آفتاب - Fri Mar 31 15:47:02 IRDT 2017 نمایش خبر

مصاحبه جدید کی روش که شاید پرسپولیسی ها را دلخور کند!

کارلوس کی‌روش در بخشی از مصاحبه‌اش با مجله معروف فور فور تو در تعریف هواداران قرمز و آبی اصطلاحی جامعه شناسانه به کار برده است.

آفتاب‌‌نیوز : 

 انتشار مصاحبه جدید کارلوس کی روش با مجله فور فور تو ، کلی نکات جالب دارد. او بعد از 5 سال برای اولین بار درباره تیم های قرمز و آبی تهران ، این قدر واکاوی شده سخن گفته. معمولا او همیشه سعی داشت از تعابیر باشگاهی و ورود به آن پرهیز کند اما این بار جمله ای گفته که نگاهی جامعه شناسانه به ترکیب طرفداران قرمز و آبی است. کارلوس تقریبا همان حرفی را زده که همیشه به نوعی وجود داشته اما این بار رسمی و از سوی یک مقام ارشد فوتبالی در ایران گفته شده که ایرانی هم نیست. او گفته است:«The first is that while Persepolis may have traditionally represented the working-class of Tehran, with the middle-classesgetting behind Esteghlal. »


 



  


 



 جمله ای که ترجمه اش می شود:«پرسپولیس نماینده طبقه کارگر تهران و استقلال نماینده قشر متوسط است .» اینکه پرسپولیسی ها از سوی طبقه کارگر حمایت شوند و طرفداران شان بیشتر باشند ، برای آنها که ادعا دارند پر طرفدار ترین تیم ایران و البته با کلاس ترین و تحصیلکرده ترین طرفداران را دارند ، در تقابل با استقلالی ها که از سوی کی روش طبقه متوسط یا جامعه کارمندی لقب گرفته اند ، بی شک در کری های استقلال و پرسپولیسی هواداران دو تیم حسابی اثر خواهد داشت!
آفتاب روحانی اینطوری قالیباف را کیش و مات کرد! Mon May 15 21:01:47 IRDT 2017
آفتاب مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان خبر داد: Tue Mar 28 12:31:46 IRDT 2017
آفتاب جزییات مراسم تشییع و ترحیم پیشکسوت دوبله Wed Aug 15 18:22:59 IRDT 2018
آفتاب تهران، شهری که هنوز نفس می‌کشد/روایت تصویری از زیبایی‌ها و زشتی‌های پایتخت Fri Mar 31 09:46:19 IRDT 2017
آفتاب "وتل" قهرمان مسابقات گرند پری موناکو شد Sun May 28 18:49:04 IRDT 2017
آفتاب قیمت مصوب برنج‌ ایرانی در بازار Wed Apr 19 11:52:45 IRDT 2017
آفتاب کاهش قیمت سکه و ارز | دلار چند فروخته شد؟+جدول Wed Nov 14 18:02:47 IRST 2018
آفتاب مرفاوی: با تمام وجود برای بقا بازی می‌کنیم Thu May 04 09:45:01 IRDT 2017
آفتاب افزودن قابلیت پخش خودکار ویدیو در صفحه خانه یوتیوب Fri Apr 13 04:40:01 IRDT 2018
آفتاب عکس/ دیدار جابری‌انصاری با وزیر خارجه عراق Sun Jul 23 02:17:17 IRDT 2017
آفتاب برانکو: می‌توانستیم کار صعود را تمام کنیم Tue May 23 22:10:56 IRDT 2017
آفتاب کاهش ساعت اداری امروز در 13 شهر خوزستان Wed Jun 28 11:49:35 IRDT 2017
آفتاب کوکائین؛ قاتل آمریکایی‌ها Thu Oct 25 10:10:02 IRST 2018
آفتاب تصویری جالب از دو بازیگر سینما؛ ترانه علیدوستی یک مرد را می‌بوسد؟ Sat Dec 16 09:48:39 IRST 2017
آفتاب اسب سواری خانم بازیگر در خیابان! /عکس Mon Feb 19 08:53:32 IRST 2018
آفتاب AFC برآورد کرد: 150 میلیون دلار ارزش حق‌پخش فوتبال ایران Mon Dec 31 04:06:01 IRST 2018
آفتاب آخرین قیمت طلا، دلار، سکه و ارز Mon Jun 11 13:20:39 IRDT 2018
آفتاب درمان خروپف و همه آنچه در موردش لازم است بدانید Wed Aug 23 08:04:46 IRDT 2017
آفتاب اختراع عجیب آلمانی‌ها برای ردیابی هواپیمای دشمن!/عکس Wed Apr 04 08:22:14 IRDT 2018
آفتاب کمای کودک گلستانی با خطای پزشکی Tue Jan 30 18:57:26 IRST 2018
آفتاب تلگرام از دسترس خارج شد Sun Jul 29 17:43:25 IRDT 2018
آفتاب کانادا، در واکنش به فرمان ترامپ: از پناهجویان استقبال می‌کنیم/ هیچ کسی نباید براساس ملیت یا قومیت محروم شود Sun Jan 29 11:02:14 IRST 2017
آفتاب گفت‌وگوی ملی یعنی چه؟ Mon Feb 05 11:25:31 IRST 2018
آفتاب 60 گروه بزرگ صنعتی در آمریکا علناً وارد جنگ با ترامپ شدند Thu Sep 13 14:47:08 IRDT 2018
آفتاب تصاویری باورنکردنی از مرد خرس نما+عکس Tue Jul 31 08:53:06 IRDT 2018
آفتاب کمیته امداد مسکن مقاوم برای مددجویان زلزله‌زده می‌سازد Mon Nov 20 00:17:26 IRST 2017
آفتاب دژپسند گزینه نهایی وزارت اقتصاد +عکس Sat Oct 20 21:10:59 IRST 2018
آفتاب در زمان طلاق، اجرت‌المثل در کنار مهریه بهترین تامین‌کننده حقوق اقتصادی زن است Wed Mar 22 18:51:26 IRDT 2017
آفتاب تصاویر| یک روز کاری نمایندگان مردم Tue Nov 27 14:58:19 IRST 2018
آفتاب شهردارتهران: ماجرای شنود کثیف‌ترین اتهامی بود که شنیدم،شکایت می‌کنم|برای ماندن تلاش نمی‌کنم Wed Oct 17 12:58:54 IRST 2018
آفتاب قمار ترامپ درباره «برجام» فاجعه به‌ بار می‌آورد/امکان توافق هسته‌ای بهتر ناممکن است/لغو برجام یعنی جنگی بزرگ Thu Sep 28 15:48:12 IRST 2017
آفتاب حضور میک در تمرین استقلال Tue Oct 31 00:02:56 IRST 2017
آفتاب شمارش معکوس تا لمس خورشید Mon Aug 06 06:10:01 IRDT 2018
آفتاب زیباترین اسب جهان +عکس Sun Aug 27 13:27:30 IRDT 2017
آفتاب جزییات تخلفات شهرداری در دوران قالیباف؛ واگذاری 670 ملک نجومی و استرداد 60 مورد/ بی‌خبری از عیسی‌شریفی Sat Apr 21 11:11:15 IRDT 2018
آفتاب ابراز امیدواری نوبخت برای تسریع در حل مشکلات کامیون‌داران Thu Jul 05 15:33:45 IRDT 2018
آفتاب آستارا برای دومین بار لرزید Tue Aug 28 19:35:00 IRDT 2018
آفتاب «مریم میرزاخانی»، نابغه ایرانی چشم از جهان فروبست Sat Jul 15 13:26:18 IRDT 2017
آفتاب واگذاری شهرداری 22 ناحیه تهران به زنان؛ بزودی/ انتقاد از برخی پیمانکاران Mon Sep 17 00:26:20 IRDT 2018
آفتاب افزایش وزن 60 درصد جمعیت ایران/ سرطان روده قابل درمان است Fri May 11 16:36:15 IRDT 2018
آفتاب تیپ آرام جعفری در تبلیغ استایل حجاب/عکس Sun Aug 20 14:58:47 IRDT 2017
آفتاب ابوبکر بغدادی دستگیر شد Mon Dec 18 16:06:01 IRST 2017
آفتاب توفان شن در سیستان و بلوچستان 78 نفر را روانه بیمارستان کرد Sun Apr 01 19:08:23 IRDT 2018
آفتاب لباس اشرافی دوران ساسانی/عکس Sat Jan 06 05:41:01 IRST 2018
آفتاب تفاهم‌های ایران با کره جنوبی و تایوان Thu Jun 21 16:12:39 IRDT 2018
آفتاب راز کثیف تصادفات میلیونی 12 مرد شوم /بیمه ها سرکیسه می شدند + عکس Mon Nov 13 07:40:29 IRST 2017
آفتاب روند افزایشی ایدز جنسی / شناسایی بیش از 24 هزار مبتلا به ایدز در کشور Thu Oct 25 01:16:01 IRST 2018
آفتاب جهانگیری: دولت اجازه نمی‎دهد زندگی میلیون‌ها ایرانی توسط عده‌ای سودجو آسیب ببیند Mon Apr 16 14:46:11 IRDT 2018
آفتاب تولید نفت ایران افزایش یافت Fri Aug 11 10:50:49 IRDT 2017
آفتاب عکس/ کشف خودروی بمب‌گذاری شده در نجف‌آباد Mon Sep 18 11:25:21 IRDT 2017
آفتاب هوای تهران امروز پاک است Thu May 17 12:19:40 IRDT 2018
آفتاب قیمت محصولات لبنی رسما بالا رفت Sat Jul 28 11:23:48 IRDT 2018
آفتاب لطفا از گفتن این کلمات به همسرتان به شدت پرهیز کنید Fri Jan 27 12:57:36 IRST 2017
آفتاب اسکورت پوتین در آسمان سوریه +عکس Mon Dec 11 16:59:40 IRST 2017
آفتاب لغو فروش «اسکانیا» در ایران با آغاز تحریم‌های آمریکا Sat Aug 04 15:46:39 IRDT 2018
آفتاب ترامپ: قیمت نفت باید باز هم پایین‌تر بیاید/ از عربستان متشکرم Mon Nov 12 23:49:21 IRST 2018
آفتاب برنامه زمان‌بندی خاموشی‌های امروز در پایتخت Mon Jul 30 11:57:20 IRDT 2018
آفتاب رحمتی جا را برای حسینی باز کرد ؛ اشتباه عجیب رحمتی او را به نیمکت تبعید می کند؟! Tue Aug 28 08:01:38 IRDT 2018
آفتاب دعوت معاون مطبوعاتی از مدیران رسانه‌ها برای شرکت در انتخابات هیات نظارت Thu Nov 15 02:30:01 IRST 2018
آفتاب عکس/ خودروی تشریفاتی مقامات دوکره در پیونگ یانگ Tue Sep 18 11:50:12 IRDT 2018
آفتاب اولین زن در معاونت شریعتمداری منصوب شد Wed Nov 22 14:25:40 IRST 2017
آفتاب آخرین قیمت سکه و طلا امروز 4 شهریور + جدول Sun Aug 26 10:50:04 IRDT 2018
آفتاب توقیف تندر 90 حامل 271 کیلوگرم حشیش Tue Apr 03 19:38:27 IRDT 2018
آفتاب بازتاب سه تصمیم مهم شریعتمداری در وزارت کار Tue Nov 20 09:32:01 IRST 2018
آفتاب جریمه 100 هزار تومانی برای خودروهایی که مقررات حمل بار را رعایت نمی‌کنند Sun Feb 26 19:23:17 IRST 2017
آفتاب واکنش ایران به ادعاهای رئیس اداره اطلاعات ملی آمریکا Thu Feb 15 17:10:41 IRST 2018
آفتاب واکنش تهران به اظهارات ستیزه جویانه جانشین ولیعهدعربستان علیه ایران Wed May 03 22:45:38 IRDT 2017
آفتاب انسداد چالوس در پی بارش برف Thu Jan 03 17:38:48 IRST 2019
آفتاب مخالفت چین با تحریم‌های آمریکا علیه روسیه، ایران و کره‌شمالی Fri Aug 04 14:25:32 IRDT 2017
آفتاب سقف دریافتی همه حقوق‌بگیران از جمله مدیران 12میلیون و 600 هزارتومان تعیین شد Sat Mar 04 16:13:39 IRST 2017
آفتاب حمله تند عربشاهی به رهبری‌فرد: کوچکتر از آنی که درباره پروین حرف بزنی! Sun Dec 23 15:32:11 IRST 2018
آفتاب حمله داعش به یک مرکز پلیس در لیبی Fri Nov 23 21:07:38 IRST 2018
آفتاب محاکمه بازیگر معروف به خاطر عشق به پاکستان! Wed Feb 22 17:30:51 IRST 2017
آفتاب سرنوشت کودکان داعش چه می‌شود؟ Sat Nov 25 11:54:57 IRST 2017
آفتاب پیش بینی هوا تا پایان تعطیلات نوروزی/ روز طبیعت، بارانی است Tue Mar 28 17:05:57 IRDT 2017
آفتاب واکنش به اتفاقات دیشب خرمشهر، فرماندار: حضور عوامل خرابکار و اغتشاشگر/ تکذیب کشته شدن یک نفر Sun Jul 01 11:56:26 IRDT 2018
آفتاب نیمی از جمعیت کشور سبد کالا دریافت می‌کنند Sun Oct 07 21:48:13 IRST 2018
آفتاب جزئیات نامه آیت الله سیستانی به پادشاه سابق عربستان Sat Dec 29 18:10:00 IRST 2018
آفتاب ایران چند هواپیما دارد؟ Sun Aug 27 17:13:07 IRDT 2017
آفتاب دایی: می‌توانستیم بازی را مساوی کنیم/ تیم نفت اصلا صاحب ندارد! Fri Apr 07 20:23:17 IRDT 2017
آفتاب وزیر اقتصاد: با تخصیص ارز 4200 تومانی نباید افزایش قیمت داشته باشیم Tue Jun 12 15:26:02 IRDT 2018
آفتاب برف دو متری، هواپیما را پوشانده، اجساد پیدا نیست/ نقشه هوایی نقطه دقیق محل سقوط Tue Feb 20 11:43:14 IRST 2018
آفتاب شکست سنگین عربستان برابر عراق Wed Feb 28 22:18:28 IRST 2018
آفتاب غرق شدن قایق مهاجران در آب‌های تونس Tue Jun 05 01:45:01 IRDT 2018
آفتاب عارف به عیادت حجت‌الاسلام محتشمی‌پور رفت Tue Sep 12 19:20:53 IRDT 2017
آفتاب ترکیب پرسپولیس برابر آرسنال مشخص شد Sun Jul 09 20:32:20 IRDT 2017
آفتاب کیفیت یک کامیونت کاهش یافت Thu Apr 06 08:48:07 IRDT 2017
آفتاب نیکی هیلی: اسم کشورهایی که در مجمع عمومی درباره قدس رای دهند، یادداشت می‌کنم! Wed Dec 20 10:19:42 IRST 2017
آفتاب ناطق‌نوری: حمله موشکی به مواضع داعش، اقدام به موقع و مقتدرانه از سوی غیورمردان سپاه بود Wed Jun 21 11:45:38 IRDT 2017
آفتاب تلاش برای به صفر رساندن رانندگان زندانی تا پایان سال Sun Dec 17 19:32:57 IRST 2017
آفتاب علی مطهری؛ پسر نوح یک مصلح واقعی؟ Tue Jul 11 12:09:10 IRDT 2017
آفتاب نیمار به بارسلونا بازگشت Wed Aug 02 09:25:25 IRDT 2017
آفتاب طیب نیا: همدلی در دولت/رسانه ها درگیر منازعات انتخاباتی نشوند Wed Jan 25 14:46:29 IRST 2017
آفتاب واکنش جالب دایی به سخنان ترامپ Thu Sep 21 17:08:07 IRDT 2017
آفتاب تشخیص چهره ویندوز 10 فریب می‌خورد؟ Sat Dec 23 10:52:54 IRST 2017
آفتاب همه روسای جمهور ادوار ما به عذاب الهی خواهند سوخت/فرقی بین احمدی نژاد و خاتمی و روحانی نیست/برخی از اختلافات را خداوند درست کرده Mon Jul 09 17:03:24 IRDT 2018
آفتاب تور ماه‌گردی از سال آینده شروع می‌شود Tue Feb 28 12:55:50 IRST 2017
آفتاب سرمربی الهلال: ترجیح می‌دهم الاهلی حریف ما شود نه پرسپولیس Tue Sep 12 17:49:41 IRDT 2017
آفتاب اعضای باند کلاهبرداران 10 میلیاردی در دام پلیس Wed Nov 21 10:32:34 IRST 2018
آفتاب کنایه آرنولد به ترامپ+تصویر Sat Jun 03 19:49:04 IRDT 2017
خبرگزاری مهر دستاوردهای پارک پردیس رضایت بخش است Wed Jan 17 14:40:25 IRST 2018
روزنامه ایران هفته آینده؛ اتصال زاهدان به شبکه گاز Wed Feb 22 00:00:00 IRST 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین برخی امضاکنندگان قرارداد توتال در محاکم قضایی محکوم شدند/ وزیر نفت درباره این قرارداد روشنگری کند Sun Jul 09 15:18:37 IRDT 2017
فردا شاهنامه خوانی کودکان ایرانی در میدان فردوسی رم Mon May 22 09:23:45 IRDT 2017
ایسکانیوز دستگاه های دریافت کننده قیر رایگان مشخص شدند Sun Feb 26 15:33:15 IRST 2017
بولتن نیوز دولت افغانستان میرزا ولنگ را پس گرفت Mon Aug 14 22:18:18 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران اصفهان جزو 10 شهر دیدنی دنیا به شمار می‌رود Tue Oct 17 11:12:48 IRST 2017
تی نیوز قیمت طلا امروز در بازار قزوین Mon Apr 16 18:08:25 IRDT 2018
بنکر بانک‌های خصوصی، بانک‌های دولتی را تخریب کردند Sun Feb 26 14:38:38 IRST 2017
فردا کاظمی: خواسته های ما فراتر از برد این هفته است Tue Oct 30 12:52:19 IRST 2018
خبرگزاری نسیم پرتاب میز توسط یک بازیکن به سمت تماشاگران + عکس Mon Apr 30 15:55:03 IRDT 2018
خبرگزاری مهر 6.9 درصد افراد جامعه بیمه نیستند/مشکل پراکندگی بیمه ها Sun Oct 28 10:05:11 IRST 2018
نامه نیوز سوخو روسی مهمان آسمان ایران Mon Apr 03 09:26:18 IRDT 2017
شارا فیلتر کردن تلگرام کاری از پیش نمی برد Sun May 06 16:05:00 IRDT 2018
فردا عدم اطمینان آلگری نسبت به آینده‌اش در یووه Sun Apr 02 12:38:19 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم عشق به اهل‌بیت(ع) جراحت امت اسلام را معالجه می‌کند Thu Nov 23 01:09:00 IRST 2017
پارس نیوز موسیقی بر سرعت رشد گیاهان چه اثری دارد؟ Sun Feb 12 13:36:59 IRST 2017
بی باک نیوز دو لایحه همکاری خارجی دولت اعلام وصول شد Sat Feb 25 09:06:16 IRST 2017
خبرگزاری دانشجو آغاز نام نویسی بن کارت دانشجویی نمایشگاه کتاب از اواخر فروردین Wed Apr 12 14:36:16 IRDT 2017
خبرگزاری قدس لغو سفر وزیر دفاع آمریکا به فلسطین اشغالی Sat Dec 22 10:01:40 IRST 2018
دولت بهار تقلب بازیکن تیم پرتغال برای قبولی در امتحان رانندگی Mon Mar 20 22:16:00 IRST 2017
آریا تولید صنایع مورد نیاز صنعت نفت باید در استان انجام شود Sun Nov 11 11:16:17 IRST 2018
عصر خبر مهلت ثبت‌نام در المپیادهای علمی تا ساعت 24 Mon Dec 24 20:15:23 IRST 2018
پارسینه پیروزی ارزشمند «الهه منصوریان» در لیگ چین Tue Jan 16 14:12:36 IRST 2018
تدبیر و امید جنگنده‌های انگلیسی امنیت حریم هوایی قطر را تامین می‌کنند Wed Jun 06 17:41:30 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی طرح ویژه سوادآموزی دختران روستایی خراسان شمالی اجرا می شود Tue Oct 02 23:40:00 IRST 2018
صبا ایران هشدار آمریکا به هواپیمایی‌ها: آسمان ایران از عراق خطرناک‌تر است Tue Sep 11 15:45:56 IRDT 2018
اعتبار نیوز ترس یورو از تضعیف مرکل Tue Sep 26 00:13:00 IRST 2017
ساعت24 دمنوش پرخاصیت برای تقویت بدن Wed Jan 03 12:11:52 IRST 2018
انتخاب روزنامه اصلاح‌طلب: زنگنه اگر سلامت مالی نداشت، زبانش کوتاه می‌شد Tue Nov 21 08:10:01 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران تمهیدات بهداشتی ضروری ذبح دام در عید قربان/ از دستفروشان حاشیه شهر‌ها دام نخرید Tue Aug 21 17:04:28 IRDT 2018
پارسینه توییت اوباما؛ دومین توییت محبوب تاریخ توئیتر شد Tue Aug 15 22:30:42 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا سرپرست بخشداری بخش سویسه معارفه شد +تصاویر Sat Mar 25 14:58:14 IRDT 2017
آفتاب ایران ریسک اختلالات رشد عصبی در مردان شیوع بیشتری دارد Sat Jul 07 09:30:22 IRDT 2018
نامه نیوز عامل جنایت طایفه ای اعدام شد Thu Sep 28 07:20:01 IRST 2017
خبرگزاری نسیم همبازی سامان قدوس گزینه حضور در استقلال Mon Dec 25 16:19:04 IRST 2017
اقتصاد آنلاین ثبت نام خبرنگاران برای دریافت کارت بلیت مترو به‌زودی Wed Jun 06 14:52:43 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجو تازه‌ترین دستاورد‌های محصولات تحقیقاتی سلول‌های بنیادی کشور معرفی شد Sat Nov 24 10:55:44 IRST 2018
جوان آنلاین خانه را با بمب شیمیایی نتکانید! Wed Feb 14 21:43:02 IRST 2018
خبرگزاری نسیم سریال‌های نوروزی کی تمام می‌شوند؟ Wed Apr 04 12:48:04 IRDT 2018
ای تی ایران بازار داغ انیموجی‌ها Mon Jun 18 13:36:16 IRDT 2018
افکارخبر این عشق هرگز خاموش نخواهد شد! Thu Nov 01 01:25:00 IRST 2018
ایسکانیوز رییس بنیاد مسکن اعلام کرد:مسکن اجتماعی در انتظار منابع مالی Sat Jul 08 18:59:02 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا روزانه 80 هزار مسافر نوروزی از طریق اندیمشک وارد خوزستان می شوند Sun Mar 26 16:08:35 IRDT 2017
سراج 24 سندرم سرطان خانوادگی را بشناسید Wed Dec 06 03:30:00 IRST 2017
روزنامه ایران ارائه خدمات طراحی و تبلیغات توسط شرکت ایران اطلس کیش Wed Jan 24 00:00:00 IRST 2018
آریا شورای‌امنیت نقش ضمانت اجرایی حکم دیوان لاهه را دارد Tue Jul 31 11:38:42 IRDT 2018
ایلنا آخرین گروه ورزشی کشورمان امشب راهی آرژانتین می شود Thu Oct 04 17:09:15 IRST 2018
واحد مرکزی خبر بازگشت تیم دانش آموزی کشورمان از المپیاد جهانی نجوم و اخترفیزیک Tue Nov 13 06:41:40 IRST 2018
تابناک مشاهده پلنگ ایرانی در خلخال Sat Jun 02 12:37:55 IRDT 2018
پارسینه ممنوعیت فروش آیفون در آلمان Thu Dec 20 23:24:30 IRST 2018
سلامت نیوز بیماری های روانی از طریق والدین به جنین منتقل می شود؟ Mon Sep 24 12:13:00 IRST 2018
واحد مرکزی خبر رها سازی 3 بهله دلیجه و 4 قطعه قمری در طبیعت Sat Oct 27 16:37:58 IRST 2018
جام نیوز کشف پور دسته جمعی در پایگاه نظامیان آمریکایی در عراق Sun Nov 12 11:16:28 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا حادثه رانندگی در محور اراک_فراهان 5 کشته و مجروح برجای گذاشت Mon Feb 27 20:39:00 IRST 2017
فردا خانواده سلطنتی دعوت سفر به اسرائیل را پذیرفت Fri Mar 10 00:28:32 IRST 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن لزوم ورود روحانیون به مباحث اخلاق فضای مجازی Thu Jan 03 20:21:03 IRST 2019
تدبیر و امید صالحی: جامعه آمریکا در حال قطبی شدن است Wed Aug 23 20:43:45 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا بسیج همگانی برای برگزاری چهارشنبه‌سوری بدون خطر Sat Feb 25 13:50:16 IRST 2017
رادیو زمانه هشدار سازمان ملل به ایران، روسیه و ترکیه در مورد حمله شیمیایی به ادلب Thu Aug 30 20:37:06 IRDT 2018
تهران پرس چک نجومی نیمار بازیکن پاری‌سن‌ژرمن +عکس Sat Aug 05 07:15:00 IRDT 2017
روزنو برخی استقلالی‌ها هر چه لایق خودشان است را به من گفتند/ از بس صدر جدول را نگاه کردم گردنم درد گرفت Fri Feb 17 19:40:01 IRST 2017
فرارو قیمت نجومی سرقفلی واحدهای پلاسکو Sun Jan 22 13:46:24 IRST 2017
بولتن نیوز آیا راست گرایان افراطی اردوغان را بر تخت سلطنت می نشانند؟ Fri Apr 14 21:29:26 IRDT 2017
افکارخبر مظنه آپارتمان‌های 75 متری در تهران Sun Sep 23 05:50:00 IRST 2018
روزنو توضیحات سخنگوی خانه سینما در مورد بیمه تکمیلی هنرمندان Tue Jul 04 16:16:36 IRDT 2017
فردا فراخوان جمعیت الوفاق برای تحریم مرحله دوم انتخابات بحرین Fri Nov 30 16:38:43 IRST 2018
تی نیوز رایزنی با شرکت های بیمه ای برای تغییر بیمه تکمیلی فرهنگیان Wed Apr 11 18:12:55 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران ترفندهایی برای مقابله با حواس پرتی هنگام درس خواندن/ بازده تحصیلی خود را چند برابر کنید Wed Mar 22 11:33:12 IRDT 2017
نود تی وی تمرین شاگردان علی کریمی با ماسک تنفسی Sun Jul 09 12:19:00 IRDT 2017
خبرگزاری فارس کاهش قیمت سکه و افزایش نرخ ارز/ دلار 3816 تومان+ جدول Tue Aug 15 16:32:00 IRDT 2017
جماران 9800 میلیارد تومان تسهیلات ازدواج پرداخت شد Sat Jul 15 19:53:38 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا سرانجام شهردار مرودشت مشخص شد/ انتخاب شورا خوب یا بد؟ Tue Sep 05 10:26:04 IRDT 2017
پارسینه صفحه اول روزنامه‌های ورزشی 2 مهر 96 Sun Sep 24 13:38:10 IRST 2017
آنا ثبت‌نام حدود 30 هزار نفر در آزمون کارشناسی ارشد Sat Dec 09 09:19:58 IRST 2017
ایسکانیوز منشا: هدفم بی احترامی به تراکتوری ها نبود Thu Aug 03 22:42:38 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر مجموعه خبرهای ورزشی 17 دی + فیلم Mon Jan 07 10:25:00 IRST 2019
خبرگزاری مهر دو هزار و 326 سیلندر پیک‌نیک از چادرخواب‌های باغ فدک جمع آوری شد Wed Apr 05 20:15:14 IRDT 2017
خبرگزاری مهر محله المامون در غرب موصل آزاد شد/انهدام 9 خودرو بمبگذاری شده داعش Sun Feb 26 14:43:15 IRST 2017
بولتن نیوز وکیل شخصی ترامپ هم استعفا داد! Sat Jul 22 21:47:46 IRDT 2017
پارسینه اعتراض کارگران به شهریه مدارس دولتی Sun Sep 16 06:33:54 IRDT 2018
وانا کرانچار: اردوی کیش در بهترین شرایط برگزار شد Thu Dec 20 14:21:31 IRST 2018
پایگاه خبری الف غرق شدن 46 پناهجوی اتیوپیایی در سواحل یمن Thu Jun 07 06:24:00 IRDT 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین نشست خبری مالک جدید باشگاه پدیده / فرامرز عامل بردبار Sat Jan 05 19:40:00 IRST 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران برخورد با قاچاق سازمان یافته و محصولات سلامت محور در اولویت است Wed Apr 19 08:50:24 IRDT 2017
روزنامه دنیای اقتصاد تهران قفل شد/ مردم اجازه تردد خودروهای امدادی را بدهند Thu Dec 21 00:46:39 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم بورنموث مچ برایتون را خواباند Sat Sep 16 01:23:00 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران تیم ملی فوتبال 2 بازی تدارکاتی با تیم‌های مطرح در قطر انجام می‌دهد Thu Dec 14 14:14:53 IRST 2017
598 سروری: SPV از ابتدا بازی بیش نبود Sat Jan 12 15:11:31 IRST 2019
صبحانه با خبر شگرد جدید پزشک قلابی برای سرقت کالاهای پزشکی Tue Oct 02 20:38:38 IRST 2018
اتاق خبر24 استرس چگونه ما را بیمار می‌کند؟ Sat Jan 13 11:27:00 IRST 2018
انصاف ایران در یک قدمی واردات آب Tue Sep 05 16:22:16 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران جدول پخش برنامه‌های صداوسیمای مرکز زنجان Thu Jul 12 08:32:53 IRDT 2018
صنعت بیمه تازه ترین خبرها از «پرواز به وقت شام» حاتمی کیا Tue May 23 14:44:51 IRDT 2017
تابناک اندر ضرورت همکاری های استراتژیک ایران و روسیه Sat Apr 29 15:17:55 IRDT 2017
خبرگزاری مهر ساخت دستگاه اندازه گیری ذرات هسته ای آلفا توسط محققان کشور Tue Dec 12 11:37:21 IRST 2017
نامه نیوز تاج و مدیران پرسپولیس به وزارت ورزش فراخوانده شدند/ تدبیر وزارت برای حل مشکل قرمزها Sun Apr 30 13:25:11 IRDT 2017
پارسینه از اتحاد روسیه و آمریکا علیه داعش تا کشف ویروس سرطان Tue Jan 24 07:48:03 IRST 2017
دفاع مقدس تجلیل از سرداران باقری و رضایی و 12 استاد نمونه دیگر دانشگاه عالی دفاع ملی Tue May 01 12:40:47 IRDT 2018
ورزش 3 اولین برد خانگی شاگردان فرکی/ برداشت 6 امتیازی سایپا از حساب مردان مشهدی Mon Jan 23 13:30:00 IRST 2017