پایگاه خبری تحلیلی فتن - Tue Mar 07 16:50:30 IRST 2017 نمایش خبر

جلیلی: اینکه بازار اقتصاد کشورهای دیگر شویم اسمش تعامل با دنیاست؟

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: اینکه عده‌ای حقوق نجومی بگیرند و بقیه ملت به صبر در برابر مشکلات تشویق شوند، «صبر توهمی» است.

به گزارش فتن، سعید جلیلی عضوشورای عالی امنیت ملی عصر دوشنبه شانزده اسفندماه در همایش «دولت-ملت یا دولت- فامیل؟» در دانشگاه شاهد گفت: مهم ترین ویژگی انقلاب اسلامی “اسلامیت” آن است که مانع ارتجاع انقلاب می شود. 


وی افزود: انقلاب اسلامی برای ایجاد تغییر فقط در یک نظام سیاسی نبود بلکه برای تغییر در تمام مناسبات بود. ریشه انقلاب اسلامی “اسلام” است و به همین علت یک شجره طیبه ای است که مانند بسیاری از انقلابهای جهان بعد از مدتی به قبل خود باز نمی گردد. 


نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی گفت: بر همین اساس امام خمینی (ره) در آخرین سال حیات خود مکرر نسبت به خطر “اسلام امریکایی” در برابر “اسلام ناب” هشدار میدادند زیرا اگر به اسم اسلام کار دیگری شود  خطر این مساله از اندیشه های غیر اسلامی نیز بیشتر خواهد بود. بر این اساس در چارچوب “اسلام ناب”، مفاهیم معنای خاص خود را دارند و اگر مثلا از تعبیر “مستضعف” استفاده میشود یعنی فردی که قابلیت های رشد را دارد اما افرادی مانع آن شده اند و این مفهوم با تعبیری مثل “قشر آسیب پذیر” بسیار متفاوت است. 


جلیلی تصریح کرد: اگر مناسباتی از جنس “اسلام امریکایی” شکل بگیرد خروجی آن مانند آل سعود است که مناسبات فعلی جهان را مانند وجود یک کدخدا در جهان می پذیرند و خود را رعیت آن تعریف میکنند و همین مناسبات «کدخدا- رعیت» را داخل کشور نیز بازتولید میکنند. 


عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه «نمیشود گفت باید پیشرفت کنیم و همزمان عده ای نیز زیر چرخ دنده های توسعه له شوند»، گفت: مناسبات غلط “اسلام امریکایی” را چه در سطح خارجی و چه در سطح داخلی نباید پذیرفت بلکه باید به سمت نقطه مطلوب و تشکیل سازو کارهای اسلام ناب حرکت کرد. 


وی ادامه داد: دو شاخص اصلی برای تشکیل مناسبات صحیح بر پایه اسلام ناب، «ایمان» و «عمل صالح» است و در همه سالهای بعد از انقلاب هر جا مانند دفاع مقدس این دو مولفه با هم جمع شده موفقیت ها و اثرات عینی آن نیز دیده شده است و برعکس هر جا از این دو شاخص فاصله گرفتیم مشکلات متعدد خود را نشان داده است. 


نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی افزود: برای آسیب شناسی این وضعیت و حرکت به سمت مطلوب، یکی از کارویژه های دانشجویان و افکار عمومی باید مطالبه و رصد باشد تا هیچ کجا  دچار استثنائات و ملاحظات خاص برای آقازاده ها و مناسبات فامیلی و … نشویم. در طول تاریخ انسان های زیادی  در برابر جبهه حق ایستادگی کردند اما خداوند در قرآن کریم وقتی می خواهد در این باره مثال بزند از همسران لوط و نوح که دو پیامبر خدا بودند نام می برد و زمانی نیز که از جبهه حق مثال زده می شود، از همسر فرعون  نام برده می شود زیرا قرار است مناسبات خانوادگی و فامیلی کنار زده شود و به جای آن معیارهای اصلی ایمان و عمل صالح جایگزین شود. 


عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه امروز بعضی ها از «سیاست ورزی» سخن می گویند و منظورشان این است که مثلا مدل دوحزبی امریکا را در ایران هم شکل دهیم، تاکید کرد: این کارغلط است  و به جای این اقدامات باید به مناسبات اصیل دینی بازگشت نه تقلید از مدل هایی که ترامپ آن را «فلج» توصیف کرد و دیگر کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری این کشور نیز گفتند معضل امروز ما شکاف 1% و 99% است که نشان می دهد این معضل ناشی از ناکارآمدی سیستم امریکاست. 


جلیلی ادامه داد: حتی سندرز دموکرات نیز پیش از انتخابات ریاست جمهوری امریکا گفت امروز 90% از امکانات امریکا در اختیار  یک دهم درصد از آن 1% است! 


وی افزود: قرار نیست کسانی با لابی قدرت  و ثروت سرنوشت جامعه اسلامی را رقم بزنند و ما هم آن مدل را تکرار کنیم. 


نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی گفت: در هر عرصه ای از جمله انتخابات نیز باید مردم را به سمت حق دعوت و «اقناع فکری» کرد نه «اغوا». دعوت به حق باید مبتنی بر «صبر بصیر» باشد  نه صبر توخالی که ابتدا گفته شود مشکلات اقتصادی در 100 روز اول حل می شود و سپس بعد از 1000 روز هم مشکلات ادامه دارد و مردم به صبر تشویق شوند! 


عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: اینکه عده ای حقوق نجومی بگیرند و بقیه ملت به صبر در برابر مشکلات تشویق شوند، «صبر توهمی» است. 


در ادامه این نشست جلیلی در پاسخ به سوال یکی از دانشجویان گفت: اقتصاد یک عرصه جدا از سایر عرصه ها نیست؛ مثلا اقتصاد مقاومتی الزاماتی از جمله سیاست و فرهنگ مقاومتی دارد. مثلا برای حل معضل بیکاری فقط نمی توان در اقتصاد تمرکز کرد بلکه باید برای حل این مساله باید در سیاست خارجی و فرهنگ هم تمرکز کرد. 


دبیر سابق شورای عالی امنیت ملی ادامه داد: می گویند برای حل مشکل بیکاری باید سیاست خارجی مان فعال شود و با تعامل با دنیا این مشکل را حل کنیم اما باید مشخص شود منظور از دنیا و تعامل با آن چیست؟ آیا 3 یا 4 کشور خاص تمام دنیا هستند یا اینکه طوری عمل کنیم که بازار اقتصاد کشورهای دیگر شویم تا جایی که تولید داخلی فلج شود، اسمش تعامل با دنیاست؟ 


جلیلی در پاسخ به سوال دیگری درباره «وحدت» نیز گفت: تفکر انقلابی در همه زمینه ها باید از اقتصاد و بانکداری تا فرهنگ و هنر و … برای اجرا حرف داشته باشد و برای این امر نیز باید به صورت جبهه ای با مردم ارتباط برقرار کرد اما برای این کار باید «باور مشترک» داشت و نمی توان حرفهای متضاد زد و بعد مردم را هم اقناع کرد! 


وی افزود: اینکه صرفا چند نفر کنار هم بنشینیم و فکر کنیم بعد از آن مردم حرف ما را می پذیرند درست نیست زیرا ابتدا باید خودمان به یک باور مشترک برسیم. 


نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی  در پاسخ به سوال دیگری درباره برجام گفت: واقعیت این است که با برجام چه موافق باشیم و چه مخالف، امروز این توافق روی دست ملت وجود دارد لذا در آینده باید نسبت به برجام هوشیاری ملی داشت و نسبت به طرح مطالبات مان از طرف مقابل، «هوشیاری مقتدرانه» داشته باشیم که آنها تصور نکنند هرچه خواستند ما انجام می دهیم ولی او هیچ کاری نمی کند. 


جلیلی در پاسخ به سوال دیگری نیز بیان داشت: روابط خارجی با کشورهای مختلف باید مبتنی بر یک شالوده و سیاست واحد باشد. خیلی ها می گفتند باید به مساله واقع بینانه نگاه کرد چون دنیا یک کدخدایی دارد و شاخ و شانه کشیدن برخی کشورها نیز به این خاطر است که ما با کدخدا رابطه نداریم و اگر این اتفاق بیفتد مشکلات ما با خیلی از کشورها نیز خود به خود حل خواهد شد اما اتفاقا امروز باید واقع بینانه نگاه کرد چرا بعد از چند سال  مذاکره با امریکا، کشوری مثل جیبوتی نیز برای ایران شاخ و شانه می کشد؟ مگر قرار نبود با پذیرش مناسبات کدخدا، مشکلات حل شود؟ پس چرا برخی کشورها در همین سه سال گستاخ شده اند؟ 


وی ادامه داد: در سیاست خارجی فرصت ها از اصول مشترک و تهدیدها هم ناشی از اختلافات بین کشورهاست و امروز هم هوشمندی دیپلماسی در آن است تا مبتنی بر نقاط مشترک با سایر کشورها از فرصت ها استفاده کنیم نه آنکه دنیا را محدود به چند کشور خاص کنیم. 


عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در پاسخ به سوال یکی دیگر از دانشجویان درباره «طرح رسیدگی به دارایی مقامات و مسؤولان» که چندی قبل در مجمع تشخیص مصلحت نظام مورد بررسی قرار گرفت، گفت: این قانون ابتدا در مجلس شورای اسلامی تصویب شد و هنگامی که به خاطر یک ایراد قانون اساسی که شورای نگهبان به آن گرفت به مجمع تشخیص آمد ولی چون بر اساس قانون، مجمع تشخیص اجازه تغییر در محتوای آن را نداشت در نهایت مقرر شد تا اموال و دارایی مسئولان برای دستگاه های نظارتی شفاف شود. 


وی افزود: البته همان موقع در جلسات مجمع نیز بنده اعلام کردم که این قانون کافی نیست چون دارایی و اموال مسئولان محرمانه یا از اسناد طبقه بندی شده نیست و باید برای عموم مردم نیز شفاف باشد تا در نهایت شاهد پدیده هایی مثل حقوق های نجومی نباشیم. بحثی که بنده درباره موضوع شفاف سازی  در مجمع ارائه کردم بسیار فراتر از مصوبه مجلس بود. 


جلیلی در پاسخ به سوال دیگری پیرامون مصوبه جنجالی اخیر مجلس درباره سقف حقوق مدیران گفت: ما با هیچ فرد و جریان سیاسی عقد اخوت نبسته ایم و اگر یک دولت یا مجلسی هر عنوانی که داشته باشد ولی اشتباه کند، باید در برابر آن ایستاد. نباید بین طبقات مختلف جامعه فاصله معنادار باشد و حتی اگر قانون نیز دولت را ملزم نکرده باشد خود دولت باید برای «شفاف سازی» پیشقدم باشد. 


جلیلی ادامه داد: نمی توان با حقوق ها و برج های نجومی درد مردم طبقات مستضعف را فهمید و مطالبات مردمی از جمله اتفاقی که اخیرا پیرامون مصوبه مجلس درباره سقف حقوق مدیران بوجود آمد اتفاق بسیار مثبتی بود که باعث عقب نشینی مجلس شد؛ هر چند هنوز هم این کافی نیست. 


نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی در پاسخ به سوال دیگری درباره انتخابات ریاست جمهوری 92 نیز گفت: مردم در هر انتخاباتی به دنبال یک پاسخ معتبر برای سوال خود هستند و سال 92 نیز در پاسخ به سوال بیکاری و تورم و سایر مشکلات اقتصادی عده ای گفتند اگر رابطه مان را با دنیا درست کنیم و لبخند بزنیم مشکلات حل میشود! این مساله را آقای روحانی خیلی واضح مطرح کرد اما برخی دیگر نیز که در ظاهر در جناح مقابل بودند این حرف را تایید کردند و در نتیجه مردم به این باور رسیدند که واقعا مشکلات با تغییر رویکرد در سیاست خارجی حل می شود! 


جلیلی افزود: البته بنده همان سال 92 اعلام کردم که این راه غلط است و باید با اتکا به درون و استفاده از ظرفیت های داخل کشور مشکلات را حل کرد اما حالا باید مشخص شود که آیا روشی که در 3 سال و نیم گذشته بکار گرفته شده، جواب داده یا خیر؟ 


دبیر سابق شورای عالی امنیت ملی کشورمان در پاسخ به سوال دانشجوی دیگری پیرامون لغو برجام نیز گفت: وقتی در یک توافق ما به همه تعهداتمان عمل کرده ایم و طرف مقابل تعهداتش را انجام نداده ما نباید خواستار لغو آن توافق شویم چون ضرر بیشتری خواهیم کرد بلکه باید مطالبات واقعی مردم را مطرح و پیگیری کنیم. 


جلیلی در پایان پیرامون سوال یکی دیگر از دانشجویان گفت: نباید عرصه حکومت و دولت محملی برای منافع اقتصادی مدیران شود؛ چگونه فردی که در تمام سالهای بعد از انقلاب مسئولیت داشته امروز 150 شرکت خانوادگی دارد؟ بزرگترین خطر این است که فزونی ثروت  مجرای تاثیر بر قدرت شود.
پایگاه خبری تحلیلی فتن روحانی: مشکل اقتصاد را چه کسانی باید حل کنند؟ Sun Feb 12 14:58:57 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن نقوی حسینی: آمریکا در یکسال اخیر 16 بار ایران را تحریم کرد Mon Jan 23 17:19:59 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن زرآبادی: فقها مسائل شرعی عقیم‌سازی زنان کارتن خواب در صورت رضایت را بررسی کنند Wed Jan 04 14:08:46 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن ظریف: دولت سوریه هیچ‌گاه گاز سارین نداشت، اما تروریست‌ها داشتند Sat Apr 08 17:44:46 IRDT 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن هاشمی: بعید می‌دانم در تهران بی‌خانمان داشته باشیم Sat Dec 31 17:02:36 IRST 2016
پایگاه خبری تحلیلی فتن امیراحمدی: در برجام آمریکا به ما گفت «بتمرگ»، ما هم تمرگیدیم Tue Mar 14 17:27:34 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن روحانی: ترامپ از به رسمیت شناختن حق غنی‌سازی ایران عصبانی است Tue Jan 31 17:10:44 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن چشم هایت را ببند همه چیز درست می شود؟! Tue Jul 11 16:17:17 IRDT 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن آیت الله موحدی کرمانی: نمی‌خواهیم کسی رئیس جمهور شود که به پول‌های غارت شده بیت‌المال بی‌تفاوت باشد Sat Jan 14 17:17:39 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن حسینی : وحدت نیروهای انقلاب، جبهه مقابل را دلواپس کرده است Wed Feb 22 16:25:26 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن مصباحی‌مقدم: آن‌ها که به هاشمی اهانت کردند توبه کنند Sun Jan 15 14:41:02 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن محسنی اژه ای: اتهام ادمین‌های بازداشت شده‌ شبکه‌های اجتماعی مسائل ضد امنیتی است Wed Apr 12 17:48:23 IRDT 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن خضری: دار و دسته استاندار مجوزهای غیرقانونی دریافت می‌کنند تا واردات کالا داشته باشند Wed Feb 01 17:22:52 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن محسنی اژه ای: اینکه دولت بگوید مشکلات مربوط به دولت قبل بود راضی کننده است؟ Sat Mar 11 17:19:38 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن ابتکار: ایران دیگر تاب‌وتحمل آلودگی را ندارد Sat Jan 28 17:24:14 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن روحانی: ما به سبد امید نیاز داریم و یکی از این سبدها اقتصاد است Sat Mar 04 16:22:21 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن کاخ سفید: ترامپ برای مقابله با ایران هیچ گزینه‌‌ای را از روی میز بر نداشته است Wed Feb 08 10:12:17 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن محمد هاشمی: آیت‌الله هاشمی رد صلاحیت شد چون 30 میلیون رأی داشت Sat Jan 14 17:26:49 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن توکلی: تعلل در برخورد با حقوق‌های نجومی، مدیران حرامخوار را مدعی کرد Sun Apr 09 11:25:39 IRDT 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن آیت الله مکارم شیرازی:دریافت هزینه دیرکرد توسط بانک‌ها ربای آشکار است Wed Feb 22 17:38:54 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن بذرپاش: دولتمردان قراردادهای می بندند که جایگاهشان را در دوران دور ماندن از قدرت، تأمین ­کند Mon Mar 13 17:35:58 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن موج تخریبی علیه قوه قضائیه در آستانه انتخابات، تبلیغاتی است/دولت در تحقق وعده های خود ناکام بوده/موضع دولت در برخورد با فساد متناقض است Wed Jan 04 13:45:18 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن سردار جعفری:برخی امروز هر کاری که انجام می‌دهند، یک اسم اقتصاد مقاومتی هم روی آن می‌گذارند Sun Jan 29 17:33:44 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن کمالوندی: ایران امروز هیچ تعهدی نسبت به برجام ندارد که به آن عمل نکرده باشد Sun Jan 15 14:48:03 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن کواکبیان: بوی اشتغال را در بودجه 96 استشمام نمی‌کنیم Mon Feb 20 16:46:42 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن معرفی و شرح الگوی خیریه نذر اشتغال امام حسین (ع) Sun Mar 12 16:20:59 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن جلیلی: هرکسی می‌توانست در اراک بتون بریزد، نیاز به این همه مذاکره نبود Tue Feb 28 12:12:09 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن شریعتمداری: ترامپ با موشک‌پرانی به سوریه برای مدعیان اصلاحات عصا فرستاده است Sat Apr 08 17:37:34 IRDT 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن ابتکار: موضوع پسرم نباید در رسانه‌ها مطرح شود Wed Jan 25 17:40:29 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن طیب‌نیا : “رشد اقتصادی فعلی” در کل سال‌های انقلاب بی‌سابقه است Wed Jan 25 17:43:11 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن سردار سلامی: توان دفاعی جمهوری اسلامی ایران تابع جزر و مدهای سیاسی عالم قرار ندارد Sat Feb 11 17:38:25 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن رحمانی فضلی: شهرداری و آتش‌نشانی 7 بار به هیئت‌مدیره ساختمان پلاسکو اخطار داده بودند Wed Feb 01 17:41:51 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن رضایی:دیپلماسی و مذاکره بدون عزت باعث ذلت می‌شود Mon Mar 06 15:21:09 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن حبیبی: رئیس‌جمهور اخلاق گفت‌وگو با منتقدان را رعایت نمی‌کند Sun Mar 05 17:41:41 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن آیت‌الله مصباح یزدی: اگر قرار است کسی رأی بیاورد که ضررش بیشتر است، دفع افسد به فاسد می‌کنم Mon Mar 13 17:39:21 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن قشقاوی: مخالفت با برجام نباید باعث تضعیف عقل ما شود Mon Dec 26 15:47:14 IRST 2016
پایگاه خبری تحلیلی فتن ذوالنور: از تلخی‌های برجام میوه شیرین می‌چینیم Sun Jan 15 14:43:50 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن جلیلی: آمریکا از پیشرفت ما ناراحت است چون کدخدایی و الگوی او مورد پذیرش ما نیست Tue Dec 13 12:22:23 IRST 2016
پایگاه خبری تحلیلی فتن هاشمی رفسنجانی: امیدواریم شیاطین داخلی نتوانند انقلاب را زخمی کنند Sat Dec 31 16:34:41 IRST 2016
پایگاه خبری تحلیلی فتن عارف: روحانی برای موفق شدن در انتخابات باید بهتر عملکرد دولت خود را بیان کند Tue Feb 28 15:40:41 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن قاسمی: براساس تصمیم جبهه مردمی لازم باشد کنار می‌کشم Thu Mar 16 14:20:37 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن حسینی شاهرودی: مصوبه تبعیض مالیاتی ضدکارگران کار نوِ دولت یازدهم و بی‌سابقه بود Mon Feb 27 16:04:43 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن آرش صادقی؛ فعال حقوق‌بشر یا جاسوس؟ Sun Jan 01 12:22:11 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن مطهری: کسانی که مخالف آزادی بیان و حقوق شهروندی هستند، انقلابی نیستند Sat Jan 14 17:23:34 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن ظریف: آمریکا خواهد فهمید که تحریم‌ها فایده‌ای ندارد Thu Mar 16 14:48:14 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن استیضاح «وزیر راه» در صحن مجلس؛وزیر به «راه» برگشت Sun Feb 19 17:14:06 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن امام خامنه ای : مردم 22بهمن جواب تهدیدات ترامپ را خواهند داد Tue Feb 07 16:31:26 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن آیت‌الله آملی‌لاریجانی: حمله دشمنان به دستگاه قضا به خاطر مبارزه با فساد است Mon Mar 13 17:42:18 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن نقوی حسینی: دولت راستگویان روز روشن در رسانه ملی به مردم دروغ می گوید! Wed Apr 12 16:44:00 IRDT 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن حاجی دلیگانی: دولت موافق شفاف‌سازی حقوق‌ها و مسائل مالی نیست Wed Jan 04 17:33:46 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن نفیو: تیم مذاکره کننده‌ی ایرانی از اینکه همه‌ی تحریم‌ها لغو نمی‌شود آگاه بودند Sun Apr 09 11:29:09 IRDT 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن پرشکیان:اصلا ما ایرانیان دیگر نمی‌خواهیم به آمریکا برویم Mon Jan 30 16:09:50 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن سامری: دولت کار اجرایی را رها کرده و وارد فاز انتخاباتی شده است Thu Feb 16 14:34:28 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن مطهری: موافق اعلام حقوق همه مدیران کشور برای مردم نیستم Sun Jan 01 12:33:16 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن ترکی: دولت در ماه‌های پایانی عمرش به کارهای سیاسی روی آورده است Sat Feb 25 17:27:35 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن طباطبایی‌نژاد: فرهنگ در رده انتهای اولویت بودجه‌‌دهی قرار دارد Wed Jan 25 17:48:58 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن آیت الله نوری همدانی: امید به سازش با بیگانگان “خیانت” به نظام است Wed Jan 25 17:33:25 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن مجتهدزاده: ادعای حمله به ایران حرف مفت است Sat Feb 18 12:13:13 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن امام خامنه ای: انتفاضه سوم شکستی دیگر بر رژیم غاصب صهیونیستی تحمیل خواهد کرد Tue Feb 21 14:38:35 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن عباسی: راهپیمایی اربعین تمدن‌ساز خواهد بود Wed Nov 16 16:58:48 IRST 2016
پایگاه خبری تحلیلی فتن قاضی پور: گویا می‌خواهند 48 هزار میلیارد از بودجه را برای خود در انتخابات 96 خرج کنند Mon Feb 20 16:52:03 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن جهانگیری: نه از تهدید دشمن می‌ترسیم نه به لبخندشان امیدواریم Tue Feb 07 16:20:21 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن کاندیداهای لیست «خدمت» با روحیه انقلابی برای اعتلای شهر تلاش می‌کنند Thu May 11 23:50:51 IRDT 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن ربیعی:از اینکه نتوانستیم تغییر و تحولات ایجاد کنیم، شرمسارم Tue Feb 14 17:27:43 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن ظریف: ظریف: از ابزارهای دفاعیمان برای جلوگیری از خیال‌بافی آنهایی که به ابزارهای وارداتی‌شان می‌نازند بهره می‌گیریم Sat Feb 25 17:24:26 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن جهانگیری: در دوره تدبیر و امید مردم راه عبور از تهدیدات بین المللی را شناخته اند Sat Feb 11 17:35:25 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن هاشمی: وزارت کار به واسطه خواسته هیأت مدیره پلاسکو اخطارهای شهرداری را نادیده گرفت Mon Jan 23 17:09:27 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن نوبخت: درآمد نفت در نیمه نخست امسال پیش خور شد Mon Dec 26 14:23:22 IRST 2016
پایگاه خبری تحلیلی فتن امام خامنه ای: اگر کسی به فکر مردم باشد، نمی‌تواند در مقابل مسائل دشوار خوزستان راحت بماند Mon Feb 20 15:30:13 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن حاجی دلیگانی: مصوبه حقوق های 24 میلیونی کشور را به “ورشکستگی” می‌کشاند Sat Mar 04 16:40:50 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن ذوالنور:رقم بالایی از پول‌های فرهنگیان در اختیار تعداد کمی از افراد قرار گرفته است Sat Feb 11 17:18:10 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن ظریف: برجام بهترین توافق ممکن است و لغو نخواهد شد Sat Feb 18 12:03:47 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن ظریف: با قطعیت می گویم، هیچگاه کاندیدای ریاست جمهوری نمی شوم Sun Feb 12 16:57:38 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن سالک: تغییر فرماندار اصفهان “سیاسی” بود Mon Feb 27 17:01:46 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن ابتکار: دست دولت پُر است، نگران رقبای انتخاباتی نیستیم Sat Feb 25 17:16:38 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن حجتی: مشکلات خوزستان دل نگرانی و دغدغه رئیس جمهور است Thu Feb 16 14:31:12 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن حاجی دلیگانی: دادن اختیار افزایش حقوق مدیران به دولت فاجعه است Wed Mar 01 16:21:24 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن عارف: هر فردی که در انتخابات بعدی پیروز شود به وی احترام می گذاریم Thu Feb 16 15:42:34 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن ظریف: ممکن است در ماه های آینده کار برای ما مقداری دشوار تر شود Tue Feb 07 16:23:00 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن آیت الله جنتی: رئیس جمهور اگر به اقتصاد مقاومتی عمل نکرده عذرخواهی کند Tue Mar 07 17:05:58 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن زاکانی:مصوبه 24 میلیونی مجلس جایگاه خدمت را به «جایگاه غارت» تبدیل می‌کند Sat Mar 04 16:27:07 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن روحانی: بین دولت، فراکسیون امید و مجلس دهم،فاصله‌ای از لحاظ اهداف و آرمان‌ها وجود ندارد Mon Mar 13 17:32:58 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن چشم انداز نیمروز ماجرا Tue Feb 21 07:09:02 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن آیت‌الله جنتی: اغلب افرادی که روز اول به عنوان داوطلب ریاست‌جمهوری ثبت‌نام کردند شرایط لازم را ندارند Wed Apr 12 17:42:36 IRDT 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن حاجی: اهدای مسکن 16میلیاردی از سوی دانیال‌زاده به همسر حسین فریدون Mon Jan 23 16:09:39 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن توضیحی در مورد قرار گرفتن تصویر استاد دانشمند در مستند عمامه های انگلیسی Wed May 24 17:05:54 IRDT 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن آیت‌الله طباطبایی‌نژاد: هیچ یک از مسئولان و سیاسیون اصفهان به تغییر فرماندار راضی نبودند Mon Feb 27 16:42:41 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن نامه محمدباقر قالیباف درباره «نواصولگرایی»/ تغییر اساسی نیاز است Sat Jul 22 15:14:50 IRDT 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن جلیلی: کسی که اختلاس را معوقه بانکی می‌نامد «سرطان» را «سرماخوردگی» تشخیص می‌دهد Wed Feb 22 12:18:51 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن شریعتمداری: طرح «آشتی ملی» برای سرگرم کردن مردم و سرپوش گذاشتن روی ناکامی ها وعده‌های بر زمین مانده دولت است Sun Feb 12 15:04:30 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن روحانی: امروز زمانی نیست که بین ملت‌ها دیوار کشید Sat Jan 28 12:02:41 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن پورابراهیمی: مرتبط ساختن مسئولیت امور اقتصادی به دولت‌های قبل به معنای عدم پاسخگویی به مردم است Sat Mar 11 17:23:20 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن حاجی دلیگانی: روند تأمین اداره مالی کشور بسیار خطرناک است Mon Feb 20 16:49:35 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن ماجرای خادمی حسین فریدون در حرم رضوی! Thu Jan 26 15:02:11 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن اعتراف جاسوس دستگیر شده آمریکایی به پروژه انحراف زنان وخانواده ها Wed Feb 22 17:22:51 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن جلیلی: نتایج فتح الفتوح بعد برجام کجاست؟ Thu Jan 26 14:59:14 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن خطیبی: در بدترین شرایط تحریم‌ها یک میلیون بشکه نفت می‌فروختیم Mon Jan 02 17:05:51 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن بذرپاش: احیای شرکت­‌های ورشکسته اروپایی، محتمل­‌ترین نتیجۀ قراردادهای پسابرجام است Sat Mar 11 17:42:26 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن جهانگیری: آیا انسان عاقل خود را از داشتن سلاح دفاعی محروم می‌کند؟ Tue Feb 14 17:24:32 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن معرفی کتاب «404 نکته در مدیریت جهادی برای ارتقای تولید و اشتغال» +نحوه خرید Wed Dec 27 08:12:13 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران وزارت دفاع روسیه هرگونه حضور نیروهای ویژه این کشور در مصر را تکذیب کرد Tue Mar 14 13:06:54 IRST 2017
خبرگزاری نسیم ضرورت ایجاد فضای پرورشی ویژه دانش‌آموزان در جوار حرم امام‌خمینی(ره) Mon Jun 04 17:32:04 IRDT 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن بیست و چهارمین سالگرد ارتحال آیت‌الله العظمی گلپایگانی برگزار می‌شود Thu Mar 09 20:58:35 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران اعلام اسامی مراکز مجاز مشاوره و مراقبت‌های پرستاری در منزل؛ بزودی Wed Jun 21 12:46:18 IRDT 2017
انتخاب روحانی: در روزهای آینده برخی حقایق را که تاکنون به مردم نگفته‌ام، خواهم گفت / می گویم که چگونه برخی به جای کمک، ‌هر روز سنگ‌اندازی کردند Sun Apr 23 19:34:56 IRDT 2017
جماران این کشاورز نابینا تمام علف های هرز را می شناسد Wed Aug 15 09:26:42 IRDT 2018
روزنامه آفتاب یزد حل مشکلات 18 هزارکولبر با ایجاد منطقه آزاد Mon Sep 25 15:01:00 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم "طبع تمام خوراکیها" را در 5 دسته‌بندی به‌صورت یکجا بیاموزید Wed Jan 24 14:22:26 IRST 2018
خبر خودرو کشف 4 هزار دلار جعلی در تبریز Mon Aug 06 12:58:34 IRDT 2018
روزنو صداوسیما و باز هم سانسور/ وقتی مراکش با مراکش بازی داشت! Sat Jun 16 17:00:01 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران زنده نگه‌داشتن یاد شهدا سبب ترویج فرهنگ ایثار و شهادت می‌شود Mon Jul 03 10:43:29 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران پرچمدار سدان های مجلل در ایران+عکس Sat Apr 29 13:59:23 IRDT 2017
نامه نیوز چرا خداوند به نام زیتون قسم خورد؟ خواص زیتون شگفت‌زده‌تان می‌کند Thu Feb 08 10:07:29 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا اعلام مسیرهای راهپیمایی روز قدس در استان ایلام Wed Jun 21 11:20:25 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر همایش انقلاب اسلامی در منظومه فکری امام خمینی (ره)؛ 30 خرداد Mon Jun 18 14:15:41 IRDT 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین ضمیمه هشت 8600 Thu Jan 18 00:01:00 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران نرخ سود تسهیلات بانکی به دانشجویان دانشگاه آزاد کاهش می‌یابد Wed Jun 13 12:59:19 IRDT 2018
آفتاب آمار تکان‌دهنده از کودک‌آزاری در کشور Sun Sep 24 12:55:31 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا نرخ نقدینگی به رشد 23 درصدی رسید Mon Dec 18 11:11:53 IRST 2017
بی باک نیوز تجهیز یازده بوستان غربی تهران به آبگرمکن خورشیدی Fri Sep 15 08:14:01 IRDT 2017
جماران دادستان لرستان: استفاده از محصولات داخل استان در اولویت ادارات لرستان باشد Wed Aug 30 18:38:08 IRDT 2017
جماران 31 پیوند کلیه در آذربایجان شرقی انجام شد Mon Jul 30 13:44:22 IRDT 2018
شفاف مدیریت زندگی دیجیتال فرزندان با اپلیکشن جدید گوگل Sun May 14 10:59:17 IRDT 2017
بولتن نیوز ثبت نام سفرهای عتبات تاسوعا و عاشورا از فردا Tue Aug 29 12:07:22 IRDT 2017
یک ورزش احتمال کناره‌گیری گل‌گهر سیرجان از لیگ دسته اول Mon Sep 25 14:50:47 IRST 2017
تدبیر 24 گران قیمت ترین تصاویر دنیا + عکس Sat Jun 02 16:09:36 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم 800 هزار تن محصولات کشاورزی مازاد در لرستان تولید شد‌ Sun Jul 22 17:29:46 IRDT 2018
پارس نیوز خداحافظی بیت سعید با هواداران خوزستانی Wed May 31 20:12:33 IRDT 2017
دولت بهار تجمع اعتراضی سهامداران با شعار «قمارخانه نمی‌خواهیم»/ درهای بورس تهران در ساعت معاملات بسته شد + عکس Sat Sep 02 12:26:00 IRDT 2017
ایسکانیوز غذای حلال بر سلامت بدن چه تاثیری دارد؟ Sat Dec 16 18:00:00 IRST 2017
وطن امروز برداشت از صندوق توسعه ملی برای اشتغال ثمر ندارد Sun Sep 17 00:00:00 IRDT 2017
جماران تصادف در بخش دستجرد قم حال تعدادی از مصدومان وخیم است Mon Apr 30 00:13:02 IRDT 2018
آفتاب ایران بیانیه کاخ سفید درباره ایران | پیشنهاد امضای توافقی جدید با ایران Wed Aug 08 12:13:25 IRDT 2018
تی نیوز آیا این پیام فارسی داعش تایید هلاکت ابوبکر البغدادی است؟ Fri Jul 14 01:32:37 IRDT 2017
خبرگزاری مهر 85 نمایشگاه با عنوان «مدرسه انقلابی» در چهارمحال وبختیاری برپا شد Tue Jan 31 13:55:48 IRST 2017
خبرگزاری نسیم سفره مردم نصف شده است Mon Aug 20 09:05:24 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران ورود هیات 40 نفره از ولگاگراد روسیه صبح امروز در مازندران +تصاویر Tue Aug 21 09:26:48 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم اردوی تیم ملی والیبال دانش‌آموزی در گنبدکاووس آغاز شد Thu Apr 20 10:28:05 IRDT 2017
ایران آنلاین دوران رقابت خودروهای خورشیدی از راه می رسد+عکس Sun Oct 15 10:53:25 IRST 2017
جماران خبرنگاران جامعه را به سوی رستگاری رهنمون می کنند Tue Aug 07 19:11:21 IRDT 2018
همشهری آنلاین مرد همسرکش صحنه جنایت را بازسازی کرد Tue May 16 22:10:00 IRDT 2017
تی نیوز محموله برنج تایلندی بزودی وارد کشور می شود Sun Jul 09 18:45:02 IRDT 2017
تین ◄ اعلام آمادگی حضور 6 ایرلاین خارجی در فرودگاه امام/ افتتاح مترو فرودگاه امام در سال آینده Mon Jan 23 16:39:48 IRST 2017
نامه نیوز چرا سکه و ارز آرام نمی‌گیرد؟ Tue Sep 18 09:13:37 IRDT 2018
خانه ملت راهکار ایران برای دفع تحریم های اقتصادی آمریکا چیست؟/فساد برای اقتصاد کشور نکبت است Sat May 19 07:49:00 IRDT 2018
فردا آمانو: پروتکل الحاقی درباره ایران در حال اجرا است Mon Mar 06 17:52:22 IRST 2017
تدبیر 24 روزنامه کیهان آغاز جنگ تحمیلی را چگونه خبر داد؟ +عکس Sun Sep 23 15:26:43 IRST 2018
فردا نیما عالمیان فینالیست شد Fri May 19 14:36:34 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی ساخت مدرسه خیری 12 کلاسه در منطقه لار زاهدان آغاز شد Wed Feb 28 15:23:00 IRST 2018
تیتر نیوز حمله داماد شاه پهلوی به سیاست های اخیر آمریکا و دفاع ازحضور ایران در سوریه/مردم ایران تسلیم نمی شوند Sat Jun 02 09:16:54 IRDT 2018
روزنامه شهروند اگر زلزله‌زده‌ها کانکس و مصالح و چادر و بخاری و آب معدنی نگیرند کمک بلاعوض می‌دهیم! Tue Nov 28 03:30:00 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران سوءظن، عامل قتل شوهر و 3 فرزند Wed May 10 19:16:12 IRDT 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا دست قطع‌شده نوجوان مازندرانی با موفقیت پیوند زده شد Wed Apr 04 09:27:21 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم تروریست‌ها اهرم فشار پاکستان علیه افغانستان هستند Wed May 24 10:54:43 IRDT 2017
فردا تصاویر: 15 نما از عجیب‌ترین ساختمان‌های آسیای میانه Tue Oct 17 11:47:30 IRST 2017
ایسکانیوز دیدار و گفتگو اعضای هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس با بازیکنان استقلال Sun Nov 19 13:52:38 IRST 2017
خبرگزاری قدس گروه‌های فلسطینی وارد قاهره شدند Mon Aug 27 08:19:57 IRDT 2018
آفتاب ایران اعلام اسامی داوران بازی فرانسه-آرژانتین و اروگوئه-پرتغال Sat Jun 30 09:10:11 IRDT 2018
آفتاب از قیمه خوردن در زمان بازجویی تا افشاگری درباره آرای مردمی Fri Feb 09 23:45:13 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران کشف و ضبط 33 میلیون و 266 هزار نخ سیگار قاچاق در کردستان Tue Nov 21 12:42:22 IRST 2017
ایلنا کشف یک کامیون حامل مواد منفجره در افغانستان Sun Aug 06 19:11:21 IRDT 2017
عصر ایران حضور روحانی در مراسم افتتاح «تبریز 2018» Fri Dec 22 10:07:28 IRST 2017
پرس شیعه تحریم های آمریکا باعث تقویت تولید ملی ایران شده است Sat Nov 25 10:46:07 IRST 2017
خبرگزاری فارس سرلشکر باقری ارتحال آیت‌الله حائری شیرازی را تسلیت گفت Thu Dec 21 14:01:00 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی امسال 28 هزار واحد زلزله زده روستایی افتتاح می شوند Tue Aug 28 13:21:00 IRDT 2018
پارسینه واکنش ظریف به حمله هوایی آمریکا به سوریه Fri Apr 07 16:42:07 IRDT 2017
ایسکانیوز پیش بینی دفن 150 نفر بدون مجوز در زلزله کرمانشاه Tue Nov 14 16:29:58 IRST 2017
فردا مجیدی: حتما باید رباط پاره کنم تا متعصب باشم؟ Sun May 07 14:28:36 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر آغاز کار ساخت تقاطع غیر همسطح گلشهر Thu May 31 14:44:18 IRDT 2018
آفتاب ایران اصلاح بورس با افت سهام فلزی و معدنی Mon Sep 25 02:01:08 IRST 2017
آفتاب ایران قرعه کشی نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا | رویارویی رئال با بایرن؛ رم حریف لیورپول شد Fri Apr 13 15:52:20 IRDT 2018
جماران تصادم 2 موتورسیکت درگلستان، راکبان را به کام مرگ برد Thu Mar 29 11:18:15 IRDT 2018
خبرگزاری فارس از یونیفرم‌های بازی‌های داخل سالن آسیا رونمایی شد Thu Aug 03 18:46:00 IRDT 2017
جماران اطلاعیه بانک مرکزی پس از خروج آمریکا از برجام Wed May 09 12:50:47 IRDT 2018
خبرگزاری شبستان تکالیف جدید دولت برای استخدام فرزندان شهدا و جانبازان در برنامه ششم Sun Aug 19 17:46:00 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران نهضت فرهنگ مصرف بهینه آب در خانواده‌ها راه‌اندازی شود Tue Nov 07 15:36:28 IRST 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی جرعه جرعه بهاران در گیلان، دستک؛ ماهی خوران Fri Mar 24 13:11:00 IRDT 2017
انتخاب دومین کنفرانس ملی فرهنگ سازمانی و دومین دوره جایزه مسئولیت اجتماعی مدیریت برگزار شد Thu Feb 15 18:02:15 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران آب شهر مهاباد کاملا سالم وبهداشتی Wed Feb 15 12:34:04 IRST 2017
فرارو صفایی فراهانی: یارانه نقدی راه درمان نیست Fri Jun 02 15:56:51 IRDT 2017
خبرگزاری مهر دمشق 71 موشک را منهدم کرد/احتمال تجهیز ارتش سوریه به اس-300 Sat Apr 14 13:12:19 IRDT 2018
جام نیوز عکس سیاه سفید طور سحر جعفری جوزانی Sun Sep 24 21:15:00 IRST 2017
یک ورزش عبادی‌پور: تلاش می‌کنیم تا صدرنشین صعود کنیم Wed Sep 12 21:50:44 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران فاصله عبور هواپیمای ای تی آر از کنار کوه دنا/ دزدانی که جان فروشنده را نجات دادند/ کنایه رشیدپور به افزایش قیمت دلار + فیلم Sun Feb 18 20:20:02 IRST 2018
جام نیوز پست مجری خندوانه در سالروز درگذشت عمو خسرو+عکس Thu Jul 20 13:16:00 IRDT 2017
آریا مشارکت هزار میلیارد ریالی بانک ملی در طرح اشتغال فراگیر Sat Jun 23 14:39:34 IRDT 2018
خرداد نیوز چلسی دو امتیاز دیگر از دست داد Sat Dec 23 18:23:33 IRST 2017
صبحانه با خبر آغاز عرضه 20 تن گوشت گرم گوسفندی در بازار Mon Jan 02 20:16:21 IRST 2017
اقتصاد آنلاین طرح تازه دمکرات‌ها علیه ترامپ Sat Aug 18 22:53:13 IRDT 2018
خبرگزاری فارس واکنش اردوغان به تصمیم کنگره برای توقف فروش جنگنده‌های F-35‌به ترکیه Wed Jul 25 02:25:38 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران قدیمی‌ترین کتابخانه‌ عمومی بروجرد 9 سال چشم انتظار افتتاح! Mon Aug 28 13:00:47 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر پایان رقابت های سامبو و کامبت سامبوی قهرمانی گیلان Fri Sep 22 14:01:20 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران اولین تصاویر از جدیدترین فیلم سینمایی مسعود ده‌نمکی Mon Jun 25 11:16:41 IRDT 2018
جماران زلزله ، بخش خشت کازرون را لرزاند Wed Apr 04 17:52:43 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر بازداشت سه متخلف محیط زیست در خراسان رضوی Sun Jul 30 13:13:14 IRDT 2017
بی باک نیوز اقدام ارتش میانمار پاکسازی قومی است Fri Sep 15 10:43:01 IRDT 2017
جوان آنلاین ترانه «بهشت آشیان» به مناسبت هفتم تیر سالروز شهادت آیت الله بهشتی Wed Jun 28 16:32:02 IRDT 2017
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درگذشت هنرمند توانا و بازیگر پیشکسوت کشور مرحوم عزت الله انتظامی Fri Aug 17 18:39:00 IRDT 2018
خبرگزاری حوزه اعضای هیئت رئیسه انجمن روزنامه نگاران مسلمان انتخاب شدند Tue Sep 12 15:44:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران تحصیل بیش از 3 هزار دانش آموز در مدارس آموزش از راه دور استان Mon May 15 18:55:47 IRDT 2017