عصر ایران - Wed Mar 08 13:15:36 IRST 2017 نمایش خبر

برنامه فرانسه برای افزایش صدور ویزای ایرانیان

مدیرکل آژانس بیزینس فرانس با تأکید بر اینکه فرانسه از نظر مبادلات تجاری با ایران سومین و در زمینه سرمایه‌گذاری اولین شریک اروپایی ایران است از تمایل شرکت‌های فرانسوی برای ورود به بازارهای ایران خبر داد و گفت: آژانس بیزینس فرانس درصدد است تا علاوه بر گسترش روابط شرکت‌های دو کشور در جهت ورود بیشتر شرکت‌های ایرانی در فرانسه اقدام کند.


  به گزارش ایسنا، خانم موریل پنیکود،‌ سفیر منتخب سرمایه‌گذاری‌های بین‌المللی و مدیرکل آژانس بیزینس فرانس در نشست خبری که صبح امروز (چهارشنبه) در سفارت فرانسه برگزار شد به بررسی عملکرد دفتر بیزینس فرانس که به تازگی در تهران افتتاح شده است پرداخت.


  وی با بیان اینکه فرانسه منتظر افزایش تعاملات با تهران است،‌ گفت: نمی‌توانم بگویم درها برای برقراری روابط با تهران کاملاً باز شده ولی در حال حاضر درها برای تعامل با تهران نیمه‌باز هستند.


  سفیر منتخب سرمایه‌گذاری‌های بین‌المللی فرانسه با بیان اینکه شهریور 94 شعبه بیزینس فرانس به عنوان نماینده این کشور برای تعامل با ایران تأسیس شد، خاطرنشان کرد: اولین کمیسیون مشترک دو کشور 30 ژانویه با ریاست وزرای خارجه دو کشور در تهران برگزار شد.


  پنیکود ادامه داد: ما مأموریت داریم ترازنامه ازسرگیری روابط دوجانبه را تهیه کنیم. موانعی که بر سر راه تعاملات با ایران وجود دارد را برطرف کرده و به عادی‌سازی روابط مالی کمک کنیم.


  مدیرکل آژانس بیزینس فرانس در پاسخ به سوال ایسنا مبنی بر تأثیر تحریم‌ها علیه ایران در پسابرجام بر روابط تهران- پاریس، گفت: در حال حاضر تعداد بانک‌هایی که شرکت‌ها می‌توانند از طریق آنها پول‌های خود را برای همکاری با ایران انتقال دهند بسیار افزایش یافته است. وجود این کانال‌ها باعث افزایش مبادلات دوجانبه شده است. البته هنوز بخشی از بانک‌ها هستند که نمی‌توانند به خاطر تحریم‌ها وارد بازار ایران شوند.


  وی خاطرنشان کرد: عمدتاً بانک‌هایی با ایران وارد تعامل شده‌اند که پیوند محکمی با آمریکا ندارند ولی بانک‌های بزرگ که با آمریکا طرف تعامل هستند همچنان قادر به برقراری ارتباط با ایران نیستند. ما در جلساتی که به خصوص در ماه ژوئن داشتیم تمام تلاش خود را برای حل مسائل مهم و باز شدن کانال‌های ارتباطی با ایران انجام دادیم.


  پنیکود با اعلام اینکه از ژانویه امسال بیمه‌های فرانسه صادرات و تعامل با ایران را تحت پوشش خود قرار داده‌اند، گفت: پوشش بیمه‌ای همکاری‌های بین ایران و فرانسه می‌تواند باعث جلب نظر و اعتماد تجار و بازرگانان دو کشور شود و به افزایش تعاملات کمک کند.


  سفیر منتخب سرمایه‌گذاری‌های بین‌المللی فرانسه در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار ایسنا در رابطه با اینکه چه اطلاعاتی در مورد تأسیس بانک مشترک ایران و اروپا دارید و این امر چه کمکی به گسترش تعاملات ایران و فرانسه خواهد کرد، افزود: متأسفانه من در این زمینه اطلاع خاصی ندارم چون حوزه کاری من نیست ولی این را می‌دانم که الان تعداد زیادی از بانک‌های ایرانی در اروپا شعبه دارند.


  وی همچنین در رابطه با تعداد شرکت‌های کوچک و متوسط فرانسوی که در ایران تأسیس شده‌اند، گفت: شرکت‌های متوسط و کوچک فرانسوی برای ورود به ایران اولویت ما هستند از یک سال گذشته 300 نوع از این نوع شرکت‌ها به ایران آمدند و تعداد خیلی کمی هم فعلاً شعبه تأسیس کرده‌اند.


  مدیرکل آژانس بیزینس فرانس با اشاره به برنامه‌های این آژانس در افزایش تعاملات فرانسه با سایر کشورها، گفت: ما به شرکت‌ها و سرمایه‌گذاران برای پیدا کردن شریک مناسب، ارائه خدمات و توزیع آنها کمک می‌کنیم ولی تا زمانی که صادرات چشمگیری بین دو کشور نباشد فعلاً شرکت‌های فرانسوی نمی‌توانند در ایران دفتر تأسیس کنند.


  وی همچنین در رابطه با تردید شرکت توتال برای حضور در بازار ایران، گفت: من نمی‌توانم در این مورد اظهار نظری کنم ولی این را می‌دانم که شرکت‌های کوچک و متوسط سهم به سزایی در روابط فرانسه با سایر کشورها دارند. برای مثال تعدادی از این شرکت‌ها در حوزه نگهداری و نوسازی ناوگان ایران مطرح است.


  پنیکود در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه شما اشاره کردید به افزایش تعداد بانک‌های فرانسوی که با ایران همکاری می‌کنند، توضیح بیشتری در این زمینه بدهید، افزود: ما شبکه بانک‌های منطقه‌ای داریم. بانک‌هایی که در منطقه فعال بوده و بین‌المللی نیستند ولی این بانک‌های متوسط بسیار قابل اطمینان و تابع استانداردهای اروپا هستند و نکته قابل توجه نداشتن رابطه آنها با آمریکا است.


  وی تأکید کرد: 40 بانک‌ اروپایی با ایران کار می‌کنند که از این میان 2 بانک فرانسوی هستند. همچنین تا امروز آژانس بیزینس فرانس 300 شرکت را برای ورود به بازار ایران همراهی کرده، هرچند اگر بانک‌ها مثل قبل فعال بودند شرایط بهتر بود ولی در حال حاضر هم کارها انجام می‌شود.


  در بخش دیگری از این نشست از خانم پنیکود پرسیده شد که برای انجام تعاملات بزرگ با ایران به ورود بانک‌های بزرگ نیاز است در این زمینه چه می‌اندیشید، گفت: فرانسه برای بازگشت بانک‌های بزرگ به ایران تلاش می‌کند. در حال حاضر بحث مذاکرات پیچیده و طولانی است و ما می‌توانیم تنها امیدوار به حل مسائل باشیم. در هر صورت عادی سازی روابط بانکی زمان‌براست و به قول ایرانی‌ها زمان بهترین معلم است.


  مدیرکل آژانس بیزینس فرانس با تأکید بر اینکه این آژانس تلاش می‌کند شرکت‌ها را متوجه این موضوع کند که برای تعامل و سرمایه‌گذاری در کشور دیگر باید تعرفه‌ها و مقررات در کشور را بشناسند، گفت: ما به آنها کمک می‌کنیم که شریک خوبی در بازار مقابل پیدا کنند و درواقع پل ارتباطی آنها هستیم.


  وی ادامه داد: بازار ایران برای شرکت‌های کوچک و متوسط فرانسوی گزینه خوبی است و ما به آنها گفته‌ایم که فقط بهترین‌ها می‌توانند وارد این بازار شوند و ما به شرکت‌های تازه‌کار توصیه می‌کنیم کار خود را در اروپا آغاز کنند که نزدیک‌تر است و تنها شرکت‌های باسابقه وارد بازار ایران شوند.


  سفیر منتخب سرمایه‌گذاری‌های بین‌المللی فرانسه با تأکید بر اینکه از تجارت ایران و اروپا خرسند هستیم، گفت: تمایل داریم امکانات سرمایه‌گذاری ایران و فرانسه را فراهم کنیم.


  وی با بیان اینکه سرمایه‌گذاری‌های فرانسه در ایران در حال افزایش است، افزود: 640 میلیون یورو را در سال 2015 حجم سرمایه‌گذاری دو کشور بوده و این در حالی است که این میزان در سال 2002 بالغ بر 1.4 میلیارد یورو بوده است.


  پنیکود در پاسخ به سوال دیگر ایسنا مبنی بر اینکه آیا در زیرساخت‌های ایران موانعی برای گسترش تعاملات با سرمایه‌گذاران فرانسوی موجود است، گفت:‌ هر کشوری ویژگی‌های اقتصادی خود را دارد. در زمینه تعرفه‌ها موانعی وجود دارد ولی هر کشور مقررات خاص خود را دارد که باید آن را درک کرد. در مورد زیرساخت‌ها هم در بسیاری موارد مناسب هستند ولی در برخی زمینه‌ها نقص‌هایی وجود دارد که خوشبختانه فرانسه در زمینه زیرساخت‌ها بسیار فعال بوده و همین موضوع می‌تواند زمینه همکاری باشد.


  همچنین در ادامه از این مقام فرانسوی در رابطه با انتقال صدها میلیون یورو بین ایران و فرانسه پرسیده شد و او در این رابطه خاطرنشان کرد: رقم دقیقی ندارم ولی می‌دانم در سال 2016 تعاملات دو کشور 235 درصد افزایش داشته است و 2.1 میلیارد یورو به واسطه صادرات و واردات بین دو کشور پول مبادله شده است.


  وی تأکید کرد: صادرات فرانسه به ایران در حوزه‌های بهداشت، دارو، شیمی و لوازم آرایشی است و بعد از آن هم تجهیزات خودرو عمده صادرات فرانسه به ایران را تشکیل می‌دهند و بخش زیادی از صادرات ایران به فرانسه نفت است که مجموعاً افزایشی بیش از 35 درصد داشته است.


  سفیر منتخب سرمایه‌گذاری‌های بین‌المللی فرانسه در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه اگر آمریکا تحریم‌های خود علیه ایران را افزایش داده و یا مانع کاهش آنها شود واکنش فرانسه چه خواهد بود؟ توضیح داد: دو کشور روابط دیرینه دارند بنابراین استدلال‌هایمان هم کوتاه مدت نیست. آرزوی مشترک همه ما گام برداشتن رو به جلو است. در شرایط سخت توانستیم اقداماتی انجام دهیم و با توجه به علاقه‌ای که وجود دارد فکر می‌کنیم باز هم می‌توانیم تعاملاتمان را داشته باشیم.


  به گزارش ایسنا، پنیکود در رابطه با اینکه آیا تجار و سرمایه‌گذاران فرانسوی از انتخابات آتی ایران نگران هستند یا خیر، گفت: سال 2017 سال مجهول است، چرا که در بسیاری از کشورها شاهد انتخابات هستیم. می‌توانم بگویم تجارت به صلح و آرامش کمک می‌کند؛ چرا که نیازمند برقراری گفت‌وگو است و من می‌گویم تجار فرانسوی منتظرند، نمی‌گویم آنها نگران هستند.


  مدیرکل آژانس بیزینس فرانس از راه‌اندازی سرویس آنلاین «به فرانسه خوش آمدید» خبر داد و گفت: از این طریق می‌توانید اطلاعاتی در زمینه صدور ویزا و بحث تحصیلی و پیدا کردن خانه در فرانسه را دنبال کنید و این سرویس برای هر کس که بخواهد در فرانسه کار پیدا کند مفید است.


  پنیکود در پایان تأکید کرد: فرانسه برنامه جاه‌طلبانه‌ای برای افزایش تعداد ویزاهای صادره برای ایرانیان و پذیرش دانشجویان ایرانی دارد. در یک سال گذشته هم صدور ویزا برای ایرانی‌ها دوبرابر شده است. فرانسه برای جذب شرکت‌های نوپا برنامه‌های جدی دارد. تاکنون 100 شرکت خارجی وارد فرانسه شده‌اند که از این تعداد 15 شرکت ایرانی هستند و ما امیدواریم بتوانیم این تعداد را افزایش دهیم.
عصر ایران اعلام زمان و مکان قرعه‌کشی جام جهانی 2018 Mon Jan 23 20:03:39 IRST 2017
عصر ایران پذیرایی سربازان عراقی از زائران (عکس) Tue Nov 07 10:50:25 IRST 2017
عصر ایران ورود احمد توکلی به مجمع؛ نهادی که ناخواسته در تشکیل آن نقش داشت Tue Aug 15 10:38:24 IRDT 2017
عصر ایران اسامی مفقودین، نجات یافتگان و فوتی های حادثه دزفول Fri Jul 21 10:03:52 IRDT 2017
عصر ایران کشف 47 تن ترقه در گمرک بوشهر Tue Sep 12 17:14:21 IRDT 2017
عصر ایران جریمه یک نماینده پارلمان ترکیه به دلیل استفاده از کلمه "کردستان" Thu Dec 14 14:23:21 IRST 2017
عصر ایران معصومه ابتکار: چهارسال به سازمان، به من و خانواده‌ام دروغ بستند (+فیلم) Sun May 14 10:08:39 IRDT 2017
عصر ایران جشنواره ویاره گیو در ایتالیا‎ (عکس) Thu Mar 30 13:12:01 IRDT 2017
عصر ایران 16 مصدوم در زمین لرزه اردبیل/ خسارت 500 میلیونی به استان Thu May 11 19:20:48 IRDT 2017
عصر ایران معضلات اخلاقی و اورژانس اجتماعی Sun Oct 29 07:25:11 IRST 2017
عصر ایران آمار تکان دهنده‌ای که رئیس‌جمهور افغانستان امروز اعلام کرد Tue Jun 06 12:01:53 IRDT 2017
عصر ایران ریزش ساختمان 2 طبقه در مشهد Wed Jan 25 20:05:50 IRST 2017
عصر ایران ایران 1 - 0 چین/ پایان نیمه اول (+گزارش زنده) Tue Mar 28 16:32:58 IRDT 2017
عصر ایران چگونه از داروهای بدون استفاده بهره ببریم؟ (+فیلم) Sat Feb 24 15:26:19 IRST 2018
عصر ایران آتش‌سوزی بیمارستان در بندر عباس/ مصدومیت 5 نفر Wed Jul 19 20:55:08 IRDT 2017
عصر ایران همدردی بازیگر «بازی تاج و تخت» با زلزله‌زدگان کرمانشاه Tue Nov 14 10:00:09 IRST 2017
عصر ایران سیا 470 هزار فایل دیگر از اسناد بن لادن را منتشر کرد Thu Nov 02 13:33:02 IRST 2017
عصر ایران حمله نیروهای امنیتی بحرین به خانه آیت الله عیسی قاسم روحانی معترض/ العالم: ایت الله در حصر خانگی قرار گرفت Tue May 23 19:18:10 IRDT 2017
عصر ایران پیشنهاد چینی‌ها برای تولید دارو در چابهار Fri Nov 02 15:45:35 IRST 2018
عصر ایران خودروی جدید و اتوماتیک سایپا فردا رونمایی می شود Sun Mar 05 16:59:23 IRST 2017
عصر ایران حماس: نتانیاهو، لیبرمن را برکنار کند Tue Nov 13 16:06:34 IRST 2018
عصر ایران گردشگری مفهومی چند رشته ای همچون توسعه Fri Sep 29 23:16:34 IRST 2017
عصر ایران با هم آیناز کوچولو را پیدا می کنیم (فیلم) Tue Nov 13 12:03:23 IRST 2018
عصر ایران نخست‌وزیر هند برای اولین بار سه‌شنبه وارد اسرائیل می‌شود Sat Jul 01 12:41:46 IRDT 2017
عصر ایران دیدار ترامپ و مرکل در آستانه نشست گروه 20 (+عکس) Fri Jul 07 13:09:18 IRDT 2017
عصر ایران مصرف سیگار پرسپولیس را جریمه کرد/ استقلال به خاطر تاخیر 1000 دلار جریمه شد Fri May 26 17:30:22 IRDT 2017
عصر ایران سی ان ان: آمریکا در خطر انزوا Mon Jul 10 14:17:47 IRDT 2017
عصر ایران کودک‌آزاری در بندر ماهشهر/ ضرب و شتم فرزندان با چکش Mon Apr 23 14:44:07 IRDT 2018
عصر ایران مسابقه «شهر، کودک، سلامت» در شهرکتاب برگزار شد Wed Apr 25 17:29:08 IRDT 2018
عصر ایران بیوه ژنرال، آقای چالنگی و کینه یزدی Sun Sep 03 12:41:59 IRDT 2017
عصر ایران مهندسان بهداشت را بشناسید Sat Oct 21 09:24:34 IRST 2017
عصر ایران مشتری بانک سپه جایره 100 میلیونی خود را هدیه ایتام کرد Wed Nov 22 10:51:32 IRST 2017
عصر ایران پرسپولیس و پیشرفت 4 امتیازی در آسیا! Thu Apr 05 00:28:07 IRDT 2018
عصر ایران بیش از 100 زن در زلزله کرمانشاه سرپرست خانوار شدند Mon Nov 20 15:17:08 IRST 2017
عصر ایران درخشش عکاس ایرانی و کلوپ فوکوس در جشنواره عکس چین Sun Apr 08 12:45:55 IRDT 2018
عصر ایران واکنش وزارت نفت به مصاحبه حسین شریعتمداری: به جای شانتاژ با صراحت و صداقت سخن بگویید Tue Aug 01 20:52:44 IRDT 2017
عصر ایران دویدن روزانه به کاهش استرس کمک می کند Sat Feb 17 07:05:21 IRST 2018
عصر ایران سرانجام قرارداد بوئینگ و ایرباس چه می‌شود؟ Tue Feb 07 13:50:35 IRST 2017
عصر ایران وزیر آموزش و پرورش: با عوامل واژگونی اتوبوس دانش‌آموزان برخورد جدی می شود Sat Sep 02 22:45:42 IRDT 2017
عصر ایران آیت‌الله مکارم شیرازی: فضای مجازی ابزار انتشار دروغ و تهمت شده است Wed Dec 13 12:19:49 IRST 2017
عصر ایران امضای قرارداد خرید 20 هواپیمای جدید ایران از ATR / ورود 4 هواپیما در یک ماه آینده/ مذاکره با نمایندگان بوئینگ برای تحویل گرفتن بوئینگ 777 Thu Apr 13 13:26:15 IRDT 2017
عصر ایران وزارت کشور: با پ.ک.ک در چالدران درگیر شدیم/ 80 درصد ترانزیت مواد مخدر به ایران، از مرز پاکستان است/ هیچگاه به سمت کولبران تیراندازی نشده Sun Nov 05 10:37:19 IRST 2017
عصر ایران ترفندهایی که یک روز زندگی تان را نجات می‌دهد Thu Nov 16 11:16:02 IRST 2017
عصر ایران رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس: برجام هیچگونه تغییری نخواهد کرد Fri Jun 30 15:14:23 IRDT 2017
عصر ایران واکنش فرمانداری مشهد درباره تجمع «نه به گرانی»: هر گونه اقدام احتمالی در این رابطه غیرقانونی است Wed Dec 27 13:14:41 IRST 2017
عصر ایران سفر مخفیانه یک شاهزاده سعودی به اسرائیل Fri Sep 08 16:20:57 IRDT 2017
عصر ایران تلاش برای زنده ماندن بعد از کسب نوبل Mon Feb 19 11:55:02 IRST 2018
عصر ایران «اینجا کسی نمی میرد» در شبکه نمایش خانگی Sun Apr 16 10:32:59 IRDT 2017
عصر ایران مطهری: ایران نباید موضع سختی درباره استقلال کردستان عراق بگیرد Tue Sep 26 14:00:25 IRST 2017
عصر ایران هفت ایستگاه به خط 7 مترو تهران اضافه می‌شود/ افتتاح در هفته آینده Mon Jun 05 11:12:55 IRDT 2017
عصر ایران چگونه می توانیم ترافیک را کاهش دهیم Tue Oct 10 09:11:58 IRST 2017
عصر ایران افزایش قیمت طلا Sat Apr 29 14:26:13 IRDT 2017
عصر ایران مدیرعامل ماموت دیزل: آغاز همکاری ایران و سوئد درعرضه دیزل ژنراتور/ ورود یک کامیون جدید به بازار تا پایان سال Mon Sep 11 10:04:01 IRDT 2017
عصر ایران نماینده اهواز: هیچ تضمینی وجود ندارد انتقال آب از خوزستان تنها برای شرب باشد Fri Dec 15 10:26:45 IRST 2017
عصر ایران عضو شورای شهر: باغ خیابان فرشته متعلق به بنیاد مستضعفان است که درختانش شبانه با لودر قطع شد Tue Feb 07 11:00:58 IRST 2017
عصر ایران روایت ابطحی از ابراز علاقه ضرغامی به رییس دولت اصلاحات/ آقای ضرغامی مهمانی هدفمند صبحانه هفتگی دارد Sat Jan 20 13:27:10 IRST 2018
عصر ایران هوای البرز در مرز هشدار/ استانداری: افراد با ناراحتی قلبی مرخصی بگیرند Wed Nov 21 19:06:18 IRST 2018
عصر ایران فائزه هاشمی: قصد مهاجرت ندارم Tue Feb 28 11:25:32 IRST 2017
عصر ایران کاهش تعرفه واردات خودروهای هیبرید‌ی Wed Apr 11 15:29:21 IRDT 2018
عصر ایران وزیر خارجه روسیه: پایگاه‌های آمریکا در سوریه غیرقانونی است Fri Jul 21 17:10:54 IRDT 2017
عصر ایران روسیه: تنها موفقیت آمریکا در سوریه نابودی شهر الرقه بود Mon Dec 11 02:30:01 IRST 2017
عصر ایران فرود اضطراری هواپیمای کیش‌ایر در مهرآباد Mon Apr 24 20:14:05 IRDT 2017
عصر ایران بارش برف - اهر (عکس) Sun Jan 28 11:28:45 IRST 2018
عصر ایران مرگ نجاتگر هلال‌احمر اردکان به دلیل سقوط از کوه Sat Sep 29 10:46:31 IRST 2018
عصر ایران دلار از 5400 تومان گذشت/ سکه: 1.830 میلیون تومان Sun Apr 08 12:42:12 IRDT 2018
عصر ایران کلبه‌های سپید پوش تالش (عکس) Wed Feb 28 11:17:43 IRST 2018
عصر ایران المیادین: مرگ 50 داعشی در حمله موشکی ایران Mon Jun 19 23:44:55 IRDT 2017
عصر ایران عارف: در پایان مناظره‌ها می گویم که جهانگیری باشد یا نه Sat Apr 29 20:34:30 IRDT 2017
عصر ایران دیدار جمعی از نمایندگان مجلس با دختران میرحسین موسوی و زهرا رهنورد (+عکس) Thu Apr 05 23:25:41 IRDT 2018
عصر ایران جدال حقوقی توییتر و دولت آمریکا Sun Jul 09 13:29:13 IRDT 2017
عصر ایران 3 کشته در سقوط هواپیمای نظامی ترکیه Wed Jan 17 23:41:46 IRST 2018
عصر ایران فوت 308 نفر بر اثر مسمومیت با قرص برنج Tue Oct 09 15:40:14 IRST 2018
عصر ایران الهلال عمرالخریبین را به فرانسه فرستاد Tue Jan 16 12:43:34 IRST 2018
عصر ایران سازمان حمایت: همه فعالیت این شرکت ها غیر قانونی نیست Tue Oct 10 11:54:10 IRST 2017
عصر ایران تاکید ترکیه و آمریکا: همه پرسی کردستان عراق اشتباه است Wed Aug 23 20:55:31 IRDT 2017
عصر ایران گزینه پیشنهادی برای وزارت صنعت دولت دوازدهم را بشناسید Wed Aug 02 12:45:48 IRDT 2017
عصر ایران بی‌اطلاعی معاون پارلمانی سپاه از دستور رهبری مبنی بر واگذاری بنگاه‌های اقتصادی نیروهای نظامی Thu Jan 25 14:11:05 IRST 2018
عصر ایران «یک کیلو و بیست و یک گرم» در ولنجک Mon Feb 13 18:38:36 IRST 2017
عصر ایران «کلاه قرمزی» عامل درآمدزایی بی شمار برای صدا و سیما Wed Mar 22 15:56:41 IRDT 2017
عصر ایران در زیر باران هوای یکدیگر را داشته باشیم Wed Apr 18 15:51:19 IRDT 2018
عصر ایران نهنگ سواری در ساحل بوشهر (فیلم) Sat Jul 08 11:32:08 IRDT 2017
عصر ایران طرز تهیه شیر برنج خامه ای Tue May 30 15:00:35 IRDT 2017
عصر ایران مرگ دلخراش زن 29 ساله خراسانی در دامداری Fri Jul 28 11:33:06 IRDT 2017
عصر ایران آیت الله موسوی تبریزی: چرا باید امام جمعه در امور کنسرت دخالت کند؟/ اگر امام نبود می‌گذاشتند خانم‌ها رأی بدهند؟/ یک بار برای همیشه باید موضوع وزارت و ورود زنان به ورزشگاه حل شود Tue Dec 26 13:07:50 IRST 2017
عصر ایران ایران از انتخاب برهم صالح استقبال کرد Tue Oct 02 23:48:27 IRST 2018
عصر ایران توضیحات معاون قالیباف درمورد ابهامات خط 7 مترو Tue Jul 11 17:22:09 IRDT 2017
عصر ایران مدارس البرز هم تعطیل شد Mon Dec 18 22:32:23 IRST 2017
عصر ایران بیانیه مجمع روحانیون مبارز در رابطه با ناآرامی های اخیر: قوای سه گانه صدای ملت را بشنوند Wed Jan 03 12:14:34 IRST 2018
عصر ایران بیشترین اتباع خارجی مقیم ایران از چه کشورهایی هستند؟ Mon Jun 19 15:19:54 IRDT 2017
عصر ایران خوراکی‌های مفید برای افراد عصبی Sat Apr 07 08:11:13 IRDT 2018
عصر ایران 2 راه پیش روی جمهوری اسلامی برای نجات اقتصادی Thu Jan 25 09:54:24 IRST 2018
عصر ایران آسان بیندیش، راحت زندگی کن Sat Aug 26 11:00:14 IRDT 2017
عصر ایران توجیه عجیب منصوریان در مورد جدایی مگویان Tue Sep 19 23:44:31 IRDT 2017
عصر ایران 2 هواپیمای برجامی جدید به ایران رسید/ ایران 11 هواپیمای نو دارد Sat Dec 30 11:09:14 IRST 2017
عصر ایران کی‌روش: در برابر سوریه محکم بازی خواهیم کرد Thu Aug 31 21:20:55 IRDT 2017
عصر ایران آرایشت را پاک کن بعد وارد شو/ درمانگاه‌هایی که به زنان مانتویی خدمات ارائه نمی‌دهند Thu Jan 11 10:20:02 IRST 2018
عصر ایران برانکو: خودم به طارمی گفتم پنالتی بزند Tue May 23 23:00:02 IRDT 2017
عصر ایران گزینش داوطلبان ورود به دولت با رعایت حقوق شهروندان صورت گیرد Wed Mar 01 15:19:10 IRST 2017
عصر ایران علیرضا بهشتی: اگر پدرم زنده بود شاید از قطار انقلاب پیاده شان می کردند Tue Oct 16 08:32:17 IRST 2018
عصر ایران بانک مرکزی: نرخ دلار ثابت ماند، یورو و پوند کاهش یافتند (+جدول) Thu Oct 04 10:36:05 IRST 2018
آنا درخشش تیم رباتیک واحد داریون در مسابقات دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل و آزاد شیراز 2018 Sun Feb 11 10:53:00 IRST 2018
افکارخبر انیمیشن ایرانی و 3 جایزه جهانی Sun Sep 03 09:25:48 IRDT 2017
تی نیوز شرکت های هواپیمایی واسطه ها را دور می زنند Wed Apr 11 12:29:43 IRDT 2018
سیتنا آیفون مدل 2018 دو سیم‌کارته خواهد شد؟ Tue Jul 03 14:00:39 IRDT 2018
خبرگزاری مهر طالبان: پایگاه هوایی آمریکا در «بگرام» افغانستان گلوله‌ باران شد Fri Nov 30 18:08:17 IRST 2018
شفاف راه و روش آمریکایی نقض حقوق بشر است/ حقوق بشر غربی را قبول نداریم Sun Aug 05 14:07:12 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران جزئیات دستگیری 5 باند جعل مدارک تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی Sat Dec 23 15:49:26 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم بیش از 16 میلیون زائر و مسافر به مشهدمقدس سفر کردند+فیلم Sun Sep 30 11:15:19 IRST 2018
آریا اعتراف روزنامه سعودی به آتش زدن عکس سران سعودی در کنار عکس سران اسرائیل و آمریکا + عکس Mon Dec 11 20:06:29 IRST 2017
ایسکانیوز پرداخت تسهیلات ارزان قیمت برای توسعه کشت های گلخانه ای Fri Sep 08 13:05:15 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر بهره برداری از 3 طرح در گرمسار و آرادان با حضور وزیر بهداشت + فیلم Fri Feb 24 11:13:09 IRST 2017
آفتاب ایران معرفی برترین فیلم های کودک و نوجوان 40 سال سینمای ایران Mon Aug 20 13:50:49 IRDT 2018
تهران پرس نماینده نوشهر: استکبار جهانی از وحدت میان ملت ایران هراس دارد Fri Jun 08 17:28:00 IRDT 2018
تی نیوز حمله پهپادی حوثی های یمن به تاسیسات آرامکو Wed Apr 11 20:47:06 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران بهره برداری کارخانه خوراک دام و طیور در بستک Tue Feb 13 09:53:00 IRST 2018
آفتاب ایران نامه تهدید آمیز استقلال به ستاره جنجالی/ تیام رام می شود؟ Sat Jul 28 17:30:58 IRDT 2018
بی باک نیوز لبیک نماینده فراکسیون امید به توصیه ضد ایرانی واشنگتن پست! Sun Apr 09 19:33:01 IRDT 2017
جام نیوز قطع آب مشترکان پرمصرف تهرانی Fri Jan 12 14:00:00 IRST 2018
تی نیوز محمد بن سلمان با میلیاردر مشهور صهیونیست دیدار کرد Sun Apr 08 23:18:13 IRDT 2018
روزنامه کیهان امروز کسی که باید خجالت بکشد دولت عربستان است Fri Jan 27 21:31:44 IRST 2017
اقتصاد آنلاین بارش باران و ترافیک سنگین در ایلام Sat Nov 04 08:08:09 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران آسمان مازندران نیمه ابری همراه با رعد و برق پراکنده Tue Jul 11 07:15:09 IRDT 2017
برنا اسطوره بزرگ فوتبال از شرکت در کلاس مربیگری انصراف داد! Wed Oct 04 09:54:19 IRST 2017
اقتصاد آنلاین آمریکا به زودی حضور 2000نیرویش در سوریه را تایید می‌کند Sat Nov 25 10:43:21 IRST 2017
دولت بهار فیلیپین مکان اجرای مانورهای دریائی با آمریکا را تغییر می‌ دهد Sat Dec 31 21:36:00 IRST 2016
تابناک برد بی فایده و تشریفاتی عربستان مقابل مصر Mon Jun 25 20:37:45 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران خانواده‌ها به غربالگری چشم کودکشان اهمیت دهند Tue Nov 27 16:02:04 IRST 2018
جماران جوان کرمانشاهی پس از کشتن مادر و برادرش خودکشی کرد Tue Dec 04 21:04:02 IRST 2018
ایستا نیوز تغییر ساعت ‎حراج سکه بهار آزادی در بانک کارگشایی Sat Nov 25 10:17:09 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم پروژه‌های نیمه‌تمام راه‌های روستایی استان مرکزی تکمیل می‌شود Wed Jun 28 11:49:49 IRDT 2017
افکارخبر امارات قرارداد خرید 1.2 میلیارد دلار سلاح را امضا کرد Mon Feb 20 08:15:34 IRST 2017
انتخاب ستاره‌هایی که بیشترین فینالها را از دست دادند Fri Nov 24 13:38:14 IRST 2017
فرارو بازداشت تعدادی از نزدیکان نتانیاهو Mon Jul 10 23:28:33 IRDT 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین تقی زاده خامسی رسما شهردار مشهد شد Sat Sep 16 18:28:35 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر خارج از گود Sat Feb 24 22:23:17 IRST 2018
آرا نیوز ابتکار ایران و اجماع جهانی علیه پدیده گرد وغبار Wed Jul 05 10:12:43 IRDT 2017
آریا برگزاری مراسم معنوی شیرخوارگان حسینی در مصلی امام خمینی(ره) Wed Sep 20 11:46:22 IRDT 2017
پارس فوتبال حضور سرمربی سابق طلایی پوشان در باشگاه Sun Jun 10 17:00:26 IRDT 2018
آریا افزایش 50 درصدی میزان جذب سرمایه گذاری خارجی ایران در سال 2017 میلادی Fri Jun 15 15:20:14 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر ثبت نام 35 هزار متقاضی در طرح های اشتغالزایی روستائیان، عشایر و مرزنشینان سیستان و بلوچستان Thu Nov 01 10:53:04 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران گرد و غبار در خوزستان رخ نشان داد Mon Apr 24 09:52:51 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران تبریک قهرمان المپیک به ژیمناست ایرانی Sun Apr 09 11:15:49 IRDT 2017
صراط تصاویر/ دیدار علی لاریجانی با خانواده سه شهید در قم Fri Nov 17 12:02:59 IRST 2017
ایلنا دولت مرکزی اقتدار لازم برای مبارزه با طالبان را ندارد/ عبدالله در هدایت تیم خود ضعف دارد/ بسیاری از مولفه‌ها در روند صلح با طالب‌ها کارایی ندارد Sat Aug 12 09:12:33 IRDT 2017
خبرگزاری مهر عرضه کل گندم تولیدی در سال 97 در بورس کالا Wed Aug 23 11:54:34 IRDT 2017
افکارخبر مربی آبی پوشان برکنار شد Thu Feb 02 13:10:18 IRST 2017
مشرق نیوز عکس/ جاذبه گردشگری زیبا در قشم Tue Jul 31 10:52:02 IRDT 2018
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی رویکرد شورای تخصصی سینمای معناگرا اعلام شد Tue May 29 14:26:34 IRDT 2018
صنعت بیمه پیشنهاد افزایش 15 درصدی تعرفه های پزشکی سال 98 Thu Sep 27 12:39:08 IRST 2018
افکارخبر ایران به دنبال میزبانی مسابقات فوتسال 2020 Sat Dec 31 09:29:00 IRST 2016
صبا ایران موزه مرحوم هاشمی رفسنجانی رونمایی شد Sat Aug 25 17:16:10 IRDT 2018
نامه نیوز نفت گران شد Wed Jul 25 08:21:47 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر خاموشی موتور 10 کامیون، از گازوئیل های آبکی Sun Aug 19 07:14:59 IRDT 2018
شارا پناهی: اعتبار بانک ملی ایران در نظام بانکی بین الملل زبانزد است Tue Jan 09 09:40:00 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا شهروندان خاشی تا برطرف شدن بیماری هاری از مصرف گوشت"شتر" خودداری کنند/570 سگ ولگرد در این شهرستان معدوم شدند Mon Dec 18 13:27:49 IRST 2017
خانه ملت دولت و مجلس با هم افزایی ریشه بیکاری را قطع کنند/ انتقاد از جزیره ای عمل کردن در حوزه اشتغال Tue Apr 25 08:42:41 IRDT 2017
شفاف تظاهرات صدها هزار نفر در آمریکا علیه ترامپ Sun Jan 21 10:18:15 IRST 2018
افکارخبر ازگشت مهدی طارمی به الغرافه Wed Oct 17 11:22:56 IRST 2018
ایران آنلاین چالش دیدنی هدفگیری بازیکنان بارسلونا Tue Apr 04 13:48:41 IRDT 2017
تدبیر عکس/ مار پیتون در دستان بازیگر طنز ایرانی Sun Apr 09 13:38:21 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر آخوندی: مسکن در آستانه رونق بدون گرانی Tue May 30 13:52:16 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر سفر وزیر خارجه اندونزی به میانمار برای مذاکره درباره روهینگیایی ها Mon Sep 04 14:54:26 IRDT 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین به اعتقاد من تیم ملی فرانسه برای بنزما تمام شده است Wed Oct 10 19:56:05 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم ازسرگیری ارائه خدمات سهام عدالت متوفیان به وراث از فردا Fri Aug 17 11:31:53 IRDT 2018
پول نیوز تصاویر هوایی از آسمان پُردود تهران (عکس) Thu Dec 21 14:32:07 IRST 2017
آفتاب ایران نکته بهداشتی: پروتئین برای ساختن عضلات Sat Aug 05 08:42:04 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا تفاوت جنگ در این سو و آن سوی مرزها Sun Aug 13 11:19:22 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران کندی کار پروژه‌های آبرسانی در چابهار هیچ توجیهی ندارد Tue Apr 10 08:48:40 IRDT 2018
روزنامه شهروند چاقوکُشی Tue Dec 05 03:30:00 IRST 2017
ایستا نیوز رشد 67 درصدی تعداد تراکنش های سامانه همبانک صادرات Sun Jan 01 12:51:07 IRST 2017
اقتصاد آنلاین واقعیت‌های جالب و شگفت انگیز در مورد اسکناس +عکس Wed Oct 25 01:46:14 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران پلیس فتا انتشاردهندگان شایعه مفقودی کودکان تبریزی را شناسایی کند Sat Jul 01 12:01:12 IRDT 2017
تدبیر شهردار تهران هنوز در باره کارنامه خود چیزی نمی گوید/قالیباف سوالات اعضای شورای شهر در باره پرونده مدیریت اش را مسکوت گذاشت Fri Apr 21 11:31:54 IRDT 2017
جماران 100دستگاه اتوبوس جابه‌جایی زائران اربعین را در چذابه برعهده دارند Sun Oct 07 11:30:21 IRST 2018
پارسینه زن مطلقه: شوهرم مرا وادار به رابطه نامشروع می‌کرد! Wed Nov 14 10:02:53 IRST 2018
صبحانه با خبر ارزانی هندوانه در آستانه ماه رمضان Mon May 22 13:05:59 IRDT 2017
بصیرت غیرعادی‌ترین انتخابات آمریکا Wed Dec 27 09:20:51 IRST 2017
خبرگزاری فارس عودت 22 میلیارد تومان کلاهبرداری پیامک‌های ارزش افزوده به مشترکان آغاز شد Mon Sep 24 12:53:20 IRST 2018
نامه نیوز جدال داغ دو رئیس جمهور؛ آیا ایران و آمریکا به سمت جنگ می روند؟/ ترامپ در دو گانه گفت و گو و جنگ با ایران گیر قرار گرفته است/ آچمز واشنگتن در دوران تنهایی Mon Jul 23 13:35:25 IRDT 2018
تابناک رفعتی: خرید داور و شرط بندی در فوتبال نداریم Wed Nov 21 18:39:58 IRST 2018
خبرگزاری نسیم آیین‌نامه برگزاری جشنواره تئاتر فجرمنتشر شد Tue Jun 26 16:14:03 IRDT 2018
خبر گزاری دانا اسامی داروهای لاغری غیرمجاز ماهواره ای و اینترنتی اعلام شد Sat Aug 19 07:46:31 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران رفع آلودگی رودخانه‌های رشت نیازمند اعتبارات ملی است Mon Sep 11 08:00:05 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا هلاکت 20 تروریست داعشی در الانبار Fri Dec 23 11:14:49 IRST 2016
باشگاه خبرنگاران آلبوم »حادثه عشق» منتشر شد Sat Sep 01 11:13:07 IRDT 2018
ایستا نیوز بیمه دانا بیش از14 میلیارد ریال خسارت آتش سوزی پرداخت کرد Mon Mar 06 13:22:02 IRST 2017
ایران آنلاین زمان اکران «تنگه ابوقریب» و «کاتیوشا» مشخص شد Tue Jun 26 09:17:46 IRDT 2018
خبرگزاری مهر توضیح گل‌محمدی درباره استعفایش از پدیده و فینالیست شدن پرسپولیس Sat Oct 27 08:37:41 IRST 2018
آفتاب واکنش کدخدایی به اظهارنظر اخیر علی لاریجانی Fri Mar 03 18:06:13 IRST 2017
ایران آنلاین رونمایی از فیلم «21 روز بعد» با حضور چهره های سرشناس سینما Tue Aug 01 09:45:21 IRDT 2017
خبرگزاری حوزه تصاویر/ دیدار رئیس جمهور با مراجع عظام تقلید Thu May 25 19:47:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران بهره برداری از 41 پروژۀ انکشافی در ولایت قندهار Tue Jan 24 18:40:44 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی لیگ فوتبال قهرمانان آسیا؛ تمرین پرسپولیس و لخویا در ورزشگاه شهید کاظمی Tue May 16 21:53:00 IRDT 2017
پارس فوتبال عکس؛ پرسپولیسی ها از لباس های فصل جدید خود رونمایی کردند Wed Jul 25 23:48:18 IRDT 2018
خبرگزاری مهر حق الزحمه به اجرای تئاتر با موضوع ایدز اختصاص می یابد Wed Aug 02 10:36:57 IRDT 2017
تی نیوز توسعه و گسترش گردشگری در دستور کار کمیسیون های فرهنگی و اصل 90 Sat Apr 07 19:04:59 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم جشنواره فیلم فجر|سوت آغاز ‌سی‌وششمین ماراتن سینمایی کشور نواخته شد Thu Feb 01 18:58:55 IRST 2018
جماران 671 بیمار خاص در قزوین زیر پوشش بیمه سلامت هستند Sun Aug 27 11:25:07 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران اگر مدام هوس شیرینی می‌کنید بخوانید/درمان سه سوته تیرگی دور چشم/فواید این میوه تابستانه شیرین/ بلاهای فکر کردن زیاد به مشکلات زندگی Thu Aug 09 14:00:02 IRDT 2018
بی باک نیوز طغیان رودخانه های و آبگرفتگی معابر در هشتبندی هرمزگان‎ Tue Mar 28 06:45:01 IRDT 2017