پرشین خودرو - Tue May 02 09:53:00 IRDT 2017 نمایش خبر

کیک تولد60سالگی آتیلا پسیانی

پرشین خودرو: اینستاگرامش را با انتشار یک عکس از جشن تولد 60 سالگی اش به روز کرد.

 

  به گزارش«پرشین خودرو»، آتیلا پسیانی در سال10 اردیبهشت  1336 در تهران چشم به جهان گشودو در خانواده‌ای هنرمند بزرگ شد. مادرش مرحوم جمیله شیخی بازیگر سینما و تلویزیون بود.
 

  این بازیگر تئاتر ، سینما و تلویزیون که تاکنون در آثاری چون  سه زن، عروس فرنگی، تلفن همراه رئیس جمهور گاو خونی و...به ایفای نقش پرداخته است.
 

  وی در تازه ترین پست اینستاگرامی اش تصویری از خود با کیک تولدش منتشر کرد و عنوان کرد که قصدش از انتشار این عکس تقسیم شادی هایش با دیگران است.
 
 
 پسیانی نوشت:"من امروز 60 سالم شد.خواستم شادیمو باهاتون شریک بشم."
 

   
 

   
 
 

   
 

   



  


  


  


  


 منبع: باشگاه
پرشین خودرو شورای رقابت مقصر اصلی مشکلات صنعت خودرو و قطعه سازی، آزادسازی قیمت ها تنها راه حل مشکلات قطعه سازان داخلی است Tue Nov 21 12:03:00 IRST 2017
پرشین خودرو حقایق جالب دنیای گربه ها Thu Jan 04 18:25:00 IRST 2018
پرشین خودرو /اختصاصی/پیش خرید هیوندای اکسنت در طرح عید تا عید؛ با پرداخت 50 میلیون هیوندای سوار شوید + جزئیات Sun Apr 08 13:11:00 IRDT 2018
پرشین خودرو اپل سرانجام رسماً به اینستاگرام پیوست Tue Aug 08 11:25:00 IRDT 2017
پرشین خودرو آتش‌سوزی خودرو در اتوبان کرج – قزوین Wed Sep 20 19:01:00 IRDT 2017
پرشین خودرو /گزارش خبری/ رئیس انجمن صنفی واردکنندگان خودرو مطرح کرد؛ دلایل افزایش قیمت خودروهای وارداتی Sat Aug 19 09:19:00 IRDT 2017
پرشین خودرو /اختصاصی/ فروش نقدی MVM X22 آغاز شد+جزئیات Tue Feb 28 10:12:00 IRST 2017
پرشین خودرو وضعیت فوق العاده برای پژو 3008در فرانسه Thu Feb 02 09:24:00 IRST 2017
پرشین خودرو هکرها می توانند کنترل خودرهای خودران را به دست بگیرند Mon Aug 07 09:14:00 IRDT 2017
پرشین خودرو تهران نیازمند 50هزار دستگاه اتوبوس Tue Jun 06 11:15:00 IRDT 2017
پرشین خودرو ساخت شو روم مرکزی SEAT آغاز شده است؛ رخ نمایی «سئات» در تهران +جزئیات Tue May 16 10:21:00 IRDT 2017
پرشین خودرو خطوط تاکسی در پایتخت بازبینی می شود Fri Apr 28 06:00:00 IRDT 2017
پرشین خودرو مقابله فیس بوک با رسوایی جدید Sat Apr 07 11:37:00 IRDT 2018
پرشین خودرو /اختصاصی/ کدام خدمات ایساکو در زمان و محل دلخواه مشتریان ارائه می شود؟ Tue Jan 09 11:21:00 IRST 2018
پرشین خودرو ممنوعیت تردد موتورسیکلت در جاده‌های تهران-شمال Thu Jan 04 10:58:00 IRST 2018
پرشین خودرو چرا جاده های ایران نا امن هستند؟ Sat Sep 16 10:56:00 IRDT 2017
پرشین خودرو تولد19سالگی کیمیا علیزاده دربیمارستان Tue Jul 11 09:47:00 IRDT 2017
پرشین خودرو نگاهی به شاس‌بلندهای جدید بازار ایران Tue Aug 29 09:21:00 IRDT 2017
پرشین خودرو واکنش سهیلی به عذرخواهی رامبدجوان Thu Jun 22 16:03:00 IRDT 2017
پرشین خودرو /اختصاصی/ نسل جدید نیسان آلتیما در راه است Thu Feb 15 04:22:00 IRST 2018
پرشین خودرو احداث 48جایگاه سوخت کوچک مقیاس Sat Jun 30 17:03:00 IRDT 2018
پرشین خودرو اسپیکرهای جاسوس را ناکام کنید Tue May 29 22:48:00 IRDT 2018
پرشین خودرو استوری تبریک پرسپولیسی ها به علیپور Sun Nov 12 09:29:00 IRST 2017
پرشین خودرو /گزارش خبری/ خودروها در آینده چه شکلی هستند؟+توضیحات Fri Mar 03 08:23:00 IRST 2017
پرشین خودرو توقیف پژو 206 با پلاک جعلی در رشت Sun Jul 16 14:17:00 IRDT 2017
پرشین خودرو تقویت سلامت قلب با پله نوردی Fri Feb 10 02:19:00 IRST 2017
پرشین خودرو ماجرای پیچیده انتقال سرور تلگرام به ایران Mon Jul 31 09:51:00 IRDT 2017
پرشین خودرو افت قیمت سهم‌های خودرویی Tue Jun 19 15:35:00 IRDT 2018
پرشین خودرو جالب‌ترین ایستگاه‌های مترو+تصاویر Fri Sep 15 22:32:00 IRDT 2017
پرشین خودرو راننده شخصی ترامپ از او شکایت کرد Wed Jul 11 13:07:00 IRDT 2018
پرشین خودرو دانشمندان از هوا، غذا تولید کردند Mon Jul 31 15:58:00 IRDT 2017
پرشین خودرو ساخت کفش‌های ضد عرق گرافنی Wed Jun 06 19:11:00 IRDT 2018
پرشین خودرو آغاز مذاکرات لاتزیو با سردار آزمون Tue Jan 16 11:39:00 IRST 2018
پرشین خودرو جنگ نابرابر استقلال با الهلال و العین Sun Jan 21 11:21:00 IRST 2018
پرشین خودرو تشخیص زلزله با کابل‌ فیبر نوری Thu Jul 05 20:25:00 IRDT 2018
پرشین خودرو /خبر/ نیم نگاهی به صفحه نخست روزنامه «دنیای خودرو» Tue Jan 02 01:48:00 IRST 2018
پرشین خودرو 248 راه روستایی در استان کرمانشاه مسدود است Sun Jan 29 15:36:00 IRST 2017
پرشین خودرو /گزارش خبری/ شراکت سایپا سیتروئن در مسیر پیشرفت Mon Oct 23 15:14:00 IRST 2017
پرشین خودرو کوچک‌ترین جزیره مسکونی جهان Thu Dec 28 00:12:00 IRST 2017
پرشین خودرو فلسفه عیدی دادن و عیدی گرفتن Tue Mar 21 03:01:00 IRST 2017
پرشین خودرو اپل اپلیکیشن‌های روسی را حذف کرد Fri Apr 13 00:45:00 IRDT 2018
پرشین خودرو /گزارش تصویری/ مشتری مداری به سبکی متفاوت Wed May 10 10:23:00 IRDT 2017
پرشین خودرو اتمام ساخت راه‌آهن قزوین - رشت تا 15 اردیبهشت‌ Tue Apr 24 16:54:00 IRDT 2018
پرشین خودرو /گزارش خبری/رئیس پلیس راهور ناجا؛ روزانه 43 نفر در تصادفات رانندگی کشته می شوند Thu Oct 05 12:27:00 IRST 2017
پرشین خودرو برای خرید موتورسیکلت ریس چقدر باید هزینه کرد؟+جدول قیمت Mon Aug 07 12:14:00 IRDT 2017
پرشین خودرو قیمت جدید انواع خودرو ولوو در بازار تهران +جدول Sun Apr 15 15:41:00 IRDT 2018
پرشین خودرو تغییراتی که آیفون در زندگی ما ایجادکرد Tue Mar 07 12:23:00 IRST 2017
پرشین خودرو 28 مصدوم در واژگونی اتوبوس شرکت واحد Sun Mar 12 12:40:00 IRST 2017
پرشین خودرو بررسی نرخ پارکینگ‌های عمومی و پارک حاشیه‌ای Mon Sep 11 10:49:00 IRDT 2017
پرشین خودرو 6 کوهنورد حادثه دیده در واژگونی لندرور Sat Jul 22 10:32:00 IRDT 2017
پرشین خودرو بناهای ناایمن در تهران Tue Nov 21 09:48:00 IRST 2017
پرشین خودرو تولید خودروی پرنده در استرالیا Tue Dec 12 14:25:00 IRST 2017
پرشین خودرو علائم کمبود ویتامین K در بدن Tue Dec 26 02:59:00 IRST 2017
پرشین خودرو عوامل تشدیدآلرژی فصلی رابشناسید Mon Apr 10 14:59:00 IRDT 2017
پرشین خودرو /گزارش خبری/آغاز فروش تانلند جدید از هفته آینده؛ نسل جدید پیکاپ دیزلی «تانلند» وارد بازار می شود Mon May 15 10:18:00 IRDT 2017
پرشین خودرو اعلام بالاترین رقم برای کفش‌های حجازی Fri Nov 17 03:42:00 IRST 2017
پرشین خودرو تامین مالی، تولید ریل ملی را کند کرده است Tue Jan 30 09:07:00 IRST 2018
پرشین خودرو /یادداشت/ واحدهای قطعه‌سازی همچنان در بلاتکلیفی به سر می برند Wed Sep 13 15:04:00 IRDT 2017
پرشین خودرو سقوط درخت بر روی اتوبوس بی آر تی در خیابان ولیعصر+ عکس Mon Jul 03 16:35:00 IRDT 2017
پرشین خودرو تصادف در جاده داودآباد به اراک 3 کشته برجای گذاشت Sat Apr 22 13:18:00 IRDT 2017
پرشین خودرو قدیمی‌ترین درخت چنار تهران Wed Apr 11 20:15:00 IRDT 2018
پرشین خودرو /گزارش خبری/ شارژر بیسیم خودروهای برقی به نمایش درآمد Sat May 20 03:30:00 IRDT 2017
پرشین خودرو عضو کمیسیون بودجه مجلس اعلام کرد: مخالفت وزارت نفت با دو نرخی شدن بنزین Sun Jun 10 16:51:00 IRDT 2018
پرشین خودرو در یک شرکت لاستیک سازی ارائه شد روشی برای الگودهی نانوذرات در سطح پلیمر Wed Apr 12 10:39:00 IRDT 2017
پرشین خودرو 5 گروه خودرویی در مدار شاخص بورس Thu Aug 31 11:26:00 IRDT 2017
پرشین خودرو /خبر/ شروع هفته با نگاهی به دنیای خودرو+صفحه اول Sat May 27 00:37:00 IRDT 2017
پرشین خودرو رابطه گروه خونی با سلامتی‌تان Tue Apr 10 18:02:00 IRDT 2018
پرشین خودرو عوارض کشنده چند داروی پرطرفدار Sun Sep 17 18:25:00 IRDT 2017
پرشین خودرو حقوق مشتریان فروشگاه‌های آنلاین چیست؟ Tue Apr 24 21:37:00 IRDT 2018
پرشین خودرو /اختصاصی/آب پاکی شورای رقابت روی دست قطعه سازان؛ مجوز شورای رقابت هیچ کس را راضی نکرد! Tue Jun 12 16:59:00 IRDT 2018
پرشین خودرو /اختصاصی/ فروش نقد و اقساط جک J5 آغاز شد+جزئیات Thu Jun 01 12:05:00 IRDT 2017
پرشین خودرو /گزارش خبری/ علاقمندی منطقه آزاد انزلی به همکاری با سایپا Fri Aug 25 02:42:00 IRDT 2017
پرشین خودرو مدیر بخش بین الملل لوکسژن: ایران بازار مناسبی برای تولید خودروهای لوکسژن است Mon Jan 29 11:59:00 IRST 2018
پرشین خودرو آغاز ثبت نام طرح کسر خدمت ایثارگران Mon Feb 12 13:14:00 IRST 2018
پرشین خودرو کاهش ابتلا به بیماری قلبی با دارچین Tue May 09 16:18:00 IRDT 2017
پرشین خودرو /گزارش خبری/ سهم انواع خودرو در آلودگی هوا Thu Dec 21 09:24:00 IRST 2017
پرشین خودرو برای خرید پژو 405 چقدر باید هزینه کرد؟ Thu Jun 21 09:08:00 IRDT 2018
پرشین خودرو بقایی با قرار وثیقه آزاد شد Wed Jul 26 16:37:00 IRDT 2017
پرشین خودرو بزرگترین قاتل زنجیره‌ای در آلمان+عکس Tue Aug 29 16:26:00 IRDT 2017
پرشین خودرو با 40 میلیون تومان چه خودروهایی می‌توان خرید؟+جدول Mon Feb 12 09:20:00 IRST 2018
پرشین خودرو توقیف 9 دستگاه خودرو وموتور سیکلت در ایوان Wed May 17 10:44:00 IRDT 2017
پرشین خودرو رشد 8 درصدی مصرف بنزین درسال 96 Tue Nov 21 10:11:00 IRST 2017
پرشین خودرو خودروی برقی BYD جزء پرفروش‌ترین‌ها Thu Oct 05 11:51:00 IRST 2017
پرشین خودرو ملاک افزایش قیمت کرایه‌ حمل‌و‌نقل عمومی نظر هیئت حل اختلاف است Tue Apr 04 09:53:00 IRDT 2017
پرشین خودرو کم شدن سهمیه ایران در لیگ قهرمانان Sun Oct 29 09:52:00 IRST 2017
پرشین خودرو خرید کامیون فقط با 40 میلیون تومان Sat Jul 01 15:14:00 IRDT 2017
پرشین خودرو شیرین کاری بوئینگ 130 تنی و خودروی برقی تسلا +تصویر Wed May 16 15:10:00 IRDT 2018
پرشین خودرو ولوو به‌دنبال کاهش تعرفه واردات هند Mon Apr 23 04:44:00 IRDT 2018
پرشین خودرو تجمع سپرده‌ گذاران کاسپین مقابل مجلس Tue May 23 15:31:00 IRDT 2017
پرشین خودرو پژو مدل 4008 تا دو سال دیگر روانه بازار می شود Mon Feb 05 12:48:00 IRST 2018
پرشین خودرو تاکسیرانی ورامین اجازه دخالت در امور آژانس ها را ندارد Sun May 28 15:46:00 IRDT 2017
پرشین خودرو کاروان خودرویی ویژه رئیس‌جمهور آمریکا Sun Nov 05 11:56:00 IRST 2017
پرشین خودرو هکرها در کمین خودروهای هوشمند Mon Feb 20 13:45:00 IRST 2017
پرشین خودرو توقیف 25 خودروی آفرود در بوستان جنگلی سوهانک Tue Jan 16 12:23:00 IRST 2018
پرشین خودرو جدیدترین قیمت‌ها در بازار خودرو+ جدول Mon Apr 09 12:54:00 IRDT 2018
پرشین خودرو جایگزین پراید با قیمتی متفاوت به بازار می‌آید Sat Sep 16 10:06:00 IRDT 2017
پرشین خودرو کنترل شبانه روزی پارک ملی کویر Thu Mar 30 11:43:00 IRDT 2017
پرشین خودرو /اختصاصی/نسخه فیس لیفت پورشه 911 معرفی شد؛ اسب اصیل آلمانی در نسخه فیس لیفت Thu Feb 22 17:50:00 IRST 2018
پرشین خودرو پرخرج‌ترین عروسی تاریخ ایران Mon Dec 25 15:52:00 IRST 2017
پرشین خودرو قابلیت جدید اینستاگرام Sat Dec 23 14:12:00 IRST 2017
اطلاعات سیستان و بلوچستان نیاز به توجه بیشتری دارد Wed Jun 20 16:58:31 IRDT 2018
آریا شهید سازی موساد با هدف مهاجرت یهودیان به اسرائیل Tue Aug 01 10:42:28 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران اسکان 350 مسافر نوروزی در مدارس گرمه Sat Apr 07 10:28:02 IRDT 2018
فردا عکس: زیبا بروفه در محل حادثه پلاسکو Sun Jan 22 13:53:58 IRST 2017
اکو ویژن رشد 44 درصدی حجم معاملات آتی سکه در بورس کالا Sat May 06 10:15:21 IRDT 2017
افکارخبر آغاز ساخت 100 هزار مسکن اجتماعی برای اقشار کم درآمد Mon Apr 10 11:28:49 IRDT 2017
فردا آخرین وضعیت پیگیری دیپلمات‌های ربوده شده ایرانی Sat Jul 15 23:26:07 IRDT 2017
پارس فوتبال تزریق امید در رگ های نساجی ؛ گل اول به استقلال تهران! Fri Oct 20 18:27:44 IRST 2017
آفتاب ایران ترامپ: تور آسیا بسیار موفقیت آمیز بود Tue Nov 14 12:14:04 IRST 2017
صبح تهران چقازردی: افتخار بانک سپه، خدمت به محرومان است Sun Aug 13 16:26:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران تعداد زندانیان بدهکار دیه در زندان‌ها 300 هزار نفر است Tue May 01 13:01:03 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم شکایت کریمی از استقلال Wed Apr 18 14:57:06 IRDT 2018
دفاع مقدس تصاویر/ تجمع بزرگ عزاداران فاطمی Thu Mar 02 18:42:44 IRST 2017
واحد مرکزی خبر وعده استاندار خوزستان برای سامان دهی جاده های روستایی اندیکا Sat Oct 21 13:35:53 IRST 2017
آفتاب ایران پخش آخرین مستند سیدابراهیم اصغرزاده از صداوسیما Mon Feb 12 11:26:05 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران کشته وزخمی شدن 23 تروریست در زون شمال و شمال شرق افغانستان Sat Apr 15 15:41:24 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم شهرکرد| گرد و غبار رقیق چهارمحال و بختیاری را فرا می‌گیرد Wed May 30 12:34:54 IRDT 2018
اعتدال سلطه سنت کفاشیان در مدیریت تیم ملی Tue Jan 03 13:33:07 IRST 2017
افکارخبر روستایی که مردمانش حق ورود به قبرستان را ندارند Sun Jan 01 19:34:37 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم اسماعیل‌نژاد: هر 5 مدال المپیک بعد از انقلاب با حضور بنا به دست آمد/ با این ناداوری‌ها باید نگران ادامه حضور کشتی در المپیک باشیم Wed Aug 17 02:10:41 IRDT 2016
تابناک سخنرانی روحانی در بزرگداشت سیدمصطفی خمینی Mon Oct 23 09:25:31 IRST 2017
واحد مرکزی خبر تفتیان سریع‌ترین مرد آسیا شد Fri Jul 07 23:02:17 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران انبار یک میلیارد و 500 میلیون ریال کالای قاچاق در شاهین شهر Mon May 01 09:34:27 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی برخورد 2 پراید در همدان 10 مجروح برجا گذاشت Mon Apr 03 13:42:00 IRDT 2017
تهران پرس آیین‏ نامه اجرایی قانون نحوه فعالیت احزاب و گروه‏ های سیاسی تصویب شد Sun May 13 22:36:00 IRDT 2018
پولی مالی اعلام نرخ رسمی ارز + جدول Mon Nov 06 10:51:00 IRST 2017
تیترنیوز کرمانشاه معرفی دوچرخه های نظامی تاشو Montague + تصاویر Tue Feb 06 12:47:46 IRST 2018
انتخاب آیت الله موحدی کرمانی مذاکره با مجمع روحانیون را رد کرد: مصباحی مقدم حرف اشتباهی زده / بنای گفتگو نداشته و نداریم Wed Dec 13 15:17:15 IRST 2017
پایگاه خبری الف یک هواپیما در اهواز آتش گرفت/ مسافران به فرودگاه برگشتند Thu Jul 27 11:23:56 IRDT 2017
آریا طرح برگزاری انتخابات زودهنگام در پارلمان ترکیه/ تحلیل Thu Apr 19 12:55:16 IRDT 2018
افکارخبر هرگز بیش از 3 لیوان چای در روز ننوشید Sun Oct 29 09:25:47 IRST 2017
واحد مرکزی خبر پیگیری برنامه های توسعه خوزستان در سفر معاون رئیس جمهور Thu Apr 12 10:19:13 IRDT 2018
خبرگزاری مهر 1400 روحانی برای تبلیغ در ماه رمضان به مناطق قزوین اعزام شدند Sun May 28 19:33:27 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران رمز کاهش بودجه "مدرسه فروشی" است/سم کیفیت آموزش وپرورش چیست؟ Fri Dec 29 20:30:02 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران یکی از اهداف سفر ترامپ به عربستان بحث در رابطه با تنش کشورهای عربی با ایران است Sun May 07 10:46:15 IRDT 2017
تدبیر خدمت سربازی فرزندان ایثارگران نصف شد Sun Mar 05 15:35:00 IRST 2017
تی نیوز صدور فرهنگ انقلاب به جهان، حاصل کار درخشان بسیج است Sat Jul 15 16:59:12 IRDT 2017
فرهنگ نیوز با چمران از امریکا تا دهلاویه/ مصطفی یک شاه‌کار بود؛ غافل‌گیرکننده و جذاب Thu Jun 22 09:02:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 تبلیغات کره‌ای‌ها برای دیدار کره‌جنوبی و ایران Thu Aug 31 09:33:00 IRDT 2017
خبرگزاری مهر 900هکتار از اراضی شهرستان محلات به کشت گل وگیاه زینتی اختصاص دارد Mon Apr 24 23:35:01 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران جذب 460 نیروی انسانی جهت ارائه خدمات درمانی در هفت شهرستان جنوب کرمان Sat Apr 21 17:57:50 IRDT 2018
شارا 10 نکته‌ درمورد تبلیغات از زبان دیوید آگیلوی، پدر تبلیغات دنیا Thu Sep 28 16:48:00 IRST 2017
آرا نیوز تبرئه نجومى بگیران/دیوان محاسبات و محکمه با محاسبه مشکوک Tue Sep 05 09:57:38 IRDT 2017
افکارخبر منتظر قسمت 4 انیمیشن جذاب «داستان اسباب بازی» باشید Sat Jan 20 09:09:23 IRST 2018
پارس فوتبال تصاویری از تمرین مفرح ملی پوشان در بشیکتاش Tue May 22 15:07:01 IRDT 2018
جام نیوز قیمت خودروهای داخلی در سال جدید Fri Apr 07 18:10:01 IRDT 2017
آفتاب کنایه محسن رضایی به تحرکات احمدی نژاد Sat Feb 24 15:36:48 IRST 2018
پارسینه بزرگترین محاکمه متهمان کودتای نافرجام ترکیه Tue Aug 01 17:19:47 IRDT 2017
خبرگزاری فارس ادامه یورش نظامیان سعودی به زادگاه شیخ نمر در شرق عربستان Fri Jul 07 13:20:00 IRDT 2017
جهان نیوز بیانیه فیفا در رابطه با حواشی بازی پرتغال مراکش Thu Jun 21 19:29:31 IRDT 2018
خبرگزاری فارس آمریکا ایران را به عملیات تروریستی تهدید کرد Sun Apr 16 00:03:00 IRDT 2017
اقتصاد آنلاین هزینه سفر به آنکارا در آبان ماه جاری +جدول Sun Nov 19 11:27:22 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران یک برد صدتایی دیگر برای بسکتبال پتروشیمی Mon Sep 25 17:02:01 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی مریوان/مراسم سنتی نوروز در دشت «چور و ننه‎» Tue Mar 21 14:09:00 IRST 2017
بی باک نیوز کاردکرد پمپ دیافراگمی بادی-وارد کننده پمپ دیافراگمی Tue May 16 06:01:01 IRDT 2017
تابناک واکنش مقتدی صدر به سخنان ترامپ Wed Apr 11 22:10:01 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران منافع ملی ما با بسته پیشنهادی اتحادیه اروپا تأمین نمی‌شود Sun Jul 08 14:09:46 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر توصیه های دامپزشکی درباره مصرف تخم مرغ Sat May 27 17:24:19 IRDT 2017
تیتر نیوز تاکید جانسون بر تعهد انگلیس بر اجرای کامل برجام Sat Dec 09 16:42:52 IRST 2017
روزنامه دنیای اقتصاد وعده رئیس جمهور به مردم کرمان Thu Feb 01 11:06:45 IRST 2018
خبرگزاری نسیم افزایش ساعات کاری ادارات مالیاتی Wed Jun 20 03:12:03 IRDT 2018
ایستا نیوز نگاهی به نوسانات 5سال گذشته بازارمسکن Tue Jan 09 18:43:21 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم عملیات بهسازی ورودی‌های شهر طبس آغاز شد Thu Oct 19 10:20:36 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا سقوط 3 پله‌ای ایران در رده‌بندی فیفا/ خروج حریف جنجالی شاگردان کی‌روش از جمع 100 تیم اول! Wed Apr 04 12:49:13 IRDT 2018
فردا ارنست: حقایق بیشتر درباره دونالدترامپ در راه است Sun Mar 12 14:19:03 IRST 2017
انصاف روشنفکری دینی مرد، زنده باد روشنفکری دینی | محسن حسام‌مظاهری Wed Feb 14 15:52:54 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم آئین تشییع شهید خانلرزاده در شاهرود 35 سال پس از شهادت به روایت تصویر Thu Jan 11 20:24:07 IRST 2018
خبرگزاری شبستان برگزاری نشست مشترک نماینده ولی فقیه، استاندار و نمایندگان مجلس جهت رشد و توسعه استان Sun Jul 15 07:52:00 IRDT 2018
خبرگزاری مهر ورود آسان و سریع شرکت ها به بورس با راه اندازی کلینیک پذیرش Sun Jul 30 15:03:12 IRDT 2017
پارس فوتبال مردی در سایه ی ستاره ها ؛ خاطره بازی با پسر دوست داشتنی روسونری! Thu Apr 26 23:39:09 IRDT 2018
خبرگزاری مهر فیلم/ سیل بزرگراه بوشهر - برازجان را مسدود کرد Fri Feb 17 19:32:41 IRST 2017
پارسینه جزئیات سفر سعید طوسی به ترکیه Tue Apr 17 14:22:14 IRDT 2018
ورزش 3 انتقاد اتحادیه بازیکنان اسپانیا از انتقال بازیکنان عربستانی Tue Jan 23 07:43:00 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا نمایشگاه صنایع دستی برخوار در شهر خورزوق برپا شد/تصاویر Thu Mar 29 15:09:45 IRDT 2018
روزنو احتمال رسیدن ارزش بیت کوین به 50،000 دلار Sun Jan 28 15:51:37 IRST 2018
جام نیوز حمله روانی داعش به ایران با طعم خرما! Sun Mar 12 12:00:00 IRST 2017
آفتاب واکنش توییتری عضو شورای شهر به ماجرای خودروهای شهرداری: همچنان از خودروی قدیمی شورا استفاده می‌کنم Tue Sep 19 17:30:09 IRDT 2017
خبرگزاری فارس برگزاری مسابقات قرآن و عترت در منوجان Sat Feb 11 09:42:00 IRST 2017
افکارخبر آمار تاسف برانگیز مرگ راکبان موتورسیکلت ها Tue Jul 04 07:55:00 IRDT 2017
خبرگزاری مهر «ابوالقاسمی» سرپرست دفتر برنامه و بودجه آموزش و پرورش شد Sun Jul 16 18:14:03 IRDT 2017
تدبیر و امید درسی که باران کوثری از جواد خیابانی گرفت +عکس Tue Nov 21 22:54:11 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران مشارکت مردم با دستگاه های اجرایی در مقابله با آسیب های اجتماعی Tue Feb 21 09:16:03 IRST 2017
آفتاب سرنوشت متفاوت جهانگیری‌ها Wed Oct 18 12:00:55 IRST 2017
تابناک مرگ 800 کارگر ساختمانی در 6 ماه اول سال 95 Fri Sep 01 09:50:34 IRDT 2017
بی باک نیوز پایان دنیا؛ سیاه چاله ها همه چیز را خواهند بلعید Mon May 01 17:59:01 IRDT 2017
خبرگزاری مهر تولید ربات چالاک با الهام از سوسک Wed Feb 14 09:15:24 IRST 2018
واحد مرکزی خبر کشته شدن هفت تروریست در عملیات ارتش مصر در صحرای سینا Tue Aug 29 12:53:39 IRDT 2017
صراط هشدار سازمان هواشناسی در خصوص رگبار باران و وزش باد شدید Thu Mar 29 13:24:56 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم کشفیات نیروهای عراقی از زندان داعش در تلعفر Mon Aug 28 17:40:01 IRDT 2017
ایلنا استان گلستان بهترین منطقه برای تجاری‌سازی ورزشی Sun Sep 17 21:17:56 IRDT 2017
جوان آنلاین تاخیر در صدور حکم شهردار مشگین‌شهر قابل قبول نیست Wed Dec 27 13:43:47 IRST 2017
بولتن نیوز قطر: تمدید توافق کاهش تولید مطلوبیت دارد Sun May 21 16:59:20 IRDT 2017
پایگاه خبری الف خشک شدن تالاب آقگل - همدان Sat Jan 27 14:24:00 IRST 2018
تیتر نیوز تجاوز به زنان و دختران و اخاذی از آنان با تهدید به انتشار فیلم رابطه با آنها Mon Jun 25 09:33:25 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم 120 گروه جهادی دانشجویی در استان فارس به برگزاری اردوهای جهادی می‌پردازند Thu Jun 21 10:11:04 IRDT 2018
پارسینه پست اینستاگرامی معنادار روحانی درباره فیلتر تلگرام +عکس Sun Apr 22 14:14:37 IRDT 2018
روزنامه ایران رئیس جمهوری و هیأت دولت پس فردا به کرمان می روند Sun May 08 06:00:00 IRDT 2016
باشگاه خبرنگاران ترامپ خطاب به پلیس: لطفا خیلی خوب نباشید! Sat Jul 29 14:44:52 IRDT 2017
پولی مالی آمار معاملات و اخبار تالار شیشه ای Wed Oct 04 13:27:00 IRST 2017
اقتصاد آنلاین مجلس ترحیم زوج شهید سانچی +تصاویر Thu Jan 18 21:18:41 IRST 2018