بی باک نیوز - Sat Apr 01 15:18:01 IRDT 2017 نمایش خبر

کم محلی هواداران استقلال به بازیکن نیم فصل اول تیمشان!

 سرویس ورزش پایگاه خبری تحلیلی بی‌باک؛ بخش مهمترین عناوین:



هواداران تیم فوتبال استقلال در حالی اسماعیل شریفات را مورد تشویق قرار دادند که هیچ توجهی به بختیار رحمانی نداشتند. 

 

به گزارش خبرنگار بی‌باک، تیم فوتبال استقلال تهران از ساعت 18.50 در هفته بیست و پنجم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی به مصاف فولاد خوزستان رفت. حاشیه های این دیدار را در زیر می خوانید: 
 

* کاروان فولاد در بدو حضور در ورزشگاه آزادی در زمین چمن حاضر شدند تا شرایط بازی را بررسی کنند و عکس سلفی نیز گرفتند. 
 

* هنگامی که فولادی ها برای گرم کردن به زمین آمدند اسماعیل شریفات به شدت توسط هواداران استقلال تشویق شد؛ بختیار رحمانی هم که در ترکیب فولاد حضور دارد مورد بی محلی قرار گرفت و حتی در مواردی به وی توهین هم شد. 
 

* یکی از نکات قابل توجه این بود که یکی از همراهان تیم فوتبال فولاد هنگام گرم کردن نیز با حضور در زمین وسط تمرین بازیکنان با آنها عکس یادگاری گرفت. 
 

* ترکیب تیم فوتبال فولاد خوزستان برای بازی با استقلال به شرح زیر است؛ احسان مرادیان، محمد اهل شاخه، سروش سعیدی، بختیار رحمانی، سینا مرادی، ماتیاس چاگو، بهرام رشیدفرخی، احمد عبدالله زاده، ایوب والی، اسماعیل شریفات و ساسان انصاری 
 

* بختیار رحمانی با تعدادی از اعضای تدارکات تیم فوتبال استقلال در هنگام ورود به زمین خوش و بش کرد. 
 

* هواداران استقلال هنگامی که متوجه شدند پرسپولیس از صنعت نفت آبادان عقب افتاده به این موضوع واکنش نشان دادند و شعارهایی را علیه پرسپولیس سر دادند.
بی باک نیوز زمان بازگشت پرسپولیس از اوکراین مشخص شد Sun Jul 16 09:46:01 IRDT 2017
بی باک نیوز شرایط تمرین تیم ملی امید ایده‌آل نیست Sat Jul 08 07:08:01 IRDT 2017
بی باک نیوز قدردانی فدراسیون فوتبال آسیا از مهدی طارمی با این کلیپ Tue Sep 19 17:00:02 IRDT 2017
بی باک نیوز ارائه دانش مهارتی با رویکرد تقاضا محوری در صنعت و تجارت Mon Mar 06 10:59:01 IRST 2017
بی باک نیوز تفویض اختیار حداکثری به مدیران استانی محیط زیست Sun Oct 15 09:04:01 IRST 2017
بی باک نیوز سیب، میوه ای بهشتی با خواص طلایی Fri May 12 06:50:01 IRDT 2017
بی باک نیوز آرامشی که لرزه بر تاریخ انداخت Sat Aug 12 16:26:02 IRDT 2017
بی باک نیوز سوپر گل نیمار به دروازه بوفون Sun Jul 23 06:29:02 IRDT 2017
بی باک نیوز معاون فرهنگی و آموزش انجمن سینمای جوانان ایران منصوب شد Mon May 01 11:08:02 IRDT 2017
بی باک نیوز گلستان قهرمان مسابقات مچ اندازی باشگاه‌های کشور شد Fri Mar 10 19:32:02 IRST 2017
بی باک نیوز بازگشت امنیت به مثلث اردن، دمشق، بغداد در صحرای سوریه Sun May 14 03:45:01 IRDT 2017
بی باک نیوز نقش متفاوت بازیگر «علی‌البدل» در «پایتخت5» Tue Aug 01 10:01:02 IRDT 2017
بی باک نیوز حواشی فوتسال تاسیسات دریایی 6-4 حفاری اهواز Wed Jul 05 18:07:01 IRDT 2017
بی باک نیوز دردسر افرادی با نام الکسا و الکسیس با بلندگوی هوشمند آمازون Mon Jan 30 09:02:01 IRST 2017
بی باک نیوز فضای کسب و کار در کشور غبارآلود است Mon Nov 14 08:25:01 IRST 2016
بی باک نیوز آزادسازی سه روستای دیگر در حمص سوریه Mon Aug 14 10:18:01 IRDT 2017
بی باک نیوز خلاصه و حواشی فولاد 1-3 استقلال خوزستان (نود 4 اردیبهشت) Tue Apr 25 05:55:02 IRDT 2017
بی باک نیوز آیا مصرف نمک برای بیماران مبتلا به ام‌اس مضر است؟ Wed Jul 05 07:59:01 IRDT 2017
بی باک نیوز کولاکوویچ: با شکست دادن ایتالیا شگفتی‌ساز شدیم Tue Sep 12 19:41:01 IRDT 2017
بی باک نیوز انفجار در قطار مسافربری در هند 9 زخمی برجا گذاشت Tue Mar 07 09:13:01 IRST 2017
بی باک نیوز یک دستگاه اتوبوس مسافربری در گرمسار واژگون شد Thu Oct 05 08:07:01 IRST 2017
بی باک نیوز پیش‌بینی بار ترافیک سنگین در 10 روز آینده Wed Jun 21 17:08:02 IRDT 2017
بی باک نیوز جولان رنوی فرانسه در بازار ایران Mon Apr 03 03:26:01 IRDT 2017
بی باک نیوز بازخوانی کارنامه اقتصادی دولت یازدهم از نگاه یک مدافع شش دانگ Mon Apr 10 07:22:01 IRDT 2017
بی باک نیوز دی میستورا برای دیدار با ولیدالمعلم وارد دمشق شد Sun Nov 20 11:31:02 IRST 2016
بی باک نیوز تماشا کنید اسپینر های هسته سرامیکی چه سرعت بالایی دارند Tue May 16 12:15:02 IRDT 2017
بی باک نیوز تیم فوتبال صنعت نفت امروز به تهران آمد Tue Aug 01 10:14:02 IRDT 2017
بی باک نیوز ضرورت تصمیم مقتضی در اجرای پزشک خانواده Tue Mar 07 21:34:02 IRST 2017
بی باک نیوز آغاز واگذاری وام‌های 6 درصدی به روستاییان از مهرماه Mon Sep 18 08:18:01 IRDT 2017
بی باک نیوز آغاز بازگشت حجاج از فردا Mon Sep 04 06:39:01 IRDT 2017
بی باک نیوز بازی دمبله با بازیکنان لاماسیا در نیوکمپ ! Tue Aug 29 08:38:01 IRDT 2017
بی باک نیوز سوئیس، ترکیه و استرالیا متقاضی افتتاح بانک در منطقه آزاد انزلی Mon Mar 06 13:54:01 IRST 2017
بی باک نیوز گروگانگیر خوزستانی دستگیر شد Mon Nov 14 06:02:01 IRST 2016
بی باک نیوز با واقعیت مجازی روی مریخ راه بروید Tue Sep 19 04:01:01 IRDT 2017
بی باک نیوز کم کاری تیروئید و این ملاحظات درمانی و تغذیه ای آن Wed May 17 20:01:01 IRDT 2017
بی باک نیوز جشنواره تجلیل از خبرنگاران در حوزه ایثار وشهادت Mon Aug 07 09:31:04 IRDT 2017
بی باک نیوز اسلحه جیبی به اندازه یک تبلت Mon Aug 07 17:35:01 IRDT 2017
بی باک نیوز تصادفات منجر به فوت در استان البرز 21 درصد کاهش یافت Sat Nov 12 05:02:01 IRST 2016
بی باک نیوز 12 توصیه امروز رهبرانقلاب به رئیس جمهور و اعضای هیأت دولت/اقتصاد باید اولویت همه اعضا و بخش‌های دولت Sat Aug 26 17:27:02 IRDT 2017
بی باک نیوز عبور آسان والیبالیست های ایران از دیوار چین Sat Aug 12 22:16:01 IRDT 2017
بی باک نیوز واکنش بازیگران به معرفی اسامی نامزدهای امی Sat Jul 15 07:24:01 IRDT 2017
بی باک نیوز امید آنکه با آمدن پیکر شهید حججی ایستادگی را بیاموزیم Sun Sep 03 19:16:02 IRDT 2017
بی باک نیوز چین و ژاپن از اتهام دستکاری در ارزش پول ملی تبرئه شدند Mon Apr 17 10:20:01 IRDT 2017
بی باک نیوز تحریم ها فرصتی مناسب برای توسعه مناسبات میان ایران و روسیه است Wed Apr 19 16:31:01 IRDT 2017
بی باک نیوز از سبزی های منجمد استفاده کنیم یا نه؟! Mon Aug 21 08:16:01 IRDT 2017
بی باک نیوز دستگاه اتصال انگشتی کُمِک ایتالیا Mon Aug 21 13:49:01 IRDT 2017
بی باک نیوز فتح الله زاده از میزان بدهی باشگاه استقلال پرده برداشت Sun Sep 24 09:01:01 IRST 2017
بی باک نیوز قانون اصلاحیه ماده 30 قانون برنامه پنج ساله ششم آماده ابلاغ شد Tue Jul 04 13:54:01 IRDT 2017
بی باک نیوز آرژانتین خواستار خروج ونزوئلا از مرکوسور شد Tue Oct 25 09:36:02 IRST 2016
بی باک نیوز سپاهان(مجله خبری شاهین نشان) Tue Oct 17 16:49:01 IRST 2017
بی باک نیوز عذرخواهی ناظر کنفدراسیون فوتبال آسیا از مسئولان پرسپولیس Mon Sep 11 09:36:01 IRDT 2017
بی باک نیوز خلاصه و حواشی پارس جنوبی 2-1 صنعت نفت آبادان (نود 30 مرداد) Mon Aug 21 19:48:01 IRDT 2017
بی باک نیوز مشکلات تردد زائران عتبات عالیات رفع شد Mon Mar 20 14:27:01 IRST 2017
بی باک نیوز مقایسه یک دقیقه ای اپل واچ با اپل واچ 2 Thu Apr 27 18:48:01 IRDT 2017
بی باک نیوز زلزله 4.9 ریشتری در شربیان آذربایجان شرقی Mon Aug 28 00:14:01 IRDT 2017
بی باک نیوز بهترین و بدترین قند برای بدن کدام است؟ Sat Apr 15 19:24:01 IRDT 2017
بی باک نیوز دوره آموزشی بازرسان و نمونه‌برداران اسباب‌بازی برگزار شد Sat Jul 29 09:13:04 IRDT 2017
بی باک نیوز دستجردی: پدیده نجومی‌بگیران دستاورد 4 درصدی‌هاست Wed May 17 17:58:02 IRDT 2017
بی باک نیوز کشف 2.5 تن لوازم یدکی قاچاق در باک اتوبوس Mon Feb 27 16:50:01 IRST 2017
بی باک نیوز نقش استقلال و استقلالی‌ها در قهرمان نشدن آبی پوشان Sat Apr 22 12:52:01 IRDT 2017
بی باک نیوز مدیران امروز نه خودشان کار می‌کنند و نه می‌گذارند مردم کار کنند Mon May 08 13:01:01 IRDT 2017
بی باک نیوز نظر خانم بازیگر درباره سریال‌های ماهواره‌ای Wed Apr 05 04:40:01 IRDT 2017
بی باک نیوز خنده دارترین کلیپ پنالتی ها Sat Jul 15 20:49:02 IRDT 2017
بی باک نیوز ماهی‌های خورموسی آلوده به جیوه است Fri Jul 28 16:15:01 IRDT 2017
بی باک نیوز هنر تنها راه برای انتقال مفاهیم والا و ارزشمند قرآنی و دینی است Wed Apr 26 07:39:02 IRDT 2017
بی باک نیوز توضیحات برانکو در مورد اخراج رامین رضاییان Wed Apr 19 13:34:01 IRDT 2017
بی باک نیوز اختراع جدیدی که نابینایان را بینا می‌کند Sun Feb 19 10:07:01 IRST 2017
بی باک نیوز حال عمومی آیت‌الله مظاهری خوب است Fri Jun 23 13:51:02 IRDT 2017
بی باک نیوز اعلام ترکیب تیم ملی فوتبال ایران با یک اشتباه فاحش! Thu Mar 23 05:34:02 IRDT 2017
بی باک نیوز امکان پیوند استخوان و مفصل از جسد در کشور Sun Jan 01 06:16:01 IRST 2017
بی باک نیوز آماده سازی باشگاه بارسلونا برای تور آمریکا Wed Jul 19 02:22:01 IRDT 2017
بی باک نیوز استفاده پلیس هند از سپر انسانی برای مقابله با تظاهرات مسلمانان کشمیر! Sun Apr 16 04:54:02 IRDT 2017
بی باک نیوز بررسی علل میزان بالای ابتلا به سکته مغزی در ایران Sun Aug 06 05:34:01 IRDT 2017
بی باک نیوز مصاحبه وبررسی پس ازبازی آرونیان و یفان،دور ششم گرنک2017 Sat Apr 22 05:23:01 IRDT 2017
بی باک نیوز طرح ملی بازسازی موزه سینما آماده اجراست/ 20 سالگی یک سرمایه ملی Tue Sep 19 07:25:01 IRDT 2017
بی باک نیوز برای کاهش وزن چه ساعتی باید غذا بخوریم؟ Sun Feb 19 07:46:01 IRST 2017
بی باک نیوز چگونه از حالت تهوع پیشگیری کنیم Fri Apr 21 13:10:01 IRDT 2017
بی باک نیوز صرفه جویی 3هزار میلیاردتومانی با اجرای طرح پیمایش Sat Jul 08 06:17:01 IRDT 2017
بی باک نیوز ساعی: زمان انتخابات کمیسیون ورزشکاران این هفته مشخص می شود Mon Oct 02 05:29:02 IRST 2017
بی باک نیوز فواید ترک سیگار از لحظه ی ترک تا چندین سال پس از آن Tue Oct 25 18:21:01 IRST 2016
بی باک نیوز از تغییر دکوراسیون ‬‎خسته شدید!!!! Mon May 22 19:33:04 IRDT 2017
بی باک نیوز 10 چیزی که باید درباره دیابت بدانید Tue Nov 15 10:11:02 IRST 2016
بی باک نیوز اتحادیه اروپا از توان صادرات 25 میلیون تن فولاد ایران در افق 1404 نگران است Tue Aug 01 00:00:01 IRDT 2017
بی باک نیوز تمام فرایض حول محور ولایت می گردد Wed Sep 06 07:05:02 IRDT 2017
بی باک نیوز یووه حریف لاتزیو در فینال شد Wed Apr 05 23:25:01 IRDT 2017
بی باک نیوز جهان چه تصویری از ترامپ نشان می‌دهد؟ + عکس Sat Mar 18 01:08:01 IRST 2017
بی باک نیوز پکینگ تفلون گرافیت آرامید (نحوه بافت) Sat Feb 18 15:42:08 IRST 2017
بی باک نیوز توقف تراکتورسازی برابر ماشین سازی در پایان نیمه اول Fri Jan 27 12:38:01 IRST 2017
بی باک نیوز پرسپولیس پنجشنبه دو جلسه تمرین می‌کند Wed Jun 21 12:17:02 IRDT 2017
بی باک نیوز 7 راهکار سازمان سیا برای مقابله با ثبات ایران Sun Feb 26 19:49:01 IRST 2017
بی باک نیوز سرمایه‌گذاری در بخش مسکن مشکل بیکاری را حل می‌کند Mon Aug 14 20:56:02 IRDT 2017
بی باک نیوز حکم بدوی قاتل 6 شهروند اراکی صادر شد Wed Mar 08 23:28:01 IRST 2017
بی باک نیوز 2 فوتی در حادثه زلزله سفید سنگ Wed Apr 05 09:37:02 IRDT 2017
بی باک نیوز تبرئه خبرگزاری فارس در دادگاه مطبوعات Mon Apr 24 01:58:02 IRDT 2017
بی باک نیوز ششمین گردهمایی مشتریان چارگون-ارائه های سالن اصلی بخش3 Mon Jul 31 21:41:01 IRDT 2017
بی باک نیوز تمرینات کریستیانو رونالدو قبل از دیدار بارسلونا Sun Aug 13 16:58:01 IRDT 2017
بی باک نیوز اجمالی در سیر تطورات فقه حکومتی Sat Aug 19 09:10:02 IRDT 2017
بی باک نیوز فروشنده کیست؟! Sun Mar 05 05:01:07 IRST 2017
بی باک نیوز پیش‌نویس طرح سازمان نظام هنری نوشته شد/ انجام مسایل قانونی Sun Apr 16 11:04:01 IRDT 2017
بی باک نیوز تقویت فرهنگ ایثار نیاز به تعامل سازنده رسانه‌ها دارد Wed May 10 07:44:01 IRDT 2017
ایسکانیوز پذیرفته‎شدگان کارشناسی ارشد دارای مغایرت معدل ثبت نام می‌شوند Sun Sep 10 09:18:50 IRDT 2017
خبرگزاری مهر 22 بهمن به رخ کشیدن بقای انقلاب اسلامی است Fri Feb 09 12:40:27 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی چین ساخت اولین شهر جنگلی جهان را آغازکرد Wed Jun 28 19:12:00 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر آتش مهمان ناخوانده مرکز بازیافت آرادکوه Tue Jul 18 10:41:16 IRDT 2017
خبرگزاری مهر آیا خداوند صامت است؟/ هر آنچه که هست کلام خداست Sun Aug 20 10:53:13 IRDT 2017
پول نیوز جوی پایدار در غالب مناطق کشور (+جدول) Sat Feb 03 08:32:50 IRST 2018
آریا ناپایداری جوی از غرب استان سمنان شدت می گیرد Sat Oct 20 15:24:10 IRST 2018
رجا نیوز واکنش جهرمی به معرفی‌اش به عنوان وزیر ارتباطات Wed Aug 02 16:09:00 IRDT 2017
ساعت24 جزئیات قرارداد فاینانس نامحدود روسی از زبان معاون وزیر اقتصاد Thu Dec 28 14:09:40 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران یکه‌تازی آروین گودرزی در لیگ برتر دوچرخه سواری جاده Sun Aug 20 12:11:41 IRDT 2017
روزنامه ایران سلام ایران Sat Mar 12 06:00:00 IRST 2016
تدبیر تنهاگذاشتن روحانی در انتخابات 96یک اشتباه راهبردی است Sat Nov 26 13:02:19 IRST 2016
آنا تشکل‌های دانشجویی قدرت گفتمان‌سازی و تصمیم‌سازی دارند Fri Jul 13 12:29:43 IRDT 2018
پارسینه پلمب بیمارستان اسلام آبادغرب Tue Nov 21 13:45:52 IRST 2017
واحد مرکزی خبر کاهش 37 درصدی میانگین بارش ها از ابتدای سال زراعی جاری Tue Apr 03 12:48:23 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم مرکزی|موانع پرداخت تسهیلات اشتغالزایی روستایی ‌برطرف می‌شود Mon Apr 23 19:58:35 IRDT 2018
آفتاب ایران پاناما حق دریانوردی کشتی نجات آکواریس را پس گرفت Mon Sep 24 13:01:14 IRST 2018
آریا 60 خودروی ویژه معلولان به ناوگان حمل و نقل اضافه می شود Sat Jul 29 16:05:15 IRDT 2017
خبرگزاری فارس روزی برای پاسداشت مقام و منزلت سربازان خط مقدم نظام سلامت Sun Sep 03 10:43:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران جاده سلامت گردشگری در دامنه بزقوش احداث می شود Mon Feb 27 21:19:20 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم کاریکاتور/ کشف عامل جدید ریزگردها؟! Wed Jun 22 16:46:00 IRDT 2016
فردا لیپی: یوونتوس کنونی بهتر از بارسا است Wed Apr 19 00:40:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی 50 اولیای بی سواد وکم سواد در بستک شناسایی شدند Wed Jul 27 18:52:00 IRDT 2016
انتخاب چهار روش مدیریتی درست و نادرست از زبان مدیر ارشد سابق گوگل و اپل Wed Dec 27 20:00:01 IRST 2017
ورزش 3 قهرمانی یونایتد با درخشش ستاره 35 ساله / در ستایش زلاتان؛ لشکر یک نفره یونایتد Mon Feb 27 05:55:00 IRST 2017
خبرگزاری شبستان تا سینمای ایران هست عزت الله انتظامی هم هست Sun Aug 19 12:19:00 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران حمایت همه جانبه کلینیک مددکاری اجتماعی از مددجویان + فیلم Tue Sep 12 17:17:55 IRDT 2017
تابناک جلداستقلال جوان/شنبه31تیر96 Sat Jul 22 00:43:10 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران نقشه مغز قابلیت ترک سیگار را در افراد سیگاری مشخص می‌کند Tue Dec 05 18:26:06 IRST 2017
واحد مرکزی خبر یأس دشمنان و شادی دوستان ره آورد راهپیمایی امروز + تصاویر Fri Feb 10 14:47:45 IRST 2017
میزان برگزاری نکوداشت سیمین دانشور و رونمایی از سرو سیمین Tue Apr 25 16:15:02 IRDT 2017
جماران 3 طرح عمرانی دردیلم افتتاح و اجرایی شد Tue Aug 28 19:26:43 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران ادعای عجیب یک سایت عربی درباره گران فروشی پرسپولیس Sun Feb 12 12:14:14 IRST 2017
واحد مرکزی خبر جشن ازدواج 40 زوج آیسک سرایان Mon Jul 23 14:13:24 IRDT 2018
فردا عکس: وقتی رامبد جوان پیر می‌شود Sun Mar 05 18:42:03 IRST 2017
اقتصاد آنلاین خودروسازها افزایش 80 درصدی قطعات را نپذیرفته‌اند Thu Sep 20 15:45:18 IRDT 2018
آفتاب آغاز تور اروپایی ترامپ در میان نگرانی‌ها درباره روسیه و ناتو Wed Jul 11 10:08:58 IRDT 2018
سلامت نیوز توانبخشی به کمک اسب Sat Sep 23 11:34:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی داعش سرزمین های زیادی را در عراق و سوریه از دست داده است Sun Jul 10 21:49:00 IRDT 2016
باشگاه خبرنگاران فهرست شوراهای حل اختلاف تهران + آدرس و شماره تماس Thu Nov 02 07:00:14 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم جشن «دختر آفتاب، خواهر مهتاب» برای دختران +‌ تصاویر Tue Jul 25 18:41:00 IRDT 2017
دولت بهار دل‌نوشته‌ خانواده شهید مدافع حرم در سالروز تولدش Mon May 08 13:05:00 IRDT 2017
ورزش 3 ترکیب اصلی بولونیا – اینترمیلان Tue Sep 19 17:50:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران دست نوشته های حسن جوهرچی در اینستاگرام+ اینستاپست Fri Feb 03 14:45:59 IRST 2017
تهران پرس توجه به حوزه بهداشت مناطق مرزی و محروم افزایش یافته است Tue Jul 31 15:55:00 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم تحولات عراق| ادعای رسانه آمریکایی درباره بازگشت داعش/ حکیم: خدمت‌رسانی و مبارزه با فساد، از اولویت‌های دولت آینده است Thu Jul 19 18:17:48 IRDT 2018
جماران اعلام علت بروز حادثه خروج از ریل قطار مسافربری تهران- زنجان Sun Oct 07 13:10:34 IRST 2018
انتخاب مرور دیدگاه‌های امام خمینی(ره) درباره روز جهانی قدس Fri Jun 23 09:33:22 IRDT 2017
جماران جهانگیری: مشتریان جدیدی برای فروش نفت پیدا کردیم Sun Oct 14 15:45:01 IRST 2018
خبر خودرو وزارت کشور به دنبال ماندن افشانی Sat Oct 13 14:28:02 IRST 2018
گرداب 2 تغییر در فرآیند خرید گوشی از روز اول رجیستری Sun Oct 15 15:20:01 IRST 2017
خبرگزاری مهر جشنواره ورزش‌های همگانی و بازی‌های بومی محلی دانشجویان آغاز شد Mon Aug 15 11:09:16 IRDT 2016
خبرگزاری مهر کارگران پرتو دانه خزر بهشهر خواستار پرداخت مطالباتشان شدند Sat Jan 20 13:22:24 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران تماشای خلق حماسه‌ی حضور مردم از سیمای کرمان Fri May 19 13:08:35 IRDT 2017
پایگاه خبری الف نعمتی: مجلس چهارشنبه جلسه علنی ندارد Mon Aug 21 10:43:15 IRDT 2017
صبح تهران تراکنش 10 میلیارد ریالی در هفته نخست برگزاری نمایشگاه قرآن کریم Mon May 28 16:45:36 IRDT 2018
ایلنا ادارات اردبیل باید در بخش سرمایه‌گذاری و اشتغال شایسته با تمام توان تلاش کنند Sun Nov 05 09:35:28 IRST 2017
جام جم آنلاین «ام پی اس» مخدر جدید در ایران Tue Aug 01 15:52:49 IRDT 2017
تابناک عفو بین الملل: حوادث غزه جنایات جنگی است Mon May 14 19:04:15 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا نخستین سربازی سرپوشیده سنندج «فَمیلی لَند» به بهره‌برداری می‌رسد/شهردار: به دنبال جذب بخش خصوصی هستیم Sun Dec 24 13:38:13 IRST 2017
فردا آخرین آمار مصدومان چهارشنبه‌سوری امسال Wed Mar 15 08:22:00 IRST 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین دولت به پشتوانۀ صنایعی همچون فولاد مبارکه از واردات جلوگیری کند Sun Sep 17 13:09:19 IRDT 2017
ایران آنلاین حذف پیام‌رسان سروش از اپ استور به بهانه تحریم ایران Mon Apr 09 12:05:54 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران رئیس مرکز نظام ایمنی هسته‌ای: برجام نعمتی برای نظام جمهوری اسلامی ایران است Sun Mar 05 00:21:55 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا زندگی عشایری استان اردبیل ظرفیتی برای صنعت توریسم Sat May 06 21:24:33 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی عوامل خسارت زا در 23 میلیون هکتار از زمین های کشاورزی کشور مدیریت شد Wed Feb 22 23:50:00 IRST 2017
آفتاب ادامه پیروزی‌های بایرن مونیخ در بوندسلیگا Thu Dec 14 01:08:02 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران تجربه‌ای تلخ در ذهن استعمارگران + فیلم Sun May 14 20:29:08 IRDT 2017
جام نیوز آمار شگفت‌انگیز الاهلی در رویارویی با نمایندگان ایران/ کمترین برد آسیایی برای پرسپولیس Fri Aug 18 16:12:50 IRDT 2017
فرارو فروش حشره برگر در سوئیس آغاز می‌شود Tue Aug 15 16:40:44 IRDT 2017
صنعت بیمه توقف سرمایه گذاری در صنعت برق Wed Jul 18 10:18:28 IRDT 2018
روزنو کاهش نسبی قیمت طلا و سکه در بازار /بیت کوین عقب نشینی کرد Wed Dec 20 14:47:22 IRST 2017
تابناک سرپرست دانشگاه یاسوج منصوب شد Sun Feb 18 11:08:52 IRST 2018
اعتبار نیوز قیمت سکه و طلا در صبح 4 آبان 96 Thu Oct 26 11:10:00 IRST 2017
صبح تهران افزایش ازدواج زنان ایرانی با مردان غیر ایرانی هستیم Wed Jul 19 14:19:00 IRDT 2017
افکارخبر بیانیه رسمی تراکتورسازی در واکنش به اعتراض بازیکنانش Sat May 06 15:05:35 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن مؤسسه کوثرالنبی(س) دوره حفظ قرآن به روش جدید برگزار کرد Wed Sep 20 12:20:17 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن از ترجمه خطبه عاشورا در جوانی تا جزوه‌‌هایی که کتاب سال شد Sun Apr 09 10:00:59 IRDT 2017
نامه نیوز اظهارات تعجب برانگیز آمریکا در رابطه با دادگاه لاهه Tue Aug 28 14:19:04 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم طرح های توسعه ای بیمارستان ساسان افتتاح شد Tue Aug 28 16:23:02 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر بررسی مسائل ومشکلات شهرستان ابرکوه در سفر استاندار Sat Jan 13 10:51:42 IRST 2018
خبرگزاری فارس تفکر سلفی ریشه افراط گرایی و بحران در منطقه غرب آسیاست Tue Jul 04 16:50:00 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر 126 فقره جواز تاییدیه ایمنی آسانسور Wed Jun 06 15:19:29 IRDT 2018
افکارخبر روایت تنهایی لیلا حاتمی و حامد بهداد/آخر هفته با تلویزیون Wed Nov 15 16:13:29 IRST 2017
اتاق خبر24 استخدام کارشناس فروش در شرکت صنایع غذایی بابل آب در تهران Tue Aug 21 07:03:00 IRDT 2018
پارسینه نظارت هیاتی متشکل از قوه قضائیه و مجلس بر قرارداد توتال Wed Jul 12 10:17:33 IRDT 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین توصیه عباس جدیدی به خواننده زیرزمینی و بغض امیر تتلو! Wed Mar 15 11:55:00 IRST 2017
پایگاه خبری الف پاسخ منفی جباری به علی کریمی Thu Jun 29 16:00:28 IRDT 2017
برنا جلسه 4 ساعت شفر با مدیر عامل استقلال Sat Oct 28 19:17:13 IRST 2017
خبرگزاری مهر شب خاطره مبشر صبح در جماران برگزار می شود Sat Feb 03 16:15:44 IRST 2018
ساعت24 دیدار نمایندگان تهران در مجلس با سید حسن خمینی Thu Feb 09 08:16:00 IRST 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین توافق تاریخی یونان و مقدونیه بر سر نامگذاری جدید مقدونیه Wed Jun 13 14:26:38 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی نامه اراک: انگشت اتهام به سمت کشاورزی سنتی Sun May 27 10:55:00 IRDT 2018
اقتصاد آنلاین محور کندوان بعدازظهر امروز یک‌طرفه می‌شود Thu Feb 08 09:36:32 IRST 2018
آفتاب ایران تدوین برنامه سوم شهر تهران با مشارکت نخبگان شهر کلید خورد Sun Nov 26 16:02:05 IRST 2017
بولتن نیوز 10 هافبک برای 4 پست؛ جنگ جهانی ترکیب Sun Jul 30 14:55:50 IRDT 2017
شفاف داستان تهران دودی و تعطیلی های بی ثمر! Tue Dec 19 10:31:21 IRST 2017
شبکه خبر بلایی که ترامپ سرآمریکا می آورد Sat May 05 18:49:08 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا رقاصی و بی بندوباری به اسم فرهنگ اصیل ایرانی در "درکه"با تبلیغ BBC Mon Jul 31 11:32:05 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر همایش دانشجویان زائر پیاده امام رضا(ع) Sun Nov 12 12:41:41 IRST 2017