله کودکمان سر می رود؟ Thu Jan 11 04:55:00 IRST 2018
افکارخبر رئیس موساد: ایران هنوز رویای هسته‌ای شدن دارد Sun Aug 13 18:23:05 IRDT 2017
افکارخبر دندانپزشک قلابی به دام افتاد Mon Oct 02 15:52:15 IRST 2017
افکارخبر تحریم‌های جدیدی علیه ایران در راه است Thu Jan 11 23:49:43 IRST 2018
افکارخبر ترقی: فعالیت موشکی ارتباطی با برجام ندارد Fri Feb 03 15:12:08 IRST 2017
افکارخبر افزایش نرخ ارز درآمد مازاد برای دولت نیاورد Fri Sep 14 11:04:50 IRDT 2018
افکارخبر دورهمی امشب پخش ‌نمی‌شود Sat Apr 22 10:30:12 IRDT 2017
افکارخبر اطلاعیه تعطیلی مدارس استان همدان در نوبت صبح دوشنبه 11 بهمن Sun Jan 29 23:47:15 IRST 2017
افکارخبر کشتی آرای: افزایش تقاضا دربازار سکه حباب ایجاد کرده است Thu Mar 16 11:35:46 IRST 2017
افکارخبر مجلس امروز نماینده غایب داشت؟ Tue Nov 01 09:05:52 IRST 2016
افکارخبر تخلفات را به 137 گزارش کنید Tue Mar 07 08:55:33 IRST 2017
افکارخبر نقشه آمریکا برای دفع تهدید هسته ای کره شمالی Wed Oct 18 14:49:37 IRST 2017
افکارخبر پیگیری سهم شهرداری ها از مالیات بر ارزش افزوده و عوارض بنزین Fri Oct 27 18:30:23 IRST 2017
افکارخبر حریف استقلال ممنوع المصاحبه شد Mon Jan 29 14:06:31 IRST 2018
افکارخبر بذرپاش: جریمه دیرکرد برکت را از زندگی مردم گرفت Thu Mar 09 13:03:08 IRST 2017
افکارخبر هر روز هوا گرمتر می شود Tue Jul 18 09:08:32 IRDT 2017
افکارخبر تنها چیزی که میتواند امید واقعی را به زندگی انسان تزریق کند Sun Jan 28 12:05:39 IRST 2018
افکارخبر «سحر جعفری جوزانی» در فیلم «پشت دیوار سکوت»/ عکس Mon May 22 15:05:20 IRDT 2017
افکارخبر مرسدس بنز معروف هیتلر در حراج +عکس Thu Dec 28 19:42:47 IRST 2017
افکارخبر ترازوی عرضه و تقاضا نا‌میزان شد Mon Aug 21 03:15:00 IRDT 2017
افکارخبر محدودیت‌های ترافیکی راه‌ها تا روز یکشنبه اعلام شد Sat Sep 09 15:47:53 IRDT 2017
افکارخبر لذت زندگی از نگاه پرویز پرستویی+عکس Wed Jan 04 02:40:00 IRST 2017
افکارخبر بازتولید نفاق زیر پرچم اصلاحات Tue Feb 13 09:42:15 IRST 2018
افکارخبر خواستگاری ستاره فوتبال از ستاره سینما Tue Dec 05 00:30:00 IRST 2017
افکارخبر درخواست از انصاری برای عذرخواهی به خاطر اقدام اخیر فرزندش Tue Dec 19 13:40:16 IRST 2017
افکارخبر توییت معنادار طارمی در واکنش به انتقادات+عکس Tue Jan 16 01:10:00 IRST 2018
افکارخبر پرونده شکایت آندو و کاوه ازاستقلال بسته شد؟ Wed Sep 20 14:37:36 IRDT 2017
افکارخبر آخرین گروه از حجاج ایرانی به کشور بازگشتند Mon Sep 25 19:12:00 IRST 2017
افکارخبر موافقت وزارت ارشاد با ساخت 5 فیلمنامه جدید Sun Apr 09 12:49:16 IRDT 2017
افکارخبر پرفروش‌ترین‌ تلویزیون‌ها‌ در بازار چند؟ +جدول Mon Oct 23 13:53:26 IRST 2017
افکارخبر شناسایی و دستگیری سارق 18 ساله خودرو در کرج Sun Nov 26 15:02:31 IRST 2017
افکارخبر سوره‌ای جهت درمان درد پهلو و درد پا Sat Aug 19 14:52:21 IRDT 2017
افکارخبر مدت دوری مدافع پرسپولیس مشخص شد Fri Oct 06 17:05:57 IRST 2017
افکارخبر آموزش ناظران و بازرسان انتخابات شوراها کلید خورد Tue Jan 31 19:53:00 IRST 2017
افکارخبر آخرین آمار مصدومان زلزله خراسان رضوی Thu Apr 06 09:38:25 IRDT 2017
افکارخبر استقبال از فروش بلیت های المپیک زمستانی Sat Feb 11 10:17:59 IRST 2017
افکارخبر شبکه نسیم سریال می‌سازد Tue May 02 12:06:21 IRDT 2017
افکارخبر طارمی دیگر دلش با پرسپولیس نیست Fri Jan 05 19:21:56 IRST 2018
افکارخبر بیانیه وزارت دفاع به مناسبت حماسه 9 دی Thu Dec 28 11:45:15 IRST 2017
افکارخبر خارجی‌ها پیاز ایرانی را 5 برابر ارزان‌تر از ایرانی‌ها می‌خرند! Sun Aug 06 12:13:03 IRDT 2017
افکارخبر تعرفه 299 ریالی با «سیم کارت دائمی 1000» Mon Oct 16 17:20:12 IRST 2017
افکارخبر "فروشنده"روی سقف سالن هنر فدرال آلمان Wed Aug 30 10:05:40 IRDT 2017
افکارخبر 3 نشانه رونق در بازار مسکن Wed Apr 19 08:29:25 IRDT 2017
افکارخبر شروط ستاره هاى آبى برای ماندن در استقلال Thu Apr 13 15:45:00 IRDT 2017
افکارخبر فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی در اولین هفته شهریور Thu Aug 24 02:00:00 IRDT 2017
افکارخبر تماس صوتی «تلگرام» به ضرر اپراتورهاست Sun Apr 23 13:25:01 IRDT 2017
افکارخبر هنرمندان در فعالیت‌های خیریه پیشقدم هستند Sat Aug 26 14:59:38 IRDT 2017
افکارخبر چرایی فعالیت زنان در اینستاگرام Wed Mar 01 06:55:00 IRST 2017
افکارخبر هافبک ایرانی غایب مسابقات تیم ترکیه ای Sun Oct 22 01:10:00 IRST 2017
افکارخبر گفتگوی زنده سعد الحریری با موضوع تحولات اخیر Sun Nov 12 11:45:56 IRST 2017
افکارخبر گروه "آراز" به‌زودی در تهران Sun Aug 27 15:41:23 IRDT 2017
افکارخبر افشای جنایات آل سعود علیه شیعیان عوامیه Sun Aug 06 10:35:33 IRDT 2017
افکارخبر تفریح به سبک دانشجویان بسیجی/ عکس Tue Sep 19 05:25:00 IRDT 2017
افکارخبر تغییرساعت بازی تراکتورسازی با پرسپولیس Tue Jan 31 23:34:39 IRST 2017
افکارخبر جولان داعشی‌های انگلیسی در افغانستان Tue Jan 30 15:46:30 IRST 2018
افکارخبر بشار اسد: ارتش سوریه پیروز خواهد شد Tue Aug 01 11:17:42 IRDT 2017
افکارخبر قیمت نهایی روغن نباتی در انتظار تائید ستاد تنظیم بازار Wed Aug 09 11:22:27 IRDT 2017
افکارخبر ارتش کنترل پایتخت برزیل را به دست می گیرد Sat Feb 17 15:59:19 IRST 2018
افکارخبر تغییر 70 درصدی در ترکیب اعضای هیئت رئیسه فراکسیون امید Tue Aug 29 08:57:01 IRDT 2017
افکارخبر بهنام تشکر در "هملت و دُن کیشوت"/نمایشی با 32 بازیگر Sun Oct 08 11:26:30 IRST 2017
افکارخبر سیاوش خیرابی در آغوش جمشید مشایخی/ عکس Wed Apr 05 15:25:09 IRDT 2017
افکارخبر ورزش را از اختلاف نظرهای سیاسی دور کنیم/ ایران امن است Thu Dec 28 18:17:18 IRST 2017
افکارخبر تامین هزینه ماهانه 70 یتیم ایرانی توسط زن پاریسی! Wed May 24 12:38:00 IRDT 2017
افکارخبر انتقاد از نوع پوشش پسر ترامپ! +عکس Wed Aug 23 23:40:22 IRDT 2017
افکارخبر هاشمی با 2 طلا و یک برنز قهرمان جهان شد Tue Dec 05 08:35:47 IRST 2017
افکارخبر از "خود درگیری" رژیم سعودی تا مدل فرانسوی "برجام موشکی"/پیشخوان Sat Nov 11 08:01:54 IRST 2017
افکارخبر خط و نشان بازیکن سپاهان برای پرسپولیس/ آخرین وضعیت مصدومیت نوید کیا Wed Jan 31 12:57:15 IRST 2018
افکارخبر دوئل ترامپ و کیم جونگ اون/کاریکاتور Thu Apr 20 06:20:00 IRDT 2017
افکارخبر وقتی دختر بنیامین می خواهد برای مادر مرحومش دعا کند/ عکس Mon Apr 17 03:15:00 IRDT 2017
افکارخبر جزئیات تفاهم‌نامه‌های جدید نفتی ایران با روسیه Sun Oct 08 15:52:40 IRST 2017
افکارخبر اطلاعیه ستاد مرکزی انتخابات خانه‌های مطبوعات و جدول منتخبان Wed May 31 22:43:16 IRDT 2017
افکارخبر گریم جذاب آقای بازیگر در نقش میرزا کوچک‌خان/عکس Sat Sep 02 12:47:53 IRDT 2017
افکارخبر موافق یا مخالف؟ مسأله این است! Sat Aug 19 21:20:37 IRDT 2017
افکارخبر ربیع‌خواه: هافبک دفاعی کارت زرد نگیرد عجیب است Wed Jan 17 05:40:00 IRST 2018
افکارخبر تیم منتخب هفته دهم لیگ برتر Sat Oct 28 11:57:57 IRST 2017
افکارخبر دروازه بهشت کجاست؟/ عکس Sun Sep 24 21:15:49 IRST 2017
افکارخبر آیت اله جنتی: فتنه 88 براندازی برای اسلام بود Tue Mar 07 09:13:53 IRST 2017
افکارخبر صادرات طلای سرخ ایرانی به 84 تن رسید Fri Dec 15 00:45:00 IRST 2017
افکارخبر بازی با استقلال برایم یادآور دربی است Thu Nov 23 15:55:50 IRST 2017
آنا نخستین دیدار دونالد ترامپ در کاخ سفید جمعه برگزار می‌شود Mon Jan 23 08:46:00 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران آیا اردوغان می‌تواند از سوختن مهره‌هایش در سوریه جلوگیری کند؟ +نقشه میدانی و تصاویر Tue Jan 30 22:29:38 IRST 2018
آفتاب ایران کاخ الیزه از تصمیم روحانی و مکرون درباره یک سفر خبر داد Wed Jan 03 12:02:06 IRST 2018
اقتصاد آنلاین آغاز ثبت‌نام دوره‌های MBA برای کارآفرینان در مدرسه عالی کسب و کار ماهان/ جایگزینی "مهارت" به جای "مدرک" با فرصت دادن به بخش خصوصی واقع Mon Jan 22 10:19:59 IRST 2018
پولی مالی 311 امین شعبه بانک پارسیان افتتاح شد Sun Jul 30 14:27:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران تکذیبیه دفتر آیت الله نورمفیدی درباره مطالب جعلی منتسب به ایشان Tue May 09 10:26:06 IRDT 2017
پارس نیوز درخواست علیمنصور از هواداران استقلال Thu Aug 03 15:28:23 IRDT 2017
روزنو کسی نمی‌تواند بگوید پرسپولیس را فدای طارمی کرده‌ایم/ به صعود امیدوار نبودیم اصلا به قطر نمی‌رفتیم Sat May 27 14:40:01 IRDT 2017
العالم پنتاگون: رهبر برجستۀ القاعده و یار نزدیک بن لادن، در سوریه کشته شد Thu Feb 09 04:04:39 IRST 2017
آنا صحت انتخابات شورای تهران تایید شد Sun May 28 10:25:54 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر 4 زخمی در گلوله باران محله المزه در دمشق Sat Feb 24 18:11:54 IRST 2018
خبرگزاری فارس قتل یک معلم در نیکشهر Sat Apr 15 23:20:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران توسعه زیرساخت‌های جزیره نگین Tue Jul 24 12:23:45 IRDT 2018
خبرگزاری مهر مهمترین محورهای برنامه آمایش در استان گردشگری و کشاورزی است Mon May 01 18:25:54 IRDT 2017
فردا آشفتگی‌های سیاسی آمریکا قیمت طلا را گران کرد Sat May 20 16:00:20 IRDT 2017
ایران آنلاین اختلافات میان‌ کردها ربطی به ایران ندارد / ایران از عراق یکپارچه حمایت می‌کند Wed Mar 08 21:03:51 IRST 2017
تدبیر حافظی خبر داد: انتقال وجوه شهرداری به طور موقت به حساب های بانکی نامشخص Wed May 10 08:20:00 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر برگزازی یادواره 432شهید شهرستان زرندیه + فیلم Wed Aug 30 16:13:01 IRDT 2017
پرشین خودرو آخرین خبر از کارناوال های انتخاباتی Sun May 14 18:02:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران تقدیر نماینده یونیسف در ایران از شهرداری اصفهان Tue Jul 04 17:32:27 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران درخشش پسر بابلی در لیگ ستارگان Mon Feb 19 14:45:35 IRST 2018
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نشست هم اندیشی یازدهمین جشنواره موسیقی محلی مناطق زاگرس نشین برگزار شد . Sun Aug 19 13:25:04 IRDT 2018
روزنامه دنیای اقتصاد پیشتازی فرهادی در جشن سینماگران Wed Sep 13 11:59:05 IRDT 2017
بی باک نیوز شکارچیان قانونمند دامغانی نذر خود را در کوه آرسک ادا کردند Fri Jul 07 09:59:01 IRDT 2017
بی باک نیوز نمایش شرقی غمگین Mon Aug 14 05:33:01 IRDT 2017
خبرگزاری فارس توسعه رشته‌های تحصیلی و تخصصی در دانشگاه علوم پزشکی سمنان Fri Feb 24 21:01:00 IRST 2017
روزنامه شهروند فوکوس Sun Sep 09 04:30:00 IRDT 2018
خبرگزاری فارس مشاور استراتژیک رئیس دانشگاه آزاد منصوب شد Sat May 13 18:45:00 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر استقبال مردم دیشموک از کاروان زیرسایه خورشید Mon Jul 23 21:08:07 IRDT 2018
بی باک نیوز سیف در ریاست بانک مرکزی ابقا شد Tue Aug 15 07:58:02 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم فهرست چهار هزار نفری حزب اسلامی برای استخدام به وزارت دفاع افغانستان داده شد Sat May 13 15:58:04 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا مبعث؛ تجلی اعظم الهی است/ تأثیر بعثت نبوی بر تمدن بشری Sat Apr 14 18:15:35 IRDT 2018
عصر ایران زیست فناوری و تامین سلامت و امنیت غذایی Mon May 22 11:34:22 IRDT 2017
تجارت نیوز چابهار محل نزاع رقبای آسیایی و خاورمیانه Sun Jul 15 09:45:33 IRDT 2018
ساعت24 کشته شدن 7 فرد مسلح در سینای مصر Mon Apr 10 16:36:56 IRDT 2017
خبرگزاری فارس اینکه دولت برنامه‌ای برای تشکیل ستاد انتخاباتی دارد را باید رئیس‌جمهور بگوید/ مهم‌ترین ستاد رئیس‌جمهور خدمت همکارانش به مردم است Mon Feb 27 18:06:00 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران فصل شیدایی به توسعه حرکت احمدبن‌موسی(ع) بپردازد Wed Sep 13 10:10:52 IRDT 2017
پارس فوتبال خبر خوش رئیس هیأت مدیره پرسپولیس به هواداران Tue Dec 12 17:33:03 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا کرسی تلاوت و تفسیر قرآن کریم در علی آبادکتول + تصاویر Thu Jan 25 15:33:29 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران خلاصه بازی اینتر میلان و کروتونه در 14 بهمن 96 +فیلم Sun Feb 04 02:24:44 IRST 2018
آفتاب انتقال رنو به استان مرکزی قطعی شد Tue Feb 20 17:33:36 IRST 2018
واحد مرکزی خبر افسران رابط ناجا، نماینده مرزبانی در کشورهای همسایه Thu Jan 25 11:05:17 IRST 2018
واحد مرکزی خبر امام جمعه شیراز ؛مردمی بودن از خصوصیات بارز امام خمینی Fri Jun 02 16:37:04 IRDT 2017
انتخاب هنیه: تصمیم ترامپ آغازی برای تحولات هولناک در منطقه است Wed Dec 06 16:23:52 IRST 2017
ورزش 3 بی‌باک سرمربی جدید تیم‌ ‌ملی تکواندو Sun Feb 12 13:47:00 IRST 2017
خبرگزاری حوزه روند فقهی و علمی حوزه های علمیه قم، نجف و مشهد Tue May 23 18:10:00 IRDT 2017
خبرگزاری مهر توزیع 5 هزار نوشت افزار میان دانش‌آموزان محروم سیستانی وبلوچستانی Tue Jan 23 09:41:57 IRST 2018
نود تی وی کارلوس باکا با مارسی به توافق رسید؟ Sat Jul 08 06:45:00 IRDT 2017
تی نیوز استخدام کارمند فروش جهت همکاری در شهر تهران Sat Jul 15 22:18:07 IRDT 2017
خبرگزاری شبستان تعمق در انقلاب حسینی راه صیانت از انقلاب اسلامی است Sat Sep 08 11:04:00 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجو وزیر کار به جلسه نمایندگان کارگران و اتحادیه انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دعوت شد Wed Feb 07 10:48:23 IRST 2018
جماران خوش نشین ها مقصر کمبود آب روستاهای دماوند Sun Aug 26 12:44:08 IRDT 2018
ایلنا خصوصی‌سازی ناوگان اتوبوسرانی بدون توجه به مشکلات موجود اجرایی شد/مقصر مسئولان شهری هستند Wed Feb 14 10:26:14 IRST 2018
خبرگزاری دانشجو مخالفت دبیرکل خانه کارگر با تصمیم اصلاح‌طلبان/ باید فقط یک کاندیدا داشته باشیم Sat Apr 08 05:15:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران جدول برنامه های سیمای مرکز فارس در روز سه شنبه 14 دی ماه Tue Jan 03 09:36:36 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم 500 واحد مسکونی احداثی اردبیل در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه به بهره‌برداری رسید Sat Jul 21 16:32:21 IRDT 2018
پارس فوتبال تکذیب شایعه بازگشت گرت بیل به تاتنهام Sun Jul 29 21:19:58 IRDT 2018
آنا شکایت ایران از بوئینگ به دلیل فسخ قرارداد فروش هواپیماها Fri Jun 08 11:11:06 IRDT 2018
سراج 24 تمرین امروز استقلالی ها+عکس Wed Aug 16 04:30:00 IRDT 2017
خبرگزاری فارس تدابیر امنیتی در مساجد قرقیزستان افزایش می‌یابد Wed Jan 25 12:18:00 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم داور بازی سوپرجام آلمان انتخاب شد Fri Aug 04 00:00:15 IRDT 2017
تدبیر 24 مشکل استفاده از کارتخوان در جایگاه‌ها حل می‌شود Wed Feb 14 08:44:48 IRST 2018
خبرگزاری شبستان تظاهرات در فرانکفورت علیه سیاست‌های ترامپ درباره قدس ‌+ تصاویر Sun Dec 17 13:10:00 IRST 2017
روزنامه شهروند خیز 327 واحدی بورس Thu Jul 27 04:30:00 IRDT 2017
بی باک نیوز کاشت میکرو تراشه در بدن کارمندان امریکایی! Tue Jul 25 11:51:01 IRDT 2017
خبرگزاری مهر گل اول الهلال آفساید بود Tue Sep 26 20:35:43 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی ارزش بازیکنان اتلتیکو از رئالی ها پیشی گرفت Wed Aug 15 18:35:00 IRDT 2018
خبرگزاری کتاب ایران میزان استقبال در روز اول بیش از انتظار بود Wed May 02 18:33:34 IRDT 2018
فرادید (ویدئو) چهره‌ای از چین که آن را ندیده‌اید Fri Jan 05 14:00:14 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی معاون وزیر ورزش: مبارزه نکردن با حریفان صهیونیست، پاسداری از ارزش های پهلوانی است Wed Jun 22 00:29:00 IRDT 2016
آفتاب ایران ترامپ نمی‌تواند از واقعیت پایبندی ایران به برجام، فرار کند Tue Jul 18 15:24:05 IRDT 2017
انتخاب فیلم/ جشن روز ملی فرانسه با حضور ترامپ و مکرون Sun Jul 16 15:28:06 IRDT 2017
جماران بنیاد شهید 360 هزار دانشجو و دانش آموز زیر پوشش دارد Fri Apr 27 00:32:16 IRDT 2018
روزنامه شهروند عدلیه Tue Aug 08 04:30:00 IRDT 2017
پارس فوتبال استقلال قربانی شد قربانی این افراد! Sun Sep 17 13:42:46 IRDT 2017
میزان اعلام برنامه نشست خبری سرمربیان در هفته اول Tue Jul 25 14:41:32 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران ضعف میزبانی تایلند گریبان ملی‌پوشان رویینگ را گرفت Sat Sep 02 11:50:39 IRDT 2017
میزان مهار آتش سوزی پارک ملی گلستان/ بخش بیرونی پارک همچنان می‌سوزد Fri Nov 24 10:34:31 IRST 2017
جماران دستگیری متخلفین صید غیر مجاز ماهی در دلفان Thu Aug 24 10:55:23 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم معرفی رشته «هنر آینه‌کاری» Mon Dec 18 17:49:01 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران صفحه نخست روزنامه‌های استان دوشنبه 13 شهریور Mon Sep 04 07:10:01 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجو جدی‌ترین رقیب علیپور در راه اقای گلی، شارژ شد+عکس Mon Jan 01 15:51:55 IRST 2018
میزان شلوغی در «کُـــنج اقــــــــامه»/ آمریکا، فرانسه و انگلیس در حال کشتار مردم یمن/ نگاهی به 4 شهید موتلفه پس از 53 سال/ رژیم صهیونیستی چگونه «محو» می‌شود؟ Thu Jun 21 07:01:01 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی 6 سد در خراسان رضوی سرریز شد Sun Apr 09 21:37:00 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم تشبیهی که رهبر انقلاب برای زیبایی خطبۀ فدکیه به کار بردند + صوت Mon Feb 12 11:02:32 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران مقایسه مخارج جشن عروسی در ایران با سایر کشورها + تصاویر Tue Sep 05 18:30:01 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم انصاری‌فرد: لیگ قهرمانان جای خوشحالی نیست/ ترسی از بارسا و یوونتوس نداریم Sat Aug 26 11:56:13 IRDT 2017
پول نیوز آخرین قیمت هیوندای (جدول) Wed Aug 02 22:15:02 IRDT 2017
تدبیر 24 تورم اقتصاد ایران معقول است/ پیش‌بینی تورم زیر 10 درصد برای امسال Sun May 28 14:59:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران گرما در خوزستان کوتاه می آید Sun Jul 29 16:51:27 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر راه اندازی وای فای در بافت تاریخی یزد Thu Jun 14 10:31:00 IRDT 2018
پارسینه بازیگران هالیوود خواستار بایکوت توییتر شدند Sat Oct 14 04:32:02 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران اسامی جان باختگان حادثه برخورد تانکر با اتوبوس در سنندج اعلام شد Wed Jul 11 16:44:58 IRDT 2018
ساعت24 نیرنگ پوپولیسم در انتخابات دوازدهم Mon Apr 24 09:16:01 IRDT 2017
پارسینه روحانی در واکنش به حمله اهواز: پاسخمان کوبنده خواهد بود/ اسامی 25 شهید Sat Sep 22 10:19:31 IRST 2018
خبرگزاری مهر عدم روشنایی مناسب در پارک بازیافت/تجهیز بوستان ها به وسایل ورزشی Wed Feb 01 17:10:23 IRST 2017
واحد مرکزی خبر افزایش تقابل بر سر توسعه فرودگاه هیترو لندن Sat Jul 21 13:07:01 IRDT 2018
جوان آنلاین تبانی بدهکاران و بانک‌ها با اعلام ورشکستگی صوری! Wed Mar 08 20:19:02 IRST 2017
جام نیوز روایت زندگی شهید مدافع حرم در «دیوان عاشقی» +عکس Sun Dec 10 22:23:46 IRST 2017
آفتاب ایرنا: عوامل مدیران زندانی موسسات مالی اعتباری، عامل پخش شایعه برکناری رئیس بانک مرکزی هستند Sat Dec 16 23:14:11 IRST 2017