پارسینه - Thu Apr 27 13:50:01 IRDT 2017 نمایش خبر

دلخوری‌ همسر پورحیدری از استقلالی‌ها

 فریده شجاعی کوه درد است.هر بار که به او زنگ می زنی اصلا علاقه ای به مصاحبه کردن ندارد اما دلش می سوزد. دلش می سوزد که همسرش چه کارها که برای استقلال نکرد و حالا...به او می گفتند پدر معنوی باشگاه.همه روی حرفش حساب می کردند.سر تمرین ها که می رفت احترامش را داشتند و یک منصورخان که می گفتند  ده تا منصورخان از دهانشان بیرون می آمد اما حالا چه؟حتی جواب تلفن های همسرش را هم نمی دهند.او که چیز زیادی نمی خواهد.آیا غیر از حق منصورخان خواسته بیشتری داشته است؟ خودش می گوید:«متاسفانه مسئولان استقلال جواب تلفن من را هم نمی دهند چه برسد به اینکه قرارداد منصور  را بدهند.اوایل چند جلسه ای با مسئولان باشگاه داشتم ولی الان چند ماهی است که حتی وقتی برای تبریک بردهای استقلال هم با آنها تماس می گیرم جواب من را نمی دهند چه برسد به جلسه گذاشتن یا پرداخت دِینی که به منصور پورحیدری دارند. طلب منصور در مقابل هزینه هایی که خودش برای استقلال انجام داده چیزی نیست. من دیده ام که آقای پورحیدری خانه و اتومبیل خود را برای استقلال فروخته است و هزینه کرده و طلب های او در قبال هزینه هایی که داشته، رقم زیادی نیست.»
 
 

شجاعی این را گفت و ادامه داد:«به هر حال من هم دخترم در خارج از کشور تحصیل می کند و هزینه های زیادی دارم. البته خودم کار می کنم و انتظار کمک از کسی ندارم اما اوراق و اسناد پورحیدری را چک کردم. از آنهمه طلب فقط توقع دارم  حداقل قراردادی را که خودشان در دوسال گذشته نوشته اند و 400 میلیون تومان می شود را پرداخت کنند. البته هفتاد میلیون از این مبلغ قبلا پرداخت شده.» 
 

شجاعی بیش از هر چیزی به این دلیل ناراحت است که استقلالی ها جواب تلفن هایش را نمی دهند:« باور نمی کنید که عدم پاسخگویی آنها بیشتر من را آزار می دهد. بالاخره فکر می کنم به احترام منصور باید جواب من را بدهند، اصلا بگویند الان نداریم بعد پرداخت می کنیم. به هر حال منصور همه زندگی اش را برای استقلال داده ولی طوری رفتار می کنند که انگار این موضوع را نمی دانند. شاید اگر از قدیمی تر ها سئوال کنند متوجه بشوند.» 
 

شجاعی در ادامه تاکید کرد:« آقای سلطانی فر وزیر محترم ورزش را چند روز قبل دیدم، ایشان همیشه مشکل گشا هستند و البته سفارش منصور پورحیدری و من را به مسئولان باشگاه استقلال کرده اند اما هنوز خبری نشده است.»
پارسینه کاهش بوی نامطبوع در اطراف فرودگاه امام Sat Jul 01 08:29:57 IRDT 2017
پارسینه مصونیت پارلمانی «ماری لوپن» لغو شد Tue Feb 28 23:10:50 IRST 2017
پارسینه هوای تهران سالم است Sat Apr 29 10:24:33 IRDT 2017
پارسینه یارانه آذرماه فردا واریز می شود Sat Dec 16 11:27:28 IRST 2017
پارسینه استراتژی منصوریان مقابل العین چیست؟ Mon May 29 14:01:59 IRDT 2017
پارسینه بازداشت 45 نفر در استانبول به اتهام ارتباط با داعش Thu Dec 21 13:27:13 IRST 2017
پارسینه ویزای دو بازیکن تیم ملی بسکتبال صادر نشد Tue Feb 20 04:38:01 IRST 2018
پارسینه چه کسی همسر فاطمه گودرزی است؟ Sun Mar 19 18:28:47 IRST 2017
پارسینه لیست پرسپولیس برابر پدیده مشخص شد Sat Nov 18 12:38:53 IRST 2017
پارسینه پیشنهاد 10 میلیون نومانی از سوی کدام ضدانقلاب به سینماگر ایرانی برای برداشتن حجاب داده شد؟ Tue Apr 03 07:22:14 IRDT 2018
پارسینه دستان کارگر کارخانه آجرپزی Tue Jan 03 19:11:12 IRST 2017
پارسینه علیرضا قربانی و سالار عقیلی خوانندگان سرود تیم ملی فوتبال Mon Apr 16 17:36:35 IRDT 2018
پارسینه سقوط هواپیمای سمپاش در پیرانشهر +عکس Fri May 12 10:15:03 IRDT 2017
پارسینه ترامپ در چه شرایطی استیضاح می‌شود؟ Mon Feb 20 19:27:49 IRST 2017
پارسینه موافقت رهبر انقلاب با عفو یا تخفیف مجازات تعدادی ازمحکومان Thu Sep 07 14:00:21 IRDT 2017
پارسینه زن وشوهر کهنسال در خانه به قتل رسیدند Mon May 29 09:00:06 IRDT 2017
پارسینه اگر کسی علیه امنیت کشور قیام کند، با واکنش سخت مواجه می شود Wed May 10 14:03:45 IRDT 2017
پارسینه پدر سه شهید دفاع مقدس درگذشت Mon Sep 11 14:18:43 IRDT 2017
پارسینه مدل موی عجیب علی انصاریان! Thu Jul 27 16:53:05 IRDT 2017
پارسینه معمای‌ حل نشده سرملوان‌ مفقود شده سانچی! Thu Jan 25 12:04:22 IRST 2018
پارسینه دیدار وزیر خارجه فرانسه با امیر قطر Sat Jul 15 22:21:25 IRDT 2017
پارسینه این میزهای عصرانه زیبا را خودتان بچینید+عکس Sat Jul 22 10:30:05 IRDT 2017
پارسینه تالارهای دیده‌نشده در کاخ اشرف گشوده می‌شود Sun Nov 12 16:11:29 IRST 2017
پارسینه 2 نفر از اعضای هیئت مدیره پردیسبان دستگیر شدند Sat Mar 18 13:08:34 IRST 2017
پارسینه ثبت 3 روز هوای آلوده برای شهر تهران Fri Apr 14 22:14:01 IRDT 2017
پارسینه ضربه بزرگی که ترامپ به فوتبال آمریکا زد Sat Jan 20 19:50:56 IRST 2018
پارسینه اولین شب عزاداری ایام شهادت حضرت فاطمه‌ی زهرا Sun Feb 18 06:58:23 IRST 2018
پارسینه فساد در فوتبال را ول کردیم چسبیدیم به قلیان! Sat Oct 28 08:26:33 IRST 2017
پارسینه مهار آتش در ضایعات کارخانه صنعتی در جاده مخصوص کرج Thu Jun 22 12:52:52 IRDT 2017
پارسینه رشد 5 برابری تعداد دانشجو Mon Jan 30 12:44:27 IRST 2017
پارسینه به رهبری ترامپ مردم ایران را خلاص خواهیم کرد! Sun Jul 02 08:08:04 IRDT 2017
پارسینه برگزاری مراسم چهلم بنیتا Thu Sep 07 20:55:52 IRDT 2017
پارسینه بازگشت مهدی قائدی به تمرینات استقلال Mon Oct 16 13:56:09 IRST 2017
پارسینه کشف برجی از جمجه انسان در مکزیک+فیلم Sun Jul 02 10:42:15 IRDT 2017
پارسینه برنامه وزارت بهداشت برای کاهش ناامنی غذایی در 7 استان‌ در معرض خطر Tue Apr 25 08:47:22 IRDT 2017
پارسینه اظهارات انتقادی رابرت دنیرو علیه ترامپ Tue May 09 15:32:56 IRDT 2017
پارسینه ایده‌های ناب برای سرو طالبی+عکس Sun Aug 06 13:23:27 IRDT 2017
پارسینه آغاز خروج افراد مسلح از دوما Sun Apr 01 17:45:01 IRDT 2018
پارسینه غیرممکن است ایتالیا راهی جام جهانی نشود Tue Nov 07 13:09:46 IRST 2017
پارسینه حرکت خطرناک طرفدار فوتبال+فیلم Mon Dec 25 07:40:01 IRST 2017
پارسینه گرشاسبی: هیچ مشکلی باشگاه را تهدید نمی کند+صوت Sat Jan 13 15:18:50 IRST 2018
پارسینه شکست المپیاکوس با انصاری‌فرد در دربی Sat Oct 28 22:15:49 IRST 2017
پارسینه ارجاع پرونده قطار تبریز به دادسرای تهران Mon Apr 24 15:38:06 IRDT 2017
پارسینه زوج متقلب آمریکایی بازداشت شدند Fri Oct 06 21:34:58 IRST 2017
پارسینه آیا نفت ایران 70 دلاری می شود؟ Thu Feb 23 21:38:33 IRST 2017
پارسینه فیلمی نادر از خفاش مرگبار امریکایی+فیلم Tue Nov 28 10:11:45 IRST 2017
پارسینه درآمد اضافه میلیون دلاری کی‌روش از رساندن ایران به جام جهانی! Sat Jul 01 10:10:51 IRDT 2017
پارسینه این خوشمزه‌های رنگی را خوتان درست کنید Tue Feb 14 09:39:00 IRST 2017
پارسینه ترور سه جوان سیستان و بلوچستان Sun Oct 29 02:23:01 IRST 2017
پارسینه حمایت گوترش از یک فلسطینی Sat Feb 11 21:49:46 IRST 2017
پارسینه 16 مصدوم در زمین لرزه اردبیل Thu May 11 20:24:45 IRDT 2017
پارسینه چگونه کنگره آمریکا می‌تواند جلوی لغو برجام را بگیرد؟ Sat Apr 07 16:26:48 IRDT 2018
پارسینه عدم حمایت روسیه از قطعنامه علیه ایران و سوریه Wed Nov 15 11:04:20 IRST 2017
پارسینه ترامپ و امیر قطر تلفنی گفتگو کردند Mon Jul 03 08:28:01 IRDT 2017
پارسینه برف بهاری در تبریز فاجعه آفرید +تصاویر Mon Apr 03 18:57:17 IRDT 2017
پارسینه تقاضای مداخله جویانه تیلرسون از ایران Sun May 21 08:14:01 IRDT 2017
پارسینه پیشنهاد تغییرات در تعطیلات رسمی کشور Mon Apr 10 08:37:30 IRDT 2017
پارسینه صعود شالکه به رتبه دوم با غلبه بر هامبورگ Sun Nov 19 20:32:07 IRST 2017
پارسینه خیال جمع استقلالی‌ها در جم Thu Sep 14 06:50:18 IRDT 2017
پارسینه میراث فوق العاده‌ی طاهری برای پرسپولیس Sun Dec 17 09:25:08 IRST 2017
پارسینه پزشکیان، مطهری، حاجی‌بابایی و قوامی کاندیداهای نایب رئیسی مجلس Wed May 31 09:41:15 IRDT 2017
پارسینه مدیران ضعیف را کنار می‌گذاریم Sat Jul 15 12:18:48 IRDT 2017
پارسینه اجرای طرح رجیستری موبایل سرانجام آغاز شد Tue Dec 05 09:26:12 IRST 2017
پارسینه اصلاحیه قانون کار به دولت دوازدهم سپرده شد؟ Mon Apr 17 11:13:36 IRDT 2017
پارسینه کشف کارگاه ساخت موشک داعش در موصل Tue Feb 21 20:45:53 IRST 2017
پارسینه مهاجم پیشین پرسپولیس به برق جدید ملحق شد Wed Sep 06 14:50:41 IRDT 2017
پارسینه واکنش عضو هیات مدیره استقلال به حکم فیفا Tue Jan 24 10:08:46 IRST 2017
پارسینه ورود وزیر دفاع آمریکا به پاکستان Mon Dec 04 13:09:06 IRST 2017
پارسینه ضرغامی: تواضع تتلو برجسته بود Tue Jul 18 19:56:21 IRDT 2017
پارسینه صعود 2 پله ای ایران در جدیدترین رده بندی فیفا Thu Nov 16 13:50:54 IRST 2017
پارسینه ناوشکن جدید چین در اقیانوس هند از کار افتاد Sun Jul 09 19:07:37 IRDT 2017
پارسینه خبر بد برای پرسپولیس Sat May 27 21:27:46 IRDT 2017
پارسینه حضور صالحی و آخوندی در مجلس برای قدردانی از نمایندگان Tue Aug 22 12:24:14 IRDT 2017
پارسینه بازگشایی تقاطع خیابان های یوسفی – شهید بهشتی در منطقه 7 Mon Feb 12 16:06:08 IRST 2018
پارسینه احمدی‌نژاد یک روز پس از فوت برادرش Sat Oct 07 19:01:52 IRST 2017
پارسینه رضای آقای گل خداحافظی‌اش را علنی کرد Thu May 04 14:21:21 IRDT 2017
پارسینه اجازه نمی‌دهیم مؤسسات آموزشی وارد دبستان‌ها شوند Sat Mar 04 12:52:39 IRST 2017
پارسینه هدیه زلاتان به سردار‌آزمون!+عکس Thu Apr 06 20:41:45 IRDT 2017
پارسینه اتهام زنی آمریکا به یک ایرانی Tue Nov 21 21:54:33 IRST 2017
پارسینه پیکر آخرین مفقودی حادثه اشترانکوه امروز هم پیدا نشد Sun Dec 10 17:54:41 IRST 2017
پارسینه لباس‌های دختر ترامپ رکورد زد! Wed Mar 08 22:17:22 IRST 2017
پارسینه ATR امضای قرارداد با ایران را تکذیب کرد Sat Apr 15 13:48:21 IRDT 2017
پارسینه سرعت وزش باد در اردبیل به بیش از 100 کیلومتر می‌رسد Thu Dec 21 16:33:25 IRST 2017
پارسینه پاسخ علیرضا بیرانوند به ادعای قلیچ Wed Feb 21 20:10:56 IRST 2018
پارسینه قدردانی امیرتتلو از حجت‌الاسلام رییسی Wed Jul 12 06:14:05 IRDT 2017
پارسینه یک نان خامه ای خیلی خاص بپزید+فیلم Sat Feb 25 11:34:37 IRST 2017
پارسینه خاطره خنده دار مهران مدیری از بازداشتش+فیلم Sat Aug 19 10:21:45 IRDT 2017
پارسینه مهار آتش سوزی کارخانه پنبه در مشهد Wed Nov 01 18:40:30 IRST 2017
پارسینه گوچی بهترین بازیکن سال هیرنوین شد Mon May 15 11:00:43 IRDT 2017
پارسینه روستا رئیس هیات مدیره بانک ملت شد Sun Feb 18 12:56:15 IRST 2018
پارسینه مک مستر، رسما از کاخ سفید خارج شد Sat Apr 07 16:40:26 IRDT 2018
پارسینه طرح های اولویت دار بخش کشاورزی بدون محدودیت مورد حمایت مالی قرار می گیرند Mon Feb 05 12:17:29 IRST 2018
پارسینه زمزمه بازگشت چند خواننده خارج‌نشین Mon Dec 04 13:40:58 IRST 2017
پارسینه الهلال: پرسپولیس را دست کم نمی‌گیریم Fri Sep 29 23:25:01 IRST 2017
پارسینه اظهارات انتقادی رابرت دنیرو علیه ترامپ Tue May 09 11:48:18 IRDT 2017
پارسینه ریزش کوه در آزادراه قزوین-رشت حادثه آفرید Thu Jun 01 15:15:10 IRDT 2017
پارسینه سارق مسلح صرافی:قرار بود26اسفند پای سفره عقد بنشینم Sun Feb 26 10:25:52 IRST 2017
پارسینه بودجه 1000 میلیاردی برای رفع مشکل معیشتی بازنشستگان Wed Dec 20 11:26:35 IRST 2017
پارسینه احتمال لغو توافق بوئینگ با ایران توسط ترامپ Mon Oct 23 23:48:03 IRST 2017
پارسینه اروپا تحریم های ضدروسی را تمدید کرد Mon Mar 13 21:16:27 IRST 2017
آفتاب بازداشت 40 شاهزاده سعودی/ میلیاردر معروف در فهرست بازداشتی‌ها Sun Nov 05 07:58:32 IRST 2017
واحد مرکزی خبر برخورد قاطع دستگاه قضایی با جرائم انتخاباتی در استان Tue May 09 14:05:13 IRDT 2017
نامه نیوز بازپرس ویژه اظهارات «حمید بقایی» را تکذیب کرد Sat Oct 28 15:17:52 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران خط ممتدی که حکم دیوار قانون دارد Wed Aug 30 09:29:51 IRDT 2017
خبرگزاری مهر اتفاق عجیب در افتتاحیه یونیورسیاد/مراسم رژه بیش از صد کشور لغو شد Sat Aug 19 16:23:40 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران برداشت زرشک از باغات قاینات استان خراسان جنوبی Thu Oct 26 19:52:18 IRST 2017
خرداد نیوز حضور تعدادی از شهروندان در شورا برای پیگیری مطالباتشان Tue Aug 08 11:37:32 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی بازی های رایانه ای خشن باعث کاهش رفتارهای نوع دوستانه می شود Wed Feb 14 16:32:00 IRST 2018
تی نیوز مراسم روز ملی صنعت و معدن با حضور معاون اول رئیس جمهور Sat Jul 08 01:52:26 IRDT 2017
عصر ایران تصادف در اتوبان قم ـ کاشان/ 9 مجروح و یک کشته Tue Oct 31 19:31:32 IRST 2017
تی نیوز گروه های مخالف دولت دمشق در پی شکست در صحنه میدانی به دنبال گرفتن امتیازدرمذاکرات هستند Wed Jul 12 13:47:09 IRDT 2017
خبرگزاری مهر آرشیو ملی میزبان همایش بزرگداشت مشروطیت در آذربایجان می‌شود Sat Sep 02 14:58:16 IRDT 2017
بی باک نیوز سود صنعت چین به بالاترین رقم سه ماهه جهش کرد Sun Jul 30 14:42:02 IRDT 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین ﭘﻴﺎﻣﺪﻫﺎﻯ ﺍﺳﺘﻘﻼﻝ ﺑﺮﺍﻯ ﺍﻗﻠﻴﻢ ﻭ ﻛﺸﻮﺭﻫﺎﻯ ﻫﻤﺴﺎﻳﻪ Tue Sep 26 04:52:26 IRST 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن توسعه فرهنگ ورزش و ورزش فرهنگی؛ رسالت‌های اصلی وزارت ورزش Mon Jan 01 12:37:26 IRST 2018
بی باک نیوز دستگیری اعضای باند مخوف آدم ربایی در کرمان Tue Jul 11 22:07:13 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر اعتراض ایران به مصوبه غیرقانونی اجلاس جده در باره دزدی دریایی Tue Aug 08 18:07:36 IRDT 2017
اقتصاد آنلاین راهکارهایی برای افزایش رضایت از زندگی Thu Sep 14 09:39:18 IRDT 2017
خبرگزاری فارس خبرگزاری فارس خاری در چشمان رسانه‌های معاند است Thu Sep 28 13:01:00 IRST 2017
روزنامه شهروند تصادف پرتلفات دو قطار در مصر Sun Aug 13 04:30:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران دختر جوان شهریه دانشگاه خود را از حساب پدر دوستش پرداخت کرد Tue Jul 11 09:00:12 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر پیروزی خانگی امید‌های البدر Wed Jan 17 11:03:47 IRST 2018
9دی توبه واقعی از فتنه، پیش شرط اصلی آشتی اصلاح طلبان با ملت Sat Feb 11 00:00:00 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران انتخاب دشوار فعالان اقتصادی در انتخابات ریاست جمهوری Mon May 01 15:10:13 IRDT 2017
خانه ملت ماموریت اصلی شستا نگهداری سرمایه بیمه‌شدگان است Mon Oct 23 21:30:00 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا اداره امور مالیاتی و دارایی شهرستان هوراند افتتاح شد Wed Apr 12 16:09:40 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران نگاهی به وضعیت نامناسب معابر در ساری + فیلم Sun Oct 29 13:32:28 IRST 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن پخش زنده عزاداری محرم در بیش از 18نقطه استان یزد Thu Oct 05 17:05:51 IRST 2017
خرداد نیوز جاده کرج - چالوس یک طرفه شد Thu Jun 29 17:13:30 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی نیم ساعت ورزش روی تردمیل بافت قلب را تغییر می دهد Wed Feb 08 19:57:00 IRST 2017
آنا استقرار هیات بازرسی در پژوهشگاه بین‌المللی زلزله Sat Jun 24 11:08:39 IRDT 2017
خبرگزاری مهر شیخ عیسی به هیچ وجه از بحرین خارج نمی شود Mon Feb 27 07:54:53 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا آمریکا: از اورانیوم رقیق شده در جنگ سوریه استفاده کردیم Wed Feb 15 12:08:51 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران نحوه شروع سخنرانی در جلسات با 6 گام کاربردی Tue Aug 08 02:00:01 IRDT 2017
شفاف ویژگی های یاران امام زمان(عج) از نگاه امیرالمومنین(ع) Fri Jan 05 13:09:29 IRST 2018
فردا دفع حملات داعش در «دیرالزور» سوریه +نقشه Sun Feb 19 18:06:30 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران تشریح برنامه‌های هفته هنر انقلاب اسلامی Wed Apr 05 20:05:52 IRDT 2017
خبرگزاری مهر ماموریت معاون فرهنگی برای مدیرعامل بنیاد ادبیات داستانی Tue Nov 21 14:21:44 IRST 2017
خبرگزاری مهر اتمام عملیات گازرسانی به روستای نگل سنندج تا دهه فجرامسال Wed Aug 23 09:28:02 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم مسابقات فوتبال ساحلی جام باشگاه‌های اروپا و آسیا 2018 |لوکوموتیو مسکو جام قهرمانی را از یزد گرفت Tue Apr 17 21:31:18 IRDT 2018
سلامت نیوز چطور خودمان را با تغییر ساعت بهاری تطبیق دهیم Sat Mar 18 10:45:00 IRST 2017
آنا گزارش قالیباف از پلاسکو: در مدیریت بحران مشکل ساختاری داریم Wed Feb 01 12:38:49 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا پیش‌بینی 750میلیارد تومان اعتبار برای شهرداری‌های استان Wed Aug 16 16:03:20 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا معرفی آیین های کهن در قالب تئاتر به نوآموزان سراوانی+ تصویر Sun Feb 12 10:05:22 IRST 2017
روزنامه کیهان «می‌خواستیم کار کنیم اما نگذاشتند» قابل قبول نیست Sun Apr 08 22:14:31 IRDT 2018
پایگاه خبری الف وزیر کشور: نتیجه انتخابات در مرحله اول مشخص می‌شود Tue May 16 23:55:04 IRDT 2017
اقتصاد آنلاین برگزاری جلسات سه‌شیفته رای اعتماد به وزرا Mon Aug 14 15:48:07 IRDT 2017
افکارخبر امضا جهت استیضاح آخوندی در حال جمع‌آوری است Tue Feb 06 10:44:57 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم ترامپ: مردم سوئد می‌فهمند من چه می‌گویم Fri Feb 24 19:45:03 IRST 2017
جوان آنلاین کوتینیو در مسیر نیوکمپ Sun Dec 31 21:58:02 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم عکس/سلمان‌شاه، ترامپ و نتانیاهو زیر پای فلسطینی‌ها Sat Dec 09 14:40:28 IRST 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین حرکات دیدنی پاندای کانگ فو کار واقعی! +فیلم Mon Dec 25 08:51:02 IRST 2017
آرا نیوز در پی حرکت زشت نماینده هلندی؛ کمیسیون امنیت ملی اقدام نماینده مجلس هلند را محکوم کرد Mon Dec 25 10:56:08 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران اراضی کشاورزی باوی زیر کشت انواع سبزی و صیفی جات Mon Dec 25 11:30:35 IRST 2017
پارس فوتبال مدافع برزیلی کهکشانی ها به زودی در دادگاه Tue Oct 17 17:59:36 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم سطرهای پنهانی شعر آئینی/چند می‌گیری شعر بگی؟ Sat Jul 01 11:01:43 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران تبلیغ جالب ویژه دانش آموزان + عکس Fri Oct 27 01:01:02 IRST 2017
آفتاب ایران تلنبار محصول کشاورزی پشت سد بی تدبیری/ محور توسعه زیان ده شد Wed Oct 25 10:38:11 IRST 2017
واحد مرکزی خبر اعلام انزجار مردم چهارمحال و بختیاری از اظهارات اخیر دونالد ترامپ+فیلم Thu Dec 07 17:10:06 IRST 2017
روزنو سبک بازی استقلال به سکو‌ها هیجان داده است/ از حالا اشتباه است بگوییم پرسپولیس قهرمان لیگ می‌شود Sat Dec 16 08:46:01 IRST 2017
عصر خبر تکذیب خبر مرگ یک زن در تهران به دلیل تب کریمه کنگو Sun Jul 09 15:53:42 IRDT 2017
آنا دانشگاه آزاد گام اول را محکم برداشت Mon Oct 16 18:23:06 IRST 2017
ایسکانیوز سناتور آمریکایی: ترامپ تحت تاثیر پوتین نباید تحریم‌های روسیه را لغو کند Sat Jul 08 15:11:37 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران بوسه آتش‌نشان بر تجهیزات و کپسول اکسیژن همکارش + عکس Sat Jan 21 11:41:52 IRST 2017
میزان سهم اجاره بها 33 درصد افزایش یافت/ تداوم رشد نقطه به نقطه معاملات مسکن Tue Jan 30 06:00:01 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم یادنامه یک خبرنگار Mon Jan 29 07:29:00 IRST 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن اعلام نتایج نهایی انتخابات شورای شهر قائن Sat May 20 14:07:28 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر آشفتگی آشوب سازان بعد از شکست پروژه آشوب Fri Jan 05 11:44:37 IRST 2018
جام نیوز بررسی عملکرد منتظری در استقلال/ پاس‌های مرگبار، تکیه‌گاه لرزان Sat Jan 13 22:12:59 IRST 2018
ماد رسانه ایرانیان چرا نذری می‌دهیم؟ Fri Sep 29 22:44:49 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران باقری: غیرت بازیکنان منجر به قهرمانی پرسپولیس شد Sat Apr 29 21:27:31 IRDT 2017
تی نیوز استخدام پیک موتوری در غذا خوری در زنجان Fri Jul 14 02:12:15 IRDT 2017
روزنامه آفتاب یزد ماجرای وثیقه وزیر بهداشت برای فریدون Thu Aug 10 02:01:00 IRDT 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین لزوم برطرف شدن موانع سرمایه‌گذاری در لرستان/ مدیران باید ریسک‌پذیر باشند Thu Sep 28 14:29:05 IRST 2017
دولت بهار تورم سرسام‌آور در بازار میوه/ گرانی با شیب تند 158 درصد Sun May 28 00:32:00 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن بیش از 15 هزار یزدی در جشنواره «کتابخوانی رضوی» شرکت کردند Mon Jul 31 23:47:09 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا خبر حضور کرباسچی دل خانواده شهدای مدافع حرم را خون کرد / با متولیان دعوت کرباسچی برخورد کنید Sun May 14 20:05:36 IRDT 2017
انتخاب فیلم/ تعقیب و گریز موش‌ها در خیابان‌های تهران با تفنگ بادی Wed Jan 31 11:02:18 IRST 2018
برنا بازارچه محصولات داخلی در قم راه اندازی شود/استفاده از کالای ایرانی فرهنگ سازی شود Tue Feb 21 15:44:57 IRST 2017
فردا جزئیات قرارداد نجومی مسی فاش شد Sat Jan 13 07:47:23 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران همایش پیاده روی خانوادگی در تیرکلا Fri Feb 24 12:39:59 IRST 2017
اقتصاد آنلاین کاهش وزن سریع به کمک زیتون Sat Sep 16 22:28:46 IRDT 2017
زومیت تویوتا لندکروزر 2018 رونمایی شد Tue Sep 12 17:40:00 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران فعالیت بیش از‌ 27 هزار‌ کارگر در دو شهرک صنعتی اشتهارد Wed May 03 10:55:07 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن تلاوت «سعید پرویزی» در محضر رهبر انقلاب Thu Apr 27 10:47:17 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران تسلیت رئیس مرکز امور وکلا و کارشناسان قوه قضائیه به حادثه‌دیدگان زلزله Mon Nov 13 15:21:16 IRST 2017
ایسکانیوز استمرار فعالیت‌های  اوقاف جامعه ایران را قرآنی می‌کند/تاثیر گذاری طرح آرامش بهاری در جامعه Fri Apr 06 15:48:44 IRDT 2018
پول نیوز آیا کشور «تاهیتی» را می شناسید؟ (+عکس) Mon May 08 09:28:26 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن همایش طرح ملی «بصائر» همزمان با آغاز دهه مبارک فجر برگزار می‌شود Wed Jan 31 16:29:49 IRST 2018
خبرگزاری مهر جزئیات ثبت نام پذیرفته شدگان ارشد پزشکی اعلام شد Fri Sep 22 10:19:06 IRST 2017
خبرگزاری حوزه کتابت وحی کار پربرکتی است Sun Apr 09 16:32:00 IRDT 2017
خبرگزاری فارس فرانکفورترآلگماینه: نتانیاهو در زمینه نپذیرفتن گابریل رفتاری غیردیپلماتیک داشت Wed Apr 26 17:46:00 IRDT 2017
فرارو نشریه آمریکایی: قاسم سلیمانی معامله‌گر و دیپلمات ماهر Wed Oct 18 16:34:12 IRST 2017
پرس شیعه نبرد با اهداف خاص در سوریه/هنگامی که بوی نفت به مشام ترامپ می رسد Sat Feb 17 23:55:55 IRST 2018
خبرگزاری فارس صنعت نفت 2 - پدیده 0 Sat Aug 12 09:51:00 IRDT 2017
یک ورزش کرایف: کی‌روش واقعاً به دنبال تأثیر مثبت روی تیم ملی ایران است Mon Dec 11 10:42:30 IRST 2017
خبرگزاری دانشجو پیکان حریف بانک سرمایه در فینال شد Sun Mar 05 18:42:18 IRST 2017
شفاف تلویزیون های اینترنتی در راه اند Sun May 14 12:00:18 IRDT 2017
بی باک نیوز مجموعه تحت مدیریت «مجری مشهور» تا چه زمانی اجازه دارد «بی غیرتی» را تبلیغ کند؟ Wed Apr 05 08:42:03 IRDT 2017
دولت بهار توصیه های مهم برای ورزش کودکان Sat Mar 11 09:47:00 IRST 2017