پرشین خودرو - Tue May 02 09:53:00 IRDT 2017 نمایش خبر

کیک تولد60سالگی آتیلا پسیانی

پرشین خودرو: اینستاگرامش را با انتشار یک عکس از جشن تولد 60 سالگی اش به روز کرد.

 

  به گزارش«پرشین خودرو»، آتیلا پسیانی در سال10 اردیبهشت  1336 در تهران چشم به جهان گشودو در خانواده‌ای هنرمند بزرگ شد. مادرش مرحوم جمیله شیخی بازیگر سینما و تلویزیون بود.
 

  این بازیگر تئاتر ، سینما و تلویزیون که تاکنون در آثاری چون  سه زن، عروس فرنگی، تلفن همراه رئیس جمهور گاو خونی و...به ایفای نقش پرداخته است.
 

  وی در تازه ترین پست اینستاگرامی اش تصویری از خود با کیک تولدش منتشر کرد و عنوان کرد که قصدش از انتشار این عکس تقسیم شادی هایش با دیگران است.
 
 
 پسیانی نوشت:"من امروز 60 سالم شد.خواستم شادیمو باهاتون شریک بشم."
 

   
 

   
 
 

   
 

   



  


  


  


  


 منبع: باشگاه
پرشین خودرو جگوار قربانی برگزیت می شود Sun Sep 10 04:26:00 IRDT 2017
پرشین خودرو هواپیمای غول‌پیکر BelugaXL ایرباس به پرواز درآمد Sat Jul 21 22:23:00 IRDT 2018
پرشین خودرو چرا زنان به مردان خیانت می‌کنند Sat Jul 21 23:15:00 IRDT 2018
پرشین خودرو جریمه سنگین در پی خراب بودن نازل‌های سوخت Sun Jul 15 10:37:00 IRDT 2018
پرشین خودرو آزادراه ‌‌کرج‌-قزوین پرترافیک‌ترین جاده کشور Wed Apr 26 10:23:00 IRDT 2017
پرشین خودرو هوای تهران نا سالم است Sun May 21 12:40:00 IRDT 2017
پرشین خودرو /گزارش خبری/ ثبت نام آنلاین برای بازدید از نمایشگاه خودرو مشهد آغاز شد Sun Aug 05 11:36:00 IRDT 2018
پرشین خودرو نقاط سایه روشن در استفاده از صندلی کودک در خودرو Wed Sep 26 13:18:00 IRST 2018
پرشین خودرو قتل‌های وحشتناک هالیوود+عکس Tue Nov 21 23:10:00 IRST 2017
پرشین خودرو سایت ورزشگاه آزادی هک و آزاد شد Wed Sep 06 14:52:00 IRDT 2017
پرشین خودرو چرا باید عفونت‌ها را جدی بگیریم؟ Tue Sep 25 01:03:00 IRST 2018
پرشین خودرو کشور‌هایی با بیشترین آمار رشوه Mon Dec 11 22:20:00 IRST 2017
پرشین خودرو مدلی نادر ازرولزرویس+تصویر Sun May 28 15:15:00 IRDT 2017
پرشین خودرو مدیرکل راه‌آهن خراسان: خودکفایی‌ در تعمیر ژنراتور لکوموتیو Sat Nov 24 11:50:00 IRST 2018
پرشین خودرو پروازهای هواپیمایی اتریش به تهران ادامه خواهد داشت Sat Aug 25 15:24:00 IRDT 2018
پرشین خودرو وضعیت هوای تهران در 7 مرداد Sun Jul 29 11:08:00 IRDT 2018
پرشین خودرو معامله مسکن با دلار و سکه در تهران Wed Sep 05 10:21:00 IRDT 2018
پرشین خودرو /گزارش خبری/در رونمایی از محصولات جدید شرکت آریا دیزل مطرح شد؛ تولید مشترک آریا دیزل و رنو در ایران Sun Jul 16 06:07:00 IRDT 2017
پرشین خودرو با انواع لنت‌ترمز در خودروها آشنا شوید Sat Dec 23 21:15:00 IRST 2017
پرشین خودرو حبس در کمپ برای ترک تلگرام Mon Jan 29 15:20:00 IRST 2018
پرشین خودرو بهترین جت‌های شخصی جهان +عکس Tue Mar 28 20:10:00 IRDT 2017
پرشین خودرو هشدار پلیس فتا به کنکوری‌ها Wed Aug 09 09:57:00 IRDT 2017
پرشین خودرو چرا اسناد رسمی سر از تلویزیون در آورد؟ Tue Jul 24 12:57:00 IRDT 2018
پرشین خودرو انواع لاستیک خارجی خودرو پراید چند؟ +قیمت Sat Feb 18 15:06:00 IRST 2017
پرشین خودرو پیش‌بینی کاهش فروش اروپا در 2017 Sun Jan 01 10:50:00 IRST 2017
پرشین خودرو مدیرعامل ستاد دیه کشور خبر داد: حضور 500 راننده محکوم‌ به پرداخت دیه در زندان‌های کشور Sat May 05 11:42:00 IRDT 2018
پرشین خودرو /اختصاصی/ «یاریس» با پیشرانه‌ای جدید بروزرسانی شد+عکس Fri Jan 27 10:31:00 IRST 2017
پرشین خودرو وضعیت هوای پایتخت در آخرین روز تابستان Sat Sep 22 12:06:00 IRST 2018
پرشین خودرو طرح جدید ترافیک و چالش های پیاده سازی آن Tue Jan 16 09:17:00 IRST 2018
پرشین خودرو /اختصاصی/ فروش مرسدس بنز اس کلاس 2018 آغاز شد Wed May 31 12:54:00 IRDT 2017
پرشین خودرو پهپادبه حمل و نقل هوایی دبی اضافه شد با +عکس Wed Feb 15 14:10:00 IRST 2017
پرشین خودرو /گزارش خبری/بر اساس اعلام گمرک؛ تعرفه واردات لاستیک به 5 درصد کاهش یافت Mon Sep 24 11:42:00 IRST 2018
پرشین خودرو بردپیت برای آشتی باآنجلینا هدیه فرستاد! Sun Jan 01 16:35:00 IRST 2017
پرشین خودرو استاندارد توان بستن خطوط تولید خودروهای غیر مجاز را دارد؛ مذاکره 2 روزه سخت و کشنده سازمان استاندارد با خودروسازان چینی Mon Feb 05 15:28:00 IRST 2018
پرشین خودرو تویوتا تورینگ اسپرت کرولا را معرفی کرد + تصویر Thu Sep 06 07:23:00 IRDT 2018
پرشین خودرو نرخ بنزین آزاد در کمیسیون انرژی مجلس بررسی می‌شود Sat Oct 20 15:40:00 IRST 2018
پرشین خودرو بخشنامه قوه قضائیه برای محکومین مهریه Tue Oct 16 11:32:00 IRST 2018
پرشین خودرو 7 مدل موتورسیکلت غیراستاندارد، استاندارد شد+ اسامی Sun Sep 09 12:14:00 IRDT 2018
پرشین خودرو کشف تمدن 7000 ساله در کرمانشاه Sun Oct 14 10:46:00 IRST 2018
پرشین خودرو رباتی که حرکت انسان را تقلید می‌کند Wed Jan 03 04:08:00 IRST 2018
پرشین خودرو نجات 2کوهنورد درارتفاعات البرزجنوبی Wed Sep 27 13:25:00 IRST 2017
پرشین خودرو /اختصاصی/سفر لذت بخش تابستانی با جک اس5 اتوماتیک؛ با پرداخت نیمی از قیمت خودرو، جک سوار شوید+جزئیات Sat May 27 09:53:00 IRDT 2017
پرشین خودرو اطلاعیه ایران خودرو: تبلیغات ماهواره ای محصولات ایران خودرو خودسرانه است Sat Sep 23 10:46:00 IRST 2017
پرشین خودرو /گزارش خبری/ البرز در رتبه نخست ترددهای جاده‌ای نوروز امسال Mon Apr 09 23:50:00 IRDT 2018
پرشین خودرو فاش شدن تصاویر نوکیا ایکس Sat May 12 11:42:00 IRDT 2018
پرشین خودرو گران‌ترین کشور اروپایی کجاست؟ Fri Aug 31 14:13:00 IRDT 2018
پرشین خودرو کارت سوخت هنوز در دو راهی است Sun Jan 22 16:48:00 IRST 2017
پرشین خودرو /گزارش خبری/ نسل جدید «بی ام و» سری 8 رسما تایید شد Sun May 14 08:21:00 IRDT 2017
پرشین خودرو فرهادمجیدی امروز به استادیوم نمی رود Thu Oct 26 09:20:00 IRST 2017
پرشین خودرو بر اساس آمار شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران؛ کاهش رضایت مشتریان از کیفیت خودروهای داخلی+نمودار Sun Nov 11 11:01:00 IRST 2018
پرشین خودرو آغاز فروش جهانی ال‌جی G6 Sun Apr 09 11:50:00 IRDT 2017
پرشین خودرو حوادث رانندگی در استان مرکزی 2 کشته برجای گذاشت Wed Feb 22 14:58:00 IRST 2017
پرشین خودرو /گزارش/ شائبه اعمال نفوذ در گزارش ارزیابی کیفیت خودروها+جزئیات Tue Nov 21 11:36:00 IRST 2017
پرشین خودرو قرارگیری تایر در لیست پیمان‌های ترجیحی بسیار مثبت است Sun Jul 23 16:14:00 IRDT 2017
پرشین خودرو یارانه مرداد ماه پنجشنبه در حساب سرپرستان خانوار Tue Aug 15 10:23:00 IRDT 2017
پرشین خودرو تولید مینی‌بوس کاهش یافت Wed Aug 09 10:06:00 IRDT 2017
پرشین خودرو ترافیک در آزادراه کرج – تهران نیمه سنگین است Sat May 27 09:52:00 IRDT 2017
پرشین خودرو افزایش 13 درصدی مسافرت‌های خارجی Tue Apr 10 09:38:00 IRDT 2018
پرشین خودرو با کمتر از 50 میلیون تومان چه خودرو‌هایی می‌توان خرید؟ +جدول Thu Sep 06 09:28:00 IRDT 2018
پرشین خودرو /اختصاصی/ کراس اوور کیا SP کانسپت رونمایی شد+عکس Fri Feb 09 13:02:00 IRST 2018
پرشین خودرو 3479 قلم کالا از پرداخت ما به التفاوت نرخ ارز معاف شدند + سند Tue Aug 28 13:29:00 IRDT 2018
پرشین خودرو عجیب‌ترین کشفیات باستان شناسان Wed Apr 11 03:19:00 IRDT 2018
پرشین خودرو اعتراض خانواده محمودجهان ازانتشارآلبومش Mon Aug 07 16:21:00 IRDT 2017
پرشین خودرو پیرگوشی در مردان بیشتر است یا زنان؟ Sat Oct 06 23:09:00 IRST 2018
پرشین خودرو لاغری به سبک بازیگران سینما Thu Apr 19 18:09:00 IRDT 2018
پرشین خودرو ریل‌محور شدن حمل و نقل برای مهار تلفات جاده‌ای Tue Apr 17 15:07:00 IRDT 2018
پرشین خودرو نظارت تعزیرات بر انبارهای دارو Sun Sep 16 11:55:00 IRDT 2018
پرشین خودرو ترامپ این بار با گوگل سرشاخ شد Wed Aug 29 13:52:00 IRDT 2018
پرشین خودرو آغاز اجرای سراسری طرح LEZ در تهران Mon Oct 30 15:44:00 IRST 2017
پرشین خودرو با 20 میلیون چه خودروی می‌توان خرید؟+جدول Sat Nov 04 16:18:00 IRST 2017
پرشین خودرو رکوردشکنی تازه اصغر فرهادی Tue Aug 14 21:42:00 IRDT 2018
پرشین خودرو شرط دادگاه برای کاهش مجازات رونالدو Tue Aug 01 15:28:00 IRDT 2017
پرشین خودرو نجات یک زن کوهنورد از مرگ حتمی توسط ماموران هلال احمر Sun Jul 23 11:33:00 IRDT 2017
پرشین خودرو ترافیک صبحگاهی در آزادراه کرج – تهران Thu Aug 10 11:08:00 IRDT 2017
پرشین خودرو رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر؛ نرخ کرایه تاکسی ها باید متغیر باشد Sat Feb 17 16:39:00 IRST 2018
پرشین خودرو /اختصاصی/ فروش اعتباری برلیانس H320 آغاز شد+جزئیات Sun Jan 29 10:53:00 IRST 2017
پرشین خودرو /گزارش خبری/ اولین کتاب جامع «قوانین و مقررات خودرو» منتشر شد Sat Nov 03 14:16:00 IRST 2018
پرشین خودرو /گزارش خبری/ فروش نقد و اقسط «آریزو» توربو شارژ آغاز شد+جزییات Sat Nov 18 13:43:00 IRST 2017
پرشین خودرو /گزارش خبری/تبلیغات گسترده نمایشگاه البرز؛ کرج رنگ و بوی خودرویی به خود گرفت Fri Jun 30 20:08:00 IRDT 2017
پرشین خودرو اولین کشتی خودران آمریکا به ناوگان نیروی دریایی پیوست Sun Feb 04 10:20:00 IRST 2018
پرشین خودرو جوانان از موتورسیکلت‌های برقی استقبال می‌کنند Tue Dec 12 11:53:00 IRST 2017
پرشین خودرو خودروهای شرکت کننده در رالی خانوادگی وارد گیلان شدند Thu Mar 09 12:22:00 IRST 2017
پرشین خودرو طرح اولیه خودروی الکتریکی دونفره ارائه شد Tue Sep 05 10:17:00 IRDT 2017
پرشین خودرو ابلاغیه جدید وزیر صنعت در خصوص ثبت سفارش کالا Tue Jul 24 11:59:00 IRDT 2018
پرشین خودرو سقوط یک خودرو به دره ای در محور هراز Tue Jul 04 11:45:00 IRDT 2017
پرشین خودرو آپاراتِ عربی راه‌اندازی می‌شود Mon Apr 03 03:17:00 IRDT 2017
پرشین خودرو محدودیت ترافیکی راه های کشور 26فروردین Sun Apr 15 09:57:00 IRDT 2018
پرشین خودرو /خبر/ پیشرفته ترین خودروی خودران رونمایی شد Wed Jul 12 10:17:00 IRDT 2017
پرشین خودرو /یادداشت اختصاصی/تفاوت 4800 تومانی در نرخ ارز تخصیصی به خودرو؛ انتظار افزایش قیمت خودروهای مونتاژی طبیعی است Fri Sep 21 10:36:00 IRDT 2018
پرشین خودرو تصویری جالب ازنخست وزیرسابق انگلستان Wed Aug 23 14:20:00 IRDT 2017
پرشین خودرو یارانه سرپرستان خانوار امشب واریز می شود Tue Feb 14 15:09:00 IRST 2017
پرشین خودرو حضور پلیس در جاده‌ها تا پایان بازگشت مسافران نوروزی Sun Apr 01 12:18:00 IRDT 2018
پرشین خودرو اولین تویوتا در انگلستان 25 ساله شد Mon Dec 18 14:54:00 IRST 2017
پرشین خودرو /خبر/ آغاز فروش نوروزی محصولات ایران خودرو Tue Feb 21 12:35:00 IRST 2017
پرشین خودرو برگزاری یادبود هاشمی در جماران Tue Jan 24 17:47:00 IRST 2017
پرشین خودرو 60کشته غرق قایق مسلمانان روهینجا Fri Sep 29 18:57:00 IRST 2017
پرشین خودرو خفه‌گی 4 میلیاردی شد Fri Dec 08 00:40:00 IRST 2017
پرشین خودرو حرکت قطار بدون مأموران فنی تکذیب شد Wed Dec 27 10:14:00 IRST 2017
پرشین خودرو رونمایی از ون جدید مرسدس بنز Wed Sep 27 05:48:00 IRST 2017
پرشین خودرو خودروهای پیل سوخت هیدروژنی بی‌.ام‌.و به بازار می‌آیند Tue Jun 26 12:50:00 IRDT 2018
ورزش 11 آذری: قلعه نویی فصل بعد نیز در ذوب آهن خواهد ماند Thu May 10 16:47:17 IRDT 2018
روزنو تقوی با 2 برد دیگر سرمربی سرخپوشان می‌شود Mon Oct 08 16:20:01 IRST 2018
تدبیر و امید امروز؛ملاقات خورشید و سیاره عطارد Sat Feb 17 09:49:07 IRST 2018
سلامت نیوز ورزش‌هایی برای کاهش درد زانو Sun May 07 09:19:00 IRDT 2017
خبرگزاری مهر دمای هوا در گلستان 6 درجه افزایش می یابد/کاهش 20 درصدی بارندگی Thu Jul 27 15:00:27 IRDT 2017
آفتاب ایران رونالدو: از گلزنی خوشحالم اما مهم پیروزی بود Wed Jun 20 20:50:28 IRDT 2018
پول نیوز درخواست فرانسه از ژاپن برای حفظ اتحاد رنو- نیسان Mon Dec 10 11:58:04 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم داماد پادشاه اسپانیا به جرم فساد مالی زندانی شد Mon Jun 18 11:38:43 IRDT 2018
افکارخبر کلاس درس اعتماد به نفس الحاجی گرو! Mon Oct 15 07:40:00 IRST 2018
جماران موزه لوور پاریس به تهران می آید Mon Feb 05 15:52:22 IRST 2018
عصر ایران پلیس وظیفه شناس آمریکایی (+عکس) Sat Mar 04 14:45:39 IRST 2017
ایلنا ساعت بازی سپیدرود و ذوب آهن تغییر کرد Sun Oct 14 11:24:46 IRST 2018
خانه ملت سوء استفاده از مجوز صادرات شن و ماسه /وزارت صنعت مجوز صادرات خاک کشاورزی را نداده است Sun Feb 18 12:50:29 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم تقدیر آیت‌الله مکارم شیرازی از فعالیت‌های امام جمعه تبریز Fri Jan 19 15:02:42 IRST 2018
جماران کشف محموله 2میلیارد و 210 میلیون ریالی مواد غذایی قاچاق در سیستان و بلوچستان Sun Sep 24 12:57:39 IRST 2017
فردا کدام نامزدها امروز سه‌شنبه در صداوسیما برنامه دارند؟ Tue May 09 08:08:10 IRDT 2017
تی نیوز بازار طوفانی دلار و سکه در سال جدید Fri Apr 06 16:20:49 IRDT 2018
نود تی وی سوپر جام 31 تیرماه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد Sun Jul 09 21:25:00 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم علت مرگ یوزپلنگ ایرانی در کرمان علت کهولت سن اعلام شد Wed Oct 17 14:49:02 IRST 2018
تی نیوز اطلاعیه؛ بانک پاسارگاد پیام رسان آی گپ را خریداری نکرده است Sat Apr 14 15:36:48 IRDT 2018
تجارت نیوز صادرات 22 قلم کالا ممنوع شد Thu Sep 13 07:57:30 IRDT 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن جلسات آیت‌الله حائری شیرازی با دانشجویان بسیار تأثیرگذار بود Tue Dec 26 08:15:18 IRST 2017
واحد مرکزی خبر کشف حدود یکصد هزار اسباب بازی قاچاق درنظرآباد Mon Feb 19 10:00:38 IRST 2018
روزنو دردسر بزرگ پرسپولیس با شکایت نوروزی Mon Jul 16 21:20:01 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر کاروان پیاده میثاق با علی بن موسی الرضا(ع) Fri Nov 10 16:38:04 IRST 2017
واحد مرکزی خبر تازه های فضای مجازی در "هشتگ" Wed Nov 14 17:06:39 IRST 2018
ایلنا پرداخت دیه به خانواده شهدا، فوت‌شدگان و نقص‌عضوی‌ها/بیمه بیکاری کارگران پلاسکو پیگیری می‌شود Sat Jan 28 15:35:23 IRST 2017
آفتاب سفیر آلمان: ایران 6000 ساله با تصمیم ترامپ زیر سؤال نخواهد رفت/ برای حفظ برجام تلاش می کنیم Tue Apr 24 13:17:13 IRDT 2018
پارسینه تصویری از پرش تماشایی دختر آینده‌دار دوومیدانی ایران Sun Mar 12 12:18:43 IRST 2017
آریا دعوا و ایجاد تشکیلات موازی با دولت، اصلاح کار نیست Thu Sep 06 13:49:45 IRDT 2018
شفاف 6 دلیل برای اثبات ارتباط مصریان باستان با بیگانگان! Sat Aug 12 11:49:09 IRDT 2017
پارس فوتبال عکس ؛ خروجی قطعی ” پرسپولیس ” مشخص شد ؛ این ستاره از لیست برانکو کنار گذاشته شد Tue Aug 29 17:27:02 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران تاکید بر تسریع پروژه راه آهن قزوین-رشت Mon Jan 08 11:17:12 IRST 2018
آفتاب حمله هوایی عربستان به ساختمان پلیس یمن/ کشته شدن 8 نفر Sun Feb 04 23:39:00 IRST 2018
آریا افزایش شمار بازداشت شدگان محرم امسال در بحرین Sun Nov 12 20:14:32 IRST 2017
روزنامه دنیای اقتصاد رایزنی با عراق و سوریه برای سوآپ سیمان Wed Dec 27 00:00:00 IRST 2017
ایسکانیوز تیم ملی والیبال به ترکیه می‌رود Wed Jul 12 13:44:12 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم راه‌آهن اردبیل سال 99 به بهره‌برداری می‌رسد Tue Jul 24 20:38:15 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران وزارت نیرو کابل برق فشار قوی منطقه 16 را جابجا کند Tue Apr 18 09:30:21 IRDT 2017
تیتر نیوز پاسخ انیمیشنی ایران به عربستان/ عکس Wed Dec 20 14:33:57 IRST 2017
خانه ملت مقاومت نانوشته‌ای بین برخی مدیران برای موافقت با اجرای پروژه‌های صنعتی وجود دارد Sat Feb 10 10:37:00 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا صدور کیفرخواست قاتل اهورا/ کودک آزاری و قتل عمد اتهامات قاتل بی رحم Sun Oct 29 09:57:13 IRST 2017
خبرگزاری نسیم جام جهانی 2018 روسیه؛ رنگ پیراهن میزبان در دیدار افتتاحیه مشخص شد Thu Jun 14 18:22:01 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر 39 مورد حریق در شب چهارشنبه آخر سال در رشت Wed Mar 15 10:31:56 IRST 2017
اقتصاد آنلاین نوبخت: شاید بنزین بیش از 1500تومان شود/ برای هرگونه اصلاح قیمت باید برنامه‌ریزی صورت گیرد Tue Dec 12 21:32:12 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم رئیس ستاد انتخاباتی میرسلیم در آذربایجان شرقی معرفی شد Fri Apr 28 13:37:47 IRDT 2017
انتخاب شهرداری تهران: برای بارش‌های جدید آمادگی 100 درصد داریم Tue Feb 13 09:57:26 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران کناره گیری گزینه پیشنهادی ترامپ برای وزارت کار Thu Feb 16 01:42:18 IRST 2017
خبرگزاری کتاب ایران علی معلم درگذشت Mon Mar 13 18:01:02 IRST 2017
صراط تصاویر/ افتتاحیه جشنواره فیلم فجر Sun Jan 29 08:16:21 IRST 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن انتشار جدول خاموشی‌های احتمالی در پنج استان Wed Jul 04 16:37:27 IRDT 2018
برنا سازمان ملل در مقابل سرکوبگری رژیم صهیونیستی بایستد Sun Jul 23 13:51:22 IRDT 2017
اعتبار نیوز استفاده از ارز رمزها برای دور زدن تحریم راهکاری موقت Mon Jul 30 10:14:00 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران برگزاری سیزدهمین دوره نمایشگاه کتاب در کرمانشاه Wed Oct 25 13:55:23 IRST 2017
خبرگزاری مهر هوای اصفهان در وضعیت سبز ثبت شد/ ثبت 7 روز هوای پاک در فروردین Tue Apr 17 16:31:29 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر موگرینی: اتحادیه اروپا مجلس موسسان ونزوئلا را به رسمیت نمی شناسد Wed Aug 02 21:17:12 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر اعلام ارسال محصولات فرهنگی آستان قدس رضوی به سراسر جهان Thu Apr 19 15:09:48 IRDT 2018
آنا یک شرکت آمریکایی به ایرانی‌ها اجازه حضور در کنفرانس انرژی لندن را نداد Thu Jun 07 16:07:00 IRDT 2018
خانه ملت تمرکز نمایندگان تهران بر رفع مشکلات شهرستان‌های اطراف پایتخت/حل مشکلات پردیس زمان‌بر است Fri Nov 24 10:03:00 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران تصادف زنجیره‌ای در بلوار خلیج فارس + تصاویر Mon Sep 18 11:08:16 IRDT 2017
ساعت24 وزیر خارجه عربستان سعودی: موضع ما با ترکیه درباره ایران یکسان است Thu Feb 09 11:04:55 IRST 2017
تدبیر 24 این نان ها سمی اند! Sun Sep 17 16:00:02 IRDT 2017
جماران چاووش اوغلو: برای آتش‌بس و حل سیاسی بحران سوریه تلاش می‌کنیم Sun Sep 03 11:38:08 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی استاندار: مهار بیابان زایی در ایلام نیازمند اعتبار ویژه است Thu Mar 09 16:38:00 IRST 2017
ورزش 3 غیبت نوشاد عالمیان در اولین مرحله تور پینگ‌پنگ Mon Jul 31 10:58:00 IRDT 2017
خبرگزاری فارس بررسی تطبیقی بهره وری نیروی کار در ایران Mon Apr 10 01:35:00 IRDT 2017
آفتاب ایران پیاده سازی الگوی شهر دوستدار کودک، افتتاح پروژه های میلیاردی نیست Fri Jun 01 12:10:05 IRDT 2018
خرداد نیوز ماکرون: تغییر در ایران باید از داخل باشد نه از خارج/ ایران امروز درگیر بحران است Thu Jan 04 20:41:08 IRST 2018
اعتدال اعلام موضع ایران در نشست آستانه Thu Feb 16 17:39:09 IRST 2017
تی نیوز اولین جشنواره ملی فجر دانشکده های فنی دانشگاه تهران برگزار می شود Mon Apr 09 00:39:00 IRDT 2018
598 کارشناس اقتصادی: رکود فعلی ماندگار است Sat Mar 25 14:01:20 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران نیم صفحه نخست روزنامه‌های گلستان شنبه 14 بهمن ماه Sat Feb 03 08:15:56 IRST 2018
جام جم آنلاین غروب جاویدان با فروغ عملیات مرصاد +عکس Thu Jul 27 13:39:22 IRDT 2017
تهران پرس ضرورت پیگیری علت تخریب مسکن مردم در کرمانشاه Wed Nov 15 15:26:00 IRST 2017
تابناک ورود ترامپ به کره جنوبی درمیان اعتراضات Tue Nov 07 10:10:01 IRST 2017
ورزش 11 گزارش تمرین استقلال - بازگشت دو مصدوم این تیم به تمرینات Wed Nov 07 16:08:32 IRST 2018
واحد مرکزی خبر بازدید استاندار از مناطق سیل زده تالش Wed Oct 03 15:03:05 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران جمعه بازار صنایع دستی در روستای خراشاد دائمی می‌شود Thu Aug 23 11:32:10 IRDT 2018
روزنامه دنیای اقتصاد افزایش صدور پروانه بهره‌برداری از معادن Mon Mar 06 11:18:48 IRST 2017
آفتاب ایران شکایت از رئیس مجلس به معنای استیضاح نیست Wed Nov 28 12:30:36 IRST 2018
جماران ارتباط بخش فتح المبین شوش قطع شد Tue Apr 24 13:16:39 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی فرستاده پوتین با مقام های ارشد لبنان دیدار کرد Thu Jul 26 18:35:00 IRDT 2018
روزنامه آرمان روابط عمومی یادداشـت‌‌هـای اخـتصـاصـی Sat Feb 18 03:30:00 IRST 2017
آریا برداشت رسانه‌ای از گزارش 100 روزه شهردار سوتفاهم است/به کارگیری افراد بازنشسته در سمت معاون شهردار منعی ندارد Mon Nov 13 10:05:38 IRST 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین نتیجه همه پرسی ترکیه باید مورد ارزیابی قرار بگیرد Thu Apr 20 19:47:58 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر قبرستانی که اهل قبورش دوباره مدفون شدند+فیلم Tue Aug 15 11:02:05 IRDT 2017
جماران هشدار معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مردم Tue Dec 04 21:24:18 IRST 2018
خبرگزاری شبستان تور رسانه ای سلامت در هرمزگان/بازدید از پروژه های متنوع دانشگاه علوم پزشکی Tue Nov 13 20:20:00 IRST 2018
خبرگزاری نسیم جمعیت تمساح مردابی در 20 سال گذشته ثابت بوده است Sat Feb 24 18:29:02 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم زاهدان| ارتفاع موج در دریای عمان به 2 متر رسید Fri Apr 20 19:53:48 IRDT 2018
خبرگزاری فارس ایران پرریسک‌ترین اقتصاد دنیا/ از استانداردهای بانکی عقب هستیم Mon Aug 28 19:17:00 IRDT 2017
ساعت24 رونالدو: رکوردشکنی به من انگیزه بیشتری برای سختکوشی می دهد Fri Dec 15 21:10:00 IRST 2017
نامه نیوز امداد رسانی هلال احمر خراسان جنوبی به 353 حادثه دیده و گرفتار در برف Sat Feb 04 01:00:01 IRST 2017
ورزش 11 دلیل نیمکت نشینی مسلمان مشخص شد Wed May 16 08:20:07 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی پیش بینی ایجاد 8400 شغل در سفر روحانی به مازندران Mon Apr 10 20:24:00 IRDT 2017
اتاق خبر فروش سرب و روی ایرانی 500 دلار زیر قیمت جهانی! Thu Jan 11 09:20:07 IRST 2018
خبرگزاری مهر کوربین: به دانش‎آموزان از بی‎عدالتی امپراطوری بریتانیا بگویید Thu Oct 11 16:38:48 IRST 2018
ایستا نیوز توسعه بین المللی بورس در فاینکس 2017 Thu Apr 06 16:42:17 IRDT 2017
خرداد نیوز مظنه رهن آپارتمان 100 متری در تهران + جدول Wed May 03 00:35:27 IRDT 2017
رجا نیوز «فکه» سراغ حادثه تروریستی مجلس رفت Mon May 28 18:54:41 IRDT 2018