تدبیر - Sat Apr 08 18:00:04 IRDT 2017 نمایش خبر

سرمربی استقلال توبیخ کتبی شد

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال‌، در دیدار بین تیم های استقلال تهران و فولاد خوزستان در تاریخ 122 فروردین سال جاری، علیرضا منصوریان سرمربی تیم استقلال تهران که به دلیل رفتار غیرورزشی از سوی داور مسابقه اخراج شده بود، به استناد بند 1 ماده 63 آیین نامه انضباطی به تذکر کتبی محکوم شد.
 در مسابقه بین تیم های استقلال خوزستان و ذوب آهن اصفهان مورخ 11 فروردین ، تیم استقلال خوزستان به دلیل فحاشی تماشاگران به بازیکن تیم مقابل و انجام این تخلفات در دیدارهای قبلی ، به استناد بند 3 ماده 79 آیین نامه انضباطی به پرداخت مبلغ 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شده است.
 تیم صنعت نفت آبادان در دیدار مورخ 12 فروردین مقابل تیم پرسپولیس تهران به جهت پرتاب ترقه ، به استناد بند 1 ماده 79 آیین نامه انضباطی و تکرار آن در مسابقات قبلی ، به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
 تیم سپاهان اصفهان به دلیل ورود غیر مجاز یکی از طرفداران به داخل زمین مسابقه در دیدار مقابل تیم سایپا به استناد بند 6 ماده 79 آیین نامه انضباطی ، به پرداخت 80 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شده است.
 کلیه آرای صادره قطعی است.
تدبیر قتل با تیغ موکت بری/ کلاهبردار اصرار مالباخته 500 میلیونی را تحمل نکرد و او را کشت و در پلور رها کرد Sat Mar 11 14:44:06 IRST 2017
تدبیر دستگیری قاتل مسلح پس از ورود به کشور/ اعتراف متهم به قتل مرد 51 ساله Sun Mar 12 12:58:44 IRST 2017
تدبیر بارش برف و باران در 9 استان کشور Sat Jan 28 10:35:10 IRST 2017
تدبیر تصویری از آیت الله هاشمی در کنار مادرش Thu Jan 26 02:45:00 IRST 2017
تدبیر ورزشگاه‌های ایران زیرساخت فنی حضور زنان را ندارد! Sat Apr 29 17:55:21 IRDT 2017
تدبیر وزیر خارجه عربستان: خواهان بهبود روابط با ایران هستیم Sat Feb 11 11:00:35 IRST 2017
تدبیر جنجال بر سر پذیرش کودکان پناهجوی بدون همراه در انگلیس Sun Feb 12 10:35:11 IRST 2017
تدبیر چهره‌سازی صداوسیما از کاندیداهای احتمالی اصولگرایان Tue Feb 21 07:16:41 IRST 2017
تدبیر ترس از زلزله 11 نفر را در پارس آباد راهی بیمارستان کرد! Thu May 11 11:08:28 IRDT 2017
تدبیر روایت دردناک مردم روستای چنار که بیش‌ترین تلفات را در سیل آذربایجان داشتند/ ما از سیل بی‌خبر بودیم Mon Apr 17 10:16:35 IRDT 2017
تدبیر مراجع قضایی آمریکا بر توقف فرمان جدید ترامپ حکم دادند Tue Feb 28 08:20:00 IRST 2017
تدبیر اضافه شدن 19 دستگاه ایکس‌ری جدید کامیونی به ظرفیت گمرک کشور Sat Apr 15 10:00:00 IRDT 2017
تدبیر برانکو: ماندن طارمی و رفیعی آرزویم است اما مانع رفتن‌شان نمی‌شویم/ باشگاه پولی به من نداده است Tue May 16 13:03:59 IRDT 2017
تدبیر وجه شباهت قالیباف و کلینتون چه سرنوشتی برای قالیباف رقم می زند؟ Mon May 01 17:35:15 IRDT 2017
تدبیر آمپول های بوتاکس با مارک های متفرقه تاییدیه ندارند Fri Jul 21 09:50:00 IRDT 2017
تدبیر موتلفه به رهبر کره شمالی هدیه تولد داد! Sun Apr 16 00:00:00 IRDT 2017
تدبیر پوتین دستور پروتکل تغییرات همکاری حقوقی با ایران را صادر کرد Sat Mar 25 04:20:00 IRDT 2017
تدبیر سوالات جدید رسانه ملی از مردم لو رفت! Mon Apr 10 10:09:03 IRDT 2017
تدبیر آزادی دانشجویان بازداشتی، رفع حصر و عفو عمومی ایرانیان خارج از کشور برای وحدت ملی ضروری است Sun Jul 01 00:32:50 IRDT 2018
تدبیر پاسخ خاتمی به پرسش‌های زنده اینستاگرامی Mon May 08 07:00:00 IRDT 2017
تدبیر نوبخت: گزارش برخی نمایندگان درباره هدفمندسازی یارانه‌ها درست نیست Sat Dec 31 11:11:08 IRST 2016
تدبیر عربستان از اعدام 4 تن در قطیف خبر داد Wed Jul 12 12:15:29 IRDT 2017
تدبیر حسن روحانی درباره صوت تلگرام به جانشین سازمان اطلاعات سپاه چه گفت؟ Sat Apr 22 10:26:46 IRDT 2017
تدبیر انتقاد گاردین از کشتار مردم توسط اسرائیل و عربستان؛ چرا سکوت در برابر جنایت؟ Mon Aug 13 10:09:30 IRDT 2018
تدبیر بازار داغ اعلام برائت در آستانه‌انتخابات؛ "من اصولگرا نیستیم" Mon Feb 13 18:51:24 IRST 2017
تدبیر وزیر آموزش و پرورش: دولت حقوق اسفند ماه فرهنگیان را زودتر از موعد پرداخت کرد/ پرداخت بخشی از مطالبات معلمان تا پایان امسال Sat Mar 11 12:43:16 IRST 2017
تدبیر قتل مرد 39 ساله به دلیل اختلافات خانوادگی Tue May 02 16:06:32 IRDT 2017
تدبیر 15 اسفند در اهواز عید می‌شود؟ Fri Feb 10 10:50:00 IRST 2017
تدبیر از امروز تا دوشنبه ایران بارانی می‌شود Sat Mar 04 15:50:02 IRST 2017
تدبیر نظر مطهری درباره اسکار فرهادی:فروشنده چهره خوبی از ایران نشان نمی‌دهد/انتقاد از انتخاب انوشه انصاری Tue Feb 28 08:48:04 IRST 2017
تدبیر اعزام تمام امکانات امدادی لرستان برای بازگشایی محورها Sat Jan 28 00:36:11 IRST 2017
تدبیر "خط شکنی" برای چه کسی؟! Wed May 03 03:06:34 IRDT 2017
تدبیر پیش‌بینی ایپسوس از دور دوم انتخابات ریاست‌جمهوری فرانسه Mon Apr 24 10:18:13 IRDT 2017
تدبیر اظهارنظر علی مطهری درباره 2 فیلم «ماجرای نیمروز» و «اکسیدان» Sat Jul 15 11:10:00 IRDT 2017
تدبیر هویت های شناسایی شده حادثه پلاسکو Sat Jan 28 18:59:03 IRST 2017
تدبیر انفجار مرگبار و شدید در خیابان وحید مشهد+عکس Sat Jul 01 00:59:34 IRDT 2017
تدبیر آخرین وضعیت ترافیکی و جاده‌های کشور Tue May 02 10:26:20 IRDT 2017
تدبیر اختصاص 3500 هزار میلیارد تومان به سیستم آبیاری نوین کشور در سال آینده Sat Feb 25 07:30:00 IRST 2017
تدبیر ادعای دروغ اعزام زنان مطلقه به آنتالیا را از طریق قوه قضاییه پیگیری می‌کنیم Fri Jun 02 13:20:45 IRDT 2017
تدبیر توصیه مهم آیت الله هاشمی رفسنجانی به دولت روحانی Fri Jan 27 21:30:14 IRST 2017
تدبیر ظریف: عزت ایرانیان را در تبلیغات کوته نظرانه سیاسی زیر سوال نبریم/ما باید برای مردم هزینه شویم Tue May 09 11:59:39 IRDT 2017
تدبیر هواداران 600 میلیون به باشگاه کمک کردند Thu Apr 06 01:10:00 IRDT 2017
تدبیر اخراج 746 مهاجر با فرمان جدید ترامپ Sat Feb 25 08:50:00 IRST 2017
تدبیر توقف تولید پژو 405 و پراید Sat Feb 25 16:10:26 IRST 2017
تدبیر رکوردشکنی دوباره بوفون با پیراهن یوونتوس Mon Mar 20 00:43:09 IRST 2017
تدبیر مهاجم پرسپولیس به سرنوشت بنگسون دچار می‌شود؟ Mon Apr 24 16:30:06 IRDT 2017
تدبیر توهین به مردی که دیگر نیست / تندروها از مراسم تشییع هاشمی عصبانی هستند؟ Thu Jan 26 08:27:13 IRST 2017
تدبیر بعد از اسنپ و تپسی، «کارپینو» از راه رسید/آغاز به کار «تاکسی اینترنتی»شهرداری تهران/ 12 هزار راننده در نوبت آموزش Fri Apr 07 14:54:34 IRDT 2017
تدبیر تفهیم اتهام 4 استاندار بخاطر تخلفات انتخاباتی Tue Jul 11 16:09:26 IRDT 2017
تدبیر واکنش فرانسه و انگلیس به اظهارات اسد Fri Apr 14 15:26:00 IRDT 2017
تدبیر اعلام حمایت 160 نماینده از 200 نماینده حاضر در صحن از حسن روحانی Wed May 10 13:08:02 IRDT 2017
تدبیر فحش‌های ایرانی به ترامپ مورد توجه خبرگزاری روس Thu Feb 02 08:40:00 IRST 2017
تدبیر آیا تاوان آرزوهای شخصی دیگران برای رئیس جمهور شدن را ما باید بدهیم؟! Sun May 07 13:01:19 IRDT 2017
تدبیر مهمان امشب برنامه دورهمى Sun Apr 30 20:42:19 IRDT 2017
تدبیر سانسور جدید در سینما! / کاریکاتور Mon Feb 13 09:55:12 IRST 2017
تدبیر وزیر ارشاد: امور صندوق هنر شفاف‌سازی شود Wed Apr 12 01:50:00 IRDT 2017
تدبیر توقیف اتوبوس حامل موادپیش ساز منفجره Sat Feb 25 16:40:32 IRST 2017
تدبیر وضع شهرداری وخیم‌تر از دولت احمدی‌نژاد است Mon May 01 08:37:46 IRDT 2017
تدبیر گمنام ها برای چه کاندیدا می شوند؟! Fri Apr 14 10:18:34 IRDT 2017
تدبیر عکس/ «المیرا شریفی مقدم» در کنار همسرش Wed May 31 11:54:58 IRDT 2017
تدبیر 2سال پس از اسارت صیادان ایرانی به‌ دست دزدان دریایی سومالیایی/ مرگ تدریجی 8 صیاد Sat Jan 28 10:08:47 IRST 2017
تدبیر تصویر جالبی که رامبد جوان در اینستاگرام خود منتشر کرد Tue Apr 11 12:22:12 IRDT 2017
تدبیر عکس/حسن روحانی و مقام معظم رهبری بر عرشه ناو نیروی دریایی ارتش Wed Apr 19 08:50:00 IRDT 2017
تدبیر دعوت ظریف از رییس مجلس نمایندگان ایتالیا برای سفر به ایران Thu Jun 29 08:00:00 IRDT 2017
تدبیر یکی از اعضای دولت گفته رایی که روحانی در انتخابات گذشته آورده است رای اصلاح طلبان نبوده است Thu Mar 09 13:01:06 IRST 2017
تدبیر خطر آتش‌سوزی در جنگل‌های گیلان/ مسافران مسائل ایمنی را رعایت کنند Sun Jun 25 20:02:01 IRDT 2017
تدبیر پس‌لرزه‌های هشدارهای رئیس‌جمهور/ تغییر لحن روحانی در مقابل آمریکا به خاطر چه بود؟ Wed Jul 25 14:17:01 IRDT 2018
تدبیر انتخاب رستمی به عنوان ناظر رقابت دسته 85 کیلوگرم قهرمانی آسیا 2017 Sun Apr 23 19:06:07 IRDT 2017
تدبیر آلمان: احیای گروه هشت با بازگشت روسیه در دستورکار نیست Sat Apr 29 11:45:30 IRDT 2017
تدبیر رونمایی از امریکای جدید ترامپ! Sat Apr 29 08:00:00 IRDT 2017
تدبیر سیگار کشیدن قاتل چند دقیقه قبل از اعدام/تصویر Thu Apr 13 15:57:40 IRDT 2017
تدبیر منصوریان به ترکیب تیم برنده دست زد/یکی تنبیه شد یکی هم رفت تا کاپیتان برگردد! Thu Apr 06 14:45:24 IRDT 2017
تدبیر بیانیۀ شورای امنیت دربارۀ آزمایش موشکی کره شمالی Wed Jul 05 13:51:06 IRDT 2017
تدبیر مسیح مهاجری: صدا و سیما 10 سال هاشمی رفسنجانی را سانسور خبری کرد Thu Feb 16 08:28:04 IRST 2017
تدبیر حضور جالب نماینده سوئد و فرزند خردسالش در پارلمان اروپا Wed Mar 15 21:23:05 IRST 2017
تدبیر مشخصات فنی پردازنده اسنپ دراگون 845/ رونمایی از تراشه 14 نانومتری 660 Mon May 08 14:35:41 IRDT 2017
تدبیر قطار گردشگران خارجی وارد یزد شد Tue Oct 25 16:52:28 IRST 2016
تدبیر پیگیری تمرینات تیم ملی در تهران Thu May 25 07:30:00 IRDT 2017
تدبیر زندگی آپارتمانی می‌تواند خشونت را افزایش دهد؟ Thu May 04 10:41:47 IRDT 2017
تدبیر غیبت شاراپووا در مسابقات تنیس اپن فرانسه Wed May 17 08:30:00 IRDT 2017
تدبیر روایتی از تجاوز به یک دختر/ چرا آزار دیدگان آن را پنهان می‌کنند؟ Sun Apr 30 13:59:39 IRDT 2017
تدبیر تصویر ترانه علیدوستی روی جلد دیلی نیوز (+عکس) Sun Jan 29 10:32:58 IRST 2017
تدبیر شیخ الوزرای روحانی به مجلس می آید Mon Jul 10 01:20:00 IRDT 2017
تدبیر جاده شاهرود به گرگان مسدود شد Mon Feb 13 16:55:56 IRST 2017
تدبیر ادامه تراژدی نابودی باغات شهر محلات/ آتش 8هکتار باغ را بلعید Thu Jun 22 08:40:00 IRDT 2017
تدبیر پیام روشن مناظره از زبان اسحاق جهانگیری در جمع هواداران روحانی Sat May 13 19:34:05 IRDT 2017
تدبیر متلک جدید به احمدی نژاد، عباس جدیدی و بالاروندگان از سفارت! Thu Mar 30 13:36:16 IRDT 2017
تدبیر نظر کارگردان پیشکسوت درباره رابطه هنرمندان و اهالی رسانه Fri Jun 30 13:43:55 IRDT 2017
تدبیر زن موتورسوار در دام پلیس Sat May 27 16:20:11 IRDT 2017
تدبیر فردا؛ آغاز ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات ریاست‌جمهوری Mon Apr 10 14:07:20 IRDT 2017
تدبیر 2 سناتور آمریکایی: ترامپ از یک تلفن قدیمی استفاده می کند/ احتمال خطر در اسرار ملی آمریکا Wed Feb 15 01:00:00 IRST 2017
تدبیر 200 ساعت جهنمی پلاسکو در سکانس آخر Fri Jan 27 16:31:05 IRST 2017
تدبیر خاکسپاری کیومرث منشی‌زاده با حضور تعداد اندکی از دوستانش Tue Apr 18 13:50:22 IRDT 2017
تدبیر کاهش سهم درآمد مالیاتی استان زنجان به 9 درصد Thu Mar 09 12:08:20 IRST 2017
تدبیر پیشنهاد عجیب پایداری‌ها به اصلاح‌طلبان در سال 92 Mon Mar 13 14:47:46 IRST 2017
تدبیر غرق شدن 2 جوان در نهر پل نو خرمشهر Wed May 31 14:43:39 IRDT 2017
تدبیر عکس جالب آسوشیتدپرس از شادی هواداران روحانی بعد از انتخابات Mon May 22 12:29:13 IRDT 2017
تدبیر باشگاه سپاهان: ویسی هنوز سرمربی ماست Fri Feb 03 17:03:56 IRST 2017
تدبیر تصویر/ رعد و برق و رنگین‌کمان در یک قاب Thu Feb 09 14:45:24 IRST 2017
تدبیر عکس/ ابتکار جالب در کلاس درس Mon May 15 12:57:54 IRDT 2017
ایسکانیوز ثبت نام فومنی در انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم Fri Apr 14 12:58:00 IRDT 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین خدام رضوی به عیادت 14هزار بیمار در سراسر کشور می‌روند Wed Mar 15 08:55:30 IRST 2017
جام نیوز روزنامه ایران مجرم شناخته شد Sun Jul 23 15:30:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی آب را گران نکنید؛ وضع بدتر می‌شود! Wed Aug 03 14:36:00 IRDT 2016
پولی مالی ارزش معاملات بورس انرژی رکورد زد Sun Jan 01 11:04:00 IRST 2017
جوان آنلاین تحریم‌های جدید پاسخ به سیگنال‌های داخلی بود Mon May 29 22:01:02 IRDT 2017
دولت بهار آمانو: ایران در حال انجام تعهدات هسته‌ای خود ذیل برجام است Mon Sep 11 15:07:00 IRDT 2017
شارا نیاز به یک انقلاب در روزنامه نگاری Wed Apr 04 23:13:00 IRDT 2018
پول نیوز تکذیب تعویق همه‌پرسی کردستان عراق Sat Sep 23 20:30:04 IRST 2017
میزان هوای پایتخت پاک است/ "شهر ری" آلوده‌ترین نقطه تهران Sat Dec 23 08:49:19 IRST 2017
نامه نیوز جانسون هم به دستور ترامپ واکنش نشان داد Tue Jan 31 04:00:01 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران سرمایه‌گذاری در صنعت گردشگری با رویکرد توسعه منطقه‌ای Sat Apr 21 15:26:05 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر تلاش برای بازگرداندن واحدهای تولیدی راکد Thu Jun 07 17:12:01 IRDT 2018
افکارخبر کاشت مژه و عوارض آن Sun Apr 16 15:59:35 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم آتش‌سوزی مهارنشدنی نزدیک شهر ویترول فرانسه+تصاویر Thu Aug 11 18:20:25 IRDT 2016
خبرگزاری مهر تیلرسون وعده حمایت از ژاپن در جزایر مورد مناقشه با چین را داد Tue Feb 07 15:45:48 IRST 2017
پارسینه ساختمان های دولتی موصل آزاد شدند Mon Mar 06 22:57:05 IRST 2017
واحد مرکزی خبر کشف دو تن حشیش از داخل یک کامیون در برزیل Sat May 12 20:32:22 IRDT 2018
اتاق خبر24 انتقاد فدراسیون فوتبال از مجری معروف Mon Apr 16 15:33:00 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم تاکید بر راهکارهای عملی گسترش ارتباطات برای فهم بهتر از اسلام و مسیحیت Thu Jun 14 23:33:04 IRDT 2018
ایسکانیوز دربی پایتخت در هفته دهم برگزار می شود Sun Jul 09 23:08:59 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم حمایت عراق از برقراری ثبات در سوریه Wed Apr 11 10:11:02 IRDT 2018
بولتن نیوز پلیس آلمان یک داعش را دستگیر کرد Wed Apr 12 22:51:13 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر دعوت از وزنه بردار قروه ایی به اردوی تیم ملی جوانان Wed Nov 22 12:58:36 IRST 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن شرکت در راهپیمایی روز قدس؛ عامل به اکمال رسیدن عبادات/ هیچ مشکل امنیتی نخواهیم داشت Mon Jun 19 12:57:10 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا سانحه رانندگی در محور میاندوآب-چهاربرج با 5 کشته و مجروح Sat Dec 16 09:18:38 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم سازمان ملل: زمان تصمیم‌گیری‌ سرنوشت‌ساز برای حل بحران یمن فرا رسیده است Sun Jul 17 07:53:47 IRDT 2016
شبکه اطلاع رسانی دانا اهداء خون باید به یک فرهنگ عمومی در جامعه تبدیل شود Mon Jul 30 09:41:35 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر برداشت برنج خارج از فصل از شالیزارهای رستم Wed Aug 02 18:57:39 IRDT 2017
اقتصاد آنلاین تازه‌ترین اخبار از وضعیت نفتکش ایرانی حادثه دیده +فیلم Thu Jan 11 11:53:28 IRST 2018
افکارخبر وزارت نفت درآمد هدفمندی را به خزانه واریز نمی‌کند Sat Nov 25 14:51:52 IRST 2017
دولت بهار مسگرساروی: از فرماندار تا هیئت فوتبال استان زیر سوال رفتند Mon Mar 13 20:29:00 IRST 2017
میزان قهرمانی استقلال در آسیا دور از دسترس نیست/ به‌زودی طلبم را از باشگاه دریافت می‌کنم Sun May 06 13:11:02 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی نبض مسکن در آمار بانکی Mon May 14 11:17:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی وقتی ساخت فیلم کودک دیگر پُز نیست Fri Aug 10 08:17:00 IRDT 2018
آریا طرح سرباز وطن بانک سپه برای پرداخت تسهیلات به سربازان نظام وظیفه Sat Dec 09 15:01:52 IRST 2017
خبرگزاری فارس 16 کاروان از حجاج ایرانی امروز به کشور باز می‌گردند Tue Sep 05 17:20:00 IRDT 2017
برنا هفته پایانی نیم فصل اول لیگ برتر و دسته یک Sun Oct 15 15:51:07 IRST 2017
آرا نیوز علم بدون تقوا مخرب است Mon Dec 25 16:47:16 IRST 2017
جماران وزیر بهداشت در کنار کودکان با لباس محلی Thu Jun 28 14:57:58 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی فرماندار ملایر:حفظ ارزش های دفاع مقدس ، وحدتی همه جانبه می طلبد Wed Jul 05 14:40:00 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران پیروزی تیم ملی والیبال نشسته ایران برابر آمریکا Mon Apr 23 20:15:07 IRDT 2018
تیک چرا طلا گران شد؟ Mon Jun 19 17:56:05 IRDT 2017
نامه نیوز کی‌روش: مردم ایران با گل به خانه‌ همدیگر می‌روند/ با وعده مسئولان ماندم اما قول‌های‌شان عملی نشد Sun Sep 10 11:53:49 IRDT 2017
تدبیر و امید کم هست، اما زیاد است! Thu Feb 01 12:59:37 IRST 2018
افکارخبر رامین می ماند برانکو استعفا می دهد/ پیشخوان ورزشی Wed Apr 05 08:10:44 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران ترامپ: آنچه درباره اسرائیل رخ داد، ناعادلانه بود/ احتمال دارد پس از 20 ژانویه با رئیس جمهور تایوان دیدار کنم Sun Jan 01 10:37:07 IRST 2017
روزنامه دنیای اقتصاد هشدارهای امنیتی به اروپا؛ داعش در کمین است! Thu Aug 09 16:36:43 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران افزایش 33 درصدی تردد در محورهای مواصلاتی استان قزوین Fri Mar 30 13:13:47 IRDT 2018
دولت بهار کره شمالی موشک بالستیک بین قاره‌ای آزمایش می‌کند Sun Jan 01 14:16:00 IRST 2017
خبرگزاری حوزه شبکه های ماهواره ای دینی تقویت شوند/ حوزه خوزستان، از حوزه‌های موفق جهان اسلام است Thu Jan 26 16:11:00 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم دلالان؛ یکه‌تاز عرصه گردشگری سلامت خراسان رضوی Wed Aug 23 05:28:00 IRDT 2017
بولتن نیوز انفجار در اتوبان تل آویو Thu Nov 16 15:42:31 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران میگرن خطر بیماری‌های قلبی را افزایش می‌دهد Sun Feb 11 14:17:13 IRST 2018
میزان ایجاد شکاف عظیم در بیابان‌های فریمان براثر زلزله + فیلم Thu Apr 06 13:02:16 IRDT 2017
انتخاب تهدید غیرمستقیم مرکل به ممنوعیت ورود سیاستمداران ترکیه به کشورش Tue Mar 21 14:34:39 IRST 2017
آریا آرزوی موفقیت باشگاه آ.اک برای شجاعی در دیدار با مراکش+عکس Fri Jun 15 16:05:10 IRDT 2018
برنا آنالیز شبانه روزی منصوریان قبل از دربی Sat Feb 11 11:13:01 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی فرماندار دلیجان : نقش خبرنگاران در توسعه و پیشرفت جامعه انکار ناپذیراست Thu Jan 26 10:40:00 IRST 2017
بی باک نیوز اجرای نمایش تیم 6 نفره گروه رزمی فدائیان مهدی (عج) Sat Feb 11 11:25:02 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی عضو مجلس خبرگان: امنیت و آرامش کنونی کشور مرهون خون پاک شهیدان است Sun Apr 23 17:24:00 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا پیکر پاک شهید تازه تفحص شده «جمشید عباسی» در امامزاده ابوالحسن(ع) شهرری آرام گرفت Thu Jan 11 13:13:10 IRST 2018
آنا آمریکا برجام را حفظ می‌کند اما از راه‌های دیگر به ایران فشار خواهد آورد/ واکنش‌ ضعیف جهان عرب نسبت به تصمیم ترامپ Sat Dec 23 11:06:51 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران تویسرکان رتبه اول سرانه مطالعه در استان Wed Nov 22 09:13:54 IRST 2017
سراج 24 ذخیره نفت روی آب ایران تمام شد/ تهران دیگر نمی‌تواند صادرات نفت را افزایش دهد Thu Apr 06 15:37:00 IRDT 2017
شبکه خبر هژمونی اقتصاد امریکا به افول نزدیک شده است Wed Aug 09 23:41:21 IRDT 2017
بنکر یارانه شهریور واریز و قابل برداشت شد Mon Sep 18 10:04:02 IRDT 2017
شفاف خبری خوب برای زندانیان جرایم غیرعمد Wed Feb 01 17:21:57 IRST 2017
بصیرت همراه با انتخابات8 Tue Feb 14 08:23:50 IRST 2017
خبرگزاری مهر ثبت نام 556 نفر در نهمین دوره مسابقات نورالهدی در استان یزد Sun Aug 07 14:13:50 IRDT 2016
خبرگزاری تسنیم روایتی متفاوت از جانبازان اعصاب و روان در مستند «آبی کمرنگ» Mon Sep 25 09:51:08 IRST 2017
خبر خودرو مرسدس مدل جدید AMG A35 را معرفی می کند Sat Jun 23 10:49:54 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا برخلاف ادعای روحانی ؛ دولت بودجه دفاعی کشور را 4 برابر کاهش داد Wed May 17 10:33:01 IRDT 2017
تی نیوز 7 ویژگی اینستاگرام که باید آنها را بدانید+عکس Sat Jul 15 16:09:11 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر بارش باران و کاهش دمای هوای مازندران Thu Sep 28 14:23:08 IRST 2017
خرداد نیوز احتمال خرابکاری آمریکا در شکست آزمایش موشکی کره‌شمالی Tue Apr 18 09:09:02 IRDT 2017
پرس شیعه آمریکا برجام را پایه‌ای برای زیاده خواهی‌های خود قرار داد است Sun Jun 24 15:00:08 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم آذربایجان شرقی| موافقت دولت با امهال تسهیلات زلزله‌زدگان و کشاورزان ارسباران Thu Jul 19 11:27:29 IRDT 2018
صبا ایران رکوردی که پرسپولیس دیروز زد Tue Apr 17 18:16:39 IRDT 2018
صبحانه با خبر کفش‎های میلیاردی به مقصد نرسید Sat Mar 11 17:49:54 IRST 2017
دولت بهار حیدرالعبادی وارد عربستان سعودی شد Sat Oct 21 22:29:00 IRST 2017
واحد مرکزی خبر مجموعه خبری 20:45 - 1397/03/26 Sun Jun 17 09:06:07 IRDT 2018
آفتاب گاف حداد عادل/اصلاح پس از تذکر کاربران +عکس Sun Dec 17 20:11:28 IRST 2017
فردا حمله یک فیل به 2 گردشگر ایرانی در تایلند! +عکس Wed Sep 13 08:16:56 IRDT 2017
پارس فوتبال روزهای خوش خسرو با بازوبند کاپیتانی Sun Nov 26 19:06:29 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا سخنان استاندار بی شک نمونه ای از جریان نفوذ است/ وای بر آن زمانی که سیاست زدگی بر مسئولین جامعه حکمفرما گردد Sat Feb 18 12:14:03 IRST 2017
پارس فوتبال اینفوگرافی ؛ تقابل دو ستاره در دیدار پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان! Fri Aug 17 13:45:49 IRDT 2018
میدان 72 نبویان: 300کارگر را سه روز آموزش دادند تا سانتریفیوژها را به سرعت جمع کنند Mon Jan 02 11:17:08 IRST 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن کتاب «جلوه عاشورا در زبان نمادین شعر» منتشر شد Tue Aug 14 11:37:19 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی سفیر افغانستان: ایران دروازه های دانش را به روی پناهندگان گشود Tue Jan 24 16:28:00 IRST 2017
واحد مرکزی خبر تصویب دو فوریت الزام شهرداری به تعیین مکان مناسب برای تشکیل اجتماعات مردمی Sun Jan 07 13:07:50 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران فربه شدن برخی جیب‌ها از بودجه طرح‌های عمرانی + صوت Mon Sep 18 09:05:54 IRDT 2017
فرادید قدرت طلب تجددگرا Mon Jul 16 14:05:47 IRDT 2018
پرس شیعه ترامپ درشرایطی نیست که علیه ایران جنگ به راه بیندازد Sat Aug 11 20:21:17 IRDT 2018
میزان توهین به سپاه توهین به ارتش جمهوری اسلامی ایران است Mon Oct 16 13:07:01 IRST 2017
اتاق خبر پیش بینی مصرف روزانه 95 میلیون لیتر بنزین در تعطیلات Thu May 31 17:21:03 IRDT 2018
جوان آنلاین مسئولان محیط زیست سوار بر ماشین زمان! Fri Jan 26 21:54:03 IRST 2018
دولت بهار تساوی شاگردان کی‌روش در خانه میزبان جام جهانی Tue Oct 10 21:21:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد،110 برنامه در دهه فجر برگزار می کند Fri Feb 02 15:59:00 IRST 2018
خبرگزاری دانشجو قول میرزاده برای تحقق رتبه 100 دانشگاه آزاد در رتبه‌بندی جهانی/ تردیدکنندگان به دانشگاه آزاد ایمان بیاورید! Tue Apr 04 13:22:06 IRDT 2017