پایگاه خبری الف - Wed May 03 08:28:26 IRDT 2017 نمایش خبر

نادر قاضی‌پور: ابراهیم رئیسی مخالفتی با کنسرت ندارد

نماینده صریح‌اللهجه ارومیه در مجلس شورای اسلامی که با جدایی از تیمِ قالیباف به ستاد رییسی پیوسته است، در گفت‌وگویی کوتاه با تماشاگران امروز این پیام را داد که رییسی از علاقه‌مندان به عرصه هنر و هنرمندان است.

 

 بخش‌هایی از این گفتگو را در ادامه بخوانید؛

 

 
شما در سال 92 یکی از اعضای مهم ستاد قالیباف بودید. چطور شد که حالا برای رییسی رأی جمع می‌کنید؟

 خب! من از بین خوب و خوب‌تر، خوب‌تر را انتخاب کردم. به نظر شما این اشکالی دارد؟

 

 
نه. چطور شد که تشخیص دادید رییسی خوب‌تر است و قالیباف خوب؟

 آقای رییسی برنامه‌های خوبی دارد و نگاهش به مستضعفان نگاهی مشکل‌گشا است. باور نمی‌کنید که ایشان همیشه به فکر فقیرها هست و شبانه‌روز به این فکر می‌کند که هیچ‌کس گرسنه نباشد. 

 

 
یک‌سری ابهام‌هایی در خصوص نگاه رییسی به مقوله فرهنگ و هنر وجود دارد.

 این حرف‌ها را با هدف سیاه‌نمایی می‌زنند تا چهره رییسی را خراب کنند. آقای رییسی نه‌تنها مخالفتی با هنر و هنرمندان ندارد، بلکه علاقه خاصی به هنر دارد. اصلاً مگر می‌شود آدم از موسیقی، تئاتر، نقاشی و... خوشش نیاید؟

 

 
یعنی ایشان با برگزاری کنسرت مشکلی نخواهند داشت؟

 رییسی مخالفتی با کنسرت ندارد. البته به شرطی که خواننده‌ها برای کنسرت‌هایشان مجوز رسمی داشته باشند و این‌طور نباشد که هر کسی تصمیم به خواندن هر شعری بکند.

 

 
اما در این چند سال بارها و بارها کنسرت‌های مجوزدار لغو شده‌اند. مخصوصاً در مشهد که آقای رییسی در آنجا مسئولیت مهمی دارند.

 شما جایی خوانده یا شنیده‌‌اید که آقای رییسی دستور لغو کنسرتی را داده باشد؟ کنسرت‌هایی که از برگزاریشان جلوگیری شده است، هیچ ربطی به رییسی ندارند.
پایگاه خبری الف لفاظی رئیس رژیم صهیونیستی: نمی ‌توانیم حضور ایران را در مرزهایمان با سوریه بپذیریم Tue Mar 14 07:59:15 IRST 2017
پایگاه خبری الف توقیف محموله‌های شرکت‌های هرمی توسط گمرک Sun Jul 30 18:15:15 IRDT 2017
پایگاه خبری الف وزیر خارجه قطر: اظهارات ترامپ در مورد ما اشتباه بود Thu Jun 29 06:23:53 IRDT 2017
پایگاه خبری الف قراردادهای خارجی و فرصت‌هایی که از دست می‌روند Mon Jan 02 14:33:24 IRST 2017
پایگاه خبری الف اشرف غنی رئیس جمهور افغانستان باید استعفا کند Thu Aug 17 18:16:12 IRDT 2017
پایگاه خبری الف اقدام معنادار ترکیه برای مخالفت با سیاست های دولت ترامپ Mon Feb 19 21:30:00 IRST 2018
پایگاه خبری الف قاضی سراج: تحولات اخیر فلسطین واقعیت‌های بسیاری را آشکار کرد Fri Jun 08 12:09:00 IRDT 2018
پایگاه خبری الف آتش سوزی مسجدی در تگزاس آمریکا Sun Jan 29 06:19:32 IRST 2017
پایگاه خبری الف «شاهزاده تاریکی» عربستان کیست؟ Mon Nov 19 15:30:00 IRST 2018
پایگاه خبری الف آمریکا از حضور نظامی در آسیای مرکزی به دنبال چیست؟ Wed Aug 16 11:33:04 IRDT 2017
پایگاه خبری الف دیدار فرماندهان و مسئولان پدافند هوایی ارتش با رهبر انقلاب Sun Sep 03 14:56:56 IRDT 2017
پایگاه خبری الف کیا و نیسان به‌زودی به ایران می‌آیند Wed Jul 12 09:07:32 IRDT 2017
پایگاه خبری الف صبحانه متفاوت/ فقط جوانان اصلاح طلب بخوانند /حصر و خاتمی و شجریان چه شد؟ Wed May 03 09:39:17 IRDT 2017
پایگاه خبری الف کشف بسته مشکوک دیگر که به سی ان ان ارسال شد Mon Oct 29 19:53:00 IRST 2018
پایگاه خبری الف هزینه های خرید خودروی دست دوم Thu Feb 02 12:11:25 IRST 2017
پایگاه خبری الف حمله بدافزاری هکرها به شبکه‌های وای – فای هتل‌ها Wed Jul 26 15:20:24 IRDT 2017
پایگاه خبری الف استاد رشیدی برای انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد Fri Apr 14 14:56:06 IRDT 2017
پایگاه خبری الف دلار فروشی که قاتل شد Tue May 15 08:12:00 IRDT 2018
پایگاه خبری الف آزادی حلب فتح الفتوح بود/ روابط ایران و سوریه استراتژیکی است Sun Jan 01 10:48:00 IRST 2017
پایگاه خبری الف دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم آذربایجان شرقی با رهبر معظم انقلاب Sun Feb 18 14:25:00 IRST 2018
پایگاه خبری الف 16 نظامی افغان در حمله طالبان کشته شدند Thu Jun 28 17:18:00 IRDT 2018
پایگاه خبری الف شیوع بالای آرتروز زانو در ایران Tue Apr 18 09:38:25 IRDT 2017
پایگاه خبری الف حواستان باشد، بیشتر از یک میلیون تومان خلاف نکنید Wed Oct 31 12:21:00 IRST 2018
پایگاه خبری الف آقایان با جوسازی در حق مجلس نامردی کردند Sun Mar 05 12:45:17 IRST 2017
پایگاه خبری الف اطلاعیه مراسم چهلم رحلت آیت الله حائری شیرازی Sat Jan 27 18:02:00 IRST 2018
پایگاه خبری الف مرجوع شدن محصولات کشاورزی ایران از عمان به خاطر سموم بالا/ واکنش نماینده عضو کمیسیون کشاورزی: نظارتی بر استفاده از سموم و مواد شیمیایی در محصولات داخلی نیز صورت نمی گیرد Tue Jun 20 08:20:41 IRDT 2017
پایگاه خبری الف سلمان در اندونزی چه کرد؟/ 370 هزار دلار هدیه به مقامات اندونزی Fri Mar 17 14:59:04 IRST 2017
پایگاه خبری الف خوراکی‌هایی با کالری کمتر Tue Nov 06 11:13:00 IRST 2018
پایگاه خبری الف طبیعت زیبای رودسر Mon Apr 24 17:31:37 IRDT 2017
پایگاه خبری الف روحانی با افزایش قیمت خودرو مخالفت کرد Mon Dec 03 09:21:00 IRST 2018
پایگاه خبری الف مجلس هفته آینده جلسه علنی ندارد Mon Nov 05 12:49:00 IRST 2018
پایگاه خبری الف حکم قطع دست برای سارق خانه قاضی Wed Jul 05 07:10:57 IRDT 2017
پایگاه خبری الف رونق قاچاق دلار از افغانستان به ایران! Fri Sep 14 13:44:00 IRDT 2018
پایگاه خبری الف دلیل اصغر فرهادی برای انتخاب انوشه انصاری و فیروز نادری Fri Mar 03 23:04:36 IRST 2017
پایگاه خبری الف گوگل جنجال موتور جستجوی سانسور شده در چین را تمام کرد Wed Oct 17 11:52:00 IRST 2018
پایگاه خبری الف عذرخواهی مسلمان و خلیل‌زاده از تراکتوری‌ها Thu Aug 03 20:55:24 IRDT 2017
پایگاه خبری الف درخواست نمایندگان تهران از وزیر کشور Tue Feb 14 12:26:51 IRST 2017
پایگاه خبری الف واکنش نعمت‌زاده به نامه توکلی Wed Feb 01 17:12:05 IRST 2017
پایگاه خبری الف این کاندیدا می‌گوید باید کشت خشخاش در ایران آزاد باشد! Thu Apr 13 13:11:46 IRDT 2017
پایگاه خبری الف برانکو: رضاییان را بخشیدم Sun Mar 12 18:11:18 IRST 2017
پایگاه خبری الف گلایه رحمانی فضلی از اژه‎ای/ پیگیری وضعیت حصر/ ماجرای رفاقت با لاریجانی و روحانی Wed Aug 02 15:50:04 IRDT 2017
پایگاه خبری الف گل ثانیه 30 علیپور؛ ماشین سازی - پرسپولیس Sat Apr 15 17:02:25 IRDT 2017
پایگاه خبری الف نشست کمیسیون امنیت مجلس با سفرای کشورهای اسلامی Tue Nov 27 22:38:00 IRST 2018
پایگاه خبری الف داعش مسئولیت حمله به روسیه را برعهده گرفت Mon Aug 28 21:58:37 IRDT 2017
پایگاه خبری الف قیمت امروز موبایل در بازار تهران Tue Nov 20 13:26:00 IRST 2018
پایگاه خبری الف کدام شغل‌ها به زانو آسیب می‌زنند؟ Thu Jun 29 07:08:39 IRDT 2017
پایگاه خبری الف مدیرعامل یک کارخانه لبنی: به گرانفروشی ادامه می‌دهیم Tue Dec 04 11:24:00 IRST 2018
پایگاه خبری الف رئیس سازمان انتقال خون: هیچ مشکلی در زمینه تامین فرآورده‌های خونی در کشور نداریم Fri Oct 26 02:20:00 IRST 2018
پایگاه خبری الف اوضاع اقتصادی کره شمالی اشک اون را درآورد! Thu May 31 12:28:00 IRDT 2018
پایگاه خبری الف عربستان، شترهای قطری را اخراج کرد! Wed Jun 21 18:43:02 IRDT 2017
پایگاه خبری الف عصای هوشمند که تماس تلفنی برقرار می کند Sun May 07 11:17:38 IRDT 2017
پایگاه خبری الف جانبازِ شهید حادثه تروریستی امروز چه کسی بود؟ Sat Sep 22 15:48:00 IRST 2018
پایگاه خبری الف پاسخ وزیر خارجه ایران به ترامپ/ ظریف: آمریکا روح و متن برجام را زیر پا گذاشته است Fri Apr 21 19:47:37 IRDT 2017
پایگاه خبری الف جزئیات دیدار جهانگیری و معاون نخست‌وزیر اسلواکی Tue Mar 07 18:22:00 IRST 2017
پایگاه خبری الف ترابزون اسپور ترکیه: انتقال حسینی در مرحله نهایی است Wed Jul 11 11:29:00 IRDT 2018
پایگاه خبری الف رزاقی: ایران با 60 میلیارد دلار درآمد نفتی نیازی به سرمایه‌گذار خارجی ندارد Fri Jun 08 17:15:00 IRDT 2018
پایگاه خبری الف وزارت خارجه آمریکا هشدار داد: مسافران ترکیه مراقب باشند Wed Mar 29 15:37:40 IRDT 2017
پایگاه خبری الف جزییات تاسیس 3 نیروگاه خورشیدی Mon Feb 27 11:54:26 IRST 2017