افکارخبر - Mon Mar 06 08:00:00 IRST 2017 نمایش خبر

روحانی برای انتخابات از تندرویی مثل قاسم سلیمانی بهتر است!

مارک فیتز پاتریک مدیر «موسسه بین‌المللی مطالعات راهبردی» در پایگاه اطلاع‌رسانی این اندیشکده ، مطالبی را علیه قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران نوشت.

به گزارش افکارنیوز،  
 


مدیر «موسسه بین‌المللی مطالعات راهبردی» در پایگاه اطلاع‌رسانی این اندیشکده نوشت: کشورهای ذی‌نفع هنگام بررسی مسئله اعمال تحریم‌های بیشتر علیه ایران باید اهداف خود را اولویت‌بندی کنند و قبل از اولویت‌بندی مسائل، تحریم‌های جدید علیه این کشور اعمال نکنند. 


مارک فیتز پاتریک نوشت: «ایران تاکنون طبق تعهدات به عهده گرفته در برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) عمل کرده، میزان ذخیره اورانیوم با غنای پایین این کشور بسیار پایین‌تر از حد در نظر گرفته شده می‌باشد. 


کشورهای ذی‌نفع باید آماده شوند تا ایران را به خاطر تخلفات غیرهسته‌ای تحریم کنند. اینجاست که قضیه موجه است و تحریم‌ها می‌تواند بیش از هر ابزار سیاسی تاثیرگذار باشد. موجه بودن قضیه به این معناست که اعمال چنین تحریم‌هایی به منزله نقض  عامدانه برجام نیست. 


فیتز پاتریک با اشاره به طرح‌های پیشنهادی کنگره آمریکا برای تحریم ایران، افزود: تحریم جدیدی که در دست بررسی است و طبق آن، آمریکا قصد دارد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به عنوان سازمانی تروریستی اعلام کند، ناقض روح و متن برجام است و بدتر از همه، با به خطر انداختن نیروهای آمریکایی در عراق و سخت‌تر کردن روند شکست داعش، نتیجه‌ای عکس خواهد داشت. سپاه پاسداران، نقش‌آفرینی مهم در چندین درگیری منطقه‌ای است. 


در بررسی تحریم‌های جدید نباید ابعاد و جنبه‌های سیاسی را نادیده گرفت. اعمال فشار بیشتر بر ایران می‌تواند مردم را علیه دولتی که وعده لغو تحریم‌ها را داده است، بشوراند و باعث شکست «حسن روحانی» در انتخابات بعدی شود. 


فیتز پاتریک تصریح کرد: مهم نیست که او را میانه‌رو محسوب کنیم یا نه اما، بدون شک او از جایگزین تندرویی مانند «قاسم سلیمانی» فرمانده نیروی قدس سپاه بهتر است. 


اگر هدف طولانی کردن روند دشمنی با ایران است، واشنگتن باید به دشمنی و اقدامات اهانت‌آمیز مانند منع سفر دارندگان گذرنامه ایرانی ادامه دهد. 


 
افکارخبر تازه ترین خبرها از "خودسر" حامد بهداد و ویشکا آسایش Tue Feb 13 14:40:01 IRST 2018
افکارخبر بدحجاب‌ها دیگر به بازداشتگاه نمی‌روند Wed Dec 27 11:58:05 IRST 2017
افکارخبر آماده باش کامل ارتش کره جنوبی Mon Feb 20 12:13:36 IRST 2017
افکارخبر حرکت جنجالی رونالدو مقابل اتلتیکو+عکس Thu May 11 07:10:00 IRDT 2017
افکارخبر ترکیب اصلی استقلال مقابل ماشین سازی Mon Nov 05 13:18:57 IRST 2018
افکارخبر خودداری ناتو از راه اندازی جنگ سرد با روسیه Wed Jan 03 13:50:18 IRST 2018
افکارخبر بازیکنان قطر از حضور 100 هزار تماشاگر کپ کردند! Wed Oct 24 08:42:10 IRST 2018
افکارخبر حضور حاج صفی در المپیاکوس قطعی شد؟+ عکس Wed Dec 27 09:41:51 IRST 2017
افکارخبر نحوه معرفی حضرت فاطمه(س) در خطبه فدکیه Sat Feb 11 13:06:36 IRST 2017
افکارخبر بشار اسد عفو عمومی را تمدید کرد Thu Oct 27 14:41:04 IRST 2016
افکارخبر درگیری پلیس و تظاهرات کنندگان در پاریس در روز کارگر Mon May 01 20:06:52 IRDT 2017
افکارخبر چه کسانی با رئیس جمهور به کرمان می‌روند؟ Thu Feb 01 09:17:51 IRST 2018
افکارخبر مجری تلویزیونی که روزی دستفروش بود Sun Dec 17 09:10:58 IRST 2017
افکارخبر پیش بینی پیشکسوت آبی پوشان از نتیجه دیدار استقلال و تراکتورسازی Wed Apr 19 00:40:00 IRDT 2017
افکارخبر سفر وزیر خارجه فرانسه به تهران در شانزدهم دی ماه Tue Dec 26 16:39:03 IRST 2017
افکارخبر پیگیری سهم شهرداری ها از مالیات بر ارزش افزوده و عوارض بنزین Fri Oct 27 18:30:23 IRST 2017
افکارخبر بهترین عطر های زمستانی برای خانم ها Tue Nov 21 15:33:25 IRST 2017
افکارخبر واکنش ایران به حملات انتحاری در دمشق Thu Mar 16 08:44:05 IRST 2017
افکارخبر اعتراض باقری به اخراج کامیابی‌نیا Tue Sep 12 21:16:17 IRDT 2017
افکارخبر تقاضای جهانی نفت امسال به 100 میلیون بشکه در روز می رسد Sat Sep 15 01:00:00 IRDT 2018
افکارخبر پرفروش‌های بازار کتاب در پاییز 96/جدول Tue Dec 26 09:14:41 IRST 2017
افکارخبر 10 دی؛ پایان مهلت ثبت نام کسر خدمت ایثارگری Mon Dec 25 12:55:49 IRST 2017
افکارخبر جنازه أبوبکرالبغدادی/عکس Sat Jul 01 12:21:59 IRDT 2017
افکارخبر ممانعت از فروش هواپیما به ایران نقض برجام است Thu Sep 21 03:20:00 IRDT 2017
افکارخبر پشت پرده برکناری مک‌درموت از استقلال‌ Wed Nov 01 01:10:00 IRST 2017
افکارخبر برانکو نرم شد/پیشخوان ورزشی Sun Mar 05 08:10:00 IRST 2017
افکارخبر لیست تکواندوکاران تیم ملی نوجوانان دختر اعلام شد Mon Feb 27 18:41:39 IRST 2017
افکارخبر درخواست چمران از اعضای شورای اجرایی و نظارت بر انتخابات شوراها Thu Apr 13 11:14:14 IRDT 2017
افکارخبر دستورات ویژه روحانی به مسئولان دولتی برای رسیدگی به وضعیت خوزستان Sat Feb 18 20:02:06 IRST 2017
افکارخبر خطبه خوانی خادمان کریمه اهل بیت(ع)+تصاویر Tue Jan 31 23:22:18 IRST 2017
افکارخبر آتنه فقیه نصیری: حضور در شهرزاد برایم تجربه‌ای متفاوت است Sun May 07 15:37:46 IRDT 2017
افکارخبر روحانی: انقلاب اسلامی به فکر و هنر ما عزت بخشید Wed Feb 07 11:15:10 IRST 2018
افکارخبر «حفظ برجام به هر قیمتی» تا کجا؟! Mon Jul 31 11:38:38 IRDT 2017
افکارخبر خانم ها؛ تمرین‌های قدرتی را فراموش نکنند Thu Jun 22 09:10:03 IRDT 2017
افکارخبر تشریح جزئیات نحوه محاسبه جریمه غیبت سربازی Sat May 06 12:21:08 IRDT 2017
افکارخبر هدف بارزانی از طرح رفراندوم Tue Aug 01 15:35:24 IRDT 2017
افکارخبر لاریجانی میلاد حضرت عیسی مسیح را تبریک گفت Tue Dec 26 10:29:12 IRST 2017
افکارخبر به این دلایل نوشابه های گازدار نخورید Wed May 10 11:52:45 IRDT 2017
افکارخبر گزارش تمرین استقلال /جباروف تنها غایب آبی پوشان Wed Jan 03 13:26:07 IRST 2018
افکارخبر پایان مأموریت شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان Tue Aug 29 12:05:40 IRDT 2017
افکارخبر واردات گوشت قرمز ادامه دارد؟ Fri Feb 09 01:15:00 IRST 2018
افکارخبر فندق و خواص دارویی Thu Mar 16 01:45:00 IRST 2017
افکارخبر سفر پرماجرای آقای بازیگر Sat Sep 16 11:23:41 IRDT 2017
افکارخبر چطور در سریع‌ترین زمان ممکن تصمیمی عاقلانه بگیریم؟ Wed Nov 07 05:55:00 IRST 2018
افکارخبر صادرات رادیودارو به سایر کشورها Mon Dec 18 17:15:57 IRST 2017
افکارخبر مرغ گران شد Mon Jan 30 15:23:44 IRST 2017
افکارخبر قیمت عمده فروشی انواع میوه و تره بار Mon Oct 29 09:47:27 IRST 2018
افکارخبر استاد اخلاق تهرانی‌ها هم از حجت الاسلام رئیسی حمایت کرد Tue May 16 23:09:07 IRDT 2017
افکارخبر خودروی پسر 10 ساله توقیف شد Thu Jul 27 04:25:00 IRDT 2017
افکارخبر علت بروز ناراحتی های کلیوی/آب سالم بخورید Fri Apr 21 23:45:00 IRDT 2017
افکارخبر ورود بخش خصوصی به عرصه فروش نفت، تحریم آمریکا را بی‌اثر می‌کند Thu Nov 01 13:41:10 IRST 2018
افکارخبر یادی از «حسین عرفانی» در رادیو ایران Wed Sep 26 11:54:45 IRST 2018
افکارخبر آیا امام حسین اعمال حج را نیمه‌کاره رها کرد؟ Wed Aug 30 19:34:56 IRDT 2017
افکارخبر علی اصغر پیوندی رئیس جمعیت هلال احمر شد Tue Oct 03 10:42:20 IRST 2017
افکارخبر گزارش زنده/ السد قطر 0 پرسپولیس 0 Tue Oct 02 18:49:13 IRST 2018
افکارخبر پیام مسکو به واشنگتن درباره برجام Thu Feb 02 16:15:59 IRST 2017
افکارخبر برای خرید آپارتمان در منطقه تهرانپارس چقدر باید هزینه کرد؟ Wed Oct 04 09:38:51 IRST 2017
افکارخبر آیا می‌توان قبل از مرگ، تصویری از دنیای بعد از آن داشت؟ Tue May 16 15:32:08 IRDT 2017
افکارخبر سرویس اطلاعاتی انگلیس درباره علت مرگ خاشقجی چه گفت؟ Wed Oct 10 22:21:27 IRST 2018
افکارخبر دبیرکل اوپک: "قیمت متوازن" نفت حاصل نشد Wed Feb 22 12:02:43 IRST 2017
افکارخبر علی مشهدی دوباره به «خندوانه» می آید؟ Wed Jul 26 10:27:09 IRDT 2017
افکارخبر دیدار هیات پارلمانی ایران و عراق Wed Mar 15 10:33:24 IRST 2017
افکارخبر چرا اوزیل در ترکیب آرسنال مقابل کریستال‌پالاس غیبت کرد؟ Sun Jan 01 19:16:25 IRST 2017
افکارخبر دغدغه اصلی رهبر انقلاب اسلامی در خصوص کابینه Fri Jul 28 15:32:38 IRDT 2017
افکارخبر تبریک «بهنوش بختیاری» به مناسبت ازدواج نرگس محمدی و علی اوجی/ عکس Sat May 20 08:57:26 IRDT 2017
افکارخبر سپاه روزانه 400 کانکس برای زلزله‌زدگان غرب کشور می‌سازد Mon Nov 27 09:57:57 IRST 2017
افکارخبر تشکیل جلسه ویژه کمیسیون امنیت‌ملی برای «برجام» Wed Apr 19 14:09:31 IRDT 2017
افکارخبر واژگونی اتوبوس حادثه آفرید Sun Jan 22 18:35:56 IRST 2017
افکارخبر گل اول السد به استقلال آفساید بود؟ Tue Sep 18 08:38:08 IRDT 2018
افکارخبر گزینه‌های جایگزین روحانی در انتخابات ریاست جمهوری Mon Jan 23 07:00:00 IRST 2017
افکارخبر خداحافظی داور پُر افتخار فوتبال ایران از دنیای داوری Tue Jan 03 23:51:58 IRST 2017
افکارخبر دلیل حمایت‌های برانکو از سیدجلال Sun Oct 07 07:40:00 IRST 2018
افکارخبر اعطای کمک های ویژه به 50 هزار خانواده نیازمند Sun May 14 15:38:13 IRDT 2017
افکارخبر دیدار تبلیغاتی روحانی با جمعی از نمایندگان مجلس/ حضور متولی انتخابات Wed May 10 09:00:01 IRDT 2017
افکارخبر هر نفر چند تومان سود سهام عدالت می گیرد؟ Mon Sep 11 07:45:00 IRDT 2017
افکارخبر تلاش کمیسیون تلفیق برای افزایش بودجه بیمه سلامت Tue Jan 09 12:08:28 IRST 2018
افکارخبر آسمان ایران به عنوان امن ترین آسمان منطقه شناخته شد Tue Feb 14 14:26:19 IRST 2017
افکارخبر معرفی بازیگران جدید فیلم کمدی «به وقت خماری» Mon Jan 08 10:23:26 IRST 2018
افکارخبر اظهارنظر تهیه‌کننده من و شارمین درباره نیم‌بها شدن بلیت سینماها Fri Sep 15 12:35:59 IRDT 2017
افکارخبر «بی‌ارادگی» و «پرخوری» عامل درونی و بیرونی «تنبلی» Sun Aug 06 23:50:41 IRDT 2017
افکارخبر قیمت انواع بلیت هواپیما در تعطیلات نوروزی 96 Sun Apr 02 09:26:41 IRDT 2017
افکارخبر حمله فروزان به هواداران پرسپولیس Sun Nov 26 13:01:12 IRST 2017
افکارخبر اجرای کودکان در برنامه «تهران من» Mon Oct 08 11:50:20 IRST 2018
افکارخبر اشک تمساح ریختن آمریکا برای ایران Tue Sep 18 05:45:00 IRDT 2018
افکارخبر زیبایی و شفافیت پوست با ماسک خرمالو Mon Nov 05 14:33:44 IRST 2018
افکارخبر خودروهای ایتالیایی در بازار تهران چند؟ + جدول Mon Sep 25 12:30:16 IRST 2017
افکارخبر علت اصلی سکوت سران دیکتاتور عرب در برابر ترامپ Tue Feb 14 15:46:38 IRST 2017
افکارخبر اجرای قانون مستلزم همکاری نیروی انتظامی با یگان محیط زیست Sat Dec 23 08:05:00 IRST 2017
افکارخبر علائم بیماری «لوپوس» را بشناسید Thu Mar 02 22:50:15 IRST 2017
افکارخبر مروری بر زنندگان گل اول استقلال در 10 سال گذشته Fri Aug 04 19:20:20 IRDT 2017
افکارخبر سگ گله جایی در حیات وحش ندارد Mon Sep 25 05:55:00 IRST 2017
افکارخبر مظنه واحدهای کلنگی در تهران Tue Apr 25 06:50:00 IRDT 2017
افکارخبر از واکنش نوبخت به شایعه رد صلاحیت روحانی تا سخنان رئیس قوه قضا Tue Jan 03 14:31:52 IRST 2017
افکارخبر ماهانه 19 میلیارد حقوق فرهنگیان در جیب صندوق ذخیره Mon Oct 24 10:30:33 IRST 2016
افکارخبر خط و نشان بازیکن پیکان بر ای تیم تارتار Thu Aug 03 13:31:25 IRDT 2017
افکارخبر گران ترین های دنیای فوتبال+ عکس Fri Feb 16 07:25:00 IRST 2018
افکارخبر برگزاری جهانی جشن نوروز Wed Mar 15 20:21:42 IRST 2017
افکارخبر وقتی آقای بازیگر خلبان شد Wed Oct 04 08:36:52 IRST 2017
افکارخبر چه کسی سرپرست شهرداری تهران می شود؟ Sat Aug 19 12:33:26 IRDT 2017
افکارخبر دو ریز ظروف یکبار مصرف نذری Sun Oct 01 19:30:33 IRST 2017
واحد مرکزی خبر ایران در مسابقات بین المللی نظامی روسیه Sat Jul 28 17:17:39 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی دریافت 40 میلیارد ریال برای ظروفی که هرگز ساخته نشد Sun Apr 16 17:18:00 IRDT 2017
خبرگزاری تسنیم پیروزی یک طرفه پتروشیمی در ماهشهر/ رعد از سد تایدواتر گذاشت Mon Jan 30 21:35:00 IRST 2017
باشگاه خبرنگاران فردا، راهپیمایی شکوه وحدت قزوینی‌ها Sat Jan 06 19:05:04 IRST 2018
خبرگزاری دانشجویان ایران اولین محصول بسته‌بندی‌شده شکر استویا به مرحله تجاری‌سازی رسید Tue Nov 13 17:38:05 IRST 2018
شبکه خبر آرامش به کوهبنان بازگشت Sat Dec 23 13:30:54 IRST 2017
صراط بیانیه وزیر سابق راه و شهرسازی درباره زلزله کرمانشاه Wed Nov 15 10:16:50 IRST 2017
اعتبار نیوز راه جدید کلاهبرداری از حساب‌های بانکی Sat Apr 28 17:18:00 IRDT 2018
ایسکانیوز برگزاری هم زمان بزرگترین رویداد نفت وانرژی و کنفرانس نفت – ایران 2018 Mon Dec 11 09:16:45 IRST 2017
سراج 24 وقتی دو دوتای دولت 4 تا نمی‌شود/ سهم 9000 میلیارد تومانی دولت از کیک 45 هزار میلیاردی تسعیر Wed Nov 16 23:00:00 IRST 2016
شیعه نیوز بروز فاجعه انسانی درپی بستن آب سد فرات توسط داعش Sun Jul 02 16:07:52 IRDT 2017
دولت بهار راهنمای خرید گوشی 600 هزار تا یک میلیون تومانی Mon May 22 09:23:00 IRDT 2017
برنا 4 هزار نشریه دانشجویی در دانشگاههای کشور منتشر می‌شوند Wed Jan 25 15:31:44 IRST 2017
تجارت نیوز یارانه نقدی سال آینده 46 هزار میلیارد تومان است Sat Feb 17 09:31:13 IRST 2018
خبرگزاری شبستان تربیت نیروهای متدین، انقلابی و کارآمد در استان ‌ها از جمله فعالیت‌های ما است Wed Jan 25 11:29:00 IRST 2017
آفتاب ایران هشدار پلیس درمورد چراغ های غیرمجاز خودروها Sat Jun 09 11:30:24 IRDT 2018
598 شروع طوفانی ایران در جام جهانی کشتی آزاد Thu Feb 16 10:18:07 IRST 2017
شیعه نیوز واکنش وزیر عربستانی به پست توئیتری مقتدی صدر Tue May 15 11:03:57 IRDT 2018
جام نیوز آن روی زندگی لوکس رهبر کره شمالی +تصاویر Sun Apr 23 04:52:56 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران زمان و نحوه ثبت‌نام آزمون زبان دکتری پیام نور اعلام شد Sat Jul 01 09:38:43 IRDT 2017
تابناک شهرداران کرج به دادگاه رفتند Thu Oct 11 14:07:47 IRST 2018
باشگاه خبرنگاران حرف زدن پشت سر اهالی دیرین دیرین! + فیلم Tue Apr 03 16:29:39 IRDT 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا خانه دار شدن بیش از 200 خانوار نیازمند در سال گذشته/ ساخت و بهسازی بیش از 2هزار واحد مسکونی برای نیازمندان Wed May 03 21:12:16 IRDT 2017
خبرگزاری فارس صهیونیست ها و سعودی ها به دنبال از بین بردن ایده مقاومت در جهان اسلام Mon Apr 09 08:05:00 IRDT 2018
جماران مداح : محمود کریمی/ ای شده در عالم ذریاز من / شب چهارم محرم 97 Tue Sep 18 16:38:41 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم واکنش هوگو سانچس به بی‌احترامی هواداران به نماد او در ورزشگاه جدید اتلتیکومادرید+ تصاویر Mon Sep 18 11:29:08 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران 2 پیروزی و یک شکست برای ووشوکاران ایران در بازی‌های آسیایی Mon Aug 20 20:33:31 IRDT 2018
اعتدال راهکارهایی برای جلوگیری از زانو درد در ورزش Thu Apr 20 10:37:58 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر افزایش 30 درصدی اعتبارات دهیاری ها Wed Sep 06 18:49:49 IRDT 2017
آریا آلبوم «حُزّان» منتشر شد Sun Aug 27 16:57:51 IRDT 2017
آفتاب ایران تحصیل 13 هزار دانش آموز در مدارس خارج از کشور Mon Jul 30 17:20:30 IRDT 2018
پولی مالی نقش بانک سپه در رونق اقتصاد Sun Sep 24 12:51:00 IRST 2017
ورزش 11 سبقت 2 دقیقه ای بیت سعید از علیپور برای عنوان اولین زننده گل فصل! Thu Jul 26 13:43:05 IRDT 2018
خبرگزاری تسنیم توافق‌نامه همکاری بین دانشگاه بیرجند و دانشگاه افغانستان امضا شد Tue Feb 14 18:03:47 IRST 2017
خبرگزاری فارس سیتیزن‌ها 100 میلیون پوند برای خرید 2 ستاره لندن کنار گذاشته‌اند Wed May 24 10:44:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران بازگشت 870 هزار نفر به شهر موصل طی یک سال Wed Jul 25 12:14:23 IRDT 2018
خبرگزاری مهر پرداخت بخشی از مطالبات کارگران قراردادی شرکت پارسیلون خرم‌آباد Tue Apr 25 12:00:08 IRDT 2017
پارسینه ترافیک در آزادراه تهران-کرج و کرج-قزوین Wed May 16 09:25:15 IRDT 2018
خبرگزاری مهر هشدار به مصرف کنندگان محصولات آرایشی قاچاق/اگزمای مقاوم به درمان Wed Aug 03 08:27:07 IRDT 2016
واحد مرکزی خبر جشن برداشت میگو فردا در گمیشان Sun Sep 17 13:40:58 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران آمریکا سلاح جدید خود را در افغانستان آزمایش می کند Mon Jun 25 16:20:01 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی نخستین عرضه اولیه در فرابورس در سال 96 به دلیل ابهام صورت های مالی به تعویق افتاد Sat Jun 24 20:31:00 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران پیش بینی هوای یکشنبه 8 مرداد ماه Sun Jul 30 00:03:01 IRDT 2017
دنیای معدن حاشیه‌ها به دنبال صید پدیده/ قائدی، خذیراوی نشود Sun Aug 06 08:57:00 IRDT 2017
خبرگزاری فارس برف و کولاک در جاده‌های کوهستانی و دامنه البرز/ بروز موج دریا تا ارتفاع 3 متر در خلیج فارس Tue Jan 02 14:30:00 IRST 2018
ایران آنلاین فرودگاه بنغازی لیبی بعد از سه سال بازگشایی شد Sun Jul 16 09:15:42 IRDT 2017
واحد مرکزی خبر آبرسانی به روستای مجتمع امام Sun Jan 15 14:49:18 IRST 2017
گجت نیوز شرکت Reliance Jio تبدیل به دهمین گوشی‌ساز بزرگ دنیا خواهد شد Tue Oct 23 13:05:30 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا هویت عامل تیراندازی در ایتالیا مشخص شد Sat Feb 03 22:56:04 IRST 2018
واحد مرکزی خبر اوقات شرعی امروز چهارشنبه به افق یاسوج Wed Oct 25 08:01:15 IRST 2017
آرا نیوز شروط حریری برای پس گرفتن استعفایش Thu Nov 23 15:13:21 IRST 2017
ورزش 3 صفحه اول نشریات اسپانیا (عکس) Thu Aug 24 10:16:00 IRDT 2017
خبرگزاری فارس فتح‌آبادی: چین را از پیش بازنده بدانیم به دردسر می‌خوریم/با این نتیجه‌گیری همه به تیم‌ملی علاقه‌مند شدند Sun Mar 26 12:08:00 IRDT 2017
پرس شیعه به روز رسانی جدید واتس اپ برای بهبود مصرف باتری Wed Sep 19 10:49:04 IRDT 2018
روزنامه کیهان حبیبی: پاسخگو هستیم اما مقصر نیستیم Tue Nov 21 22:17:54 IRST 2017
جهان نیوز سوال کنندگان از روحانی، نماینده مردم نیستند/ با فیلترشکن از تلگرام استفاده کنید/ ما چه کاری برای حل مشکلات نکردیم؟/ باز می‌گویم تاریخ روحانی را تکریم می‌کند Tue May 29 15:10:14 IRDT 2018
جوان آنلاین اعتراف نیلی: با مالیات از ثروتمندان 47هزار میلیارد تومان منابع کسب می‌شد Sat May 13 21:59:04 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی نیازسنجی واقعی از دستگاه سفارش دهنده سم ضروری است Mon May 15 13:47:00 IRDT 2017
روزنامه شهروند لباس‌هایی که سرد و گرم می‌شوند Mon Oct 30 03:30:00 IRST 2017
آریا فلسفه و علوم عقلی در حوزه علمیه قم و تهران رواج پیدا کند Wed Apr 25 09:04:28 IRDT 2018
تابناک حضور شرکت فولاد مبارکه در سمپوزیوم فولاد 95 Wed Mar 08 09:35:43 IRST 2017
عصر ایران ستاد مبارزه با مواد مخدر: انتقال 30 درصد موادمخدر افغانستان به اروپا از طریق ایران Sun Jul 09 16:12:45 IRDT 2017
پارس نیوز منصوریان ماندنی است Fri Aug 25 14:27:36 IRDT 2017
خبرگزاری جمهوری اسلامی آمادگی 2شرکت بلژیکی برای سرمایه گذاری در نیروگاه سیکل ترکیبی لرستان Tue Feb 21 17:45:00 IRST 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران 16 درصد چک‌های پایتخت برگشت خورد Wed Aug 16 16:57:07 IRDT 2017
فرارو (تصاویر) امضای قرارداد نفتی توتال فرانسه با ایران Mon Jul 03 17:52:59 IRDT 2017
اتاق خبر24 ذکری که با گفتن آن به بهشت داخل خواهید شد Tue Aug 14 10:30:00 IRDT 2018
پارس فوتبال روز سرنوشت ساز پیش روی سرخابی پایتخت Mon Dec 04 12:10:50 IRST 2017
اتاق خبر24 نوبخت به مجلس رفت Wed Sep 05 10:11:00 IRDT 2018
خبرگزاری شبستان کنگره بین‌المللی پیامبر اعظم (ص) فروردین 97 در قشم برگزار می شود Sun Dec 03 16:45:00 IRST 2017
خبرگزاری تسنیم مشکلات مدارس نواحی قم ظرف 48 ساعت آینده به فرمانداری اعلام شود Tue Aug 16 17:42:24 IRDT 2016
باشگاه خبرنگاران تفکر جدایی دین از سیاست در حوزه‌های علمیه اشتباه است Mon Sep 11 18:58:34 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران از تخریب بناهای غیر مجاز در همدان تا دفن غیر اصولی پسماند در گیلان Tue Jan 24 08:14:55 IRST 2017
خبرگزاری مهر کتاب «باغ شهر صفوی قزوین» رونمایی و منتشر شد Fri Jun 23 17:34:06 IRDT 2017
خبرگزاری دانشجویان ایران 74 درصد حجم مخازن سدهای استان خراسان رضوی خالی است Mon Feb 19 16:40:41 IRST 2018
بی باک نیوز تسلیم شدن گروهی از عناصر داعش در دیرالزور Sat Sep 16 11:15:01 IRDT 2017
برنا ثبات در قوانین راه ورود سرمایه‌های جدید به کشور است Tue Apr 04 13:51:10 IRDT 2017
جماران اقدامات بزرگ اقتصادی و عمرانی البرز طی یک سال اخیر Sun Sep 09 17:54:04 IRDT 2018
تیتر نیوز قلیان‌ها تغییر مکان دادند! Tue Nov 21 11:28:46 IRST 2017
ایلنا بهای انواع ارز در بازار پنجم بهمن ماه Thu Jan 25 11:42:59 IRST 2018
شبکه اطلاع رسانی دانا زنگ شهید در مدارس شهرستان پاوه نواخته شد Mon Mar 13 11:48:28 IRST 2017
برنا دومین نماینده تکواندو ایران به میدان می‌رود Tue Oct 09 10:02:36 IRST 2018
فرارو پروندۀ بنزین‌های آلوده چگونه بسته شد؟ Tue May 02 13:26:21 IRDT 2017
خبرگزاری مهر همایش مردمی دانشجویی خستگی ممنوع Tue Jul 03 22:16:31 IRDT 2018
خبرگزاری جمهوری اسلامی جاده های هراز و کندوان برای تعطیلات عید فطر یکطرفه می شود Tue Jun 12 14:37:00 IRDT 2018
پرس شیعه سرلشکر رشید از ستاد نیروی زمینی ارتش بازدید کرد Tue Sep 19 12:45:26 IRDT 2017
ایران جیب ایست کامیون در چند لحظه / فیلم Sun Aug 13 09:16:30 IRDT 2017
نامه نیوز عوامل تیراندازی به سمت پلیس دستگیر شدند Sat Jan 20 22:06:34 IRST 2018
صراط آزادسازی 7 روستای دیگر در شمال سوریه Wed Jan 10 17:47:47 IRST 2018
تهران پرس 11سال تلاش پلیس برای کشف هویت جسد ناشناس Sat Feb 11 09:33:00 IRST 2017
رادیو زمانه چگونه تحریم‌های آمریکا واردات غذا و دارو به ایران را تحت تأثیر قرار می‌دهد؟ Sat Nov 10 13:32:30 IRST 2018
خبرگزاری مهر مسافران نوروزی در پارک های ملت ونسیم سنندج اسکان داده می شوند Sat Mar 18 10:47:48 IRST 2017
واحد مرکزی خبر اوقات شرعی چهارشنبه به افق قزوین+ فیلم Wed Apr 25 11:02:12 IRDT 2018
خبرگزاری بین المللی قرآن آخرین وضعیت فیلم ابراهیم حاتمی‌کیا Tue Jan 16 15:42:49 IRST 2018
تی نیوز تنابنده: فشار دلواپسان باعث سانسور «پایتخت» شد Mon Apr 09 16:06:29 IRDT 2018
واحد مرکزی خبر خارج از گود Mon Dec 18 11:19:55 IRST 2017
روزنامه قانون موتورسیکلت خودران ساخته می شود Wed May 30 02:45:00 IRDT 2018
ایران آنلاین 6 گروه کالای خوراکی در تهران گران شد Mon Dec 12 14:02:11 IRST 2016
فردا رئیس جمهور روسیه چگونه به کا.گ.ب پیوست؟ Fri Aug 04 13:08:42 IRDT 2017
باشگاه خبرنگاران آمریکا: طالبان باید رابطه خود با «القاعده» را قطع کند Thu Jun 21 10:48:26 IRDT 2018