پرشین خودرو - Tue May 02 09:53:00 IRDT 2017 نمایش خبر

کیک تولد60سالگی آتیلا پسیانی

پرشین خودرو: اینستاگرامش را با انتشار یک عکس از جشن تولد 60 سالگی اش به روز کرد.

 

  به گزارش«پرشین خودرو»، آتیلا پسیانی در سال10 اردیبهشت  1336 در تهران چشم به جهان گشودو در خانواده‌ای هنرمند بزرگ شد. مادرش مرحوم جمیله شیخی بازیگر سینما و تلویزیون بود.
 

  این بازیگر تئاتر ، سینما و تلویزیون که تاکنون در آثاری چون  سه زن، عروس فرنگی، تلفن همراه رئیس جمهور گاو خونی و...به ایفای نقش پرداخته است.
 

  وی در تازه ترین پست اینستاگرامی اش تصویری از خود با کیک تولدش منتشر کرد و عنوان کرد که قصدش از انتشار این عکس تقسیم شادی هایش با دیگران است.
 
 
 پسیانی نوشت:"من امروز 60 سالم شد.خواستم شادیمو باهاتون شریک بشم."
 

   
 

   
 
 

   
 

   



  


  


  


  


 منبع: باشگاه
پرشین خودرو خلق تصاویر واقعی در تلویزیونهای هوشمند Fri Jul 21 04:24:00 IRDT 2017
پرشین خودرو ترجمه «خودرو عضلانی» به زبان شاسی‌بلند Fri Feb 17 13:00:00 IRST 2017
پرشین خودرو رئیس پلیس راهور ناجا توضیح داد؛ بیشترین کشته را پراید و پژو می دهند Sun Jan 07 13:13:00 IRST 2018
پرشین خودرو رئیس مرکز اجراییات پلیس راهور ناجا اعلام کرد بیشترین تخلفات مربوط به سرعت غیر مجازاست Sun May 21 14:58:00 IRDT 2017
پرشین خودرو علی انصاریان در نقش فوتبالیست شهید Mon Jan 23 11:07:00 IRST 2017
پرشین خودرو بدون جوراب کفش نپوشید Tue Nov 07 02:03:00 IRST 2017
پرشین خودرو واژگونی« پژو 405» راننده را داخل خودرو محبوس کرد + تصاویر Sat Feb 25 16:18:00 IRST 2017
پرشین خودرو حضور 2700میهمان داخلی و خارجی در پنجمین همایش خودرو ایران؛ صنعت خودرو کشور آماده برای یک دیپلماسی علمی – اقتصادی Sun Dec 17 09:31:00 IRST 2017
پرشین خودرو اولین شهر سقف دار جهان در دبی Sun Sep 10 16:05:00 IRDT 2017
پرشین خودرو آخرین اخبار از قربانیان تب کریمه کنگو Mon May 29 09:43:00 IRDT 2017
پرشین خودرو /گزارش خبری/ شورای رقابت در مقابل کلینیک ارزش‌گذاری خودرو Sat Jul 15 03:12:00 IRDT 2017
پرشین خودرو اردوی خوب برای بچه‌های خوب؛ «رامک خودرو» حامی زیارت اولی‌ها شد+جزئیات Sun Sep 03 12:56:00 IRDT 2017
پرشین خودرو /گزارش خبری/مدیرعامل ایران خودرو: 23 محصول جدید به ایران خودرو می آید Tue May 02 11:06:00 IRDT 2017
پرشین خودرو نشانه‌های بروز زخم معده Wed Apr 05 15:45:00 IRDT 2017
پرشین خودرو قطع همکاری هوندا و مک‌لارن Wed Sep 13 13:16:00 IRDT 2017
پرشین خودرو کاغذی که باکتری را از بین می برد Wed May 03 11:05:00 IRDT 2017
پرشین خودرو /گزارش خبری/ شرایط فروش تابستانی لکسوس از سوی نماینده این برند اعلام شد+جزئیات Mon Jul 03 14:28:00 IRDT 2017
پرشین خودرو حفظ جان نیروهای پلیس در خودروهای پارک شده Tue Feb 21 13:13:00 IRST 2017
پرشین خودرو برگزاری روز صنعت و معدن در 17 تیرماه؛ برگزاری آخرین همایش صنعتی های دولت یازدهم با تاخیر Sat Jul 01 12:55:00 IRDT 2017
پرشین خودرو /اختصاصی/یک کارشناس صنعت و بازار خودرو: برای توسعه صنعت خودرو؛ الگوهای موفق را«ایرانیزه» کنیم Wed Jan 24 14:39:00 IRST 2018
پرشین خودرو مواداولیه ایرانی، رقابت را کاهش داد بازار از چینی‌ها بازپس گرفته می‌شود Tue Jan 02 16:07:00 IRST 2018
پرشین خودرو شهردار اصفهان: سایپا رقیب خوبی برای خودروسازان خارجی است Sat Jan 28 09:38:00 IRST 2017
پرشین خودرو رقم اختلاس در صندوق ذخیره فرهنگیان Thu Feb 16 16:14:00 IRST 2017
پرشین خودرو نشانه‌های کهنگی و فساد تخم‌مرغ Fri Jun 30 01:32:00 IRDT 2017
پرشین خودرو 7 تا 9 تیرماه نمایشگاه بین المللی خودرو آذربایجان Mon May 22 15:42:00 IRDT 2017
پرشین خودرو نیروی انسانی تحصیل‌کرده سرمایه اصلی صنعت‌هوایی است Wed Jul 05 10:05:00 IRDT 2017
پرشین خودرو 29 مصدوم در پنج تصادف در جاده های مازندران Sat Aug 26 09:53:00 IRDT 2017
پرشین خودرو حواشی خط 7 مترو در شورا Tue Jul 04 13:17:00 IRDT 2017
پرشین خودرو تاثیر مفید عصاره چای سبز برای دندان‌ Mon Aug 07 11:39:00 IRDT 2017
پرشین خودرو صادرات پژو-سیتروئن از چین به اروپا Sun Jul 02 09:15:00 IRDT 2017
پرشین خودرو خودروهای آلاینده فولکس واگن در انگلیس اصلاح می شوند Tue Feb 21 11:52:00 IRST 2017
پرشین خودرو آسیب‌های آلودگی هوا بر پوست Tue Dec 19 20:29:00 IRST 2017
پرشین خودرو محدودیت‌های ترافیکی تهران از ساعت 19 امروز Tue Jan 03 16:06:00 IRST 2017
پرشین خودرو هامر به ارتش‌های جهان بازگشت +تصویر Mon Oct 02 21:15:00 IRST 2017
پرشین خودرو کاهش تصادفات در اول مهر امسال Sat Sep 23 10:47:00 IRST 2017
پرشین خودرو /اختصاصی/ «لکسوس» به دنبال ساخت یک نسخه کروکی از خانواده LC Tue Jan 30 15:30:00 IRST 2018
پرشین خودرو قیمت روز انواع خودروهای ارزان + جدول Wed Dec 13 14:22:00 IRST 2017
پرشین خودرو /اختصاصی/برگزاری تست درایو هیوندای با طعم جام جهانی؛ کرمان موتور با تست سراسری هیوندای به استان های کشور می رود Mon Feb 12 10:35:00 IRST 2018
پرشین خودرو راننده 16 ساله باعث مرگ یک نوجوان شد Wed Feb 14 12:07:00 IRST 2018
پرشین خودرو وجود 19 میلیون بدمسکن در ایران Sat Dec 23 22:41:00 IRST 2017
پرشین خودرو برنامه سال 96 لاکچری فرانسوی در ایران؛ DS به فکر افزایش سهم خود در بازار خودروی کشور است Wed Feb 15 12:30:00 IRST 2017
پرشین خودرو معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد؛ مذاکره با کره‌جنوبی برای مشارکت درتولید ریل‌باس Mon Oct 23 11:50:00 IRST 2017
پرشین خودرو صادرات تویوتا از برزیل افزایش یافت Sat Mar 18 09:38:00 IRST 2017
پرشین خودرو تصادف درجاده های زنجان دو کشته بر جای گذاشت Thu May 11 11:34:00 IRDT 2017
پرشین خودرو زمان مناسب تعویض روغن موتور را بدانیم! Wed Mar 28 09:25:00 IRDT 2018
پرشین خودرو دختر 20 ساله با 19 مدال جهانی+تصاویر Tue Mar 21 16:06:00 IRST 2017
پرشین خودرو /اختصاصی/اسنپ همچنان می تازد؛ استخدام غیر قانونی تاکسیرانان در آژانس های موبایلی Sat Jun 24 10:13:00 IRDT 2017
پرشین خودرو بازدید کمیسیون صنایع و معادن از ایران‌خودرو Tue Jul 04 16:20:00 IRDT 2017
پرشین خودرو سانحه رانندگی 2 کشته برجای گذاشت Tue Feb 21 15:33:00 IRST 2017
پرشین خودرو عرضه نسخه برقی سوبارو Tue May 23 01:19:00 IRDT 2017
پرشین خودرو نوروز 96 نخستین قطار گردشگری خوزستان راه اندازی می شود Wed Mar 15 13:33:00 IRST 2017
پرشین خودرو اعلام برنامه جشن صعوددر ورزشگاه آزادی Mon Sep 04 15:08:00 IRDT 2017
پرشین خودرو توسعه فرودگاه مشهد با همکاری فرانسوی‌ها Tue Jan 31 13:30:00 IRST 2017
پرشین خودرو نفتی ها یا خودروسازان / استاندارد یورو5 را کدامیک کلید می زنند؟ Tue Aug 01 11:28:00 IRDT 2017
پرشین خودرو 6 کشته و 9 مصدوم در تصادف اتوبوس با مینی بوس Mon Nov 13 15:27:00 IRST 2017
پرشین خودرو جزییات حادثه ریزش کوه در اهواز Sun Oct 22 12:39:00 IRST 2017
پرشین خودرو /اختصاصی/دبیر انجمن صنایع همگن قطعه سازی کشور: قطعات خودرو باید شناسنامه دار شود Tue Jan 02 11:21:00 IRST 2018
پرشین خودرو ازدواج ترسناک ترین دختر جهان+عکس Sat Jan 06 23:07:00 IRST 2018
پرشین خودرو /گزارش خبری/ عناوین مهم ترین اخبار دنیای خودرو+لینک Sun Jan 21 00:08:00 IRST 2018
پرشین خودرو نوادگان بنیان گذار «مینو» کجا هستند؟ Mon Nov 20 06:28:00 IRST 2017
پرشین خودرو دبیر انجمن قطعه سازان ایران مطرح کرد: معرفی افزون بر 100قطعه ساز داخلی به پژو، فولکس و رنو Sat Feb 25 16:16:00 IRST 2017
پرشین خودرو /گزارش خبری/ جشن 60 سالگی مازراتی با نسخه ای جدید از «گران توریسمو» Thu Mar 23 09:55:00 IRDT 2017
پرشین خودرو ثبت سیگنال‌های عجیب فضایی Sun Jul 16 14:18:00 IRDT 2017
پرشین خودرو آیا به پایان عصر ماشین دودی رسیده‌ایم؟ Mon Jul 31 21:00:00 IRDT 2017
پرشین خودرو آزادراه تهران-پردیس مسدود شد Sun Oct 15 10:10:00 IRST 2017
پرشین خودرو محدودیت ترافیکی راه های کشور 25 فروردین Sat Apr 14 11:11:00 IRDT 2018
پرشین خودرو /اختصاصی/بعد از تصادف اوبر؛ «انویدیا» آزمایش سیستم های خودران را متوقف می کند Sat Apr 07 11:17:00 IRDT 2018
پرشین خودرو دوبانده شدن محور قدیم ساوه همدان Wed Feb 22 10:38:00 IRST 2017
پرشین خودرو /اختصاصی/ نسل جدید سانگ یانگ «کوراندو» در تست جاده‌ای شکار عکاسان شد Tue Nov 21 01:57:00 IRST 2017
پرشین خودرو رشد 1.5 برابری پروازهای روزانه فرودگاه امام (ره) در نوروز Thu Feb 15 16:14:00 IRST 2018
پرشین خودرو /گزارش خبری/ استون مارتین الکتریکی به بازار می آید Mon Jul 03 00:25:00 IRDT 2017
پرشین خودرو برخورد دو دستگاه خودرو در محور تهم - چورزق Sat Dec 09 09:47:00 IRST 2017
پرشین خودرو نگاهی به وضعیت فرودگاه‌های امام و مهرآباد پس از برف Tue Jan 30 16:19:00 IRST 2018
پرشین خودرو در گردهمایی رانندگان و انجمن‌های صنفی کامیونی مطرح شد نبود حمایت دولت از رانندگان و کامیون‌داران Sun Dec 17 10:34:00 IRST 2017
پرشین خودرو کشف اشیای عتیقه عصر آهن در ساری Wed May 24 15:30:00 IRDT 2017
پرشین خودرو انتقاد «رسالت» از فرزند آیت‌الله Mon Oct 30 22:39:00 IRST 2017
پرشین خودرو از هوای تهران لذت ببرید! Wed Mar 22 20:52:00 IRDT 2017
پرشین خودرو /خبر/ روزنامه «دنیای خودرو» روی پیشخوان مطبوعات رفت+صفحه اول Tue Dec 26 03:12:00 IRST 2017
پرشین خودرو بازیگر مشهور بار دیگر درگیر سرطان شد Tue Feb 14 15:59:00 IRST 2017
پرشین خودرو آغاز رقابت کنکور ارشد از پنجشنبه Sat Apr 22 11:12:00 IRDT 2017
پرشین خودرو سلفی بعداز طلاق،مدجدید این روزها Fri May 26 09:22:00 IRDT 2017
پرشین خودرو پیش‌بینی جابجایی هوایی 3.6 میلیون مسافر نوروزی Mon Mar 13 15:02:00 IRST 2017
پرشین خودرو /گزارش خبری/ برگزاری مزایده خودروهای لوکس قاچاقچیان در تهران Wed Aug 16 10:40:00 IRDT 2017
پرشین خودرو تصادف زنجیره ای 10خودرو در بزرگراه امام علی(ع) Sun Feb 04 14:20:00 IRST 2018
پرشین خودرو بهترین فیلم‌های غیرهالیوودی2017 Thu Feb 08 02:13:00 IRST 2018
پرشین خودرو /گزارش خبری/ 10روز تا پایان کمپین اینستاگرامی دوستداران «چری»+جزییات Tue Jan 09 19:06:00 IRST 2018
پرشین خودرو معرفی برترین شاسی بلند توسط ISQI Tue Oct 03 14:55:00 IRST 2017
پرشین خودرو اعلام حکم مشاوره کمیسیون اصل90 با مجلس است؛ تعیین تکلیف خودروهای در گمرک مانده به توازن قیمتی کمک می کند Thu Jan 25 13:43:00 IRST 2018
پرشین خودرو /گزارش خبری/ فیات کرایسلر در آستانه تجزیه Thu Aug 31 05:21:00 IRDT 2017
پرشین خودرو خط و نشان رئیس سازمان ملی استاندارد برای خودروسازان: برای تولید خودروهای غیر استاندارد مهلت نمی‌ دهیم +جزئیات Sat Apr 07 09:06:00 IRDT 2018
پرشین خودرو معاون سازمان ملی استاندارد خبر داد؛ گوگرد گازوئیل چندین برابر حد مجاز Wed Nov 01 09:38:00 IRST 2017
پرشین خودرو یارانه ها امشب واریز می شود Wed Oct 18 10:05:00 IRST 2017
پرشین خودرو /گزارش خبری/ نخستین محموله از نسل دوم رنو کولئوس به ایران رسید+عکس Wed May 10 18:51:00 IRDT 2017
پرشین خودرو هوای پایتخت سالم است Sat Dec 23 09:23:00 IRST 2017
پرشین خودرو تصادف در محور خرم‌آباد - پلدختر 2 کشته و 4 زخمی برجای گذاشت Sat Apr 08 11:51:00 IRDT 2017
پرشین خودرو اتوبوس‌های گردشگری به خیابان‌های تهران آمدند Sun Feb 19 15:27:00 IRST 2017
پرشین خودرو ثبت بیش از 7 میلیون تردد در محورهای گلستان Tue Apr 04 14:39:00 IRDT 2017
پرشین خودرو از بنزین یک تومانی تا بنزین‌ هزار و.... تومانی Thu Jan 04 16:17:00 IRST 2018
پرشین خودرو «کوکو» ابرقهرمان های هالیوود را شکست داد Sun Nov 26 23:30:00 IRST 2017
پرشین خودرو چرا محدودیت سرعت در اتوبان‌ها وجود دارد؟ Thu Nov 16 12:29:00 IRST 2017
واحد مرکزی خبر اخذ مجوز آزمایشگاه تحیقات سلامت برای استان Mon Oct 30 10:54:45 IRST 2017
جام نیوز پرسپولیسی ها برای جذب بازیکن ما هیچ تماسی نگرفته اند Sat Dec 31 12:00:28 IRST 2016
سلامت نیوز تحریم سبزه و ماهی قرمز، محیط زیستی نیست! Wed Feb 28 16:08:00 IRST 2018
فردا عارف با روحانی دیدار کرد Mon Jul 10 16:37:29 IRDT 2017
تدبیر اصلی‌ترین راهکار خروج از رکود مسکن چیست؟ Thu Jun 29 13:30:20 IRDT 2017
جماران کمیته حمایت قضایی از سرمایه گذاران مشکلات 256 واحد تولیدی و خدماتی اردبیل را حل کرد Thu Oct 19 13:53:02 IRST 2017
تدبیر و امید انفجار خودروی بمب گذاری شده در بغداد Tue Aug 29 22:58:25 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران آخرین قیمت تیرآهن در بازار Sat Jul 15 18:01:01 IRDT 2017
پارس فوتبال واکنش مدیر اینتر به جذب دو ستاره جدید Sun Apr 08 17:47:48 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی رئیسی در راه قم Wed May 03 21:10:00 IRDT 2017
دولت بهار عکس/ کشف گورهای دسته جمعی درموصل Sat Aug 26 15:05:00 IRDT 2017
ایران آنلاین زمان تشییع شهید حججی قطعی شد Fri Sep 01 15:45:08 IRDT 2017
روزنامه جمهوری اسلامی بر طبل جنگ نکوبید Tue Nov 07 00:01:00 IRST 2017
روزنامه کیهان رکورد واردات بنزین شکست Mon Mar 06 20:46:20 IRST 2017
پارس فوتبال سرمربی گل گهر : چمن مصنوعی ورزشگاه ما چندان خوب نیست Tue Aug 29 01:09:20 IRDT 2017
خانه ملت صفری کسب عنوان قهرمانی جام جهانی کشتی آزاد توسط کشتی‌گیران کشور را تبریک گفت Sat Feb 18 07:29:00 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران پروازهای یکشنبه فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز Sun Jun 25 08:41:49 IRDT 2017
شیعه نیوز بیانیه جدید عربستان درباره سفارت این کشور در تهران Tue Aug 01 08:30:07 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا اختتامیه طرح اوقات فراغت و تجلیل از فعالین قرآنی کردکوی Fri Sep 08 14:53:56 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر آغاز به کار ستاد مرکزی نظارت بر انتخابات Sun Apr 16 12:49:01 IRDT 2017
آنا تساوی فولاد - استقلال خوزستان در دربی جنوب Tue Sep 26 20:18:34 IRST 2017
یک ورزش خلاصه بازی: اسپارتاک 1 - لیورپول 1 Wed Sep 27 00:17:51 IRST 2017
جماران رییس جمهور روحانی سالروز تاسیس جمهوری ترکیه را تبریک گفت Tue Oct 31 15:25:22 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا پای پیاده تا کربلا + تصاویر Thu Nov 09 14:18:17 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران تیلرسون: حملۀ هسته‌ای کرۀ شمالی دیر یا زود رخ می‌دهد Fri Apr 28 22:04:56 IRDT 2017
اعتبار نیوز آغاز جلسه علنی مجلس برای بررسی وضعیت بازار ارز Tue Apr 10 08:47:00 IRDT 2018
آریا هماهنگی کامل تهران و بغداد در تامین امنیت زائران اربعین حسینی (ع) Thu Nov 09 16:05:25 IRST 2017
روزنامه دنیای اقتصاد وضعیت اتوبان تهران کرج پس از بارش برف /تصاویر Sun Jan 28 14:54:14 IRST 2018
خبرگزاری مهر روانشناسی کشور در حال خروج از پیله است Sat Mar 04 18:12:44 IRST 2017
میزان فینال بهترین شو ماه رمضان امسال پخش می‌شود/ استقبال مردم ما را شگفت زده کرد Wed Apr 11 12:30:01 IRDT 2018
تدبیر مرگ مشکوک بوکسور ملی پوش Tue Mar 14 23:19:08 IRST 2017
انتخاب هاشمی رفسنجانی: کارها را باید مردم انجام دهند Tue Jan 03 18:42:21 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران مروری بر آمار تماشاگران تئاتر در شش ماهه اول سال 96 Sat Oct 14 13:34:13 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران خلاصه بازی پدیده و ذوب آهن 21 مهر 96 + فیلم Fri Oct 13 19:25:03 IRST 2017
واحد مرکزی خبر برگزاری مراسم عزاداری دهه آخر صفر دربیت نماینده ولی فقیه در لرستان Wed Nov 08 12:37:41 IRST 2017
عصر ایران بارش باران بهاری در همدان (عکس) Sat Apr 07 15:19:52 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا حضور 60 ورزشکار در چهارمین جشنواره کشتی با کمربند (آلیش) گالیکش / نایب‌قهرمانی گالیکش + عکس Mon Apr 02 15:53:57 IRDT 2018
ایران آنلاین مدافع همیشه مصدوم پرسپولیس بازیکن آزاد است Tue Aug 29 17:58:33 IRDT 2017
جوان آنلاین پیچیدگی صنعت واکسن سازی به درستی در کشور درک نشده است Sun Oct 15 15:15:37 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی معاون اول رییس جمهوری آزاد سازی موصل را به دولت و ملت عراق تبریک گفت Mon Jul 03 20:12:00 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران سفیر ایران در روسیه خبر داد: همکاری تجاری تهران - مسکو به 10 میلیارد دلار می‌رسد Wed Mar 15 13:05:29 IRST 2017
تابناک دستور فرمانده کل ارتش برای کمک فوری به زلزله‌زدگان ‌ Mon Nov 13 08:01:31 IRST 2017
جام نیوز تهدید امیر قطر/ اقدام قطر فراموش نخواهد شد و دیگر به این کشور رحم نخواهد شد Mon May 29 14:30:33 IRDT 2017
سلامت نیوز بهترین نوشیدنی ها برای مبارزه با انواع التهاب! Mon May 29 15:56:00 IRDT 2017
پارسینه هشدار نصرالله در مورد سریال‌های ماه رمضان Wed May 31 19:10:18 IRDT 2017
ساعت24 سود ستاره کلیدی پرسپولیس از 7هزار رأس گوسفندش! Sun Jan 29 23:25:53 IRST 2017
ورزش 3 روزی بازیکن بزرگی می شوی/ پیغام مهم شفر به محسن کریمی Wed Dec 27 14:21:00 IRST 2017
فردا موج بارشی جدیدی در راه است Sat May 13 18:23:20 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی کشف گوشت الاغ در یک قصابی/ سارق جیب پدر، پسر بود Sat Jul 08 19:07:00 IRDT 2017
اقتصاد آنلاین دولت چگونه از فقرا حمایت کرد؟ Wed May 17 11:32:02 IRDT 2017
آنا قتل همسر به خاطر دهن‌لقی Mon Jul 03 11:24:13 IRDT 2017
افکارخبر اطلاعیه ستاد مرکزی انتخابات خانه‌های مطبوعات و جدول منتخبان Wed May 31 22:43:16 IRDT 2017
انتخاب میرسلیم خطاب به شوراى شهر تهران: شهردار جدید باید جلوى تاراج شهر را بگیرد Thu Aug 10 19:17:01 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر دیدار ظریف با دیمیستورا و بارزانی در مونیخ Fri Feb 17 12:22:28 IRST 2017
واحد مرکزی خبر افتتاح طرح در گیلان Sat Feb 10 16:50:52 IRST 2018
تین مقاله/ نقش فناوری اطلاعات و ارتباطات در برنامه ریزی و مدیریت شهری Wed Feb 28 15:39:48 IRST 2018
ایران آنلاین گزارشی از ایجاد اشکال در روند انتخابات الکترونیکی نداشته ایم Fri May 19 10:33:01 IRDT 2017
نامه نیوز سرنوشت مبهم «جمنا»؛ رئیسی و زاکانی نسخه ائتلاف را پیچیدند Fri Apr 14 23:42:38 IRDT 2017
ورزش 3 سیدجلال: به خاطر هواداران تا ثانیه آخر مبارزه می‌کنیم Tue Sep 12 12:25:00 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجو مستند «صدای مردم» بدون سانسور باید پخش شود Mon May 15 16:29:01 IRDT 2017
رسالت سرگذشت وزیران ایرانی خواندنی شد Tue Jan 24 00:00:00 IRST 2017
ایلنا دانشگاه علوم پزشکی‌گیلان لوح تقدیر جشنواره ملی‌عمران‌سلامت را از آن خود کرد Tue Jul 11 13:13:05 IRDT 2017
خبرگزاری مهر کتاب منظومه فکری امام خمینی(ره) به چاپ دوم رسید Mon Jul 10 12:36:51 IRDT 2017
رجا نیوز درگیری شدید «حشدشعبی» با تروریست‌های داعش Sat Jul 22 13:49:41 IRDT 2017
انتخاب رشد 230 درصدی سود خالص فولاد مبارکه در9ماهۀ سال 96 Sun Jan 21 12:57:28 IRST 2018
عصر ایران دانلود نرم افزار چراغ قوه شگفت انگیز برای موبایل Thu Sep 07 11:38:20 IRDT 2017
ساعت24 رژیم صهیونیستی در جهت تضعیف روابط ایران و آذربایجان تلاش می‌کند Sun Mar 05 19:46:23 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم 14 میلیون آمریکایی از بیمه همگانی محروم می‌شوند Tue Mar 14 12:00:33 IRST 2017
فرادید تصاویر/ مدرن‌ترین کتابخانه‌های جهان Wed Oct 11 13:20:49 IRST 2017
بولتن نیوز پروازهای فوق العاده به مناطق زلزله زده Wed Nov 15 12:33:58 IRST 2017
خبرگزاری مهر وقوع  14 مورد پس لرزه پس از زلزله اصلی در بجنورد Sun May 14 02:28:52 IRDT 2017
خبرگزاری مهر دومین نمایشگاه تخصصی تولیدات دانش بنیان در قزوین برگزار می شود Sat Apr 07 13:48:21 IRDT 2018
آفتاب ایران مجلس نباید شرایطی برای فضاسازی غیرعادی در مورد گزارش دیوان محاسبات ایجاد کند Sun Jan 28 18:08:06 IRST 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین تصویب بخشنامه جدید گواهی ثبت‌نام در نظام مالیات بر ارزش افزوده Fri May 26 16:09:54 IRDT 2017
جماران فعالیت‌های گردشگری در طرح ساحلی موجب رونق اقتصادی منطقه می‌شود Tue Sep 12 12:59:23 IRDT 2017
ساعت24 جلسه منصوریان با هافبک استقلال/ تکذیب یک شایعه Tue Apr 18 21:00:00 IRDT 2017
افکارخبر شکست یاران کاوه رضایی در بازی تدارکاتی Wed Jul 26 05:40:00 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر وزارت دفاع روسیه؛ پلیس نظامی روسیه فعالیت خود را در دوما آغاز کرده است Fri Apr 13 10:47:32 IRDT 2018
افکارخبر معمای 7 و 9 در پرسپولیس/ پیشخوان ورزشی Wed May 17 08:08:21 IRDT 2017
خبرگزاری فارس کونته: با لوییز صاحب یکی از بهترین دفاع‌های اروپا شدیم Sun Apr 16 14:15:00 IRDT 2017
جام نیوز پیشروی ارتش سوریه در حومه دمشق/ شکست تروریست ها در عین الفیجه Tue Jan 31 17:13:33 IRST 2017
ایران آنلاین افزایش سهم شرکت ملی نفتکش در بازارهای بین‎المللی Tue Apr 10 12:31:22 IRDT 2018
بولتن نیوز موسیان در ایلام لرزید Sat Jul 08 11:10:34 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا عکس/ ماه گرفتگی در نقاط مختلف جهان Wed Jan 31 18:42:04 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران تصمیم برای حصر کاملاً قانونی است + فیلم Wed Sep 06 14:44:55 IRDT 2017
العالم ملاقات وزرای خارجه آمریکا و روسیه قبل از دیدار لاوروف و پوتین Fri Jul 07 10:17:53 IRDT 2017
افکارخبر پیام کاسیاس به مردم اسپانیا Wed Feb 15 03:40:00 IRST 2017
واحد مرکزی خبر مهار آتش سوزی در پارکینگ طبقاتی خیابان خسروی مشهد Fri Jul 21 12:55:12 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران 48 درصد میانسالان بجنورد تحت پوشش خدمات نوین سلامت قرار گرفتند Mon Sep 18 12:16:01 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر فعالیت 300 بنگاه معاملاتی غیرمجاز در شهرستان یزد +فیلم Sat Nov 11 22:13:55 IRST 2017
598 نقش متفاوت بازیگر«علی‌البدل»در«پایتخت5» Tue Aug 01 12:09:02 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران زمین لرزه در نیمکت استقلال/ شاهکار برانکو با تازه واردهای پرسپولیس Tue Aug 22 20:59:05 IRDT 2017
فرارو مطهری: گفتند احتمال جرم وجود دارد، نفهمیدیم چه جرمی! Mon Mar 06 22:31:23 IRST 2017
تی نیوز استخدام راننده در تاکسی تلفنی بهار در شیراز Sun Jul 09 19:02:59 IRDT 2017
تدبیر و امید کاشت نهال با پیت حلبی خاک را غنی‌تر می‌کند! Tue Apr 04 10:20:43 IRDT 2017
آنا پیشرفت 51 درصدی واحد فولاد سازی طرح فولاد سفید دشت Tue May 30 12:49:58 IRDT 2017
صراط 11تن مواد مخدر کشف شد Thu Oct 05 18:58:21 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی آزادی 50 نفر از زندانیان با 220 میلیون ریال دیون مالی در گلستان Tue Mar 14 13:11:00 IRST 2017
خبرگزاری حوزه عده‌ای می‌خواهند چهره جنایتکار آمریکا را تطهیر کنند Wed Oct 11 15:36:00 IRST 2017
بی باک نیوز صحنه های بسیار زیبای اخر بازی Wed Sep 13 02:43:01 IRDT 2017