تیک - Mon Mar 13 10:11:01 IRST 2017 نمایش خبر

میوه‌های خوشمزه اما خطرناک در ایام نوروز

مهمانی‌های نوروزی ممکن است با زیاده‌روی در مصرف میوه و شیرینی همراه باشد. برخی تصور می‌کنند مصرف بیش از اندازه میوه خطر چندانی را متوجه‌شان نمی‌کند، در حالی که تحقیقات خلاف آن را نشان داده است.


 



 همزمان با نزدیک شدن به روزهای آغاز سال نو خرید میوه، شیرینی و سایر ملزومات پذیرایی رونق پیدا می‌کند.


 



 در تعطیلات سال نو افراد مبتلا به دیابت یا سایر بیماری های زمینه ای و افرادی که مستعد آکنه و جوش صورت هستند باید در انتخاب خوراک، میوه و شیرینی خود دقت کنند.


 



 برخی از میوه ها در سفره های عید نوروز از قند بالاتری به نسبت سایر میوه ها برخوردار هستند و باید در مصرف آنها احتیاط کرد.میوه های دارای قند بالا شامل انجیر، انگور، انار، انبه، گیلاس، خرمالو، موز، سیب، گلابی، زغال اخته، آلو و آناناس است.


 



 با وجود اینکه قند موجود در میوه با قند صنعتی تولیدی از نیشکر و چغندر قند تفاوت دارد اما این مواد غذایی نیز ممکن است باعث بالا رفتن قند خون در افراد مستعد دیابت شوند؛ به ویژه در صورتی که به طور همزمان مصرف شوند.


 



 گروهی دیگر از میوه ها و سبزیجات از جمله لیموترش، خیار، کیوی و به طور کلی میوه هایی که طعم ترش دارند، از قند کمتری برخوردار بوده و مصرف آنها خطرات کمتری را متوجه بیماران دیابتی می‌کند.


 



 در مهمانی ها بهتر است افراد میوه های کوچک را مصرف کنند و یا آن را در ظرف های زیبا و به آراستگی پوست کنده تا هر فرد به میزان مورد علاقه خود از میوه ها مصرف کند.


 



 خوردن یک موز بزرگ کامل می تواند حجم بالایی از کالری و قند را وارد بدن فرد کند و در دراز مدت و در صورت نداشتن تحرک و ورزش کافی باعث بروز دیابت شود.


 



 کارشناسان تغذیه توصیه می کنند افراد بیشتر از میوه خیار در مهمانی ها استفاده کنند چرا که قند بسیار کمی دارد و برای سلامت بدن مفید است.


 



 همچنین توصیه می شود افراد شب‌ها از مصرف میوه های پرقند و کالری خودداری کنند زیرا می تواند باعث بالا رفتن قند خون آنها شود.


 



 اندازه گیری منظم قند خون در بیماران مبتلا به دیابت و نیز ورزش و تحرک کافی در زمان تعطیلات نوروزی نیز می تواند از بالا رفتن قند خون بیمار جلوگیری کند.


 *باشگاه خبرنگاران
تیک خیراندیش: زنان کارگردان با وجود تبعیض‌ها درخشیدند Sun Feb 12 18:12:01 IRST 2017
تیک عکس/ تشکر یک آتش‌نشان از سگ پلیس Thu Jan 26 09:35:47 IRST 2017
تیک عصبانیت کی‌روش از تصمیم قطری‌ها Wed Mar 22 13:29:00 IRDT 2017
تیک معاون سیما : حامی رییس‌جمهور هستیم/ پاسخ میرباقری به حاشیه‌‌های زیرنویس تحریف شده سخنرانی دکتر روحانی Sun Jul 02 18:30:55 IRDT 2017
تیک عکس/ برزو ارجمند و همسرش در کافه Sun Feb 12 13:36:28 IRST 2017
تیک احتمال کناره‌گیری سعودی‌ها از جابه‌جایی زائران ایرانی Tue May 30 14:09:41 IRDT 2017
تیک فوت هوادار تراکتورسازی در جریان دربی تبریز Thu Oct 27 19:30:58 IRST 2016
تیک روش هایی آسان برای پیشگیری و درمان سریع سرماخوردگی Tue Mar 28 23:43:01 IRDT 2017
تیک اعزام زائران به سوریه تا اطلاع ثانوی منتفی است Sun May 28 10:35:58 IRDT 2017
تیک خبر خوش خزانه دار برای کارمندان Mon Feb 20 13:19:23 IRST 2017
تیک پیام تبریک ظریف به رئیس جمهور جدید آلمان Sun Feb 12 23:17:07 IRST 2017
تیک سلطان شیمیایی النصره کیست؟ Tue Apr 18 22:43:01 IRDT 2017
تیک از چهره افراد می‌توان فهمید ثروتمندند؟ Sun Jul 09 19:40:01 IRDT 2017
تیک افزایش بارندگی در روز جمعه Thu Jan 26 15:49:37 IRST 2017
تیک عکس/مرجانه گلچین و برادرش Mon Feb 20 15:21:46 IRST 2017
تیک میترا حجار: آیا واقعا از هر راهی باید نان خورد؟! Fri Mar 24 18:38:01 IRDT 2017
تیک عکس/ این زن همزاد ترامپ است Mon May 08 13:04:16 IRDT 2017
تیک درخواست تاجیکستان از عربستان Thu Jan 26 00:00:01 IRST 2017
تیک قالیباف چه لباسی می پوشد؟ Tue May 16 09:17:39 IRDT 2017
تیک آخرین اخبار درباره امنیت انتخابات از زبان وزیر اطلاعات و فرمانده نیروی انتظامی Fri May 19 12:53:01 IRDT 2017
تیک سنگسار یک مرد در سومالی Tue May 30 23:28:01 IRDT 2017
تیک جاده هراز و چالوس یکطرفه شد Fri Jun 30 14:56:37 IRDT 2017
تیک قیمت زولبیا و بامیه در ماه مبارک رمضان Wed May 24 23:20:02 IRDT 2017
تیک زن آمریکایی به تله مرگ دو جوان تهرانی رفت Wed May 31 21:56:01 IRDT 2017
تیک ترزا‌می نامه آغاز رسمی روند بریگزیت را امضا کرد Wed Mar 29 12:11:18 IRDT 2017
تیک دومین پیروزی ایران در جام جهانی Thu Feb 16 20:51:04 IRST 2017
تیک پوتین و ترامپ چقدر حقوق می گیرند؟ Sat Apr 15 12:48:18 IRDT 2017
تیک چرا داعش عملیات تروریستی خود را بر فرانسه متمرکز کرده است؟ Sat Apr 22 09:37:21 IRDT 2017
تیک دستگیری 50 نفر به اتهام تخلف انتخاباتی در گلستان Sat May 20 22:12:01 IRDT 2017
تیک گفت و گوی پوتین و ماکرون Fri May 19 12:39:11 IRDT 2017
تیک بارندگی در محورهای شمالی کشور Wed Apr 12 13:27:42 IRDT 2017
تیک پلیس انگلیس هویت دو تن از عاملان حمله تروریستی لندن را اعلام کرد Mon Jun 05 23:45:54 IRDT 2017
تیک چرا عطاری‌ها نباید دارو تجویز کنند؟ Sat Mar 04 21:39:02 IRST 2017
تیک عرضه 102 تن کالای اساسی در ماه مبارک رمضان Sat Jun 03 19:47:01 IRDT 2017
تیک تمدید تاریخ اعزام به خدمت برای مشمولان کنکور Wed Jun 28 20:57:01 IRDT 2017
تیک ماجرای تبلیغات پزشکی در سایت‌ها Sat Feb 18 10:11:01 IRST 2017
تیک واکنش ابتکار به ابهامات مرگ پلنگ هیرکان Mon Jun 05 18:18:01 IRDT 2017
تیک دعوای قطر و عربستان در واشنگتن درباره لیست‌ درخواست‌ها از دوحه Wed Jun 28 08:57:09 IRDT 2017
تیک آغاز مهلت اعتراض نامزدهای رد صلاحیت شده در انتخابات شوراها Fri Apr 21 22:34:34 IRDT 2017
تیک واکنش عارف به توهین‌آمیز علیه رییس جمهور Fri Jun 23 22:05:29 IRDT 2017
تیک سردار دهقان: وزیر دفاع آمریکا به طبیب مراجعه کند Wed Jul 12 14:25:44 IRDT 2017
تیک آیندۀ ترامپ بنا به پیش‌گویی پیرزن نابینای بلغاری Sun Feb 19 12:23:29 IRST 2017
تیک جریمه 3 تا 5 برابری لطمه‌زنندگان به محیط‍ زیست Sun Apr 23 20:48:01 IRDT 2017
تیک اطلاعات تازه درباره عامل حمله پاریس Fri Apr 21 22:30:45 IRDT 2017
تیک ترفند جالب یک قاچاقچی برای دور زدن گمرک Mon Jun 19 21:22:01 IRDT 2017
تیک عکس/رضا صادقی و همسرش در جشن تولد دخترشان تیارا! Sat Feb 11 15:14:42 IRST 2017
تیک یارانه 250 هزار تومانی، دلار را به 8000 تومان می‌رساند Tue May 09 12:09:57 IRDT 2017
تیک سیدمهدی طباطبایی در بیمارستان بستری شد Sat Feb 04 12:27:27 IRST 2017
تیک هنرمندی ایرانی که ترکیه قَدرش را بیشتر از ما می‌داند/ نامه حسرت‌آمیز باربد بیات Mon Mar 27 19:56:47 IRDT 2017
تیک این معجون چربی‌های شکم را به خاک و خون می‌کشد Sun Jan 29 21:06:01 IRST 2017
تیک دستگیری قاتل سراوانی در کمتر از 12 ساعت Mon Jun 19 20:05:01 IRDT 2017
تیک فعالیت موج بارشی در ایران Sat Mar 11 15:07:05 IRST 2017
تیک آیا امضای روحانی پای حکم برکناری نعمت‌زاده می‌نشیند؟ Tue Jan 31 08:45:42 IRST 2017
تیک تصاویر / زامبی ها شهر هامبورگ را گرفتند Thu Jul 06 16:18:06 IRDT 2017
تیک خداحافظی عالیشاه از برانکو و پرسپولیسی‌ها Sat Dec 31 13:40:01 IRST 2016
تیک مرگ سالانه 3٫2 میلیون انسان بر اثر نداشتن فعالیت Sat Apr 08 21:55:01 IRDT 2017
تیک کشف گوشی‌های از ابتدا آلوده! Sat Mar 18 21:40:01 IRST 2017
تیک معرفی غول جدید نفتی ایران Mon Feb 20 14:37:09 IRST 2017
تیک دوهزار و 300 میلیارد تومان تسهیلات، اعطایی بانک صنعت و معدن Mon May 22 15:04:08 IRDT 2017
تیک خطر جدید در کمین گردشگران ایرانی! Sun Jun 25 20:05:01 IRDT 2017
تیک معرفی کسبه پلاسکو به بانک‌ها برای دریافت وام Tue Feb 28 15:13:44 IRST 2017
تیک دیدار جمعی از مسئولان نظام و سفرای کشورهای اسلامی با رهبر انقلاب Tue Apr 25 11:01:33 IRDT 2017
تیک دمای جنوب کشور به 50 درجه می‌رسد Mon Jun 05 12:52:00 IRDT 2017
تیک «یارانه» ضامن وام ‌می‌شود Fri May 12 16:30:59 IRDT 2017
تیک واکنش مجلس به تحریم‌های جدید آمریکا Sun Mar 26 15:41:10 IRDT 2017
تیک پلاسکوهای دیگری در راه است Tue Feb 28 18:40:01 IRST 2017
تیک پرداخت وام 8 میلیونی برای احداث مسکن روستایی Mon Jul 03 20:15:01 IRDT 2017
تیک لاریجانی: امام دریچه جدیدی به روی دنیای سیاست گشود Wed May 31 10:17:46 IRDT 2017
تیک لوپن بصورت تلویحی از عملکرد ترامپ انتقاد کرد Fri Apr 07 17:11:19 IRDT 2017
تیک پژو 206 صندوقدار سه ستاره شد Mon Nov 07 19:23:24 IRST 2016
تیک نظر امین تارخ در باره داوران فیلم فجر: مستقل‌تر از آن بودند که به نظرات مریض این و آن بیندیشند Fri Feb 10 19:47:34 IRST 2017
تیک وقوع انفجار در «دمّر» دمشق/چند نفر زخمی شدند Mon Jun 26 18:27:09 IRDT 2017
تیک افشای یک پنهان کاری دولت سابق در آمار نقدینگی Tue Feb 21 14:10:03 IRST 2017
تیک جانشین فرمانده سپاه قدس: در نبرد با آمریکا تابع ولایت هستیم Thu Jul 13 19:42:40 IRDT 2017
تیک عکس/گریم جدید و جالب دیوید بکهام Wed Mar 29 11:02:20 IRDT 2017
تیک شروط استفاده از خمیر مرغ اعلام شد Wed Jun 21 14:53:07 IRDT 2017
تیک چرا روحانی سال 84 نامزد انتخابات ریاست جمهوری نشد؟ Thu Apr 13 16:52:12 IRDT 2017
تیک تصاویر : مراسم تشییع پیکر مرحوم عارف لرستانی Sun Apr 16 14:50:09 IRDT 2017
تیک 13معدن‌کار در عمق بیشتری در آوار معدن گرفتارند Fri May 05 10:32:34 IRDT 2017
تیک واکنش ایران به اظهارات سخنگوی نیروهای موسوم به ائتلاف عربی Tue Mar 28 15:31:05 IRDT 2017
تیک سامانه موشکی اس 300 روسی با موفقیت در ایران تست شد Sat Mar 04 11:51:22 IRST 2017
تیک نرخ باروری جمعیت ایران رشد کرد Mon Jul 10 21:31:01 IRDT 2017
تیک زلزله مشهد بازی لیگ برتری را لغو نکرد Wed Apr 05 15:12:55 IRDT 2017
تیک بدشانسی‌های پرسپولیس تمام نمی‌شود Tue Feb 14 17:35:30 IRST 2017
تیک مرگ دانش‌آموز کلاس هفتمی در اردو Mon Apr 24 14:12:54 IRDT 2017
تیک پیام تبریک وزیر ورزش به ساحلی‌بازان پرافتخار Fri May 05 14:49:41 IRDT 2017
تیک پیاز از موز گران‌تر شده است Sat Jul 01 12:24:29 IRDT 2017
تیک راهکاری طلایی برای تقویت مغز Sun Feb 19 23:56:01 IRST 2017
تیک پیش‌بینی مرگ افراد 5 سال زودتر از موعد Sun Jul 16 23:31:01 IRDT 2017
تیک با تسهیلات به بنگاه های صنعتی استان سمنان برای 800 نفر اشتغال ایجاد شده است Tue May 09 15:21:41 IRDT 2017
تیک انتقاد محمود صادقی از گزارش قالیباف درباره پلاسکو Thu Feb 02 08:33:37 IRST 2017
تیک هر کس پیروز شد، خود را خدمتگزار ملت بداند Fri May 19 14:42:13 IRDT 2017
تیک تشکیل کمیته بررسی تخلفات انتخاباتی در وزارت کشور Wed Apr 19 09:55:20 IRDT 2017
تیک اژه‌ای: با پولدارترین پولدارها، یقه سفیدها و صاحب منصبان برخورد کرده‌ایم Thu May 25 21:32:51 IRDT 2017
تیک پلیس فتا در چه مواردی منتظر شکایت نمی‌ماند؟ Tue Feb 14 23:57:02 IRST 2017
تیک واژگونی تریلی بنزین در ستارخان Sat May 20 11:01:22 IRDT 2017
تیک تصاویر : زنان در ارتش روسیه‎ Thu Apr 27 15:16:54 IRDT 2017
تیک اعتراض مردم به افزایش نرخ کرایه حمل‌ونقل عمومی Sat Mar 11 17:07:27 IRST 2017
تیک پیام دبیرکل جدید سازمان ملل به مناسبت سال نو Sun Jan 01 10:55:17 IRST 2017
تیک رژیم صهیونیستی به استعفای دبیر اجرایی "اسکوا" واکنش نشان داد Sun Mar 19 12:47:57 IRST 2017
جماران 2 پروژه بهزیستی در بُرخوار افتتاح شد Mon Feb 05 15:46:17 IRST 2018
پرشین خودرو نسخه‌ای نادر از مکلارن P1 GTR به فروش می‌رسد Tue Jan 09 13:21:00 IRST 2018
اتاق خبر تاکید مسوولان ایران و ارمنستان بر اجرای به موقع خط سوم انتقال برق دو کشور Mon Dec 11 21:27:02 IRST 2017
پول نیوز 4 کشته در حادثه رانندگی فارس Tue Feb 07 19:32:39 IRST 2017
اقتصاد آنلاین مالیات مصرف جایگزین مالیات ارزش افزوده نخواهد شد/ برنامه‌ای برای اخذ مالیات از مصرف‌کنندگان وجود ندارد Sat Apr 07 14:52:11 IRDT 2018
تدبیر و امید نماینده جریان حکمت ملی عراق:ایران عمق استراتژیک عراق است/کمک‌های ایران به عراق را نمی‌توان نادیده گرفت Sat Aug 11 10:45:30 IRDT 2018
خبرگزاری کتاب ایران ناشر برتر حوزه شعر معرفی می‌شود Mon Feb 12 13:45:07 IRST 2018
بی باک نیوز مسابقات که رایگان می‌شود احتمال وقوع هر اتفاق خطرناکی وجود دارد Wed Apr 05 06:29:02 IRDT 2017
جام نیوز معرفی قطعی کاندیدای زن در انتخابات 96 Mon Jan 23 09:42:57 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی هفت طرح در جزیره قشم به بهره برداری رسید Tue Feb 06 18:31:00 IRST 2018
ایلنا حمید رسایی برای انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس از حوزه اصفهان تائید صلاحیت شد Sun Apr 09 10:31:23 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم درخواست پاکستان از طالبان برای کاهش خشونت و پیوستن به روند صلح افغانستان Mon Mar 27 13:54:36 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی امام جمعه مشهد: بی حجابی لبه تیز تیغ دشمن بر پیکره اسلام است Fri Jul 15 19:59:00 IRDT 2016
پارس نیوز نتانیاهو برای گفت‌وگو درباره ایران به واشنگتن می‌رود Mon Feb 13 12:37:09 IRST 2017
اقتصاد آنلاین مظنه آپارتمان در منطقه امیرآباد؟ +جدول Tue Oct 09 17:30:21 IRST 2018
سلامت نیوز سیگار کشیدن در دوران بارداری و اختلال رفتاری فرزند Wed Jul 12 12:32:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران کشف 817 کیلوگرم مواد مخدر در سراوان Fri Aug 11 17:46:54 IRDT 2017
پولی مالی اعلام نرخ رسمی ارز + جدول Wed Feb 15 11:35:00 IRST 2017
عصر ایران درخواست 120 انجمن صنفی و تجاری از مجلس: به شریعتمداری رای قاطع دهید Mon Aug 14 21:27:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی نظام جمهوری اسلامی بهترین نقشه راه سعادت بشر است Sun Feb 11 12:38:00 IRST 2018
خانه ملت توزیع مواد مخدر دولتی باعث افزایش اعتیاد می شود Mon Jul 24 15:25:00 IRDT 2017
ساعت24 مرد طلبکار،بدهکار 45 ساله را کشت/ قاتل دستگیر شد Wed Feb 15 13:42:39 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران واشنگتن‌پست: چرا دولت ترامپ می‌خواهد افتضاح عربستان را لاپوشانی کند؟ Wed Oct 17 12:29:14 IRST 2018
تدبیر 24 فریب کاری برانکو! Sun Sep 10 18:00:02 IRDT 2017
بولتن نیوز سوریه برای بازگشت آوارگان امن نیست Sat Jul 29 14:34:04 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی نماز جمعه این هفته تهران به امامت آیت الله امامی کاشانی اقامه می شود Wed Jul 13 22:31:00 IRDT 2016
خبرگزاری جمهوری اسلامی عاملان درگیری در یک روستای دزفول شناسایی و دستگیر شدند Wed Sep 05 17:05:00 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران دانشگاه فن آوری‌های نوین قوچان همچنان در حال توسعه است Wed Aug 16 14:13:06 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم نرخ دلار افزایش یافت + جدول Wed Apr 04 14:33:02 IRDT 2018
فردا بهره برداری نخستین مرکز درمان و بازتوانی مادران معتاد Tue Oct 17 14:08:00 IRST 2017
برنا قتل 4 کودک در یک مهدکودک Fri Oct 06 15:18:21 IRST 2017
واحد مرکزی خبر اعتراف نخست وزیر کانادا به وجود بی عدالتی در خصوص بومیان این کشور Fri Sep 22 11:46:15 IRST 2017
انصاف کشف فوتبالی کیهان: «باخت به پرتغال برنامه‌ریزی شده بود» Wed Jun 27 08:45:05 IRDT 2018
شبکه خبر بهره برداری از شبکه نوین آبیاری و زهکشی در ایلام Thu Feb 08 16:15:09 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی برنامه های اوقات فراغت باید با هدف یادگیری برنامه ریزی شود Mon Aug 20 12:50:00 IRDT 2018
شفاف درمان رایگان مادران و کودکان معتاد Sat Aug 25 18:51:03 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران تعرفه عوارض 96 شهرداری یزد مغایر با قانون شناخته شد Tue Feb 21 10:03:24 IRST 2017
جماران کشف جسد لیدر تور مفقودی حادثه چال کندی دزفول Sat Jul 29 09:43:09 IRDT 2017
جام نیوز برانکو به خودت بیا و دست از لجبازی بردار/ تیام مثل ایمون زاید همیشه بوی گل می دهد Wed May 16 17:04:56 IRDT 2018
نامه نیوز روایت جالب دختر ایرانی ساکن دمشق از حمله آمریکا /عکس Sat Apr 14 10:03:11 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم گرگان| اجرای بیش از 4300 ماموریت اورژانس گلستان در تعطیلات نوروز Wed Apr 04 18:35:07 IRDT 2018
ایلنا مردم به پیام‌رسان‌های داخلی اعتماد ندارند/مساله مجوززدگی را در بحث حاکمیت داریم Tue Jan 09 15:49:31 IRST 2018
ساعت24 بازیگر زنی که حیوان خانگی‌اش یک آهو بود! + تصاویر /این دختر 13 ساله تهرانی پس از مرگ مادر و برادرش ناپدید شده است+عکس Mon Mar 06 13:30:21 IRST 2017
بولتن نیوز 150میلیون یورو به ضمانت صادرات اختصاص می‌یابد Sun Apr 23 11:02:50 IRDT 2017
نامه نیوز 2 خبر خوش در مورد وام مسکن Wed Feb 07 07:17:29 IRST 2018
واحد مرکزی خبر تاثیر 70 درصدی بِِِراکی تراپی در درمان سرطان گردنه رحم Mon Sep 25 16:26:51 IRST 2017
سراج 24 سنگینی پرونده‌های اختلافات کارگر و کارفرما به دلیل رکود اقتصادی/ 1،000،000 پرونده در هیأت‌های حل اختلاف Sat Apr 22 20:56:00 IRDT 2017
صراط گلایه‌های بازیگر پیشکسوت از سیاه‌نمایی در آثار جشنواره Sat Feb 11 12:12:57 IRST 2017
صبا ایران 88 سال با ناصر ملک مطیعی+فیلم Sat May 26 18:49:56 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی بازگشایی چند محور مسدود شده بر اثر سیلاب در خراسان رضوی Sat Feb 18 19:56:00 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران بی‌آبی برچسب همیشگی زاینده‌رود Wed Apr 26 10:42:00 IRDT 2017
جماران چهل اندرز اخلاقی ـ تربیتی از امام خمینی-1 Sat Oct 06 10:58:23 IRST 2018
برنا برگزاری کنفرانس آموزشی واکسیناسیون و بیماری های قابل پیشگیری با واکسن در کیش Wed May 24 13:38:04 IRDT 2017
خبرگزاری مهر سفرای ایران موظف به جذب بازارهای صادراتی هستند Fri Mar 24 19:11:17 IRDT 2017
اخبار بانک طرح مدیر خدمات ویژه، انقلاب خدمت رسانی به مشتریان بانک ملی Tue Sep 19 09:50:36 IRDT 2017
تجارت نیوز ظلمی که به کشاورزان اصفهانی می‌شود در تاریخ ایران بی‌سابقه است Thu Jul 26 02:00:34 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران تا پایان نیمه نخست؛ سپید رود رشت 2 - صنعت نفت آبادان 0 Thu Sep 14 19:32:51 IRDT 2017
آریا جایزه میلیونی ماناپی به برنده خوش شانس تحویل داده شد Mon Aug 06 13:42:09 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر ســـخاوت کارگری... Sun Jan 21 16:28:34 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا دهم بهمن ماه، جلسه استیضاح وزیر راه برگزار می شود/ هیچ یک از امضا کنندگان طرح استیضاح عقب نشینی نکرده اند Wed Jan 25 17:41:37 IRST 2017
بی باک نیوز تلویزیون 49K6500 سامسونگ | قیمت K6500 عمو یادگار Wed Oct 04 13:02:01 IRST 2017
خبرگزاری نسیم بازدید معاون علمی رئیس جمهور از طرح‌های صنعتی جهاد دانشگاهی Thu Jun 14 22:26:02 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم اطلاعیه دولت در واکنش به برخی موضع گیری‌ها در خصوص برجام Mon May 14 16:07:02 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر ابهر ، شهر انگور ودورهمی خوشمزه آن Tue Aug 07 09:09:24 IRDT 2018
ایران آنلاین پاسخ منفی در برابر ولخرجی پسر ولخرج Sun May 06 16:10:53 IRDT 2018
ایلنا بهای انواع سکه در بازار روز 20 تیرماه Tue Jul 11 15:05:50 IRDT 2017
جام نیوز منصورخان بی‌ ادعا بود/ برخی بازیکنان استقلال غوره‌نشده مویز گشته‌ا‌ند Sat Nov 05 11:28:54 IRST 2016
فردا لاف‌زنی‌های ترامپ و دوقطبی جنگ ـ صلح Sat Feb 04 02:49:29 IRST 2017
خبرگزاری نسیم سلامت و کارآمدی در گروی حضور قدرتمندانه افراد شناسنامه دار و رسمی است Wed Feb 28 06:55:00 IRST 2018
برنا ترکیب تیم های پیکان و ذوب آهن مشخص شد Fri Aug 11 20:11:53 IRDT 2017
صراط سامانه موشکی جدید اسراییل عملیاتی شد +عکس Sun Apr 02 18:02:52 IRDT 2017
دولت بهار قصه "مهمان‌های ناخوانده" ماندگار شد + شرح قصه Sun May 14 17:26:00 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر اشتغال 900 نفر در بیمارستانهای در حال احداث استان Tue Aug 28 11:43:41 IRDT 2018
عصر ایران تیراندازی نزدیک کنگره آمریکا Wed Mar 29 19:26:08 IRDT 2017
صراط روحانی: تقسیم جامعه به خوب‌وبد ما را ‏به هدف نمی‌رساند Sat Jun 24 22:17:52 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر آمریکا در توقف صدور نفت ایران ناکام خواهد ماند Sun Sep 23 23:14:07 IRST 2018
اطلاعات انتقاد وزیر کار به رئیس مجلس درباره نحوه استیضاحش Sun Aug 05 17:49:09 IRDT 2018
پارسینه جریمه 20 میلیاردی قاچاقچیان لوازم خانگی قطعی شد Sun May 27 12:14:13 IRDT 2018
خبرگزاری مهر همکاری دانشگاههای علوم پزشکی تهران و شهیدبهشتی با «تامپره» فنلاند Sun Jul 09 10:07:54 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی سقوط قیمت سکه در بازار Wed Jul 11 14:55:00 IRDT 2018
میزان کشف یک تن و 700 کیلوگرم مواد افیونی در عملیات ضربتی پلیس اصفهان Tue Aug 01 13:03:35 IRDT 2017
خرداد نیوز دیدار مسئولان نظام و سفرای کشورهای اسلامی با رهبر انقلاب Tue Apr 25 10:09:20 IRDT 2017
سلامت نیوز عکس/کشف خودروی مشکوک به بمب‌گذاری در نجف آباد اصفهان +جزییات Mon Sep 18 10:48:00 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر اوقات شرعی امروز به افق یاسوج Tue Aug 15 08:59:59 IRDT 2017
خبرگزاری فارس کلنگ‌زنی آغاز ساخت مجموعه موزه دفاع مقدس در لارستان Mon Jan 30 18:02:00 IRST 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن نثری روان و نظمی فصیح در کتاب «فیض الحرمین فی شرح منظومه الثقلین» Thu Aug 24 09:12:20 IRDT 2017
پول نیوز «شاهان دشت» دومین آبشار بلند ایران (+عکس) Sat Aug 18 14:34:47 IRDT 2018
میزان بازگشایی5 محور مواصلاتی کشور Fri Feb 03 09:43:29 IRST 2017
پایگاه خبری الف متهمی که 400 میلیون از دختران جوان کلاهبرداری کرد: من مرد هزار چهره نیستم Wed Oct 03 08:35:00 IRST 2018
بی باک نیوز لیپوساکشن صورت به منظور داشتن صورت استخوانی Thu Jul 06 16:15:01 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران تنها عامل پیروزی مسلمانان، ولایتمداری و پیروی از حق است Fri Nov 10 15:02:51 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران کرایه اتوبوس افزایش نیافته است Sun Apr 09 17:08:48 IRDT 2017
ایستا نیوز 4میلیون تومان؛ «خط فقر» شهری‌ها در سال‌96 Sat Apr 07 18:17:34 IRDT 2018
اقتصاد آنلاین دو شرکت آلمانی همکاری با ایران را قطع کردند Thu Aug 16 16:19:34 IRDT 2018
شفاف جناب معاون محترم! مردم دوزنه و چندزنه شده‌اند Sat Jan 13 14:18:22 IRST 2018
واحد مرکزی خبر اقدام آمریکا در افزایش ارسال سلاح به (‏پ ی د‏) و (پ ‏ک ک)‏ در سوریه Mon Jul 31 20:04:57 IRDT 2017
نامه نیوز واکنش رئیس فدراسیون فوتبال درخصوص بی احترامی به مهدوی‌کیا و باقری Mon Apr 30 14:04:42 IRDT 2018
انتخاب برانکو: هوای امارات با پرسپولیس یاری نمی‌‎کند Mon Sep 11 10:59:27 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران واگذاری ماشین حمل زباله و آتش نشانی نیمه سنگین به دهیاری‌ها Sun Apr 30 13:06:20 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن پیام تبریک لاریجانی به دبیرکل حزب‌الله به مناسبت سالروز آزادسازی جنوب لبنان Mon May 29 11:35:55 IRDT 2017