پارسینه - Thu Apr 27 13:50:01 IRDT 2017 نمایش خبر

دلخوری‌ همسر پورحیدری از استقلالی‌ها

 فریده شجاعی کوه درد است.هر بار که به او زنگ می زنی اصلا علاقه ای به مصاحبه کردن ندارد اما دلش می سوزد. دلش می سوزد که همسرش چه کارها که برای استقلال نکرد و حالا...به او می گفتند پدر معنوی باشگاه.همه روی حرفش حساب می کردند.سر تمرین ها که می رفت احترامش را داشتند و یک منصورخان که می گفتند  ده تا منصورخان از دهانشان بیرون می آمد اما حالا چه؟حتی جواب تلفن های همسرش را هم نمی دهند.او که چیز زیادی نمی خواهد.آیا غیر از حق منصورخان خواسته بیشتری داشته است؟ خودش می گوید:«متاسفانه مسئولان استقلال جواب تلفن من را هم نمی دهند چه برسد به اینکه قرارداد منصور  را بدهند.اوایل چند جلسه ای با مسئولان باشگاه داشتم ولی الان چند ماهی است که حتی وقتی برای تبریک بردهای استقلال هم با آنها تماس می گیرم جواب من را نمی دهند چه برسد به جلسه گذاشتن یا پرداخت دِینی که به منصور پورحیدری دارند. طلب منصور در مقابل هزینه هایی که خودش برای استقلال انجام داده چیزی نیست. من دیده ام که آقای پورحیدری خانه و اتومبیل خود را برای استقلال فروخته است و هزینه کرده و طلب های او در قبال هزینه هایی که داشته، رقم زیادی نیست.»
 
 

شجاعی این را گفت و ادامه داد:«به هر حال من هم دخترم در خارج از کشور تحصیل می کند و هزینه های زیادی دارم. البته خودم کار می کنم و انتظار کمک از کسی ندارم اما اوراق و اسناد پورحیدری را چک کردم. از آنهمه طلب فقط توقع دارم  حداقل قراردادی را که خودشان در دوسال گذشته نوشته اند و 400 میلیون تومان می شود را پرداخت کنند. البته هفتاد میلیون از این مبلغ قبلا پرداخت شده.» 
 

شجاعی بیش از هر چیزی به این دلیل ناراحت است که استقلالی ها جواب تلفن هایش را نمی دهند:« باور نمی کنید که عدم پاسخگویی آنها بیشتر من را آزار می دهد. بالاخره فکر می کنم به احترام منصور باید جواب من را بدهند، اصلا بگویند الان نداریم بعد پرداخت می کنیم. به هر حال منصور همه زندگی اش را برای استقلال داده ولی طوری رفتار می کنند که انگار این موضوع را نمی دانند. شاید اگر از قدیمی تر ها سئوال کنند متوجه بشوند.» 
 

شجاعی در ادامه تاکید کرد:« آقای سلطانی فر وزیر محترم ورزش را چند روز قبل دیدم، ایشان همیشه مشکل گشا هستند و البته سفارش منصور پورحیدری و من را به مسئولان باشگاه استقلال کرده اند اما هنوز خبری نشده است.»
پارسینه کنکور در چین! Fri Jul 07 16:27:01 IRDT 2017
پارسینه ترافیک سنگین در محور قزوین - رشت Thu Sep 07 22:10:02 IRDT 2017
پارسینه دولت به شفافیت در اجرای هدفمندی یارانه‌ها ملزم شد Sat Dec 31 10:13:54 IRST 2016
پارسینه درآمد روزانه متکدیان پایتخت چقدراست؟ Tue Jan 02 23:54:34 IRST 2018
پارسینه برانکو: بازی با تراکتورسازی، داربی دوم است Thu Dec 28 15:00:57 IRST 2017
پارسینه مزار عارف لرستانی در روستای سیمینه/عکس Wed Apr 19 10:03:22 IRDT 2017
پارسینه زلزله 5.2 ریشتری جنوب میانمار لرزاند Sat Apr 21 13:39:04 IRDT 2018
پارسینه انتقاد سیدحسن خمینی از پیری سنّ مدیریتی در کشور Wed May 30 01:32:01 IRDT 2018
پارسینه هشدار جدی هواشناسی در خصوص یخبندان؛ به جاده‌ها نزنید! Sun Jan 28 12:17:09 IRST 2018
پارسینه سلفی آقای بازیگر در آرایشگاه شخصی اش! Thu Sep 14 15:13:04 IRDT 2017
پارسینه عکاسی علوی، وزیر اطلاعات Sun Aug 13 18:13:53 IRDT 2017
پارسینه شفر باوجود تهدید به قتل، دیشب وارد تهران شد! Tue Oct 03 09:46:56 IRST 2017
پارسینه ادامه جنگ لفظی آمریکا و مکزیک Sat Feb 25 19:28:43 IRST 2017
پارسینه پیش‌غذای عربی با بادمجان Sun Feb 04 19:41:22 IRST 2018
پارسینه اژه‌ای: درجنگ تمام‌عیار اقتصادی و فرهنگی هستیم Thu Apr 12 22:21:09 IRDT 2018
پارسینه راز قتل پیرزن قبل از ازدواج متهمان برملا شد Wed Jul 26 07:46:01 IRDT 2017
پارسینه شیر ارزان شد؟ Mon Dec 10 14:14:51 IRST 2018
پارسینه ارج و آزمایش چه زمانی در شیب سقوط افتادند؟ Tue May 02 09:57:56 IRDT 2017
پارسینه جزئیات شرایط انحلال یک طرفه قرارداد توتال Sat Jul 15 12:49:42 IRDT 2017
پارسینه آتش سوزی انبار اسباب بازی در گناوه Tue Jan 24 22:13:09 IRST 2017
پارسینه می‌خواستند حرف‌های علی کریمی را به حاشیه ببرند Wed Nov 15 11:41:56 IRST 2017
پارسینه لیونل مسی ماه عسل کجا می‌رود؟ Tue Jul 04 23:43:05 IRDT 2017
پارسینه قلیان کشنده‌تر از سیگار Mon Jul 31 22:46:47 IRDT 2017
پارسینه پروین خواستار سازماندهی شرکت پیشکسوتان پرسپولیس شد Sat Aug 05 17:12:19 IRDT 2017
پارسینه همراهی رزوتی با چالش ارسال کانکس به مناطق زلزله‌زده Sat Nov 25 13:00:50 IRST 2017
پارسینه پرسپولیس 1800 دلار جریمه شد Wed Sep 19 16:55:16 IRDT 2018
پارسینه بیماریهای قلبی – عروقی رتبه نخست علت مرگ و میر در جهان Thu Sep 28 09:21:10 IRST 2017
پارسینه یک هدف کاملا مشخص دارم Thu Jul 13 15:44:42 IRDT 2017
پارسینه شرط عجیب آمریکا برای عراق: گاز بخرید، دلار ندهید Fri Dec 07 09:47:23 IRST 2018
پارسینه واکنش جهانگیری به تصمیم جنجالی ترامپ Wed Dec 06 23:40:01 IRST 2017
پارسینه ایران سناریوی خاصی برای خروج آمریکایی‌ها از برجام دارد Thu Feb 01 15:21:06 IRST 2018
پارسینه برگزاری جلسات هر روزه شورا برای بررسی برنامه سوم و بودجه 98 Sun Sep 23 15:18:10 IRST 2018
پارسینه پست توئیتری حریری درباره بازگشت به لبنان Tue Nov 14 18:33:46 IRST 2017
پارسینه تشریح نتایج موفق طرح ترافیک جدید در شورای شهر Tue May 29 10:27:33 IRDT 2018
پارسینه مرد رفیق کش بعد از 3سال دستگیر شد Thu Dec 07 08:16:52 IRST 2017
پارسینه در این فصل سوسیس و کالباس نخورید! Sat Apr 01 05:30:01 IRDT 2017
پارسینه تخم مرغ خام یا پخته شده کدامیک مفید تر است ؟ Sat Jun 09 21:48:44 IRDT 2018
پارسینه 7مصدوم در شادی هوادار پرسپولیس Sat Apr 15 23:44:37 IRDT 2017
پارسینه جمع آوری خرده فروشان و معتادان متجاهر 12 استان Fri Mar 10 16:07:50 IRST 2017
پارسینه تشدید اختلاف نظر ترامپ با اتحادیه اروپا Thu Jul 20 22:13:01 IRDT 2017
پارسینه روش تغییر پس زمینه حساب کاربری جی میل و یاهو Wed Dec 05 22:06:02 IRST 2018
پارسینه تازه‌ترین آمار انتخاب رشته در کنکور دکترا Mon May 01 13:14:45 IRDT 2017
پارسینه دستگیری مسئول اطلاع‌رسانی داعش در ترکیه Sun Feb 04 17:33:38 IRST 2018
پارسینه ترامپ درباره ایران و کره‌شمالی موضع‌گیری کرد Sat Jun 09 20:28:08 IRDT 2018
پارسینه تحلیل القدس العربی؛ اردوغان چقدر از پیروزی خود در انتخابات آینده اطمینان دارد؟ Thu Feb 08 09:52:04 IRST 2018
پارسینه برگزاری اولین کنسرت یک خواننده زن در ریاض Thu Dec 07 21:21:58 IRST 2017
پارسینه مرحله دوم نبرد با داعش در خیابانهای موصل Wed Jan 04 12:02:31 IRST 2017
پارسینه کسپرسکی آنتی‌ویروس قدرتمند خود را رایگان عرضه کرد +دانلود Wed Jul 26 17:54:51 IRDT 2017
پارسینه چطور یک زن ناخواسته شوهرش را در مسیر خیانت قرار می‌دهد؟! Thu Apr 12 15:39:21 IRDT 2018
پارسینه کشف جسد نیم سوخته یک خانم در رشت Thu Sep 07 16:45:48 IRDT 2017
پارسینه بارش باران زمستانی در تهران Sat Jan 06 14:31:15 IRST 2018
پارسینه تاثیر مسافت منزل تا محل کار بر سلامت کارمندان Wed May 24 08:00:01 IRDT 2017
پارسینه اسکین تگ چیست و چطور از شرش خلاص شویم Fri Oct 05 18:00:54 IRST 2018
پارسینه همه‌ چیز درباره مواد مخدری به نام "گل" Sat Dec 16 03:00:01 IRST 2017
پارسینه نرخ 39 نوع ارز بانکی چهار‌شنبه Wed Apr 19 11:49:39 IRDT 2017
پارسینه عکس خانوادگی پانصد نفره Wed Feb 08 23:37:49 IRST 2017
پارسینه انفجار شی صوتی در محور مواصلاتی «زاهدان – خاش» Sat Sep 30 16:35:15 IRST 2017
پارسینه آرم های طرح ترافیک 95 از فردا اعتبار ندارد Fri Apr 21 16:29:24 IRDT 2017
پارسینه نامه حسین فریدون در صحن مجلس قرائت شد Wed Feb 01 12:25:20 IRST 2017
پارسینه لاوروف و تیلرسون تلفنی گفتگو کردند Tue Dec 26 21:55:26 IRST 2017
پارسینه هایلایت مو به سبک ستارگان هالیوودی Wed Nov 14 19:03:01 IRST 2018
پارسینه رئیس سازمان بهزیستی: 4.5 درصد 15 تا 64 ساله‌ها درگیر اعتیادند Sat Sep 16 17:46:30 IRDT 2017
پارسینه طرز تهیه آش لپه پاییزی Sat Sep 22 18:43:04 IRST 2018
پارسینه واکنش‌ فرماندار‌ تبریز‌ به‌ هک‌ شدن‌ نمایشگرهای‌ فرودگاه Thu Jun 07 19:06:59 IRDT 2018
پارسینه رضا مقدسی پیشکسوت رسانه ای درگذشت Fri Feb 02 12:10:45 IRST 2018
پارسینه آخرین قیمت‌ها از بازار میوه و تره‌بار Mon Aug 14 18:00:37 IRDT 2017
پارسینه ادامه رسوایی اپل / ادامه مشکلات امنیتی Fri Jan 05 22:31:08 IRST 2018
پارسینه مرگ 2 نظامی آمریکایی در شمال عراق Sun Aug 13 19:15:35 IRDT 2017
پارسینه آخرین تحولات بازار مرغ Sun Feb 11 17:53:41 IRST 2018
پارسینه هشدار مجدد آیت‌الله نوری همدانی درباره FATF Wed Oct 10 13:47:12 IRST 2018
پارسینه کتایون ریاحی و برادرش Mon Sep 17 10:05:20 IRDT 2018
پارسینه مهمترین فواید حل جدول سودوکو برای مغز Thu Sep 13 20:34:01 IRDT 2018
پارسینه علت افزایش وزن در زمان پریود چیست؟ Wed Oct 24 18:59:01 IRST 2018
پارسینه تمجید «سعد الحریری» ازولیعهد سعودی بر خلاف بی‌اعتنایی او Wed Jun 06 12:17:24 IRDT 2018
پارسینه صفحه افراد مشهور در اینستاگرام هک شد! Thu Aug 31 23:19:43 IRDT 2017
پارسینه چرا دو سال اول ازدواج خیلی مهم است؟ Thu Oct 25 15:52:43 IRST 2018
پارسینه سریع الاستجابه‌ترین دعا برای رسیدن به حاجت کدام است؟ Sat May 26 23:13:20 IRDT 2018
پارسینه جایگزین احتمالی استیو بنن مشخص شد Sat Aug 19 13:15:01 IRDT 2017
پارسینه چرا نباید اظهارات مهدوی‌کیا را جدی گرفت؟ Sat Aug 12 09:50:49 IRDT 2017
پارسینه پروانه ساخت و نمایش پنج فیلم صادر شد Wed May 17 16:59:26 IRDT 2017
پارسینه گزارشکر 90 با چاقو تهدید شد! Tue Aug 22 21:46:38 IRDT 2017
پارسینه غبارروبی 10 فرودگاه ایران با هواپیماهای جدید Tue Oct 10 14:54:56 IRST 2017
پارسینه آمار تکان‌دهنده؛ 75 درصد مردم سیستان دچار فقر غذایی هستند! Sun May 27 11:45:50 IRDT 2018
پارسینه طرز تهیه پیتزا زبان Sat May 05 18:46:36 IRDT 2018
پارسینه استقرار پلیس اسپانیا در بارسلونا برای بازداشت رهبر جدایی‌طلبان Tue Oct 10 15:37:39 IRST 2017
پارسینه صفحه اول روزنامه‌های ورزشی 13 تیر 96 Tue Jul 04 10:43:19 IRDT 2017
پارسینه العبادی: برگزاری انتخابات عراق در موعد مقرر Wed Jan 10 01:22:01 IRST 2018
پارسینه پومپئو برای گفتگو درباره پرونده «خاشقجی» عازم عربستان شد Mon Oct 15 17:14:05 IRST 2018
پارسینه اعلام شرایط جدید وام مسکن ؛به زودی Wed Oct 04 11:49:25 IRST 2017
پارسینه حمیدرضا پگاه و همسرش و الهام پاوه نژاد Tue Oct 09 08:50:27 IRST 2018
پارسینه شرایط نگهداری گیاهان آپارتمانی Tue Jun 05 15:02:26 IRDT 2018
پارسینه معاون وزیرخارجه انگلیس: دیدار خوبی با عراقچی داشتم Thu Feb 22 18:30:05 IRST 2018
پارسینه گرانترین فلزات جهان در چه کشورهایی تولید می‌شوند؟ Tue Sep 18 12:27:22 IRDT 2018
پارسینه خروج خودرو از جزیره کیش آزاد شد Wed Jul 12 16:20:25 IRDT 2017
پارسینه زمان مرگ تمام اجساد پیدا شده در پلاسکو Mon Jan 23 13:40:25 IRST 2017
پارسینه فرمان ارزی جهانگیری به بانک‌ها Mon Apr 23 19:42:21 IRDT 2018
پارسینه دارو گران نشد Mon Nov 06 06:47:48 IRST 2017
پارسینه بخشنامه دستمزد 96 ابلاغ شد Tue Mar 28 14:13:25 IRDT 2017
پارسینه رهبر کره شمالی: ترامپ دیوانه است Fri Sep 22 10:57:07 IRST 2017
پارسینه قتل جوان 25 ساله با ضربات چاقو Tue May 23 18:20:43 IRDT 2017
ایستا نیوز پنج استقلالی در آستانه محرومیت Sun Mar 12 13:46:27 IRST 2017
فرادید آدم ربایی برای تسویه حساب مالی Tue May 29 09:28:44 IRDT 2018
ایران آنلاین اتهام دادستانی آمریکا علیه یک زن متولد فیلیپین: او قطعات هواپیما به ایران قاچاق می‌کرد Fri Apr 27 16:54:38 IRDT 2018
ساعت24 اصول اولیه لاغری شکمی Sat Apr 22 21:39:59 IRDT 2017
بی باک نیوز محدودیتهای مهاجرتی ترامپ غیرقانونی است Sun Jan 29 09:53:01 IRST 2017
خبرگزاری مهر بهبود چشم‌انداز رشد اقتصاد جهانی قیمت نفت را افزایش داد Tue Jan 23 16:05:50 IRST 2018
تدبیر و امید اصول گرایی افراطی؛ از مداحی تا مطربی Mon Sep 24 09:39:40 IRST 2018
اعتبار نیوز ابلاغ وام 40 میلیونی مسکن مهر در آینده نزدیک Sun Jan 22 14:06:00 IRST 2017
آفتاب ایران خانواده های داعشی به روسیه بازگشتند Sat Sep 02 12:00:13 IRDT 2017
صراط هشدار موگرینی درباره وضعیت سیاسی آمریکا Wed Feb 15 15:52:26 IRST 2017
افکارخبر دعوای سنگین وزن‌های حیات وحش/ عکس Thu Jan 25 01:25:00 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا بافت سیاه چادر یا "گدام" بلوچی و عشایر جنوب شرق کشور Thu Feb 15 12:02:26 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم دعوت از هنرمندان برای طراحی یادمان شهید «محسن حججی» Wed Sep 06 16:36:07 IRDT 2017
آفتاب ایران دومین پیروزی فصل پرسپولیس رقم خورد/ تراکتورسازی روی صفر ماند! Thu Aug 03 21:24:14 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران گنج‌زاده: همه برای حضور در المپیک به دنبال اثبات خود هستند Fri Feb 02 04:43:00 IRST 2018
تیترنیوز کرمانشاه بسیج در بسیاری از عرصه‌های اجتماعی و فرهنگی و محرومیت زدایی اثرگذار است Thu Nov 29 01:49:06 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی طرح ایجاد نشاط معنوی در خمین کلید خورد Thu Jul 12 17:00:00 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجو قرارگاه‌ثارالله و‌ماموریت‌هایش Sun Jul 02 12:56:33 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن ترفند امارات برای اعمال فشار بر رهبران شورای انتقالی جنوب یمن Sat Aug 11 10:01:57 IRDT 2018
خبرگزاری مهر فاز اول مجتمع فرهنگی و هنری یاسوج افتتاح می شود Sat Aug 13 15:37:25 IRDT 2016
شبکه اطلاع رسانی دانا تصمیم ترامپ مورد تقبیح دنیا و جهان اسلام قرار گرفت/ باید دست سردار سلیمانی را بوسید Thu Dec 14 22:03:34 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران نبود پروژه، عامل اخراج نیروهای شرکت حفاری شمال Sat Dec 23 14:04:28 IRST 2017
فردا لازانیای مرغ و اسفناج یک غذای خوشمزه و مقوی Sat Apr 08 07:46:53 IRDT 2017
دولت بهار آزاد سازی «تلعفر» تنها در دو هفته Wed Aug 16 21:58:00 IRDT 2017
اکو ویژن قوامین در راه ورود به فرایند تسویه وجوه معاملات Sat Jul 08 15:30:17 IRDT 2017
خبرگزاری مهر مهاجرت روستای 8 هزار ساله «کلانسورا» گرمی را به تخریب کشاند Tue Nov 21 14:25:18 IRST 2017
میزان روحانی روز ملی بلژیک را تبریک گفت Sun Jul 23 13:04:00 IRDT 2017
فردا کیانی: تراکتورسازی بزرگ نیاز به تبانی ندارد Sun Feb 26 12:09:13 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران راهبردهای فعلی مبارزه با مواد مخدر در سطح منطقه و بین المللی جوابگو نیست Wed Jun 28 13:32:29 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن بازدید 3 میلیون 792 هزار نفر از جاذبه‌های گردشگری لرستان Tue Apr 17 11:54:43 IRDT 2018
جماران چگونه ورزش کنیم تا کاهش وزن داشته باشیم؟ Thu Feb 01 09:56:35 IRST 2018
خبرگزاری نسیم برانکو: به تیم سایپا تبریک می‌گویم Fri Mar 30 02:41:02 IRDT 2018
پارس فوتبال کارشناس داوری : دو گل پرسپولیس به درستی مردود اعلام شد Thu Sep 21 21:09:26 IRDT 2017
نماینده «اصلاح ساختار اقتصادی» مطالبۀ اولیۀ مردم است Sat Apr 08 11:03:38 IRDT 2017
فردا 3 کشته در انفجار خودروی پلیس در کابل Fri Sep 29 12:24:49 IRST 2017
میزان دستور سرلشکر باقری برای کمک به حادثه‌دیدگان زلزله Mon Nov 13 09:50:01 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم گزارشی که از خواندن آن متعجب خواهید شد Mon Apr 09 16:42:08 IRDT 2018
وانا واکنش باشگاه نفت به تغییر زمان دربی در آلمان و تعیین تکلیف مالکیبت این باشگاه Wed Jul 12 21:32:48 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی کردستان دمای منفی 21 درجه را تجربه کرد/ آغاز فعالیت یک سامانه بارشی از امروز Tue Jan 31 18:21:00 IRST 2017
خبرگزاری حوزه متولیان فرهنگی برای جذب جوانان به دین برنامه ریزی کنند Tue May 23 10:25:00 IRDT 2017
خبرگزاری فارس سینمای ما بیشتر از محتوا به گیشه بها می‌دهد Sat Dec 30 08:51:00 IRST 2017
ایران آنلاین سازمان ملل خواستار محاکمه فرماندهان ارتش میانمار شد Mon Aug 27 14:11:32 IRDT 2018
خبرگزاری مهر تداوم پیشروی های ارتش سوریه ضد داعش در حومه حماه Tue Jun 06 14:27:02 IRDT 2017
پولی مالی بیمه پیمانکاران توسط صندوق ضمانت صادرات Wed May 23 11:55:00 IRDT 2018
فرادید گوشی موبایل چطور باعث جوش صورت می‌شود؟ Wed Jun 27 14:30:32 IRDT 2018
بی باک نیوز سهام شرکت خدمات حمایتی کشاورزی از دو ماه آینده در بورس عرضه می‌شود Sat Feb 04 08:00:01 IRST 2017
پرس شیعه 12 کشته و زخمی براثر انفجارخودروی بمب گذاری شده در القامشلی سوریه Sun Feb 18 22:48:41 IRST 2018
جماران حکم راننده اتوبوس خیابان پاسداران صادر شد Wed Apr 04 10:44:29 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی رئیس جمهوری در کرمان: نباید کارهای مهم خود را کوچک بشماریم Thu Feb 01 21:49:00 IRST 2018
برنا همکاری مسئولان برای میزبانی از میهمانان نوروزی اجتناب ناپذیر است Thu Feb 16 19:51:05 IRST 2017
روزنامه شرق مجوز فرودگاه را با جان‌کندن گرفتم Tue Feb 14 03:30:00 IRST 2017
شیعه نیوز رسانه‌ها به شیعیان شمال آفریقا بیشتر توجه کنند Tue Sep 04 14:22:53 IRDT 2018
تدبیر و امید دستگیری عامل تیراندازی در اسلام آباد غرب Mon Apr 17 14:26:36 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران جریمه برای دور ریختن غذا در عربستان Tue Jul 10 09:53:46 IRDT 2018
آریا اخبار خوبی در مورد سرمایه گذاری خارجی در راه است Tue Aug 29 13:45:04 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم دستگیری سه جاسوس روسیه در لیتوانی! Fri Feb 02 13:43:04 IRST 2018
تی نیوز چرا خودپرداز بانک ها به سرقت می روند؟ Sun Apr 15 19:06:45 IRDT 2018
صبحانه با خبر تخم‎‎ مرغ شانه‎ای 16هزار تومان شد Sun Dec 17 16:13:45 IRST 2017
صبح تهران جسد یکی از حادثه دیدگان نفتکش ایرانی پیدا شد Mon Jan 08 11:44:56 IRST 2018
خبرگزاری مهر علت ابطال انتخابات اهر و هریس را اعلام نکردند Sun Sep 10 21:21:19 IRDT 2017
عصر ایران مدیا موتورز MG GS مدل 2017 را با شرایط اقساطی بدون کارمزد روانه بازار کرد (اطلاع رسانی تبلیغی) Sat Feb 25 10:09:19 IRST 2017
فردا افزایش قیمت مسکن بدون رونق بازار آن! Wed Feb 22 01:18:58 IRST 2017
ایلنا اعلام نفرات برتر جشنواره المپیاد استعدادیابی گلف دختران Thu Nov 22 18:38:02 IRST 2018
واحد مرکزی خبر رسوا شدن ترفند جالب قاچاقچیان با هوشیاری مأموران گمرک Wed Feb 15 16:01:06 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران از جای نگرانی نیست تاضرورت پاسخگویی به خواسته های به حق مردم Wed Jan 03 09:43:10 IRST 2018
ساعت24 هشدار عراق نسبت به انتقال سفارت آمریکا به قدس اشغالی Tue Dec 05 20:29:11 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران منصوریان :رحمتى و ابراهیمى با هم مشکلى ندارد /2 بازیکن جدید جذب مى کنیم Thu Apr 20 21:24:39 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران سالک بیماری بومی و شایع در فصل گرما Tue Jun 20 12:05:45 IRDT 2017
آریا کاهش چشمگیر جرایم مرزی با تلاش مرزبانان /همواره حامی کولبران زحمت کش هستیم Sun Nov 04 14:45:56 IRST 2018
گرداب واکنش مخترع وب به جاسوسی سیا از اطلاعات کاربران Sun Mar 12 15:28:01 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی امیدوار به قرارگرفتن درمیان سه دروازبان برتر دنیا هستم Sun Dec 09 10:18:00 IRST 2018
خانه ملت خروج از "ان.پی.تی" گزینه‌ای در مقابل آمریکا در شرایط خروج از برجام است Fri Apr 27 10:08:42 IRDT 2018
تهران پرس آغاز ثبت نام احراز پست ریاست فدراسیون تیراندازی با کمان Thu Feb 15 03:53:00 IRST 2018
انصاف واکنش وکیل بقایی درباره بازداشت وی Sun Jul 09 16:34:42 IRDT 2017
اعتدال ادعای قالیباف درباره مدیریت زنان در شهرداری صحت ندارد Tue May 09 15:02:49 IRDT 2017
آفتاب ایران مصدومیت 20 نفر بر اثر انفجار در یک مدرسه دخترانه در اصفهان Sat Nov 18 17:04:05 IRST 2017
بولتن نیوز موج گرما در خاورمیانه، دما در برخی نقاط به 60 درجه رسید Tue Jul 04 22:43:11 IRDT 2017
میزان اسامی 32 نفر از کشته شدگان زلزله کرمانشاه اعلام شد Mon Nov 13 08:56:27 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی 5000 نفر در خراسان شمالی غربالگری ژنتیک می شوند Sat Jul 16 15:43:00 IRDT 2016
تابناک غفلت از مقوله فرهنگ در تخصیص بودجه آموزش عالی Tue Dec 26 13:04:35 IRST 2017
پرس شیعه صبرمان در برابر کره شمالی به سرآمده است Tue Aug 29 19:45:06 IRDT 2017
ساعت24 برنامه سفر دو روزه جهانگیری به خوزستان Tue Apr 04 08:25:00 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم حداقل و حداکثر نرخ زعفران اعلام شد/ ضد و نقیض آمار تولید زعفران Thu Jan 04 04:11:04 IRST 2018
افکارخبر ساماندهی فروشگاه‌های غیر مجاز سم تا پایان سال Thu May 25 11:48:17 IRDT 2017
شیعه نیوز آتش‌سوزی در یک پاساژ برای کلاهبرداری Sun Jul 01 08:47:06 IRDT 2018
خبرگزاری مهر بیمه‌ها مقصردعواهای تعرفه‌ای/پزشکان از شورایعالی بیمه گلایه کنند Mon Jul 03 12:28:00 IRDT 2017
روزنامه شرق حادثه‌ها Thu Feb 22 03:30:00 IRST 2018
آفتاب ایران پلیس در صف نخست برخورد با ناهنجاری های اقتصادی است Mon Jul 30 15:01:28 IRDT 2018
ای سی تی پرس استفاده از شبکه‌های اجتماعی "قطعا" بر سلامت روان تاثیر می‌گذارد Sun Nov 11 19:32:00 IRST 2018
پول نیوز کشف 23 هزار تن محصول کشاورزی قاچاق Wed Feb 21 13:31:14 IRST 2018
تابناک دلایل افزایش 18 درصدی بدهی بانک‌ها Thu Sep 07 10:10:01 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران برخورد قاطع با هر نوع قصور و کوتاهی در سانحه داراب Fri Sep 01 19:59:55 IRDT 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین استکبار به‌دنبال جلوگیری از ایجاد مدنیت اسلامی است Wed Feb 01 13:57:51 IRST 2017
دولت بهار عکس/ بارش برف در ماسوله Mon Feb 13 14:30:00 IRST 2017
بولتن نیوز پرسپولیسی‌ها منتظر عملی شدن وعده طاهری Fri Feb 10 18:23:56 IRST 2017
روزنو احتمال سقوط بیشتر برای طلا Tue Jul 17 11:55:11 IRDT 2018
خبرگزاری مهر دولت از مشکلات مردم مطلع است/ تلاش برای حل مسائل معیشتی Thu Feb 08 12:54:45 IRST 2018
بی باک نیوز 66 کشته و 225 زخمی بر اثر انفجارهای تروریستی در 2 شهر پاکستان Sun Jun 25 00:06:01 IRDT 2017
نود تی وی صلاح: مشکل مصدومیت شانه ام برطرف شده و کاملا آماده شروع فصل هستم Sun Jul 29 18:06:00 IRDT 2018
تهران پرس امام گفت «جبهه، دانشگاه است»، ما هم کار را خودمان یاد گرفتیم Mon Feb 12 12:12:00 IRST 2018