خبرگزاری جمهوری اسلامی - Tue Mar 21 16:16:00 IRST 2017 نمایش خبر

پیام های نوروزی با طعم انتخاباتی

تهران- ایرنا- سال 1396 در فضای گسترش فعالیت های انتخاباتی و رقابت های سیاسی آغاز شد؛ فضایی که برخی جریان ها و چهره های سیاسی در آن از فرصت انتشار پیام نوروزی هم برای تبلیغات انتخاباتی بهره بردند.

به گزارش گروه پژوهش و تحلیل خبری ایرنا، نامزدهای احتمالی و چهره های سیاسی کوشیدند از طریق انتشار پیام های نوروزی، برنامه های تبلیغاتی و فعالیت های انتخاباتی خود را به پیش برند.

** پیام های نوروزی و تبلیغات سیاسی 
برخی نامزدها و جریان های سیاسی از فرصت انتشار پیام های نوروزی هم بهره برداری سیاسی کردند. شماری با بهره گیری از این فرصت زبان به انتقاد از دولت گشودند و گروهی دیگر شعارها و جهت گیری انتخاباتی خود را عیان تر کردند. 
«حسن رحیمیان» رییس شورای مرکزی «جبهه مردمی نیروهای انقلاب» در پیام خود به مناسبت سال نو آورد: هنگامی می توانیم شادمانه و از اعماق جان اعیاد را تبریک گوییم که شاهد معاصی بزرگی چون اختلاس، تبعیض، مانور تجمل و اشرافیگری و بی عملی نسبت به رفع گرفتاریها و رنج ملت بزرگ و انقلابی کشورمان نباشیم. 
رحیمیان ادامه داد: امیدواریم در سال پیش رو با مشارکت حداکثری و آگاهانه مردم در انتخابات، دولتی روی کار آید که با تکیه به مردم و ظرفیتهای خدادادی و عدم اعتماد به دشمن، رهنمودها و مطالبات رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی خامنه ای را سرلوحه کار خود قرار دهد تا شاهد سرآغاز تحولی برای رفع مشکلات معیشتی، اجتماعی و فرهنگی ملت عزیز ایران باشیم. 
یکی از کانال های اصلاح طلب در ارتباط با انتشار پیام های نوروزی تشکل جمعی اصولگرایان نوشت: در ساعتی که شهروندان با مبادله پیام های تبریک و شادباش آمدن نوروز و فصل بهار را گرامی داشتند، در گوشه ای از پایتخت یک گروه سیاسی تازه تاسیس حتی در ساعات تحویل سال به تبلیغات سیاسی و فعالیت انتخاباتی مبادرت کرد. گروه جمنا (جبهه نیروهای انقلاب) در سایت و شبکه های خبری نوروز را به میتینگ انتخاباتی تبدیل کرد و به پخش پیام های تند علیه دولت و معرفی کاندیداهای خود پرداخت. 
احمدی نژادی ها هم از فرصت انتشار پیام نوروزی برای پیشبرد برنامه های انتخاباتی خود استفاده کردند. رییس جمهوری پیشین که در آخرین روزهای 95 با زیر پا گذاشتن وعده انتخاباتی خود مبنی بر حمایت نکردن از نامزدی در انتخابات، پشتیبانی خود از نامزدی «حمید بقایی» را اعلام کرده بود، با انتشار پیام نوروزی مشترک با بقایی، حمایت خود از معاون اجرایی اش را آشکارتر و علنی تر کرد. 
احمدی نژاد همچنین در پیام تصویری دیگری، به همراه بقایی و «اسفندیار رحیم مشایی» رییس دفتر خود، نوروز را به ملت ایران تبریک گفت. در پایان این ویدیو نوشته شد: سال 1396 مبارک باد.....بهاری دیگر در راه است. 

**نامه مشاور احمدی نژاد به فرمانده سپاه 
«عبدالرضا داوری» مشاور رسانه ای احمدی‌نژاد در کانال تلگرامی خود، در نامه‌ای به سرلشگر «محمدعلی جعفری» فرمانده کل سپاه پاسداران از آنچه «دخالت نهادهای زیر امر سپاه در انتخابات» خواند انتقاد کرد. 
داوری در بخشی از این نامه نوشته است: سایه سنگین سازمان اطلاعات تحت امر خود را بر سر کنشگران سیاسی و رسانه ای دریابید که جملگی چگونه در برکشیدن یک جناح سیاسی و حذف رقبا مجاهدت می ورزند... دریغا و دردا که مدعیان حراست از انقلاب اسلامی، وارثان امینی برای این میراث مفخّم نبودند؛ بر خوان انقلاب نشستند و نمک خوردند و نمکدان شکستند. 
در بخش دیگری می خوانیم: جنابعالی هم برای نام نیک این جهان و ثواب آن جهان، در این سطور به عین عنایت بنگرید که یکی از شهروندان جمهوری اسلامی ایران به شما توصیه کرد به آخرت و لحظه ملاقات با شهدا و امام شهدا بیاندیشید که در آنجا چنین سکوت ناموجه در برابر این همه مداخلات سیاسی و حزبی و انتخاباتی مشاوران و نهادهای تحت امرتان که جفا بر انقلاب و قانون اساسی و حقوق ملت است را چگونه موجه می سازید باشد که رستگار شوید.» 

**خبرهایی مبنی بر تعیین برخی روسای ستادهای انتخاباتی 
با نزدیک شدن به زمان برگزاری انتخابات، نامزدهای انتخاباتی در صدد تعیین روسای ستادهای انتخاباتی خود هستند. در روزهای گذشته خبرهایی مبنی بر انتخاب «مسعود میرکاظمی» به عنوان رییس ستاد انتخاباتی «ابراهیم رییسی» تولیت آستان رضوی و یکی از نامزدهای مورد حمایت جمنا منتشر شد؛ خبری که برخی کانال های اصلاح طلب به تحلیل آن پرداختند. 
به نوشته یکی از این کانال ها، وزیر بازرگانی و نفت دولت احمدی‌نژاد از نظر سیاسی به جریان «سعید جلیلی» و «جبهه پایداری» نزدیک است. با وجود اعلام نشدن رسمی نامزدی ابراهیم رییسی برای انتخابات ریاست جمهوری، گویا مقدمات و رایزنی‌ها برای رقابت انتخاباتی در حال انجام است تا در صورت اعلام نامزدی، شرایط حضور مهیا باشد. 
به نوشته این کانال، با ریاست میرکاظمی بر ستاد انتخاباتی ابراهیم رییسی، او توانسته با یک تیر دو نشان را بزند و جماعت جلیلی و جبهه پایداری را در اجماع همراه کند. البته انتصاب میرکاظمی به این سمت ممکن است، با اعتراض برخی از گروه‌های اصولگرا و جریان قالیباف همراه شود که با قطعی شدن معاون اولی قالیباف و مدیریت انحصاری لیست اصولگرایان برای انتخابات شورای شهر، این اعتراض‌ها هم فروکش خواهد کرد. محمدباقر قالیباف نیز «پرویز سروری» را برای ریاست ستاد انتخابات شورای اصولگرایان برگزیده است. 
تدارک انتخابات در میان اصلاح طلبان هم در جریان است. در آخرین جلسه هیات رییسه «شورای عالی سیاستگذاری انتخابات اصلاح‌طلبان» در روزهای گذشته، «حسین مرعشی» به عنوان رییس ستاد انتخابات شورای شهر اصلاح طلبان تهران انتخاب شد؛ اقدامی که رقابت های انتخاباتی اصلاح طلبان را یک گام دیگر به سوی عملیاتی شدن پیش می برد. 

**تحلیل های تازه از چینش نیروهای سیاسی در انتخابات پیش رو 
کمتر از دو ماه مانده به انتخابات، هنوز آرایش نیروهای سیاسی در دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری مشخص نیست. با این حال تحلیلگران می کوشند با بررسی شواهد موجود تصویری احتمالی از چینش نیروهای سیاسی و سناریویی محتمل رقابت انتخاباتی آنها ارایه کنند. 
به نوشته یکی از کانال های تلگرامی اصلاح طلب، اکنون با سه مثلث در سه جریان روبرو هستیم: 1- مثلث رییسی - قالیباف – جلیلی،2- مثلث روحانی - ناطق‌نوری - خاتمی ، 3- مثلث احمدی‌نژاد - مشایی - بقایی ؛ اینها هر کدام به گونه‌ای مسیر رقابت سیاسی-انتخاباتی را می‌سازند تا قدرت را بیش از پیش، تحت سیطره نگاه خود در آورند. 
به نوشته این کانال، مثلث احمدی‌نژاد - مشایی - بقایی بسیار متصلب، منسجم و البته ضعیف و بدون پشتوانه اجتماعی و سیاسی است. مثلث رئیسی - قالیباف - جلیلی هنوز شکل‌ نگرفته و به دلیل منافع مشترک، در حال قوام یافتن است، البته پشتوانه سیاسی آن قدرتمند و با نفوذ است. مثلث روحانی - ناطق‌نوری - خاتمی نیز اگرچه وحدت استراتژیک دارد و دورادور طراحی شده اما هر سه ضلع بی‌تفاوت از یکدیگرند و این نقطه ضعف آنان است. مثلث اخیر همچون دو مثلث پیشین که هر شش نفر امکان کاندیداتوری دارند، باید با یک کاندیدا بازی رقابت را شروع نکند و لااقل با دو کاندیدا در عرصه انتخابات وارد شود: روحانی و ناطق‌نوری. این شگرد کاملا همچون تردستی می‌ماند که در آستانه انتخابات و پس از تایید صلاحیت‌ها، همه به پیش می‌روند و در نقطه پایانی راه، از هر مثلث، یک ضلع برای رقابت با دو جبهه دیگر باقی می‌ماند؛ البته اگر از گذر تایید صلاحیت‌ها عبور کنند. 
در ادامه می خوانیم: پس بهترین تصمیم از سوی جریان اعتدال‌گرایان (از اصولگرایانِ مدافع دولت تا اصلاح‌طلبان) بازی با دو کاندیداست؛ والا فشار سیاسی دو جبهه، به‌ویژه مثلث «رئیسی - قالیباف – جلیلی» آنچنان قوی و مداوم است که روحانی توان مقابله با آن را به سختی خواهد داشت و ریسک پیروزی را بسیار زیاد خواهد. 

**آغاز ثبت نام نامزدهای شورای شهر و روستا 
نام نویسی از داوطلبان شرکت در انتخابات پنجمین دوره شوراها از دوشنبه 30 فروردین 95 در فرمانداری ها و بخشداری های کشور آغاز شد و تا پایان وقت اداری یکشنبه 6 فروردین ادامه خواهد داشت. 
ثبت‌نام 150 نفر در ساعات اولیه ثبت‌نام برای نامزدی در پنجمین دوره انتخابات شوراها و ثبت نام 209 نفر تا لحظه تحویل سال جالب توجه بود. به گفته «عیسی فرهادی» فرماندار تهران، این حضور نشان‌دهنده حضور با شکوه مردم در انتخابات است. 
همچنین «عبدالرضا رحمانی فضلی» وزیر کشور در حاشیه بازدید از ستاد انتخابات استان قزوین با اشاره به آغاز ثبت نام از داوطلبان پنجمین انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: در این دوره به طور مجموع 110 هزار نفر به عنوان اعضای شوراها انتخاب می شوند و همه تمهیدات لازم از سوی وزارت کشور برای برگزاری یک انتخابات امن، سالم و قانونی پیش بینی شده است. 
در نخستین روز ثبت نام شوراها، حضور «مرتضی الویری» از شهرداران پیشین تهران در محل فرمانداری تهران برای ثبت نام در پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا جالب توجه بود. 
پژوهشم**9275**9279**خبرنگار: اعظم حمیدپور**انتشاردهنده: سیدمحمد موسی کاظمی
انتهای پیام /*


 
 
  
  
   
  
  
 
 
  سیاسی 
  انتخابات 96 
  پیام نوروزی 
  رقابت های انتخاباتی 
 

 ارتباط با سردبیر: 

 newsroom@irna.ir 

 
 تماس بی واسطه با مسئولین
خبرگزاری جمهوری اسلامی ترافیک در جاده های مازندران سنگین است Thu Sep 06 11:27:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی سرخط روزنامه‌های چین - پنجشنبه 31 فروردین Thu Apr 20 10:28:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی رویترز:ترامپ تهدید به اعمال تعرفه بر تمام واردات چینی کرد Sat Sep 08 15:50:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی حضور دوچرخه سواران عرب در قدس اشغالی با واکنش همراه شد Fri May 04 17:42:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی اظهار تاسف معاون سیاسی استاندار قزوین از اظهارات حجت الاسلام قابل رئیس هیات نظارت بر انتخابات استان Sun Mar 12 20:57:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی تمدید فراخوان کنگره سراسری شعر جوان ایران/انتصاب دبیر علمی کنگره Thu Feb 08 12:33:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی استاندار: منابع ثروت استان ایلام در جهت بهبود معیشت مردم بکارگیری نشده است Sun Jan 21 17:20:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی عملیات احداث بیمارستان 160 تختخوابی فردیس آغاز شد Sat Mar 18 18:50:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی قیمت تاتنهام برای «هری کین»، اتاق فکر رئال را از کار انداخت Sat Jan 12 18:28:00 IRST 2019
خبرگزاری جمهوری اسلامی نمایشگاه عفاف و حجاب در گنبدکاووس گشایش یافت Sun Jul 10 16:53:00 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی سخنگوی کاخ سفید: حمله اخیر آمریکا به یمن موفقیت آمیز بود/جان مک کین:موفقیت آمیز نمی دانم Thu Feb 09 11:30:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی تعبیر یا واقعیت Sat Dec 29 08:16:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی قم در روز میلاد کریمه اهل بیت(ع) غرق شادی است Sun Jul 15 12:44:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی نمایشگاه «استالکس» توسعه گردشگری در تهران گشایش می یابد Sun Jul 29 16:31:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی ساماندهی اراضی لارستان در حال انجام است Mon Aug 15 16:04:00 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی تحقق حماسه اقتصادی در گرو حماسه سیاسی در انتخابات است Wed May 17 21:09:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی 54 هزار واحد مسکونی در بافت فرسوده نوسازی را آغاز کردند Mon Aug 13 19:56:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی اعمال تحریم ها مهمترین مولفه جنگ اقتصادی است Sat Nov 03 10:46:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی 37 هکتار از مزارع گندم الیگودرز طعمه حریق شد Mon Jul 11 18:42:00 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی اجرای 400 پروژه دانشگاه علوم پزشکی تلاشی در راستای رفاه حال مردم Mon Jul 10 14:17:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی واگذاری مجوز صید به شناورهای چینی صحت ندارد Mon Aug 13 18:14:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی قدردانی ناجا از حضور باشکوه مردم در مراسم بدرقه شهدای مرزبانی Wed May 10 15:15:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی اقلیم کردستان عراق گزارش های نقض حقوق بشر از سوی پیشمرگان را رد کرد Thu Aug 18 03:29:00 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی امام جمعه یزد: جهت گیری علمی دانشگاه ها در مسیر خودکفایی کشور باشد Wed Sep 07 03:56:00 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی وزیر دفاع ترکیه و فرمانده آمریکایی درباره سوریه مذاکره کردند Thu Aug 02 13:14:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی هزینه 14 میلیارد ریالی برای تجهیز هنرستان های مازندران Sat Apr 22 16:26:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی نشست «ایران فرهنگی در جهان امروز»، گامی برای تبدیل گفت وگو به فرهنگ ملی Wed Mar 01 14:31:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی سرمربی ماشین سازی: بازیکنی که شرایط تیم را درک کند حق بازی خواهد داشت Wed Feb 01 00:51:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی فشار دوباره کنگره آمریکا به پاکستان: اسلام آباد با طالبان برخورد کند Thu Jul 14 15:13:00 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی رئیس جمهوری منتخب باید در خصوص برجام بازنگری کند Fri May 05 14:36:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی تکمیل 5400 طرح عمرانی در مازندران در دولت یازدهم Sun Jan 29 16:28:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی باند مواد مخدر در رودبار جنوب منهدم شد Mon Oct 29 11:29:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی 28هزار قطعه مرغ در خراسان شمالی تلف شدند Thu Jul 12 10:57:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی هشت کمیته بزرگداشت هفته دفاع مقدس در آبادان تشکیل شد Tue Aug 28 21:10:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی پوستر جشنواره حفظ 40 حدیث رضوی در قشم رونمایی شد Wed May 16 13:24:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی تنش میان کره جنوبی و چین به حوزه گردشگری کشیده شد Thu Mar 16 10:01:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی واژگونی مینی بوس در تربت حیدریه 11 مصدوم داشت Tue Jul 05 01:03:00 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی تضمین صادرات نفت با خرید پالایشگاه در اروپا و آفریقا Fri Mar 10 12:04:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی راه دسترسی علم کوه در کلاردشت به علت سقوط بهمن بسته شد Mon Jan 30 17:47:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی هنر و صنعت سفال فرسفج باید احیا شود Sun Jul 31 20:19:00 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی رسانه های حامی تعاونی های مازندران معرفی می شوند Thu Aug 18 14:47:00 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی آثار تاریخی زندیه شیراز در آخرین روز تعطیلات نوروزی Sun Apr 02 06:46:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی بانوی 73 ساله کاندیدای پنجمین دوره انتخابات شورا در بخش اسالم تالش شد Sun Mar 26 19:13:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی تشکیل کابینه جدید عراق در دست اندازهای سیاسی Wed Dec 05 17:05:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی سانحه رانندگی در بزرگراه تهران - قم 2 کشته برجا گذاشت Sat Jun 02 21:16:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی 871 پروژه عمرانی و اقتصادی در کلاله به بهره برداری رسید Tue Aug 28 09:16:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی ارتفاع آب در برخی مدارس گلستان بیش از یک متر است Thu Mar 28 00:31:00 IRDT 2019
خبرگزاری جمهوری اسلامی آیین های عزاداری به دور از خرافات برگزار شود Sun Sep 09 08:29:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی قطر: سرمایه گذاری خارجی در بورس همچنان ادامه دارد Thu Jul 13 20:57:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی کیسه صفرا بدون باز کردن شکم در بیمارستان آستارا برداشته شد Thu Jun 14 09:24:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی افزایش بی سابقه آتش سوزی ها در بروجرد Thu Jun 23 15:42:00 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی کنگره آمریکا خواستار پایان کمک به عربستان در جنگ یمن شد Thu Apr 04 22:09:00 IRDT 2019
خبرگزاری جمهوری اسلامی پنج کشته حاصل 2 سانحه رانندگی در همدان Fri Apr 28 04:33:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی دستگاه قضایی در پرونده های انتخاباتی جناحی رفتار نمی کند/ رسانه ها اطلاع رسانی کنند Wed Apr 19 18:44:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی 10 اثر معنوی و 9 اثر مکتوب ایران به ثبت جهانی رسیده است Wed Feb 22 00:02:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی همایش روز دختر به مناسبت ولادت حضرت معصومه(س) در نوشهر برگزار شد Thu Aug 04 13:48:00 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی پرورش شترهای قطری؛ از شایعه تا واقعیت Thu Jul 12 14:34:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی رویدادها و تحولات ترکیه در یک نگاه/ دهم تیر Sun Jul 02 00:54:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی اعزام 30 هیات قرآنی ایران به کشورهای مختلف دنیا Thu May 25 19:08:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی آتش سوزی در پالایشگاه شهید تندگویان تهران Sun Jan 29 12:03:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی هشت وزنه بردار تیم نوجوانان در رقابت های جهانی مشخص شدند Sat Mar 25 19:28:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی همه دستگاه‌های کشور برای معرفی همدان تلاش کنند Sat Aug 04 20:59:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی پروژه جلوگیری از انقراض نسل شتر دوکوهانه با همکاری سازمان فائو در استان اردبیل اجرا می شود Mon Jul 04 20:33:00 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی حسن ختام کاراته ایران با برنز کاپیتان Mon Aug 27 14:05:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی راهپیمایی روز قدس در هفت نقطه تالش برگزار می شود Thu Jun 07 19:57:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی ترامپ: 400 نظامی آمریکایی در سوریه می مانند Wed Mar 20 21:00:00 IRST 2019
خبرگزاری جمهوری اسلامی بخت بانوی همدانی برای مدال آوری در دو ومیدانی آسیا Wed Jan 24 14:28:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی 2 طرح خدماتی و کشاورزی در شهرستان تاکستان به بهره برداری رسید Thu Jul 13 22:24:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی حدود مالکیت معنوی شهر Wed Apr 17 09:42:00 IRDT 2019
خبرگزاری جمهوری اسلامی سومین مرحله خروج افراد مسلح از محله الوعر حمص آغاز شد Sat Mar 18 15:21:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی مسابقات سراسری قرآن کریم سپاه پاسداران پایان یافت Wed Feb 07 11:47:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی فرماندار: یک شرکت قصد سرمایه گذاری تولید برق از باد در سربیشه دارد Sun Feb 12 02:02:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی عربستان در بخش پالایشگاهی پاکستان سرمایه گذاری می کند Thu Oct 04 15:51:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی حمله انتحاری در سومالی دست کم سه کشته برجای گذاشت Sun Aug 05 17:49:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی محورهای سخنان ائمه جمعه شهرهای استان کرمان Fri Sep 21 14:16:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی ای اف سی: دایی همچنان رکورددار گلزنی در جام ملت هاست Thu Jul 19 12:25:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی مردم ابرکوه به استقبال خادمان امام هشتم (ع) رفتند Sat Aug 13 22:06:00 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی کره شمالی: سازمان ملل حق انتقاد از پیونگ یانگ را ندارد Sat Jun 25 17:12:00 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی چراغ سینما در دیار هنرخیز و کهن بیجار روشن می شود Tue Jan 03 00:50:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی فیش منتسب به مدیرمنطقه آزادارس جعلی است Sun Jul 03 23:39:00 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی نماینده ترکمن عراق: تنش آفرینی در کرکوک به مصلحت هیچ طرفی نیست Wed Apr 05 21:18:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی نمایندگان مجلس خواستار تسریع روند بررسی لایحه حمایت از کودکان شدند Wed Feb 07 19:36:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی رئیس جمهوری سریلانکا پارلمان را تعلیق کرد Sun Oct 28 11:22:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی 100 مدرسه در شهرهای جدید احداث می شود Wed Sep 05 19:08:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی آیین آتش نوروز در کرمانشاه Thu Mar 21 12:51:00 IRST 2019
خبرگزاری جمهوری اسلامی معاون وزیر تعاون: تعیین توافقی دستمزد به مصلحت نیست Wed Dec 26 09:26:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی درخواست باشگاه استقلال از فدراسیون فوتبال برای تجدید نظر در حکم رحمتی Thu Feb 16 00:17:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی رئیس جمهوری سومالی به عربستان سفر کرد Fri Feb 24 09:34:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی نماینده مجلس : دولت در برخورد با دریافت کنندگان حقوق های نامتعارف شجاعانه عمل کرد Thu Jul 14 19:23:00 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی بوستان پردیسان تهران به 'محیط‌ بان' تغییر نام می دهد Tue Jun 28 18:58:00 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی نخستین نمایشگاه نجوم و ستاره شناسی در بوکان گشایش یافت Tue May 09 14:39:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی دیدار بولتون و پاتروشف بدون نتیجه پایان یافت Thu Aug 23 19:49:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی اتحادیه اروپا خواستار توقف تخریب منازل فلسطینیان شد Wed Apr 05 19:06:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی طرح‌های سالم‌سازی دریا پایان ماه رمضان بازگشایی می‌شوند Thu Jun 14 08:55:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی 180 فرصت هنرمندان بسیجی برای تولید اثر Thu Jun 22 14:11:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی میانمار با ماموریت حقیقت یاب سازمان ملل در مورد مسلمانان روهینگیا مخالفت کرد Wed May 03 11:57:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی مشکل آب آشامیدنی 9 روستای پلدختر بر طرف شد Wed Sep 05 20:02:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی مهاجم جدایی طلب به اوکراین رسید/استقبال سرخپوشان از طارمی Thu Jul 13 19:45:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی صدها جوان سوری درحلب داوطلبانه به ارتش می پیوندند Sat Jul 01 18:32:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی اجلاس اپسکو با حضور ایران در چین برگزار شد Wed Nov 14 09:41:00 IRST 2018
واحد مرکزی خبر صنعت برق با 90 درصد اتکا به توان داخلی راهبری می شود Sun Jul 09 13:07:50 IRDT 2017
انتخاب هشدارهای رجیستری به خریداران موبایل/ ثبت گوشی رایگان است Sun Dec 03 21:50:02 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران آغاز بسیج همگانی مبارزه با فشارخون از بهار سال آینده Sun Mar 17 13:59:03 IRST 2019
پایگاه خبری الف تیزر متفاوت فصل جدید "خندوانه" Sat May 12 10:51:00 IRDT 2018
تی نیوز ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری دانشگاه آزاد از هفته آینده Tue Aug 29 21:46:48 IRDT 2017
روزنو خرید بعدی استقلال روی میز مدیران باشگاه Thu Aug 02 11:40:01 IRDT 2018
ایسکانیوز دستور «روحانی» به استاندار کرمانشاه برای تسریع در روند کمک رسانی به زلزله زدگان Mon Nov 13 11:41:48 IRST 2017
رسالت استفاده بیش از حد مواد مخدر و مشروبات الکلی در میان نظامیان آمریکایی Tue Aug 01 00:00:00 IRDT 2017
ایسکانیوز پرداخت بیش از یک هزار و 486 میلیارد ریال انواع سود به سرمایه گذاران Sat Apr 29 22:10:07 IRDT 2017
بورس نیوز هشدارها نباید جنبه سیاسی داشته باشد Wed Jan 30 14:02:02 IRST 2019
واحد مرکزی خبر اعتراض ژاپن به چین برسر ورود قایقهای گشتی چین به آبهای مورد اختلاف Fri May 19 09:34:27 IRDT 2017
نماینده تذکر برخی از نمایندگان به رئیس‌جمهور درباره تجدید نظر در روابط با امارات Sun May 27 10:48:03 IRDT 2018
ایران آنلاین اهالی فرهنگ چشم انتظار تحول در تصمیم سازی Thu Feb 28 00:21:00 IRST 2019
باشگاه خبرنگاران افزایش انتقادها به تداوم فروش سلاح‌های انگلیس به عربستان +فیلم Sat Sep 23 11:19:03 IRST 2017
افکارخبر مدارس خوزستان فردا اول بهمن تعطیل شد Sat Jan 20 19:26:11 IRST 2018
تی نیوز دفاع سایبری ؛ تامین پدافند و امنیت رایانیکی Tue Aug 29 02:09:25 IRDT 2017
تی نیوز آتش کم آبی دامن نیروگاه ها را گرفت Wed Apr 04 14:05:01 IRDT 2018
جماران ستاره یوونتوس تصادف شدیدی کرد+ عکس Tue Feb 05 12:37:54 IRST 2019
ایلنا رونمایی از دو مجموعه جدید شعر ذوالفقار شریعت در نمایشگاه بزرگ کتاب تهران Sun Apr 09 13:08:30 IRDT 2017
خرداد نیوز بعیدی نژاد: ایران اینترنشنال از بی‌اعتباری درایران عصبانی است Thu Mar 28 23:22:31 IRDT 2019
بی باک نیوز خلاصه بازی سپاهان 0-0 صنعت نفت Sat Jan 28 20:47:03 IRST 2017
روزنو نام‌گذاری خیابانی به نام «شجریان» در تهران Tue Apr 16 12:31:14 IRDT 2019
آنا اعتماد مردمی سرمایه اصلی دانشگاه آزاد اسلامی است Sun Jun 10 14:24:20 IRDT 2018
مشرق نیوز درگیری بازیکنان برزیلی به گاز اشک آور کشید +عکس Wed Apr 10 10:31:25 IRDT 2019
ایران آنلاین ابتکار تلگرام برای شناسایی هویت فرد هنگام مکالمه تلفنی Fri Mar 31 17:46:40 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا موکب های عزاداری امام حسین(ع) در بوشهر Tue Sep 18 11:34:20 IRDT 2018
تی نیوز مدیر سابق گوگل: اگر به عکاسی با موبایل اهمیت می دهید، آیفون بخرید Tue Aug 01 00:34:06 IRDT 2017
عصر خبر حضور 90 هیات خارجی در مراسم تحلیف روحانی Mon Jul 31 20:47:47 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر نمایشگاه مجسمه سازی مدرن در شیراز + فیلم Sat Dec 09 11:41:19 IRST 2017
خبرگزاری نسیم دولت باید توجه ویژه‌ای به حوزه حمل و نقل داشته باشد Thu Dec 21 22:17:04 IRST 2017
میزان سرنوشت شورای سلطنت ایران چه شد؟ +عکس Tue Jan 23 09:10:31 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران گرامیداشت یاد شهید امنیت در گمیشان Thu Nov 23 10:17:32 IRST 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن فقر محتوایی و ادبی نسبت به موسی بن جعفر(ع) Sun Apr 23 14:38:54 IRDT 2017
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی یکصد و پانزدهمین نشست هم اندیشی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر برگزار شد Mon Dec 17 08:18:49 IRST 2018
آی تی نا خاموشی توییتر در شب کریسمس! Tue Dec 25 09:21:07 IRST 2018
آریا خدمت‌رسانی نیروی هوایی انگلیس به جنگنده‌های قاتل کودکان یمنی Sun Mar 17 10:44:02 IRST 2019
نامه نیوز اینستاگرام برای اینترنت ثابت رفع فیلتر شد/تلگرام همچنان فیلتر است Thu Jan 04 13:41:06 IRST 2018
ورزش 3 عبور از 50 با سیامک و دارودسته نیویورکی/ پیکان صفر-پرسپولیس2؛شیرین تر از دربی Thu Apr 04 19:30:00 IRDT 2019
تی نیوز جوابیه صندوق ذخیره فرهنگیان درباره مصاحبه دو نماینده Tue Aug 01 19:04:41 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا پهپادهای جستجو بر فراز آسمان دنا +عکس Mon Feb 19 13:35:39 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران برپایی نمایشگاهی با عنوان فعالیت‌های40 ساله انقلاب اسلامی در قم Mon Jan 21 19:23:14 IRST 2019
گجت نیوز تصویری از محافظ صفحه نمایش گلکسی نوت 8 به بیرون درز کرد Thu Jul 13 17:35:02 IRDT 2017
خبرگزاری مهر کانون پرورش فکری، یاریگر همیشگی خانواده‌ها در کتاب‌خوانی است Mon Nov 13 12:00:13 IRST 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین بایرن مونیخ به راحتی برد را از دست داد/ نخستین تساوی بعد از اخراج کارلتو Sun Oct 01 19:18:14 IRST 2017
انتخاب مشاور بانک مرکزی: رفع مشکلات بانکی یک شبه شدنی نیست Sat Dec 16 13:29:43 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم اصفهان| حضور 40 هزار هوادار در نقش‌جهان؛ قطع آب در ورزشگاه +عکس Fri Nov 30 16:12:40 IRST 2018
پول نیوز لاریجانی: رسانه‌ها درباره مصوبه آمریکایی‌ها اضطراب ایجاد نکنند Thu Jul 27 10:39:13 IRDT 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین قیمت جهانی طلا امروز 1397/08/29 Tue Nov 20 10:39:03 IRST 2018
بی باک نیوز گل اول پرسپولیس به الهلال توسط محسن مسلمان Thu Feb 23 03:15:11 IRST 2017
تی نیوز استخدام تکنسین الکترونیک مسلط به مونتاژکاری قطعات Sat Apr 07 17:58:34 IRDT 2018
خبرآنلاین چگونه می‌توان در بحران بازار، فروش را متحول کرد؟ Sun Mar 10 14:00:00 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم قم| بازسازی واقعه غدیر خم با رویکرد ادبی و هنری انجام می‌شود Sun Aug 19 14:36:17 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا وعده ویژه استاندار مازندران به مردم! +عکس‌نوشت Sat Apr 29 10:36:55 IRDT 2017
اقتصاد آنلاین سازمان ملل: جهان باید بداند در یمن چه می‌گذرد Thu Jul 20 09:22:46 IRDT 2017
صراط ریزش بهمن در جاده چالوس 12 خودرو را گرفتار کرد Sun Jan 29 16:24:05 IRST 2017
جماران دیدن اماکن تاریخی قزوین برای خبرنگاران رایگان شد Thu Mar 21 13:24:12 IRST 2019
انتخاب 820 میلیون نفر در جهان دچار سوء‌تغذیه/ 3.1 میلیارد نفر درگیر اضافه وزن هستند Sun Oct 14 18:32:27 IRST 2018
پایگاه خبری الف نامزد انتخابات 2020 آمریکا: اسد دشمن ما نیست Sun Feb 10 16:45:00 IRST 2019
فردا محمود عباس با پادشاه عربستان دیدار کرد Wed Dec 20 17:41:59 IRST 2017
تی نیوز مقاوم سازی 47 درصد از خانه های روستایی Mon Apr 16 18:50:35 IRDT 2018
ایلنا خبر بد برای رئال مادرید، بنزما 3 هفته خانه‌نشین شد Tue Jan 02 10:19:24 IRST 2018
فرارو زندگی مصیبت‌بار چهار خانواده در یک مدرسه Wed Sep 13 17:03:22 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم وعده‌های مسئولان در نشست با اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه کامیاران چه بود؟ Fri Aug 17 13:20:03 IRDT 2018
شفقنا شبکه های آنلاین و سازمان های مستقل احتمالا جایگزین احزاب سیاسی در آینده خواهد شد: تحلیل واشینگتن‌پست Wed Feb 27 12:43:51 IRST 2019
تابناک افزایش درآمد چادرملو در آذرماه / رشد نرخ فروش کنسانتره و گندله «کچاد» Sun Dec 30 11:54:06 IRST 2018
واحد مرکزی خبر فوتبال برتر نوجوانان +فیلم Tue Apr 18 19:31:25 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران لیکنز: استقلال تیم بزرگی است ولی به خوبی آنالیزشان کردیم Fri Feb 15 18:43:44 IRST 2019
افکارخبر مجری مشهور: عشق در راهپیمایی اربعین را تا با چشم خود نمیدیدم باور نمی‌کردم Wed Oct 31 09:42:39 IRST 2018
خبرگزاری مهر برگزاری نمایشگاه هفتگی کتاب روز شادی در کتابخانه حسینیه ارشاد‎ Tue Mar 07 10:26:19 IRST 2017
بی باک نیوز صعود قیمت جهانی طلا به بالاترین سطح یک ماه اخیر Tue May 30 13:49:01 IRDT 2017
جام نیوز گلهای بازی هامبورگ 0 - دورتموند 3 Thu Sep 21 09:40:22 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران نمایش آیینی مَختَک با هنرمندی معلولان بوشهری اجرا شد Sat Nov 03 10:52:00 IRST 2018
واحد مرکزی خبر تغییر نگرش دولت در حوزه شهرسازی Wed Jan 03 00:05:18 IRST 2018
پول نیوز واردات یک میلیون و 357 هزار دستگاه گوشی تلفن همراه Tue Aug 07 15:37:04 IRDT 2018
شفاف اموال به گل نشسته بانک‌ها مدیریت شود Tue Apr 24 11:07:58 IRDT 2018
تی نیوز ستاره جنجالی سرخپوش می شود/ تصویری از اسطوره فوتبال در حال سیگار کشیدن در استادیوم/ اتفاق عجیب در فوتبال ایران Mon Aug 14 02:27:58 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران درمان مالاریا با استفاده از ترکیبات خمیردندان! Sun Jan 21 12:13:24 IRST 2018
خبرگزاری فارس مسکو: پایان حصر دیرالزور بزرگترین شکست داعش در سوریه بود Sat Sep 09 22:28:00 IRDT 2017
جماران مهمترین مشکل واحدهای صنعتی قم کمبود نقدیندگی است Sun Aug 26 14:35:22 IRDT 2018
پارس فوتبال ستاره فصل گذشته “استقلال” سرخپوش شد! Mon Aug 06 00:08:18 IRDT 2018
صبا ایران دومین غار خطرناک ایران +عکس Thu Apr 19 19:33:20 IRDT 2018
خبر خودرو - بازگشائی گره ترافیکی در یکی ازشاهراهای مهم ارتباطی جنوبغرب تهران Wed May 03 08:58:00 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم تیم جوانان ایران برابر عربستان شکست خورد و به نیمه نهایی نرسید Sun Jul 22 17:41:02 IRDT 2018
بی باک نیوز أهداف الشباب الاماراتی 2 - 4 استقلال ایران - دوری أبطال آسیا 2013 Wed Jul 19 21:37:01 IRDT 2017
تی نیوز فیلم/ گرم کردن بازیکنان پرسپولیس قبل از رویارویی با پدیده Sun Apr 08 01:49:50 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر تعویض باتری آیفون 6 پلاس تا ماه مارس ممکن نیست Mon Jan 15 09:11:54 IRST 2018
آنا افزایش 30 درصدی ظرفیت قطار مسافری یزد- تهران Sun Aug 13 16:16:11 IRDT 2017
نماینده 55 درصد احکام بودجه 94 توسط دولت رعایت نشده Tue Jan 31 12:35:26 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا اقتصاد ضامن نشاط جامعه Thu Nov 01 10:23:08 IRST 2018
تدبیر و امید شعار علیه ولیعهد عربستان روی کامیون‌ها +عکس Sun Jan 28 17:20:29 IRST 2018
خبرگزاری فارس چالش‌های نبود اراده تولید دانه‌های روغنی/ خروج 38 میلیارد دلار ارز برای واردات روغن و دانه‌ روغنی طی 25 سال Tue Sep 05 12:11:00 IRDT 2017
تی نیوز شعار تبریزی ها علیه تراکتورسازی و دومین حضور بویان در ترکیب ثابت آبی ها Wed Apr 11 21:54:01 IRDT 2018
فردا «تروما» دومین علت مرگ و میر ایرانی‌ها Mon May 08 13:37:46 IRDT 2017
تی نیوز توقف اجرای مصوبه تعرفه جدید اینترنت به دستور وزیر Thu Aug 03 00:27:01 IRDT 2017
انصاف دلیل عذرخواهی نخست وزیر ژاپن از مردم این کشور چه بود؟ Fri Jul 28 13:16:18 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران معلولان کاشمر در استفاده از مراکز دانشگاهی و اداره‌ها با مشکلات اساسی مواجهند Tue Jan 23 14:52:43 IRST 2018
آریا تبلیغی که برای سرکنسول عراق در مشهد دردسر ساز شد Fri Jan 11 21:39:54 IRST 2019
بی باک نیوز فیلم - سفر 15 دقیقه ای به فضا Wed May 10 20:14:01 IRDT 2017
تی نیوز خلاصه بازی وولفسبورگ 0 - 3 دورتموند Sun Aug 20 01:21:55 IRDT 2017
آریا قبوض انبوه عوارض پایدار سال1397 شهرداری تهران توزیع شد Sun Mar 10 15:22:48 IRST 2019