تابناک - Fri Apr 14 11:45:21 IRDT 2017 نمایش خبر

رئیسی کاندیدا شد/ روحانی:کار را نیمه‌کاره رها نمی‌کنیم/ کناره‌گیری جلیلی/ امروز چه کسانی کاندیدا شدند؟

چهارمین روز از مهلت ثبت نام برای انتخابات ریاست جمهوری در حالی سپری می شود که بعد از ظهر امروز جمعه حسن روحانی و ابراهیم رئیسی با حضور در ستاد انتخابات کشور در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کردند. از دیگر چهره های سیاسی که امروز داوطلب کاندیداتوری انتخابات شده اند می توان به کلهر، زاکانی، نوروزی، اعظم طالقانی و مصطفی کواکبیان اشاره کرد.

امروز 25 فروردین، چهارمین روز از مهلت ثبت نام کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری است. از اولین ساعات کاری امروز نیز برخی داوطلب های ریاست جمهوری جهت ثبت نام وارد سیتاد انتخابات وزارت کشور شده اند.


 به گزارش تابناک طبق اعلام مسئولان ستاد انتخابات کشور تا پایان سه روز ثبت نام نیز تعداد 644 داوطلب در انتخابات ریاست جمهوری نام نویسی به عمل آورده اند.


   گزارش لحظه به لحظه  اخبار و حاشیه های چهارمین روز ثبت نام کاندیداهای انتخابات و سایر اخبار مربوط به انتخابات در ادامه آمده است:


   این خبر به روزرسانی می شود:


  رئیسی پس از ثبت نام: کاندیداها باید بیش از مردم خود را به قانون پایبند بدانند


  حجت الاسلام والمسلمین رئیسی پس از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: پایبندی وظیفه همه است به ویژه کسانی که مجری قانون هستند.


 
  وی افزود: امروز نظام دموکراسی و انتخابات و مراجعه به رای مردم بدون توجه و پایبندی به قانون امکان پذیر نیست.حتما کاندیداها باید بیش از مردم خود را به قانون پایبند بدانند. حامیان و ستادهای کاندیدا باید خودشان در چارچوب قانون ببینند.
 
 
  رئیسی افزود: آنچه می تواند برای یک کاندیدا و برای مجموعه دست اندرکار انتخابات محور باشد قانون است.
 
 


  چه کسانی همراه رییسی به ستاد انتخابات آمدند ؟ 


  فرهاد رهبر و مسعود میرکاظمی دو چهره اصلی همراه رییسی بودند. گفته می شود یکی از این دو نفر ریاست ستاد او را بر عهده می‌گیرند. 


   رئیسی وارد وزارت کشور شد


 حجت الاسلام رئیسی برای ثبت نام در انتخابات 96 وارد وزارت کشور شد.


 
 
 


 رئیسی در راه وزارت کشور


 حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی تا دقایقی دیگر برای ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری وارد ستاد انتخابات کشور خواهد شد./کانال رسمی حجت الاسلام رئیسی


   روحانی پس از ثبت نام: کار را نیمه کاره رها نمی کنیم


  
 حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی، رییس جمهور بعد ازحضور در ستاد انتخابات در وزارت کشور و  ثبت نام برای دوازدهمین انتخابات به میان خبر نگاران آمد. 
 
 
 به گزارش تابناک، او با بیان اینکه خداوند بزرگ را سپاسگزارم که دوباره به این بنده حقیر توفیق داد که خودم را در معرض اعتماد ملت ایران قرار بدهم و اعلام آمادگی کنم که بار مسوولیت سنگین اجرایی کشور را در صورت قبول ملت ایران به عهده بگیرم، گفت: در سال 92 آنچه به مردم عزیز ایران اعلام کردم در انتخابات آن سال، نجات اقتصاد ایران، احیای اخلاق و تعامل سازنده با جهان بود. امروز خوشحالم که در هر سه زمینه قدم های قابل توجهی برداشته شده است. 
 
 
 او ادامه داد: در زمینه نجات اقتصاد ما از رکود تورم فاصله گرفتیم از رشد منهای 7 به رشد بالای 7 رسیدیم و از تورم 40 درصد به تورم 7 ردصد در اسفند سال گذشته رسیدیم و اشتغال خالصی که کمتر از 10 هزار نفر قبل از دولت یازدهم بود به اشتغال خالص بالا 630 هزار رسیدیم.
 
 
 وی افزود: در زمینه اقتصادی پیشرفت های زیادی داشتیم که در هفته آینده افتتاح بزرگترین سرمایه گذاری اقتصادی ایران را شاهد خواهیم بود در هفته آینده در عسلویه 20 میلیارد دلار طرح را افتتاح می کنیم.
 
 
 رییس جمهور گفت: ما توانستیم در دولت یازدهم با قدرتهای جهان به توافق برسیم. حفظ برجام یکی از مهمترین مسائل سیاسی و اقتصادی ایران خواهند بود و هووهایی که دنبال کشتن برجام بودند نمی توانند صاحب این فرزند باشند. آنها که برای رسیدن به این توافق بودند باید دنبال اجرای آن هم باشد. امروز ir8 پیشرفته ترین سانتریفیوژ می چرخد.
 
 
 وی افزود: چرخ اقتصادی هم می چرخد با توجه به رشد اقتصادی که سال گذشته داشتیم.
 
 
 
 
 
 روحانی گفت: اگر من مسئولیت دولت آینده را برعهده داشته باشم همین مسیر ادامه خواهد داشت. هدف ما ایران پیشرفته و پیشرو است همان هدفی است که در چشم انداز 20 ساله تدوین شد. که متأسفانه در سال های قبل از دولت یازدهم در حرکت آن چشم انداز حرکت چشم گیری نبود. در مسیر همان چشم انداز 20 ساله که یکی از بخش هایش تعامل سازند و رشد 8 درصد است برای اولین بار در تاریخ ایران بعد از ابلاغ چشم انداز تحقق یافته و این مسیر ادامه خواهد یافت.
 
 
 وی افزود: امنیت ایران از اهداف دولت یازدهم بود که سایه جنگ امروز کنار رفته و امروز با مردم محور بودن در ایران شاهد امنیت در ایران در منطقه آشفته خاورمیانه هستیم. این مسیر برای احقاق حقوق مردم ادامه می یابد.
 


  حسن روحانی برای ثبت نام وارد وزارت کشور شد


 رئیس جمهور با حضور در ستاد انتخابات کشور در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری نام‌نویسی کرد.


 او همچنین از ستاد انتخابات وزارت کشور بازدید کرد.


 حسن روحانی که اکنون در حال ثبت نام در انتخابات است هیچ کدام از اعضای دولت را به همراه خود به وزارت کشور نیاورده است . او به تنهایی به ستاد انتخابات وارد شده و در حال طی مراحل نام نویسی است.


 


   دختر آیت الله طالقانی هم برای ثبت نام آمد


 خانم اعظم طالقانی نماینده دوره اول مجلس و دختر آیت الله طالقانی برای ثبت نام وارد وزارت کشور شد.


  زاکانی : دولت اقدام و اصلاح تشکیل می‌دهیم


 علیرضا زاکانی به منظور نام نویسی در انتخابات ریاست جمهوری وارد ستاد انتخابات کشور شد.


 او در پاسخ به این سوال که  آیا به نفع کسی کنار می‌رود؟ گفت: می‌ایستیم ان‌شاالله، دولت اقدام و اصلاح تشکیل می‌دهیم.


  زاکانی افزود: قانون فصل الخطاب همه است و اگر کسی در جامعه توجه به قانون نداشته باشد عملا هیچ سندیتی برای پذیرش هیچ مسئولیتی در کشور نخواهد داشت. به تبع کسانی که پای در این مسیر می گذارند باید به قانون پایبند باشند و در همه عرصه ها قانون را نصب العین خود قرار دهند. 


 وی یادآور شد: هدفم از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری، تحول است و اینکه توانمند ساختن کشور با دستان خود مردم صورت گیرد.


 زاکانی که یکی از کاندیداهای منتخب جمنا است در مورد تصمیم انتخاباتی جمنا گفت:جمنا به هر جمع بندی برسد همه باید با وحدت نظر این حرکت را تأیید و دنبال کند.


  


 کواکبیان: بعد ار آمدن رئیس دولت دهم  انگیزه من برای حضور در انتخابات بیشتر شد


 مصطفی کواکبیان نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی برای ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم وارد وزارت کشور شد.


 او گفت: کاندیدای پوششی نیستم، تا آخر هستم. امیدوارم انتخاب پرشور و با مشارکت بالای مردم را شاهد باشیم.


 
   کواکبیان ضمت تشریح دلایل ثبت نام خود درانتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: یکی از اهداف بنده از حضور در انتخابات این است که به اندازه ظرفیت خودم و دوستانم مشارکت مردم افزایش یابد.
 
 
   وی افزود: بنده به دنبال تبیین بهتر گفتمان اصلاح طلبی هستم چون دولت یازدهم خود را اصلاح طلب نمی‌داند و رئیس دولت یازدهم بارها آن را بیان کرده است.
 
 
  دبیرکل حزب مردمسالاری  یادآور شد: از آنجایی که رئیس دولت دهم آمد انگیزه من برای حضور در انتخابات بیشتر شد. 
 
 
 وی در واکنش به ثبت نام احمدی نژاد گفت: هیچ تعجبی ندارد همان خانه نشینی‌ها دوباره تکرار شده و ما سرپیچی از فرمایشات مقام معظم رهبری را قبلا هم دیده بودیم.
 
 
 کواکبیان افزود:  نام دولت بنده دولت اخلاق است و در گذشته هم این مسئله را گفتم.
 


  


   جلیلی در انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت‌نام نمی‌کند


  
 شنیده‌ها حاکی است که سعید جلیلی به زودی اعلام می‌کند از تصمیم برای ثبت‌نام در انتخابات ریاست‌جمهوری انصراف داده است. این خبر هنوز به صورت رسمی تایید نشده است.
 
 
 برخی اخبار غیررسمی حاکی از آن است که سعید جلیلی که پیش از این احتمال قوی می‌رفت برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت‌نام کند، برای وحدت بیشتر در جبهه انقلاب از تصمیم خود منصرف شده است.
 
 
  به گزارش تسنیم این خبر از سوی برخی منابع نزدیک به سعید جلیلی تایید شده است.
 
 
 برخی از کانال های تلگرامی اصولگرا از انتشار بیانیه سعید جلیلی تا ساعاتی دیگر خبر دادند.
 
 
 

 
 
 تعداد داوطلبان از مرز 800 نفر گذشت
 
 
  دبیر ستاد انتخابات در جمع خبرنگاران اعلام کرد: تا این لحظه (ساعت 13) 812 نفر ثبت نام کرده اند.
 


  محمد فومنی: نامزد پوششی نیستم


 محمد فومنی دبیرکل حزب مردمی اصلاحات: نامزد پوششی نیستم/ فکر نمی‌کنم به نفع روحانی کنار بروم / تا مرحله اخر در انتخابات می مانم تایید صلاحیت نشوم دست همه را می بوسم
  


  
 روحانی تا دقایقی دیگر وارد  وزارت کشور می شود
 


 شنیده ها از حضور حسن روحانی در وزارت کشور تا ساعاتی دیگر برای ثبت نام در انتخابات 96 خبر می‌دهد./ مهر


 
 حوالی ظهر و همزمان با پررنگ شدن زمزمه‌های حضور حسن روحانی و ابراهیم رییسی در ستاد انتخابات کشور جهت ثبت نام ، بر حجم تجمع کنندگان مقابل وزارت کشور افزوده شد و از ورود بسیاری از مردم عادی که خواهان کاندیداتوری بودند جلوگیری به عمل می آمد ، البته بسیاری از این تجمع کنندگان را طرفداران کاندیداها تشکیل می‌دادند./ ایسنا
 


  
 معاون امنیتی استاندار تهران: از تجمع جلوی منزل احمدی‌نزاد جلوگیری می‌کنیم
 
 
 محسن همدانی معاون امنیتی استاندار تهران گفت: مجوز هرگونه تجمع توسط فرمانداری صادر می‌شود، تا این لحظه که من خبر دارم فرمانداری تهران هیچ‌گونه مجوزی برای تجمع حامیان نامزدهای انتخاباتی نداده است، چون این تجمعات تبلیغات زودهنگام بوده و تخلف محسوب می‌شود.
 
 
 تا این لحظه هیچ‌گونه تجمعی برگزار نشده است اما قرار است عده‌ای امشب جلوی منزل احمدی نژاد تجمع داشته باشند که دستور ما هم جلوگیری از برگزاری این تجمع است.
 


  غرویان: شعارم علم و عقلانیت و اخلاق است/در حمایت از روحانی کناره‌گیری می‌کنم


 محسن غرویان هم برای ثبت‌نام در انتخابات ریاست جمهوری در ستاد انتخابات کشور حضور یافت.


  


 ثبت نام دبیرکل حزب مردمی اصلاحات


  محمد فومنی دبیرکل حزب مردمی اصلاحات برای نام‌نویسی در انتخابات ریاست جمهوری در ستاد انتخابات کشور حضور یافت.


   انصراف از کاندیداتوری در اعتراض به  ثبت نام احمدی نژاد


  
  « وهاب عزیزی » دبیرکل جبهه جهادگران ایران اسلامی با حضور در ستاد انتخابات از نامزدی دوازدهمین دور انتخابات ریاست جمهوری انصراف داد.
 
 
 در پی این انصراف ، روابط عمومی جبهه جهادگران ایران اسلامی بیانیه ای به شرح زیر منتشر کرد:
 
 
 «همه ایرانیان سلام 
 
 
 به اطلاع ملت شریف ایران می رساند با تصمیم و تصویب شورای مرکزی جبهه مردمی جهادگران به وهاب عزیزی دبیرکل این جبهه ماموریت داده شد بود در دوره دوازدهم انتخابات ریاست جمهوری برای تشکیل دولت 'جوان' به عنوان کاندیدای 'جریان سوم' ثبت نام و شرکت نمایند.
 
 
 وهاب عزیزی در تبعیت از مصوبه شورای مرکزی جبهه مردمی جهادگران، روز سه شنبه 22 فروردین با مراجعه به ستاد انتخابات کشور مستقر در وزارت کشور به عنوان نامزد انتخابات ریاست جمهوری دوره دوازدهم ثبت نام نمود که در اعتراض به ثبت نام محمود احمدی‌نژاد، از رقابت های انتخابات ریاست جمهوری کنار رفت.»
 


  حضور یک خواننده در وزارت کشور


  امین الله رشیدی برای نام‌نویسی در انتخابات ریاست‌جمهوری وارد وزارت کشور شد


  امین الله رشیدی خواننده و  آهنگساز برای  نام‌نویسی در انتخابات ریاست‌جمهوری به وزارت کشور آمد.


 امین الله رشیدی که به گفته خود با نیت اعتلای فرهنگ و هنر پا به عرصه انتخابات گذاشته بود بعد از گفت و شنود با برخی از خبرنگاران اهنگ "رسوای جهانم "را در گوشه ای از وزارت کشور اجرا کرد .


   ثبت نام یک نماینده مجلس


 
 حسن نوروزی سخنگوی کمیسیون قضایی هم با حضور در ستاد انتخابات کشور داوطلب حضور در رقابت های انتخاباتی شد. وی می گوید: نقدینگی باید کاهش یابد و به تولید اختصاص داده شود.
 
 
 

 


 شیخیانی هم داوطلب شرکت در انتخابات ریاست جمهوری شد


 
 

 
 
 دبیرکل حزب مردم در انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم ثبت نام کرد.
 
 
 امر الله شیخیانی دبیر کل حزب مردم برای ثبت نام در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری وارد ستاد انتخابات کشور شد.
 
 
 حزب مردم یکی از احزاب اصلاح طلب است که در سال 92 از روحانی حمایت کرد.
 


   ثبت نام  سعید یاری در انتخابات


  سعید یاری دبیرکل سازمان دفاع منافع ملی ایران پیش از ظهر امروز (جمعه 25 فروردین) با حضور در ستاد انتخابات کشور در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت‌نام کرد.


  


 

مشاور رییس جمهور سابق پس از ثبت نام: کاندیدای احمدی نژاد نیستم


 
 مهدی کلهر مشاور رسانه ای رئیس جمهور سابق پس از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم در نشست خبری در پاسخ به این سوال که اگر صلاحیت شما از سوی شورای نگهبان تایید نشود چه واکنشی خواهید داشت؟ گفت: خیلی خوشحال می شوم چون باری از روی دوشم برداشته می شود.
 
 
 وی ادامه داد: بنده مستقل آمده ام و کاندیدای احمدی نژاد نیستم، شباهت هم به وی یا کم و یا اصلا ندارم. افراد اگر بجای شبیه بودن مکمل هم باشند نتیجه بهتری خواهد داشت و ما دونفر مکمل موفقی بودیم.
 


  کلهر: مستقل آمده ام


  مهدی کلهر مشاور رسانه ای رئیس جمهور سابق با حضور در محل ستاد انتخابات کشور در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد.


  


 وی در جمع خبرنگاران درباره پایبندی خود به قانون گفت: حتما اینگونه خواهد بود که در حرف و عمل به قانون پایبند باشم، مستقل آمده ام و برای ثبت نام با احمدی نژاد مشورتی نکرده ام.


 ثبت نام 33 داوطلب در روز چهارم انتخابات ریاست جمهوری تا ساعت 9


 33 داوطلب در روز چهارم ثبت نام برای انتخابات ریاست جمهوری نام نویسی کردند.


   
 رئیس ستاد انتخابات کشور:
 
 
 

 
 
 ثبت نام 717 داوطلب برای انتخابات ریاست جمهوری تا کنون/ زمان ثبت نام تمدید نخواهد شد
 
 
 علی اصغر احمدی گفت: 717 نفر برای انتخابات ریاست ریاست جمهوری دوازدهم تا الان ثبت نام قطعی کرده اند.
 
 
 وی همچنین گفت: زمان ثبت نام تمدید نخواهد شد.
 
 
 

 


  معاون مدیرعامل بیمه ایران پس از  ثبت نام:


  چرا شبکه بانکی سود را به زیر10درصد کاهش نمی‌دهد تا بیکاری کاهش یابد؟


  بهمن لامعی معاون مدیرعامل بیمه ایران پس از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران اظهارداشت: چرا پس از پایان جنگ تحمیلی فساد در کشور رشد کرد؟ اگر با انواع فساد مبارزه جدی و سیستماتیک نشود کشور در محیط داخلی و خارجی دچار مشکلات خواهد شد و مشروعیت و مقبولیت نظام اجرایی کشور خدشه دار خواهد شد و این خیانت بزرگ و گناه عظیم نسبت به آرمان های انقلاب و شهیدان است.


 وی افزود: چرا شبکه بانکی سود را زیر 10 درصد کاهش نمی دهد تا جامعه سالم اقتصادی و رشد تولید و کاهش بیکاری را شاهد باشیم. مردم عملکرد افراد و جریانات سیاسی را بررسی و با شناخت صحیح و با حضور حداکثری رای دهند.


 لامعی تصریح کرد: آیا فساد کنونی، تورم، رکود موجود و بی ثباتی اقتصادی نتیجه عملکرد مدیران ناکار آمد نیست؟
تابناک افزایش 4 دلاری قیمت طلا با کاهش ارزش دلار Thu Aug 16 23:50:01 IRDT 2018
تابناک میزان آمادگی تهران در برابر زلزله Sat Jan 28 10:39:25 IRST 2017
تابناک سیرچ کرمان 5.8 ریشتر لرزید Mon Jul 23 02:32:26 IRDT 2018
تابناک جزئیات توزیع مواد مخدر دولتی Wed Jul 26 15:05:34 IRDT 2017
تابناک راهپیمایی 22 بهمن جای تسویه حساب های شخصی افراد نیست Sat Feb 09 14:09:10 IRST 2019
تابناک بسیج و سپاه در کنار نیروی انتظامی وظیفه تامین امنیت انتخابات را بر عهده دارند Thu May 18 18:15:17 IRDT 2017
تابناک راه اندازی گمرک موبایلی تا عید Fri Dec 14 09:29:36 IRST 2018
تابناک ترکیه 4500 کارمند دیگر را اخراج کرد Wed Feb 08 09:45:35 IRST 2017
تابناک تغییر مزدی حداقل‌بگیران کارگری در سال 97 Fri Mar 30 23:08:21 IRDT 2018
تابناک وحشت بازارهای ترکیه از انتصاب داماد اردوغان به عنوان وزیر Wed Jul 11 12:52:51 IRDT 2018
تابناک تصاویری از حملات مرگبار حیوانات به انسان ها Thu Apr 13 17:07:25 IRDT 2017
تابناک بیانیه پایانی بیست و نهمین اجلاس سران عرب Sun Apr 15 23:11:56 IRDT 2018
تابناک شفر با چترنجات ملی پوشانش، در رتبه دوم فرود آمد Thu Mar 29 17:54:19 IRDT 2018
تابناک رئیسی در شهر ری رای خود را به صندوق انداخت Fri May 19 10:55:35 IRDT 2017
تابناک کارت سوخت قاچاق را کاهش داد Fri Apr 14 22:40:01 IRDT 2017
تابناک سه امتیاز دقیقه90 پرسپولیس با گل علیپور سرپیچ قهرمانی Fri Jan 12 16:27:19 IRST 2018
تابناک ثبت نام 15 هزار دانشجو برای دریافت مجوز خروج از کشور Sat Oct 13 19:17:14 IRST 2018
تابناک دولت سوریه در مذاکرات ژنو شرکت نمی‌کند Mon Nov 27 16:58:54 IRST 2017
تابناک داعش ترامپ را تهدید کرد Wed Aug 02 14:08:55 IRDT 2017
تابناک رطوبت 97 درصدی مهمان آبادان و خرمشهر شد Sun Jul 09 21:17:35 IRDT 2017
تابناک اردوغان رئیس جمهور ترکیه شد/ شادمانی هواداران اردوغان در خیابان های ترکیه Mon Jun 25 00:20:03 IRDT 2018
تابناک نمایشگاه کم فروغ بیست و سوم چشم انتظار مردم و مسئولان/ جهرمی: مسئولان عراقی اجازه نمی دهند به زوار اربعین خدمات خوب بدهیم Sun Oct 29 10:25:54 IRST 2017
تابناک برنامه‌ای برای حفظ حریم شخصی گوشی Mon Mar 13 11:00:01 IRST 2017
تابناک رانندگی پوتین با لیموزین Thu Oct 18 10:08:18 IRST 2018
تابناک روح تایکو ؛ کودو Sun Apr 15 20:12:48 IRDT 2018
تابناک آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور Thu Jun 29 22:27:49 IRDT 2017
تابناک حشد شعبی حمله داعش در مرزهای عراق و سوریه را خنثی کرد Sat Feb 10 12:29:25 IRST 2018
تابناک با ظهور تکنولوژی‌های تازه مشاغل کاهش می‌یابد؟ Thu Oct 18 23:30:01 IRST 2018
تابناک مرور قرارداد آبرومند تیم ملی با پوما در زمان ریاست دکتردادکان Wed Apr 25 15:51:45 IRDT 2018
تابناک ریاست ترامپ در یکی از نشست‌های شورای امنیت Tue Sep 04 22:40:01 IRDT 2018
تابناک جلدابرارورزشی/شنبه18آذر96 Sat Dec 09 06:26:34 IRST 2017
تابناک جزئیات بیمه زنان خانه دار و دختران مجرد Wed Feb 20 07:42:15 IRST 2019
تابناک اجرای طرح برخورد با اراذل و اوباش Tue Feb 27 15:08:10 IRST 2018
تابناک خیزش گردو خاک در تهران Wed Jul 04 12:13:18 IRDT 2018
تابناک عدم استقبال فرانسه از تصمیم ترامپ Fri Dec 15 22:18:28 IRST 2017
تابناک حمله موشکی یمن به شهرک جیزان سعودی Thu Aug 09 00:10:01 IRDT 2018
تابناک آخرین وضعیت بررسی استیضاح دو وزیر در مجلس Mon Sep 17 17:07:42 IRDT 2018
تابناک قانونگذار صهیونیست: غرب به حملاتش به سوریه ادامه دهد Sat Apr 14 13:39:05 IRDT 2018
تابناک واکنش ربیع‌خواه به طعنه های فردوسی پور Sun Oct 29 10:38:14 IRST 2017
تابناک یک شرکت خودروسازی مشتری خرید پدیده شد Thu Dec 20 16:07:33 IRST 2018
تابناک مالک نفت،همه بلیت‌ دیدارامروزتیمش راخرید Thu Sep 14 19:29:52 IRDT 2017
تابناک ایران هرگونه تفسیر آمریکا از 2231 را رد کرد Tue Dec 04 22:09:55 IRST 2018
تابناک واکنش امام جمعه کرج به توییت حسام الدین آشنا Sat Feb 16 16:40:25 IRST 2019
تابناک واتس‌آپ محبوترین پیام‌رسان در روسیه Mon Mar 06 16:27:29 IRST 2017
تابناک وزارت ورزش، رویانیان را به دادگاه کشاند/«سوپر سوپر ترکمنچای» Sat Nov 18 18:35:53 IRST 2017
تابناک صدرو کارت‌های هوشمند ملی جدید تا پایان آبان Wed Oct 31 14:22:20 IRST 2018
تابناک پیشنهاد رئیس آزاد برای حمایت از آثار هنرمندان Mon Jan 21 10:43:44 IRST 2019
تابناک رده‌بندی نهایی تیمی و انفرادی کشتی فرنگی2017قهرمانی جهان Wed Aug 23 10:18:00 IRDT 2017
تابناک اولین جلسه علنی مجلس در سال جدید فردا برگزار می‌شود Mon Apr 03 14:22:30 IRDT 2017
تابناک تأثیر وضعیت سیارات بر زندگی انسان Sat May 12 12:26:56 IRDT 2018
تابناک امروز سامانه بارشی از کشور خارج می‌شود Sat Jan 05 07:57:05 IRST 2019
تابناک دسترسی به زندان‌ها در سراسر فرانسه ممنوع شد Wed Mar 06 21:27:13 IRST 2019
تابناک Erdoğan and Trump make phone call, discuss Gulf crisis Sat Jul 01 11:05:50 IRDT 2017
تابناک سکه یک میلیون و 206 هزار تومان معامله شد Sat Feb 25 18:25:01 IRST 2017
تابناک دستگیری خواستگار ناکام Tue Feb 06 08:23:57 IRST 2018
تابناک پامپئو: روسیه باعث کاهش امنیت آمریکا می‌شود Sat Nov 03 12:11:41 IRST 2018
تابناک وزیر بهداشت: از مرگ میرزاخانی حاشیه نسازیم Thu Jul 20 17:50:44 IRDT 2017
تابناک مدیرعامل شرکت داتیس خودرو ایرانیان بازداشت و به اوین منتقل شد Mon Mar 11 12:51:41 IRST 2019
تابناک منصوریان: عذر می خواهم،شکست تلخی بود Tue May 30 01:49:07 IRDT 2017
تابناک مسیر حرکت بانک صادرات مثبت و امیدوارکننده است Wed Jul 26 15:52:48 IRDT 2017
تابناک از حمله مردم به بانک انگلیس در تبریز تا طرح برجامی کوکر و کاتن با هدف اعمال محدودیت های جدید برعلیه ایران Sun Oct 21 07:00:03 IRST 2018
تابناک ترامپ برای دومین سال متوالی به مرکز کندی نمی‌رود Wed Nov 14 15:39:10 IRST 2018
تابناک طرح‌های زنیا برای بهار و تابستان 2018 Mon Oct 29 12:10:01 IRST 2018
تابناک سمفونی شماره یک برامس ؛ ارکستر فلارمونیک برلین Mon Nov 26 10:11:09 IRST 2018
تابناک ایلدریم: ترکیه برای کمک به بازسازی موصل آمادگی دارد Thu Jul 20 12:50:46 IRDT 2017
تابناک از اعتراض مقابل مجلس تا هجوم به دفتر کار و تخریب؛ این دعوا ادامه دارد! Wed Feb 14 11:05:08 IRST 2018
تابناک کشتار اسب‌های کولبر ادامه دارد! Tue May 01 11:56:33 IRDT 2018
تابناک دادگاه تجدیدنظر آمریکا در خصوص قانون داکا علیه ترامپ رای داد Fri Nov 09 11:18:53 IRST 2018
تابناک جوابیه وزارت کار به ادعای یک کاندیدا Fri May 12 21:17:04 IRDT 2017
تابناک EUR 30bn earmarked for EU research projects 2018-2020 Mon Oct 30 08:36:38 IRST 2017
تابناک درگیری عزیزی با خبرنگاران Sat Jan 28 18:50:33 IRST 2017
تابناک آیا وزارت ورزش محکوم به پس دادن پولهای هدایتی می شود؟ Sat Mar 16 12:35:01 IRST 2019
تابناک روزنما: وضعیت جاده امیدیه اهواز Tue Feb 13 22:30:07 IRST 2018
تابناک پرسپولیس تکلیف طارمی را یکسره کرد Sun Jul 09 19:12:07 IRDT 2017
تابناک گمرک گوشت‌های وارداتی را زودتر ترخیص کند Sun Feb 24 13:17:13 IRST 2019
تابناک ترامپ: بهره هوشی «جو بایدن» پایین است Mon Mar 18 20:55:01 IRST 2019
تابناک چگونه مردم با بلیت 20 هزار تومانی به سینما بروند؟ Tue Feb 28 22:37:04 IRST 2017
تابناک دولت مردم را مجبور کرده خودروی بُنجُل سوار شوند Wed Jul 04 21:07:57 IRDT 2018
تابناک سازمان میراث فرهنگی به خودکفایی می‌رسد؟ Tue Jan 22 12:46:15 IRST 2019
تابناک توصیه روسیه به بزرگترین ناوهواپیمابر انگلیس Thu Jun 29 19:05:30 IRDT 2017
تابناک آذری‌جهرمی:برخی‌دنبال‌‎بستن‌شبکه‌های‌اجتماعی‌اند Sun Jul 08 15:40:14 IRDT 2018
تابناک داعش منازل ساکنان موصل را به آتش کشید Sun Jan 15 12:32:33 IRST 2017
تابناک حادثه‌ای تلخ که تیتر یک روزنامه‌ها شد Sat Sep 02 11:37:36 IRDT 2017
تابناک گره ترافیکی آزادراه تهران قم در حال باز شدن است Sun Jan 28 11:44:01 IRST 2018
تابناک جزییات افزایش کرایه اتوبوس و مترو درسال 96 Fri Feb 17 10:57:02 IRST 2017
تابناک پاسخ حسین شریعتمداری درباره کامپیوتر امریکایی Tue Feb 19 08:13:12 IRST 2019
تابناک اگر شهاب سنگ با اقیانوس برخورد کند، چه اتفاقی می‌افتد؟ Sun Dec 30 09:36:55 IRST 2018
تابناک «این» و «اون» تا پیش از 7 اردیبهشت تلفنی گفتگو می‌کنند Sun Apr 08 00:48:48 IRDT 2018
تابناک حمله جنگنده های سعودی به فرودگاه صنعا Thu Apr 12 00:57:48 IRDT 2018
تابناک سامانه پدافند هوایی حصار Mon Oct 08 14:20:42 IRST 2018
تابناک ثبت رکورد بلندترین فاکتور خرید در افق کوروش Tue Dec 25 14:31:04 IRST 2018
تابناک احضار بازیکنان عربستان بعدازباخت به قطر به کنسولگری سعودی Sat Jan 19 16:14:01 IRST 2019
تابناک زنوزی:تیم اصلی تراکتور سال آینده بسته می شود Mon Mar 18 11:43:18 IRST 2019
تابناک ردپای یک شرکت دولتی در پرونده 31 تن مرغ فاسد Mon Mar 04 07:30:19 IRST 2019
تابناک هر 30 دقیقه یک نفر بر اثر تصادف در ایران فوت می‌کند Sat Sep 02 08:27:43 IRDT 2017
تابناک مضرات مصرف پوست ماهی و مرغ‌ها Wed Sep 12 11:11:13 IRDT 2018
تابناک توافق آمریکا و اروپا درباره حفظ برجام Tue Apr 24 08:54:00 IRDT 2018
تابناک لایحه شفافیت تقدیم مجلس می‌شود Sun Jul 22 07:07:23 IRDT 2018
تابناک نام دو قاضی متخلف اعلام شد Sun Aug 26 17:12:33 IRDT 2018
تابناک ویدیو: خاراندن سر شیر در آفریقا! Sat May 13 11:26:48 IRDT 2017
مشرق نیوز دستور رهبر انقلاب به سازمان انرژی اتمی درباره آغاز فعالیت‌های هسته‌ای + فیلم Mon Jun 04 19:52:00 IRDT 2018
شبکه خبر نوبخت: دولت پنج بسته حمایتی تدوین کرده است Thu Aug 30 08:36:20 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی 13 نقطه پرتصادف جاده ای خراسان شمالی برچیده شد Tue Sep 11 08:03:00 IRDT 2018
ساعت24 ابهام اروپا، احتمال رکود اقتصادی آمریکا تزلزل در چین Tue Jan 01 09:43:00 IRST 2019
بی باک نیوز اجرای طرح ترسیب کربن به تهران هم رسید Wed Sep 27 09:57:01 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران با بحران پلاستیکی مبارزه کنیم Fri Mar 30 04:36:00 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران وزش باد شدید در بجنورد Thu Nov 23 09:49:04 IRST 2017
ایسکانیوز جدیدترین رده‌بندی فدراسیون جهانی تیراندازی با کمان اعلام شد Wed Nov 01 12:05:33 IRST 2017
ایسکانیوز تقسیم امتیاز یک‌نیمه‌ای امیر و فراز Thu Jan 18 15:54:12 IRST 2018
اقتصاد آنلاین زرآبادی:وام 1700میلیاردی شرکت مخابرات کجاست؟! Tue Aug 21 17:34:48 IRDT 2018
ایسکانیوز زور برانکو و کریمی در نیمه اول به همدیگر نرسید Thu Jan 18 16:26:30 IRST 2018
تهران پرس خراسان رضوی 8600 حلقه چاه آب غیرمجاز دارد Mon Jun 11 12:00:00 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران نتانیاهو دستور بستن مسجد "باب‌الرحمه" را صادر کرد Tue Feb 26 10:29:54 IRST 2019
ایسکانیوز اولویت فرزندان شاهد و ایثارگر برای جذب در هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی/تکمیل احداث 87 یادمان شهدا تا پایان سال آینده/حضور 70 درصد از دانشجویان شاهد و ایثارگر در دانشگاه‌آزاد اسلامی Tue Feb 28 15:26:00 IRST 2017
بی باک نیوز معرفی پیست میسانو سن مارینو Sat Sep 09 22:53:01 IRDT 2017
عصر ایران تیراندازی تروریست ها به مرز سیستان و بلوچستان/ شهادت 2 کارگر بومی Sat Jul 15 22:43:34 IRDT 2017
خبرگزاری فارس کشته شدن 4 سرباز سودان جنوبی در درگیری‌ با شورشیان Mon Oct 02 19:25:00 IRST 2017
خبرگزاری فارس خیز آمریکا برای افزایش همکاری‌های اقتصادی با قزاقستان Sat May 13 12:29:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران پروژه بلوار آیت الله بروجردی از عظیم ترین پروژه های ترافیکی قم است Mon Sep 03 11:38:57 IRDT 2018
دفاع مقدس مستشاران آمریکایی از ابتدای جنگ سوریه در کنار تروریست‌ها بودند Wed Jun 20 13:43:57 IRDT 2018
رسالت کیومرث پوراحمد: نورچشمی بودم، جسارت چنین برخوردی نداشتند Sun Jan 27 00:00:00 IRST 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران مردمی که فراموش شده‌اند Sun Jul 09 11:35:25 IRDT 2017
جوان آنلاین افزایش نقش زنان در توسعه اقتصادی استان اردبیل Tue May 30 13:37:13 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر افزایش برداشت سیب زمینی از مزارع چالدران Wed Feb 28 19:06:10 IRST 2018
روزنامه دنیای اقتصاد محمود عباس: وتوی قطعنامه پیشنهادی مصر درباره قدس را محکوم می‎کنیم Mon Dec 18 23:39:44 IRST 2017
تی نیوز اعتراف بامزه جاودانی درباره نقش شان در صعود باشگاه رم! Thu Apr 12 13:05:57 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران فعالیت بیش از 800 اکیپ امدادی و انتظامی در طرح زمستانی Tue Dec 12 11:21:44 IRST 2017
انتخاب دادگاه آمریکایی به دنبال ضبط برج ایرانی در منهتن به بهانه نقض تحریم‌ها Fri Jun 30 12:36:16 IRDT 2017
نامه نیوز اتفاق جالب برای سه کشور در لیگ قهرمانان آسیا Mon May 14 12:54:28 IRDT 2018
نامه نیوز کاهش قیمت سبد نفت اوپک Fri Feb 02 07:50:01 IRST 2018
مشرق نیوز شکست شاگردان لوزانو در برابر برزیل/ سومین شکست بلند قامتان در لیگ جهانی مقابل بهترین تیم دنیا رقم خورد + فیلم Fri Jun 24 20:43:14 IRDT 2016
خبرگزاری بین المللی قرآن مسئولان کارآمدی انقلاب را بیشتر نشان دهند Fri Jan 04 14:15:29 IRST 2019
خبر خودرو آخرین وضعیت ترافیکی راه های کشور Tue Jul 24 11:19:50 IRDT 2018
خبرگزاری مهر حضور مراجع تقلید در راهپیمایی 22 بهمن قم/ همه آمده‌اند Sun Feb 11 11:14:09 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران ثبات قیمت دارو به بهانه ارز دولتی منطقی نیست/ دارو باید به خرید تجهیزات پزشکی لوکس اولویت داشته باشد/ تامین سلامت مردم وظیفه حاکمیتی دولت است Wed Sep 19 07:00:01 IRDT 2018
ایلنا تیم منتخب بازیکنان آزاد لیگ برتر انگلیس(عکس) Wed Jan 02 09:25:24 IRST 2019
روزنامه شرق حادثه‌ها Tue Jul 18 04:30:00 IRDT 2017
روزنامه دنیای اقتصاد توضیحات ناجا درخصوص زیرگرفتن یک زن با ماشین پلیس Mon Jan 22 16:59:49 IRST 2018
العالم آغاز عملیات الحشد الشعبی در جاده بغداد – موصل Tue Jan 24 11:37:17 IRST 2017
بولتن نیوز بولت با آسیب‌دیدگی از مدال محروم شد Sun Aug 13 10:26:30 IRDT 2017
آفتاب صدور حکم 3 سال حبس برای روحانی جمهوری آذربایجان Mon Jul 03 21:21:07 IRDT 2017
روزنو تخلفات زیست محیطی را به 1504 گزارش دهید Sun Mar 19 12:22:28 IRST 2017
آفتاب دولت جدید اردن پیش‌نویس قانون مالیات را لغو کرد/ کمک 500 میلیون دلاری قطر به امان Fri Jun 15 19:30:30 IRDT 2018
ایران آنلاین جوانان عاشق سفرند Mon Mar 11 03:10:00 IRST 2019
باشگاه خبرنگاران ارائه‌ی خدمات بهداشتی و درمانی در پنج نقطه از شهرستان Tue Mar 28 11:53:13 IRDT 2017
خرداد نیوز عکسی دیدنی از مشقت‌های رای دادن در یک شعبه شلوغ! Fri May 19 18:26:33 IRDT 2017
پول نیوز سرمایه‌گذاری 3 میلیارد دلاری شرکت‌های خارجی برای پرورش الاغ در پاکستان Sun Feb 03 13:11:28 IRST 2019
باشگاه خبرنگاران بازدید بیش از 32 هزار نفر از سدهای آذربایجان غربی در نوروز 96 Sat Apr 08 09:53:28 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم برترین بانوی وزنه‌بردار ایران: مربی ندارم/ فقط با 6 ماه تمرین قهرمان شدم Fri Aug 10 10:52:03 IRDT 2018
دولت بهار یک زمین خالی دستاورد چهارساله دولت در بیکارترین استان کشور Tue Sep 05 14:39:00 IRDT 2017
مثلث آیا می دانید ؟ هوس کردن مواد غذایی مختلف نشانه چیست؟ هوس شوری...شیرینی و ترشی هر کدام علتی در بدن شما دارد با این موارد آشنا شوید Wed Jan 23 20:45:00 IRST 2019
آریا حمله خمپاره ای داعش به محموله کمک های بشردوستانه ایران به مردم دیرالزور Wed Sep 20 17:23:27 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر پخش مستند تلویزیونی «وارث باربد» از شبکه 4 سیما Mon Apr 24 10:44:13 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران موش زنده محبوب‌ترین غذای رستوران‌های چین/ شوخی جالب مهران مدیری با زن پیشکسوت رادیو/ حمله جنگنده‌های روسی به مواضع داعش+صوت و فیلم Sun Jul 30 20:20:01 IRDT 2017
ایران آنلاین سال تحصیلی جدید در دانشگاه بوعلی همدان با یک هفته تاخیر آغاز می شود Wed Sep 13 15:09:50 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران انفجار هولناک منزل مسکونی در گلشهر + تصاویر Mon Jul 03 08:44:41 IRDT 2017
تدبیر و امید لاریجانی:سپاه اجازه نفوذ آمریکا به ایران را نمی‌دهد Mon Sep 10 22:59:10 IRDT 2018
خبرگزاری مهر نامه سرگشاده به رییس جمهور از طرف یک تولیدکننده فیلم مستقل Mon Jul 24 15:11:02 IRDT 2017
جماران اسناد مالکیت دفترچه ای اعتبار ندارد Sat Jun 09 11:06:26 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی سمن ها در اعتماد سازی دولت و مردم نقش مهمی دارند Thu Jul 19 07:18:00 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران پرداخت تسهیلات اشتغال زا به سرمایه گذاران، کارآفرینان روستایی و عشایری سیستان وبلوچستان Wed Jan 31 12:59:54 IRST 2018
خبرگزاری نسیم فاجعه میانمار: آزمونی برای روشنفکران غرب گرای وطنی Fri Sep 08 15:06:04 IRDT 2017
زومیت در کابین خلبان ایرباس A220 چه می‌گذرد؟ Sat Sep 22 10:00:00 IRST 2018
خیبر آنلاین باد‌شدیدوکاهش‌دمادراستان‌ها+جدول Tue Nov 06 11:17:42 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران برگزاری همایش فرهنگ ایثار و شهادت در جویبار Thu May 25 15:03:33 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی نخستین مدرسه کارآفرینی کشور در اصفهان تاسیس می شود Tue Jul 17 00:05:00 IRDT 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن پیشرفت صعودی نظام اسلامی در گرو بازخوانی اندیشه‌های امام خمینی(ره) است Sun Aug 20 17:28:57 IRDT 2017
ایران آنلاین کشف فسیل 190 میلیون ساله در ساحل+تصاویر Sat Feb 03 12:12:20 IRST 2018
آریا اصلاح ساختار بانکی؛ در بیست و ششمین شماره ماهنامه شمیم کوثر بررسی شد Wed Oct 17 22:25:02 IRST 2018
خبرگزاری مهر استفاده از روشهای نوآورانه در اقتصاد ضروری است Tue Feb 26 19:16:43 IRST 2019
آریا دعوت رسمی دفتر موسیقی ارشاد از فعالان موسیقی برای تدوین شیوه‌نامه جشنواره Wed Jan 31 12:18:54 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران باشگاه گسترش فولاد بازهم محکوم شد Sun May 27 15:17:52 IRDT 2018
فرارو مشکل نمایش «متری شش و نیم» سعید روستایی حل شد Thu Jan 31 13:02:05 IRST 2019
اعتبار نیوز نهایی شدن 12 میلیارد دلار سرمایه گذاری خارجی در صنعت برق Sun Feb 04 09:22:00 IRST 2018
شیعه نیوز توصیه جالب امیرالمومنین(ع) درباره تربیت فرزندان Tue Feb 13 09:59:06 IRST 2018
سلامت نیوز همگام با توریست‌ها Wed Dec 27 10:32:00 IRST 2017
پارسینه کیفیت برنج تایلندی بهتر است یا هندی؟ Tue Feb 28 14:32:18 IRST 2017
واحد مرکزی خبر سرمربی بادران: در جام حذفی و لیگ موازی پیش می‌رویم Fri Sep 08 14:27:14 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم آماده باش کامل پدافند هوایی سوریه Tue Aug 28 07:36:01 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر دو کشته در برخورد دو تریلی در روستای گهکم حاجی آباد Mon Jul 10 12:00:58 IRDT 2017
فردا حمله داعش به اردوگاه آوارگان در حسکه سوریه Tue May 02 18:04:16 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجو رژیم صهیونیستی و ویتنام برای اولین بار در رزمایش آمریکا در هاوایی شرکت می‌کنند Sat Jun 02 23:01:07 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی زن بلوچ سنی در لباس سفیر ایران Thu Jan 03 08:43:00 IRST 2019
پرس شیعه کمیسیون اروپا پیشنهاد اتریش را رد کرد Tue Jun 26 09:19:55 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم سردار غیب‌پرور در گیلان: فعالیت‌های صالحین نتوانسته دغدغه‌های رهبر انقلاب را رفع کند Tue Dec 18 22:26:42 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم تاسیس 30 شعبه صندوق امداد ولایت در 28 استان کشور‌ Sun Feb 26 20:11:08 IRST 2017
واحد مرکزی خبر دستاوردهای نشر ایرانی از نمایشگاه کتاب فرانکفورت Tue Oct 16 10:44:09 IRST 2018
آنا هنرمندان تئاتر ایتالیا و ژاپن ورک‌شاپ بازیگری و کارگردانی برگزار می‌کنند Mon Apr 10 14:08:52 IRDT 2017
خرداد نیوز پولانسکی هم از آکادمی اسکار اخراج شد Fri May 04 19:18:47 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم سفر بالاترین مقام جهانی صلیب‌سرخ به منطقه‌ای که 700هزار ساکن آن فرار کردند Wed Jun 27 19:15:40 IRDT 2018
سراج 24 مذاکرات برد-برد را تا زمان ناراحت نشدن کدخدا قبول دارند Sun May 14 15:10:00 IRDT 2017
تی نیوز استخدام اپراتور سایت در یک شرکت معتبر در تهران Thu Apr 05 23:53:57 IRDT 2018
پارسینه تصادف مرگبار خودرو با فروشگاه Tue Nov 06 12:46:38 IRST 2018
خبرگزاری مهر تحول در مدیریت نظام تعلیم وتربیت/ لزوم توجه به مهارت محوری Sat Sep 23 11:02:16 IRST 2017
آفتاب ایران عکس: مراسم تشیع پیکر شهید حججی در نجف آباد Thu Sep 28 10:43:36 IRST 2017
ساعت24 ذوالنور: سوابق ترحم ایران نسبت به لهستان بسیار است باید پاسخ دندان‌شکن بدهیم Tue Jan 15 10:39:05 IRST 2019
خبرگزاری جمهوری اسلامی شناسایی پیکر پاک شهید عبدالحمید آقایی پس از سی و سه سال Tue Jun 28 13:09:00 IRDT 2016
تیتر نیوز اظهارنظرهای صریح میرسلیم درباره قالیباف و رئیسی/ اگر قالیباف رأی می‌آورد، خودم را سرزنش می‌کردم Sun Jul 23 09:57:19 IRDT 2017
پارس فوتبال بازتاب دعوت نشدن ستاره استقلال به تیم ملی در نشریه کیکر ! Sat May 19 09:09:10 IRDT 2018
خبرگزاری مهر بفتا برندگانش را شناخت/ «سه بیلبورد» برنده بزرگ جوایز Mon Feb 19 08:47:34 IRST 2018