پارس نیوز - Sun Apr 09 11:54:09 IRDT 2017 نمایش خبر

هشدار میترا حجار نسبت به یک فاجعه!+ عکس

به گزارش پارس نیوز، 


میترا حجار بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود به تولید بی رویه زباله و استفاده بیش از اندازه از پلاستیک و تخریب محیط زیست انتقاد کرد. 


میترا حجار در صفحه اینستاگرام خود نوشت: 


"هنوز زمانی را به خاطر می آورم که پلاستیک جزء لاینفک زندگی ما نبود، نوشابه ها و شیرها در بطری های شیشه ای قرار داشت که آن را دوباره به فروشنده بر می گرداندیم. برای خرید میوه پاکت کاغذی و برای خرید عادی زنبیل استفاده می شد. شاید به این خاطر است که چنین صحنه ای در مقابلم بی شک یک فاجعه عظیم است. تنها در یک وعده غذایی در پروازی که به گفته مهماندارش دویست و هشتاد نفر سرنشین دارد. یعنی تصویر فوق ضرب در دویست و هشتاد ... جا دارد از خودمان بپرسیم چه بر سر این زباله ها می آید؟؟ آیا دود شده به هوا می روند یا در جا غیب می شوند؟آیا وقت آن نرسیده که در بسته بندی ها تجدید نظر کنیم؟" 


 


 
پارس نیوز لحظه های وحشتناک برای علیرضا بیرانوند! Tue Sep 12 14:25:15 IRDT 2017
پارس نیوز رادیو تهران با «چراغانی» به استقبال نیمه شعبان می‌رود Tue May 09 13:11:08 IRDT 2017
پارس نیوز باید ببینیم موضوع ایران را چگونه باید حل کنیم Wed Sep 26 05:55:58 IRST 2018
پارس نیوز ورزشگاه جام‌ جهانی مثل نقش‌ جهان Fri Sep 01 23:03:17 IRDT 2017
پارس نیوز برق 217 روستای کشور از طریق انرژی های نو تأمین می شود Sun May 21 17:15:00 IRDT 2017
پارس نیوز ظریف:تهران می تواند برجام را برهم زند Tue Jul 18 09:44:52 IRDT 2017
پارس نیوز جشن تولدی که "شبنم قلی‌خانی" را سورپرایز کرد/عکس Sat Nov 03 09:35:26 IRST 2018
پارس نیوز تنها 5 درصد بودجه پیش بینی شده به وزارت راه و شهرسازی تخصیص یافت Sun Feb 26 13:31:15 IRST 2017
پارس نیوز کشف طرح اولیه مونالیزای داوینچی در فرانسه Fri Sep 29 17:27:24 IRST 2017
پارس نیوز به مناسبت اکرانِ؛ ماجرای نیمروز، ماجرای امروز است Sat Feb 04 09:44:46 IRST 2017
پارس نیوز آیا سعودی‌ها دست پر از نشست الجزایر برمی‌گردند؟ Sat Sep 22 18:43:32 IRST 2018
پارس نیوز وزارت خارجه سوریه هم استفاده از سلاح شیمیایی را تکذیب کرد Tue Apr 04 22:29:45 IRDT 2017
پارس نیوز بانوان؛ قربانیان اصلی ازدواج‌های سفید Wed Oct 10 23:40:56 IRST 2018
پارس نیوز واکنش استقلالی ها به اتمام حجت شفر Wed Oct 31 13:09:04 IRST 2018
پارس نیوز آزادی خواه: ایجاد حالت بحران به خاطر بارش برف زیبنده مدیریت کشور نیست Wed Feb 15 08:24:00 IRST 2017
پارس نیوز ماجرای حضور مرتضوی در دسته عزاداری چه بود؟ +عکس Sat Sep 22 17:28:17 IRST 2018
پارس نیوز کاهش ارزش 21 ارز در بازار بین بانکی+جدول قیمت Sat May 27 09:33:31 IRDT 2017
پارس نیوز حمایت انگلیس از ارسال جنگ افزار به عربستان Thu Nov 01 20:53:02 IRST 2018
پارس نیوز ثبت‌نام از روحانیون کاروانها برای اعزام به حج تمتع96 آغاز شد Mon Apr 10 20:04:49 IRDT 2017
پارس نیوز پنتاگون: حملات هوایی ترکیه نیروهای ما را در وضعیت ناامن قرار داد Thu Apr 27 02:25:00 IRDT 2017
پارس نیوز بازتاب شکست سنگین استقلال در رسانه‌های عربی Tue May 30 09:51:04 IRDT 2017
پارس نیوز بار دیگر شخصیت یک تیم برنده را نشان دادیم Sun Jul 23 08:32:37 IRDT 2017
پارس نیوز اظهارات قدمی درباره برگزاری روز ملی پارالمپیک Tue Oct 23 06:24:53 IRST 2018
پارس نیوز آبی پوشان راهی ارمنستان می شوند Sat Jun 24 16:27:20 IRDT 2017
پارس نیوز رامین رضائیان نشان داد جنبه بزرگ شدن ندارد Mon Feb 27 14:19:56 IRST 2017
پارس نیوز عادت هایی که چهره‌تان را زشت می‌کند Thu Mar 23 11:31:19 IRDT 2017
پارس نیوز ممنوعیت ورودخبرنگار سی‌ان‌ان به کاخ سفید Thu Nov 08 08:41:21 IRST 2018
پارس نیوز تمرین پرسپولیسی‌ها زیر بارش شدید باران در دبی Sun Feb 26 17:29:24 IRST 2017
پارس نیوز بزرگترین غایبان لیست 30 نفره کاندیداهای توپ طلای جهان Tue Oct 09 08:32:30 IRST 2018
پارس نیوز دنیس راس:باید طول مدت محدودیت‌های ایران را افزایش داد Wed Feb 22 03:25:00 IRST 2017
پارس نیوز دور دور کنندگان زمین‌گیر شدند Sun Sep 16 14:10:36 IRDT 2018
پارس نیوز زوج دفاعی استقلال تغییر می کند؟ Tue Aug 15 12:15:17 IRDT 2017
پارس نیوز آرزوی مرگ برای بازیگر کهنه‌کار سینما/عکس Tue Sep 26 15:57:26 IRST 2017
پارس نیوز شرط نیمار برای پیوستن به رئال مادرید Sat Nov 03 11:11:45 IRST 2018
پارس نیوز موج بارندگی و محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های تردد در جاده‌های کشور Sat Feb 04 09:57:50 IRST 2017
پارس نیوز رویارویی بدل‌های مسی و رونالدو در ایران! Wed May 24 20:03:54 IRDT 2017
پارس نیوز تیم ملی والیبال ایران در رده سوم جدول مسابقات جهانی Sat Sep 16 17:37:09 IRDT 2017
پارس نیوز تغییرات اقلیمی بر اقتصاد کشور اثر دارد؟ Fri Nov 02 03:15:46 IRST 2018
پارس نیوز وضعیت دشوار آمریکا در باتلاق سوریه Sat Apr 08 09:24:51 IRDT 2017
پارس نیوز نمایندگان مجلس به وزیر ارشاد تذکر دادند Mon Jan 02 13:14:40 IRST 2017
پارس نیوز محور کندوان یک‌طرفه شد Fri Nov 16 19:10:56 IRST 2018
پارس نیوز سرلشکر جعفری:صبغه مردمی سپاه هیچ‌گاه بین این نهاد با مردم فاصله نینداخته است Mon Feb 20 06:50:00 IRST 2017
پارس نیوز پرداخت ارز به زائران اربعین تا یکشنبه هفته آینده Sat Nov 03 15:04:24 IRST 2018
پارس نیوز یک کشته و 16 زخمی در سه حادثه جاده ای دوم فروردین/ مسمومیت 5 نفر با گاز Thu Mar 23 11:53:48 IRDT 2017
پارس نیوز سوءاستفاده از ابزار حقوق بشر از سوی آمریکا نشاندهنده سیاست ‌های ظالمانه است Wed Jul 05 08:09:12 IRDT 2017
پارس نیوز «الناز حبیبی» بالای درخت!/ عکس Fri May 12 18:05:30 IRDT 2017
پارس نیوز معرفی‌ کتاب طوفان بلا در کربلا Thu Sep 13 06:50:58 IRDT 2018
پارس نیوز جنس استقلال جور شد Mon Jul 24 11:03:44 IRDT 2017
پارس نیوز گسترش همکاری‌های بانکی ایران و عمان Tue May 23 10:31:54 IRDT 2017
پارس نیوز ایران منتظر پاسخ نهایی AFC برای میزبانی در فوتسال قهرمانی آسیا Sat Sep 15 14:27:13 IRDT 2018
پارس نیوز اظهار تعجب تهیه کننده سریال «پایتخت5» از یک شایعه Mon Apr 17 13:56:50 IRDT 2017
پارس نیوز زمان تشییع شهدای حمله تروریستی اهواز Sun Sep 23 19:33:27 IRST 2018
پارس نیوز حادثه هولناک برای کودکی که از آبسردکن آب خورد! Sat Sep 23 15:07:53 IRST 2017
پارس نیوز وزیر دفاع آمریکا وارد جیبوتی شد Mon Apr 24 00:02:01 IRDT 2017
پارس نیوز رشد 12 ارز در بازار بین بانکی+ جدول قیمت Wed Mar 29 10:37:57 IRDT 2017
پارس نیوز شیوه‌نامه «تأمین و استقرار روحانی در مدارس و مراکز آموزشی و تربیتی» ابلاغ شد Wed Nov 14 20:06:22 IRST 2018
پارس نیوز قیمت خودروهای داخلی یک تا 2 میلیون تومان کاهش یافت Sun Oct 07 07:15:04 IRST 2018
پارس نیوز تخلیه مرکز خرید بزرگ منچستر انگلیس پس از شنیده شدن صدای انفجار Tue May 23 17:55:39 IRDT 2017
پارس نیوز تهدید بازار محصولات پلاستیکی ایران از سوی ترکیه Mon Oct 29 09:03:45 IRST 2018
پارس نیوز نظر پوتین در مورد انتخاب جانشینش Thu Apr 20 18:50:16 IRDT 2017
پارس نیوز پورعلی گنجی و السد تشنه بالا بردن جام  Sat Apr 29 09:12:22 IRDT 2017
پارس نیوز قانون حمایت از مسلمانان در نیویورک به مرحله اجرا درآمد Wed Mar 08 00:30:00 IRST 2017
پارس نیوز سردار شریف: "مسئله فلسطین" محور ایجاد وحدت میان جوامع اسلامی است Tue May 30 12:25:00 IRDT 2017
پارس نیوز یک پرسپولیسی علیه پرسپولیس Thu Aug 10 05:00:00 IRDT 2017
پارس نیوز مهرعلیزاده:صلاحیتم در انتخابات شورای شهر تأیید شده است Tue Apr 18 17:25:00 IRDT 2017
پارس نیوز پرسپولیسِ بازنده، بسیار قدرتمندتر از کاشیمای برنده بود Mon Nov 05 16:14:07 IRST 2018
پارس نیوز عنوان چهارمی جودو کاران ایرانی در مسابقات جهانی باکو Thu Sep 27 05:38:23 IRST 2018
پارس نیوز با این غذاها به جنگ افسردگی بروید Wed Mar 01 02:45:00 IRST 2017
پارس نیوز سرقت سارقان نقاب پوش از مغازه های کرج Wed May 24 13:11:15 IRDT 2017
پارس نیوز نخستین پرواز از فرودگاه منطقه آزاد ماکو Mon Mar 13 18:30:39 IRST 2017
پارس نیوز حجت‌الاسلام رئیسی جان باختن هموطنانمان در حادثه سیل آذربایجان را تسلیت گفت Sun Apr 16 15:29:10 IRDT 2017
پارس نیوز رضاییان باز هم پیراهن پرسپولیس را می پوشد؟ Sat Apr 01 14:53:17 IRDT 2017
پارس نیوز 30 مقام دولت اوباما خواستار پایان جنگ در یمن شدند Sun Nov 11 21:15:21 IRST 2018
پارس نیوز جزئیات توقف طرح جریمه ریالی خدمت سربازی از سال آینده Mon Oct 29 08:55:27 IRST 2018
پارس نیوز آمریکا در ایجاد اجماع بر سر تحریم‌ ایران شکست خورد Tue Nov 13 23:00:25 IRST 2018
پارس نیوز رد پای جاسوسی گروهک منافقین در پرونده هسته‌ای ایران Mon Apr 10 08:59:00 IRDT 2017
پارس نیوز سلیمی:وزیر خارجه اعلام کرده 100 میلیارد پس از برجام عاید کشور شده است Wed Mar 01 17:24:00 IRST 2017
پارس نیوز انتقاد بسیج دانشگاه امام صادق از عدم پیگیری استیضاح آخوندی در مجلس Wed Feb 01 17:25:00 IRST 2017
پارس نیوز تصادف مرگبار سواری پراید با تریلی در اتوبان قم - تهران Mon Mar 13 09:43:31 IRST 2017
پارس نیوز ماجرای صداهای عجیب آسمانی در آستارا ! Wed Aug 30 13:28:03 IRDT 2017
پارس نیوز دیزنی فیلم های اسکاری خود را معرفی کرد Wed Oct 31 10:23:08 IRST 2018
پارس نیوز پسر خاشقچی عربستان را ترک کرد Thu Oct 25 19:09:57 IRST 2018
پارس نیوز امسال چقدر مالیات ارزش افزوده دریافت شده است؟ Sun Mar 12 14:13:11 IRST 2017
پارس نیوز انهدام پهپاد جاسوسی ائتلاف سعودی در غرب یمن Mon Oct 29 22:10:48 IRST 2018
پارس نیوز سکوهای خالی ورزشگاه انقلاب آزاردهنده است Fri Feb 17 09:14:58 IRST 2017
پارس نیوز اسماعیلی:رسیدگی به تخلفات انتخاباتی باید با اهتمام جدی صورت گیرد Wed Mar 08 09:35:39 IRST 2017
پارس نیوز حجت الاسلام انصاری: برای آیت‌الله هاشمی تنها چیزی که اهمیت نداشت خودشان بودند Tue Jan 24 13:17:00 IRST 2017
پارس نیوز بمب نقل و انتقالات ترجیح می دهد استقلالی شود Tue May 30 19:24:19 IRDT 2017
پارس نیوز کارگردان رهایی از بهشت: شهید آوینی نوآوری و خلاقیت داشت Sun Apr 09 09:33:04 IRDT 2017
پارس نیوز آخرین فرصت انتخاب رشته کنکور Mon Aug 14 10:52:47 IRDT 2017
پارس نیوز افشاگری جدید مجتهد درباره نقل و انتقال قدرت در عربستان Thu Sep 07 18:17:59 IRDT 2017
پارس نیوز قاسم سلیمانی: امروز سینه سپاه برای ایثار در راه کشور و مردم سپر است Tue Jul 04 11:07:25 IRDT 2017
پارس نیوز اعلام نتایج بخش مقدماتی حفظ و قرائت مسابقات بین‌المللی Sat Apr 22 08:55:49 IRDT 2017
پارس نیوز واژگونی مینی بوس روی پراید/ 3 نفر کشته شدند Wed Apr 12 16:35:00 IRDT 2017
پارس نیوز دیدار نماینده پوتین در امور سوریه با شمخانی Mon Nov 05 17:30:23 IRST 2018
پارس نیوز 2500 میلیارد تومان برای اعطای وام ساخت مسکن تخصیص یافت Sun Oct 14 22:32:41 IRST 2018
پارس نیوز دولت از توسعه بخش کشاورزی حمایت کند Wed Oct 10 22:43:08 IRST 2018
پارس نیوز وزرای نیرو و جهاد کشاورزی برای پاسخگویی به مجلس می‌آیند Fri Oct 19 03:55:54 IRST 2018
پارس نیوز قمه‌کشی مقابل متروی آزادگان Tue Oct 16 06:45:42 IRST 2018
پارس نیوز حضور مسافران سرپایی در خطوط هوایی پاکستان! Sun Feb 26 15:59:44 IRST 2017
تابناک ضرورت هوشمندی بیشتر درباره چالش خودروسازان Mon Jul 16 15:23:20 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر وقوع رطوبت 98 درصدی در ماهشهر Wed Sep 12 14:14:51 IRDT 2018
صبحانه با خبر ساخت هواپیما و قطعات آن چطور ممکن می‌شود؟ Sat May 06 14:30:00 IRDT 2017
عصر ایران حمله تروریستی به مراسم مذهبی هندوها/ 7 کشته و 3 زخمی Mon Jul 10 22:16:34 IRDT 2017
جام نیوز دیدار سالیانه مداحان با رهبر انقلاب برگزار می شود Sun Feb 25 22:30:00 IRST 2018
انتخاب برداشتن «کیسه صفرا» چه عوارضی در پی دارد Mon Aug 07 12:33:00 IRDT 2017
فردا احمدی‌نژاد در حد یک استاندار هم نیست Wed Nov 15 22:17:01 IRST 2017
یک ورزش منصور مهدی‌زاده در تالار مشاهیر کشتی جهان Sat Oct 20 13:47:00 IRST 2018
نامه نیوز پاسخ زنگنه به انتقادات برخی از نمایندگان: نظرتان قابل احترام است اما من به نظر شما عمل نمی‌کنم/نمی‌توانم بدون حکم قضایی با یک عده قرارداد امضا نکنم Wed Jul 12 10:46:17 IRDT 2017
ورزش 3 با توقف مدعیان بالانشین؛/ دربی مازندران چیزی فراتر از سه امتیاز Sun Jan 28 13:36:31 IRST 2018
روزنو جوان گروگان برای سرقت سکه با دزدان همدست شد! Tue Nov 06 12:09:30 IRST 2018
نامه نیوز اگر این علائم را دارید خون به مغزتان نمی رسد! Sun Nov 18 09:25:48 IRST 2018
خبرگزاری کتاب ایران نشست «ضیافت افلاطون به نزد لئو اشتراوس» برگزار می‌شود Sat Jul 07 15:51:54 IRDT 2018
جماران برخورد اتوبوس با پراید در جاده هراز یک کشته و چهار زخمی بر جای گذاشت Sat Aug 26 23:38:38 IRDT 2017
برنا دولت آینده دولت کارآمدی خواهد بود/ قتصاد مقاومتی یک تعهد فراتر از اختیارات دولت و خاص رهبری است Wed Aug 09 12:50:00 IRDT 2017
تجارت نیوز آیا قیمت حامل‌های انرژی افزایش می‌یابد؟ Tue Feb 13 08:41:28 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران مخفی کردن جسد مثله شده در قالب‌های گچ Tue Feb 14 13:09:41 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی خبرهای کوتاه از استان کرمانشاه (4) Sun May 07 04:19:00 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر افتتاح نخستین مرکز آی _سی_یو در بیمارستان پاکدشت Sat Apr 29 15:35:24 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم گرشاسبی: درخواست کمک مالی از طرف هواداران پیشنهاد شد/ قرار است روزانه کمک‌های آنها را اعلام کنیم Sat Mar 11 14:50:18 IRST 2017
نود تی وی حسن روشن: استقلالِ فعلی خطرناک‌تر از پرسپولیس است Wed Sep 26 12:12:00 IRST 2018
پولی مالی بیمه نامه های ثالث و بدنه را اقساطی پرداخت کنید Mon May 29 16:47:00 IRDT 2017
ایران آنلاین کدام تیم های ورزشی با سدّ ویزای ترامپ روبرو شده اند؟ Tue Jan 31 18:22:03 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران کسب نشان نقره مسابقات دوومیدانی لیگ طلایی Sat Apr 21 12:22:53 IRDT 2018
مثلث شماره جدید هفته نامه مثلث منتشر شد Sat Jul 07 12:01:26 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران رکوردزنی زنان آمریکایی برای شرکت در انتخابات میان‌دوره‌ای کنگره Thu Aug 09 13:13:50 IRDT 2018
ورزش 3 روز آرام رحمتی تلخ نشد(عکس) Thu Apr 06 16:10:00 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم آغاز پیش‌فروش بلیت قطار ترکیبی تهران-کربلا از فردا/کاهش قابل توجه قیمت بلیت Sat Oct 13 21:51:00 IRST 2018
ورزش 3 گل دوم منچسترسیتی به تاتنهام ( دی بروینه) Sat Dec 16 22:34:00 IRST 2017
جوان آنلاین عزت‌اللهی: دوست دارم با فرانسه یا پرتغال هم‌گروه شویم Mon Nov 20 16:18:40 IRST 2017
آریا فریاد «زنان بومی مکزیک» در هیسپان تی وی شنیده می شود Sun Jul 01 13:54:45 IRDT 2018
روزنامه قانون مسئولان نگران وقت‌کشی اروپا هستند Tue Nov 13 15:42:55 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا تاریخ انقضای کلیشه بازی های روحانی! Tue May 16 13:09:47 IRDT 2017
جهان نیوز هیچ کس از تغییرات در دولت مطلع نیست Sun Jul 29 10:37:24 IRDT 2018
ورزش 11 حضور پرشور هوادران پرسپولیس برای بازی با السد Tue Oct 23 08:32:06 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران برنامه‌های خوزستان در "هفته دولت" Sun Aug 06 14:47:52 IRDT 2017
آریا کامپیوتر قابل حمل HP Z VR واقعیت مجازی را به دنیای کسب و کار می‌آورد + عکس Tue Aug 01 11:45:02 IRDT 2017
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فراخوان طراحی پوستر پانزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر کوردی سقز منتشر شد Sun Sep 02 19:04:09 IRDT 2018
خبرگزاری مهر رمضان به ثروتمندان جامعه هشدار می‌دهد/توصیه دین مساوات است Tue May 30 14:17:15 IRDT 2017
خبرگزاری مهر استاندار اردبیل رئیس شورای ورزش همگانی استان شد Mon Dec 25 20:07:49 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی نهمین سالگرد آیت الله منتظری در نجف آباد برگزار شد Thu Sep 13 14:07:00 IRDT 2018
آنا نماینده مجلس: زنان ایرانی را به بهانه بازرسی در ملاء عام عریان کردند/ پزشکیان خواهان ارائه مدارک شد Tue Apr 18 16:42:50 IRDT 2017
آریا دولت با چماق و زور نمی‌تواند ارز را کنترل کند Thu Jun 21 14:47:12 IRDT 2018
تابناک یارانه سوخت به آن سوی مرز می‌رود Wed Aug 08 07:53:58 IRDT 2018
پایگاه خبری الف کی‌روش از نظر کریمی لات کوچه خلوت است! Sun Feb 25 23:39:00 IRST 2018
خبرگزاری دانشجو جشن فارغ التحصیلی دانشجویان دانشگاه الزهرا (س) Thu Jul 12 01:44:01 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران توزیع کمک های امدادی ارتش در بین زلزله زدگان Thu Nov 16 10:55:40 IRST 2017
جام نیوز ادبِ شهید لطفی به روایت مادر Tue Apr 03 10:12:49 IRDT 2018
پارسینه اعلام زمان نشست خبری منصوریان و ویسی Wed Aug 02 09:55:00 IRDT 2017
مشرق نیوز وزارت ارشاد می‌گوید کتاب خیلی‌ گران نشده! Sat Oct 06 10:01:02 IRST 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن واقعه غدیر در کاشمر بازسازی شد/ فعالیت بیش از 100 هنرمند در این برنامه Sun Sep 10 10:21:45 IRDT 2017
اقتصاد آنلاین تِیک‌آف چراغ خاموش نرخ بلیت هواپیما Wed Aug 01 22:37:40 IRDT 2018
ایلنا بهای انواع سکه در بازار اولین روز از هفته کاری Sat Mar 11 15:51:11 IRST 2017
خبرگزاری مهر عزاداری ایام محرم در حسینیه شیخ مرتضی زاهد Tue Sep 18 08:18:14 IRDT 2018
ایلنا اکران ویژه فیلم «گرگ بازی» با هدف حمایت از کودکان زلزله زده کرمانشاه Thu Nov 15 13:32:25 IRST 2018
آنا واکنش پایان‌نامه‌فروش‌ها به احتمال تصویب قانون مقابله با تخلفات علمی: فقط قیمت پایان‌نامه بالاتر می‌رود/ اول نظام آموزشی‌شان را درست کنند Sun Jan 01 09:50:02 IRST 2017
خبرگزاری دانشجو راهبرد‌های هفتگانه پیشگیری از خشونت علیه کودکان تدوین شد Wed Oct 03 13:33:45 IRST 2018
جماران خسارت عمده زلزله به 8 روستای بخش مرکزی دنا مرکز وقوع زلزله ارتفاعات کوه گل است Wed May 02 11:57:25 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی سی وپنجمین جشنواره فیلم فجر آغاز شد/تجلیل از شهدای آتش نشان Sat Jan 28 22:41:00 IRST 2017
جماران افزون بر نیم تن مواد مخدر در منوجان کشف شد Sun Sep 23 11:02:53 IRST 2018
خرداد نیوز نسخه مشترک پوپولیست های جهانی/ چرا یک آزمایش موشکی اینهمه واکنش می گیرد/ پاسخ ترامپ به سبک احمدی نژاد Fri Feb 03 11:38:32 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران سالگرد شهادت فرماندهان حزب‌الله لبنان + فیلم Thu Feb 16 14:42:57 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم اصفهان| توپ سئوال از رئیس جمهور در زمین هیئت‌رئیسه مجلس Mon Jul 30 15:22:20 IRDT 2018
عصر ایران 2 کشته در روز دوم اغتشاشات دورود لرستان Mon Jan 01 10:26:50 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران شریفی: خطای بیرانوند 100 درصد پنالتی بود Fri Feb 02 21:38:41 IRST 2018
جماران مزارع قم مستعد شیوع آفت سیاهک ناقص هندی است Sat Nov 03 19:10:44 IRST 2018
آفتاب جهان در خطرناک‌ترین وضعیت Sat Sep 09 16:58:46 IRDT 2017
598 کیسه‌های چای کیسه‌ای هم سرطان‌زاست!؟ Mon Jan 30 11:13:59 IRST 2017
واحد مرکزی خبر خروج بیش از 500 نفر از تروریستهای جیش الاسلام از دوما Mon Apr 02 16:42:59 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران می دانم خیلی ها به زودی مرا به رگبار انتقاد می گیرند / ترجیح می دهم بدترین خواننده ایران باشم Sat Jul 21 15:14:24 IRDT 2018
آریا نتایج آزمایش باتری آیفون 10 منتشر شد Wed Nov 01 12:03:23 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم تبریز| توضیحات رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ درباره نام تیم گسترش فولاد Sat Jul 28 17:19:33 IRDT 2018
بی باک نیوز مجتمع آموزشی غیردولتی نخبگان (اردبیل) Wed Apr 19 05:24:01 IRDT 2017
جوان آنلاین هدف از مناقصه برنج چیست؟ Tue Jan 02 19:00:19 IRST 2018
خبرگزاری مهر سی و چهارمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم برگزار می‌شود Sun Apr 16 13:09:42 IRDT 2017
دفاع مقدس جانشین فرمانده و معاون هماهنگ کننده جدید نهاجا منصوب شدند Wed Sep 05 15:31:12 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران حکم شرعی دخالت والدین در انتخاب همسر چیتست؟ Sat Jan 06 15:26:31 IRST 2018
خبرگزاری نسیم خواص هندوانه زرد / هندوانه آناناسی درمان واقعی برای بدن Sun Jun 03 23:31:05 IRDT 2018
پول نیوز پیروزی آرسنال و توقف لیورپول در لیگ جزیره Sun Oct 01 21:06:24 IRST 2017
ایلنا کارت آزمون دانشنامه بالینی پزشکی از 14 شهریور توزیع می‌شود Wed Aug 30 13:33:50 IRDT 2017
ایلنا قتل همسر به دلیل ارتباط نامشروع Sat May 13 13:56:40 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا اصلاح ساختار اقتصاد کلان کشور تنها راه علاج وضعیت موجود است Tue Apr 03 16:31:57 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم 5000 آموزش‌دهنده در سوادآموزی و آموزشگاه‌های آزاد کردستان درآمدزایی می‌کنند Tue Feb 28 16:18:11 IRST 2017
واحد مرکزی خبر یک ماه خدمات درمانی رایگان هدیه ویژه روز خبرنگار + مصاحبه Sat Aug 11 08:13:31 IRDT 2018
سلامت نیوز امکان یافتن محل دقیق سقوط هواپیما از طریق ماهواره وجود دارد Mon Feb 19 10:12:00 IRST 2018
فرادید ویدیو/ افتتاح بزرگترین پل دنیا Thu Oct 25 11:20:54 IRST 2018
پرس شیعه فرهنگ قرآنی به برکت انقلاب اسلامی روبه گسترش است Mon Apr 09 11:42:23 IRDT 2018
پرس شیعه خنثی سازی دو عملیات تروریستی عید فطر در افغانستان Tue Jun 27 15:40:33 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن راهپیمایی 22 بهمن مصداق «امر جامع» است Fri Feb 03 14:05:33 IRST 2017
دولت بهار نتیجه دیدار پرسپولیس-سپاهان تغییر می‌کند؟ Sat Sep 23 15:03:00 IRST 2017
خبرگزاری فارس دومین نشست سران ایران، ترکیه و روسیه درباره سوریه در استانبول برگزار می‌شود Thu Feb 08 10:53:00 IRST 2018
پرشین خودرو کاهش تولید مینی‌بوس درشهریورماه Sat Oct 07 09:06:00 IRST 2017
آفتاب هواپیماهای سوپرجت سوخو روسی در راه ایران Sat Apr 01 16:16:52 IRDT 2017
میزان در ماه رمضان با تقوای بیشتر به خدا نزدیک‌تر شویم Fri May 18 13:00:01 IRDT 2018
جام نیوز خبر جدید «کیهان» از فساد اخلاقی در شورای شهر بابل Sat Oct 06 13:54:16 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی تعامل جهانی با منطق دیپلماسی Mon Feb 26 14:16:00 IRST 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین نایکی ایران را از پوشیدن کفش‌های خود منع کرد! Fri Jun 01 14:25:00 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر اجرای طرح های عمرانی و خدماتی در دو روستای محروم قلعه گنج ؛ به زودی Wed Jul 18 18:18:03 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر غیبت 4 بازیکن تیم فوتبال تراکتورسازی مقابل پیکان Tue Feb 27 17:55:34 IRST 2018
بی باک نیوز مصاحبه دکتر سید مهدی احمدی در مورد جنین فریز شده Sat Jan 28 17:38:01 IRST 2017