بولتن نیوز - Tue Apr 18 15:56:18 IRDT 2017 نمایش خبر

رونمایی از محصول جدید مرکز موسیقی حوزه هنری

آلبوم موسیقی «دوراهی» از محصولات تازه مرکز موسیقی حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی در بیستمین محفل شعر و موسیقی «اتفاق ترانه» رونمایی می شود.

به گزارش
  بولتن نیوز، بیستمین محفل شعر و موسیقی «اتفاق ترانه» و مراسم رونمایی از آلبوم موسیقی «دوراهی» به خوانندگی محمود آذش از محصولات جدید مرکز موسیقی حوزه هنری ساعت 17 روز شنبه دوم اردیبهشت‌ در تماشاخانه مهر حوزه هنری با حضور فریدون شهبازیان، محمدعلی بهمنی، فرید سعادتمند، محمدرضا چراغعلی، علیرضا قزوه، ناصر فیض، سعید بیابانکی و جمعی از شاعران و ترانه‌سرایان مطرح کشور برگزار می‌شود.


 



 آلبوم موسیقی «دوراهی» که از تازه‌ترین تولیدات مرکز موسیقی حوزه هنری به شمار می رود، شامل 8 قطعه موسیقی با آهنگسازی هنرمندانی چون محمدرضا چراغعلی، امین بانی، محمود آذش، علی بروجردی و با صدای محمود آذش است. از ویژگی‌های این آلبوم می‌توان به ترانه‌های استفاده شده در آن اشاره کرد که توسط شاعران مطرح و شناخته شده کشور از جمله از علیرضا قزوه، اهورا ایمان، آرش فرزام‌صفت، محمدجواد آسمان، امیر اکبرزاده، رضا نیکوکار، عباس محمدی و محمدحسن جمشیدی سروده شده است. این آلبوم از روز یکشنبه سوم اردیبهشت در بازار موسیقی منتشر می شود.


 



 گرامیداشت زنده یاد افشین یداللهی ترانه سرا و شاعر مطرح کشور با سخنرانی محمدعلی بهمنی، علیرضا قزوه، سعید بیابانکی، ناصر فیض، فریبا یوسفی، اجرای زنده بخشی از آلبوم «دو راهی» از جمله برنامه های بیستمین محفل شعر و موسیقی «اتفاق ترانه» است.


 



 بیستمین محفل شعر و موسیقی «اتفاق ترانه» به همت مرکز موسیقی و موسسه فرهنگی هنری سپهر سوره هنر (مرکز محافل و جشنواره ها حوزه هنری) با اجرای علیرضا بدیع  شنبه دوم اردیبهشت ساعت 17 در تماشاخانه مهر حوزه هنری واقع در خیابان سمیه، نرسیده به خیابان حافظ برگزار می‌شود.
بولتن نیوز قرارداد مورینیو 5 ساله تمدید می‌شود Sun Feb 19 13:36:41 IRST 2017
بولتن نیوز برگزاری جشن ماه رجب توسط تیم عزت‌اللهی Fri Mar 31 13:15:39 IRDT 2017
بولتن نیوز عربستان از سال آینده ویزای گردشگری صادر می‌کند Thu Nov 23 22:43:33 IRST 2017
بولتن نیوز کونته: بعد از هر بازی 2، 3 کیلو وزن کم می‌کنم! Sat Jul 29 11:17:21 IRDT 2017
بولتن نیوز کشته و زخمی شدن 10 سرباز مصری در سیناء Mon Jul 17 18:16:31 IRDT 2017
بولتن نیوز سعودی ها بدهی بغداد به ریاض را می بخشند Sat Mar 25 13:39:08 IRDT 2017
بولتن نیوز نظامیان صهیونیست 16 فلسطینی را بازداشت کردند Wed Sep 20 11:23:00 IRDT 2017
بولتن نیوز «لِرد» بهترین فیلم "نوعی نگاه" کن شد Sun May 28 03:40:02 IRDT 2017
بولتن نیوز تمدید مهلت ارسال فهرست معاملات فصل بهار Tue Aug 29 15:06:58 IRDT 2017
بولتن نیوز کشته شدن والی خودخوانده طالبان Sat Jul 01 16:41:38 IRDT 2017
بولتن نیوز جزییات توزیع گوشت دولتی در ایام محرم Tue Sep 19 12:44:37 IRDT 2017
بولتن نیوز افزایش فروش خودروی روسی لادا +عکس Wed Feb 08 09:58:51 IRST 2017
بولتن نیوز تذکر جدی فیفا به ایران/ تاج بر برگزاری مناسب لیگ برتر در هفته‌های پایانی تاکید کرد Sat Apr 08 21:47:04 IRDT 2017
بولتن نیوز حمله توپخانه‌ای نیروهای یمنی به مواضع سعودی‌ها Sun Jul 16 10:47:01 IRDT 2017
بولتن نیوز توافق بازیکن پیشین استقلال با یک تیم قطری Wed Aug 09 10:30:07 IRDT 2017
بولتن نیوز کرملین ، پیام امیر قطر به پوتین را تایید کرد Wed Jun 21 23:17:35 IRDT 2017
بولتن نیوز تسه 81 هزار تومان شد/ علت گرانی؛ احتمال کاهش قیمت مسکن Mon Oct 16 11:55:28 IRST 2017
بولتن نیوز یک «پاتر» دیگر در راه آمریکا Sun Aug 13 12:09:26 IRDT 2017
بولتن نیوز مطالبه 3000 میلیاردی تجهیزات پزشکی و دارویی/دیرکرد 10 ماهه در پرداخت‌ها Wed May 31 21:56:01 IRDT 2017
بولتن نیوز بازگشت دیگو کاستا به فهرست چلسی Sat Sep 02 15:41:14 IRDT 2017
بولتن نیوز طرح تحریم ایران و روسیه باز هم در کنگره آمریکا با مشکل جدید مواجه شد Wed Jun 28 09:19:34 IRDT 2017
بولتن نیوز پنجعلی: پیروزی مقابل الوحده هم سخت بود و هم شیرین/ طارمی مهاجم شش‌دانگی است Wed Mar 01 12:32:18 IRST 2017
بولتن نیوز برجام فقط برخی از تحریم‌های ثانویه را لغو کرده/تحریم‌های اولیه همچنان پابرجاست Sun Mar 26 16:14:17 IRDT 2017
بولتن نیوز کاهش قیمت دلار آمریکا و تقویت پوند انگلیس و یورو Wed Feb 01 10:09:32 IRST 2017
بولتن نیوز وقتی بناست ماسک‌ها برداشته شوند Wed Mar 15 12:07:54 IRST 2017
بولتن نیوز موسوی: می‌توانیم نخستین مدال جهانی‌مان را بگیریم Wed Sep 06 10:47:58 IRDT 2017
بولتن نیوز استویچف سرمربی مودنا شد Tue May 09 10:10:47 IRDT 2017
بولتن نیوز ازدواج عروس سابق علی پروین با بازیگر معروف+ عکس Wed Feb 08 12:15:12 IRST 2017
بولتن نیوز پوستر ایتالیا ایتالیا رونمایی شد Thu Jan 26 20:03:33 IRST 2017
بولتن نیوز چرا معادن ایران توسعه نمی‌یابند؟ / بی‌توجهی دولت و زیرساخت‌های ناقص علت بی‌مهری به گنج دوم ایران Fri Mar 17 15:58:35 IRST 2017
بولتن نیوز آمریکا در حال بازنگری برجام است Tue May 02 01:07:06 IRDT 2017
بولتن نیوز کشته شدن 12 عامل انتحاری در موصل Tue May 30 21:40:52 IRDT 2017
بولتن نیوز شونگیی‌تان در آستانه قهرمانی قرار گرفت Tue Feb 28 19:34:05 IRST 2017
بولتن نیوز هراز و چالوس یک‌طرفه می‌شود Thu Mar 23 19:56:17 IRDT 2017
بولتن نیوز هشدار اپراتور اول به خریداران سیم‌کارت Sun Jan 01 11:20:18 IRST 2017
بولتن نیوز شمار قربانیان «برج گرنفل» لندن به 79 تن رسید Mon Jun 19 15:23:08 IRDT 2017
بولتن نیوز رویارویی کاروان استقلال و نفت تهران در فرودگاه/ حضور منصوریان و شهباززاده سر یک میز Thu Apr 20 22:45:55 IRDT 2017
بولتن نیوز نیمار در فهرست پاریسن ژرمن مقابل گینگام Sun Aug 13 15:16:33 IRDT 2017
بولتن نیوز جاده کرج چالوس دوطرفه ماند Thu Mar 16 22:23:05 IRST 2017
بولتن نیوز سئول برای بهبود روابط دو کره تلاش کند Thu Feb 02 14:47:15 IRST 2017
بولتن نیوز اینفوگرافیک/ 680 روز تجاوز عربستان به یمن به روایت آمار و ارقام Sat Feb 25 13:43:08 IRST 2017
بولتن نیوز ارکستر ملی آزمون برگزار می‌کند/ آماده‌ شدن برای کنسرت‌های جدید Mon May 22 13:52:30 IRDT 2017
بولتن نیوز استقلال- منتظری؛ در انتظار امضای قرارداد نهایی Sat Jun 24 12:50:08 IRDT 2017
بولتن نیوز نرخ انواع ماهی در بازار + جدول قیمت Thu Jul 13 11:59:26 IRDT 2017
بولتن نیوز همکاری مستقیم یک بانک اندونزی با بانک‌های ایرانی Wed Jul 19 11:09:24 IRDT 2017
بولتن نیوز تیراندازی نظامیان سعودی در شمال العوامیه Sat Jul 29 16:34:49 IRDT 2017
بولتن نیوز مشمولان دانشگاهی به خدمت فراخوانده شدند Wed Feb 15 15:21:59 IRST 2017
بولتن نیوز اردوغان به ایران سفر می‌کند Sat Sep 16 10:40:19 IRDT 2017
بولتن نیوز صفحه نخست روزنامه های شنبه 26 فروردین 96 Sat Apr 15 02:19:29 IRDT 2017
بولتن نیوز پرداخت 30 میلیارد تومان کمک بلاعوض به باغداران مازندران در هفته جاری Sun Feb 12 21:45:29 IRST 2017
بولتن نیوز کنایه ویسی به علی دایی Sun Jan 29 09:14:25 IRST 2017
بولتن نیوز نشست خبری سرمربی ذوب‌آهن برگزار نمی‌شود Fri Apr 14 17:43:54 IRDT 2017
بولتن نیوز بازیگر جنگ ستارگان در جستجوی راز واترگیت+عکس Fri Sep 01 12:24:38 IRDT 2017
بولتن نیوز سپرده ها و تسهیلات بانک های ایران به 609 میلیارد دلار رسید Tue Apr 04 12:53:22 IRDT 2017
بولتن نیوز اتومبیل مدیر رسانه‌ای نفت آتش گرفت Mon Feb 06 22:09:01 IRST 2017
بولتن نیوز هوای کشور در 3 روز آینده گرم‌تر می‌شود Sun Feb 19 16:58:21 IRST 2017
بولتن نیوز صدام حسین در بازار موبایل عربستان + عکس Sat May 06 12:20:39 IRDT 2017
بولتن نیوز تصادف درجاده های زنجان دو کشته بر جای گذاشت Thu May 11 10:23:54 IRDT 2017
بولتن نیوز آغاز راهپیمایی شکوهمند سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی درسراسر کشور Fri Feb 10 09:26:48 IRST 2017
بولتن نیوز ترکیه بیش از 4 هزار تبعه روس را ممنوع‌الورود کرد Tue Jul 18 18:13:03 IRDT 2017
بولتن نیوز از مدیریت اشرافی تا گور خوابی؛ پیدا کنید پرتقال فروش را! Sun Jan 01 10:01:11 IRST 2017
بولتن نیوز 6 آبی پوش در مرز خروج از استقلال/ستاره های استقلال رفتنی می شوند؟ Sun Apr 16 13:22:09 IRDT 2017
بولتن نیوز سخت ترین فصل فوتبالی حمید درخشان آغاز شد Sat Jul 22 10:30:11 IRDT 2017
بولتن نیوز قورباغه‌های کشتی گیر+عکس Thu May 04 11:31:12 IRDT 2017
بولتن نیوز حمایت رسمی داعشی ها از حسن روحانی+فیلم Thu May 18 21:36:36 IRDT 2017
بولتن نیوز پلیس اسرائیل به زودی تحقیقات از نتانیاهو را از سرمی‌گیرد Sun Oct 15 14:15:21 IRST 2017
بولتن نیوز راهنمای خرید شب عید / چی بخرم و چرا بخرم؟ + تصاویر Sat Mar 04 13:16:54 IRST 2017
بولتن نیوز سایه‌روشن کارنامه یکساله صنعت/برنامه یاران نعمت‌زاده برای امسال Wed Mar 29 11:50:02 IRDT 2017
بولتن نیوز سال غم‌انگیز 95 Sat Mar 18 11:55:24 IRST 2017
بولتن نیوز درگیری با کره شمالی، قریب‌الوقوع نیست/ ایران همچنان در ونزوئلا حضور دارد Sun Aug 13 22:47:02 IRDT 2017
بولتن نیوز ترافیک روان در جاده‌های فارس Sun Oct 01 21:38:22 IRST 2017
بولتن نیوز تظاهرات در ونکوور در اعتراض به افتتاح برج ترامپ Wed Mar 01 10:39:53 IRST 2017
بولتن نیوز بازگشت تقیان به دسته 85 کیلوگرم وزنه‌برداری Mon Jan 02 11:42:40 IRST 2017
بولتن نیوز نتایج هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال ساحلی Wed Aug 09 23:30:09 IRDT 2017
بولتن نیوز خیام‌الحسینی: «قاطریزه»، داستان یک گردان حساس از لشکر امام حسین/ «عمار» بین مردم و فیلم‌های مستند آشتی برقرار کرد Tue Jan 03 10:27:47 IRST 2017
بولتن نیوز تعطیلی فرودگاهی در پاریس به دلایل نامعلوم Sat Jun 24 10:16:11 IRDT 2017
بولتن نیوز حمله موجودات ریز دریایی به نوجوان استرالیایی Mon Aug 07 15:18:26 IRDT 2017
بولتن نیوز لیست قیمت کولر گازی سامسونگ Thu May 11 08:50:01 IRDT 2017
بولتن نیوز گزارش تصویری / تمرین صبح پرسپولیس Tue Oct 03 14:11:28 IRST 2017
بولتن نیوز طالبان 12 سرباز افغان را آزاد کردند Sun Sep 03 13:41:20 IRDT 2017
بولتن نیوز آغاز پخش برنامه های انتخاباتی رسانه ملی از اسفندماه Sat Feb 11 16:55:33 IRST 2017
بولتن نیوز برتری پرگل سپاهان برابر جوانان خود Thu Mar 16 19:28:11 IRST 2017
بولتن نیوز انفجارگازدر زنجان 13 مصدوم برجای گذاشت Sun Jul 30 13:05:33 IRDT 2017
بولتن نیوز با اسرائیل در باوری عمیق مشترک هستیم Fri Feb 17 23:17:13 IRST 2017
بولتن نیوز اتحادیه عرب لیاقت سوریه را ندارد Wed Mar 08 12:21:17 IRST 2017
بولتن نیوز انتقاد کلینتون از لفاظی‌های ترامپ در توییتر Sat Oct 21 10:41:05 IRST 2017
بولتن نیوز الشامی: جنگنده تایفون عربستان را ساقط کردیم Fri Oct 27 23:03:16 IRST 2017
بولتن نیوز پست جشن تولد بهنوش طباطبایی +عکس Thu May 18 06:40:01 IRDT 2017
بولتن نیوز هواشناسی گلستان هشدار داد Fri May 05 21:55:03 IRDT 2017
بولتن نیوز رشد قیمت نفت در بازارهای جهانی Fri May 26 22:37:11 IRDT 2017
بولتن نیوز فاز دوم و سوم سناریوی عربستان Thu Jul 20 22:31:51 IRDT 2017
بولتن نیوز فروش 54 هزار بلیت‌ دیدار کره‌جنوبی و ایران Tue Aug 29 12:49:15 IRDT 2017
بولتن نیوز «پیشخدمت» جایزه فیلم مستقل لندن را برد Sat Mar 04 14:14:34 IRST 2017
بولتن نیوز قابلیت های جدید همراه بانک صادرات ایران استقبال گسترده هموطنان را به همراه آورد Wed May 31 15:14:05 IRDT 2017
بولتن نیوز صبا و پیکان پنجشنبه به مصاف هم می‌روند Sat Feb 18 16:11:21 IRST 2017
بولتن نیوز انفجار در کارناوال دانش آموزان در پاریس Sun Apr 02 11:58:39 IRDT 2017
بولتن نیوز صبحت بخیر و رنگی/ باعث خوب شدن حال دیگران باش Sat Jun 24 09:11:12 IRDT 2017
بولتن نیوز مقام‌های مسکو: اقدام‌های آمریکا قلدری دولتی است Mon Sep 04 16:28:01 IRDT 2017
بولتن نیوز «فرکانس سکوت» در کیش رونمایی می‌شود Tue May 23 12:49:45 IRDT 2017
بولتن نیوز روایت نویسنده افغانستانی ازحمله گاوهابه شهر Mon Apr 03 10:05:15 IRDT 2017
اعتدال دژآگه و محمدی غایبان تیم ملی مقابل توگو Wed Oct 04 09:44:31 IRST 2017
خبرگزاری مهر مرخصی گرفتن شهردار تهران از رئیس شورا عرف است Sat Apr 22 15:53:59 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران تردد ناوگان جاده‌ای با عمر بالای 50 سال ممنوع می‌شود Mon Nov 20 15:24:32 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم دانش آموزان تهرانی تروریست‌های جهان را به زنجیر کشیدند + تصاویر Sat Nov 04 09:58:46 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی سفر رئیس جمهور ترکیه به سه کشور حوزه خلیج فارس آغاز شد Sun Feb 12 18:53:00 IRST 2017
خبرگزاری حوزه این چهار ویژگی گناهان را به نیکى تبدیل مى‌کند Tue Jul 04 08:26:00 IRDT 2017
تدبیر بخشی از مردم در پی حوادث سال 88 از بخشی از نظام دلگیر است/راه رفع کدورت‌ها قبول اشتباه از سوی یک طرف ماجرا نیست/آشتی ملی ضروری است Tue Feb 14 09:45:06 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا گلایه شدید مردم از افزایش ‌سرسام‌آور اجاره‌خانه در ماه‌های آغازین سال97 Wed May 16 08:51:56 IRDT 2018
اعتبار نیوز بخشنامه سپرده گیری ارزی به بانک ها ابلاغ شد Sat Aug 25 13:45:00 IRDT 2018
تدبیر با 20 میلیون تومان چه خودرویی می‌توان خرید؟+جدول Thu Apr 20 15:57:52 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران زلزله قطور را لرزاند Wed Jun 27 19:24:43 IRDT 2018
زومیت ایسوس از مدل جدید ذن بوک اس و کامپیوتر Zen AIO 27 رونمایی کرد Thu Aug 30 17:22:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی وزیر دولت نهم: حل معضل بیکاری نیازمند تغییر رویکرد دولت است Fri May 05 03:27:00 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر عدم مجوز برای انتقال آب از سر شاخه های کارون توسط دولت+ عکس Fri May 05 00:28:52 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی درگیری های کشمیر/70 کشته، 7 هزار مجروح Tue Aug 16 20:54:00 IRDT 2016
میزان ضوابط و مقررات معافیت تحصیلی دانش آموزی Mon Oct 15 15:22:14 IRST 2018
روزنو توهین عجیب روی کین به سرمربی ایران Sun Sep 16 22:00:01 IRDT 2018
دولت بهار عکس/ بدبو ترین گل دنیا Fri Sep 01 01:01:00 IRDT 2017
اقتصاد آنلاین لاریجانی: نامزدها برای اشتغال برنامه دهند نه شعارهای غیرقابل اجرا Fri Apr 28 13:58:54 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران خدمات رایگان دندانپزشکی برای دانش آموزان مناطق محروم + فیلم Sun Oct 29 17:13:15 IRST 2017
نماینده خداحافظی با دسته‌چک‌های قدیمی/اعتبار چک‌های موجود تا اردیبهشت 97 Tue Sep 19 13:30:34 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر راه زینب صبر زینب می طلبد Wed Nov 01 15:25:30 IRST 2017
روزنامه شهروند دوربین Thu Jan 04 03:30:00 IRST 2018
آنا نرخ بیکاری فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ به 20 درصد می‌رسد Tue Dec 26 13:54:02 IRST 2017
روزنامه شرق خبر Tue Nov 14 03:30:00 IRST 2017
خبرگزاری نسیم حضور سروش رفیعی در اردوی تراکتورسازی Mon Feb 19 02:31:03 IRST 2018
فرادید همه آنچه باید درباره پرورش، درآمد و بازار خریدوفروش قورباغه در ایران بدانید Tue May 01 00:59:54 IRDT 2018
تهران پرس یک میلیون نفر پشت نوبت دریافت خدمات بهزیستی/پوشش 17 هزار«رها» شده Sat Feb 24 14:02:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی کاشی میراث ماندگار بر سر در خانه استاد ناصرمسعودی نصب شد Thu Jun 29 18:39:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی پرتاب ماهواره بومی هند به سیاره زهره Mon Feb 13 16:25:00 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران رباتی که در دو روز خانه می‌سازد + فیلم Wed May 02 13:29:25 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا فرمانده انتظامی فارس از پایگاه های نوروزی پلیس کازرون بازدید کرد Sat Mar 25 12:23:22 IRDT 2017
پارسینه تنخواه 300 میلیون دلاری در جیب وزیر برای هزینه در مواقع ضروری Mon Oct 08 14:40:41 IRST 2018
جماران بی‌ام‌و از نسخه جدید M240i رونمایی کرد Tue Jul 25 10:02:07 IRDT 2017
خبرگزاری مهر 3 فروند بالگرد هوانیروز اورهال شد Tue Oct 02 18:38:40 IRST 2018
واحد مرکزی خبر بهره گیری از فرهیختگان برای رفع معضلات اجتماعی Thu May 11 12:38:09 IRDT 2017
روزنامه دنیای اقتصاد ترامپ صادرکنندگان نفت خاورمیانه را تهدید کرد Fri Sep 21 12:42:01 IRDT 2018
تدبیر 24 واعظی مدیون اصلاح‌طلبان Fri Nov 24 08:33:23 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی نخستین نیروگاه تجدیدپذیر برق آبی کشور در تالش افتتاح شد Tue Aug 28 13:33:00 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجو اختلاف در کنگره آمریکا/ بودجه تصویب نشد Sat Apr 29 15:03:29 IRDT 2017
بی باک نیوز برگزاری تمرینات نظامی مشترک هند و روسیه Tue Nov 01 15:32:02 IRST 2016
خرداد نیوز وقوع رگبار و رعد و برق در برخی نقاط کشور/در حاشیه رودخانه‌ها چادر نزنید Sun Jun 10 16:22:51 IRDT 2018
خبرگزاری مهر شاهرود 800 لیتر بر ثانیه نیاز آبی دارد/ ادارات صرفه جو باشند Thu Jul 28 14:13:29 IRDT 2016
فردا هیئت انتخاب جشنواره سما چه کسانی هستند؟ Tue Apr 04 12:05:14 IRDT 2017
آفتاب ایران ماجرای زن جوان صیغه ای که شوهرهایش خودکشی می کنند! Tue Jul 25 05:09:18 IRDT 2017
خبرگزاری مهر رهبری فصل الخطاب است/ باید قدرت اول منطقه شویم Thu Jul 06 13:34:32 IRDT 2017
ایستا نیوز مشاغل آنلاین مجوز صنفی می گیرند Tue Feb 21 09:52:08 IRST 2017
خانه ملت حذف واژه طلاق از شناسنامه زنان تنها پاک کردن صورت مساله است/ عدم تاثیر حذف طلاق در کاهش فشارهای اجتماعی Tue Sep 05 16:07:27 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن برگزاری مراسم بزرگداشت شهدای دولت در یاسوج Mon Aug 20 09:01:29 IRDT 2018
پرس شیعه انفجار در یک معدن زغالسنگ در«بلوچستان»پاکستان/16 معدنچی کشته شدند Sun May 06 03:11:27 IRDT 2018
ساعت24 معلمان مشمول قانون منع بکارگیری بازنشستگان نمی‌شوند/ معاونان بازنشسته وزیر باید خداحافظی کنند Sat Aug 04 10:52:00 IRDT 2018
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزاری اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی در شهرستان دالاهو Tue May 08 13:38:00 IRDT 2018
خبرگزاری فارس فیلم/رونالدو با فرصت‌طلبی دروازه اتلتیکو را باز کرد Tue May 02 23:38:00 IRDT 2017
روزنامه آرمان روابط عمومی گلایه امین تارخ از تلویزیون Wed May 23 15:20:49 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی 240 هزار هکتار شالیزار کشور مکانیزه شده است Tue Aug 02 21:33:00 IRDT 2016
خبرگزاری تسنیم دستگاه قضایی استان قزوین از صنعتی‌کاران حمایت کند Thu Aug 17 18:16:12 IRDT 2017
ایسکانیوز نزدیکی موسیقی و ادبیات؛ راه معرفی آثار فاخر ادب فارسی به نسل جوان Tue Apr 18 14:43:45 IRDT 2017
ساعت24 زیدان به شایعات درباره ایسکو پایان داد Fri Feb 09 18:10:00 IRST 2018
بورس نیوز حجم معاملات امروز فرابورس ایران به مرز 400 میلیون ورقه‌ای رسید Tue Mar 07 15:23:08 IRST 2017
جماران مدال برنزکشتی گیروکاراته کا کرمانشاهی درمسابقات جهانی شکست بعثت در لیگ 2 Fri Sep 15 14:56:45 IRDT 2017
اعتدال نقاشی می‌فروشم تا ویلچر بخرم Sun Jan 28 12:42:22 IRST 2018
ایسکانیوز تمرین تاکتیکی شاگردان برانکو در غیاب ملی‌پوشان Wed Mar 28 13:17:45 IRDT 2018
خبرگزاری مهر فضای آرامش و نشاط در سطح شهر آب‌پخش ایجاد شود Thu Dec 28 02:06:44 IRST 2017
جماران تحلیف روسای جمهوری اسلامی ایران در دوره های مختلف Sat Aug 05 09:51:50 IRDT 2017
رخداد24 محموله میلیاردی قطعات یدکی قاچاق در بندر دیلم متوقف شد Thu Feb 16 16:10:00 IRST 2017
پرشین خودرو افتتاح پایانه مسافربری ورامین استقبال مردمی را در پی دارد Mon May 08 12:31:00 IRDT 2017
پارس نیوز کی‌روش دو بازیکنی را که ایرانی‌ها به پیج‌شان ریختند، نمی‌خواهد! Sat Sep 15 10:53:08 IRDT 2018
ایسکانیوز تمام فرودگاه‌های غرب کشور فعال هستند/ آمادگی برای امداد رسانی Mon Nov 13 01:16:00 IRST 2017
تدبیر خرید کالای خارجی تیری به قلب کارگر ایرانی است Tue Mar 14 19:53:44 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا «روح خدا» در کالبد شهر/تصاویر Fri Feb 03 13:30:00 IRST 2017
آریا برنامه ریزی برای بازگشت پناهجویان روهینگیا به میانمار Tue Oct 03 14:58:31 IRST 2017
تیک آماده شدن «کلاه قرمزی» برای نوروز 96 Wed Mar 01 19:20:01 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران تنها ‌20 درصد آسانسورهای دولتی، استاندارد هستند Tue Sep 04 20:35:10 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر اتصال واحد یک نیروگاه مسجدسلیمان به شبکه سراسری Tue Jun 12 08:54:36 IRDT 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین دشمن به دنبال تجزیه امت اسلام است/ برخورد جدی با یاغی‌گری آمریکا Fri Nov 03 14:39:19 IRST 2017
صنعت بیمه پیام تبریک مدیرعامل بیمۀ آرمان به مناسبت روز خبرنگار Mon Aug 07 15:08:18 IRDT 2017
دریک آنلاین سایه‌روشن طرح بانک مرکزی برای کاهش نرخ بهره Wed Aug 30 11:36:28 IRDT 2017
بی باک نیوز ترامپ نشان داد که از اوضاع کره شمالی بی اطلاع است Mon Sep 18 16:20:01 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن 325 دانش آموز خراسان‌جنوبی رتبه کم تر از هزار کسب کردند Sun Sep 09 13:05:34 IRDT 2018
انتخاب شهادت پیام‌رسان «واتس‌اپ» علیه ریاض در پروندۀ روزنامه‌نگار عربستانی / خاشقجی 8 دقیقه پس آخرین مراجعه به واتس‌اپ وارد کنسولگری شد؛ اما پیامی را که 10 دقیقه بعد به او ارسال شد، هرگز نخواند Thu Oct 11 21:30:26 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی برگزاری مرحله دوم فینال لیگ برتر تنیس روی میز در ماهشهر Fri Jul 07 15:32:00 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم لاوروف: تلاش‌هایی برای مخالفت با حل سیاسی بحران سوریه انجام می‌شود Tue Apr 25 15:37:33 IRDT 2017
آرا نیوز تلاش برای دولتی کردن شهرداری ها/ کمر شهرها خم می شود Sat Apr 29 10:30:20 IRDT 2017
صنعت بیمه تجلیل از برگزیدگان جشنواره بیمه های عمر بیمۀ آرمان Wed Feb 08 11:01:53 IRST 2017
واحد مرکزی خبر چمران : زمان آغاز به کار شوراها باید تثبیت شود Thu Feb 02 17:11:57 IRST 2017
برنا فرنگی‌کاران تمرینات خود را در ارتفاعات کوهسار برگزار کردند Sat Aug 05 11:46:16 IRDT 2017
آفتاب ایران آغاز اردوی دانش آموزان عشایر با حضور وزیر آموزش و پرورش در مشهد Thu Jul 13 09:44:07 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم نمایشگاه «برای نجات کودکان» بار دیگر تمدید شد Sun Dec 24 11:04:06 IRST 2017
تهران پرس هیچ گونه وجهی موقع ثبت نام دانش آموزان در مدارس گرفته نمی شود Mon Aug 06 21:44:00 IRDT 2018
آفتاب ایران باغ شاهی پاسارگاد ساماندهی می شود Mon Sep 18 01:01:12 IRDT 2017
پایگاه خبری الف زمین‌لرزه 4.8 ریشتری در کهگیلویه و بویراحمد Mon May 07 01:31:00 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا 800 دانشجو در دانشگاه آزاد دیر تحصیل می کنند Sat Dec 16 10:18:15 IRST 2017
آریا امیدی که در ناامیدی به بار نشست Tue Jul 10 11:59:53 IRDT 2018
فردا چرا سرماخوردگی شما طولانی شده است؟ Sat Feb 11 20:11:13 IRST 2017
بی باک نیوز روحانی اشتباه خود را اصلاح کرد Tue Jun 20 19:51:01 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران دو کشته ومجروح در واژگونی خودرو تویوتا محور خاش زاهدان+ عکس Wed Aug 15 07:24:17 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا جشنواره‌ی بین المللی تئاتر تبریزیم از 20 دی ماه به مدت پنج ماه اجرا خواهد شد/ آموزش 350 هزار دانش آموز برای تبریز 2018 Tue Dec 05 16:15:36 IRST 2017
جماران ایزدی رکورد آسیا و جهان را شکست و قهرمان جوانان شد Sat Sep 08 10:29:51 IRDT 2018
بنکر ترافیک مزایده بلوک‌های بورسی در پایان سال Tue Mar 07 08:18:24 IRST 2017
خبرگزاری دانشجو پاسخ فداکاری‌های مردم، عمل دولت به وظایف ذاتی خود است/ مردم و مسئولان باید حافظ اقتدار و منافع ملی باشند Sat Feb 10 11:12:41 IRST 2018