تابناک - Fri Apr 14 11:45:21 IRDT 2017 نمایش خبر

رئیسی کاندیدا شد/ روحانی:کار را نیمه‌کاره رها نمی‌کنیم/ کناره‌گیری جلیلی/ امروز چه کسانی کاندیدا شدند؟

چهارمین روز از مهلت ثبت نام برای انتخابات ریاست جمهوری در حالی سپری می شود که بعد از ظهر امروز جمعه حسن روحانی و ابراهیم رئیسی با حضور در ستاد انتخابات کشور در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کردند. از دیگر چهره های سیاسی که امروز داوطلب کاندیداتوری انتخابات شده اند می توان به کلهر، زاکانی، نوروزی، اعظم طالقانی و مصطفی کواکبیان اشاره کرد.

امروز 25 فروردین، چهارمین روز از مهلت ثبت نام کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری است. از اولین ساعات کاری امروز نیز برخی داوطلب های ریاست جمهوری جهت ثبت نام وارد سیتاد انتخابات وزارت کشور شده اند.


 به گزارش تابناک طبق اعلام مسئولان ستاد انتخابات کشور تا پایان سه روز ثبت نام نیز تعداد 644 داوطلب در انتخابات ریاست جمهوری نام نویسی به عمل آورده اند.


   گزارش لحظه به لحظه  اخبار و حاشیه های چهارمین روز ثبت نام کاندیداهای انتخابات و سایر اخبار مربوط به انتخابات در ادامه آمده است:


   این خبر به روزرسانی می شود:


  رئیسی پس از ثبت نام: کاندیداها باید بیش از مردم خود را به قانون پایبند بدانند


  حجت الاسلام والمسلمین رئیسی پس از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: پایبندی وظیفه همه است به ویژه کسانی که مجری قانون هستند.


 
  وی افزود: امروز نظام دموکراسی و انتخابات و مراجعه به رای مردم بدون توجه و پایبندی به قانون امکان پذیر نیست.حتما کاندیداها باید بیش از مردم خود را به قانون پایبند بدانند. حامیان و ستادهای کاندیدا باید خودشان در چارچوب قانون ببینند.
 
 
  رئیسی افزود: آنچه می تواند برای یک کاندیدا و برای مجموعه دست اندرکار انتخابات محور باشد قانون است.
 
 


  چه کسانی همراه رییسی به ستاد انتخابات آمدند ؟ 


  فرهاد رهبر و مسعود میرکاظمی دو چهره اصلی همراه رییسی بودند. گفته می شود یکی از این دو نفر ریاست ستاد او را بر عهده می‌گیرند. 


   رئیسی وارد وزارت کشور شد


 حجت الاسلام رئیسی برای ثبت نام در انتخابات 96 وارد وزارت کشور شد.


 
 
 


 رئیسی در راه وزارت کشور


 حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی تا دقایقی دیگر برای ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری وارد ستاد انتخابات کشور خواهد شد./کانال رسمی حجت الاسلام رئیسی


   روحانی پس از ثبت نام: کار را نیمه کاره رها نمی کنیم


  
 حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی، رییس جمهور بعد ازحضور در ستاد انتخابات در وزارت کشور و  ثبت نام برای دوازدهمین انتخابات به میان خبر نگاران آمد. 
 
 
 به گزارش تابناک، او با بیان اینکه خداوند بزرگ را سپاسگزارم که دوباره به این بنده حقیر توفیق داد که خودم را در معرض اعتماد ملت ایران قرار بدهم و اعلام آمادگی کنم که بار مسوولیت سنگین اجرایی کشور را در صورت قبول ملت ایران به عهده بگیرم، گفت: در سال 92 آنچه به مردم عزیز ایران اعلام کردم در انتخابات آن سال، نجات اقتصاد ایران، احیای اخلاق و تعامل سازنده با جهان بود. امروز خوشحالم که در هر سه زمینه قدم های قابل توجهی برداشته شده است. 
 
 
 او ادامه داد: در زمینه نجات اقتصاد ما از رکود تورم فاصله گرفتیم از رشد منهای 7 به رشد بالای 7 رسیدیم و از تورم 40 درصد به تورم 7 ردصد در اسفند سال گذشته رسیدیم و اشتغال خالصی که کمتر از 10 هزار نفر قبل از دولت یازدهم بود به اشتغال خالص بالا 630 هزار رسیدیم.
 
 
 وی افزود: در زمینه اقتصادی پیشرفت های زیادی داشتیم که در هفته آینده افتتاح بزرگترین سرمایه گذاری اقتصادی ایران را شاهد خواهیم بود در هفته آینده در عسلویه 20 میلیارد دلار طرح را افتتاح می کنیم.
 
 
 رییس جمهور گفت: ما توانستیم در دولت یازدهم با قدرتهای جهان به توافق برسیم. حفظ برجام یکی از مهمترین مسائل سیاسی و اقتصادی ایران خواهند بود و هووهایی که دنبال کشتن برجام بودند نمی توانند صاحب این فرزند باشند. آنها که برای رسیدن به این توافق بودند باید دنبال اجرای آن هم باشد. امروز ir8 پیشرفته ترین سانتریفیوژ می چرخد.
 
 
 وی افزود: چرخ اقتصادی هم می چرخد با توجه به رشد اقتصادی که سال گذشته داشتیم.
 
 
 
 
 
 روحانی گفت: اگر من مسئولیت دولت آینده را برعهده داشته باشم همین مسیر ادامه خواهد داشت. هدف ما ایران پیشرفته و پیشرو است همان هدفی است که در چشم انداز 20 ساله تدوین شد. که متأسفانه در سال های قبل از دولت یازدهم در حرکت آن چشم انداز حرکت چشم گیری نبود. در مسیر همان چشم انداز 20 ساله که یکی از بخش هایش تعامل سازند و رشد 8 درصد است برای اولین بار در تاریخ ایران بعد از ابلاغ چشم انداز تحقق یافته و این مسیر ادامه خواهد یافت.
 
 
 وی افزود: امنیت ایران از اهداف دولت یازدهم بود که سایه جنگ امروز کنار رفته و امروز با مردم محور بودن در ایران شاهد امنیت در ایران در منطقه آشفته خاورمیانه هستیم. این مسیر برای احقاق حقوق مردم ادامه می یابد.
 


  حسن روحانی برای ثبت نام وارد وزارت کشور شد


 رئیس جمهور با حضور در ستاد انتخابات کشور در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری نام‌نویسی کرد.


 او همچنین از ستاد انتخابات وزارت کشور بازدید کرد.


 حسن روحانی که اکنون در حال ثبت نام در انتخابات است هیچ کدام از اعضای دولت را به همراه خود به وزارت کشور نیاورده است . او به تنهایی به ستاد انتخابات وارد شده و در حال طی مراحل نام نویسی است.


 


   دختر آیت الله طالقانی هم برای ثبت نام آمد


 خانم اعظم طالقانی نماینده دوره اول مجلس و دختر آیت الله طالقانی برای ثبت نام وارد وزارت کشور شد.


  زاکانی : دولت اقدام و اصلاح تشکیل می‌دهیم


 علیرضا زاکانی به منظور نام نویسی در انتخابات ریاست جمهوری وارد ستاد انتخابات کشور شد.


 او در پاسخ به این سوال که  آیا به نفع کسی کنار می‌رود؟ گفت: می‌ایستیم ان‌شاالله، دولت اقدام و اصلاح تشکیل می‌دهیم.


  زاکانی افزود: قانون فصل الخطاب همه است و اگر کسی در جامعه توجه به قانون نداشته باشد عملا هیچ سندیتی برای پذیرش هیچ مسئولیتی در کشور نخواهد داشت. به تبع کسانی که پای در این مسیر می گذارند باید به قانون پایبند باشند و در همه عرصه ها قانون را نصب العین خود قرار دهند. 


 وی یادآور شد: هدفم از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری، تحول است و اینکه توانمند ساختن کشور با دستان خود مردم صورت گیرد.


 زاکانی که یکی از کاندیداهای منتخب جمنا است در مورد تصمیم انتخاباتی جمنا گفت:جمنا به هر جمع بندی برسد همه باید با وحدت نظر این حرکت را تأیید و دنبال کند.


  


 کواکبیان: بعد ار آمدن رئیس دولت دهم  انگیزه من برای حضور در انتخابات بیشتر شد


 مصطفی کواکبیان نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی برای ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم وارد وزارت کشور شد.


 او گفت: کاندیدای پوششی نیستم، تا آخر هستم. امیدوارم انتخاب پرشور و با مشارکت بالای مردم را شاهد باشیم.


 
   کواکبیان ضمت تشریح دلایل ثبت نام خود درانتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: یکی از اهداف بنده از حضور در انتخابات این است که به اندازه ظرفیت خودم و دوستانم مشارکت مردم افزایش یابد.
 
 
   وی افزود: بنده به دنبال تبیین بهتر گفتمان اصلاح طلبی هستم چون دولت یازدهم خود را اصلاح طلب نمی‌داند و رئیس دولت یازدهم بارها آن را بیان کرده است.
 
 
  دبیرکل حزب مردمسالاری  یادآور شد: از آنجایی که رئیس دولت دهم آمد انگیزه من برای حضور در انتخابات بیشتر شد. 
 
 
 وی در واکنش به ثبت نام احمدی نژاد گفت: هیچ تعجبی ندارد همان خانه نشینی‌ها دوباره تکرار شده و ما سرپیچی از فرمایشات مقام معظم رهبری را قبلا هم دیده بودیم.
 
 
 کواکبیان افزود:  نام دولت بنده دولت اخلاق است و در گذشته هم این مسئله را گفتم.
 


  


   جلیلی در انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت‌نام نمی‌کند


  
 شنیده‌ها حاکی است که سعید جلیلی به زودی اعلام می‌کند از تصمیم برای ثبت‌نام در انتخابات ریاست‌جمهوری انصراف داده است. این خبر هنوز به صورت رسمی تایید نشده است.
 
 
 برخی اخبار غیررسمی حاکی از آن است که سعید جلیلی که پیش از این احتمال قوی می‌رفت برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت‌نام کند، برای وحدت بیشتر در جبهه انقلاب از تصمیم خود منصرف شده است.
 
 
  به گزارش تسنیم این خبر از سوی برخی منابع نزدیک به سعید جلیلی تایید شده است.
 
 
 برخی از کانال های تلگرامی اصولگرا از انتشار بیانیه سعید جلیلی تا ساعاتی دیگر خبر دادند.
 
 
 

 
 
 تعداد داوطلبان از مرز 800 نفر گذشت
 
 
  دبیر ستاد انتخابات در جمع خبرنگاران اعلام کرد: تا این لحظه (ساعت 13) 812 نفر ثبت نام کرده اند.
 


  محمد فومنی: نامزد پوششی نیستم


 محمد فومنی دبیرکل حزب مردمی اصلاحات: نامزد پوششی نیستم/ فکر نمی‌کنم به نفع روحانی کنار بروم / تا مرحله اخر در انتخابات می مانم تایید صلاحیت نشوم دست همه را می بوسم
  


  
 روحانی تا دقایقی دیگر وارد  وزارت کشور می شود
 


 شنیده ها از حضور حسن روحانی در وزارت کشور تا ساعاتی دیگر برای ثبت نام در انتخابات 96 خبر می‌دهد./ مهر


 
 حوالی ظهر و همزمان با پررنگ شدن زمزمه‌های حضور حسن روحانی و ابراهیم رییسی در ستاد انتخابات کشور جهت ثبت نام ، بر حجم تجمع کنندگان مقابل وزارت کشور افزوده شد و از ورود بسیاری از مردم عادی که خواهان کاندیداتوری بودند جلوگیری به عمل می آمد ، البته بسیاری از این تجمع کنندگان را طرفداران کاندیداها تشکیل می‌دادند./ ایسنا
 


  
 معاون امنیتی استاندار تهران: از تجمع جلوی منزل احمدی‌نزاد جلوگیری می‌کنیم
 
 
 محسن همدانی معاون امنیتی استاندار تهران گفت: مجوز هرگونه تجمع توسط فرمانداری صادر می‌شود، تا این لحظه که من خبر دارم فرمانداری تهران هیچ‌گونه مجوزی برای تجمع حامیان نامزدهای انتخاباتی نداده است، چون این تجمعات تبلیغات زودهنگام بوده و تخلف محسوب می‌شود.
 
 
 تا این لحظه هیچ‌گونه تجمعی برگزار نشده است اما قرار است عده‌ای امشب جلوی منزل احمدی نژاد تجمع داشته باشند که دستور ما هم جلوگیری از برگزاری این تجمع است.
 


  غرویان: شعارم علم و عقلانیت و اخلاق است/در حمایت از روحانی کناره‌گیری می‌کنم


 محسن غرویان هم برای ثبت‌نام در انتخابات ریاست جمهوری در ستاد انتخابات کشور حضور یافت.


  


 ثبت نام دبیرکل حزب مردمی اصلاحات


  محمد فومنی دبیرکل حزب مردمی اصلاحات برای نام‌نویسی در انتخابات ریاست جمهوری در ستاد انتخابات کشور حضور یافت.


   انصراف از کاندیداتوری در اعتراض به  ثبت نام احمدی نژاد


  
  « وهاب عزیزی » دبیرکل جبهه جهادگران ایران اسلامی با حضور در ستاد انتخابات از نامزدی دوازدهمین دور انتخابات ریاست جمهوری انصراف داد.
 
 
 در پی این انصراف ، روابط عمومی جبهه جهادگران ایران اسلامی بیانیه ای به شرح زیر منتشر کرد:
 
 
 «همه ایرانیان سلام 
 
 
 به اطلاع ملت شریف ایران می رساند با تصمیم و تصویب شورای مرکزی جبهه مردمی جهادگران به وهاب عزیزی دبیرکل این جبهه ماموریت داده شد بود در دوره دوازدهم انتخابات ریاست جمهوری برای تشکیل دولت 'جوان' به عنوان کاندیدای 'جریان سوم' ثبت نام و شرکت نمایند.
 
 
 وهاب عزیزی در تبعیت از مصوبه شورای مرکزی جبهه مردمی جهادگران، روز سه شنبه 22 فروردین با مراجعه به ستاد انتخابات کشور مستقر در وزارت کشور به عنوان نامزد انتخابات ریاست جمهوری دوره دوازدهم ثبت نام نمود که در اعتراض به ثبت نام محمود احمدی‌نژاد، از رقابت های انتخابات ریاست جمهوری کنار رفت.»
 


  حضور یک خواننده در وزارت کشور


  امین الله رشیدی برای نام‌نویسی در انتخابات ریاست‌جمهوری وارد وزارت کشور شد


  امین الله رشیدی خواننده و  آهنگساز برای  نام‌نویسی در انتخابات ریاست‌جمهوری به وزارت کشور آمد.


 امین الله رشیدی که به گفته خود با نیت اعتلای فرهنگ و هنر پا به عرصه انتخابات گذاشته بود بعد از گفت و شنود با برخی از خبرنگاران اهنگ "رسوای جهانم "را در گوشه ای از وزارت کشور اجرا کرد .


   ثبت نام یک نماینده مجلس


 
 حسن نوروزی سخنگوی کمیسیون قضایی هم با حضور در ستاد انتخابات کشور داوطلب حضور در رقابت های انتخاباتی شد. وی می گوید: نقدینگی باید کاهش یابد و به تولید اختصاص داده شود.
 
 
 

 


 شیخیانی هم داوطلب شرکت در انتخابات ریاست جمهوری شد


 
 

 
 
 دبیرکل حزب مردم در انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم ثبت نام کرد.
 
 
 امر الله شیخیانی دبیر کل حزب مردم برای ثبت نام در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری وارد ستاد انتخابات کشور شد.
 
 
 حزب مردم یکی از احزاب اصلاح طلب است که در سال 92 از روحانی حمایت کرد.
 


   ثبت نام  سعید یاری در انتخابات


  سعید یاری دبیرکل سازمان دفاع منافع ملی ایران پیش از ظهر امروز (جمعه 25 فروردین) با حضور در ستاد انتخابات کشور در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت‌نام کرد.


  


 

مشاور رییس جمهور سابق پس از ثبت نام: کاندیدای احمدی نژاد نیستم


 
 مهدی کلهر مشاور رسانه ای رئیس جمهور سابق پس از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم در نشست خبری در پاسخ به این سوال که اگر صلاحیت شما از سوی شورای نگهبان تایید نشود چه واکنشی خواهید داشت؟ گفت: خیلی خوشحال می شوم چون باری از روی دوشم برداشته می شود.
 
 
 وی ادامه داد: بنده مستقل آمده ام و کاندیدای احمدی نژاد نیستم، شباهت هم به وی یا کم و یا اصلا ندارم. افراد اگر بجای شبیه بودن مکمل هم باشند نتیجه بهتری خواهد داشت و ما دونفر مکمل موفقی بودیم.
 


  کلهر: مستقل آمده ام


  مهدی کلهر مشاور رسانه ای رئیس جمهور سابق با حضور در محل ستاد انتخابات کشور در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد.


  


 وی در جمع خبرنگاران درباره پایبندی خود به قانون گفت: حتما اینگونه خواهد بود که در حرف و عمل به قانون پایبند باشم، مستقل آمده ام و برای ثبت نام با احمدی نژاد مشورتی نکرده ام.


 ثبت نام 33 داوطلب در روز چهارم انتخابات ریاست جمهوری تا ساعت 9


 33 داوطلب در روز چهارم ثبت نام برای انتخابات ریاست جمهوری نام نویسی کردند.


   
 رئیس ستاد انتخابات کشور:
 
 
 

 
 
 ثبت نام 717 داوطلب برای انتخابات ریاست جمهوری تا کنون/ زمان ثبت نام تمدید نخواهد شد
 
 
 علی اصغر احمدی گفت: 717 نفر برای انتخابات ریاست ریاست جمهوری دوازدهم تا الان ثبت نام قطعی کرده اند.
 
 
 وی همچنین گفت: زمان ثبت نام تمدید نخواهد شد.
 
 
 

 


  معاون مدیرعامل بیمه ایران پس از  ثبت نام:


  چرا شبکه بانکی سود را به زیر10درصد کاهش نمی‌دهد تا بیکاری کاهش یابد؟


  بهمن لامعی معاون مدیرعامل بیمه ایران پس از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران اظهارداشت: چرا پس از پایان جنگ تحمیلی فساد در کشور رشد کرد؟ اگر با انواع فساد مبارزه جدی و سیستماتیک نشود کشور در محیط داخلی و خارجی دچار مشکلات خواهد شد و مشروعیت و مقبولیت نظام اجرایی کشور خدشه دار خواهد شد و این خیانت بزرگ و گناه عظیم نسبت به آرمان های انقلاب و شهیدان است.


 وی افزود: چرا شبکه بانکی سود را زیر 10 درصد کاهش نمی دهد تا جامعه سالم اقتصادی و رشد تولید و کاهش بیکاری را شاهد باشیم. مردم عملکرد افراد و جریانات سیاسی را بررسی و با شناخت صحیح و با حضور حداکثری رای دهند.


 لامعی تصریح کرد: آیا فساد کنونی، تورم، رکود موجود و بی ثباتی اقتصادی نتیجه عملکرد مدیران ناکار آمد نیست؟
تابناک چه کسانی یک روزه هزار گوشی را چمدانی وارد می‌کنند؟! Fri Jun 15 17:30:01 IRDT 2018
تابناک قطعی گسترده تلگرام، این‌بار از خاورمیانه تا اروپا Sat Oct 13 23:19:21 IRST 2018
تابناک ابهام آمانو درخصوص یکی از بندهای برجام Tue Sep 26 21:01:22 IRST 2017
تابناک درگیری شدید بعدازگل استقلال به پرسپولیس Wed Aug 02 18:46:32 IRDT 2017
تابناک ناوالنی: نیروهای امنیتی روسیه خانواده‌ام را تعقیب می‌کنند Fri Jul 14 17:55:47 IRDT 2017
تابناک اعتیاد مسابقه دادن در مسابقات وارا Sun Dec 24 18:18:25 IRST 2017
تابناک حمید فرخ‌نژاد حق دارد با درآمدش هر کاری کند؛اما او و سایر بازیگران چرا مالیات نمی دهند؟ Wed Oct 10 11:14:26 IRST 2018
تابناک آلمان: برای برجام می جنگیم Wed Aug 08 16:13:41 IRDT 2018
تابناک اصابت موشک به جولان هنگام حضور نتانیاهو Thu Jun 29 08:33:27 IRDT 2017
تابناک اعلام آمادگی دوباره واشنگتن برای دیدار با مقامات ایرانی/تلاش آلمان برای آماده‌سازی مذاکرات احتمالی ایران و آمریکا/تسلط کامل ارتش سوریه بر استان درعا/برگزاری نشست سران ایران، روسیه و ترکیه در تهران Wed Aug 01 09:00:01 IRDT 2018
تابناک ترافیک نیمه سنگین در آزاد راه کرج Sat Feb 17 18:39:19 IRST 2018
تابناک سامانه باور 373 در مرحله آزمایش نهایی است Mon Aug 20 12:30:23 IRDT 2018
تابناک پیامبر اسلام پیش از رحلت چه وصیتی کرد؟ / کارنامه ده ساله امام حسن مجتبی (ع) در مدینه Wed Nov 07 10:55:08 IRST 2018
تابناک افزایش 25 درصدی نرخ انشعاب برق متوقف شد Mon Oct 09 20:10:01 IRST 2017
تابناک افزایش بهای نفت در بازار آسیا Wed Mar 29 16:04:17 IRDT 2017
تابناک Chinese Vice Premier, US Treasury Secretary Discuss Terms of Trade Consultations Tue Dec 11 08:49:54 IRST 2018
تابناک تشکیل پرونده برای 9 شرکت متخلف لبنیاتی Sat Nov 03 08:05:19 IRST 2018
تابناک شینهوا: تعطیلی دولت آمریکا نشان‌دهند ناکارآمدی سیستم سیاسی غرب است Sun Jan 21 12:21:42 IRST 2018
تابناک ماجرای ضرب‌وشتم پرستاران در کوهدشت Fri Jun 08 12:31:19 IRDT 2018
تابناک آغاز بزرگترین مانور مشترک نظامی آمریکا و کره‌جنوبی Mon Dec 04 09:50:23 IRST 2017
تابناک تروریست‌های مجاهدین خلق با سازمان سیا همکاری می‌کنند Mon May 01 12:35:46 IRDT 2017
تابناک ماجرای کتک خوردن یک فقیه برجسته از همسرش Tue Apr 24 07:00:07 IRDT 2018
تابناک حجت الاسلام رئیسی: ایجاد یک میلیون شغل در هر سال را در برنامه‌های خود داریم Sun Apr 30 22:26:31 IRDT 2017
تابناک تصاویر دیدنی رودخانه لیجینگ چین Wed Jul 26 17:12:48 IRDT 2017
تابناک درآمد‌17،400،000،000،000‌تومانی‌‌دولت‌از‌حذف‌یارانه‌ها Mon Dec 18 14:06:19 IRST 2017
تابناک بازداشت یکی از مدیران ارشد منطقه آزاد کیش Thu Oct 11 15:24:33 IRST 2018
تابناک پیگیری موضوع بریده شدن گوش کودک زباله‌گرد Mon Sep 03 11:54:57 IRDT 2018
تابناک دیوان‌محاسبات‌کل‌درآمدهدفمندی راشفاف اعلام کرد Sun Feb 12 16:19:32 IRST 2017
تابناک تمدید ثبت‌ سفارش بدون کارمزد شد Tue Nov 13 00:37:31 IRST 2018
تابناک گشایش مسیر جدید در روابط بانکی ایران و ترکیه Wed Apr 18 16:46:54 IRDT 2018
تابناک درخواست پلیس راهور از شهروندان برای روز تحلیف Fri Aug 04 13:51:52 IRDT 2017
تابناک نقش توسعه موتورسیکلت‌ها برقی در کاهش آلودگی هوا Fri Jun 02 19:39:11 IRDT 2017
تابناک سرقت با لباس سربازی و رفتگری Sat Jul 08 08:20:55 IRDT 2017
تابناک 14 د‌‌‌انش‌آموز د‌‌‌ر بیمارستان بستری شد‌‌‌ند‌‌‌ Tue Feb 07 10:43:56 IRST 2017
تابناک ظریف در بدو ورود به مذاکرات: زمان زیادی نداریم Tue May 15 22:39:53 IRDT 2018
تابناک افزایش قیمت نان نداریم Sat Sep 29 10:56:12 IRST 2018
تابناک تمدید مهلت ثبت‌نام انتقال و مهمانی دانشجویان علوم پزشکی Fri Jun 22 14:23:21 IRDT 2018
تابناک قیمت طلا کاهش یافت Wed Mar 01 23:34:52 IRST 2017
تابناک بورس اوراق بهادار تهران مجددا با افت شاخص همراه شد Sun May 06 15:29:44 IRDT 2018
تابناک خبرنگار زن عراقی در جنگ با داعش کشته شد Thu Nov 16 22:40:27 IRST 2017
تابناک برانکو:ماشین راببریم روی کاغذ قهرمانیم Fri Apr 14 20:17:01 IRDT 2017
تابناک شعار حج 96 اعلام شد Tue May 30 12:06:08 IRDT 2017
تابناک تبریک ظریف به همتای لبنانی و دبیر کل حزب‌الله Fri May 26 08:24:55 IRDT 2017
تابناک فروش کاخ ثبت ملی به قیمت تنها 15 میلیارد تومان! Tue May 02 12:12:27 IRDT 2017
تابناک زمین‌لرزه 5.1 ریشتری در مردهک کرمان Sat Nov 17 08:46:19 IRST 2018
تابناک اتهام جاسوسی به «مؤسسه حیات وحش»؛ بررسی یک پرونده جنجالی! Mon Feb 12 10:02:33 IRST 2018
تابناک ویدیو: سکانس‌‍‌های برتر سعادت آباد Sun Jul 16 11:46:00 IRDT 2017
تابناک متن برجام در خصوص برنامه موشکی ایران، مبهم است/ ایران فعلاً از تنش‌آفرینی موشکی بپرهیزد Fri Jun 30 04:14:31 IRDT 2017
تابناک جانشین مشحون 2ستاره بسکتبال را به تیم ملی برگرداند Wed Jan 17 11:12:01 IRST 2018
تابناک مأمور پلیس: برای نجات جانم شلیک کردم Mon Oct 09 09:03:01 IRST 2017
تابناک تشکیل کارگروه ویژه برای بررسی مشکلات زیست محیطی تهران Wed Sep 20 12:11:18 IRDT 2017
تابناک سرمربی الاهلی: پرسپولیس یک تیم قوی است! Mon Aug 21 14:16:03 IRDT 2017
تابناک اختصاص 13 میلیارد دلار برای کالاهای اساسی Sat Sep 22 08:08:57 IRST 2018
تابناک حریق پاساژ خیابان امیرکبیر کنترل شد Wed Jun 20 06:28:42 IRDT 2018
تابناک ویدیو: نگاهی به تانک آرماتا روسیه Tue Jun 06 12:22:41 IRDT 2017
تابناک گزارشAFCازخط دفاع پرسپولیس;دیوار آهنی Fri Jun 02 18:10:02 IRDT 2017
تابناک «ایمنی» در برج گران قیمت هم نایاب است، چه برسد به سازه‌های ارزان! +تصاویر Sat Apr 21 21:14:56 IRDT 2018
تابناک برنامه دیدار بولتون با نتانیاهو در سرزمین‌های اشغالی Sun Aug 19 06:36:42 IRDT 2018
تابناک قسم ویژه مرکز پژوهش‌های مجلس و دم خروس ازدواج دختر 9 ساله! Sun Sep 02 14:13:57 IRDT 2018
تابناک تصویری از رهبر انقلاب پیش از آغاز درس خارج فقه Sun Jan 28 15:43:45 IRST 2018
تابناک ترکیه تدابیر امنیتی در طول مرزهایش با ادلب سوریه را افزایش می‌دهد Sat Aug 12 12:26:17 IRDT 2017
تابناک ابطال مصوبه دولت با شکایت یک کشاورز Sat Aug 05 08:33:03 IRDT 2017
تابناک تعداد طلبکاران و میزان بدهی استقلال و پرسپولیس Sun Oct 29 08:52:07 IRST 2017
تابناک اردن از اسرائیل درخواست کمک کرد Fri Oct 26 12:02:01 IRST 2018
تابناک تاکید آمریکا بر پایبندی بر راه حل دو کشوری Sat Sep 30 11:52:18 IRST 2017
تابناک طوفان سهمگین «الینور» در فرانسه با یک کشته و بیش از 15 زخمی Wed Jan 03 23:31:24 IRST 2018
تابناک جمعه95/11/15ساعت17:15 نفت آبادان-نفت (شبکه ورزش) هفته 20 لیگ برتر شانزدهم Wed Feb 01 16:39:53 IRST 2017
تابناک اظهارات راننده مستی که جان 5 کارگر را گرفت Sun Jul 29 02:14:11 IRDT 2018
تابناک نقدی بر یک تصمیم یا شایعه Sat Jul 22 18:31:00 IRDT 2017
تابناک دستیار کی‌روش در استقلال؟ Sun Apr 23 17:47:52 IRDT 2017
تابناک مرکز مونتاژ سانتریفیوژ تا یک‌ماه آینده کامل می‌شود Wed Jun 06 23:02:26 IRDT 2018
تابناک بیانیه جمعی از پرستاران خطاب به مردم ایران Thu Jul 19 07:00:21 IRDT 2018
تابناک لایحه ساماندهی طب سنتی در دستور کار وزارت بهداشت Sat Jul 01 16:00:01 IRDT 2017
تابناک مردی که پس از 12 سال از کما خارج شد Fri Nov 09 15:00:01 IRST 2018
تابناک سرقت طلاجات زنان کهنسال Sun Nov 05 11:00:42 IRST 2017
تابناک جزیره خاک‌های سرخ در خلیج فارس Sun Mar 12 08:18:06 IRST 2017
تابناک پیشروی تروریست‌ها در افغانستان و آسیای میانه تحت حمایت آمریکا Wed Feb 14 14:46:14 IRST 2018
تابناک What is US-YPG cooperation for? Sat Jan 20 09:28:01 IRST 2018
تابناک عادل آذر افشا کرد؛ رأی انفصال از خدمت سیف در بهمن 96! Mon Oct 08 12:01:54 IRST 2018
تابناک آبونمان بپردازید تا سیستان هم گاز داشته باشد Mon Feb 05 17:30:07 IRST 2018
تابناک باهنر: لاریجانی موافق برخی استیضاح‌ها بود Tue Sep 18 09:49:11 IRDT 2018
تابناک رابطه کمبود خواب و خودکشی Wed Feb 15 04:30:01 IRST 2017
تابناک مدافع بارسلونا شریک یک قاچاقچی بود Thu Aug 10 14:34:16 IRDT 2017
تابناک جزئیات تخفیف شهریه آزاد برای کارکنان نیروهای مسلح Wed Sep 05 12:01:15 IRDT 2018
تابناک جایگاه علوم عقلی در حوزه علمیه Wed Dec 05 13:39:27 IRST 2018
تابناک واکنش ترامپ به انتقاد از وی به علت رفتارش با پوتین Sat Jul 21 06:34:51 IRDT 2018
تابناک تلاش «مسعود بارزانی» برای تشکیل یک جبهه متحد کُردی در عراق Sat Jun 16 17:11:28 IRDT 2018
تابناک معروف را باور کنیم یا کولاکویچ؟ Tue Aug 15 18:38:25 IRDT 2017
تابناک ویدیو: طرز تهیه برانی Thu Jul 06 02:30:34 IRDT 2017
تابناک اعتراض اینستاگرامی بازیکنان تیم ملی، چه دلیلی دارد؟ Tue Nov 13 09:01:01 IRST 2018
تابناک قیمت نجومی سیم‌کارت‌های قدیمی Sat Sep 01 07:40:01 IRDT 2018
تابناک قطع یارانه را چطور پیگیری کنیم؟ Mon Nov 19 10:18:46 IRST 2018
تابناک وزارت کشاورزی باید پاسخگوی گرانی میوه باشد نه فروشندگان Tue Nov 20 23:31:25 IRST 2018
تابناک آخرین آمار فروش فیلم‌های اکران Fri Jan 05 14:03:51 IRST 2018
تابناک «تسه»ها زیر کف 72 هزار تومانی Sun Jan 28 02:28:42 IRST 2018
تابناک افزایش محدودیت برای نوگواهینامه‌ها از سال 96 Sat Feb 11 12:48:16 IRST 2017
تابناک پرچم ایران در وین نیمه افراشته شد Mon Jan 15 22:53:02 IRST 2018
تابناک The Boomerang Effect: How Netanyahu Made Israel an American Issue, and Lost Tue Feb 13 08:58:01 IRST 2018
تابناک وضعیت قیمت میوه‌ها پس از شب یلدا Sat Dec 30 07:47:17 IRST 2017
تابناک عراق: گذرگاه های شلمچه و شیب باز شد Sat Sep 22 15:53:42 IRST 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین زیدان: اوساسونا حریف قدری بود/تفاوت امتیاز نقشی در این برد داشت Sun Feb 12 11:16:53 IRST 2017
تی نیوز رونمایی از «دایان» در جشنواره جهانی فیلم فجر Sat Apr 14 17:49:43 IRDT 2018
اقتصاد آنلاین اولین سالگرد شهدای حادثه تروریستی مجلس برگزار شد Sun Jun 10 12:37:09 IRDT 2018
میزان ورود مد‌های عجیب و غریب به مراسم‌های مذهبی ماه محرم/ از طراحی ویژه مو و ناخن تا فروش اختصاصی قمه Tue Sep 19 06:24:01 IRDT 2017
برنا تماشاگران استقلال خبرساز شدند Fri Oct 19 11:23:57 IRST 2018
ایلنا جلسه سوت و کور شورای چهارم/غایبان معرفی شدند Tue Jul 25 11:24:56 IRDT 2017
عصر ایران وقتی رضا کیانیان عصبانی می شود (فیلم) Mon Sep 25 13:03:01 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا آغاز برداشت مرکبات از سطح باغات شهرستان خاش/ 500 تن محصول مرکبات خاش به بازار آمد Mon Nov 27 09:50:56 IRST 2017
صراط آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور Mon Nov 19 08:39:01 IRST 2018
ایسکانیوز مهاجم فجرسپاسی از حضور در تمرینات منع شد Tue Dec 05 10:31:58 IRST 2017
صراط چه بیماری هایی با گوش درد خود را نشان می‌دهند؟ Mon Feb 12 23:13:08 IRST 2018
بی باک نیوز اعلام نتایج اولیه شمارش آرای جشنواره تلویزیونی مستند Tue May 30 06:47:02 IRDT 2017
اعتدال رهبری: فلسفه باید در حوزه‌ علمیه رواج پیدا کند Wed Apr 25 10:56:21 IRDT 2018
عصر ایران فرود اضطراری پرواز تهران - آمستردام در فرودگاه تبریز Sun Nov 11 09:48:11 IRST 2018
عصر ایران 20 هزار حمله سایبری به سایت وزارت خارجه عراق در یک روز Sat Jan 06 23:05:11 IRST 2018
واحد مرکزی خبر پیروزی کاله مازندران در دربی شمالی ها Sat Dec 01 11:11:14 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا تبدیل زمین فوتبال پارس آباد به محل بارگیری تریلی ها ! + عکس Mon May 08 19:46:17 IRDT 2017
خبرگزاری مهر پیاده سازی نظارت هوشمند بر عملکرد اپراتورهای ارتباطی Sun Oct 22 15:45:40 IRST 2017
خبرگزاری دانشجو برگزاری اولین نشست هماهنگی دستگاه‌ها برای کنفرانس جهانی صلح و عدالت در تهران Wed Sep 12 16:52:59 IRDT 2018
فردا 5 توصیه مهم برای آمادگی کنکور در دقیقه نود Wed Jul 05 23:30:18 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجو لحظه به لحظه با استیضاح وزیر کار در مجلس/ آغاز رای گیری استیضاح وزیر کار + فیلم و عکس Wed Aug 08 10:34:13 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی طرح جامع اهواز تصویب شد Tue Feb 21 00:33:00 IRST 2017
بولتن نیوز نخستین اقدام تراکتورسازی در نقل‌وانتقالات/ نادری به جمع سرخ‌پوشان برگشت Sat May 06 10:36:02 IRDT 2017
آنا دانشگاه آزاد اسلامی مجموعه‌ای کم‌نظیر در عرصه ورزش کشور است Tue Apr 17 08:45:00 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم سعودی‌های وهابی چگونه مرد شماره 2 انصارالله را ترور کردند؟ Tue Apr 24 14:54:19 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم وزارت "ورزش و جوانان" به مسائل مرتبط با "جوانان" کم توجهی می‌کند Wed Feb 22 18:19:27 IRST 2017
نامه نیوز تصویری از تینا پاکروان در روزهای بهاری Fri Apr 06 07:45:01 IRDT 2018
جوان آنلاین اکران‌کننده‌ها به کار فیلمساز فایده می‌بخشند Mon Jan 08 21:55:02 IRST 2018
خرداد نیوز فعال اصلاح طلب: تصمیم ترامپ کبریت زدن در انبار باروت است Fri Dec 08 12:14:46 IRST 2017
فرارو توزیع کارت اعتباری 100 هزار تومانی بین 11 میلیون نفر Tue Oct 09 11:09:46 IRST 2018
اتاق خبر تیپ سوارکاری محمدرضا گلزار و یکتا ناصر Sat Jul 08 16:36:00 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا گذشت آن زمانی که ایران را تهدید می‌کردید Fri Apr 13 13:33:30 IRDT 2018
خبرگزاری مهر داعش غرب را در خاک خود درگیر کرده است Sun Jul 24 10:27:44 IRDT 2016
آنا تحصیل 1200 دانشجوی شاهد و ایثارگر در دانشگاه آزاد اسلامی چهارمحال و بختیاری Wed Apr 18 14:41:18 IRDT 2018
خانه ملت مهاجری: 85 درصد خانواده‌ها گرفتار طلاق پنهان/سلحشوری: جامعه‌، امروز تابوها را زیر پوست شهر تجربه می‌کند/ مشرفیان:نارضایتی جنسی از عوامل خیانت زوجین Mon Oct 23 08:22:55 IRST 2017
پارس نیوز آماده باش امدادگران در پی وقوع بارش باران در اکثر مناطق کشور Sat Apr 29 11:22:33 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم انتقاد یک حزب اصلاح‌طلب از فراکسیون امید Sat Jul 21 19:26:02 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر انتقاد شهردار فینیکس از ترامپ برای عفو کلانتر نژادپرست Sun Aug 27 10:13:06 IRDT 2017
جهان نیوز دژهای وزارتی ضدتوسعه! Thu Aug 10 08:22:16 IRDT 2017
آفتاب ناگفته‌های عامل جنایت هولناک خیابان شیخ بهایی Tue Aug 22 10:26:36 IRDT 2017
آریا رد پای موساد در پرونده سازی دانمارک علیه ایران Wed Oct 31 23:36:36 IRST 2018
عصر ایران اس ام اس صبح بخیر گفتن (6) Sat Mar 25 13:16:02 IRDT 2017
برنا آتش‌نشانان برای نجات جان‌ و اموال مردم از هیچ کوششی دریغ نکردند Sat Jan 21 12:28:26 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم اختصاصی| فریدون همتی: حضورم به‌عنوان استاندار خراسان‌رضوی شایعه است Mon Dec 10 10:40:19 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران ربات انسان‌نما برای ماموریت‌های نجات ساخته شد Mon Jul 30 11:00:55 IRDT 2018
بی باک نیوز حاد? - ه خنده دار برای رونالدو حین خروج از اتوبوس باشگاه! Tue Aug 08 06:23:01 IRDT 2017
پول نیوز سفری به پورتو (+عکس) Mon Nov 20 15:25:24 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران اوقات شرعی 4 اردیبهشت ماه به افق قم Mon Apr 24 10:00:24 IRDT 2017
خبرگزاری مهر حکم شهردار منتخب گرگان سه شنبه در وزارت کشور ابلاغ می شود Mon Jan 22 20:46:53 IRST 2018
خبرگزاری مهر مشارکت دستگاه های اجرایی در پیشگیری از آسیب های اجتماعی موثر است Mon Aug 14 14:25:43 IRDT 2017
خبرگزاری مهر لزوم تدوین سند راهبردی توسعه گردشگری/پیوست گردشگری پروژه ها Mon Nov 13 15:06:50 IRST 2017
بولتن نیوز حفتر هم قطر را به حمایت از تروریسم متهم کرد Thu Jun 01 05:10:02 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران تصاویر خاطره انگیز از خبرنگار پیشکسوت مطبوعات + فیلم Tue May 29 12:54:35 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا اینفوگرافیک/8 شهریور؛ روز ملی مبارزه با تروریسم Wed Aug 30 15:07:40 IRDT 2017
روزنامه شهروند کی‌روش ناز سردار را خرید؟ Mon Oct 08 03:30:00 IRST 2018
ورزش 3 زمان‌بندی رقابت‌های جام جهانی نوجوانان مشخص شد Wed Oct 04 08:59:35 IRST 2017
انتخاب ری‌شهری: کاندیداها انصاف داشته باشند و کارهای خوب دیگران را قبول کنند Wed May 10 18:04:12 IRDT 2017
خبرگزاری مهر سازمان تبلیغات اسلامی و صداوسیما کمیته فرهنگی مشترک تشکیل می‌دهند Wed Aug 22 15:51:22 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر راهیابی دانش آموز دلفانی به مسابقات جهانی ریاضی Thu Jun 21 09:41:37 IRDT 2018
پرس شیعه پیام حج برای مسلمانان، پرهیز از تفرقه است Sat Aug 26 15:50:56 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم خطر سنبل‌های آبی تالاب بندر انزلی برطرف شد Sun Aug 13 19:07:33 IRDT 2017
جام نیوز آخرین وضعیت محاکمه همدستان بابک زنجانی Sun Aug 27 17:40:00 IRDT 2017
روزنو شهردار تهران خبر داد: متکدیان تا شهریور 98 جمع می‌شوند Tue Sep 25 13:10:01 IRST 2018
اعتبار نیوز تعطیلی دو بانک دیگر در روسیه Mon May 15 16:37:00 IRDT 2017
فردا اعلام زمان دقیق تقدیم بودجه 98 به مجلس Wed Oct 03 09:14:41 IRST 2018
بی باک نیوز واکنش نماینده سابق ایران در اوپک به سخنان رئیس جمهور Mon Jan 02 08:23:02 IRST 2017
شبکه خبر ردیابی 10 نوع سرطان با آزمایش خون Fri Jun 01 16:00:23 IRDT 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن 12 مردادماه؛ آخرین مهلت ثبت‌نام در «نشاط معنوی» حرم علی‌بن حمزه(ع) شیراز Sat Jul 29 16:13:03 IRDT 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین گفتگوی تلفنی امیر قطر با ماکرون Thu Aug 03 20:31:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران 39 عملیات برای آتش نشانان تنها در 24 ساعت گذشته Tue Aug 08 20:16:10 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران 3 اقدام وزارت بهداشت برای "پزشک خانواده" / "سطح‌بندی خدمات" تا شهریور 97 Thu Dec 28 00:35:00 IRST 2017
آنا کاهش تولید نفت اوپک Sat Sep 02 16:48:43 IRDT 2017
صراط آنگلا مرکل به آمریکا می‌رود Fri Apr 06 07:34:47 IRDT 2018
شارا برنامه گوگل برای توسعه کاربرد اینترنت اشیا Tue May 30 11:44:00 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم بیش از 200 اثر به دبیرخانه جشنواره رسانه‌ای ابوذر در کرمانشاه ارسال شد Sat Dec 08 17:49:29 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی سفارت آمریکا در تایوان به رغم هشدارهای چین راه اندازی شد Wed Jun 13 06:15:00 IRDT 2018
تی نیوز حادثه اسیدپاشی بر روی دانش آموز اسلام آباد غربی/ یک نفر دستگیر شد Mon Apr 16 16:55:58 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران چگونه می توانیم بدون داشتن کارت پایان خدمت به کربلا برویم؟ Sun Oct 07 13:23:54 IRST 2018
واحد مرکزی خبر رسیدگی به پرونده تخلف مالی شهرداری ساری Mon Aug 06 15:11:59 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی سرمربی ماشین سازی: داوری بازی عادلانه نبود Fri Nov 23 20:06:00 IRST 2018
خبرگزاری فارس قرعه‌کشی پخش برنامه‌های تبلیغاتی 6 نامزد ریاست جمهوری Sat Apr 22 13:11:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران احداث دو پل جدید در خرمشهر Thu Jun 28 12:19:05 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم در یک بخش از ساختمان دادسرای کرمانشاه روزانه به 7 هزار پرونده رسیدگی می‌شود‌ Wed Oct 17 15:34:28 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی ترافیک در جاده های استان بوشهر روان است Mon Mar 20 14:17:00 IRST 2017
تی نیوز افزایش توجه جهانیان به ایران پس از قرعه کشی جام جهانی 2018 Wed Apr 04 19:52:05 IRDT 2018
خبرگزاری فارس تأمین بیش از 50 درصد سهم اشتغال کشور توسط بنگاه‌های متوسط و کوچک Thu Oct 12 22:33:00 IRST 2017
انصاف بهترین مجموعه داستان‌های سال 2017 Wed Jan 10 14:42:30 IRST 2018
پارس فوتبال ملکی : در دو مقطع سنی جوانان و بزرگسالان در مسابقات شرکت خواهیم داشت Wed Feb 21 16:38:53 IRST 2018
خبرگزاری فارس هدف هندی‌ها از شرکت در مراسم تحلیف روحانی چه بود؟ Sun Aug 06 11:48:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران ایران 2 - پاناما 1 + فیلم و حاشیه‌ها Thu Nov 09 22:06:20 IRST 2017
آفتاب عکس/ مزرعه لاله‌ها در عکس روز نشنال جئوگرافیک Wed Jul 18 12:54:46 IRDT 2018
عصر ایران اسرائیل یک شهرک در کرانه باختری می سازد Sun Sep 03 20:07:40 IRDT 2017
فرارو تکذیب تعطیلی نمایشگاه کتاب Sat May 06 13:01:23 IRDT 2017
نامه نیوز انتقاد نتانیاهو از موضع اسرائیلی‌های مخالف قانون "کشور یهود" Sun Jul 29 20:26:58 IRDT 2018
عصر خبر این پسر در حال سنگ شدن است! (+عکس) Mon Aug 07 08:01:19 IRDT 2017
ورزش 3 یک ستاره دیگر بارسلونا در آستانه جدایی Sun Sep 03 10:14:00 IRDT 2017
خبر گزاری دانا خط قرمزهای جذب اساتید در دانشگاه ها/ حساسیت روی سلامت اخلاقی Tue Dec 19 10:45:13 IRST 2017
عصر خبر مراقب راز هایی که مغزتان افشا می کند باشید Thu Jul 13 10:36:06 IRDT 2017
خبرگزاری فارس افتخارات و آمار کم‌نظیر فرانک لمپارد در چلسی +عکس Thu Feb 02 17:11:00 IRST 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن شادی فلسطینیان و خشم صهیونیست‌ها از مصوبه اخیر یونسکو Sat Jul 08 09:58:15 IRDT 2017