تابناک - Fri Apr 14 11:45:21 IRDT 2017 نمایش خبر

رئیسی کاندیدا شد/ روحانی:کار را نیمه‌کاره رها نمی‌کنیم/ کناره‌گیری جلیلی/ امروز چه کسانی کاندیدا شدند؟

چهارمین روز از مهلت ثبت نام برای انتخابات ریاست جمهوری در حالی سپری می شود که بعد از ظهر امروز جمعه حسن روحانی و ابراهیم رئیسی با حضور در ستاد انتخابات کشور در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کردند. از دیگر چهره های سیاسی که امروز داوطلب کاندیداتوری انتخابات شده اند می توان به کلهر، زاکانی، نوروزی، اعظم طالقانی و مصطفی کواکبیان اشاره کرد.

امروز 25 فروردین، چهارمین روز از مهلت ثبت نام کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری است. از اولین ساعات کاری امروز نیز برخی داوطلب های ریاست جمهوری جهت ثبت نام وارد سیتاد انتخابات وزارت کشور شده اند.


 به گزارش تابناک طبق اعلام مسئولان ستاد انتخابات کشور تا پایان سه روز ثبت نام نیز تعداد 644 داوطلب در انتخابات ریاست جمهوری نام نویسی به عمل آورده اند.


   گزارش لحظه به لحظه  اخبار و حاشیه های چهارمین روز ثبت نام کاندیداهای انتخابات و سایر اخبار مربوط به انتخابات در ادامه آمده است:


   این خبر به روزرسانی می شود:


  رئیسی پس از ثبت نام: کاندیداها باید بیش از مردم خود را به قانون پایبند بدانند


  حجت الاسلام والمسلمین رئیسی پس از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: پایبندی وظیفه همه است به ویژه کسانی که مجری قانون هستند.


 
  وی افزود: امروز نظام دموکراسی و انتخابات و مراجعه به رای مردم بدون توجه و پایبندی به قانون امکان پذیر نیست.حتما کاندیداها باید بیش از مردم خود را به قانون پایبند بدانند. حامیان و ستادهای کاندیدا باید خودشان در چارچوب قانون ببینند.
 
 
  رئیسی افزود: آنچه می تواند برای یک کاندیدا و برای مجموعه دست اندرکار انتخابات محور باشد قانون است.
 
 


  چه کسانی همراه رییسی به ستاد انتخابات آمدند ؟ 


  فرهاد رهبر و مسعود میرکاظمی دو چهره اصلی همراه رییسی بودند. گفته می شود یکی از این دو نفر ریاست ستاد او را بر عهده می‌گیرند. 


   رئیسی وارد وزارت کشور شد


 حجت الاسلام رئیسی برای ثبت نام در انتخابات 96 وارد وزارت کشور شد.


 
 
 


 رئیسی در راه وزارت کشور


 حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی تا دقایقی دیگر برای ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری وارد ستاد انتخابات کشور خواهد شد./کانال رسمی حجت الاسلام رئیسی


   روحانی پس از ثبت نام: کار را نیمه کاره رها نمی کنیم


  
 حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی، رییس جمهور بعد ازحضور در ستاد انتخابات در وزارت کشور و  ثبت نام برای دوازدهمین انتخابات به میان خبر نگاران آمد. 
 
 
 به گزارش تابناک، او با بیان اینکه خداوند بزرگ را سپاسگزارم که دوباره به این بنده حقیر توفیق داد که خودم را در معرض اعتماد ملت ایران قرار بدهم و اعلام آمادگی کنم که بار مسوولیت سنگین اجرایی کشور را در صورت قبول ملت ایران به عهده بگیرم، گفت: در سال 92 آنچه به مردم عزیز ایران اعلام کردم در انتخابات آن سال، نجات اقتصاد ایران، احیای اخلاق و تعامل سازنده با جهان بود. امروز خوشحالم که در هر سه زمینه قدم های قابل توجهی برداشته شده است. 
 
 
 او ادامه داد: در زمینه نجات اقتصاد ما از رکود تورم فاصله گرفتیم از رشد منهای 7 به رشد بالای 7 رسیدیم و از تورم 40 درصد به تورم 7 ردصد در اسفند سال گذشته رسیدیم و اشتغال خالصی که کمتر از 10 هزار نفر قبل از دولت یازدهم بود به اشتغال خالص بالا 630 هزار رسیدیم.
 
 
 وی افزود: در زمینه اقتصادی پیشرفت های زیادی داشتیم که در هفته آینده افتتاح بزرگترین سرمایه گذاری اقتصادی ایران را شاهد خواهیم بود در هفته آینده در عسلویه 20 میلیارد دلار طرح را افتتاح می کنیم.
 
 
 رییس جمهور گفت: ما توانستیم در دولت یازدهم با قدرتهای جهان به توافق برسیم. حفظ برجام یکی از مهمترین مسائل سیاسی و اقتصادی ایران خواهند بود و هووهایی که دنبال کشتن برجام بودند نمی توانند صاحب این فرزند باشند. آنها که برای رسیدن به این توافق بودند باید دنبال اجرای آن هم باشد. امروز ir8 پیشرفته ترین سانتریفیوژ می چرخد.
 
 
 وی افزود: چرخ اقتصادی هم می چرخد با توجه به رشد اقتصادی که سال گذشته داشتیم.
 
 
 
 
 
 روحانی گفت: اگر من مسئولیت دولت آینده را برعهده داشته باشم همین مسیر ادامه خواهد داشت. هدف ما ایران پیشرفته و پیشرو است همان هدفی است که در چشم انداز 20 ساله تدوین شد. که متأسفانه در سال های قبل از دولت یازدهم در حرکت آن چشم انداز حرکت چشم گیری نبود. در مسیر همان چشم انداز 20 ساله که یکی از بخش هایش تعامل سازند و رشد 8 درصد است برای اولین بار در تاریخ ایران بعد از ابلاغ چشم انداز تحقق یافته و این مسیر ادامه خواهد یافت.
 
 
 وی افزود: امنیت ایران از اهداف دولت یازدهم بود که سایه جنگ امروز کنار رفته و امروز با مردم محور بودن در ایران شاهد امنیت در ایران در منطقه آشفته خاورمیانه هستیم. این مسیر برای احقاق حقوق مردم ادامه می یابد.
 


  حسن روحانی برای ثبت نام وارد وزارت کشور شد


 رئیس جمهور با حضور در ستاد انتخابات کشور در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری نام‌نویسی کرد.


 او همچنین از ستاد انتخابات وزارت کشور بازدید کرد.


 حسن روحانی که اکنون در حال ثبت نام در انتخابات است هیچ کدام از اعضای دولت را به همراه خود به وزارت کشور نیاورده است . او به تنهایی به ستاد انتخابات وارد شده و در حال طی مراحل نام نویسی است.


 


   دختر آیت الله طالقانی هم برای ثبت نام آمد


 خانم اعظم طالقانی نماینده دوره اول مجلس و دختر آیت الله طالقانی برای ثبت نام وارد وزارت کشور شد.


  زاکانی : دولت اقدام و اصلاح تشکیل می‌دهیم


 علیرضا زاکانی به منظور نام نویسی در انتخابات ریاست جمهوری وارد ستاد انتخابات کشور شد.


 او در پاسخ به این سوال که  آیا به نفع کسی کنار می‌رود؟ گفت: می‌ایستیم ان‌شاالله، دولت اقدام و اصلاح تشکیل می‌دهیم.


  زاکانی افزود: قانون فصل الخطاب همه است و اگر کسی در جامعه توجه به قانون نداشته باشد عملا هیچ سندیتی برای پذیرش هیچ مسئولیتی در کشور نخواهد داشت. به تبع کسانی که پای در این مسیر می گذارند باید به قانون پایبند باشند و در همه عرصه ها قانون را نصب العین خود قرار دهند. 


 وی یادآور شد: هدفم از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری، تحول است و اینکه توانمند ساختن کشور با دستان خود مردم صورت گیرد.


 زاکانی که یکی از کاندیداهای منتخب جمنا است در مورد تصمیم انتخاباتی جمنا گفت:جمنا به هر جمع بندی برسد همه باید با وحدت نظر این حرکت را تأیید و دنبال کند.


  


 کواکبیان: بعد ار آمدن رئیس دولت دهم  انگیزه من برای حضور در انتخابات بیشتر شد


 مصطفی کواکبیان نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی برای ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم وارد وزارت کشور شد.


 او گفت: کاندیدای پوششی نیستم، تا آخر هستم. امیدوارم انتخاب پرشور و با مشارکت بالای مردم را شاهد باشیم.


 
   کواکبیان ضمت تشریح دلایل ثبت نام خود درانتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: یکی از اهداف بنده از حضور در انتخابات این است که به اندازه ظرفیت خودم و دوستانم مشارکت مردم افزایش یابد.
 
 
   وی افزود: بنده به دنبال تبیین بهتر گفتمان اصلاح طلبی هستم چون دولت یازدهم خود را اصلاح طلب نمی‌داند و رئیس دولت یازدهم بارها آن را بیان کرده است.
 
 
  دبیرکل حزب مردمسالاری  یادآور شد: از آنجایی که رئیس دولت دهم آمد انگیزه من برای حضور در انتخابات بیشتر شد. 
 
 
 وی در واکنش به ثبت نام احمدی نژاد گفت: هیچ تعجبی ندارد همان خانه نشینی‌ها دوباره تکرار شده و ما سرپیچی از فرمایشات مقام معظم رهبری را قبلا هم دیده بودیم.
 
 
 کواکبیان افزود:  نام دولت بنده دولت اخلاق است و در گذشته هم این مسئله را گفتم.
 


  


   جلیلی در انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت‌نام نمی‌کند


  
 شنیده‌ها حاکی است که سعید جلیلی به زودی اعلام می‌کند از تصمیم برای ثبت‌نام در انتخابات ریاست‌جمهوری انصراف داده است. این خبر هنوز به صورت رسمی تایید نشده است.
 
 
 برخی اخبار غیررسمی حاکی از آن است که سعید جلیلی که پیش از این احتمال قوی می‌رفت برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت‌نام کند، برای وحدت بیشتر در جبهه انقلاب از تصمیم خود منصرف شده است.
 
 
  به گزارش تسنیم این خبر از سوی برخی منابع نزدیک به سعید جلیلی تایید شده است.
 
 
 برخی از کانال های تلگرامی اصولگرا از انتشار بیانیه سعید جلیلی تا ساعاتی دیگر خبر دادند.
 
 
 

 
 
 تعداد داوطلبان از مرز 800 نفر گذشت
 
 
  دبیر ستاد انتخابات در جمع خبرنگاران اعلام کرد: تا این لحظه (ساعت 13) 812 نفر ثبت نام کرده اند.
 


  محمد فومنی: نامزد پوششی نیستم


 محمد فومنی دبیرکل حزب مردمی اصلاحات: نامزد پوششی نیستم/ فکر نمی‌کنم به نفع روحانی کنار بروم / تا مرحله اخر در انتخابات می مانم تایید صلاحیت نشوم دست همه را می بوسم
  


  
 روحانی تا دقایقی دیگر وارد  وزارت کشور می شود
 


 شنیده ها از حضور حسن روحانی در وزارت کشور تا ساعاتی دیگر برای ثبت نام در انتخابات 96 خبر می‌دهد./ مهر


 
 حوالی ظهر و همزمان با پررنگ شدن زمزمه‌های حضور حسن روحانی و ابراهیم رییسی در ستاد انتخابات کشور جهت ثبت نام ، بر حجم تجمع کنندگان مقابل وزارت کشور افزوده شد و از ورود بسیاری از مردم عادی که خواهان کاندیداتوری بودند جلوگیری به عمل می آمد ، البته بسیاری از این تجمع کنندگان را طرفداران کاندیداها تشکیل می‌دادند./ ایسنا
 


  
 معاون امنیتی استاندار تهران: از تجمع جلوی منزل احمدی‌نزاد جلوگیری می‌کنیم
 
 
 محسن همدانی معاون امنیتی استاندار تهران گفت: مجوز هرگونه تجمع توسط فرمانداری صادر می‌شود، تا این لحظه که من خبر دارم فرمانداری تهران هیچ‌گونه مجوزی برای تجمع حامیان نامزدهای انتخاباتی نداده است، چون این تجمعات تبلیغات زودهنگام بوده و تخلف محسوب می‌شود.
 
 
 تا این لحظه هیچ‌گونه تجمعی برگزار نشده است اما قرار است عده‌ای امشب جلوی منزل احمدی نژاد تجمع داشته باشند که دستور ما هم جلوگیری از برگزاری این تجمع است.
 


  غرویان: شعارم علم و عقلانیت و اخلاق است/در حمایت از روحانی کناره‌گیری می‌کنم


 محسن غرویان هم برای ثبت‌نام در انتخابات ریاست جمهوری در ستاد انتخابات کشور حضور یافت.


  


 ثبت نام دبیرکل حزب مردمی اصلاحات


  محمد فومنی دبیرکل حزب مردمی اصلاحات برای نام‌نویسی در انتخابات ریاست جمهوری در ستاد انتخابات کشور حضور یافت.


   انصراف از کاندیداتوری در اعتراض به  ثبت نام احمدی نژاد


  
  « وهاب عزیزی » دبیرکل جبهه جهادگران ایران اسلامی با حضور در ستاد انتخابات از نامزدی دوازدهمین دور انتخابات ریاست جمهوری انصراف داد.
 
 
 در پی این انصراف ، روابط عمومی جبهه جهادگران ایران اسلامی بیانیه ای به شرح زیر منتشر کرد:
 
 
 «همه ایرانیان سلام 
 
 
 به اطلاع ملت شریف ایران می رساند با تصمیم و تصویب شورای مرکزی جبهه مردمی جهادگران به وهاب عزیزی دبیرکل این جبهه ماموریت داده شد بود در دوره دوازدهم انتخابات ریاست جمهوری برای تشکیل دولت 'جوان' به عنوان کاندیدای 'جریان سوم' ثبت نام و شرکت نمایند.
 
 
 وهاب عزیزی در تبعیت از مصوبه شورای مرکزی جبهه مردمی جهادگران، روز سه شنبه 22 فروردین با مراجعه به ستاد انتخابات کشور مستقر در وزارت کشور به عنوان نامزد انتخابات ریاست جمهوری دوره دوازدهم ثبت نام نمود که در اعتراض به ثبت نام محمود احمدی‌نژاد، از رقابت های انتخابات ریاست جمهوری کنار رفت.»
 


  حضور یک خواننده در وزارت کشور


  امین الله رشیدی برای نام‌نویسی در انتخابات ریاست‌جمهوری وارد وزارت کشور شد


  امین الله رشیدی خواننده و  آهنگساز برای  نام‌نویسی در انتخابات ریاست‌جمهوری به وزارت کشور آمد.


 امین الله رشیدی که به گفته خود با نیت اعتلای فرهنگ و هنر پا به عرصه انتخابات گذاشته بود بعد از گفت و شنود با برخی از خبرنگاران اهنگ "رسوای جهانم "را در گوشه ای از وزارت کشور اجرا کرد .


   ثبت نام یک نماینده مجلس


 
 حسن نوروزی سخنگوی کمیسیون قضایی هم با حضور در ستاد انتخابات کشور داوطلب حضور در رقابت های انتخاباتی شد. وی می گوید: نقدینگی باید کاهش یابد و به تولید اختصاص داده شود.
 
 
 

 


 شیخیانی هم داوطلب شرکت در انتخابات ریاست جمهوری شد


 
 

 
 
 دبیرکل حزب مردم در انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم ثبت نام کرد.
 
 
 امر الله شیخیانی دبیر کل حزب مردم برای ثبت نام در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری وارد ستاد انتخابات کشور شد.
 
 
 حزب مردم یکی از احزاب اصلاح طلب است که در سال 92 از روحانی حمایت کرد.
 


   ثبت نام  سعید یاری در انتخابات


  سعید یاری دبیرکل سازمان دفاع منافع ملی ایران پیش از ظهر امروز (جمعه 25 فروردین) با حضور در ستاد انتخابات کشور در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت‌نام کرد.


  


 

مشاور رییس جمهور سابق پس از ثبت نام: کاندیدای احمدی نژاد نیستم


 
 مهدی کلهر مشاور رسانه ای رئیس جمهور سابق پس از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم در نشست خبری در پاسخ به این سوال که اگر صلاحیت شما از سوی شورای نگهبان تایید نشود چه واکنشی خواهید داشت؟ گفت: خیلی خوشحال می شوم چون باری از روی دوشم برداشته می شود.
 
 
 وی ادامه داد: بنده مستقل آمده ام و کاندیدای احمدی نژاد نیستم، شباهت هم به وی یا کم و یا اصلا ندارم. افراد اگر بجای شبیه بودن مکمل هم باشند نتیجه بهتری خواهد داشت و ما دونفر مکمل موفقی بودیم.
 


  کلهر: مستقل آمده ام


  مهدی کلهر مشاور رسانه ای رئیس جمهور سابق با حضور در محل ستاد انتخابات کشور در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد.


  


 وی در جمع خبرنگاران درباره پایبندی خود به قانون گفت: حتما اینگونه خواهد بود که در حرف و عمل به قانون پایبند باشم، مستقل آمده ام و برای ثبت نام با احمدی نژاد مشورتی نکرده ام.


 ثبت نام 33 داوطلب در روز چهارم انتخابات ریاست جمهوری تا ساعت 9


 33 داوطلب در روز چهارم ثبت نام برای انتخابات ریاست جمهوری نام نویسی کردند.


   
 رئیس ستاد انتخابات کشور:
 
 
 

 
 
 ثبت نام 717 داوطلب برای انتخابات ریاست جمهوری تا کنون/ زمان ثبت نام تمدید نخواهد شد
 
 
 علی اصغر احمدی گفت: 717 نفر برای انتخابات ریاست ریاست جمهوری دوازدهم تا الان ثبت نام قطعی کرده اند.
 
 
 وی همچنین گفت: زمان ثبت نام تمدید نخواهد شد.
 
 
 

 


  معاون مدیرعامل بیمه ایران پس از  ثبت نام:


  چرا شبکه بانکی سود را به زیر10درصد کاهش نمی‌دهد تا بیکاری کاهش یابد؟


  بهمن لامعی معاون مدیرعامل بیمه ایران پس از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران اظهارداشت: چرا پس از پایان جنگ تحمیلی فساد در کشور رشد کرد؟ اگر با انواع فساد مبارزه جدی و سیستماتیک نشود کشور در محیط داخلی و خارجی دچار مشکلات خواهد شد و مشروعیت و مقبولیت نظام اجرایی کشور خدشه دار خواهد شد و این خیانت بزرگ و گناه عظیم نسبت به آرمان های انقلاب و شهیدان است.


 وی افزود: چرا شبکه بانکی سود را زیر 10 درصد کاهش نمی دهد تا جامعه سالم اقتصادی و رشد تولید و کاهش بیکاری را شاهد باشیم. مردم عملکرد افراد و جریانات سیاسی را بررسی و با شناخت صحیح و با حضور حداکثری رای دهند.


 لامعی تصریح کرد: آیا فساد کنونی، تورم، رکود موجود و بی ثباتی اقتصادی نتیجه عملکرد مدیران ناکار آمد نیست؟
تابناک کاهش قیمت طلا به علت بحران مالی ترکیه Wed Aug 15 13:58:35 IRDT 2018
تابناک ظرفیت مازاد نفت در جهان در حال کاهش است Tue Oct 16 12:50:51 IRST 2018
تابناک ورود مسکن به رکود تورمی Thu Sep 07 09:00:35 IRDT 2017
تابناک تصادف مرگبار تریلر با خودرو سواری در جاده دماوند Tue Feb 21 08:50:47 IRST 2017
تابناک کری کاپیتان بسکتبال لبنان برای فینال با ایرانی ها Tue Jan 31 18:58:10 IRST 2017
تابناک دستگیری سارق اموال زائران حرم حضرت عبدالعظیم Tue Jul 24 10:40:11 IRDT 2018
تابناک نجات کوهنورد سقوط کرده از آبشار «هفت حوض» Sat May 13 07:58:10 IRDT 2017
تابناک کشف 100 هزار برگ توتو در آستانه اشرفیه Thu Jun 07 10:33:07 IRDT 2018
تابناک علت اظهارات متناقض مدیر تلگرام Fri Aug 18 09:54:28 IRDT 2017
تابناک ربنای شجریان امسال از تلویزیون پخش می‌شود؟ Sat May 27 11:10:28 IRDT 2017
تابناک دلایل رشد بی‌رویه اجاره‌بهای مسکن Fri Jul 21 22:50:01 IRDT 2017
تابناک 10 نماینده منظم در سال اول دوره دهم مجلس Tue Jun 06 11:20:05 IRDT 2017
تابناک زمان آغاز ثبت نام مجدددر کنکور ارشد پزشکی Wed Apr 04 12:10:43 IRDT 2018
تابناک هشدار روزنامه اسرائیلی «هاآرتص» به تل آویو؛ در دام سعودی ها در لبنان گرفتار نشوید! Mon Nov 06 18:00:01 IRST 2017
تابناک باران کوثری: چرا تمام نهادها باید برای اکران یک فیلم نظر بدهند؟ Wed Oct 17 14:40:23 IRST 2018
تابناک تسویه حساب سیاسی به بهانه مبارزه بافساد/ آمار تکان‌دهنده مصرف دخانیات و عوارض آن در ایران/ حضور شبانه سردار سلیمانی برای نجات اربیل از دست داعش Sun Oct 08 01:04:59 IRST 2017
تابناک احتمال شیوع بیماری در مناطق زلزله‌زده به دلیل تجمع زباله‌ها/ ریشه فساد و رانت، مردم باور نبودن است/ اعتراف جاعل عناوین وزارت اطلاعات و دفتر رهبر انقلاب Thu Nov 23 05:05:41 IRST 2017
تابناک خلاصه بازی بارسلونا - یوونتوس Wed Sep 13 10:05:43 IRDT 2017
تابناک «هیس»نیماربرای ساکت کردن چه کسی بود؟+عکس Sat Mar 11 12:18:17 IRST 2017
تابناک هشدار پلیس فتا به کنکوری ها Tue Aug 08 13:07:07 IRDT 2017
تابناک جعبه سیاه پرونده بابک زنجانی به دادگاه نیامد Sat Jul 08 13:59:32 IRDT 2017
تابناک موازنه قدرت در بازار نفت چگونه تغییر کرد؟ Fri Aug 10 22:09:34 IRDT 2018
تابناک عقب‌نشینی بنن از اظهارات جنجالی‌اش در کتاب آتش و خشم Mon Jan 08 12:40:16 IRST 2018
تابناک قطر خواهان پایان وضعیت انسانی "فاجعه‌بار" غزه شد Fri Aug 24 12:57:10 IRDT 2018
تابناک عدم وجود قانون در زمینه شفاف‌سازی هزینه‌های انتخاباتی کاندیداها Wed Feb 08 13:45:39 IRST 2017
تابناک مرد جوان جسد مقتول را مثله کرد و در بیابان سوزاند Sat Aug 26 10:48:17 IRDT 2017
تابناک دستگیری ربایندگان دختر جوان در زاهدان Sat Mar 04 14:36:34 IRST 2017
تابناک هوای تهران سالم است Tue Dec 26 12:08:56 IRST 2017
تابناک قیمت طلا کاهش یافت Tue Feb 21 14:59:54 IRST 2017
تابناک محاسبه قیمت وام‌های گوناگون مسکن Thu Oct 18 09:19:04 IRST 2018
تابناک تلاش ترکیه برای یافتن کامیون سیاه حامل جسد «خاشقجی» Tue Oct 09 09:09:29 IRST 2018
تابناک درخشش مهاجم شمالی در اردوی ارمنستان استقلال Sun Jul 16 09:12:01 IRDT 2017
تابناک خلاصه بازی اتلتیکو مادرید - ناپولی Wed Aug 02 09:21:53 IRDT 2017
تابناک قرارداد 8 میلیارد دلاری بوئینگ به قوت‌خود باقی است Sat Oct 14 07:27:04 IRST 2017
تابناک پیدا شدن جسد یکی دیگر از مفقودان سیل عجبشیر Fri Apr 21 13:30:28 IRDT 2017
تابناک تشخیص 8 سرطان با یک آزمایش خون Sat Jan 20 13:37:04 IRST 2018
تابناک خرید و فروش آزادانه اعضای بدن در کشور به صورت آنلاین +تصویر Wed Sep 13 14:28:39 IRDT 2017
تابناک شوک به استقلال؛جپاروف تقاضای فسخ کرد Mon May 22 13:50:01 IRDT 2017
تابناک پارس جم؛ شانس قهرمانی یا مدعی سقوط؟ Sat Jul 29 09:14:01 IRDT 2017
تابناک "پوتین" 11 ژنرال روسی را برکنار کرد Fri Apr 06 20:47:40 IRDT 2018
تابناک خودرویی به عزاداران حسینی در لندن حمله‌ور شد Wed Sep 19 14:03:38 IRDT 2018
تابناک تعلل‌پرسپولیس برای جذب‌بازیکن مدنظر برانکو Mon Jan 02 11:45:51 IRST 2017
تابناک عفونت از علل اصلی مرگ نوزادان Sat Jun 09 16:48:42 IRDT 2018
تابناک آغاز رسیدگی به لایحه بودجه سال 1396 در مجلس Mon Feb 20 11:25:55 IRST 2017
تابناک امارات حکم 10 سال زندان برای یک تبعه ایرانی را تأیید کرد Tue Oct 03 13:00:57 IRST 2017
تابناک پشت‌پرده "معامله قرن" از زبان "نصرالله" Fri Jun 29 20:57:37 IRDT 2018
تابناک گرایش به رشته تجربی کارشناسی نیست Mon Jul 31 13:30:02 IRDT 2017
تابناک خودکشی دوباره روی پل چمران اصفهان Tue Jul 24 13:56:28 IRDT 2018
تابناک سال‌هاست یک قاب عکس بابای من است Wed Jan 31 22:02:04 IRST 2018
تابناک آخرین وضعیت آب و هوا و ترافیک جاده‌ای؛ چهارشنبه هشتم فروردین 97 Wed Mar 28 11:03:29 IRDT 2018
تابناک مخدرهایی برای توحش Wed Feb 15 17:18:32 IRST 2017
تابناک تهدید ترامپ به وضع تعرفه‌های بیشتر علیه چین Sat Sep 22 06:21:57 IRST 2018
تابناک آتش سوزی در هتل نوشهر قربانی گرفت Sun Apr 15 13:20:45 IRDT 2018
تابناک علت رویت شیء نورانی در آسمان کشور Wed Sep 27 15:27:07 IRST 2017
تابناک دفاع ترامپ از تماس رییس‌جمهور تایوان Sat Dec 03 14:45:52 IRST 2016
تابناک تهران و مسکو در مقابل اشتهای بدون مرز ترامپ ایستادگی کنند Tue Apr 11 10:42:25 IRDT 2017
تابناک تفاهم‌نامه تولید مشترک مارلبرو بالاخره امضاء شد Sat May 05 16:55:37 IRDT 2018
تابناک قیمت نفت در بازارهای جهانی به 53 دلار رسید Sat Feb 25 17:07:09 IRST 2017
تابناک ابلاغ دستورالعمل امحاء کالاهای قاچاق مکشوفه Tue Jan 03 19:00:16 IRST 2017
تابناک برگزاری دوره آموزش قرآن کریم در دانشگاه تهران Sat Feb 17 18:34:01 IRST 2018
تابناک حمایت وزارت خارجه از پیش نویس طرح مقابله با اقدامات آمریکا/بررسی جزییات طرح در نشست بعدی کمیسیون Sat Jul 29 16:30:54 IRDT 2017
تابناک شمشیر دولبه تحریم ونزوئلا توسط آمریکا Tue Aug 01 12:35:42 IRDT 2017
تابناک کشف جسد یک مرد 36 ساله در شیراز Mon Apr 09 02:30:01 IRDT 2018
تابناک واکنش شجریان به خواندن سرود تیم ملی درجام جهانی Sun Jan 28 13:05:56 IRST 2018
تابناک تعطیلی مدارس اهواز به دلیل قطع برق Wed Feb 01 12:33:52 IRST 2017
تابناک نقد و بررسی بیوک رگال مدل 2018 Mon Jun 11 19:07:17 IRDT 2018
تابناک توقف دلار و یورو در مسیر افزایشی / حساسیت بازارساز به مرز 3 هزار و 800 تومان Sat Jul 08 19:05:26 IRDT 2017
تابناک بشار اسد: سوریه به خانواده من تعلق ندارد / همه مردم سوریه می توانند در جایگاه رئیس جمهور باشند Tue Feb 07 12:57:06 IRST 2017
تابناک ترامپ بیانیه پایانی نشست گروه 7 را تایید نکرد Sun Jun 10 06:50:16 IRDT 2018
تابناک امیدواریم کلمه «مرگ» از همه شعارها جمع شود Wed May 24 20:23:22 IRDT 2017
تابناک احتمال مسمومیت غذایی 35 نفر در صندل آباد بجنورد Sun Aug 19 09:16:46 IRDT 2018
تابناک سرقت از مرد جواهرفروش برای تامین هزینه ازدواج Sun Feb 19 10:36:35 IRST 2017
تابناک نقش «ویتامین D» در حفظ تندرستی بررسی شد Wed Jan 17 16:16:17 IRST 2018
تابناک اشرف بروجردی رییس کتابخانه ملی شد Sat Mar 18 18:42:55 IRST 2017
تابناک با چه خوراکی‌هایی به جنگ پیری برویم؟ Fri Feb 09 16:42:26 IRST 2018
تابناک Turkey’s operation in Afrin to complicate inter-Syrian dialogue - expert Sun Jan 21 09:33:49 IRST 2018
تابناک تصاویر کمتر دیده شده از مرحوم افشار Thu May 17 08:08:02 IRDT 2018
تابناک مقایسه شلوار جین های فیت Wed Feb 21 15:03:27 IRST 2018
تابناک امشب دربی پورعلی‌گنجی-طارمی درلیگ قطر Thu Jan 25 18:29:41 IRST 2018
تابناک استفاده خانوادگی عضو شورا از اموال بیت‌المال! Wed Oct 10 08:05:45 IRST 2018
تابناک جلسه ویژه ارزی مجلس با لاریجانی طی امروز Mon May 07 08:48:12 IRDT 2018
تابناک مونتاژ بالگردهای روسی در ایران Sat May 27 12:04:09 IRDT 2017
تابناک آیا قانون خدمات کشوری سدی بر سر راه حقوق های نجومی است؟ Tue Jul 25 20:00:01 IRDT 2017
تابناک Oscars organiser: U.S ban on Iranian nominee 'extremely troubling' Sun Jan 29 10:08:59 IRST 2017
تابناک متن کامل فرمان 8 ماده ‏ای امام خمینی Mon Feb 12 14:22:16 IRST 2018
تابناک Leaked Donald Trump tax return reveals his earnings in 2005 Wed Mar 15 09:55:40 IRST 2017
تابناک جاده چالوس بعد از ریزش بهمن Mon Jan 30 11:46:14 IRST 2017
تابناک حکم عجیب برای یک مزاحم تلفنی! Sun Sep 23 15:10:05 IRST 2018
تابناک ویدیوی تلاش برای توقف حرف های وزیر اطلاعات در تلویزیون / ویدیویی از لحظه انفجار بمب در نماز جمعه تهران هنگام رهبر انقلاب / ویدیوی حرف های ناشنیده افشین یداللهی درباره هویتش Wed Mar 15 22:51:55 IRST 2017
تابناک ورود نخستین خط رسمی تلگراف به ایران Mon Apr 10 11:25:21 IRDT 2017
تابناک ابراز تاسف ایران از اقدامی شنیع در عربستان Sat Aug 25 17:52:14 IRDT 2018
تابناک محرک پاییزی بازار مسکن Sat Sep 23 20:04:01 IRST 2017
تابناک برانکو:مدعی هستیم که الهلال راحذف می کنیم Mon Oct 16 23:23:23 IRST 2017
تابناک نصحیت جلیلی به اصولگرایان Sat Jan 27 12:29:52 IRST 2018
تابناک چالش جدید سفرهای خارجی Fri Aug 10 22:10:56 IRDT 2018
تابناک حمله موشکی به سوریه در جهت تقویت تروریسم است Sat Apr 08 11:43:12 IRDT 2017
تابناک امارات، مقصد بعدی عمران خان Wed Sep 19 12:25:50 IRDT 2018
تابناک حکم عجیب تاج برای دروازه‌بان ایران درجام‌جهانی Tue Sep 25 15:54:32 IRST 2018
تابناک ویدیو: اطلاعات لو رفته تسلا مدل 3 Sat Jul 01 09:43:25 IRDT 2017
تابناک آرای جدید کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اعلام شد Wed Sep 26 14:10:01 IRST 2018
ورزش 3 استقلال – شفر؛ 500 دقیقه بدون گل خورده Wed Dec 06 15:12:00 IRST 2017
اقتصاد آنلاین ایجاد مشاغل خانگی برای زنان Fri Sep 28 20:40:54 IRST 2018
جماران استاندار: کتابخانه های گلستان درحوزه محتوایی و آمار کتاب ها غنی شود Wed Sep 27 15:14:04 IRST 2017
آفتاب ایران حرف های برانکو بعد از سه تایی کردن نفت تهران Thu Aug 10 23:42:06 IRDT 2017
عصر ایران فرود اضطراری هواپیمایی آتا در ساری Sun Dec 24 19:19:00 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا گلایه مردم از خدمات بیمارستان‌های تامین اجتماعی خراسان جنوبی/ کمبود 14 نیروی متخصص در خراسان‌جنوبی و عدم تامین نیرو از سوی وزارت بهداشت Wed Nov 15 13:09:20 IRST 2017
صراط توصیه مسکو به ارتش سوریه در مورد آتش بس Mon Jan 23 18:24:49 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران نشست‌ علمی«تحلیل گفتمان در مطالعات دینی» Sun May 21 17:38:55 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران تقاضای روسیه برای مسابقه تدارکاتی با تیم والیبال نشسته ایران Tue Aug 15 12:09:55 IRDT 2017
ورزش 3 در تنش لفظی بین رونالدو و تورس چه گذشت؟(عکس) Thu May 11 10:50:00 IRDT 2017
بی باک نیوز اسرائیل قادر است تک تک دشمنانش را شکست دهد! Fri Aug 18 04:08:01 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی مسئولان البرز ویلچرنشین شدند Mon Apr 17 20:08:00 IRDT 2017
فرارو ابطال ابلاغیه روحانی با شکایت دیوان محاسبات Mon Nov 20 09:40:43 IRST 2017
خبرگزاری فارس قطب چگونه قطب شد؛ مرگ مشکوک برادر و طرد سایر رقبا Wed Apr 18 00:04:00 IRDT 2018
جماران از کیف پول مبتنی بر بلاک چین ایرانی رونمایی شد Sun Aug 05 15:29:36 IRDT 2018
تهران پرس استان البرز برای مدیریت بحران های طبیعی آماده شود Sun May 06 16:32:00 IRDT 2018
ایران آنلاین دست های پشت پرده به دنبال خاموش نشدن آتش هورالعظیم است Sun Aug 19 15:24:58 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران نباید مسلمان از مسئله ظهور غافل شوند Fri Apr 27 13:43:55 IRDT 2018
خبر خودرو میتسوبیشی برای اتحاد رنو نیسان مفید بوده است Mon Jul 23 15:06:18 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران آغاز مرمت خسارت‌های زلزله به عمارت «مفخم» از ابتدای هفته آینده Tue Oct 16 08:36:07 IRST 2018
اقتصاد آنلاین مسافران امشب در محور‌های برفی تردد نکنند Sun Jan 28 00:38:32 IRST 2018
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مشارکت کتابفروشی های لاهیجان در طرح سراسری باشگاه های کتابخوانی Sun Oct 07 12:58:00 IRST 2018
بی باک نیوز ملی گرایی اقتصادی ترامپ برای عامه مردم آمریکا نفعی ندارد Sat Feb 11 07:24:01 IRST 2017
آفتاب احمدی‌نژاد کنفرانس خبری برگزار می‌کند Mon Apr 03 12:54:01 IRDT 2017
بی باک نیوز هنیه: اختلافات را برای همیشه کنار گذاشتیم Tue Oct 03 18:56:01 IRST 2017
پایگاه خبری الف قاضی نقض کننده فرمان ترامپ تهدید شد Fri Mar 24 23:15:50 IRDT 2017
نامه نیوز کمک ناخواسته ترامپ و سعودی ها به مردم ایران Mon Nov 27 07:29:58 IRST 2017
ساعت24 تعهدات بیمه عمر واقعی است؟ Fri Aug 31 15:04:52 IRDT 2018
میزان جانشین‌های فرمانده‌های کل سپاه و ارتش را بیشتر بشناسید + تصاویر Thu May 25 06:00:24 IRDT 2017
پرشین خودرو نگاهی به 83 خرید هوایی جدید ایران Tue Jun 27 22:28:00 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجو وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی حزب الله را تهدید کرد Fri Feb 17 15:40:22 IRST 2017
برنا پوستر «چرا که صدای تو با صدای من آشناست» رونمایی شد Sat Aug 12 15:33:05 IRDT 2017
598 اتفاقی عجیب و نادر پیش از دیدار استقلال و ذوب آهن! Wed Feb 15 22:43:28 IRST 2017
عصر ایران برترین عکس‌های هوایی در سال 2017 (عکس) Tue Dec 05 09:06:31 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی زخمی شدن حدود 40 فلسطینی در درگیری با نظامیان رژیم صهیونیستی Tue Aug 16 22:48:00 IRDT 2016
واحد مرکزی خبر اختراع جوان شیرازی؛ افزایش امنیت ایستگاه‌های برق فشار قوی Mon Oct 08 12:17:30 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی معاون کل نهاد ریاست جمهوری به شهدای رباط کریم ادای احترام کرد Thu Feb 09 14:40:00 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران مقصد نوظهور گردشگری تا 2020 کجاست؟ Sat Aug 11 15:04:10 IRDT 2018
خرداد نیوز نماینده مجلس: 60 درصد ظرفیت هتل‌ها خالی است Wed Sep 12 23:11:46 IRDT 2018
بولتن نیوز مربی پرسپولیس بخاطر تبانی سه سال محروم شد Tue Jul 25 09:54:12 IRDT 2017
پایگاه خبری الف قالیباف: به وارداتچی مظلوم و به حقوق بگیر 200 میلیونی ذخیره انقلاب می‌گویند Fri May 05 17:05:43 IRDT 2017
انتخاب فیلم/ فرار هزاران نفر در کالیفرنیا از ترس شکسته شدن سد Wed Feb 15 16:14:01 IRST 2017
ورزش 3 زمان برگزاری مرحله یک هشتم جام حذفی مشخص شد Sun Sep 10 14:32:00 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم ساکت: تصمیم فدراسیون فوتبال ادامه همکاری با کی‌روش است/ به دالیچ یا فرد دیگری فکر نمی‌کنیم Wed Jul 11 20:43:02 IRDT 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن قلعه سالار محتشم خمین از پناهگاه تا مقصد گردشگری Sat Mar 25 14:09:15 IRDT 2017
بی باک نیوز مصرف این مواد غذایی سبب بهبود عملکرد تیروئید می شود Thu Apr 06 20:50:01 IRDT 2017
انتخاب دولت باید از انتقاد و اعتراض استقبال کند / رقابت سیاسی ناسالم در کشور جا خوش کرده / نقش رویکرد رسانه ملی در قبال دولت روحانی و ساختارشکنی احمدی‌نژاد در وقایع اخیر Mon Jan 01 08:40:31 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم واکنش آیت‌الله نوری‌همدانی‌ به ‌مشکلات اقتصادی/‌مردم باید ‌احساس ‌رفاه کنند Thu Aug 23 10:17:48 IRDT 2018
خبرگزاری فارس عربستان و عراق با تمدید 9 ماهه «طرح کاهش تولید نفت» توافق کردند Tue May 23 10:14:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی بانک های استان قزوین پارسال 53 هزار میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کردند Sun Apr 16 13:35:00 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن آثار تاریخی مذهبی ایران؛ سوژه کارگردان یونانی Wed Aug 09 15:52:16 IRDT 2017
تدبیر 24 بسترساز پیشرفت Mon Oct 02 05:00:01 IRST 2017
مشرق نیوز طاسی الگوی زنانه و راههای درمان آن Fri May 04 01:30:00 IRDT 2018
فردا بررسی موانع اجرایی برنامه ششم در مجلس Mon Jul 10 09:00:32 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم ثبت قرارداد پورموسوی و بازیکنان فولاد + تصاویر Wed Jul 12 15:01:33 IRDT 2017
اطلاعات کشته شدن 14 غیرنظامی یمنی در حملات هوایی عربستان به «البیضا» و «الحدیده» Mon Sep 17 17:57:47 IRDT 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین اولین نمایشگاه توانمندی‌های صنایع کوچک و متوسط در لرستان افتتاح شد Wed Aug 09 12:54:29 IRDT 2017
آفتاب عکس/ کتک خوردن بیرانوند در تمرین تیم ملی! Sat Sep 08 09:05:20 IRDT 2018
آریا یک واحد مرغداری در هندیجان به بهره برداری رسید Mon Aug 27 12:17:15 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران کاهش آسیب‌های حاشیه‌نشینی ضرورت امروز است Sun Feb 04 14:02:28 IRST 2018
جام نیوز عکس/ اجتماع عظیم صادقیون و تشیع پیکر شهدا در مشهد مقدس Thu Jul 20 16:03:01 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران دیدار خانواده شهید رونقی با پیکر مطهر فرزندشان Mon Aug 21 12:42:18 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر بازار و فراوانی کالا Thu Oct 18 11:56:14 IRST 2018
سلامت نیوز چالش بیمه‌ای بیماران "ام.اس" با تامین اجتماعی Fri Feb 23 11:43:00 IRST 2018
میزان پسری که حین گریختن از زلزله اسیر مین شد+عکس Wed Dec 27 14:57:34 IRST 2017
میزان تهران پاک از فراز برج میلاد Sun Mar 26 12:24:49 IRDT 2017
سلامت نیوز زورگیری شهرداری از مردم در کنار خیابان! Mon Feb 20 15:42:00 IRST 2017
خبرگزاری مهر تسلط ارتش سوریه بر مناطق جدید در شمال حماه Fri Mar 31 11:07:23 IRDT 2017
فردا جزئیات آتش‌سوزی در کارخانه کرمان‌موتور +تصاویر Thu Jun 01 15:24:26 IRDT 2017
پارس نیوز طالب زاده:جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی یک فضای فکری بزرگ برای کل ایران است Thu Feb 02 08:55:00 IRST 2017
میزان چگونه زانوهای خود را تقویت کنیم؟ Fri Jun 02 09:57:10 IRDT 2017
بولتن نیوز امارات سفیر سوئیس را احضار کرد Mon Mar 20 10:23:38 IRST 2017
جوان آنلاین دولت بدهی را به بهره‌برداری از دارایی‌هایش ترجیح می‌دهد! Tue Jun 27 21:58:02 IRDT 2017
برنا ایجاد عدالت آموزشی در فرصت های یادگیری ویاددهی مهم‌ترین اولویت است Sat May 13 10:37:19 IRDT 2017
افکارخبر ناامیدی اهالی کردستان عراق از بیانیه تیلرسون Tue Oct 03 03:50:00 IRST 2017
افکارخبر خودسرانه دمنوش مصرف نکنید! Sun Jul 02 02:55:00 IRDT 2017
سلامت نیوز عادات ناسالم علت شیوع سرطان روده است Mon May 22 09:50:00 IRDT 2017
پول نیوز بزرگترین سیاره سبز در دبی Wed Mar 29 21:17:14 IRDT 2017
پارس نیوز شمارش معکوس برای تعیین دستمزد 96 کارگران Sat Mar 11 14:24:20 IRST 2017
اتاق خبر24 آلبوم جدید محسن چاوشی مجوز گرفت Thu Aug 16 14:46:00 IRDT 2018
خبرگزاری شبستان فعالیت 20 کانون فرهنگی هنری مساجد در گرمسار Sat Oct 06 13:48:00 IRST 2018
تجارت نیوز بهای نفت به بالاترین سطح در سه سال و نیم گذشته رسید Tue May 08 08:13:38 IRDT 2018
جام نیوز انیمیشن جالب از رقابت این روزهای مسی و رونالدو Sat Sep 23 23:30:00 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران واژگونی کامیون حامل پیاز در جاده کاشان - قم + فیلم Mon Apr 03 14:43:08 IRDT 2017
جماران برف سنگین راه 30 روستای بخش بلده نور را بست Sun Jan 28 10:00:40 IRST 2018
بهار نیوز شهر یخی‎ Tue Feb 21 17:43:32 IRST 2017
جوان آنلاین نمایشگاه مطبوعات افتتاح شد Sat Oct 28 10:10:10 IRST 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین برنامه های صدا و سیمای ایلام 24 ساعته می شود Sun Mar 05 16:58:08 IRST 2017
شیعه نیوز آموزش اسلام در مدارس برای حفاظت از جوانان در برابر افراط‌گرایی Wed Jul 04 12:18:39 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم آب روستاهای حادثه دیده گلستان در طوفان اخیر وصل شد Mon Sep 24 11:53:47 IRST 2018
میزان اظهار نظر جالب پریرا درباره شایعه ترک منچستریونایتد Sat Jul 07 00:01:01 IRDT 2018
آنا بسته حمایتی اتحادیه اروپا از ایران اشتباه بزرگ است! Fri Aug 24 19:48:36 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر 20 مدال، حاصل تلاش پارادو و میدانی‌کاران ایران Mon Jul 24 00:01:43 IRDT 2017
آفتاب ایران 2 نفر در زلزله آذربایجان غربی مصدوم شدند/ اعزام تیم های ارزیاب به مناطق زلزله زده Sun Nov 12 23:00:05 IRST 2017
روزنو مشکل سرخابی‌ها برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا برطرف شد Sun Nov 12 21:00:01 IRST 2017
شیعه نیوز مفتی عراق از مرگ در انفجار بغداد گریخت Tue Jan 03 08:39:55 IRST 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن بهره‌مندی یک هزار مسافر نوروزی از «خیمه‌های نماز» استان یزد Sun Mar 26 11:50:18 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران صعود رم به نیمه نهایی جام حذفی با گلزنی توتی Thu Feb 02 01:37:43 IRST 2017
میزان درآمد سرانه چیست؟ Sun May 28 22:00:01 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران ایجاد جاده و پایگاه نظامی در کوهستان شاهو امنیت منطقه را تضمین کرده است Sun Oct 07 13:45:31 IRST 2018