افکارخبر - Sat May 13 12:23:02 IRDT 2017 نمایش خبر

دردسر هافبک تیم ملی برای پرسپولیسی شدن

با توجه به اینکه علی دایی سرمربی سایپا شده، پرسپولیس باید قید مهدی ترابی را بزند، یکی از نزدیکان دایی این خبر را تأیید کرد تا بدین ترتیب برانکو به دنبال گزینه دیگری برای تقویت خط میانی تیمش باشد.

به گزارش افکارنیوز،  
 


علی دایی امروز (شنبه) به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال سایپا انتخاب شد و جای حسین فرکی را روی نیمکت این تیم گرفت 
 

 برانکو ایوانکوویج از ابتدای فصل گذشته به دنبال جذب مهدی ترابی، هافبک سایپا بوده اما مدیران این باشگاه با جدایی او موافقت نمی‌کردند.
 
 

 با توجه به اینکه 
 علی دایی سرمربی سایپا شده، 
 پرسپولیس باید قید مهدی ترابی را بزند. یکی از نزدیکان دایی این خبر را تأیید کرد تا بدین ترتیب برانکو به دنبال گزینه دیگری برای تقویت خط میانی تیمش باشد.
افکارخبر اقدام خوبی که دیر انجام شد Mon Feb 05 09:05:39 IRST 2018
افکارخبر ماجرای «شیرخشک‌های یارانه‌ای» در بساط دستفروشان چیست؟+ عکس Mon Sep 25 08:52:54 IRST 2017
افکارخبر تنها سریال خانگی که خانم بازیگر آن را دنبال می کرد! Thu May 25 08:55:44 IRDT 2017
افکارخبر پنتاگون مدعی ارسال تسلیحات ایرانی به یمن شد Fri Dec 15 04:45:00 IRST 2017
افکارخبر کارنامه درخشان «عزت الله انتظامی» در دهه هشتاد Sun Sep 10 13:04:42 IRDT 2017
افکارخبر روابط مسکو-واشنگتن وخیم تر می شود Sat Jan 27 10:24:13 IRST 2018
افکارخبر علی انصاریان: قهرمانی در دربی جذاب است Tue Feb 06 06:40:00 IRST 2018
افکارخبر آماده همکاری با آمریکا علیه ایران هستیم Wed Jan 24 23:04:24 IRST 2018
افکارخبر گزارش زنده/ استقلال صفر- سایپا صفر Thu Nov 01 16:34:28 IRST 2018
افکارخبر ترافیک سنگین در محور ورودی مشهد Thu Aug 03 18:12:39 IRDT 2017
افکارخبر تخلف دولت در پرداخت یارانه نقدی آشکار است Fri Dec 15 08:15:00 IRST 2017
افکارخبر حراج هتل «شوماخر»+ عکس Sat Jan 27 16:57:48 IRST 2018
افکارخبر اسرای فلسطینی ممنوع ملاقات شدند Wed Apr 26 11:08:18 IRDT 2017
افکارخبر کلانتری یکی از ضد محیط زیستی‌ترین افراد دنیا است Mon Nov 27 03:25:00 IRST 2017
افکارخبر نمایش ویژه «راننده چینی» برای اصحاب رسانه و منتقدان Thu Dec 07 14:45:30 IRST 2017
افکارخبر خاطره آقای کارگردان از سوسک و سیم خاردار Mon Sep 11 16:21:46 IRDT 2017
افکارخبر بستنی با طعم جو بایدن/ عکس Sat May 20 23:46:14 IRDT 2017
افکارخبر وقتی "بازی انگلیسی" شروع شد Mon Sep 04 00:30:00 IRDT 2017
افکارخبر مردی پرخاطره برای « مسعود ده‌نمکی»/عکس Thu Oct 11 02:30:00 IRST 2018
افکارخبر تصمیم ترامپ به خروج از توافق پاریس، آمریکا را به سوی برهوت سوق می‌دهد Thu Jun 01 12:39:58 IRDT 2017
افکارخبر سناریوی منافقین بعد از خروج رجوی از عراق Sat Sep 10 10:21:59 IRDT 2016
افکارخبر «خاطرات پاییزی»در راه جشنواره تورین ایتالیا Sun Sep 17 09:19:22 IRDT 2017
افکارخبر آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور Wed Nov 14 08:23:22 IRST 2018
افکارخبر امیدوارم وزیر جدید مانند قبلی نباشد Sat Nov 05 14:26:24 IRST 2016
افکارخبر شعار پیاده روی اربعین امسال اعلام شد Wed Sep 19 07:45:00 IRDT 2018
افکارخبر یک شهروند آلمانی از زندان ترکیه آزاد شد Thu Oct 05 09:23:10 IRST 2017
افکارخبر مجسمه کودک در روز کودک به سرقت رفت Mon Oct 09 11:44:56 IRST 2017
افکارخبر مرگ 3 نفر در جریان سیل و رعد و برق Sun Nov 26 11:28:25 IRST 2017
افکارخبر تماشای خورشیدگرفتگی از داخل کاخ سفید Tue Aug 22 13:49:39 IRDT 2017
افکارخبر انتقاد پیشکسوت پرسپولیس از یک شایعه Thu Jan 11 05:10:00 IRST 2018
افکارخبر انتقاد پرسپولیسی سابق از یک تصمیم برانکو Thu Dec 21 00:40:00 IRST 2017
افکارخبر افت دسته جمعی سهام ریشه‌یابی شد Sun Oct 14 09:26:06 IRST 2018
افکارخبر انیمیشن ایرانی برنده 2 جشنواره مهم جهانی Wed Feb 07 08:16:01 IRST 2018
افکارخبر مهاجم فولاد به بازی با پرسپولیس نمی رسد Fri Dec 22 16:07:47 IRST 2017
افکارخبر قیمت خودروهای چینی در بازار تهران Thu Nov 08 05:55:00 IRST 2018
افکارخبر ناوگروه دوستی ایران در سواحل روسیه پهلو گرفت Thu Mar 09 23:12:42 IRST 2017
افکارخبر دو هافبک و یک دروازه بان با استقلال ثبت کردند+عکس Sun Jul 23 12:50:21 IRDT 2017
افکارخبر فقرعامل اصلی ازدواج‌های زودرس در سیستان و بلوچستان Thu Jan 26 19:42:57 IRST 2017
افکارخبر زمان قرائت سومین گزارش از نحوه اجرای برجام در صحن مجلس Mon Oct 30 09:46:57 IRST 2017
افکارخبر آخوندی در حوزه راه‌آهن و مسکن مهر ضعف مدیریتی دارد Tue Feb 14 17:42:46 IRST 2017
افکارخبر آخرین اخبار از روند تولید "ملکه زنبورها" Tue Oct 10 07:57:27 IRST 2017
افکارخبر این نوشیدنی اعتیادآور است Mon Sep 04 15:22:45 IRDT 2017
افکارخبر آموزش زبان ناشنوایان به مأموران پلیس Sun Oct 28 13:25:04 IRST 2018
افکارخبر مرکل از اقدامات ناتو در برخورد با روسیه حمایت کرد Sat May 06 23:22:15 IRDT 2017
افکارخبر مرارت های تکاندن شهر Tue Mar 14 12:38:28 IRST 2017
افکارخبر رازهایی که با کشتن خاشقچی به زیر خاک رفت Sun Nov 04 15:59:34 IRST 2018
افکارخبر مردم برای رای به نامزدها به مناظرات نگاه می کنند Tue Apr 18 08:47:54 IRDT 2017
افکارخبر نحوه قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا/ جایگاه الهلال مشخص شد! Tue Dec 05 10:09:54 IRST 2017
افکارخبر نامه ساکت به هیات های فوتبال کشور Sun Aug 20 12:59:58 IRDT 2017
افکارخبر هشدار استقلال به سید حسین حسینی Sun Oct 07 08:15:15 IRST 2018
افکارخبر دعای خیر استقلالی ها پشت سر پرسپولیس! Sun Sep 03 00:10:00 IRDT 2017
افکارخبر تلاش تیلرسون برای تحت فشار قرار دادن کره شمالی Sat Nov 18 09:31:00 IRST 2017
افکارخبر واشنگتن و تل‌آویو باید به ناچار به قدرت ایران اعتراف کنند Fri Dec 29 16:55:56 IRST 2017
افکارخبر افزایش 3 درصدی معاملات مسکن در کشور Sat Oct 27 14:56:26 IRST 2018
افکارخبر حاشیه دیدار استقلال- پدیده Thu Dec 15 15:48:59 IRST 2016
افکارخبر سرمربی اینتر میلان اخراج شد Wed May 10 07:10:00 IRDT 2017
افکارخبر خاصیت دعای شرف الشمس + متن دعا Tue Apr 04 14:47:39 IRDT 2017
افکارخبر یک بازیکن طلبهایش را به پرسپولیس بخشید Sat Sep 15 08:22:40 IRDT 2018
افکارخبر مقامات کوبا، اروگوئه و کامرون وارد تهران شدند Sat Aug 05 09:27:12 IRDT 2017
افکارخبر تصمیم عجیبی که برای کلوپ گران تمام شد/ عکس Sun Dec 10 20:24:29 IRST 2017
افکارخبر پوشش شبکه نسل 4 و 4.5 اپراتور اول در 185 شهر Sun Jan 01 19:14:54 IRST 2017
افکارخبر طرح معلم تمام‌وقت تصویب شد Sat Sep 29 08:55:07 IRST 2018
افکارخبر ضرورت هواپیمای جایگزین در نوروز و اعلام نرخ‌‌ بلیت از سوی شرکتها Fri Mar 03 10:33:01 IRST 2017
افکارخبر فرصتی که به مهاجم استقلال داده شد Tue Oct 09 14:45:46 IRST 2018
افکارخبر وعده ای که هنوز محقق نشده/ پرسپولیسی ها در انتظار Sun Aug 06 12:30:47 IRDT 2017
افکارخبر پاییز امسال با کاهش باران مواجه خواهیم بود Tue May 30 17:11:16 IRDT 2017
افکارخبر واکنش شفر به رویارویی با علی کریمی Wed Feb 07 15:48:11 IRST 2018
افکارخبر ورود خودروهای سواری به عراق ممنوع شد Wed Oct 17 16:50:30 IRST 2018
افکارخبر رکورد جدید ترامپ در عدم محبوبیت Wed Aug 16 20:25:43 IRDT 2017
افکارخبر تلاش ترامپ برای کاهش درآمدهای نفتی خاورمیانه Thu Aug 24 10:41:02 IRDT 2017
افکارخبر بازی با الاهلی بدون سیدجلال Thu Aug 17 18:16:10 IRDT 2017
افکارخبر از اقدامات قطر در مقابله با تروریسم تقدیر می کنیم Tue Jan 30 20:38:04 IRST 2018
افکارخبر کشف گور دست جمعی در جاده موصل - بغداد Sat Feb 25 16:33:33 IRST 2017
افکارخبر ولیعهد جوان و کفش‌های پاشنه بلند! Sat Nov 25 08:45:16 IRST 2017
افکارخبر اروپا و امریکا در نهایت مجبور به پذیرش برجام می شوند Fri Sep 29 09:18:54 IRST 2017
افکارخبر بحران در تیم صدرنشین بالا گرفت Mon Oct 22 21:21:58 IRST 2018
افکارخبر سرمربی های سابق پرسپولیس با هم رو در رو نشدند Mon Nov 20 15:37:53 IRST 2017
افکارخبر کسب و کار اینترنتی اسیر فیلترینگ Sat Jan 06 15:24:44 IRST 2018
افکارخبر واکنش پیشکسوت استقلال به شانس آبی پوشان برای رسیدن به پرسپولیس Sat Jan 20 09:44:02 IRST 2018
افکارخبر زلزله‌های چند ریشتری در شبکه‌های اجتماعی که جهان را لرزاند Sun Dec 17 12:36:05 IRST 2017
افکارخبر شارژ مالی پرسپولیسی‌ها در آستانه فینال لیگ قهرمانان آسیا Fri Nov 02 17:31:57 IRST 2018
افکارخبر آخرین وضعیت اتوبوسرانی در شهر تهران Thu Jul 27 16:15:03 IRDT 2017
افکارخبر بررسی استراتژی مبارزه با اشغالگران توسط نصرالله Wed Jan 17 14:38:36 IRST 2018
افکارخبر 26 بازیکن در تیم ملی امید/ دعوت از سه استقلالی و تنها یک پرسپولیسی Wed Jun 21 12:12:49 IRDT 2017
افکارخبر پنتاگون چین را تهدیدی اصلی برای بخش صنعتی-نظامی آمریکا دانست Mon Oct 08 08:22:15 IRST 2018
افکارخبر قیمت نوبرانه ها در بازار Sat Apr 08 20:16:49 IRDT 2017
افکارخبر تغییر پناهگاه سرمایه‌گذاران از طلا به دلار Sat Nov 10 09:19:56 IRST 2018
افکارخبر نامه سرگشاده بذرپاش به رئیس‌جمهور درباره بحران خوزستان Wed Feb 22 20:22:38 IRST 2017
افکارخبر مرگبارترین و شایع‌ترین نوع سرطان را بشناسید Mon Jul 03 12:00:42 IRDT 2017
افکارخبر جزئیات تازه از زندگی یکی از ترویست‌‌های حادثه اهواز+ سند Sat Sep 29 12:51:14 IRST 2018
افکارخبر صادرات نفت ایران به ترکیه بیش از دو برابر شد Fri Mar 31 02:00:00 IRDT 2017
افکارخبر پرسپولیس در جمع غول‌های فوتبال اروپا Tue Nov 06 05:10:00 IRST 2018
افکارخبر افزایش قیمت در بازار طلا و سکه ادامه می‌یابد؟ Sun Sep 10 16:05:35 IRDT 2017
افکارخبر فاز اول طرح سالم سازی سواحل به پایان رسید Sun Sep 10 08:39:05 IRDT 2017
افکارخبر دلیل افزایش چک‌های برگشتی چیست؟ Tue Feb 06 00:15:00 IRST 2018
افکارخبر واکنش علی مطهری به مصاحبه صداوسیما با هاشمی شاهرودی Thu Feb 08 11:09:32 IRST 2018
افکارخبر هشدار وزیر بهداشت به دانش آموزان Sun Apr 23 12:12:11 IRDT 2017
افکارخبر گیاهان شگفت انگیز برای سلامتی Sun Nov 04 13:21:10 IRST 2018
افکارخبر تمام اعضای تیم نساجی نقره داغ شدند Sat Nov 03 10:09:26 IRST 2018
افکارخبر دلار به زیر 5 هزار تومان خواهد رسید؟ Wed Oct 03 19:29:59 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی نماز عید فطر در تهران Sun Jun 25 16:23:14 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا کشتار غیر بهداشتی طیور در بستر رودخانه خیاوچایی مشگین‌شهر Sat Dec 31 09:10:46 IRST 2016
پارسینه جزئیات عرضه 3.3 میلیارد یورو ارز پتروشیمی‌ها در کشور Wed Sep 12 15:09:55 IRDT 2018
خبرگزاری مهر قرارداد با خارجی‌ها در حد حرف ماند/خودروسازان دست از واردات بکشند Sun May 28 13:28:45 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران مدیر کل اشتغال وزارت کار:در دو سال گذشته بیش از 600 هزار شغل در کشور ایجاد شده است / عضو هیئت رئیسه مجلس :ذهنیت عموم جامعه آمار اشتغال دولت را تایید نمی کند Wed Apr 05 23:49:10 IRDT 2017
مشرق نیوز مشکلی که تحریم ایران برای توتال بوجود می‌آورد Tue Jul 10 11:21:47 IRDT 2018
ایران آنلاین غول بیکاری چگونه دامن اقتصاد را گرفت Tue Apr 04 10:43:47 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجو بیگانگان در فکر بهره‌برداری سوء از تجمعات مسالمت‌آمیز در عراق هستند Sun Jul 15 09:05:51 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر دو پیروزی برای تیم های خوزستان+فیلم Fri Oct 27 13:43:38 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم 98 درصد پسماندهای روستایی در استان قزوین جمع‌آوری و دفع می‌شود Fri Aug 12 02:26:47 IRDT 2016
فردا دستگیری مدیر سایت شرط بندی با 400میلیارد گردش مالی Wed Jun 21 11:13:20 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم احد پازاج:مشکلی با اشکانی ندارم/هنوز حضور هیچ کشتی گیری در رقابت های جهانی قطعی نیست Tue Sep 11 12:20:03 IRDT 2018
آفتاب جاده چالوس یک طرفه می‌شود Thu Aug 16 11:39:42 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی رئیس جمهوری لبنان و امیر کویت تصمیم ترامپ درباره قدس را محکوم کردند Tue Jan 23 21:38:00 IRST 2018
تابناک شهادت دو مامور پلیس تهران در تعقیب و گریز Sat Apr 01 12:44:43 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران سنت شکنی خشکشویی های جدید به کمک استارت آپ‌ها Fri Nov 16 08:01:06 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی هیات نظارت بر انتخابات شوراها در استان البرز تشکیل شد Sat Dec 31 12:07:00 IRST 2016
شبکه اطلاع رسانی دانا فصل هجران به پایان رسید/ مردم قدردان تهران پیکر قهرمانان ایثار و آتش را بدرقه کردند/ عدم حضور رییس جمهور در مراسم+تصاویر Mon Jan 30 14:42:58 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی کاپیتان ملوانان: هواداران به فکر تشویق تیم باشند، به لیگ برتر برمی گردیم Wed Jan 25 01:40:00 IRST 2017
خبرگزاری فارس تمدید مهلت ارسال اطلاعات صورت معاملات فصلی 96 برای مودیان مالیاتی Tue Nov 07 13:55:00 IRST 2017
تدبیر 24 ماجرای رفع حصر رهنورد چیست؟ Sun May 06 14:54:04 IRDT 2018
شیعه نیوز توقف موقت عملیات نظامی امارات علیه الحدیده یمن Sun Jul 01 13:05:26 IRDT 2018
جماران ضرغامی ممنوع المنبر بودن زائری را تکذیب کرد Wed Sep 05 18:15:36 IRDT 2018
آفتاب ایران بازی فوتبال را با هولوگرام سه بعدی تماشا کنید Fri Jun 15 12:01:28 IRDT 2018
ایلنا خلیج‌فارس از فردا مواج می‌شود/هشدار به صیادان و شناورهای مسافربر Mon Nov 27 14:01:10 IRST 2017
صبا ایران واکنش کرباسچی به خبر استعفای جهانگیری Mon Oct 22 18:05:31 IRST 2018
دفاع مقدس عیادت فرمانده ناجا از جانباز «محمود غلامی» در مشهد Mon Jul 23 15:35:15 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران بیان تاریخ انقلاب وظیفه خادمین ملت Thu Jan 18 11:44:36 IRST 2018
آریا درب ورزشگاه امام رضا (ع) از ساعت 17 باز می‌شود Thu Jul 26 16:11:00 IRDT 2018
598 قیمت سکه امروز 5 خرداد 97 Sat May 26 16:03:28 IRDT 2018
خبرگزاری فارس لزوم انتقال فرهنگ ایثار به نسل جدید/ ایثارگری آتش‌نشانان در پلاسکو یادآور جانفشانی رزمندگان دفاع مقدس Tue Feb 14 10:05:00 IRST 2017
سلامت نیوز شهریاری: وزیر بهداشت با رنج مردم محروم آشناست Sat Aug 12 09:21:00 IRDT 2017
پارسینه ماموریت کمیسیون امنیت ملی برای پیگیری ماجراجویی اخیر آمریکا Mon Apr 10 10:13:46 IRDT 2017
افق نیوز عکس زیرخاکی و جالب از “مهراب قاسم خانی” Sat Dec 30 08:50:03 IRST 2017
میزان سیاست‎های ریاکارانه جهان غرب در برخورد با مهاجران/ گارد مسلحانه مردم فرانسه برای خروج آوارگان+تصاویر Wed Jul 26 07:30:09 IRDT 2017
جهان نیوز سود سکه‌های پیش‌فروش سه میلیونی شد Mon Sep 03 12:47:47 IRDT 2018
خبرگزاری مهر مصوبه40درصدی عوارض و مالیات برق فشاری مضاعف بر دوش کشاورزی گرمسار Wed Oct 04 13:45:15 IRST 2017
انتخاب لیست شورای شهر تهران اصلاح‌طلبان فردا نهایی می‌شود Mon May 08 13:11:59 IRDT 2017
خبرگزاری فارس سپاهان فردا به مصاف نقش جهان می‌رود Fri Feb 24 13:15:00 IRST 2017
آفتاب در اولین جلسه دادگاه قاتل زنجیره ای 8 زن در گیلان چه گذشت؟ Thu Jun 14 18:20:34 IRDT 2018
خبرگزاری مهر رئیس و مسئولان قوه قضائیه با رهبر معظم انقلاب دیدار کردند Mon Jul 03 12:22:37 IRDT 2017
عصر ایران جدال رنو کولئوس و نیسان ایکسل تریل /کدام‌یک برتر هستند؟ (+عکس) Tue Jun 20 12:16:05 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی همایش مدیریت منابع و مصارف سلامت در اصفهان برگزار می شود Thu May 31 13:59:00 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم رئیس‌جمهورغنا: اظهارات ترامپ به شدت مایه تاسف و غیر قابل قبول است Sat Jan 13 20:24:42 IRST 2018
تهران پرس جزییات پیش فروش بلیت‌های جشنواره جهانی فیلم فجر اعلام شد Tue Apr 10 19:12:00 IRDT 2018
اعتدال گلایه از روند کند صدور کارت ملی هوشمند Wed Dec 27 00:07:19 IRST 2017
تهران پرس رویاپردازی های پل پوگبا برای جام جهانی روسیه Mon May 14 16:28:00 IRDT 2018
آفتاب ایران جانسون در یک نگاه؛ گزارش بی بی سی از جنجال های وزیر انگلیسی Sun Nov 12 20:56:05 IRST 2017
خبرگزاری شبستان تحقق توسعه بدون رسانه ممکن نیست/ دستگاه ها آماده باش کامل برای سیلاب ها و باران های فصلی Mon Aug 06 18:17:00 IRDT 2018
پارس نیوز ذوالفقاری: کسی حق اعلام نتیجه انتخابات را ندارد Wed Apr 19 17:55:06 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم آئین وداع با 7 شهید گمنام در معراج شهدای اهواز برگزار شد Wed Mar 01 18:18:07 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران معاون وزیر خارجه روسیه: قطعنامه ضد سوری مورد قبول مسکو نیست Mon Feb 27 19:26:46 IRST 2017
شیعه نیوز 6 قاتل پای چوبه‌دار از قصاص گریختند Thu Aug 17 08:55:06 IRDT 2017
میزان کشور‌های اسلامی نسبت به اجرای مفاد بیانیه کمیته اضطراری فلسطین جدیت داشته باشند Mon May 14 14:36:58 IRDT 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن هنر خاستگاه نظریه های نوین در حوزه علوم سیاسی و اجتماعی است Tue Feb 28 11:14:16 IRST 2017
جماران جاده سلامت در پلدختر ساخته می شود Tue Aug 07 11:57:26 IRDT 2018
ایسکانیوز پایان فرصت یکساله ایران برای خروج از لیست سیاه پولشویی Wed Jun 21 17:36:34 IRDT 2017
جماران شهدا از سیم خاردارهای نفس عبور کردند Tue Oct 16 13:01:55 IRST 2018
انتخاب دور جدید تحریم‎های ضد ایرانی امروز دوشنبه اجرا می‎شود Mon Nov 05 10:01:00 IRST 2018
واحد مرکزی خبر دومین نمایشگاه پوشاک سنتی اقوام سیستان و بلوچستان Sun Mar 05 14:19:14 IRST 2017
598 خمینی و خامنه‌ای؛ معمای قدرت هوشمند Tue Jan 31 09:26:01 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم فواید استانی شدن انتخابات مجلس از زبان یک نماینده Thu Nov 01 03:00:00 IRST 2018
جماران عنوانهای اصلی روزنامه های 20 شهریور در خراسان رضوی Mon Sep 11 08:11:20 IRDT 2017
پول نیوز مجتمع پل گیلان Tue Apr 04 08:06:21 IRDT 2017
جام نیوز نرخ حق التدریسی معلمان در سال 96 اعلام شد Sun Feb 26 07:30:00 IRST 2017
نامه نیوز حسن روحانی در قاب رسانه ملی /تصاویر Wed Aug 30 10:00:08 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجو خبرگزاری فرانسه: اخبار مرگ رئیس‌جمهور گابن نادرست است Thu Nov 01 00:20:45 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا توضیح پلیس فارس در مورد انتشار یک فیلم Sun Jul 09 19:06:14 IRDT 2017
پارس فوتبال عکس ؛ حسرت بزرگ گلر قرمزها: ناکامی در پنالتی! Wed Dec 20 13:52:55 IRST 2017
خبرگزاری نسیم پخش «زمانی برای عاشقی» برای چندمین بار از تلویزیون Wed Sep 12 14:04:03 IRDT 2018
اتاق خبر تردد روزانه در هراز ممنوع شد Sat Jul 08 10:31:00 IRDT 2017
آفتاب ایران واکنش ترامپ به انتقاد ماکرون از سیاست ملی گرایی Sun Nov 11 17:10:14 IRST 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن افتتاح و کلنگ زنی 17 پروژه آب و فاضلاب در خراسان شمالی به مناسبت گرامیداشت دهه فجر Tue Jan 30 14:12:33 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا دین اسلام جامع‌ترین دینی‌ست که همه اقوام را به یک‌چشم نگاه می‌کند Thu Oct 11 10:52:34 IRST 2018
جهان نیوز بازیگری را از زیر صفر شروع کردم Mon Nov 05 09:38:06 IRST 2018
واحد مرکزی خبر موفقیت طرح های فرهنگی و اجتماعی در گرو مشارکت مردم Wed Apr 11 15:08:42 IRDT 2018
خبرگزاری فارس همه چیز درست خواهد شد؛ خدا بزرگ است Wed Oct 10 20:07:39 IRST 2018
پارسینه آمریکا و چین اینترنت را بین خودشان نصف می کنند Sat Sep 22 13:26:01 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| ظریف صنایع : یکی از بهترین روزهای زندگی ورزشی‌ام را سپری کردم Thu Oct 11 07:55:00 IRST 2018
پایگاه خبری الف منصوریان:التعاون به داوری فشار آورد ولی خوشبختانه جوانان ما تحت تاثیر قرار نگرفتند Tue May 09 23:33:22 IRDT 2017
روزنامه کیهان انهدام باند تولید تجهیزات ماهواره در جنوب تهران Fri Dec 08 21:26:34 IRST 2017
واحد مرکزی خبر تاکید سوریه و ایران بر توسعه همکاری در بخش حمل و نقل Fri Jul 07 03:02:24 IRDT 2017
انتخاب تصاویر : آغاز سال نو با شیرجه در آب یخ! Tue Jan 03 02:58:33 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی قاضی عسکر: مذاکرات حج 96 در حال نهایی شدن است Mon Mar 13 17:59:00 IRST 2017
فردا درخشش گوچی در نخستین بازی +تصاویر Sun Aug 13 23:22:55 IRDT 2017
انتخاب نیکی هیلی: هدف آمریکا در سوریه جلوگیری از بسط نفوذ ایران در منطقه است Sun Apr 15 23:09:20 IRDT 2018
اتاق خبر24 افزایش پوشش داروهای بیماریهای خاص/خدمات گران MRI محدود می‌شود Mon Jul 09 02:18:00 IRDT 2018
نامه نیوز علاء الدین بروجردی وارد دمشق شد Wed Oct 04 00:23:09 IRST 2017
اعتدال گریزمان:در حال مذاکره برای تمدید با اتلتیکو هستم Fri Apr 27 11:39:59 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم تیام: جو استادیوم عالی بود، به هواداران‌مان تبریک می‌گویم/ می‌خواهیم مقابل العین همه چیز را تمام کنیم Thu Mar 01 18:52:48 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم ورود راسو به زمین سوژه کارگاه آموزشی لیگ قهرمانان آسیا Fri Dec 08 11:23:02 IRST 2017
ساعت24 حمله بازیکن پرسپولیس به منصوریان؛ بچه 10 ساله هم اینگونه نیست! Wed May 24 09:35:22 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران مراسم بدرقه تیم های ملی فوتبال پایه برگزار شد Sat May 13 15:20:50 IRDT 2017
آفتاب ایران سناریو جدید برای دو ملی پوش ایرانی پانیونیوس؛ حاج صفی برمی گردد، شجاعی نه Wed Aug 23 16:42:05 IRDT 2017
خبرگزاری فارس سیاست چین در دریای جنوبی؛ سیاست قدرت و نفوذ دریایی Fri Nov 24 17:53:00 IRST 2017
تی نیوز همچنان سرزنده، همچنان پیگیر Sun Apr 15 05:46:59 IRDT 2018
تدبیر و امید وزارت ورزش‌: حکم رشوگیران صادر شد Sat Feb 25 13:42:14 IRST 2017
تدبیر و امید دانشمندانی که در سال 2016 درگذشتند Mon Jan 02 22:09:58 IRST 2017
خبرگزاری شبستان رآکتور تحقیقاتی تهران جوان شد Sun Apr 08 07:29:00 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران اجرای طرح ارتقای اجتماعی در ایلام Tue Sep 25 09:11:43 IRST 2018