پارسینه - Tue Mar 07 20:58:04 IRST 2017 نمایش خبر

تکذیب خبر عمل قلب باز «اکبر ترکان»

روابط عمومی دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در خصوص اخبار منتشرشده مبنی بر بروز عارضه قلبی اکبر ترکان - مشاور رئیس‌جمهور - توضیحاتی ارائه داد.

در پی انتشار اخباری در خصوص ایجاد عارضه قلبی برای مهندس ترکان مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، درنا کسرایی مدیر روابط عمومی دبیرخانه شورای عالی در مورد آخرین وضعیت ترکان توضیح داد: آقای ترکان امروز (سه‌شنبه) و طبق روال معمول در محل کار خود حاضر شدند و به دلیل احساس درد در قفسه سینه به یکی از بیمارستان‌های تهران منتقل و تحت مراقبت‌های پزشکی قرار گرفته‌اند و امکان دارد در ادامه مراقبت‌ها بنا به تشخیص تیم پزشکی تحت آزمایش‌های تشخیصی مثل آنژیوگرافی قرار بگیرند، لذا اخبار منتشره مبنی بر نیاز به انجام عمل قلب باز برای ایشان صحت ندارد.


 



 روابط عمومی دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی تاکید می‌کند «رسانه‌ها اخبار مربوط به آقای ترکان را فقط از طریق پایگاه خبری مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و اینستاگرام شخصی ایشان دنبال کنند».
پارسینه کمک بلاعوض 50 میلیونی برای تاسیس شرکت‌های دانش بنیان Fri May 12 23:08:01 IRDT 2017
پارسینه موضوع افزایش قیمت بنزین در کمیسیون انرژی مطرح نیست Wed Jan 23 10:18:56 IRST 2019
پارسینه قاتل: این سر زن خیانتکارم است Sat Sep 15 08:17:54 IRDT 2018
پارسینه کویت خواهان گفت‌وگوی مشروط با ایران است Tue Apr 24 17:21:56 IRDT 2018
پارسینه آیا ایران هواپیمای روسی می‌خرد؟ Mon Aug 28 13:39:31 IRDT 2017
پارسینه دفاع ترامپ از استفاده ایوانکا از ایمیل‌های شخصی برای کارهای دولتی Wed Nov 21 10:36:21 IRST 2018
پارسینه ترافیک در جاده‌های اصلی و پرتردد کشور Wed Mar 20 14:50:03 IRST 2019
پارسینه سالگرد بمباران حلبچه/ظریف: هرگز فراموش نخواهیم کرد Sun Mar 17 11:04:21 IRST 2019
پارسینه حضور و سخنرانی ظریف در نشست «دی 8» Sat Nov 03 10:33:20 IRST 2018
پارسینه جزییاتی از برنامه قطع یارانه برخی اقشار Mon Dec 31 22:50:10 IRST 2018
پارسینه آخرین اخبار از وضعیت طرح ترافیک تهران Wed Apr 18 20:50:24 IRDT 2018
پارسینه غرق شدن چهار مهاجر غیرقانونی در مدیترانه Mon Apr 02 15:23:12 IRDT 2018
پارسینه پیست توچال سفیدپوش شد +عکس Mon Dec 25 21:46:27 IRST 2017
پارسینه درخواست دختر اورسن ولز از نتفلیکس Fri Apr 13 01:26:02 IRDT 2018
پارسینه غیبت VAR در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا Thu Nov 22 20:27:26 IRST 2018
پارسینه چگونه گازانیا بکاریم؟ Wed Oct 31 21:40:29 IRST 2018
پارسینه خوردن گوشت گوسفند می‌تواند حرام هم باشد Tue Mar 12 18:02:53 IRST 2019
پارسینه عکس‌های رنگی از افغانستان باشکوه دهه 20 میلادی Tue Feb 26 22:49:01 IRST 2019
پارسینه آغاز شمارش معکوس برای حل بحران شکر Wed Mar 06 15:12:27 IRST 2019
پارسینه ترامپ یکی از مشاوران ارشد خود را برکنار کرد Thu Jul 27 21:56:48 IRDT 2017
پارسینه پلیس فنلاند: حادثه «تورکو» تروریستی است Sat Aug 19 17:49:19 IRDT 2017
پارسینه بازداشت دبیرکل و دختر رئیس حزب الامه سودان Wed Feb 06 09:41:18 IRST 2019
پارسینه آجورلو: چرا بازیکنان تراکتورسازی مصدوم می‌شوند؟ Thu Feb 01 21:11:49 IRST 2018
پارسینه آجیل‌فروشان شب عید را چطور می‌گذرانند؟ Thu Mar 07 19:32:54 IRST 2019
پارسینه مردی در شاهرود زن و مادر زنش را کشت Mon Aug 21 02:40:01 IRDT 2017
پارسینه مسمومیت چند نفر در اهر بر اثر مصرف مشروبات الکلی Mon Feb 25 09:20:29 IRST 2019
پارسینه تراکتورسازی از رقابت‌های جام حذفی کنار رفت Sat Sep 15 19:40:07 IRDT 2018
پارسینه مادر مجسمه سازی ایران درگذشت Thu Mar 07 22:40:31 IRST 2019
پارسینه وزیر دفاع ارمنستان امشب به تهران می آید Mon Jan 30 13:42:45 IRST 2017
پارسینه نرخ 39 نوع ارز بانکی سه‌شنبه Tue Feb 21 10:09:57 IRST 2017
پارسینه سخنگوی ارتش لیبی: ترکیه حامی تروریسم است Mon Jan 15 09:39:04 IRST 2018
پارسینه مسی چطور همسرش را سورپرایز کرد؟ Mon Jul 03 20:21:50 IRDT 2017
پارسینه کشف سلاح، مهمات و تجهیزات انفجاری در شمال غرب کشور Mon Jul 24 18:15:28 IRDT 2017
پارسینه بادامچیان: دوره اصلاح‌طلبی و اصولگرایی تمام شده است Wed Dec 12 11:20:45 IRST 2018
پارسینه دشواری‌های اولین ظهور سیاسی رئیسی Thu Mar 09 12:34:53 IRST 2017
پارسینه فرمول نوشیدنی برای پاکسازی کبد Tue Feb 26 15:41:58 IRST 2019
پارسینه دومین تیم ایرانی در آسیا شکار طارمی شد Tue Feb 19 20:14:34 IRST 2019
پارسینه طرز تهیه سالاد اسفناج با رب انار Wed Dec 05 23:33:01 IRST 2018
پارسینه واکنش رضا کیانیان به موضع گیری ترانه علیدوستی در برابر ترامپ Mon Jan 30 11:29:54 IRST 2017
پارسینه قطعه گمشده پازل منظومه شمسی پیدا شد Tue Jan 29 11:41:53 IRST 2019
پارسینه چرا واردات از ایران به افغانستان ممنوع شد؟ Sun Sep 16 13:10:24 IRDT 2018
پارسینه نکاتی برای پرورش آقطی Tue Dec 11 12:55:41 IRST 2018
پارسینه 98، سال سخت کارگران برای زندگی! Sun Jan 06 11:18:26 IRST 2019
پارسینه واکنش چین به تحریم‌های ایران، روسیه و کره‌شمالی Fri Aug 04 14:28:15 IRDT 2017
پارسینه برگزاری مراسم سالگرد ارتحال آیت‌الله بروجردی Tue Jul 04 11:10:58 IRDT 2017
پارسینه واشنگتن: برنامه‌ای برای استقرار نیروی کشور‌های عربی در سوریه نداریم Fri Jan 04 21:47:23 IRST 2019
پارسینه ارائه خدمات ویژه نوروزی بیمه "ما" Sun Mar 17 14:23:22 IRST 2019
پارسینه حساب کاربری بازیگر آمریکایی در توییتر بسته شد Mon Sep 24 09:36:57 IRST 2018
پارسینه قبرهای تبریز دهان باز کردند! +عکس Sun Apr 16 18:16:28 IRDT 2017
پارسینه موشک، سپر دفاعی ماست Sun Nov 12 19:27:01 IRST 2017
پارسینه تکذیب مصاحبه رئیسی با خبرگزاری صداوسیما Thu Mar 09 09:16:38 IRST 2017
پارسینه کلیدی‌ ترین بازیکن پرسپولیس را بشناسید Sat Aug 26 09:22:56 IRDT 2017
پارسینه سلاح نظامیان صهیونیست باز هم گم شد Fri Feb 01 21:15:09 IRST 2019
پارسینه نقص‌فنی در هواپیمای پرواز تهران- شیراز Thu Sep 07 20:09:26 IRDT 2017
پارسینه نخست‌ وزیر پیشین انگلیس به کودک‌ آزاری متهم شد Fri Oct 06 18:05:24 IRST 2017
پارسینه ممنوعیت تردد کامیون‌ها در مرزهای ایران-عراق Mon Nov 06 16:10:10 IRST 2017
پارسینه حمله تند شاه عربستان به ایران Sun May 21 19:37:51 IRDT 2017
پارسینه سفر با این قطار هم لذت دارد+عکس Sun Jul 02 12:03:59 IRDT 2017
پارسینه پیام تسلیت رئیس‌جمهور به مناسبت ارتحال آیت‌الله مؤمن Thu Feb 21 23:21:04 IRST 2019
پارسینه تمسخر رونالدو روی جلد نشریه کاتالانی+عکس Tue Jan 23 15:42:11 IRST 2018
پارسینه هکرهای طرفدار داعش ترامپ را تهدید کردند Mon Jun 26 15:04:51 IRDT 2017
پارسینه سرقت خودرو زن سالخورده توسط پسر 13 ساله مسلح! Sun Nov 05 10:28:16 IRST 2017
پارسینه "اس 400" روسیه در راه ترکیه Tue Feb 21 21:14:40 IRST 2017
پارسینه چه رنگ‌هایی در خانه تاثیر منفی می‌گذارند؟ Sun Oct 28 22:05:01 IRST 2018
پارسینه دلار 7000 تومانی در پستوها معامله می‌شود Sun May 13 15:36:59 IRDT 2018
پارسینه نکاتی که باید در مورد عطر‌ها بدانید Sun Jan 20 13:23:47 IRST 2019
پارسینه لباس هایی که با شما بزرگ می شوند+فیلم Mon Jul 31 11:52:38 IRDT 2017
پارسینه فرصت مجدد ثبت‌نام آزمون دستیاری دندانپزشکی Sat Apr 07 08:41:15 IRDT 2018
پارسینه واژگونی سرویس مدرسه حادثه آفرید Mon Jan 22 10:55:54 IRST 2018
پارسینه توییت اوباما؛ دومین توییت محبوب تاریخ توئیتر شد Tue Aug 15 22:30:42 IRDT 2017
پارسینه اطلاعیه شورای نگهبان درباره بودجه این نهاد Mon Jan 22 18:47:22 IRST 2018
پارسینه زلزله 3.4 ریشتری مهران را لرزاند Wed Nov 22 09:16:33 IRST 2017
پارسینه انفجار گاز در شوش 3 کشته بر جای گذاشت Thu Apr 27 19:08:12 IRDT 2017
پارسینه تا اطلاع ثانوی به «یزد» نروید Sun Mar 24 08:29:22 IRDT 2019
پارسینه ورزشکاری که مدعی خیانت به جنیفر لوپز شد! Mon Mar 11 19:29:23 IRST 2019
پارسینه دردسر پرچم عربستان برای یک نمایشگاه هنری در آمریکا +عکس Tue Jan 15 13:13:27 IRST 2019
پارسینه افزایش بهای نفت در بازار جهانی Sat May 19 06:23:20 IRDT 2018
پارسینه مهم‌ترین علل مرگ زنان ایرانی چیست؟ Tue May 23 20:52:23 IRDT 2017
پارسینه 2هواپیمای جدید ایران رسید Sat Dec 30 10:11:45 IRST 2017
پارسینه 10 مهارت مهم برای داشتن زندگی فردی و اجتماعی موفق Thu Nov 08 19:51:23 IRST 2018
پارسینه پرونده عمره مفرده به کجا رسید؟ Tue Dec 19 13:00:27 IRST 2017
پارسینه دستگیری سرکرده باندسارقان‌مسلح خودرو در کهنوج Fri Mar 01 09:10:27 IRST 2019
پارسینه سرنوشت بازیکنان جنجالی پرسپولیس چه شد؟ Mon Feb 04 20:57:18 IRST 2019
پارسینه وعده نوبخت درباره دومین ‌بسته حمایتی دولت Thu Jan 17 19:34:25 IRST 2019
پارسینه ادعای حمله سایبری ایران علیه ارتش اسرائیل Fri Feb 08 09:51:54 IRST 2019
پارسینه «رامانا» بدل ایرانی آنجلینا جولی!+عکس Sun Dec 03 13:46:47 IRST 2017
پارسینه پنتاگون: ایران می تواند با داعش بجنگند، ما مشکلی نداریم Sun Jun 25 23:26:37 IRDT 2017
پارسینه بازار سیاه بلیت نیمه‌نهایی: 800هزارتومان ناقابل! Sat Oct 20 14:22:37 IRST 2018
پارسینه یک نوجوان 14 ساله راکتور هسته‌ای ساخت! Sat Feb 23 20:59:01 IRST 2019
پارسینه صفحه نخست روزنامه‌های اقتصادی 19 اردیبهشت 96 Tue May 09 14:17:06 IRDT 2017
پارسینه جزئیات مخالفت پاپ فرانسیس با تصمیم ترامپ درباره بیت المقدس Thu Dec 07 08:04:39 IRST 2017
پارسینه حمله توئیتری ترامپ به شرکت سامسونگ Wed Jan 24 12:59:33 IRST 2018
پارسینه یک شرکت هرمی در تهران منهدم شد Mon Nov 05 13:44:43 IRST 2018
پارسینه گسل جدید تهران کجاست؟ Sat Mar 04 07:46:17 IRST 2017
پارسینه رییس پلیس آگاهی: اعلام مفقودی 7 نفر در فروریختن پلاسکو Mon Jan 23 17:45:53 IRST 2017
پارسینه عبارت پولشویی از کجا آمده است؟ Sun Jul 23 07:45:01 IRDT 2017
پارسینه پیام روحانی به همایش نکوداشت علامه جعفری Thu Nov 15 09:35:40 IRST 2018
پارسینه بهترین روش ها برای سحرخیزی و زود بیدار شدن در صبح Wed Mar 06 11:46:59 IRST 2019
پارسینه عده ای فکر می‌کنند بین رهبری و دولت فاصله است Fri Mar 31 09:32:13 IRDT 2017
پارسینه نشست کارشناسی کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و گرجستان Mon Oct 09 15:25:06 IRST 2017
ساعت24 برنامه محرمانه سید ابراهیم رئیسی برای حضور در انتخابات مجلس؛ آیا اصولگرایان موافق بازگشت او هستند ؟ / گرایشات پوپولیستی ، پاشنه آشیل نامزد ناکام اصولگرایان/نشانه‌های ظهور یک احمدی نژاد دیگر پدیدار شده است؟ Sat Feb 03 10:08:00 IRST 2018
اعتدال قیمت هر لیتر زهر عقرب+عکس Mon Feb 13 16:22:01 IRST 2017
پارس فوتبال عکس ؛ تقابل جذاب شفر و نکونام با داد و فریاد همراه بود Sun Sep 23 12:27:41 IRST 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن برپایی 82 پایگاه جشن عاطفه‌ها درخراسان‌شمالی Fri Sep 07 13:37:16 IRDT 2018
اتاق خبر24 هلاکت شماری از مزدوران سعودی Sun Jan 20 14:45:00 IRST 2019
آریا محاکمه عضو سابق مجلس بحرین به اتهام تحریم انتخابات Tue Nov 27 01:53:36 IRST 2018
خبرگزاری مهر لبخند رژیم صهیونیستی در حال جمع شدن است/ خبرهای خوبی خواهید شنید Tue Jun 20 11:02:43 IRDT 2017
روزنامه دنیای اقتصاد یار 10 ساله عادل فردوسی‌پور از نود جدا شد Mon Aug 27 08:29:05 IRDT 2018
عصر ایران کمیسیون صنایع مجلس: مجلس اجازه افزایش یارانه ها را نمی دهد Sun Apr 30 18:11:39 IRDT 2017
ایسکانیوز اطلاعات جالب دربارۀ اقوام ترامپ در روسیه! Sat Mar 11 10:29:25 IRST 2017
آفتاب ایران جهش 53 پله ای ایران در نانو Tue Feb 05 08:30:06 IRST 2019
آفتاب ایران پیکر یکی از سرنشینان بالگرد سانحه دیده در خلیج فارس پیدا شد Fri Apr 20 12:26:07 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران مایک پنس: تحریم‌های اقتصادی آمریکا علیه ونزوئلا همچنان ادامه دارد Sun May 27 08:10:39 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم 85 هزار اثر شهدای استان بوشهر جمع‌آوری شد Sun Nov 18 10:53:31 IRST 2018
واحد مرکزی خبر اولین همایش میز کشوری شوینده Sat Dec 09 11:02:46 IRST 2017
تابناک طرز تهیه پای سیبزمینی شیرین Tue Jan 15 19:51:46 IRST 2019
تابناک Mogherini: EU seeks to continue cooperation with Iran despite US sanctions Sat Aug 04 10:17:11 IRDT 2018
بهار نیوز قیمت جهانی نفت به 75 دلار نزدیک شد Thu Oct 25 12:36:57 IRST 2018
تابناک Iran Says Some OPEC Members Work in US Interests Sat Aug 25 09:00:58 IRDT 2018
پایگاه خبری الف یک بازیکن دیگر رضایت نامه گرفت و از استقلال جدا شد Tue Jan 24 16:53:38 IRST 2017
خبرگزاری فارس تصویب لوایح مرتبط با FATF عامل کاهش یا افزایش قیمت دلار؟ Mon Sep 17 12:09:24 IRDT 2018
خبرگزاری مهر درخواستی برای توقف تحقیق از نقش روسیه در انتخابات گذشته نداشتم Tue May 23 21:31:45 IRDT 2017
جام نیوز دستمزد 96، میلیونی می‌شود؟ Sun Mar 12 07:18:00 IRST 2017
ایران آنلاین رکوردگیری تیم ملی تیر و کمان Mon Jun 18 10:48:21 IRDT 2018
برنا احمد زاده و علیپور در لیست تیم ملی/ اسامی بازیکنان نهایی شنبه مشخص می شود Mon Dec 10 19:47:23 IRST 2018
تی نیوز استخدام حسابدار فروش خانم مسلط به نرم افزار هلو در البرز Sat Apr 07 17:26:00 IRDT 2018
خبرگزاری مهر نظریه آشوب و امنیت پایدار/ مؤلفه های ساختاری الگوی امام و امّت Sun Dec 30 11:07:28 IRST 2018
خبرگزاری دانشجو برنامه‌ریزی وزارت علوم برای ارتقای خوابگاه‌های سطح چهار/ آشپزخانه‌های سنتی در دانشگاه‌ها جمع‌آوری می‌شود Wed Jan 16 11:47:40 IRST 2019
باشگاه خبرنگاران جمعیت باسوادی استان بوشهر به 96.22 درصد رسید Wed Sep 06 15:40:51 IRDT 2017
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شانزدهمین نمایشگاه سراسری کتاب هرمزگان 8 الی 13 اسفند ماه برگزار می شود Mon Feb 04 09:53:52 IRST 2019
خبرگزاری نسیم پمپئو، رییسعلی و سوم خردادهای در پیش ما Wed May 23 18:28:03 IRDT 2018
ای تی ایران تصاویر سه‌بعدی Minecraft را وارد paint کنید Wed Aug 02 11:30:02 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران سایه بلندمرتبه سازی بر هویت فرهنگی پایتخت معنوی ایران + صوت Sat Apr 28 09:25:39 IRDT 2018
آی تی نا اپل اپلیکیشن ردیاب Air pods را حذف می‌کند Tue Jan 31 12:47:13 IRST 2017
بصیرت کاسبان حصر کروبی را فریب دادند Wed Apr 11 09:50:23 IRDT 2018
خبرگزاری حوزه خانواده‌های شهدای روحانی ضریح حضرت معصومه(س) را غبارروبی کردند Tue Jan 09 08:07:00 IRST 2018
ایران آنلاین بالاخره یوز روی پیراهن تیم ملی وجود دارد، اگرچه کوچک است اما هست Fri Jun 15 12:00:24 IRDT 2018
خبرگزاری حوزه بیانیه دبیرخانه کنگره جهانی مقابله با جریان‌های افراطی و تکفیری در محکومیت حادثه تروریستی زاهدان Fri Feb 15 14:58:00 IRST 2019
جام نیوز تخم مرغ را جای بستنی به بچه قالب کنید! Sat Nov 18 14:16:36 IRST 2017
ایسکانیوز پایان نشست فوق‌العاده سران کشورهای همکاری اسلامی Sat May 19 11:19:19 IRDT 2018
سازمان سینمایی ایران عملکرد حمایتی مدرسه ملی سینما در سال 97 اعلام شد Sat Jan 26 15:25:16 IRST 2019
خبرگزاری بین المللی قرآن محفل انس با قرآن در جوار آستان مقدس امامزاده عقیل(ع) به روایت تصویر Sat Jun 09 17:38:05 IRDT 2018
افکارخبر رضا رویگری: بعد از سکته دست چپم بسختی کار می‌کند Tue Mar 14 12:43:15 IRST 2017
آریا این هفته چه بازی هایی عرضه می شوند؟ Tue Jan 23 20:32:19 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا رفیعی فردا با پرسپولیس تمرین می‌کند Sat Jul 14 19:27:37 IRDT 2018
تابناک رکوردداران بیشترین تعداد پروازهای فضایی Fri Nov 23 13:41:01 IRST 2018
آفتاب ایران داعش مسئولیت حمله موشکی به فرودگاه مصر را بر عهده گرفت Wed Dec 20 19:12:05 IRST 2017
آفتاب ایران چین خواستار گفتگو با آمریکا بر سر اختلافات تجاری شد Tue Aug 28 09:01:13 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران مناطق آزاد کمکی به حل معضلات اقتصادی کشور نمی‌کند/ به واسطه افزایش این مناطق، مجرایی قانونی برای قاچاق و اختلال در تولید داخلی پدید آمده است Wed Jul 25 23:32:31 IRDT 2018
برنا هنرمندان بزرگی که از دست دادیم! Thu Mar 14 07:00:00 IRST 2019
ساعت24 صوفی: دیپلماسی فعال نقطه قوت دولت روحانی است Sun Jan 27 16:31:23 IRST 2019
خبرگزاری تسنیم توانایی طراحی و اجرای پیچیده‌ترین سامانه‌های سایبری را در کشور داریم Thu Mar 09 18:32:57 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا پرداخت بیش از سه میلیارد و 500 میلیون تومان تسهیلات اشتغالزایی/ 14 جمع آوری میلیارد ریال زکات از ابتدای سال Sat Mar 04 15:38:30 IRST 2017
فرارو میراث زنان سوری Thu Sep 07 00:46:35 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر روحانی: آگاهی از نظرات، برای مشارکت و انتخاب مردم بسیار اهمیت دارد Wed May 03 22:36:47 IRDT 2017
تیک ابراز نگرانی موگرینی نسبت به طرح پیشنهادی دولت ترامپ Mon Mar 20 22:24:25 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران تخریب استودیوی هنرمند منتقد دولت در چین Sun Aug 05 13:49:05 IRDT 2018
روزنامه دنیای اقتصاد سفیر ایران در تاجیکستان استوارنامه خود را تقدیم کرد Fri Mar 15 09:56:30 IRST 2019
بولتن نیوز ساموئل ال جکسون در نقش یک قربانی ظاهر شد/محافظ مزدور در آستانه اکران+عکس Mon Jun 05 12:11:09 IRDT 2017
اتاق خبر سیگنال‌های مثبت برای ترمیم دستمزد کارگران! Wed Nov 14 13:53:07 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم اعلام آمادگی آذربایجان برای احداث راه آهن میان آستانه و رشت Fri Sep 08 12:04:34 IRDT 2017
ورزش 3 می خواستیم با پیروزی به جام جهانی برویم؛/ جهانبخش: عصبانیت بازیکنان طبیعی است Tue Sep 05 18:02:00 IRDT 2017
تدبیر و امید گزارش بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی/ نظر موافقان و مخالفان / این خبر تکمیل می شود Sat Aug 19 08:30:44 IRDT 2017
عصر ایران سعدحریری: طی 2 روز آینده به کشورم بر می‌گردم Tue Nov 14 17:14:24 IRST 2017
ایران آنلاین اردوغان امروز سوگند یاد می‌کند Mon Jul 09 10:33:35 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی نفرات برتر رقابت های انتخابی وزنه برداری بزرگسالان استان ایلام مشخص شدند Wed Jan 25 12:39:00 IRST 2017
ایلنا باند تهیه و توزیع مواد مخدر در شهرستان مهاباد منهدم شدند Sat Dec 09 17:49:39 IRST 2017
تهران پرس صفحه اول روزنامه های صبح امروز Sat Jan 20 03:30:00 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی خروش مرزنشینان غرب کرمانشاه در راهپیمایی روز جهانی قدس Fri Jun 23 17:31:00 IRDT 2017
مشرق نیوز 4 نوامبر چه اتفاقی برای صادرات نفت ایران می‌افتد؟ Sun Oct 07 10:34:50 IRST 2018
برنا ساخت شهرک جدید صهیونیستی پس از 25سال همزمان با سفر دادماد ترامپ به سرزمین‌های اشغالی Thu Jun 22 15:25:45 IRDT 2017
اعتبار نیوز انعقاد 25 هزار قراداد آتی سکه Tue Dec 26 16:13:00 IRST 2017
اعتبار نیوز مظنه واحدهای 70 متری در تهران؟ +جدول Tue May 23 16:02:00 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر گلچینی از حماسه حضور مردم شهرستان های استان در 22 بهمن Sat Feb 11 09:24:49 IRST 2017
شیعه نیوز سازمان همکاری اسلامی انفجار تروریستی سن پترزبورگ را محکوم کرد Tue Apr 04 11:28:25 IRDT 2017
شبکه خبر قلم دوربین/ از شیرینی خوران خبرنگاران در روز خبرنگار تا عاشقانه تو را می خواهم Tue Aug 08 19:52:01 IRDT 2017
تابناک پرتاب نخستین موشک فالکون سنگین در ماه نوامبر Tue Aug 01 03:30:01 IRDT 2017
برنا بد رفتاری و تندروی در حوزه ی دین نتیجه ی جمود فکری است/نمایاندن ظرفیت های هنر خوشنویسی در لرستان Wed Jul 05 13:48:05 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران اعلام زمان تشییع «طلیعه کامران» Tue Mar 14 17:52:26 IRST 2017
تی نیوز بن بست غرب در مواجهه با متحدان سوریه Thu Apr 12 08:33:38 IRDT 2018
خبرگزاری مهر زمین لرزه 3 ریشتری محمدآباد ریگان را تکان داد Wed Oct 04 08:50:53 IRST 2017
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 15 هزار باشگاه کتابخوانی در کشور تشکیل می شود Wed Nov 14 09:23:00 IRST 2018
روزنامه دنیای اقتصاد توضیحات مجمع تشخیص مصلحت درباره معالجه شاهروردی Fri Jan 12 17:05:19 IRST 2018
خبرگزاری تسنیم مسجدجامعی: در هیچ لیست‌ اصلاح‌طلبی برای انتخابات شوراها قرار نگرفته‌ام Tue Jan 31 02:50:00 IRST 2017
جماران رویدادهای خبری یکشنبه، نهم مهر در آذربایجان غربی Sun Oct 01 07:49:52 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران سوشا مکانی آبادان را ترک کرد/همکاری در هاله‌ای از ابهام Sun Dec 17 20:59:34 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم رونمایی از سامانه حساب شهروندی تا پایان سال 96 Sat Feb 24 13:11:52 IRST 2018
شبکه خبر رونق آموزش زبان فارسی در بین غیرفارسی زبانان Sat Nov 24 09:31:15 IRST 2018
انتخاب ماجرای نامه محرمانه نماینده دامغان به روحانی و رهبری 10 روز پس از حادثه قطار /مافیایی پشت کار بود Sun Feb 19 15:23:47 IRST 2017
تهران پرس فیلم هایی که توسط ارای مردمی در جشنواره فجر امسال انتخاب شد Tue Feb 06 05:13:00 IRST 2018
عصر ایران توافق با انتقال 7 زندانی از ارمنستان به ایران Mon Oct 02 22:01:50 IRST 2017
جماران مقابله با بوروکراسی‌های اداری با ایجاد پرتال سرمایه گذاری در اصفهان اخذ مجوز در چند دقیقه Sun Jul 15 13:34:23 IRDT 2018
ایسکانیوز دو گروه تروریستی در شمال غربی سوریه با یکدیگر درگیر شدند Mon Feb 13 17:02:28 IRST 2017
انتخاب توقیف 4 فروند لنج صیادی بیگانه در جزیره کیش Tue Apr 04 09:01:31 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجو معیار اعتدال جامعه امروز ما ولایت فقیه است/ کسانی که با رهبری هستند در متن انقلابند نه «تندرو» Fri Jan 27 10:28:18 IRST 2017
تجارت نیوز بنزینی که به پای افزایش نرخ ارز می‌سوزد Wed Jul 25 09:18:20 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجو فیلم/ افشاگری درخصوص خرج‌های میلیاردی مسیح علی نژاد برای اغفال دختران ایرانی Wed Jul 18 09:03:05 IRDT 2018
خبرگزاری فارس زن 65 ساله همسرش را کشت Sun Jul 02 12:22:00 IRDT 2017
تی نیوز صنایع کوچک در انتظار حمایت واقعی برای چرخش چرخ تولید Fri Apr 06 16:43:53 IRDT 2018
جماران گسترش فرهنگ تعاون جامعه را مقاوم می کند Fri Aug 31 15:58:27 IRDT 2018