بهار نیوز - Wed Mar 08 10:26:05 IRST 2017 نمایش خبر

98 درصد پوشاک بازار وارداتی است

گروه اقتصادی: مدیرستاد توانمند سازی زنان سرپرست خانوار شهرداری با تاکید بر اینکه نگاه ما در نمایشگاه زنان تولید ملی توجه به برندهای داخلی است گفت: 98درصد پوشاک فروش رفته در کشور را محصولات وارداتی تشکیل می دهند.

به گزارش مهر، فهیمه فیروزفر درباره برپایی هشتمین نمایشگاه زنان و تولید ملی گفت: این نمایشگاه حاصل  دسترنج 2 هزار و 975 زن سرپرست خانوار است که از نمایشگاه پشتیبانی می  کنند.وی افزود: زنان سرپرست خانوار شرکت کننده در این  نمایشگاه به عرضه محصولات تولیدی خود دشامل پوشاک زنانه، مردانه و بچگانه  در قالب 74 غرفه نمایشگاهی  پرداخته اند. همچنین در بخش جنبی این نمایشگاه  هم شاهد عرضه محصولات ارائه شده برای تکمیل بسته عید بازدید کنندگان از  نمایشگاه شامل هفت سین و آجبل عید و شیرینی هستیم.وی در ادامه با  اشاره به ضرورت حمایت از تولیدات داخلی تصریح کرد: نمایشگاه زنان تولید ملی  فرصت خوبی برای عرضه محصولات تولیدی برند در کشور است که به همت بانوان  زنان سرپرست خانوار راه اندازی شده؛ نمایشگاهی که برای نمایش توان خود  امروز نیازمند تبلیغات گسترده برای معرفی به خانواده هاست تا در آستانه شب  عید بتوانیم از حجم خرید کالاهای خارجی کاسته و مردم را به سمت خرید  محصولات تولید داخل هدایت کنیم.مدیرستاد توانمند سازی زنان سرپرست  خانواربا بیان این که بالغ بر 98 درصد پوشاک فروش رفته در کشور را محصولات  وارداتی تشکیل می دهند گفت: درشرایطی که تولید کننده های پوشاک کشور بر  خلاف تولید کننده های پوشاک خارج از یک سو  از حمایت های دولتی برای تقویت  توان تولیدی خود بی بهره اند از سوی دیگر در میان مردم و خریدارانی اقبالی  ندارند این صنعت دیگر جانی برای نفس کشیدن و زنده ماندن نخواهد داشت.فیروزفر  زمانی بر ضرورت حمایت از تولید داخلی تاکید می کند که معتقد است وقتی در  بحث تولید ملی پای زنان سرپرست خانوار وسط باشد بی توجهی به این حوزه می  تواند مولود مشکلات و اسیب های اجتماعی بعدی شود که در سایه بی توجهی به  این قشر آسیب پذیر ایجاد خواهند شد.به گفته او نجات صنعت پوشاک  کشور در حالی که روزانه 160 کانتینر لباس از کشور ترکیه به صورت قانونی و  غیر قانونی وارد می شود کار بسیار سخت و طاقت فرسایی است که بدون همکاری  دولت امکان پذیر نیست.فیروزفر در ادامه با اشاره به برنامه های  شهرداری تهران در خصوص حمایت از زنان سرپرست خانوار تحت این مجموعه می  گوید: ستاد توانمندی سازی زنان سرپرست خانوار شهرداری تهران با هدف توانمند  کردن زنان سرپرست خانوار شکل گرفته و می کوشد با ارائه خدمات رفاهی و  اجتماعی به این خانواده ها از بروز آسیب های اجتماعی در جامعه بکاهد.
بهار نیوز از سریال «مولانا» چه خبر؟ Sat Feb 11 17:06:06 IRST 2017
بهار نیوز معیشت، مهمترین مسئله کشور است Sat Aug 26 16:18:54 IRDT 2017
بهار نیوز عرضه قسمت دوم «شهرزاد»/تصاویر Mon Jul 03 10:45:59 IRDT 2017
بهار نیوز نمایش پرسپولیس -کاشیما در سینما‌های تهران Thu Nov 01 10:25:39 IRST 2018
بهار نیوز جشن پیروزی امانوئل مکرون Mon May 08 10:51:50 IRDT 2017
بهار نیوز چیزی از فرهنگ ما باقی نخواهد ماند Fri Jan 12 11:40:22 IRST 2018
بهار نیوز چشم‌پوشی از یک درآمد میلیاردی Sun Jan 15 09:34:06 IRST 2017
بهار نیوز رشد 51 درصدی ورود گردشگران خارجی به ایران Thu Oct 04 12:24:08 IRST 2018
بهار نیوز خروج سرمایه، معضل اقتصادی با چاشنی هراس Wed May 30 09:29:40 IRDT 2018
بهار نیوز آخرین وضعیت درمانی داریوش شایگان Sat Jan 27 17:10:49 IRST 2018
بهار نیوز دعوت شبکه ماهواره‌ای از خبرنگار ایرانی گاردین Sun Nov 11 12:28:58 IRST 2018
بهار نیوز اخاذی از رانندگان با جعل عنوان مامور Sun Nov 04 16:51:41 IRST 2018
بهار نیوز توسل قالیباف به شیوه منسوخ احمدی‌نژاد Sun Apr 30 10:46:20 IRDT 2017
بهار نیوز عملکرد ملی‌پوشان فوتبال در فصل جاری Mon Sep 03 11:41:55 IRDT 2018
بهار نیوز برداشت آلو از باغات «پیوه‌ژن» Wed Oct 04 10:00:48 IRST 2017
بهار نیوز سریال ممنوعه از هفته آینده برمی‌گردد Sat Sep 29 09:20:50 IRST 2018
بهار نیوز تخریب گورستان امامزاده عبدالله شهرری Wed Feb 21 13:46:50 IRST 2018
بهار نیوز سیدجلال می‌خواهد کدام مدیران توبیخ شوند؟ Fri Sep 21 11:08:11 IRDT 2018
بهار نیوز دستگیری پیامبر دروغین در پردیس Tue Feb 07 10:57:53 IRST 2017
بهار نیوز جدیدترین روش درمان بیماری های خود ایمنی Sun Nov 18 12:17:24 IRST 2018
بهار نیوز وزیر اقتصاد به رهبری نامه نوشت Thu Mar 23 00:41:13 IRDT 2017
بهار نیوز پنج ستاره ایران در جام جهانی از دید اسپانیایی‌ها Mon May 28 13:36:06 IRDT 2018
بهار نیوز دمای بی سابقه 54 درجه اهواز Tue Jul 11 10:56:17 IRDT 2017
بهار نیوز حکم فرمانده کل سپاه، تمدید شد Tue Jul 04 20:50:56 IRDT 2017
بهار نیوز با تداوم وضع کنونی؛ دلار به 40هزار تومان و تورم به80 درصد می‌رسد Thu Sep 06 19:43:14 IRDT 2018
بهار نیوز ارائه پروتکلی برای درمان MS کودکان Sun Jul 02 12:19:02 IRDT 2017
بهار نیوز 6 نامزد سیمرغی بر پرده سینماها Sat Mar 18 23:04:11 IRST 2017
بهار نیوز افشای راز جنایت با زیرکی زن همسایه Sat Apr 29 11:23:56 IRDT 2017
بهار نیوز خرید و فروش نوزادان در ایران ادامه دارد Wed Jan 03 10:52:07 IRST 2018
بهار نیوز بیماران فشارخون موسیقی کلاسیک گوش دهند Mon Apr 23 11:15:39 IRDT 2018
بهار نیوز خون‌گیری مشکوک از دانش‌آموزان در تاکستان Thu Oct 11 09:14:34 IRST 2018
بهار نیوز الگوهای احمدی‌نژادی چقدر رای می‌آورند Wed Mar 15 11:02:40 IRST 2017
بهار نیوز به سمت اسلام میانه‌رو می‌رویم Wed Oct 25 12:11:40 IRST 2017
بهار نیوز نامزد ناکام و وعده های عذابش Wed May 24 09:53:45 IRDT 2017
بهار نیوز زیباترین شهرهایی که در پاییز باید ببینید Sun Sep 30 09:57:16 IRST 2018
بهار نیوز آلمان‌ها چطور غول تورم را شکست دادند؟ Wed Feb 22 15:10:29 IRST 2017
بهار نیوز این غذاها کبد شما را سالم نگه می‌دارد Mon Jun 19 16:46:49 IRDT 2017
بهار نیوز برخی حاکمیت دوگانه را در عمل پذیرفته‌اند Tue May 08 12:11:04 IRDT 2018
بهار نیوز نایک باید به طور رسمی عذرخواهی کند Wed Jun 13 11:44:14 IRDT 2018
بهار نیوز علت برگشت خوردن فرش‌های ایرانی Sat Feb 04 09:50:54 IRST 2017
بهار نیوز کیفرخواست پرونده تکفیری‌‌ها در شیراز Sun Mar 26 11:22:55 IRDT 2017
بهار نیوز کاظم افرندنیا درگذشت Sat Jan 28 15:03:11 IRST 2017
بهار نیوز 14 هزار میلیارد تومان پول مردم را خورد و برد و انگار نه انگار Sun Apr 16 09:16:31 IRDT 2017
بهار نیوز حقوق کارمندان امسال افزایش نمی‌یابد Wed Nov 21 16:02:00 IRST 2018
بهار نیوز روزنامه‌های چهارشنبه 7 تیر Wed Jun 28 11:59:19 IRDT 2017
بهار نیوز زیباترین تونل‌های طبیعی دنیا Tue May 09 07:44:00 IRDT 2017
بهار نیوز درخشش «مهتاب» در «اسپریت» Sun Feb 26 10:31:59 IRST 2017
بهار نیوز تعداد مسمومان با «الکل» به 959 نفر رسید Mon Oct 29 14:37:08 IRST 2018
بهار نیوز بارش‌های سیل آسا در جنوب کشور Wed Aug 16 11:31:36 IRDT 2017
بهار نیوز پای مسافران به بازار قاچاق ارز باز شد Sat Jun 02 18:37:13 IRDT 2018
بهار نیوز تلاش برای پیوند سر، این بار روی اجساد Mon Nov 20 15:32:36 IRST 2017
بهار نیوز بانک مرکزی آلمان، انتقال پول به ایران را ممنوع کرد Thu Aug 02 10:48:57 IRDT 2018
بهار نیوز قیمت خودروهای داخلی/جدول Sun Apr 30 15:01:39 IRDT 2017
بهار نیوز هشدار ترکیه به آمریکا درباره سوریه Thu Jan 25 20:56:21 IRST 2018
بهار نیوز آزمون در تیم منتخب هفته نخست لیگ روسیه Thu Aug 02 09:17:08 IRDT 2018
بهار نیوز بازار سیاه اعتراف را دوست ندارم اما... Thu Jul 27 19:59:02 IRDT 2017
بهار نیوز حق‌شناس: مگر اینجا سوییس است؟ Wed Apr 11 19:41:06 IRDT 2018
بهار نیوز پیاده‌روی در میان ابرها /تصاویر Tue Apr 10 10:44:14 IRDT 2018
بهار نیوز واکنش هنرمندان به درگذشت عارف لرستانی Sat Apr 15 10:43:46 IRDT 2017
بهار نیوز بیرانوند بهترین بازیکن هفته لیگ قهرمانان Fri Oct 05 11:45:29 IRST 2018
بهار نیوز مولوی عبدالحمید همچنان در محدودیت Fri Jul 06 15:04:54 IRDT 2018
بهار نیوز انتخاب مسیر درست Sun Nov 12 12:47:11 IRST 2017
بهار نیوز چگونگی بازگرداندن اکانت هک‌شده اینستاگرام Fri Apr 13 23:53:21 IRDT 2018
بهار نیوز تا تقاضا هست، پراید هم تولید می‌شود Mon Apr 17 10:45:15 IRDT 2017
بهار نیوز آرزوی فریدون شهبازیان برای سال جدید Mon Apr 03 15:41:25 IRDT 2017
بهار نیوز قالیباف96؛ دقیقا شبیه چه کسی است؟ Thu May 04 11:00:37 IRDT 2017
بهار نیوز روحانی هم ثبت نام کرد Fri Apr 14 16:22:16 IRDT 2017
بهار نیوز تایید ابراز علاقه ناپولی برای جذب جهانبخش Wed May 09 13:07:56 IRDT 2018
بهار نیوز پیشنهادی برای اصلاح اصلاح‌طلبان Mon Nov 13 12:43:57 IRST 2017
بهار نیوز پرسپولیس از نقل و انتقالات بعدی محروم است! Sat Jul 28 16:37:03 IRDT 2018
بهار نیوز پرولتاریزه‌شدن آموزش و سیاستگذاری اشتغال Sun Jul 23 13:14:18 IRDT 2017
بهار نیوز هنگامه شهیدی به 12سال حبس محکوم شد Sat Dec 01 12:38:41 IRST 2018
بهار نیوز سینمای ایران چند ساله است؟ Tue Sep 11 09:48:03 IRDT 2018
بهار نیوز دژپسند جلوی فرار مالیاتی 40درصدی را بگیرد Wed Nov 14 11:44:03 IRST 2018
بهار نیوز بازیکنان جدید پرسپولیس مشخص شدند Sat Dec 15 16:57:54 IRST 2018
بهار نیوز جانسون: شاید سلیمانی، رهبر ایران شود! Wed May 16 11:13:33 IRDT 2018
بهار نیوز جانسون بشار اسد را «هیولا» توصیف کرد Wed Apr 19 14:32:38 IRDT 2017
بهار نیوز در سیاست‌های ارزی اشتباهاتی مرتکب شدیم Tue Aug 07 08:57:04 IRDT 2018
بهار نیوز رونمایی فیفا از طرح بلیت‌های جام جهانی Fri Apr 06 23:34:50 IRDT 2018
بهار نیوز وقتی شفر روی دیگر فوتبال در ایران را دید! Thu Aug 30 09:59:42 IRDT 2018
بهار نیوز مهاجم پرسپولیس مورد توجه تیم کره ای! Mon Dec 03 17:59:35 IRST 2018
بهار نیوز زیبایی‌های گردنه حیران Sat Jan 20 08:00:00 IRST 2018
بهار نیوز تلویزیون واقعا مخاطبانش را از دست داده Fri Mar 03 10:21:16 IRST 2017
بهار نیوز پیروزی صربستان در اولین دیدار گروه E Sun Jun 17 18:39:12 IRDT 2018
بهار نیوز قرارداد کارگران را بقای کارخانه‌ها تمدید می‌کند Wed Dec 05 10:03:09 IRST 2018
بهار نیوز بی توجهی به زخم معده مهترین دلیل سرطان معده Tue Jul 18 09:54:40 IRDT 2017
بهار نیوز خطر شیوع "وبا" و "سالک" در مناطق زلزله‌زده Wed Apr 11 12:16:15 IRDT 2018
بهار نیوز تحقق اجرای برجام با اراده جمعی Wed Sep 20 15:51:59 IRDT 2017
بهار نیوز دولت یازدهم و هفت‌خوان کارآفرینی Thu Jul 20 12:07:04 IRDT 2017
بهار نیوز ارز مسافرتی یک بار در سال، 1000 یورو! Wed Apr 11 10:42:57 IRDT 2018
بهار نیوز دلیل ترس فدراسیون از آوردن قدوس به تهران Sat Nov 17 11:13:16 IRST 2018
بهار نیوز بانک مرکزی تصمیم دیرهنگام خود را بگیرد Tue Jul 31 10:22:18 IRDT 2018
بهار نیوز جذابیت جاده چالوس و حوادث پرشمار Sat Sep 02 10:18:18 IRDT 2017
بهار نیوز افرادی که به هاشمی ظلم کردند بروند سرشان را به حرم امام بکوبند Sun Jul 02 21:22:43 IRDT 2017
بهار نیوز تصاویری از دیدار پامپئو و کیم جونگ اون Fri Apr 27 11:19:39 IRDT 2018
بهار نیوز جدیدترین مدل پورشه در ایران Sat Jan 06 10:15:40 IRST 2018
بهار نیوز هجوم مدیران بازنشسته به بنیاد شهید! Sat Sep 15 11:55:51 IRDT 2018
بهار نیوز ادعای یک روزنامه اماراتی درباره تیام Mon Aug 06 09:32:04 IRDT 2018
بهار نیوز احتمال تخصیص سهمیه بنزین به خانوار‌ها Sat Dec 01 15:05:59 IRST 2018
بهار نیوز رشد شاخص بورس در دومین هفته آذرماه Fri Dec 07 09:32:16 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران مسابقات دوچرخه سواری تریال قهرمانی کشور در مشهد Fri Sep 15 21:03:10 IRDT 2017
جوان آنلاین نوای بتهوون در تبریز طنین‌انداز شد Wed Apr 26 17:14:30 IRDT 2017
عصر ایران نماینده ولی فقیه در سپاه: حفظ بشار اسد خط قرمز ماست / باید زمینه رفتن مردم را به بهشت مهیا کنیم Wed Aug 30 11:27:09 IRDT 2017
خبرگزاری مهر پیروزی نزدیک لیورپول در زمین هوفن هایم Wed Aug 16 01:10:29 IRDT 2017
بی باک نیوز نمونه ی ویدیو های ضبط شده با گیر 360 جدید سامسونگ Tue Jul 18 09:10:01 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن پیش‌بینی شرکت 5 استان کشور در نمایشگاه قرآن و عترت اصفهان Wed May 10 08:37:04 IRDT 2017
میزان لزوم ساز و کار تشویقی برای مدیریت مصرف Mon Oct 22 11:53:18 IRST 2018
598 امارات: قطر تمام پل‌های پشت سرش را خراب کرده است Tue Aug 15 14:04:48 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا امیدی که ناامید شد Sat Nov 18 14:36:29 IRST 2017
اقتصاد آنلاین چاد هم با قطر قطع ارتباط سیاسی کرد Thu Aug 24 15:22:09 IRDT 2017
خبرگزاری مهر پروژه های آماده افتتاح فارس نقش مهمی در توسعه استان دارند Thu Apr 20 00:24:09 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا آیا آمریکا به جنگ ایران خواهد رفت؟ Sun May 27 12:24:46 IRDT 2018
تهران پرس احمدرضا احمدی: خیلی ناگهانی تصمیم گرفتم Tue Apr 24 13:09:00 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجو گوجه فرنگی حاوی نوعی ماده سمی است Sun Jul 09 08:26:08 IRDT 2017
تدبیر و امید سقوط مرگبار پراید به دره در گرگان Fri Sep 01 00:30:02 IRDT 2017
ایران آنلاین اتفاق بی سابقه در بازار فناوری/ فروش بالای کامپیوترهای PC Sun Jul 15 03:20:00 IRDT 2018
اعتبار نیوز اطلاع رسانی افزایش سرمایه ناشران پیامکی شد Mon Jul 16 09:23:00 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر سرشماری 63 میلیون ایرانی Mon Nov 14 09:32:16 IRST 2016
عصر خبر تلخ ترین سلفی قبل از سقوط مسافران هواپیمای اندونزی (+عکس) Wed Oct 31 11:14:46 IRST 2018
ساعت24 هوای «سالم» پایتخت در روزهای پایان هفته Thu Mar 02 13:43:12 IRST 2017
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تدوین سند توسعه فعالیت های قرآنی کلیدی ترین قدم در تبلیغ و حفظ فعالیت های قرآنی Thu May 17 08:18:25 IRDT 2018
جهان نیوز چین تهدیدات جدید تجاری آمریکا را محکوم کرد Wed May 30 12:32:18 IRDT 2018
آنا واژگونی اتوبوس توریستی در همدان یک کشته و 10 مصدوم برجای گذاشت Tue Sep 18 11:21:00 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجو عناوین روزنامه‌های اقتصادی 21 اردیبهشت 96/ سال شکوفایی گمرک ایران +تصاویر Thu May 11 01:55:24 IRDT 2017
بی باک نیوز سخنرانی پورمختار در مخالفت با وزیر پیشنهادی ارتباطات Wed Aug 16 06:32:02 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران کسب درآمد از تخلفات ساختمانی نگران‌ کننده است Sun Dec 09 15:32:56 IRST 2018
ورزش 11 میلان توافق با لاتزیو برای انتقال ساویچ را رد کرد! Sat Aug 18 09:58:00 IRDT 2018
دولت بهار واکنش زیدان به حذف رئال از کوپا دل ری Thu Jan 26 10:49:00 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران موکب اوقاف همدان پذیرای 200 هزار زائر اربعین حسینی Thu Oct 26 09:44:25 IRST 2017
دنیای معدن علی عباسی : پنالتی نبود، ما باید می بردیم Sun Mar 05 12:31:00 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم حواشی دیدار گیتی‌پسند و مقاومت البرز| حضور جاوید روی سکوها و درگیری لفظی خبرنگاران با ناظر بازی Fri Jul 06 21:06:11 IRDT 2018
میزان والیبال بانوان ایران در سال 95 Thu Mar 23 12:00:02 IRDT 2017
جماران قرارگاه خاتم الانبیا (ص) 100 میلیارد ریال برای محرومیت زدایی در ایلام هزینه می کند Sat Jan 27 12:35:33 IRST 2018
خبرگزاری مهر توسعه بخش اویونیک نیازمند مشارکت فعال شرکت‌های دانش‌بنیان است  Wed Jul 19 16:01:18 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم ‌قدیری ابیانه: تحریم اگر برداشته شد‌ چرا پول سفارتخانه‌ها با چمدان جابه‌جا می‌شود‌ Sat May 06 20:11:38 IRDT 2017
پارس فوتبال عکس ؛ شروع تلخ اونای امری با آرسنال در لیگ جزیره Mon Aug 13 16:19:24 IRDT 2018
خرداد نیوز گزارش زنده؛دقیقه 85 بازی؛ العین 6- استقلال 1 Mon May 29 23:16:43 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران به جای تعطیلی یک ماهه مدارس قوانین موثر در کاهش آلودگی هوا را اجرا کنید Sat Jan 06 11:55:53 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم نعیم قاسم: حزب‌الله برای مقابله با هرگونه تجاوز، در بالاترین سطح آمادگی است Wed Dec 06 16:43:07 IRST 2017
تابناک کار ذوالنور به فحش دادن و توهین کشید! Thu Aug 02 09:35:53 IRDT 2018
تدبیر احمدی‌نژاد و یارانش، غایبان مراسم 9 دی Sun Jan 01 04:40:00 IRST 2017
فردا نوزاد 8 ماهه قربانی خشم مربی مهد کودک شد Sat Dec 01 08:49:47 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی طرح غربالگری کودکان اوتیسم در کهگیلویه و بویراحمد آغاز شد Mon Feb 27 18:36:00 IRST 2017
ورزش 11 ویدئو؛ نقش تأثیرگذار اکسل ویتسل در موفقیت‌های اخیر بورسیا دورتموند Sat Dec 08 15:25:33 IRST 2018
خبرگزاری فارس اوقاف ادارات بدهکار موقوفات را به دستگاه قضا معرفی کند/ مدیران در پرداخت حق و حقوق موقوفات استنکاف نکنند Mon Sep 04 14:27:00 IRDT 2017
آفتاب ایران امضای 4 توافقنامه همکاری میان ایران و فرانسه Fri Oct 06 17:04:07 IRST 2017
جام نیوز آقای بازیگر: اگر شهید حججی‌ها نبودند دشمن کنار گوش ما لانه کرده بود Thu Sep 14 18:30:00 IRDT 2017
انتخاب بازدید وزیر نیرو از وضعیت تاسیسات آب‌وبرق مناطق زلزله‌زده Sun Nov 19 11:54:23 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران تجلیل از هنرمندان پیشکسوت متولد شهریور Mon Sep 03 17:19:15 IRDT 2018
فردا شرط فعالیت اصناف در سرویس مدارس Sun Sep 30 08:15:15 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران استعفای تشکری هاشمی از معاونت منابع انسانی شهرداری تهران Wed Aug 30 11:10:26 IRDT 2017
ساعت24 دپوی زباله در ساحل فریدونکنار و بابلسر Sat Aug 12 18:08:51 IRDT 2017
جهان نیوز تحریم‌ها اثر نمی‌کند چون ظرفیت لیوان تحریم ایران پر شده است/ ماجرای شکایت پوتین نزد رهبری درباره تحریم‌های آمریکا Wed Oct 24 10:18:02 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران آیین های سنتی هرمزگانی ها در ایام محرم+ تصویر Sat Sep 30 01:08:02 IRST 2017
پارس نیوز انتشار دو رمان برای نوجوانان/عکس Sat Aug 26 10:39:04 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر شاهین خزر رودسر میزبان نماینده تبریز Tue Aug 29 09:36:32 IRDT 2017
خبرگزاری شبستان کارشناس صهیونیستی: موساد سه هزار نفر را ترور کرده است Sat Jan 20 14:20:00 IRST 2018
پارس نیوز هیولای کروک جهان را ببینید (+عکس) Mon Sep 04 15:54:02 IRDT 2017
ایران آنلاین کفاشیان: آنگونه که شایسته بود به فوتبال اردبیل توجه نکردیم Wed Jan 03 12:44:12 IRST 2018
ورزش 3 تیام به لیست 18 نفره استقلال اضافه شد Mon Apr 02 13:52:00 IRDT 2018
فردا عکس: طوطی‌های معتاد، بلای جان مزارع خشخاش هند! Mon Dec 18 15:12:10 IRST 2017
پول نیوز ایرانیان بیش از 11 میلیارد دلار برای سفرهای خارجی هزینه کردند Mon Aug 21 19:11:17 IRDT 2017
آفتاب ایران جهش بدهی ویرانگر بانک ها Wed Sep 12 08:50:12 IRDT 2018
پارس فوتبال عکس ؛ سورپرایز ویژه AFC برای محبوب پرسپولیسی ها Sat Jul 21 19:47:16 IRDT 2018
خبرگزاری فارس همکاری مجدد کارن همایونفر با «حاتمی‌کیا»/ رونمایی در جشنواره فیلم فجر Mon Dec 25 10:06:00 IRST 2017
فردا ماساژور آقا و خانم همراه با خدمات جنسی! Tue Aug 22 14:01:27 IRDT 2017
بی باک نیوز آهنگساز معروف در «دورهمی»: دو بار عاشق شدم Sun Nov 13 09:17:01 IRST 2016
عصر خبر جزئیات بازداشت مبلغ مشهور در مکه Mon Aug 13 11:31:39 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر درس های که باید از رویکرد دوگانه محافل سیاسی و رسانه های غرب در قبال آشوبگری گرفت Fri Jan 05 13:45:56 IRST 2018
میزان حل مشکل اشتغال کلید آبادانی لرستان Tue Jul 25 12:12:59 IRDT 2017
پارس نیوز ماجرای تحلیل رهبر انقلاب درباره سریال «پایتخت» Thu Apr 06 14:03:11 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر جلوگیری از هدر روی آب با اصلاح شبکه توزیع آب شهر دبیران Wed May 23 12:07:19 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر جنازه پنج زن یمنی که در حملات اخیر شهید شدند، از زیر آوار بیرون کشیده شد Wed Feb 15 20:56:51 IRST 2017
واحد مرکزی خبر احکام سبز دادگستری برای عوامل تخریب جنگلها Tue Jan 09 20:06:56 IRST 2018
صبا ایران ایران به مذاکره مجدد درباره برجام و مسائل هسته‌ای بازگشت نخواهد داشت/ برای حفظ برجام تلاش می‌کنیم و در نقض آن پیشقدم نخواهیم شد Mon Aug 07 15:36:41 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر در حمله ائتلاف متجاوز سعودی به الدریهمی یمن دهها زن و کودک به شهادت رسیدند Tue Aug 14 19:03:51 IRDT 2018
میزان حضور یا عدم حضور محمد صلاح در جام جهانی از زبان خودش Sun May 27 22:51:17 IRDT 2018
عصر خبر احضار مدیر روابط عمومی صداوسیما به دادسرا Mon Nov 05 18:12:01 IRST 2018
صبح تهران آخرین وضعیت قیمت خودروهای داخلی در بازار +جدول Sat Sep 01 18:19:54 IRDT 2018
بی باک نیوز بازی با الاهلی عربستان حیثیتی است Fri Sep 08 13:21:01 IRDT 2017
وطن امروز انهدام تیم تروریستی 14 نفره در پیرانشهر Tue Jun 26 00:00:00 IRDT 2018
پارسینه شهباززاده آلانیااسپور جدا شد/ از ترکیه به تبریز؟ Wed Feb 01 11:56:32 IRST 2017
تدبیر محمود احمدی‌نژاد باید در «پردیس» محاکمه شود Tue Feb 21 07:37:45 IRST 2017
عصر ایران متهم اصلی مشکلات معده Mon Nov 13 13:33:16 IRST 2017
جماران تحریم کنندگان داخلی را بشناسیم Sat Jul 28 11:00:39 IRDT 2018
خبرگزاری شبستان 21اثر در جشنواره ملی مطبوعات برگزیده شد Thu Jul 05 21:51:00 IRDT 2018
آفتاب همینه که هست! Sun Sep 09 22:23:17 IRDT 2018
شارا حمل بزرگترین محموله های تاریخ بانکداری کشور با پوشش حفاظتی بانک ملی ایران Wed Aug 29 18:46:00 IRDT 2018
جهان نیوز شهادت 3 ایرانی در حمله اسرائیل به سوریه +عکس Mon Apr 09 17:48:03 IRDT 2018
افکارخبر دستورات ویژه روحانی به مسئولان دولتی برای رسیدگی به وضعیت خوزستان Sat Feb 18 20:02:06 IRST 2017
فردا حملات هوایی ترکیه به سوریه20 کشته برجای گذاشت Tue Apr 25 21:43:17 IRDT 2017
دنیای معدن کاهش هزینه های تولید و افزایش سودآوری در ذوب آهن اصفهان Sun Mar 12 14:01:00 IRST 2017
آریا دفاع نخست‌وزیر تونس از تغییرات کابینه Mon Nov 12 20:10:03 IRST 2018
خبرگزاری فارس بازگشایی راه‌ها برای تردد بی‌خطر از مهم‌ترین اولویت‌های راهداری است Wed Feb 01 19:34:00 IRST 2017
دفاع مقدس انتشار مجموعه 16جلدی خاطرات سردار سلیمانی تا پایان سال Sat Jul 14 12:50:59 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران کشف یک کیلو گرم مواد مخدر در زنجان Wed Mar 29 13:17:16 IRDT 2017
ساعت24 یارانه 68 میلیون نفر تضمین شد Sat Mar 04 13:57:48 IRST 2017
خبرگزاری فارس تشریح جزئیات آماری برگزاری آزمون ارشد Thu Apr 27 09:55:00 IRDT 2017
پارسینه کباب تابه‌ای مرغ، یک غذای دلچسب و خوشمزه Mon Jul 17 12:02:26 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران غذا‌های پر خطر در تابستان که باید از خوردن آن‌ها اجتناب کنید! Tue Jul 10 18:30:20 IRDT 2018