خبرگزاری جمهوری اسلامی - Tue Mar 21 16:16:00 IRST 2017 نمایش خبر

پیام های نوروزی با طعم انتخاباتی

تهران- ایرنا- سال 1396 در فضای گسترش فعالیت های انتخاباتی و رقابت های سیاسی آغاز شد؛ فضایی که برخی جریان ها و چهره های سیاسی در آن از فرصت انتشار پیام نوروزی هم برای تبلیغات انتخاباتی بهره بردند.

به گزارش گروه پژوهش و تحلیل خبری ایرنا، نامزدهای احتمالی و چهره های سیاسی کوشیدند از طریق انتشار پیام های نوروزی، برنامه های تبلیغاتی و فعالیت های انتخاباتی خود را به پیش برند.

** پیام های نوروزی و تبلیغات سیاسی 
برخی نامزدها و جریان های سیاسی از فرصت انتشار پیام های نوروزی هم بهره برداری سیاسی کردند. شماری با بهره گیری از این فرصت زبان به انتقاد از دولت گشودند و گروهی دیگر شعارها و جهت گیری انتخاباتی خود را عیان تر کردند. 
«حسن رحیمیان» رییس شورای مرکزی «جبهه مردمی نیروهای انقلاب» در پیام خود به مناسبت سال نو آورد: هنگامی می توانیم شادمانه و از اعماق جان اعیاد را تبریک گوییم که شاهد معاصی بزرگی چون اختلاس، تبعیض، مانور تجمل و اشرافیگری و بی عملی نسبت به رفع گرفتاریها و رنج ملت بزرگ و انقلابی کشورمان نباشیم. 
رحیمیان ادامه داد: امیدواریم در سال پیش رو با مشارکت حداکثری و آگاهانه مردم در انتخابات، دولتی روی کار آید که با تکیه به مردم و ظرفیتهای خدادادی و عدم اعتماد به دشمن، رهنمودها و مطالبات رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی خامنه ای را سرلوحه کار خود قرار دهد تا شاهد سرآغاز تحولی برای رفع مشکلات معیشتی، اجتماعی و فرهنگی ملت عزیز ایران باشیم. 
یکی از کانال های اصلاح طلب در ارتباط با انتشار پیام های نوروزی تشکل جمعی اصولگرایان نوشت: در ساعتی که شهروندان با مبادله پیام های تبریک و شادباش آمدن نوروز و فصل بهار را گرامی داشتند، در گوشه ای از پایتخت یک گروه سیاسی تازه تاسیس حتی در ساعات تحویل سال به تبلیغات سیاسی و فعالیت انتخاباتی مبادرت کرد. گروه جمنا (جبهه نیروهای انقلاب) در سایت و شبکه های خبری نوروز را به میتینگ انتخاباتی تبدیل کرد و به پخش پیام های تند علیه دولت و معرفی کاندیداهای خود پرداخت. 
احمدی نژادی ها هم از فرصت انتشار پیام نوروزی برای پیشبرد برنامه های انتخاباتی خود استفاده کردند. رییس جمهوری پیشین که در آخرین روزهای 95 با زیر پا گذاشتن وعده انتخاباتی خود مبنی بر حمایت نکردن از نامزدی در انتخابات، پشتیبانی خود از نامزدی «حمید بقایی» را اعلام کرده بود، با انتشار پیام نوروزی مشترک با بقایی، حمایت خود از معاون اجرایی اش را آشکارتر و علنی تر کرد. 
احمدی نژاد همچنین در پیام تصویری دیگری، به همراه بقایی و «اسفندیار رحیم مشایی» رییس دفتر خود، نوروز را به ملت ایران تبریک گفت. در پایان این ویدیو نوشته شد: سال 1396 مبارک باد.....بهاری دیگر در راه است. 

**نامه مشاور احمدی نژاد به فرمانده سپاه 
«عبدالرضا داوری» مشاور رسانه ای احمدی‌نژاد در کانال تلگرامی خود، در نامه‌ای به سرلشگر «محمدعلی جعفری» فرمانده کل سپاه پاسداران از آنچه «دخالت نهادهای زیر امر سپاه در انتخابات» خواند انتقاد کرد. 
داوری در بخشی از این نامه نوشته است: سایه سنگین سازمان اطلاعات تحت امر خود را بر سر کنشگران سیاسی و رسانه ای دریابید که جملگی چگونه در برکشیدن یک جناح سیاسی و حذف رقبا مجاهدت می ورزند... دریغا و دردا که مدعیان حراست از انقلاب اسلامی، وارثان امینی برای این میراث مفخّم نبودند؛ بر خوان انقلاب نشستند و نمک خوردند و نمکدان شکستند. 
در بخش دیگری می خوانیم: جنابعالی هم برای نام نیک این جهان و ثواب آن جهان، در این سطور به عین عنایت بنگرید که یکی از شهروندان جمهوری اسلامی ایران به شما توصیه کرد به آخرت و لحظه ملاقات با شهدا و امام شهدا بیاندیشید که در آنجا چنین سکوت ناموجه در برابر این همه مداخلات سیاسی و حزبی و انتخاباتی مشاوران و نهادهای تحت امرتان که جفا بر انقلاب و قانون اساسی و حقوق ملت است را چگونه موجه می سازید باشد که رستگار شوید.» 

**خبرهایی مبنی بر تعیین برخی روسای ستادهای انتخاباتی 
با نزدیک شدن به زمان برگزاری انتخابات، نامزدهای انتخاباتی در صدد تعیین روسای ستادهای انتخاباتی خود هستند. در روزهای گذشته خبرهایی مبنی بر انتخاب «مسعود میرکاظمی» به عنوان رییس ستاد انتخاباتی «ابراهیم رییسی» تولیت آستان رضوی و یکی از نامزدهای مورد حمایت جمنا منتشر شد؛ خبری که برخی کانال های اصلاح طلب به تحلیل آن پرداختند. 
به نوشته یکی از این کانال ها، وزیر بازرگانی و نفت دولت احمدی‌نژاد از نظر سیاسی به جریان «سعید جلیلی» و «جبهه پایداری» نزدیک است. با وجود اعلام نشدن رسمی نامزدی ابراهیم رییسی برای انتخابات ریاست جمهوری، گویا مقدمات و رایزنی‌ها برای رقابت انتخاباتی در حال انجام است تا در صورت اعلام نامزدی، شرایط حضور مهیا باشد. 
به نوشته این کانال، با ریاست میرکاظمی بر ستاد انتخاباتی ابراهیم رییسی، او توانسته با یک تیر دو نشان را بزند و جماعت جلیلی و جبهه پایداری را در اجماع همراه کند. البته انتصاب میرکاظمی به این سمت ممکن است، با اعتراض برخی از گروه‌های اصولگرا و جریان قالیباف همراه شود که با قطعی شدن معاون اولی قالیباف و مدیریت انحصاری لیست اصولگرایان برای انتخابات شورای شهر، این اعتراض‌ها هم فروکش خواهد کرد. محمدباقر قالیباف نیز «پرویز سروری» را برای ریاست ستاد انتخابات شورای اصولگرایان برگزیده است. 
تدارک انتخابات در میان اصلاح طلبان هم در جریان است. در آخرین جلسه هیات رییسه «شورای عالی سیاستگذاری انتخابات اصلاح‌طلبان» در روزهای گذشته، «حسین مرعشی» به عنوان رییس ستاد انتخابات شورای شهر اصلاح طلبان تهران انتخاب شد؛ اقدامی که رقابت های انتخاباتی اصلاح طلبان را یک گام دیگر به سوی عملیاتی شدن پیش می برد. 

**تحلیل های تازه از چینش نیروهای سیاسی در انتخابات پیش رو 
کمتر از دو ماه مانده به انتخابات، هنوز آرایش نیروهای سیاسی در دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری مشخص نیست. با این حال تحلیلگران می کوشند با بررسی شواهد موجود تصویری احتمالی از چینش نیروهای سیاسی و سناریویی محتمل رقابت انتخاباتی آنها ارایه کنند. 
به نوشته یکی از کانال های تلگرامی اصلاح طلب، اکنون با سه مثلث در سه جریان روبرو هستیم: 1- مثلث رییسی - قالیباف – جلیلی،2- مثلث روحانی - ناطق‌نوری - خاتمی ، 3- مثلث احمدی‌نژاد - مشایی - بقایی ؛ اینها هر کدام به گونه‌ای مسیر رقابت سیاسی-انتخاباتی را می‌سازند تا قدرت را بیش از پیش، تحت سیطره نگاه خود در آورند. 
به نوشته این کانال، مثلث احمدی‌نژاد - مشایی - بقایی بسیار متصلب، منسجم و البته ضعیف و بدون پشتوانه اجتماعی و سیاسی است. مثلث رئیسی - قالیباف - جلیلی هنوز شکل‌ نگرفته و به دلیل منافع مشترک، در حال قوام یافتن است، البته پشتوانه سیاسی آن قدرتمند و با نفوذ است. مثلث روحانی - ناطق‌نوری - خاتمی نیز اگرچه وحدت استراتژیک دارد و دورادور طراحی شده اما هر سه ضلع بی‌تفاوت از یکدیگرند و این نقطه ضعف آنان است. مثلث اخیر همچون دو مثلث پیشین که هر شش نفر امکان کاندیداتوری دارند، باید با یک کاندیدا بازی رقابت را شروع نکند و لااقل با دو کاندیدا در عرصه انتخابات وارد شود: روحانی و ناطق‌نوری. این شگرد کاملا همچون تردستی می‌ماند که در آستانه انتخابات و پس از تایید صلاحیت‌ها، همه به پیش می‌روند و در نقطه پایانی راه، از هر مثلث، یک ضلع برای رقابت با دو جبهه دیگر باقی می‌ماند؛ البته اگر از گذر تایید صلاحیت‌ها عبور کنند. 
در ادامه می خوانیم: پس بهترین تصمیم از سوی جریان اعتدال‌گرایان (از اصولگرایانِ مدافع دولت تا اصلاح‌طلبان) بازی با دو کاندیداست؛ والا فشار سیاسی دو جبهه، به‌ویژه مثلث «رئیسی - قالیباف – جلیلی» آنچنان قوی و مداوم است که روحانی توان مقابله با آن را به سختی خواهد داشت و ریسک پیروزی را بسیار زیاد خواهد. 

**آغاز ثبت نام نامزدهای شورای شهر و روستا 
نام نویسی از داوطلبان شرکت در انتخابات پنجمین دوره شوراها از دوشنبه 30 فروردین 95 در فرمانداری ها و بخشداری های کشور آغاز شد و تا پایان وقت اداری یکشنبه 6 فروردین ادامه خواهد داشت. 
ثبت‌نام 150 نفر در ساعات اولیه ثبت‌نام برای نامزدی در پنجمین دوره انتخابات شوراها و ثبت نام 209 نفر تا لحظه تحویل سال جالب توجه بود. به گفته «عیسی فرهادی» فرماندار تهران، این حضور نشان‌دهنده حضور با شکوه مردم در انتخابات است. 
همچنین «عبدالرضا رحمانی فضلی» وزیر کشور در حاشیه بازدید از ستاد انتخابات استان قزوین با اشاره به آغاز ثبت نام از داوطلبان پنجمین انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: در این دوره به طور مجموع 110 هزار نفر به عنوان اعضای شوراها انتخاب می شوند و همه تمهیدات لازم از سوی وزارت کشور برای برگزاری یک انتخابات امن، سالم و قانونی پیش بینی شده است. 
در نخستین روز ثبت نام شوراها، حضور «مرتضی الویری» از شهرداران پیشین تهران در محل فرمانداری تهران برای ثبت نام در پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا جالب توجه بود. 
پژوهشم**9275**9279**خبرنگار: اعظم حمیدپور**انتشاردهنده: سیدمحمد موسی کاظمی
انتهای پیام /*


 
 
  
  
   
  
  
 
 
  سیاسی 
  انتخابات 96 
  پیام نوروزی 
  رقابت های انتخاباتی 
 

 ارتباط با سردبیر: 

 newsroom@irna.ir 

 
 تماس بی واسطه با مسئولین
خبرگزاری جمهوری اسلامی کرملین طرح ترامپ برای سوریه را رد کرد Thu Jan 26 18:12:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی فرماندار: 20 چراغ هشدار دهنده در جاده های تکاب نصب می شود Mon Jan 23 17:48:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی زلزله چهار ریشتری بندرکنگ هیچ خسارتی نداشت Wed Jul 13 15:55:00 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی امام جمعه چابهار: پیشرفت های کنونی ایران به برکت پیروزی انقلاب اسلامی است Fri Feb 02 19:15:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی هشت میلیارد ریال به پارک اسکان گچساران اختصاص یافت Sat May 27 16:11:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی 750 میلیارد ریال به آبرسانی شرب روستایی و عشایری اختصاص یافت Sun Feb 18 12:21:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی مسئولان منطقه شش شهرداری شیراز پشت میز خدمت در نماز جمعه Wed Jun 22 13:55:00 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی لایحه جدیدی برای حمایت از حقوق حیوانات تدوین می شود Fri May 03 13:51:00 IRDT 2019
خبرگزاری جمهوری اسلامی شهربازی های غیراستاندارد و بازی های پر هراس Wed Jul 13 14:14:00 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی جهانگیری بر تسریع در رفع موانع پیش رو ترخیص کالا تاکید کرد Sat Sep 22 11:52:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی ثبت سفارش ارزی امسال 2 برابر سال گذشته بوده است Thu May 17 00:09:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی پیمان سپاری ارزی؛ الزامی قانونی و وظیفه ای اخلاقی Sat Jan 12 11:27:00 IRST 2019
خبرگزاری جمهوری اسلامی جشن کتاب در قزوین برگزار می شود Mon Nov 19 12:12:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی آیا ژنرال حفتر در پی کودتا در لیبی است؟ Wed Jul 12 17:41:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی بهای نفت وست تگزاس اینترمدیت آمریکا کاهش یافت Thu May 09 17:48:00 IRDT 2019
خبرگزاری جمهوری اسلامی نشست خبری روزقدس با حضور رمضان شریف Sat Jun 02 15:11:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی گروه فشار آمریکایی مانع فعالیت شرکت های فرانسوی در ایران Thu Aug 04 19:55:00 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی ارتباطات اینترنتی جزیره کیش برقرار شد Sun Sep 30 13:03:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی 15هزارکیلوگرم مواد غذایی فاسد در حوزه تحت پوشش این دانشکده معدوم شد Tue Jul 12 15:25:00 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی خانواده تئاتر رسم تجلیل از حمایت را به جا آوردند Mon Apr 30 08:57:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی رویدادهای خبری هفتم خرداد در مشهد Sun May 28 12:36:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی دولت رسالت خود را خدمت به مردم می داند Thu Feb 01 23:50:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی تونل برق شیخ‌بهایی- مصلی در تهران ساخته شد Sun Jun 26 18:02:00 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی بساط ساخت و سازهای غیر مجاز در خلخال برچیده می شود Mon Oct 22 13:32:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی طرح ضیافت رمضان با همکاری خیران و نیکوکاران اجرا می شود Mon May 29 17:36:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی خطبه های نماز جمعه تهران به امامت آیت الله سید احمد خاتمی Fri Jan 06 16:21:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی رفع موانع تولید نیازمند همراهی بانک های خصوصی و دولتی است Thu Aug 04 22:15:00 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی قطع برق زندگی مردم اهواز را مختل کرد Sat Jan 28 14:05:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی رئیس جمهوری اسلوونی: از توسعه روابط با ایران خرسندیم Wed Jul 25 21:50:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی اوباما : اعتراض ها مانع روند اصلاح نظام عدالت کیفری است Mon Jul 11 01:19:00 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی قائم مقام سایپا: بدهی قطعه سازان را با کمک وزارت صنعت پرداخت می کنیم Sat Jan 26 13:52:00 IRST 2019
خبرگزاری جمهوری اسلامی قره کلیسای چالدران در انتظار شصت و سومین مراسم جهانی باداراک Thu Jul 13 14:16:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی ناسا شکارچی حیات مریخ را به شیلی فرستاد Thu Mar 16 14:12:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی اتوبوس حامل یک میلیارد ریال کالای قاچاق در چایپاره توقیف شد Wed Oct 31 10:52:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی یک راس آهو در پناهگاه حیات وحش موته براثر برخورد با خودرو تلف شد Sat Jul 02 17:51:00 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی ممکن است بازنشستگی امام جمعه‌ای باعث تعطیلی نماز جمعه شود Sat Dec 08 16:52:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی فرماندار تربت حیدریه: عمل به قانون در اجرای انتخابات اولویت اصلی است Sat Jan 28 18:54:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی توسعه محور شرق از اهمیت خاصی برای دولت برخوردار است Fri Feb 10 14:49:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی ترافیک سنگین در خروجیهای مشهد/ هشت فقره تصادف جرحی Wed Mar 22 19:58:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی بازیکنان نفت در حد و اندازه های خودشان نبودند/این استقلال قهرمان جام جهانی می شود Mon Jan 23 03:17:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی امام پیش از پیروزی انقلاب از فلسطین حمایت می کرد Fri Jun 08 13:28:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی اداره ورزش و جوانان کردستان، پیشگام در واگذاری پروژه های نیمه تمام به بخش خصوصی Tue May 30 20:17:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی تکمیل نیروگاه سیکل ترکیبی اندیمشک تسریع یافت Sat Oct 20 23:23:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی آتش سوزی پتروشیمی کرمانشاه و تلاش برای مهار و اطفای آن Fri Jul 29 23:59:00 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی 50 کشور را دعوت کردیم تا اشتباه گذشته را تکرار کنیم! Mon Feb 13 12:43:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی سوریه دیروز و امروز Mon Jan 07 13:30:00 IRST 2019
خبرگزاری جمهوری اسلامی کشف 44 هزار قرص و هشت هزار و 450 آمپول غیرمجاز در پارسیان Mon Jul 03 15:36:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی دیدار تیم های ورسلکا و آرسنال به کی یف منتقل شد Wed Nov 28 18:51:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی 95 درصد صنایع زنجان از نعمت گاز بهره مند هستند Thu Jun 30 14:34:00 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی امنیت شاخص اصلی نظام جمهوری اسلامی است Tue Jul 03 13:36:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی یک فرمانده الحشدالشعبی: آمریکا دوباره برای داعش کمک پرتاب کرد Tue Apr 18 18:13:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی تمبر یادبود آیت الله هاشمی رفسنجانی رونمایی شد Sat Mar 11 19:14:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی عروسک های بومی ایران در انبار خاک می خورد Sun Jul 15 08:35:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی جشن های چهلمین سال انقلاب باوجود توطئه دشمنان معجزه الهی است Tue Nov 27 16:32:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی یک مسئول استانی: افزایش هرگونه قیمت گوشت قرمز در خراسان شمالی غیرقانونی است Wed May 03 23:40:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی افزایش دما سیستان و بلوچستان را فرا می گیرد Mon May 15 15:44:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی 9 هزار عدد انواع داروی قاچاق غیرمجاز در زنجان کشف شد Mon Mar 06 15:23:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی رستگاری از ال کلاسیکو Tue Feb 05 20:22:00 IRST 2019
خبرگزاری جمهوری اسلامی زنگ خطر برای رشد مصرف مواد مخدر در زنجان Thu Oct 25 08:09:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی طرح حیاط پویا در بیش از 26 هزار مدرسه کشور اجرا شد Tue Jul 17 17:53:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی 126 صندوق حمایت توسعه کشاورزی در کشور فعال است Sat Nov 17 09:37:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی نظام اسلامی ایران تمام معادلات جهانی را به نفع مستضعفان تغییر داده است Thu Feb 02 12:32:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی مجمع؛ مرجعی مفید برای گره گشایی از چالش های کشور Wed Feb 06 10:11:00 IRST 2019
خبرگزاری جمهوری اسلامی دستگیری 77 نفر در اسکاتلند به دنبال کشف ده‌ها میلیون عکس مستهجن کودکان Sat Jul 30 04:29:00 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی جهاد دانشگاهی کاتالیست مورد نیاز موتور را تولید می کند Sat Aug 04 19:48:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی اعضای اصلی و علی البدل شورای اسلامی شهر شیرگاه مشخص شد Sat May 20 15:13:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی سفر وزیر خارجه آلمان به بغداد و اربیل/گابریل با مسعود بارزانی دیدار می کند Thu Apr 20 08:00:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی گزارش تخلف های نفتی در دولت های نهم و دهم بررسی می شود Wed Jan 25 16:30:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی وزیر خارجه عراق:شکست داعش،یک پیروزی برای تمامی جهان است Fri May 26 22:50:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی خطیب جمعه بجنورد: آنچه در روز انتخابات رخ داد از جنس فتح خرمشهر بود Fri May 26 21:06:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی همزمان با دهه فجر 114 پروژه کشاورزی در استان تهران افتتاح می شود Fri Feb 02 01:03:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی سودان گفت وگو با واشنگتن را به حالت تعلیق درآورد Thu Jul 13 02:14:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی کشف مجدد پلاک های سعودی در جنوب موصل و سکوت ریاض Wed Aug 03 19:32:00 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، تریبونی برای اعلام مواضع اصولی مردم، نظام و انقلاب Tue Aug 02 15:29:00 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی رطوبت هوا در کیش به 100 درصد رسید Wed May 31 14:31:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی نمایشگاه تخصصی مبلمان و لوستر در سمنان Wed Nov 14 08:36:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی قطبی: فاصله نزدیک تیم های فوتبال، رقابت لیگ برتر را سخت کرد Fri May 10 16:49:00 IRDT 2019
خبرگزاری جمهوری اسلامی دانشگاه جامع علمی کاربردی در اشتغال دانش آموختگان پیشتاز است Sun Nov 18 16:12:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی ابتکار: بسته معیشتی دولت به زودی ابلاغ می شود Sat Nov 03 19:55:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی 2 هزار نفر از شمال استان اصفهان رهسپار مرقد امام راحل شدند Mon Jun 04 15:05:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی استمهال بدهی محکومان رانندگی در پنج استان سیلزده Sun Apr 07 20:13:00 IRDT 2019
خبرگزاری جمهوری اسلامی مهارت آموزی ضمن خدمت برنامه ریزی برای زندگی جوانان است Sat Nov 24 10:41:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی بیمه همگانی مهمترین رویکرد سازمان بیمه سلامت است Sat Aug 13 19:22:00 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی هیاتی از کنگره آمریکا با نخست وزیر و فرمانده ارتش لبنان دیدار کرد Thu Apr 13 17:08:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی روز قدس آزمون آزادمردی Thu Jun 22 14:46:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی فرار سلاطین فاسد اقتصادی از چنگال قانون Wed Jan 16 14:46:00 IRST 2019
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایلامی ها منتظر ورود توده بارشی جدید در روزهای آینده باشند Tue Mar 28 17:54:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی زلزله زاغه در لرستان را لرزاند Wed Nov 07 21:43:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی عمل جراحی مشایخی با موفقیت انجام شد Thu Jul 12 19:04:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی سفر ظریف و تدبیر تنش زدای ایران Wed Apr 17 19:30:00 IRDT 2019
خبرگزاری جمهوری اسلامی نماینده آمریکا: مادورو قصدی برای ترک قدرت ندارد Sun Mar 10 18:00:00 IRST 2019
خبرگزاری جمهوری اسلامی راه ارتباطی 80 روستای کهگیلویه وبویراحمد مسدود شد Fri Nov 16 18:52:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی مجلس ترکیه با طرح دولت برای اجرای وضعیت فوق العاده موافقت کرد Fri Jul 22 00:31:00 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی حضور آمریکا در مرز عراق و سوریه غیرقابل توجیه است Sun Jun 24 23:38:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی سرخط روزنامه های آمریکا/14 اردیبهشت Thu May 04 22:55:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی حسرت گردشگری دریایی بر دل جوان ترین بندر مازندران Tue Nov 13 09:36:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی آیت الله جوادی آملی:مسئولان باید مردم را به عنوان ستون دین سرپا نگه دارند Fri May 19 18:31:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی تیم پیشگامان کویر یزد قهرمان لیگ برتر دوچرخه سواری شد Thu Jan 26 03:18:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی تورهای ماهیگیران غیرمجاز از گرگانرود جمع آوری شد Mon May 14 18:09:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی الحشد الشعبی امنیت هفت روستا را در حومه الشرقاط فراهم کرد Sat Jan 28 14:28:00 IRST 2017
بولتن نیوز فتاحی: هنوز قهرمانی پرسپولیس مسجل نشده که در مورد جشن قهرمانی صحبت می‌شود Wed Apr 12 12:38:08 IRDT 2017
دولت بهار روسیه: پیام ما به آمریکا ماندن در برجام است Sat Sep 16 09:38:00 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر ارائه خدمات الکترونیکی به صنعتگران در شهرکهای صنعتی خراسان رضوی Mon Mar 04 15:39:15 IRST 2019
جماران فرهیختگان البرز در تصمیم سازی ها مشارکت کنند Sun Jan 27 12:16:55 IRST 2019
598 ترخیص آیت‌الله حائری‌شیرازی از بیمارستان Tue Dec 05 10:46:23 IRST 2017
گجت نیوز ماهواره ظفر در شهریور 98 به فضا پرتاب می‌شود Sun May 26 09:35:22 IRDT 2019
خبرگزاری فارس پویش ملی در شادی اهل بیت(ع) شاد باشیم همزمان با دهه کرامت راه‌اندازی شد Sat Aug 05 16:19:00 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم روایت سال‌ها مبارزه؛ از پژاک تا داعش: تکاوری که در 22 بهمن به شهادت رسید Mon Feb 19 01:45:00 IRST 2018
فرادید ویدیو/ چرا دلار هر لحظه ارزان و ارزان‌تر می‌شود؟ Wed Oct 03 15:32:59 IRST 2018
صبا ایران خادم و نوکر مردم هستیم/ ناگفته هایی از نحوه فروش ارز در بازار Sat Apr 21 16:49:40 IRDT 2018
آریا عربستان ناقض کنوانسیون ژنو Wed Aug 17 11:07:52 IRDT 2016
میزان خنداننده شو/استندآپ کمدی ناصر محبی + فیلم Fri Jul 13 14:00:02 IRDT 2018
ایلنا فوری/ سوپرکلاسیکو لغو شد؛ تعیین زمان جدید برای مشخص شدن قهرمان لیبرتادورس Sun Nov 25 02:02:42 IRST 2018
واحد مرکزی خبر نشست شورای معاونین ستاد امر به معروف Tue Aug 07 16:54:33 IRDT 2018
پارس نیوز رضازاده:توصیه‌های مقام معظم رهبری همواره راهگشای مسئولان اجرایی کشور است Tue May 23 12:13:00 IRDT 2017
آفتاب جنگ کی‌روش با برانکو بالا گرفت Tue Jan 03 14:16:57 IRST 2017
واحد مرکزی خبر افتتاح بوستان ورزش و سلامت شیراز؛ بزودی Sun Jan 15 14:15:22 IRST 2017
تی نیوز مدیر خوشنام قشر کارگری مدیر عامل شستا شد Wed Oct 04 20:10:03 IRST 2017
عصر خبر روحانی: بپذیریم که دوران پهنای باند است نه تنگنای باند/ برجام کلید بود نه شاه‌کلید Thu Mar 01 09:30:22 IRST 2018
ایلنا ثبت 7 اثر تاریخی در فهرست آثار ملی کشور Tue Sep 19 09:38:44 IRDT 2017
خبرگزاری مهر بزرگترین شبستان در میان اماکن متبرکه تهران در بقعه شیخ صدوق(ره) Sun Jun 26 11:09:09 IRDT 2016
تجارت نیوز پول‌های مه‌آلود در سیکل 24 ساعته! Sat Feb 03 16:09:35 IRST 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن مزار ابوبکر تایبادی؛ شاهکار هنر معماری در شرق خراسان رضوی Thu Mar 28 13:40:27 IRDT 2019
تی نیوز رضا دادویی «به مناسبت ورود اشکان» را روی صحنه می برد Tue Sep 26 18:24:06 IRST 2017
روزنامه شهروند آمریکا خودش پل مذاکرات را خراب کرد Thu Aug 16 04:30:00 IRDT 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین ارتباط چاقی با یازده نوع سرطان Thu Mar 16 16:07:20 IRST 2017
جماران هواداران نساجی با تدابیر شدید امنیتی وارد ورزشگاه شدند+عکس Sat Sep 02 16:32:59 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران بازار جهانی زعفران خراسان جنوبی را از دست ندهیم Sat Nov 03 11:24:08 IRST 2018
تی نیوز شیب تورم مسکن ملایم خواهد بود Wed Oct 04 23:27:01 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران پاروزن هرمزگانی در اردوی تیم ملی Sat Sep 02 10:14:59 IRDT 2017
نامه نیوز تل‌آویو: باید منتظر پاسخ ایران و حزب‌الله به حمله «مصیاف» باشیم Fri Sep 08 13:45:01 IRDT 2017
عصر خبر دنا 77 میلیون و 500 هزار تومان شد +جدول Sun Nov 04 17:30:59 IRST 2018
ایسکانیوز طرح جالب فدراسیون جهانی والیبال اجرا شد Sat Feb 18 11:05:14 IRST 2017
شبکه خبر اولین پرواز مستقیم تهران - کاراکاس Sun Apr 07 22:10:12 IRDT 2019
انتخاب احتمال ادامه ممنوعیت واردات برنج Mon Nov 27 13:35:24 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران چابهار توانایی تولید 500 هزار تن برنج کشور را دارد Sat Jan 27 11:28:50 IRST 2018
فرارو پلیس بازی پیرزن، دست دزدان کلاهبردار را رو کرد Mon Sep 24 11:02:18 IRST 2018
تابناک 2عکس ازپنالتی مشکوک ال کلاسیکو روی سوارز Mon Aug 14 08:11:01 IRDT 2017
ورزش 3 اولین طلای کاراته کای ایرانی در «یو اس اوپن»/ اولین طلای کاراته‌کای ایرانی در «یو اس اوپن» Mon Apr 02 08:43:00 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران تولد فرزند باعث افسردگی پدر می‌شود؟ Wed Jul 25 03:30:02 IRDT 2018
خبرگزاری مهر هدفگذاری صادرات استان همدان در سال جاری یک میلیارددلار است Thu Dec 27 08:52:26 IRST 2018
جماران مواد مخدر، بیشترین جرایم زندانیان استان زنجان Mon Jul 03 12:29:57 IRDT 2017
آریا تهیه کننده سریال پایتخت 5: تلویزیون همکاری بسیار خوبی با ما دارد / هیچ سانسور و ممیزی در کار نبوده است Mon Mar 26 14:04:46 IRDT 2018
میزان رجایی و باهنر برای خودشان از مقامی که داشتند کیسه ندوخته بودند؛ این دو نفر واقعاً الگو بودند Thu Aug 24 10:29:48 IRDT 2017
پرشین خودرو تولید ماشین پاک کننده اقیانوس Mon Apr 23 19:57:00 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران ترفند جالب یک پزشک هنگام زدن آمپول به خردسالان + فیلم Sat Jan 26 22:45:03 IRST 2019
ورزش 3 سرمربی اسبق تیم‌ملی فوتسال داغدار شد Sat Nov 18 10:54:00 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا مخالفت استانداری با پولی شدن معابر و تونل‌های تهران Mon Jan 14 10:35:04 IRST 2019
خانه ملت مستمری رانندگان یک سطح افزایش پیدا کرد / دولت رسما بدهی خود به سازمان تامین اجتماعی را پذیرفت Mon Jul 30 15:49:47 IRDT 2018
عصر ایران عارف: در مواقع بحرانی همدیگر را متهم نکنیم Sun Apr 07 09:30:43 IRDT 2019
ایلنا خبر خوش برای مدیران دارای گرین کارت! Sat Apr 22 11:42:53 IRDT 2017
بهار نیوز رتبه نخست بیماری های قلبی در مرگ و میر Tue Apr 24 10:23:08 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران کاهش جان باختگان حوادث رانندگی در فارس Sat Jan 26 19:17:34 IRST 2019
ایستا نیوز مبالغ برداشت شده بانک ملت به حساب‌ها بازگشت Sat Apr 15 19:01:14 IRDT 2017
تی نیوز تهیه 7000 هزار آلبوم معرفی شهدای خوزستان در دفاع مقدس Sun Sep 17 14:19:10 IRDT 2017
اقتصاد آنلاین «کفرا» از تغییر در ترکیب تولید خبر داد/ تپکو از افزایش سرمایه گفت Mon Aug 06 15:36:24 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا آخرین آمار "بیکاران اردبیل" از زبان استاندار Sun Jan 20 13:36:44 IRST 2019
خرداد نیوز گزارش مولر باعث شد محبوبیت ترامپ 3 درصد کاهش یابد Sat Apr 20 11:46:20 IRDT 2019
صبا ایران مجلس تشکیل وزارت میراث فرهنگی و گردشگری را تصویب کرد Wed Nov 28 11:03:38 IRST 2018
آفتاب ایران عصبانی مثل کی روش/کارلوس دور افتخار نزد! Tue Sep 05 22:00:07 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران فعالیت 6 ساله یک کلاهبردار به عنوان یک شرکت تجاری! Wed Nov 21 18:59:38 IRST 2018
ایران آنلاین محکوم شد زن فرانسوی عضو داعش به حبس ابد Sun Jun 03 14:25:24 IRDT 2018
آنا نجات 600 پناهجو در نزدیکی سواحل اسپانیا Sun Nov 19 11:58:35 IRST 2017
فرارو ادامه باد و باران‌های رگباری در پایتخت Wed Apr 26 15:01:29 IRDT 2017
افکارخبر پدیده به دنبال تعویق یک بازی Sat Feb 16 12:12:21 IRST 2019
آریا 56 میلیارد تومان اعتبار سفر رهبری به کرمانشاه اختصاص یافت Sat Oct 13 12:56:45 IRST 2018
اقتصاد آنلاین آیا می‌توانید به تنبلی‌تان غلبه کنید؟ Sun Feb 12 10:39:26 IRST 2017
پارسینه ویدیو| بی ادبی نماینده مردم سراوان Mon Dec 17 16:00:47 IRST 2018
واحد مرکزی خبر تغییر آمار بیکاران تحصیلکرده در یزد+ فیلم Mon Dec 18 20:42:09 IRST 2017
تیک نامزدهای نهایی جوایز اسکار معرفی شدند Tue Jan 22 18:24:19 IRST 2019
واحد مرکزی خبر مرگ ماهی ها در زادگاهشان Sun Jul 15 18:38:33 IRDT 2018
خبرگزاری مهر بومی سازی فرهنگیان در پردیس جزو اولویت های مسئولین شهرستان است Wed Dec 19 12:12:25 IRST 2018
خبرگزاری مهر 500 هزار تن گندم از کرمانشاه به سایر استان‌ها حمل می‌شود Mon Dec 11 15:33:47 IRST 2017
پایگاه خبری الف تجارت پردرآمدی به نام فروش نوزاد Tue Mar 07 12:18:18 IRST 2017
صبحانه با خبر تبعات زیاده خواهی مالکان در بازار مسکن Sat Jul 08 16:02:22 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر سیلاب در دیباج Sun Jun 09 09:30:48 IRDT 2019
روزنامه دنیای اقتصاد از بلند کردن پراید تا کشیدن کامیون در رقابت قوی‌ترین مردان /فیلم Sat Feb 10 20:00:54 IRST 2018
ایسکانیوز تکذیب ادعا‌ها پیرامون بازداشت شدگان اغتشاشات اخیر در ایذه و مسجد سلیمان Wed Jan 10 14:53:40 IRST 2018
آریا امین پاسی عکاس شهرکردی مدال برنز جشنواه عکس آمریکا از آن خود کرد Mon Dec 11 10:23:56 IRST 2017
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در نشست خبری کمیته‌ همکاری های مشترک رسانه‌ای ایران و روسیه چه گذشت؟ Thu Jul 12 14:32:00 IRDT 2018
ساعت24 روحانی: تا برجام را نقض نکنند، نقض کننده آن نخواهیم بود Sat Feb 17 16:48:25 IRST 2018
پرشین خودرو معاون حمل و نقل وترافیک شهرداری اعلام کرد؛ نصب هرگونه تبلیغات بالاتر از ارتفاع دید مسافر اتوبوس ممنوع شد Sat Jan 27 14:58:00 IRST 2018
برنا ساماندهی مناطق ویژه اجتماعی نگاه و توجه ویژه ای می طلبد Sun Aug 20 15:39:48 IRDT 2017
تی نیوز برگزاری جلسه اقتصاد مقاومتی خراسان رضوی در بردسکن Mon Sep 25 18:06:41 IRST 2017
اتاق خبر کاربران فتوشاپ به‌روزرسانی کنند! Sun Aug 26 12:13:04 IRDT 2018
ایلنا این مرد بروس لی و جکی چان را کشف کرد Sat Nov 03 18:03:00 IRST 2018
تی نیوز بهزاد نبوی: می خواستند قاتل رجایی معرفی شوم Sun Apr 01 21:19:53 IRDT 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن معرفی بانوان فرهنگی شهید لرستان Fri Nov 23 08:04:14 IRST 2018
دنیای معدن ادعای رسانه نزدیک به باشگاه پرسپولیس/بازهم با پول فدراسیون از استقلال امتیاز کسر نمی‌شود Mon Nov 14 09:41:00 IRST 2016
میزان حضور کولاکوویچ و محمودی در سالن/ آملی‌ها برای غلامی به خانه والیبال آمدند Sun Mar 12 17:05:43 IRST 2017
خبرگزاری شبستان شورای روابط آمریکایی-اسلامی:نمی خواهیم شاهد آزار مداوم دانش آموزان مسلمان باشیم Wed Nov 22 12:44:00 IRST 2017
نامه نیوز چرا دلار گران می‌شود؟ Sun Nov 26 00:25:01 IRST 2017
تی نیوز معاون صداوسیما: نماینده همه صداهای درون نظام هستیم Wed Sep 06 23:18:22 IRDT 2017
آفتاب تیپ ورزشی الناز حبیبی در سوئد! عکس Mon Sep 11 10:44:37 IRDT 2017
ایران آنلاین واکنش قاسمی به پرگویی‌های وزیر سعودی Thu Feb 15 13:54:59 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا درخواست استانداری گیلان از مردم Tue Dec 05 21:13:35 IRST 2017
وطن امروز خانه ای برای کروات ها Wed Jan 17 00:00:00 IRST 2018
خرداد نیوز قوی‌ترین نسخه‌های گیاهی اشتهاآور را بشناسید Thu Dec 07 13:07:50 IRST 2017
خبرگزاری مهر آمادگی کتابخانه‌های عمومی کرمانشاه برای برگزاری محفل‌های ادبی Sat Apr 21 15:26:10 IRDT 2018
ساعت24 این عراقی کلا علیه مهدی طارمی است! Sun Mar 10 11:10:00 IRST 2019