باشگاه خبرنگاران - Tue Apr 18 23:25:25 IRDT 2017 نمایش خبر

همت مؤثر نخبگان در آگاه کردن مردم برای انتخابی شایسته

به گزارش خبرنگار
  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از 
 یزد؛ سید محمد میرمحمدی استاندار یزد گفت: همت نخبگان در آگاه کردن مردم برای انتخابی شایسته مؤثر است زیرا نخبگان دارای ویژگی‌هایی هستند که جامعه به آنان اعتماد می‌کند و از آنان تأثیر می‌گیرد و انتظار دولت نیز این است که نخبگان در آگاه‌سازی جامعه نقش‌آفرین باشند.
 

  
 

  وی بابیان اینکه در فرآیند انتخاب شایسته، ملت بسیار کمک‌کننده هستند، اظهار امیدواری کرد مشارکت در انتخابات حداکثری باشد تا اقتدار ملی افزایش یابد؛ ملت ما در دنیا وجهۀ انسجام و اتحاد خود را به‌خوبی منعکس کند و انسجام ملی و اتحاد ملت در محاسبات دشمنان و کشورهایی که چشم طمع دارند دخیل شود زیرا اگر احساس شود در کشورها نزاع است دشمنان درنگ نمی‌کنند و به سمت جنگ و خون‌ریزی می‌روند و شاهد هستیم در برخی کشورها این اتفاق افتاده و خسارت را هم مردم داده‌اند.
 

  
 

 استاندار یزد در دیدار با اعضای انجمن سمپاد بابیان اینکه هیچ محدودیتی برای هیچ‌یک از سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در استان نیست، بیان کرد: خوشبختانه استان در همۀ موارد، به‌جز مسکن، میانگین کشوری شاخص‌ها را داراست که این رشد و پویایی نشان‌دهندۀ سرمایه انسانی است.
 

  
 

 سید محمد میرمحمدی در دیدار با اعضای انجمن دانش‌آموختگان مدارس استعدادهای درخشان، عدم گرایش به فعالیت‌های مشارکتی را یکی از ضعف‌های بزرگ دانست و گفت: قدمت انجمن نشان از انسجام اعضای آن و احساس مسئولیت آن‌ها دارد و وجود انجمن‌هایی مانند سمپاد نیز مقدماتی برای افزایش فرهنگ مشارکتی است که اگر جنبۀ هم‌افزایی نیز پیدا کند در نوع خود ارزشمند است.
 

 
استاندار یزد دراین‌باره که نخبگان تحت آموزش قرار گیرند و تسهیلاتی برای نقش‌آفرینی آنان فراهم شود، گفت: انجمن‌ها باید دارای برنامه باشند و نوع آموزش‌های موردنیاز خود را با توجه به شرایط روز دنیا تعیین کنند تا مسیر حرکت مشخص شود و بدانیم از کجا به کجا برویم تا برنامه‌های لازم تدارک دیده شود.
 

 
میرمحمدی در خصوص استمرار نخبه پروری بیان کرد: در مسیر توسعۀ فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و توسعۀ همه‌جانبه کشور همۀ استان‌ها باید بتوانند از نخبگان خود استفاده کنند و معتقدیم در این میان، نیروهای سمپاد باید منشأ اثرات ارزشمندی باشند و غیرازاین انتظار نیست.
 

 
استاندار یزد تفاوت‌های نخبگان با سایر افراد را در ویژگی‌های آنان دانست و افزود: به نظر می‌رسد نخبگان ازنظر سطح علمی، حل مسئله، ارائۀ ایده و راهکار متفاوت هستند؛ ازاین‌رو، هر مدیر و مسئولی از چنین پتانسیلی برای توسعه استفاده خواهد کرد.
 


میرمحمدی در مورد به‌کارگیری نیروهای سمپاد در سطوح تأثیرگذار استان، گفت: خوشبختانه نیروهای سمپاد در مسئولیت‌های مختلف و مراکزی مانند پارک علم و فناوری، دانشگاه یزد، اداره کل فناوری اطلاعات و ارتباطات و واحدهای بخش خصوصی این افراد حضور دارند و نقش‌آفرینی می‌کنند؛ بااین‌حال، درصورتی‌که امکان نقش‌آفرینی بیشتر نخبگان وجود دارد به استان اعلام شود و بدون تردید استان نیز استقبال می‌کند. 

 وی دراین‌باره که انجمن سمپاد باید بیش‌ازپیش موردتوجه قرار گیرد، بیان کرد: معتقدیم انسان در هر موقعیتی باید در حال رشد باشد و معتقدیم باید به افرادی که هدفمند رشد کرده‌اند بها داد تا منشأ اثر باشند.
 

 
استاندار یزد گفت: به نظر من، اینکه نیروهای نخبۀ ایران در بیرون کشور باشند جای نگرانی ندارد و ایرانیان باید در سطح جهانی منشأ اثر باشند، زیرا تفکر مکتب اسلام محدود نیست و رسالت مسلمانان نیز در قبال همۀ بشریت است و فرمان خداوند نیز همین است. ازاین‌رو، ما باید با نگاهی بلند به همۀ مسائل توجه کنیم و محدودیت‌ها را از خود دور کنیم زیرا هرچه احساس محدودیت کنیم به این معناست که خودمان خود را محدود کرده‌ایم.
 

 
میرمحمدی افزود: نخبگان باید این موارد را در نظر بگیرند و ترویج کنند و این ترویج نباید صرفاً جنبۀ دولتی داشته باشد بلکه نخبگان باید هرجایی که هستند دیگران را به تحرک وا‌دارند و فعالیت کنند.
 

 
وی بابیان اینکه نخبگان باید به‌گونه‌ای رفتار کنند که دیگران به دنبال آن‌ها بروند و نه اینکه آن‌ها دیگران را نیازمند خود کنند، گفت: باید به‌گونه‌ای باشد که از وجود نخبگان نعمت‌هایی ببارد که دیگران به سراغ آن‌ها بیایند.
 

 
 
 

 استاندار یزد اقتصاد مقاومتی را رویکردی دانست که درصدد رفع مشکلات است و افزود: قبل از انقلاب نفت را می‌فروختیم و تحت حمایت آمریکا بودیم، آن‌ها کار می‌کردند و اندک چیزی به ما می‌دادند؛ آن هنگام ما احساس مشکل نمی‌کردیم و رسانه‌ها نیز همه‌چیز را بهشت برین تلقی می‌کردند و برای همین بود که برای رفع مشکلات خود اقدامی نمی‌کردیم.
 

 
میرمحمدی ادامه داد: خوشبختانه در نظام جمهوری اسلامی آزادی برقرار شد و فرصت فراهم آمد که همه نظر دهند و برای تحقق اهدافشان تلاش کنند؛ پس از انقلاب که کشور با مشکلاتی مواجه شد، همه درصدد رفع مشکلات برآمدند و مجموع این‌ها سبب شد پیشرفت‌های وسیعی حاصل شود.
 

 
وی گفت: تا هنگامی‌که ما را تحریم نکرده بودند و قیمت نفت را پایین نیاورده بودند، متوجه نبودیم و حال که می‌خواهیم روی پای خود بایستیم به‌سوی شناسایی مشکلات و رفع آن‌ها برآمده‌ایم.
 

 
استاندار یزد ادامه داد: اکنون اقتصاد وابسته و تک‌قطبی را به اقتصادی که پایه‌اش دانش باشد تغییر داده‌ایم و به‌گونه‌ای عمل کرده‌ایم که فعالیت‌های ما پاسخ‌گوی نیازهای ضروری داخل و خارج باشد؛ کارها رقابت‌پذیر شود؛ کیفیت بالا رود؛ برند داخلی و جهانی داشته باشیم و به سویی حرکت کنیم که نسبت به اتفاقات نابهنگام اقتصادی مقاومت بیشتری داشته باشیم.
 

 
میرمحمدی افزود: وضع کشورهای مختلف را شاهدیم؛ ما نمی‌خواهیم آن مسیرها را برویم بلکه با ملاک قرار دادن اقتصاد مقاومتی، به‌سوی اقدام و عمل رفته‌ و یک سال نیز تمرین کرده‌ایم تا شرایطی را که به‌سوی تعطیلی بسیاری از واحدهای صنعتی، شرایط غیررقابتی و فروپاشی بازارها می‌رفت، تغییر دهیم و شرایطی را فراهم کنیم که واحدهای صنعتی فعالیت‌های خود را با آرامش و سرعت بیشتری دنبال کنند.
 

 
وی به رویکرد دانش‌بنیان در اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و گفت: مراکز متعددی اعم از مرکز شتاب‌دهی و منطقۀ ویژه علم و فناوری در ارتباط با فعالیت‌های نخبگی ایجادشده که هدف در این مراکز ارائۀ راهکار است.
 

 
استاندار یزد بابیان اینکه هیچ محدودیتی برای هیچ‌یک از سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در استان نیست، بیان کرد: خوشبختانه استان در همۀ موارد، به‌جز مسکن، میانگین کشوری شاخص‌ها را داراست که این رشد و پویایی نشان‌دهندۀ سرمایه انسانی است.
 

 
میرمحمدی سرمایه انسانی را منشأ همۀ تغییرات و تحولات دانست و افزود: نیروهای انسانی هستند که بافکر و اندیشه‌شان نیازهایی که نبوده را زایش می‌کنند و اسباب توسعه و عمل می‌شوند.
 

 
استاندار یزد بیان کرد: برای استفاده از نیروهای مستعد به معاون اول رئیس‌جمهوری پیشنهادی دادم تا افرادی که ازنظر استعداد و هوش و ذکاوت ارجحیت دارند باهدف استخدام در دولت بورسیه شوند و مثال هم زدم که در دوره ریاست‌جمهوری آقای احمدی‌نژاد رسماً 500 هزار نفر نیرو را استخدام کردند.
 

 
وی ادامه داد: پیشنهاد من این بود سالی 10 هزار نفر از نیروهای خبره بورسیه یا استخدام دولت شوند و حتی در دورۀ دانشجویی نیز استخدام باشند. این‌گونه 50 سال طول می‌کشد تا معادل 500 هزارنفری که در دولت‌های نهم و دهم استخدام شدند؛ استخدام شوند، شما تصور کنید با این شرایط و حضور نخبگان، دولت چقدر کارآمد و پویا می‌شد.
 

 
میرمحمدی بیان کرد: به مدیران گفته‌ایم هر نفر باید بتوانند دو نفر از افرادی که استعداد و توانمندی دارند را پرورش و به آن‌ها میدان دهند و همیشه طوری رفتار کنند که وجدانشان راحت باشد و احساس راحتی کنند که اگر روزی یک مدیر نبود اطمینان شود که فردی هست که کارش را دنبال کند و در خدمت‌رسانی به مردم اختلال ایجاد نشود.
 

 
استاندار یزد بابیان اینکه سمپادی‌ها پشتکار خوبی دارند و مسئله، هدف، برنامه و مدیریت فرآیند اجرایی را تشخیص می‌دهند، گفت: امیدواریم بتوانیم با بهرۀ بیشتری از تمام ظرفیت‌های فکری، تجربی، علمی و آموزشی نخبگان استفاده کنیم؛ ازاین‌رو نخبگان بیان کنند در چه زمینه‌ای می‌توان از مشاوره و پشتیبانی‌های علمی آنان استفاده کرد.
 

 
میرمحمدی افزود: درواقع نگاه من عمدتاً به بخش خصوصی است و اگر این نگاه رشد کند بخش خصوصی می‌تواند توسعه و پیشرفت داشته باشد. ازاین‌رو اگر نخبگان اتاق‌های فکر و گروه‌های مشاوره‌ای در موضوعات مختلف معرفی کنند، استان نیز از پتانسیل آن‌ها برای تصمیمات و برنامه‌های دقیق‌تر استفاده می‌کند و این را توفیق خود می‌داند.
 

  
 

 وی این روزها را زمان ورود نخبگان به فعالیت‌های سیاسی، فرهنگی و اجتماعی دانست و گفت: به‌طور طبیعی نخبگان باید در دوره انتخابات نقش بارزتری ایفا کنند؛ نقش نخبگان برای داشتن شوراهای اسلامی کارآمد، دقیق، فهیم و فرهنگی و اعمال تصمیمات دقیق در مسائل شهری مهم است.
 

 
استاندار یزد اظهار امیدواری کرد: انتخاب مردم به انتخاب افرادی منجر شود که با تصمیمات فنی و دقیق مشکلاتی اعم از ترافیک، بهداشت، دغدغه‌های زیست‌محیطی رفع شود و مبلمان شهری، فضای سبز و فضای تفریحی مناسب ایجاد شود.
 

 
میرمحمدی در خصوص انتخابات ریاست جمهوری و اهمیت این انتخابات برای تعیین سرنوشت چهار سال آیندۀ کشور، افزود: در دوره‌های قبل صحبت می‌شد اگر فلانی بیاید کشور را به پرتگاه نزدیک می‌کند و خوشبختانه اکنون مردم ازنظر بلوغ سیاسی و غنای فرهنگی با گذشته متفاوت شده‌اند و طبیعی است که انتخاب‌های شایسته نیز خواهند داشت.
 

 
انتهای پیام/ ی
باشگاه خبرنگاران مقام معظم رهبری همواره بر حضور فعال در آب‌های آزاد تأکید داشته‌اند Mon Jul 24 12:38:50 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران برگزاری جشنواره رضوی در مناطق محروم ماهشهر Sun Jul 08 12:05:27 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران کلیات لایحه پیشگیری و مقابله با تقلب در تهیه آثار علمی تصویب شد Tue Jul 18 12:09:23 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران خرید تظمینی چای از چایکاران شمال Sun Oct 08 19:24:08 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران شیوع پدیده نوظهور معاینه پزشکی در پیام رسان‌ها! Sat May 12 10:09:26 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران دستگیری سارق احشام با 16 فقره سرقت در شمال سیستان وبلوچستان Mon Nov 20 14:45:26 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران احتمال لغو دیدار ایران و یونان Tue Apr 10 14:05:18 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران بهترین و بدترین پدر‌ها در میان حیوانات+تصاویر Mon Feb 12 12:53:51 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران آجرچینی پنجره‌های یک خانه نیمه کاره برای احتکار کالا در مشهد + فیلم Tue Aug 14 11:56:29 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران صرف 75 میلیارد ریال برای ساخت کمربندی کانی صوفی رشید مهاباد Thu Jul 06 23:14:27 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران رمال بخت‌بازکن 185 میلیون به جیب زد Mon Jul 17 23:15:42 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران درمان سردرد‌های شدید با گیاهی بنام بلیله + طرز تهیه دارو‌ها Mon Sep 10 08:32:47 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران توجه به نظام استعدادیابی و غربالگری در مدارس Tue Sep 12 10:45:52 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران بهترین آنتی‌ بیوتیک‌ های طبیعی برای فصل پاییز کدامند؟ Mon Oct 15 01:00:02 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران کشف کالای قاچاق به ارزش یک میلیارد و 300 میلیون ریال دریزد Mon Jan 15 15:20:43 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران «جوراب شو» نیمه دوم مهر اکران می‌شود Thu Aug 10 11:40:01 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران اگر قرص هایتان را سروقت بخورید این برنامه به شما پول می دهد! Thu Aug 17 13:24:06 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران رزمایش اقتدار بسیجیان در لاهیجان + فیلم Thu Sep 06 16:19:37 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران 40 هزار نفر بیمه روستایی می شوند Sun Feb 19 11:11:31 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران یک مدیر بروکینگز: با رفتن ناگهانی فلین، نتانیاهو شریکش برای مقابله با ایران را از دست داد Wed Feb 15 09:28:26 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران با زیباترین غارهای دنیا آشنا شوید+تصاویر Fri Jul 07 17:02:01 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران سپاه و نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران غافلگیر نمی‌شوند Sun Jun 10 12:43:47 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران مونا فرجاد: به عشق همه مردان و زنان جنگ بازی کردم Thu Feb 15 20:15:48 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران نتیجه انتخابات شورای شهر زاهدشهر 96 Sun May 21 21:55:31 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران تشدید بحث‌ها درباره نابرابر بودن توسعه مناطق شرقی و غربی آلمان Tue Jan 16 00:36:56 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران ضرورت همدلی اولیا و معلمان در مدارس Sat Jan 27 11:38:38 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران 44 هزار ورزشکار زنجانی تحت پوشش بیمه درمانی ورزشی Sun Feb 26 14:18:13 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران مرد چینی با نامرئی کردن خود 21 میلیون کاربر را بهت زده کرد +فیلم Tue Dec 12 20:01:01 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران روز جهانی طلبکار/ وساطت تاج برای رضایت ار دایی/ ناگفته‌های سید حلال از داستان حذفش از تیم ملی Sun Sep 09 01:07:21 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران لاوروف: نشست مسکو امکان بررسی تحولات سوریه با طرف‌های تأثیر گذار را فراهم می‌کند Mon Dec 19 15:49:02 IRST 2016
باشگاه خبرنگاران اوقات شرعی 12 مرداد به افق قم Thu Aug 03 08:49:28 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران یعقوبی مدال نقره مسابقات کسب سهمیه گرنداِسلم را بر گردن آویخت Thu Nov 23 14:09:05 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران هشتمین روز حادثه پلاسکو/ پیکر آخرین شهید آتش نشان هم از زیر آوار خارج شد Thu Jan 26 08:47:58 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران دستگیری قاتل فراری پس از 5 سال Sun Feb 18 17:45:32 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران عامل توزیع چک پول های تقلبی در کرمانشاه دستگیر شد Wed Apr 11 14:02:31 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران واکنش یک نماینده مجلس افغانستان به دعوت رئیس ستاد ارتش پاکستان به کابل Tue Jan 03 13:13:04 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران بازگشایی مرکز توانبخشی شهید چمران Sun May 13 10:17:45 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران سامانه بارشی در راه است Mon Dec 18 08:52:05 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران با این ربات فیلم های اینستاگرام را در تلگرام دانلود کنید Sat Mar 11 11:38:20 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران چه بخوریم که کلیه‌هایی سالم داشته باشیم؟ /6 علت مهم احساس گرسنگی همیشگی که چاقتان می‌کند/گلایه‌های فرهنگیان ناشی از تبعیض است نه حقوق! /گروه‌های خونی‌های خطرناک در آلودگی هوا Fri Nov 24 20:00:03 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران نمایشگاه سراسری عکس سوگواره عاشورایی با عنوان پلک Tue Feb 28 12:02:56 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران مراسم بزرگداشت مرحوم آیت ا... صابری همدانی در مسجد مهدیه Tue May 23 09:02:56 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران سارق انبار مجتمع‌های مسکونی در دام پلیس بابل Mon Oct 09 22:15:02 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران برپایی نمایشگاه کتاب در صومعه سرا Wed Sep 13 12:18:01 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران ریزش چاه جان کارگر 24 ساله را گرفت Fri Aug 18 14:23:17 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران دیدار وزرای امور خارجه ایران و چین Tue Sep 25 08:26:50 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران ریابکوف: دلیل قانونی برای حضور نیروهای آمریکایی در سوریه وجود ندارد Wed Dec 13 16:41:31 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران مامیچ: می توانیم ذوب آهن را شکست دهیم/ قهرمانی برانکو در لیگ ایران را تبریک می گویم Sun Apr 23 13:05:03 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران خودروی بدون راننده چند نفر را زیر گرفت +فیلم Wed Jul 12 15:53:21 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران اختصاص تسهیلات تا 300 میلیون ریال به خانه های آسیب دیده در لنگرود Sun Sep 10 08:00:02 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران سید عباس صالحی به عنوان وزیر جدید ارشاد پیشنهاد شد Tue Aug 08 12:25:01 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران سفیران جدید ایران در چین و هند تعیین شدند Thu Oct 11 08:48:56 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران درصورتی‌که رمز عبور شما مورد سوءاستفاده قرار بگیرد کدام افزونه کروم نمایان می‌شود؟! Fri Jun 01 09:23:26 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران نمایش فیلم کوتاه از بهنام نوروزی/ فروش تابلو نقش آوار به نفع زلزله زدگان Sun Jan 28 23:33:00 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران آغاز فصل تخمک گذاری لاک پشت های دریایی در مکران Wed Jul 26 13:31:56 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران بررسی چگونگی نظارت بر بازار/کمبود کالا در بازار وجود ندارد Sat Sep 15 23:06:33 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران آغاز سومین همایش فصلی مدیران شهرداری تهران در برج میلاد Tue Apr 10 16:07:55 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران دولتمردان ما می توانستند کاری کنند که ترامپ بگوید توافقی بهتر از برجام در جهان وجود ندارد Wed Mar 28 18:01:20 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران فولاد خوزستان امروز به میدان می‌رود Sun Apr 08 18:04:52 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران بهره برداری از پنج پروژه عمرانی همزمان با هفته دلت در شهرستان دلگان Tue Aug 29 09:05:19 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران 936 هزار و 764 نفر در بیمارستان‌های تامین اجتماعی بستری شدند Sat Aug 11 12:08:37 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران چند دقیقه با امدادگر جبهه/ روایتی کوتاه از قطارهای بیمارستانی جبهه‌های جنگ Thu Sep 28 15:22:52 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران پرداخت بیمه میلیونی به جوان لنگرودی Thu Sep 28 13:22:00 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران جدول برنامه های رادیویی بوشهر در روز یکشنبه 8 اسفند Sun Feb 26 00:06:20 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران کشف 18 کیسه زغال چوب قاچاق در سلسله Sat Sep 02 16:05:57 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران کیک پسته ای متفاوت و خوش طعم + دستو تهیه Thu Apr 12 15:43:58 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران سکوی گازی فاز 14 در راه پارس جنوبی Tue Jan 02 13:22:39 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران استقرار 2 پایگاه عملیاتی دامپزشکی در شهرستان‌های قصرشیرین و ثلاث باباجانی Mon Nov 12 23:13:22 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران خودباختگی فرهنگی عامل بسیاری از مشکلات کشور است Mon Aug 14 14:10:32 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران اوقات شرعی به افق بیرجند/7 دی ماه Thu Dec 28 09:09:01 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران تمرین امروز استقلال 96/4/1 + فیلم Thu Jun 22 18:39:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران بیمه زنان خانه‌دار چه شروطی دارد؟ Sat Oct 27 11:30:06 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران نمایش 40 اثر از نقاش میاندوآبی در نمایشگاه طبیعت Mon Jan 15 19:53:03 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران بره برداری از فازهای 17 و 18 Sun Apr 16 12:09:09 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران عوامل «آخر خط» آخر سال به لبنان می‌روند/ قصه پسرخاله‌های شرور Sat Nov 17 14:14:01 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران تصویربرداری از یک قلاده پلنگ در چرام Mon Aug 14 11:12:29 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران جزئیات درآمد کشور براساس سهم مالیات و نفت/ 25 هزار میلیارد تومان سهم عمرانی‌ها شد Sat Mar 18 13:00:21 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران حسین نوری هم حذف شد Sat Oct 27 14:03:42 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران بهره برداری از طرح های عمرانی جاسک همزمان با دهه فجر Tue Jan 30 11:17:12 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران ویزیت رایگان دانش آموزان 700 مدرسه مروج سلامت Fri Jan 27 10:24:32 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران آلودگی هوا باعث زوال عقل می شود؟ Fri Sep 21 03:15:01 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران مروری بر طولانی‌ترین اتفاقات فوتبالی ایران +فیلم Mon Dec 18 23:31:10 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران اشتباه مرگبار پدر جوان در خواباندن نوزادش! Wed Jun 20 13:34:57 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران واکنش مصباحی‌مقدم به خبر شرکت نکردن رئیسی در جلسات جامعه روحانیت مبارز Sat Apr 07 12:07:37 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران آی‌اواس 11.0.3 منتشر شد Thu Oct 12 13:11:18 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران لحظه ناپدید شدن عابر پیاده در پیاده‌رو +فیلم Mon Dec 18 18:01:01 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران درخشش تیرانداز قمی Sat Dec 09 12:40:35 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران انفجار مواد آتش زا در سمنان Tue Mar 14 10:11:43 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران نماز جمعه این هفته تهران به امامت حجت‌الاسلام صدیقی اقامه‌ می‌شود Wed Aug 23 16:17:16 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران امام خمینی(ره) از غیرممکن‌ها ممکن ساخت Tue Jun 05 11:45:56 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران «آوانتاژ» در جشنواره لایپزیک آلمان به سانس فوق‌العاده رسید Thu Nov 02 11:39:26 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران 450 کانون مساجد اردبیل در حوزه قرآنی فعال هستند Fri Sep 07 14:57:32 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران کاهش جرائم خشن در استان Sun Jan 01 10:53:24 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران «پاسیو» در بازار بزرگ تهران کلید خورد Fri Nov 17 16:10:01 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران آسمان کمی ابری همراه با غبار Fri Jul 14 10:47:38 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران واگذاری مجموعه چرخاب اردکان برای مرمت و بهره برداری Sun Apr 23 13:07:05 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران معامله 4 میلیون و 321 هزار سهم در بورس کرمان Wed Nov 08 09:08:08 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران کشف 14 هزار نخ سیگار قاچاق در اصفهان Fri Jul 27 10:12:18 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران همایش روز جوان و انسان شناسی در اندیمشک برگزار شد+تصاویر Sun Apr 29 09:36:59 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران راننده متخلف حادثه سرویس دانش آموزان شهرکرمان بازداشت شد Mon Sep 25 14:13:03 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی توافق با موتمر الشعبی در چارچوب اتحاد ملت یمن است/ رژیم عربستان مجری سناریوهای آمریکا Sat Jul 30 01:23:00 IRDT 2016
خبرگزاری تسنیم بیش از 6 هزار هکتار از اراضی کشاورزی اهر به آبیاری نوین تجهیز شده است Wed Feb 01 14:54:15 IRST 2017
جماران اشتغال بخش تعاون استان اردبیل به 20 هزار نفر رسید Sat May 05 12:18:12 IRDT 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن نشست «سیره صادق(ع)» در خانه فرهنگ میثاق برگزار شد Tue Jul 18 12:07:50 IRDT 2017
خبرگزاری فارس مطهری: شفر شومن است و رفتارش در شان یک مربی نیست/ خورشیدی چون به سود استقلال سوت نزد فحش خورد Mon Apr 23 11:57:45 IRDT 2018
بی باک نیوز زنگ انقلاب در زورخانه‌های کشور طنین‌انداز می‌شود Tue Jan 31 05:34:01 IRST 2017
جماران برنامه رقابت‌های جهانی کشتی 2017 پاریس Sat Aug 12 09:48:58 IRDT 2017
جماران نویسنده محبوب‌ترین داستان‌های علمی تخلیلی دنیا درگذشت Sat Jun 30 15:33:36 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی مردم ومسئولان برای تحقق بهتر شعار امسال با جدیت بیشتری اقدام کنند Fri Mar 24 21:32:00 IRDT 2017
خبرگزاری فارس مهم‌ترین رویدادهای امنیتی امروز افغانستان Sun Aug 20 16:49:00 IRDT 2017
تهران پرس انحراف پروژه زیرگذر «بهارستان» خرم‌آباد از برنامه زمان‌بندی‌شده Mon Apr 09 14:00:00 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا تفکر بسیج، زنجیره جبهه مقاومت را مستحکم کرد Mon Aug 14 21:44:35 IRDT 2017
فرهنگ نیوز تئاتر و سینمای دفاع مقدس دچار افت شده است Mon Feb 20 09:04:00 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران نقش صنعت سیمان در کاهش تولید گازهای گلخانه‌ای Tue Apr 10 13:01:11 IRDT 2018
انتخاب فیلم/ نجات یک پیرزن از برخورد با قطار Sat Mar 11 13:58:22 IRST 2017
جماران سانحه رانندگی در نوبران هفت مصدوم داشت Mon Oct 22 20:01:18 IRST 2018
روزنو علی دایی مچ منصوریان را خواباند/ دومین شکست استقلال رقم خورد Thu Aug 17 23:30:53 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی رضایت مردم با شعار محقق نمی شود Wed Sep 05 16:26:00 IRDT 2018
جام نیوز قیمت جدید خودروهای هیوندای i10 و i20 در سال 96 +جدول Sun Apr 09 07:06:00 IRDT 2017
تی نیوز اعتراف استقلالی ها: تیام گفت امضا نمی کنم Tue Apr 10 00:02:38 IRDT 2018
آفتاب مادر عمو پورنگ بازیگر شد /عکس Sat Sep 29 21:42:48 IRST 2018
خبرگزاری فارس دیدار وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با دبیر و مدیران جشنواره جهانی فیلم فجر Mon Mar 06 12:35:00 IRST 2017
جام نیوز عکس/ اولین نشست مجمع ملی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی Thu Feb 23 14:43:44 IRST 2017
پارس فوتبال عکس؛ستاره ها در تور پرسپولیس؛ عملکرد خوب قرمزها در فصل نقل و انتقالات Fri Jul 13 10:37:59 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی تولید چهار میلیون و 615 هزار و 153 مگاوات برق در 2 نیروگاه کرمانشاه Sun Apr 30 18:55:00 IRDT 2017
فرهنگ نیوز تصاویر/ حافظان ببر سیبری Mon Jun 26 20:14:00 IRDT 2017
آنا بسیج اساتید، پیشتاز ارائه و حمایت از طرح های دانش بنیان Fri Jun 22 09:03:00 IRDT 2018
ایلنا سفر رییس فدراسیون فوتبال به زوریخ Wed Sep 13 23:30:30 IRDT 2017
مشرق نیوز بیش‌ترین آمار فیلترینگ در کدام کشورهاست؟ Mon Jul 16 09:15:39 IRDT 2018
تابناک توضیح رئیس دانشگاه تربیت مدرس درباره تجمع دانشجویان Tue Feb 20 10:55:16 IRST 2018
واحد مرکزی خبر مجموعه خبری 96/01/20 Mon Apr 10 11:02:56 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم سناریوی جدید اوپک برای کنترل بازار چیست؟ Sun Feb 25 10:00:08 IRST 2018
روزنامه شرق پرویز شفا «زنده» است Wed Aug 30 04:30:00 IRDT 2017
خبرگزاری حوزه 83% جوانان عرب نسبت به رئیس جمهور آمریکا بدبین هستند Thu May 04 09:43:00 IRDT 2017
جماران چالش های خونه به خونه مازندران در شروع لیگ یک Sat Aug 04 08:10:00 IRDT 2018
ایسکانیوز فایل الکترونیک پیش‌نویس کتب پایه دوازدهم شاخه فنی- حرفه‌ای منتشر شد Mon Sep 10 17:35:00 IRDT 2018
خبر خودرو آیا آئودی RS7 جدید هیبریدی شارژی می شود؟ Mon Aug 20 13:28:14 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا بسیاری از واحدهای تولیدی با نصف ظرفیت کار می‌کنند Fri Jan 19 11:52:42 IRST 2018
سراج 24 لغو دربی مازندران به خاطر زمین نامساعد Mon Jan 29 17:00:00 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا ضرورت الکترونیکی کردن خدمات تامین اجتماعی در چهارمحال و بختیاری Mon Jul 10 11:44:53 IRDT 2017
جماران سرویس مدارس در تبریز هوشمند شد Sat Sep 23 12:25:54 IRST 2017
تدبیر واکنش اتحادیه عرب به حمله ترکیه به عراق Thu Apr 27 09:50:00 IRDT 2017
ساعت24 مریم معصومی و سحر قریشی در کنار هم + عکس /دیدنی های مشابه تایلند در ایران کدامند؟ Wed Mar 15 21:00:00 IRST 2017
عصر ایران سلطان جعل و سرقت ایران اعدام شد Tue Nov 28 09:55:37 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران نشر تفکر شهدا کشور را به پیشرفت می‌رساند Wed Jul 25 11:52:09 IRDT 2018
دویچه وله مذاکره مستقیم با طالبان؛ چرخشی در سیاست آمریکا در افغانستان؟ Thu Jul 26 15:31:00 IRDT 2018
خبرگزاری فارس ترکیب اعضای کارگروه «قرآن، نشر و تبلیغات» مشخص شد Sat Feb 17 13:10:00 IRST 2018
خبرگزاری مهر کار تفحص شهدای ایران بدون مشکل در حال پیشرفت است Fri Oct 06 12:04:41 IRST 2017
تدبیر و امید ترامپ و نتانیاهو با بحران حقوقی روبه رو هستند Sat Sep 02 17:21:57 IRDT 2017
آفتاب مهناز افشار راوی استقلالی‌ها شد Mon Apr 09 10:48:04 IRDT 2018
فردا رویاپردازی سارق به زندان ختم شد +عکس Tue Aug 15 13:01:34 IRDT 2017
ساعت24 ستاره‌های احتمالی مهاجری مقابل استقلال Sun Nov 04 16:38:46 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی اجرای موفق طرح توسعه نژاد دام سنگین در اردبیل Tue May 09 17:39:00 IRDT 2017
یک ورزش خلاصه بازی: اسپانیول 0 - لگانس 1 Sun Aug 27 23:48:59 IRDT 2017
روزنامه ایران سفر به جنگل‌های «سه هزار» از کنار <قلعه الموت> Mon Dec 11 00:00:00 IRST 2017
ایسکانیوز 17 روایت داستانی از 17 تابلو نقاشی منتشر می شود Tue Dec 05 05:30:00 IRST 2017
جام نیوز نظر دو بازیگر مشهور درباره یک عکس شرم آور +عکس Wed Apr 05 10:32:32 IRDT 2017
آنا تولید محور اجرایی اقدامات سما گیلان در سال 96 است Wed Apr 05 10:45:48 IRDT 2017
پرس شیعه جشن اتحاد ایران و فلسطین در غزه برگزار شد Wed Sep 06 15:49:03 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر شمیم خوش بادرنجبو در ارومیه Thu Aug 10 13:52:17 IRDT 2017
دولت بهار نرخ رشد نان و آب نمی‌شود Wed Mar 15 09:48:00 IRST 2017
تابناک باز هم نتیجه ضعیف ایران مقابل سوریه در آزادی Tue Sep 05 21:44:07 IRDT 2017
خبرگزاری مهر «نوروز زاده» طراح سیاست خارجی آمریکا در خصوص ایران استعفا کرد Sat Apr 22 09:01:41 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجو شاهین طبع قراردادش را با پتروشیمی تمدید کرد Wed Jul 05 16:11:45 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا انجام عمل جراحی منحصر به فرد در بیمارستان علی ابن ابیطالب(ع) زاهدان و نجات جان بیمار Wed Oct 03 15:58:19 IRST 2018
مثلث علی اکبریان: اینبار آزاد شوم دیگر پشت سرم را نگاه نمی‌کنم Mon Jul 16 14:44:01 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا سرمایه‌گذاران خارجی با 500 میلیون یورو برج طاووس را می‌سازند +تصاویر Mon Aug 28 16:41:11 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم نخستین اجلاس «نقش اتحادیه‌های جهانی تقریب نهاد نخبگان جهان اسلام» آغاز شد Wed Oct 11 09:59:02 IRST 2017
خبرگزاری دانشجو باشگاه پرسپولیس موافقت کرده، با حرف‌های برانکو کاری نداریم Tue Nov 13 11:44:25 IRST 2018
گجت نیوز صفحه نمایش FullView 2.0 در گوشی هواوی نوا 3 ای Fri Apr 06 09:00:12 IRDT 2018
صبحانه با خبر مردم با پول‌هایشان چه می‌کنند؟ Wed Nov 01 14:31:20 IRST 2017
بی باک نیوز تاکید چهار کشور عربی بر ادامه تحریم دوحه Sat Sep 09 01:43:01 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن آخرت‌فروشان به دنیای دیگران، پیرو مکتب ابن سعد هستند Wed Nov 22 11:56:33 IRST 2017
تدبیر 24 در تاریخ خواهد ماند Thu Aug 10 08:03:04 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم نقوی حسینی: نتانیاهو می‌خواهد دنیا را علیه ایران بسیج کند Fri Oct 05 11:43:02 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی مقام مسئول:رشد 71 درصدی پوشش ریسک از سوی صندوق ضمانت صادرات Sun Apr 23 16:23:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 باران در راه 13 استان کشور Mon Nov 06 20:45:00 IRST 2017
ورزش 3 کلوپ: این بهترین نمایش لیورپول برابر برنلی بود Sat Sep 16 16:57:00 IRDT 2017
ورزش 3 چپاروف و گل زبیایی که به تیر خورد (عکس) Fri Apr 14 20:53:00 IRDT 2017
اتاق خبر24 جنجالی که فاطمه پهلوی برای ازدواجش به پا کرد +عکس Sat Jan 27 12:17:00 IRST 2018
تدبیر 24 ثبت‌نام یک نماینده پیشین مجلس در انتخابات ریاست‌جمهوری Sat Apr 15 15:43:08 IRDT 2017
آریا اولین حرف‌های شفر؛ از فرهاد و جباری تا علی کریمی Tue Oct 03 14:23:34 IRST 2017
بولتن نیوز بسته شدن اتوبان اسراییل به دلیل نشت آمونیاک Sat Feb 18 10:17:39 IRST 2017
اقتصاد آنلاین آب؛ کالای قیمتی یا حق اولیه بشر؟ Sun Oct 08 08:53:08 IRST 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن بررسی عوامل مؤثر بر رشد جنین از نظر قرآن و روایات Sat Aug 04 10:11:08 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم حجاج ایرانی از عکس العمل‌های غلط در برابر اهانت‌ها علیه شیعیان خودداری کنند Mon Jul 30 08:31:01 IRDT 2018
جام نیوز درمان دیابت بااین گیاه معجزه گر Mon Jan 08 13:48:48 IRST 2018
صراط مطالباتی که در سال 95 پرداخت نشد Mon Apr 03 07:40:17 IRDT 2017
پارس فوتبال نگرانی “استقلالی‌ها” از شکایت احتمالی باشگاه سایپا پس از بازی کردن ستاره تازه وارد آبی ها Fri Jul 27 19:19:29 IRDT 2018
تابناک لزوم مداخله اوپک در بازار برای کاهش ذخیره‌سازی نفت Sun Oct 28 18:00:01 IRST 2018
تدبیر 24 محمدجواد محمدی، خرید جدید استقلال Sun Jun 25 08:39:22 IRDT 2017
تابناک طرز تهیه کیک اکلر Sun Dec 24 13:20:15 IRST 2017
برنا جلسه فنی یک ساعته کادر استقلال با بازیکنان Sat Mar 11 17:51:17 IRST 2017
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سیدمجتبی حسینی در جلسه کمیته راهبردی آموزش های مهارتی:آموزش هنر به کلان نگری نیاز دارد Sun Jun 10 14:18:20 IRDT 2018
خبرگزاری مهر روسیه جزایر «کوریل» را نامگذاری کرد Sat Feb 11 14:03:15 IRST 2017
روزنامه شهروند وایت واکرها: ترامپ جان بیا تو دم در بده! Sun Nov 04 03:30:00 IRST 2018
دولت بهار بقایی: فقط 40 درصد واجدین شرایط ایرانی به روحانی رای داده اند Tue May 23 15:57:00 IRDT 2017
پارس فوتبال ستاره سابق رئال خواستار پیوستن به بارسلونا Wed Aug 30 15:48:21 IRDT 2017
ایران آنلاین ازدواج همزمان یک جوان با 2 دختر سوژه داغ فضای مجازی شد+ عکس Fri Jul 06 07:50:00 IRDT 2018
ایسکانیوز محورهای بین المللی سازی آموزش عالی اعلام شد Fri Dec 22 12:00:47 IRST 2017