پارسینه - Thu Apr 27 13:50:01 IRDT 2017 نمایش خبر

دلخوری‌ همسر پورحیدری از استقلالی‌ها

 فریده شجاعی کوه درد است.هر بار که به او زنگ می زنی اصلا علاقه ای به مصاحبه کردن ندارد اما دلش می سوزد. دلش می سوزد که همسرش چه کارها که برای استقلال نکرد و حالا...به او می گفتند پدر معنوی باشگاه.همه روی حرفش حساب می کردند.سر تمرین ها که می رفت احترامش را داشتند و یک منصورخان که می گفتند  ده تا منصورخان از دهانشان بیرون می آمد اما حالا چه؟حتی جواب تلفن های همسرش را هم نمی دهند.او که چیز زیادی نمی خواهد.آیا غیر از حق منصورخان خواسته بیشتری داشته است؟ خودش می گوید:«متاسفانه مسئولان استقلال جواب تلفن من را هم نمی دهند چه برسد به اینکه قرارداد منصور  را بدهند.اوایل چند جلسه ای با مسئولان باشگاه داشتم ولی الان چند ماهی است که حتی وقتی برای تبریک بردهای استقلال هم با آنها تماس می گیرم جواب من را نمی دهند چه برسد به جلسه گذاشتن یا پرداخت دِینی که به منصور پورحیدری دارند. طلب منصور در مقابل هزینه هایی که خودش برای استقلال انجام داده چیزی نیست. من دیده ام که آقای پورحیدری خانه و اتومبیل خود را برای استقلال فروخته است و هزینه کرده و طلب های او در قبال هزینه هایی که داشته، رقم زیادی نیست.»
 
 

شجاعی این را گفت و ادامه داد:«به هر حال من هم دخترم در خارج از کشور تحصیل می کند و هزینه های زیادی دارم. البته خودم کار می کنم و انتظار کمک از کسی ندارم اما اوراق و اسناد پورحیدری را چک کردم. از آنهمه طلب فقط توقع دارم  حداقل قراردادی را که خودشان در دوسال گذشته نوشته اند و 400 میلیون تومان می شود را پرداخت کنند. البته هفتاد میلیون از این مبلغ قبلا پرداخت شده.» 
 

شجاعی بیش از هر چیزی به این دلیل ناراحت است که استقلالی ها جواب تلفن هایش را نمی دهند:« باور نمی کنید که عدم پاسخگویی آنها بیشتر من را آزار می دهد. بالاخره فکر می کنم به احترام منصور باید جواب من را بدهند، اصلا بگویند الان نداریم بعد پرداخت می کنیم. به هر حال منصور همه زندگی اش را برای استقلال داده ولی طوری رفتار می کنند که انگار این موضوع را نمی دانند. شاید اگر از قدیمی تر ها سئوال کنند متوجه بشوند.» 
 

شجاعی در ادامه تاکید کرد:« آقای سلطانی فر وزیر محترم ورزش را چند روز قبل دیدم، ایشان همیشه مشکل گشا هستند و البته سفارش منصور پورحیدری و من را به مسئولان باشگاه استقلال کرده اند اما هنوز خبری نشده است.»
پارسینه میوه‌های قاچاق به حاشیه کشیده شدند Wed Jun 28 10:58:42 IRDT 2017
پارسینه نامه ظریف به موگرینی درباره برجام Tue May 15 07:23:19 IRDT 2018
پارسینه هزاران نفر از اعضای طالبان به آلمان آمدند Sun Apr 23 23:55:16 IRDT 2017
پارسینه راننده خوابالو کامیونت را چپ کرد Thu Apr 12 13:24:09 IRDT 2018
پارسینه جلسه مهم دولتی‌ها درباره ارز Wed Apr 11 12:53:19 IRDT 2018
پارسینه جشن قهرمانی پرسپولیس +تصاویر Wed Apr 19 21:22:30 IRDT 2017
پارسینه توضیحات درباره مرگ بحث‌برانگیز 3 بیمار در کرج Tue Feb 06 14:29:38 IRST 2018
پارسینه 10هلی کوپتر خطرناک دنیا را بشناسید Fri Feb 02 08:23:01 IRST 2018
پارسینه احضار سردار نقدی در پی شکایت رئیس دولت اصلاحات Sun Mar 05 09:04:22 IRST 2017
پارسینه ممانعت عربستان از ورود هواپیمای امیر قطر به حریم هوایی‌ این کشور Sun Jul 02 12:42:54 IRDT 2017
پارسینه اسرائیل به آمریکا: قطعنامه توقف شهرک سازی را لغو کنید Thu May 11 21:56:46 IRDT 2017
پارسینه واکنش روسیه به اتهام دادگاه حقوق بشر اروپا Thu Apr 13 20:34:19 IRDT 2017
پارسینه همیشه مشکوک بودن به پژوهشگران و اساتید حرفی نادرست است Sat Feb 24 10:01:44 IRST 2018
پارسینه مراسم ازدواج مسلمانان چینی+فیلم Wed Dec 20 09:54:25 IRST 2017
پارسینه حمله رژیم صهیونیستی به پایگاه‌ مقاومت در نوار غزه Wed Dec 13 10:36:10 IRST 2017
پارسینه فرود جالب بوئینگ747 در فرودگاه دریایی هنگ کنگ Sat Apr 01 19:40:51 IRDT 2017
پارسینه رویاروی یک ناوشکن آمریکایی با قایق تندروی ایرانی در خلیج فارس Wed Apr 26 09:18:27 IRDT 2017
پارسینه لارستان پیروز شد اما صعود نکرد/ نفتی‌ها صدرنشین شدند Fri Jan 26 15:02:07 IRST 2018
پارسینه واکنش جوادخیابانی به روز اول کاری آذری‎جهرمی! Tue Aug 22 09:08:56 IRDT 2017
پارسینه سرخه لرزید Sun Oct 22 07:46:01 IRST 2017
پارسینه اختلاف 12 میلیون تومانی خانه از شمال تا جنوب تهران Mon Dec 04 11:26:40 IRST 2017
پارسینه فرمانده نیروی هوایی ارتش وارد پاکستان شد Mon Feb 26 14:28:59 IRST 2018
پارسینه مردم حق دارند توامان در شبکه‌های مختلف اجتماعی فعالیت داشته باشند Sun Apr 22 13:25:08 IRDT 2018
پارسینه تمهیدات وزارت ارشاد برای مقابله با کانال‌های خبری جعلی Tue May 01 12:37:59 IRDT 2018
پارسینه لیپی: از کی‌روش سپاسگزارم Mon Mar 27 18:06:16 IRDT 2017
پارسینه ربیعی: گاهی اشتغال درگیر سیاست‌زدگی می‌شود Sat Sep 02 13:08:24 IRDT 2017
پارسینه باز هم هوای اصفهان ناسالم شد Thu Jan 18 18:41:06 IRST 2018
پارسینه مخالف شعارهای مذهبی و سیاسی در ورزشگاه‌ها Tue Jan 31 10:54:28 IRST 2017
پارسینه هدیه عجیب اون به رئیس جمهور کره جنوبی Thu Sep 20 19:24:55 IRDT 2018
پارسینه قاچاقچی بزرگ آمریکایی در دام پلیس دوچرخه‌ سوار Wed Aug 30 22:52:53 IRDT 2017
پارسینه سرانجام بی تکلیف مناطق آزاد در سایه آمارهای جذاب! Sun Aug 06 11:02:46 IRDT 2017
پارسینه توضیحاتی درباره کلیپ درگیری‌ خونین در ایلام Wed Dec 06 20:22:16 IRST 2017
پارسینه افشاگری بی‌سابقه درباره پرسپولیس دهه 80 Thu May 18 08:55:36 IRDT 2017
پارسینه پست اینستاگرامی نگار جواهریان درباره جوانی Mon Nov 06 02:32:01 IRST 2017
پارسینه موحدی کرمانی: به مدح و ثنای دروغ و بی اساس اعتراض کنید Fri Aug 11 14:53:08 IRDT 2017
پارسینه انتصاب تازه در صدا و سیما Thu Mar 30 08:39:47 IRDT 2017
پارسینه شهروندان چاله های معابر را به 137 اعلام کنند Tue Apr 17 17:27:14 IRDT 2018
پارسینه ماجرای جالب زائر هندوستانی که از شهدا حاجت گرفت! Wed Mar 29 19:34:01 IRDT 2017
پارسینه خودسوزی یک آواره سوری مقابل دفتر سازمان ملل Thu Jan 11 12:09:16 IRST 2018
پارسینه مذاکرات ترکیه و اتحادیه اروپا در بروکسل برگزار می شود Mon Jul 24 17:41:41 IRDT 2017
پارسینه تصویری برادرانه که دژاگه منتشر کرده‌است! Thu Jun 22 22:54:19 IRDT 2017
پارسینه سقوط یک جنگنده ایتالیا در دریا Sun Sep 24 22:36:55 IRST 2017
پارسینه معرفی گزینه‌های سخنگویی دولت Sun Sep 16 14:49:31 IRDT 2018
پارسینه پیروانی پس از حذف از جام‌جهانی: تلخ‌ترین روز عمرم بود Sat May 27 17:10:41 IRDT 2017
پارسینه عراقچی: به حفظ برجام مطمئن‌تر شدیم Fri May 25 22:08:14 IRDT 2018
پارسینه تصویری از دختران پسرانه پوشی که به دربی نرسیدند Thu Mar 01 12:51:23 IRST 2018
پارسینه افشاگری هدایتی کار دست پرسپولیس داد Tue Jan 03 10:51:37 IRST 2017
پارسینه ایده‌های جالب برای صبحانه‌خور کردن بچه ها+فیلم Tue Sep 12 14:29:27 IRDT 2017
پارسینه طرح جدید دولت برای جلوگیری از فرارمالیاتی Thu Nov 23 17:49:31 IRST 2017
پارسینه افشاگری از پشت پرده بازداشت شاهزادگان سعودی Tue Nov 21 09:46:02 IRST 2017
پارسینه 6 مجروح در محور دارب –شیراز Wed Apr 11 22:41:42 IRDT 2018
پارسینه افتتاحیه قهرمانی شطرنج بازان بانوان جهان در هتل اسپیناس پالاس+تصاویر Sat Feb 11 09:30:37 IRST 2017
پارسینه درخواست کمک فوری سازمان ملل برای میانمار Sun Sep 10 17:43:15 IRDT 2017
پارسینه ستاره تکنیکی که از چنگ استقلال و پرسپولیس پرید Thu May 03 07:24:06 IRDT 2018
پارسینه حریق قهوه‌خانه اهواز عمدی بوده است؟ Tue Apr 03 12:48:25 IRDT 2018
پارسینه انتقاد بی‌سابقه اقتصاددان حامی دولت از مسعود نیلی Sun Sep 16 11:58:52 IRDT 2018
پارسینه چالش اصلی طرح تحول سلامت از زبان حریرچی Wed May 09 13:11:55 IRDT 2018
پارسینه بازداشت مرد مربی که به تیم ملی بانوان تمرین می‌داد! Mon Sep 17 08:58:38 IRDT 2018
پارسینه چین بلند ترین برج آفریقا را در مغرب می سازد Wed May 24 02:41:01 IRDT 2017
پارسینه برخورد متفاوت با رئیس‌جمهور برکنار شده کره‌ جنوبی در زندان Sat Apr 15 11:52:19 IRDT 2017
پارسینه آیت‌الله جنتی:آنهایی که نمی‌توانند با رهبری مقابله کنند، اسم سپاه را می‌برند Thu Jul 27 11:25:46 IRDT 2017
پارسینه حماس اتهامات بی‌اساس ترامپ را رد کرد Sun May 21 23:30:52 IRDT 2017
پارسینه بخشدار جوکار به حبس محکوم شد Sun Sep 03 19:59:16 IRDT 2017
پارسینه مصرف سوسیس و کالباس چه عوارضی دارد؟ Wed Sep 12 19:49:28 IRDT 2018
پارسینه کدام تیم بیشتر از داوری سود کرد؟ استقلال یا ذوب‌آهن؟ Wed May 16 09:52:04 IRDT 2018
پارسینه تمجید رهبری از فرزندان توانای ایران در داخل و مراکز علمی جهان Sun Sep 03 15:34:54 IRDT 2017
پارسینه زخمی شدن خطیب مسجدالاقصی در یورش نظامیان Wed Jul 19 08:22:01 IRDT 2017
پارسینه سفر روز گذشته وزیر خارجه مراکش به تهران Wed May 02 16:29:51 IRDT 2018
پارسینه افشای خیریت محرومیت طارمی و پرسپولیس Tue Jan 23 09:52:31 IRST 2018
پارسینه جزئیاتی از «وام ازدواج» 15 میلیونی Sat Feb 24 08:40:56 IRST 2018
پارسینه برف سی سانتی متری در منطقه 22+فیلم Sun Jan 28 11:06:54 IRST 2018
پارسینه معنویت در هنر امروز رنگ باخته است؟ Mon Sep 17 06:34:12 IRDT 2018
پارسینه مقصر سانحه سانچی معرفی شد Sat May 05 14:35:04 IRDT 2018
پارسینه مروری بر مهمترین رویدادهای فوتبال سال 2016 Sun Jan 01 10:00:01 IRST 2017
پارسینه ارتش مصر منطقه سینا را بمباران کرد Fri Nov 24 21:16:48 IRST 2017
پارسینه نخست‌وزیر جدید فرانسه کیست؟ +عکس Tue May 16 12:29:18 IRDT 2017
پارسینه توئیتی که دیر مخابره شد! Sat Aug 12 09:41:21 IRDT 2017
پارسینه نواز شریف، دختر و دامادش از زندان آزاد شدند Wed Sep 19 23:16:02 IRDT 2018
پارسینه جشن قهرمانی بازیکنان چلسی بعد از کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر انگلستان Sun May 21 21:24:01 IRDT 2017
پارسینه AFC «پنج ستاره» شد Wed Nov 15 16:24:36 IRST 2017
پارسینه پوردستان : داعش را قبل از رسیدن به مرز از بین می بریم Mon Apr 17 11:33:59 IRDT 2017
پارسینه انتخاب موزه بانک ملی به عنوان موزه برگزیده Tue May 22 17:18:30 IRDT 2018
پارسینه وضع پرسپولیس بحرانی است Tue Aug 08 15:10:25 IRDT 2017
پارسینه مستاجران زلزله‌زده در بلاتکلیفی Thu Dec 21 13:29:06 IRST 2017
پارسینه علی کریمی نمی‌تواند سرمربی سپیدرود شود! Wed Jan 03 12:10:34 IRST 2018
پارسینه جزییات تردد رایگان ساکنان محدوده طرح ترافیک Mon Apr 16 12:28:17 IRDT 2018
پارسینه محبی نیا: مجلس تعطیل شود بهتر است Wed Mar 01 10:59:20 IRST 2017
پارسینه صبر استراتژیک ترامپ در قبال چین سر آمد Tue Jul 04 11:36:58 IRDT 2017
پارسینه مشکل ما بی‌ آبی نیست! Wed Jul 12 10:33:34 IRDT 2017
پارسینه نکاتی برای جلوگیری از هک شدن ایمیل Tue Sep 12 07:36:24 IRDT 2017
پارسینه نصب سنگ مزار شهید حججی Fri Oct 27 20:08:43 IRST 2017
پارسینه روابط ایران و آمریکا در موضوع برجام بود و اکنون هیچ رابطه ای وجود ندارد Sat Feb 25 15:39:58 IRST 2017
پارسینه شگردی برای بازاریابی روانگردان‌ها Wed Jan 24 06:31:30 IRST 2018
پارسینه مرگ یک نوجوان بخاطر واق واق سگ! Sun Dec 10 22:13:48 IRST 2017
پارسینه جاده مرگ بازهم حادثه آفرید Thu Sep 28 18:26:49 IRST 2017
پارسینه بحران جمعیتی گریبانگیر ایتالیا شد Sat May 05 18:57:13 IRDT 2018
پارسینه سخنان صریح سخنگوی ناجا درباره گشت ارشاد Tue Sep 05 12:24:50 IRDT 2017
پارسینه مجمع عمومی عادی سالانة شرکت بیمه پارسیان ( سهامی عام )برای سال مالی منتهی به 30/12/95 برگزار شد Tue Jul 18 15:38:37 IRDT 2017
پارسینه معرفی هم‌گروه‌های ایران در جام ملت‌های آسیا Sun May 06 06:57:42 IRDT 2018
پارسینه کانال تلگرامی شورای نگهبان تعطیل شد Wed Apr 18 16:40:39 IRDT 2018
فردا سفر قریب‌الوقوع کانادایی ها به ایران! Tue May 09 12:42:13 IRDT 2017
روزنامه دنیای اقتصاد پارس‌خودرو محصولات رنو را با گیربکس جدید عرضه می‌کند Tue Sep 26 10:41:07 IRST 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین تاکید بر رعایت تساوی میان نامزدها در مناظره Fri Apr 28 16:29:10 IRDT 2017
دولت بهار همه چیز درباره گروه‌های مقاومت مردمی عراق Mon Jul 03 13:59:00 IRDT 2017
خبرگزاری فارس فلسفه و بحرانِ خرد در اندیشه‌ هورکهایمر Sun Aug 06 05:03:00 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم همکاری سینمای ایران و ارمنستان توسعه می‌یابد Mon Sep 25 14:22:00 IRST 2017
صراط ترسناکترین مکان‌هایی که ارواح در آن‌ها قدم می‌زنند + عکس‌ها Tue Apr 17 10:06:38 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی استاندار فارس: امنیت، زیر بنا و مبنای توسعه است Mon Aug 08 21:50:00 IRDT 2016
میزان " آرزو " پلنگ رودسر به زیستگاه خود بازگشت + فیلم Sun Nov 05 12:04:00 IRST 2017
تین تاکسی‌های خودران بنز در راهند! Fri Feb 09 14:22:23 IRST 2018
واحد مرکزی خبر بخش خبری 20 و 45 دقیقه، مر کز فارس 96/08/20 Sun Nov 12 10:02:45 IRST 2017
افکارخبر جنتی: مسئولان بدانند برجام تیر زهرآگین دشمن بود Tue Sep 19 09:43:27 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم تنها خون شهدا می‌تواند به هدایت بشریت کمک کند Wed Mar 01 11:45:47 IRST 2017
بی باک نیوز وزن71کیلوگرم؛علی گرایی-نیکوقوسیان(فرانسه) Wed Aug 23 13:13:01 IRDT 2017
دولت بهار انهدام و دستگیری اعضای "داعش" در غرب کشور Sat Feb 18 13:10:00 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم تعادل بخشی به سفره‌های زیرزمینی در قانون ششم توسعه مصوب شد Wed Jan 17 22:29:10 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران شکایت سفارت ایران از یک روزنامه کویتی Tue Aug 15 17:08:48 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم توصیه یک نماینده مجلس به مردم درباره خرید ارز و سکه Thu Jan 25 11:28:04 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران ضرورت تنظیم تفاهم‌نامه‌های بین‌المللی در حوزه استاندارد صنعت هوایی Sun Nov 12 19:50:33 IRST 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین حجت الاسلام ابوترابی‌فرد: مطالبه مردم اجرای درست سیاست‌های کلی رهبر انقلاب است Fri Feb 16 15:31:16 IRST 2018
خبرگزاری دانشجو پایان تصویربرداری «بانوی سردار» در نیمه خرداد Tue May 29 14:26:59 IRDT 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن اجرای 330 ویژه‌برنامه هفته امر به معروف و نهی از منکر در کردستان Wed Sep 20 14:55:02 IRDT 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین رانندگان تاکسی خرم‌آباد از بیمه تکمیلی بهره مند می شوند Sun Aug 06 12:43:32 IRDT 2017
بی باک نیوز سه طرح جدید افزایش تولید نفت ایران افتتاح شد Sun Nov 13 10:16:01 IRST 2016
تابناک شورای امنیت درباره قدس تشکیل جلسه می‌دهد Sun Jul 23 06:06:18 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم موضع گیری جدید مالزی در قبال عربستان Tue Aug 14 17:19:02 IRDT 2018
یک ورزش شکست سنگین یاران حدادی Sun Dec 24 17:08:55 IRST 2017
آریا دهه 60 دهه وجدان بود Sat Jul 07 08:32:37 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران دستگیری سارق سابقه دار کمتر از یک ساعت در ساری Sun May 13 15:13:51 IRDT 2018
ایران آنلاین آمریکا برای از سرگیری کمک‌های امنیتی به پاکستان شرط گذاشت Sun Jan 07 10:42:09 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران دیدار تیم های فوتبال ذوب اهن و گسترش فولاد Sat Aug 05 00:53:29 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران راز ننگین تاریخ برده‌داری آمریکا برملا می‌شود Thu Jan 25 10:25:03 IRST 2018
واحد مرکزی خبر رونمایی از پایگاه خرید و فروش املاک " شابش" Tue Jan 03 16:11:25 IRST 2017
جماران مقام حشد الشعبی: در نبرد آزادسازی عراق، ایران اولین کشوری بود که از عراق حمایت کرد Wed Nov 01 16:11:43 IRST 2017
واحد مرکزی خبر سقوط هواپیمای آموزشی در ترکیه Wed Jun 27 11:03:44 IRDT 2018
خبرگزاری فارس رژیم صهیونیستی حریم هوایی خود را بست Mon Apr 30 18:39:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی آمار نهایی داوطلبان تایید شده برای عضویت در شوراهای اسلامی خراسان رضوی Mon May 08 15:04:00 IRDT 2017
تهران پرس استقبال از روحانی در فرودگاه حیدرآباد Thu Feb 15 10:37:00 IRST 2018
نماینده اواخر شهریور؛ تدوین کتاب آسیب‌های اجتماعی در مجلس Sun Jul 23 11:25:54 IRDT 2017
آنا جدیدترین توصیه «تتلو» به مسئولان استقلال: رامین رضاییان را جذب کنید! Tue Jun 27 18:35:30 IRDT 2017
رجا نیوز حمل سلاح سرد جرم محسوب می شود Wed Oct 25 09:09:12 IRST 2017
خبرگزاری حوزه اقدام ترامپ، بیانیه بالفور دوم است Thu Dec 07 22:14:00 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم آغاز ثبت‌نام مرحله شهرستانی چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در سیستان و بلوچستان Sun Feb 26 10:38:31 IRST 2017
خبرگزاری حوزه وظایف سه قوه نسبت به رفع مشکلات مردم سنگین است/ چهار پیشنهاد برای بهبود وضعیت معیشتی مردم Fri Jul 27 14:39:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی استاندار ایلام: مفاخر فرهنگی سرمایه های نمادین جامعه هستند Wed Jul 06 14:57:00 IRDT 2016
اقتصاد آنلاین مظنه پرفروش‌ترین تبلت‌های بازار؟ +جدول Wed Jul 26 15:53:13 IRDT 2017
تهران پرس انصاری: گزینه اصلاح‌طلبان روحانی است Fri Apr 14 07:31:00 IRDT 2017
فرارو درآمد عربستان از حج امسال چقدر است؟ Sun Sep 03 12:19:40 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران افزایش 35 درصدی صید ماهیان صنعتی در شهرستان جاسک Sun Aug 06 10:56:56 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم دانشگاه پیام‌نور به 10 منطقه متمرکز در کل کشور تقسیم می‌شود Tue Apr 24 19:05:20 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران تخریب ساختمان با بیل مکانیکی! + فیلم Tue Jan 31 16:03:48 IRST 2017
اعتبار نیوز افتتاح دومین مدرسه «امید آینده» در شهرک مهرشهر بیرجند با حمایت بانک آینده Sun Sep 03 14:10:00 IRDT 2017
آنا تذکر به رئیس بانک مرکزی برای ادامه مشکلات موسسات مالی و اعتباری خراسان Wed Dec 20 12:43:07 IRST 2017
اعتدال توقف رئال در خانه: اهدای نایب قهرمانی به اتلتیکو؟ Thu Apr 19 13:11:21 IRDT 2018
ایران آنلاین جنگنده‌های سعودی یک خانواده یمنی را به شهادت رساندند Thu Feb 08 21:23:26 IRST 2018
ایران آنلاین شهادت دو مرزبان در سیستان وبلوچستان Thu Jun 21 16:24:56 IRDT 2018
برنا روحانی در قصرشیرین در صدر آرا Sat May 20 10:00:18 IRDT 2017
بی باک نیوز گوشی سامسونگ گلسی اس 5 و آیفون 6 و آتش زندن گوشی ها Thu Sep 21 10:52:01 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران با عکس گرفتن از روی اسناد، متن آنها را بدست آورید Thu Aug 09 22:00:02 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران مربی قزوینی راهی ازبکستان می‌شود Mon Aug 07 11:39:28 IRDT 2017
افکارخبر خرید یک دوربین چاپ سریع چقدر تمام می شود؟ Mon Sep 25 09:04:27 IRST 2017
افکارخبر دولت پاکستان دست به دامن ارتش شد Sun Nov 26 11:08:18 IRST 2017
آفتاب تیم‌ملی در کمپ بایرن مونیخ؟ Fri Jan 05 10:27:11 IRST 2018
پارس فوتبال دلقک ها در حال تخریب عملکرد کاپیتان در تیم ملی هستند ! Wed Aug 23 20:25:33 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر نجات خانواده 3 نفره از مرگ ناشی از گازگرفتگی در شهریار Sat Dec 09 08:31:57 IRST 2017
آنا تحصیل در رشته‌های خاص واحد کرمان از طریق ثبت‌نام در کنکور سراسری Sun Aug 13 08:39:33 IRDT 2017
خبر گزاری دانا بهره مندی 5 میلیون مشترک ایرانی از گاز طبیعی Mon Apr 03 08:26:04 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی کرمانشاه به سرعت در حال پیر شدن Sun Jun 17 08:33:00 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران نکات ورزشی برای افراد مبتلا به آرتریت Sat Sep 09 05:00:00 IRDT 2017
ساعت24 پلیس انگلیس راه‌های منتهی به دانشگاه ترافورد در منچستر را مسدود کرد Thu May 25 14:32:54 IRDT 2017
خبرگزاری فارس سخنان ترامپ درقبال برجام تهدید اتحادیه اروپا است Wed Jan 24 15:59:00 IRST 2018
واحد مرکزی خبر برگزاری مراسم گرامیداشت روز ملی صنعت چاپ با حضور وزیر ارشاد Mon Sep 03 00:21:56 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر پیشرفت50 درصدی نصب سازه‌های موقت نمایشگاه کتاب Wed Mar 29 15:16:29 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران ساعت حرکت قطار از ایستگاه راه آهن زنجان Mon Sep 25 09:09:06 IRST 2017
خبرگزاری نسیم تازه‌ترین برنامه‌‌ ریزی‌ها برای فرآیند بازگشت حجاج بعد از عملیات حج Mon Aug 28 23:00:03 IRDT 2017
روزنامه شهروند چرا سقوط«لیرترک» به نفع توریست‌های ایرانی نشد؟ Tue May 29 04:30:00 IRDT 2018
دولت بهار یمن قربانی اختلافات امارات و عربستان Tue Jan 03 18:56:00 IRST 2017
فردا واکنش دادستان بوشهر به تیراندازیی سعودی‌ها Mon Jun 19 13:05:04 IRDT 2017
فرارو توضیح ترامپ دربارۀ عامل تیراندازی لاس‌وگاس Tue Oct 03 22:59:43 IRST 2017
ایستا نیوز توانگری بیمه‌ها افزایش می یابد Sat Jul 29 09:13:55 IRDT 2017
پارس فوتبال ترکیب اصلی ” استقلال ” دگرگون می شود ؛ با زوج جدید ” استقلالی ها ” آشنا شوید ! Thu Apr 12 07:20:12 IRDT 2018
ایسکانیوز جهانگیری:دولت با بی طرفی کامل برای برگزاری انتخابات قانونمند و اجرای مُر قانون اهتمام دارد Wed Mar 22 11:10:59 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر بهره مندی 70 درصد رانندگان تاکسی اردبیل از خدمات بیمه Tue May 16 08:35:25 IRDT 2017
نامه نیوز ماموریت بانک مرکزی برای نظارت بر بانکها چیست؟ Wed Aug 29 03:00:02 IRDT 2018
پولی مالی مطالبات حق‌التدریس معلمان اردیبهشت تسویه می‌شود Sat Apr 08 10:01:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی گوینده شبکه تلویزیونی فاکس نیوز، سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا شد Sun Mar 05 20:07:00 IRST 2017
اکو ویژن آرامش در بازار مواد اولیه از مسیر بورس کالا Sat Jul 07 13:45:10 IRDT 2018
بولتن نیوز گسترش فولاد به دنبال جایگزین کمالوند Wed May 03 16:46:55 IRDT 2017
برنا ناپدید شدن دختر 9 ساله درجشن عروسی/ پلیس وارد عمل شد / ببینید Wed Aug 30 10:51:08 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران میرلوحی: اصولگرایان برای رقابت با روحانی از رفتارهای سلبی استفاده می‌کنند Sat Dec 31 09:49:44 IRST 2016
شبکه اطلاع رسانی دانا چهارمین سلسله نشست های خانه جوانان همدان با موضوع جوانان و ازدواج + تصاویر Mon Jul 10 14:30:42 IRDT 2017
وطن امروز در آکتائو واقعا چه اتفاقی افتاد؟ Tue Aug 21 00:00:00 IRDT 2018
تابناک ارائه دروس مجازی دانشگاه الزهرا (س) در ترم جدید Sun Sep 16 13:54:29 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر آغازبکار کنگره بین المللی طب تولید مثل Sat Apr 29 10:09:05 IRDT 2017
رجا نیوز طلب حلالیت حاتمی کیا به خاطر اتفاقات پردیس کوروش Tue May 08 12:43:26 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی چهارمین روز امدادرسانی به زلزله زدگان خراسان رضوی Sat Apr 08 23:44:00 IRDT 2017
خانه ملت اراده‌ای برای کشت برنج در کشور وجود ندارد / عدم ابطال مجوز واردات برنج، وزیر را با مشکل مواجه می‌کند Tue Jan 23 08:05:00 IRST 2018
آفتاب هشدار حجاریان درباره خطر بازگشت پوپولیسم احمدی‌نژادی/تا وقتی مشکل اقتصادی هست، تفکر او هم هست Wed Apr 18 09:33:55 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم تمام حجاج ایرانی در مکه حضور دارند Sat Aug 18 12:38:04 IRDT 2018
آریا موبایل بعدی نوکیا نمایشگری بزرگتر از Nokia 8 خواهد داشت Fri Aug 18 13:41:54 IRDT 2017