آنا - Sun May 07 15:02:00 IRDT 2017 نمایش خبر

نوشتن مشق شب با پا به امید فوتبالیست شدن + تصاویر

علی لطفی دانش آموز پایه هفتم دبیرستان متوسطه اول شهید فهمیده شهرک ولایت یاسوج با مهارت و توانمندی ویژه تکالیف خود را با پا می‌نویسد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا از روابط عمومی اداره آموزش و پرورش کهکلویه و بویراحمد، سیداله توفیقی نسب، مدیر این مدرسه در این زمینه گفت: وی دارای معلولیت اندامی –حرکتی و جزو دانش آموزان طرح آموزش تلفیقی است که در مدرسه عادی تحصیل می‌کند. 


وی افزود: معلولیت وی باعث لرزش شدید دستهایش شده به‌طوریکه امکان ثابت نگه داشتن آنها غیرممکن و مجبور شده با پشتکار ویژه ای با پا بنویسد. 


توفیقی نسب بیان کرد: علی از دانش آموزان خوب و درس خوان مدرسه است و تمامی کادر و معلمان از وی راضی هستند. 


مادر علی نیز در این خصوص گفت: وی در هفت ماهگی دچار تشنج و پس از آن به این معلولیت دچار شد. با این وجود بخش مهمی از کارهای خودش را انجام می دهد و بخشی نیز با همکاری اعضاء انجام می گیرد . 


وی با بیان اینکه همه باید راضی به تقدیر الهی باشیم بیان کرد: علی طی سال گذشته در مدرسه رتبه اول درسی را کسب کرد. 


برادر علی نیز گفت: علی علاقه زیادی به ورزش به‌ویژه فوتبال دارد اما در تکلم بیان به شدت مشکل دارد. 


علی نیز که به سختی صحبت می ‌کرد، گفت: چهار سال است که با پا می نویسم و آرزو دارم فوتبالیست شوم.
آنا شهدا، پرچم‌های پرافتخار ایران بر قله‌های عزت و استقلال هستند Tue Mar 07 13:36:39 IRST 2017
آنا رونمایی مستند «بهت میاد» درحوزه هنری  Mon Dec 04 17:26:56 IRST 2017
آنا هفت مقدس برای پتروشیمی دماوند Tue Jan 24 14:04:25 IRST 2017
آنا بسیج رقیب دولت نیست/ انتقاد بسیج اساتید از وزارت علوم و شورای عالی انقلاب فرهنگی Wed Sep 05 10:11:02 IRDT 2018
آنا تبلیغات نقش محوری در کاهش یا افزایش عوامل خطر سلامت دارد Wed Jan 24 17:45:00 IRST 2018
آنا تماشاخانه سه‌نقطه میزبان اثری از ریما رامین فر می‌شود Mon Jan 02 12:06:38 IRST 2017
آنا انتصاب اعضای هیات امنای باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان Sat Nov 25 19:40:00 IRST 2017
آنا عرضه 93 هزار تن انواع فرآورده های نفتی و پتروشیمی در اولین روز هفته Sat Mar 11 10:26:29 IRST 2017
آنا جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان قم‎ Sat Dec 31 18:25:56 IRST 2016
آنا سالن همایش‌های برج میلاد در معرض خطر است Tue Sep 05 10:16:44 IRDT 2017
آنا آغاز ثبت نام آزمون EPT بهمن ماه دانشگاه آزاد اسلامی Sun Jan 29 09:44:46 IRST 2017
آنا جزئیات صندوق‌های سرمایه‌گذاری جسورانه Sun Sep 10 10:02:00 IRDT 2017
آنا افتتاح طرح‌های دانشگاهی اصفهان توسط وزیر علوم و رئیس سازمان برنامه و بودجه Tue May 08 09:18:49 IRDT 2018
آنا پوشش‌های سیلیکا، فناوری نوظهور در صنعت پوشش Sat Mar 11 10:46:00 IRST 2017
آنا حمله سگ گرگی به کارگر باغ وحش در شهر‌بازی تبریز Sun Oct 08 10:22:56 IRST 2017
آنا حضور وزیر ورزش و جوانان در راهپیمایی روز قدس Fri Jun 08 13:21:27 IRDT 2018
آنا آیه‌ای از قرآن که هرکس به آن عمل کند ایمانش کامل است Tue Jul 03 20:31:08 IRDT 2018
آنا پست اینستاگرامی «تهمینه میلانی» درباره انتخاب شهردار زن برای تهران Fri May 26 22:00:00 IRDT 2017
آنا مذاکره با قلعه‌نویی را نه تایید می کنم نه تکذیب Mon May 14 13:01:09 IRDT 2018
آنا تداوم هوای سالم در پایتخت+ نمودار Wed Aug 02 09:20:15 IRDT 2017
آنا حمایت بلژیک از توافق بر سر مناطق کاهش تنش در سوریه Wed Jul 12 15:37:04 IRDT 2017
آنا برخی ها از آب گل آلود ماهی نگیرند/ نگاه روبه جلو نساجی برای رسیدن به موفقیت Mon Apr 16 14:19:19 IRDT 2018
آنا رشید مظاهری: قلعه‌نویی عاشق پیروزی است/ نمی‌خواستم نمک بخورم و نمکدان را بشکنم Thu Jul 27 15:28:00 IRDT 2017
آنا افزایش 12 برابری بودجه مسکن مددجویان روستایی کمیته امداد Sat May 26 14:17:00 IRDT 2018
آنا واکنش محسن تنابنده به اظهارات کارگردان «قلاده‌های طلا» درباره شجریان +تصویر Sun May 14 22:30:00 IRDT 2017
آنا نمایش فیلم سینمایی «رفتن» در آمریکا Fri Feb 17 13:46:33 IRST 2017
آنا 60 درصد پهنای باند تلگرام را باید به پیام رسان‌های داخلی بدهیم Sun Apr 29 08:45:00 IRDT 2018
آنا استقبال دانشگاهیان واحد تبریز از شهید مدافع حرم Sat Nov 11 15:13:00 IRST 2017
آنا جلسه مناظره‌ای که سروش محلاتی با عصبانیت آن را ترک می‌کند Sat Dec 23 10:27:33 IRST 2017
آنا بسیج امکانات سازمان اموال تملیکی برای کمک به زلزله زدگان Tue Nov 14 12:02:39 IRST 2017
آنا گاه‌شمار یمن؛ از بحران سیاسی تا جنگ در بندر حدیده + اینفوگرافی Mon Jun 18 12:10:00 IRDT 2018
آنا مدال طلا و نقره جوجیتسوی ایران/حذف 7 کشتی گیر سنتی ایران Mon Sep 18 15:44:55 IRDT 2017
آنا سفر ملی‌پوشان فوتبال به سارانسک Sat Jun 23 19:00:55 IRDT 2018
آنا زائران امام حسین(ع) چه‌کسانی را در قیامت شفاعت می‌کنند؟ Wed Oct 25 14:04:44 IRST 2017
آنا زمان سفر پرسپولیس به مشهد مشخص شد Tue May 02 12:30:47 IRDT 2017
آنا پاسخ وزارت خارجه عراق به ترکیه/ اتهام فرقه ای به ایران غیر عقلانی است Tue Feb 21 19:30:00 IRST 2017
آنا بدشانسی عجیب و غریب نخست وزیر ژاپن Wed Jan 17 11:12:42 IRST 2018
آنا مرکز آموزش‌های کوتاه‌مدت تخصصی کاربردی واحد شیروان روی ریل رونق Sat Nov 04 09:17:00 IRST 2017
آنا قضاوت فغانی در لیگ قهرمانان آسیا Sun Apr 30 11:02:21 IRDT 2017
آنا آغاز سال تحصیلی با حضور دکتر فرهاد رهبر Sat Sep 23 12:07:39 IRST 2017
آنا پیروزی اسنوکر تیمی ایران مقابل فلسطین Thu Sep 20 16:01:10 IRDT 2018
آنا 68 درصد پروژه‌های تمام شده به تعاونی کارکنان واگذار می‌شود Sun Oct 08 10:53:00 IRST 2017
آنا حمایت از سینمای دفاع مقدس فقط شعار و ادعاست/ با بدبختی «دریاچه ماهی» را اکران می‌کنم! Sun Aug 13 20:09:37 IRDT 2017
آنا رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان قم انتصاب دکتر نوریان را تبریک گفت Sun May 07 16:59:23 IRDT 2017
آنا احتمال بارش باران در تهران/ آسمان استان‌های غربی و شمال‌غربی بارانی خواهد بود Wed Sep 19 10:39:02 IRDT 2018
آنا نسبت تاریخ بیهقی و رمان در شهرستان ادب بررسی شد Tue Aug 15 09:31:53 IRDT 2017
آنا نویسنده «پل‌های مدیسون کانتی» درگذشت Sat Mar 11 14:06:00 IRST 2017
آنا چند درصد ایرانی‌ها گروه خونی مثبت دارند؟ Mon Jun 26 17:19:05 IRDT 2017
آنا توزیع اقلام فرهنگی هلال احمر در بین5 میلیون مسافر نوروزی Mon Apr 09 13:37:03 IRDT 2018
آنا 900 میلیارد تومان اعتبار به دانشگاه ها اختصاص یافت Sun Aug 06 20:15:00 IRDT 2017
آنا روی خوش بازار سرمایه به گزارش‌های سه ماهه Sun Jul 30 08:59:00 IRDT 2017
آنا شکایت 5.4 میلیون کاربر انگلیسی آیفون از گوگل Sun Dec 03 18:28:00 IRST 2017
آنا 4 تکواندوکار ایرانی در میان نامداران جهان Sun Apr 08 14:05:00 IRDT 2018
آنا بازدید استادان دانشگاه آزاد اسلامی قزوین از مناطق عملیاتی مرصاد Wed Jul 26 14:40:51 IRDT 2017
آنا 1400 واحد اقتصادی مشکلات حاد دارند Sat Dec 23 10:21:00 IRST 2017
آنا سپاهان را دوباره مدعی قهرمانی می‌کنم/ پرسپولیس برای من عزیز است Thu Jun 29 10:13:00 IRDT 2017
آنا انرژی برق زیربنای توسعه صنایع کشور است Fri Dec 15 14:55:19 IRST 2017
آنا آغاز پیش فروش اینترنتی بلیت نمایش «هفت عصر هفتم پاییز» Wed Sep 06 14:25:59 IRDT 2017
آنا یک منبع نظامی از آزادسازی کامل شهر القائم عراق خبر داد Fri Nov 03 17:12:21 IRST 2017
آنا شناسایی 4 کانون گردوغبار در آذربایجان غربی/ بیابان‌زایی در حاشیه دریاچه ارومیه Wed Sep 12 11:56:40 IRDT 2018
آنا خرید اجناس خارجی دارای مشابه داخلی در ارتش ممنوع است Wed Apr 04 12:58:00 IRDT 2018
آنا گلایه سربازان بازمانده حادثه نیریز از بی‌مهری مسئولان Sat Jul 01 11:19:29 IRDT 2017
آنا اصرار برانکو بر جذب مدافع علاقمند به پرسپولیس Thu Feb 16 07:07:00 IRST 2017
آنا 8 کشور برتر برای زندگی در دوران بازنشستگی Mon Apr 02 12:41:00 IRDT 2018
آنا واکنش سپاه پاسداران به حمله موشکی به سوریه Sun Apr 15 07:46:14 IRDT 2018
آنا تساوی پرسپولیس مقابل الاهلی/تکلیف صعود در ابوظبی مشخص خواهد شد Tue Aug 22 22:36:25 IRDT 2017
آنا استادم می‌گفت: مبادا امام حسین (ع) را به پول بفروشی/ مجلس شب‌های رمضان مسجد ارگ چگونه پا گرفت؟ Sun May 13 09:19:44 IRDT 2018
آنا تکذیب انصراف نامزدهای اصلاح طلب انتخابات شورای شهرتهران Sun Apr 02 13:34:00 IRDT 2017
آنا درآمد میلیونی یک کودک از فضای مجازی + عکس Tue Dec 12 11:51:38 IRST 2017
آنا دلجویی وزیر بهداشت از فرماندار بدره+فایل صوتی Fri Mar 03 12:07:20 IRST 2017
آنا ناپولی شخصیت اروپایی دارد/ فوتبال استالیا به تیم ما افتخار می‌کند Wed Nov 22 07:57:00 IRST 2017
آنا حل مشکل سفر تیم ملی امید به عراق Sun Jul 22 14:46:09 IRDT 2018
آنا پیام سرپرست وزارت علوم به مناسبت روز کارمند Sat Aug 26 17:11:52 IRDT 2017
آنا دانشگاه آزاد اسلامی شوشتر در تب و تاب سوگواره عاشورایی Wed Nov 15 13:04:50 IRST 2017
آنا کنگره حزب مردم سالاری برگزار می‌شود Mon Feb 26 12:49:36 IRST 2018
آنا دیدار چهره به چهره معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی با کادر درمانی بیمارستان بوعلی Mon Sep 25 10:55:32 IRST 2017
آنا اشرافیت در مسیر الیگارشی و غارت باورها Mon Dec 04 09:23:36 IRST 2017
آنا نبود تقاضا باعث کاهش کشت و تولید انواع مواد مخدر می‌شود Mon Dec 11 16:28:12 IRST 2017
آنا کلاهبردار جوان در تعقیب و گریز با پلیس به دام افتاد+تصاویر Tue Mar 07 14:45:46 IRST 2017
آنا مرکل و ترامپ در واشنگتن دیدار می‌کنند Sat Mar 04 11:52:01 IRST 2017
آنا تامین مالی از بورس پربازده است Tue Jan 16 13:41:08 IRST 2018
آنا عقد تفاهم‌نامه ایجاد مرکز اهداکنندگان سلول‌های بنیادی خون‌ساز در محک Wed Feb 15 15:55:52 IRST 2017
آنا روحانی: انقلابی‌ کسی است که فرصت‌های منافع ملی را هدر ندهد/ عده‌ای درصدد تحمیل اراده خود به ملت هستند Tue May 02 12:36:13 IRDT 2017
آنا اتفاقات شخصی مانع حضورم جلوی دوربین شد Wed Jan 10 21:47:00 IRST 2018
آنا پیام مدیران سینمایی به اصغر فرهادی Mon Feb 27 10:28:38 IRST 2017
آنا گالری ملی صنایع دستی در کاخ سعدآباد راه اندازی می‌شود Sun May 28 14:59:35 IRDT 2017
آنا ملت انقلابی ایران در آستانه یک تجربه تاریخی هستند / امروز صهیونیست‌ها در سرزمین های غصبی، تحت محاصره‌اند Mon Jul 02 19:21:31 IRDT 2018
آنا آیین افتتاح یادمان شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندر انزلی برگزار شد Thu Dec 28 12:59:53 IRST 2017
آنا جیب‌بر خطوط BRT تهران دستگیر شد/ درخواست پلیس برای شناسایی متهم+تصویر Thu Feb 02 14:27:53 IRST 2017
آنا دو فروند هواپیمای برجامی دیگر وارد مهرآباد شد Thu Sep 28 10:10:00 IRST 2017
آنا محمدرضا رجبی: رحیمی مدیرعامل باشگاه نیست/با آمدن مربی خارجی هم حبیبی مربی تیم ملی هندبال می ماند Thu Sep 07 10:15:33 IRDT 2017
آنا جان باختن راکب موتورسیکلت در تصادف با خودروی سواری Tue Oct 03 09:32:35 IRST 2017
آنا اکران فیلم به وقت شام در دانشگاه تهران Mon Apr 16 18:43:25 IRDT 2018
آنا درخواست سرمربی استقلال از مدیر عامل؛ رحمتی و جباری از امروز سر تمرین باشند Mon Sep 18 13:36:00 IRDT 2017
آنا جوانان، 23 درصد جمعیت جهان Sun Aug 12 16:31:00 IRDT 2018
آنا درخواست از وزارت علوم برای تأمین ارز مورد نیاز دانشجویان جهت زیارت کربلا Tue Sep 11 04:55:00 IRDT 2018
آنا برپایی اولین دوره مدرسه معماری تابستانی در شش شهر ایران Wed Aug 02 16:55:12 IRDT 2017
آنا مدل‌های متنوع بنز در مسیر بازار ایران Tue Dec 05 10:38:22 IRST 2017
آنا بهترین ایرلاین‌های عربی که در دنیا وجود دارند Sat Jun 24 13:16:00 IRDT 2017
آنا دلیل فروش نیمار توسط بارسلونا فاش شد Thu Feb 01 13:37:00 IRST 2018
ایسکانیوز آغاز پرواز «شیراز - مسقط» از امروز Wed Feb 28 17:11:28 IRST 2018
تی نیوز معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه پیام نور منصوب شد Sun Apr 08 19:42:54 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا واکسیناسیون 40 هزار راس دام سبک علیه بیماری آبله و شاربن در اردل Sun Jun 17 14:13:56 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران زلزله 3.8 ریشتری لالی خوزستان خسارت نداشت Fri Jun 01 12:15:30 IRDT 2018
ایلنا «سوءتفاهم» به عباس کیارستمى تقدیم شد Thu Jul 06 12:32:37 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران با این شناور به عمق 11هزار متری اقیانوس بروید Wed Oct 17 15:33:36 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا جناح بندی‌های سیاسی باعث ترد نیروهای کارآمد نشود/ فضای کشور نیازمند همدلی است Thu Nov 16 14:59:32 IRST 2017
روزنامه ایران بار سنگین پناهجویان بر دوش کشورهای مهاجرپذیر Tue Jan 24 00:00:00 IRST 2017
خبرگزاری نسیم کاپیتان‌های اول تا سوم تراکتورسازی مشخص شدند Thu Aug 09 13:14:01 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران جدیدترین عکس از ورودی مسجد اموی در حلب + عکس Sun Jan 15 08:26:17 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم سرلشکر جعفری از عملکرد یکساله بسیج تقدیر کرد Sat Dec 09 16:33:35 IRST 2017
آریا رونالدو: نمی خواهم بگویم که یک شاهزاده هستم، اما باید خودتان را دوست داشته باشید Tue Feb 27 10:30:22 IRST 2018
ایران آنلاین پهپاد شگفت انگیز با قابلیت شکار در آسمان و شنا در اقیانوس Fri Nov 24 12:48:44 IRST 2017
اعتبار نیوز آمادگی بانک سپه برای حمایت از طرح‌های اقتصادی در کرمانشاه Fri Feb 10 16:37:00 IRST 2017
اتاق خبر24 عروس ملکه انگلیس چقدر ثروت دارد؟ Thu Oct 12 01:25:00 IRST 2017
خبرگزاری مهر سومین همایش آشنایی با اسناد خزانه اسلامی در یزد برگزار شد Fri Feb 16 16:26:04 IRST 2018
پارس نیوز جلسه جایگزین برای استیضاح وزیر راه و شهرسازی برگزار می‌شود Thu Feb 02 11:21:24 IRST 2017
جام نیوز پاسخ عضو خبرگان به اظهارات سیاسی پناهیان Sun Jun 03 15:08:50 IRDT 2018
تدبیر و امید ادامه روند رو به رشد توییتر در گزارش سه ماهه ابتدایی سال 2018 Thu Apr 26 06:20:01 IRDT 2018
عصر ایران دومین بیانیه احمدی نژاد منتشر شد: انبار کالاهای اساسی خالی نبود Tue Mar 07 15:48:16 IRST 2017
خبرگزاری نسیم 24 میلیون عراقی در انتخابات آینده شرکت می‌کنند Tue Dec 26 17:45:00 IRST 2017
تدبیر و امید فوت دو نفر در پی حادثه تیراندازی در ارومیه Mon Feb 05 10:19:00 IRST 2018
سلامت نیوز 8 /4 میلیون معتاد تفننی داریم Tue Aug 01 09:45:00 IRDT 2017
اخبار بانک روند رو به افزایش شاخص بورس در هفته‌های گذشته Fri Apr 28 12:15:39 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجو امام جواد (ع) معمار اخلاق و الگوی بشریت است/ درس حفظ اقتدار دربرابر دشمن را از حضرت بیاموزیم Sun Aug 12 11:31:09 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم آئین بزرگداشت شهدای مدافع حرم در اهواز برگزار می‌شود Fri Feb 10 00:23:41 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران افزایش مبتلایان به ایدز در روسیه Tue Jul 25 08:40:17 IRDT 2017
پارس نیوز جایگزین سوئیفت راه‌اندازی می‌شود Sun Oct 21 09:17:59 IRST 2018
افکارخبر چند ترفند طلایی برای حفظ سلامتی Tue Dec 19 08:11:36 IRST 2017
فردا صبری هم طلایی شد Tue Oct 03 22:06:32 IRST 2017
جام نیوز مسیح علینژاد و گذراندن زندگی انگلی Wed Jul 04 17:40:34 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر ترامپ، خطری برای صلح جهان Tue Apr 18 17:19:12 IRDT 2017
فرهنگ نیوز هشدار اپل به کاربران آیفون و آی‌پد Mon Jun 19 15:19:00 IRDT 2017
خبرگزاری مهر 65 درصد از محصولات کشاورزی استان زنجان دچار خسارت شدند Thu Apr 19 10:12:14 IRDT 2018
پارس فوتبال عکس ؛ خودنمایی ستاره جذاب تراکتورسازی پیش چشم نماینده کی‌روش Mon Oct 29 13:52:07 IRST 2018
پرشین خودرو /گزارش خبری/ رئیس انجمن صنفی واردکنندگان خودرو مطرح کرد؛ دلایل افزایش قیمت خودروهای وارداتی Sat Aug 19 09:19:00 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر با اقدامات پلیس و با مشارکت مردم و تعامل رسانه‌ها، امروز شاهد امنیت خوبی در سطح استان یزد هستیم Tue Aug 08 16:24:44 IRDT 2017
افکارخبر تشریح جزییات شناسایی و دستگیری باند 4 نفره قاچاق موادمخدر در شرق تهران Tue Nov 07 13:20:22 IRST 2017
تی نیوز برداشت دانه روغنی کلزا در میناب آغاز شد Tue Apr 10 16:55:35 IRDT 2018
نامه نیوز روحانی قانون هوای پاک را برای اجرا ابلاغ کرد Mon Aug 14 14:14:31 IRDT 2017
خبرگزاری فارس هیئت داوران بخش‌های مسابقه جشنواره عمار معرفی شد Tue Jan 02 19:00:00 IRST 2018
آفتاب زمان ثبت‌نام داوطلبین انتخابات شورای شهر تهران تا ساعت 18 تمدید شد Sat Mar 25 16:26:19 IRDT 2017
برنا محمودی، بریمانلو و ملایی حریفانشان را شناختند Fri Oct 26 18:50:43 IRST 2018
خبرگزاری نسیم مسابقه گرافیک فاطمیه برگزار می شود Tue Feb 13 18:28:02 IRST 2018
خبرگزاری شبستان تیم محبوب آذربایجان به بخش خصوصی واگذار شد Sun May 27 10:11:00 IRDT 2018
برنا اتحادیه صادرکنندگان استان قزوین در حال شکل گیری است Mon Mar 06 16:53:58 IRST 2017
خبرگزاری قدس منابع عبری گزارش دادند: جزئیات تشکیل کنفدراسیون فلسطین-اردن/ پیشنهاد آمریکایی‌ها مورد استقبال ابومازن قرار گرفت/ طرح کنفدرالی ضامن حفظ ... Tue Sep 04 08:45:37 IRDT 2018
ایران آنلاین «محمدحسین سپهر» جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین شد Sun Apr 15 13:03:25 IRDT 2018
فردا وقتی انگشتر الماس در دستشویی هواپیما افتاد! +تصاویر Tue May 30 07:03:08 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر برای برآوردن انتظارات رهبر انقلاب تلاش در امدادرسانی را مضاعف می‌کنیم Mon Nov 20 18:59:02 IRST 2017
ایلنا برنامه تمرین استقلال تا آغاز لیگ هفدهم اعلام شد Mon Jul 24 15:29:43 IRDT 2017
ایران آنلاین سفیر چین در تهران: حساب بانکی ایرانی‌ها در چین رفع مسدودی می‌شود Fri Aug 11 19:28:53 IRDT 2017
آریا نگرانی برای تامین کالاهای اساسی مردم وجود ندارد Sun Aug 05 12:39:38 IRDT 2018
ایسکانیوز ضرورت رعایت اخلاق در همه حوزه ها ضرورتی اجتناب ناپذیر است Sun Feb 18 09:24:04 IRST 2018
آریا شهردار کاشان بودجه 97 را شفاف اطلاع رسانی کند Mon Apr 30 22:59:50 IRDT 2018
جماران استعدادیابی ورزشی دانش آموزان به نتیجه رسیده است Thu Jul 05 08:38:20 IRDT 2018
خبرگزاری مهر روش های جدید تامین منابع مالی برای اجرای پروژه های عمرانی Thu Dec 28 13:37:59 IRST 2017
صبح تهران ادعای مضحک بازیکن فوتبال عربستان Wed Jan 31 20:13:10 IRST 2018
بولتن نیوز صفحه اول روزنامه‌های اقتصادی دوشنبه 21 فروردین + تصاویر Mon Apr 10 09:26:40 IRDT 2017
پارسینه درخواست سازمان ملل متحد از عربستان Fri Aug 11 23:45:01 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر اجرای مانور زلزله در دهستان جاورده+عکس Wed Feb 07 08:51:33 IRST 2018
واحد مرکزی خبر تعزیه شهادت حضرت احمدبن موسی الکاظم شاهچراغ(ع) Fri Apr 14 10:40:55 IRDT 2017
صراط صالحی: از گردنه ترامپ هم عبور خواهیم کرد Mon Apr 10 14:46:48 IRDT 2017
صراط عکس/ صدا رفت Tue Jul 04 04:52:01 IRDT 2017
تدبیر «دیو و دلبر» در مرز یک میلیارد دلار/ درخشش پیرمردها، شکست تجاری انیمیشن 60 میلیون دلاری Mon Apr 10 17:02:09 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی ساخت ایر بگ ماهواره ای خودرو، برای تعیین دقیق محل سانحه Sun Jul 24 22:48:00 IRDT 2016
واحد مرکزی خبر مراسم عزاداری شیرخوارگان حسینی در لبنان برگزار شد Fri Sep 14 18:19:20 IRDT 2018
فرادید جگوار XF اسپورت‌بریک برای رقابت می آید Wed Feb 14 10:23:17 IRST 2018
آریا حمله گوگل به پشه‌های ناقل بیماری Sun Jul 16 15:17:37 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران بررسی لایحه اصلاح قانون نظارت بر مسافرت‌های خارجی کارکنان دولت/ سفر اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی پاکستان به تهران Sun Apr 23 19:52:06 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران معدوم سازی 540 کیلوگرم مرغ در گتوند Sun Apr 09 10:30:15 IRDT 2017
مشرق نیوز قطع پای کارگر جوان بر اثر فروریختن صدها لوله آب +عکس Wed Sep 05 02:00:00 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران اعلام زمان پایان مهلت تکمیل ظرفیت دانشگاه فنی و حرفه‌ای Sat Nov 18 11:03:20 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران فرنگی کاران در ماهشهر اردو می زنند Wed Jan 17 13:21:44 IRST 2018
خانه ملت اعزام کمیته حقیقت‌یاب مجلس برای بررسی وضعیت کول‌برها Sun Mar 05 15:34:00 IRST 2017
پارس فوتبال اعلام اسامی بازیکنان ” پرسپولیس ” برای بازی با پیکان Wed Jan 24 15:32:27 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران کاهش تلفات مسمومیت با گاز منوکسید کربن در 4 ماهه اول امسال در لرستان Mon Sep 04 19:06:36 IRDT 2017
خبرگزاری مهر دستورالعمل تامین ارزی جامعه علمی به بانک مرکزی ارسال شد Sat Jul 21 10:21:37 IRDT 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین نماینده جدید ولی فقیه در کرمان طی هفته های آینده معرفی می شود Tue Nov 21 21:04:14 IRST 2017
ایسکانیوز سایپا 2 - پرسپولیس یک/پرسپولیس «خسیس» عیدی نداد! Thu Mar 29 20:47:58 IRDT 2018
خبرگزاری فارس تذکر نمایندگان به رئیس‌جمهور به خاطر تأخیر در معرفی وزیر پیشنهادی علوم دولت دوازدهم به مجلس Sun Aug 13 13:25:00 IRDT 2017
ایلنا وجود منبع گازوییل در طبقات میانی پلاسکو کذب است/ شهرداری اخطاری به کسبه نداده بود Sun Jan 22 20:07:00 IRST 2017
آفتاب جوان معتاد یکی از کارکنان کمپ ترک اعتیاد را به قتل رساند Fri Nov 16 23:08:06 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی دولت با فراهم کردن زیرساخت ها درصدد توسعه منطقه است Fri Jan 26 13:08:00 IRST 2018
العالم هنوز اعتراض هیچ نامزدی پذیرفته نشده است/ تفاوت زمان در مناظره دوم جبران می‌شود Tue May 02 18:09:42 IRDT 2017
آفتاب ایران گزارش زنده: نفت مسجد سلیمان 0 - 1 استقلال تهران Sat Oct 06 18:30:38 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران طراحی پهپادی با بال‌های قابل انعطاف Sun Jan 28 17:15:34 IRST 2018
تدبیر و امید ایران از طریق عراق می‌تواند به اسرائیل حمله کند! Mon Oct 22 17:30:38 IRST 2018
نامه نیوز اردوغان: ترکیه قصدی برای تجاوز به سوریه در عملیات عفرین ندارد Mon Feb 05 10:19:18 IRST 2018
جماران ایرانی ها در سال چقدر پول در ترکیه خرج میکنند؟ Wed Aug 23 10:57:53 IRDT 2017
وطن امروز کوتاه از اقتصاد Sun Sep 17 00:00:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی بازدید شرکت کنندگان کنفرانس مقابله با گرد و غبار از طرح های بیابانزدایی آران و بیدگل Tue Jul 04 23:51:00 IRDT 2017
برنا امدادرسانی به 585 نفر گرفتار شده در کولاک برف Thu Dec 06 22:36:17 IRST 2018
آریا گزارش: نقش موثر جوانان رای اولی در انتخابات عراق Tue May 08 15:10:51 IRDT 2018
وطن امروز اخبار Mon Aug 13 00:00:00 IRDT 2018
خرداد نیوز سدهای کشور پذیرای بازدیدکنندگان مردمی در ایام نوروز Sun Mar 12 17:37:04 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران سود 2 میلیون متوفی سهام عدالت پس از شناسایی وراث واریز می‌شود Wed Jan 10 16:24:32 IRST 2018
افکارخبر آیا طرح ترافیک جدید در تهران قابلیت اجرایی دارد؟ Thu Jan 11 10:34:42 IRST 2018
آریا چرا خدمات بیمه در ایران توسعه نیافته و کماکان سنتی است ؟ Sun Jul 15 10:42:42 IRDT 2018
همشهری آنلاین زمان‌بندی آزمون دکتری | انتشار کارنامه اولیه آزمون در 28 فروردین Sun Apr 09 16:14:33 IRDT 2017