خبرگزاری دانشجویان ایران - Sun Mar 12 16:42:00 IRST 2017 نمایش خبر

تربیت 400 هزار سفیر سلامت دانشجویی تا پایان سال آینده

سرپرست دفتر ارتقای آموزش و سلامت وزارت بهداشت تربیت 400 هزار سفیر سلامت دانشجویی را یکی از برنامه‌های مهم وزارت بهداشت تا پایان سال آینده ذکر کرد وگفت: ما تلاش داریم به ازای هر 10 دانشجویی که در کشور تحصیل می‌کنند، یک سفیر سلامت دانشجویی تربیت کنیم.

به گزارش ایسنا، طرح داوطلبانه چشمک به زندگی سالم با تلاش دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی شهر تهران و با همکاری دیگر دانشگاه ها 19 اسفند ماه در 80 ایستگاه مترو شهر تهران اجرا شد و در قالب این طرح، دانشجویان به مسافران مترو خدمات مشاوره ای و سلامت ارایه کردند. 


دکتر شهرام رفیعی فر در رابطه با این طرح اظهار کرد: دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی تهران، ایران، شهید بهشتی، دانشگاه آزاد اسلامی و قزوین در قالب این طرح خدمات مشاوره‌ای و سلامت همچون آزمایشات خطرسنجی سکته‌های قلبی‏، مغزی‏ و تست سرطان و همچنین غربالگری به شهروندان تهرانی ارایه دادند. 


وی خاطرنشان کرد: همچنین در این طرح‏، دانشجویان رشته‌های مختلف علوم پزشکی ضمن توزیع مکمل ویتامین D و اندازه گیری رایگان قد، وزن‏، فشار خون، قندخون، اطلاعات لازم در راستای سبک زندگی سالم و الگوهای تغذیه سالم را در اختیار شهروندان پایتخت قرار دادند. 


استقبال چشمگیر شهروندان پایتخت از اجرای طرح چشمک به زندگی سالم 


رفیعی فر با اشاره به استقبال چشمگیر شهروندان تهرانی از اجرای این طرح یک روزه خاطرنشان کرد: یکی از اهداف اصلی اجرای این طرح خودجوش و داوطلبانه‏، فرهنگ سازی سلامت و آگاهی رسانی سبک زندگی سالم است که خوشبختانه خیلی عظیمی از شهروندان تهرانی توانستند در این روز مورد ارزیابی تست‌های مختلف سلامت و مشاوره قرار گیرند. 


سرپرست دفتر ارتقای آموزش و سلامت وزارت بهداشت با اشاره به اینکه طرح چشمک به زندگی سالم برای نخستین بار در کشور مورد اجرا قرار گرفت، خاطرنشان کرد: البته گروه دانشجویانی که طرح چشمک به زندگی سالم را اجرا کردند، سال گذشته این حرکت فرهنگی و خودجوش را در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی انجام دادند. 


رفیعی فر یکی از ابعاد مهم اجرای طرح چشمک به زندگی سالم را پیشگیری و کمک به مردم قبل از ایجاد بیماری ذکر کرد وگفت: اهمیت اجرای این طرح این است که قبل از ایجاد بیماری، بتوانیم با کمک سفیران سلامت و دانشجویان، در راستای پیشگیری از بیماری‌ها به مردم کمک کنیم که خوشبختانه با اجرای موفق این طرح، توانستیم به اهداف مدنظر نزدیک شویم. 


سرپرست دفتر ارتقای آموزش و سلامت وزارت بهداشت افزود: در کنار خدمات مشاوره‌ای و سلامت به شهروندان تهرانی در قالب اجرای این طرح‏، یکسری آموزش‌ها راجع به خطرات چهارشنبه سوری به مردم داده شد و با توزیع بروشورهای فرهنگی، دانشجویان مردم را با خطرات چهارشنبه سوری آشنا کردند. 


امیدوارم این طرح همه ساله تداوم داشته باشد 


وی در پاسخ به این سوال که آیا اجرای این طرح توانسته مسئولان مربوطه را به اهداف مدنظر نزدیک کند، خاطرنشان کرد: در بخش آموزش و ارتقای سلامت، هر قدمی که جهت ارتقای سطح سواد سلامت مردم برداشته شود، می‌تواند در پیشگیری از بیماری‌ها کمک موثری به مردم کند و امیدوارم این طرح همه ساله تداوم داشته باشد. 


رفیعی فر تصریح کرد: همین که یک عده از دانشجویان به صورت خودجوش در قالب یک کمپین و یک کار عام المنفعه دور هم جمع می‌شوند و یک کار پزشکی و فرهنگی و دانشجویی انجام می‌دهند، خود بهترین دستاورد محسوب می‌شود.این دانشجویان مدیران آینده این کشور و تصمیم‌گیران آینده این مملکت هستند و در قالب این طرح، علاوه بر این که کار خیر و مشارکتی انجام می‌دهند می‌توانند سطح آموزشی خود را ارتقاء دهند. 


وی در خصوص مشارکت دانشجویان پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی  در اجرای این طرح گفت: ما سعی کردیم در اجرای این طرح علاوه بر مشارکت دانشجویان علوم پزشکی تهران، ایران، شهید بهشتی و قزوین، از کمک 400 دانشجوی پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی هم بهره‌مند شویم. خوشبختانه امروزه دانشجویان تبدیل به یک تشکل فراگیر شده‌اند و به صورت خودجوش اقدامات و خدمات موثری به شهروندان ارایه می‌دهند. 


رفیعی فر در پاسخ به این سوال که چرا این طرح به صورت ملی برگزار نشد و صرفا در پایتخت اجرا شد، خاطرنشان کرد: این دانشجویان به دلیل آنکه از سالهای قبل در این حوزه کار می‌کردند و آماده بودند، این طرح را در سطح دانشگاهها و در شهر تهران انجام دادند اما تلاش داریم هفته سلامت سال آینده با کمک کانون‌های فرهنگی و هنری دانشگاه‌های علوم پزشکی و همچنین مشارکت سفیران سلامت دانشجویی، این طرح را در کل کشور اجرا کنیم. 


طرح های بعدی ارزیابی سلامت با حضور همه دانشگاه‌های علوم پزشکی به صورت ملی برگزار شود 


وی اظهار امیدواری کرد که طرح‌های بعدی با حضور همه دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور و به صورت ملی برگزار شود. 


سرپرست دفتر ارتقای آموزش و سلامت وزارت بهداشت اظهار کرد: بیش از 1200  نفر از دانشجویان رشته‌های مختلف علوم پزشکی دانشگاه‌های علوم پزشکی شهر تهران با روپوش‌های سفید، سلامتی را به مردم شهرشان هدیه کردند که این کار فرهنگی ستودنی است. 


رفیعی فر با بیان اینکه این طرح با سه رویکرد کلی غربالگری و پایش، پیشگیری و پروفیلاکسی و آموزش برگزار شد، اظهار کرد: تغییر در سبک و شیوه زندگی به سبک زندگی سالم‌تر و فرهنگ‌سازی سلامت و آگاهی‌رسانی سبک زندگی سالم از اهداف آن بود. 


وی  با اشاره به انجام غربالگری فشار خون در کنار راه اندازی کمپین نه گفتن به چهارشنبه سوزی، اظهار داشت: در کنار این کمپین خدمات رایگان تست فشار خون، سنجش قد و وزن و نعرفی ویتامین D به شهروندان انجام می‌گیرد که در آن مزایا معایب و مهمترین نشانه‌های کمبود این ویتامین حیاتی نیز به صورت رو در رو آموزش داده شد. 


سرپرست دفتر ارتقای آموزش و سلامت وزارت بهداشت بر لزوم تعامل بیشتر معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و دفتر ارتقای آموزش و ارتقای سلامت وزارتخانه تاکید کرد وگفت: معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت شرح وظایفش بیشتر  در حوزه دانشجویی تعریف می‌شود و قطعا این معاونت فرصتی برای ما فراهم خواهد کرد که با ارتباطی که با دانشجویان و کانون‌های فرهنگی و دانشجویی می‌توانیم برقرار کنیم، بتوانیم یارانی داشته باشیم که کمپین‌های مختلف آموزشی، در حوزه سلامت همگانی در کشور برقرار کنیم. 


رفیعی فر  یکی از گروه‌های در معرض خطر سلامت در جامعه را جوانان بخصوص دانشجویان ذکر کرد وگفت: گروه سنی جوانان از گروه‌های پرخطر جامعه به شمار می‌روند از این رو تلاش داریم با کمک معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و تعامل با آنها، دانشجویان را با  خطرات مصرف دخانیات، مواد مخدر، خشونت، رفتارهای پرخطر جنسی و.. آشنا ساخته و دانشجویان را به تغذیه سالم و داشتن تحرک فزیکی و سلامت روان مثبت تشویق کنیم. به دلیل اینکه خود دانشجویان یکی از گروه‌های هدف ما به شمار می‌روند از این رو ما  درصدد هستیم ابتدا به آنها آموزش‌های لازم را بدهیم و سپس با کمک آنها بتوانیم این آموزش‌ها و فرهنگ‌سازی ها را به بقیه جوانان در جامعه منتقل سازیم. 


دانشجویان می‌تواند فرهنگ سازان خوبی در حوزه سلامت باشند 


وی دانشجویان را طبقه نخبه کشور عنوان کرد و گفت: دانشجویان می‌توانند فرهنگ ساز خوبی درحوزه سلامت باشند. 


سرپرست دفتر ارتقای آموزش و سلامت وزارت بهداشت با اشاره به ایجاد وب‌سایت‌های معاونت‌های فرهنگی و دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی ( مفدا) و بهره‌برداری از این سایت‌ها در مرداد ماه امسال توسط وزیر بهداشت گفت: سایت مفدا با رویکرد مناسب آموزشی، علمی، دانشجویی قطعا می‌تواند در  ارتقای سطح سلامت مردم موثر باشد و در این میان به خوبی می‌توان از ظرفیت‌های خوب دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی در ارتقای این وب‌سایت‌ها و تولید محتوی استفاده کرد. 


وی گفت: قرار است تعاملات و همکاری‌های مشترکی با سایت مفدا  در زمینه‌های آموزش سلامت همگانی مردم داشته باشیم. 


رفیعی فر گفت: در حوزه سلامت، اگر مفدا وارد کارهای ترویج سلامت بشود و این بخش را گسترش دهد، ما در  دفتر ارتقای آموزش و سلامت وزارت بهداشت نیز  حاضریم همکاری‌های خوبی با این عزیزان داشته باشیم. 


سرپرست دفتر ارتقای آموزش و سلامت وزارت بهداشت یکی از برنامه‌های محوری در راستای فعالیت‌های آموزش و ارتقای سلامت را،  برنامه‌ ملی خود مراقبتی عنوان کرد وگفت: درصدد هستیم طرح ملی خود مراقبتی را در کشور به بهترین نحو اجرا کنیم. 


افزایش سطح سواد سلامت مردم یکی از اهداف اصلی ماست 


وی گفت:  افزایش سطح سواد سلامت مردم یکی از اهداف این طرح است چرا که اگر مردم در این زمینه توانمند و آگاه شوند، می‌توان بخش بزرگی از مراقبت‌های سلامت را انجام داد. 


رفیعی فر افزود: برای ارتقای سطح سلامت مردم و پیشگیری از بیماری‌ها، درتلاش هستیم طرح ملی خود مراقبتی را از  مدارس، دانشگاه‌ها، مهدهای کودک، خانه‌ها ومحلات آغاز کنیم و به سراغ مردم برویم و آنها را قبل از ایجاد بیماری با مسائل پیشگیرانه انواع بیماری‌ها آشنا سازیم و در این راستا ضریب و تعهد سلامت مردم را افزایش دهیم و مردم را به حفاظت از سلامت خود و شهروندان‌شان تشویق کنیم تا شاهد جامعه‌ای پویا باشیم. 


وی یکی از این برنامه‌ها را تربیت سفیران سلامت دانشجویی عنوان کرد و گفت: با همکاری و مشارکت معاونت دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی، تلاش داریم با تشکیل دوره‌های آموزشی راهنمای خود مراقبتی جوانان برگزار کنیم و آنها را با رفتارهای پرخطری که سلامت آنها و امثال‌شان را تهدید می‌کند، آشنا سازیم. 


تربیت 400 هزار سفیر سلامت دانشجویی تا پایان سال آینده 


به گزارش مفدا،‌ سرپرست دفتر ارتقای آموزش و سلامت وزارت بهداشت تربیت 400 هزار سفیر سلامت دانشجویی را یکی از برنامه‌های مهم وزارت بهداشت تا پایان سال آینده ذکر کرد وگفت: ما تلاش داریم به ازای هر 10 دانشجویی که در کشور تحصیل می‌کنند، یک سفیر سلامت دانشجویی تربیت کنیم. 


رفیعی فر گفت: بدون شک این سفیران دانشجویی با کمک کانون‌های فرهنگی و هنری دانشگاه‌ها تقویت می‌شوند و این سفیران به بازوان ما برای آموزش‌های ارتقای سلامت در دانشگاه‌ها و محیط‌های پیرامونی تبدیل خواهند شد. 


انتهای پیام
خبرگزاری دانشجویان ایران گرد و غبار شدید در نجف Mon Oct 30 16:21:57 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران بازدید هنرمندان و مدیران از موزه صبا Tue Sep 11 13:54:42 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران 11 هزار لرستانی در صف وام ازدواج Mon Apr 17 09:34:53 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران خودرو و جای پارکی که 20 سال فراموش شد! Sun Nov 19 11:23:47 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران دریافت سطح درجه یک حمایت از حقوق مصرف‌کننده توسط بانک شهر Tue Apr 10 09:18:56 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران کاهش سطح توقعات از آستانه/مخالفان سوری: در صورت شکست مذاکرات جنگ را از سر می‌گیریم Mon Jan 23 15:37:00 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران امضا تفاهم نامه بین دانشگاه منابع طبیعی گرگان و نیروی دریایی ارتش Tue Mar 07 13:12:47 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران پیشنهاد اتحادیه اروپا برای تغییر مقررات سازمان تجارت جهانی Sat Jul 14 14:21:28 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران گوشی‌های توقیف‌شده، مسکن یا محرک بازار؟ Sat Dec 08 18:26:00 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران افزایش بودجه نظامی چین در 2017 Sat Mar 04 09:09:58 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران ویدئو / بدون سانسور؛ پای دغدغه دانشجویان دانشگاه تهران Mon Dec 03 00:21:00 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران افزایش 62 درصدی بودجه 98 بهزیستی Sat Dec 29 17:30:00 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران جنجال بر سر تولد نوزادان بدون دست در فرانسه Sun Oct 28 11:30:21 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه "آزادی و حقوق بشر" Thu Jan 31 01:00:00 IRST 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران نوری مالکی وارد تهران شد Sun Jan 01 09:58:44 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران استکبار جهانی ذهن نخبگان جوامع اسلامی را به مسائل حاشیه‌ای می‌کشاند Fri Jan 19 16:18:05 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران دلار سر جایش ماند/ سکه نزول پیشه کرد Sat Feb 03 13:37:58 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران برندگان جوایز Globe Soccer اعلام شدند/ رونالدو بهترین بازیکن سال 2017 Thu Dec 28 22:33:32 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران آغاز به‌کار نخستین سمینار «داوری، دادرسی خصوصی» در کرمان Thu Jul 13 10:11:19 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران 55 کشته و زخمی بر اثر انفجار بمب داخل کلیسایی در شهر طنطای مصر Sun Apr 09 12:19:47 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران احتمال شکایت علی کریمی از جهانیان Wed Sep 27 14:33:49 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران رییس کمیسیون انتخابات گامبیا به سنگال گریخت Wed Jan 04 09:47:09 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران تاریخ شفاهی کاخ گلستان به روایت کاخ‌نشین‌ها Sun Jul 08 01:57:00 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران لزوم افزایش سواد سلامت مردم Sun Aug 12 17:49:36 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران دیدار بارزانی با فرستاده ترامپ و تاکید بر آمادگی اربیل برای مذاکره با بغداد Wed Apr 18 11:11:18 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران بختیار: مسئولان به جای حل مشکلات دنبال پاسخگویی به انتقادات هستند Sat Aug 11 16:45:17 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران دیدار قائم‌مقام وزیر امور خارجه هند با ظریف Tue May 16 21:13:58 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران قلیچ دور اوغلو: شورای عالی انتخابات مشروعیت رفراندوم را زیر سوال برد Mon Apr 17 03:56:38 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران نیکی هیلی: ایران در شلیک روز سه‌شنبه موشک به عربستان دست داشته است Wed Dec 20 01:21:15 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران کسب مدال نقره توسط پریسا روحانیان در جام جهانی مراکش Sun Nov 12 21:08:57 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران دستگیری عاملان قتل نوجوان 16 ساله خان ببینی در گلستان Mon Sep 11 15:30:06 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران دو نوزاد رهاشده بندرعباسی در سلامتی کامل هستند Sun Sep 17 14:47:02 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران پرتغال حریف قهرمان آفریقا نشد/ صدرنشینی زامبیا در گروه ایران Sun May 21 11:26:06 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران راه‌اندازی واحد دانشگاه امیرکبیر در کیش تا دو ماه آینده Mon May 01 15:04:52 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران الاخبار: حزب‌الله لبنان برای انتخابات پارلمانی آماده می‌شود Thu Dec 28 16:30:50 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران ضرورت تبدیل شدن "کیفیت" به خواسته اجتماعی در جامعه Tue Jan 16 11:26:24 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران شیوه‌نامه بیمه درمان تکمیلی فرهنگیان ابلاغ شد + جزئیات Mon Oct 23 18:06:42 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران پنج جلد دیگر ازتاریخ شفاهی سرلشکر رضایی رونمایی می‌شود Sun Aug 12 12:22:35 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران تمدید مهلت ارسال آثار به نمایشگاه «بوی بادام» Sat Aug 26 16:44:06 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران مخالفت مجلس با تشکیل وزارت امور شهدا و ایثارگران Wed Dec 27 11:46:04 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران تساوی هیرنفین و نایمخن در غیاب قوچان‌نژاد Sat Jul 15 17:12:48 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران بسته خبری ورزشی ایسنا - 13 دی ماه 1395 Mon Jan 02 18:31:50 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران با منفی‌بافی در مورد خشکسالی و کشاورزی نمی‌توان از بحران‌ها عبور کرد Mon Nov 19 16:27:43 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران هیچ گاه با استکبار جهانی سر سازگاری نخواهیم داشت Tue Feb 14 12:33:56 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران ایجاد خانه‌های بوم گردی فرصتی برای ایجاد اشتغال بومیان منطقه است Wed Apr 18 15:12:37 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران ستاد اصولگرایان حامی «روحانی» هفته آینده تشکیل می‌شود Wed Apr 19 10:00:57 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران افزایش فوتی‌های آتش‌سوزی مریوان به 4 نفر Sat Aug 25 16:25:24 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران به جای تعطیلی یک ماهه مدارس قوانین موثر در کاهش آلودگی هوا را اجرا کنید Sat Jan 06 11:55:53 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران 2 برنامه وزارت ورزش برای استفاده از ظرفیت بانوان Fri Mar 17 17:49:30 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران ابلاغ بخشنامه قیمت غذای دانشجویی دانشگاه آزاد Mon Oct 08 10:16:09 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران چهار شرط دمشق برای تشکیل کمیته قانون اساسی سوریه Tue Nov 06 16:19:50 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران لرستان در حوزه بهداشت و درمان نواقص زیادی دارد Mon Jan 22 11:56:20 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران آغاز «ماموریت غیرممکن » تام کروز با 153 میلیون دلار Mon Jul 30 10:43:03 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران شیعی: بند یک اساسنامه می‌گوید فدراسیون فوتبال یک نهاد غیر دولتی است Fri Sep 28 20:52:52 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران از این دانشمندان در سال‌های آینده بیشتر خواهید شنید+تصاویر Wed Dec 26 02:57:00 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران مدیر تیم‌های ملی تیروکمان: غایبان انتخابی شانس ملی‌پوش شدن نخواهند داشت Mon Dec 25 12:56:38 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران پیام تبریک نوری مالکی در پی انتخاب مجدد حسن روحانی Mon May 22 13:51:40 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران جایگاه ایران در شاخص توسعه فراگیر سال 2018 Wed Jan 24 10:53:08 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران پرویز پرستویی در راهپیمایی اربعین حسینی + عکس Sun Oct 28 12:23:27 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران گرد همایی روز فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه ای Wed Jul 12 13:29:49 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران پایان دومین همایش تئاتر مردمی اربعین Sat Nov 11 09:47:19 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران "دولت در سایه" در دنیا وجود دارد، اما نه... Mon Mar 11 12:59:55 IRST 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران یک کشته نتیجه انفجار وانت در ایستگاه CNG شادگان Fri Jun 22 13:27:48 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران کشته و مجروح شدن 7نفر در تصادف اتوبوس با یک تریلی در محور سرخه- آرادان Tue Apr 10 12:59:23 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران دستگیری 253 نفر شکارچی غیرمجاز در خراسان‌جنوبی Sun Mar 12 11:40:13 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران تأثیرگذاری بانک سپه در رونق اقتصادی کشور Sun Sep 10 16:39:58 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران سفر رئیس جمهور به خراسان‌شمالی در نیمه دوم فروردین Thu Mar 09 17:19:27 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران شماره سیناکارت دائمی شد Sun Dec 10 16:47:06 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران سقوط 11 طبقه‌ای کارگر افغان در غرب تهران Sun Feb 26 18:04:43 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران روزنامه الاخبار جزئیات تازه‌ای از معامله قرن را فاش کرد Sat Apr 06 11:21:01 IRDT 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران حضور وزیرآموزش و پرورش در منزل یکی از شهدای حادثه تروریستی مجلس Tue Aug 29 15:49:52 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران یزد کمترین تلفات شبکه‌های انتقال و فوق‌توزیع برق کشور را دارد Sun May 14 14:58:43 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران آغاز صدور کارت فرهیختگان اساتید/صدور کارت اعتباری خارج از کشور Tue Aug 08 12:45:55 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران رسیدگی به پرونده سرکرده عرفان حلقه/ تکذیب ارتباط ایران با موشک‌های شلیک شده به عربستان و... Tue Dec 12 15:10:01 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران کونته چاره‌ای جز قبول شکست نداشت Mon Apr 17 08:53:32 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران فازهای 13 ، 22، 23 و 24 پارس جنوبی Mon Mar 18 23:01:34 IRST 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران آیت‌الله سیدمحمدرضا قروی درگذشت Sun Sep 24 21:10:01 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران دماوندهایی که غیب می‌شوند! Mon Nov 19 15:34:16 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران احداث کارخانه فولادسازی حدود 1500 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری نیاز دارد Tue Aug 01 09:16:02 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران تخصیص 3 میلیارد ریال برای اجرای طرح تفکیک زباله از مبدا در شهر نمین Wed Apr 12 16:34:29 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران 4 ورزشکار پارالمپیک یادبودهای‌شان را به موزه ملی ورزش اهدا کردند Tue Jan 15 08:23:11 IRST 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران گرامیداشت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در سفارت کشورمان در بلغارستان Fri Feb 08 21:16:59 IRST 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران رعایت نکردن قواعد در حادثه مدرسه زاهدان مسئولیت کیفری دارد Fri Dec 28 03:00:00 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران لزوم مکانیزه شدن پل عابر پیاده روبروی داروخانه 13 آبان Tue Oct 16 10:33:46 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران اجرای یک میکروتئاتر در عمارت روبرو Fri Jul 13 11:31:17 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران تأکید نتانیاهو بر لزوم انتقال تمامی سفارتخانه‌ها به قدس اشغالی Fri May 12 11:30:43 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران دبیر هیات دولت خبر داد: خیز دولت برای تحول در نظام اداری و کشورداری Mon Sep 04 23:48:42 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران انتقاد گوترش از لغو کمک‌های مالی آمریکا به آژانس جمعیت سازمان ملل Wed Apr 05 08:52:04 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران کی‌روش ملی‌پوشان پرسپولیس را آزاد کرد Tue Jan 03 13:57:25 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران ونگر: آلکسیس آنفولانزا گرفته است/ او در آرسنال خواهد ماند Sun Jul 30 09:15:05 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران ارتقاء سطح علمی امدادگران هلال احمر خراسان‌ شمالی در بخش سیلاب Sun Aug 13 09:02:36 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران بازتاب پیروزی قاطع الدحیل برابر استقلال در رسانه‌های قطری Wed Mar 06 07:49:26 IRST 2019
خبرگزاری دانشجویان ایران موفقیت‌ها در حوزه‌ی سرمایه‌گذاری مرهون وجود آیت الله مجتهدشبستری است Tue May 30 15:03:54 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران امدادرسانی به 51 خودروی گرفتار در برف توسط راهداران چهارمحال و بختیاری Mon Jan 08 10:13:02 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران آخرین اخبار انتخابات/ موقعیت سخت برای ترامپ/ مخالفت دولت با بازداشت‌ها و... Wed Apr 05 16:01:46 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران مربی تیم کامپوند ایران: با اعلام خطا همه چیز به نفع چین تایپه تغییر کرد Mon Aug 21 10:48:38 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران گلکسی آ 8 به اندروید اوریو مجهز می‌شود Tue May 01 11:34:43 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران المپیاد نوجوانان جهان/ دومین شکست شطرنج‌بازان ایران در دور هشتم Sat Dec 01 20:37:49 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران مراغه‌چیان: بازیکنان در حد پولی که می‌گیرند بازی نمی‌کنند/ نباید "امید"های استقلال ضرر کنند Wed Aug 02 11:25:10 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران تقلای فیون برای ماندن در رقابت‌های ریاست جمهوری فرانسه Sat Feb 04 11:19:46 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی مشاغل خانگی فرصتی برای خودکفا شدن Wed Aug 17 18:48:00 IRDT 2016
598 سازمان لیگ عذرخواهی کرد/ توپ رنگی به نیمه دوم بازی استقلال رسید Wed Feb 01 20:42:42 IRST 2017
جهان نیوز نزدیک‌ترین افراد به پیامبر در روز قیامت Sat Dec 08 15:32:20 IRST 2018
خبرگزاری نسیم «قاچاق چوب» را پررنگ جلوه می دهند تا «طرح تنفس جنگل» را تضعیف کنند Tue Jan 01 07:24:04 IRST 2019
آفتاب دستگیری زنی که 21 میلیارد کلاهبرداری کرد Tue Dec 05 09:47:01 IRST 2017
تی نیوز کمترین سرانه فضای ورزشی در پرجمعیت ترین شهر استان یزد Tue Aug 08 19:54:09 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا گل محمدی در تمرین پدیده شرکت نکرد Wed Sep 05 18:24:02 IRDT 2018
تهران پرس لغو دیدار کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری فرانسه با مفتی لبنان به‌دلیل خودداری از حجاب + عکس Tue Feb 21 23:35:00 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران شهادت یک مرزبان در مرز جکیگور+ تصویر Fri Jul 27 20:11:15 IRDT 2018
تی نیوز خانواده های شهدای ترور مجلس مهمان جلسه علنی امروز Tue Jul 18 14:58:34 IRDT 2017
پرس شیعه از حضور باشکوه یمنی ها در مراسم تشییع الصماد قدردانی می کنیم Sat Apr 28 21:14:37 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران خداباوری و تقوا مانع سلطه شیطان بر انسان می‌شود Fri Dec 14 12:29:14 IRST 2018
روزنامه دنیای اقتصاد شیرپرسپولیسی در ورزشگاه کاشیما ساکر! /تصاویر Sat Nov 03 10:11:40 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران ورزشگاه وطنی یا آنفیلد Fri Jul 27 00:17:17 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر آذربایجان غربی شاهراه اتصال ایران به اروپا Sat Mar 02 16:21:56 IRST 2019
خبرگزاری مهر انتظار برای یک نوروز پرسفر داخلی/هتل‌ها در حال پر شدن است Sat Mar 02 11:56:14 IRST 2019
تی نیوز مسابقه تیم های فوتبال ساحلی پیام اردکان و یاران نجف آباد برگزار نشد Wed Jul 19 12:58:52 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران لزوم حمایت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از مربیان و کارمندان مستعد Fri Nov 09 03:04:01 IRST 2018
شیعه نیوز بیانیه‌ی هیأت عالی معارضان سوری درباره مذاکرات آستانه Sun Jan 15 09:06:22 IRST 2017
فردا واکنش اژه‌ای به لات و گنده گو خواندن احمدی نژاد Mon Dec 11 16:03:33 IRST 2017
تی نیوز سیاست ایران همواره بر حفظ همگرایی استوار بوده است Mon Apr 16 14:55:56 IRDT 2018
برنا سامورایی‌ها با شکست کانگورها به جام جهانی صعود کردند Thu Aug 31 16:56:19 IRDT 2017
پایگاه خبری الف سرلشکر باقری: ناجا پرچمدار مبارزه با قاچاق است Mon Dec 31 12:41:00 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران آتش‌نشانان، ساکنان مجتمع مسکونی 12 واحدی گرفتار شده در دود را نجات دادند Sat Jan 20 16:07:04 IRST 2018
تی نیوز تحقیقات دادگاه اروپا در مورد انتقال داده های کاربران فیس بوک Mon Apr 16 17:10:14 IRDT 2018
598 فقط چهار قهرمان در جدول مسابقات مانده‌اند Mon Jul 02 10:52:42 IRDT 2018
فردا مردی که ترامپ، کورکورانه به او اعتماد دارد Mon May 29 13:56:12 IRDT 2017
روزنامه دنیای اقتصاد مقصد بعدی نتانیاهو بعد از سفر جنجالی خود کجاست؟ Fri Nov 02 17:02:21 IRST 2018
پول نیوز سکه طرح جدید 43 هزار تومان گران شد Tue May 29 14:12:28 IRDT 2018
ایسکانیوز دکتر ولایتی: موضع چین درباره سوریه و غرب آسیا قابل تقدیر است Sat Jul 22 15:31:49 IRDT 2017
ایلنا زلزله امروز دو بار بهبهان را لرزاند Fri Jan 27 20:03:04 IRST 2017
میزان رایزنی و تعامل با مراکز صنعتی و صاحبان حرف به منظور گسترش اشتغال مولد زندانیان Sun Apr 01 06:15:21 IRDT 2018
روزنامه دنیای اقتصاد عواقب سیاسی یک توفان Sun Aug 27 12:14:44 IRDT 2017
برنا عضویت رایگان در کتابخانه‌های عمومی کرمان در روز 14 بهمن Wed Jan 30 15:31:43 IRST 2019
سلامت نیوز افزایش فقر در سایه کاهش اعتماد اجتماعی Wed Apr 17 11:36:00 IRDT 2019
تی نیوز صادرات وواردات ایران وروسیه توازن ندارد/ واردات کم روسیه از ایران Sun Aug 13 02:02:53 IRDT 2017
ورزش 3 رکورد عجیب کماندوی برزیلی گسترش! Tue Apr 04 05:58:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران شوخی رهبر انقلاب با سن آیت الله جنتی Mon Mar 18 20:22:31 IRST 2019
خبرگزاری فارس بیش از 960 کیلو مواد افیونی در هرمزگان کشف شد Tue Jul 04 11:04:00 IRDT 2017
ایلنا جواد نکونام و خرید سیم خاردار لیگ برتری Sat Aug 26 21:08:03 IRDT 2017
پارس نیوز اهدای نشان عبدالحسین نوشین به اصغر فرهادی + عکس Thu Dec 27 23:25:28 IRST 2018
صبحانه با خبر چرا موبایل ارزان نشد؟ Mon Oct 08 09:19:43 IRST 2018
خبرگزاری مهر چرا شباویز از غرفه ملی ایران در فرانکفورت جدا شد/بازیچه نشدم Sun Feb 03 14:20:44 IRST 2019
خبرگزاری مهر «مایک پمپئو» 11 ژانویه با «عادل عبدالمهدی» دیدار می کند Thu Dec 27 10:41:56 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران گام های بلندی برای توسعه ورزش روستایی برداشته شده است Sat Oct 27 13:51:40 IRST 2018
عصر ایران قالیباف: 4 درصدی‌ها خیلی پر رو و جوساز هستند/ آقای جهانگیری شما از این دولت وقتی وزیر بودید در ونک زمینی 385 متری گرفتید متری 140 هزار تومان Fri May 12 16:13:02 IRDT 2017
پایگاه خبری الف در پایان دیدار رسمی روحانی از هند؛ تهران و دهلی نو در بیانیه ای بر توسعه روابط دو کشور تاکید کردند Sat Feb 17 20:15:00 IRST 2018
فرارو طغیان مارها در همدان Wed Apr 17 23:37:01 IRDT 2019
شبکه اطلاع رسانی دانا برپایی ایستگاه ایمنی و سلامت هلال احمر رودبار در نوروز 96 Tue Mar 21 13:14:21 IRST 2017
واحد مرکزی خبر رفتار تبعیض آمیز سعودی ها علیه شیعیان Thu Aug 31 10:53:21 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجو مراسم نکوداشت «ابوالفضل زرویی نصرآباد» در دانشگاه تهران Wed Feb 20 14:55:12 IRST 2019
خبرگزاری بین المللی قرآن نوسروده استاد سازگار در سوگ حسان Sun Dec 03 15:01:57 IRST 2017
تی نیوز عامل قتل شهروند ابهری به دار آویخته شد Sat Aug 12 19:07:18 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران رونق بخش کشاورزی رفسنجان با کاشت گیاهان دارویی Mon May 22 18:15:12 IRDT 2017
آفتاب دستگیری عامل انتشار تصاویر شخصی بانوان در شاهرود Sat Feb 10 13:50:59 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران کوتاه شدن دست زمین خواران از 200 هکتار از اراضی ملی تفت Sat Sep 01 23:48:00 IRDT 2018
بی باک نیوز شهادت عامل عملیات استشهادی در کرانه باختری به ضرب گلوله صهیونیست‌ها Thu Jul 20 11:25:01 IRDT 2017
ایسکانیوز ملت ایران حافظ و وفادار انقلاب اسلامی است Tue Feb 12 13:24:42 IRST 2019
ایران آنلاین گلوگاه فساد، سفارش های ثبت سفارش کالا است/ 2 معاون وزیر متهم هستند یک زن رئیس ثبت سفارش بوده است Fri Jul 27 18:02:09 IRDT 2018
خبرگزاری فارس عقب‌گرد 128 واحدی شاخص کل بورس تهران/ نوسان‌گیرها به دنبال تک سهم‌های زیان‌ده Sun Feb 18 14:41:00 IRST 2018
آفتاب رکوردشکنی نوزاد یزدی Tue Apr 09 16:54:59 IRDT 2019
تی نیوز ورود ششمین کاروان نظامیان ترکیه به قطر Wed Jul 19 05:55:10 IRDT 2017
بی باک نیوز اعلام اسامی داوران 6 رشته جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان Sat Jun 24 10:43:01 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن 62 هیأت مذهبی سنندج در برنامه‌های ایام محرم مشارکت دارند Sun Sep 16 18:23:10 IRDT 2018
خبرگزاری فارس ژاپن در تقابل با چین نخستین ماهواره نظامی خود را به فضا پرتاب کرد Tue Jan 24 19:10:00 IRST 2017
پارسینه اینترنت شبانه بر دو راهی ماندن یا نماندن! Sat Oct 20 06:32:32 IRST 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن افزایش 45 درصدی جمع‌آوری زکات در خوشاب Sun Dec 17 09:08:24 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم انیمیشن «ماه تی تی»؛� روایت‌گر آداب و رسوم شیرازی‌ها Mon Oct 15 13:03:31 IRST 2018
دولت بهار تصاویر/ مراسم عزاداری تاسوعای حسینی Sun Oct 01 01:10:00 IRST 2017
پایگاه خبری الف "مقره" قاتل برق خوزستان Sat Feb 25 11:24:48 IRST 2017
پارسینه آیا می‌دانستید تنهایی به اندازه چاقی کشنده است؟ Thu Aug 10 04:44:01 IRDT 2017
خبرگزاری مهر دیدار تیم های فوتبال لستر و منچسترسیتی‎ Thu Dec 27 09:45:31 IRST 2018
تی نیوز نامه قالیباف خطاب به جوانان انقلابی یکی از کارهای بزرگ جسارت «خود انتقادی» و متحوّل کردن اصولگرایی است/ لزوم ترسیم ویژگی ها و مبانی «نواصولگرایی» Sat Jul 22 18:10:05 IRDT 2017
تدبیر و امید کلانتری: کشور از نظر زیست محیطی مریض است Fri Feb 09 22:29:25 IRST 2018
روزنامه شهروند همسرآینده‌ام باید ورزشکار یا ورزش دوست باشد Sat Nov 03 03:30:00 IRST 2018
پرشین خودرو /گزارش اختصاصی/ صنعت خودروی چین در راه جهانی شدن+تصاویر Sun Dec 10 11:59:00 IRST 2017
ایران آنلاین میراثی که بر باد می رود Sat Jul 14 00:06:00 IRDT 2018
تی نیوز تبریز پایلوت گردشگری مجازی در کشور شود/ "اقتصاد شاد" را از آذربایجان شرقی شروع کنیم Wed Aug 30 12:55:55 IRDT 2017
العالم نماینده زن مصری: کتاب‌های افراطی الازهر را بسوزانید! Tue May 30 03:41:12 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی رخدادهای امنیتی لبنان در یک هفته گذشته/موج دستگیری تروریست ها Sat May 06 13:55:00 IRDT 2017
فرادید دلار بر روی قیمت خودرو هم تاثیر گذاشت Wed Oct 03 12:12:31 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی یک مسوول محیط زیست استان: ذرات معلق، اصلی ترین عامل آلودگی هوای یزد است Mon May 29 16:18:00 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجو ثبت‌نام نهمین دوره طرح ولایت دانشجویی استان قزوین آغاز شد Sat Jul 01 11:17:20 IRDT 2017
ایستا نیوز افزایش قیمت انواع سکه در بازار Thu Jan 11 14:07:23 IRST 2018
جماران عملکرد مدیران استان در سیل اخیر شایسته تقدیر است Thu Apr 04 13:37:51 IRDT 2019
بی باک نیوز عملیات استشهادی بیت‌المقدس و 3 پیام اساسی آن Sat Jul 15 08:13:01 IRDT 2017
تجارت نیوز واکنش به ادعای عجیب عسگراولادی / تخلفات 2600 کارت بازرگانی صحت ندارد Wed Feb 13 15:40:53 IRST 2019
آفتاب ایران آکوانات؛ ربات زیردریایی با قابلیت تغییر شکل Sat May 05 14:13:14 IRDT 2018
خرداد نیوز لاریجانی: تمامی نهادها برای مدیریت بحران پای کار بیایند Tue Apr 02 11:21:30 IRDT 2019
ورزش 3 مدافع خارجی سپیدرود یک قدم تا امضا قرارداد Tue Jan 08 19:20:00 IRST 2019
باشگاه خبرنگاران پایان رقابت های زورخانه ای خوسف Sat Jan 19 11:52:38 IRST 2019
آریا پکن در نبرد تجاری از شرکت های چینی حمایت می کند Fri Sep 21 18:27:59 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم پیکر شهید تازه تفحص شده بر روی دستان مردم کاشان تشییع شد Sat Nov 04 17:07:43 IRST 2017
خبرگزاری نسیم پژمان منتظری: در خود باشگاه استقلال هم مسئولان با هم مشکل دارند/ مثل بینوایان هر روز از این زمین به آن زمین منتقل می‌شویم! Sun Feb 17 13:44:03 IRST 2019
ساعت24 جمهوری‌خواهان: تحریم‌های ایران بسیار ضعیف است Sat Oct 27 22:29:04 IRST 2018
جماران خودرو ارزان‌تر می‌شود Wed Aug 08 16:14:45 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران تعیین تکلیف 85 انشعاب غیرمجاز آب شرب روستایی فومن Sun Dec 17 14:19:40 IRST 2017
اطلاعات کوتاه از سراسر جهان Sat Feb 24 19:33:57 IRST 2018
میزان جمله عجیب به فارسی در یکی از پارک‌های بلگراد + عکس Wed May 02 19:54:52 IRDT 2018
میزان فقر و نابرابری در ثروتمندترین کشور جهان/ گزارشگر ویژه سازمان ملل از آمریکا گزارش می‌دهد Mon Dec 04 13:21:48 IRST 2017