عصر ایران - Wed Mar 08 13:15:36 IRST 2017 نمایش خبر

برنامه فرانسه برای افزایش صدور ویزای ایرانیان

مدیرکل آژانس بیزینس فرانس با تأکید بر اینکه فرانسه از نظر مبادلات تجاری با ایران سومین و در زمینه سرمایه‌گذاری اولین شریک اروپایی ایران است از تمایل شرکت‌های فرانسوی برای ورود به بازارهای ایران خبر داد و گفت: آژانس بیزینس فرانس درصدد است تا علاوه بر گسترش روابط شرکت‌های دو کشور در جهت ورود بیشتر شرکت‌های ایرانی در فرانسه اقدام کند.


  به گزارش ایسنا، خانم موریل پنیکود،‌ سفیر منتخب سرمایه‌گذاری‌های بین‌المللی و مدیرکل آژانس بیزینس فرانس در نشست خبری که صبح امروز (چهارشنبه) در سفارت فرانسه برگزار شد به بررسی عملکرد دفتر بیزینس فرانس که به تازگی در تهران افتتاح شده است پرداخت.


  وی با بیان اینکه فرانسه منتظر افزایش تعاملات با تهران است،‌ گفت: نمی‌توانم بگویم درها برای برقراری روابط با تهران کاملاً باز شده ولی در حال حاضر درها برای تعامل با تهران نیمه‌باز هستند.


  سفیر منتخب سرمایه‌گذاری‌های بین‌المللی فرانسه با بیان اینکه شهریور 94 شعبه بیزینس فرانس به عنوان نماینده این کشور برای تعامل با ایران تأسیس شد، خاطرنشان کرد: اولین کمیسیون مشترک دو کشور 30 ژانویه با ریاست وزرای خارجه دو کشور در تهران برگزار شد.


  پنیکود ادامه داد: ما مأموریت داریم ترازنامه ازسرگیری روابط دوجانبه را تهیه کنیم. موانعی که بر سر راه تعاملات با ایران وجود دارد را برطرف کرده و به عادی‌سازی روابط مالی کمک کنیم.


  مدیرکل آژانس بیزینس فرانس در پاسخ به سوال ایسنا مبنی بر تأثیر تحریم‌ها علیه ایران در پسابرجام بر روابط تهران- پاریس، گفت: در حال حاضر تعداد بانک‌هایی که شرکت‌ها می‌توانند از طریق آنها پول‌های خود را برای همکاری با ایران انتقال دهند بسیار افزایش یافته است. وجود این کانال‌ها باعث افزایش مبادلات دوجانبه شده است. البته هنوز بخشی از بانک‌ها هستند که نمی‌توانند به خاطر تحریم‌ها وارد بازار ایران شوند.


  وی خاطرنشان کرد: عمدتاً بانک‌هایی با ایران وارد تعامل شده‌اند که پیوند محکمی با آمریکا ندارند ولی بانک‌های بزرگ که با آمریکا طرف تعامل هستند همچنان قادر به برقراری ارتباط با ایران نیستند. ما در جلساتی که به خصوص در ماه ژوئن داشتیم تمام تلاش خود را برای حل مسائل مهم و باز شدن کانال‌های ارتباطی با ایران انجام دادیم.


  پنیکود با اعلام اینکه از ژانویه امسال بیمه‌های فرانسه صادرات و تعامل با ایران را تحت پوشش خود قرار داده‌اند، گفت: پوشش بیمه‌ای همکاری‌های بین ایران و فرانسه می‌تواند باعث جلب نظر و اعتماد تجار و بازرگانان دو کشور شود و به افزایش تعاملات کمک کند.


  سفیر منتخب سرمایه‌گذاری‌های بین‌المللی فرانسه در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار ایسنا در رابطه با اینکه چه اطلاعاتی در مورد تأسیس بانک مشترک ایران و اروپا دارید و این امر چه کمکی به گسترش تعاملات ایران و فرانسه خواهد کرد، افزود: متأسفانه من در این زمینه اطلاع خاصی ندارم چون حوزه کاری من نیست ولی این را می‌دانم که الان تعداد زیادی از بانک‌های ایرانی در اروپا شعبه دارند.


  وی همچنین در رابطه با تعداد شرکت‌های کوچک و متوسط فرانسوی که در ایران تأسیس شده‌اند، گفت: شرکت‌های متوسط و کوچک فرانسوی برای ورود به ایران اولویت ما هستند از یک سال گذشته 300 نوع از این نوع شرکت‌ها به ایران آمدند و تعداد خیلی کمی هم فعلاً شعبه تأسیس کرده‌اند.


  مدیرکل آژانس بیزینس فرانس با اشاره به برنامه‌های این آژانس در افزایش تعاملات فرانسه با سایر کشورها، گفت: ما به شرکت‌ها و سرمایه‌گذاران برای پیدا کردن شریک مناسب، ارائه خدمات و توزیع آنها کمک می‌کنیم ولی تا زمانی که صادرات چشمگیری بین دو کشور نباشد فعلاً شرکت‌های فرانسوی نمی‌توانند در ایران دفتر تأسیس کنند.


  وی همچنین در رابطه با تردید شرکت توتال برای حضور در بازار ایران، گفت: من نمی‌توانم در این مورد اظهار نظری کنم ولی این را می‌دانم که شرکت‌های کوچک و متوسط سهم به سزایی در روابط فرانسه با سایر کشورها دارند. برای مثال تعدادی از این شرکت‌ها در حوزه نگهداری و نوسازی ناوگان ایران مطرح است.


  پنیکود در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه شما اشاره کردید به افزایش تعداد بانک‌های فرانسوی که با ایران همکاری می‌کنند، توضیح بیشتری در این زمینه بدهید، افزود: ما شبکه بانک‌های منطقه‌ای داریم. بانک‌هایی که در منطقه فعال بوده و بین‌المللی نیستند ولی این بانک‌های متوسط بسیار قابل اطمینان و تابع استانداردهای اروپا هستند و نکته قابل توجه نداشتن رابطه آنها با آمریکا است.


  وی تأکید کرد: 40 بانک‌ اروپایی با ایران کار می‌کنند که از این میان 2 بانک فرانسوی هستند. همچنین تا امروز آژانس بیزینس فرانس 300 شرکت را برای ورود به بازار ایران همراهی کرده، هرچند اگر بانک‌ها مثل قبل فعال بودند شرایط بهتر بود ولی در حال حاضر هم کارها انجام می‌شود.


  در بخش دیگری از این نشست از خانم پنیکود پرسیده شد که برای انجام تعاملات بزرگ با ایران به ورود بانک‌های بزرگ نیاز است در این زمینه چه می‌اندیشید، گفت: فرانسه برای بازگشت بانک‌های بزرگ به ایران تلاش می‌کند. در حال حاضر بحث مذاکرات پیچیده و طولانی است و ما می‌توانیم تنها امیدوار به حل مسائل باشیم. در هر صورت عادی سازی روابط بانکی زمان‌براست و به قول ایرانی‌ها زمان بهترین معلم است.


  مدیرکل آژانس بیزینس فرانس با تأکید بر اینکه این آژانس تلاش می‌کند شرکت‌ها را متوجه این موضوع کند که برای تعامل و سرمایه‌گذاری در کشور دیگر باید تعرفه‌ها و مقررات در کشور را بشناسند، گفت: ما به آنها کمک می‌کنیم که شریک خوبی در بازار مقابل پیدا کنند و درواقع پل ارتباطی آنها هستیم.


  وی ادامه داد: بازار ایران برای شرکت‌های کوچک و متوسط فرانسوی گزینه خوبی است و ما به آنها گفته‌ایم که فقط بهترین‌ها می‌توانند وارد این بازار شوند و ما به شرکت‌های تازه‌کار توصیه می‌کنیم کار خود را در اروپا آغاز کنند که نزدیک‌تر است و تنها شرکت‌های باسابقه وارد بازار ایران شوند.


  سفیر منتخب سرمایه‌گذاری‌های بین‌المللی فرانسه با تأکید بر اینکه از تجارت ایران و اروپا خرسند هستیم، گفت: تمایل داریم امکانات سرمایه‌گذاری ایران و فرانسه را فراهم کنیم.


  وی با بیان اینکه سرمایه‌گذاری‌های فرانسه در ایران در حال افزایش است، افزود: 640 میلیون یورو را در سال 2015 حجم سرمایه‌گذاری دو کشور بوده و این در حالی است که این میزان در سال 2002 بالغ بر 1.4 میلیارد یورو بوده است.


  پنیکود در پاسخ به سوال دیگر ایسنا مبنی بر اینکه آیا در زیرساخت‌های ایران موانعی برای گسترش تعاملات با سرمایه‌گذاران فرانسوی موجود است، گفت:‌ هر کشوری ویژگی‌های اقتصادی خود را دارد. در زمینه تعرفه‌ها موانعی وجود دارد ولی هر کشور مقررات خاص خود را دارد که باید آن را درک کرد. در مورد زیرساخت‌ها هم در بسیاری موارد مناسب هستند ولی در برخی زمینه‌ها نقص‌هایی وجود دارد که خوشبختانه فرانسه در زمینه زیرساخت‌ها بسیار فعال بوده و همین موضوع می‌تواند زمینه همکاری باشد.


  همچنین در ادامه از این مقام فرانسوی در رابطه با انتقال صدها میلیون یورو بین ایران و فرانسه پرسیده شد و او در این رابطه خاطرنشان کرد: رقم دقیقی ندارم ولی می‌دانم در سال 2016 تعاملات دو کشور 235 درصد افزایش داشته است و 2.1 میلیارد یورو به واسطه صادرات و واردات بین دو کشور پول مبادله شده است.


  وی تأکید کرد: صادرات فرانسه به ایران در حوزه‌های بهداشت، دارو، شیمی و لوازم آرایشی است و بعد از آن هم تجهیزات خودرو عمده صادرات فرانسه به ایران را تشکیل می‌دهند و بخش زیادی از صادرات ایران به فرانسه نفت است که مجموعاً افزایشی بیش از 35 درصد داشته است.


  سفیر منتخب سرمایه‌گذاری‌های بین‌المللی فرانسه در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه اگر آمریکا تحریم‌های خود علیه ایران را افزایش داده و یا مانع کاهش آنها شود واکنش فرانسه چه خواهد بود؟ توضیح داد: دو کشور روابط دیرینه دارند بنابراین استدلال‌هایمان هم کوتاه مدت نیست. آرزوی مشترک همه ما گام برداشتن رو به جلو است. در شرایط سخت توانستیم اقداماتی انجام دهیم و با توجه به علاقه‌ای که وجود دارد فکر می‌کنیم باز هم می‌توانیم تعاملاتمان را داشته باشیم.


  به گزارش ایسنا، پنیکود در رابطه با اینکه آیا تجار و سرمایه‌گذاران فرانسوی از انتخابات آتی ایران نگران هستند یا خیر، گفت: سال 2017 سال مجهول است، چرا که در بسیاری از کشورها شاهد انتخابات هستیم. می‌توانم بگویم تجارت به صلح و آرامش کمک می‌کند؛ چرا که نیازمند برقراری گفت‌وگو است و من می‌گویم تجار فرانسوی منتظرند، نمی‌گویم آنها نگران هستند.


  مدیرکل آژانس بیزینس فرانس از راه‌اندازی سرویس آنلاین «به فرانسه خوش آمدید» خبر داد و گفت: از این طریق می‌توانید اطلاعاتی در زمینه صدور ویزا و بحث تحصیلی و پیدا کردن خانه در فرانسه را دنبال کنید و این سرویس برای هر کس که بخواهد در فرانسه کار پیدا کند مفید است.


  پنیکود در پایان تأکید کرد: فرانسه برنامه جاه‌طلبانه‌ای برای افزایش تعداد ویزاهای صادره برای ایرانیان و پذیرش دانشجویان ایرانی دارد. در یک سال گذشته هم صدور ویزا برای ایرانی‌ها دوبرابر شده است. فرانسه برای جذب شرکت‌های نوپا برنامه‌های جدی دارد. تاکنون 100 شرکت خارجی وارد فرانسه شده‌اند که از این تعداد 15 شرکت ایرانی هستند و ما امیدواریم بتوانیم این تعداد را افزایش دهیم.
عصر ایران عنایتی: گل‌ محمدی جواب کار ناجوانمردانه‌اش را می‌بیند Wed Dec 13 11:00:53 IRST 2017
عصر ایران رییس بانک مرکزی: سال 97 دیگر موسسه غیرمجاز نداریم Sun Jun 25 23:26:42 IRDT 2017
عصر ایران اموال عموی بشار اسد در اسپانیا توقیف شد Tue Apr 04 18:35:29 IRDT 2017
عصر ایران کارت ملی، کارت بانکی و «سیم‌کارت به‌نام» برای خرید ارز الزامی شد Sun Nov 18 14:29:36 IRST 2018
عصر ایران کشف عتیقه با قدمت 400 سال در سیستان و بلوچستان Wed Oct 10 20:59:31 IRST 2018
عصر ایران تبریک روحانی به مناسبت فرا رسیدن روز ملی مادگاسکار Wed Jun 28 09:40:04 IRDT 2017
عصر ایران دایی: ما لال شده ایم و سر ما را می‌برند Sat Sep 23 01:20:50 IRST 2017
عصر ایران تالاسمی قابل پیشگیری و بدون درمان Tue May 09 11:12:36 IRDT 2017
عصر ایران گسترش آتش سوزی کالیفرنیای آمریکا به سمت شمال غربی (فیلم) Mon Dec 11 13:56:39 IRST 2017
عصر ایران زمان معرفی گزینه پیشنهادی دولت برای وزارت علوم Tue Sep 19 15:31:15 IRDT 2017
عصر ایران 5 کشته در تصادف جاده طبس - یزد Sat Dec 15 18:41:03 IRST 2018
عصر ایران مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش تمامی جرائم دیرکرد اخذ مجوز فعالیت اقتصادی را بخشید Mon Jan 29 17:55:37 IRST 2018
عصر ایران اولین آزمایش موفق خودرویی که پرواز کرد (+عکس و فیلم) Sat Apr 22 10:25:25 IRDT 2017
عصر ایران فرمانده تفنگداران دریایی آمریکا: برای یک جنگ بزرگ آماده باشید Mon Dec 25 11:52:09 IRST 2017
عصر ایران پامپئو: دیپلمات‌های خود را از ونزوئلا خارج نمی‌کنیم Thu Jan 24 09:13:25 IRST 2019
عصر ایران پنج فیلم پرفروش سینمای جهان از 23 تا 29 مارچ (فیلم) Wed Apr 04 10:55:55 IRDT 2018
عصر ایران گمنام ها برای چه کاندیدا می شوند؟! Fri Apr 14 08:41:55 IRDT 2017
عصر ایران کی‌روش و ماجرای توافقش با تیم آفریقایی Sat Jan 06 18:15:59 IRST 2018
عصر ایران کشف اختلاس 7 میلیاردی رئیس سابق بانک در اراک Mon Aug 21 12:50:25 IRDT 2017
عصر ایران دانمارک کاردار سفارت ترکیه را احضار کرد Mon Mar 20 23:28:53 IRST 2017
عصر ایران واکنش ظریف به طلب 500 میلیون پوندی ایران از انگلیس: در مراحل قضایی به نتایج خوبی رسیدیم/ انگلیس چاره ای جز پرداخت ندارد Sun Dec 30 20:20:44 IRST 2018
عصر ایران فرمانده کل ارتش: داعش مانند سگی وحشی است / هیچ تروریستی جرأت نزدیک شدن به مرزهای ایران را ندارد Sun Jun 18 15:44:50 IRDT 2017
عصر ایران آغاز پیش فروش هایما اس5 اتوماتیک توربو از امروز (+جزئیات) Sun Feb 18 13:41:44 IRST 2018
عصر ایران موگرینی: برجام میان 2 کشور نیست Sun Sep 17 13:24:49 IRDT 2017
عصر ایران رسانه پاکستانی از قاچاق ارز به ایران خبر داد Wed Oct 10 19:48:57 IRST 2018
عصر ایران ضیافت ناهار همسر ترامپ در کاخ سفید (+عکس) Thu Mar 09 11:06:56 IRST 2017
عصر ایران آتش‌سوزی در یکی از انبارهای نمایشگاه بین‌المللی (+عکس) Sun Jul 30 10:56:14 IRDT 2017
عصر ایران اسپوتنیک: آمریکا به کردهای سوریه سامانه دفاع هوایی داده است Tue Jan 16 15:13:34 IRST 2018
عصر ایران قسمتی تاثیرگذار و دلخراش از فیلم " آبنبات چوبی" (فیلم) Sat Mar 04 10:15:36 IRST 2017
عصر ایران دم شما گرم آقای امام جمعه Thu Nov 22 11:35:00 IRST 2018
عصر ایران سردار نقدی: ولایت فقیه پس از حکومت رسول الله موفق‌ترین حکومت بشری است Mon Oct 08 22:56:57 IRST 2018
عصر ایران آخرین شب تبلیغات انتخابات - استان‌ها (عکس) Thu May 18 16:29:24 IRDT 2017
عصر ایران آقای روحانی زجر کشیده‌ای، زجر کشیده‌ایم Tue Jan 23 10:10:36 IRST 2018
عصر ایران آغاز سخنرانی روحانی در دفاع از وزرای پیشنهادی دولت/ سلطانی‌فر وزیر پیشنهادی ورزش: ورزش را زبان گویای ملت و ورزشکاران را سفیر این مهم می دانم Sun Aug 20 08:17:55 IRDT 2017
عصر ایران رودخانه ای در کانادا تنها در عرض 4 روز ناپدید شد! (+عکس) Sun Apr 23 11:53:01 IRDT 2017
عصر ایران مصباحی‌مقدم: لیدری در جریان اصولگرا هیچگاه مبنا نبوده/ گلایه‎های مرحوم مهدوی‎کنی از اصولگرایان Sun Oct 08 09:43:56 IRST 2017
عصر ایران خواهر دوقلوی دختر فوت شده در حادثه زاهدان: التماس‌ها و ضجه‌های خواهرم از گوشم بیرون نمی‌رود Sat Dec 22 15:39:29 IRST 2018
عصر ایران سه وسیله خانه که می‌توانند شما را بیمار کنند، اگر تمیز نشوند Mon Jan 29 15:07:11 IRST 2018
عصر ایران بارش باران در جاده های 7 استان Sat Oct 06 09:29:04 IRST 2018
عصر ایران کودکان با خوردن ماهی باهوش تر می شوند Sat Dec 23 07:18:58 IRST 2017
عصر ایران ترکیب تیم ملی ایران مقابل یمن Mon Jan 07 18:35:27 IRST 2019
عصر ایران افتتاح طرح پرورش میگو و ماهی با استفاده از زهاب نیشکر در خوزستان (عکس) Sun Oct 14 23:44:13 IRST 2018
عصر ایران تصویری متفاوت از سردار سلیمانی در سوریه Thu Nov 16 09:27:01 IRST 2017
عصر ایران جزییات بازداشت اخیر یک فرد در ارتباط با پرونده پدیده Thu Feb 23 12:19:03 IRST 2017
عصر ایران بلومبرگ: مشتریان نفتی ایران چقدر معافیت گرفتند؟ Sat Nov 24 11:58:05 IRST 2018
عصر ایران صفحه اول روزنامه های امروز (عکس) Mon Jan 23 07:19:54 IRST 2017
عصر ایران دیدنی‌های امروز؛ از پنجمین شنبه اعتراض‌ها در فرانسه تا پایان خوش کنفرانس تغییرات اقلیمی در لهستان Sun Dec 16 10:14:39 IRST 2018
عصر ایران حریف استقلال به دنبال بارزالی Tue Jan 22 08:43:39 IRST 2019
عصر ایران فوتبال اروپا؛برد دقیقه 95 یوونتوس مقابل میلان با پنالتی مشکوک! (فیلم) Sat Mar 11 10:27:17 IRST 2017
عصر ایران اعدام 42 تروریست در عراق Mon Sep 25 06:52:52 IRST 2017
عصر ایران تمام جاده های ارومیه باز شد Mon Jan 14 10:52:56 IRST 2019
عصر ایران سوغات 50 میلیارد دلاری نفتی ترامپ از عربستان Sun May 21 13:45:50 IRDT 2017
عصر ایران رییسی؛ کاندیدایی بدون سوابق اقتصادی Mon May 15 13:43:42 IRDT 2017
عصر ایران مقابله نظامی با تظاهرات در بیروت (فیلم) Tue Dec 25 14:45:01 IRST 2018
عصر ایران آغاز فروش شاسی بلند جدید رنو با قیمت قطعی و مدل 2017 (+جدول) Sun Mar 05 09:26:16 IRST 2017
عصر ایران حمام خاک یک فیل (عکس) Sat Feb 17 12:15:01 IRST 2018
عصر ایران کمیسیون آموزش: لزومی ندارد مجلس به موضوع مشق شب ورود کند Sat Dec 15 12:48:07 IRST 2018
عصر ایران "بوتان" حامی اصلی تداکس تهران برای پنجمین سال پیاپی شد Wed Dec 20 11:21:09 IRST 2017
عصر ایران حدس و گمان درباره شیطان پرست بودن قاتل جوان مهابادی Sun Oct 08 07:29:19 IRST 2017
عصر ایران به ضرر احمدی‌نژاد یا به نفع او؟! / 5 نکته دربارۀ حاضران و غایبان بیانیۀ اعلام برائت Fri Apr 13 10:18:03 IRDT 2018
عصر ایران فیلم مستند "دلبند" در رتبه دوم آرای مردمی جشنواره «ایدفا» Tue Nov 20 14:53:03 IRST 2018
عصر ایران ریزش ساختمان 4 طبقه در خیابان کمیل - تهران (عکس) Thu Nov 16 10:36:06 IRST 2017
عصر ایران زره پوش ایتالیایی! (+تصاویر) Fri Oct 26 20:18:30 IRST 2018
عصر ایران پزشکیان: آنان که نفت را در اختیار بابک زنجانی قرار دادند هم مقصرند/ فردی برای یک ساعت کار 100 میلیون تومان می‌گیرد و دیگری ماهیانه 500 هزار تومان Wed Mar 01 20:22:53 IRST 2017
عصر ایران غرق شدن 2 عروس خانواده در رودخانه هراز Thu Jun 29 07:25:36 IRDT 2017
عصر ایران برف و کولاک در 11 استان کشور Tue Jan 08 09:25:41 IRST 2019
عصر ایران رانندگی روی ابرها! (عکس) Sat Apr 08 13:35:01 IRDT 2017
عصر ایران قیمت نهایی مسکن مهر پردیس (+جدول) Thu Jul 13 12:14:12 IRDT 2017
عصر ایران ایران2 ـ چین0 /گزارش زنده Thu Jan 24 19:27:30 IRST 2019
عصر ایران شمار دانشجویان جانباخته دانشگاه آزاد به 10 تن رسید Wed Dec 26 08:28:52 IRST 2018
عصر ایران وزیر اطلاعات دولت احمدی نژاد: چرا مسئولان به جای استکبار می‌گویند ایالات متحده آمریکا/ می خواهند بگویند که جهان یک کدخدا دارد و باید از او اطاعت کنیم Fri Mar 03 10:40:35 IRST 2017
عصر ایران اجرای زنده و جمعی گروه رستاک در خندوانه (فیلم) Wed Jan 25 15:51:02 IRST 2017
عصر ایران قوچان‌نژاد یک قدم تا آقای گلی هلند Mon Apr 17 08:54:04 IRDT 2017
عصر ایران قالیباف مناظره دوم انتخابات ریاست جمهوری را آغاز کرد Fri May 05 16:11:56 IRDT 2017
عصر ایران دیدنی های امروز Fri Feb 24 09:41:23 IRST 2017
عصر ایران ایران از لحاظ کاربر تلگرام چندم جهان است؟ Thu Feb 01 10:21:59 IRST 2018
عصر ایران طرح جمع‌آوری سی دی‌های غیرمجاز (عکس) Mon Nov 06 14:10:01 IRST 2017
عصر ایران حناچی و یک استعلام عجیب: بازگشت به عصر افسانه ها ! Tue Nov 27 14:01:00 IRST 2018
عصر ایران ظریف با اشتون دیدار کرد (+عکس) Sun Feb 18 14:05:16 IRST 2018
عصر ایران حضور سایپا در نمایشگاه ترکیه Thu Oct 26 10:11:48 IRST 2017
عصر ایران تنفس با بوی تعفن؛ موصل شهر اجساد داعش (+ عکس) Mon Jan 22 10:34:17 IRST 2018
عصر ایران ناطق نوری: سخنان ترامپ علیه سپاه مورد اعتنای ما نیست Sun Oct 08 15:27:39 IRST 2017
عصر ایران ترکیب تیم ملی مقابل پاناما Thu Nov 09 22:14:48 IRST 2017
عصر ایران تا که حسرت نخوریم... Sun May 07 10:17:57 IRDT 2017
عصر ایران هنر قلمکاری (عکس) Mon Apr 09 15:32:42 IRDT 2018
عصر ایران بولتون در مسکو: کمپین مداخله هیچ تاثیری در انتخابات 2016 نداشت Tue Oct 23 10:14:26 IRST 2018
عصر ایران توضیحات تازه زنگنه درباره قرارداد توتال Sat Jul 22 11:28:06 IRDT 2017
عصر ایران پاساژ علاء الدین در آستانه تعطیلی/ آتش‌نشانی: 50 واحد تجاری مسیر فرار مراجعه‌کنندگان را اشغال کرده‌اند Sat Dec 16 12:13:02 IRST 2017
عصر ایران اخراج یک زن به خاطر حرکت 'قبیح' در اعتراض به ترامپ (+عکس) Tue Nov 07 15:34:25 IRST 2017
عصر ایران وزیر خارجه فرانسه هم به تهران می‌آید Tue Feb 20 19:41:17 IRST 2018
عصر ایران خبرنگار آناتولی: آمریکا 112 تریلی سلاح برای «پ‌ی‌د» و «پ‌ک‌ک» ارسال کرده Tue Aug 08 19:22:12 IRDT 2017
عصر ایران رئیس سازمان سینمایی: به سمت بازارهای جهانی خواهیم رفت/ سینما عرصه سیاست بازی و سیاسی کاری نیست Sun Sep 10 20:43:12 IRDT 2017
عصر ایران پیرزن ویتنامی با موهای 3 متری (+عکس) Thu Sep 07 12:20:03 IRDT 2017
عصر ایران آخرین مهلت ثبت‌نام در دوره‌های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی Thu Sep 07 08:50:48 IRDT 2017
عصر ایران ظریف به آمریکا رفت Thu Jul 13 11:18:23 IRDT 2017
عصر ایران تعطیلی الکل سازی خرمشهر به دلیل آلودگی / کشف گاز در جزیره مینو Fri Apr 13 14:29:43 IRDT 2018
عصر ایران 24 گل برای پرگل‌ترین بازی دوران برانکو Fri Sep 22 00:13:23 IRST 2017
عصر ایران اکتشاف 5 تن طلا در خراسان جنوبی Sat Dec 24 22:40:49 IRST 2016
عصر ایران افشای دروغ دلواپسان درباره دست ندادن وزیر خارجه فرانسه (+فیلم) Sat Jul 01 22:49:24 IRDT 2017
عصر ایران تولید نانومالچ طبیعی برای اولین بار در ایران Thu Dec 13 23:52:52 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران استقرار 50پایگاه جمع آوری نذورات مردم کرمانشاه در عید سعید قربان Mon Aug 20 13:18:58 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم افشای سندی درباره همکاری السیسی و بن‌سلمان در قتل خاشقجی Sun Jan 20 08:38:11 IRST 2019
خبرگزاری دانشجو آیین گرامیداشت هفته پژوهش در دانشگاه امام حسین (ع) Sun Dec 24 12:58:53 IRST 2017
خبر خودرو مناطق مرزی لبنان Wed May 16 10:55:47 IRDT 2018
598 توطئه‌ای به نام دراویش و غفلت‌هایی که شد Sat Feb 24 10:06:04 IRST 2018
رجا نیوز پاسخ فوتبالی کی‌روش به ادعای لغو تحریم‌ها Wed Jun 28 16:16:00 IRDT 2017
جوان آنلاین القای دشمنی آمریکا با دولت ‌ایران ‌توطئه‌‌ خطرناکی است Sun Nov 04 15:06:43 IRST 2018
ایسکانیوز ممنوعیت جالب منچستریونایتد برای پل پوگبا Wed Oct 04 15:05:10 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران اعلام مسیرهای راهپیمایی روز قدس Sun Jun 03 09:03:12 IRDT 2018
تی نیوز اگر کارت ملی هوشمندمان را گم کردیم، چه کنیم؟ Fri Apr 13 13:47:36 IRDT 2018
جام نیوز پرسپولیسی ها فوتبالم را نابود کردند Sat May 19 11:11:20 IRDT 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن نخستین نمایشگاه شهدای نماز جمعه چهارمحال و بختیاری/گزارش تصویری Thu Jul 27 23:53:57 IRDT 2017
خبرگزاری کتاب ایران روایت زندگی جانبازان 70 درصد خمینی‌شهر در «نیمه راه بهشت» Sat Jul 08 11:30:35 IRDT 2017
خرداد نیوز تاکید ترامپ بر حاکم بودن جو آرامش در کاخ سفید Mon Jul 31 19:07:56 IRDT 2017
فردا راز قتل پسر بعد از فوت پدر فاش شد Sun Sep 24 20:17:42 IRST 2017
بهار نیوز وقتی مسی بارسلون را می‌لرزاند Fri Apr 13 11:03:46 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر بودجه 4000 میلیاردی برای راه آهن چابهار – زاهدان Sun Jan 27 11:18:50 IRST 2019
روزنو خون چمن :دولت با عمل نکردن به وعده هایش سرمایه اصلاح طلبان را خدشه دار می کند Fri Apr 27 16:56:37 IRDT 2018
صبح تهران ورود ارتش عراق و حشد شعبی به «سنجار» برای مقابله با تهدیدات ترکیه Mon Mar 26 21:49:57 IRDT 2018
تین بررسی چالش های موجود در توسعه شهرهای بندری Tue May 15 13:39:04 IRDT 2018
جام نیوز پاکستان بنیانگذار گروه «لشکر طیبه» را آزاد کرد Sat Nov 25 18:03:06 IRST 2017
واحد مرکزی خبر مسئولیت حوزه های علمیه در زمان انتخابات Mon May 15 09:24:21 IRDT 2017
آریا موضع متفاوت آمریکا و انگلیس درباره عملیات ترکیه در عفرین Sun Jan 21 05:59:10 IRST 2018
صنعت بیمه پذیرش 89 درصد کنکوری‌ها با سوابق تحصیلی Sat Aug 25 13:28:18 IRDT 2018
تی نیوز بدلکاران سریال پایتخت 5 +عکس Sun Apr 08 00:28:45 IRDT 2018
تابناک جلد گل/چهارشنبه22شهریور96 Wed Sep 13 07:21:34 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی تولید محصولات کشاورزی در استان اردبیل 800 هزار تن افزایش یافت Mon May 15 21:39:00 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران برخورد مرگبار اتوبوس با ایستگاه در کانادا Sat Jan 12 11:21:45 IRST 2019
باشگاه خبرنگاران تا کنون حدود 20 میلیون مرسوله در استان وارد و خارج شده است Sun Nov 12 10:48:19 IRST 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین طرح های گردشگری باید جایگزین طرح های جنگلداری شود Fri Mar 03 14:29:07 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی عاملان تخلیه 120 تن پسماند در قزوین به دادگاه معرفی شدند Sat Oct 06 12:47:00 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران افتتاح شد Tue May 02 10:53:00 IRDT 2017
ورزش 3 سرمربی ایران همچنان سوژه رسانه های آفریقایی/ کی‌روش در بین دو نامزد نهایی هدایت بافانا بافانا Wed Mar 01 07:18:00 IRST 2017
واحد مرکزی خبر تا دقیقه 40؛ ایران 0 - 0 پرتغال Mon Jun 25 22:30:50 IRDT 2018
صراط ایران حمله به اتوبوس محاصره‌شدگان فوعه و کفریا را محکوم کرد Sun Apr 16 01:24:41 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن تشییع و خاکسپاری پیکر مطهر 2 شهید گمنام در دوره‌‎چگنی Fri Mar 03 10:39:59 IRST 2017
آریا مصوبات در حوزه تامین اجتماعی پشتوانه مالی داشته باشد Tue Sep 19 16:09:50 IRDT 2017
نامه نیوز لحظه به لحظه با روز هفتم حادثه پلاسکو/ سه پیکر دیگر از شهدای آتش نشان کشف شد/ 8 پیکر همچنان زیر آوار +تصاویر Wed Jan 25 08:44:41 IRST 2017
آریا رویای نیکی هیلی درباره برجام Fri Sep 01 10:16:28 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی شاخص بورس اندکی رشد کرد/ معامله اوراق مسکن تا 775 هزار ریال Sat Feb 11 19:16:00 IRST 2017
ایران آنلاین وزیر ارشاد:لباس به عنوان یک رسانه صامت پیام فرهنگی را در دنیا نشر می دهد Wed Feb 22 11:54:07 IRST 2017
رجا نیوز تقدیم آنتن صداوسیما به روحانی Wed Apr 19 09:39:20 IRDT 2017
آنا شانس متعلق به کسانی است که زحمت می‌کشند/ پیکان اتفاقی 7 بازی متوالی را نبرده است Sat Nov 04 16:13:00 IRST 2017
خبرگزاری فارس پلمب 12 واحد صنفی متخلف در ماهشهر Tue Feb 12 17:15:24 IRST 2019
جوان آنلاین مورینیو: هواداران رونی را تشویق کنند Sat Sep 16 12:03:24 IRDT 2017
آریا باید با همدلی و انسجام مقابل دشمنی آمریکا بایستیم Mon Jun 25 16:41:22 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی 1160 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی تخصیص یافت Sun Sep 02 23:21:00 IRDT 2018
آریا دانلود آهنگ جدید شروان بنام جان عاشق Fri Nov 09 23:57:51 IRST 2018
خبرگزاری دانشجو شهردار تهران مرکز معاینه فنی شهدای زمان‌آباد را افتتاح کرد Tue Dec 25 12:06:56 IRST 2018
واحد مرکزی خبر پایان خرداد، مهلت بیمه محصولات کشاورزی Tue May 30 17:50:37 IRDT 2017
بنکر طول درمان سیاستگذار پولی Sun Aug 19 08:41:54 IRDT 2018
تابناک صندوق پنج تنی از زیر آوار خارج شد Sun Jan 22 17:55:45 IRST 2017
صبحانه با خبر شوک‌های خاموش در انتظار بورس Sat Jul 15 09:30:43 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر کسب مدال نقره کاراته کای ایرانی در مسابقات جهانی لهستان Tue Jul 25 23:02:28 IRDT 2017
پارس فوتبال نیمکت نشینی در انتظار این ستاره پرسپولیس ؛ این ستاره هواداران را با شوک عجیبی روبرو کرد! Wed Nov 22 07:30:34 IRST 2017
ایسکانیوز تهران برفی می شود/ ورود جبهه سرد و بارشی به آسمان کشور Sat Jan 28 13:09:40 IRST 2017
صراط زرویی نصرآباد؛ شهیر اما غریب! Fri Dec 07 17:56:02 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا تریبون امام صادق(ع)، تریبون وحدت عالم اسلام است Mon Jul 09 17:01:59 IRDT 2018
روزنامه شرق به یاد یک دانشمند وارسته Thu Feb 15 03:30:00 IRST 2018
نامه نیوز بهترین دمنوش گیاهی برای تسکین درد مفاصل + دستور تهیه Sun Jan 20 09:22:22 IRST 2019
روزنامه شهروند شناسنامه Mon Jan 15 03:30:00 IRST 2018
برنا مطروحه‌ای از رهبر انقلاب برای شاعران مذهبی‌سُرا Mon Feb 27 10:08:43 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی طرح میراث یار مهر و میراث در ایرانشهر کلید خورد Mon Nov 12 15:24:00 IRST 2018
سلامت نیوز به صدادرآمدن زنگ خطرفرونشست برای بسیاری ازدشتهای آبرفتی Sat Jan 27 10:03:00 IRST 2018
آفتاب ایران ربات پوشیدنی منحصر به فرد ال جی را ببینید+تصاویر Fri Aug 24 11:30:23 IRDT 2018
مشرق نیوز حبس پرسپولیسی‌ها در اتوبوس! Sun Feb 10 14:04:53 IRST 2019
اقتصاد آنلاین افتتاح فاز اول خط6 مترو تا پایان شهریور97 Tue Dec 19 13:13:57 IRST 2017
پرشین خودرو /گزارش خبری/ سلام به امپراطور کره ای ایران Tue Feb 27 12:36:00 IRST 2018
انصاف هند به دنبال تامین انرژی از ماه تا 2030 Sun Feb 19 22:32:55 IRST 2017
تی نیوز «مثل بچه آدم» به بخش مسابقه سینه فونداسیون جشنواره کن راه یافت Thu Apr 12 17:27:02 IRDT 2018
تی نیوز کدام دولتمردان گفتند برجام معجزه می کند؟ Tue Apr 10 13:55:51 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران سرنوشت سود سهام عدالت متوفیان به کجا رسید؟ Sat Feb 10 11:39:04 IRST 2018
جماران سه هزار هکتار گندم در شاهرود کشت می شود Sat Nov 03 13:27:34 IRST 2018
واحد مرکزی خبر برخی برداشت‌ها درباره FATF نادرست است Tue Jun 12 14:49:30 IRDT 2018
اقتصاد آنلاین بهترین ماشین‌های سال 2017 +تصاویر Thu Dec 07 15:28:27 IRST 2017
ایلنا درگیری مسلحانه داعش و طالبان در افغانستان Tue Nov 28 14:17:17 IRST 2017
آنا اخبار بحران زلزله جای تکه‌پرانی سیاسی نیست/ رسانه‌های ما زمان حساس فاجعه را درنیافتند Tue Nov 14 19:40:00 IRST 2017
فرارو سیل در تخت جمشید! Mon Feb 20 23:43:27 IRST 2017
خبرگزاری فارس اردوغان: اقدامات آمریکا ما را مجبور می‌کند به دنبال دوستان دیگر برویم Sat Aug 11 14:14:09 IRDT 2018
مشرق نیوز پست خانم گوینده درباره رهبر انقلاب +فیلم Sun Dec 30 13:56:02 IRST 2018
میزان تلاش "رهبر حزب اسلامی" برای ایجاد جریان جدید سیاسی در افغانستان Tue Jul 25 13:10:01 IRDT 2017
دیپلماسی ایرانی ولایتی: «مقاومت» اجازه نمی‌دهد آمریکا در شرق فرات مستقر شود Sun Feb 18 16:43:24 IRST 2018
انتخاب تصاویر: حاشیه‌های اجلاس سه جانبه دکتر روحانی، پوتین و اردوغان Thu Nov 23 08:50:58 IRST 2017
خبرگزاری حوزه تالیف بیش از 1000 کتاب در یک پژوهشگاه حوزوی Sat Dec 15 15:22:00 IRST 2018
امید هسته ای فورد از ممنوعیت مهاجرتی ترامپ انتقاد کرد Wed Feb 01 12:30:02 IRST 2017
خبرگزاری نسیم ترکیب پرسپولیس برای دیدار برابر سپیدرود اعلام شد Sun Sep 23 19:06:02 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران لاوروف و گوترش بر پایبندی به برجام تأکید کردند Fri Jan 19 11:08:43 IRST 2018
خبرگزاری نسیم حضور هم‌زمان «خسرو معتضد» در 2 شبکه تلویزیونی Wed Oct 31 13:55:03 IRST 2018
ساعت24 کاخ سفید: آمریکایی‌ها همچنان غیرعادلانه در زندان‌های ایران محبوس‌اند Thu Apr 13 22:32:44 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران رقص شمشیر ملک سلمان برای شترها +فیلم Sat Feb 03 07:15:01 IRST 2018
ایلنا انفجار گاز خانگی در اهواز حادثه آفرید Wed Oct 31 12:46:37 IRST 2018
فردا آیت الله مصباح یزدی: بسیج از افتخارات امام راحل است Thu Nov 23 15:38:00 IRST 2017
خبرگزاری حوزه خداوند چگونه از انسان پیمان گرفت Wed Jan 11 10:50:00 IRST 2017
پارس نیوز پاری سن ژرمن سعی در کم اهمیت جلوه دادن نیمار دارد! Wed Aug 02 10:45:14 IRDT 2017
ایلنا از مورینیو نفرت داشتم/ تو یه بزدلی! Fri Mar 03 12:35:37 IRST 2017
بی باک نیوز جشنواره سنت پاتریک در ایرلند‎ Mon Mar 20 15:36:01 IRST 2017
اتاق خبر مهلت ارسال صورت معاملات فصل پاییز تمدید شد Mon Feb 13 16:53:01 IRST 2017
تابناک توئیت ظریف در سالروز بمباران اندیمشک Sun Nov 25 20:10:52 IRST 2018
جام جم آنلاین ایستگاه سرعت و هیجـان Sun Jul 09 06:30:00 IRDT 2017
زومیت روش های کاربردی برای نوشتن تیتر جذاب برای محتوا Tue Dec 05 16:30:00 IRST 2017