افکارخبر - Mon May 15 08:56:45 IRDT 2017 نمایش خبر

چه چیزی سرنوشت روحانی را به خطر می اندازد؟

رقبای حسن روحانی، دولت وی را به دلیل ناکامی در بهبود شرایط اقتصادی - سیاسی به رغم حصول توافق هسته‌ای و برداشته شدن تحریم‌ها نکوهش کرده‌اند.

به گزارش افکارنیوز،  
 


پایگاه اینترنتی شورای روابط خارجی اتحادیه اروپا در تحلیلی تصریح کرد: رقابت‌های انتخاباتی در ایران به شدت بر سیاست‌های اقتصادی، مقابله با بیکاری و بی‌عدالتی موجود متمرکز است. 


رقبای حسن روحانی، دولت وی را به دلیل ناکامی در بهبود شرایط اقتصادی - سیاسی به رغم حصول توافق هسته‌ای و برداشته شدن تحریم‌ها نکوهش کرده‌اند. 


نرخ بیکاری در ایران نیز به 12/7 درصد افزایش یافته و این در حالی است که نرخ بیکاری جوانان نیز از 24 به 30 درصد طی دوران حسن روحانی رسیده است. 


این موضوع آشکار شده است که شرکت‌های بین‌المللی در مورد سرمایه‌گذاری‌های گسترده در ایران همچنان شک و تردید دارند. 


در نتیجه، توافق موجب سرازیر شدن سرمایه‌گذاری مورد انتظار و یا اشتغال‌زایی در ایران نشده است. توافق هسته‌ای تاثیر اندکی بر طبقه میانه و کارگری ایران داشته و این در حالی است که نابرابری‌های اجتماعی افزایش یافته است. 


همچنین چند ایرانی ساکن آمریکا معتقدند، «حسن روحانی» شانس چندانی برای پیروزی در انتخابات ریاست‌جمهوری 29 اردیبهشت‌ماه ندارد. 


«علیرضا نادر»، کارشناس اندیشکده رند، «الکس وطن‌خواه»، کارشناس اندیشکده خاورمیانه و «نازیلا فتحی»، خبرنگار سابق نیویورک‌تایمز، در نشست سه‌شنبه پیش در اندیشکده خاورمیانه به تشریح انتخابات ایران و مشارکت مردم در آن پرداختند. 


به گفته نادر، روحانی شانس خوبی برای دوباره انتخاب شدن ندارد. 


وی می‌افزاید، توافقنامه‌ هسته‌ای برای قشر متوسط، ناامیدی بزرگی بود؛ افزایش تولید نفت باعث ایجاد اشتغال نشده است. 


وطن‌خواه نیز دراین‌باره می‌گوید، روحانی نگران خودش به عنوان «کسی» است که به خرید هواپیماهای ایرباس و بوئینگ می‌پردازد، اما یارانه وکمک‌ هزینه‌ای به قشر فقیر نمی‌پردازد. او بدون جلب نظر مردم نمی‌تواند از سیاست خارجی - تنش‌زدایی با آمریکا و تجدیدنظر درباره اسرائیل - حرف بزند. حرف زدن از این مسائل برای شهرهای بزرگ خوب است، اما مردم دیگر شهرها می‌خواهند بدانند که چگونه باید خانواده‌شان را تامین کنند.
افکارخبر انتقاد مدافع ذوب آهن از سبک بازی استقلال Sat Feb 18 11:10:52 IRST 2017
افکارخبر درخواست خانم نخست وزیر برای نقش جیمز باند Mon Dec 25 15:07:23 IRST 2017
افکارخبر رامبد جوان روز ملی جنگل را گرامی داشت+عکس Sun Jul 30 16:26:48 IRDT 2017
افکارخبر «آدم خانگی» بهترین انیمیشن جشنواره انگلیسی شد Sun Oct 08 16:31:18 IRST 2017
افکارخبر فیلم‌های کمدی 7شهریور اکران نمی‌شود Mon Aug 28 14:58:27 IRDT 2017
افکارخبر علی کریمی: کی روش، تنها دلخوشی من است Thu Apr 27 15:19:18 IRDT 2017
افکارخبر تصمیمی که منصوریان برای دوری از حاشیه ها گرفت Thu Aug 17 02:10:00 IRDT 2017
افکارخبر برانکو: در بازی بعدی فقط به سه امتیاز فکر می‌کنیم Mon Apr 24 22:19:38 IRDT 2017
افکارخبر اعتراض لیبی به افزایش نظامیان خارجی Sun Jan 21 11:17:45 IRST 2018
افکارخبر زندگی «علی‌عبد‌الله صالح»؛ از عرش تا فرش/ از تولد تا چرخش مرگبار وی به سمت عربستان Wed Dec 06 12:35:27 IRST 2017
افکارخبر واکنش هافبک آبی پوشان به نتیجه نگرفتن استقلال Sun Aug 20 04:10:00 IRDT 2017
افکارخبر برانکو نرم شد/پیشخوان ورزشی Sun Mar 05 08:10:00 IRST 2017
افکارخبر سرمایه مردم زیر تیغ موسسات اعتباری/روزنامه های اقتصادی Mon Jan 30 08:08:46 IRST 2017
افکارخبر حمایت ترزا می از حجاب بانوان مسلمان Sat Feb 04 08:43:45 IRST 2017
افکارخبر سروش رفیعی برای تمدید با پرسپولیس شرط گذاشت Mon Mar 13 12:23:11 IRST 2017
افکارخبر هاشمی از اولویت های اصلی شورا و شهرداری می گوید Sat Aug 19 12:14:45 IRDT 2017
افکارخبر وقتی دولت در روز روشن تخلف خود را فریاد می‌زند Sun Feb 12 13:47:44 IRST 2017
افکارخبر تمرین فردای تیم فوتبال پرسپولیس تعطیل شد Sat Jan 13 23:07:29 IRST 2018
افکارخبر حال عمومی مصدومان حادثه تله‌کابین رامسر مساعد است Sun Sep 17 15:05:48 IRDT 2017
افکارخبر اعمال محدودیت ترافیکی در جاده چالوس Thu Dec 28 09:39:55 IRST 2017
افکارخبر مراسم تشییع پیکر عارف لرستانی/ گزارش تصویری Mon Apr 17 15:20:52 IRDT 2017
افکارخبر طرح احیای شرکت مطالعات حمل و نقل مسکوت ماند Mon Oct 23 03:35:00 IRST 2017
افکارخبر بهترین رکورد حدادی بعد از المپیک Wed Sep 27 20:48:20 IRST 2017
افکارخبر تولیدات تکراری و کلیشه‌ای در رسانه ملی/افت کیفیت سریال ها Mon Nov 20 15:18:12 IRST 2017
افکارخبر نظامیان اسرائیلی وارد لبنان شدند Mon Jan 22 10:31:56 IRST 2018
افکارخبر دعوت شهرداری از مردم برای جشن ویژه شب یلدا در روزهای آلودگی هوا Thu Dec 21 06:25:00 IRST 2017
افکارخبر سلاح‌های کشف شده از اوباش تهرانی/ عکس Tue Jan 23 10:36:02 IRST 2018
افکارخبر یوزپلنگ آسیایی کشف شده در تهران/ عکس Tue Dec 26 15:41:07 IRST 2017
افکارخبر آخرین وضعیت ملک واقع در بوستان پنجم پاسداران Sat Nov 25 12:50:06 IRST 2017
افکارخبر سخت‌ترین بخش برنامه ششم اجرای شفاف‌سازی حقوق مدیران است Thu Feb 02 21:10:58 IRST 2017
افکارخبر قالیباف راهی خوزستان می شود Tue May 02 02:35:00 IRDT 2017
افکارخبر مظنه خرید زنجیرچرخ در بازار چقدر است؟ Sun Jan 21 04:15:00 IRST 2018
افکارخبر بررسی تبعات امنیتی آتش‌بس سوریه Tue Aug 01 22:56:25 IRDT 2017
افکارخبر حمله موشکی یمن به پالایشگاه عربستان Sun Jul 23 10:29:04 IRDT 2017
افکارخبر حضور ناگهانی طارمی در قطر Sat Jan 06 22:36:08 IRST 2018
افکارخبر زمان برگزاری بازی ایران و روسیه+عکس Sat Sep 23 08:43:06 IRST 2017
افکارخبر چه کسانی وارد بهشت نخواهند شد؟ Sun Oct 08 08:24:37 IRST 2017
افکارخبر نمره خوب لژیونر ایرانی در روسیه+عکس Mon Apr 10 08:41:51 IRDT 2017
افکارخبر حیدر العبادی: اعلام پیروزی در موصل بسیار نزدیک است Tue Jun 27 11:11:23 IRDT 2017
افکارخبر مصاحبه جالب و شنیدنی با فرزند مرحوم داوود رشیدی Sun Mar 19 07:15:00 IRST 2017
افکارخبر ثبت جهانی «هورامان» در سنگلاخ بی توجهی سازمان راهداری Sat Apr 22 09:49:15 IRDT 2017
افکارخبر لزم عکس دار بودن دفترچه بیمه کودکان بالای دو سال Tue Jan 09 12:39:00 IRST 2018
افکارخبر دیوارنگاره جدید میدان ولیعصر(عج)/ عکس Tue Dec 26 10:06:14 IRST 2017
افکارخبر پوتین نامزد انتخابات ریاست جمهوری روسیه نمی شود؟ Fri Nov 17 17:50:05 IRST 2017
افکارخبر عراقچی: طرح "مقابله با اقدامات آمریکا" اجازه نقض برجام را نمی‌دهد Sun Aug 13 10:21:24 IRDT 2017
افکارخبر از پرداخت مطالبات فرهنگیان چه خبر؟ Sat Apr 29 12:55:35 IRDT 2017
افکارخبر یونایتدها آماده تمدید 5 ساله قرارداد آقای خاص Thu Oct 12 10:17:06 IRST 2017
افکارخبر اتحادیه اروپا رویکرد روسیه‌هراسانه را کنار بگذارد Sun Dec 24 16:45:10 IRST 2017
افکارخبر دردسرهای زلزله‌زدگان در روزهای بارانی/ عکس Fri Nov 24 05:25:00 IRST 2017
افکارخبر دوازده باخت در 71بازی برای برانکو Sun Sep 17 22:59:39 IRDT 2017
افکارخبر درخواست عجیب مردم برزیل از ملی‌پوشان کشورشان! Tue Oct 10 16:37:39 IRST 2017
افکارخبر السیسی به واشنگتن می رود Mon Mar 20 00:01:59 IRST 2017
افکارخبر انگور قرمز معجزه ای علیه سرطان روده Sat Mar 11 11:50:00 IRST 2017
افکارخبر عشوری قراردادش را با تراکتورسازی دو سال دیگر تمدید کرد Thu Jun 22 18:04:31 IRDT 2017
افکارخبر تغییر در تعداد تائید صلاحیت شدگان شورای شهر Wed May 03 02:35:46 IRDT 2017
افکارخبر ورود پلیس فرانسه به رسوایی شیرخشک‌های آلوده Wed Jan 17 15:50:25 IRST 2018
افکارخبر گزارش AFC از حضور پرسپولیس در آسیا Wed Aug 16 09:45:40 IRDT 2017
افکارخبر وقوع معجزه در رسانه ملی Wed Aug 23 11:19:01 IRDT 2017
افکارخبر آل‌سعود حتی به نوزادان و کودکان هم رحم نمی‌کند! Mon Oct 23 03:20:00 IRST 2017
افکارخبر مجموعه کامل آسیب دیدگی های گرت بیل/ عکس Sun Nov 12 20:24:06 IRST 2017
افکارخبر تازه ترین خبرها از «پرواز به وقت شام» حاتمی کیا Tue May 23 12:12:33 IRDT 2017
افکارخبر موفقیت دولت روحانی در تعطیلی کارخانه‌ها Mon May 08 13:06:51 IRDT 2017
افکارخبر معجزه بسیج مردمی به روایت محسن رضایی Thu Nov 16 14:57:36 IRST 2017
افکارخبر مهمان ویژه اردوی سرخ پوشان Thu Dec 28 15:40:21 IRST 2017
افکارخبر تعویض شناسنامه‌ها در آینده‌ای نزدیک Wed Jan 17 15:39:48 IRST 2018
افکارخبر رای‌گیری مجلس برای صلاحیت وزیران پیشنهادی Sun Aug 20 12:06:54 IRDT 2017
افکارخبر مرگ هولناک مرد جوان پس از شادترین لحظه زندگی اش Wed Sep 06 22:34:56 IRDT 2017
افکارخبر پرداخت 149 میلیارد کمک هزینه فوت و کفن و دفن توسط سازمان Mon Feb 20 05:55:00 IRST 2017
افکارخبر وقتی طارمی دست به توپ می شود/ عکس Wed Aug 09 14:04:18 IRDT 2017
افکارخبر درمان گرفتگی و درد گوش در پروازهای هوایی Wed Mar 22 15:55:57 IRDT 2017
افکارخبر مدیر عامل پرسپولیس به دنبال راه حل برای حل یک دردسر Mon Aug 28 01:40:00 IRDT 2017
افکارخبر مصدوم استقلال به بازی با سپید رود رشت می رسند؟ Sat Sep 23 18:01:22 IRST 2017
افکارخبر یازدهمین جشن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران /گزارش تصویری Fri Aug 18 21:19:17 IRDT 2017
افکارخبر پخش سریال جدید از رادیو نمایش Sat Nov 18 13:05:47 IRST 2017
افکارخبر راستی آزمایی شماره شبای مشمولان سهام عدالت از سرگرفته شد Mon Aug 14 09:48:51 IRDT 2017
افکارخبر استایل جالب خانم بازیگر در دوران مدرسه/عکس Mon Sep 25 11:05:17 IRST 2017
افکارخبر پاسخ ریاست جمهوری روسیه به ادعای ضد سوری واشنگتن Wed Jun 28 02:00:00 IRDT 2017
افکارخبر کاوه رضایی راهی لیگ ایتالیا می شود Mon Nov 20 03:30:00 IRST 2017
افکارخبر "من و شارمین" طنزی بدون لودگی Thu Oct 05 01:00:00 IRST 2017
افکارخبر خبرگزاری فرانسه: روحانی با مبارزه‌ای سخت‌تر از انتظار روبه‌رو است Sun Apr 23 17:06:20 IRDT 2017
افکارخبر ترامپ: اشغال عراق فاجعه است Mon Jan 02 15:16:57 IRST 2017
افکارخبر کادوی تولد خاص برای آقای بازیگر/عکس Mon Sep 18 02:30:00 IRDT 2017
افکارخبر روز دوم جشنواره فجر/ "لاتاری" رکورددار سانس فوق‌العاده+تصاویر Sat Feb 03 09:20:19 IRST 2018
افکارخبر کشته وزخمی شدن30سوری دیگر در حملات آمریکایی ها به الرقه Tue Aug 01 23:30:09 IRDT 2017
افکارخبر آخرین تغییرات قیمت ورق سیاه در بازار Mon Oct 02 15:56:33 IRST 2017
افکارخبر فردا؛ برگزرای یکصد و دهمین نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه Sat Apr 15 11:51:46 IRDT 2017
افکارخبر آخرین اخبار سود سهام عدالت Tue Aug 22 17:03:58 IRDT 2017
افکارخبر فتنه 88 چه تاثیری در بررسی صلاحیت شوراها دارد؟ Fri Apr 21 13:39:20 IRDT 2017
افکارخبر استقلالی ها در انتظار اولین پیش قسط فصل Mon Aug 14 08:29:20 IRDT 2017
افکارخبر جلوه های ویژه استاندارد هزینه می‌خواهد Sat Dec 30 11:03:17 IRST 2017
افکارخبر «محرک بانکی» از بازار مسکن محو شد Mon Mar 13 08:29:45 IRST 2017
افکارخبر پوشش و ظاهر کارکنان موسسات انتظام تغییر می کند Mon Aug 07 04:25:00 IRDT 2017
افکارخبر پارس جنوبی بدون مصدوم و محروم مقابل شاگردان برانکو Tue Nov 21 19:20:19 IRST 2017
افکارخبر کویت: در مقابل قطر شکست نخورده‌ایم Tue Sep 26 09:39:22 IRST 2017
افکارخبر فاصله مکانی کوتاه ترامپ از هیئت کره شمالی Sun Sep 17 09:32:02 IRDT 2017
افکارخبر انتقاد پیوس از نیمکت پرسپولیس Mon Feb 27 00:10:00 IRST 2017
افکارخبر جزئیات جدید از توافق مبادله زندانیان ایران و آمریکا Tue Apr 25 04:35:00 IRDT 2017
افکارخبر تارتار: بی دلیل در این جای جدول قرار نداریم Fri Oct 20 20:10:41 IRST 2017
افکارخبر نظر رحمانی فضلی برای حضور در کابینه دوازدهم Tue Aug 01 18:29:59 IRDT 2017
افکارخبر آخرین تمرین لخویا پیش از بازی با پرسپولیس+تصاویر Tue May 23 09:43:09 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران نقش سازمان نظام پزشکی در ساماندهی "طبابت"/پیگیرترین‌ها را انتخاب کنید Tue Jul 04 14:03:04 IRDT 2017
شیعه نیوز 4 درصد زائرین اربعین 96 ویزا نداشته‌اند Tue Dec 05 09:09:05 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم ارتش سوریه حمله «جیش‌الاسلام» به قلمون شرقی را دفع کرد Sun Aug 14 11:27:22 IRDT 2016
ورزش 3 مدیربرنامه های نیمار راهی پاریس شد Wed Aug 02 09:55:00 IRDT 2017
ایران آنلاین پرستار اوکراینی روانی در حین آزار کودک +تصاویر Tue May 16 12:27:29 IRDT 2017
صبا ایران قاسمی: رفع تحریم های غیرهسته ای ایده جدیدی است/در دیپلماسی نشد نداریم Mon May 15 16:49:47 IRDT 2017
تدبیر و امید دلایل اعلام حمایت اصلاح‌طلبان از روحانی Mon Mar 13 11:06:09 IRST 2017
فرارو واکنش به محکومیت سینا سرلک Thu Oct 12 10:11:42 IRST 2017
جماران رنگ‌های نمودار آلودگی هوا چه پیامی برای ما دارند؟ Tue Nov 07 10:15:47 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم جام جهانی 2018| برانکو: به احترام فدراسیون فوتبال اسپانیا کلاه از سر برمی‌دارم/ لوپتگی بویی از بازی جوانمردانه نبرده است Fri Jun 15 13:52:28 IRDT 2018
پارسینه طلب 3000 میلیارد تومانی شهرداری مشهد از دولت Mon Jan 22 11:20:22 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم جهانگیری دستور نظارت مستمر بر بازار و قیمت‌ها را صادر کرد Wed Dec 27 13:25:00 IRST 2017
میزان واردات 10 میلیون دلاری قیچی + جدول Wed Feb 15 00:15:01 IRST 2017
جام نیوز جدال تدارکاتی پنهانی در آخرین روزهای سال/ ایران - لیبی؛ 27 اسفند در ورزشگاه آزادی Tue Jan 09 13:34:58 IRST 2018
برنا دستگیری پزشک قلابی اورژانس تهران ! Tue Oct 10 12:26:36 IRST 2017
خبرگزاری مهر تکذیب تبادل پیام بین سفیر فلسطین و کاردار ایران در لندن Thu Aug 04 11:32:27 IRDT 2016
بی باک نیوز گلزنی انصاری فرد در لیگ اروپا Fri Feb 24 00:19:16 IRST 2017
واحد مرکزی خبر حضور اهالی فرهنگ و هنر در راهپیمایی 22 بهمن Wed Feb 08 16:49:22 IRST 2017
فردا بازیگران انگلیسی موفق جهان +تصاویر Sun Nov 05 05:00:01 IRST 2017
ایلنا نامزدی جهانگیری تصمیم شورای عالی اصلاح‌طلبان بود Sun Apr 16 14:58:20 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجو تعرفه رای در برخی شهرستان‌های خوزستان تمام شد Fri May 19 23:11:25 IRDT 2017
جماران وزیر کشور وارد استان البرز شد Tue Sep 19 09:22:53 IRDT 2017
تابناک اورهال یک فروند ایلوشین توسط نیروی هوایی Tue Sep 12 22:48:55 IRDT 2017
تابناک شیوع گسترده وبا در سومالی Sat May 06 12:10:45 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم حضور خانواده‌های اصفهانی در اردوهای راهیان نور غرب کشور Mon Jun 18 17:52:07 IRDT 2018
تی نیوز واژگونی خودرو به مرگ دخترک منجر شد Thu Jul 13 22:36:44 IRDT 2017
ورزش 3 آخرین تمرین رئال مادرید قبل از تقابل با بیلبائو (95/12/27) Fri Mar 17 21:00:38 IRST 2017
ایسکانیوز استراحت منصوریان به بازیکنان اصلی Fri Feb 17 16:26:03 IRST 2017
خبرگزاری مهر نگرانی اتحادیه عرب نسبت به محدودیت های آمریکا درباره مهاجرت Sun Jan 29 23:33:26 IRST 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین ضمیمه هشت 8570 Thu Dec 14 00:01:00 IRST 2017
میزان لوکوموتیو از الاهلی و التعاون قوی‌تر بود/ نورافکن 10 سال هافبک وسط تیم ملی را بیمه می‌کند Tue Mar 14 08:49:40 IRST 2017
جهان نیوز حملات توپخانه‌ای عربستان به صعده Sat Jun 02 23:56:47 IRDT 2018
آفتاب ایران فیلم| مانور بانمک پهپادهای ماژولار برای برداشتن یک لیوان قهوه Sat Jan 20 18:22:15 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران طرح ریجستری کردن تلفن همراه دوای درد قاچاق می شود؟ Sat Jan 28 10:39:10 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران تولید آزمایشی شرکت ایران خودرو کرمانشاه آغاز شد Tue May 02 18:04:13 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا بررسی و حل مشکلات منطقه قهاوند در شورای اسلامی شهرستان همدان Sun Jan 07 15:13:56 IRST 2018
ایسکانیوز گرامیداشت یاد شهدای آتش نشانان پلاسکو در 22 بهمن Fri Feb 10 11:19:59 IRST 2017
خبرگزاری مهر استاندار هرمزگان از طرح لباس محلی برای کارمندان حمایت کرد Sat May 05 15:42:55 IRDT 2018
یک ورزش گلهای بازی: بورنموث 2 - کریستال پالاس 2 Sun Apr 08 03:03:33 IRDT 2018
ساعت24 میرزایی: روحانی از گزینه‌های وزارت کشور خواسته استانداران خود را معرفی کنند Tue Aug 01 10:04:51 IRDT 2017
خبر گزاری دانا عفونت خون خطر بیماری‌های قلبی عروقی را افزایش می‌دهد Sun Aug 06 08:05:50 IRDT 2017
میزان ثبت نام 10 هزار نفر در مرحله دوم انتخاب کاروان حج/ آغاز اعزام از 9 مرداد Sun May 21 11:36:42 IRDT 2017
فردا قالیباف: منتقدان یکبار هم کارنامه خودشان را ارائه دهند Wed Jul 26 13:20:17 IRDT 2017
ایسکانیوز شمار زایران ایرانی در مدینه منوره به 11 هزار نفر می‌رسد Wed Aug 09 15:08:48 IRDT 2017
فردا صوت: کبوترانه تا آسمان علی و زهرا پرواز کنیم +دانلود Wed Mar 01 11:28:09 IRST 2017
خبرگزاری مهر اردوهای جهادی تنها در کارهای عمرانی خلاصه نشود Mon Jul 10 15:43:08 IRDT 2017
ساعت24 طارمی: بچه 12 ساله را با اشک به خانه فرستادند Wed Apr 19 21:25:00 IRDT 2017
انتخاب عضو شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان: هیچ عضو شورا، شهردار تهران نخواهد شد Wed May 24 15:51:41 IRDT 2017
ایلنا ظریف به نجفی و محسن هاشمی تبریک گفت Mon Aug 28 14:13:56 IRDT 2017
تابناک هشدار ترکیه درباره تهدید حاکمیت عراق Sat Aug 05 07:50:31 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران نیاز کشور به 2 هزار و 500 تخت خواب بیمارستانی/ بدهی 11 هزار میلیارد تومانی بیمه‌ها به وزارت بهداشت Mon Dec 19 09:37:33 IRST 2016
پولی مالی شبندر شفاف سازی کرد Tue Jan 03 13:05:00 IRST 2017
جماران امام جمعه مشهد: ایستادگی حضرت زینب(س) در مقابل یزید دفاع نرم بود Fri Oct 06 13:59:05 IRST 2017
بولتن نیوز زلزله ای به بزرگی 3 ریشتر گزیک را لرزاند Thu Sep 14 12:35:42 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران رابطه کاهش بارش ها با تامین برق Tue Jan 16 11:40:34 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران نماینده مردم رشت: نگذارید تفکر میرزا یخ بزند Thu Dec 21 13:30:00 IRST 2017
تدبیر و امید نانوایی‌ و میوه‌ فروشی در صدر شکایات مردمی Mon Aug 14 20:25:37 IRDT 2017
اعتدال پایان بی‌نتیجه مذاکرات آمریکا و رژیم صهیونیستی درباره شهرک‌سازی Fri Mar 24 16:08:01 IRDT 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین بارندگی های یزد نسبت به سال قبل 63 درصد کاهش داشت Tue Jan 31 12:43:14 IRST 2017
همشهری آنلاین بیایید با هم حرف بزنیم Sat Apr 08 09:01:07 IRDT 2017
جماران جشنواره نوجوان ترویج دهنده فرهنگ مقابله با آسیب هاست Tue May 01 19:29:53 IRDT 2018
خبرگزاری مهر مقابل فولاد پیروزی می‌خواهیم/تمرکزم فقط روی تیم است نه مسائل دیگر Wed Feb 08 16:25:03 IRST 2017
تدبیر و امید محکومان غیرعمد تا 22 میلیون تومان آزاد می‌شوند Wed Feb 01 16:20:14 IRST 2017
خبرگزاری مهر اختلال در توئیتر برای سومین بار در روزهای اخیر Sat Apr 21 13:43:10 IRDT 2018
تدبیر و امید خورشیدگرفتگی چه زمانی اتفاق می افتد؟ Tue Aug 22 04:00:02 IRDT 2017
آفتاب دیدار معاون وزیر خارجه گرجستان با ظریف+ عکس Mon May 07 21:40:21 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم کارگران امروز به دولت 4 درصدی «نه» گفتند Mon May 01 18:21:02 IRDT 2017
جهان نیوز بیم و امید ربیع خواه در پرسپولیس Mon Jun 18 12:12:08 IRDT 2018
جماران 200هزار دانش آموز در مدارس غیردولتی شهر تهران تحصیل می کنند Sun Oct 22 14:46:08 IRST 2017
فردا سرنگونی پهپاد جاسوسی ائتلاف سعودی توسط یمنی‌ها Mon Jun 26 18:21:45 IRDT 2017
خبرگزاری مهر نسل آینده قایق های تفریحی جهان‎ Sat Apr 29 17:04:26 IRDT 2017
خرداد نیوز تغییر بودجه به نفع مردم Mon Jan 29 09:57:06 IRST 2018
بنکر امکان پرداخت موبایلی بدون نیاز به پسورد Wed Aug 02 14:31:05 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران طرح جدید اسکناس هزار تومانی + عکس Mon Feb 27 13:42:17 IRST 2017
ساعت24 دیپلمات های روس خاک آمریکا را ترک کردند (+عکس) Sun Jan 01 09:47:02 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا اساتید دانشگاه فلورانس ایتالیا به یاسوج سفر می کنند Tue Mar 14 14:08:58 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی بازگشت دادن 265 تن کالای کشاورزی وارداتی از مرز آستارا Sun Jul 09 16:59:00 IRDT 2017
دولت بهار عملکرد سرخابی‌ها در دربی‌های خارج از تهران Sun Jul 16 19:20:00 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا جالب ترین آئین تجلیل از معلولان در لنده کهگیلویه وبویراحمد + تصاویر Thu Dec 07 15:51:28 IRST 2017
خبر خودرو - تعطیلی پایانه مسافربری غرب از شامگاه پنجشنبه تا پایان مراسم 22 بهمن Wed Feb 08 09:48:00 IRST 2017
شبکه خبر کسی برای درمان ام اس به خارج از کشور نمی رود Mon May 28 22:19:15 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران سازمان میراث فرهنگی کشور با زیلوی میبدی مفروش شد Mon Jul 24 15:35:50 IRDT 2017
خبرگزاری مهر همایش «نفوذ، طرح دشمن در دوران پسابرجام» در بوشهر برگزار می‌شود Sat Feb 18 14:22:13 IRST 2017
پایگاه خبری الف مهار آتش در انبار بزرگ باربری شیراز/ حادثه صدمه جانی نداشت Fri Jul 07 19:45:26 IRDT 2017
اعتبار نیوز افتتاح چهارمدرسه شهدای بانک ملی ایران در مناطق محروم استان کردستان Thu Feb 09 17:01:00 IRST 2017
بی باک نیوز خلاصه بازی بارسلوناورئال مادرید Sun Jul 30 11:11:01 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران مشکلات شهرک صنعتی مهاباد بررسی شد Sun Jan 01 20:31:03 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران همایش گرامیداشت روز جهانی مسجد / قم Mon Aug 21 20:31:19 IRDT 2017
ایران آنلاین شمار مصدومان معدن گلستان به 72 نفر رسید Thu May 04 13:06:38 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا دیدار جامعه قرآنی شهرستان سنقروکلیایی با امام جمعه+ تصاویر Fri Feb 03 12:22:28 IRST 2017
خبر گزاری دانا مهلت انتخاب رشته کنکور ارشد 97 تمدید شد Mon Jun 11 08:38:09 IRDT 2018
بی باک نیوز چشم‌انداز مثبت بانک جهانی به اقتصاد آسیا و توصیه به مدیران این منطقه Thu Apr 13 08:15:01 IRDT 2017
بصیرت نگاهی به مسئله «زبان و قومیت» در ایران Sat Jan 28 11:03:58 IRST 2017
آفتاب زاینده‌رود دوباره خشک می‌شود Sun Feb 12 12:07:13 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران تمامی نهادها باید آئین نامه پدافند غیرعامل را اجرائی کنند Tue Oct 24 12:14:03 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم امثال بابا رجب‌ها اگر در آمریکا بودند، صدها فیلم ساخته می‌شد/ جلسات شورای عالی فضای مجازی تشکیل نمی‌شود Fri Aug 12 13:58:09 IRDT 2016
تی نیوز سوء جریان مالی در پرسپولیس و استقلال / چند مدیر عامل به زودی بازداشت می شوند Sun Jul 09 18:37:46 IRDT 2017
تی نیوز دستور روحانی به طیب نیا و سیف برای حل مشکل موسسات مالی غیرمجاز/ سپرده گذاران قربانی کلاه برداری و تقلب شده اند Mon Jul 10 17:27:54 IRDT 2017
ایسکانیوز روسیه درصدد ایجاد مناطق کاهش تنش در ادلب سوریه Mon Jul 24 19:12:53 IRDT 2017
ایران آنلاین تحریم انتخابات خیانت بزرگی است Sun Feb 04 08:48:33 IRST 2018