عصر ایران - Wed Mar 08 13:15:36 IRST 2017 نمایش خبر

برنامه فرانسه برای افزایش صدور ویزای ایرانیان

مدیرکل آژانس بیزینس فرانس با تأکید بر اینکه فرانسه از نظر مبادلات تجاری با ایران سومین و در زمینه سرمایه‌گذاری اولین شریک اروپایی ایران است از تمایل شرکت‌های فرانسوی برای ورود به بازارهای ایران خبر داد و گفت: آژانس بیزینس فرانس درصدد است تا علاوه بر گسترش روابط شرکت‌های دو کشور در جهت ورود بیشتر شرکت‌های ایرانی در فرانسه اقدام کند.


  به گزارش ایسنا، خانم موریل پنیکود،‌ سفیر منتخب سرمایه‌گذاری‌های بین‌المللی و مدیرکل آژانس بیزینس فرانس در نشست خبری که صبح امروز (چهارشنبه) در سفارت فرانسه برگزار شد به بررسی عملکرد دفتر بیزینس فرانس که به تازگی در تهران افتتاح شده است پرداخت.


  وی با بیان اینکه فرانسه منتظر افزایش تعاملات با تهران است،‌ گفت: نمی‌توانم بگویم درها برای برقراری روابط با تهران کاملاً باز شده ولی در حال حاضر درها برای تعامل با تهران نیمه‌باز هستند.


  سفیر منتخب سرمایه‌گذاری‌های بین‌المللی فرانسه با بیان اینکه شهریور 94 شعبه بیزینس فرانس به عنوان نماینده این کشور برای تعامل با ایران تأسیس شد، خاطرنشان کرد: اولین کمیسیون مشترک دو کشور 30 ژانویه با ریاست وزرای خارجه دو کشور در تهران برگزار شد.


  پنیکود ادامه داد: ما مأموریت داریم ترازنامه ازسرگیری روابط دوجانبه را تهیه کنیم. موانعی که بر سر راه تعاملات با ایران وجود دارد را برطرف کرده و به عادی‌سازی روابط مالی کمک کنیم.


  مدیرکل آژانس بیزینس فرانس در پاسخ به سوال ایسنا مبنی بر تأثیر تحریم‌ها علیه ایران در پسابرجام بر روابط تهران- پاریس، گفت: در حال حاضر تعداد بانک‌هایی که شرکت‌ها می‌توانند از طریق آنها پول‌های خود را برای همکاری با ایران انتقال دهند بسیار افزایش یافته است. وجود این کانال‌ها باعث افزایش مبادلات دوجانبه شده است. البته هنوز بخشی از بانک‌ها هستند که نمی‌توانند به خاطر تحریم‌ها وارد بازار ایران شوند.


  وی خاطرنشان کرد: عمدتاً بانک‌هایی با ایران وارد تعامل شده‌اند که پیوند محکمی با آمریکا ندارند ولی بانک‌های بزرگ که با آمریکا طرف تعامل هستند همچنان قادر به برقراری ارتباط با ایران نیستند. ما در جلساتی که به خصوص در ماه ژوئن داشتیم تمام تلاش خود را برای حل مسائل مهم و باز شدن کانال‌های ارتباطی با ایران انجام دادیم.


  پنیکود با اعلام اینکه از ژانویه امسال بیمه‌های فرانسه صادرات و تعامل با ایران را تحت پوشش خود قرار داده‌اند، گفت: پوشش بیمه‌ای همکاری‌های بین ایران و فرانسه می‌تواند باعث جلب نظر و اعتماد تجار و بازرگانان دو کشور شود و به افزایش تعاملات کمک کند.


  سفیر منتخب سرمایه‌گذاری‌های بین‌المللی فرانسه در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار ایسنا در رابطه با اینکه چه اطلاعاتی در مورد تأسیس بانک مشترک ایران و اروپا دارید و این امر چه کمکی به گسترش تعاملات ایران و فرانسه خواهد کرد، افزود: متأسفانه من در این زمینه اطلاع خاصی ندارم چون حوزه کاری من نیست ولی این را می‌دانم که الان تعداد زیادی از بانک‌های ایرانی در اروپا شعبه دارند.


  وی همچنین در رابطه با تعداد شرکت‌های کوچک و متوسط فرانسوی که در ایران تأسیس شده‌اند، گفت: شرکت‌های متوسط و کوچک فرانسوی برای ورود به ایران اولویت ما هستند از یک سال گذشته 300 نوع از این نوع شرکت‌ها به ایران آمدند و تعداد خیلی کمی هم فعلاً شعبه تأسیس کرده‌اند.


  مدیرکل آژانس بیزینس فرانس با اشاره به برنامه‌های این آژانس در افزایش تعاملات فرانسه با سایر کشورها، گفت: ما به شرکت‌ها و سرمایه‌گذاران برای پیدا کردن شریک مناسب، ارائه خدمات و توزیع آنها کمک می‌کنیم ولی تا زمانی که صادرات چشمگیری بین دو کشور نباشد فعلاً شرکت‌های فرانسوی نمی‌توانند در ایران دفتر تأسیس کنند.


  وی همچنین در رابطه با تردید شرکت توتال برای حضور در بازار ایران، گفت: من نمی‌توانم در این مورد اظهار نظری کنم ولی این را می‌دانم که شرکت‌های کوچک و متوسط سهم به سزایی در روابط فرانسه با سایر کشورها دارند. برای مثال تعدادی از این شرکت‌ها در حوزه نگهداری و نوسازی ناوگان ایران مطرح است.


  پنیکود در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه شما اشاره کردید به افزایش تعداد بانک‌های فرانسوی که با ایران همکاری می‌کنند، توضیح بیشتری در این زمینه بدهید، افزود: ما شبکه بانک‌های منطقه‌ای داریم. بانک‌هایی که در منطقه فعال بوده و بین‌المللی نیستند ولی این بانک‌های متوسط بسیار قابل اطمینان و تابع استانداردهای اروپا هستند و نکته قابل توجه نداشتن رابطه آنها با آمریکا است.


  وی تأکید کرد: 40 بانک‌ اروپایی با ایران کار می‌کنند که از این میان 2 بانک فرانسوی هستند. همچنین تا امروز آژانس بیزینس فرانس 300 شرکت را برای ورود به بازار ایران همراهی کرده، هرچند اگر بانک‌ها مثل قبل فعال بودند شرایط بهتر بود ولی در حال حاضر هم کارها انجام می‌شود.


  در بخش دیگری از این نشست از خانم پنیکود پرسیده شد که برای انجام تعاملات بزرگ با ایران به ورود بانک‌های بزرگ نیاز است در این زمینه چه می‌اندیشید، گفت: فرانسه برای بازگشت بانک‌های بزرگ به ایران تلاش می‌کند. در حال حاضر بحث مذاکرات پیچیده و طولانی است و ما می‌توانیم تنها امیدوار به حل مسائل باشیم. در هر صورت عادی سازی روابط بانکی زمان‌براست و به قول ایرانی‌ها زمان بهترین معلم است.


  مدیرکل آژانس بیزینس فرانس با تأکید بر اینکه این آژانس تلاش می‌کند شرکت‌ها را متوجه این موضوع کند که برای تعامل و سرمایه‌گذاری در کشور دیگر باید تعرفه‌ها و مقررات در کشور را بشناسند، گفت: ما به آنها کمک می‌کنیم که شریک خوبی در بازار مقابل پیدا کنند و درواقع پل ارتباطی آنها هستیم.


  وی ادامه داد: بازار ایران برای شرکت‌های کوچک و متوسط فرانسوی گزینه خوبی است و ما به آنها گفته‌ایم که فقط بهترین‌ها می‌توانند وارد این بازار شوند و ما به شرکت‌های تازه‌کار توصیه می‌کنیم کار خود را در اروپا آغاز کنند که نزدیک‌تر است و تنها شرکت‌های باسابقه وارد بازار ایران شوند.


  سفیر منتخب سرمایه‌گذاری‌های بین‌المللی فرانسه با تأکید بر اینکه از تجارت ایران و اروپا خرسند هستیم، گفت: تمایل داریم امکانات سرمایه‌گذاری ایران و فرانسه را فراهم کنیم.


  وی با بیان اینکه سرمایه‌گذاری‌های فرانسه در ایران در حال افزایش است، افزود: 640 میلیون یورو را در سال 2015 حجم سرمایه‌گذاری دو کشور بوده و این در حالی است که این میزان در سال 2002 بالغ بر 1.4 میلیارد یورو بوده است.


  پنیکود در پاسخ به سوال دیگر ایسنا مبنی بر اینکه آیا در زیرساخت‌های ایران موانعی برای گسترش تعاملات با سرمایه‌گذاران فرانسوی موجود است، گفت:‌ هر کشوری ویژگی‌های اقتصادی خود را دارد. در زمینه تعرفه‌ها موانعی وجود دارد ولی هر کشور مقررات خاص خود را دارد که باید آن را درک کرد. در مورد زیرساخت‌ها هم در بسیاری موارد مناسب هستند ولی در برخی زمینه‌ها نقص‌هایی وجود دارد که خوشبختانه فرانسه در زمینه زیرساخت‌ها بسیار فعال بوده و همین موضوع می‌تواند زمینه همکاری باشد.


  همچنین در ادامه از این مقام فرانسوی در رابطه با انتقال صدها میلیون یورو بین ایران و فرانسه پرسیده شد و او در این رابطه خاطرنشان کرد: رقم دقیقی ندارم ولی می‌دانم در سال 2016 تعاملات دو کشور 235 درصد افزایش داشته است و 2.1 میلیارد یورو به واسطه صادرات و واردات بین دو کشور پول مبادله شده است.


  وی تأکید کرد: صادرات فرانسه به ایران در حوزه‌های بهداشت، دارو، شیمی و لوازم آرایشی است و بعد از آن هم تجهیزات خودرو عمده صادرات فرانسه به ایران را تشکیل می‌دهند و بخش زیادی از صادرات ایران به فرانسه نفت است که مجموعاً افزایشی بیش از 35 درصد داشته است.


  سفیر منتخب سرمایه‌گذاری‌های بین‌المللی فرانسه در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه اگر آمریکا تحریم‌های خود علیه ایران را افزایش داده و یا مانع کاهش آنها شود واکنش فرانسه چه خواهد بود؟ توضیح داد: دو کشور روابط دیرینه دارند بنابراین استدلال‌هایمان هم کوتاه مدت نیست. آرزوی مشترک همه ما گام برداشتن رو به جلو است. در شرایط سخت توانستیم اقداماتی انجام دهیم و با توجه به علاقه‌ای که وجود دارد فکر می‌کنیم باز هم می‌توانیم تعاملاتمان را داشته باشیم.


  به گزارش ایسنا، پنیکود در رابطه با اینکه آیا تجار و سرمایه‌گذاران فرانسوی از انتخابات آتی ایران نگران هستند یا خیر، گفت: سال 2017 سال مجهول است، چرا که در بسیاری از کشورها شاهد انتخابات هستیم. می‌توانم بگویم تجارت به صلح و آرامش کمک می‌کند؛ چرا که نیازمند برقراری گفت‌وگو است و من می‌گویم تجار فرانسوی منتظرند، نمی‌گویم آنها نگران هستند.


  مدیرکل آژانس بیزینس فرانس از راه‌اندازی سرویس آنلاین «به فرانسه خوش آمدید» خبر داد و گفت: از این طریق می‌توانید اطلاعاتی در زمینه صدور ویزا و بحث تحصیلی و پیدا کردن خانه در فرانسه را دنبال کنید و این سرویس برای هر کس که بخواهد در فرانسه کار پیدا کند مفید است.


  پنیکود در پایان تأکید کرد: فرانسه برنامه جاه‌طلبانه‌ای برای افزایش تعداد ویزاهای صادره برای ایرانیان و پذیرش دانشجویان ایرانی دارد. در یک سال گذشته هم صدور ویزا برای ایرانی‌ها دوبرابر شده است. فرانسه برای جذب شرکت‌های نوپا برنامه‌های جدی دارد. تاکنون 100 شرکت خارجی وارد فرانسه شده‌اند که از این تعداد 15 شرکت ایرانی هستند و ما امیدواریم بتوانیم این تعداد را افزایش دهیم.
عصر ایران انتشار آدرس کلیه دفاتر ارائه خدمات نوسازی بافت‌های فرسوده شهر تهران Sat Feb 24 18:33:48 IRST 2018
عصر ایران مسلمان همچنان در لیست سیاه برانکو Sat Feb 10 13:49:10 IRST 2018
عصر ایران برزیل 3 - 1 ایران/ شکست نزدیک پیروزی Sat Jun 03 21:41:50 IRDT 2017
عصر ایران رئیس پارلمان عربی ایران را تهدید منطقه خواند Tue May 30 18:45:11 IRDT 2017
عصر ایران تکذیب خبر انتقال خانواده‌ دیپلمات‌های ایرانی از دمشق به جنوب بیروت در پی حمله آمریکا به سوریه Fri Apr 07 10:32:39 IRDT 2017
عصر ایران وزیر خارجه قطر: دیدار با وزیر خارجه آمریکا مثبت بود Wed Jun 28 09:20:31 IRDT 2017
عصر ایران اسامی مصدومان و فوتی‌های انفجار در یکی از شرکت‌های بندرعباس Wed Jan 24 18:03:32 IRST 2018
عصر ایران نود و خُرده‌ای زهر Tue Feb 13 10:47:35 IRST 2018
عصر ایران مراسم بزرگداشت شهدای هفتم تیر (عکس) Thu Jun 29 20:26:56 IRDT 2017
عصر ایران امضای قرارداد شانیاک و شفر Sun Nov 26 11:17:00 IRST 2017
عصر ایران پناهیان: توهم دارند که تهران یکپارچه با روحانی است/ توهم سالن 12 هزار نفری حامیان روحانی در آزادی را امروز می شکنیم/ امروز حکم 9 دی قبل از فتنه را دارد Tue May 16 08:54:37 IRDT 2017
عصر ایران حماس: روابط خود با ایران را هرگز قطع نخواهیم کرد Thu Oct 19 20:30:52 IRST 2017
عصر ایران راهپیمایی 22 بهمن 96 - قم (عکس) Mon Feb 12 10:11:13 IRST 2018
عصر ایران ادامه بازداشت‌ها در ترکیه / دستگیری 99 مظنون دیگر Thu Nov 23 16:58:49 IRST 2017
عصر ایران معاون روحانی: گزینه‌های طرح‌شده برای وزارت علوم و نیرو، گمانه‌زنی است Sat Sep 02 11:17:19 IRDT 2017
عصر ایران مدیرعامل جدید بانک سرمایه معرفی شد Mon Apr 17 21:04:08 IRDT 2017
عصر ایران پسری که در موقعیت گل به دنیا آمد Thu Apr 27 09:19:00 IRDT 2017
عصر ایران شریک نمایندگی رسمی "کی اف سی" حلال ترکیه در ایران شوید Tue Aug 08 12:04:39 IRDT 2017
عصر ایران هراز یکطرفه شد Sun Mar 25 18:56:19 IRDT 2018
عصر ایران چرا در بحث بحران خوزستان می‌خواهند از وزیر کشور سوال کنند؟ Thu Mar 02 17:46:06 IRST 2017
عصر ایران ترامپ: آلمان باید هزینه سنگینی را که آمریکا برای دفاع از آلمان می‌پردازد، جبران کند Sat Mar 18 17:58:03 IRST 2017
عصر ایران گیاهانی که به کمک گردشگری می‌آیند Sun Dec 18 22:30:36 IRST 2016
عصر ایران اس ام اس فصل پاییز (10) Thu Oct 05 09:27:56 IRST 2017
عصر ایران چند نکته درباره اسکناس‌های معلق در فضای مجازی / تاکنون هیچ دولتی بیت کوین را به رسمیت نشناخته Mon Nov 27 20:34:13 IRST 2017
عصر ایران نماینده آیت‌الله سیستانی: تغییر اوضاع سیاسی ممکن است سال‌ها به طول انجامد Sat Feb 24 13:13:48 IRST 2018
عصر ایران جویندگان یک لقمه نان در زیر بهمن، لای مین ها Thu Feb 02 13:10:33 IRST 2017
عصر ایران مرد هندی که 30 سال مجسمه است (+عکس) Sat Jul 22 11:43:01 IRDT 2017
عصر ایران دستگیری سلطان هروئین در فارس Sat May 13 19:39:29 IRDT 2017
عصر ایران بارش‌ های شهابی (عکس) Sat Dec 16 14:42:31 IRST 2017
عصر ایران چرا در زمستان چاق می شویم؟ Mon Jan 23 12:58:52 IRST 2017
عصر ایران آیت الله جنتی: مسئولان به کمک مردم آسیب‌دیده بشتابند Mon Nov 13 18:05:37 IRST 2017
عصر ایران کشته شدن 2 نظامی عربستانی در مرز یمن Thu Apr 27 19:49:44 IRDT 2017
عصر ایران قتل دانشجوی پزشکی دانشگاه تهران/ رها کردن جسد در جاده شهریار Sat Oct 14 11:01:47 IRST 2017
عصر ایران سپیدرود 1-0 پارس / پیروزی سخت کریمی برای بقا(+جدول) Sat Mar 31 00:18:36 IRDT 2018
عصر ایران رحمانی فضلی وزیر پیشنهادی کشور: در کودکی آرزوی رفتن به فرمانداری داشتم/ پس از انقلاب اولین کار ما ورود به فرمانداری بود Sat Aug 19 08:37:43 IRDT 2017
عصر ایران رشد بالای 5 درصدی اقتصاد ایران در 2سال‌ 2018 و 2019 Sat Feb 03 13:13:40 IRST 2018
عصر ایران ترامپ حملات تروریستی مصر را محکوم کرد Sun Apr 09 20:44:59 IRDT 2017
عصر ایران وزیرکار: امحای «فقر شدید» در دستور کار دولت/ ورود سالانه یک میلیون نفر به بازار کار Thu Dec 14 10:58:02 IRST 2017
عصر ایران خواص توت‌ها در مقابله با پیری و سرطان Sun Apr 15 07:11:00 IRDT 2018
عصر ایران عرضه گواهی سپرده با نرخ 20 درصد در بانک سپه Sun Feb 18 14:38:01 IRST 2018
عصر ایران کدام اشتباهات جلوی شادی و سلامتی‌مان را می‌گیرد؟ Sun Dec 17 13:33:58 IRST 2017
عصر ایران اس ام اس شب به خیر گفتن Mon Jan 23 13:19:01 IRST 2017
عصر ایران استخراج طلا از سیم‌کارت Wed Apr 18 13:08:49 IRDT 2018
عصر ایران هفته فیلم اروپایی آغاز به کار کرد Thu Nov 02 02:22:30 IRST 2017
عصر ایران رژه 20 دقیقه ای صدا و سیما روی اعصاب مردم Tue Oct 17 20:09:23 IRST 2017
عصر ایران معاون وزیر کشور: ریشه‌ اعتراضات باید تحلیل دقیقی شود/صرف اشاره به عوامل خارجی و زمینه داخلی کفایت نمی‌کند Fri Jan 19 10:28:14 IRST 2018
عصر ایران زنان 10 درصد مصرف کنندگان مواد مخدر درکشور را تشکیل می دهند Mon May 08 16:32:50 IRDT 2017
عصر ایران مدیر آیگرام : دولت هیچ حمایتی از استارت آپ ها نمی کند Wed Feb 14 12:05:45 IRST 2018
عصر ایران تخفیف 40 درصدی هتل‌ها و 20 درصدی سفره‌خانه‌های تهران در نوروز Sun Feb 19 23:38:24 IRST 2017
عصر ایران وزیر خارجه بحرین: ترامپ تهدیدهای ایران را بهتر درک می‌کند Wed Apr 05 12:56:17 IRDT 2017
عصر ایران واکنش آبه و ترامپ به آزمایش موشکی کره‌شمالی Sun Feb 12 09:19:41 IRST 2017
عصر ایران دستگیری لیدرهای اغتشاشات شهرستان بروجرد Sat Jan 06 18:09:39 IRST 2018
عصر ایران هراز و چالوس یکطرفه شد/ جاده هراز از سمت رودهن بسته شد Fri Jun 30 16:22:40 IRDT 2017
عصر ایران اعلام آمادگی ایرباس، بوئینگ و آ.تی.آر برای تامین فاینانس هواپیماهای جدید ایران Sun Dec 17 17:58:30 IRST 2017
عصر ایران 3 انفجار پی در پی امروز کابل (عکس) Sat Jun 03 23:17:39 IRDT 2017
عصر ایران شهرداری تهران چند کارمند دارد؟/ ماهیانه چقدر حقوق می دهد؟ Thu Jan 11 08:32:23 IRST 2018
عصر ایران تکذیب درخواست پناهندگی دیپلمات‌های روس به آمریکا Sun Sep 03 13:24:01 IRDT 2017
عصر ایران توقف "دومینوی پوپولیسم" در ایستگاه هلند Fri Mar 17 08:43:38 IRST 2017
عصر ایران روسیه اعزام نیروهایش به مرز با کره‌شمالی را تکذیب کرد Sat Apr 22 11:06:56 IRDT 2017
عصر ایران دفاع اف‌بی‌آی از نحوه انتشار اطلاعات حساس Tue Jan 31 13:27:20 IRST 2017
عصر ایران اعلام زمان مسابقات هفته هفتم تا نهم لیگ برتر فوتبال Wed Sep 13 16:41:13 IRDT 2017
عصر ایران استقلال شفری بودن را تمرین کرد Tue Oct 17 17:44:40 IRST 2017
عصر ایران قیمت مرغ از 8000 تومان گذشت (+جدول) Sun Mar 05 08:27:27 IRST 2017
عصر ایران قاتل ستایش کوچولو در یک قدمی چوبه دار/ پرونده این جنایت در ایستگاه آخر Sat Jul 29 13:51:55 IRDT 2017
عصر ایران تمهیدات آموزش و پرورش برای مراسم «اربعین» Thu Oct 26 07:34:49 IRST 2017
عصر ایران کسبه می‌پرسند وام ما کجاست؟ Wed Dec 13 07:23:05 IRST 2017
عصر ایران مدیرعامل ایران خودرو: 1000 میلیارد تومان، هزینه طراحی و تولید پلتفرم خودرو Sat Dec 16 15:08:39 IRST 2017
عصر ایران آتش سوزی کارگاه ضایعات کارتن در قم/ 2 تن از ماموران آتش نشانی مصدوم شدند Thu Sep 07 15:04:41 IRDT 2017
عصر ایران اتاق بازرگانی استان زنجان: تولید اغلب کالاهای مورد نیاز قطر در زنجان Wed Jun 21 21:55:08 IRDT 2017
عصر ایران قطر: شیرهای گاز را به روی امارات نمی بندیم Tue Jun 20 17:52:51 IRDT 2017
عصر ایران حال وهوای هواداران خوب نیست Sat Jul 01 07:26:39 IRDT 2017
عصر ایران امیر قطر در نشست شورای همکاری خلیج فارس حاضر می شود Sun Dec 03 23:52:30 IRST 2017
عصر ایران قانون بودجه 96 تکرار شد/ شرایط معافیت مشمولان غایب در سال 97 Tue Nov 28 09:21:01 IRST 2017
عصر ایران برای استفاده از خدمات CIP فرودگاه امام خمینی تماس بگیرید (اطلاع رسانی تبلیغی) Fri Feb 24 13:48:08 IRST 2017
عصر ایران روسیه: تحریم های آمریکا را تلافی می کنیم Sat Jan 27 12:38:40 IRST 2018
عصر ایران عملکرد اسکنر سه بعدی «آیفون 8 » در میلیونیومی از ثانیه Tue Aug 22 17:27:18 IRDT 2017
عصر ایران سه کشته و دو زخمی در تصادف جاده اقلید به یاسوج Sun Aug 06 07:54:41 IRDT 2017
عصر ایران درمان سوختگی زبان و گلو Sat Dec 09 14:36:25 IRST 2017
عصر ایران بازداشت 4 خبرنگار فلسطینی توسط نیروهای محمود عباس Wed Aug 09 16:28:51 IRDT 2017
عصر ایران سینمای کودک، فاتح گیشه‌های سینمای جهان (+فیلم) Thu Apr 13 15:35:16 IRDT 2017
عصر ایران سقوط 3 خودرو به داخل رودخانه درجاده کرج - چالوس Sun Jan 29 08:50:26 IRST 2017
عصر ایران قیمت قالیشویی در آستانه نوروز Tue Feb 07 15:30:08 IRST 2017
عصر ایران روحانی در دیدار سفیر لهستان: آمریکا از برجام خارج شود متوجه کار بسیار اشتباهش می شود Sat Jan 20 19:11:59 IRST 2018
عصر ایران عربستان سعودی از آمریکا بالن نظامی می خرد Tue Jan 24 18:06:18 IRST 2017
عصر ایران 7 دلیل علمی برای مفید بودن قهوه Tue Dec 19 07:39:15 IRST 2017
عصر ایران واکنش شورای شهر به سفره هفت‌سین 14 میلیون تومانی Thu Mar 29 12:16:22 IRDT 2018
عصر ایران هلال احمر: پیکر هیچ کدام از مسافران هواپیمایی یاسوج بر اساس چهره شناسایی نشد Sat Apr 21 15:18:01 IRDT 2018
عصر ایران چه بر سر کسب و کار اینترنتی می آید؟ Tue Jan 02 13:48:39 IRST 2018
عصر ایران چه کسانی می‌توانند سلاح حمل کنند؟ Mon Aug 07 13:33:00 IRDT 2017
عصر ایران حضور 2000 نیروی آمریکایی در سوریه Sat Nov 25 05:30:01 IRST 2017
عصر ایران پلمب یک مدرسه ایرانی در شارجه/ وزارت آموزش و پرورش،: ساخت و ساز غیر قانونی در مدرسه صحت ندارد Sun Sep 10 19:36:48 IRDT 2017
عصر ایران امشب؛ آخرین مهلت دریافت کارت کنکور ارشد Wed Apr 26 19:40:45 IRDT 2017
عصر ایران سازمان ملل سوریه را به ارتکاب جنایت جنگی متهم کرد Tue Feb 06 21:19:10 IRST 2018
عصر ایران جاساز 130 کیلوگرم تریاک زیر بار خیار Thu Dec 28 19:36:47 IRST 2017
عصر ایران شادی عجیب نیمار پس از گل (عکس) Thu Jan 11 11:01:39 IRST 2018
عصر ایران حمله سیروان خسروی به سلبریتی‌ها: مشمئز کننده/ بی‌سواد Wed Apr 11 17:48:39 IRDT 2018
عصر ایران تعجب چینی ها از افزایش قیمت آزمون Tue Mar 28 15:10:07 IRDT 2017
عصر ایران دستگیری زورگیران خشن و 17 ساله در تهران (+ عکس) Mon Apr 24 14:15:33 IRDT 2017
عصر ایران امروز آخرین مهلت دریافت کارت آزمون دکتری Thu Feb 22 11:15:47 IRST 2018
عصر ایران فروش گوشت گراز با برچسب گوشت گاو در سرپل ذهاب (عکس) Tue Dec 19 12:36:33 IRST 2017
تی نیوز برگزاری راهپیمایی حجاب و عفاف در گرمسار Thu Jul 13 23:38:49 IRDT 2017
العالم آمریکا به شهروندانش برای سفر به ترکیه هشدار داد Wed Mar 29 08:56:20 IRDT 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین پیکر پاک شهید مدافع حرم مرتضی حسین‌پور در لنگرود تشییع می‌شود Wed Aug 09 12:24:34 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران برگزاری نخستین جشنواره نمایشی آیین‌های بومی در همدان Thu Mar 09 12:30:23 IRST 2017
واحد مرکزی خبر خودروسازان برنده ست دوم مقابل بانک سرمایه Wed Feb 01 17:25:19 IRST 2017
خبرگزاری مهر ایران پرچمدار صلح و برادری بین پیروان همه ادیان است Sun Jul 30 11:50:55 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران انتخاب مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان Mon Oct 02 23:54:58 IRST 2017
ایسکانیوز تحقق تفکر ایثار و شهادت در دانشگاه تکلیف همه ماست Wed Dec 27 15:08:11 IRST 2017
واحد مرکزی خبر کسب نشانهای برتر رقابتهای دوومیدانی پیشکسوتان کشور Tue Jul 04 14:11:50 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر رویدادهای خبری چهارشنبه 21 تیرماه مرکز لرستان Wed Jul 12 08:20:56 IRDT 2017
ایران آنلاین چشم بادامی ها؛ دست بردار آزادگان نیستند Tue May 08 18:29:47 IRDT 2018
آریا اتفاق نادر در عربستان؛ زنان سعودی اجازه رانندگی دارند! Wed Sep 27 08:55:22 IRST 2017
پرس شیعه حمله جنگنده‌های سعودی به فرودگاه بین‌المللی صنعاء Tue Nov 14 13:52:45 IRST 2017
پایگاه خبری الف تیراندازی در ارومیه/ یک نفر کشته و یک نفر مجروح شدند Sun Feb 04 18:21:00 IRST 2018
آنا آفریسکی ،تنها پیست اسکی در لسوتو Sun Jul 22 12:02:28 IRDT 2018
بی باک نیوز مبح? - داوری دیدار : نساجی قائمشهر - ملوان انزلی Fri Sep 29 20:36:01 IRST 2017
فردا آمریکا خواستار از سر گیری مذاکرات سیاسی در یمن شد Tue Dec 05 07:41:36 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران آیا شورای امنیت ملی اجازه بازرسی ها را داده است؟ از سخنان ضد و نقیض وزیر علوم تا سکوت شورای عالی امنیت ملی Mon Jul 23 07:01:08 IRDT 2018
پارسینه ماجرای تحریم نتانیاهو توسط سه بازیگر هندی Wed Jan 24 19:35:52 IRST 2018
جماران ترکیب تراکتورسازی برای دیدار با گسترش فولاد Wed Feb 07 13:52:36 IRST 2018
ورزش 3 نمی‌شود گفت داوری ضعف داشت/ ایرانپوریان: باید بیش از دو گل می‌خوردیم Fri Sep 22 16:14:00 IRST 2017
خبرگزاری نسیم رویکرد شورای شهر تهران فرهنگی‌تر می‌شود/ تماشای فیلمی با موضوع انتخاب شهردار Thu Apr 26 13:17:01 IRDT 2018
روزنامه دنیای اقتصاد آرامش بازار و خوش‌بینی به آینده قیمت‌ها Sun Jan 14 00:00:00 IRST 2018
دریک آنلاین افزایش امید به بهبود بازار سرمایه Sun Jul 23 14:46:26 IRDT 2017
روزنامه کیهان ترامپ قانون خرید کالای آمریکایی را امضاء کرد Wed Apr 19 21:15:14 IRDT 2017
ساعت24 انهدام باند قاچاق اسلحه در کرمان Mon Jul 10 16:01:37 IRDT 2017
ایلنا انتخاب اصلح موجب بهره‌مندی نظام و مردم می‌شود Fri May 19 12:32:53 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر مهار آتش در باغات تکاب+فیلم Tue Oct 17 15:23:21 IRST 2017
تهران پرس حکم کسی که نماز نمی‌خواند چیست؟ Sun Mar 12 15:00:00 IRST 2017
انتخاب محسن کوهکن: حرکت روز قدس مشکوک بود Sun Jun 25 10:02:08 IRDT 2017
ایران آنلاین بزرگراهی که باقی الصالحات جناب شهردار شد! Mon Jul 24 15:05:59 IRDT 2017
پارس نیوز 6 قلب قرمز ستاره فوتبال در واکنش به شایعات !/عکس Thu May 04 11:30:15 IRDT 2017
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین ثبت نام مرحله دوم کاروان های حج تمتع سال 96 خراسان رضوی آغاز شد Sat May 20 11:32:26 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن حضور 300 هزار نفر در چهلمین دوره مسابقات قرآن/ آغاز مرحله استانی Tue Jul 04 08:57:46 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم 60 میلیارد ریال برای ساخت تصفیه‌خانه آب شرب هرسین تخصیص یافت Mon Aug 15 01:38:00 IRDT 2016
پایگاه خبری الف درد این تصویر گویاست Sat May 13 05:22:15 IRDT 2017
ایسکانیوز مصاف کاراته کا بانوان دانشگاه آزاد اسلامی با آراد کرمان Wed Feb 22 15:20:12 IRST 2017
شفقنا باهنر: احساس می شود که بعضی از مدیران و مسوولان خسته هستند Sun Jun 24 16:36:56 IRDT 2018
اتاق خبر24 کاهش 0.1 درصدی نرخ طلا Tue Sep 05 23:12:00 IRDT 2017
آنا کتاب «امنیت در سیستم عامل» منتشر شد Sun Nov 05 14:02:25 IRST 2017
ورزش 3 هیچ کشتی‌گیری نمی‌تواند برای تیم ملی شرط بگذارد/ دلیریان: تصمیم‌گیری درباره عبدولی با اشکانی بود Wed Apr 19 02:48:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران مصرف 170 میلیون لیتر مواد نفتی در اردبیل Wed Jul 19 11:46:08 IRDT 2017
اعتدال کنایه ابطحی به فیلم تازه احمدی‌نژاد/ تصویر Wed Dec 20 13:50:04 IRST 2017
بی باک نیوز واکنش سرلشکر باقری به حمله موشکی آمریکا به سوریه Sun Apr 09 11:39:02 IRDT 2017
روزنامه ایران واگذاری سه شرکت بیمه دولتی در دستور کار دولت Tue Dec 05 00:00:00 IRST 2017
فرارو سرقت از توریست فرانسوی توسط راننده تاکسی در جاده چالوس Sun May 06 09:31:09 IRDT 2018
افکارخبر نجات 8 کوهنورد در سوادکوه Sun Nov 05 18:33:13 IRST 2017
برنا حوزه دامپزشکی دربرگیرنده سوژه‌های به مراتب بیشتر از حوزه انسانی است Sun Aug 20 12:01:57 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر آغاز برداشت یونجه از 3هزار هکتار مزارع فریدن Sun Jun 10 10:46:24 IRDT 2018
ایسکانیوز دسترسی رایگان اعضا کتابخانه ملی به بیش از 475 هزار مقاله علمی Sat Oct 14 14:44:07 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی وزیر ارتباطات: دولت یازدهم به رویکرد تبلیغاتی در اقتصاد مقاومتی اعتقاد ندارد Thu Jan 26 19:37:00 IRST 2017
پرشین خودرو /گزارش خبری/ آنچه در دنیای خودرو گذشت+لینک Tue Jul 18 01:17:00 IRDT 2017
آنا ایجاد اکوسیستم آموزشی ایران در افغانستان با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی Sun Apr 22 12:16:03 IRDT 2018
خبرگزاری نسیم خطری که پشت مصرف سردی‌ها پنهان شده است/ بیمارستان را به تلفن همراه خود بیاورید/ سم زدایی از رگ‌ها با نوشیدن قهوه/ آخرین اخبار از حریق در قهوه‌خانه کیان اهواز Wed Apr 04 16:39:02 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران آلودگی بیش از 90 درصد از نخلستان‌های بستک به آفت لکه برگی Fri Jan 19 12:02:00 IRST 2018
آریا روند افزایش دما در خراسان ادامه دارد Sat Jun 16 16:41:32 IRDT 2018
اتاق خبر دلالان، بازار پسته را می‌چرخانند Tue Nov 07 17:58:21 IRST 2017
دفاع مقدس روزی که «ایوان» به خون نشست Fri Jun 08 11:04:14 IRDT 2018
فرهنگ نیوز سودجویی از خندوانه برای ماندن در دبیری جشنواره Wed Apr 26 15:36:00 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی برگزیدگان کنگره ملی شعر عفاف و حجاب معرفی شدند Wed Jan 04 00:19:00 IRST 2017
خبرگزاری مهر 8250 ملایری در اردوهای جهادی بسیج سازندگی شرکت کردند Sat May 27 17:29:32 IRDT 2017
جماران فروش اقساطی MVM X22 آغاز شد +جدول شرایط Thu Jun 29 11:53:00 IRDT 2017
ساعت24 فرمانده نیروی زمینی ارتش به مردم: خطری ما را تهدید نمی‌کنید، در امنیت کامل هستید Tue May 08 16:10:20 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر تالاب های شیرین سو و آق گل، میزبان پر سخاوت پرندگان مهاجر Wed May 10 17:24:11 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی ادامه فعالیت توده هوای خنک و بارش زا در گیلان تا سه روز آینده Sun Jul 10 19:35:00 IRDT 2016
باشگاه خبرنگاران اوقات شرعی شهرستان مهدیشهر ماه رمضان 96 Wed May 24 17:32:41 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر دو کشته و یک زخمی بر اثر تیراندازی در بزرگراهی در ویرجینیا Mon May 15 06:57:29 IRDT 2017
خبرگزاری فارس اخوان‌المسلمین: یک گروه در لیبی با حمایت منطقه‌ای مانع حل بحران است Thu Jul 19 12:09:54 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجو سرپرست باشگاه نفت استعفا نداده است Sun Mar 05 22:36:25 IRST 2017
روزنامه دنیای اقتصاد موضع رسمی درباره مذاکره با آمریکا Wed Aug 08 00:00:00 IRDT 2018
شفاف آنچه باید درباره گیاهخواری بدانیم Mon Aug 28 21:09:31 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر موضع گیری مرموزانه برخی از مسئولان علیه دشمنان Fri Apr 06 19:02:48 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران آغاز ثبت نام آزمون EPT تیر ماه دانشگاه آزاد اسلامی Sun Jun 25 10:43:42 IRDT 2017
میزان حضور حماسی مردم در انتخابات تضمین کننده قدرت و امنیت کشور است Sat May 20 15:23:39 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران لحظه وحشتناک شاخ به شاخ شدن دو موتورسوار در کلوار + فیلم Sun Jul 02 12:32:48 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران "گریپ فروت" سرشار از ویتامین "ث" است Wed Feb 15 09:25:46 IRST 2017
میزان درخواست عجیب موناکو از باشگاه اتلتیکو مادرید/ اوبلاک را بدهید تا لمار را بدهیم! Thu Jun 21 09:32:01 IRDT 2018
پول نیوز «آزاده نامداری» کجاست؟! Thu Aug 10 09:40:26 IRDT 2017
اعتدال رسمی؛ توافق روسیه با اسرائیل درباره حضور ایران در سوریه Sat Jun 02 14:57:56 IRDT 2018
خبر خودرو لجن‌درمانی در دریاچه ارومیه Sat Jul 14 15:27:48 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر توجه فرهنگیان به مهارت آموزی دانش آموزان Mon Apr 17 00:48:26 IRDT 2017
آنا ابطال قراردادهای پروژه گل شرق کیش/ آزادسازی 240 هکتار زمین Wed Mar 29 15:37:51 IRDT 2017
اعتدال بهانه های ترامپ تنها برای رفع تعلیق تحریم‌های ایران است Sat May 05 16:12:20 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی همکاری فائو برای توسعه پایدار روستایی ایران ادامه می یابد Sun Jun 24 21:29:00 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر انتقال تجربیات شرکت‌های موفق به شرکت‌های نوپا در جشنواره فناوری اطلاعات Mon Jan 15 14:42:54 IRST 2018
شیعه نیوز آتش‌سوزی در صحن حضرت زهرا (س) در نزدیکی حرم امام علی (ع) Sat Apr 21 12:06:38 IRDT 2018
تی نیوز اندیشه نگاری ادبی در رمان «سه گانه نیویورک» برگزار می شود Sat Jul 08 18:51:42 IRDT 2017
خبرگزاری نسیم انتقاد روسیه از اقدام جمهوری چک در استرداد یک هکر روس به آمریکا Tue Apr 03 02:15:02 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر پرداخت وام اشتغال به مددجویان قشمی Sat Aug 12 17:03:26 IRDT 2017
اقتصاد آنلاین جلد خاص مجله تایم پس از دیدار ترامپ و پوتین +عکس Fri Jul 20 11:20:37 IRDT 2018
صبا ایران پاسخ وزیر دفاع ایران به بن سلمان Sat Apr 07 19:03:43 IRDT 2018
آریا مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی درگذشت والده مدیر درمان خراسان شمالی را تسلیت گفت Mon Jul 31 10:41:07 IRDT 2017
بهار نیوز 60 درصد زنان ایرانی مشکل کم تحرکی دارند Sun Jan 22 16:25:57 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران راه اندازی میز خدمت در هلال احمر خراسان جنوبی Mon Aug 06 17:30:28 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران برخورد اتوبوس با کامیونت در زنجان 5 کشته و مصدوم بر جا گذاشت Fri Mar 30 09:55:13 IRDT 2018
آریا خشک شدن جنگلهای زاگرس خلاف واقعیت است Thu May 03 11:01:43 IRDT 2018
سلامت نیوز کم‌خوابی در کودکان منجر به پیری سلولی می‌شود Sat Jul 15 09:01:00 IRDT 2017
آنا افزایش 3 درصدی دریافت گاز از فازهای 9 و 10 Mon Jul 03 11:22:16 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی شهر نیازمند شورای قانون مدار - مینا افشاری** Tue May 16 17:55:00 IRDT 2017
جوان آنلاین تولید نانو‌ با قابلیت تشخیص زودهنگام ویروس هپاتیت C Sun May 14 16:57:17 IRDT 2017