598 - Fri Apr 28 09:12:14 IRDT 2017 نمایش خبر

آغاز رسوایى اسناد و ادعاهاى جعلى سرخو

امروز احمد حکیمی پور -از گردانندگان پروژه جعلی «املاک نجومی»- پس از احضار به دادسرا برای رسیدگی به این پرونده به دلیل کافی نبودن توضیحاتش با قرار تامین آزاد شد.

به گزارش پایگاه 598 به نقل از فارس، در حالی که اصلا‌ح طلبان و جریان دولت از ماه‌ها پیش برای تسخیر کرسی‌های شورای شهر از همه ابزارهای سیاسی برای اتهام‌زنی به رقبای خود استفاده کردند و با پروژه «املاک نجومی» جنگ روانی گسترده‌ای را علیه اصول‌گرایان تدارک دیدند، اما از هفته گذشته با تائید تخلف محسن سرخو و حالا با آزادى مشروط احمدحکیمی‌پور با قرار تأمین، افکار عمومی منتظر افشای واقعیت‌های پشت پرده این پروژه است.
 

 
در ماه‌های گذشته باشگاه سیاسی اصلاح‌طلبان در شورای شهر که عملا خدمت‌رسانی به مردم را تعطیل کرده است، همه انرژی خود را صرفِ زدن اتهامات مالی به چهره‌هایی مانند پیرهادی، آباد و... که عمدتا صبغه فرهنگی دارند، کرد و با پشتیبانی رسانه‌های خارج از کشور آنان را متهم به انواع سوءاستفاده‌ها نمود. در یکی از جلسات شورای شهر، سرخو یکی از اعضاء اصول‌گرا را متهم کرد که در دوران مسئولیتش از شهرداری تخفیف گرفته است، اما این عضو اصلاح‌طلب شورا نتوانست اتهام خود را ثابت کند، بلکه خود متهم شد که ملکی را در شمال تهران (منطقه دربند) به صورت غیرقانونی تغییر کاربری داده است.
 

 
پس از انتشار تخلفات سرخو در خبرگزاری فارس، وی اتهاماتش را دروغ خواند و از فارس شکایت کرد، اما هیات منصفه با ملاحظه اسناد و مدارک، خبرگزاری را تبرئه کرد و به این ترتیب، تخلف سرخو و سوءاستفاده وی برای تغییر کاربری غیرقانونی یک ملک اثبات شد.
 

 
از سوی دیگر، امروز احمد حکیمی پور نیز که از گردانندگان پروژه جعلی «املاک نجومی» است، پس از احضار به دادسرا برای رسیدگی به این پرونده به دلیل کافی نبودن توضیحاتش با قرار تامین آزاد شد و این پرونده نیز در گام اول نشان داد که ادعاهای اصلاح‌طلبان توخالی است و سندی برای ارائه ندارند.
 

 
به نظر تحلیلگران در روزهای آینده تحولات غیرمنتظره‌ای رخ خواهد داد که علیرغم برخی پیش‌بینی‌ها سرنوشت شورای شهر تهران و جریان حامى دولت و إصلاحات را تغییر خواهد داد. با اثبات تخلف سرخو، صحبت های محسن پیرهادی و مطالب خبرگزاری فارس درباره سوءاستفاده‌های سرخو اثبات شد و با قرار تأمین برای حکیمی‌پور خالی بودن دست اصلاح‌طلبان از اسناد محکمه پسند برای اثبات ادعای املاک نجومی روشن‌تر شد.
598 افزایش 56 درصدی قیمت گوشت قرمز Sat Dec 29 20:49:19 IRST 2018
598 تراکتورسازی مقابل فولاد شکست خورد/ اولین برد افشین قطبی Sat Dec 15 18:59:32 IRST 2018
598 گزارش آخرین تمرین پرسپولیس قبل از دربی Sat Feb 11 13:40:04 IRST 2017
598 سرما امروز هم برخی مدارس را تعطیل کرد Mon Feb 20 09:31:59 IRST 2017
598 تصمیم جدی لژیونر مطرح فوتبال ایران برای جدایی از تیمش Tue Aug 22 21:48:01 IRDT 2017
598 چند نفر درکشور بیمه بیکاری دریافت میکنند؟ Mon Jan 21 13:58:25 IRST 2019
598 مخالفت با استفای طاهری از مدیرعاملی پرسپولیس Mon Nov 06 11:42:11 IRST 2017
598 آمار دوازده ساله بیکاری جوانان Wed Mar 06 10:21:25 IRST 2019
598 بهاروند رسما رییس سازمان لیگ شد Wed Mar 15 15:25:06 IRST 2017
598 نحوه استقرار نامزدها تعیین شد/ آغاز اولین مناظره انتخاباتی تا دقایقی دیگر Fri Apr 28 16:27:18 IRDT 2017
598 شلیک 6 فروند موشک در یمن Tue Jan 29 11:15:56 IRST 2019
598 حاشیه های انتخاب شهردار تهران Mon May 07 10:41:55 IRDT 2018
598 بمب پرسپولیس امروز قرارداد می‌بندد Sat May 06 13:15:19 IRDT 2017
598 احتمال بازگشت «جناب خان» از زبان رامبد جوان Sun Sep 24 13:11:25 IRST 2017
598 وعده «آب و برق مجانی» از کجا آمد؟+سند Tue Feb 06 19:36:30 IRST 2018
598 جملات آخر آخوندی به وقت رفتن از بهشت Mon Nov 12 13:48:12 IRST 2018
598 آمار دولتی‌ها درباره مسکن را قبول ندارم Mon Feb 27 15:28:23 IRST 2017
598 آیت‌الله جنتی سخنران ویژه یوم‌الله 12 بهمن Thu Jan 31 10:17:26 IRST 2019
598 شب شهادت امام صادق (ع) هیئت کجا برویم؟ Wed Jul 19 12:18:04 IRDT 2017
598 مجری زن تلویزیون: واجب است به هیئت برویم Wed Sep 12 09:10:01 IRDT 2018
598 طرح/ سلبریتی‌های همه چیزدان‌ Sat Dec 15 11:40:00 IRST 2018
598 بیانیه قالیباف؛ وعده های دولت را تا زمان عملی شدن پیگیری می کنیم Sun May 21 22:50:09 IRDT 2017
598 درگیری شدید بین طالبان و داعش Tue Jan 08 09:06:03 IRST 2019
598 شاه سعودی کناره‌گیری می‌کند Wed Jun 21 13:16:45 IRDT 2017
598 سیل در استان‌های عراق؛ درخواست از سازمان ملل و کشورهای عربی برای کمک‌رسانی Sun Nov 25 15:11:40 IRST 2018
598 داروسازها با دلار جهانگیری «بخارشور» وارد کردند!! Mon Jul 02 10:01:24 IRDT 2018
598 برد 3-0 خارج از خانه استقلال بعد از 454 روز Mon Jan 23 01:35:09 IRST 2017
598 عیارسنجی شعر در محضر امین شعر انقلاب Thu May 31 16:16:59 IRDT 2018
598 خداحافظی «پایتخت 5» از شبکه یک سیما Sat Apr 07 11:40:39 IRDT 2018
598 عامل حادثه خونین داراب بازداشت شد Fri Sep 01 15:00:35 IRDT 2017
598 فرمان ضربه هسته ای صادر خواهد شد؟ Sun Nov 19 17:38:32 IRST 2017
598 حداقل اعتبار گذرنامه زائران اربعین ؟ Mon Oct 09 11:36:11 IRST 2017
598 تعداد شهدای یمن به 10 هزار نفر رسید Sat Mar 25 14:07:28 IRDT 2017
598 اشکهای نیما کرمی در برنامه زنده برای دانش آموزان زاهدانی Thu Dec 20 12:31:43 IRST 2018
598 نفت 61 دلار شد Wed Nov 01 20:03:13 IRST 2017
598 ناراحتی آشنا از افشاگری دهباشی Thu May 04 16:12:40 IRDT 2017
598 صفرشدن تلفات در حمل و نقل عمومی Thu Apr 05 12:07:43 IRDT 2018
598 سیلاب و بارندگی در‌مناطق وسیعی از کشور Mon Nov 05 18:52:26 IRST 2018
598 نشانه هشداردهنده کمبود ویتامین B12 Mon Aug 13 11:59:42 IRDT 2018
598 اصغرزاده: امنیت با موشک تأمین نمی‌شود! Sun Nov 04 09:36:09 IRST 2018
598 پاسخ عصبی علی مطهری به کیهان Mon Feb 18 11:43:52 IRST 2019
598 توهین جدید علی مطهری: اعضای مجمع تشخیص استقلال فکری ندارند! Tue Apr 23 19:39:37 IRDT 2019
598 ساندی تایمز: این سپاه است که انتقام حمله تی‌فور (T4) را خواهد گرفت و نه نیروهای نیابتی ایران Mon Apr 23 12:30:50 IRDT 2018
598 گزارش تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان + متن کامل Sun Apr 08 10:47:29 IRDT 2018
598 برخورد بی اغماض با کارگزاران خائن Sat Jan 27 12:24:44 IRST 2018
598 ترافیک سنگین در آزادراه‌های تهران- کرج-قزوین Sat Jul 22 12:01:28 IRDT 2017
598 آدیداس و قرارداد عجیبش با فدراسیون فوتبال Wed Apr 25 12:55:38 IRDT 2018
598 حقیقت تورم فاش شد/گرانی ‌دورقمی تا 62 درصد در 30 کالای اساسی Tue Jan 31 15:37:08 IRST 2017
598 آیا مرغداری‌ها،دوباره شاهد شیوع آنفولانزایِ مرغی خواهند بود؟ Thu Oct 25 10:56:32 IRST 2018
598 وقتی ربات‌ها برای روحانی جان‌فشانی میکنند Sun Jun 25 15:08:50 IRDT 2017
598 واردات برنج مجاز شد +سند Tue Jan 30 13:14:44 IRST 2018
598 بازگشت معلم فداکار به کلاس درس +عکس Mon Oct 29 08:32:37 IRST 2018
598 گلزار: چرا فکر می‌کنید نباید در صداوسیما باشم؟ Sat Nov 10 09:17:22 IRST 2018
598 تو دهنی به آمریکا و اروپا در مأموریت ولایتی Thu Jul 12 13:29:08 IRDT 2018
598 دومین شب مراسم عزاداری شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله‌علیها برگزار شد Thu Feb 07 09:39:05 IRST 2019
598 ای کاش به جای امنیتی‌ها، اقتصادی‌ها وارد عمل شوند! Sat Dec 30 10:13:26 IRST 2017
598 سروری: «لیست خدمت» 5 اردیبهشت نهایی می‌شود Wed Apr 19 14:31:10 IRDT 2017
598 جهادگرانی که موکب‌دار زائران اباعبدالله(ع) می‌شوند/ شور عزاداری دانشجویان دانشگاه‌های ایلام در ماه محرم Fri Sep 14 12:02:11 IRDT 2018
598 چهار نکته درباره‌ سناریوی استعفای جهانگیری Tue Dec 05 09:41:46 IRST 2017
598 آلودگی هوا مدارس تبریز را تعطیل کرد Sun Jan 01 23:59:51 IRST 2017
598 ذوالفقارنسب: این فوتبال ملی است نه محلی/ چطور سردار آزمون دوباره دعوت شده؟! Mon Sep 03 09:43:26 IRDT 2018
598 پنجشنبه 9 شهریور مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه فرانسه - هلند ساعت: 23:15 زنده از شبکه سه Mon Aug 28 14:32:19 IRDT 2017
598 اعمال مخصوص شب بیست و سوم ماه رمضان Thu Jun 07 15:33:16 IRDT 2018
598 سفر حج با ارز 3900 انجام می شود/ارز داخلی به عربستان نبرید Fri Jun 29 22:34:00 IRDT 2018
598 واژگونی تانکر حامل سوخت در پاکستان 120 کشته برجا گذاشت +تصاویر Sun Jun 25 10:27:35 IRDT 2017
598 7 ادعای عجیب درباره رهبران کره‌شمالی Mon May 28 14:06:05 IRDT 2018
598 کسانی که وجود خارجی ندارند یارانه میگیرند! Mon Aug 28 14:53:19 IRDT 2017
598 تحریم متهم امنیتی به سبک خبرنگاران +عکس Wed Apr 12 09:42:07 IRDT 2017
598 اقدامات تولیت آستان قدس رضوی قابل مقایسه با گذشته نیست Tue Mar 07 19:09:00 IRST 2017
598 سرنوشت پرونده فاجعه مسجدالحرام چه شد؟ Sun Nov 11 14:39:55 IRST 2018
598 واکنش رئیس محیط زیست به ملخ‌خوری Wed Apr 24 12:50:00 IRDT 2019
598 کی‌روش تیشه به ریشه کره می‌زند؟ Wed Aug 30 10:42:58 IRDT 2017
598 پنجشنبه 28 دی 1396 تراکتورسازی - سایپا 14:30 Wed Jan 17 18:22:58 IRST 2018
598 طلای سرخ ارزان شد Mon Jan 23 10:07:50 IRST 2017
598 عکس/ آغاز نخستین مناظره ریاست‌جمهوری Fri Apr 28 16:34:06 IRDT 2017
598 تصاویر/ صفحه نخست روزنامه‌های 20 دی Thu Jan 10 09:14:05 IRST 2019
598 آمارسازی‌های وزارت اقتصاد برای شب انتخابات همچنان ادامه دارد! Mon Apr 03 15:28:36 IRDT 2017
598 پیش ثبت نام عتبات قرعه کشی شد Sat Feb 11 11:52:37 IRST 2017
598 توصیه لاریجانی برای سلامت فاطمه حسینی Mon Jan 02 20:26:05 IRST 2017
598 شرط جدید کاندیداتوری در انتخابات‌ مجلس Sun Mar 03 12:29:22 IRST 2019
598 نتانیاهو عهده دار وزارت جنگ رژیم صهیونیستی شد Mon Nov 19 09:48:48 IRST 2018
598 واردات تخمه آفتاب گردان آجیلی آزاد شد +سند Sat Jan 26 11:03:14 IRST 2019
598 مهرعلیزاده: جزو گزینه‌های شهرداری تهران هستم Sat Aug 05 11:45:59 IRDT 2017
598 گزارش تصویری از قیام مردم اصفهان علیه #دولت_اشرافی روحانی Tue May 16 10:32:02 IRDT 2017
598 باید از آزادی‌ای که ولایت برای رشد می‌دهد دفاع کنیم Thu Dec 20 13:26:29 IRST 2018
598 احمد جونز: تا در کشور غیر اسلامی زندگی نکنید متوجه نعمتی که در ایران هست را نمی شوید Wed Jul 18 11:46:29 IRDT 2018
598 بخشنامه عجیب آموزش و پرورش Tue Feb 27 13:17:46 IRST 2018
598 نخستین ورودی استقلال درنیم فصل مشخص شد Mon Jan 02 09:05:45 IRST 2017
598 تجارت خارجی ایران سکته کرد! +جدول Thu Jun 22 10:43:53 IRDT 2017
598 معاون وزیرکشور: قانون انتخابات نقص دارد Thu Jul 06 11:28:05 IRDT 2017
598 جر و بحث سر زدن پنالتی تا ضربه آزاد +تصاویر Mon Sep 18 11:05:44 IRDT 2017
598 دایی و کریمی در بین هفت لژیونر برتر آسیا Wed Apr 18 09:59:33 IRDT 2018
598 200 میلیارد تومان بودجه مسکن‌مهر از بلوکه درآمد Tue Feb 28 15:33:48 IRST 2017
598 استارت«سوریه سازی ایران»از توهم تا واقعیت / انقلاب اسلامی یک‌بار دیگر دشمنان مسلح خود را در خیابان‌ها خواهد دید؟ Tue Jul 03 10:57:24 IRDT 2018
598 ملت بزرگ ایران؛ یادتان هست گریه‌های اسحاق جهانگیری در ایام انتخابات را؟ + تصاویر Sat Jan 26 14:56:23 IRST 2019
598 نابود کردن 17 هزار کتاب درسی در بحرین به خاطر «خلیج فارس» Thu Feb 15 14:57:27 IRST 2018
598 ازدواج بدون طلا پویش جدید فضای مجازی Sat Sep 29 19:13:01 IRST 2018
598 سردار شهیدی که همه زندگی خود را وقف مبارزه با آل‌سعود کرد +عکس Mon Aug 28 10:35:25 IRDT 2017
598 واکنش آقای تهیه‌کننده به ماجرای پانته‌آ بهرام Mon Nov 05 14:58:57 IRST 2018
598 درباره دیدار خاتمی با رهبرانقلاب Mon Jul 30 11:37:10 IRDT 2018
پارس نیوز کارگردان زنی که تابو‌های هالیوود را شکست Mon Apr 15 09:00:12 IRDT 2019
تی نیوز سبک زندگی و رمز سربلندی! Mon Aug 28 12:31:05 IRDT 2017
ورزش 3 تیم برانکو چقدر شبیه تیم راجرز است ؟/ بازنگری تاریخی‌‌ترین قهرمانی پرسپولیس؛ جام 1352 Mon May 01 06:11:00 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا وزارت ارشاد سینمای دفاع مقدس اردبیل را تجهیز می کند Tue Mar 05 11:11:42 IRST 2019
ایران آنلاین پیش‌بینی تولید 95 هزار تن انگور در کردستان Sun Jul 08 17:27:14 IRDT 2018
ایلنا انهدام باند سارقان حرفه ای محتویات داخل خودرو در ماهشهر Tue Dec 25 12:47:25 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا 33 کشته در حمله ائتلاف ضد داعش به سوریه Wed Mar 22 14:31:28 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا یکسال می شود که حقوق نگرفته ام/ پاسخگویی مسئولین به مکاتباتی که بار مالی دارد سخت است/دهیاران امنیت شغلی ندارند Sat Jul 08 12:00:46 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران درخواست باشگاه بارسلونا از لالیگا/ دیدار بارسا و لاس پالماس لغو می شود؟ Sun Oct 01 14:56:47 IRST 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین چهارمحال و بختیاری در بن‌بست توسعه Mon Oct 30 10:00:37 IRST 2017
اقتصاد آنلاین نوبخت: زلزله‌زدگانی که کانکس بگیرند، کمک بلاعوض نخواهند گرفت/ کمک بلا عوض برای اسکان موقت است Mon Nov 27 16:07:22 IRST 2017
پرشین خودرو مدیرعامل تاکسیرانی کرمانشاه خبر داد: برخورد با 747 مسافربر شخصی در کرمانشاه Thu Jan 11 10:28:00 IRST 2018
صراط بنزین یا عوارض خروج از کشور، مساله کدام است؟ Mon Dec 18 09:01:18 IRST 2017
پایگاه خبری الف حمله با خودرو در چین 3 کشته و 43 زخمی بر جای گذاشت Wed Sep 12 20:45:00 IRDT 2018
تدبیر 24 انسداد شریان‌های اقتصادی در صورت نپیوستن به FATF Wed Apr 24 08:32:52 IRDT 2019
شبکه اطلاع رسانی دانا ضرورت تبدیل روش‌های کشاورزی سنتی به مدرن Thu Feb 21 20:39:42 IRST 2019
خبرگزاری دانشجو ترکیب آژاکس و یوونتوس اعلام شد Wed Apr 10 22:47:59 IRDT 2019
تی نیوز خرسی در بیمارستان وحشت به راه انداخت Mon Jul 24 16:45:28 IRDT 2017
خبرگزاری مهر نامزدهای جوایز ششمین جشنواره فیلم شهر اعلام شد Fri Aug 04 10:15:10 IRDT 2017
تجارت نیوز پیش‌بینی جدید بانک بارکلیز از قیمت نفت Tue Mar 05 12:00:51 IRST 2019
تی نیوز استفاده از هوش مصنوعی برای ترجمه متون در شبکه اجتماعی Sat Aug 05 16:58:12 IRDT 2017
فردا فرش‌های خصوصی‌سازی زیر پای دولت ماند Mon Jul 03 18:34:31 IRDT 2017
ایران آنلاین کیفرخواست پرونده قتل دختر کوچولو صادر شد Sat Oct 20 09:20:01 IRST 2018
سنا "ومعلم" با قیمت 2700 ریالی هر سهم به تابلو بازار دوم فرابورس آمد Sat Mar 16 15:49:55 IRST 2019
خبرگزاری جمهوری اسلامی پیروزی استقلال خوزستان در لیگ برتر فوتبال بانوان Fri Feb 02 19:28:00 IRST 2018
آنا آغاز تولید شمش آلومینیوم در جاجرم از سال آینده Sat Dec 09 18:52:02 IRST 2017
ساعت24 شهادت سرباز هنگ مرزی مریوان Tue Oct 09 13:06:00 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم لرستان|مشکل مسکن مهر پلدختر توسط شهرداری هنوز حل نشده است Sun Nov 25 12:31:07 IRST 2018
ایران آنلاین استقلال 2 میلیارد تومان جریمه می شود Sat Jul 07 14:03:51 IRDT 2018
وطن امروز هرکس می‌خواهد باشد! Sat Feb 24 00:00:00 IRST 2018
پرشین خودرو یارنه ها امشب واریز می شود Sun Sep 17 10:36:00 IRDT 2017
پارس نیوز امیرعبداللهیان: آمریکا برای ایجاد ائتلاف ضد ایرانی تلاش می‌کند Thu Sep 27 21:12:21 IRST 2018
اعتبار نیوز پیش نویس تحریم‌های اقتصادی روسیه علیه آمریکا تنظیم شد Mon Apr 16 11:09:00 IRDT 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین 40 خانواده مددجو در مانه و سملقان خودکفا شدند Mon Jul 31 13:21:24 IRDT 2017
تی نیوز انتخاب گلدان مناسب برای گیاه Fri Aug 25 02:51:49 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی برخورد پژو با تیر چراغ برق یک کشته و سه زخمی برجا گذاشت Wed Nov 07 22:01:00 IRST 2018
خبرگزاری نسیم گفتگوی دو باشگاه انگلیسی با سامان قدوس Sun Jul 22 10:36:02 IRDT 2018
تدبیر اردوغان با رفراندوم چه کرد؟ Wed Apr 19 01:00:00 IRDT 2017
تی نیوز خرید نقش توسط نابازیگران/اشکان خطیبی با لامبورگینی می تازد/ددپول 2 در راه است Wed Aug 09 21:16:31 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران محرومیت اروپایی آث میلان لغو شد Fri Jul 20 16:52:15 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر کشف 860 میلیون ریال کالای قاچاق در چابهار Mon Sep 10 13:17:26 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران انتخاب پنج روستای پایلوت گردشگری در استان فارس Mon Feb 05 09:49:40 IRST 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین پیشنهاد سیف به مردم؛ با پول خود چه کنیم؟ Tue Jan 23 21:12:00 IRST 2018
تی نیوز پشت پرده تصمیم طارمی برای اهدای کفش طلا به باشگاه/ اقدام به تظاهر! Mon Jul 31 18:34:52 IRDT 2017
رخداد24 انتقاد رئیس‌کل دادگستری استان البرز از تغییر کاربری‌های گسترده در اراضی زراعی ساوجبلاغ Mon Feb 13 12:39:00 IRST 2017
ایسکانیوز خداحافظی معصومه ابتکار ازسازمان محیط زیست تا انتقادات نسبت به پیوند پاریس Sat Aug 19 10:22:46 IRDT 2017
خرداد نیوز میراسماعیلی نایب رئیس جودوی آسیای مرکزی شد Wed Apr 17 19:27:58 IRDT 2019
برنا برای مدعی ماندن باید امکانات خوبی داشته باشیم/ قدرت پرسپولیس بیشتر شده است Sun Jan 06 11:18:00 IRST 2019
تی نیوز طاهری : نمی دانیم پول بلیت فروشی ما کجاست ! Fri Aug 11 06:38:38 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران ملی پوشان دوچرخه سواری کشورمان دستشان به مدال نرسید Thu Aug 23 11:31:13 IRDT 2018
جمهوریت علت نرسیدن به خواسته هایتان تنها خودتان هستید/خداوند دعای شما را می‌شنود، ولی گوش نمی‌دهد! Wed Dec 19 16:04:38 IRST 2018
پایگاه خبری الف تکذیب شایعات مربوط به وضعیت سلامتی «محمود عباس» Mon May 28 14:40:00 IRDT 2018
فرارو شبِ مرگ صبحِ نجات Sun Mar 12 00:15:00 IRST 2017
خبرگزاری نسیم وزارت دادگستری با کمبود اختیارات مواجه نیست Tue Aug 29 07:11:00 IRDT 2017
خبرگزاری فارس انتشار کتاب «فرهنگ حقوق ارتباطات» Sat Feb 23 15:13:14 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم بیرجند| حمایت از تولید داخلی و جلوگیری از کالای قاچاق سرلوحه کار دولتمردان باشد Fri Apr 06 15:38:33 IRDT 2018
جهان نیوز ابهام‌ در سرنوشت 3 شاهزاده ناپدید‌شده سعودی Tue Aug 15 15:05:13 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران بهزادی کریمی: ماشین سازی اواخر بازی با سایپا تحلیل رفت/ داور بهترین عملکرد را داشت Wed Nov 14 18:30:40 IRST 2018
فردا تذکر سیف به شرکت‌های سپرده‌گیر Tue Apr 04 14:08:06 IRDT 2017
جوان آنلاین تعطیلی دولت ترامپ سه روزه شد Mon Jan 22 09:37:46 IRST 2018
خبرگزاری دانشجو باکتری تولیدکننده قند از دی‌اکسیدکربن هوا؛ زیر ذره‌بین دانشمندان Wed Jun 21 10:35:52 IRDT 2017
دفاع مقدس تفاوت نشست شانگهای و اجلاس گروه هفت از دیدگاه ظریف Mon Jun 11 20:41:30 IRDT 2018
فرارو (تصاویر) سالگرد تیراندازی کنسرت خون و حشت لاس وگاس Wed Oct 03 11:33:26 IRST 2018
پول نیوز مدارس مشهد فردا تعطیل شد‌ Wed Apr 05 21:14:25 IRDT 2017
جماران برکناری رهبر مخالفان ونزوئلا از ریاست پارلمان Fri Mar 29 00:37:50 IRDT 2019
خبرگزاری تسنیم افتتاح برق‌رسانی به 52 روستا در لرستان؛ 2720 روستای استان برق‌دار هستند Tue Jan 22 17:27:00 IRST 2019
پایگاه خبری الف دانلود AZ Screen Recorder؛ فیلم‌برداری از صفحه گوشی Fri May 26 09:49:39 IRDT 2017
تی نیوز نگران اقتصاد و معیشت مردم هستیم Fri Jul 21 06:26:25 IRDT 2017
ایلنا نوجوانان و جوانان کاراته ایران مقتدرانه قهرمان آسیا شدند Fri Jul 14 16:36:32 IRDT 2017
ایلنا هشدار به مردم در پی استمرار آلودگی هوای لرستان Sun May 21 12:04:44 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم اگر مشکل تیروئید دارید، این مواد غذایی را مصرف نکنید Sat Apr 22 18:49:03 IRDT 2017
آنا 7 دلیل ریزش مو که تاکنون نمی‌دانستید Fri Mar 30 16:28:00 IRDT 2018
سلامت نیوز 8 ورزش مؤثر در کاهش وزن Tue Aug 21 11:17:00 IRDT 2018
تابناک تیم تروریستی در قصرقند کاملا منهدم شد Sun Jun 18 20:03:48 IRDT 2017
پایگاه خبری الف شاخ‌ها را تیزتر نکنید Thu Jul 12 10:43:00 IRDT 2018
ایسکانیوز معاونت جوانان از وزارت ورزش جدا نمی شود Fri Jun 29 11:39:05 IRDT 2018
اعتبار نیوز دادن تسهیلات تا سقف 20 میلیون ریال با رهن طلا Thu Jul 20 15:32:00 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر دیدار استاندار با رییس مجلس کره جنوبی Fri Aug 04 10:47:43 IRDT 2017
خبرگزاری مهر توفان شن محوطه تاریخی مدفون در فهرج را نمایان کرد Wed Apr 05 15:27:01 IRDT 2017
تی نیوز تلاش گوگل برای ایجاد تغییرات اساسی در طراحی جی میل است Mon Apr 16 16:00:47 IRDT 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن مراسم نکوداشت آیت‌الله یکتایی در زنجان برگزار می‌شود Mon Feb 20 09:11:20 IRST 2017
روزنامه آفتاب یزد افزایش تنش در سوریه Sat May 12 15:01:00 IRDT 2018
خبرگزاری شبستان نهمین دوره جشنواره«اهدای کتاب، اهدای دانایی» در استان زنجان اجرا می شود Sun Mar 10 12:17:00 IRST 2019
تی نیوز مولاوردی: سه زن در کابینه حضور دارند Wed Aug 02 17:17:35 IRDT 2017
تی نیوز سیم کارت های بی هویت و ادامه مزاحمت برای آتش نشانی Mon Aug 07 15:46:51 IRDT 2017
تابناک قیمت امروز دلار در صرافی‌های دولتی Sun Nov 18 13:37:58 IRST 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن رئیس جدید کتابخانه‌های عمومی کهگیلویه معرفی شد Mon Sep 04 08:30:58 IRDT 2017
دنیای معدن 40 درصد مطالعات ژئوفیزیک هوایی کشور در خراسان جنوبی انجام شد Tue Apr 23 13:29:00 IRDT 2019
ایلنا از جنجال طارمی تا واکنش تند سپاهان به شایعه جذب منصوریان Wed Jan 24 00:37:43 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی عامل انسانی دلیل اصلی تصادفات رانندگی در کردستان است Thu Jul 26 12:45:00 IRDT 2018
پارس فوتبال موضوعی مشکوک ! لطف عجیب مدیرعامل ” استقلال ” به باشگاه ” پرسپولیس ” ! Thu Jan 18 06:50:26 IRST 2018
تی نیوز نرخ شهریه تمامی مقاطع تحصیلی دانشگاه آزاد Tue Aug 08 13:31:07 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم پیشنهاد تبدیل واسطه مالکیتی به واسطه مدیریتی در پروژه های وزارت راه و شهرسازی Sun Feb 03 13:11:55 IRST 2019
خبرگزاری مهر چین تایپه مغلوب تیم والیبال امید ژاپن شد Fri May 05 19:15:26 IRDT 2017
فردا سنگدان مرغ را دور نیندازید! Sat Apr 15 06:30:02 IRDT 2017
دریک آنلاین اجرای همایش «تحلیل مسائل و تأمین منابع مالی در آموزش عالی کشور» Mon Nov 19 13:03:47 IRST 2018
ایران آنلاین چگونه از شر هکرها در امان بمانید Sat Aug 18 16:30:00 IRDT 2018
انتخاب فیلم/ کشف تونل‌های مخفی داعش در نزدیکی شهر نجف Thu Jan 04 16:10:41 IRST 2018
خبرگزاری دانشجو «نه غزه؛ نه لبنان»، چون حبابی در فضا می‌ترکد/ آرمان قدس ماندنی است Fri Jun 08 09:22:01 IRDT 2018
ایران آنلاین تعقیب و گریز بین جنگنده‌های روسی و امریکایی بر فراز سوریه Fri Dec 15 10:15:54 IRST 2017