باشگاه خبرنگاران - Tue Apr 18 23:25:25 IRDT 2017 نمایش خبر

همت مؤثر نخبگان در آگاه کردن مردم برای انتخابی شایسته

به گزارش خبرنگار
  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از 
 یزد؛ سید محمد میرمحمدی استاندار یزد گفت: همت نخبگان در آگاه کردن مردم برای انتخابی شایسته مؤثر است زیرا نخبگان دارای ویژگی‌هایی هستند که جامعه به آنان اعتماد می‌کند و از آنان تأثیر می‌گیرد و انتظار دولت نیز این است که نخبگان در آگاه‌سازی جامعه نقش‌آفرین باشند.
 

  
 

  وی بابیان اینکه در فرآیند انتخاب شایسته، ملت بسیار کمک‌کننده هستند، اظهار امیدواری کرد مشارکت در انتخابات حداکثری باشد تا اقتدار ملی افزایش یابد؛ ملت ما در دنیا وجهۀ انسجام و اتحاد خود را به‌خوبی منعکس کند و انسجام ملی و اتحاد ملت در محاسبات دشمنان و کشورهایی که چشم طمع دارند دخیل شود زیرا اگر احساس شود در کشورها نزاع است دشمنان درنگ نمی‌کنند و به سمت جنگ و خون‌ریزی می‌روند و شاهد هستیم در برخی کشورها این اتفاق افتاده و خسارت را هم مردم داده‌اند.
 

  
 

 استاندار یزد در دیدار با اعضای انجمن سمپاد بابیان اینکه هیچ محدودیتی برای هیچ‌یک از سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در استان نیست، بیان کرد: خوشبختانه استان در همۀ موارد، به‌جز مسکن، میانگین کشوری شاخص‌ها را داراست که این رشد و پویایی نشان‌دهندۀ سرمایه انسانی است.
 

  
 

 سید محمد میرمحمدی در دیدار با اعضای انجمن دانش‌آموختگان مدارس استعدادهای درخشان، عدم گرایش به فعالیت‌های مشارکتی را یکی از ضعف‌های بزرگ دانست و گفت: قدمت انجمن نشان از انسجام اعضای آن و احساس مسئولیت آن‌ها دارد و وجود انجمن‌هایی مانند سمپاد نیز مقدماتی برای افزایش فرهنگ مشارکتی است که اگر جنبۀ هم‌افزایی نیز پیدا کند در نوع خود ارزشمند است.
 

 
استاندار یزد دراین‌باره که نخبگان تحت آموزش قرار گیرند و تسهیلاتی برای نقش‌آفرینی آنان فراهم شود، گفت: انجمن‌ها باید دارای برنامه باشند و نوع آموزش‌های موردنیاز خود را با توجه به شرایط روز دنیا تعیین کنند تا مسیر حرکت مشخص شود و بدانیم از کجا به کجا برویم تا برنامه‌های لازم تدارک دیده شود.
 

 
میرمحمدی در خصوص استمرار نخبه پروری بیان کرد: در مسیر توسعۀ فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و توسعۀ همه‌جانبه کشور همۀ استان‌ها باید بتوانند از نخبگان خود استفاده کنند و معتقدیم در این میان، نیروهای سمپاد باید منشأ اثرات ارزشمندی باشند و غیرازاین انتظار نیست.
 

 
استاندار یزد تفاوت‌های نخبگان با سایر افراد را در ویژگی‌های آنان دانست و افزود: به نظر می‌رسد نخبگان ازنظر سطح علمی، حل مسئله، ارائۀ ایده و راهکار متفاوت هستند؛ ازاین‌رو، هر مدیر و مسئولی از چنین پتانسیلی برای توسعه استفاده خواهد کرد.
 


میرمحمدی در مورد به‌کارگیری نیروهای سمپاد در سطوح تأثیرگذار استان، گفت: خوشبختانه نیروهای سمپاد در مسئولیت‌های مختلف و مراکزی مانند پارک علم و فناوری، دانشگاه یزد، اداره کل فناوری اطلاعات و ارتباطات و واحدهای بخش خصوصی این افراد حضور دارند و نقش‌آفرینی می‌کنند؛ بااین‌حال، درصورتی‌که امکان نقش‌آفرینی بیشتر نخبگان وجود دارد به استان اعلام شود و بدون تردید استان نیز استقبال می‌کند. 

 وی دراین‌باره که انجمن سمپاد باید بیش‌ازپیش موردتوجه قرار گیرد، بیان کرد: معتقدیم انسان در هر موقعیتی باید در حال رشد باشد و معتقدیم باید به افرادی که هدفمند رشد کرده‌اند بها داد تا منشأ اثر باشند.
 

 
استاندار یزد گفت: به نظر من، اینکه نیروهای نخبۀ ایران در بیرون کشور باشند جای نگرانی ندارد و ایرانیان باید در سطح جهانی منشأ اثر باشند، زیرا تفکر مکتب اسلام محدود نیست و رسالت مسلمانان نیز در قبال همۀ بشریت است و فرمان خداوند نیز همین است. ازاین‌رو، ما باید با نگاهی بلند به همۀ مسائل توجه کنیم و محدودیت‌ها را از خود دور کنیم زیرا هرچه احساس محدودیت کنیم به این معناست که خودمان خود را محدود کرده‌ایم.
 

 
میرمحمدی افزود: نخبگان باید این موارد را در نظر بگیرند و ترویج کنند و این ترویج نباید صرفاً جنبۀ دولتی داشته باشد بلکه نخبگان باید هرجایی که هستند دیگران را به تحرک وا‌دارند و فعالیت کنند.
 

 
وی بابیان اینکه نخبگان باید به‌گونه‌ای رفتار کنند که دیگران به دنبال آن‌ها بروند و نه اینکه آن‌ها دیگران را نیازمند خود کنند، گفت: باید به‌گونه‌ای باشد که از وجود نخبگان نعمت‌هایی ببارد که دیگران به سراغ آن‌ها بیایند.
 

 
 
 

 استاندار یزد اقتصاد مقاومتی را رویکردی دانست که درصدد رفع مشکلات است و افزود: قبل از انقلاب نفت را می‌فروختیم و تحت حمایت آمریکا بودیم، آن‌ها کار می‌کردند و اندک چیزی به ما می‌دادند؛ آن هنگام ما احساس مشکل نمی‌کردیم و رسانه‌ها نیز همه‌چیز را بهشت برین تلقی می‌کردند و برای همین بود که برای رفع مشکلات خود اقدامی نمی‌کردیم.
 

 
میرمحمدی ادامه داد: خوشبختانه در نظام جمهوری اسلامی آزادی برقرار شد و فرصت فراهم آمد که همه نظر دهند و برای تحقق اهدافشان تلاش کنند؛ پس از انقلاب که کشور با مشکلاتی مواجه شد، همه درصدد رفع مشکلات برآمدند و مجموع این‌ها سبب شد پیشرفت‌های وسیعی حاصل شود.
 

 
وی گفت: تا هنگامی‌که ما را تحریم نکرده بودند و قیمت نفت را پایین نیاورده بودند، متوجه نبودیم و حال که می‌خواهیم روی پای خود بایستیم به‌سوی شناسایی مشکلات و رفع آن‌ها برآمده‌ایم.
 

 
استاندار یزد ادامه داد: اکنون اقتصاد وابسته و تک‌قطبی را به اقتصادی که پایه‌اش دانش باشد تغییر داده‌ایم و به‌گونه‌ای عمل کرده‌ایم که فعالیت‌های ما پاسخ‌گوی نیازهای ضروری داخل و خارج باشد؛ کارها رقابت‌پذیر شود؛ کیفیت بالا رود؛ برند داخلی و جهانی داشته باشیم و به سویی حرکت کنیم که نسبت به اتفاقات نابهنگام اقتصادی مقاومت بیشتری داشته باشیم.
 

 
میرمحمدی افزود: وضع کشورهای مختلف را شاهدیم؛ ما نمی‌خواهیم آن مسیرها را برویم بلکه با ملاک قرار دادن اقتصاد مقاومتی، به‌سوی اقدام و عمل رفته‌ و یک سال نیز تمرین کرده‌ایم تا شرایطی را که به‌سوی تعطیلی بسیاری از واحدهای صنعتی، شرایط غیررقابتی و فروپاشی بازارها می‌رفت، تغییر دهیم و شرایطی را فراهم کنیم که واحدهای صنعتی فعالیت‌های خود را با آرامش و سرعت بیشتری دنبال کنند.
 

 
وی به رویکرد دانش‌بنیان در اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و گفت: مراکز متعددی اعم از مرکز شتاب‌دهی و منطقۀ ویژه علم و فناوری در ارتباط با فعالیت‌های نخبگی ایجادشده که هدف در این مراکز ارائۀ راهکار است.
 

 
استاندار یزد بابیان اینکه هیچ محدودیتی برای هیچ‌یک از سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در استان نیست، بیان کرد: خوشبختانه استان در همۀ موارد، به‌جز مسکن، میانگین کشوری شاخص‌ها را داراست که این رشد و پویایی نشان‌دهندۀ سرمایه انسانی است.
 

 
میرمحمدی سرمایه انسانی را منشأ همۀ تغییرات و تحولات دانست و افزود: نیروهای انسانی هستند که بافکر و اندیشه‌شان نیازهایی که نبوده را زایش می‌کنند و اسباب توسعه و عمل می‌شوند.
 

 
استاندار یزد بیان کرد: برای استفاده از نیروهای مستعد به معاون اول رئیس‌جمهوری پیشنهادی دادم تا افرادی که ازنظر استعداد و هوش و ذکاوت ارجحیت دارند باهدف استخدام در دولت بورسیه شوند و مثال هم زدم که در دوره ریاست‌جمهوری آقای احمدی‌نژاد رسماً 500 هزار نفر نیرو را استخدام کردند.
 

 
وی ادامه داد: پیشنهاد من این بود سالی 10 هزار نفر از نیروهای خبره بورسیه یا استخدام دولت شوند و حتی در دورۀ دانشجویی نیز استخدام باشند. این‌گونه 50 سال طول می‌کشد تا معادل 500 هزارنفری که در دولت‌های نهم و دهم استخدام شدند؛ استخدام شوند، شما تصور کنید با این شرایط و حضور نخبگان، دولت چقدر کارآمد و پویا می‌شد.
 

 
میرمحمدی بیان کرد: به مدیران گفته‌ایم هر نفر باید بتوانند دو نفر از افرادی که استعداد و توانمندی دارند را پرورش و به آن‌ها میدان دهند و همیشه طوری رفتار کنند که وجدانشان راحت باشد و احساس راحتی کنند که اگر روزی یک مدیر نبود اطمینان شود که فردی هست که کارش را دنبال کند و در خدمت‌رسانی به مردم اختلال ایجاد نشود.
 

 
استاندار یزد بابیان اینکه سمپادی‌ها پشتکار خوبی دارند و مسئله، هدف، برنامه و مدیریت فرآیند اجرایی را تشخیص می‌دهند، گفت: امیدواریم بتوانیم با بهرۀ بیشتری از تمام ظرفیت‌های فکری، تجربی، علمی و آموزشی نخبگان استفاده کنیم؛ ازاین‌رو نخبگان بیان کنند در چه زمینه‌ای می‌توان از مشاوره و پشتیبانی‌های علمی آنان استفاده کرد.
 

 
میرمحمدی افزود: درواقع نگاه من عمدتاً به بخش خصوصی است و اگر این نگاه رشد کند بخش خصوصی می‌تواند توسعه و پیشرفت داشته باشد. ازاین‌رو اگر نخبگان اتاق‌های فکر و گروه‌های مشاوره‌ای در موضوعات مختلف معرفی کنند، استان نیز از پتانسیل آن‌ها برای تصمیمات و برنامه‌های دقیق‌تر استفاده می‌کند و این را توفیق خود می‌داند.
 

  
 

 وی این روزها را زمان ورود نخبگان به فعالیت‌های سیاسی، فرهنگی و اجتماعی دانست و گفت: به‌طور طبیعی نخبگان باید در دوره انتخابات نقش بارزتری ایفا کنند؛ نقش نخبگان برای داشتن شوراهای اسلامی کارآمد، دقیق، فهیم و فرهنگی و اعمال تصمیمات دقیق در مسائل شهری مهم است.
 

 
استاندار یزد اظهار امیدواری کرد: انتخاب مردم به انتخاب افرادی منجر شود که با تصمیمات فنی و دقیق مشکلاتی اعم از ترافیک، بهداشت، دغدغه‌های زیست‌محیطی رفع شود و مبلمان شهری، فضای سبز و فضای تفریحی مناسب ایجاد شود.
 

 
میرمحمدی در خصوص انتخابات ریاست جمهوری و اهمیت این انتخابات برای تعیین سرنوشت چهار سال آیندۀ کشور، افزود: در دوره‌های قبل صحبت می‌شد اگر فلانی بیاید کشور را به پرتگاه نزدیک می‌کند و خوشبختانه اکنون مردم ازنظر بلوغ سیاسی و غنای فرهنگی با گذشته متفاوت شده‌اند و طبیعی است که انتخاب‌های شایسته نیز خواهند داشت.
 

 
انتهای پیام/ ی
باشگاه خبرنگاران گذر فرهنگ و هنر میزبان منجمان و علاقمندان به نجوم Fri Apr 27 15:08:02 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران دورزدن رجیستری با واردات چمدانی/ ورود 5 هزار گوشی مسافری با یک گذرنامه! Sun Jun 24 12:13:14 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران اشرف غنی از خانواده های قربانیان حمله هوایی «قندوز» عذرخواهی کرد Thu May 17 09:29:28 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران ده سال زندان و جریمه سنگین؛ مجازات معترضان ترامپ Mon Jan 23 19:14:30 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران پروژه ایرانوم افتخار ملی کشور است Mon Jan 08 16:26:29 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران همکاری قرارگاه خاتم با دولت تا بهبود کامل وضعیت کیفی و پایداری آب شرب در خوزستان Thu Jul 05 10:39:13 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران انتخاب اراک به عنوان شهر دوستدار سالمند استان مرکزی Sat Sep 16 14:48:36 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران مصاف برق جدید و پدیده مشهد در دیداری تدارکاتی Mon Jul 17 18:33:09 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران حمله حیوانات وحشی به یک گله دام در راور Tue Jul 04 17:13:07 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران پلمب سه واحد آلاینده معدنی در مازندران Tue Dec 26 12:26:43 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران افتتاح مخزن آب روستای احمد آباد انار Wed Feb 14 13:51:34 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران برگزاری چهارمین جلسه کارگروه توسعه صادرات غیر نفتی Tue Dec 04 13:17:08 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران سفر مجانی به فرنگ از کیسه دولت + صوت Wed Jul 04 09:39:39 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران سومین دوره مسابقات بین المللی پله نوردی Fri Dec 07 18:47:37 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران خطر مرگ با مصرف زیاد نمک به سراغتان می‌آید Mon Nov 05 13:27:13 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران دشمن شماره یک ملت ایران، آمریکاست/ متاسفانه می‌خواهند مشکلات کشور را به نام نیرو‌های انقلاب و نظام بیاندازند Wed Nov 21 20:44:40 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران تراکتور برای جذب دنیزلی به مشکل خورد Thu Jan 11 14:13:56 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران شرکت فروشنده دوربین‌های مدار بسته تعزیر شد /گرانفروشی به بهانه بالا رفتن قیمت ارز Mon Sep 10 16:54:25 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران دیدار تیم‌های فوتبال وست برومویچ و چلسی Sat May 13 10:51:58 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران قیمت سکه و ارز بیست ودوم آبان ماه Mon Nov 13 12:10:06 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران معرفی اعضای کمیته فنی رقابت های کشتی نوجوانان قهرمانی کشور Tue Jan 15 09:34:12 IRST 2019
باشگاه خبرنگاران آخرین جزییات از انفجار معدن زغال سنگ/دستیابی به پیکر 13 معدن کار دیگر /+تصاویر Mon May 08 07:54:51 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران هزینه سنگین امحاء پسماندهای بیمارستانی بر دوش شهرداری تهران Thu Jul 20 08:00:01 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران شهرستان پارس‌آباد میزبان خادمان امام رضا(ع) Thu Aug 03 12:31:10 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران دانلود Pulsar Music Player Pro 1.6.1 build 82 ؛ برنامه پخش کننده موزیک Fri Jan 05 13:01:01 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران آتش نشانان همدانی 7 نفر را نجات دادند Mon Oct 29 09:27:41 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران اجرای فاز دوم حمایت از خانواده‌های کودکان بازمانده از تحصیل در اولویت قرار دارد Tue Sep 19 04:00:02 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران زمین لرزه لیکک را لرزاند Tue Apr 04 10:13:53 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران داعش بار دیگر ایران را به انجام عملیات تروریستی تهدید کرد Thu Aug 10 00:01:26 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران تشییع پیکرلاله‌های گمنام فردا در میبد Sat Feb 17 20:48:37 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران آکف علی اف:در جام جهانی تیم ایران شایستگی پیروزی مقابل روس ها را داشت Wed Mar 22 22:39:22 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران خانه های حیرت انگیزی که با دست ساخته شدند+تصاویر Mon Oct 02 20:00:49 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران شوخی جالب مجید صالحی با پزشکان Tue Oct 31 14:03:16 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران استخدام کارشناس کشاورزی در یک شرکت واردکننده نهاده‌های کشاورزی Thu Aug 09 12:01:01 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران اندیشه امام خمینی(ره)، راهگشا است Thu May 17 14:26:34 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران توصیه‌هایی برای افرادی قادر به هضم لاکتوز نیستند Mon Feb 26 11:35:52 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران ترفند جالب یک مداح برای ندیدن پهلوی Tue May 08 09:49:22 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران لاکچری‌ترین غذاهای جهان در آینده‌ای نزدیک Sun Oct 07 13:51:17 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران برگزیده شدن خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان مرکز خلیج فارس در جشنواره تولیدات مراکز استان‌های صداوسیما Sun Aug 26 09:51:09 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران آب چاه زمزم سالم است Fri Aug 18 12:13:31 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران هیچ گره ترافیکی با بازگشایی مدارس در پایتخت نداشتیم Sun Sep 23 10:47:00 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران آموزش 1000 نفر کردستانی در قالب طرح 1451 Mon May 22 13:58:12 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران فروردین 96 و آمار تماشاگران تعدادی از تالارهای نمایشی Sun Apr 23 15:00:12 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران واکنش سایت فیفا به پیروزی ساحلی بازان ایران/ تمجید از پیمان حسینی Fri Apr 28 09:58:15 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران رده بندی لیگ های فوتبال آسیا اعلام شد/ احتمال کاهش سهمیه آسیایی ایران+ عکس Mon Jul 10 13:35:01 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران هلاکت 5 قاچاقچی/ کشف 419 کیلوگرم موادمخدر Tue Feb 21 18:59:25 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران حمله نیوشا ضیغمی به صدف طاهریان Fri Dec 15 11:22:01 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران قیمت تسمه در بازار Sat Apr 08 15:08:24 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران ثبات قیمت میوه و تره بار در بازار بجنورد Wed Sep 27 10:26:36 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران مغایرت مدل فعلی توزیع یارانه ها با اهداف اولیه/منابع یارانه ها ثروت و سرمایه مردمی هستند Wed Jan 17 08:36:01 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران طراحی دوباره اپلیکیشن توئیتر برای iOS Mon Nov 26 21:01:08 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران منصوریان نظاره گر تمرین امید هاى استقلال Mon Jun 19 18:02:16 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران تصویب 45 طرح پشتیبان برای ایجاد اشتغال در شهرستان اهر Wed Jan 17 13:36:00 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران نخستین پیروزی آلمان در لیگ جهانی والیبال نشسته Sat Apr 21 17:10:02 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران وضعیت جوی قم 28/ 7/ 1397 Sat Oct 20 08:25:20 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران زائری که بدون پا به راهپیمایی اربعین رفته است +فیلم Fri Nov 02 21:00:02 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران فعالیت یک هزار دستگاه تاکسی در ایام نوروز Thu Mar 23 11:36:04 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران آنچه در مورد تعیین مهر باید بدانید Thu Apr 06 08:10:47 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران برگزاری نشست تخصصی سند 20 ساله شهرداری در شیراز Sat Jun 30 13:27:50 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران تروریسمِ صهیونیستی بازنده اصلی تحولات منطقه است Wed Aug 01 22:01:03 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران اکران خصوصی پر طمطراق «آباجان» به یاد علی معلم Mon Mar 13 22:07:01 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران همکاری کمیته های ورزشی برای برگزاری دوره های آموزشی Mon Jun 19 12:44:12 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران سفیران امام رضا (ع) به قاره آفریقا رسیدند + فیلم Wed Aug 02 15:26:20 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران وزیر صنعت، معدن تجارت وارد استان یزد شد Tue Jul 18 09:07:40 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران بدون تعارف با همرزم سردار سلیمانی از سربازی در گارد جاویدان تا فرمانده گروهان غواصان کربلای 4 + فیلم Fri Jan 26 22:16:38 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران اختصاص 46 میلیارد تومان برای آبادی آبادان Sat Jul 08 14:34:52 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران سهم بزرگترین دارنده گاز طبیعی در جهان در بازار چقدر است؟ + فیلم Tue Dec 12 21:44:09 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران ازداغ سرما برپیشانی باغات تابوی خداحافظی با اشتغال همدان Mon Oct 08 09:03:42 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران اجرای دو نمایش در بندرلنگه Mon May 15 09:49:55 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران ظریف دستاوردهای سیاسی و اقتصادی زیادی برای کشور به ارمغان آورده است Wed Aug 16 12:04:03 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران رضایت زائران حسینی از نحوه برگزاری مراسم اربعین + فیلم Thu Nov 01 17:35:01 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران دیدار وزیرآموزش و پرورش با خانواده شهید دانش آموز مرادی در نطنز Tue Mar 07 11:01:25 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران عطرافشانی گلزار مطهر شهدای لردگان Wed Feb 07 07:15:33 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران توقف صدرنشین لوشامپیونه برابر باستیای قعر جدولی + فیلم Sat Feb 18 15:54:41 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران بهره مندی 776 بیمار صعب العلاج از خدمات توانبخشی کمیته امداد Wed Sep 06 12:20:17 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران برگزاری ویژه برنامه در هفته دولت Sat Aug 12 11:10:54 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران روزنامه فرانسوی: ایران، ناجی پژو سیتروئن Thu Apr 27 19:50:17 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران حادثه‌ای که با نصب علامت خطر، قابل پیشگیری بود + فیلم Wed Sep 05 11:22:49 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران اعمال محدودیت‌های رفت و آمد در جاهد‌های منتهی به شمال Wed Jan 16 08:44:52 IRST 2019
باشگاه خبرنگاران پایان هفته اول رقابت های فوتسال جام فجر بیرجند Thu Feb 16 09:29:04 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران مسؤولان باید خدمت‌گذار باشند Sun Feb 11 13:41:08 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران میز خدمت الکترونیکی در فنی و حرفه ای خوزستان راه‌اندازی شد Tue Aug 21 18:56:09 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران اوقات شرعی دوشنبه 4 دی ماه به افق اردبیل Mon Dec 25 00:01:01 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران خسارت بیش از سه میلیارد ریالی انشعاب های غیرمجاز آب آشامیدنی در مناطق روستایی استان سمنان Tue Jan 01 09:03:42 IRST 2019
باشگاه خبرنگاران وضعیت جوی سمنان Thu Feb 23 06:30:01 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران بازیکن تیم ملی با «خروس» عکس گرفت Mon May 08 19:51:36 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران معارضان محلی اجازه شکل‌گیری بندر خشک را نمی‌دهند Tue Aug 15 18:47:49 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران از دستان خونین ولیعهد تا قتل عام اشتباهی!+ تصاویر Tue Oct 23 08:43:39 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران 50 سال کار برای دفاع مقدس داریم Wed Dec 05 18:17:15 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران هشتگ "وزیر علوم" پس از جلسه رای اعتماد مجلس داغ شد Tue Aug 15 15:03:40 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران افتخاری: محرومیتی باشگاه استقلال را تهدید نمی کند Tue Sep 26 08:47:00 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران ورود جدی دادستان نیشابور به بحث ایمنی اماکن تجاری و مذهبی Thu Jan 03 14:48:53 IRST 2019
باشگاه خبرنگاران 2 روز تا جام جهانی روسیه/دژاگه غایب احتمالی تیم ملی مقابل مراکش/نام آزمون در بین پدیده‌های جام جهانی 2018 Wed Jun 13 01:52:03 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران لحظه به لحظه با اخبار حاشیه‌ای جام جهانی 2018 روسیه Wed Jun 13 10:10:28 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران بازگشت 75 هزار کلنی زنبور عسل به چهارمحال و بختیاری Thu Apr 20 15:41:05 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران سریال ما باعث شده تا ترکمن‌ها دیده شوند Mon Nov 12 09:25:47 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران پاک‌سازی محوطه‌های اماکن و بافت تاریخی یزد Sat Mar 11 09:25:16 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران نصیرزاده:وضعیت شجاعیان نامشخص است Sun Jul 15 17:47:57 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران کشف بیش از 600 کیلوگرم مواد افیونی در هرمزگان/دستگیری 33 قاچاقچی Sun Dec 30 09:40:15 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران ارسال 3 تریلر کمک‌های مردم نطنز به مناطق زلزله‌زده غرب کشور Sun Nov 19 17:29:20 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران افزایش آلاینده ازن در تهران/ لزوم کاهش فعالیت گروه‌های حساس Wed Jul 18 04:34:00 IRDT 2018
خبرگزاری مهر اعضای شورای هماهنگی روابط عمومی هیئت‌های ورزشی استان یزد معرفی شد Wed Dec 12 22:40:07 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم مردم شهرهای دیگر به هیچ وجه به کرمانشاه نروند Mon Nov 13 02:45:00 IRST 2017
واحد مرکزی خبر ساخت بزرگترین پایانه مبادلات گیاهان دارویی جنوب کشور +فیلم Wed Jan 25 08:28:42 IRST 2017
واحد مرکزی خبر دستگیری عاملان قطع عضو شهروند کرمانشاهی Sat Aug 05 11:22:32 IRDT 2017
خبرگزاری مهر برآورد میزان جابجایی پوسته زمین در مناطق زلزله زده غرب کشور Wed Nov 22 09:58:46 IRST 2017
جام نیوز عکس فتوشاپی 100سال پیش را ببینید! Sun Aug 20 21:45:00 IRDT 2017
تابناک محیط بان فارس از قصاص رهایی یافت Sat Jul 07 09:43:44 IRDT 2018
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برنامه حوزه کتاب، موضوع پنجمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان پیشوا Thu Jan 17 10:18:01 IRST 2019
میزان کشور باید برای تقلیل صادرات نفت آماده شود/ لزوم ارائه توضیحات درباره بودجه اضطراری Tue Jun 26 18:05:26 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران رشد سرمایه صندوق‌های بازنشستگی در دولت یازدهم Fri Feb 17 03:53:00 IRST 2017
جوان آنلاین نقدی بر تجویز ازدواج کودکان Mon Dec 31 17:01:03 IRST 2018
تی نیوز اگر جنگی میان ایران و متحدان منطقه ای آمریکا رخ دهد، چه اتفاقی می افتد؟ + فیلم Fri Apr 13 20:37:00 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر «آنا هنوز هم می خندد» داستان چهارم : رو به میهن Wed Jul 05 18:51:17 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن حضور قرآن‌آموزان جامعةالقرآن در ویژه‌‌برنامه وفات حضرت عبدالعظیم(ع) Sat Jul 08 13:11:20 IRDT 2017
خبرگزاری مهر اظهار تردید «جان بولتون» درباره موفقیت مذاکره با کره شمالی Tue Apr 03 11:17:15 IRDT 2018
خبرگزاری شبستان حج امسال تصمیم همه مسئولان نظام است Mon Jul 31 10:41:00 IRDT 2017
تی نیوز بازی باخت - باخت ریاض Mon Apr 16 16:23:02 IRDT 2018
خبرگزاری فارس نظارت مناسبی بر ساخت و سازها در هرمزگان صورت نمی‌گیرد Wed Feb 01 11:33:00 IRST 2017
خبرگزاری مهر کیفیّت استفاده شیعیان از وجود مبارک ولی عصر(عج) Fri Aug 03 10:01:23 IRDT 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن دشمن می‌داند که توانایی رو در رویی با ایران اسلامی را ندارد Sat Jan 12 10:40:53 IRST 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران دو میلیون زائران عراقی بدون هیچ مشکلی به ایران سفر کردند Tue Dec 25 20:47:48 IRST 2018
خبرگزاری فارس برادر مدیر ایرانی باشگاه شارلروا دستگیر شد/ بازجویی از سرمربی رضایی Wed Oct 10 14:36:04 IRST 2018
آنا مدیران و مسئولان باید در برابر نظام اسلامی تعهد اخلاقی داشته باشند Tue May 01 17:20:21 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی سفیر پیشین آمریکا: پاکستان در تلاش برای سقوط دولت کابل است Wed Jul 13 16:17:00 IRDT 2016
واحد مرکزی خبر کشف محموله‌ای با بیش از 5 هزار ساعت مچی قاچاق Tue Aug 07 16:12:19 IRDT 2018
اقتصاد ایران آنلاین روحانی سه‌شنبه به خوزستان می رود Sat May 13 17:34:33 IRDT 2017
انتخاب مدیرعامل ایران ایر: خرید 100هواپیما از ایرباس کار کوچکی نیست که برخی آن را تخریب می کنند Tue Mar 28 12:11:46 IRDT 2017
جام نیوز حرکت جالب دروازه بان برای گرفتن توپ از داور Tue Apr 04 01:00:00 IRDT 2017
روزنامه کیهان غیرت؛ جایگاه و انواع آن از دیدگاه آموزه‌های دینی( بخش اول) Mon Aug 07 18:27:12 IRDT 2017
تی نیوز پاسخ رهبری به نامه اسماعیل هنیه از بعد زمانی و محتوایی حائز اهمیت بود/محور مقاومت همچنان در منطقه پایدار است Thu Apr 05 18:02:43 IRDT 2018
تی نیوز استخدام منشی مدیر عامل، کارشناس بازاریابی، نیروی خدماتی Wed Apr 04 18:08:47 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی نگاهی به انجمنهای ادبی در مشهد Tue Jan 01 10:09:00 IRST 2019
خبرگزاری فارس کاهش ارزش لیر ترکیه رکورد زد/سقوط 9 درصدی به دلیل سیاست‌های ناکارآمد بانک مرکزی ترکیه Mon Apr 09 16:59:23 IRDT 2018
پول نیوز ساخت مجسمه های زیبا و خلاقانه با استفاده از سی دی های شکسته (عکس) Tue Jan 24 09:31:38 IRST 2017
انصاف مهندسان مشغول کارند! Mon May 14 09:30:29 IRDT 2018
انصاف محمدرضا شجریان به روایت هوشنگ کامکار Sat Sep 23 21:33:30 IRST 2017
خبرگزاری مهر شیوه‌های نوین مدیریت آب در استان همدان اجرایی شود Mon Sep 04 16:59:56 IRDT 2017
صراط لیلا؛ مادری که همچنان چشم به راه مسافر زلزله‌ است Tue Nov 14 10:49:22 IRST 2017
جماران عضو کمیسیون امنیت ملی: وزیر خارجه عربستان خواستار ملاقات با ظریف شد Fri Aug 04 22:09:48 IRDT 2017
گجت نیوز 7 مورد از مهم‌ترین و نگران‌کننده‌ترین پیشگویی های نوستراداموس Wed May 02 22:25:13 IRDT 2018
آفتاب ایران زمان و مکان اجرای موزیکال «بینوایان » مشخص شد Sat Aug 25 16:01:33 IRDT 2018
آریا راهنمای انتخاب بهترین و مناسب ترین سوتین Wed Jul 18 00:55:14 IRDT 2018
خبرگزاری مهر ایران صحنه حضوری قوی‌تر و پرشورتر/ «مرگ بر اسرائیل» طنین‌انداز شد Fri Jun 08 12:10:04 IRDT 2018
جهان نیوز خبر بد برای شجاعی و حاج‌صفی Fri Jul 21 13:43:31 IRDT 2017
روزنامه شهروند ستاره‌‌ای پارسی‌تبار از هند Sun Nov 11 03:30:00 IRST 2018
آنا بالگردهای هوانیروز آتش‌سوزی جنگل‌های مسجد سلیمان را خاموش کرد Sat Jul 01 09:31:00 IRDT 2017
خبرگزاری فارس ایران نوزدهمین کشور پرجمعیت جهان/ کاهش رقم پیش‌بینی جمعیت ایران تا سال 2030 Sun Sep 16 00:02:00 IRDT 2018
میزان بقعه شیخ صفی‌الدین اردبیلی+عکس Thu Jan 04 07:22:01 IRST 2018
پارس نیوز پیش بینی مسلمان و بیرانوند از نتیجه بازی Tue Sep 12 19:57:11 IRDT 2017
ایران آنلاین سفارش پرویز پرستویی درباره پل ورسک Wed Feb 01 13:18:10 IRST 2017
فردا پیامدهای برگزیت برای انگلیس Wed Jul 26 08:06:43 IRDT 2017
روزنامه کیهان کیهان و خوانندگان Mon Dec 17 22:00:28 IRST 2018
تابناک وضعیت مدارس بویراحمد بحرانی است Mon Jan 07 18:01:48 IRST 2019
خبرگزاری جمهوری اسلامی 30 قصابی در مشهد گوشت وارداتی عرضه می کنند Mon Nov 12 10:35:00 IRST 2018
واحد مرکزی خبر همبستگی با آمریکا؛ پاسخ سعودی‌ها به جنایات رژیم‌صهیونیستی Thu May 17 14:25:47 IRDT 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن اعلام برنامه‌های بزرگداشت سالروز ورود آزادگان به کشور در همدان Sat Aug 11 15:29:45 IRDT 2018
تیک اجرای طرح فروش سوزوکی و پژو 207i Mon Mar 06 15:25:39 IRST 2017
ایانا مرد مدعی در کوزه افتاد Mon Aug 14 12:25:19 IRDT 2017
جماران 10 تن آرد قاچاق در قزوین کشف شد Sat Aug 18 16:15:30 IRDT 2018
اقتصاد نیوز برندهای ارزشمند دنیا ازنظر مؤسسۀ اینتربرند و روش‌های ارزشیابی آن Sat Dec 08 15:49:17 IRST 2018
آنا دعوت 14 بازیکن به اردوی دهم تیم ملی والیبال نوجوانان Mon Mar 06 15:15:25 IRST 2017
همشهری آنلاین قحطی فراموش‌شده در شاخ آفریقا Mon Feb 20 21:47:30 IRST 2017
جماران نامیراییِ ذهن انسان با آپلود مغز به کامپیوتر به زودی محقق می شود! Sat Oct 07 17:14:41 IRST 2017
شفقنا وزیر دارایی اسرائیل، نام عراق را از فهرست «کشورهای دشمن» خط زد Thu Jan 10 17:06:00 IRST 2019
ورزش 11 نامجو مطلق: غیبت تیام و مصدومیت شجاعیان در شکست استقلال تاثیر گذار بود Wed May 09 17:25:14 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر خسارت زلزله به 300 واحد مسکونی Tue Dec 04 15:02:00 IRST 2018
نامه نیوز تظاهرات حامیان ترامپ در آمریکا/تصاویر Tue Feb 28 11:39:55 IRST 2017
پایگاه خبری الف تعیین تکلیف کاندیداتوری زنان در تعریف رجل سیاسی Sun Feb 12 12:43:50 IRST 2017
خبرگزاری فارس بارش سنگین برف پروازهای فرودگاه بجنورد را لغو کرد Tue Feb 14 14:17:00 IRST 2017
تابناک اخطار سازمان هواشناسی نسبت به آبگرفتگی معابر Sat Jun 02 14:15:59 IRDT 2018
دولت بهار پرواز هواپیماهای جاسوسی ناتو نزدیک مرز روسیه Tue Sep 19 17:14:00 IRDT 2017
آفتاب اسطوره فرانسوی رئال مادرید درگذشت Fri Mar 03 13:26:32 IRST 2017
بهار نیوز هسته خورشید چهار برابر سریع‌تر می‌چرخد Thu Aug 03 19:23:57 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران سید عمار حکیم به خوبی متوجه رقابت منطقه‌ای ایران و عربستان است Wed Feb 28 08:06:42 IRST 2018
خبر خودرو تخصیص ارز 4200 تومانی به واردات خودرو باید متوقف شود Wed May 30 10:38:25 IRDT 2018
ایسکانیوز رشد 57 درصدی معاملات اوراق مسکن در آذر امسال Sat Dec 30 11:19:32 IRST 2017
تابناک مراقب کدام نوع از چربی‌های خون باشیم Wed May 03 11:11:58 IRDT 2017
تابناک رئیسی نامزد مورد حمایت جبهه پایداری شد Wed May 03 11:24:28 IRDT 2017
آرا نیوز تقدیر روحانی از 19 برگزیده جشنواره فارابی/رئیس جمهور: حکمرانی شایسته، جامعه را در مسیر درست هدایت می کند Sun Jan 14 09:51:52 IRST 2018
بی باک نیوز نگاه مقتدرانه شهید حججی، بهترین جلوه اقتدار نظام اسلامی است Wed Aug 30 11:51:01 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجو بدهی عمومی ایران در دولت روحانی 5.5 برابر شد Fri Apr 21 11:10:59 IRDT 2017
انتخاب ترامپ: جمال خاشقجی ظاهرا مرده است/ پیامد دخالت خاندان سعودی بسیار شدید خواهد بود Fri Oct 19 00:07:17 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی کاهش دما و بارش برای البرز پیش بینی شد Fri Aug 31 12:30:00 IRDT 2018
تابناک قطاری که با نیروی هوا به حرکت در می آید Mon Dec 11 15:58:48 IRST 2017
خبرگزاری فارس رضایت بیش از 50 درصدی از اجرای طرح «نذر حجاب»/ توسعه و ترویج فرهنگ عفاف و حجاب با معرفی مانتوی اجتماع نوجوان Wed Aug 02 18:12:00 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن تلاوت مهدی تقی‌پور از سوره احزاب و بلد Wed May 17 08:58:40 IRDT 2017
آریا پیام تسلیت مقامات کشور درپی درگذشت مدیرعامل تأمین اجتماعی Fri Nov 16 10:07:19 IRST 2018
جام نیوز عملیات ارتش عراق در شرق الانبار Mon May 22 16:55:08 IRDT 2017
تی نیوز رفتار عجیب سوپروایزر بیمارستان با دو مامور تصادفی در آبادان Fri Apr 06 19:19:45 IRDT 2018
اقتصاد آنلاین استقبال رسمی روحانی از اردوغان +تصاویر Wed Oct 04 17:21:09 IRST 2017
پارس فوتبال بهترین گل های از راه دور سال 2018(قسمت اول) Wed Dec 26 00:44:17 IRST 2018
جماران قهرمانان ورشکار سمیرمی تقدیر شدند Fri Feb 02 09:39:13 IRST 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین مسئولان و دولتمردان به مقام شامخ شهید رحمان استکی ادای احترام کردند Wed Jun 28 14:59:22 IRDT 2017
اتاق خبر24 زندگی در جوار پارک ها ریسک ابتلا به آسم را کاهش می دهد Sun Oct 07 11:45:00 IRST 2018
خبرگزاری مهر پرداخت 18 هزار فقره تسهیلات اشتغال از ابتدای96 Sun Jun 25 04:49:03 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن برپایی دوره تربیت مربی قرآن در گلستان و سمنان Mon Dec 10 17:10:21 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران تشکر معاون ترامپ از نتانیاهو به دلیل حمایتش از حمله موشکی در سوریه Sat Apr 08 14:30:56 IRDT 2017
روزنامه دنیای اقتصاد محبوبیت پایین بانوی اول آمریکا +تصاویر Mon Jan 22 21:15:42 IRST 2018
ورزش 3 گزارش:/ رونالدو در رویای طلسم شکنی در ورزشگاه شوم Sat Mar 18 12:09:52 IRST 2017