باشگاه خبرنگاران - Tue Apr 18 23:25:25 IRDT 2017 نمایش خبر

همت مؤثر نخبگان در آگاه کردن مردم برای انتخابی شایسته

به گزارش خبرنگار
  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از 
 یزد؛ سید محمد میرمحمدی استاندار یزد گفت: همت نخبگان در آگاه کردن مردم برای انتخابی شایسته مؤثر است زیرا نخبگان دارای ویژگی‌هایی هستند که جامعه به آنان اعتماد می‌کند و از آنان تأثیر می‌گیرد و انتظار دولت نیز این است که نخبگان در آگاه‌سازی جامعه نقش‌آفرین باشند.
 

  
 

  وی بابیان اینکه در فرآیند انتخاب شایسته، ملت بسیار کمک‌کننده هستند، اظهار امیدواری کرد مشارکت در انتخابات حداکثری باشد تا اقتدار ملی افزایش یابد؛ ملت ما در دنیا وجهۀ انسجام و اتحاد خود را به‌خوبی منعکس کند و انسجام ملی و اتحاد ملت در محاسبات دشمنان و کشورهایی که چشم طمع دارند دخیل شود زیرا اگر احساس شود در کشورها نزاع است دشمنان درنگ نمی‌کنند و به سمت جنگ و خون‌ریزی می‌روند و شاهد هستیم در برخی کشورها این اتفاق افتاده و خسارت را هم مردم داده‌اند.
 

  
 

 استاندار یزد در دیدار با اعضای انجمن سمپاد بابیان اینکه هیچ محدودیتی برای هیچ‌یک از سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در استان نیست، بیان کرد: خوشبختانه استان در همۀ موارد، به‌جز مسکن، میانگین کشوری شاخص‌ها را داراست که این رشد و پویایی نشان‌دهندۀ سرمایه انسانی است.
 

  
 

 سید محمد میرمحمدی در دیدار با اعضای انجمن دانش‌آموختگان مدارس استعدادهای درخشان، عدم گرایش به فعالیت‌های مشارکتی را یکی از ضعف‌های بزرگ دانست و گفت: قدمت انجمن نشان از انسجام اعضای آن و احساس مسئولیت آن‌ها دارد و وجود انجمن‌هایی مانند سمپاد نیز مقدماتی برای افزایش فرهنگ مشارکتی است که اگر جنبۀ هم‌افزایی نیز پیدا کند در نوع خود ارزشمند است.
 

 
استاندار یزد دراین‌باره که نخبگان تحت آموزش قرار گیرند و تسهیلاتی برای نقش‌آفرینی آنان فراهم شود، گفت: انجمن‌ها باید دارای برنامه باشند و نوع آموزش‌های موردنیاز خود را با توجه به شرایط روز دنیا تعیین کنند تا مسیر حرکت مشخص شود و بدانیم از کجا به کجا برویم تا برنامه‌های لازم تدارک دیده شود.
 

 
میرمحمدی در خصوص استمرار نخبه پروری بیان کرد: در مسیر توسعۀ فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و توسعۀ همه‌جانبه کشور همۀ استان‌ها باید بتوانند از نخبگان خود استفاده کنند و معتقدیم در این میان، نیروهای سمپاد باید منشأ اثرات ارزشمندی باشند و غیرازاین انتظار نیست.
 

 
استاندار یزد تفاوت‌های نخبگان با سایر افراد را در ویژگی‌های آنان دانست و افزود: به نظر می‌رسد نخبگان ازنظر سطح علمی، حل مسئله، ارائۀ ایده و راهکار متفاوت هستند؛ ازاین‌رو، هر مدیر و مسئولی از چنین پتانسیلی برای توسعه استفاده خواهد کرد.
 


میرمحمدی در مورد به‌کارگیری نیروهای سمپاد در سطوح تأثیرگذار استان، گفت: خوشبختانه نیروهای سمپاد در مسئولیت‌های مختلف و مراکزی مانند پارک علم و فناوری، دانشگاه یزد، اداره کل فناوری اطلاعات و ارتباطات و واحدهای بخش خصوصی این افراد حضور دارند و نقش‌آفرینی می‌کنند؛ بااین‌حال، درصورتی‌که امکان نقش‌آفرینی بیشتر نخبگان وجود دارد به استان اعلام شود و بدون تردید استان نیز استقبال می‌کند. 

 وی دراین‌باره که انجمن سمپاد باید بیش‌ازپیش موردتوجه قرار گیرد، بیان کرد: معتقدیم انسان در هر موقعیتی باید در حال رشد باشد و معتقدیم باید به افرادی که هدفمند رشد کرده‌اند بها داد تا منشأ اثر باشند.
 

 
استاندار یزد گفت: به نظر من، اینکه نیروهای نخبۀ ایران در بیرون کشور باشند جای نگرانی ندارد و ایرانیان باید در سطح جهانی منشأ اثر باشند، زیرا تفکر مکتب اسلام محدود نیست و رسالت مسلمانان نیز در قبال همۀ بشریت است و فرمان خداوند نیز همین است. ازاین‌رو، ما باید با نگاهی بلند به همۀ مسائل توجه کنیم و محدودیت‌ها را از خود دور کنیم زیرا هرچه احساس محدودیت کنیم به این معناست که خودمان خود را محدود کرده‌ایم.
 

 
میرمحمدی افزود: نخبگان باید این موارد را در نظر بگیرند و ترویج کنند و این ترویج نباید صرفاً جنبۀ دولتی داشته باشد بلکه نخبگان باید هرجایی که هستند دیگران را به تحرک وا‌دارند و فعالیت کنند.
 

 
وی بابیان اینکه نخبگان باید به‌گونه‌ای رفتار کنند که دیگران به دنبال آن‌ها بروند و نه اینکه آن‌ها دیگران را نیازمند خود کنند، گفت: باید به‌گونه‌ای باشد که از وجود نخبگان نعمت‌هایی ببارد که دیگران به سراغ آن‌ها بیایند.
 

 
 
 

 استاندار یزد اقتصاد مقاومتی را رویکردی دانست که درصدد رفع مشکلات است و افزود: قبل از انقلاب نفت را می‌فروختیم و تحت حمایت آمریکا بودیم، آن‌ها کار می‌کردند و اندک چیزی به ما می‌دادند؛ آن هنگام ما احساس مشکل نمی‌کردیم و رسانه‌ها نیز همه‌چیز را بهشت برین تلقی می‌کردند و برای همین بود که برای رفع مشکلات خود اقدامی نمی‌کردیم.
 

 
میرمحمدی ادامه داد: خوشبختانه در نظام جمهوری اسلامی آزادی برقرار شد و فرصت فراهم آمد که همه نظر دهند و برای تحقق اهدافشان تلاش کنند؛ پس از انقلاب که کشور با مشکلاتی مواجه شد، همه درصدد رفع مشکلات برآمدند و مجموع این‌ها سبب شد پیشرفت‌های وسیعی حاصل شود.
 

 
وی گفت: تا هنگامی‌که ما را تحریم نکرده بودند و قیمت نفت را پایین نیاورده بودند، متوجه نبودیم و حال که می‌خواهیم روی پای خود بایستیم به‌سوی شناسایی مشکلات و رفع آن‌ها برآمده‌ایم.
 

 
استاندار یزد ادامه داد: اکنون اقتصاد وابسته و تک‌قطبی را به اقتصادی که پایه‌اش دانش باشد تغییر داده‌ایم و به‌گونه‌ای عمل کرده‌ایم که فعالیت‌های ما پاسخ‌گوی نیازهای ضروری داخل و خارج باشد؛ کارها رقابت‌پذیر شود؛ کیفیت بالا رود؛ برند داخلی و جهانی داشته باشیم و به سویی حرکت کنیم که نسبت به اتفاقات نابهنگام اقتصادی مقاومت بیشتری داشته باشیم.
 

 
میرمحمدی افزود: وضع کشورهای مختلف را شاهدیم؛ ما نمی‌خواهیم آن مسیرها را برویم بلکه با ملاک قرار دادن اقتصاد مقاومتی، به‌سوی اقدام و عمل رفته‌ و یک سال نیز تمرین کرده‌ایم تا شرایطی را که به‌سوی تعطیلی بسیاری از واحدهای صنعتی، شرایط غیررقابتی و فروپاشی بازارها می‌رفت، تغییر دهیم و شرایطی را فراهم کنیم که واحدهای صنعتی فعالیت‌های خود را با آرامش و سرعت بیشتری دنبال کنند.
 

 
وی به رویکرد دانش‌بنیان در اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و گفت: مراکز متعددی اعم از مرکز شتاب‌دهی و منطقۀ ویژه علم و فناوری در ارتباط با فعالیت‌های نخبگی ایجادشده که هدف در این مراکز ارائۀ راهکار است.
 

 
استاندار یزد بابیان اینکه هیچ محدودیتی برای هیچ‌یک از سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در استان نیست، بیان کرد: خوشبختانه استان در همۀ موارد، به‌جز مسکن، میانگین کشوری شاخص‌ها را داراست که این رشد و پویایی نشان‌دهندۀ سرمایه انسانی است.
 

 
میرمحمدی سرمایه انسانی را منشأ همۀ تغییرات و تحولات دانست و افزود: نیروهای انسانی هستند که بافکر و اندیشه‌شان نیازهایی که نبوده را زایش می‌کنند و اسباب توسعه و عمل می‌شوند.
 

 
استاندار یزد بیان کرد: برای استفاده از نیروهای مستعد به معاون اول رئیس‌جمهوری پیشنهادی دادم تا افرادی که ازنظر استعداد و هوش و ذکاوت ارجحیت دارند باهدف استخدام در دولت بورسیه شوند و مثال هم زدم که در دوره ریاست‌جمهوری آقای احمدی‌نژاد رسماً 500 هزار نفر نیرو را استخدام کردند.
 

 
وی ادامه داد: پیشنهاد من این بود سالی 10 هزار نفر از نیروهای خبره بورسیه یا استخدام دولت شوند و حتی در دورۀ دانشجویی نیز استخدام باشند. این‌گونه 50 سال طول می‌کشد تا معادل 500 هزارنفری که در دولت‌های نهم و دهم استخدام شدند؛ استخدام شوند، شما تصور کنید با این شرایط و حضور نخبگان، دولت چقدر کارآمد و پویا می‌شد.
 

 
میرمحمدی بیان کرد: به مدیران گفته‌ایم هر نفر باید بتوانند دو نفر از افرادی که استعداد و توانمندی دارند را پرورش و به آن‌ها میدان دهند و همیشه طوری رفتار کنند که وجدانشان راحت باشد و احساس راحتی کنند که اگر روزی یک مدیر نبود اطمینان شود که فردی هست که کارش را دنبال کند و در خدمت‌رسانی به مردم اختلال ایجاد نشود.
 

 
استاندار یزد بابیان اینکه سمپادی‌ها پشتکار خوبی دارند و مسئله، هدف، برنامه و مدیریت فرآیند اجرایی را تشخیص می‌دهند، گفت: امیدواریم بتوانیم با بهرۀ بیشتری از تمام ظرفیت‌های فکری، تجربی، علمی و آموزشی نخبگان استفاده کنیم؛ ازاین‌رو نخبگان بیان کنند در چه زمینه‌ای می‌توان از مشاوره و پشتیبانی‌های علمی آنان استفاده کرد.
 

 
میرمحمدی افزود: درواقع نگاه من عمدتاً به بخش خصوصی است و اگر این نگاه رشد کند بخش خصوصی می‌تواند توسعه و پیشرفت داشته باشد. ازاین‌رو اگر نخبگان اتاق‌های فکر و گروه‌های مشاوره‌ای در موضوعات مختلف معرفی کنند، استان نیز از پتانسیل آن‌ها برای تصمیمات و برنامه‌های دقیق‌تر استفاده می‌کند و این را توفیق خود می‌داند.
 

  
 

 وی این روزها را زمان ورود نخبگان به فعالیت‌های سیاسی، فرهنگی و اجتماعی دانست و گفت: به‌طور طبیعی نخبگان باید در دوره انتخابات نقش بارزتری ایفا کنند؛ نقش نخبگان برای داشتن شوراهای اسلامی کارآمد، دقیق، فهیم و فرهنگی و اعمال تصمیمات دقیق در مسائل شهری مهم است.
 

 
استاندار یزد اظهار امیدواری کرد: انتخاب مردم به انتخاب افرادی منجر شود که با تصمیمات فنی و دقیق مشکلاتی اعم از ترافیک، بهداشت، دغدغه‌های زیست‌محیطی رفع شود و مبلمان شهری، فضای سبز و فضای تفریحی مناسب ایجاد شود.
 

 
میرمحمدی در خصوص انتخابات ریاست جمهوری و اهمیت این انتخابات برای تعیین سرنوشت چهار سال آیندۀ کشور، افزود: در دوره‌های قبل صحبت می‌شد اگر فلانی بیاید کشور را به پرتگاه نزدیک می‌کند و خوشبختانه اکنون مردم ازنظر بلوغ سیاسی و غنای فرهنگی با گذشته متفاوت شده‌اند و طبیعی است که انتخاب‌های شایسته نیز خواهند داشت.
 

 
انتهای پیام/ ی
باشگاه خبرنگاران 36مصدوم زلزله زده تا کنون در بیمارستان بستری هستند Tue Nov 27 10:22:32 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران انتشار کتاب روزهای دل آرام در شیراز Fri Aug 11 13:32:59 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران پیامک ویژه تبریک عید سعید فطر سال 97 Thu Jun 14 11:05:13 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران فارس میزبان مسابقات سراسری قرآن کریم Tue Aug 01 16:36:34 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران اختلاف ایران و آمریکا، اختلاف بنیادی است Fri Jul 27 16:01:43 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران افتتاح 19 پروژه در حوزه ICT در استان کرمان Thu Jul 06 17:28:05 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران دیدار فرماندهان سپاه قدس با نماینده ولی فقیه در گیلان Sat Apr 21 13:40:50 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران تیر خلاص گیاهان دارویی به کیست تخمدان Sun Nov 12 14:47:20 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران ساخت خودرو با ضایعات توسط جوان ایرانی! + فیلم Sun Jan 15 12:49:35 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران آتش سوزی اتوبوس مسافربری در اتوبان تهران-قم+ تصاویر Thu May 11 12:14:08 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران قیمت ژرمن های لوکس در بازار ایران Thu Mar 09 09:20:28 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران کسب مقام نخست حفظ قرآن کریم توسط جوان ازنایی Thu Aug 31 08:15:58 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران ارائه خدمات درمانی به بیماران و مسافران نوروزی Fri Mar 22 15:39:04 IRDT 2019
باشگاه خبرنگاران حواشی سفر ستارگان بارسلونا به ژاپن + فیلم Thu Jul 13 19:07:50 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران وزیر کشاورزی تمهیدات لازم جهت عدم انتقال شیوع آنفلوانزای پرندگان را در نظر بگیرد Sun Feb 18 15:21:37 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران تبلیغ همدان در پروازهای هواپیمایی ترکیش Tue Nov 28 13:04:11 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران اجرای طرح مناسب سازی عبورومرورسالمندان درسنقروکلیایی Sat Jun 24 20:09:13 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران لوله گذاری فاضلاب ابرکوه کلید خورد Sat Sep 08 17:06:31 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران انتشار فراخوان همایش ریاضی ایران Thu Nov 08 14:23:37 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران نجات 360 مهاجر در سواحل لیبی Tue Jan 16 13:44:53 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران گرامیداشت هفتادمین سال آموزش پزشکی نوین Sun Apr 09 20:07:52 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران ارائه خدمات رایگان پزشکی در بن Sat Nov 24 13:56:12 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران افتتاح طرح‌های گاز رسانی در نی ریز Sat Feb 03 17:07:35 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران هدیه سرمربی سابق تیم ملی تکواندو ایران به امیر محمد بخشی Thu Aug 23 15:12:09 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران سلامتی که زیر تیغ جراحان از بین می‌رود Wed Jul 19 08:00:26 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران اعزام تیراندازان تربت جامی به مسابقات انتخابی تیم ملی Thu Jun 21 10:41:25 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران سخنان امام جمعه کالیفرنیا در راهپیمایی اربعین + فیلم Sat Oct 27 15:30:16 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران تصادف در جاده گلما یک کشته و 3 مصدوم بر جای گذاشت Thu Jun 29 16:05:02 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران گسترش فولاد تبریز صفر - استقلال تهران صفر + حاشیه ها Thu Apr 06 17:32:48 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران القدس العربی: توجیهات ترامپ درباره لغو تابعیت متولدان آمریکا توهین به شعور بشر است Wed Oct 31 10:18:52 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران مراسم دعای عرفه در تپه نورالشهدا شیراز Tue Aug 21 21:48:24 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران قدرت کوروت جدید 2020 بیش از حد زیاد است! Fri Mar 15 20:42:26 IRST 2019
باشگاه خبرنگاران بازگشت عصر حجر در خیابان های فلوریدا! +تصاویر Mon Nov 19 10:43:46 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران امداد رسانی به 46 حادثه در نیمه دوم مهرماه Mon Oct 22 18:58:53 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران مشاکت 10 هزار خیر در طرح‌های مختلف کمیته امداد شهرستان دیر Wed Jun 27 19:28:24 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران فرمانده جدید نیروی‌انتظامی خراسان‌رضوی منصوب شد Mon Aug 14 13:12:32 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران سارقان موبایل قاپ پایتخت به دام افتادند Wed Jan 02 13:09:20 IRST 2019
باشگاه خبرنگاران افتتاح 33 طرح در حوزه‌های مختلف صنعت، کشاورزی، آب و عمران روستایی Sat Jan 26 09:59:05 IRST 2019
باشگاه خبرنگاران یزدی ها بهترین‌های فوتبال ساحلی کشور Tue Jul 24 17:50:24 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران با سفر به شهرستان بجنورد دوره قاجار را تجربه کنیم Mon Mar 25 10:30:03 IRDT 2019
باشگاه خبرنگاران ممنوعیت صادرات تخم مرغ دردسر ساز شد Tue Feb 12 15:36:53 IRST 2019
باشگاه خبرنگاران پیش بینی بارش برف و باران و وزش باد در مازندران Sat Jan 20 08:36:33 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران جشنواره ‌ها محل دیده شدن استعدادهای آینده کشور است Tue May 15 21:15:01 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران اما و اگرهای هندبال در استان زنجان Wed Feb 15 13:46:36 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران تلاش برای بالا بردن سرانه مطالعه دراستان یزد در سال جاری Mon May 07 11:56:40 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران راه اندازی بزرگترین فروشگاه زنجیره ای در قروه Thu Feb 16 11:03:59 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران استارت تمرینات استقلالی ها از شنبه Fri Jun 23 13:10:28 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران شکست تیم ملی بسکتبال جوانان مقابل آنگولا Wed Jul 05 10:35:27 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران یک کشته در واژگونی خودروی 206 در قزوین Sat Mar 02 11:40:35 IRST 2019
باشگاه خبرنگاران کمانداران اصفهانی از مسابقات قهرمانی کشور صاحب دو نشان شدند Sat Jan 27 16:53:44 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران تجلیل از امداد گران جمعیت هلال احمر سیریک Sat May 12 12:22:46 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران عطوان: بازگشایی نمایشگاه بین‌المللی دمشق نشان داد طرح سرنگونی دولت سوریه دچار شکستی بزرگ شده است Sat Aug 19 11:44:51 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران کارزار سناتور‌های آمریکا برای پایان دادن به جنگ‌های بی‌پایان این کشور Tue Mar 05 23:52:37 IRST 2019
باشگاه خبرنگاران اوقات شرعی سه 12 اردیبهشت ماه به افق زاهدان Tue May 02 00:02:17 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران با تحلیف رئیس‌جمهور دوره جدیدی در حیات سیاسی گشوده می‌شود Sat Aug 05 17:30:37 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران ایجاد مجتمع تخصصی تصادفات در قم/دستگیری عاملان تصادفات ساختگی در قم Mon Aug 20 14:31:55 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران ادارات3 شهرستان تعطیل است Sun Jan 21 10:34:38 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران هافبک سابق تیم فوتبال استقلال در عمان Tue Jul 17 11:11:10 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران روزنامه هدف - 22 شهریور Wed Sep 13 01:31:33 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران دلار در سراشیبی سقوط Sat Mar 16 10:51:23 IRST 2019
باشگاه خبرنگاران برف روبی راه های روستایی استان همدان Mon Feb 13 12:04:04 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران عکس/ شگفت انگیز ترین اثر هنری جهان! Mon Jan 02 03:50:01 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران آبیاری فضای سبز با آب شرب ممنوع شد Sun Jun 03 12:59:32 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران آرشیو ملی عکس و اسناد انقلاب اسلامی Sun Jan 06 14:36:40 IRST 2019
باشگاه خبرنگاران پروازهای فرودگاه اردبیل یکشنبه 19 شهریور ماه Sun Sep 10 09:40:04 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران دبیرخانه سومین جشنواره استانی رسانه ای "ابوذر" تشکیل می شود Mon Jul 30 12:27:12 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران پرواز‌های فرودگاه‌ بندرعباس 11 مهر 96 Tue Oct 03 11:09:46 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران برپائی نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در آمل Tue Sep 12 09:55:09 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران اختصاص 750 هکتار از اراضی کشاورزی سیمرغ به کشت ذرت Tue Jul 18 14:29:59 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران لحظات پایانی ماه بندگی + فیلم Sun Jun 25 19:22:41 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران ایجاد 270 شغل از اول سال برای افراد تحت پوشش بهزیستی در خراسان رضوی Fri Jul 06 12:03:36 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران تظاهرات ضد امریکایی نمازگزاران مازندران در اعتراض به سخنان ضد ایرانی ترامپ +تصاویر Fri Sep 22 14:21:10 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران درختان خجالتی که یکدیگر را لمس نمی‌کنند+تصاویر Wed Aug 16 13:36:01 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران صفحه نخست روزنامه های اقتصادی 7 تیرماه Thu Jun 28 00:30:02 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران ادامه مسیر بزرگراه کربلا آماده انجام عملیات اجرایی می شود Mon May 07 00:04:36 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران فلامینگوها مهمان طبیعت همدان + فیلم Thu Jun 07 15:58:55 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران پراید همچنان بی رقیب در تصادفات جاده ای مازندران Mon Aug 21 15:14:08 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران واکنش رسانه های عربستانی به شکست الفتح مقابل استقلال خوزستان Mon Feb 20 22:33:03 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران با این غذاها، غروب جمعه دیگر دلگیر نیست! Fri Sep 08 16:07:01 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران رگبار شدید باران در مناطقی از استان اردبیل پیش بینی می شود Mon Jun 11 14:36:48 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران کمیسیون اروپا خواستار تحقیق فوری درباره قتل خبرنگار بلغار شد Mon Oct 08 20:41:59 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران ظرفیت بالای شهرستان دیر در صید و صیادی و پرورش آبزیان Mon Aug 13 18:13:54 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران وقتی سرانگشتان هنر در دل زمین جوانه می کارد Tue Jun 05 20:57:45 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران یک هزار مورد بستری در بیمارستان فارابی بستری و درمان شده اند Wed Jan 30 06:51:21 IRST 2019
باشگاه خبرنگاران سفر غیر منتظره وزیر خارجه آمریکا به کابل Mon Jul 09 15:14:36 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران تولید سالانه 424 تن توت فرنگی گلخانه ای درکردستان Sun May 28 13:39:33 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران افزایش 15 درصدی صدور پروانه کاربرد علامت استاندارد Wed Feb 22 10:51:27 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران پذیرش 69 هزار نفر در ستادهای اسکان گلستان Sun Mar 26 12:52:56 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران فقط 2 میلیون نفر از نرم افزارهای ایرانی استفاده کردند/تلگرام توسط آمریکایی‌ها تهدید شد Sun Jan 14 09:53:11 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران پایش شیر خام در ریگان Thu Nov 15 23:10:34 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران از هراس و آشفتگی اردوگاه اصلاح طلبان تا سناریوی شیمیایی اوباما Wed Apr 05 01:25:39 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران ولسوال نام نهاد طالبان در میدان وردک کشته شد Sat Jul 01 10:22:01 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران ورود سامانه بارشی به استان فارس Sat Jan 06 21:27:19 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران قیمت طلا و سکه در بازار امروز Tue Feb 21 10:50:57 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران تبریک اینستاگرامی علی دایی به بهانه سالروز تولد منصور پورحیدری Sun Jan 29 03:03:01 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران تشییع پیکر پدر شهید عرب زاده Tue May 29 17:27:01 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران حقیقت: میزان مصدومیت ماهینی پس از جواب ام آر آی مشخص خواهد شد Thu Sep 27 21:48:33 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران آخرین ویرایش گروه‌های کالایی برای اختصاص ارز/مشکلی در تامین مرغ وجود ندارد Sat Aug 18 20:52:09 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران نابودی طبیعت به بهانه مقابله با ریزگرد‌ها Fri Feb 15 09:01:10 IRST 2019
باشگاه خبرنگاران اکبرزاده: ورزشکاران باید از فیلتر انتخابی تیم ملی پرورش اندام رد شوند Mon Jun 19 09:48:30 IRDT 2017
تهران پرس اطلاعیه کمیته وضعیت درباره تیم های لیگ دسته اول فوتبال Sat Aug 04 11:25:00 IRDT 2018
خبرگزاری مهر دوچرخه‌سوار همدانی به اردوی تیم ملی دعوت شد Sun Jan 01 15:13:17 IRST 2017
آریا آل خلیفه و رژیم صهیونیستی رکوردار زندانی سیاسی درجهان هستند Mon Jul 02 08:14:40 IRDT 2018
فردا تاثیر سود بانکی بر بازار های مالی Tue Apr 18 15:29:47 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران پیام محمدجواد ظریف به مناسبت یکصد و بیستمین سال برقراری روابط دیپلماتیک ایران و بلغارستان Sun Sep 17 15:44:55 IRDT 2017
پارسینه علی دایی: با پول‌های هدایتی می‌شد یک استان را ساخت! Tue Mar 05 07:07:17 IRST 2019
عصر ایران افغانستان؛ خفگی 8 کارگر معدن Mon Apr 22 10:58:50 IRDT 2019
تی نیوز پروین: خدا کند پرسپولیس به حاشیه نرود Thu Aug 24 06:56:12 IRDT 2017
ایران آنلاین بلایی که فالوئرها بر سر سلبریتی‌ها می آورند Tue Jul 31 20:58:46 IRDT 2018
خبرگزاری مهر حضورکودکان زلزله‌زده استان کرمانشاه درجشنواره تئاترمنطقه‌ای زاگرس Mon Dec 18 09:36:05 IRST 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین ضوابط استفاده از فاینانس 30 میلیارد دلاری در سال 97 تعیین شد Sat Feb 17 16:50:00 IRST 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن امام سجاد(ع)؛ امامی که احیاگر فرهنگ عاشورا بود Mon Oct 16 15:01:25 IRST 2017
برنا تورم 8 ماهه امسال 22.8 درصد شد/ تغییرات قیمت 12 گروه کالایی Sat Dec 22 10:40:24 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی شانس تنها فاکتور دخیل در موفقیت یا ناکامی کهکشانی ها نیست Sun Nov 04 15:30:00 IRST 2018
واحد مرکزی خبر افزایش کشت زعفران Sat May 12 20:12:02 IRDT 2018
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی آذربایجان غربی، با حضور در انجمن نویسندگان ارومیه، با محمد صبحدل، مسول این انجمن، دیدار کرد Sun Apr 07 01:26:00 IRDT 2019
ایسکانیوز در قهرمانی‌های پرسپولیس بازیکنان نقش داشتند و سزاوارتر بودند نه من Sun Apr 14 16:25:40 IRDT 2019
خبرگزاری قدس معرفی کتاب/ لابی یهود و رئالیسم تهاجمی Sun Aug 14 12:01:54 IRDT 2016
واحد مرکزی خبر یک دختربچه چهار ساله در تیراندازی در شیکاگو زخمی شد Wed May 02 17:44:44 IRDT 2018
جماران خللی به آب‌رسانی در آذربایجان‌غربی ایجاد نشده است Mon Nov 13 20:47:51 IRST 2017
پرشین خودرو ترافیک در آزاد راه کرج-تهران سنگین است Tue Aug 29 09:08:00 IRDT 2017
ایسکانیوز برگزاری مراسم روز درختکاری در مرکز پیش دبستانی سما بافت‎ Mon Mar 06 10:43:02 IRST 2017
بی باک نیوز کوچکترین و بینظیرترین دوربین جهان را بشناسید Tue Sep 19 18:01:01 IRDT 2017
تی نیوز ادعای خبرنگار اسپانیایی: شاید کواچیچ فیکس شود Wed Apr 04 01:21:30 IRDT 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن ثبت‌نام مراسم اعتکاف در خراسان‌جنوبی Mon Apr 03 08:46:22 IRDT 2017
فرادید امیر علی اکبری: نه شیرم و نه غول، من امیرعلی‌ام Tue Aug 08 11:50:27 IRDT 2017
اتاق خبر چطور بسته اینترنت خود را راستی‌آزمایی کنیم؟ Mon Dec 18 09:56:02 IRST 2017
ای سی تی پرس گوشی جدید لنوو، ارزان‌تر اما قدرتمند Thu Nov 22 02:52:00 IRST 2018
میزان از برانکو خواهش می‌کنم به مسلمان و رسن بازی بدهد/ هر کسی دلش با پرسپولیس نیست همان بهتر که برود Wed Apr 11 11:22:18 IRDT 2018
روزنامه آرمان روابط عمومی امثال من مانع تغییر علوم انسانی نبودیم Tue May 22 19:42:22 IRDT 2018
میزان اعتراضات در الجزیره وارد چهارمین هفته شد Mon Mar 18 17:43:10 IRST 2019
خبرگزاری مهر نفت ونزوئلا روانه آسیا می‌شود Wed Aug 16 14:13:23 IRDT 2017
خبرگزاری مهر تساوی استقلال خوزستان برابر الهلال در نیمه اول Wed May 31 00:58:55 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم روحانی برای نامزد پوششی «جهانگیری» و «نوبخت» را توصیه کرد Sat Dec 23 11:54:09 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران تمرکززدایی سینماها از چهارباغ اصفهان Tue Jun 26 13:18:15 IRDT 2018
افکارخبر اجرای طرح هدفمندی یارانه ها دردسر ساز شد Sat Oct 07 20:23:18 IRST 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن پدافند غیر‌عامل فطری‌ترین عنصر دفاعی در ذات بشر است Wed Oct 31 13:23:22 IRST 2018
آنا اصلا حاج حسین یکتا را نمی‌شناختم/ 14 بار بازنویسی در سه سال موجب قوت کتاب شد Tue Jul 24 00:33:00 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم تیم‌های نزاجا و قصر فیروزه فینالیست شدند Wed Sep 13 19:44:22 IRDT 2017
برنا واکنش قاسمی به تمدید تحریم‌های حقوق بشری ایران Wed Apr 12 14:38:31 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم ایلام| بعید است دولت به رای دستگاه قضایی برای فیلترینگ تلگرام تمکین نکند Tue May 01 19:39:35 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم اینیستا در فکر رفتن به چین Fri Feb 16 16:30:31 IRST 2018
نسیم بهاری پیشنهاد اول استغفا است Wed Dec 20 08:16:55 IRST 2017
خبرگزاری مهر یک میلیون کتاب قاچاق کشف شده است/تشکیل کارگروه صیانت از نشر Tue Jan 08 12:35:26 IRST 2019
صبح تهران پذیرایی خونین شکارچیان عراقی از آهوان ایران +تصاویر Tue Sep 26 09:58:15 IRST 2017
فرادید قیمت امروز خودرو Tue Nov 06 08:28:45 IRST 2018
عصر ایران یوگا کمر درد را کاهش می‌دهد Sun Jan 15 07:34:05 IRST 2017
خبرگزاری فارس تیم شمشیربازی اسلحه سابر مازندران سوم کشور شد Sat Aug 05 12:53:00 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران ورق بورس برگشت Wed Nov 14 13:50:45 IRST 2018
روزنامه شهروند احتمال برکناری لوکا بوناچیچ Sun Sep 10 04:30:00 IRDT 2017
آفتاب ایران بازرسی بهاری از داروخانه های تهران/191میلیارد ریال داروی مکشوفه Thu Aug 02 11:01:14 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی نخستین کاروان راهیان نور دانشجویی هرمزگان عازم مناطق جنگی جنوب شد Thu Mar 02 14:00:00 IRST 2017
صبح تهران پست تلخ بهاره رهنما با تصویری از خشایار الوند + عکس Sat Mar 02 17:04:52 IRST 2019
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین نیم نگاه جوانترین مربی بوندس لیگا به نیمکت بایرن مونیخ! Tue Sep 12 17:26:18 IRDT 2017
خبرگزاری مهر پیام تبریک هاشمی به وزیر بهداشت Mon Feb 04 19:33:43 IRST 2019
عصر ایران دستور تخلیه 3 روستای شادگان صادر شد Sat Apr 13 22:59:01 IRDT 2019
تی نیوز رضا داودنژاد به آهنگ «لکنت» بنیامین زرشک طلایی داد Wed Aug 09 15:51:13 IRDT 2017
آی تی نا اخبار بی‌طرفانه به‌وسیله هوش مصنوعی؟ Sun Apr 08 14:35:36 IRDT 2018
خرداد نیوز رییس اتحادیه مشاوران املاک نامزد انتخابات شورای شهر شد Thu Mar 23 11:02:46 IRDT 2017
ایران آنلاین تصمیم آمریکا درباره قدس موجب تشویق تروریسم می شود Thu Dec 21 20:26:12 IRST 2017
خبرگزاری شبستان ختصاص منابع صندوق توسعه ملی برای توسعه مناطق محروم و بهبود وضعیت حمل و نقل شهری Sat Feb 17 17:36:00 IRST 2018
آفتاب ایران یک جوان سی ساله در دریای خزر غرق شد Fri Aug 03 15:30:08 IRDT 2018
آنا استقلال بابرزای تمرین کرد Mon Nov 06 21:57:00 IRST 2017
تی نیوز چین حساب های ایرانیان را مسدود کرد Mon Aug 07 15:27:40 IRDT 2017
خبرگزاری فارس دشمن به دنبال گسست بین حوزه و آموزش و پرورش/ انتقاد معاون پرورشی آموزش و پرورش فارس از بی‌توجهی برخی اعضا به جلسات ستاد Tue May 02 15:07:00 IRDT 2017
خبرگزاری مهر آزاد و فرنگی‌کاران برتر مشخص شدند/ 2 طلا و 3 برنز به ایران رسید Mon Feb 26 09:12:43 IRST 2018
پارسینه حریق در انبار نمایشگاه بین‌المللی تهران Sun Jul 30 10:46:11 IRDT 2017
جماران طبیبیان مطرح کرد: تصحیح یارانه ها برنامه نمی خواهد؛ «اراده» می خواهد/ دلیل غیبت در جلسه رئیس جمهوری با اقتصاددانان Tue Oct 23 12:12:02 IRST 2018
تجارت نیوز موضع آلمان درباره تجارت با ایران Tue Aug 07 06:35:47 IRDT 2018
تی نیوز استقلال-الهلال؛ جدال حیثیتی به دور از دغدغه ی صعود Sun Apr 15 11:56:15 IRDT 2018
ایستا نیوز حذف دلار از تجارت ایران و روسیه Thu Apr 19 10:36:54 IRDT 2018
انتخاب تصحیح و نمره دهی برگه‌های امتحانی دبیرستانی‌ها از دی ماه الکترونیک می‌شود Fri Dec 07 10:52:44 IRST 2018
اقتصاد آنلاین آشنایی با شاسی بلند مازراتی؛ "Levante" +فیلم Tue Sep 05 12:26:19 IRDT 2017
روزنامه دنیای اقتصاد سلفی موجب مرگ جوان زاهدانی شد Fri Jan 19 21:34:55 IRST 2018
برنا پیام مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی به مناسبت روز جهانی کار و کارگر Tue May 02 18:25:01 IRDT 2017
تین کلنگ‌زنی پروژه راه فرعی روستای بلندو- سودرو Sun Jul 15 17:05:43 IRDT 2018
جماران درخواست پرویز پرستویی از سازمان محیط زیست هرمزگان پس از انتشار یک فیلم دلخراش Sat Apr 28 16:05:22 IRDT 2018
پایگاه خبری الف علیزاده‌طباطبایی: دادگاه «محمدعلی طاهری» برگزار شد Tue Mar 07 17:29:57 IRST 2017
جماران صدرنشینی لیورپول با هت تریک فرعون Sat Dec 08 18:14:13 IRST 2018
روزنامه قانون جریان مشکوک در سینمای ایران Mon May 07 11:20:00 IRDT 2018
نامه نیوز 95 امضا برای طرح سوال از رئیس جمهور/ نمایندگان تعهد دادند که امضاها را پس نگیرند Sat May 19 10:16:44 IRDT 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن آیه‌نگاشت/ رحمتش را به هرکه بخواهد می‌بخشد Thu Mar 28 22:08:58 IRDT 2019
تی نیوز فقط پدرانی که دختر دارند بخوانند Tue Jul 18 20:46:18 IRDT 2017
روزنامه دنیای اقتصاد رهبر انقلاب در جمع خدمتگزاران مسجد جمکران: قوام حیات معنوی انسان به تذکّر و توسّل و خشوع و ذکر است Sun Apr 21 16:00:51 IRDT 2019
واحد مرکزی خبر ترکیه: همه پرسی جدایی کردستان عراق خطرناک است Tue Aug 29 17:28:21 IRDT 2017
تی نیوز تازه های خودرو / والکری ، ابرخودرویی فوق پیشرفته Tue Aug 08 14:14:05 IRDT 2017
صراط داماد نعمت زاده متهم بزرگ نفتی کیست؟!+عکس Sat Mar 09 12:37:40 IRST 2019
خبرگزاری جمهوری اسلامی پیش بینی کاهش 50 درصدی قاچاق کالا و ارز در سال جاری Wed Apr 19 18:24:00 IRDT 2017
یک ورزش برتری لهستان مقابل ژاپن به روایت تصویر Thu Jun 28 20:24:36 IRDT 2018
عصر ایران فرانسه انتصاب سفیر خود را در تهران به تعویق می اندازد Tue Oct 02 17:16:36 IRST 2018
اعتدال چالش جدید سفرهای خارجی Fri Aug 10 12:26:37 IRDT 2018
خبر خودرو عمر «ازدواج سفید» در ایران Wed Aug 15 10:17:04 IRDT 2018
بولتن نیوز احیای 5 هزار واحد صنعتی در راستای سیاست رونق تولید است Sun Mar 05 10:39:51 IRST 2017
بهار نیوز «مارموز» در سینماها چه می‌کند؟ Sun Dec 16 16:45:05 IRST 2018
تی نیوز همگرایی مسئولین ابتدایی ترین نیاز توسعه و پیشرفت Wed Aug 02 17:26:13 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر ساخت نخستین شهرک آبزیان Sun May 27 10:31:52 IRDT 2018
تدبیر 24 هزینه بر جریان اصلاحات Sat Jul 22 19:01:09 IRDT 2017
جهان نیوز حق بیمه قرارداد مانعی بر سر راه تولید Sun Jun 10 12:42:53 IRDT 2018
ساعت24 آیت‌الله علم‌الهدی: نیروی هوایی قبل از انقلاب تحت سلطه و آموزش آمریکایی‌ها بود Thu Feb 07 12:41:13 IRST 2019
صراط در «محله گل و بلبل» آتش به اختیار عمل کردیم Sat Aug 12 09:31:17 IRDT 2017