ایران آنلاین - Wed Apr 05 11:31:27 IRDT 2017 نمایش خبر

فیلمی که فقط یک بلیت فروخت

فیلم «سقوط مرد» با بازی «شیا لابوف» در اولین هفته اکران خود در سینماهای بریتانیا تنها یک بلیت معادل هفت پوند فروخت.

ایران آنلاین / این فیلم جنگی با بازی «شیا لابوف»، «گری اولدمن» و «کیت مارا» و به کارگردانی «دیتو مونتیل» اولین نمایش جهانی خود را در بخش افق‌های هفتادودومین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم ونیز تجربه کرد اما در اولین هفته نمایش در بریتانیا در یک سالن سینمایی به روی پرده رفت و در عین ناباوری تنها یک بلیت فروخت و حالا می‌تواند رکورد گینس کم‌فروش‌ترین فیلم تاریخ سینما در هفته اول اکران را به نام خود ثبت کند. 
 

 «شیا لابوف» بازیگر اصلی این فیلم پس از بازی در فیلم‌های معروف و پرهزینه‌ای چون «ترانسفورمرها» و «ایندیانا جونز و قلمرو جمجمه بلورین» حالا بیشتر در فیلم‌های مستقل و کم‌هزینه بازی می‌کند و سال گذشته فیلم «عزیز آمریکایی» از او با تحسین منتقدین روبه‌رو شده بود. 
 

 فیلم «سقوط مرد» در جشنواره فیلم ونیز و و تورنتو نیز با بازخوردهای منفی مواجه شد اما در نهایت در آمریکا به فروش 454 هزار دلاری دست یافت. 
 

 این اولین باری نیست که حضور ستاره‌های هالیوودی در فیلم‌های مستقل با فروش بسیار ناچیز همراه می‌شود. سال گذشته فیلم «کولونی» با بازی «اما واتسون» نیز با موجی از نقدهای منفی همراه شد و در نهایت فروش آغازین 47 پوندی را در بریتانیا رقم زد و فیلم «نیکوکار» با بازی «ریچارد گر» نیر در اوایل سال 2016 آغازی بسیار ناامیدکننده داشت و 25 پوند در بریتانیا فروخت./ایسنا
ایران آنلاین کارآفرین ایرانی اپلیکیشن تشخیص بیماری ساخت Fri Mar 10 20:02:53 IRST 2017
ایران آنلاین روزهای خوش زندگی پوریا Wed Aug 16 14:21:03 IRDT 2017
ایران آنلاین 2 نفر، 59 هزار سکه خریدند Sat Jun 23 09:02:05 IRDT 2018
ایران آنلاین دستگیری سارقان مسلح 114 راس شترمرغ در پاکدشت Sun May 27 13:20:45 IRDT 2018
ایران آنلاین حکم معاون جدید مطبوعاتی صادر شد Tue Dec 26 18:19:02 IRST 2017
ایران آنلاین دیده‌بان حقوق بشر: عربستان تحت قانون جدید ضد تروریسم منتقدان را سرکوب می کند Sat Nov 25 14:24:46 IRST 2017
ایران آنلاین بازپس گیری اراضی ملی در جهرم Fri May 11 15:29:16 IRDT 2018
ایران آنلاین دیدار وزیر خارجه آمریکا با میشل عون و جبران باسیل Thu Feb 15 16:16:32 IRST 2018
ایران آنلاین پولادگر رئیس فدراسیون تکواندو باقی ماند Sat Dec 23 11:31:19 IRST 2017
ایران آنلاین تبدیل حتی 10 درصدسپرده ها به سکه و دلار، چالش جدی اقتصاد می شود Thu Jul 12 12:06:50 IRDT 2018
ایران آنلاین امار بالای طلاق در همسر یابی اینترنتی Thu Jun 07 12:10:49 IRDT 2018
ایران آنلاین افخم: ملت و دولت هوشمندانه اهداف دوره جدید توسعه را محقق می کنند Thu Feb 09 12:22:41 IRST 2017
ایران آنلاین ماموریت‌های خارجه وزارت اقتصاد نصف می‌شود Sat Jul 07 13:46:41 IRDT 2018
ایران آنلاین آغاز اجرای مجدد نمایش موزیکال الیورتوئیست با دو "نانسی" Mon Feb 05 09:40:59 IRST 2018
ایران آنلاین کاوه رضایی در استقلال می ماند؟ Sat May 27 12:18:02 IRDT 2017
ایران آنلاین افزایش پنج برابری گردشگرخارجی با اجرای برنامه ششم توسعه Fri May 26 11:38:05 IRDT 2017
ایران آنلاین پاسخ کوبندۀ سردبیر "رسانۀ روسی" به ادعاهای اخیر «سیا» Mon Feb 13 08:59:04 IRST 2017
ایران آنلاین اذعان یک وزیر صهیونیست: درصورت جنگ با حماس بهای سنگینی را پرداخت می کنیم Sun Jul 08 08:46:16 IRDT 2018
ایران آنلاین اظهارات کریم باقری درباره حذف از آسیا Wed Oct 18 11:41:35 IRST 2017
ایران آنلاین روش جدید نابودی سلول های تومور سرطان مغز Mon Feb 20 09:20:03 IRST 2017
ایران آنلاین 8 مصدوم در واژگونی مینی بوس Sat Jul 08 13:31:23 IRDT 2017
ایران آنلاین رشد اقتصادی؛ با نفت یک درصد و بدون نفت؛ 3.6 درصد شد Sun Apr 15 12:02:23 IRDT 2018
ایران آنلاین صالحی: موسیقی مثل خط و زبان، نشان دهنده هویت یک ملت‌ است Sun Jan 14 10:04:53 IRST 2018
ایران آنلاین حال عمومی جمشید مشایخی خوب است Mon Jul 16 21:11:51 IRDT 2018
ایران آنلاین شاهزاده ویلیام، سفر رسمی خود به خاورمیانه را با ورود به اردن آغاز کرد Sun Jun 24 20:06:15 IRDT 2018
ایران آنلاین هزار مرکز آموزشی این استان فاقد سیستم گرمایشی استاندارد است Mon Oct 30 11:41:07 IRST 2017
ایران آنلاین ورود قاطعانه دادستانی به برداشت‌های بی‌رویه از سواحل/ منابع معادن شن و ماسه منابع تجدید‌ناپذیر هستند Mon Jun 18 09:40:19 IRDT 2018
ایران آنلاین جایزه دوربین برلیناله به تهیه کننده هنگ کنگی تعلق گرفت Sat Feb 11 15:32:18 IRST 2017
ایران آنلاین گروه «کروم» به برج آزادی می آیند Sun Sep 10 17:39:01 IRDT 2017
ایران آنلاین چهره و مشخصات آیفون 7 و 8 پلاس و آیفون ایکس+ عکس Tue Sep 12 13:21:55 IRDT 2017
ایران آنلاین مهاجرانی: بزرگترها برای پایان دادن به اختلاف میان برانکو و کی روش پادرمیانی کنند Sun Jul 01 13:53:50 IRDT 2018
ایران آنلاین مشکل کانکس زلزله زدگان هنوز حل نشده است Sat Dec 09 10:10:57 IRST 2017
ایران آنلاین کنسرت خواننده پاپ با گربه Sun Dec 17 08:29:37 IRST 2017
ایران آنلاین آغاز ثبت‌نام متقاضیان مشاغل خانگی در 8 استان کشور Sat Jun 09 09:21:01 IRDT 2018
ایران آنلاین ارزش محصولات پارس جنوبی تاکنون 191 میلیارد دلار است Sun Apr 16 19:34:54 IRDT 2017
ایران آنلاین صداوسیما نام حسین پاکدل را هم حذف کرد Mon Dec 25 15:33:39 IRST 2017
ایران آنلاین رژیم صهیونیستی تدابیر امنیتی در غزه را تشدید کرد Fri Mar 30 12:47:15 IRDT 2018
ایران آنلاین سرزمین تربیت بزرگان فوتبال جهان Fri Jun 22 16:30:03 IRDT 2018
ایران آنلاین چهل و هفتمین جلسه شورای عالی فضای مجازی Tue Feb 27 12:28:14 IRST 2018
ایران آنلاین سفر تاریخی ملک سلمان به روسیه Mon Sep 25 11:56:28 IRST 2017
ایران آنلاین سایه خطر آلودگی هوا بر سیستم آموزشی کشور Sun Jan 29 09:32:27 IRST 2017
ایران آنلاین برخورد مرگبار پراید با درخت Tue Aug 22 14:56:44 IRDT 2017
ایران آنلاین پنهان شدن 2 بچه زیر اتوبوس و 80 ساعت سفر خطرناک+ تصویر Tue Nov 28 08:44:38 IRST 2017
ایران آنلاین دردسرهای دنباله دار رضاییان Wed Apr 05 14:41:34 IRDT 2017
ایران آنلاین به دنبال راه اندازی خطوط هوایی ایران - ازبکستان هستیم Thu May 31 14:36:30 IRDT 2018
ایران آنلاین تصفیه فاضلاب باید به 2.5 میلیارد متر مکعب برسد Thu Oct 05 11:22:54 IRST 2017
ایران آنلاین کارگردان‌های مطرحی که امسال در جشنواره فیلم فجر حضور ندارند Tue Jan 03 11:22:08 IRST 2017
ایران آنلاین عوارض صبحانه نخوردن دانش آموزان Tue Sep 26 09:24:01 IRST 2017
ایران آنلاین سفر حیرت انگیز مادری سوری برای یافتن پسرش/ قسمت اول Fri May 04 12:23:57 IRDT 2018
ایران آنلاین گام بعدی در کاهش تنش در شبه جزیره کره را سئول و واشنگتن بردارند Sat Apr 21 18:44:03 IRDT 2018
ایران آنلاین کشف و انفجار بمب نزدیکی سالن 21هزار نفری منچستر Tue May 23 09:03:53 IRDT 2017
ایران آنلاین 18 فیلم بخش رقابتی جشنواره کن کدامند؟ Sun Apr 16 10:59:47 IRDT 2017
ایران آنلاین نروژ باجدیت پیگیر حفظ برجام است/ شرایط خاورمیانه پیچیده است Wed Jun 20 13:13:37 IRDT 2018
ایران آنلاین شهرداران 6 کلانشهر احکام شان را از وزیر کشور گرفتند Sun Sep 24 17:49:34 IRST 2017
ایران آنلاین آینده نگری مجتبی جباری/اول بگذارید ببینیم زانویم می‌کشد یا نه؟ Wed Sep 20 18:30:29 IRDT 2017
ایران آنلاین پسر جوان بعد از 13 سال از مرگ گریخت Thu Jun 22 13:40:51 IRDT 2017
ایران آنلاین حمید نعمت الله و نگار جواهریان در جمع داوران جشنواره امام رضا(ع) Tue May 02 15:15:44 IRDT 2017
ایران آنلاین در دنیای امروز، چه چیزی انسان را راهبری می کند؟ Wed May 16 10:07:17 IRDT 2018
ایران آنلاین چرا همه پرسی استقلال در عراق برگزار می شود؟ Sat Aug 19 19:31:56 IRDT 2017
ایران آنلاین بیش از 400 کیلو گرم تریاک از منزل مسکونی در مشهد کشف شد Mon Mar 27 11:37:31 IRDT 2017
ایران آنلاین بدگویی و فحاشی شما را به جایی نمی رساند Sun Nov 12 12:16:09 IRST 2017
ایران آنلاین هنرمندان صنایع دستی به رییس جمهور نامه نوشتند Sat Mar 04 11:10:36 IRST 2017
ایران آنلاین راهپیمایی زرافه ای Tue May 29 10:01:24 IRDT 2018
ایران آنلاین جی میل را در آیفون ایمن کنید Tue Aug 15 12:39:15 IRDT 2017
ایران آنلاین سرنوشت شوم مادر و دو کودک Mon Dec 25 23:45:01 IRST 2017
ایران آنلاین هرمزگان مقصد اولین سفر استانی رییس جمهور در سال 96 Thu Mar 16 16:05:01 IRST 2017
ایران آنلاین بزرگترین اتحادیه کارگری آلمان سال نو را با اعتصاب آغاز می کند Fri Dec 29 17:22:37 IRST 2017
ایران آنلاین جدایی ونگر بعد از 22 سال از آرسنال و اعلام گزینه های جانشینی Fri Apr 20 17:34:17 IRDT 2018
ایران آنلاین تمهیدات تاکسیرانی برای نمازگزاران عید سعید فطر Mon Jun 11 12:47:20 IRDT 2018
ایران آنلاین خبر خوب برای هواداران خواننده پاپ/شهرام شکوهی 25 مرداد کنسرت می دهد Mon Jul 09 15:06:57 IRDT 2018
ایران آنلاین استقلال در آسیا 200 گله شد Tue Feb 20 21:31:18 IRST 2018
ایران آنلاین اظهارات عجیب سعودی ها/ بازیکن شماره "77" پرسپولیس باید کارت می گرفت Wed Feb 22 17:19:19 IRST 2017
ایران آنلاین ثبت‌نام حامیان ایتام همزمان با آغاز ماه رمضان آغاز می شود Wed May 16 14:36:49 IRDT 2018
ایران آنلاین جیرفت صاحب 2 کارخانه مس می شود Sun Aug 27 13:20:14 IRDT 2017
ایران آنلاین پیش‌بینی کمبود 1200 مگاوات برق در زمان پیک در خوزستان Thu Mar 01 09:01:57 IRST 2018
ایران آنلاین صحنه هایی از استقبال گرم از روحانی در ترکیه Fri May 18 19:43:27 IRDT 2018
ایران آنلاین خرداد ماه، 7463 خبر و شکایت در سامانه بهداشت 190 ثبت شد Sun Jun 24 14:51:08 IRDT 2018
ایران آنلاین تلگرام یک رسانه است Tue Jan 09 09:05:30 IRST 2018
ایران آنلاین نفس های سخت و سرد یک سرباز Sat Apr 07 13:37:38 IRDT 2018
ایران آنلاین دبیر سیزدهمین دوره جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان حکم گرفت Sun Jun 10 13:57:41 IRDT 2018
ایران آنلاین جعفرزاده ایمن‌آبادی: جامعه مداحان باید از آدم های ناخالص پاک شود Wed Aug 02 17:34:32 IRDT 2017
ایران آنلاین ارتش رژیم صهیونیستی در مرز سوریه و لبنان به حالت آماده باش درآمد Sat Apr 14 09:43:51 IRDT 2018
ایران آنلاین توصیه های تغذیه ای ورزشکاران در ماه رمضان Sun May 28 13:24:32 IRDT 2017
ایران آنلاین هوادار پرشور فقه پویا Thu Feb 16 16:00:36 IRST 2017
ایران آنلاین فوری/ سپاه قدس کشته شدن ابوبکر البغدادی را تایید کرد Thu Jun 29 12:29:08 IRDT 2017
ایران آنلاین ورود نخستین گروه عتبات دانشگاهیان به نجف اشرف Wed Jan 24 11:34:55 IRST 2018
ایران آنلاین شکل‌های زندگی: به‌مناسبت انتشار «ویلیام شکسپیر» تری ایگلتون Wed Oct 11 18:24:05 IRST 2017
ایران آنلاین استیلی با نفت تهران به توافق نرسید Wed Jun 28 17:41:55 IRDT 2017
ایران آنلاین سیلاب چین جان 15 تن را گرفت Mon Jul 03 10:51:28 IRDT 2017
ایران آنلاین انگلیس، فرانسه و آلمان صرف نظر از تصمیم ترامپ، به برجام پایبند می‌مانند Tue May 08 08:27:28 IRDT 2018
ایران آنلاین الیاس حضرتی : وحشتناک‌ترین دوران روزنامه‌نگاری قبل از دوران روحانی بود/ دو برابر کردن در آمد کشور وعده‌ پوچ انتخاباتی است Mon Apr 24 21:20:33 IRDT 2017
ایران آنلاین سهم منطقه اقتصادی سرخس در صادرات ایران افزایش می یابد Sun Apr 16 08:19:56 IRDT 2017
ایران آنلاین آتش سوزی در ساختمان فروش لوازم یدکی در خیابان امیرکبیر Wed Jun 20 09:54:53 IRDT 2018
ایران آنلاین رقص خنجر مرگ در جشن عروسی/قاتل بازداشت شد Mon Aug 28 09:31:43 IRDT 2017
ایران آنلاین بیانیه ذوب آهن در واکنش به داوری بازی با فجر سپاسی Sun Sep 10 13:21:32 IRDT 2017
ایران آنلاین زلزله در قائمیه استان فارس Fri Oct 06 12:35:27 IRST 2017
ایران آنلاین کشته شدن 11 نظامی سعودی در مرز یمن Sun Apr 16 19:27:49 IRDT 2017
ایران آنلاین جشنواره جهانی فیلم فجر نوعی المپیک سینمایی است Sun Apr 15 09:25:38 IRDT 2018
ایران آنلاین فخاری: عملکرد سراهای محلات باید مورد بازنگری قرار بگیرد Sun Jun 24 11:21:29 IRDT 2018
ایران آنلاین جاده چالوس از بعد ظهر یک‌طرفه می‌شود Fri May 05 11:53:21 IRDT 2017
میزان حمایت آیت الله جوادی آملی از آیت الله عیسی قاسم Mon Mar 06 22:20:11 IRST 2017
ورزش 3 مورینیو: با مصدومیت زلاتان در دردسر افتادیم Sat Apr 22 05:00:00 IRDT 2017
میزان مناطق آزاد دروازه تضعیف صنایع ایرانی شده اند Wed Jul 18 14:52:47 IRDT 2018
جام نیوز خوش بینی سیف به آینده اقتصاد کشور Sat Mar 18 18:00:00 IRST 2017
خبرگزاری فارس نگاه به استفاده از آموزه‌های اسلامی در پزشکی نباید تجاری باشد Sat Dec 16 19:57:56 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران قهرمانی پیرمرد 99 ساله در مسابقات دوی 60 متر!+ تصاویر Sun Mar 05 16:35:11 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران آغاز بیست و چهارمین کنفرانس مهندسی اپتیک و فوتونیک در دانشگاه شهرکرد Tue Jan 30 09:50:40 IRST 2018
پارس نیوز جمع آوری عاملین سد معبر در محله آرارات / افزایش خطوط تاکسیرانی Mon Jan 23 08:20:26 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم اولاند: روسیه یک شریک است نه یک تهدید Sat Jul 09 10:19:49 IRDT 2016
خبرگزاری دانشجویان ایران انتخابی زنان جهان؛ ملی‌پوشان ایران مغلوب تایلند شدند Wed Sep 20 17:36:33 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر مصدوم شدن 3 سرنشین خودرو در جاده هراز بر اثر سقوط سنگ Tue Jul 25 08:43:54 IRDT 2017
بی باک نیوز قدردانی روسیه از پیام تسلیت اوکراین Wed Apr 05 16:38:01 IRDT 2017
پول نیوز 94 هزار لیتر سوخت قاچاق در رفسنجان کشف شد Thu Sep 08 20:33:40 IRDT 2016
نامه نیوز منصوریان تاریخ‌ساز می شود Sun Sep 17 13:23:08 IRDT 2017
اقتصاد آنلاین رکوردزنی سهام چین در بازارهای جهانی Mon Oct 09 16:03:30 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی ورود شورای شهر به حوزه مدیریت شهری، گام اعضا برای گرفتن حق و حقوق شهرداری Tue Jul 12 01:21:00 IRDT 2016
خبر گزاری دانا ارسال 110 جهیزیه به خانه نوعروسان نیازمند Tue Jan 16 07:01:10 IRST 2018
تابناک آموزش استفاده از چرخ خیاطی Mon Jun 25 22:00:01 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم شهدا پرچم اسلام، انقلاب و اهل بیت هستند Fri Aug 25 22:51:01 IRDT 2017
ساعت24 تازه ترین آمار شرکت در کنکور ارشد 97/ چهارشنبه آخرین مهلت ثبت نام Mon Dec 11 11:54:24 IRST 2017
بولتن نیوز مشارکت حداکثری در انتخاباتی که حق‌الناس است Fri May 19 10:27:34 IRDT 2017
خبرگزاری فارس وزارت امنیت داخلی آمریکا: به اجرای فرمان ممنوعیت اعلامی ترامپ ادامه خواهیم داد Sun Jan 29 15:54:00 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم ادعای از نیل تا فرات رژیم صهیونیستی برای همیشه به گورستان سپرده شد Fri Jun 23 14:39:09 IRDT 2017
تدبیر و امید «کوپال» فیلم اختتامیه‌ جشنواره‌ ژنو شد Wed Jan 10 17:38:56 IRST 2018
افکارخبر مهاجم استقلال به صورت قرضی از آبی پوشان جدا شد Tue Aug 22 15:55:11 IRDT 2017
ایلنا استقلال صفر - لوکوموتیو صفر تا پایان دقیقه 10 Mon Mar 13 19:06:16 IRST 2017
اتاق خبر24 مشاهده طاعون نشخوارکنندگان کوچک در کرمان Tue Jul 10 10:22:00 IRDT 2018
آفتاب ایران دردسر نزدیکی با کن/ صنف پخش کنندگان خارجی در خانه سینما ایجاد شود Sat Apr 28 20:13:17 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا باران صبحگاهی زائران کربلا را غافلگیر کرد Fri Nov 03 13:18:59 IRST 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین طرح فراگیر قرآنی 1451 بین‌المللی شد/ مشارکت برخی نهادها برای اولین بار Tue Mar 14 15:15:18 IRST 2017
خبر گزاری دانا آغاز پرداخت وام مسکن به فرهنگیان/آماده‌سازی نظام‌نامه رفاهی در سال جاری Sat May 19 07:28:31 IRDT 2018
اتاق خبر دستگاه‎‌های دولتی از ارایه پیشنهاد برای تغییر در بودجه97 منع شدند Wed Dec 20 19:49:38 IRST 2017
روزنو روزبه غیر از جام‌جهانی دیگر چه‌چیزی را از دست داد؟ Tue Jun 19 23:20:01 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر آغاز ثبت نام در کنفرانس جهانی پارک های علم و فناوری Sun Jun 17 15:17:58 IRDT 2018
انصاف کولبران سمبل مظلومیت‌اند Wed Feb 01 04:35:09 IRST 2017
خبرگزاری حوزه مشکلات جامعه ناشی از بی‌توجهی به نماز است Sat Oct 28 15:01:00 IRST 2017
اعتدال پاسخ چین، ترکیه، روسیه و هند به تحریم‌های آمریکا علیه ایران Tue Jul 10 13:36:32 IRDT 2018
خبرگزاری فارس وزارت اطلاعات شبکه بزرگ جعل ویزای دیگری را در اصفهان و قم متلاشی کرد Wed Nov 01 12:26:00 IRST 2017
واحد مرکزی خبر کشف محموله قاچاق یک میلیارد ریالی در پلدشت Sat Mar 04 11:22:26 IRST 2017
گرداب اتصال رایگان دیتاسنترهای داخلی به مرکز ملی تبادل اطلاعات Sun Feb 19 09:55:01 IRST 2017
خانه ملت تورم 12درصدی در واحدهای تولید طبیعی است Sat May 05 11:01:16 IRDT 2018
تی نیوز صحنه دلخراشی از حیات وحش آفریقای جنوبی/ عکس Sat Jul 08 14:16:06 IRDT 2017
خبرگزاری فارس گشت و گذار بازیکن جدید یووه در باشگاه+تصاویر Tue Jan 03 20:07:00 IRST 2017
آفتاب ایران سرلشگر باقری: شکست کامل سیاست های منطقه ای استکبار، گریزناپذیر است Wed Jul 26 11:44:05 IRDT 2017
ساعت24 توافق 20 هزار میلیارد تومانی با بانک مرکزی برای ایجاد اشتغال Thu Jul 06 10:25:27 IRDT 2017
خبرگزاری مهر حزب الله لبنان ترور «مازن فقهاء» را محکوم کرد Sat Mar 25 19:37:23 IRDT 2017
تابناک آزمایش DNA از خانواده شهدا منا در عربستان Tue Apr 18 22:26:25 IRDT 2017
خبرگزاری مهر تردد در ترمینال فرودگاه امام (ره) با تغییراتی همراه است Sun Jul 02 18:57:27 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن برپایی جلسه آموزشی مکالمه و مطبوعات عربی در البرز Mon Oct 09 12:23:14 IRST 2017
دفاع مقدس شهدای مدافع حرم پهلوانان واقعی جامعه امروز هستند Tue Jul 03 11:02:28 IRDT 2018
ورزش 3 حسرت غیر‌منتظره پرسپولیسی‌ها در آزادی(عکس) Tue Dec 19 14:09:00 IRST 2017
پارسینه زمین لرزه 4.3 ریشتر لرستان را لرزاند Tue Nov 14 08:52:06 IRST 2017
واحد مرکزی خبر استقبال شورای امنیت سازمان ملل از مذاکرات دو کره Thu Jan 11 07:19:27 IRST 2018
ایسکانیوز اعلام 11 بازیکن سیاه جامگان برابر پرسپولیس Wed Aug 16 20:05:27 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران توسعه نامتوازن اصفهان گام به گام باید رفع شود Sun May 28 11:24:38 IRDT 2017
خبرگزاری مهر صفحه اول روزنامه‌های ورزشی 4 آذر 96 Sat Nov 25 09:48:53 IRST 2017
فردا صحنه‌ای که اشک عکاس انگلیسی را درآورد +عکس(16+) Mon Apr 17 13:03:34 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا بروز بحران سفره های آب زیر زمینی در کشور Wed Sep 27 15:56:56 IRST 2017
جماران تجلیل از نخبه جهانی آبفار لرستان Thu May 03 19:37:22 IRDT 2018
تهران پرس مراسم ارتحال سید آزادگان فردا برگزار می شود Mon Jun 18 11:41:00 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران نمای نزدیک از ناامن‌ترین مناطق تهران+تصاویر Tue Jan 09 11:40:26 IRST 2018
میزان زمین لرزه چگونه بوجود می آید؟ Thu Apr 06 18:33:30 IRDT 2017
آریا ورشکست شدن شرکت ها ایجاد تولید و شغل نمی کند/مسئولان صدای مهندسان را بشنوند Wed Jul 26 11:41:19 IRDT 2017
عصر ایران چرا پیکه دوباره به تیم ملی اسپانیا دعوت شد؟ Fri Sep 29 18:47:09 IRST 2017
شفاف کشف 273 کیلو موادغذایی غیربهداشتی در بهارستان Mon Apr 09 21:25:17 IRDT 2018
مقام معظم رهبری یک نطق پر از دروغ Thu Sep 21 20:36:00 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر امیدهای والیبال ایران به دنبال ارتقاء جایگاه آسیایی Sat Apr 29 22:14:32 IRDT 2017
جام نیوز کشته شدن 5 پلیس توسط افراد مسلح در نزدیکی قاهره Sat Jul 15 14:36:12 IRDT 2017
پول نیوز قیمت بلیت سینما در ماه رمضان نیم بهاست Mon May 22 21:17:46 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران در اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی براساس الگوی قلعه گنج عجله نداریم Sun Jan 01 12:54:39 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و پیکان Thu Apr 06 00:07:00 IRDT 2017
ساعت24 پیام تسلیت مدیر جشنواره ونیز برای درگذشت علی معلم Thu May 18 21:56:06 IRDT 2017
اعتبار نیوز پاسخگویی موسسه اعتباری کاسپین پس از انتقال دارایی‌های تعاونی فرشتگان Sun Mar 12 14:28:00 IRST 2017
خبر خودرو مراسم جن گیری در کره جنوبی +تصاویر Thu Feb 22 09:38:16 IRST 2018
زومیت مقایسه‌ی فنی؛ آئودی R8 V10 RWS و پورشه 911GT3 تورینگ Sun Sep 17 11:30:00 IRDT 2017
بی باک نیوز 6 ‌جسد حادثه انفجار مواد محترقه در اردبیل شناسایی شد Sun Mar 12 19:26:01 IRST 2017
جماران عماد افروغ: الان مسائل فرهنگی ما هم امنیتی شده است/ به جای اینکه حکمرانان خادم مردم باشند، مردم خادم حکمرانان شده‌اند /در قوه‌قضاییه جزء از کل بزرگتر است/ باید در مجلس خبرگان انبساط صورت بگیرد Fri Feb 02 12:45:43 IRST 2018
تدبیر تشکل"جبهه مردمی نیروهای انقلاب" فقط یک تغییرنام برای مصرف در انتخابات 96 است Wed Feb 01 08:22:43 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران تعیین جرایمی در لایحه مالیات بر ارزش افزوده Sun May 13 18:34:02 IRDT 2018
آفتاب تیپ 3خانم بازیگر در پشت صحنه تئاتر /عکس Tue Sep 05 15:47:36 IRDT 2017
سراج 24 بانوی پزشک مسلمان که از هلند کاروان زیارتی به کربلا می‌برد +فیلم Tue Nov 07 11:28:00 IRST 2017
واحد مرکزی خبر صعود کارگران کوهنورد کشور به قله خشچال Tue Feb 28 11:12:38 IRST 2017
ساعت24 افزایش قیمت مسکن به‌ خاطر انباشت تقاضا Sun Jan 07 08:36:53 IRST 2018
آفتاب دراگان کوبیلسکی وارد تهران شد Fri Apr 28 14:27:37 IRDT 2017
اعتدال آغاز جلسه سوم دادگاه دو متهم پرونده فساد نفتی Sun Jul 16 10:10:25 IRDT 2017
بولتن نیوز ازسرگیری قریب‌الوقوع پروازهای الجزایر به سوریه Thu May 11 15:33:50 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجو چهارمین استاندارد بین‌المللی نانوی ایران تصویب شد Mon Feb 05 10:02:48 IRST 2018
ساعت24 طلا 13 دلار دیگر ارزان شد Tue Jul 03 11:54:17 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا مسابقات مچ اندازی قهرمانی استان گیلان در کلاچای برگزار شد +گزارش تصویری Sat Jan 28 08:38:47 IRST 2017
شفاف پیگیری ویژه موضوع زمین خواری در کوه دماوند Wed Aug 09 11:24:16 IRDT 2017
میزان سگ‌های گله سیاهگوش کشتند Mon Nov 27 13:33:30 IRST 2017
افکارخبر شباهت و تفاوت ترامپ و مکرون! Sat May 13 10:42:56 IRDT 2017
امید هسته ای رزمایش زمینی کره جنوبی در نزدیکی خاک کره شمالی Tue Apr 04 13:55:39 IRDT 2017
میزان مرغ چاق روی دست تولیدکنندگان ماند Tue Jun 19 15:01:24 IRDT 2018
فردا سیف: «صیاد» اعتبار را به چک باز می‌گرداند Tue Sep 19 21:26:52 IRDT 2017
خبرگزاری حوزه حرم مطهر عسکریین(ع) باید بهتر از گذشته ساخته شود Thu Jul 05 10:42:00 IRDT 2018
اکو ویژن تمهیدات بانک پارسیان برای اربعین Mon Oct 30 10:15:08 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران حضور موتور سوارن زن استان در رقابت های کشوری Tue Aug 15 10:31:52 IRDT 2017
خبرگزاری مهر شمشیرباز مجارستان فینالیست شد Thu Aug 11 02:55:33 IRDT 2016
واحد مرکزی خبر سرمربی تیم ملی والیبال در دورهمی مربیان مازندران Wed Jan 24 17:18:03 IRST 2018