تدبیر - Fri Apr 14 09:29:36 IRDT 2017 نمایش خبر

چرا زمان جشن قهرمانی پرسپولیس تغییر کرد؟

 باشگاه پرسپولیس چند روز قبل در نامه‌ای از سازمان لیگ درخواست کرد تا بازی با پدیده را از روز 31 فروردین به تاریخ دیگری موکول کند.


 به گزارش خبرآنلاین؛ باشگاه پرسپولیس چند روز قبل در نامه‌ای به سازمان لیگ اعلام کرد نیاز دارد تا بازی با پدیده از روز 31 فروردین به تاریخ دیگری موکول شود زیرا سرخپوشان بازی بسیار سختی را در پیش دارند که نتیجه آن، بر سرنوشت‌شان برای صعود از گروه تأثیر دارد. این موضوع در مرتبه اول با مخالفت سازمان لیگ مواجه شد اما تساوی با الریان در تهران، پرسپولیس را در خطر حذف از گروه D قرار داد و شانس صعود این تیم را کمرنگ کرد. از این رو، سازمان لیگ بالاخره درخواست دوم پرسپولیس را پذیرفت و بازی با پدیده از روز 31 فروردین به 30 فروردین تغییر یافت تا سرخپوشان زمان بیشتری برای سفر به عمان داشته باشند.
 دلیل اینکه بازی ساعت 19 باید برگزار شود نیز، فقط به خاطر آتش‌بازی در زمان تاریکی هواست. روزها بلندتر شده و از این‌رو، سازمان لیگ برای آنکه جشن قهرمانی شیکی برای پرسپولیسی‌ها ترتیب ببیند و آتش‌بازی به راه بیندازد، زمان این دیدار را 19 تعیین کرد تا بازی ساعت 21 به اتمام برسد و برنامه‌های‌شان را برگزار کنند.


  
تدبیر مصیبتی به نام شعارهای پوپولیستیِ یارانه‌ای Mon Apr 03 14:31:37 IRDT 2017
تدبیر سردار تست پزشکی داد که برگردد! Mon Jun 26 22:06:53 IRDT 2017
تدبیر نتایج اولیه انتخابات ریاست جمهوری اعلام شد+جدول Sat May 20 09:04:03 IRDT 2017
تدبیر ملاقات با بانوی سالخورده عکس معروف روز انتخابات / آرزو دارم آقای روحانی را ببینم Sat May 27 12:12:27 IRDT 2017
تدبیر 35 میلیون تردد طی نوروز در مازندران/رتبه دوم تردد کشوری در استان Mon Apr 03 19:45:49 IRDT 2017
تدبیر هزینه برق در پیک چگونه محاسبه می‌شود؟ Tue May 23 10:29:49 IRDT 2017
تدبیر باران کوثری به احمد خاتمی: الوعده وفا Thu Jun 01 00:22:37 IRDT 2017
تدبیر سالانه 210 هزار ایرانی می‌سوزند Mon Feb 27 01:20:00 IRST 2017
تدبیر برنج و سیب زمینی بنفش هم از راه رسید+ تصاویر Sat Dec 31 15:01:19 IRST 2016
تدبیر ظریف: از آمریکا به دیوان دادگستری بین‌المللی شکایت کردیم Mon Jul 16 17:23:44 IRDT 2018
تدبیر زنان می‌توانند در انتخابات کاندیداشوند،اما در بحث رجل سیاسی به نظر نهایی دست پیدا نکرده‌ایم Sat Dec 31 12:31:28 IRST 2016
تدبیر حواشی حضور قالیباف در مجتمع سرچشمه تهران و شعارهای عجیب حامیانش Thu May 11 01:00:00 IRDT 2017
تدبیر طغیان هلیل‌رود پس از 21 سال/تصویر Sat Mar 25 06:30:00 IRDT 2017
تدبیر جوان بوکانی قربانی ریزش کوه Sun Mar 19 03:00:00 IRST 2017
تدبیر واکنش ایران به درگیری در قره‌باغ Mon Feb 27 07:40:00 IRST 2017
تدبیر جنگ خیابانی در محله‌های موصل Wed Mar 15 20:56:11 IRST 2017
تدبیر سرقت تاج الماس‌نشان از موزه‌ای در آلمان Wed May 10 08:10:00 IRDT 2017
تدبیر قرار نیست عده‌ای خودسر خود را محور عالم بدانند و تجمعات قانونی را برهم بزنند/همه کارها نباید به یک نفر ختم شود Thu Feb 16 13:39:10 IRST 2017
تدبیر دو چالش پیش‌روی بازار سهام Fri Jun 30 13:46:06 IRDT 2017
تدبیر ترکیدن لامپ در عروسی حادثه آفرید Sat Mar 25 13:15:47 IRDT 2017
تدبیر سازمان لیگ به بیانیه تراکتور پاسخ داد Sun Jan 29 16:42:37 IRST 2017
تدبیر ترامپ هیچ اطلاعی از فلسطین ندارد/از ترامپ و دشمن صهیونیستی تشکر می کنیم Sat Feb 11 18:38:07 IRST 2017
تدبیر کاهش سود در پی رسوایی اقتصاد سوخت Fri Feb 03 13:00:07 IRST 2017
تدبیر ماجرای شب واقعه از زبان همسر چهارم بن لادن Tue May 23 13:33:16 IRDT 2017
تدبیر رئیس اداره آموزش و پرورش سازمان برنامه و بودجه:معوقات حق‌التدریس فرهنگیان پرداخت می شود Sun Jul 02 14:28:49 IRDT 2017
تدبیر بزرگ ترین شهاب سنگ برخورد کرده با زمین+عکس Tue Apr 11 15:53:45 IRDT 2017
تدبیر آیا آرای «رئیسی» حلال بود؟ Tue May 30 17:10:37 IRDT 2017
تدبیر خانه‌های خالی متعلق به کیست؟ Sun Jul 09 14:25:40 IRDT 2017
تدبیر انفجار مرگبار در یک "توالت عمومی" Sun Jan 01 16:28:24 IRST 2017
تدبیر ابراهیمی: جدایی قالیباف به پایگاه رأی اصولگرایان صدمه نمی‌زند Sun Jul 23 13:54:56 IRDT 2017
تدبیر عربستان در منابع نفتی قابل احیا از آمریکا پیش افتاد Thu Jun 22 06:30:00 IRDT 2017
تدبیر ایران‌خودرو بی‌سلیقی کرد/قرار نیست درهای کشور به‌ روی‌ واردات باز شود Sat Jul 15 13:30:07 IRDT 2017
تدبیر سرخابی‌ها از نیمه خرداد در تیم‌ملی Mon May 29 11:15:23 IRDT 2017
تدبیر پیش‌بینی مرگ افراد 5 سال زودتر از موعد Mon Jul 17 05:00:00 IRDT 2017
تدبیر همه ما نیازمند تذکر مستمر هستیم/ جریان اصلاح‌طلبی مانند سالهای 92 و 94 در مسیر تامین و تحقق خواسته‌های مردم ایران پیش خواهد رفت Thu Apr 20 13:45:38 IRDT 2017
تدبیر انتقاد تند پرویز پرستویی از برخورد نکردن با دزدان پول مردم/ عکس Wed Aug 15 13:30:02 IRDT 2018
تدبیر تدایبر شدید امنیتی در مسکو در آستانه سال نو میلادی (+عکس) Sat Dec 31 15:34:24 IRST 2016
تدبیر انحراف به چپ اتوبوس 24 مصدوم داشت؛ از 9 ماهه تا 70 ساله / 12 نفرشان افغان بودند Mon Mar 27 14:46:34 IRDT 2017
تدبیر عباس عبدی: حمله اولیه، سکوت معنادار ثانویه Sun Mar 12 18:45:18 IRST 2017
تدبیر اتحادیه اروپا آمریکا را به اقدامی تلافی‌جویانه تهدید کرد Tue Jun 27 09:00:00 IRDT 2017
تدبیر روحانی: فولاد و خودروی ایران در آستانه پیوستن به بازار‌جهانی است Wed May 10 17:54:23 IRDT 2017
تدبیر از بخش خصوصی چه کسی همراه رییس جمهور به مسکو رفت؟ Tue Mar 28 10:50:00 IRDT 2017
تدبیر پیامدهای انتحار سیاسی احمدی‎نژاد Thu Apr 13 21:14:33 IRDT 2017
تدبیر شرایط پرداخت اقساطی قبض‌های موبایل Sun Feb 19 12:37:10 IRST 2017
تدبیر لزوم تعیین تکلیف مرخصی قالیباف در صحن شورا در پی ثبت‌نام در انتخابات Tue Apr 18 10:19:58 IRDT 2017
تدبیر مراسم تدفین وحشتناکی در 1000 سال پیش + تصاویر Wed Jan 25 19:29:00 IRST 2017
تدبیر تسلیت جهانگیری برای حادثه معدن آزادشهر Thu May 04 19:33:26 IRDT 2017
تدبیر اردن یک پهپاد جاسوسی را ساقط کرد Thu May 11 10:51:17 IRDT 2017
تدبیر اقدام مجری آمریکایی علیه ترامپ/تصاویر Wed May 31 22:36:52 IRDT 2017
تدبیر وال استریت ژورنال: آمریکا و متحدان عربی به دنبال ایجاد ائتلافی شبیه ناتو علیه ایران Wed Feb 15 19:39:30 IRST 2017
تدبیر عرضه 12 موتومود جدید از سوی موتورولا Thu Feb 23 07:00:00 IRST 2017
تدبیر چه بر نیمار و رئیس بارسا در هواپیمای ایرباس گذشت؟ Fri Jul 21 08:50:00 IRDT 2017
تدبیر تکذیب خبر نامه نوشتن رییس دولت اصلاحات به رهبری /نبود حلقه ارتباطی بین اصلاحات‌‌ و رهبری خطرناک است Sun Feb 12 08:00:48 IRST 2017
تدبیر فعال شدن سامانه بارشی در غالب مناطق کشور Tue Jan 31 23:26:51 IRST 2017
تدبیر پاسخ وزارت خارجۀ سوریه به توهین ترامپ Sat Apr 15 03:45:00 IRDT 2017
تدبیر 11 مرد سعداوی برابر سایپا مشخص شدند Thu Feb 02 14:30:15 IRST 2017
تدبیر گمرک: کاهش زمان ترخیص کالاهای وارداتی از 26 به 3 روز Tue Jan 31 15:47:53 IRST 2017
تدبیر احتمال عبور روزانه 150 پرواز قطری از آسمان ایران Tue Jun 06 14:33:32 IRDT 2017
تدبیر تبلیغات ایران نیازمند انقلاب در خلاقیت Tue Feb 14 23:02:23 IRST 2017
تدبیر جهش در صنعت سانتریفیوژ ایرانی + عکس Sun Jan 29 10:58:02 IRST 2017
تدبیر جنبش انصراف در تمکین از نظر شورای عالی اصلاح‌طلبان Mon May 08 08:47:14 IRDT 2017
تدبیر پیشنهاد سربازی دختران در کویت جنجال به پا کرد Tue Mar 14 15:04:04 IRST 2017
تدبیر ارژنگ امیرفضلی: پیشنهاد کار نمی‌دهند و دلیلش را نمی‌دانم Sun Mar 12 18:25:59 IRST 2017
تدبیر خبری از علی باقری در سفرهای‌انتخاباتی جلیلی نیست / حامیان آقای‌دیپلمات به ستادهای‌دیگر کوچ‌کردند Tue Apr 11 08:54:24 IRDT 2017
تدبیر صادرات سه نوع واکسن از ایران به مکزیک Fri Feb 17 19:24:12 IRST 2017
تدبیر مواد محترقه در دست نوجوان 17ساله منفجر شد Tue Mar 14 15:29:29 IRST 2017
تدبیر پسر جوان پس از عمل زیبایی شبیه اجنه‌ شد + تصاویر Mon May 08 10:26:30 IRDT 2017
تدبیر عکس «تکرار یک پیروزی» به روایت عکاس ویژه حسن روحانی Sat May 20 12:30:51 IRDT 2017
تدبیر عکس | فالوده فروشی قبل انقلاب Thu Jun 29 08:50:00 IRDT 2017
تدبیر فرماندار تبریز: سیل در روستای بیرق خسارت زد Sat Apr 15 06:00:00 IRDT 2017
تدبیر حضور 2 بازیگر زن سینما در شیرودی برای حمایت از روحانی /تصویـر Tue May 09 18:15:55 IRDT 2017
تدبیر جلسه سرپایی برانکو با بازیکنان پرسپولیس Thu May 25 07:00:00 IRDT 2017
تدبیر روحانی: خبرهای خوش به زودی به گوش مردم می‌رسد Tue Apr 11 20:04:54 IRDT 2017
تدبیر سبزه‌میدان در قبضه سلطان سکه/ نوچه‌های حمید مظلومین هنوز مشغول فعالیت هستند! Tue Aug 07 11:58:19 IRDT 2018
تدبیر قیمت و شرایط خودروهای کرایه‌ای در آستانه سفرهای نوروزی Sat Feb 18 12:25:32 IRST 2017
تدبیر 8 هزار نفر در ورزشگاه یادگار امام (ره) قم Sat Jan 28 17:50:34 IRST 2017
تدبیر شنای جانباز ارومیه‌ای با هدف احیای دریاچه ارومیه+عکس Fri May 26 05:00:00 IRDT 2017
تدبیر انتقاد ستاره ذوب‌آهن از تصمیم جنجالی داور بازی با تراکتورسازی Sat Feb 11 19:27:41 IRST 2017
تدبیر دستگیری 5 نفر در پرونده خودروهای وارداتی/ محکومیت متهمان یک پرونده مهم اقتصادی به حبس و رد مال Tue Jul 24 11:58:36 IRDT 2018
تدبیر هزینه گزافی که یک مرد بخاطر رابطه با همسردوستش پرداخت Thu Feb 09 08:54:03 IRST 2017
تدبیر احمدی‌ نژاد در راهپیمایی روز قدس / عکس Fri Jun 23 19:25:51 IRDT 2017
تدبیر دو مولفه تغییر روند دلار Thu Feb 23 08:40:00 IRST 2017
تدبیر حذف دفترچه‌های بیمه در مراکز ملکی تامین اجتماعی Sun Feb 12 20:50:00 IRST 2017
تدبیر انتخاباتی بدون حضور تندروها Wed Apr 19 17:25:16 IRDT 2017
تدبیر افزایش نرخ یورو و پوند/ هر دلار 42 هزار ریال Sat Aug 18 10:40:54 IRDT 2018
تدبیر حکم کسرامتیاز فیفا برای یک تیم ایرانی رسید+سند Fri Mar 10 23:10:00 IRST 2017
تدبیر «پرواز ستاره‌ای» به فرانکفورت می‌رود Sat Apr 08 17:36:50 IRDT 2017
تدبیر درگیری مسلحانه با سوداگران مرگ در کهنوج Thu Jun 22 21:50:59 IRDT 2017
تدبیر انتقاد رییس اتاق بازگانی تهران از کاهش فعالیت تجاری دانمارک در ایران Sat Feb 04 07:40:00 IRST 2017
تدبیر رفتار طلای جهانی در آستانه تعطیلات روز استقلال آمریکا Mon Jul 03 14:23:38 IRDT 2017
تدبیر آغاز رزمایش آمریکا و ژاپن در دریای شرقی Fri Jun 02 13:53:16 IRDT 2017
تدبیر اگر ترامپ می‌خواهد با ایران گفتگو کند اول باید خروج از برجام را جبران کند Fri Aug 03 12:12:11 IRDT 2018
تدبیر روسیه اجرای برجام را رهبری می‌کند Fri Feb 10 17:19:20 IRST 2017
تدبیر کشف مهرهای جعلی سپاه از مخفیگاه یک جاسوس سابق Sat Feb 04 11:11:50 IRST 2017
تدبیر وصیت آیت الله هاشمی حفاظت از نظام تحت هر شرایطی بود Fri Feb 10 12:43:37 IRST 2017
تدبیر مترو تهران-کرج روز جمعه جابجایی مسافرندارد Thu Apr 06 18:25:57 IRDT 2017
تدبیر ظریف: من نمی گویم غرب مرده است/ دیگر همه تحولات در غرب و توسط غرب شکل نمی‌گیرد Sun Mar 12 00:03:31 IRST 2017
تدبیر قالیباف ترجیح می‌دهد به روحانی ببازد یا ابراهیم رئیسی؟ Fri Apr 21 02:18:55 IRDT 2017
تدبیر شیوع نگران‌کننده‌ ام اس در کودکان ایرانی/ ارائه پروتکلی برای درمان این بیماری Sun Jul 02 12:49:38 IRDT 2017
تدبیر واکنش نتانیاهو به حمله سپاه به داعش: من یک پیام برای ایران دارم؛ اسرائیل را تهدید نکنید Mon Jun 19 19:03:36 IRDT 2017
روزنامه کیهان ایران جایگاه مناسبی در صادرات گیاهان دارویی ندارد Sat May 26 21:14:52 IRDT 2018
ایران آنلاین قدردانی رهبر انقلاب از علیرضا کریمی کشتی گیر تیم ملی Sun Dec 10 16:19:39 IRST 2017
افکارخبر عکس عموپورنگ با «محمد علیزاده» Tue May 09 16:38:57 IRDT 2017
افکارخبر این خورا کی ها را قبل از خواب نخورید Mon May 15 01:55:00 IRDT 2017
ماد رسانه ایرانیان منصوری : انتظار کسب مدال جهان را نداریم؛ خجسته در جوانان شانس بزرگی دارد Fri Aug 11 08:52:16 IRDT 2017
خبرگزاری مهر 3هزار و 500تن ماهی در هرمزگان ذخیره سازی شده است Sat Jul 01 08:50:33 IRDT 2017
روزنامه ایران آب، محیط زیست و صندوق‌های بازنشستگی بحران 5 سال آینده کشور Mon Mar 07 06:00:00 IRST 2016
روزنامه دنیای اقتصاد توئیتر آقای وزیر درباره عملکردش در دولت دوازدهم Sat Jul 28 14:27:49 IRDT 2018
برنا 14 آذر و در سالن مرکز همایش های برج میلاد Sun Nov 19 11:43:59 IRST 2017
واحد مرکزی خبر مجلس مصر مشارکت اعضای آن درکنفرانس مخالفان ایرانی را رد کرد Fri Jun 30 13:22:46 IRDT 2017
صراط کاظم احمدزاده: وجه غالب فضای مجازی مزخرف است Fri Feb 03 14:14:52 IRST 2017
دولت بهار محرومیت "سیلاب و کلوار" برای همه ایرانیان آشناست Sat Aug 05 09:47:00 IRDT 2017
تدبیر و امید عکس/ عابر بانک پرسپولیس دست به کار شد! Mon Feb 05 09:57:50 IRST 2018
خانه ملت دولت دوازدهم دولت خدمت و کارآمدی است Fri Aug 25 15:30:00 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم مشهد| بزرگترین ایستگاه پذیرایی از زائران پیاده امام رضا(ع) راه‌اندازی می‌شود Wed Oct 31 13:31:08 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی دکترای افتخاری دانشگاه شیراز به رئیس دانشگاه آلمان رسید Sun Dec 02 18:04:00 IRST 2018
جام نیوز عکس/ پست جدید جنجالی ترین بازیکن پرسپولیس Tue Oct 30 18:43:26 IRST 2018
عصر ایران حضور نماینده ویژه مقام معظم رهبری در محل حادثه معدن آزادشهر Sat May 06 10:27:53 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی بیش از 12 میلیون تردد در جاده های هرمزگان ثبت شد Wed Nov 28 11:52:00 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا ایجاد یک هزار و 500 فرصت شغلی توسط سپاه گلستان /پخش سریال بازگشت از شبکه سوم سیما/استمرار راهیان نور دانش آموزی در دهه فجر Tue Jan 31 09:40:49 IRST 2017
بی باک نیوز خلاصه بازی یوونتوس 2 - لاتزیو 0 - ایتالیا - سری آ Sun Jan 22 18:35:01 IRST 2017
خبرگزاری فارس پیروزی جبهه مقاومت مرهون خون شهداست/ تحمل و بردباری خانواده‌های شهدا بسیار ستودنی است Sun Nov 26 17:13:00 IRST 2017
آنا مرکز آموزش علمی کاربردی مجتمع کاشی میبد با دانشگاه آزاد اسلامی‌ تفاهم‌نامه امضا کرد Wed May 10 09:32:17 IRDT 2017
آنا عامل انتشار کلیپ وحشت در آسمان اصفهان دستگیر شد Tue Oct 03 21:58:00 IRST 2017
پارسینه کاخ سفید خواستار عذرخواهی مک‌کین شد Thu Feb 09 15:17:52 IRST 2017
ایران آنلاین هند تحریم های ایران را نادیده می گیرد Wed May 30 13:26:51 IRDT 2018
شیعه نیوز ثبت1100پرونده اعلام مفقودی درحادثه پلاسکو Sat Feb 18 12:56:37 IRST 2017
اعتبار نیوز ایجاد اشتغال پایدار در روستاها با مزرعه‌های خورشیدی Tue Feb 06 09:24:00 IRST 2018
واحد مرکزی خبر مقاومت؛ تنها زبان گفتگو با رژیم صهیونیستی Fri Apr 06 13:47:13 IRDT 2018
افکارخبر جنگنده قطری هواپیمای مسافربری امارات را تهدید کرد Tue Jan 16 07:25:00 IRST 2018
میزان دنیای فوتبال/ گل‌های از راه دور + فیلم Sun Mar 25 18:00:01 IRDT 2018
جماران اوقاف بوشهر 1000 میلیارد ریال مطالبه دارد Tue Nov 06 08:20:48 IRST 2018
انتخاب درخواست مجدد آمریکا از ائتلاف سعودی: به محاصره یمن پایان دهید Sat Dec 09 11:03:27 IRST 2017
سایپا نیوز نیسان وانت با اتاق جدید در راه است Sun Oct 08 13:35:00 IRST 2017
اطلاعات آیین نکوداشت «حسین معصومی همدانی» برگزار می‌شود Sun May 13 16:08:50 IRDT 2018
ایسکانیوز مجوز فعالیت سرمایه گذاران خارجی3 ساله شد Thu May 10 12:54:49 IRDT 2018
خبرگزاری فارس شکست در طرح جدید ترافیک/ذوق زدگی و تعجیل مسئولان در اجرای طرحی ناقص Wed Apr 18 08:29:00 IRDT 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین آلمانی‌ها به دنبال چه فرصت‌هایی برای سرمایه گذاری در ایران هستند؟ Wed Mar 01 17:15:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی روحانی فلسطینی: انقلاب اسلامی ایران حیات تازه ای به اسلام بخشید Sun Feb 11 16:36:00 IRST 2018
واحد مرکزی خبر کشف بیش از یک تن مواد مخدر در استان اصفهان Sun Dec 24 13:36:38 IRST 2017
جماران ایستادگی در برابر استکبار پیام راهپیمایی 13 آبان است Sun Nov 04 11:38:18 IRST 2018
خرداد نیوز اتفاق عجیب برای رئال مادرید پیش از ال‌کلاسیکو Sun Apr 23 19:09:40 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی فرمانده ناجا: پلیس حرفه ای نیازمند آموزش کاربردی و مستمر است Mon Mar 13 17:02:00 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم تمجید خاص پوتین از رهبر معظم انقلاب Sat Jun 25 12:30:48 IRDT 2016
آفتاب ایران کشورهای عربی با اسرائیل  روابط دیپلماتیک برقرار می کنند Wed Nov 21 10:50:17 IRST 2018
پرس شیعه واکنش «أنور قرقارش» به رویکرد واشنگتن درقبال قدس اشغالی Thu Dec 07 09:55:06 IRST 2017
خبرگزاری حوزه عکس نوشته/ آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی: FATF نقاط مبهمی دارد که باید شفاف شود Thu Sep 13 01:00:00 IRDT 2018
جوان آنلاین میرسلیم: افتتاح‌های نمایشی بدترین توهین به مردم است Tue May 09 21:14:20 IRDT 2017
ایلنا مسی: افتخار می‌کنم که عضوی از آن تیم بودم Wed Apr 05 16:06:50 IRDT 2017
جام نیوز ملی پوش استقلال جدال آسیایی را از دست داد Sun Apr 30 15:40:17 IRDT 2017
میزان زمان پیروزی بزرگ ارتش عراق در تلعفر و حویجه فرارسیده است Wed Aug 16 13:45:20 IRDT 2017
پرس شیعه فرستاده آمریکا در گفتگوهای صلح افغانستان وارد کابل شد Sun Oct 07 21:23:28 IRST 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن کنفرانس چالش‌های درمان ناباروری برگزار می‌شود Wed Dec 27 12:34:52 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران ابرار ورزشی - 24 مرداد Wed Aug 15 00:55:08 IRDT 2018
بی باک نیوز تشکیل کمیته‌ای مرکب از قوای سه گانه برای بررسی وضعیت بیکاری Mon Apr 24 21:54:01 IRDT 2017
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دهم شهریور به منظور افتتاح کتابخانه مرکزی بجنورد: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به خراسان شمالی سفر می کند Wed Aug 29 10:48:54 IRDT 2018
پول نیوز پکن دستور بسته شدن شرکت‌های کره شمالی در چین را داد Thu Sep 28 13:27:51 IRST 2017
خبرگزاری مهر تحریم های تازه، تجارت ایران را تحت الشعاع قرار می‌دهد Sun Jul 30 13:09:00 IRDT 2017
ایران آنلاین وایکینگ‌ها صدرنشین شدند Wed Jun 27 20:42:21 IRDT 2018
افکارخبر اینتر همچنان به دنبال هافبک رئال مادرید Mon Feb 27 01:40:00 IRST 2017
ساعت24 روحانی: قلب اقتصاد جهان از نیمه قرن حاضر به بعد در قاره آسیا خواهد تپید Wed Mar 01 09:11:53 IRST 2017
خبرگزاری مهر نروژ برای کشتی ها تونل می سازد Wed Sep 06 08:57:54 IRDT 2017
مشرق نیوز سکته قلبی در کمین مصرف کنندگان این دارو Sat May 19 10:26:51 IRDT 2018
پارس فوتبال ستاره رئال: فکر می کنم نیمار روزی به مادرید می آید Fri Jun 08 17:47:42 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران استعدادیابی 2 هزارهکتار زمین برای پرورش میگو درکرگان Thu Feb 01 08:19:01 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی پرداخت بهای گندم زارعان استان اردبیل در حال پیگیری است Tue Aug 02 17:15:00 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی تاکید وزیران دفاع انگلیس و آمریکا بر پایبندی اعضای ناتو به تعهدات دفاعی شان Fri Mar 31 22:10:00 IRDT 2017
خبرگزاری حوزه سیاستمدار آلمانی خواستار ممنوعیت روزه گرفتن مسلمانان در محل کار شد Sat May 26 23:55:00 IRDT 2018
پارس نیوز اعلام زمان واریز سود سهام عدالت Tue Aug 08 03:30:00 IRDT 2017
آنا کتاب حبیب‌ احمدزاده با نامی دیگر دوباره آمد Sat Nov 05 15:41:00 IRST 2016
بی باک نیوز رویت شئ نورانی مربوط به آزمایش موشک ماهواره بر کشورهای غربی بود Tue Feb 21 06:12:02 IRST 2017
ایسکانیوز 9 اتحادیه جدید دانشجویی به‌زودی جواز تأسیس می‌گیرند Sun Dec 10 15:35:21 IRST 2017
فردا کارتون خواب‌ها به کاخ جشنواره فجر می‌آیند Mon Jan 30 14:35:59 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی خطیب جمعه بوشهر: مردم با دقت رئیس جمهوری را انتخاب کنند Fri Apr 28 20:32:00 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن معیارهای انتخاب اصلح از منظر امیرالمؤمنین(ع) Mon May 15 13:02:39 IRDT 2017
همشهری آنلاین دومین جنایت؛ 6 ماه پس از بخشش در قتل اول Mon Mar 06 20:20:19 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران نجات 5 بیمار با اهداء عضو Sun Jul 30 12:07:15 IRDT 2017
پارس فوتبال مهم‌ترین دلیل شاداب نبودن این روزهای تیم ” پرسپولیس “ Thu Nov 23 19:47:39 IRST 2017
عصر ایران لغو کنسرت کیهان کلهر در همدان Sun Jan 15 09:21:11 IRST 2017
میزان اعلام نتایج دور دوم مسابقات انتخابی تیم‌های ملی کشتی Wed May 09 14:43:41 IRDT 2018
خبرگزاری حوزه نارضایتی نمازگزاران از کمبود ظرفیت مساجد در شهرهای کانادا Tue Jul 31 07:33:00 IRDT 2018
اتاق خبر تبلیغات ببر و پلنگ در حال انقراض آمور در متروی روسیه! Sun Dec 04 12:35:15 IRST 2016
خبرگزاری فارس پیروزی استرشوند با گلزنی سامان قدوس Sun Apr 15 22:05:45 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی تبعیت از ولایت ستون خیمه نظام اسلامی است Thu Feb 02 20:58:00 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران بهره برداری بیمارستان‌های بهار و تویسرکان در سال جاری Thu May 10 10:41:09 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی قدردانی نماینده ولی فقیه در گلستان از مردم این استان Sun Apr 30 05:19:00 IRDT 2017
آنا خوش‌بینی سید عمار الحکیم به ائتلاف‌های انتخاباتی در عراق Wed Jan 24 17:38:00 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران فراخوان کمیته موسسات و نهادهای عمومی غیردولتی نمایشگاه بین المللی قرآن کریم اعلام شد Sat Apr 22 15:33:12 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن نابسامانی در تولید کالاهای فرهنگی/ نیازمند مسائل اعتقادی در مهندسی فرهنگی هستیم Tue Jun 20 07:11:23 IRDT 2017
فردا 26 مجروح بر اثر برخورد هواپیمای چینی با چاله هوایی Mon Jun 19 14:44:06 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم طرح تحول سلامت در حوزه زیرساخت، تجهیزات و‌ گسترش خدمات در همدان موفق عمل کرده است Sun Jul 01 14:09:23 IRDT 2018
جماران هفت هزار بنگاه تولیدی در کشور با تسهیلات بانک کشاورزی راه اندازی و احیا شدند Tue Jul 04 12:44:46 IRDT 2017
جوان آنلاین رشد سرانه مطالعه کشور از 6 دقیقه به 15 دقیقه Mon Nov 20 11:59:09 IRST 2017
میزان جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام Sat Jan 20 11:30:23 IRST 2018
آفتاب حضور بیش از 1200 میهمان داخلی و خارجی در مراسم تحلیف روحانی Sat Aug 05 11:17:34 IRDT 2017
تدبیر 24 قیمت جدید انواع خودرو در بازار + عکس Wed Aug 29 13:19:19 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا اردوی متفاوت دانش آموزان گلستانی برای آبادانی استان برگزار می شود Fri Aug 25 12:07:12 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران افزایش 14 میلیارد دلاری صادرات غیر نفتی ایران به چین در دولت یازدهم Wed May 03 11:33:57 IRDT 2017
بی باک نیوز سامسونگ سرانجام علت آتش گرفتن نوت 7 را اعلام کرد Mon Jan 23 08:10:01 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا شفر: نام مهاجمان مد نظرم را به باشگاه دادم Wed Jan 10 22:39:53 IRST 2018