پایگاه خبری تحلیلی فتن - Tue Mar 07 16:50:30 IRST 2017 نمایش خبر

جلیلی: اینکه بازار اقتصاد کشورهای دیگر شویم اسمش تعامل با دنیاست؟

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: اینکه عده‌ای حقوق نجومی بگیرند و بقیه ملت به صبر در برابر مشکلات تشویق شوند، «صبر توهمی» است.

به گزارش فتن، سعید جلیلی عضوشورای عالی امنیت ملی عصر دوشنبه شانزده اسفندماه در همایش «دولت-ملت یا دولت- فامیل؟» در دانشگاه شاهد گفت: مهم ترین ویژگی انقلاب اسلامی “اسلامیت” آن است که مانع ارتجاع انقلاب می شود. 


وی افزود: انقلاب اسلامی برای ایجاد تغییر فقط در یک نظام سیاسی نبود بلکه برای تغییر در تمام مناسبات بود. ریشه انقلاب اسلامی “اسلام” است و به همین علت یک شجره طیبه ای است که مانند بسیاری از انقلابهای جهان بعد از مدتی به قبل خود باز نمی گردد. 


نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی گفت: بر همین اساس امام خمینی (ره) در آخرین سال حیات خود مکرر نسبت به خطر “اسلام امریکایی” در برابر “اسلام ناب” هشدار میدادند زیرا اگر به اسم اسلام کار دیگری شود  خطر این مساله از اندیشه های غیر اسلامی نیز بیشتر خواهد بود. بر این اساس در چارچوب “اسلام ناب”، مفاهیم معنای خاص خود را دارند و اگر مثلا از تعبیر “مستضعف” استفاده میشود یعنی فردی که قابلیت های رشد را دارد اما افرادی مانع آن شده اند و این مفهوم با تعبیری مثل “قشر آسیب پذیر” بسیار متفاوت است. 


جلیلی تصریح کرد: اگر مناسباتی از جنس “اسلام امریکایی” شکل بگیرد خروجی آن مانند آل سعود است که مناسبات فعلی جهان را مانند وجود یک کدخدا در جهان می پذیرند و خود را رعیت آن تعریف میکنند و همین مناسبات «کدخدا- رعیت» را داخل کشور نیز بازتولید میکنند. 


عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه «نمیشود گفت باید پیشرفت کنیم و همزمان عده ای نیز زیر چرخ دنده های توسعه له شوند»، گفت: مناسبات غلط “اسلام امریکایی” را چه در سطح خارجی و چه در سطح داخلی نباید پذیرفت بلکه باید به سمت نقطه مطلوب و تشکیل سازو کارهای اسلام ناب حرکت کرد. 


وی ادامه داد: دو شاخص اصلی برای تشکیل مناسبات صحیح بر پایه اسلام ناب، «ایمان» و «عمل صالح» است و در همه سالهای بعد از انقلاب هر جا مانند دفاع مقدس این دو مولفه با هم جمع شده موفقیت ها و اثرات عینی آن نیز دیده شده است و برعکس هر جا از این دو شاخص فاصله گرفتیم مشکلات متعدد خود را نشان داده است. 


نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی افزود: برای آسیب شناسی این وضعیت و حرکت به سمت مطلوب، یکی از کارویژه های دانشجویان و افکار عمومی باید مطالبه و رصد باشد تا هیچ کجا  دچار استثنائات و ملاحظات خاص برای آقازاده ها و مناسبات فامیلی و … نشویم. در طول تاریخ انسان های زیادی  در برابر جبهه حق ایستادگی کردند اما خداوند در قرآن کریم وقتی می خواهد در این باره مثال بزند از همسران لوط و نوح که دو پیامبر خدا بودند نام می برد و زمانی نیز که از جبهه حق مثال زده می شود، از همسر فرعون  نام برده می شود زیرا قرار است مناسبات خانوادگی و فامیلی کنار زده شود و به جای آن معیارهای اصلی ایمان و عمل صالح جایگزین شود. 


عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه امروز بعضی ها از «سیاست ورزی» سخن می گویند و منظورشان این است که مثلا مدل دوحزبی امریکا را در ایران هم شکل دهیم، تاکید کرد: این کارغلط است  و به جای این اقدامات باید به مناسبات اصیل دینی بازگشت نه تقلید از مدل هایی که ترامپ آن را «فلج» توصیف کرد و دیگر کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری این کشور نیز گفتند معضل امروز ما شکاف 1% و 99% است که نشان می دهد این معضل ناشی از ناکارآمدی سیستم امریکاست. 


جلیلی ادامه داد: حتی سندرز دموکرات نیز پیش از انتخابات ریاست جمهوری امریکا گفت امروز 90% از امکانات امریکا در اختیار  یک دهم درصد از آن 1% است! 


وی افزود: قرار نیست کسانی با لابی قدرت  و ثروت سرنوشت جامعه اسلامی را رقم بزنند و ما هم آن مدل را تکرار کنیم. 


نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی گفت: در هر عرصه ای از جمله انتخابات نیز باید مردم را به سمت حق دعوت و «اقناع فکری» کرد نه «اغوا». دعوت به حق باید مبتنی بر «صبر بصیر» باشد  نه صبر توخالی که ابتدا گفته شود مشکلات اقتصادی در 100 روز اول حل می شود و سپس بعد از 1000 روز هم مشکلات ادامه دارد و مردم به صبر تشویق شوند! 


عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: اینکه عده ای حقوق نجومی بگیرند و بقیه ملت به صبر در برابر مشکلات تشویق شوند، «صبر توهمی» است. 


در ادامه این نشست جلیلی در پاسخ به سوال یکی از دانشجویان گفت: اقتصاد یک عرصه جدا از سایر عرصه ها نیست؛ مثلا اقتصاد مقاومتی الزاماتی از جمله سیاست و فرهنگ مقاومتی دارد. مثلا برای حل معضل بیکاری فقط نمی توان در اقتصاد تمرکز کرد بلکه باید برای حل این مساله باید در سیاست خارجی و فرهنگ هم تمرکز کرد. 


دبیر سابق شورای عالی امنیت ملی ادامه داد: می گویند برای حل مشکل بیکاری باید سیاست خارجی مان فعال شود و با تعامل با دنیا این مشکل را حل کنیم اما باید مشخص شود منظور از دنیا و تعامل با آن چیست؟ آیا 3 یا 4 کشور خاص تمام دنیا هستند یا اینکه طوری عمل کنیم که بازار اقتصاد کشورهای دیگر شویم تا جایی که تولید داخلی فلج شود، اسمش تعامل با دنیاست؟ 


جلیلی در پاسخ به سوال دیگری درباره «وحدت» نیز گفت: تفکر انقلابی در همه زمینه ها باید از اقتصاد و بانکداری تا فرهنگ و هنر و … برای اجرا حرف داشته باشد و برای این امر نیز باید به صورت جبهه ای با مردم ارتباط برقرار کرد اما برای این کار باید «باور مشترک» داشت و نمی توان حرفهای متضاد زد و بعد مردم را هم اقناع کرد! 


وی افزود: اینکه صرفا چند نفر کنار هم بنشینیم و فکر کنیم بعد از آن مردم حرف ما را می پذیرند درست نیست زیرا ابتدا باید خودمان به یک باور مشترک برسیم. 


نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی  در پاسخ به سوال دیگری درباره برجام گفت: واقعیت این است که با برجام چه موافق باشیم و چه مخالف، امروز این توافق روی دست ملت وجود دارد لذا در آینده باید نسبت به برجام هوشیاری ملی داشت و نسبت به طرح مطالبات مان از طرف مقابل، «هوشیاری مقتدرانه» داشته باشیم که آنها تصور نکنند هرچه خواستند ما انجام می دهیم ولی او هیچ کاری نمی کند. 


جلیلی در پاسخ به سوال دیگری نیز بیان داشت: روابط خارجی با کشورهای مختلف باید مبتنی بر یک شالوده و سیاست واحد باشد. خیلی ها می گفتند باید به مساله واقع بینانه نگاه کرد چون دنیا یک کدخدایی دارد و شاخ و شانه کشیدن برخی کشورها نیز به این خاطر است که ما با کدخدا رابطه نداریم و اگر این اتفاق بیفتد مشکلات ما با خیلی از کشورها نیز خود به خود حل خواهد شد اما اتفاقا امروز باید واقع بینانه نگاه کرد چرا بعد از چند سال  مذاکره با امریکا، کشوری مثل جیبوتی نیز برای ایران شاخ و شانه می کشد؟ مگر قرار نبود با پذیرش مناسبات کدخدا، مشکلات حل شود؟ پس چرا برخی کشورها در همین سه سال گستاخ شده اند؟ 


وی ادامه داد: در سیاست خارجی فرصت ها از اصول مشترک و تهدیدها هم ناشی از اختلافات بین کشورهاست و امروز هم هوشمندی دیپلماسی در آن است تا مبتنی بر نقاط مشترک با سایر کشورها از فرصت ها استفاده کنیم نه آنکه دنیا را محدود به چند کشور خاص کنیم. 


عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در پاسخ به سوال یکی دیگر از دانشجویان درباره «طرح رسیدگی به دارایی مقامات و مسؤولان» که چندی قبل در مجمع تشخیص مصلحت نظام مورد بررسی قرار گرفت، گفت: این قانون ابتدا در مجلس شورای اسلامی تصویب شد و هنگامی که به خاطر یک ایراد قانون اساسی که شورای نگهبان به آن گرفت به مجمع تشخیص آمد ولی چون بر اساس قانون، مجمع تشخیص اجازه تغییر در محتوای آن را نداشت در نهایت مقرر شد تا اموال و دارایی مسئولان برای دستگاه های نظارتی شفاف شود. 


وی افزود: البته همان موقع در جلسات مجمع نیز بنده اعلام کردم که این قانون کافی نیست چون دارایی و اموال مسئولان محرمانه یا از اسناد طبقه بندی شده نیست و باید برای عموم مردم نیز شفاف باشد تا در نهایت شاهد پدیده هایی مثل حقوق های نجومی نباشیم. بحثی که بنده درباره موضوع شفاف سازی  در مجمع ارائه کردم بسیار فراتر از مصوبه مجلس بود. 


جلیلی در پاسخ به سوال دیگری پیرامون مصوبه جنجالی اخیر مجلس درباره سقف حقوق مدیران گفت: ما با هیچ فرد و جریان سیاسی عقد اخوت نبسته ایم و اگر یک دولت یا مجلسی هر عنوانی که داشته باشد ولی اشتباه کند، باید در برابر آن ایستاد. نباید بین طبقات مختلف جامعه فاصله معنادار باشد و حتی اگر قانون نیز دولت را ملزم نکرده باشد خود دولت باید برای «شفاف سازی» پیشقدم باشد. 


جلیلی ادامه داد: نمی توان با حقوق ها و برج های نجومی درد مردم طبقات مستضعف را فهمید و مطالبات مردمی از جمله اتفاقی که اخیرا پیرامون مصوبه مجلس درباره سقف حقوق مدیران بوجود آمد اتفاق بسیار مثبتی بود که باعث عقب نشینی مجلس شد؛ هر چند هنوز هم این کافی نیست. 


نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی در پاسخ به سوال دیگری درباره انتخابات ریاست جمهوری 92 نیز گفت: مردم در هر انتخاباتی به دنبال یک پاسخ معتبر برای سوال خود هستند و سال 92 نیز در پاسخ به سوال بیکاری و تورم و سایر مشکلات اقتصادی عده ای گفتند اگر رابطه مان را با دنیا درست کنیم و لبخند بزنیم مشکلات حل میشود! این مساله را آقای روحانی خیلی واضح مطرح کرد اما برخی دیگر نیز که در ظاهر در جناح مقابل بودند این حرف را تایید کردند و در نتیجه مردم به این باور رسیدند که واقعا مشکلات با تغییر رویکرد در سیاست خارجی حل می شود! 


جلیلی افزود: البته بنده همان سال 92 اعلام کردم که این راه غلط است و باید با اتکا به درون و استفاده از ظرفیت های داخل کشور مشکلات را حل کرد اما حالا باید مشخص شود که آیا روشی که در 3 سال و نیم گذشته بکار گرفته شده، جواب داده یا خیر؟ 


دبیر سابق شورای عالی امنیت ملی کشورمان در پاسخ به سوال دانشجوی دیگری پیرامون لغو برجام نیز گفت: وقتی در یک توافق ما به همه تعهداتمان عمل کرده ایم و طرف مقابل تعهداتش را انجام نداده ما نباید خواستار لغو آن توافق شویم چون ضرر بیشتری خواهیم کرد بلکه باید مطالبات واقعی مردم را مطرح و پیگیری کنیم. 


جلیلی در پایان پیرامون سوال یکی دیگر از دانشجویان گفت: نباید عرصه حکومت و دولت محملی برای منافع اقتصادی مدیران شود؛ چگونه فردی که در تمام سالهای بعد از انقلاب مسئولیت داشته امروز 150 شرکت خانوادگی دارد؟ بزرگترین خطر این است که فزونی ثروت  مجرای تاثیر بر قدرت شود.
پایگاه خبری تحلیلی فتن جهانگیری: مثل برخی شب انتخابات، سهام عدالت نمی‎دهیم Sat Apr 08 17:41:04 IRDT 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن قالیباف: در یکسال اخیر 100کیلومتر مترو احداث کردیم اما به اندازه یک کیلومتر حمایت مالی شده‌ایم. Tue Feb 28 17:12:34 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن جهانگیری:ایران در قبال دستور جدید ترامپ اقدام متقابل خواهد کرد Mon Jan 30 16:12:38 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن ظریف: دولت سابق آمریکا گزینه دیگری جز مذاکره با ایران نداشت Mon Feb 20 16:43:32 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن حسینی : وحدت نیروهای انقلاب، جبهه مقابل را دلواپس کرده است Wed Feb 22 16:25:26 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن امیری: برخی کشورها هنوز در اجرای برجام سنگ اندازی می‌کنند Mon Apr 03 18:06:39 IRDT 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن «همکلاسی»؛ اولین سررسید هوشمند دانش‌آموزی با رویکرد تربیتی+ نحوه خرید Wed Mar 15 15:20:33 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن پاپی زاده: اهالی خوزستان به‌هیچ عنوان آبگیری تالاب هورالعظیم را نمی‌بینند Wed Mar 01 16:25:30 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن خطیبی: در بدترین شرایط تحریم‌ها یک میلیون بشکه نفت می‌فروختیم Mon Jan 02 17:05:51 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن توکلی: تعلل در برخورد با حقوق‌های نجومی، مدیران حرامخوار را مدعی کرد Sun Apr 09 11:25:39 IRDT 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن مطهری: ایجاد اشتغال وظیفه دولت است؛ دولت یازدهم در حوزه اقتصاد کم‌کار است Wed Nov 09 16:03:04 IRST 2016
پایگاه خبری تحلیلی فتن حاجی دلیگانی: طرح اعضای فراکسیون امید محدودکننده آزادی‌های مشروع در کشور است Wed Feb 15 16:43:29 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن نگاهی به آنچه دولت ونزوئلا طی یک دهه بر سر اقتصاد خود و نفت جهانی آورد! Mon May 22 08:30:11 IRDT 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن توضیحی در مورد قرار گرفتن تصویر استاد دانشمند در مستند عمامه های انگلیسی Wed May 24 17:05:54 IRDT 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن امام خامنه ای: جوانان مؤمن و انقلابی را بسیار دوست دارم و از آنان پشتیبانی میکنم Mon Jan 02 16:57:21 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن پورابراهیمی: بانک مرکزی بدون محاسبه رشد 94 چطور نرخ رشد 95 را محاسبه کرد؟ Sat Dec 31 16:52:14 IRST 2016
پایگاه خبری تحلیلی فتن دولت روحانی پولدارترین دولت بعد از انقلاب! Mon Nov 07 11:05:31 IRST 2016
پایگاه خبری تحلیلی فتن خضری: دار و دسته استاندار مجوزهای غیرقانونی دریافت می‌کنند تا واردات کالا داشته باشند Wed Feb 01 17:22:52 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن نقوی حسینی: صاحب‌خانه 2 هزار متری ولنجک درد مردم را نمی‌داند Tue Mar 07 16:53:16 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن محسنی اژه ای: حکم جلب فرزند ابتکار صادر شد Mon Jan 23 17:16:39 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن مدال طلا آری، ازدواج نه! Wed Apr 12 11:53:58 IRDT 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن اعتراف جاسوس دستگیر شده آمریکایی به پروژه انحراف زنان وخانواده ها Wed Feb 22 17:22:51 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن موج تخریبی علیه قوه قضائیه در آستانه انتخابات، تبلیغاتی است/دولت در تحقق وعده های خود ناکام بوده/موضع دولت در برخورد با فساد متناقض است Wed Jan 04 13:45:18 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن محسنی اژه ای: اتهام ادمین‌های بازداشت شده‌ شبکه‌های اجتماعی مسائل ضد امنیتی است Wed Apr 12 17:48:23 IRDT 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن رستمی: کارگران باید بگویند از رکود عبور کرده‌ایم نه مسئولان Sun Mar 12 17:21:51 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن هاشمی رفسنجانی: برجام را خیلی موفق می‌دانم Thu Dec 22 12:01:50 IRST 2016
پایگاه خبری تحلیلی فتن صالحی امیری: تخریب دولت تخریب فرهنگ ایثار است Tue Feb 14 17:21:12 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن وکیلی: اعضای فراکسیون امید دل پرخونی از عملکرد دولت دارند Sat Mar 11 17:33:24 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن روحانی: انتخابات چقدر ارزش دارد که از حالا شروع به معصیت خدا کنیم Tue Feb 07 16:26:19 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن دهقان :رئیس جمهور فرد متهم نزدیک به خود را برکنار کند Mon Jan 23 17:13:05 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن جبرائیلی: دولت تا کی لگد زدن آمریکا به برجام را تحمل می‌کند؟ Wed Nov 16 17:26:25 IRST 2016
پایگاه خبری تحلیلی فتن سردار دهقان: تست موشکی مغایرتی با برجام و قطعنامه 2231 ندارد Wed Feb 01 17:45:19 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن آیت الله نوری همدانی: امید به سازش با بیگانگان “خیانت” به نظام است Wed Jan 25 17:33:25 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن نعمت‌زاده:خودروهای داخلی آدم نمی‌کشند، راننده‌ها مقصرند Sat Jan 28 16:10:53 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن آیت الله آملی لاریجانی: دولت به ادعای بی اساس آمریکا درباره انتخابات 92 پاسخ قاطع دهد Mon Mar 06 16:30:35 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن جهانگیری: برخی رسانه‌ها علیه دولت جنگ روانی راه می‌اندازند Sat Jan 14 17:30:04 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن زاهدی: فساد صندوق ذخیره فرهنگیان بزرگترین پرونده اقتصادی بعد از انقلاب است Tue Feb 14 17:18:10 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن محسنی اژه ای: مرخصی مهدی هاشمی استثنایی نیست Wed Feb 22 17:47:15 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن آیت الله جنتی: رئیس جمهور اگر به اقتصاد مقاومتی عمل نکرده عذرخواهی کند Tue Mar 07 17:05:58 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن ابتکار: وزیر جهاد طرحی دارد تا کانون‌های ریزگردها را تثبیت کند Wed Feb 15 17:08:46 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن آیت‌الله آملی‌لاریجانی: حمله دشمنان به دستگاه قضا به خاطر مبارزه با فساد است Mon Mar 13 17:42:18 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن حاجی دلیگانی: دادن اختیار افزایش حقوق مدیران به دولت فاجعه است Wed Mar 01 16:21:24 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن قالیباف:شهردار تهران پاسخگوی ناکارآمدی‎های دولت‎ها نیست Wed Mar 08 16:18:23 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن پزشکیان: نجومی‌بگیران اصلاً تقصیری نداشتند Wed Feb 01 17:32:25 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن میرکاظمی:تبانی کنندگان با بابک زنجانی در دفتر زنگنه رفت و آمد داشتند Mon Jan 02 17:03:08 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن رضایی:دیپلماسی و مذاکره بدون عزت باعث ذلت می‌شود Mon Mar 06 15:21:09 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن حاجی: اهدای مسکن 16میلیاردی از سوی دانیال‌زاده به همسر حسین فریدون Mon Jan 23 16:09:39 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن محسنی اژه ای: اینکه دولت بگوید مشکلات مربوط به دولت قبل بود راضی کننده است؟ Sat Mar 11 17:19:38 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن ابوترابی: طرح فراکسیون امید با موضوع تأمین امنیت مراسم‌ها اوج دیکتاتوری است Wed Feb 15 16:47:23 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن فاضلی: در چشم برخی مسئولان نگاه کردم و گفتم قاچاقچی شما هستید Mon Nov 07 11:18:05 IRST 2016
پایگاه خبری تحلیلی فتن ظریف: برجام با خطرجدی مواجه نیست به شرط آنکه خودمان آن را حفظ کنیم Tue Jan 24 17:09:49 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن هندزبلات گزارش داد: فشار شدید اقتصادی وخامت معاش ایرانی‌ها Mon Jan 23 16:55:39 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن آیت‌الله علوی‌گرگانی: متأسفانه در کشور بانک‌ها تنها نام اسلامی بودن را یدک می‌کشند Sat Jan 28 17:36:45 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن قشقاوی: مخالفت با برجام نباید باعث تضعیف عقل ما شود Mon Dec 26 15:47:14 IRST 2016
پایگاه خبری تحلیلی فتن ابتکار: موضوع پسرم نباید در رسانه‌ها مطرح شود Wed Jan 25 17:40:29 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن لاریجانی : متن نهایی برجام دچار اشکالات اساسی است که به دشمن اجازه سوء استفاده داده است Mon Feb 06 14:53:11 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن معرفی رمان تحسین برانگیز «بازگشت» +نحوه خرید Wed Feb 22 14:17:49 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن موگرینی: تحریم‌های اروپا علیه-ایران سخت‌تر از آمریکاست Tue Feb 14 17:14:41 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن سعیدی: اسناد ارتباط بدهکار کلان بانکی با “فریدون” را به روحانی داده‌ایم Mon Jan 23 16:13:28 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن طیب‌نیا : “رشد اقتصادی فعلی” در کل سال‌های انقلاب بی‌سابقه است Wed Jan 25 17:43:11 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن امام خامنه ای: برای منصرف کردن دشمن از تهاجم اظهار ضعف نکنید؛ قوت خود را آشکار کنید Mon Mar 06 15:28:14 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن معرفی مجمع فرهنگی شهید اژه ای اصفهان Sun Mar 12 16:46:41 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن آیت الله علم الهدی: در خانه سفیر و در حضور زنان سربرهنه قرارداد امضا می‌کنند؛ اعتراض می‌کنیم می‌گویند باید با جهان تعامل کنیم Tue Feb 28 17:08:54 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن کم حرف بزن! / پوسترهای زیبای اخلاقی Sat Jan 14 16:08:36 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن امام خامنه ای: اگر کسی به فکر مردم باشد، نمی‌تواند در مقابل مسائل دشوار خوزستان راحت بماند Mon Feb 20 15:30:13 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن ذوالنور: از تلخی‌های برجام میوه شیرین می‌چینیم Sun Jan 15 14:43:50 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن معرفی و شرح الگوی خیریه نذر اشتغال امام حسین (ع) Sun Mar 12 16:20:59 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن چشم انداز نیمروز ماجرا Tue Feb 21 07:09:02 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن پورمحمدی: آماده همکاری با قوه قضائیه در پرونده «حسین فریدون» هستیم Wed Jan 25 17:37:46 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن روحانی: نامزدهای انتخاباتی بدانند که با دروغ، تخریب و تهمت کسی به جایی نمی‌رسد Sat Apr 08 17:27:37 IRDT 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن سردار سلامی: توان دفاعی جمهوری اسلامی ایران تابع جزر و مدهای سیاسی عالم قرار ندارد Sat Feb 11 17:38:25 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن سید حسن نصرالله: آمریکا در صدر تروریست‎های جهان است Tue Feb 21 10:20:21 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن زاکانی:مصوبه 24 میلیونی مجلس جایگاه خدمت را به «جایگاه غارت» تبدیل می‌کند Sat Mar 04 16:27:07 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن عراقچی: درباره رفع تحریم با سیاست‌های تعللی آمریکا مواجه بودیم Sun Jan 15 16:38:03 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن رضازاده: نباید جامعه را به دوقطبی فقیر و غنی تبدیل کنیم Sun Mar 12 17:18:16 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن روحانی: دولت به قول‌هایی که به مردم داد عمل کرد؛ شرمنده مردم نشدیم Sat Feb 25 17:13:37 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن بیگی: اراده هزار فامیل آقایان مانع استیضاح آخوندی است Sat Feb 11 10:23:59 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن منتجب نیا: رای روحانی در انتخابات آینده افزایش دارد Wed Feb 08 16:59:02 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن ظریف: اگر روحانی بار دیگر رئیس جمهور شود ترجیح می‌دهم پیشنهاد وزارت خارجه به فرد دیگری داده شود Sun Mar 05 17:30:02 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن شریعتمداری: ترامپ با موشک‌پرانی به سوریه برای مدعیان اصلاحات عصا فرستاده است Sat Apr 08 17:37:34 IRDT 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن رحمانی فضلی: شهرداری و آتش‌نشانی 7 بار به هیئت‌مدیره ساختمان پلاسکو اخطار داده بودند Wed Feb 01 17:41:51 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن جهانگیری: آیا انسان عاقل خود را از داشتن سلاح دفاعی محروم می‌کند؟ Tue Feb 14 17:24:32 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن رهبرانقلاب: مردم با فتنه‌گران عاشورای 88 قهرند و آشتی نمی‌کنند Wed Feb 15 16:55:38 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن آیت‌الله طباطبایی‌نژاد: هیچ یک از مسئولان و سیاسیون اصفهان به تغییر فرماندار راضی نبودند Mon Feb 27 16:42:41 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن روحانی: بین دولت، فراکسیون امید و مجلس دهم،فاصله‌ای از لحاظ اهداف و آرمان‌ها وجود ندارد Mon Mar 13 17:32:58 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن ابتکار: ایران دیگر تاب‌وتحمل آلودگی را ندارد Sat Jan 28 17:24:14 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن ابوترابی: اسناد ارتباط مالامیر و دانیال‌زاده را با فریدون و همسرش موجود است Mon Jan 23 16:17:33 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن عباسی: راهپیمایی اربعین تمدن‌ساز خواهد بود Wed Nov 16 16:58:48 IRST 2016
پایگاه خبری تحلیلی فتن لاریجانی : اقدام آمریکا در لغو روادید ایرانیها سخافت دولت این کشور را نشان داد Sun Jan 29 11:14:41 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن قاضی پور: گویا می‌خواهند 48 هزار میلیارد از بودجه را برای خود در انتخابات 96 خرج کنند Mon Feb 20 16:52:03 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن نقوی حسینی: انگلیس هم در اجرای برجام بدعهدی می‌کند Tue Mar 14 17:03:04 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن راکعی: آیت‌الله هاشمی آتش‌نشان سیاسی بود Sat Jan 28 17:33:00 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن روحانی: امیدواریم گشایش های سال95 در سال 96 ادامه پیدا کند Wed Mar 15 16:36:03 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن دوره آموزشی عکاسی مقدماتی +دعوت جهت همکاری خبری Sat Jan 13 21:11:43 IRST 2018
پایگاه خبری تحلیلی فتن آیت الله موحدی کرمانی: آنهایی که حقوقشان غیرمتعارف است، مبلغی رابرداشته‌اند که دیگران به آن نیاز داشته‌اند پس باید ازحلقومشان بیرون کشید Thu Feb 16 15:38:34 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن جهانگیری: بهترین رابطه بین رهبری و رییس جمهوری وجود دارد Mon Mar 13 17:25:46 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن روحانی: من که نگفتم در 100 روز مشکلات را حل می‌کنم Mon Apr 10 18:29:16 IRDT 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن سردار جعفری: سپاه براساس نیاز دولت وارد می‌شود Wed Feb 22 16:21:33 IRST 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن نقوی حسینی: دولت راستگویان روز روشن در رسانه ملی به مردم دروغ می گوید! Wed Apr 12 16:44:00 IRDT 2017
پایگاه خبری تحلیلی فتن امام خامنه ای: انتفاضه سوم شکستی دیگر بر رژیم غاصب صهیونیستی تحمیل خواهد کرد Tue Feb 21 14:38:35 IRST 2017
شبکه اطلاع رسانی دانا حراج سکه از فردا شروع می‌شود Fri Nov 24 20:45:36 IRST 2017
خرداد نیوز افشاگرى جدید 'جهانگیرى' از گم شدن 1/800/000/000 دلار Tue Feb 28 09:43:50 IRST 2017
افکارخبر با گفتن این ذکر به خیر دنیا و آخرت دست پیدا کنید Sun Dec 24 02:00:00 IRST 2017
افکارخبر حضور در پرسپولیس ریسک بزرگی بود Fri Jun 02 21:18:44 IRDT 2017
تی نیوز رشد 40 درصدی صدور کدهای معاملاتی در بورس Wed Apr 11 14:53:18 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم جرج کلونی و جولیا رابرتز در ایام نوروز میهمان تلویزیون خواهند شد/ «بادیگراد» آخرین روز اسفند روی آنتن شبکه یک Mon Mar 13 12:21:46 IRST 2017
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مراسم ((جشن های بهار مهربانی)) همزمان با ایام مبارک ربیع الاول و ولادت با سعادت پیامبر اکرم (ص) در جاجرم برگزار خواهد شد. Tue Nov 13 08:56:33 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی 350مدرس در دانشگاه جامع علمی کاربردی لرستان جذب می شوند Sat Apr 29 13:33:00 IRDT 2017
میزان دلایل بیشتر بودن رای رئیسی نسبت به روحانی در سمنان محرمانه است/لطفا شلوغ نکنید؛ «تخته نرد» بدون «مُهره» دادیم!/سرمایه 20 میلیاردی پرید! Sat Jun 03 17:37:35 IRDT 2017
اطلاعات جنجال در نشست ناتو ؛ترامپ: آلمان اسیر روسیه است Wed Jul 11 17:41:12 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا بازار خرید و فروش پرندگان /تصاویر Sat Jul 01 16:36:42 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران افتتاح نمایشگاه نقاشی در سمنان Thu Nov 10 09:31:33 IRST 2016
خبرگزاری مهر ماجرای تغییر کاربری بیمارستان «شهدای عشایر»/علوم پزشکی: صحت ندارد Tue Jan 03 11:29:58 IRST 2017
خبرگزاری دانشجو دانشگاه امیرکبیر به دنبال نابودی جنبش دانشجویی است/ مسئولان توانایی کنترل تشکل‌های یکبار مصرف را ندارند Wed Feb 15 08:47:27 IRST 2017
بولتن نیوز ترکیب تیم‌ ملی تکواندو مردان کامل شد Tue Sep 05 21:59:13 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران 40 میلیارد ریال به راه دیلم بهبهان اختصاص یافت Sun Apr 08 10:54:30 IRDT 2018
روزنو خطای پزشکی مهلک در بیمارستانی در اصفهان: تنها کلیه بیمار به اشتباه از بدنش خارج شد! Fri Feb 17 20:10:01 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران زیدان: بد بازی نکردیم، می توانیم به صدر برگردیم Sun Oct 29 23:14:16 IRST 2017
میزان چرا برنامه های مدیریت انرژی و آب در کشور اجرا نمی شود Wed Jan 24 19:30:01 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران کشاورزی ارگانیک، بازگشت به کشاورزی سنتی نیست Mon Oct 02 12:01:36 IRST 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن مأموریت تعویضی‌های کابینه/ زائران اربعین اسیر بی‌تدبیری/ رهاکردگان! Sat Oct 27 07:41:06 IRST 2018
واحد مرکزی خبر دعوت دو مازندرانی به اردوی تیم ملی فوتسال بانوان Wed May 31 11:11:25 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر کریمی خواستار تمدید قرارداد چند بازیکن شد Thu Jun 29 16:22:51 IRDT 2017
ایسکانیوز قطر: دیدگاه خاص خود را در قبال یمن داریم/ماندن در شورای همکاری خلیج فارس به تصمیم مردم بستگی دارد Tue Jul 18 10:49:44 IRDT 2017
پارسینه 49 شرکت زیرمجموعه آستان قدس رضوی Tue May 09 10:14:41 IRDT 2017
خبرگزاری فارس همایش «دریای خزر–توسعه پایدار و مدیریت» در ترکمنستان آغاز شد Sat Mar 11 11:40:00 IRST 2017
آریا دیدار هیات رئیسه جدید اتاق اصناف شهرستان بابل با امام جمعه بمناسبت روز اصناف Wed Jun 20 14:09:22 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران جلسات جمنا هر هفته برگزار می‌شود/شورای مرکزی جدید30 نفره می‌شود/هیچ طرح جایگزینی برای وحدت اصولگرایان به جای جمنا وجود ندارد Wed Jun 20 11:17:27 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم "قاسطین" جریان برانداز حکومت امام علی(ع) بودند Fri Jun 08 13:44:45 IRDT 2018
خبر خودرو نظر شریعتمداری در مورد روز قدس Thu Jun 07 10:40:24 IRDT 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران تساوی نفت در نخستین تجربه کریمی به عنوان سرمربی Thu Sep 14 21:40:05 IRDT 2017
جماران فرماندار: از ظرفیت فرهنگی آستارا برای توسعه آن استفاده شود Fri Jun 15 13:50:44 IRDT 2018
رجا نیوز اروپا 17 شخص و نهاد کره شمالی را تحریم کرد Tue Jan 09 16:06:21 IRST 2018
خرداد نیوز علت تغییر مدیران تلویزیون؟ Tue Jul 10 19:09:30 IRDT 2018
تین مشکل حرکت قطار «تندرو» تهران-کرج رفع شد Wed Jan 31 16:02:30 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی رییس آباد ابرکوه روستای دوستدار کتاب کشور معرفی شد Wed Mar 01 21:22:00 IRST 2017
خبرگزاری دانشجو شهادت نوجوان 15 ساله فلسطینی در نوار غزه Sat Aug 04 09:28:57 IRDT 2018
خبرگزاری مهر اجرای طرح پیشگیری از تنبلی چشم برای کودکان 3 تا 6 سال Tue Oct 23 11:28:56 IRST 2018
تدبیر 24 عالیشاه : باید از جام‌جهانی لذت ببریم Mon Dec 04 08:52:08 IRST 2017
آریا شبکه های تلویزیون در آخرین روزهای ماه صفر Tue Nov 14 17:17:09 IRST 2017
پولی مالی بانک مرکزی برنامه حل مسائل پولی و بانکی را با تعهد دنبال می کند Sat Apr 28 15:17:00 IRDT 2018
آریا آیت الله حیدری:حادثه تروریستی اهواز قومیتی نبود Sat Oct 13 22:35:14 IRST 2018
بولتن نیوز شایعه باورنکردنی درباره داربی 85 Sun Jul 16 15:05:34 IRDT 2017
آریا رقابت‌های تکواندو تعطیل شد!/ بازی عاشورزاده به بعدازظهر موکول شد Mon Aug 20 10:50:41 IRDT 2018
بی باک نیوز مدرکی دال بر شنود مکالمات ترامپ توسط اوباما در اختیار نداریم Wed Mar 15 18:26:01 IRST 2017
ایران آنلاین واکنش کولیوند به محدودیت استفاده از تسهیلات قانون ارتقاء بهره‌وری کارکنان نظام سلامت Sat Feb 17 12:16:34 IRST 2018
افکارخبر دو سند از توافق ایران، روسیه و ترکیه در کنفرانس «آستانه 8» Wed Dec 27 10:10:55 IRST 2017
بی باک نیوز دیدار تیم‌های هاوش گنبد و شهرداری تبریز نیمه تمام ماند Sun Jan 01 18:43:01 IRST 2017
پول نیوز نجات جان پسربچه زنجانی از چنگال گرگ Mon Apr 24 17:45:18 IRDT 2017
میزان واردات خودروی هیبرید چقدر آب می خورد؟ Sat Apr 22 20:22:43 IRDT 2017
خبر خودرو خاموشی‌ها تا اوایل شهریورماه ادامه دارد Sun Jul 22 15:54:45 IRDT 2018
خبرگزاری فارس مسکو: آزمایش موشکی کره شمالی نقض قطعنامه‌های شورای امنیت بود Mon Feb 13 12:50:00 IRST 2017
خبرگزاری نسیم امروز امنیت صادرات نفت از غرب آسیا به اروپا مدیون ایران است Fri Jul 06 19:30:02 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم اتمام تشکیل پرونده برای مالباختگان پرونده گلیم و گبه تا اول آبان Fri Oct 06 15:15:39 IRST 2017
خبرگزاری دانشجو مرکز نوآوری و شکوفایی دانشگاه الازهرا افتتاح شد Wed May 24 20:14:50 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران رهبر معظم انقلاب: مردم در 23 تیر 78 توطئه دشمن را در یک روز باطل کردند Fri Jul 14 13:30:02 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر آغاز سرشماری زمستانه گونه های حیات وحش ، زنجان Mon Jan 02 10:28:17 IRST 2017
خبرگزاری نسیم والورده: با نبوغ مسی، آلاوس را شکست دادیم Sun Aug 27 01:56:02 IRDT 2017
صبح تهران خروج از شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد Wed Jun 20 12:28:13 IRDT 2018
فردا آقای آخوندی، آدرس غلط به مردم ندهید Tue Mar 07 15:29:53 IRST 2017
ایران جیب با این خودروها تصادف نکنید! Sun Jul 09 12:22:07 IRDT 2017
نامه نیوز کره‌شمالی: ترامپ در پیام‌های توئیتری افکار منحرفش را منتشر می‌کند Thu Aug 24 15:01:36 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر حزب الله لبنان حملات تروریستی لندن را محکوم کرد Sun Jun 04 21:47:50 IRDT 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن شرکت 5 حافظ قرآن از الیگودرز در مرحله نهایی آزمون «ترنم وحی» Wed Aug 23 11:26:20 IRDT 2017
پارسینه بازدید شهردار تهران از آثار استاد شیروی Mon May 28 15:03:42 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران محموله 50 تنی برنج قاچاق در زاهدان لو رفت Wed Jun 20 11:33:44 IRDT 2018
آریا خودرو گران قیمت خارجی در البرز توقیف شد Mon Oct 15 09:00:36 IRST 2018
شفقنا امیرعبداللهیان: «معامله قرن» مورد انتظار ترامپ با چند مشکل اساسی مواجه هست Mon Oct 29 11:26:40 IRST 2018
افکارخبر آخرین خبرها از هالیوود و باکس آفیس/عکس Tue Sep 26 10:09:14 IRST 2017
پارسینه ورزش برای کنترل وزن کافی نیست Sun Feb 12 06:24:32 IRST 2017
جماران اتباع کشورهای آذربایجان و روسیه مجاز به عبور از مرز مهران هستند Fri Nov 03 15:23:10 IRST 2017
تهران پرس گزارش تمرین پرسپولیس در عمان Mon Aug 21 04:43:00 IRDT 2017
پرس شیعه دوره آموزشی تدبر در قرآن در حرم امام حسین (ع)برگزار می شود Sat Feb 17 16:11:32 IRST 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی 80 درصد طرح های ورزشی مصوب سفررئیس جمهوری به فارس بهره برداری شد Sun Jul 03 15:57:00 IRDT 2016
میزان فرکی: امیدوارم دست پر از اصفهان بازگردیم/ هنوز رضایت صددرصد نداریم Fri Mar 31 15:11:43 IRDT 2017
تی نیوز چه کسانی نباید آبگوشت بخورند؟ Mon Apr 16 09:19:40 IRDT 2018
پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین دولت در سیاست گذاری ارزی دچار ساده انگاری محض شده است/بازار ارز در چنبره سیاستهای شکست خورده دولتی Sat Jan 20 17:20:55 IRST 2018
میزان جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام به ریاست آیت‌الله هاشمی‌شاهرودی برگزار شد + تصاویر Sat Jan 20 11:47:06 IRST 2018
انصاف حمایت از «نامزد خارج کاریر قدرت» Thu Sep 21 22:02:52 IRDT 2017
بی باک نیوز تمام گلهای فیلیپ لام برای بایرن مونیخ در دوران بازیگری Wed May 31 01:42:01 IRDT 2017
عصر خبر سید علی خمینی در مراسم سالگرد آیت الله العظمی بروجردی(عکس) Wed Jun 27 09:46:24 IRDT 2018
صراط لاریجانی و همتای کره‌ای اش در نشست خبری چه گفتد؟ Sat Aug 05 10:52:40 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم لوشامپیونه| بوردو خانه سن‌اتین را فتح کرد Sun May 06 19:42:35 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران وقتی از شیر آب نوشابه می آید! + فیلم Thu Sep 28 08:10:02 IRST 2017
خبرگزاری نسیم آمریکا بر کرسی ریاست شورای امنیت تکیه زد Sat Sep 01 09:53:03 IRDT 2018
باشگاه خبرنگاران اختصاص 35 میلیارد تومان اعتبار برای ورزش استان کرمان Fri Feb 02 18:02:32 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران پاکت های ایرانی در دستان مردم کدام کشورهاست؟ Thu Feb 02 03:19:01 IRST 2017
جهان نیوز چرا گوشی شما به‌ مرور زمان کند می‌شود؟ Mon Aug 07 13:05:21 IRDT 2017
سراج 24 واکنش سرلشکر فیروزآبادی به بازداشت حریری از سوی عربستان Thu Nov 16 09:22:00 IRST 2017
ایلنا بستر سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی در البرز مهیا است Mon Nov 12 17:52:49 IRST 2018
آنا کدام بخش‌های اقتصادی بیش‌ترین تسهیلات بانکی را دریافت کردند؟ Fri Apr 21 11:07:55 IRDT 2017
جوان آنلاین حقوق بازنشسته‌های شاغل از اول آذر قطع می‌شود Sat Sep 29 22:31:12 IRST 2018
ایلنا رونمایی از بمب نقل و انتقالات زمستانی رئال مادرید Thu Oct 04 22:57:21 IRST 2018
تابناک تفاوت بقایی و احمدی نژاد در چیست؟ Tue Mar 07 16:59:01 IRST 2017
آریا لوژورنال دو دیمانش: چگونگی پیشی گرفتن ایران، ترکیه و روسیه از غرب در سوریه Wed Sep 19 11:28:18 IRDT 2018
دولت بهار آخرین آمار فروش فیلم‌های نوروز 96 Fri Mar 17 19:41:00 IRST 2017
خبرگزاری بین المللی قرآن نماز و عبادت در روح مددجویان نهادینه شود Wed Apr 18 15:48:14 IRDT 2018
خبرگزاری مهر موزه ها در روز 14 و 16 خرداد تعطیل هستند Wed May 30 14:57:41 IRDT 2018
جام نیوز اقدام بی‌شرمانه وزارت خارجه انگلیس Thu Nov 01 18:34:53 IRST 2018
خبرگزاری مهر دام هایی که چرخ زندگی را می‌چرخانند Mon Feb 13 10:38:10 IRST 2017