عصر ایران - Wed Mar 08 13:15:36 IRST 2017 نمایش خبر

برنامه فرانسه برای افزایش صدور ویزای ایرانیان

مدیرکل آژانس بیزینس فرانس با تأکید بر اینکه فرانسه از نظر مبادلات تجاری با ایران سومین و در زمینه سرمایه‌گذاری اولین شریک اروپایی ایران است از تمایل شرکت‌های فرانسوی برای ورود به بازارهای ایران خبر داد و گفت: آژانس بیزینس فرانس درصدد است تا علاوه بر گسترش روابط شرکت‌های دو کشور در جهت ورود بیشتر شرکت‌های ایرانی در فرانسه اقدام کند.


  به گزارش ایسنا، خانم موریل پنیکود،‌ سفیر منتخب سرمایه‌گذاری‌های بین‌المللی و مدیرکل آژانس بیزینس فرانس در نشست خبری که صبح امروز (چهارشنبه) در سفارت فرانسه برگزار شد به بررسی عملکرد دفتر بیزینس فرانس که به تازگی در تهران افتتاح شده است پرداخت.


  وی با بیان اینکه فرانسه منتظر افزایش تعاملات با تهران است،‌ گفت: نمی‌توانم بگویم درها برای برقراری روابط با تهران کاملاً باز شده ولی در حال حاضر درها برای تعامل با تهران نیمه‌باز هستند.


  سفیر منتخب سرمایه‌گذاری‌های بین‌المللی فرانسه با بیان اینکه شهریور 94 شعبه بیزینس فرانس به عنوان نماینده این کشور برای تعامل با ایران تأسیس شد، خاطرنشان کرد: اولین کمیسیون مشترک دو کشور 30 ژانویه با ریاست وزرای خارجه دو کشور در تهران برگزار شد.


  پنیکود ادامه داد: ما مأموریت داریم ترازنامه ازسرگیری روابط دوجانبه را تهیه کنیم. موانعی که بر سر راه تعاملات با ایران وجود دارد را برطرف کرده و به عادی‌سازی روابط مالی کمک کنیم.


  مدیرکل آژانس بیزینس فرانس در پاسخ به سوال ایسنا مبنی بر تأثیر تحریم‌ها علیه ایران در پسابرجام بر روابط تهران- پاریس، گفت: در حال حاضر تعداد بانک‌هایی که شرکت‌ها می‌توانند از طریق آنها پول‌های خود را برای همکاری با ایران انتقال دهند بسیار افزایش یافته است. وجود این کانال‌ها باعث افزایش مبادلات دوجانبه شده است. البته هنوز بخشی از بانک‌ها هستند که نمی‌توانند به خاطر تحریم‌ها وارد بازار ایران شوند.


  وی خاطرنشان کرد: عمدتاً بانک‌هایی با ایران وارد تعامل شده‌اند که پیوند محکمی با آمریکا ندارند ولی بانک‌های بزرگ که با آمریکا طرف تعامل هستند همچنان قادر به برقراری ارتباط با ایران نیستند. ما در جلساتی که به خصوص در ماه ژوئن داشتیم تمام تلاش خود را برای حل مسائل مهم و باز شدن کانال‌های ارتباطی با ایران انجام دادیم.


  پنیکود با اعلام اینکه از ژانویه امسال بیمه‌های فرانسه صادرات و تعامل با ایران را تحت پوشش خود قرار داده‌اند، گفت: پوشش بیمه‌ای همکاری‌های بین ایران و فرانسه می‌تواند باعث جلب نظر و اعتماد تجار و بازرگانان دو کشور شود و به افزایش تعاملات کمک کند.


  سفیر منتخب سرمایه‌گذاری‌های بین‌المللی فرانسه در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار ایسنا در رابطه با اینکه چه اطلاعاتی در مورد تأسیس بانک مشترک ایران و اروپا دارید و این امر چه کمکی به گسترش تعاملات ایران و فرانسه خواهد کرد، افزود: متأسفانه من در این زمینه اطلاع خاصی ندارم چون حوزه کاری من نیست ولی این را می‌دانم که الان تعداد زیادی از بانک‌های ایرانی در اروپا شعبه دارند.


  وی همچنین در رابطه با تعداد شرکت‌های کوچک و متوسط فرانسوی که در ایران تأسیس شده‌اند، گفت: شرکت‌های متوسط و کوچک فرانسوی برای ورود به ایران اولویت ما هستند از یک سال گذشته 300 نوع از این نوع شرکت‌ها به ایران آمدند و تعداد خیلی کمی هم فعلاً شعبه تأسیس کرده‌اند.


  مدیرکل آژانس بیزینس فرانس با اشاره به برنامه‌های این آژانس در افزایش تعاملات فرانسه با سایر کشورها، گفت: ما به شرکت‌ها و سرمایه‌گذاران برای پیدا کردن شریک مناسب، ارائه خدمات و توزیع آنها کمک می‌کنیم ولی تا زمانی که صادرات چشمگیری بین دو کشور نباشد فعلاً شرکت‌های فرانسوی نمی‌توانند در ایران دفتر تأسیس کنند.


  وی همچنین در رابطه با تردید شرکت توتال برای حضور در بازار ایران، گفت: من نمی‌توانم در این مورد اظهار نظری کنم ولی این را می‌دانم که شرکت‌های کوچک و متوسط سهم به سزایی در روابط فرانسه با سایر کشورها دارند. برای مثال تعدادی از این شرکت‌ها در حوزه نگهداری و نوسازی ناوگان ایران مطرح است.


  پنیکود در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه شما اشاره کردید به افزایش تعداد بانک‌های فرانسوی که با ایران همکاری می‌کنند، توضیح بیشتری در این زمینه بدهید، افزود: ما شبکه بانک‌های منطقه‌ای داریم. بانک‌هایی که در منطقه فعال بوده و بین‌المللی نیستند ولی این بانک‌های متوسط بسیار قابل اطمینان و تابع استانداردهای اروپا هستند و نکته قابل توجه نداشتن رابطه آنها با آمریکا است.


  وی تأکید کرد: 40 بانک‌ اروپایی با ایران کار می‌کنند که از این میان 2 بانک فرانسوی هستند. همچنین تا امروز آژانس بیزینس فرانس 300 شرکت را برای ورود به بازار ایران همراهی کرده، هرچند اگر بانک‌ها مثل قبل فعال بودند شرایط بهتر بود ولی در حال حاضر هم کارها انجام می‌شود.


  در بخش دیگری از این نشست از خانم پنیکود پرسیده شد که برای انجام تعاملات بزرگ با ایران به ورود بانک‌های بزرگ نیاز است در این زمینه چه می‌اندیشید، گفت: فرانسه برای بازگشت بانک‌های بزرگ به ایران تلاش می‌کند. در حال حاضر بحث مذاکرات پیچیده و طولانی است و ما می‌توانیم تنها امیدوار به حل مسائل باشیم. در هر صورت عادی سازی روابط بانکی زمان‌براست و به قول ایرانی‌ها زمان بهترین معلم است.


  مدیرکل آژانس بیزینس فرانس با تأکید بر اینکه این آژانس تلاش می‌کند شرکت‌ها را متوجه این موضوع کند که برای تعامل و سرمایه‌گذاری در کشور دیگر باید تعرفه‌ها و مقررات در کشور را بشناسند، گفت: ما به آنها کمک می‌کنیم که شریک خوبی در بازار مقابل پیدا کنند و درواقع پل ارتباطی آنها هستیم.


  وی ادامه داد: بازار ایران برای شرکت‌های کوچک و متوسط فرانسوی گزینه خوبی است و ما به آنها گفته‌ایم که فقط بهترین‌ها می‌توانند وارد این بازار شوند و ما به شرکت‌های تازه‌کار توصیه می‌کنیم کار خود را در اروپا آغاز کنند که نزدیک‌تر است و تنها شرکت‌های باسابقه وارد بازار ایران شوند.


  سفیر منتخب سرمایه‌گذاری‌های بین‌المللی فرانسه با تأکید بر اینکه از تجارت ایران و اروپا خرسند هستیم، گفت: تمایل داریم امکانات سرمایه‌گذاری ایران و فرانسه را فراهم کنیم.


  وی با بیان اینکه سرمایه‌گذاری‌های فرانسه در ایران در حال افزایش است، افزود: 640 میلیون یورو را در سال 2015 حجم سرمایه‌گذاری دو کشور بوده و این در حالی است که این میزان در سال 2002 بالغ بر 1.4 میلیارد یورو بوده است.


  پنیکود در پاسخ به سوال دیگر ایسنا مبنی بر اینکه آیا در زیرساخت‌های ایران موانعی برای گسترش تعاملات با سرمایه‌گذاران فرانسوی موجود است، گفت:‌ هر کشوری ویژگی‌های اقتصادی خود را دارد. در زمینه تعرفه‌ها موانعی وجود دارد ولی هر کشور مقررات خاص خود را دارد که باید آن را درک کرد. در مورد زیرساخت‌ها هم در بسیاری موارد مناسب هستند ولی در برخی زمینه‌ها نقص‌هایی وجود دارد که خوشبختانه فرانسه در زمینه زیرساخت‌ها بسیار فعال بوده و همین موضوع می‌تواند زمینه همکاری باشد.


  همچنین در ادامه از این مقام فرانسوی در رابطه با انتقال صدها میلیون یورو بین ایران و فرانسه پرسیده شد و او در این رابطه خاطرنشان کرد: رقم دقیقی ندارم ولی می‌دانم در سال 2016 تعاملات دو کشور 235 درصد افزایش داشته است و 2.1 میلیارد یورو به واسطه صادرات و واردات بین دو کشور پول مبادله شده است.


  وی تأکید کرد: صادرات فرانسه به ایران در حوزه‌های بهداشت، دارو، شیمی و لوازم آرایشی است و بعد از آن هم تجهیزات خودرو عمده صادرات فرانسه به ایران را تشکیل می‌دهند و بخش زیادی از صادرات ایران به فرانسه نفت است که مجموعاً افزایشی بیش از 35 درصد داشته است.


  سفیر منتخب سرمایه‌گذاری‌های بین‌المللی فرانسه در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه اگر آمریکا تحریم‌های خود علیه ایران را افزایش داده و یا مانع کاهش آنها شود واکنش فرانسه چه خواهد بود؟ توضیح داد: دو کشور روابط دیرینه دارند بنابراین استدلال‌هایمان هم کوتاه مدت نیست. آرزوی مشترک همه ما گام برداشتن رو به جلو است. در شرایط سخت توانستیم اقداماتی انجام دهیم و با توجه به علاقه‌ای که وجود دارد فکر می‌کنیم باز هم می‌توانیم تعاملاتمان را داشته باشیم.


  به گزارش ایسنا، پنیکود در رابطه با اینکه آیا تجار و سرمایه‌گذاران فرانسوی از انتخابات آتی ایران نگران هستند یا خیر، گفت: سال 2017 سال مجهول است، چرا که در بسیاری از کشورها شاهد انتخابات هستیم. می‌توانم بگویم تجارت به صلح و آرامش کمک می‌کند؛ چرا که نیازمند برقراری گفت‌وگو است و من می‌گویم تجار فرانسوی منتظرند، نمی‌گویم آنها نگران هستند.


  مدیرکل آژانس بیزینس فرانس از راه‌اندازی سرویس آنلاین «به فرانسه خوش آمدید» خبر داد و گفت: از این طریق می‌توانید اطلاعاتی در زمینه صدور ویزا و بحث تحصیلی و پیدا کردن خانه در فرانسه را دنبال کنید و این سرویس برای هر کس که بخواهد در فرانسه کار پیدا کند مفید است.


  پنیکود در پایان تأکید کرد: فرانسه برنامه جاه‌طلبانه‌ای برای افزایش تعداد ویزاهای صادره برای ایرانیان و پذیرش دانشجویان ایرانی دارد. در یک سال گذشته هم صدور ویزا برای ایرانی‌ها دوبرابر شده است. فرانسه برای جذب شرکت‌های نوپا برنامه‌های جدی دارد. تاکنون 100 شرکت خارجی وارد فرانسه شده‌اند که از این تعداد 15 شرکت ایرانی هستند و ما امیدواریم بتوانیم این تعداد را افزایش دهیم.
عصر ایران سالگرد استقلال اندونزی در برج میلاد (عکس) Sun Aug 20 23:39:25 IRDT 2017
عصر ایران رئیس جمهور فرانسه شعار ترامپ را مسخره کرد (+عکس) Sat Jun 03 15:06:07 IRDT 2017
عصر ایران تاسیس 10 شرکت هواپیمایی جدید در کشور Fri Jun 30 11:48:07 IRDT 2017
عصر ایران لاریجانی: تلاش «کیمیا علیزاده» بیانگر اراده محکم زنان و بانوان ایرانی است Sat Jul 01 17:07:15 IRDT 2017
عصر ایران کاخ سفید: اقدامات تحریک‌آمیز ایران را تحمل نمی کنیم Wed Mar 08 22:46:01 IRST 2017
عصر ایران جولان مافیای امداد خودروهای جعلی در خیابان! (فیلم) Tue Oct 17 15:11:43 IRST 2017
عصر ایران سفر آیت‌الله شاهرودی و محسن رضایی به عراق Thu Aug 31 16:28:09 IRDT 2017
عصر ایران تغییر زمان تحلیف ریاست جمهوری دوازدهم Wed Jun 21 14:49:43 IRDT 2017
عصر ایران تبریک السومه به سعودی ها Wed Sep 06 12:17:22 IRDT 2017
عصر ایران روحانی در دیدار رییس ستاد ارتش ترکیه: ایران و ترکیه لنگر ثبات در منطقه هستند Mon Oct 02 19:48:51 IRST 2017
عصر ایران ذوالنور: گزینه اصولگرایان به موقع رونمایی می‌شود/ این گزینه موفقیت بالایی درانتخابات خواهد داشت Wed Feb 15 10:41:36 IRST 2017
عصر ایران دیدار وزیر و جمعی از کارکنان وزارت اطلاعات با مقام معظم رهبری (عکس) Wed Apr 18 14:00:37 IRDT 2018
عصر ایران قیمت گوشت مرغ کاهش می یابد Fri Mar 24 13:20:43 IRDT 2017
عصر ایران میرسلیم: هرکس که می‌گوید مسئله تحریم حل شده درگیر نیست/ روحانی خجالت نمی‌کشد فتنه‌گران را عزیزان خود می‌‌داند Sat May 13 20:02:21 IRDT 2017
عصر ایران بازدید معصومه ابتکار از زندان کرمان Tue Feb 13 17:59:31 IRST 2018
عصر ایران زلزله 4.7 ریشتری در شهرستان خنج فارس Sun Apr 22 14:56:50 IRDT 2018
عصر ایران پنتاگون: گزینه‌هایی را برای برخورد با کره شمالی ارائه می‌دهیم Mon Sep 25 21:35:16 IRST 2017
عصر ایران مرگ 2 کارگر بر اثر برق گرفتگی در یزد/ انتقال 3 نفر به بیمارستان Wed Feb 28 20:49:50 IRST 2018
عصر ایران ممنوعیت استفاده از خمیر مرغ همچنان باقی است Wed Jan 25 16:39:40 IRST 2017
عصر ایران دلایل ترک خوردن روی کیک چیست؟ Sun Aug 06 10:45:19 IRDT 2017
عصر ایران پشت‌پرده مافیای ویزا در سفارتخانه‌ها/ اعتراض به مافیای ویزا در کمپین «حق سفر داریم» Wed Jun 28 14:49:04 IRDT 2017
عصر ایران تسلیت فرمانده سپاه برای شهادت 3 عضو وزارت اطلاعات در پیرانشهر Thu Jan 04 16:35:22 IRST 2018
عصر ایران فرار مردم فلوریدا از طوفان با هواپیمای شخصی (فیلم) Wed Sep 13 10:30:12 IRDT 2017
عصر ایران اعلام نتایج آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 96 Tue Sep 19 20:28:52 IRDT 2017
عصر ایران نماینده مجلس: آقای جهرمی با مدرک لیسانس چه کاری می توانید انجام دهید؟/ شما هیچ اعتقادی به ولایت فقیه نداری/ سرورهای تلگرام کجاست که ما نمی‌بینیم؟/ جهرمی: آقای قاضی‌پور از شما تشکر می کنم Wed Aug 16 00:45:03 IRDT 2017
عصر ایران پذیرش بدون آزمون دانشجوی ارشد در دانشگاه امیرکبیر Sun Jul 23 19:39:55 IRDT 2017
عصر ایران لیپی ، چطوراژدهای سرخ را بیدار کرد؟ Mon Mar 27 01:31:19 IRDT 2017
عصر ایران افتتاح اولین شعبه دیجیتال بانک ایران زمین Sun Sep 30 14:08:45 IRST 2018
عصر ایران خلق نقاشی‌های سه بعدی شگفت‌انگیز با اسپری (عکس) Wed Jan 03 09:48:40 IRST 2018
عصر ایران خودروی لوکس با پر پرندگان (+عکس) Mon Apr 03 14:14:50 IRDT 2017
عصر ایران افزوده شدن 35 هتل به مجموع هتل های کشور در دولت یازدهم Tue Apr 11 14:58:59 IRDT 2017
عصر ایران آغاز مانور نیروی زمینی سپاه Mon Feb 20 09:36:24 IRST 2017
عصر ایران استانداری تهران: تعطیلی کلیه مراکز علمی خصوصی و ادامه اجرای طرح زوج و فرد در روز پنجشنبه Wed Dec 20 14:08:49 IRST 2017
عصر ایران اعتراض صنفی متفاوت دانشجویان دانشگاه هنر تهران (فیلم) Thu Mar 01 10:03:54 IRST 2018
عصر ایران بچه‌ داری سمور آبی (+عکس) Thu Sep 28 13:26:01 IRST 2017
عصر ایران سرنوشت بازداشت شدگان، چه می شود؟ Wed Jan 03 20:07:13 IRST 2018
عصر ایران روایت شمس لنگرودی از 10 سال سکوت شعری Mon Mar 06 12:36:17 IRST 2017
عصر ایران ثبات نسبی نرخ دلار در یک ماه اخیر/ دلار در کانال 3700 تومان باقی ماند Tue May 23 11:56:13 IRDT 2017
عصر ایران بلماضی: برابر پرسپولیس دنبال مساوی نبودیم Tue May 23 22:55:18 IRDT 2017
عصر ایران هتلی در اسپانیا که شبیه هیچ هتلی نیست! (+عکس) Wed Jan 03 12:20:01 IRST 2018
عصر ایران کنسرت موسیقی با ابزار یخی (فیلم) Sun Dec 24 10:15:21 IRST 2017
عصر ایران سقوط محبوبیت رئیس جمهور فرانسه Mon Sep 04 09:47:08 IRDT 2017
عصر ایران کتاب هایی که کاربران عصر ایران خوانده اند و به دیگران هم پیشنهاد می کنند / بخش سوم Sun Apr 15 23:28:18 IRDT 2018
عصر ایران جزئیات جدید از قرارداد دژاگه با باشگاه آلمانی Tue Jan 31 10:07:09 IRST 2017
عصر ایران واکنش پسر مرحوم حجازی به اضافه وزن دستیار شفر! Fri Nov 24 19:34:49 IRST 2017
عصر ایران وزیر اطلاعات: دوتابعیتی‌ها در حد و اندازه، رسانه ای شدن نبود Wed Jul 12 13:32:15 IRDT 2017
عصر ایران آغاز به کار ستاد مرکزی نمایندگان حامی حسن روحانی Mon May 01 15:00:14 IRDT 2017
عصر ایران نیمکت نشینی محرمی بعد از 137 روز Wed Aug 16 21:58:15 IRDT 2017
عصر ایران مارتین شولتز: من صدر اعظم آلمان خواهم شد Sun Aug 13 23:23:48 IRDT 2017
عصر ایران 7 دلیل علمی برای مفید بودن قهوه Tue Dec 19 07:39:15 IRST 2017
عصر ایران تصادف زنجیره‌ای در بزرگراه حقانی (+عکس) Thu Nov 23 17:14:38 IRST 2017
عصر ایران اهدای جایزه بهترین بازیگر زن جشنواره فیلم یونان به بازیگر ایرانی Wed Apr 04 07:18:13 IRDT 2018
عصر ایران هر گروه از مشمولان سهام عدالت چقدر سود می گیرند؟ Thu Feb 01 15:55:39 IRST 2018
عصر ایران گزارش مدیر عامل هلال احمر اصفهان و مسئول عملیات هواپیمای تهران-یاسوج (فیلم) Mon Feb 19 13:21:49 IRST 2018
عصر ایران افتتاح خط تولید دو محصول جدید ایران‌ خودرو با حضور رییس مجلس (عکس) Sat Dec 16 14:02:17 IRST 2017
عصر ایران ضرغامی: برخی طوری تبلیغ می‌کنند که در پیام‌رسان‌های داخلی، همه حرف‌ها رصد می‌شود؛ مگر همه تلفن‌ها شنود می‌شود؟ Sun Jan 07 13:21:52 IRST 2018
عصر ایران تاج: بهترین‎ها به تیم ملی دعوت می‎شوند Sat Feb 25 20:58:51 IRST 2017
عصر ایران رئیس موساد: ایران بیشتر از هر زمان دیگری، به مرزهای ما نزدیک شده است Mon Oct 02 21:26:32 IRST 2017
عصر ایران تنهایی «قالیباف» در میان اصول‌گرایان Wed May 03 11:23:47 IRDT 2017
عصر ایران آغاز بزرگترین رویداد ملی صنایع دستی/ "خانه ایرانی، صنایع دستی ایرانی" در معرض دید مردم قرار می‎گیرد Tue Aug 22 09:38:31 IRDT 2017
عصر ایران بلومبرگ: ایران قدرتمندترین بازیگر منطقه‌ای است/ ترامپ با ایران مثل یک رقیب بزرگ رفتار کند Sun Nov 12 18:47:36 IRST 2017
عصر ایران بازیگر زن، پای داعش را به جشنواره فجر باز کرد Wed Feb 08 22:01:00 IRST 2017
عصر ایران سفیر سابق ایران: «گرام» می‌تواند میلیاردها دلار به اقتصاد کشور ضربه بزند Fri Apr 13 17:40:51 IRDT 2018
عصر ایران آتش‌سوزی خودرو در اتوبان کرج – قزوین Wed Sep 20 18:41:30 IRDT 2017
عصر ایران موگرینی: ترامپ با خروج از برجام اعتماد به آمریکا را از بین می برد Thu Oct 12 08:22:29 IRST 2017
عصر ایران نمایشگاه کالاهای خانگی ،بازرگانی و فرش ماشینی همدان (عکس) Wed Jan 24 12:38:15 IRST 2018
عصر ایران پاپ: به شدت نگران طرح آمریکا در خصوص قدس هستم Thu Dec 07 10:15:24 IRST 2017
عصر ایران سازمان هواشناسی: امروز و فردا آسمان ایران بارانی است Fri Mar 03 12:59:10 IRST 2017
عصر ایران عراقچی در مسکو: به ادامه اجرای توافق هسته‌ای متعهدیم Wed Feb 08 13:12:53 IRST 2017
عصر ایران پس از تشخیص سرطان انجام این کارها ممنوع Tue Mar 21 20:17:22 IRST 2017
عصر ایران بیانیه پایانی اتحادیه عرب:یکپارچگی عراق از ارکان اصلی امنیت ملی کشورهای عربی است/ کلید حل بحران سوریه تنها سیاسی است Thu Mar 30 00:14:16 IRDT 2017
عصر ایران گولن تحصیلات ابتدایی را در 17 سالگی به پایان رسانده است! Mon Jan 23 10:57:24 IRST 2017
عصر ایران وکیل‌مدافع اولیای‌دم بنیتا: ارجاع پرونده متهم ردیف دوم به دادسرا Wed Sep 20 13:43:00 IRDT 2017
عصر ایران ترامپ خطاب به ماکرون و ترزامی: تا می‌توانید از ایران پول بگیرید و نگران تحریم‌ها نباشید Sat Oct 14 13:19:36 IRST 2017
عصر ایران آخرین آمار مصدومان زلزله اردبیل، 20 نفر Thu May 11 22:15:46 IRDT 2017
عصر ایران روسیه: در صورت حمله آمریکا به سوریه، با قدرت پاسخ خواهیم داد Wed Jun 28 22:04:14 IRDT 2017
عصر ایران وزارت خارجه: تکذیب سخنان نامزدها در مناظره/ همه تحریم های برجام لغو یا متوقف شده اند Fri May 05 19:03:28 IRDT 2017
عصر ایران آزادی روزنامه‌نگار برجسته ترکیه بعد از تحمل 11 ماه حبس Tue Sep 26 10:28:31 IRST 2017
عصر ایران ترامپ: ایران در لبه پرتگاه و در آستانه فروپاشی بود اما اوباما با برجام ایران را نجات داد Thu Feb 02 16:55:10 IRST 2017
عصر ایران زیبایی‌ های زمستانی گردنه حیران (عکس) Wed Jan 17 15:59:01 IRST 2018
عصر ایران فرمانده مرزبانی: تشدید کنترل مرزها در ایام اربعین Thu Oct 05 11:06:09 IRST 2017
عصر ایران پل راه‌آهن بیشه لرستان (عکس) Sat Oct 28 09:52:21 IRST 2017
عصر ایران تماس تلفنی روحانی و امیر قطر/ حمایت قاطع تهران از دوحه / مخالفت ایران با محاصره قطر Sun Jun 25 20:29:14 IRDT 2017
عصر ایران تمهیدات اورژانس تهران برای تاسوعا و عاشورا Thu Sep 28 10:18:00 IRST 2017
عصر ایران سایت سازمان میراث فرهنگی بروز رسانی شده نه هک Sat Jul 01 11:36:20 IRDT 2017
عصر ایران قتل فرزند توسط پدر در خمینی شهر اصفهان Mon Jan 23 17:23:55 IRST 2017
عصر ایران صدور حکم اعدام برای یک فعال شیعه عربستانی Sun Apr 23 20:56:09 IRDT 2017
عصر ایران آتش سوزی نیزارهای دریاچه زریبار مریوان/ دستگیری 2 نفر از عاملان حریق Sat Dec 23 22:20:52 IRST 2017
عصر ایران 2 زن به قتل برادر رهبر کره شمالی متهم شدند Wed Mar 01 11:15:34 IRST 2017
عصر ایران پذیرایی ترامپ از مهمانان کوچک هالوین (فیلم) Sat Oct 28 11:39:21 IRST 2017
عصر ایران متهم شدن نایب رییس سابق فیفا به دریافت رشوه Sat Dec 23 16:29:49 IRST 2017
عصر ایران «خرس سوری» از فرماندهان داعش دستگیر شد (+عکس) Sat Apr 21 09:05:54 IRDT 2018
عصر ایران صدور حکم اعدام کره شمالی برای رئیس‌جمهوری سابق کره‌جنوبی Wed Jun 28 18:42:32 IRDT 2017
عصر ایران سرنوشت "بارسا"، در صورت جدایی کاتالونیا از اسپانیا Sun Oct 01 13:08:01 IRST 2017
عصر ایران 4 راهکار محسن رضایی برای کاهش تلفات جاده‌ای: 2 برابر جنگ تحمیلی تلفات داده ایم Mon Mar 26 12:54:10 IRDT 2018
عصر ایران بهبود دردهای مفصلی،عضلانی، دیسک و سیاتیک در کلینیک طب سنتی کیمیا Sun Dec 10 15:56:40 IRST 2017
عصر ایران سفر به شبه جزیره یوکاتان‎ (عکس) Thu Oct 04 10:02:10 IRST 2018
عصر ایران اعلام اسامی بانک‌ها و موسسات برای دریافت شماره حساب مشمولان سهام عدالت Tue Apr 11 12:55:29 IRDT 2017
عصر ایران حضور مقام معظم رهبری در مناطق زلزله‌زده Mon Nov 20 08:33:39 IRST 2017
عصر ایران ریاست جمهوری: شکایت علیه ائمه جمعه، فرماندهان نظامی و رسانه‌ها تقدیم قوه‌قضاییه شد Fri Jul 14 13:20:11 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا بیش از 50 درصد ابلاغ‌ها در کشور به صورت الکترونیکی است Sun Feb 04 15:09:50 IRST 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن دفاع از اصل ساماندهی داوران مسابقات قرآن/ به شدت موافق جوانگرایی هستم Sat Dec 23 13:16:26 IRST 2017
فردا در تنگنا‌های اقتصادی همسو با دولت پشتیبان نیرو‌های مولد کشوریم Mon Sep 17 21:09:44 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران سرانه تخت بیمارستانی البرز از میانگین کشوری بیشتر می‌شود Mon Aug 28 13:58:46 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران نیکولا استورجن: ترزا می دچار اشتباه محاسباتی شده است Tue Apr 18 17:15:47 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم نمایش آموزه‌های دینی در پوشاک کودکان یک ضرورت است Fri Sep 22 09:28:00 IRST 2017
پارسینه واکنش ائتلاف الفتح به تهدیدهای عربستان Mon Apr 30 19:12:21 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر افزایش انتقادها به تداوم فروش سلاحهای انگلیس به عربستان Sat Sep 23 13:00:13 IRST 2017
آفتاب توبیخ در بر ابر یک‌ جان Mon Jul 02 10:17:11 IRDT 2018
ایلنا پرسپولیس - الهلال؛ بازی خنک زیر نور پراژکتور ورزشگاه مسقط Tue Feb 21 12:36:08 IRST 2017
جام نیوز رقم جدید کمک هواداران به باشگاه پرسپولیس اعلام شد Tue Aug 08 11:33:29 IRDT 2017
صراط استخدام زنان برای شیفت شب در عربستان Sat Oct 14 16:29:21 IRST 2017
پارس فوتبال حواشی دیدارهای مقدماتی جام جهانی ؛ عدم حضور لاله های نارنجی در روسیه! Wed Oct 11 15:49:01 IRST 2017
ساعت24 گردهمایی بزرگ فعالان قالب و ابزار کشور درشرکت ساپکو Sat Sep 22 13:49:26 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران اوقات شرعی 10 آبان به افق اهواز Wed Nov 01 10:01:59 IRST 2017
روزنامه قانون امریکا احتمالا از عراق به سوریه حمله کند Tue May 01 16:20:00 IRDT 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن 25 جوان عراقی جهت حفظ قرآن وارد شهرستان استهبان شدند Wed Jul 26 10:12:05 IRDT 2017
خبرگزاری مهر تیم‌های راه یافته به نیمه‌نهایی لیگ برتر کشتی مشخص شدند Mon Oct 08 11:35:03 IRST 2018
روزنامه دنیای اقتصاد تساوی بدون گل استقلال و پرسپولیس در نیمه اول Thu Sep 27 19:28:53 IRST 2018
جوان آنلاین مالدینی: ایتالیا شایسته صعود به جام جهانی نبود Tue Jan 16 11:58:18 IRST 2018
مشرق نیوز درس‌هایی که باید از رفتار آمریکا با اروپا گرفت Thu Jul 26 01:49:00 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم استان بوشهر با چالش کم‌آبی و حتی بی‌آبی روبه‌رو است Sun Jun 17 17:45:40 IRDT 2018
آنا تصویب آیین‌نامه اجرایی تعیین سقف حق بیمه شخص ثالث و نحوه تخفیف آن Wed Oct 18 14:21:27 IRST 2017
خبرگزاری فارس 9 کشته در پی تصادفی در برزیل Sun May 06 10:47:00 IRDT 2018
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی چهره های ماندگار ادبی خورموج تجلیل شدند Sat Jul 14 09:42:52 IRDT 2018
امید هسته ای روابط بانکی بین‌المللی ایران پس از برجام Mon May 01 10:49:07 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم چهره سرنوشت ساز فینال جام حذفی ایتالیا ز نگاه آلگری Wed May 09 15:42:02 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم رئیس‌جمهور به وعده‌اش برای انتقال آب دریای خزر به سمنان عمل کند Tue Aug 01 18:35:56 IRDT 2017
فردا آغاز مداحی حاج احمد واعظی در حرم مطهر رضوی Tue Mar 21 16:05:44 IRST 2017
تهران پرس چگونه باک ویتامین D بدنمان را پر کنیم؟ Tue Jan 31 16:30:00 IRST 2017
برنا نشست سه‌ جانبه وزیران خارجه ایران، عراق و ترکیه Wed Sep 20 23:01:38 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر پویندگان فجر شیراز میزبان نگین شبنم تهران Tue Jun 19 22:50:01 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران شکست پانیونیوس در حضور 90 دقیقه‌ای حاج صفی Mon Dec 18 23:35:54 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران کاهش تنش در روابط دو کره به نفع واشنگتن نیست Tue Feb 13 08:00:56 IRST 2018
خبرگزاری نسیم دانشگاه‌ها باید برای نجات نسل جوان از بطالت بی‌قرار باشند Wed Jan 03 13:57:00 IRST 2018
ساعت24 کاهش نسبی قیمت نفت در بازار جهانی Thu May 03 18:51:49 IRDT 2018
روزنامه شهروند لغو همایش یزدی‌ها به دلیل تأخیر پرواز Tue Sep 19 04:30:00 IRDT 2017
خبرگزاری مهر شلیک گلوله شرور خطرناک را زمین گیر کرد Thu Aug 31 15:20:14 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران بهره گیری از ارز دیجیتالی زمینه ساز بهره وری بیشتر Wed Sep 05 10:23:14 IRDT 2018
تدبیر و امید ثبت 15 اثر منقول استان گلستان در فهرست آثار ملی Sun Sep 02 14:26:20 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم تحولات عراق|اعتراضات در بصره ازسرگرفته شد Tue Jul 24 12:39:45 IRDT 2018
صنعت بیمه تصویب افزایش سرمایه بیمه اتکایی امین با اکثریت آراء Sun Aug 27 09:45:55 IRDT 2017
اقتصاد آنلاین پادگان‌06 از تهران می‌رود Sat Dec 16 15:20:47 IRST 2017
پارسینه جدیدترین موضع وزارت صنعت Wed Jun 21 14:13:00 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر 42 کشته و زخمی بر اثر حملات تروریستی در نیجریه Wed Jul 12 15:28:17 IRDT 2017
ایلنا موافقت رهبر انقلاب با عفو و تخفیف مجازات تعدادی از محکومان Tue Feb 13 12:18:53 IRST 2018
تهران پرس تاسیسات گازرسانی مناطق زلزله زده سه بار نشت یابی شد Mon Jul 02 13:36:00 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی معاون اداره کل ورزش فارس:طرح های نیمه تمام ورزشی اقلید ساماندهی شود Sun Jan 01 13:37:00 IRST 2017
تابناک چند درصد جمعیت کشور اتباع خارجی هستند Wed Apr 05 12:03:47 IRDT 2017
بورس نیوز ایجاد 4 هزار شغل جدید توسط گروه مالی گردشگری در سال تولید و اشتغال Tue May 02 12:49:11 IRDT 2017
جماران اختصاص 350 هزار میلیارد تومان تسهیلات برای بخش اشتغال زایی روستایی مازندران Wed Feb 28 22:26:23 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران ستاد بازسازی عتبات عالیات بودجه دولتی دریافت نمی‌کند Sun Oct 14 10:04:44 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا برد شیرین تیم نونهالان بسکتبال هرمزگان مقابل یزد Sat Jul 22 15:58:01 IRDT 2017
بورس نیوز قیمت انواع خودرو تویوتا +جدول Sun May 27 14:32:27 IRDT 2018
ایران آنلاین زیباترین استادیوم های فوتبال جهان Wed Mar 01 09:55:21 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری خوزستان Sun Dec 24 11:05:56 IRST 2017
فردا افزایش تعداد تلفات انفجارهای سیناء به 10 کشته Mon Sep 11 19:12:57 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران اجرای 50 برنامه‌ در هفته بسیج در شهرستان باشت Sun Nov 19 19:57:22 IRST 2017
بی باک نیوز چرا وزیر بهداشت باید پزشک باشد Wed Aug 16 04:12:02 IRDT 2017
افکارخبر شفر در مورد بازیکن محبوب استقلال ریسک نمی کند Tue Oct 16 05:10:00 IRST 2018
خبرگزاری فارس کارآمدی قاعده ید در اثبات مالکیت حضرت زهرا علیها السلام بر فدک Tue Jan 02 00:33:00 IRST 2018
بولتن نیوز دولت رقیب کسب و کارهای نو می شود؟ / کلید بحران بیکاری در توسعه استارت آپ ها Sun Jul 23 21:35:28 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم تنها مرکز ترک اعتیاد شهرستان جاجرم در آستانه تعطیلی است Thu Sep 14 17:03:50 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران با ورزش به جنگ سرطان رفتم! Sun Aug 20 10:49:06 IRDT 2017
خبرگزاری حوزه ولایت پذیری؛ وجه اشتراک همه شهدا Wed Aug 23 20:45:00 IRDT 2017
برنا صعود دو کماندار کشورمان به مرحله یک بیست چهارم مسابقات جهانی Wed Oct 04 11:10:48 IRST 2017
خبرگزاری مهر بازدید معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد از موسسه ترجمان وحی Sat Feb 04 12:45:26 IRST 2017
دفاع مقدس تصاویر/ تشییع شهدای «نُجَباء» در نجف و کربلا Sun Aug 27 15:45:45 IRDT 2017
پارس نیوز اسامی محرومان هفته بیستم لیگ برتر Sun Jan 29 19:06:41 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم بازگشت بانک ملت به بورس پس از 193 روز غیبت Tue Jan 24 13:21:00 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران این زنان با داعش می جنگند + تصاویر Tue Apr 04 19:30:01 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن شورای عالی اقتصاد قرآنی در استان بوشهر تشکیل شود Tue Jan 16 14:15:49 IRST 2018
بورس نیوز بلوک "حسیر" فروش رفت/ گمانه زنی ها از خریدار احتمالی Sun Feb 26 11:39:27 IRST 2017
خبرگزاری فارس حریف کی روش به ترکیب ثابت برای جام جهانی رسید/تنها مشکل رنار در خط حمله مراکش Tue Apr 03 12:04:13 IRDT 2018
آنا درخشش ایرانیان در مهد فناوری جهان Sat Sep 02 14:27:51 IRDT 2017
پایگاه خبری الف سرقت اطلاعات گوشی با برنامه‌های اندروید Wed Apr 05 10:00:37 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی ژیمناستیک قد را کوتاه نمی کند Thu Jul 05 11:00:00 IRDT 2018
ایران آنلاین ساعات کار ادارات در تابستان تغییر می کند Mon Jun 04 00:29:00 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران درآمد 43 هزار میلیاردی استان تهران در سال گذشته Mon May 29 13:18:50 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی دعوت مراجع عظام تقلید از مردم برای حضور باشکوه در راهپیمایی روز قدس Thu Jun 22 18:55:00 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم تظاهرات اهالی رقه در حمایت از دولت سوریه و محکومیت تجاوز آمریکا Mon Apr 16 18:21:16 IRDT 2018
ساعت24 درگیری مرگبار دستفروشان در فلکه دوم تهرانپارس Mon Apr 03 15:45:51 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر پرداخت تسهیلات به متقاضیان اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی در میناب Wed Jan 17 11:04:17 IRST 2018
آریا بی بی سی: تهدید داعش همچنان در عراق وجود دارد Wed Feb 14 00:34:41 IRST 2018
اقتصاد آنلاین تکذیب واردات دارو از چین Wed Jul 25 23:41:51 IRDT 2018
جماران تولید 12 هزار تن برنج در میانه Thu Nov 16 16:47:52 IRST 2017
خبرگزاری دانشجو ادعای افزایش 10 میلیارد بشکه‌ای ذخایر نفت عراق Mon Feb 20 14:56:44 IRST 2017
صنعت بیمه معاون روحانی وعده داد Wed Jun 20 13:07:48 IRDT 2018
ساعت24 روحانی:کابینه بعدی‌ام جوانتر می‌شود Mon May 01 21:57:00 IRDT 2017
میزان موافقت با پرداخت نقدی و قسطی جریمه مشمولان غایب بیش از 8 سال Sun Nov 26 21:47:00 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران دعوت بلندقامتان هرمزگانی به تیم ملی بسکتبال جوانان Mon Jun 11 09:54:20 IRDT 2018
پرشین خودرو /گزارش خبری/ ثبت نام پژو2008 تا تکمیل ظرفیت ادامه خواهند داشت Sat Jun 24 22:59:00 IRDT 2017
خبرگزاری مهر راهپیمایی 22بهمن پاسخ کوبنده‌ای به آهنگ نژادپرستی غرب است Mon Feb 06 14:06:02 IRST 2017
خبرگزاری مهر انتخابات نظام پزشکی سیاسی نیست/ برخورد با تخلفات پزشکی Mon Jul 17 15:59:07 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی سه هزار جلد سند مالکیت تک برگ در فردوس صادر شد Tue Jun 26 23:21:00 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران جلوگیری از ورود 300 میلیارد ریال چک‌پول‌ تقلبی به شبکه بانکی با انهدام باند حرفه‌ای Tue Oct 10 13:29:20 IRST 2017
پارسینه قیمت هندوانه کاهش یافت +نرخ انواع میوه Mon Sep 24 11:42:30 IRST 2018
خرداد نیوز جزییات سرنگونی تام‌هاوک‌ها در موشک‌پرانی ترامپ Tue Apr 11 19:15:27 IRDT 2017
خبرگزاری مهر جداسازی محل کار زن و مرد در ادارات کردستان ضروری است Sun Jan 22 13:30:57 IRST 2017
اخبار بانک پرونده تغییر نرخ سود بانکی بسته شد Wed Aug 02 09:34:39 IRDT 2017