بی باک نیوز - Sat Apr 01 15:18:01 IRDT 2017 نمایش خبر

کم محلی هواداران استقلال به بازیکن نیم فصل اول تیمشان!

 سرویس ورزش پایگاه خبری تحلیلی بی‌باک؛ بخش مهمترین عناوین:



هواداران تیم فوتبال استقلال در حالی اسماعیل شریفات را مورد تشویق قرار دادند که هیچ توجهی به بختیار رحمانی نداشتند. 

 

به گزارش خبرنگار بی‌باک، تیم فوتبال استقلال تهران از ساعت 18.50 در هفته بیست و پنجم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی به مصاف فولاد خوزستان رفت. حاشیه های این دیدار را در زیر می خوانید: 
 

* کاروان فولاد در بدو حضور در ورزشگاه آزادی در زمین چمن حاضر شدند تا شرایط بازی را بررسی کنند و عکس سلفی نیز گرفتند. 
 

* هنگامی که فولادی ها برای گرم کردن به زمین آمدند اسماعیل شریفات به شدت توسط هواداران استقلال تشویق شد؛ بختیار رحمانی هم که در ترکیب فولاد حضور دارد مورد بی محلی قرار گرفت و حتی در مواردی به وی توهین هم شد. 
 

* یکی از نکات قابل توجه این بود که یکی از همراهان تیم فوتبال فولاد هنگام گرم کردن نیز با حضور در زمین وسط تمرین بازیکنان با آنها عکس یادگاری گرفت. 
 

* ترکیب تیم فوتبال فولاد خوزستان برای بازی با استقلال به شرح زیر است؛ احسان مرادیان، محمد اهل شاخه، سروش سعیدی، بختیار رحمانی، سینا مرادی، ماتیاس چاگو، بهرام رشیدفرخی، احمد عبدالله زاده، ایوب والی، اسماعیل شریفات و ساسان انصاری 
 

* بختیار رحمانی با تعدادی از اعضای تدارکات تیم فوتبال استقلال در هنگام ورود به زمین خوش و بش کرد. 
 

* هواداران استقلال هنگامی که متوجه شدند پرسپولیس از صنعت نفت آبادان عقب افتاده به این موضوع واکنش نشان دادند و شعارهایی را علیه پرسپولیس سر دادند.
بی باک نیوز کلاف سردرگم انتخاب سرمربی تیم ملی والیبال Tue Jan 31 11:39:01 IRST 2017
بی باک نیوز جریمه عجیب برای عبور از چراغ قرمز Sun Jul 23 02:03:01 IRDT 2017
بی باک نیوز نقشه روباه پیر برای تنگه هرمز و تهدید ایران Tue Feb 28 07:05:36 IRST 2017
بی باک نیوز لباس عاشورایی، مقدمه‌ای بر نمایش معرفت حسینی است Fri Sep 22 09:39:01 IRST 2017
بی باک نیوز رفتار وحشیانه پلیس آمریکا با مسافر هواپیما Wed Apr 12 05:51:05 IRDT 2017
بی باک نیوز مونتاژ موتور 12 سیلندر فراری Sun Apr 02 12:58:02 IRDT 2017
بی باک نیوز با مصرف ویتامین B قلب خود را از خطرات آلودگی هوا حفظ نمایید Tue Apr 18 06:54:01 IRDT 2017
بی باک نیوز کمیته ملی المپیک از شهدای ورزشکار تجلیل کرد Mon Feb 13 09:37:02 IRST 2017
بی باک نیوز خبر خوب برای تنبل ها؛ قرص ورزش بخورید! Tue May 02 17:53:02 IRDT 2017
بی باک نیوز شاخص بورس 281 واحد دیگر رشد کرد Tue Sep 05 11:29:01 IRDT 2017
بی باک نیوز پرسپولیس ساعت تمرین تیم ملی فوتبال قطر را تغییر داد! Tue Mar 14 05:11:01 IRST 2017
بی باک نیوز ارتباط بیماری قلبی و نگرش منفی افراد Thu Feb 23 05:10:11 IRST 2017
بی باک نیوز رکورد جدید آلفا رومئو استلویو کوادریفولیو Fri Sep 29 17:41:01 IRST 2017
بی باک نیوز آموزش انجام صحیح چند حرکت بدنسازی Sat Mar 18 19:17:02 IRST 2017
بی باک نیوز تصاویر/ پیش‎روی نیروهای عراقی در موصل Tue Jan 24 13:22:06 IRST 2017
بی باک نیوز محدودیت ترافیکی در محورهای منتهی به شمال Thu May 18 11:44:02 IRDT 2017
بی باک نیوز هوای پایتخت قابل تنفس شد Mon Jan 30 20:06:01 IRST 2017
بی باک نیوز عرضه 80 هزار نسخه از کتاب‌های تقریظی رهبر معظم انقلاب در نمایشگاه Wed May 03 05:14:02 IRDT 2017
بی باک نیوز از این 10 نرم‌افزار vpn هرگز استفاده نکنید Thu Jan 26 19:41:01 IRST 2017
بی باک نیوز صحبتهای خودمونی مایکل لی اندر Wed Sep 27 17:42:01 IRST 2017
بی باک نیوز مصر پس از 28 سال به جام جهانی صعود کرد. Mon Oct 09 07:31:02 IRST 2017
بی باک نیوز اخبار گوشی - 7 گوشی برتر با قابلیت 4G Tue Aug 29 12:34:01 IRDT 2017
بی باک نیوز مسکن اجتماعی، رایگان نشد/ هزینه زمین و ساخت اخذ می‌شود Mon Oct 02 10:39:03 IRST 2017
بی باک نیوز تکنولوژی جدید هیوندای سانتافه 2017 Thu Mar 23 16:09:03 IRDT 2017
بی باک نیوز 6 چیز در مورد دوقلوهای تازه متولد شده Sat Mar 25 02:37:01 IRDT 2017
بی باک نیوز منوچهر صبوری، مترجم آثار جامعه شناسی درگذشت Wed Oct 18 08:51:01 IRST 2017
بی باک نیوز هلاکت 6 نظامی آمریکایی در افغانستان Tue Apr 18 07:40:02 IRDT 2017
بی باک نیوز افشاگری‌هایی درباره بازار برنج/ناکامی حجتی به سود چه کسانی بود؟ Fri Aug 11 01:42:02 IRDT 2017
بی باک نیوز نورافکن به کره‌جنوبی می‌رود؟ Fri May 05 12:17:01 IRDT 2017
بی باک نیوز 12 راز برای زوج های جوان جهت ارگاسم بهتر Thu Feb 16 19:26:01 IRST 2017
بی باک نیوز باید تعهد سیاسی برای رفع مشکلات داشته باشیم Thu Jul 06 09:17:01 IRDT 2017
بی باک نیوز موافقت مجلس با تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت ملی صنایع مس ایران Sun Feb 12 07:55:01 IRST 2017
بی باک نیوز نخستین همایش تاریخی فرهنگی جنوب ایران آذرماه امسال برگزار می‌شود Mon Jul 24 11:31:01 IRDT 2017
بی باک نیوز آب‌ هم گران شد +سند Sat Apr 15 06:16:02 IRDT 2017
بی باک نیوز درگیری نیروهای امنیتی افغانستان با تروریستها در کابل Wed Mar 08 13:12:02 IRST 2017
بی باک نیوز مصرف این معجون در وعده صبحانه سبب کاهش وزن می شود Fri Mar 17 00:24:02 IRST 2017
بی باک نیوز صعود تاریخی ایران به جمع 8 تیم برتر جام جهانی نوجوانان Tue Oct 17 14:29:02 IRST 2017
بی باک نیوز سرپرست اداره کل محیط زیست فارس معرفی شد Tue Apr 04 09:42:01 IRDT 2017
بی باک نیوز مخملپاش-جیرپاش-تولیددستگاه09127692842 Fri Aug 25 20:29:01 IRDT 2017
بی باک نیوز طرح مفهومی جدید از گوشی سونی اکسپریا با حاشیه نازک Sun Jul 02 15:43:01 IRDT 2017
بی باک نیوز آخرین وضعیت کیفیت بنزین در تهران/ گوگرد در بنزین تهران بالا بود Mon Oct 09 07:09:01 IRST 2017
بی باک نیوز نرخ تورم امسال 6.8 درصد و نقطه به نقطه اسفند 8 درصد اعلام شد Mon Mar 20 08:34:01 IRST 2017
بی باک نیوز انتشار یک قطعه عاشقانه برای خانواده نجیب ایرانی Sat Mar 18 13:03:02 IRST 2017
بی باک نیوز قیمت طلا هفته آینده تحت تاثیر ترامپ، افت سهام و نااطمینانی با افزایش بیشتری روبرو می شود Sat Feb 18 08:24:01 IRST 2017
بی باک نیوز دستکش های هوشمند واقعیت مجازی Sun Jan 22 18:16:03 IRST 2017
بی باک نیوز نویسنده باید فقط مثل خودش باشد/ رجعت مبارک ادبیات به تاریخ Mon May 01 03:13:02 IRDT 2017
بی باک نیوز چطور میتوان شکست را شکست داد؟ Sun Mar 19 10:42:01 IRST 2017
بی باک نیوز زیباترین فرم خنجر تهاجمی توسط گرند مستر دهگودی Tue Jan 24 14:47:01 IRST 2017
بی باک نیوز هر دوره نیازمند واسطه فیض و رابطه میان واجب و ممکن هست Sun Oct 15 09:40:01 IRST 2017
بی باک نیوز خاموشی شمارنده دیجیتال بدهی آمریکا در منهتن پس از رسیدن به 20 تریلیون دلار Wed Sep 13 08:28:01 IRDT 2017
بی باک نیوز مسابقات مین یاب ایران اپن (قسمت دوم) Sat Aug 26 20:59:01 IRDT 2017
بی باک نیوز همایش صادرکنندگان تجهیزات خدمات فنی و مهندسی صنعت آب و برق Sun Apr 23 09:44:02 IRDT 2017
بی باک نیوز تاخیر یک ساعته کارمندان تهرانی تا 15 مهر مجاز تلقی شود Mon Sep 18 11:03:01 IRDT 2017
بی باک نیوز سکه در مرز یک میلیون و 200 هزار تومان مقاومت کرد Wed Mar 01 07:16:01 IRST 2017
بی باک نیوز علت غیبت رییس جمهور در مراسم روز صنعت و معدن Sat Jul 08 07:06:01 IRDT 2017
بی باک نیوز احتمال افت قیمت طلا تا 1280 دلار وجود دارد Fri Sep 22 07:22:01 IRST 2017
بی باک نیوز گرانی 3000 تا 4000 تومانی قیمت سکه/نوسانات جزیی نرخ ارز Mon Aug 28 14:11:01 IRDT 2017
بی باک نیوز بازیه پیش از بازی (نیمار) Sat Sep 02 12:23:01 IRDT 2017
بی باک نیوز راه اندازی سامانه ثبت حقوق و دستمزد مدیران Tue Aug 22 08:18:01 IRDT 2017
بی باک نیوز انفجار واحد مسکونی در تهرانپارس بر اثر نشت گاز شهری Tue Aug 15 23:46:01 IRDT 2017
بی باک نیوز معاون پارلمانی رئیس‌جمهور: نشست مشترک دولت و مجلس سه شنبه هفته آینده برگزار می شود Mon May 29 19:49:04 IRDT 2017
بی باک نیوز درمان طبیعی ریزش مو با موم عسل Fri Mar 24 08:32:01 IRDT 2017
بی باک نیوز فقط 300 باب از 10 هزار فروشگاه اینترنتی کشور مجوز دارند Mon Mar 06 22:30:02 IRST 2017
بی باک نیوز تیم پرافتخار داوری به ایران بازگشت Tue Jul 04 06:40:02 IRDT 2017
بی باک نیوز چند کلام درشت نثار ترامپ فرمایید تا سرجایش بنشیند Mon Jan 30 06:03:32 IRST 2017
بی باک نیوز رو کم کنی علی کریمی از رونالدو اگه نبینی از دستت رفت Sun Sep 10 18:08:01 IRDT 2017
بی باک نیوز پرینت سه بعدی و قلب پرینت شده ی جالب Thu Aug 03 06:20:01 IRDT 2017
بی باک نیوز دغدغه ما در بحث فضای مجازی هنجارشکنی و شیوع مطالب نادرست است Tue Oct 10 11:24:02 IRST 2017
بی باک نیوز پذیرش کامیون ایرانی در مرز ترکمنستان افزایش یابد Tue Aug 15 08:16:01 IRDT 2017
بی باک نیوز لحظاتی تماشایی در فوتبال زنان Sun Apr 16 20:14:01 IRDT 2017
بی باک نیوز شورشیان سودان 130 اسیر دولتی را آزاد کردند Sat Mar 04 16:14:02 IRST 2017
بی باک نیوز همسران نظامیان فرانسوی دست به تظاهرات زدند Mon Aug 28 05:38:01 IRDT 2017
بی باک نیوز پرواز با جنگنده جنگ جهانی دوم P51 Mon Apr 24 04:37:04 IRDT 2017
بی باک نیوز تکواندو - سجاد مردانی م کیریچنکو روسیه Thu May 04 01:53:01 IRDT 2017
بی باک نیوز ذرت تراریخته میلیون‌ها زنبور عسل را در کانادا نابود کرد Tue Sep 12 09:08:01 IRDT 2017
بی باک نیوز شباهت خیره کننده نتایج استقلال و الاهلی در دو لیگ مختلف Tue Apr 25 09:26:02 IRDT 2017
بی باک نیوز سرنگونی «قذافی» برای لیبی فاجعه‌بار بود Fri Aug 25 13:28:01 IRDT 2017
بی باک نیوز پرتاب اوت های جالب دنیای فوتبال Tue Mar 21 15:30:01 IRST 2017
بی باک نیوز آخرین مهلت دریافت آثار نهمین جشنواره بین المللی فارابی اعلام شد Sun May 14 10:22:01 IRDT 2017
بی باک نیوز دیپلمات کره شمالی را بازداشت می کنیم Sat Feb 25 08:28:17 IRST 2017
بی باک نیوز پارلمان اسکاتلند به برگزاری همه پرسی جدایی از بریتانیا رأی داد Tue Mar 28 19:38:01 IRDT 2017
بی باک نیوز پورشه هفت‌رنگ در تهران + عکس Mon May 01 23:22:01 IRDT 2017
بی باک نیوز 100 هزار واحد صنفی تولیدی از تسهیلات حمایتی دولت بهره‌مند می‌شوند Sat Dec 31 08:33:01 IRST 2016
بی باک نیوز لبخند شهروندان کره شمالی‎ Thu Feb 23 19:40:16 IRST 2017
بی باک نیوز مسابقات دوومیدانی بانوان کشور در شیراز Wed Apr 12 06:45:04 IRDT 2017
بی باک نیوز ناگفته‌های فاجعه خان‌شیخون به روایت تحلیلگر ارشد لبنان Sat Apr 29 23:42:01 IRDT 2017
بی باک نیوز مرکَب دل Fri Apr 07 14:29:01 IRDT 2017
بی باک نیوز فیلم - گفتگو با یک دختر ایرانی که فضانورد جدید ناسا شد Sun Jul 30 04:26:01 IRDT 2017
بی باک نیوز اجلاس هیأت خدمات مالی اسلامی به ریاست ایران برگزار می‌شود Mon Apr 03 13:48:01 IRDT 2017
بی باک نیوز عرض ادب شاعران آئینی به حضرت حجت/فرموده اند نیمه شعبان بگو حسین Fri May 12 07:20:01 IRDT 2017
بی باک نیوز ترامپ: آمریکا به تنهایی از عهده مقابله با کره شمالی برمی‌آید Sun Apr 02 20:58:01 IRDT 2017
بی باک نیوز دولت‌های قبلی نتواستند برنامه های توسعه‌ای را اجرا کنند Sat Apr 15 14:25:01 IRDT 2017
بی باک نیوز مشاور نخست وزیر ژاپن: آمریکا قوانین سازمان تجارت جهانی را نقض نکند Wed Mar 01 13:09:01 IRST 2017
بی باک نیوز هادی کاظمی در علی‌البدل؛ نقشی که هیچ‌وقت دیده نشد Mon Apr 10 12:21:01 IRDT 2017
بی باک نیوز تربیت موفق یک ربات برای باز کردن قفل گاوصندوق Sun Jul 30 09:27:01 IRDT 2017
بی باک نیوز بررسی حمله شیمیایی سوریه امروز درشورای امنیت به رأی گذاشته می‌شود Wed Apr 12 05:30:01 IRDT 2017
بی باک نیوز سید رضا افتخاری در سمت خود ابقا شد Sat Jul 01 11:16:01 IRDT 2017
بی باک نیوز افزایش مواد مغذی سالاد با افزودن روغن Wed Oct 11 02:25:01 IRST 2017
بی باک نیوز تولید واکسن اچ آی وی در آینده Sun Jan 22 21:44:01 IRST 2017
بی باک نیوز تغییرات باورنکردنی ستارگان دنیای فوتبال Sun Jul 02 18:37:01 IRDT 2017
افکارخبر ماندگاری نمایشگاه عکس «ایران، سلام» در مصلای تهران Mon Nov 06 21:41:48 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران براری طلایی شد، هاشمی برنزی Sat Apr 29 14:33:44 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی بیانات رهبر انقلاب در دیدار مداحان اهل‌بیت (ع) Mon Mar 20 11:54:00 IRST 2017
تی نیوز زبیدی، ماهینی، شریفی و جعفری باید به استقلال خوزستان باز گردند Sun Jul 09 22:34:05 IRDT 2017
ایلنا شکست نفت برابر پارس جنوبی در دیداری دوستانه Sun Dec 17 15:04:03 IRST 2017
جماران فرماندار ابرکوه: با ارزش ترین سرمایه شیعه بعد از قرآن و نماز، عاشوراست Mon Sep 25 10:02:22 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران قیمت طلاوسکه 1 تیر درکرمان Thu Jun 22 14:51:43 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن توجه جامعه به کتاب و کتابخانه از مظاهر رشد فرهنگی است Wed Sep 20 17:08:49 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر رزمایش نیروهای ویژه کره شمالی Thu Apr 13 08:49:43 IRDT 2017
خبرگزاری مهر اعطا ساختمان شرط راه اندازی هلال احمر درقرچک بهارستان قدس و پردیس Tue Oct 31 18:32:06 IRST 2017
خبرگزاری فارس بوستانی: مرفاوی صاف و سالم است/ برخی مربیان در هفته‌های پایانی از آن کارها می‌کنند! Sat Apr 15 22:02:00 IRDT 2017
نماینده لابی اعضای کابینه با ترامپ برای حذف عراق از ممنوعیت جدید سفر Thu Mar 02 13:36:30 IRST 2017
خبرگزاری فارس ملت باید در مقابل تهدیدات اقتصادی، به اقتصاد مقاومتی عمل کند Wed Apr 12 22:16:00 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران آسمان صاف در غالب مناطق کشور/ افزایش محسوس دما در خوزستان Sun Jul 16 13:52:48 IRDT 2017
عصر خبر سرورهای تلگرام به ایران آمد (+عکس) Tue Aug 01 16:05:02 IRDT 2017
نامه نیوز اسد: مردم سوریه توانستند جنگ تروریستی را ناکام بگذارند Tue Jul 04 17:56:27 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا استقرار 1700 پایگاه جمع آوری زکات فطریه در کردستان/ زکات جمع آوری شده در همان محل جمع آوری هزینه می شود Sat Jun 24 13:54:13 IRDT 2017
بولتن نیوز نتیجه اولیه کنکور 96 تا 15مرداد اعلام می شود Sat Jul 29 13:09:12 IRDT 2017
شفاف راهکار پردرآمد اپل از هدفون های بی سیم Fri Feb 03 14:30:02 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم سنت‌ الهی و نبوی نماز جمعه با پیروزی انقلاب اسلامی احیا شد Fri Jul 28 16:10:52 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم سطح کیفی سینماها و تئاترها ارتقا خواهد یافت Sat Sep 16 12:26:01 IRDT 2017
روزنامه کیهان بازتاب‌ رفتار انسان در زندگی و هستی Mon Sep 11 18:23:39 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران سیدبندی کامل جام جهانی 2018 مشخص شد Thu Nov 16 09:40:45 IRST 2017
اقتصاد آنلاین رونمایی از کیای جدید در فرانکفورت Sat Sep 02 07:51:25 IRDT 2017
خبرگزاری حوزه آداب پسندیده نوروز باستان مورد تأیید اسلام است/ عید حقیقی اصلاح درونی انسان است Sat Mar 18 15:25:00 IRST 2017
عصر ایران خرید عید روحانیون (عکس) Tue Mar 14 11:31:20 IRST 2017
اعتبار نیوز اخاذى 200 میلیونی زن جوان از مرد میانسال Wed Apr 26 14:47:00 IRDT 2017
پارس فوتبال واکنش خادم به دیپلماسی خوبی که در مورد پرسپولیس و طارمی صورت گرفت Tue Dec 19 16:30:34 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا تصاویر هیچ‌کدام از شهدا از سطح شهر جمع‌آوری نشده است/ در قاب‌های خالی شهر تصاویر مفاخر را نصب کردیم Sat Jan 20 16:45:18 IRST 2018
آفتاب ایران نیمی از دانش آموزان کشور به رشته های مهارتی و فنی گسیل می شوند Thu Jul 13 15:20:10 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران 4 کشته و مصدوم در تصادف دانش آموزان در شیراز Wed Apr 19 20:25:40 IRDT 2017
خبرگزاری مهر برخورد خودرو با تیر برق در پیشوا سبب قطع برق یک روستا شد Thu Mar 16 09:17:27 IRST 2017
آفتاب ایران دیدار مرتضی الویری با قالیباف برای رفع ابهام پرداخت های شهرداری Sat Jul 29 21:44:06 IRDT 2017
بورس نیوز بازار برق کم نوسان Mon Apr 17 13:12:08 IRDT 2017
ایلنا اکو و سازمان ملل یادداشت تفاهم همکاری امضا کردند Wed Sep 20 12:59:30 IRDT 2017
پارس نیوز همه رفتند به جز شصتی ها! Wed Jul 26 04:00:00 IRDT 2017
فردا حمله به زندانیان عزادار امام جواد (ع) در بحرین Wed Aug 23 22:10:02 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران دشمن از طریق فضای مجازی، مبانی اعتقادی و اخلاقی کشور را هدف گرفته است/فضای مجازی قتلگاه جوانان و خانواده‌ها شده است Mon Aug 21 16:45:57 IRDT 2017
تدبیر حمله تند جلالی به فدراسیون و پرسپولیس Thu Apr 06 01:40:00 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران تضمین‌نامه وام‌های پلاسکو صادر شد/نامه بانک‌مرکزی به بانک‌ها Sat Sep 16 11:27:40 IRDT 2017
اتاق خبر24 زوج بازیگر سینما در نماییی از یک فیلم Sun Nov 26 01:30:00 IRST 2017
سراج 24 واکنش وزارت خارجه مصر به قطع کمک های آمریکا Thu Aug 24 03:00:00 IRDT 2017
تی نیوز اظهار نظر چند کارگردان درباره «شهرزاد» Sat Jul 15 17:34:14 IRDT 2017
میزان ماده قانونی جرم مشهود Sat Jul 15 16:37:43 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا نیاز 2 میلیارد ریالی انتظامی فریدونکنار برای پیشبرد اهداف Fri Jan 12 18:21:32 IRST 2018
روزنامه شرق پرسپولیس دوبی را می‌خواهد Sat Sep 16 04:30:00 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران حسین کیهانی: به مربی دیگری فکر نمی‌کنم/ فدراسیون کوتاهی نکند Tue Oct 03 10:29:59 IRST 2017
تهران پرس واژگونی وحشتناک سواری در بزرگراه امام علی(ع) Fri Aug 25 09:45:00 IRDT 2017
آفتاب تردد روزانه در هراز تا سه شنبه ممنوع شد Sat Jul 08 10:24:10 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران سایپا از یکی برندهای معتبر در حوزه تولیدات داخلی است Sat Feb 04 13:29:45 IRST 2017
سراج 24 داعش در نزدیکی جولان، اردوگاه آموزشی تأسیس کرد Thu Oct 12 19:00:00 IRST 2017
خبرگزاری مهر تصویب قطعنامه پیشنهادی ایران باعنوان جهان علیه خشونت و افراطی‌گری Thu Dec 21 05:01:11 IRST 2017
تدبیر و امید پرسپولیس امشب به تهران باز می گردد Wed May 31 11:45:54 IRDT 2017
دولت بهار نشست امنیتی دولت ترکیه درباره همه پرسی کردستان عراق Thu Sep 28 13:46:00 IRST 2017
پول نیوز 40 هزار مسکن مهر پردیس آماده افتتاح Wed Jun 28 09:43:01 IRDT 2017
ایلنا نوکمپ برتر از سانتیاگو برنابئو Wed May 24 11:51:46 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران آب های خوزستان بن بست محموله های کالای قاچاق Wed Sep 20 22:53:20 IRDT 2017
برنا اهالی رسانه «شهرزاد» را چگونه دیدند؟ Fri Jun 30 10:32:14 IRDT 2017
پول نیوز ابلاغ دستورالعمل اجرایی شناسایی حساب‌های مطالبه‌ نشده Mon Aug 21 14:51:16 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب در پی درگذشت آقای حاج سیدرضا نیّری Mon Jul 03 13:39:37 IRDT 2017
فردا ابد و 20 سال حبس برای ستاره سابق سرخابی Thu Nov 02 10:55:55 IRST 2017
انتخاب طنین صدای آیت الله هاشمی در حسینیه جماران Sat Nov 11 10:45:46 IRST 2017
خبرگزاری دانشجو حمله یک خودرو به جمعیتی در اسپانیا 12 مجروح برجا گذاشت Mon May 29 03:30:32 IRDT 2017
خبرگزاری مهر هدف مقوله «اشراف» رشد فرماندهان در جهت تحقق انجام ماموریت است Wed Aug 02 13:14:51 IRDT 2017
خانه ملت رعایت نشدن حقوق بازداشتی ها از طریق کمیسیون اصل 90 قابل بررسی است Tue Jan 09 16:19:44 IRST 2018
ورزش 3 سوپرگلهای دیدنی دروازه بانان در تاریخ فوتبال Wed Feb 22 20:00:01 IRST 2017
خانه ملت نظر شورای نگهبان درباره انتخابات ریاست جمهوری 9خرداد اعلام می‌شود Sat May 27 13:39:00 IRDT 2017
افکارخبر برتری صبا قم مقابل سایپا Thu Mar 16 15:02:42 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران ماشین سازی 0 - پدیده 2 Fri Apr 07 17:17:06 IRDT 2017
فردا شناسایی اموال جدید موسسه کاسپین در کرمان Wed Jul 05 14:18:56 IRDT 2017
پول نیوز تاکتیک سکه بازان برای کسب سود از حراج Wed Dec 13 08:12:30 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا شهرستان لنده از نبود امکانات ورزشی رنج می برد/حسرت جوانان مالشیخی در نبود امکانات اولیه ورزشی/مسئولان ورزشی استان تبعیض قائل می شوند Wed Apr 05 11:43:27 IRDT 2017
پایگاه خبری الف واریز حقوق بازنشستگان با احکام جدید/ حداقل حقوق یک میلیون و 150 هزار تومان Mon Apr 24 12:01:55 IRDT 2017
ایسکانیوز انفجار در کره جنوبی Sun Aug 20 14:06:22 IRDT 2017
جام نیوز سرقت‌های سریالی برای جلب رضایت شاکیان +عکس Mon Jul 10 12:40:00 IRDT 2017
فرهنگ نیوز اردوغان: اجازه تشکیل دولت کردی در مرزهای ترکیه را نمی دهیم Thu Apr 13 17:45:00 IRDT 2017
روزنامه دنیای اقتصاد روبات تسلا زمان شارژ خودرو را کم می‌کند Fri Sep 22 08:28:55 IRST 2017
آریا هند از طریق ایران به روسیه محموله های کانتینری صادر می کند Wed Dec 06 11:25:46 IRST 2017
پایگاه خبری الف حذف پایان‌نامه کارشناسی ارشد و اما و اگرهای تخصصی کارشناسان Mon May 29 10:55:30 IRDT 2017
روزنامه دنیای اقتصاد برخورد موشک به منطقه دیپلماتیک در کابل Mon Jan 15 20:50:22 IRST 2018
سیتنا سیم‌کارت‌های شاتل موبایل با پیش‌شماره 0998 وارد بازار شد Sat Sep 02 12:59:17 IRDT 2017
ایستا نیوز برقراری روابط بانک توسعه صادرات با 119 بانک خارجی Tue Mar 14 15:57:32 IRST 2017
برنا شخصیت وجودی حضرت امام (ره) برای نسل جوان باید تبیین شود Tue May 09 12:16:20 IRDT 2017
ایلنا بنگلادش تنها راه‌حل بحران مسلمانان روهینگیا/ شاهد عملیات‌های تلافی‌جویانه «القاعده» در میانمار خواهیم بود Mon Sep 04 08:17:46 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا آقای روحانی! نزدیکترین فرد شما دارد فساد می‌کند/پرونده فساد به وفور در دولت تولید می‌شود Fri May 12 20:25:41 IRDT 2017
العالم مجسمه رونالدو در زادگاهش، سوژه جدید شبکه های اجتماعی Thu Mar 30 12:14:36 IRDT 2017
پارسینه پاکستان: 50 نیروی امنیتی افغان را کشتیم Sun May 07 20:15:12 IRDT 2017
آرا نیوز آغاز پلمپ صرافی های غیرمجاز/ کرکره 5صرافی پایین آمد Thu Jan 18 12:44:51 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم مازندرانی‌ها چاق ترین مردمان کشور هستند Mon Feb 27 20:02:08 IRST 2017
خبرگزاری مهر 2 اثر تاریخی آران و بیدگل برای ثبت در آثار ملی مستندنگاری می شود Thu Aug 03 12:54:45 IRDT 2017
آفتاب اردوغان از همه‌پرسی دوم برای عضویت ترکیه در اتحادیه اروپا خبر داد Sun Mar 26 10:52:47 IRDT 2017
جام نیوز واکنش کدخدایی به شایعات درباره سلامتی آیت‌الله جنتی Sun Apr 02 19:43:19 IRDT 2017
خبرگزاری مهر دشمن برای آموزش و پرورش نقشه دارد/ لزوم توجه به فرهنگیان Thu Feb 09 10:55:10 IRST 2017
پول نیوز نیمار، بهترین بازیکن دیدار بارسلونا و یوونتوس (عکس) Sun Jul 23 14:11:56 IRDT 2017
عصر ایران چرا سلولیت در بخش‌های خاصی از بدن شکل می‌گیرد؟ Tue Feb 07 08:05:22 IRST 2017
واحد مرکزی خبر نجات جان 6 بیمار با عمل اهداء عضو در مشهد Wed Aug 16 18:26:52 IRDT 2017
برنا درمان رایگان بیماری هپاتیت C در استان Mon May 08 13:08:41 IRDT 2017
برنا تکیه همسر «نواز شریف» بر کرسی او Mon Sep 18 09:01:51 IRDT 2017
روزنو چرا احمدی نژاد به فکر استفاده از شبکه های اجتماعی افتاده است؟/حاکمیت خواستار تداوم کار روحانی در دوره دوم ریاست جمهوری است Sun Mar 12 14:46:13 IRST 2017
ایران آنلاین حریف پرسپولیس امشب به میدان می‌رود Sat May 13 10:55:06 IRDT 2017